TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Geen programmering
5:35
Flour power holiday specials 2
6:00
Mary Berry's absolute favourites
6:35
24Kitchen gourmet specials
7:00
Donal Skehan's kitchen hero
7:30
The Hairy Bikers' Comfort Food
8:30
Anthony Bourdain: The Layover
9:25
Restaurant revolution
10:30
24Kitchen gourmet specials
10:50
Martha Stewart bakes
11:15
Flour power holiday specials 2
11:50
Wat eten we vandaag?
12:00
Jamie's cracking Christmas
13:00
Jamie's best ever Christmas
14:05
Jamie's best ever Christmas
15:05
Jamie's family christmas
15:35
Martha Stewart bakes
16:05
Flour power holiday specials 2
16:45
Wat eten we vandaag?
16:55
24Kitchen gourmet specials
17:15
Wat eten we vandaag?
17:25
Donal's meals in minutes
18:00
The Hairy Bikers' Comfort Food
19:00
Spice trip
20:00
Junior Masterchef Australia
21:00
Heston's feast
22:00
Jamie Oliver's Christmas cook book
23:00
24Kitchen gourmet specials
23:20
The Hairy Bikers Home for Christmas
0:10
Anthony Bourdain: The Layover
1:05
Anthony Bourdain: The Layover
2:00
Jamie's cracking Christmas
2:50
Jamie's best ever Christmas
3:40
Jamie's best ever Christmas
4:30
Jamie's quick & easy Christmas
Geen programmering
Geen programmering
5:05
Death in paradise
6:00
Death in paradise
6:50
Howards End
7:45
Howards End
8:40
Dalziel and Pascoe
9:25
Dalziel and Pascoe
10:10
Midsomer murders
10:10
Midsomer murders
11:00
Midsomer murders
11:00
Midsomer murders
11:45
Midsomer murders
11:45
Midsomer murders
12:35
Midsomer murders
12:35
Midsomer murders
13:20
Midsomer murders
13:20
Midsomer murders
14:10
Midsomer murders
14:10
Midsomer murders
15:00
Midsomer murders
15:00
Midsomer murders
15:55
Midsomer murders
15:55
Midsomer murders
16:40
Death in paradise
17:45
Tip
Death in paradise
18:50
Tip
Death in paradise
19:55
Death in paradise
21:00
The ABC Murders
22:00
Les misérables
23:15
Les misérables
0:25
MotherFatherSon
1:35
The ABC Murders
2:45
Les misérables
3:50
Les misérables
4:50
Death in paradise
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Herfstbeelden
10:00
Erediensten
11:00
De zevende dag
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Sporza op zondag
18:04
Het journaal update
18:10
Dagelijkse kost
19:00
Journaal: sportweekend
19:55
Weer
20:00
Kamp Waes
21:00
De twaalf
21:50
Great Australian Railway Journeys
22:50
Journaal
23:04
Keno
23:05
Weer
23:10
First dates
0:00
De zevende dag
2:00
Herhalingen