TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX Geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:15
NOS Journaal
7:25
NOS Journaal
7:35
NOS Journaal
8:00
NOS Journaal
8:15
NOS Journaal
8:25
NOS Journaal
8:35
NOS Journaal
9:00
NOS Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
NOS Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
NOS Journaal
10:15
NOS Journaal
10:30
NOS Journaal
10:40
NOS Journaal
11:00
Tip
Uit mijn keuken
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:40
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:20
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:40
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
15:55
Jinek
16:56
Socutera
17:00
NOS Journaal
17:10
Meer dan goud
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:50
Sportjournaal
19:05
Tip
Uit mijn keuken
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
Ellie op patrouille
21:25
Tip
Endeavour Morse
23:05
Jinek
0:05
NOS Journaal
0:20
Jinek
1:20
EenVandaag
1:55
NOS Journaal
2:10
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:45
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
Journaal met gebarentolk
8:45
NOS Journaal
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Planeet Nigeria
10:10
11 Friese fonteinen
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:35
NOS Journaal
11:50
Het leven is een jurk
12:25
BinnensteBuiten
13:00
NOS Journaal
13:20
Echt niet OK
14:00
Rail away
14:30
Spoorloos
15:30
Groeten uit Holland
16:00
NOS Journaal
16:10
Geloofsgesprek
16:25
Kloosterserie
17:00
NOS Journaal
17:05
De slimste mens
17:50
NOS Sport: EK hockey
18:55
NOS Sport: Ek hockey
19:55
Tip
Rail away
20:25
De slimste mens
21:15
Tip
In naam van het volk
22:00
Nieuwsuur
22:45
America to me
23:50
14-18: Dagboeken uit de Eerste Wereldoorlog
0:45
De nachtzoen
0:55
Nieuwsuur
1:40
Nieuwsuur
Geen programmering
6:29
Pingu
6:35
Clangers
6:45
NoNo
6:50
Bing
7:00
Sesamstraat
7:15
Maja de Bij
7:30
Noddy, de detective
7:40
Ringel Singel 19
7:50
Apennoten XL
8:05
Nils Holgersson
8:20
Shaun het schaap
8:25
Waffel de wonderhond
8:40
Calimero
8:55
Nelli en Nora
9:00
Ziggy en de Zootram
9:10
Raad eens hoeveel ik van je hou
9:20
Hoi Duggee
9:30
Kindertijd
9:55
De avonturen van Barbapapa
10:05
Teletubbies
10:20
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:25
Sarah en Eend
10:30
Timmy tijd
10:35
Woezel & Pip overal vriendjes
10:55
Pieter Konijn
11:05
Sesamstraat: 10 voor ...
11:19
Rita & Krokodil
11:25
Pingu in de stad
11:30
Pim en Pom
11:35
Wickie de Viking
11:50
Masha en de beer
11:55
Mike de ridder
12:10
Waffel de wonderhond
12:25
Mega Mindy
12:50
Babar en de belevenissen van Badou
13:05
Kindertijd
13:30
Inui
13:40
Sesamstraat
13:55
Bollie & Billie
14:05
Pippi Langkous
14:35
Jungle book
14:45
Bommetje XXL
15:40
Betreden op eigen risico
16:30
Checkpoint
16:35
#forever
16:45
#forever
17:00
Brugklas
17:10
Brugklas
17:25
Weekoverzicht SpangaS
18:15
SpangaS op zomervakantie
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates Ireland
20:15
Tip
Make Holland great again
21:10
Tip
Lauren! Ik wil een kind
22:00
Down the road
22:55
De diva in mij
23:45
Mag ik u kussen?
0:30
The Graham Norton show
1:25
Tip
Make Holland great again
2:15
Tip
Lauren! Ik wil een kind
3:04
Tekst-tv