TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Ketnet

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC 3

BBC 4

BBC Entertainment

ARD

ZDF

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

Travel Channel

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigiation discovery

NPO Doc

NPO Cultura

ARTE

CNN

Euronews

BBC World

Al Jazeera Engels

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet HD

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

Playboy TV

Dusk

Private Spice

NPO Best

NPO 101 TV

BVN

VT4

VTM

2BE

RTBF La 1

RTBF La 2

TV 5

3Sat.

PRO 7

TRT int.

Sport1 Select

Sport1 Voetbal

Sport1 Golf

Sport1 Tennis

Extreme Sports Channel

Film1 Action

Film1 Family

Film 1 Sundance

MGM

OUTTV

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Comedy Family

Comedy Central Extra

NPO Humor TV

CBS Reality

FOXlife

Fox Sports Eredivisie

MTV Brand new

Eurosport 2

VH1 Classic

Brava NL

Nick Jr.

Boomerang

Südwest Fernsehen

Rai Uno

NPO Nieuws

NPO Zapp-Xtra

Mezzo

TV E

Goed TV

Oranje TV

Geen programmering
6:30
Nederland in beweging
6:50
Project Rembrandt
7:50
Even tot hier
8:35
Tip
Floortje naar het einde van de wereld
9:30
WNL op zondag
10:30
VPRO Vrije geluiden
11:20
VPRO Boeken
12:00
Journaal
12:10
Buitenhof
13:10
NOS Studio Sport
15:15
Studio sport
16:20
Studio sport
17:20
Studio sport
18:00
Journaal
18:10
Tip
50 jaar troubadour
19:00
Studio sport
19:30
NOS voetbal: EK-kwalificatie
20:00
Journaal
20:20
NOS Voetbal: EK-kwalificatie Nederland - Duitsland
20:35
Tip
NOS Voetbal: EK-kwalificatie Nederland - Duitsland
21:36
NOS voetbal: EK-kwalificatie
21:45
NOS Voetbal: EK-kwalificatie Nederland - Duitsland
22:45
NOS Voetbal: EK-kwalificatie Nederland - Duitsland
23:15
Tip
Wat een verhaal
23:40
Journaal
23:45
Oogappels
0:40
WNL op zondag
1:45
Journaal
1:55
Journaal
2:00
Journaal
Geen programmering
Geen programmering
6:45
Andries
7:15
Metterdaad
7:50
Met hart en ziel
7:55
Tip
Jacobine
8:30
Tip
De verwondering
8:55
Ik mis je
9:15
Nederland zingt op zondag
9:55
De kapel
10:05
Metterdaad
10:15
Geloofsgesprek
10:30
Eucharistieviering
11:35
Het vermoeden
12:00
Wilde Ganzen
12:01
Songs of praise
12:35
Ik mis je
13:05
Fryslân dok
13:35
Brainwash talks
13:55
Tip
Verborgen verleden
14:45
Tip
Andere tijden
15:25
Ben-Gurion, epiloog
16:15
Naches
16:25
Iedereen verlicht
16:51
Socutera
17:00
Journaal
17:10
Tip
De publieke tribune
18:05
Podium Witteman
19:15
Tip
VPRO Boeken in de Boekenweek 2019
20:15
Tip
Langs Romeinse Wegen
21:05
Tip
Tegenlicht
22:00
Nieuwsuur
22:40
De monitor
23:10
Kruispunt
23:40
Adieu God?
0:15
Andries
0:45
Het vermoeden
1:12
Naches
1:25
Nieuwsuur
2:00
Buitenhof
2:55
Nieuwsuur
Geen programmering
6:27
Pingu
6:30
Olly, het kleine witte busje
6:40
Zoostraat 64
6:50
Angelina ballerina
7:05
Klumpies
7:10
Klumpies
7:20
Kindertijd
7:45
Mega Mindy
8:10
Waffel de wonderhond
8:25
Studio snugger
8:40
Zappsport
9:00
Zapplive op zondag
9:10
De regels van Floor
9:20
De regels van Floor
9:30
Zapplive op zondag
9:40
Willem Wever
10:05
Zapplive op zondag
10:15
Taarten van Abel
10:40
Zapplive op zondag
10:50
#forever
11:50
Weekoverzicht SpangaS
12:40
Ninja Nanny
14:35
Checkpoint
14:45
Kaal of kammen
15:05
Puberruil Zapp
15:35
Tip
Hans en Grietje
16:55
De dodelijkste 60
17:20
Checkpoint
17:50
Topdoks
18:15
Hoofdzaken
18:30
Zeven kleine criminelen
19:00
Jeugdjournaal
19:25
Zapp echt gebeurd: Nog één week
19:50
Makkelijk scoren
20:25
Tip
De Luizenmoeder
20:55
First dates hotel
21:50
Toren C
22:20
Tip
De Luizenmoeder
22:55
First dates hotel
23:50
3Lab: Onder druk
0:20
Studio sport
0:55
Studio sport
1:30
Studio sport
1:53
Tekst-tv
Geen programmering
6:45
Tip
Crocodile Dundee II
9:00
Later als ik groot ben
9:35
Tip
Eigen huis & tuin
10:20
House vision
10:50
Van passie naar droombaan
11:20
Life is beautiful
11:50
Ik zou wel eens willen weten
12:20
Droom van een tweede huis
12:50
Films & sterren
13:20
Vaartv
13:55
Gordon Ramsay: Oorlog in het hotel!
14:55
De beste van Nederland
15:30
Bubbels & gloss
16:00
Plezier en passie
16:30
Clubliefde
17:00
Way of living
17:30
Van woonvilla naar droomvilla
18:00
Nieuws
18:03
Weer
18:05
RTL Woonmagazine
18:35
RTL Boulevard
19:20
VriendenLoterij: De winnaars
19:30
Nieuws
19:55
Weer
20:00
Postcode Loterij miljoenenjacht
21:30
Tip
Soof
22:30
Tip
Love Is in the Air
23:30
Nieuws
23:40
Weer
23:45
Tip
Groeten Uit 19xx
0:45
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
2:01
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
5:00
Teleshop
5:30
RTL De journal
6:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
7:00
New creation church tv
7:30
Answers with Bayless Conley
8:00
Hour of power
9:00
Hour of power
10:05
Teleshop 5: Tommy teleshopping
10:45
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
12:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:00
Foute vrienden USA
16:30
Helden van hier: In de lucht
17:30
Helikopter helden
18:30
Tip
Helden van hier: Door het vuur!
19:30
Hotter than my daughter
20:30
Temptation Island
21:30
Temptation talk
22:30
Jensen!
23:30
Models in Paris: Het echte leven
0:30
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
7:50
6 inside
8:50
Baby daddy
9:15
Baby daddy
9:45
De grote tuinverbouwing
11:00
Mens & Trends
11:25
Heel Holland zorgt
11:55
Dieren op spreekuur
12:25
Location, location, location highlights
13:30
Tip
Wereldreis op Wielen
14:25
Wereldreis op wielen
15:20
Holland van boven
15:50
Dieren op spreekuur
16:25
De grote verbouwing
17:25
Location, location, location highlights
18:25
De grote verbouwing
19:30
Tip
vtwonen weer verliefd op je huis
20:30
De handhavers
21:30
Undercover in Nederland
22:30
Hart van Nederland
22:55
Shownieuws
23:25
Piets weerbericht
23:30
Tip
Urk!
0:40
Astro tv
5:00
Teleshop 7: Morning Chat
5:45
Teleshop 7: Car tracks
6:00
Teleshop 4: Mediashop
6:30
Ben 10
6:41
Ben 10
6:55
Power Rangers Ninja Steel
7:20
Transformers: Robots in disguise
7:45
Beyblade burst
8:10
Zak Storm
8:35
Pokémon zon en maan ultra-avonturen
9:00
Lego Nexo knights
9:25
LEGO city
9:30
Vis tv
10:00
RTL Transportwereld
10:30
Business class
12:00
Best of bright
12:30
Business NL
13:00
Married with children
13:30
Married with children
14:00
Truck & tractor pulling
14:30
RTL GP Magazine
15:30
TCR Germany 2018: De strijd om het kampioenschap
16:00
RTL GP
17:00
RTL Transportwereld
17:30
RTL Autowereld
18:00
Custom cars: Las Vegas
18:30
Custom cars: Las Vegas
19:00
Hardcore pawn
19:30
Hardcore pawn
20:00
Tip
Dinner for Schmucks
22:15
Tip
Goon
0:10
Business class
1:40
Teleshop 7: Hollandse kanjers
2:01
Teleshop 7: Hollandse kanjers
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Loop Hart van Nederland
9:00
The doctors
9:55
The doctors
10:50
Tip
Kung Fu Panda 3
12:35
Smaken verschillen
13:05
Smaken verschillen
13:35
Smaken verschillen
14:05
Smaken verschillen
14:35
Smaken verschillen
15:05
MasterChef junior USA
16:00
Without a trace
16:55
Tip
Without a Trace
17:45
Gordon Ramsay: Binnen 24 uur het roer om
18:35
Tip
Hawai five-0
19:30
Hawaii five-0
20:30
Tip
Hawaii Five-0
21:25
NCIS
22:20
NCIS: New Orleans
23:05
Hawaii five-0
0:05
Magnum P.I.
1:00
Elementary
1:50
Astro tv
Geen programmering
18:00
Veronica's funniest
18:10
Border security
18:35
Border security: America's front line
19:05
Border security: America's front line
19:35
Border security: America's front line
20:00
Border security: America's front line
20:30
Tip
Iron Man 3
23:05
Tip
The League of Extraordinary Gentlemen
1:15
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
2:00
Astro tv
4:00
Pause
Geen programmering
6:00
Randy Cunningham 9th Grade Ninja
6:12
Gravity Falls
6:20
Atomic Puppet
6:45
Star Wars: De nieuwe kronieken van Yoda
7:12
Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeest ...
7:20
Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters
7:38
Lego Star Wars: All-Stars
8:05
Marvel's Avengers: Ultron Revolution
8:25
Marvel's Spider-Man
8:52
Ducktales
9:17
Big Hero 6
9:42
Milo Murphy's Wet
10:05
Groen in de Grote Stad
10:20
Groen in de Grote Stad
10:30
Big Hero 6
10:55
Big Hero 6
11:20
Big Hero 6
11:43
Big Hero 6
12:05
Big Hero 6
12:30
Phineas and Ferb
12:55
Phineas and Ferb
13:18
Phineas and Ferb
13:45
Phineas and Ferb
14:10
Gravity Falls
14:30
Gravity Falls
14:57
Gravity Falls
15:23
Gravity Falls
15:30
Gravity Falls
15:48
Lego Star Wars: All-Stars
16:15
Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters
16:25
Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters
16:36
Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeest ...
16:45
Marvel's Avengers: Ultron Revolution
17:07
Marvel's Spider-Man
17:33
Pokémon XY
4:00
Zip Zip
4:12
Randy Cunningham 9th Grade Ninja
4:33
Atomic Puppet
4:53
Lanfeust Quest
5:16
Boyster
5:37
Dude, That's My Ghost!
Geen programmering
6:30
Bibaboerderij
6:45
Elias
6:55
The adventures of Chuck and friends
7:05
Chuggington
7:14
De avonturen van Bollo
7:20
Wizzy & Woppy
7:29
Piet Piraat Wonderwaterwereld
7:34
Sprookjesboom
7:42
Zigby
7:53
Wissper
8:01
Chloe's toverkast
8:17
Littlest pet shop: A world of our own
8:30
Koning Julien
8:54
Koning Julien
9:18
Koning Julien
9:42
Koning Julien
10:04
Koning Julien
10:30
Tip
Surf's Up
11:47
Polly pocket
12:10
Troetelbeertjes & familie
12:30
Thomas de stoomlocomotief: Grote avonturen in de grote wereld
13:55
Ernst, Bobbie en de rest
14:00
Ernst, Bobbie en de rest
14:14
TiTaTovenaar
14:29
De Grobbebollen maken lol
14:32
Sprookjes
14:44
Lummels
14:55
Tashi
15:07
Tashi
15:21
Mijn ridder en ik
15:32
Mijn ridder en ik
15:47
Oggy en de kakkerlakken
15:54
Oggy en de kakkerlakken
16:02
Oggy en de kakkerlakken
16:12
Mojicons
16:24
Mojicons
16:38
Lang leve koning Julien
17:00
The real housewives of Orange County
18:00
De bouwbroers: Kopen & verkopen
19:00
De bouwbroers: Kopen & verkopen
20:00
Crime scene investigation
20:55
Tip
CSI: Crime Scene Investigation
21:50
Crime scene investigation
22:45
CSI: Crime Scene Investigation
23:40
Tip
CSI: Cyber
0:35
Tip
The Firm
3:20
Teleshop 8: Mediashop
5:20
Nieuws
5:30
Nieuws
5:50
Nieuws
6:00
Nieuws
6:20
Nieuws
6:30
Nieuws
6:55
Nieuws
7:05
Nieuws
7:25
The profit
8:20
The profit
9:15
The profit
10:10
The profit
11:05
The profit
12:00
Business NL
12:30
Best of bright
13:00
Impossible engineering
14:00
Z Doc: De Bermudadriehoek ontrafeld
15:00
Z Doc: De Bermudadriehoek ontrafeld
16:00
Z Doc: De Bermudadriehoek ontrafeld
17:00
Blue collar millionaires
17:30
De barometer
18:00
Storage wars
18:30
Storage wars
19:00
Storage wars
19:30
Undercover boss
20:25
Undercover boss
21:20
Undercover boss
22:15
Undercover boss
23:10
Undercover boss
0:05
Nieuws
0:30
Nieuws
0:50
Best of bright
1:15
Nieuws
1:30
Nieuws
1:50
Nieuws
2:01
Nieuws
2:20
Nieuws
2:30
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Life in Pieces
6:20
Life in Pieces
6:39
Life in Pieces
6:59
Life in Pieces
7:19
Modern family
7:40
Modern family
8:00
Modern family
8:21
Modern family
8:41
Modern family
9:02
Modern family
9:22
Modern family
9:42
Modern family
10:03
Modern family
10:30
Modern family
10:59
Modern family
11:27
Modern family
11:54
Young Sheldon
12:21
Friends
12:50
Friends
13:18
Friends
13:46
Friends
14:15
Friends
14:35
Friends
15:05
Friends
15:34
Friends
16:02
Friends
16:30
Friends
16:58
Friends
17:26
Friends
17:55
Friends
18:24
Friends
18:52
Friends
19:22
Tip
Friends
19:50
Comedy Central Roast
21:32
Modern family
21:59
Modern family
22:27
Friends
22:55
Friends
23:22
Last man standing
23:50
Last man standing
0:10
Bob's burgers
0:30
Bob's burgers
0:49
South Park
1:10
South Park
1:30
South Park
1:51
South Park
2:12
South Park
2:33
South Park
2:54
South Park
3:15
South Park
3:36
Most Ridiculous
3:57
Most Ridiculous
4:17
Most Ridiculous
4:36
Most Ridiculous
4:57
Most Ridiculous
5:17
Most Ridiculous
5:39
Most Ridiculous
5:24
Storage hunters UK
5:50
Let's go viral
6:05
Storage hunters UK
6:35
Storage hunters UK
7:05
Container wars
7:30
Container wars
8:00
Samenvatting
8:20
Samenvatting
8:39
Samenvatting
8:59
FOX sports DOC: Nick Venema, meer dan een goalgetter
9:16
Tweede Divisie highlights
10:00
De Tafel van Kees
11:30
Keuken Kampioen Divisie live
12:15
Keuken Kampioen Divisie
14:10
Keuken Kampioen Divisie live
14:30
Keuken Kampioen Divisie
16:20
Keuken Kampioen Divisie live
16:45
Keuken Kampioen Divisie
18:35
Keuken Kampioen Divisie live
18:50
Dit was het weekend
19:30
FOX Sports vandaag
20:30
Samenvatting
21:00
Samenvatting
21:20
Samenvatting
21:40
Samenvatting
22:00
Keuken Kampioen Divisie highlights
23:00
FOX Sports vandaag
0:00
Samenvatting
0:20
Samenvatting
0:40
Samenvatting
1:00
Samenvatting Keuken Kampioen Divisie
1:20
Samenvatting Keuken Kampioen Divisie
1:39
Samenvatting Keuken Kampioen Divisie
2:07
The Passage
2:45
Bones
3:30
The walking dead
4:15
Storage hunters UK
4:35
Storage hunters UK
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Alaska: The last frontier
6:45
American chopper
7:30
World's biggest shipbuilders
8:15
Ultimate survival
9:00
Blowing up history
9:50
Overhaulin'
10:40
Ultimate survival
11:30
Ultimate survival
12:25
Homestead rescue
13:25
Biggest and baddest
14:25
Dealers
15:25
Heavy rescue
16:20
American chopper
17:15
Bizarre foods: Delicious destinations
17:40
Bizarre foods: Delicious destinations
18:10
Homestead rescue
19:05
Tip
Abandoned engineering
20:00
Salvage hunters
21:00
Lost beasts of the ice age
23:00
Gold rush
0:30
Building Alaska
1:10
Abandoned engineering
2:10
Lost beasts of the ice age
3:40
Tanked
4:30
Salvage hunters
5:15
Treehouse masters
Geen programmering
6:00
Nazca lines: The buried secrets
7:03
Nazi megastructures
8:01
Nazi megastructures
8:59
Car S.O.S.
9:57
Dog patrol
10:27
Dog patrol
10:57
Face to face
12:03
Air crash investigation
13:01
Drain the oceans
14:03
The incredible dr. Pol
15:01
Missie F16: Onze strijd tegen terrorisme
15:31
Missie F16: Onze strijd tegen terrorisme
16:01
Missie F16: Onze strijd tegen terrorisme
16:29
Missie F16: Onze strijd tegen terrorisme
17:06
The Incredible Dr. Pol
18:04
Science of stupid
18:33
Science of stupid
19:02
Planes gone viral
20:01
Drain the oceans: Deep dive
20:58
Missie F16: Onze strijd tegen terrorisme
21:28
Missie F16: Onze strijd tegen terrorisme
21:58
Tip
Free solo
0:06
Science of stupid
0:35
Science of stupid
1:05
Seconds from disaster
2:06
Drugs inc.
2:54
Air crash investigation
3:43
Airport security: Colombia
4:28
Locked up abroad
5:15
Science of stupid
5:37
Science of stupid
Geen programmering
6:00
Masters of flip
6:50
Masters of flip
7:40
House hunters
8:05
House hunters
8:30
House hunters
9:00
House hunters
9:30
Flip or flop
9:55
Flip or flop
10:25
Flip or flop
10:55
Fixer upper
11:55
Kids baking championship
12:55
Chopped junior
13:55
Bakery boss
14:50
The secret life of 4, 5 and 6 year olds
15:40
Good bones
16:35
Fixer upper
17:35
My lottery dream home
18:00
My lottery dream home
18:30
Amanda to the rescue
19:30
Will & Grace
20:00
7 little Johnstons
21:00
Secret Life of 4 and 5 Year Olds
22:00
Sister wives
0:00
Amanda to the rescue
1:00
7 little Johnstons
2:00
Secret Life of 4 and 5 Year Olds
2:45
The secret life of 4, 5 and 6 year olds
3:35
Fixer upper
4:20
Amanda to the rescue
5:10
Kids baking championship
Geen programmering
6:00
Puppy Dog Pals
6:20
Puppy Dog Pals
6:45
Puppy Dog Pals
7:00
Puppy Dog Pals
7:25
Vampirina
7:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
8:15
DuckTales
8:45
Elena van Avalor
9:10
Elena van Avalor
9:35
Rapunzels Wilde Avontuur
10:00
Rapunzels Wilde Avontuur
10:20
Star Vs the Forces Of Evil
10:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
11:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
11:20
Mickey Mouse
11:30
Mickey Mouse
11:40
Mickey Mouse
11:53
Mickey Mouse
12:03
Mickey Mouse
12:13
Mickey Mouse
12:23
Mickey Mouse
12:35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:00
Rapunzels Wilde Avontuur
13:30
Mickey Mouse
13:42
Mickey Mouse
13:55
DuckTales
14:20
DuckTales
14:40
Eet Slaap en Beweeg
14:45
Phineas and Ferb
15:00
Phineas and Ferb
15:10
Phineas and Ferb
15:25
Milo Murphy's Wet
15:40
Milo Murphy's Wet
15:48
Milo Murphy's Wet
15:55
Milo Murphy's Wet
16:10
Gravity Falls
16:35
Gravity Falls
17:00
DuckTales
17:25
Disney Mickey Mouse (Compilation)
17:35
Disney Mickey Mouse (Compilation)
17:45
Disney Mickey Mouse (Compilation)
18:00
Big Hero 6
18:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:45
Elena van Avalor
19:10
Vampirina
19:25
Vampirina
19:40
Mickey en de Roadsterracers
19:52
Mickey en de Roadsterracers
20:03
Mickey en de Roadsterracers
20:15
Puppy Dog Pals
20:30
Puppy Dog Pals
20:45
Puppy Dog Pals
21:00
Spelen met puppy vriendjes
21:05
DuckTales
21:30
De Psammy Show
21:40
De Psammy Show
21:50
De Psammy Show
22:00
The Gronks
22:13
The Gronks
22:25
Sabrina: Secrets of a Teenage Witch
22:47
Descendants Wicked World
23:00
Chez Remy: Samen Fit
23:08
Disney the Lodge
23:15
Violetta
0:00
Alex & Co.
0:25
The Evermoor Chronicles
0:45
Disney the Lodge
1:10
De Psammy Show
1:21
De Psammy Show
1:35
Alex & Co.
2:00
Sabrina: Secrets of a Teenage Witch
2:20
De Psammy Show
2:35
De Psammy Show
2:46
Alex & Co.
3:10
Disney the Lodge
3:35
Just Like Me
3:48
Just Like Me
4:00
Sabrina: Secrets of a Teenage Witch
4:20
De Psammy Show
4:30
De Psammy Show
4:40
Alex & Co.
5:05
Disney the Lodge
5:30
De Psammy Show
5:43
De Psammy Show
Geen programmering
6:00
Loop Hart van Nederland
7:00
TV Winkel
15:00
Reign
15:55
Reign
16:50
The A-team
17:50
The A-team
18:45
The A-team
19:35
The A-team
20:30
Tip
Mickey Blue Eyes
22:35
Nightmares and dreamscapes
23:30
Reportage: Een roofdier als huisdier
0:25
Tip
A Return to Salem's Lot
2:05
Astro tv
3:05
Tommy teleshopping
5:35
Loop Hart van Nederland
Geen programmering
6:00
The Wake Up Club
7:00
Seven Eleven
8:00
MTV's Top 10
9:00
Then vs Now
10:00
Clickbait
10:20
Just Tattoo of Us
10:35
Just Tattoo of Us
10:55
Just Tattoo of Us
11:35
Teen Mom 2
12:20
Lindsay Lohan's Beach Club
13:15
je Moeder
13:45
je Moeder
14:05
Teen Mom 2
15:05
Teen Mom UK
16:00
Catfish: The tv show
16:40
Catfish: The tv show
17:30
Catfish: The tv show
18:20
Catfish: The tv show
19:10
Catfish: The tv show
20:00
Ridiculousness
20:30
Ex on the Beach US
21:30
Just Tattoo of Us
22:30
Lindsay Lohan's Beach Club
23:30
Ridiculousness
23:50
Ridiculousness
0:10
Ridiculousness
0:35
Ridiculousness
1:00
World Stage
1:30
World Stage
2:00
Music Television
5:23
Shimmer en Shine
5:45
Wallykazam
6:09
Blaze and the monster machines
6:33
Paw Patrol
6:57
Atchoo
7:08
Atchoo
7:19
44 Katten
7:31
44 Katten
7:49
Huize Herrie
8:12
Welkom in de Wayne toren
8:40
Race naar de KCA's
9:03
Race naar de KCA's
9:31
Race naar de KCA's
9:54
Race naar de KCA's
10:22
De Grote Verkeerstest
10:45
De Thundermans
11:14
De Thundermans
11:34
Henry Danger
11:55
Henry Danger
12:23
De Thundermans
12:45
De Thundermans
13:08
Slijm maken met
13:24
Knight Squad
13:46
Knight Squad
14:08
Game Shakers
14:34
Game Shakers
14:56
Henry Danger
15:20
Henry Danger
15:45
Henry Danger
16:08
Slijm maken met
16:21
Henry Danger
16:46
Henry Danger
17:09
Henry Danger
17:37
Droomkamers
18:00
De Grote Verkeerstest
18:30
Kids' Choice Awards 2019
20:05
Kids' Choice Awards 2019
20:30
De Thundermans
20:54
De Thundermans
21:19
SpongeBob SquarePants
21:30
See dad run
21:51
Sam & Cat
22:12
Zoey 101
22:33
iCarly
22:55
Victorious
23:18
Big time rush
23:40
Drake & Josh
0:04
Kenan & Kel
0:27
The angry beavers
0:51
CatDog
1:14
Rugrats
1:37
Rocko's modern life
2:00
SpongeBob SquarePants
2:22
SpongeBob SquarePants
2:45
Rabbids invasie
2:52
Regal Academy
3:13
Vang Blake!
3:35
De pinguïns van Madagascar
3:56
De pinguïns van Madagascar
4:18
Winx club
4:39
Winx club
Geen programmering
5:00
Nigella express
5:30
Nigella express
6:00
Zoals alleen oma dat kan
6:25
Wokking Lekker
6:30
De streken van Wim
7:00
Donna Hay: Fast, fresh, simple
7:25
Donna Hay: Fast, fresh, simple
7:50
Wat eten we vandaag?
8:00
Donna Hay: Fast, fresh, simple
8:25
Donna Hay: Fast, fresh, simple
8:50
Made in Italy with Silvia Colloca
9:15
Anthony Bourdain parts unknown
10:00
Zoals alleen oma dat kan
10:25
Poh & co
10:50
Wat eten we vandaag?
11:05
Miljuschka in Japan
11:30
Nadiya's Family Favourites
12:00
Jamie's Big Feastival
12:25
Jamie's Big Feastival
12:50
Jamie's Big Feastival
13:15
Wasted! The story of food waste
14:50
Jamie's Sugar Rush
15:50
Zoals alleen oma dat kan
16:25
Winterkost
16:45
Wat eten we vandaag?
16:55
Poh & co
17:25
Made in Italy with Silvia Colloca
17:55
Nadiya's Family Favourites
18:30
Wat eten we vandaag?
18:50
Miljuschka in Japan
19:20
Tales from the bush larder
19:55
Restaurant revolution
21:10
Jamie's food escapes
22:10
United plates of America
22:55
United plates of America
23:25
James Martin's home comforts
0:25
Anthony Bourdain parts unknown
1:20
Anthony Bourdain parts unknown
2:10
Jamie's Big Feastival
2:35
Jamie's Big Feastival
3:00
Jamie's Big Feastival
3:25
Wasted! The story of food waste
4:55
Jamie's Sugar Rush
Geen programmering
5:05
Call the Midwife
6:00
Death in paradise
6:50
New Tricks
7:45
Midsomer murders
8:30
Midsomer murders
9:15
Father Brown
10:00
Father Brown
10:50
The Good Karma Hospital
11:40
The good karma hospital
12:30
Death in paradise
13:30
Death in Paradise
14:30
Call the Midwife
15:25
Midsomer murders
16:20
Midsomer murders
17:05
Midsomer murders
17:55
Midsomer murders
19:00
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
20:00
Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
21:00
The ABC Murders
22:15
McMafia
23:30
The last kingdom
0:30
Luther
1:30
The ABC Murders
2:30
McMafia
3:25
The last kingdom
4:20
Luther
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Lentebeelden
10:00
Islamitische eredienst
11:00
De zevende dag
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Half uur natuur
14:00
Komen te gaan
14:45
Sporza op zondag
17:20
Van algemeen nut
18:04
Het journaal update
18:10
First dates
19:00
Journaal: sportweekend
19:55
Weer
20:00
Twee tot de zesde macht
21:00
Undercover
21:55
Joanna Lumley's India
22:45
Journaal
22:59
Keno
23:00
Weer
23:05
First dates
23:50
De zevende dag
1:50
Herhalingen
Geen programmering
6:00
Bumba
6:05
Uki
6:10
Dimitri
6:15
George & Paul
6:20
Bing
6:25
Stoppeltje
6:35
Kaatjes Kameraadjes
6:40
Piet Piraat
6:45
Biba & Loeba
6:50
Simon
6:55
Beer Bo
7:00
Suske & Wiske Junior
7:10
Monchhichis
7:25
Molang
7:30
Masha en de beer
7:35
Super 4
7:50
Kratts in het wild
8:10
Nachtwacht
8:35
Kingsize Live
8:55
#LikeMe
9:20
Kingsize Live
9:40
Superbrein
10:05
De Elfenheuvel
10:50
Lego Nexo knights
11:10
De week van Karrewiet
11:20
Super 4
11:35
Kratts in het wild
11:55
Masha en de beer
12:00
Nachtwacht
12:25
Prinsessia
12:40
Samson en Gert
13:05
Friends, meiden met een missie
13:15
Helden
13:30
Tip
Sprookjesboom de film
14:40
Kratts in het wild
15:00
Mega Mindy
15:27
Olly Wannabe's comedy club
15:30
Rox
15:55
Competitiebeesten
16:20
Shaun het schaap
16:28
Olly Wannabe's comedy club
16:30
Piraten in de straat
16:40
De Legendariërs
17:00
Lars Is Te Laat
17:10
Lars Is Te Laat
17:25
Helden
17:35
Helden
17:50
De week van Karrewiet
18:05
De regel van 3S: compilatie
18:50
Kingsize Live
19:10
#LikeMe
19:35
Kingsize Live
19:57
In bed met Olly
20:00
Programma onderbreking
20:15
Het journaal - Sportweekend met VGT
21:10
Undercover
22:05
Programma onderbreking
Geen programmering
9:00
Lentebeelden
12:30
Rolkrant
14:00
Ketnet Junior
18:45
Nachtwacht
19:30
Vranckx
20:00
Het journaal update
20:10
The story of Europe
21:05
Extreme wives
22:00
Docville special: Life, animated
23:30
Goodbye
23:45
Herhalingen
5:00
Biatlon
5:30
Biatlon
6:00
Langlaufen
6:30
Schansspringen
7:45
Wielrennen
8:35
Rally
9:00
Biatlon
9:45
Schansspringen
11:45
Paardensport
13:00
Langlaufen
13:30
Biatlon
14:30
Langlaufen
15:30
Schansspringen
16:15
Biatlon
17:15
Watts
17:30
Biatlon
18:00
Langlaufen
18:30
Langlaufen
18:55
Nieuws
19:00
Curling
21:00
Wielrennen
23:25
Nieuws
23:30
Schansspringen
0:30
Biatlon
1:00
Biatlon
1:30
Langlaufen
2:00
Wielrennen
2:45
Watts
3:00
Schansspringen
4:00
Biatlon
4:30
Biatlon
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Breakfast
10:00
BBC News
11:00
The Andrew Marr Show
12:00
Sunday Politics
12:30
Walks of Life
13:30
Homes Under the Hammer
14:00
BBC News
14:10
Weather for the Week Ahead
14:15
Songs of praise
14:50
Lifeline
15:00
Bargain Hunt
16:00
Money for Nothing
16:45
Escape to the Country
17:45
Pointless Celebrities
18:35
BBC News
18:50
BBC London News
18:55
Weather
19:00
Countryfile
20:00
Antiques Roadshow
21:00
Blue Planet Live
22:00
Baptiste
23:00
BBC News
23:20
BBC London News
23:25
Weather
23:30
Tip
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
1:35
The Celebrity Apprentice USA
2:20
The Celebrity Apprentice USA
3:05
Weather for the Week Ahead
3:10
BBC News
Geen programmering
7:20
The A to Z of tv gardening
8:05
Great British Garden Revival
9:05
The Edible Garden
9:35
Gardeners' World
10:05
Countryfile
11:00
Saturday Kitchen Best Bites
12:30
The Hairy Bikers' Chicken & Egg
13:30
My Mediterranean with Adrian Chiles
14:30
Gymnastics: World Cup Highlights
16:00
Figure Skating: World Championships Highlights
18:00
World's Busiest Cities
19:00
Australia: Earth's Magical Kingdom
20:00
Inside the Factory
21:00
Dragons' Den
22:00
Race Across the World
23:00
The Misadventures of Romesh Ranganathan
0:00
White Gold
0:30
Tip
The Reluctant Fundamentalist
2:30
Sign Zone: Question Time
3:30
Sign Zone: Holby City
4:25
This is BBC Two
Geen programmering
20:00
The Marvellous World of Roald Dahl
21:00
From Andy Pandy to Zebedee: the Golden Age of Children's Television
22:00
Deep Ocean: Lights in the Abyss
22:50
Arena
23:00
The Believers are But Brothers
0:00
Rich Hall's Working for the American Dream
1:30
David Cassidy: The Last Session
3:00
Barneys, Books and Bust Ups: 50 Years of the Booker Prize
4:00
From Andy Pandy to Zebedee: the Golden Age of Children's Television
5:00
Pause
5:15
Bargain Hunt
6:00
Antiques Roadshow
6:55
Bargain Hunt
7:40
DIY SOS
8:30
Doctors
9:00
Doctors
9:30
Doctors
10:00
Doctors
10:30
EastEnders
11:00
EastEnders
11:30
EastEnders
12:00
EastEnders
12:30
Antiques Roadshow
13:20
Antiques Roadshow
14:15
Atlantis
14:55
Atlantis
15:40
Bargain Hunt
16:25
DIY SOS
17:15
Fawlty Towers
17:50
Fawlty Towers
18:20
Fawlty Towers
18:50
Fawlty Towers
19:20
The coroner
20:05
Silk
21:00
Orphan Black
21:45
Inspector Banks
22:30
Tip
Unforgotten
23:20
Tip
Legacy
0:50
Silk
1:45
Orphan Black
2:30
Inspector Banks
3:20
Tip
Unforgotten
4:05
Fawlty Towers
4:40
Fawlty Towers
Geen programmering
5:30
Willi wills wissen
5:55
Wissen macht Ah!
6:20
Durch die Wildnis - Das Abenteuer deines Lebens
6:45
Durch die Wildnis - Das Abenteuer deines Lebens
7:10
Tigerenten Club
8:10
Racko - Ein Hund für alle Fälle
8:35
Racko - Ein Hund für alle Fälle
9:00
Die Sendung mit der Maus
9:30
Tagesschau
9:35
Skifliegen: Weltcup-Finale
12:00
Tagesschau
12:03
Presseclub
12:45
Skispringen: Weltcup-Finale der Damen
12:45
Sportschau
13:35
Biathlon: Weltcup-Finale
14:25
Langlauf: Weltcup-Finale
15:00
Snowboard World Cup Final
15:45
Langlauf: Weltcup-Finale
16:25
Biathlon: Weltcup-Finale
17:25
Tagesschau
17:30
Wenn Kinder die Eltern pflegen
18:00
Sportschau
18:30
Bericht aus Berlin
18:49
Gewinnzahlen Deutsche Fernsehlotterie
18:50
Lindenstrasse
19:20
Weltspiegel
20:00
Tagesschau
20:15
Tatort
21:45
Tip
Allmen und das Geheimnis des rosa Diamanten
23:15
Tagesthemen
23:35
ttt - titel thesen temperamente
0:05
Tip
Die Lügen der Sieger
1:53
Tagesschau
1:55
Tip
Das Sichtbare und das Unsichtbare
3:53
Tagesschau
3:55
Presseclub
4:40
Deutschlandbilder
4:48
Tagesschau
4:50
Weltspiegel
Geen programmering
Geen programmering
5:40
Deutschland von oben
5:50
Menschen - das Magazin
6:00
Pettersson und Findus
6:10
Löwenzähnchen - Eine Schnüffelnase auf Entdeckungstour
6:20
Inui
6:25
Inui
6:35
Zacki und die Zoobande
6:45
Zacki und die Zoobande
6:55
Wickie und die starken Männer
7:05
Wickie und die starken Männer
7:20
Bibi und Tina
7:45
Mako - Einfach Meerjungfrau
8:10
Mako - Einfach Meerjungfrau
8:35
Löwenzahn
9:00
heute Xpress
9:03
sonntags
9:30
Evangelischer Gottesdienst
10:15
Meine wunderbare Familie
11:45
heute Xpress
11:50
Bares für Rares - Lieblingsstücke
14:05
Mach was draus
14:50
heute Xpress
14:55
Tip
DragonHeart
16:30
planet e.
17:00
heute
17:10
Sportreportage
18:00
Reportage
18:30
Terra Xpress
19:00
heute
19:10
Berlin direkt
19:28
Aktion Mensch gewinner
19:30
Terra X: Kielings wilde Welt
20:15
Rosamunde Pilcher: Vertrauen ist gut, verlieben ist besser
21:45
heute-journal
22:00
Hanna Svensson
23:50
ZDF-History
0:35
heute Xpress
0:40
Hanna Svensson
2:30
Terra X: Kielings wilde Welt
3:15
Terra X
4:00
ZDF-History
4:45
Tel Aviv - Lebensfreude trotz allem
5:00
Reportage
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Kölner Treff
7:30
Lindenstrasse
8:00
Westart
8:40
Ein letzter Tango
10:00
Auf Schicht
10:45
Geheimnis
11:30
Lokalzeit extra
12:15
Geheimnis
13:00
Feuer & Flamme
13:45
Heimathäppchen
14:00
Der Vorkoster
14:45
Der Vorkoster
15:30
Tamina in Amsterdam
16:00
Wunderschön!
16:45
Tip
Praxis mit Meerblick
18:15
Tiere suchen ein Zuhause
19:10
Aktuelle Stunde
19:30
Westpol
20:00
Tagesschau
20:15
Wunderschön!
21:45
1LIVE Köln Comedy-Nacht XXL 2018
22:45
RebellComedy
23:15
Carolin Kebekus: PussyTerror TV
0:00
Die unwahrscheinlichen Ereignisse im Leben von ...
0:30
Die unwahrscheinlichen Ereignisse im Leben von ...
1:00
Rockpalast
3:10
RebellComedy
3:40
Carolin Kebekus: PussyTerror TV
4:25
Die unwahrscheinlichen Ereignisse im Leben von ...
4:55
Die unwahrscheinlichen Ereignisse im Leben von ...
5:25
Presseclub
6:05
Erlebnisreisen
Geen programmering
6:00
Nordtour
6:45
Schätze der Welt - Erbe der Menschheit
7:00
Sesamstraße präsentiert: Eine Möhre für Zwei
7:10
Sesamstraße präsentiert: Eine Möhre für Zwei
7:25
mareTV kompakt
7:35
Einfach genial!
8:00
Thomas Hengelbrock dirigiert Haydn
8:45
Eiji Oue dirigiert die NDR-Radiophilharmonie
9:00
Nordmagazin
9:30
Hamburg Journal
10:00
Schleswig-Holstein Magazin
10:30
buten un binnen
11:00
Hallo Niedersachsen
11:30
mareTV kompakt
11:40
Zoo-babies
12:05
Tip
Der Blaufuchs
13:40
Heiter bis tödlich - Morden im Norden
14:30
Brautalarm auf dem Land
15:15
Der Pferdeversteher
16:00
Lieb und teuer
16:30
Rainer Sass: So isst der Norden!
17:00
Bingo!
18:00
Ostsee Report
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
die nordstory spezial
21:45
Die Superpauker
22:45
Die NDR Quizshow
23:30
Holstein Herz
0:15
Ostsee Report
1:00
Tietjen und Bommes
3:15
Roger Cicero - Ein Leben für die Musik
4:15
Brautalarm auf dem Land
5:05
DAS!
5:50
Lindenstrasse
Geen programmering
5:40
Familien im Brennpunkt
6:35
Familien im Brennpunkt
6:35
Familien im Brennpunkt
7:00
Teleshopping Österreich
7:35
Familien im Brennpunkt
8:30
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
9:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
9:35
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
10:30
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
11:30
Undercover Boss
12:25
Undercover Boss
13:25
Deutschland sucht den Superstar
15:40
Ran an den Rasen - Das Gartenduell
16:45
Explosiv - Weekend
17:45
Exclusiv - Weekend
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Vermisst
20:00
Fußball: EM-Qualifikation
20:45
Fußball: EM-Qualifikation
22:40
Fußball: EM-Qualifikation
0:00
Temptation Island - Versuchung im Paradi ...
0:05
Legend - Legenden der Unterwelt
3:20
Temptation Island - Versuchung im Paradies
4:05
Der Blaulicht-Report
4:20
Exclusiv - Weekend
5:10
Explosiv - Weekend
Geen programmering
6:00
Auf Streife
6:55
Auf Streife
7:55
So gesehen - Talk am Sonntag
8:15
Knallerfrauen
8:45
CATCH!
10:40
The voice kids
13:15
Tip
Playing It Cool
15:05
Tip
Divergent
17:45
The biggest loser
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
The voice kids
23:00
Was für ein Jahr!
0:25
The voice kids
2:30
Auf Streife - Die Spezialisten
3:20
Auf Streife - Die Spezialisten
4:00
Auf Streife - Die Spezialisten
4:45
Auf Streife
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Ben 10
6:10
Ben 10
6:24
De Powerpuff Girls
6:34
De Powerpuff Girls
6:48
Unikitty
6:59
Unikitty
7:13
Teen Titans Go! - Elements
7:23
Teen Titans Go! - Elements
7:36
De wonderlijke wereld van Gumball
7:47
De wonderlijke wereld van Gumball
7:58
De wonderlijke wereld van Gumball
8:08
De wonderlijke wereld van Gumball
8:23
Wat beren leren
8:33
Wat beren leren
8:47
Wat beren leren
8:57
Wat beren leren
9:12
Craig van de Kreek
9:22
Craig van de Kreek
9:38
Het regent gehaktballen
9:52
De wonderlijke wereld van Gumball
10:03
De wonderlijke wereld van Gumball
10:21
Teen Titans Go! - Elements
10:30
Teen Titans Go! - Elements
12:08
De wonderlijke wereld van Gumball
12:21
De wonderlijke wereld van Gumball
12:32
De wonderlijke wereld van Gumball
12:45
Clarence
12:56
Clarence
13:10
Clarence
13:20
Clarence
13:34
Wat beren leren
13:45
Wat beren leren
13:55
Wat beren leren
14:08
Craig van de Kreek
14:18
Craig van de Kreek
14:31
Zomer Kamp Eiland
14:42
Zomer Kamp Eiland
14:55
Het regent gehaktballen
15:06
Het regent gehaktballen
15:20
Teen Titans Go! - Elements
15:30
Teen Titans Go! - Elements
15:39
Teen Titans Go! - Elements
15:53
Teen Titans Go! - Elements
16:03
Teen Titans Go! - Elements
16:16
De wonderlijke wereld van Gumball
16:27
De wonderlijke wereld van Gumball
16:41
De wonderlijke wereld van Gumball
16:52
De wonderlijke wereld van Gumball
17:06
Craig van de Kreek
17:16
Craig van de Kreek
17:30
Teen Titans Go! - Elements
17:40
Teen Titans Go! - Elements
17:49
Teen Titans Go! - Elements
18:00
Teen Titans Go! - Elements
18:10
Teen Titans Go! - Elements
18:24
Unikitty
18:35
Unikitty
18:49
De wonderlijke wereld van Gumball
19:00
De wonderlijke wereld van Gumball
19:15
Zomer Kamp Eiland
19:26
Zomer Kamp Eiland
19:40
Mighty Magiswords - 3 Minute Shorts
19:50
Mighty Magiswords - 3 Minute Shorts
20:01
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
20:11
De Powerpuff Girls
20:22
De Powerpuff Girls
20:35
Transformers Cyberverse
20:45
Transformers Cyberverse
21:00
Steven Universe
21:10
Steven Universe
21:25
Tijd voor avontuur
21:35
Tijd voor avontuur
21:50
De wonderlijke wereld van Gumball
22:00
De wonderlijke wereld van Gumball
22:12
De wonderlijke wereld van Gumball
22:22
De wonderlijke wereld van Gumball
22:37
De wonderlijke wereld van Gumball
22:47
De wonderlijke wereld van Gumball
22:59
LEGO Ninjago
23:22
LEGO Ninjago
23:45
Angelo Rules
23:56
Angelo Rules
0:06
Angelo Rules
0:19
Angelo Rules
0:30
Angelo Rules
0:41
Angelo Rules
0:51
Angelo Rules
1:02
Angelo Rules
1:13
Angelo Rules
1:24
De wonderlijke wereld van Gumball
1:35
De wonderlijke wereld van Gumball
1:46
De wonderlijke wereld van Gumball
1:57
De wonderlijke wereld van Gumball
2:10
De wonderlijke wereld van Gumball
2:20
De wonderlijke wereld van Gumball
2:32
LEGO Ninjago
2:54
LEGO Ninjago
3:15
LEGO Ninjago
3:38
Angelo Rules
3:49
Angelo Rules
4:00
Angelo Rules
4:10
Angelo Rules
4:21
Angelo Rules
4:31
Angelo Rules
4:42
Angelo Rules
4:53
De wonderlijke wereld van Gumball
5:04
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:26
De wonderlijke wereld van Gumball
5:37
De wonderlijke wereld van Gumball
5:47
De wonderlijke wereld van Gumball
Geen programmering
6:00
World of the Wild
6:25
World of the Wild
6:51
Ultimate animal countdown
7:44
Wild Mongolia: Land of Extremes
8:36
Untamed Philippines
9:27
Caught in the act
10:17
Caught in the act
11:08
Caught in the act
12:00
Caught in the act
12:51
Caught in the act
13:42
South Africa: Cradle of Killers
14:34
Queen Of the Chase
15:25
World's Weirdest Pets
16:16
Battle for the Pride
17:07
The Jungle King
18:00
Wild Taiwan: Jungle Island
18:51
Island of the Monsoon
19:43
Island of the Monsoon
20:34
Wild Taiwan: Jungle Island
21:25
Island of the Monsoon
22:17
Island of the Monsoon
23:08
Caught in the act
23:58
South Africa: Cradle of Killers
0:50
Queen Of the Chase
1:41
World's Weirdest Pets
2:30
Battle for the Pride
3:17
The Jungle King
4:04
Animals Gone Wild
4:49
Animals Gone Wild
5:35
Ultimate Animals
Geen programmering
6:00
Storage wars
6:25
Storage wars
6:50
Pawn stars
7:15
Pawn stars
7:40
Ultimate Wheels
8:30
Storage wars
9:00
Forged: Iron & Fire
9:30
Forged: Iron & Fire
10:00
The Curse of Oak Island
11:00
The Curse of Oak Island
12:00
American Pickers
13:00
American Pickers
14:00
Storage wars
14:30
Storage wars
15:00
Pawn stars
15:30
Pawn stars
16:00
River Hunters
17:00
American Pickers
18:00
The Lost Evidence
19:00
Hunting Hitler
20:00
The Curse of Oak Island
21:00
Forged in Fire
22:00
Last Days of the Nazis
23:00
The Warfighters
0:00
Forged in Fire
1:00
Storage wars
1:30
Storage wars
2:00
The Lost Evidence
3:00
Forged: Iron & Fire
3:30
Forged: Iron & Fire
3:55
Ultimate Wheels
4:45
Storage wars
5:10
Storage wars
5:35
Pawn stars
Geen programmering
6:00
How do they do it?
6:26
What could possibly go wrong?
7:14
What could possibly go wrong?
8:02
What could possibly go wrong?
8:50
What could possibly go wrong?
9:38
What could possibly go wrong?
10:26
Food factory
10:50
Food factory
11:14
Food factory
11:38
Food factory
12:02
How Stuff Works
12:26
How do they do it?
12:50
How do they do it?
13:14
How do they do it?
13:38
How do they do it?
14:02
How do they do it?
14:26
Extreme engineering
15:14
Extreme engineering
16:02
Extreme engineering
16:50
Extreme engineering
17:40
Extreme engineering
18:30
Through the wormhole with Morgan Freeman
19:20
Through the wormhole with Morgan Freeman
20:10
Through the wormhole with Morgan Freeman
21:00
You have been warned
21:50
The Big Brain Theory
22:40
The Big Brain Theory
23:30
The Big Brain Theory
0:20
The Big Brain Theory
1:10
The Big Brain Theory
2:00
How the universe works
2:48
How the universe works
3:36
How the universe works
4:24
How the universe works
5:12
How the universe works
5:30
De Wrekers
6:30
Upstairs, downstairs
7:30
Some Mothers Do 'Ave 'Em
8:00
Ontdek je plekje
8:31
On the Buses
9:00
Tommy teleshopping
10:00
The Jewel in the Crown
11:01
Tommy teleshopping
12:30
Dick Turpin
13:00
The flying doctors
14:00
Ons gouden uurtje
15:03
Absolutely fabulous
15:34
De Musicalliefde van Joop van den Ende
16:01
Vintage Roads
16:30
The Beverly Hillbillies
17:00
Janet King
18:01
Het Goede Doel
19:01
De Versierders
20:02
Oh moeder, wat is het heet
20:34
La piovra
21:31
De Wrekers
22:31
Doctor Finlay
23:31
Some Mothers Do 'Ave 'Em
0:03
De Wrekers
1:01
Mijn nostalgisch Nederland
1:32
Mijlpalen van de 20e Eeuw
2:02
'Allo 'allo!
2:39
On the Buses
3:05
Ons nostalgisch uur
4:00
Cor Bakker ontvangt...
4:26
Rebus
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Chasing classic cars
6:20
Chasing classic cars
6:45
Chasing classic cars
7:05
Chasing classic cars
7:30
Chasing classic cars
7:50
Chasing classic cars
8:10
Chasing classic cars
8:35
Chasing classic cars
8:55
Chasing classic cars
9:20
Chasing classic cars
9:45
Extreme engineering
10:30
Extreme engineering
11:15
Extreme engineering
12:00
Extreme engineering
12:45
Extreme Engineering
13:30
Anthony Bourdain: No Reservations
14:15
Anthony Bourdain: No Reservations
15:00
Anthony Bourdain: No Reservations
15:45
Anthony Bourdain: No Reservations
16:30
Anthony Bourdain: No Reservations
17:15
Extreme Engineering
18:00
Codes and conspiracies
18:45
Codes and conspiracies
19:30
Codes and conspiracies
20:15
Mega Beasts
21:00
Nostradamus Decoded
22:30
Secrets of the Arsenal
23:15
Aircrash Unsolved: The Mystery of Helios 522
0:00
Bermuda Triangle Exposed
0:45
MegaQuake: Hour that Shook Japan
1:30
Aircrash Unsolved: The Mystery of Helios 522
2:15
Anthony Bourdain: No Reservations
3:00
Anthony Bourdain: No Reservations
3:45
Anthony Bourdain: No Reservations
4:30
Anthony Bourdain: No Reservations
5:15
Anthony Bourdain: No Reservations
Geen programmering
6:00
Disappeared
6:50
Fatal Encounters
7:40
Nightmare next door
8:30
Nightmare next door
9:20
The Detectives Club: New Orleans
10:10
Forbidden: Dying for love
11:00
Broken Trust
11:50
American Monster
12:40
American Monster
13:30
Evil Stepmothers
14:20
Evil Stepmothers
15:15
Extreme Measures
16:10
Extreme Measures
17:05
Disappeared
18:00
True crime with Aphrodite Jones
18:50
The locator
19:15
True crime with Aphrodite Jones
20:05
Evil lives here
21:00
Body Cam
22:00
Lives Destroyed: Shattered
23:00
Dead of Winter
0:00
Heart of Darkness
1:00
Ellie Lust: Bizarre Zaken
1:50
Homicide City
2:40
Disappeared
3:25
Forbidden: Dying for love
4:15
Forbidden: Dying for love
5:10
Broken Trust
Geen programmering
6:00
Art Department
6:10
Tip
Het uur van de wolf: De rebellie van Vivienne Westwood
7:05
Krabbé zoekt Van Gogh
7:45
De vloer op kort
7:56
Tussenuur Slam
8:00
Podium Dans
8:35
Rachmaninov - 2e pianoconcert
9:15
Living with Beethoven - The Nine Symphonies with the BPO and Sir Simon Rattle
10:00
Het Concertgebouworkest speelt ...
10:40
Het Concertgebouworkest speelt ...
11:18
Tussenuur Slam
11:20
BuitenSpelen
11:40
Het Concertgebouworkest speelt ...
12:30
Het Concertgebouworkest speelt ...
13:20
Back to North Sea Jazz: Snarky Puppy
14:15
Tip
De wilde ruimte
15:05
The basement satellite
16:50
Movies that Matter
18:25
Tip
Made in Europe
19:05
Podium Witteman extra
20:05
De vloer op kort
20:15
Art Department
20:30
Tip
Tonio
22:00
Kijken in de ziel: Psychiaters
22:40
Tip
2Doc: I Am Not Your Negro
0:05
Made in Europe
0:50
Tip
Knielen op een bed violen
2:40
Tip
2Doc: Wilders
4:09
Tussenuur Slam
4:15
Art Department
4:20
De vloer op kort
4:30
Verborgen verleden
5:15
Art Department
5:25
Back to North Sea Jazz: Snarky Puppy
5:10
Die Magie der Nacht in der Malerei
6:05
Brecht und das Berliner Ensemble
7:00
Karambolage
7:15
Terra Mater
8:00
Schau in meine Welt!
8:25
Blickpunkt Junior
8:50
Im Lauf der Zeit
9:15
Arte Junior Magazin
9:30
Tip
Madame de ...
11:10
Vox Pop
11:45
Ein Sommer in Alaska
12:30
Das Oder-Delta
13:15
Elisabeth I. - Mörderin auf dem Thron
14:05
Der Orient-Express
15:30
Josephine Baker, Ikone der Befreiung
16:25
Künstlerinnen
16:55
Metropolis
17:40
Stars von morgen
18:25
Zu Tisch ...
18:55
Karambolage
19:10
Journal
19:30
Kräuterwelten
20:15
Tip
La princesse de Montpensier
22:30
Zsa Zsa Gabor, Königin des roten Teppichs
23:25
Damia - Chansonette in Schwarz
0:20
Ella Fitzgerald & Trio - Live auf dem Montreux Jazz Festival 1975
1:10
Journal
1:30
Tip
Marius et Jeannette
3:10
Augenschmaus
3:35
Augenschmaus
4:05
Leben mit Vulkanen
4:35
(Fast) Die ganze Wahrheit
4:38
Pause
Geen programmering
5:00
Erin Burnett OutFront
5:30
Quest's World of Wonder
6:00
CNN Newsroom
6:15
Marketplace Africa
6:30
Winning Post
7:00
CNN Newsroom
7:30
African Voices
8:00
CNN Newsroom
10:00
Erin Burnett OutFront
10:30
Inside Africa
11:00
CNN Newsroom
11:30
TalkAsia
12:00
Inside Politics
13:00
State of the Union with Jake Tapper
14:00
CNN Special Report
15:00
Connect the World
16:00
World Sport
16:30
CNN World Rugby
17:00
Reliable Sources
18:00
African Voices
18:30
Quest's World of Wonder
19:00
CNN Special Report
20:00
CNN Newsroom
20:30
World Sport
21:00
CNN Today
21:30
Winning Post
22:00
CNN Today (with World Sport)
0:00
Erin Burnett OutFront
0:30
Leading Women
1:00
Marketplace Africa
1:15
World Sport
1:30
CNN World Rugby
2:00
CNN Special Report
3:00
Inside Africa
3:30
African Voices
Geen programmering
5:22
Euronews Week-End
5:39
Euronews Week-End
5:49
Euronews Week-End
6:00
Euronews Week-End
6:12
Euronews Week-End
6:21
Aid Zone
6:38
Euronews Week-End
6:48
Euronews Week-End
7:00
Euronews Week-End
7:09
Insiders
7:23
Euronews Week-End
7:36
Euronews Week-End
7:49
Euronews Week-End
8:00
Euronews Week-End
8:13
Euronews Week-End
8:22
Euronews Week-End
8:36
Euronews Week-End
8:46
Euronews Week-End
9:00
Euronews Week-End
9:08
State of the Union
9:16
Euronews Week-End
9:29
Euronews Week-End
9:43
Euronews Week-End
10:00
Euronews Week-End
10:12
Euronews Week-End
10:23
Euronews Week-End
10:35
Euronews Week-End
10:45
Euronews Week-End
11:00
Euronews Week-End
11:12
Euronews Week-End
11:23
Euronews Week-End
11:33
Euronews Week-End
11:46
Real Economy
12:00
Euronews Week-End
12:15
Euronews Week-End
12:31
Euronews Week-End
12:46
Euronews Week-End
13:00
Euronews Week-End
13:11
Insiders
13:33
Euronews Week-End
13:46
Aid Zone
14:00
Euronews Week-End
14:18
Euronews Week-End
14:30
State of the Union
14:45
Euronews Week-End
15:00
Euronews Week-End
15:16
Euronews Week-End
15:33
Euronews Week-End
15:46
Euronews Week-End
16:00
Euronews Week-End
16:15
Euronews Week-End
16:31
Euronews Week-End
16:46
Euronews Week-End
17:00
Euronews Week-End
17:15
Euronews Week-End
17:36
Euronews Week-End
17:47
State of the Union
18:00
Prime Edition Week-End
18:16
Prime Edition Week-End
18:34
Insiders
18:45
Prime Edition Week-End
19:00
Prime Edition Week-End
19:16
Aid Zone
19:36
Real Economy
19:46
Prime Edition Week-End
20:00
Prime Edition Week-End
20:16
Prime Edition Week-End
20:31
Prime Edition Week-End
20:46
Prime Edition Week-End
21:00
Prime Edition Week-End
21:16
Prime Edition Week-End
21:29
Prime Edition Week-End
21:46
Prime Edition Week-End
22:00
Prime Edition Week-End
22:16
Prime Edition Week-End
22:37
Prime Edition Week-End
22:47
State of the Union
23:00
Prime Edition
23:14
Prime Edition
23:29
Prime Edition
23:45
Prime Edition
0:00
Late Edition
0:14
Late Edition
0:29
Late Edition
0:45
Late Edition
1:00
Late Edition
1:16
Late Edition
1:35
Insiders
1:46
State of the Union
2:00
Late Edition
2:16
Late Edition
2:30
Late Edition
2:45
Late Edition
3:00
All News Edition
3:14
All News Edition
3:29
All News Edition
3:48
State of the Union
Geen programmering
5:00
World News
5:30
Click
6:00
World News
6:30
In Business Africa
7:00
World News
7:30
The travel show
8:00
World News
8:10
Sound Odyssey
8:30
Talking Movies
9:00
World News
9:10
Reporters
9:30
Dateline London
10:00
World News
10:10
Springwatch in Japan: Cherry Blossom Time
11:00
World News
11:10
This World
12:00
World News
12:10
Sound Odyssey
12:30
Newsnight
13:00
World News
13:10
Reporters
13:30
The travel show
14:00
World News
14:30
Click
15:00
World News
15:15
Sport Today
15:30
Paths to Peace
16:00
World News
16:10
Out of Breath: North Korea
17:00
World News
17:30
Newsnight
18:00
World News
18:30
Witness History
19:00
World News
19:10
Brexit Reporters
19:30
In Business Africa
20:00
World News
20:15
Sport Today
20:30
Talking Movies
21:00
World News
21:10
Springwatch in Japan: Cherry Blossom Time
22:00
World News Today
22:30
Paths to Peace
23:00
World News
23:10
Reporters
23:30
Asia Business Report
23:45
Sport Today
0:00
Newsday
0:30
Asia Business Report
0:45
Sport Today
1:00
Newsday
1:30
Asia Business Report
1:45
Sport Today
2:00
Newsday
2:30
Asia Business Report
2:45
Sport Today
3:00
World News
3:30
Asia Business Report
3:45
Sport Today
4:00
World News
4:30
Witness History
Geen programmering
5:00
News Live
5:30
People & Power
6:00
14up South Africa (p1)
7:00
News Live
7:30
Inside Story
8:00
News Live
8:30
Talk to Al Jazeera
9:00
News Live
9:30
Rewind
10:00
Newshour
11:00
News Live
11:30
Inside Story
12:00
Al Jazeera World
13:00
Newshour
14:00
News Live
14:30
The Listening Post
15:00
Newshour
16:00
News Live
16:30
101 East
17:00
News Live
17:30
Inside Story
18:00
Newshour
19:00
News Live
19:30
Talk to Al Jazeera
20:00
Inside Facebook: Secrets Of the Social Network
21:00
Newshour
22:00
News Live
22:30
Witness
23:00
Newshour
0:00
News Live
0:30
Inside Story
1:00
Al Jazeera World
1:55
Frames
2:00
Newshour
3:00
News Live
3:30
Rewind
Geen programmering
5:22
Weerbericht
6:00
Dag TV
8:00
Noordmannen
10:00
Twij Deuntjes veur ain Cent
12:00
Goud op Noord
18:00
Expeditie Grunnen
18:24
Weerbericht
18:30
Expeditie Grunnen
18:55
Weerbericht
19:00
Expeditie Grunnen
19:24
Weerbericht
19:30
Expeditie Grunnen
19:55
Weerbericht
20:00
Expeditie Grunnen
20:24
Weerbericht
20:30
Expeditie Grunnen
20:55
Weerbericht
21:00
Expeditie Grunnen
21:24
Weerbericht
21:30
Expeditie Grunnen
21:55
Weerbericht
22:00
Expeditie Grunnen
22:25
Weerbericht
22:30
Expeditie Grunnen
22:55
Weerbericht
23:00
Expeditie Grunnen
23:25
Weerbericht
23:30
Expeditie Grunnen
23:54
Weerbericht
0:00
Expeditie Grunnen
0:26
Weerbericht
0:30
Expeditie Grunnen
0:56
Weerbericht
1:00
Expeditie Grunnen
1:25
Weerbericht
1:26
Expeditie Grunnen
1:51
Weerbericht
1:52
Expeditie Grunnen
2:17
Weerbericht
2:18
Expeditie Grunnen
2:43
Weerbericht
2:44
Expeditie Grunnen
3:09
Weerbericht
3:10
Expeditie Grunnen
3:35
Weerbericht
3:36
Expeditie Grunnen
4:01
Weerbericht
4:02
Expeditie Grunnen
4:27
Weerbericht
4:28
Expeditie Grunnen
4:53
Weerbericht
Geen programmering
5:15
Gewest Fryslân
5:40
Noardewyn live kompilaasje
6:00
Hjoed, it nijs
6:10
It Waar
6:15
Gewest Fryslân
6:40
Noardewyn live kompilaasje
7:00
Jeugdprogramma's
8:20
Tomketiid
9:00
Juster
12:00
Deitelefyzje
16:00
Jeugdprogramma's
16:20
Tomketiid
16:40
Jeugdprogramma's
17:00
Fryslân dok
17:35
Tsjek
18:00
Fryslân dok
18:35
Tsjek
19:00
Fryslân dok
19:35
Tsjek
20:00
Fryslân dok
20:35
Tsjek
21:00
Fryslân dok
21:35
Tsjek
22:00
Fryslân dok
22:35
Tsjek
23:00
Fryslân dok
23:35
Tsjek
0:00
Fryslân dok
0:30
Weromrop.tv
1:00
Fryslân dok
1:30
Weromrop.tv
2:00
Fryslân dok
2:30
Weromrop.tv
3:00
Fryslân dok
3:30
Weromrop.tv
4:00
Fryslân dok
4:30
Weromrop.tv
Geen programmering
5:22
Drenthe nu
5:30
Roeg!
5:45
Drenthe nu
5:53
Roeg!
6:08
Drenthe nu
6:16
Roeg!
6:31
Drenthe nu
6:39
Roeg!
6:54
Drenthe nu
7:02
Roeg!
7:17
Drenthe nu
7:25
Roeg!
7:40
Drenthe nu
7:48
Roeg!
8:03
Drenthe nu
8:11
Roeg!
8:26
Drenthe nu
8:34
Roeg!
8:49
Drenthe nu
8:57
Drenthe's muziekmix
9:00
Loos - De kennisquiz van Drenthe
9:11
Loos - De kennisquiz van Drenthe
9:22
Loos - De kennisquiz van Drenthe
9:33
Loos - De kennisquiz van Drenthe
9:44
Loos - De kennisquiz van Drenthe
9:55
Mooi Drenthe
10:00
Ondernemen in Drenthe
10:30
Loos - De kennisquiz van Drenthe
10:41
Loos - De kennisquiz van Drenthe
10:52
Loos - De kennisquiz van Drenthe
11:03
Loos - De kennisquiz van Drenthe
11:14
Loos - De kennisquiz van Drenthe
11:25
Roeg!
11:40
Loos - De kennisquiz van Drenthe
11:51
Loos - De kennisquiz van Drenthe
12:02
Loos - De kennisquiz van Drenthe
12:13
Loos - De kennisquiz van Drenthe
12:24
Loos - De kennisquiz van Drenthe
12:35
Roeg!
12:50
Drenthe's muziekmix
13:00
Ondernemen in Drenthe
13:30
Loos - De kennisquiz van Drenthe
13:41
Loos - De kennisquiz van Drenthe
13:52
Loos - De kennisquiz van Drenthe
14:03
Loos - De kennisquiz van Drenthe
14:14
Loos - De kennisquiz van Drenthe
14:25
Roeg!
14:40
Loos - De kennisquiz van Drenthe
14:51
Loos - De kennisquiz van Drenthe
15:02
Loos - De kennisquiz van Drenthe
15:13
Loos - De kennisquiz van Drenthe
15:24
Loos - De kennisquiz van Drenthe
15:35
Roeg!
15:50
Drenthe's muziekmix
16:00
Ondernemen in Drenthe
16:30
Loos - De kennisquiz van Drenthe
16:41
Roeg!
17:00
Drenthe nu
17:11
Djammen - de clips
17:30
Drenthe nu
17:41
Djammen - de clips
18:00
Journaal
18:08
Drenthe nu
18:19
Loos - De kennisquiz van Drenthe
18:32
Onze club
19:00
Drenthe nu
19:11
Djammen - de clips
19:29
Onze club
19:54
Drenthe's muziekmix
20:00
Drenthe nu
20:11
Djammen - de clips
20:29
Onze club
20:54
Drenthe's muziekmix
21:00
Drenthe nu
21:11
Djammen - de clips
21:29
Onze club
21:54
Drenthe's muziekmix
22:00
Drenthe nu
22:11
Djammen - de clips
22:29
Onze club
22:54
Drenthe's muziekmix
23:00
Drenthe nu
23:11
Djammen - de clips
23:29
Onze club
23:54
Drenthe's muziekmix
0:00
Drenthe nu
0:08
Onze club
0:33
Djammen - de clips
0:48
Drenthe nu
0:55
Onze club
1:20
Djammen - de clips
1:35
Drenthe nu
1:43
Onze club
2:08
Djammen - de clips
2:23
Drenthe nu
2:31
Onze club
2:56
Djammen - de clips
3:11
Drenthe nu
3:19
Onze club
3:44
Djammen - de clips
3:59
Drenthe nu
4:07
Onze club
4:32
Djammen - de clips
4:47
Drenthe nu
4:55
Onze club
Geen programmering
Geen programmering
10:00
Gipfelstammtisch
10:30
De sterrenparade
11:00
Het groene oosten
11:15
Groeten uit De Kop
11:35
OverUITdeKUNST
12:00
Het groene oosten
12:15
Groeten uit De Kop
12:35
OverUITdeKUNST
13:00
Gipfelstammtisch
13:30
De sterrenparade
14:00
Het groene oosten
14:15
Groeten uit De Kop
14:35
OverUITdeKUNST
15:00
Gipfelstammtisch
15:30
De sterrenparade
16:00
Het groene oosten
16:15
Groeten uit De Kop
16:35
OverUITdeKUNST
17:00
Overijssel vandaag
17:25
OverUITdeKUNST
17:45
Onder de loep
18:00
Overijssel vandaag
18:25
OverUITdeKUNST
18:45
Onder de loep
19:00
Overijssel vandaag
19:25
OverUITdeKUNST
19:45
Onder de loep
20:00
Overijssel vandaag
20:20
De Oosttribune
20:45
Onder de loep
21:00
Overijssel vandaag
21:20
De Oosttribune
21:45
Onder de loep
22:00
Overijssel vandaag
22:20
De Oosttribune
22:45
Onder de loep
23:00
Overijssel vandaag
23:20
De Oosttribune
23:45
Onder de loep
Geen programmering
6:00
Dag TV
9:00
Gisteren gemist?
12:00
Dag TV
16:45
RegioNed Weekend
17:00
GLD Nieuws
17:20
Ik geloof in Gelderland
17:45
RegioNed Weekend
18:00
GLD Nieuws
18:20
Ik geloof in Gelderland
18:45
RegioNed Weekend
19:00
GLD Nieuws
19:20
Ik geloof in Gelderland