TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Fox Sports 1

Eurosport 2

Boomerang

13:00
NOS Journaal
13:20
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:15
Bak mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:45
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
15:50
Op1
16:55
Socutera
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:55
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:30
Gesprek met de minister-president
18:45
Sportjournaal
19:00
De wereld draait door
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
Flikken Maastricht
21:25
Tip
Evenblij maakt vrienden
22:15
Tip
Studio sport Eredivisie
22:45
Op1
23:50
NOS Journaal
0:15
Op1
1:25
NOS Journaal
1:50
EenVandaag
2:05
Gesprek met de minister-president
2:25
NOS Journaal
2:50
NOS Journaal
13:00
NOS Journaal
13:20
NOS Journaal
13:45
Close up: Garry Winogrand
14:45
Andries
15:20
FC De Helden
16:00
NOS Journaal
16:10
Tip
Langs de Rijn
16:52
Socutera
17:00
NOS Journaal
17:15
Tip
Dilemma's rond leven en dood
17:40
MAX Maakt Mogelijk
18:00
De slimste mens
18:45
Tip
BinnensteBuiten
19:20
Meldpunt
19:55
Tip
Professors op pad
20:35
De slimste mens
21:20
Nu te zien!
21:30
Nieuwsuur
22:20
Tip
De villamoord
23:10
Tip
A Separation
1:08
De nachtzoen
1:20
Nieuwsuur
2:05
Nieuwsuur
13:05
Calimero
13:15
Mullewapp
13:25
Kindertijd
13:35
Maja de Bij
13:45
Kikker & vriendjes
13:50
De avonturen van Barbapapa
14:00
Sesamstraat
14:15
Olivia
14:25
Moomin Vallei
14:48
Bernard
14:50
Bernard
15:00
Machtige Mike
15:05
Dodelijk 360
15:35
Peperbollen
16:05
Beste vrienden quiz
16:25
Lucas etc.
16:35
Brugklas
16:45
SpangaS
17:00
Checkpoint
17:25
Beste vrienden quiz
17:50
Klaas kan alles kort
17:55
De buitendienst
18:20
Brugklas
18:30
SpangaS
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:25
Tip
Silver Linings Playbook
22:25
Toren C
23:00
Tip
Jeuk
23:35
De wereld draait door
0:30
Smeris
1:25
De wereld draait door
2:20
De wereld draait door
3:20
De wereld draait door
4:08
Tekst tv
12:15
ER
13:15
Dr. Phil
14:10
Editie NL
14:40
Jinek
16:05
Is er een dokter in de zaal?
17:00
5 uur live
18:00
Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:55
Weer
20:00
Goede tijden, slechte tijden
20:30
The voice of Holland
22:20
Jinek
23:35
Nieuws
23:50
Weer
23:55
RTL Boulevard
0:50
Jinek
2:05
Teleshop 4: Tommy teleshopping
11:00
Teleshop 4: Mediashop
14:20
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:40
Makelaars met een missie
17:40
Dr. Phil
18:30
Deurwaarders UK
19:30
Horrorhuurders & huisjesmelkers
20:30
Team Parate Eenheid
21:30
De douane in actie
22:30
24 uur in de ER
23:30
Horrorhuurders & huisjesmelkers
0:30
Grimm
1:30
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
13:00
Man bijt hond
13:30
Tip
Mr. Frank Visser doet uitspraak
14:30
The doctors
15:25
Verkopen of verbouwen
16:25
Escape to the Country
17:30
Hart van Nederland
17:50
Weer.nl
17:55
Shownieuws
18:25
Tip
The secret life of the zoo
19:30
Man bijt hond
20:00
Lingo
20:30
Tip
Ghostbusters
22:50
Hart van Nederland
23:10
Weer.nl
23:15
Shownieuws
23:55
Man bijt hond
0:25
Lingo
0:55
De handhavers
1:38
Hart van Nederland
12:30
RTL GP
13:30
Idioten op de weg
14:00
Idioten op de weg
14:30
Bezopen bestuurders
15:00
Bezopen bestuurders
15:30
Pawn stars
16:00
Pawn stars
16:30
Married with children
17:00
Married with children
17:30
Flodder
18:00
Flodder
18:30
RTL GP
19:30
Hardcore pawn
20:00
Hardcore pawn
20:30
Tip
Dirty Grandpa
22:45
RTL GP
23:45
Strike back
0:40
Chop shop
1:20
Teleshop 7: Glamcam
2:00
Homeshopping
2:01
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
12:25
Het blok Australië
13:25
Tommy teleshopping
14:10
Wat eten we?
14:35
NCIS
15:30
NCIS
16:30
NCIS
17:20
Tip
NCIS
18:10
Wat eten we?
18:35
Hawaii Five-0
19:30
NCIS
20:30
Tip
NCIS: Los Angeles
21:25
NCIS: Los Angeles
22:20
Elementary
23:10
Elementary
0:05
Law & order: Special victims unit
1:00
NCIS: Los Angeles
1:55
Hart van Nederland
Geen programmering
18:00
Veronica's funniest
18:10
The big bang theory
18:40
Two and a half men
19:05
Two and a half men
19:35
The big bang theory
20:00
Tip
The big bang theory
20:30
Tip
First Blood
22:20
Tip
Rambo: First Blood Part II
0:15
UFC 246 Countdown
1:15
Man with a plan
1:45
Man with a plan
2:10
Hart van Nederland
4:00
Pause
13:00
Groen in de Grote Stad
13:25
Gravity Falls
13:48
Gravity Falls
14:10
Gravity Falls
14:30
Pokémon XY
14:53
Pokémon XY
15:17
Pokémon XY
15:40
Phineas and Ferb
16:05
Phineas and Ferb
16:25
Phineas and Ferb
16:50
Mech-X4
17:14
Disney 11
17:35
Disney 11
4:00
Ruimtekuikens in de ruimte
4:22
Ruimtekuikens in de ruimte
4:44
Furiki Wheels
5:06
Furiki Wheels
5:28
The Gronks
5:50
The Gronks
12:59
Brandweerman Sam
13:09
Om nom
13:11
Transformers: Rescue Bots Academy
13:23
Dinotrux
13:48
Lalaloopsy
14:10
Monchhichis
14:20
Strawberry shortcake
14:44
My little pony
15:07
Suske en Wiske junior
15:14
Mr. Bean
15:27
Lang leve koning Julien
15:52
Het regent gehaktballen
16:04
Miss Moon
16:18
Spirit - Samen vrij
16:43
Lego friends: Girls on a mission
16:53
Barbie Dreamtopia
17:00
5minutenshow
17:05
Goede tijden, slechte tijden
17:35
The bold and the beautiful
18:05
The bold and the beautiful
18:35
Grey's anatomy
19:30
ER
20:30
Tip
Norbit
22:40
House
23:40
Grey's anatomy
0:40
Tip
Closed Circuit
2:35
Teleshop 8: Mediashop
13:00
Beurs inside
13:15
Beurs inside
13:30
Beurs inside
13:45
Beurs inside
14:00
The most
14:15
The most
14:30
The most
14:45
The most
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
Beurs inside
15:30
Doe maar duurzaam!
16:00
RTL Z Nieuws
16:15
RTL Z Ondernemersportret
16:30
RTL Z Nieuws
16:45
RTL Z Nieuws
17:00
RTL Z Nieuws
17:15
Beurs inside
17:30
RTL Z Nieuws
17:45
RTL Z Nieuws
18:00
Pawn stars
18:30
Pawn stars
19:00
Pawn stars
19:30
American pickers
20:30
Bizarre scheidingen
21:30
Bizarre scheidingen
22:30
Bizarre scheidingen
23:30
Z Doc: De wondere wereld van chocolade
0:30
Z Doc: De wondere wereld van chocolade
1:30
Z Doc: De wondere wereld van chocolade
2:20
Nieuws
2:30
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
12:50
Friends
13:19
Friends
13:49
South Park
14:18
South Park
14:48
Family guy
15:16
Family guy
15:44
Last man standing
16:13
Last man standing
16:43
Friends
17:04
Friends
17:33
Modern family
18:02
Modern family
18:30
Family guy
18:58
Family guy
19:30
The Daily Show
20:02
The Graham Norton show
21:06
Tip
I Love You, Man
23:14
Modern family
23:42
Modern family
0:09
American dad!
0:37
American dad!
1:05
South Park
1:33
South Park
2:02
The Daily Show
2:27
The Daily Show
2:53
Most Ridiculous
3:13
Most Ridiculous
3:34
Takeshi's Castle Thailand
3:55
Takeshi's Castle Thailand
4:17
Most Ridiculous
4:37
Most Ridiculous
4:57
Most Ridiculous
5:16
Takeshi's Castle Thailand
5:38
Takeshi's Castle Thailand
13:05
Million dollar listing
14:00
Million dollar listing
15:00
Storage wars: Canada
15:30
Storage wars: Canada
16:05
Black-ish
16:30
Black-ish
17:00
Laugh out loud
17:05
Laugh out loud
17:10
Superstore
17:35
Superstore
18:05
The Simpsons
18:30
The Simpsons
19:00
De Eredivisiegoals van
19:20
FOX sports DOC
19:50
Keuken Kampioen Divisie
22:00
FOX sports DOC
22:45
De Eredivisiegoals van
23:00
APB
23:55
Black-ish
0:20
Black-ish
0:50
Black-ish
1:15
Black-ish
1:45
Feud
2:30
Feud
3:20
Tip
Bones
4:05
Laugh out loud
4:10
Laugh out loud
4:15
Laugh out loud
4:20
Laugh out loud
4:25
Superstore
4:45
Superstore
Geen programmering
12:45
How it's made
13:10
Border control: Spain
13:35
Border control: Spain
14:05
Salvage hunters
15:05
Wheeler dealers
16:05
FantomWorks
17:00
Wheeler dealers
18:00
Baggage battles
18:30
Abandoned engineering
19:30
Auction hunters
20:00
Auction hunters
20:30
Naked and afraid XL
21:30
Man vs bear
22:30
Wheeler dealers
23:30
Kindig customs
0:30
Yukon men
1:30
Baggage battles
2:00
Naked and afraid XL
2:50
Man vs bear
3:40
Treehouse masters
4:30
Gold rush
5:15
Flying wild Alaska
13:05
Battles won and lost
14:00
Operation sharklift
15:10
Drain the oceans
16:05
World's most extreme
17:05
Air crash investigation
18:00
Dog: Impossible
19:00
Dog: Impossible
20:00
The incredible dr. Pol
21:00
The incredible dr. Pol
22:00
The incredible dr. Pol
23:00
The incredible dr. Pol
0:00
Drugs inc.
1:00
Bid & destroy
1:30
Bid & destroy
2:05
Storage wars: Canada
2:25
Storage wars: Canada
2:50
Nazi megastructures
3:40
Nazi megastructures
4:25
Air crash investigation
5:10
Science of stupid
5:35
Science of stupid
13:00
Say yes to the dress UK
13:30
Curvy brides boutique
14:00
Say yes to the dress
14:30
Outdaughtered
15:30
Flip or flop
16:00
Fixer upper
17:00
Nate & Jeremiah by design
18:00
The secret life of 4, 5 and 6 year olds
19:00
Say yes to the dress UK
19:30
Say yes to the dress UK
20:00
Curvy brides boutique
20:30
90 Days to wed
22:30
90 Days to wed
23:30
Monsters inside me
0:30
90 Days to wed
2:20
Say yes to the dress UK
2:45
Say yes to the dress UK
3:10
Curvy brides boutique
3:35
90 Days to wed
4:20
My cat from hell
5:10
Nate & Jeremiah by design
13:05
Sadie Sparks
13:30
Beestjes Hotel
13:50
Beestjes Hotel
14:15
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
14:40
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
15:10
Ducktales
15:30
Ducktales
15:50
Groen in de Grote Stad
16:20
Groen in de Grote Stad
16:40
Sadie Sparks
16:50
Sadie Sparks
16:55
Sadie Sparks
16:59
Sadie Sparks Shorts
17:00
Amphibia
17:35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:25
Gravity Falls
18:45
Gravity Falls
19:10
Bia
19:50
Summer Camp
20:15
Raven's Home
20:40
De Middelste van 7
21:00
Jessie
21:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:10
LoliRock
22:30
LoliRock
22:50
De Psammy Show
23:00
De Psammy Show
23:12
De Psammy Show
23:22
De Psammy Show
23:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
23:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
0:10
LoliRock
0:30
LoliRock
0:52
De Psammy Show
1:15
De Psammy Show
1:25
PJ Masks
1:33
Mickey Mouse
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:40
LoliRock
3:00
LoliRock
3:25
De Psammy Show
3:37
De Psammy Show
3:49
De Psammy Show
4:00
Mickey Mouse
4:10
PJ Masks
4:34
PJ Masks
5:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:40
LoliRock
7:00
TV Winkel
15:15
Beauty and the beast
16:05
Beauty and the beast
17:00
Beauty and the beast
17:50
Beauty and the beast
18:45
Ghost whisperer
19:30
Ghost whisperer
20:30
Tip
Escobar: Paradise Lost
22:45
Tip
The Last Ride
0:25
Scandal
1:15
Tommy teleshopping
3:45
Hart van Nederland
12:55
Just Tattoo of Us
13:55
Just Tattoo of Us
14:55
Teen Mom OG
15:50
Teen Mom OG
16:45
RuPaul
17:45
RuPaul
18:45
Catfish: The tv show
19:40
Catfish: The tv show
20:35
Ridiculousness
21:05
Ridiculousness
21:30
Floribama Shore
22:30
Floribama Shore
23:30
Ridiculousness
0:00
Ridiculousness
0:30
Ridiculousness
1:00
Ridiculousness
1:30
Ridiculousness
2:00
Music Television
12:51
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
13:15
Henry Danger
13:39
Huize Herrie
14:02
Huize Herrie
14:15
Atchoo
14:26
Atchoo
14:39
Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
14:50
Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
15:05
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:30
The Boss Baby: Back in Business
15:52
SpongeBob SquarePants
16:06
SpongeBob SquarePants
16:17
SpongeBob SquarePants
16:32
Trolls: Door met de beat!
16:53
Huize Herrie
17:04
Huize Herrie
17:15
Huize Herrie
17:29
De Thundermans
17:55
Henry Danger
18:22
Henry Danger
18:48
Ik ben Frankie
19:13
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:39
Game Shakers
20:04
De Thundermans
20:30
De Thundermans
20:54
iCarly
21:16
SpongeBob SquarePants
21:30
Bella en de Bulldogs
21:48
De Thundermans
22:10
Big time rush
22:30
Sam & Cat
22:52
Avatar: The Last Airbender
23:14
Victorious
23:37
iCarly
23:59
Kenan & Kel
0:22
The angry beavers
0:46
CatDog
1:09
Rugrats
1:31
Rocko's modern life
1:54
Nachtwacht
2:16
SpongeBob SquarePants
2:38
Rabbids invasie
2:46
Regal Academy
3:06
Vang Blake!
3:28
De pinguïns van Madagascar
3:50
De pinguïns van Madagascar
4:12
Winx club
4:35
Winx club
Geen programmering
12:25
Jamie Oliver's food revolution
13:15
Anthony Bourdain parts unknown
14:00
Wat eten we vandaag?
14:10
Donal's meals in minutes
14:40
The Hairy Bikers' mediterranean adventure
15:45
James Martin's home comforts
16:45
Wat eten we vandaag?
16:55
Wokking lekker
17:00
Jamie at home
17:35
Jamie's great Italian escape
18:05
Jamie's great Italian escape
18:35
The mind of a chef
19:05
Anthony Bourdain parts unknown
20:00
The chef's line
20:30
The chef's line
21:00
The Hairy Bikers' mediterranean adventure
22:05
James Martin's home comforts
23:05
Wat eten we vandaag?
23:25
The chef's line
23:55
The chef's line
0:25
The Hairy Bikers' mediterranean adventure
1:30
James Martin's home comforts
2:20
Jamie Oliver's food revolution
3:05
Anthony Bourdain parts unknown
3:50
Tales from the bush larder
4:15
Tales from the bush larder
4:40
The chef's line
Geen programmering
12:40
Midsomer murders
13:30
Dalziel and Pascoe
14:30
Dalziel and Pascoe
15:25
New tricks
16:30
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
17:25
Death in paradise
18:40
Father Brown
19:45
Call the midwife
21:00
Silent witness
22:10
Line of duty
23:30
Tip
Line of duty
0:40
Father Brown
1:40
Silent witness
2:45
Line of duty
3:45
Tip
Line of duty
Geen programmering
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Iedereen beroemd
13:55
Thuis
14:20
Dertigers
14:55
Dieren in nesten
15:20
Tip
Father Brown
16:05
James Martin's French adventure
16:50
Neighbours
17:15
Flikken Maastricht
18:04
Het journaal update
18:10
Weer
18:15
Dagelijkse kost
18:30
Blokken
19:00
Journaal
19:40
Iedereen beroemd
20:05
Weer
20:10
Thuis
20:35
The bay
22:05
The name of the rose
23:00
Journaal
23:17
Keno
23:18
Euromillions
23:20
Weer
23:25
Tip
Big Eyes
1:05
Dagelijkse kost
1:20
Iedereen beroemd
1:35
Herhalingen
12:30
Rolkrant
14:00
Ketnet Junior
19:05
Vienna: Empire, dynasty and dream
20:00
Terzake
20:30
De afspraak op vrijdag
21:20
Une soeur
21:35
Tip
The Drop
23:20
Below the surface
0:05
Herhalingen
13:00
Alpineskiën
13:30
Alpineskiën
15:00
Biatlon
15:50
Alpineskiën
16:20
Alpineskiën
16:50
Alpineskiën
17:55
Schansspringen
19:15
Nieuws
19:20
Snooker
19:45
Snooker
23:30
Rally
0:00
Nieuws
0:05
Tennis
0:35
Tennis
1:25
Tennis
3:00
Snooker
4:00
Alpineskiën
4:45
Alpineskiën
Geen programmering
12:45
Caught Red Handed
13:25
Bargain Hunt
14:00
BBC News
14:45
Doctors
15:15
Father Brown
16:00
I Escaped to the Country
16:45
The Farmers' Country Showdown
17:30
Antiques Road Trip
18:15
Pointless
19:00
BBC News
20:00
The One Show
20:30
A Question of Sport
21:00
EastEnders
21:30
The Goes Wrong Show
22:00
Would I Lie to You?
22:30
King Gary
23:00
BBC News
23:35
The Graham Norton show
0:25
RuPaul's Drag Race UK
1:35
BBC News
12:00
BBC Newsroom Live
13:15
Politics Live
14:00
Masters Snooker
17:45
The Hairy Bikers' Pubs That Built Britain
18:15
Flog It!
19:00
Richard Osman's House of Games
19:30
Great British Railway Journeys
20:00
Masters Snooker
21:30
Monty Don's American Gardens
22:30
QI
23:00
Mock the Week
23:30
Newsnight
0:05
Front Row Late
0:45
Masters Snooker Highlights
1:35
Masters Snooker Extra
3:35
Sign Zone: Panorama
4:05
Sign Zone: Doctor Who
4:55
This is BBC Two
13:00
EastEnders
13:30
Bargain Hunt
14:15
Bargain Hunt
15:00
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
15:45
The coroner
16:30
Last of the Summer Wine
17:00
Only Fools and Horses
17:30
EastEnders
18:00
DIY SOS
18:55
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
19:40
Only Fools and Horses
20:10
Casualty
21:00
Tip
Legacy
22:30
Hold the Sunset
23:00
Josh
23:30
Live at the Apollo
0:15
Casualty
Geen programmering
13:00
Mittagsmagazin
14:00
Tagesschau
14:10
Rote Rosen
15:00
Tagesschau
15:10
Sturm der Liebe
16:00
Tagesschau
16:10
Verrückt nach Meer
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Wer weiss denn sowas?
18:50
Quizduell-Olymp
19:45
Sportschau vor acht
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Tip
Viele Kühe und ein schwarzes Schaf
21:45
Tagesthemen
22:00
Polizeiruf 110
23:30
Das Verschwinden
1:00
Tagesschau
1:10
Tip
Viele Kühe und ein schwarzes Schaf
2:40
Tagesschau
2:45
Das Verschwinden
4:15
Alfons und Gäste
5:00
Tagesschau
5:05
Brisant
Geen programmering
13:05
Elefant, Tiger und co.
13:55
5 Fallen - 2 Experten
14:25
Um Himmels Willen
15:10
Um Himmels Willen
16:00
WDR aktuell
16:15
Hier und heute
18:00
Aktuell/Lokalzeit
18:15
Das Beste im Westen
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
Geheimnis
21:00
Unser Westen
21:45
WDR aktuell
22:00
Kölner Treff
23:30
Die letzte Instanz
0:30
Kölner Treff
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
12:20
In aller Freundschaft
13:10
In aller Freundschaft
14:00
NDR Info
14:15
Die Nordstory
15:15
Gefragt - Gejagt
16:00
NDR Info
16:20
Mein Nachmittag
17:10
Leopard, Seebär & Co.
18:00
Ländermagazine
18:15
Hofgeschichten
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Die Nordstory
21:15
Kampf den Kaffeefahrten
21:45
NDR Info
22:00
Nonstop Comedy
22:30
3nach9
0:40
Linda Zervakis: Alles auf Anfang
1:25
3nach9
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
12:00
Punkt 12
14:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
15:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
16:00
Mensch Papa! Väter allein zu Haus
17:00
Herz über Kopf
17:30
Unter uns
18:00
Guten Abend RTL
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
Explosiv - Das Magazin
18:30
Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15
Wer wird Millionär?
22:15
Ich bin ein Star - Holt mich hier raus!
0:00
RTL Nachtjournal
0:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30
Ich bin ein Star - Holt mich hier raus!
2:10
Der Bachelor
3:45
Ich bin ein Star - Holt mich hier raus!
5:15
Der Blaulicht-Report
Geen programmering
13:00
Anwälte im Einsatz
14:00
Auf Streife
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Klinik am Südring
17:00
Klinik am Südring - Die Familienhelfer
17:30
Klinik am Südring
18:00
Auf Streife - Die Spezialisten
19:00
Genial daneben - Das Quiz
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
Catch! Die Europameisterschaft im Fangen
23:15
Knallerfrauen
23:45
Knallerfrauen
0:15
Switch Reloaded
0:45
Switch Reloaded
1:15
Sechserpack
1:45
Sechserpack
2:05
Die dreisten drei
2:25
Die dreisten drei
2:50
Die dreisten drei
3:10
Switch Reloaded
3:35
Switch Reloaded
4:00
Sechserpack
4:20
Sechserpack
4:45
Die dreisten drei
Geen programmering
13:01
Het regent gehaktballen
13:11
Het regent gehaktballen
13:26
Het regent gehaktballen
13:36
Het regent gehaktballen
13:51
Het regent gehaktballen
14:01
Het regent gehaktballen
14:15
Het regent gehaktballen
14:25
Het regent gehaktballen
14:40
De wonderlijke wereld van Gumball
14:51
De wonderlijke wereld van Gumball
15:02
De wonderlijke wereld van Gumball
15:12
De wonderlijke wereld van Gumball
15:29
Unikitty
15:40
Unikitty
15:55
Teen Titans Go! - Elements
16:05
Teen Titans Go! - Elements
16:18
Teen Titans Go! - Elements
16:28
Teen Titans Go! - Elements
16:43
De wonderlijke wereld van Gumball
16:53
De wonderlijke wereld van Gumball
17:08
De wonderlijke wereld van Gumball
17:18
De wonderlijke wereld van Gumball
17:33
Total Dramarama
17:42
Total Dramarama
18:00
Teen Titans Go! - Elements
18:10
Teen Titans Go! - Elements
18:24
Unikitty
18:35
Unikitty
18:45
Unikitty
19:00
Unikitty
19:11
Unikitty
19:26
Craig van de Kreek
19:36
Craig van de Kreek
19:50
Craig van de Kreek
20:01
Craig van de Kreek
20:15
Total Dramarama
20:25
Total Dramarama
20:35
Ben 10
20:46
Ben 10
21:00
De wonderlijke wereld van Gumball
21:10
De wonderlijke wereld van Gumball
21:24
De wonderlijke wereld van Gumball
21:35
De wonderlijke wereld van Gumball
21:50
De wonderlijke wereld van Gumball
22:01
De wonderlijke wereld van Gumball
22:12
De wonderlijke wereld van Gumball
22:23
De wonderlijke wereld van Gumball
22:34
De wonderlijke wereld van Gumball
22:45
De wonderlijke wereld van Gumball
22:56
De wonderlijke wereld van Gumball
23:07
De wonderlijke wereld van Gumball
23:17
De wonderlijke wereld van Gumball
23:28
De wonderlijke wereld van Gumball
23:39
De wonderlijke wereld van Gumball
23:51
De wonderlijke wereld van Gumball
0:01
De wonderlijke wereld van Gumball
0:12
De wonderlijke wereld van Gumball
0:24
Angelo Rules
0:35
Angelo Rules
0:46
Angelo Rules
0:56
Angelo Rules
1:07
Angelo Rules
1:17
Angelo Rules
1:28
Angelo Rules
1:39
Angelo Rules
1:49
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:11
Angelo Rules
2:21
Angelo Rules
2:32
Angelo Rules
2:42
Angelo Rules
2:53
Angelo Rules
3:04
Angelo Rules
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:26
De wonderlijke wereld van Gumball
3:37
De wonderlijke wereld van Gumball
3:48
De wonderlijke wereld van Gumball
3:59
De wonderlijke wereld van Gumball
4:10
De wonderlijke wereld van Gumball
4:21
De wonderlijke wereld van Gumball
4:32
De wonderlijke wereld van Gumball
4:42
De wonderlijke wereld van Gumball
4:53
De wonderlijke wereld van Gumball
5:04
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:26
De wonderlijke wereld van Gumball
5:37
De wonderlijke wereld van Gumball
5:48
De wonderlijke wereld van Gumball
12:49
Wild Life: Resurrection Island
13:41
Wild-Life: The Big Freeze
14:33
Wild Nordic
15:25
Wild Nordic
16:16
World's weirdest
17:06
Animal fight club
17:56
Tip
Birth of a pride
18:48
The Lakeshore Killers
19:39
Man vs. Shark
20:31
Tip
Birth of a pride
21:21
World's weirdest
22:12
Yukon vet
23:02
Animal fight club
23:53
Tip
Birth of a pride
0:45
Man vs. Shark
1:37
Wild-Life: The Big Freeze
2:24
Wild Nordic
3:10
Wild Nordic
3:57
World's weirdest
4:44
Man vs. Animal
5:08
Man vs. Animal
5:32
Trials of the Wild
12:55
Forged in Fire
13:50
Forged in Fire
14:40
American pickers
15:35
Pawn stars
16:05
Storage wars
16:30
Pawn stars
17:00
American pickers
17:55
Mountain Men
18:50
The Curse of Oak Island
19:40
American pickers
20:30
Forged in Fire
21:25
Forged in Fire: Knife or Death
22:20
American pickers
23:15
Pawn stars
23:45
Storage wars
0:10
American pickers
1:00
Forged in Fire
1:45
Forged in Fire: Knife or Death
2:30
Pawn stars
2:50
Forged in Fire
3:35
Swamp People
4:20
American pickers
5:10
Ancient Aliens
12:50
How it's made
13:14
How it's made
13:38
Invent it rich
14:26
Invent it rich
15:14
Incredible engineering blunders
16:02
Incredible engineering blunders
16:50
NASA's unexplained files
17:40
NASA's unexplained files
18:30
How it's made
18:55
How it's made
19:20
How it's made
19:45
How it's made
20:10
How it's made
20:35
How it's made
21:00
Through the wormhole with Morgan Freeman
21:50
Through the wormhole with Morgan Freeman
22:40
Through the wormhole with Morgan Freeman
23:30
NASA's unexplained files
0:20
NASA's unexplained files
1:10
Invent it rich
2:00
Invent it rich
2:48
Through the wormhole with Morgan Freeman
3:36
How it's made: Dream cars
4:00
How it's made: Dream cars
4:24
How it's made: Dream cars
4:48
How it's made: Dream cars
5:12
How it's made
5:36
How it's made
12:01
Tommy teleshopping
13:31
Oh moeder, wat is het heet
14:00
Tommy teleshopping
14:30
Mijn nostalgisch Nederland
15:01
Tommy teleshopping
15:31
Some Mothers Do 'Ave 'Em
16:03
La Piovra
17:01
Kloosters en Abdijen
17:31
Ontdek je plekje
18:01
'Allo 'allo!
18:38
Keeping Up Appearances
19:09
Gouden amusement
19:38
Eeuwige Sterren
20:03
Mijn droomauto
20:31
Hetty Feather
21:02
In de schaduw van de overwinning
22:01
La Piovra
23:01
'Allo 'allo!
23:38
Keeping Up Appearances
0:07
Hetty Feather
0:39
Love for the Campsite
1:10
Egmond Binnen
3:13
Land girls
4:00
'Allo 'allo!
4:30
La Piovra
5:30
The Professionals
12:45
HMS Ark Royal
13:30
Toughest military jobs
14:15
Anthony Bourdain: No Reservations
15:00
Everest: beyond the limit
15:45
Extreme engineering
16:30
Blowing up history
17:15
HMS Ark Royal
18:00
Toughest military jobs
18:45
Anthony Bourdain: No Reservations
19:30
Tattoo Hunter
20:15
Extreme engineering
21:00
Aircrash Unsolved: The Mystery of Helios 522
21:45
Blowing up history
22:30
Tattoo Hunter
23:15
Extreme engineering
0:00
Toughest military jobs
0:45
Anthony Bourdain: No Reservations
1:30
Tattoo Hunter
2:15
Extreme engineering
3:00
Aircrash Unsolved: The Mystery of Helios 522
3:45
Codes and conspiracies
4:30
Toughest military jobs
5:15
Tattoo Hunter
12:25
What Lies Beneath
13:20
Pandora's Box: Unleashing Evil
14:15
Pandora's Box: Unleashing Evil
15:10
Nightmare next door
16:05
Never Say Goodbye
17:00
Never Say Goodbye
18:00
Murder Loves Company
19:00
Murder Loves Company
20:00
Murder Loves Company
21:00
Dead Silent
22:00
Deadly Secrets
23:00
Body Cam
0:00
Body Cam
1:00
Til Death Do Us Part
2:00
Til Death Do Us Part
2:45
Til Death Do Us Part
3:30
Murder Loves Company
4:20
Nightmare next door
5:10
What Lies Beneath
12:35
Bach, four orchestral suites
13:55
Art Department
14:00
Tip
2Doc: Dit waren wij
14:55
DocTalks
15:20
Tip
Moby Dick
15:55
Wadgasten
16:20
VPRO Vrije geluiden zomer
17:15
Close Up: Walt Disney
18:15
Tip
Verborgen verleden
19:00
De avond van de jazzmuziek
20:30
Abuelos
22:05
Top 2000: The untold stories
22:35
Beth Hart in concert
23:40
Tip
2Doc: Dit waren wij
0:55
Close Up: Op zoek naar onbekend China - Fotograaf Zhuang Xueben
1:50
Looking for Rembrandt
2:50
Podium Dans
3:20
Bach, four orchestral suites
4:40
Kijken in de ziel: Psychiaters
5:15
Art Department
5:23
Art Department
5:25
Art Department
5:35
Art Department
5:45
Art Department
5:53
Art Department
5:55
The elegant universe
13:00
Stadt Land Kunst
13:40
Tip
Unterm Birnbaum
15:10
Medizin in fernen Ländern
15:40
Medizin in fernen Ländern
16:05
Magische Anden
16:50
Xenius
17:20
Die Waldretter
17:50
Leben im Kronendach
18:30
Leben im Kronendach
19:20
Journal
19:40
Re: Der Abzockerclan - Jagd auf einen Betrüger
20:15
Tip
Die Sterne über uns
21:50
Tip
Queen: Rock the world
22:55
Tracks
23:25
Michael Bublé in Concert
0:30
Journal
0:50
Tip
Lulu femme nue
2:20
Morocco, land of colors
3:05
Kampf ums Blut
4:00
28 Minuten
4:45
(Fast) Die ganze Wahrheit
4:47
Pause
Geen programmering
13:00
Karel op Noord
16:00
Oetse op Noord
18:00
Noord vandaag
18:22
Weerbericht
18:30
Noord vandaag
18:52
Weerbericht
19:00
Noord vandaag
19:22
Weerbericht
19:30
Noord vandaag
19:52
Weerbericht
20:00
Noord vandaag
20:22
Weerbericht
20:30
Noord vandaag
20:52
Weerbericht
21:00
Noord vandaag
21:22
Weerbericht
21:30
Noord vandaag
21:52
Weerbericht
22:00
Noord vandaag
22:22
Weerbericht
22:30
Noord vandaag
22:52
Weerbericht
23:00
Noord vandaag
23:22
Weerbericht
23:30
Noord vandaag
23:52
Weerbericht
0:00
Noord vandaag
0:23
Weerbericht
0:30
Noord vandaag
0:53
Weerbericht
1:00
Noord vandaag
1:20
Weerbericht
1:22
Noord vandaag
1:42
Weerbericht
1:45
Noord vandaag
2:05
Weerbericht
2:07
Noord vandaag
2:27
Weerbericht
2:30
Noord vandaag
2:50
Weerbericht
2:52
Noord vandaag
3:12
Weerbericht
3:15
Noord vandaag
3:35
Weerbericht
3:37
Noord vandaag
3:57
Weerbericht
4:00
Noord vandaag
4:20
Weerbericht
4:22
Noord vandaag
4:42
Weerbericht
4:45
Noord vandaag
Geen programmering
13:05
Noardewyn live op TV
16:00
Klipkar tv
17:00
Fryslân Hjoed
17:15
It Waar
17:20
Hea!
17:30
It polytburo
17:45
Noardewyn live kompilaasje
18:00
Fryslân Hjoed
18:15
It Waar
18:20
Hea!
18:30
It polytburo
18:45
Bear Boeloe
19:00
Fryslân Hjoed
19:15
It Waar
19:20
Hea!
19:30
It polytburo
19:45
Noardewyn live kompilaasje
20:00
Fryslân Hjoed
20:15
It Waar
20:20
Hea!
20:30
It polytburo
20:45
Noardewyn live kompilaasje
21:00
Fryslân Hjoed
21:15
It Waar
21:20
Hea!
21:30
It polytburo
21:45
Noardewyn live kompilaasje
22:00
Fryslân Hjoed
22:15
It Waar
22:20
Hea!
22:30
It polytburo
22:45
Noardewyn live kompilaasje
23:00
Fryslân Hjoed
23:15
It Waar
23:20
Hea!
23:30
It polytburo
23:45
Noardewyn live kompilaasje
0:00
Fryslân Hjoed
0:15
It Waar
0:20
Klipkar tv
1:00
Fryslân Hjoed
1:15
It Waar
1:25
Hea!
1:30
It polytburo
1:45
Noardewyn live kompilaasje
2:00
Fryslân Hjoed
2:15
It Waar
2:25
Hea!
2:30
It polytburo
2:45
Noardewyn live kompilaasje
3:00
Fryslân Hjoed
3:15
It Waar
3:25
Hea!
3:30
It polytburo
3:45
Noardewyn live kompilaasje
4:00
Fryslân Hjoed
4:15
It Waar
4:25
Hea!
4:30
It polytburo
4:45
Noardewyn live kompilaasje
Geen programmering
6:00
De Dag van Drenthe - Visual Radio
17:00
Drenthe nu
17:16
De Warming-up
17:30
Drenthe nu
17:46
De Warming-up
18:00
NOS Journaal
18:18
Drenthe nu
18:34
De Warming-up
18:48
Op Tjak
18:53
Drenthe's muziekmix
19:00
Drenthe nu
19:16
De Warming-up
19:30
Drenthe nu
19:46
De Warming-up
20:00
Drenthe nu
20:16
De Warming-up
20:30
Drenthe nu
20:46
De Warming-up
21:00
Drenthe nu
21:16
De Warming-up
21:30
Drenthe nu
21:46
De Warming-up
22:00
Drenthe nu
22:16
De Warming-up
22:30
Drenthe nu
22:46
De Warming-up
23:00
Drenthe nu
23:16
De Warming-up
23:30
Drenthe nu
23:46
De Warming-up
0:00
Drenthe nu
0:13
De Warming-up
0:24
Drenthe nu
0:37
De Warming-up
0:48
Drenthe nu
1:01
De Warming-up
1:12
Drenthe nu
1:25
De Warming-up
1:36
Drenthe nu
1:49
De Warming-up
2:00
Drenthe nu
2:13
De Warming-up
2:24
Drenthe nu
2:37
De Warming-up
2:48
Drenthe nu
3:01
De Warming-up
3:12
Drenthe nu
3:25
De Warming-up
3:36
Drenthe nu
3:49
De Warming-up
4:00
Drenthe nu
4:13
De Warming-up
4:24
Drenthe nu
4:37
De Warming-up
4:48
Drenthe nu
Geen programmering
13:00
Thuis in Overijssel
13:10
De Bijrijder
14:00
Thuis in Overijssel DagTv
17:00
Thuis in Overijssel
17:30
De Oosttribune
18:00
Thuis in Overijssel
18:30
De Oosttribune
19:00
Thuis in Overijssel
19:30
De Oosttribune
20:00
Thuis in Overijssel
20:30
De Oosttribune
21:00
Thuis in Overijssel
21:30
De Oosttribune
22:00
Thuis in Overijssel
22:30
De Oosttribune
23:00
Thuis in Overijssel
23:30
De Oosttribune
12:00
Dag TV
16:45
RegioNed
17:00
GLD Nieuws
17:20
De Week van Gelderland
18:00
GLD Nieuws
18:20
De Week van Gelderland
19:00
GLD Nieuws
19:20
De Week van Gelderland
20:00
GLD Nieuws
20:20
De Week van Gelderland
21:00
GLD Nieuws
21:20
De Week van Gelderland
22:00
GLD Nieuws
22:20
De Week van Gelderland
23:00
GLD Nieuws
23:20
De Week van Gelderland
Geen programmering
13:00
NH nieuws
13:11
NH Reportage
13:19
NH buurten
13:27
NH nieuws
13:38
NH Reportage
13:46
Onze man op Texel
14:00
NH nieuws
14:11
NH Reportage
14:19
NH buurten
14:27
NH nieuws
14:38
NH Reportage
14:46
Onze man op Texel
15:00
NH nieuws
15:11
NH Reportage
15:19
NH buurten
15:27
NH nieuws
15:38
NH Reportage
15:46
Onze man op Texel
16:00
NH nieuws
16:11
NH Reportage
16:19
NH buurten
16:27
NH nieuws
16:38
NH Reportage
16:46
Onze man op Texel
17:00
NH nieuws
17:11
AZ TV
17:33
NH nieuws
17:44
Onze man op Texel
17:52
NH Iconen
18:00
NH nieuws
18:11
Universiteit van Nederland
18:27
NH nieuws
18:38
Het zwarte gat
18:50
NH Iconen
19:00
NH nieuws
19:11
AZ TV
19:33
NH nieuws
19:44
Onze man op Texel
19:52
NH Iconen
20:00
NH nieuws
20:11
Universiteit van Nederland
20:27
NH nieuws
20:38
Het zwarte gat
20:50
NH Iconen
21:00
NH nieuws
21:11
AZ TV
21:33
NH nieuws
21:44
Onze man op Texel
21:52
NH Iconen
22:00
NH nieuws
22:11
Universiteit van Nederland
22:27
NH nieuws
22:38
Het zwarte gat
22:50
NH Iconen
23:00
NH nieuws
23:11
AZ TV
23:33
NH nieuws
23:44
Onze man op Texel
23:52
NH Iconen
Geen programmering
13:00
Gouden tijden
13:15
RegioNed
13:25
Keuken van Utrecht
13:40
RegioNed
13:50
Mooi Utrecht
13:55
Tekst-TV
14:00
Gouden tijden
14:15
RegioNed
14:25
Keuken van Utrecht
14:40
RegioNed
14:50
Mooi Utrecht
14:55
Tekst-TV
15:00
Gouden tijden
15:15
RegioNed
15:25
Keuken van Utrecht
15:40
RegioNed
15:50
Mooi Utrecht
15:55
Tekst-TV
16:00
Gouden tijden
16:15
RegioNed
16:25
Keuken van Utrecht
16:40
RegioNed
16:50
Mooi Utrecht
16:55
Tekst-TV
17:00
UNieuws
17:15
Een Berg Sport
17:35
RegioNed
17:55
Tekst-TV
18:00
UNieuws
18:15
Een Berg Sport
18:35
RegioNed
18:55
Tekst-TV
19:00
UNieuws
19:15
Een Berg Sport
19:35
RegioNed
19:55
Tekst-TV
20:00
UNieuws
20:15
Een Berg Sport
20:35
RegioNed
20:55
Tekst-TV
21:00
UNieuws
21:15
Een Berg Sport
21:35
RegioNed
21:55
Tekst-TV
22:00
UNieuws
22:15
Een Berg Sport
22:35
RegioNed
22:55
Tekst-TV
23:00
UNieuws
23:15
Een Berg Sport
23:35
RegioNed
23:55
Tekst-TV
0:00
UNieuws
0:15
Een Berg Sport
0:35
RegioNed
0:50
Mooi Utrecht
0:55
Tekst-TV
1:00
UNieuws
1:15
Een Berg Sport
1:35
RegioNed
1:50
Mooi Utrecht
1:55
Tekst-TV
2:00
UNieuws
2:15
Een Berg Sport
2:35
RegioNed
2:50
Mooi Utrecht
2:55
Tekst-TV
3:00
UNieuws
3:15
Een Berg Sport
3:35
RegioNed
3:50
Mooi Utrecht
3:55
Tekst-TV
4:00
UNieuws
4:15
Een Berg Sport
4:35
RegioNed
4:50
Mooi Utrecht
4:55
Tekst-TV
Geen programmering
13:00
Op de Kaart
13:26
RegioNed
13:30
TV West Nieuws
13:48
RegioNed
14:00
Op de Kaart
14:26
RegioNed
14:30
TV West Nieuws
14:48
RegioNed
15:00
NOS Journaal
15:15
RegioNed
15:30
TV West Nieuws
15:48
RegioNed
16:00
Op de Kaart
16:26
RegioNed
16:30
TV West Nieuws
16:48
RegioNed
17:00
TV West Sport
17:30
TV West Nieuws
17:47
Weer met Huub
17:51
RegioNed
18:00
TV West Sport
18:30
TV West Nieuws
18:47
Weer met Huub
18:51
RegioNed
19:00
TV West Sport
19:30
TV West Nieuws
19:47
Weer met Huub
19:51
RegioNed
20:00
TV West Sport
20:30
TV West Nieuws
20:47
Weer met Huub
20:51
RegioNed
21:00
TV West Sport
21:30
TV West Nieuws
21:47
Weer met Huub
21:51
RegioNed
22:00
TV West Sport
22:30
TV West Nieuws
22:47
Weer met Huub
22:51
RegioNed
23:00
TV West Sport
23:30
TV West Nieuws
23:47
Weer met Huub
23:51
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
13:00
Welkom bij Rijnmond
13:14
Bureau Rijnmond
13:24
Gluren bij de Buren
13:30
Welkom bij Rijnmond
13:44
Bureau Rijnmond
13:54
Gluren bij de Buren
14:00
Welkom bij Rijnmond
14:14
Bureau Rijnmond
14:24
Gluren bij de Buren
14:30
Welkom bij Rijnmond
14:44
Bureau Rijnmond
14:54
Gluren bij de Buren
15:00
Welkom bij Rijnmond
15:14
Bureau Rijnmond
15:24
Gluren bij de Buren
15:30
Welkom bij Rijnmond
15:44
Bureau Rijnmond
15:54
Gluren bij de Buren
16:00
Welkom bij Rijnmond
16:14
Bureau Rijnmond
16:24
Gluren bij de Buren
16:30
Welkom bij Rijnmond
16:44
Bureau Rijnmond
16:54
Gluren bij de Buren
17:00
Welkom bij Rijnmond
17:21
FC Rijnmond
18:00
Welkom bij Rijnmond
18:21
FC Rijnmond
19:00
Welkom bij Rijnmond
19:21
FC Rijnmond
20:00
Welkom bij Rijnmond
20:21
FC Rijnmond
21:00
Welkom bij Rijnmond
21:21
FC Rijnmond
22:00
Welkom bij Rijnmond
22:21
FC Rijnmond
Geen programmering
23:00
Nachtprogrammering
8:00
Omroep Zeeland Tekst TV
17:00
Zeeland Nu
17:10
Zeeland de week
17:28
Kijk op Zeeland
17:30
Zeeland Nu
17:40
Zeeland de week
17:58
Kijk op Zeeland
18:00
Zeeland Nu
18:10
Zeeland de week
18:28
Kijk op Zeeland
18:30
Zeeland Nu
18:40
Zeeland de week
18:58
Kijk op Zeeland
19:00
Zeeland Nu
19:10
Zeeland de week
19:28
Kijk op Zeeland
19:30
Zeeland Nu
19:40
Zeeland de week
19:58
Kijk op Zeeland
20:00
Zeeland Nu
20:10
Zeeland de week
20:28
Kijk op Zeeland
20:30
Zeeland Nu
20:40
Zeeland de week
20:58
Kijk op Zeeland
21:00
Zeeland Nu
21:10
Zeeland de week
21:28
Kijk op Zeeland
21:30
Zeeland Nu
21:40
Zeeland de week
21:58
Kijk op Zeeland
22:00
Zeeland Nu
22:10
Zeeland de week
22:28
Kijk op Zeeland
22:30
Zeeland Nu
22:40
Zeeland de week
22:58
Kijk op Zeeland
12:45
Pit Bulls and Parolees
13:40
My cat from hell
14:35
Pit Bulls and Parolees
15:30
The pool master
16:25
The vet life
17:20
Evan Goes Wild
18:15
Evan Goes Wild
19:10
Evan Goes Wild
20:05
Guardians of Rescue
21:00
Dr. Dee: Alaska vet
21:55
Animal cribs
22:50
I'm Alive
23:45
Take Back the Harbour
0:40
Hanging with the Hendersons
1:35
Rugged justice
2:25
Animal cops Philadelphia
3:15
Lone Star Law
4:02
Animal cribs
4:49
Solved
5:12
How Do Animals Do That
5:35
Dark Days in Monkey City
12:57
Keiebijters Kletsgoud
13:15
Doe mij maar
13:22
BrabantQuiz
13:27
Keiebijters Kletsgoud
13:45
Doe mij maar
13:52
BrabantQuiz
13:57
Keiebijters Kletsgoud
14:15
Doe mij maar
14:22
BrabantQuiz
14:27
Keiebijters Kletsgoud
14:45
Doe mij maar
14:52
BrabantQuiz
15:00
NOS journaal met regionieuws
15:16
BrabantQuiz
15:21
Keiebijters Kletsgoud
15:39
Doe mij maar
15:46
BrabantQuiz
15:51
Keiebijters Kletsgoud
16:09
Doe mij maar
16:16
BrabantQuiz
16:21
Keiebijters Kletsgoud
16:39
Doe mij maar
16:46
BrabantQuiz
16:55
Keiebijters Kletsgoud
17:13
Doe mij maar
17:20
BrabantQuiz
17:30
Brabant nieuws
17:48
Hart voor muziek
18:15
Brabants Minuutje
18:16
Weer
18:21
BrabantQuiz
18:30
Brabant nieuws
18:48
Hart voor muziek
19:15
Brabants Minuutje
19:21
BrabantQuiz
19:30
Brabant nieuws
19:48
Hart voor muziek
20:15
Brabants Minuutje
20:21
BrabantQuiz
20:30
Brabant nieuws
20:48
Hart voor muziek
21:15
Brabants Minuutje
21:21
BrabantQuiz
21:30
Brabant nieuws
21:48
Hart voor muziek
22:15
Brabants Minuutje
22:21
BrabantQuiz
22:30
Brabant nieuws
22:48
Hart voor muziek
23:15
Brabants Minuutje
23:21
BrabantQuiz
23:30
Brabant nieuws
23:48
Hart voor muziek
0:00
Hart voor muziek
0:15
Brabants Minuutje
0:21
BrabantQuiz
0:30
Brabant nieuws
0:46
Hart voor muziek
1:10
BrabantQuiz
1:15
Brabant nieuws
1:31
Hart voor muziek
1:55
BrabantQuiz
2:00
Brabant nieuws
2:16
Hart voor muziek
2:40
BrabantQuiz
2:45
Brabant nieuws
3:01
Hart voor muziek
3:25
BrabantQuiz
3:30
Brabant nieuws
3:46
Hart voor muziek
4:10
BrabantQuiz
4:18
Hart voor muziek
4:42
BrabantQuiz
4:47
Brabant nieuws
Geen programmering
13:00
L1mburg Centraal
13:26
Dagcarrousel
15:00
NOS Journaal
15:15
Dagcarrousel
16:32
RegioNed
16:45
Óngerwaeg
17:01
RegioNed
17:14
Óngerwaeg
17:30
L1mburg Centraal
18:00
LVK
20:00
NOS Journaal
20:30
L1mburg Centraal
21:00
RegioNed
21:13
Óngerwaeg
21:30
L1mburg Centraal
22:00
RegioNed
22:13
Óngerwaeg
22:30
L1mburg Centraal
23:00
RegioNed
23:13
Óngerwaeg
23:30
L1mburg Centraal
0:26
Nachtcarrousel
Geen programmering
14:53
CU nieuws
15:00
Bijlmerstyle
15:15
Straten van Amsterdam
15:41
Het Verkeer
15:44
Bouw woon leef
15:56
CU nieuws
16:00
UvNL lezing
16:19
Straten van Amsterdam
16:47
Piece of Art
16:53
Amsterdam informeert
16:57
CU nieuws
17:00
AT5 Nieuws
17:13
Bureau 020
17:19
Straten van Amsterdam
17:49
Amsterdamse Iconen
17:55
Het Verkeer
17:58
CU nieuws
18:00
AT5 Nieuws
18:13
Bureau 020
18:18
Straten van Amsterdam
18:45
Piece of Art
18:51
Amsterdam informeert
18:54
Verstilling in de stad
18:57
CU nieuws
19:00
AT5 Nieuws
19:15
Straten van Amsterdam
19:38
UvNL lezing
19:53
Het Verkeer
19:56
CU nieuws
20:00
AT5 Nieuws
20:15
Straten van Amsterdam
20:42
Bijlmerstyle
20:54
Amsterdam informeert
20:57
CU nieuws
21:00
AT5 Nieuws
21:15
Straten van Amsterdam
21:39
UvNL lezing
21:54
Het Verkeer
21:57
CU nieuws
22:00
AT5 Nieuws
22:12
Bureau 020
22:17
Straten van Amsterdam
22:43
Bijlmerstyle
22:55
Amsterdam informeert
22:58
CU nieuws
23:00
AT5 Nieuws
23:14
Straten van Amsterdam
23:41
AT5 Achtergrond
23:53
Het Verkeer
23:56
CU nieuws
0:00
AT5 Nieuws
0:16
Straten van Amsterdam
0:40
UvNL lezing
0:55
CU nieuws
0:57
Amsterdam informeert
1:00
AT5 Nieuws
1:14
Straten van Amsterdam
1:41
Bureau 020
1:44
Bouw woon leef
1:56
CU nieuws
1:57
Het Verkeer
2:00
AT5 Nieuws
12:50
Tip
Het geheime leven van de hond
13:40
Tip
Toms Ierland
14:15
Tip
FC De Helden
14:50
Een huis vol
15:35
Tip
Broeders in Berlijn
16:15
De slimste mens
16:55
Opgelicht?!
17:45
BinnensteBuiten
18:10
Typisch
18:35
First dates
19:25
The great British bake off
20:25
Na het nieuws
20:50
Tip
Smeris
21:40
Borgen
22:35
Tip
Follow the money
23:30
First dates
Geen programmering
12:30
Polynésie, une quête des origines
13:23
Tendance XXI
13:30
Journal belge
14:00
Caïn
14:56
Caïn
15:53
Ça roule ! Les courts
15:59
Un si grand soleil
16:21
Sentinelles de la nature
16:29
Questions pour un champion
17:00
Echo-logis
17:26
Echo-logis
17:53
La fabrique culturelle.tv
18:00
64 minutes, le monde en français
18:23
Le journal de l'économie, entreprises
18:27
Météo
18:31
L'invité
18:41
Tip
On aura tout vu
20:19
Island
20:30
Journal France 2
20:56
Météo
21:00
Boomerang
21:21
Boomerang
21:42
Boomerang
22:04
Boomerang
22:26
Le Journal de la RTS
22:52
Météo
22:55
Cash investigation
1:06
Le meilleur d'Acoustic
1:32
Journal d'Afrique
1:59
Mise au point
2:52
Journal TV 5
3:12
Météo
3:15
Tout compte fait
Geen programmering
11:00
ATP 250 World Tour
15:00
ATP World Uncovered
15:30
Gary Neville's Soccerbox
16:00
Africa Eco Race Hoogtepunten
16:55
WK Handbal (samenvatting)
17:55
ATP 250 World Tour
18:55
Premier League World
19:25
Inside Ajax
19:55
Inside Serie A
20:25
LaLiga Preview Show
20:55
LaLiga
22:55
Liga NOS
0:15
Africa Eco Race Hoogtepunten
1:10
Voetbal (samenvatting)
1:20
Voetbal (samenvatting)
1:30
ATP 250 World Tour
2:30
ATP 250 World Tour
5:00
NBA Game of the Week
6:00
Africa Eco Race Hoogtepunten
13:00
Serie A
14:45
Voetbal (samenvatting)
14:55
Voetbal (samenvatting)
15:05
Premier League hoogtepunten
16:05
Ziggo Sport Goals
16:35
Voetbal (samenvatting)
16:50
Voetbal (samenvatting)
17:05
Voetbal (samenvatting)
17:20
Voetbal (samenvatting)
17:35
Voetbal (samenvatting)
17:45
Voetbal (samenvatting)
17:55
Voetbal (samenvatting)
18:05
Voetbal (samenvatting)
18:15
Voetbal (samenvatting)
18:30
Premier League World
19:00
Voetbal (samenvatting)
19:10
Voetbal (samenvatting)
19:20
Voetbal (samenvatting)
19:30
Inside Ajax
20:00
LaLiga Preview Show
20:30
Inside Serie A
20:55
Clubland
21:20
Clubland
21:45
LaLiga Preview Show
22:10
Liga NOS
0:20
Inside Serie A
0:45
Inside Ajax
1:15
Premier League World
1:45
Vriendschappelijk Voetbal
3:30
Vriendschappelijk Voetbal
5:15
Premier League
8:00
Golf: European Tour
14:00
USA PGA tour
15:00
Asian Tour Hoogtepunten
16:00
USA PGA tour
16:30
European Tour Hoogtepunten
17:00
USA PGA tour
18:00
Golf
21:00
USA PGA tour
1:00
Golf: European Tour (herhaling)
5:00
USA PGA tour
6:00
European Tour Hoogtepunten
6:30
USA PGA tour
13:00
Africa Eco Race Hoogtepunten
13:55
FE Street Racers
14:25
FastZone
14:50
Formule E
15:45
Sport Stories
16:10
Nascar Cup Series Hoogtepunten
16:35
FastZone
17:00
Africa Eco Race Hoogtepunten
17:55
The Inside Line
18:20
The Hell
19:05
The Hell
19:55
Sport Stories
20:50
FastZone
21:15
FE Street Racers
21:40
Sport Stories
22:05
The Inside Line
22:35
FastZone
23:00
Africa Eco Race Hoogtepunten
23:55
FE Street Racers
0:20
The Inside Line
0:45
FE Street Racers
1:10
Formule 1 Race (herhaling)
3:05
Formule 1 Race (herhaling)
5:05
Formule 1 Race (herhaling)
13:00
Tip
What Doesn't Kill You
14:40
Tip
The Big Hit
16:10
FISSA
17:50
De Poel
19:20
Tip
I Still Know What You Did Last Summer
21:00
The Forest
22:30
Cell
0:05
Young Harlots - Sex Athletics
2:20
Fucked & Disorderly
4:40
Tip
The net
12:55
Only You
14:40
The Last Five Years
16:15
An American in China
17:45
Tip
Eat Pray Love
20:00
Tip
Fools Rush In
21:45
City Slacker
23:10
Tip
Easy A
0:40
Hallo Bungalow
2:15
Friends With Benefits
4:05
The Fortune
Geen programmering
12:15
Jakob the Liar
14:15
Coriolanus
16:15
Everybody Wants Some!!
18:15
Tip
A Few Good Men
20:30
Tip
Sophie and the Rising Sun
22:15
Kings Bay
23:50
Tip
Donnie Brasco
2:00
The War is Over
3:45
California Split
Geen programmering
12:05
Arthur & Claire
13:45
Robin Hood
15:40
A Kid Like Jake
17:10
What Will People Say
18:55
Tip
Hours
20:30
Tip
Jackie
22:10
Logan Lucky
0:10
Pride and Prejudice and Zombies
1:55
Terminal
3:30
All the Devil's Men
Geen programmering
13:00
In de Vlaamsche pot
13:20
Het zonnetje in huis
13:30
Het zonnetje in huis
13:40
Baywatch
14:35
Baywatch
15:30
In de Vlaamsche pot
16:00
In de Vlaamsche pot
16:35
Het zonnetje in huis
17:05
Het zonnetje in huis
17:40
The bold and the beautiful
18:10
Goede tijden, slechte tijden
18:40
Baywatch
19:35
Baywatch
20:30
In de Vlaamsche pot
21:00
In de Vlaamsche pot
21:30
Het zonnetje in huis
22:00
Het zonnetje in huis
22:30
Goede tijden, slechte tijden
23:00
The bold and the beautiful
23:30
The bold and the beautiful, the beginning
0:00
In de Vlaamsche pot
0:30
In de Vlaamsche pot
1:00
Het zonnetje in huis
1:30
Het zonnetje in huis
2:00
Baywatch
2:40
Baywatch
3:20
Baywatch
4:00
Baywatch
4:40
Baywatch
Geen programmering
13:05
Moordvrouw
14:05
Moordvrouw
15:10
CSI: Miami
16:05
CSI: Miami
17:00
CSI: Miami
17:55
CSI: Miami
18:40
Crime scene investigation
19:35
Crime scene investigation
20:30
CSI: New York
21:25
Tip
CSI: New York
22:20
CSI: New York
23:10
CSI: New York
0:05
Killer In Plain Sight
0:30
Killer In Plain Sight
1:00
48 Hours
2:00
CSI: New York
2:40
Tip
CSI: New York
3:20
CSI: New York
4:00
CSI: New York
4:40
Killer In Plain Sight
Geen programmering
13:00
Eredivisie 2019-2020
14:00
Heracles TV
14:30
ATP World Uncovered
15:00
FOX Sports Top 25: Goals
15:20
Vitesse TV
15:50
Voetbalpraat
16:45
AZ TV
17:15
FC Utrecht TV
17:45
PSV TV
18:15
Ajax TV
18:45
Feyenoord TV
19:30
Voetbal op vrijdag
20:00
Voetbal op vrijdag
21:55
Voetbal op vrijdag
23:30
FOX Sports vandaag
0:00
Ajax TV
0:30
FOX Sports vandaag
1:00
Eredivisie (samenvatting)
1:15
Samenvattingen Bundesliga
1:30
FOX Sports vandaag
2:00
Keuken Kampioen Divisie (samenvatting)
2:15
Eredivisie (samenvatting)
2:30
FOX Sports vandaag
3:00
Samenvattingen Bundesliga
3:15
Keuken Kampioen Divisie (samenvatting)
3:30
FOX Sports vandaag
4:00
Eredivisie (samenvatting)
4:15
Samenvattingen Bundesliga
4:30
FOX Sports vandaag
5:00
Keuken Kampioen Divisie (samenvatting)
5:15
Eredivisie (samenvatting)
5:30
FOX Sports vandaag
12:00
Snooker
14:00
Snooker
17:30
Tennis
18:00
Tennis
19:30
Tennis
21:00
Nieuws
21:05
Schansspringen
21:45
Alpineskiën
22:30
Alpineskiën
23:25
Snowboarden
0:25
Nieuws
0:30
Biatlon
1:30
Snooker
3:00
Tennis
4:00
Tennis
Geen programmering
13:06
The Tom & Jerry Show
13:13
The Tom & Jerry Show
13:20
The Tom & Jerry Show
13:26
The Tom & Jerry Show
13:33
The Tom & Jerry Show
14:59
Be Cool, Scooby-Doo!
15:20
Be Cool, Scooby-Doo!
15:58
Taffy
16:05
Taffy
16:12
Taffy
16:18
Taffy
16:25
Taffy
16:32
Taffy
16:38
Taffy
16:58
The Tom & Jerry Show
17:05
The Tom & Jerry Show
17:12
The Tom & Jerry Show
17:19
The Tom & Jerry Show
17:26
The Tom & Jerry Show
17:32
The Tom & Jerry Show
19:00
Be Cool, Scooby-Doo!
19:21
Be Cool, Scooby-Doo!
20:00
Grizzy & the Lemmings
20:06
Grizzy & the Lemmings
20:13
Grizzy & the Lemmings
20:19
Grizzy & the Lemmings
20:26
Grizzy & the Lemmings
20:32
Grizzy & the Lemmings
20:39
Grizzy & the Lemmings
20:59
Paf de hond
21:06
Paf de hond
21:13
Paf de hond
21:19
Paf de hond
21:26
Paf de hond
21:33
Paf de hond
21:39
Paf de hond
21:59
Grizzy & the Lemmings
22:06
Grizzy & the Lemmings
22:12
Grizzy & the Lemmings
22:19
Grizzy & the Lemmings
22:25
Grizzy & the Lemmings
22:32
Grizzy & the Lemmings
22:38
Grizzy & the Lemmings
22:59
Mijn ridder en ik
23:10
Mijn ridder en ik
23:20
Mijn ridder en ik
23:31
Mijn ridder en ik
23:59
Taffy
0:06
Taffy
0:12
Taffy
0:19
Taffy
0:25
Taffy
0:32
Taffy
0:38
Taffy
0:45
Taffy
0:51
Taffy
0:58
Grizzy & the Lemmings
1:05
Grizzy & the Lemmings
1:12
Grizzy & the Lemmings
1:18
Grizzy & the Lemmings
1:25
Grizzy & the Lemmings
1:31
Grizzy & the Lemmings
1:38
Grizzy & the Lemmings
1:44
Grizzy & the Lemmings
2:01
Paf de hond
2:08
Paf de hond
2:15
Paf de hond
2:21
Paf de hond
2:28
Paf de hond
2:35
Paf de hond
2:41
Paf de hond
2:48
Paf de hond
2:55
Paf de hond
3:02
Mijn ridder en ik
3:13
Mijn ridder en ik
3:23
Mijn ridder en ik
3:34
Mijn ridder en ik
3:44
Mijn ridder en ik
4:00
Taffy
4:06
Taffy
4:13
Taffy
4:20
Taffy
4:26
Taffy
4:33
Taffy
4:39
Taffy
4:46
Taffy
4:52
Taffy
5:01
Grizzy & the Lemmings
5:08
Grizzy & the Lemmings
5:14
Grizzy & the Lemmings
5:21
Grizzy & the Lemmings
5:27
Grizzy & the Lemmings
5:34
Grizzy & the Lemmings
5:40
Grizzy & the Lemmings
5:47
Grizzy & the Lemmings
Geen programmering
7:05
Nederland in beweging
7:30
Tijd voor MAX
8:30
Doorbakken
9:25
Mondo
10:20
Close up: Marcello Mastroianni - De ideale italiaan
11:20
Tip
Oogappels
12:20
Sterren NL top 25
13:00
NOS Journaal
13:05
Sterren NL extra: Muziekfeest van het jaar
13:25
Oogappels
14:25
Spoorloos
15:20
Tip
Heel Holland bakt
16:20
Tip
Evenblij maakt vrienden
17:10
TV monument
17:49
Socutera
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:50
Sportjournaal
19:05
Kassa
20:00
NOS Journaal
20:30
Tip
Wie is de mol?
21:40
Tip