TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Fox Sports 1

Eurosport 2

Boomerang

14:40
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
Pauw
16:20
Tip
Het geheime dagboek van Hendrik Groen
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:56
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:00
DWDD Presenteert: Dit is de Leven van Romana Vrede
20:00
NOS Journaal
20:35
Heerlijk avondje voor Sinterklaas
21:40
Tip
De Kolping: een volkswijk in renovatie
22:30
Tip
FC De Helden
23:05
Pauw
0:05
NOS Journaal
0:25
Pauw
1:30
Heerlijk avondje voor Sinterklaas
2:35
EenVandaag
3:05
NOS Journaal
3:15
NOS Journaal
Geen programmering
13:55
Tip
De verwondering
14:50
Tip
De rijdende rechter wordt vervolgd
15:30
Typisch: Dwingeloo
16:00
NOS Journaal
16:10
Met hart en ziel
16:20
Tip
Jacobine
16:45
Tip
Mijn pelgrimspad
17:00
NOS Journaal
17:15
Met het mes op tafel
17:45
De aardappeleters
18:20
Tel je zegeningen!
18:40
Tip
BinnensteBuiten
19:15
Typisch: Dwingeloo
19:50
Met het mes op tafel
20:25
Onze jongens op Java
21:15
Zembla
22:00
Nieuwsuur
22:45
Nu te zien!
23:00
Het uur van de wolf: Margaret Atwood - De kracht van het woord
0:25
Tip
2Doc: Golden Dawn Girls
1:55
De nachtzoen
2:10
Nieuwsuur
3:05
Nieuwsuur
14:45
Machtige Mike
14:55
Puppy patrol
15:25
Peperbollen
15:50
Lucas etc.
16:00
Lucas etc.
16:10
Zapp Sinterklaasfeest
17:05
Het sinterklaasjournaal jaaroverzicht 2019
17:55
Poesjes
18:10
Freeks wilde wereld
18:20
Checkpoint
18:25
Checkpoint
18:30
SpangaS
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:25
Tip
Keuringsdienst van waarde
20:55
Tip
Tygo in de psychiatrie
21:45
Tip
Dienders
22:40
Tip
Sinterklaas bestaat
23:15
Harkum
23:45
DWDD presenteert
0:45
Tip
Keuringsdienst van waarde
1:15
Tip
Tygo in de psychiatrie
2:05
DWDD presenteert
3:00
DWDD presenteert
3:49
Tekst tv
14:05
Beau
15:05
Dr. Phil
16:00
Tip
Het perfecte plaatje
17:00
5 uur live
18:00
Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:50
RTL pakt uit!
19:55
Weer
20:00
Goede tijden, slechte tijden
20:30
Tip
Sint & Paul pakken uit!
22:15
Beau
23:25
Nieuws
23:45
Weer
23:50
RTL Boulevard
0:45
Beau
1:55
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
2:01
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
14:20
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:40
Makelaars met een missie
17:40
Dr. Phil
18:30
Deurwaarders UK
19:30
Horrorhuurders & huisjesmelkers
20:30
Team spoedeisende hulp
21:30
La Carihuela
22:30
24 uur in de ER
23:30
Horrorhuurders & huisjesmelkers
0:30
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
13:55
Huizen onder de hamer
14:55
Tip
Dennis en de vrije geesten
15:50
Cash or trash?
16:50
The secret life of the zoo
17:30
Wat eten we?
18:00
Utopia
19:00
Hart van Nederland
19:15
Shownieuws
19:30
Man bijt hond
20:00
Lingo
20:30
De handhavers
21:30
Tip
Mr. Frank Visser rijdt visite
22:30
Hart van Nederland
22:55
Dancing on ice journaal
23:00
Shownieuws
23:30
Piets weerbericht
23:35
Man bijt hond
0:05
Utopia
1:05
Astro TV
14:30
Stop! Politie
15:30
Pawn stars
16:00
Pawn stars
16:30
Married with children
17:00
Married with children
17:30
Flodder
18:00
Flodder
18:30
'Allo 'allo!
19:00
Idioten op de weg
19:30
Stop! Politie
20:30
Tip
Precious Cargo
22:40
Tip
Close Range
0:25
Teleshop 7: Glamcam
2:01
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
14:20
Ladies Night
15:25
Het blok Australië
16:25
House rules Australië
17:25
Het blok Australië
18:25
House rules Australië
19:25
MasterChef Australië
20:30
Tip
Bridget Jones's Diary
22:30
Tip
Bridget Jones: The Edge of Reason
0:40
Tip
P.S. I Love You
2:50
Astro TV
Geen programmering
18:00
Tip
The big bang theory
18:15
The big bang theory
18:40
Two and a half men
19:10
Two and a half men
19:40
The big bang theory
20:05
The big bang theory
20:30
Tip
S.W.A.T.
21:25
Tip
FBI
22:20
Tip
Blindspot
23:20
Gotham
0:05
Utopia
1:05
Astro TV
4:00
Pause
14:30
Pokémon XY
14:53
Pokemon - XYZ - Een reis door onbekend gebied
15:17
Pokemon - XYZ - Een reis door onbekend gebied
15:40
Phineas and Ferb
16:05
Phineas and Ferb
16:25
Phineas and Ferb
16:50
Mech-X4
17:14
Disney 11
17:35
Disney 11
4:00
Ruimtekuikens in de ruimte
4:22
Ruimtekuikens in de ruimte
4:44
Furiki Wheels
5:06
Furiki Wheels
5:28
The Gronks
5:50
The Gronks
14:35
Sint en co: De verdwenen sleutel
14:52
Sint en co: De verdwenen sleutel
15:02
Sint en co: De verdwenen sleutel
15:12
Sint en co: De verdwenen sleutel
15:29
Sint en co: De verdwenen sleutel
15:39
Sint en co: De verdwenen sleutel
15:56
Sint en co: De verdwenen sleutel
16:06
Miss Moon
16:25
Polly pocket
16:53
Lego friends: Girls on a mission
17:05
Goede tijden, slechte tijden
17:35
The bold and the beautiful
18:05
The bold and the beautiful
18:35
Grey's anatomy
19:30
ER
20:30
Tip
Silent witness
21:35
Silent witness
22:40
House
23:35
Grey's anatomy
0:35
Teleshop 8: Mediashop
2:01
Teleshop 8: Mediashop
14:30
MKB Ondernemerscafé
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
Beurs inside
15:30
Next level
16:00
RTL Z Nieuws
16:15
Beurs inside
16:30
How it's done
17:00
RTL Z Nieuws
17:15
Springtij: Op Naar Een Groene Toekomst
17:30
RTL Z Nieuws
17:45
RTL Z Beursspel
18:00
Pawn stars
18:30
Pawn stars
19:00
Pawn stars
19:30
American pickers
20:30
Z Doc: Op reis met Singapore Airlines
21:30
Z Doc: British Airways: 100 Jaar in de lucht
22:30
Z Doc: British Airways: 100 Jaar in de lucht
23:30
MKB Ondernemerscafé
0:00
Z Doc: The million pound holiday club
1:00
Z Doc: Het luxe Corinthia Hotel
2:00
Z Doc: Het luxe Corinthia Hotel
2:40
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
14:48
South Park
15:16
Family guy
15:42
Family guy
16:02
Bob's burgers
16:29
Bob's burgers
16:56
Friends
17:24
Friends
17:53
How I met your mother
18:20
How I met your mother
18:47
Modern family
19:14
Modern family
19:41
The Daily Show
20:07
South Park
20:35
South Park
21:04
Supermansion
21:33
Modern family
22:02
Modern family
22:30
How I met your mother
22:59
How I met your mother
23:28
Friends
23:58
Friends
0:27
Bob's burgers
0:55
Bob's burgers
1:23
South Park
1:52
South Park
2:12
The Daily Show
2:38
The Daily Show
3:03
Most Ridiculous
3:23
Most Ridiculous
3:43
Takeshi's Castle Thailand
4:04
Takeshi's Castle Thailand
4:25
The Daily Show
4:51
Most Ridiculous
5:13
Most Ridiculous
5:36
Takeshi's Castle Thailand
14:25
Million dollar listing NY
15:20
Million dollar listing NY
16:20
Storage wars: Canada
16:50
Storage wars: Canada
17:25
Superstore
17:50
Superstore
18:20
Dharma & Greg
18:45
Dharma & Greg
19:10
The Simpsons
19:35
The Simpsons
20:05
Crime scene investigation
21:00
Crime scene investigation
22:00
Crime scene investigation
22:55
Bones
23:50
The X-Files essential collection
0:45
BoJack Horseman
1:15
BoJack Horseman
1:50
Bones
2:35
Bones
3:20
Bones
4:05
Bones
4:50
Laugh out loud
4:55
Laugh out loud
Geen programmering
14:30
Mighty truckers
15:20
Flipping bangers
16:10
Savage builds
17:00
Tip
Wheeler dealers
18:00
Baggage battles
18:30
Salvage hunters
19:30
Auction hunters
20:00
Auction hunters
20:30
Mighty truckers
21:30
Outback truckers
22:30
Wheeler dealers
23:30
Fast n' loud
0:30
Edge of Alaska
1:30
Baggage battles
2:00
Mighty truckers
2:50
Outback truckers
3:40
Treehouse masters
4:30
Gold rush
5:15
Building Alaska
13:59
The Armstrong tapes
15:04
Drain the oceans
16:05
World's most extreme
17:07
Air crash investigation: Special report
18:05
Brain games
19:04
The incredible dr. Pol
20:02
Air crash investigation
21:01
Witness to disaster
22:00
Inside: Medical marijuana
23:00
Superstructures: engineering marvels
23:59
Drugs inc.
0:57
Storage wars: Canada
1:29
Storage wars: Canada
2:01
Genius
2:52
Nazi megastructures: America's war
3:39
Nazi megastructures
4:26
Ultimate airport Dubai
5:14
Science of stupid
5:37
Science of stupid
14:30
90 day fiancé: Happily ever after?
15:30
Flip or flop
16:00
Fixer upper
17:00
Vacation house for free
18:00
Body fixers
19:00
Something borrowed, something new
19:30
Say yes to the dress Benelux
20:30
Unpolished
21:30
Dr. Pimple Popper
22:30
Body bizarre
23:30
Monsters inside me
0:30
Unpolished
1:30
Dr. Pimple Popper
2:20
Something borrowed, something new
2:45
Say yes to the dress Benelux
3:35
Body fixers
4:20
My cat from hell
5:10
Vacation house for free
14:40
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
15:05
Tangled: The Series
15:10
Ducktales
15:30
DuckTales
15:50
Groen in de Grote Stad
16:20
Rapunzels Wilde Avontuur
16:40
Sadie Sparks
17:00
Amphibia
17:35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:25
Gravity Falls
18:45
Gravity Falls
19:10
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
19:30
Summer Camp
19:55
Summer Camp
20:20
Raven's Home
20:45
De Middelste van 7
21:05
Jessie
21:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:10
LoliRock
22:30
LoliRock
22:50
De Psammy Show
23:00
De Psammy Show
23:12
De Psammy Show
23:22
De Psammy Show
23:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
23:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
0:10
LoliRock
0:30
LoliRock
0:52
De Psammy Show
1:05
De Psammy Show
1:15
De Psammy Show
1:25
PJ Masks
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:40
LoliRock
3:00
LoliRock
3:25
De Psammy Show
3:37
De Psammy Show
3:49
De Psammy Show
4:00
Mickey Mouse
4:10
PJ Masks
4:34
PJ Masks
5:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:40
LoliRock
7:00
TV Winkel
15:05
The doctors
16:00
Huizenjacht
16:55
Castle
17:50
Castle
18:45
Ghost whisperer
19:35
Ghost whisperer
20:30
Tip
Thunderstruck
22:20
Tip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
1:00
The vampire diaries
1:40
Astro TV
3:10
Tommy teleshopping
5:40
Loop Hart van Nederland
13:55
Just Tattoo of Us
14:55
Teen Mom OG
15:50
Teen Mom OG
16:45
RuPaul
17:43
RuPaul
18:43
Catfish: The tv show
19:35
Catfish: The tv show
20:30
Ghosted: Love Gone Missing
21:30
Ghosted: Love Gone Missing
22:30
Ridiculousness
22:55
Ridiculousness
23:25
Teen Mom 2
0:10
Ridiculousness
0:35
Ridiculousness
1:05
Ridiculousness
1:32
Ridiculousness
2:00
Music Television
14:47
Atchoo
15:00
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:09
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:25
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:37
The Boss Baby: Back in Business
16:03
SpongeBob SquarePants
16:15
SpongeBob SquarePants
16:30
Kung Fu Panda: Poten van het lot
16:52
Huize Herrie
17:05
Huize Herrie
17:17
Huize Herrie
17:31
De Ludwigs
17:41
De Ludwigs
17:52
De Ludwigs
18:04
Henry Danger
18:29
Lost in Oz
18:56
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:19
De Ludwigs
19:33
De Ludwigs
19:47
Game Shakers
20:14
De Thundermans
20:40
De Thundermans
21:07
SpongeBob SquarePants
21:30
Bella en de Bulldogs
21:48
De Thundermans
22:10
Big time rush
22:30
Sam & Cat
22:52
Avatar: The Last Airbender
23:14
Victorious
23:37
iCarly
23:59
Kenan & Kel
0:22
The angry beavers
0:46
CatDog
1:09
Rugrats
1:31
Rocko's modern life
1:54
SpongeBob SquarePants
2:16
SpongeBob SquarePants
2:38
Rabbids invasie
2:46
Regal Academy
3:06
Vang Blake!
3:28
De pinguïns van Madagascar
3:50
De pinguïns van Madagascar
4:12
Winx club
4:35
Winx club
Geen programmering
14:35
Jamie & Jimmy's food fight club
15:35
Jamie's super food family classics
16:45
Wat eten we vandaag?
16:55
Jamie's quick & easy food
17:30
Jimmy and the giant supermarket
18:30
Wat eten we vandaag?
18:55
Anthony Bourdain: The Layover
19:50
Restaurant revolution
21:00
Jamie & Jimmy's food fight club
22:00
Jamie's super food family classics
23:00
Wat eten we vandaag?
23:15
Restaurant revolution
0:30
Jamie & Jimmy's food fight club
1:30
Jamie's super food family classics
2:20
Heston's feast
3:10
Anthony Bourdain: The Layover
3:50
Mary Berry's foolproof cooking
4:20
The Hairy Bikers' Comfort Food
Geen programmering
14:10
Tip
Father Brown
14:55
Midsomer murders
15:50
Midsomer murders
16:35
New tricks
17:30
Death in paradise
18:35
Dalziel and Pascoe
19:30
Dalziel and Pascoe
20:20
Midsomer murders
21:15
Midsomer murders
22:10
MotherFatherSon
23:20
World on fire
0:20
Catastrophe
1:05
MotherFatherSon
2:05
World on fire
2:55
Catastrophe
3:40
Dalziel and Pascoe
4:30
Dalziel and Pascoe
Geen programmering
14:45
Villa politica
16:25
The retreat
16:50
Neighbours
17:10
Flikken Maastricht
18:04
Het journaal update
18:10
Weer
18:15
Dagelijkse kost
18:30
Blokken
19:00
Journaal
19:40
Iedereen beroemd
20:05
Weer
20:10
Thuis
20:40
Appel d'urgence
21:25
De parelvissers
22:30
Journaal
22:45
Weer
22:50
First dates
23:35
How to get away with murder
0:18
Keno
0:20
Dagelijkse kost
0:35
Iedereen beroemd
0:55
Journaal
1:10
Weer
1:15
Villa politica
2:45
Herhalingen
14:00
Ketnet Junior
19:00
Rolkrant
19:20
Eenzaam
20:00
Terzake
20:30
De afspraak
21:20
Deceptive diplomacy
22:20
De ideale wereld
23:25
Winteruur
23:35
Miles Davis: Birth of the cool
1:30
Herhalingen
14:00
Alpineskiën
15:10
Biatlon
16:10
Biatlon
18:00
Biatlon
18:40
Biatlon: World Cup in Östersund (Zweden)
19:40
Nieuws
19:45
Snooker: UK Championship in York (Groot-Brittannië)
23:30
Snooker
0:30
Nieuws
0:35
Biatlon
1:30
Alpineskiën
2:15
Alpineskiën
3:00
Snooker
Geen programmering
14:45
Doctors
15:15
The Mallorca files
16:00
Escape to the Country
16:45
Garden Rescue
17:30
The Repair Shop
18:15
Pointless
19:00
BBC News
20:00
The One Show
20:30
EastEnders
21:00
Inside the Supermarket
22:00
Who Do You Think You Are?
23:00
BBC News
23:45
Question Time
0:45
Brexitcast
1:20
BBC News
14:00
Snooker: UK Championship
18:15
Flog It!
19:00
Richard Osman's House of Games
19:30
Strictly Come Dancing - It Takes Two
20:00
Snooker: UK Championship
21:00
Masterchef: The Professionals
22:00
Giri/Haji
23:00
QI
23:30
Newsnight
0:35
Snooker: UK Championship Highlights
1:25
Snooker: UK Championship Extra
3:25
Sign Zone: The BBC Election Debate
4:55
Sign Zone: Rick Stein's Secret France
5:55
Sign Zone: Home is Where the Art Is
6:40
This is BBC Two
14:30
The Musketeers
15:20
Hustle
16:15
Last of the Summer Wine
16:45
Last of the Summer Wine
17:15
Doctors
17:45
EastEnders
18:15
DIY SOS
19:05
The Musketeers
20:00
Doctors
20:30
EastEnders
21:00
Scott & Bailey
21:45
Fleming, the man who would be Bond
22:35
Josh
23:05
Josh
23:35
Wodehouse in Exile
Geen programmering
14:10
Rote Rosen
15:00
Tagesschau
15:10
Sturm der Liebe
16:00
Tagesschau
16:10
Verrückt nach Meer
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Wer weiss denn sowas?
18:50
In aller Freundschaft
19:45
Wissen vor acht - Mensch
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Wolfsland - Das heilige Grab
21:45
Monitor
22:15
Tagesthemen
22:45
extra 3
23:30
Kroymann
0:00
Nachtmagazin
0:20
Wolfsland - Das heilige Grab
1:50
Tagesschau
1:55
Tip
Die Flucht
3:25
extra 3
4:10
Brisant
4:50
Deutschlandbilder
4:55
Tagesschau
5:00
Monitor
Geen programmering
14:25
Tierärztin Dr. Mertens
15:10
Tierärztin Dr. Mertens
16:00
WDR aktuell
16:15
Hier und heute
18:00
Aktuell/Lokalzeit
18:15
Servicezeit
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
1LIVE Krone 2019
21:45
WDR aktuell
22:10
Frau-TV
22:40
Menschen hautnah
23:25
Tip
Was machen Frauen morgens um halb vier?
0:55
Jazzline
2:35
Erlebnisreisen
3:00
Lokalzeit aus Köln
3:25
Lokalzeit aus Aachen
3:55
Lokalzeit aus Düsseldorf
4:25
Lokalzeit Bergisches Land
4:55
Lokalzeit Ruhr
5:25
Lokalzeit aus Dortmund
5:50
Lokalzeit Münsterland
14:15
Die Nordstory
15:15
Gefragt - Gejagt
16:00
NDR Info
16:20
Mein Nachmittag
17:10
Leopard, Seebär & Co.
18:00
Ländermagazine
18:15
Typisch!
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Mare TV
21:00
Mare TV
21:45
NDR Info
22:00
Der Zürich-Krimi
23:30
Tip
Der Metzger und der Tote im Haifischbecken
1:00
extra 3 - XXL spezial
1:30
ZappLive
2:00
Kulturjournal
2:30
Tagesschau - Vor 20 Jahren
2:45
Hallo Niedersachsen
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
14:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
15:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
16:00
Mensch Papa! Väter allein zu Haus
17:00
Herz über Kopf
17:30
Unter uns
18:00
Explosiv - Das Magazin
18:30
Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15
Wer wird Millionär?
23:15
Wer wird Millionär? - Das Phänomen
0:00
RTL Nachtjournal
0:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30
Der Lehrer
1:25
Der Lehrer
2:20
Alarm für Cobra 11
3:10
Alarm für Cobra 11
4:00
Alarm für Cobra 11
4:45
Der Blaulicht-Report
5:25
Exclusiv - Das Star-Magazin
5:35
Explosiv - Das Magazin
14:00
Auf Streife
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Klinik am Südring
17:00
Klinik am Südring - Die Familienhelfer
17:30
Klinik am Südring
18:00
Die Ruhrpottwache
19:00
Genial daneben - Das Quiz
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
FBI
21:15
Criminal minds
22:15
Bull
23:15
Tip
Bull
0:10
Tip
Criminal minds
1:05
Criminal minds
1:50
Criminal minds
2:30
FBI
3:10
Bull
3:55
Tip
Bull
4:45
Auf Streife
Geen programmering
14:39
De wonderlijke wereld van Gumball
14:50
De wonderlijke wereld van Gumball
15:01
De wonderlijke wereld van Gumball
15:12
De wonderlijke wereld van Gumball
15:28
Unikitty
15:39
Unikitty
15:55
Teen Titans Go! - Elements
16:04
Teen Titans Go! - Elements
16:22
Victor en Valentino
16:32
Victor en Valentino
16:50
De wonderlijke wereld van Gumball
17:01
De wonderlijke wereld van Gumball
17:12
De wonderlijke wereld van Gumball
17:30
Total Dramarama
17:40
Total Dramarama
18:00
Teen Titans Go! - Elements
18:10
Teen Titans Go! - Elements
18:26
Teen Titans Go! - Elements
18:36
Teen Titans Go! - Elements
18:53
Craig van de Kreek
19:03
Craig van de Kreek
19:20
Craig van de Kreek
19:31
Craig van de Kreek
19:49
Adventure Time
19:59
Adventure Time
20:13
Total Dramarama
20:23
Total Dramarama
20:37
Ben 10
20:48
Ben 10
20:59
De wonderlijke wereld van Gumball
21:10
De wonderlijke wereld van Gumball
21:30
De wonderlijke wereld van Gumball
21:40
De wonderlijke wereld van Gumball
21:59
De wonderlijke wereld van Gumball
22:10
De wonderlijke wereld van Gumball
22:21
De wonderlijke wereld van Gumball
22:32
De wonderlijke wereld van Gumball
22:43
De wonderlijke wereld van Gumball
22:54
De wonderlijke wereld van Gumball
23:06
De wonderlijke wereld van Gumball
23:16
De wonderlijke wereld van Gumball
23:28
De wonderlijke wereld van Gumball
23:38
De wonderlijke wereld van Gumball
23:50
De wonderlijke wereld van Gumball
0:01
De wonderlijke wereld van Gumball
0:12
De wonderlijke wereld van Gumball
0:24
Angelo Rules
0:35
Angelo Rules
0:46
Angelo Rules
0:56
Angelo Rules
1:07
Angelo Rules
1:17
Angelo Rules
1:28
Angelo Rules
1:38
Angelo Rules
1:49
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:10
Angelo Rules
2:21
Angelo Rules
2:31
Angelo Rules
2:42
Angelo Rules
2:53
Angelo Rules
3:03
Angelo Rules
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:25
De wonderlijke wereld van Gumball
3:36
De wonderlijke wereld van Gumball
3:47
De wonderlijke wereld van Gumball
3:59
De wonderlijke wereld van Gumball
4:10
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:31
De wonderlijke wereld van Gumball
4:42
De wonderlijke wereld van Gumball
4:53
De wonderlijke wereld van Gumball
5:04
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:26
De wonderlijke wereld van Gumball
5:37
De wonderlijke wereld van Gumball
5:48
De wonderlijke wereld van Gumball
14:29
Wild Russia
15:25
Extreme Ice
16:20
Feast Of the Grizzly
17:09
Extreme Ice
18:02
Africa's hunters
18:54
Africa's hunters
19:46
Incredible Fangs
20:38
Africa's hunters
21:30
World's weirdest
22:20
Yukon vet
23:09
Animal fight club
23:59
Africa's hunters
0:51
Incredible Fangs
1:43
Wild Canada
2:30
Wild Russia
3:20
Extreme Ice
4:09
Wild Russia
4:59
Prairie Dog Manor
5:23
Prairie Dog Manor
5:47
Man vs. Animal
14:40
American pickers
15:35
Pawn stars
16:05
Storage wars
16:30
Pawn stars
17:00
American pickers
17:55
Unidentified: Inside America's UFO Investigation
18:50
Mijn History Moment
19:00
Pawn stars
20:00
American pickers
21:00
The Curse of Oak Island
22:00
The Curse Of Civil War
23:00
Ice road truckers
0:00
Pawn stars
0:30
Storage wars
0:55
American pickers
1:50
The Curse of Oak Island
2:35
The Curse Of Civil War
3:20
Pawn stars
3:40
Forged in Fire
4:20
American pickers
5:05
Pawn stars
14:26
Mythbusters
15:14
Mega builders
16:02
Mega builders
16:50
How the Earth Works
17:40
How the Earth Works
18:30
How do they do it?
18:55
How do they do it?
19:20
How do they do it?
19:45
How do they do it?
20:10
How do they do it?
20:35
How do they do it?
21:00
How it's made
21:25
How it's made
21:50
How it's made: Dream cars
22:15
How it's made: Dream cars
22:40
How it's made: Dream cars
23:05
How it's made: Dream cars
23:30
Through the wormhole with Morgan Freeman
0:20
How the Earth Works
1:10
Mythbusters
2:00
Mythbusters
2:48
How it's made
3:12
How it's made
3:36
Food factory
4:00
Food factory
4:24
Food factory
4:48
Food factory
5:12
How it's made: Dream cars
5:36
How it's made: Dream cars
14:28
Dad's Army
14:58
Tommy teleshopping
15:28
Het Theater van Toen - Buster Keaton
16:00
The Professionals
17:00
Oude liefde
17:30
De gouden jaren
18:00
Peppi en Kokki
18:30
Some Mothers Do 'Ave 'Em
19:01
Evert Thielen: De Meester van het Veelluik
19:31
Egmond Binnen
21:48
Peppi en Kokkie
22:07
The Professionals
22:59
Peppi en Kokki
23:30
Some Mothers Do 'Ave 'Em
0:00
The flying doctors
1:00
Mijn nostalgisch Nederland
1:30
Nederland toen
2:02
Doctor Finlay
3:00
Ons gouden uurtje
4:00
Ons nostalgisch uur
5:00
Tip
Makkers, staakt uw wild geraas
14:15
Anthony Bourdain: No Reservations
15:00
Everest: beyond the limit
15:45
Extreme engineering
16:30
Treasure quest
17:15
HMS Ark Royal
18:00
HMS Ark Royal
18:45
Anthony Bourdain: No Reservations
19:30
Everest: beyond the limit
20:15
Extreme engineering
21:00
American guns
21:45
Treasure quest
22:30
HMS Ark Royal
23:15
Extreme engineering
0:00
HMS Ark Royal
0:45
Anthony Bourdain: No Reservations
1:30
Everest: beyond the limit
2:15
Extreme engineering
3:00
American guns
3:45
Codes and conspiracies
4:30
HMS Ark Royal
5:15
Everest: beyond the limit
14:15
Web of lies
15:10
Blood relatives
16:05
True crime with Aphrodite Jones
17:00
True crime with Aphrodite Jones
18:00
Nightmare next door
19:00
Nightmare next door
20:00
Scene of the Crime With Tony Harris
21:00
Deadline: Crime with Tamron Hall
22:00
People Magazine investigates
23:00
Lives Destroyed: Shattered
0:00
The Lies That Bind
1:00
The Coroner: I Speak For the Dead
2:00
The Coroner: I Speak For the Dead
2:45
The Coroner: I Speak For the Dead
3:30
Nightmare next door
4:20
Blood relatives
5:10
Swamp murders
14:45
2 meter sessies
15:09
Spoken word sessies
15:15
Makers van morgen
15:30
Art Department
15:45
Horizon
16:35
Podium Witteman
17:35
Podium Witteman extra
18:35
A White House Cantata
20:00
2 meter sessies
20:24
Spoken word sessies
20:30
Tip
Prison Sisters
21:25
Mariss Jansons: Bartók, Sjostakovitsj en Ravel
23:00
VPRO Vrije geluiden
23:55
BuitenSpelen
0:15
2 meter sessies
1:40
De nieuwe buur
2:05
Six over Rembrandt
2:20
North Sea Jazz classics
3:40
Hildo Krop - Beeld van een kunstenaar
4:20
Beat Generation
5:15
Mannen In zwart, in de schaduw van de muziek
14:00
Tip
High Noon
15:25
Wie das Land, so der Mensch
15:50
Geheimnisvolle Wildblumen
16:45
Xenius
17:10
In The Americas
17:40
Botswana, Die Königinnen des Heavy Metal
18:35
Madagaskar - Bandenkrieg der Lemuren
19:20
Journal
19:40
Re: Palermos stolze Schuhputzer - Die Rückkehr der Sciuscià
20:15
Elven - Fluss aus der Kälte
21:00
Elven - Fluss aus der Kälte
21:40
Tip
The legacy
22:35
The legacy
23:35
Tip
The legacy
0:30
Journal
0:50
Die Schmugglerin von Les Aubrais
2:15
Golem - Die Legende vom Menschen
3:10
Im Reich der Wolga
3:55
28 Minuten
4:39
Bilder allein zuhaus
4:42
Pause
Geen programmering
13:00
Karel op Noord
16:00
Oetse op Noord
18:00
Noord vandaag
18:22
Klouk
18:25
Weerbericht
18:30
Noord vandaag
18:52
Klouk
18:55
Weerbericht
19:00
Noord vandaag
19:22
Klouk
19:25
Weerbericht
19:30
Noord vandaag
19:52
Klouk
19:55
Weerbericht
20:00
Noord vandaag
20:22
Klouk
20:25
Weerbericht
20:30
Noord vandaag
20:52
Klouk
20:55
Weerbericht
21:00
Noord vandaag
21:22
Klouk
21:25
Weerbericht
21:30
Noord vandaag
21:52
Klouk
21:55
Weerbericht
22:00
Noord vandaag
22:22
Klouk
22:25
Weerbericht
22:30
Noord vandaag
22:52
Klouk
22:55
Weerbericht
23:00
Noord vandaag
23:22
Klouk
23:25
Weerbericht
23:30
Noord vandaag
23:52
Klouk
23:55
Weerbericht
0:00
Noord vandaag
0:22
Klouk
0:25
Weerbericht
0:30
Noord vandaag
0:52
Klouk
0:55
Weerbericht
1:00
Noord vandaag
1:20
Klouk
1:23
Weerbericht
1:25
Noord vandaag
1:45
Klouk
1:48
Weerbericht
1:50
Noord vandaag
2:10
Klouk
2:13
Weerbericht
2:15
Noord vandaag
2:35
Klouk
2:38
Weerbericht
2:40
Noord vandaag
3:00
Klouk
3:03
Weerbericht
3:05
Noord vandaag
3:25
Klouk
3:28
Weerbericht
3:30
Noord vandaag
3:50
Klouk
3:53
Weerbericht
3:55
Noord vandaag
4:15
Klouk
4:18
Weerbericht
4:20
Noord vandaag
4:40
Klouk
4:43
Weerbericht
4:45
Noord vandaag
Geen programmering
13:00
De middei fan Fryslân op TV
16:00
Klipkar tv
17:00
Fryslân Hjoed
17:15
It Waar
17:20
Hea!
17:30
Soarch oer de takomst, takomst fan de soarch
17:45
Noardewyn live kompilaasje
18:00
Fryslân Hjoed
18:15
It Waar
18:20
Hea!
18:30
Soarch oer de takomst, takomst fan de soarch
18:45
Noardewyn live kompilaasje
19:00
Fryslân Hjoed
19:15
It Waar
19:20
Hea!
19:30
Soarch oer de takomst, takomst fan de soarch
0:00
Fryslân Hjoed
0:25
Klipkar tv
1:00
Fryslân Hjoed
1:15
It Waar
1:20
Hea!
1:30
Soarch oer de takomst, takomst fan de soarch
1:45
Noardewyn live kompilaasje
2:00
Fryslân Hjoed
2:15
It Waar
2:20
Hea!
2:30
Soarch oer de takomst, takomst fan de soarch
2:45
Noardewyn live kompilaasje
3:00
Fryslân Hjoed
3:15
It Waar
3:20
Hea!
3:30
Soarch oer de takomst, takomst fan de soarch
3:45
Noardewyn live kompilaasje
4:00
Fryslân Hjoed
4:15
It Waar
4:20
Hea!
4:30
Soarch oer de takomst, takomst fan de soarch
4:45
Noardewyn live kompilaasje
Geen programmering
12:00
Radio - Met Judith door de middag
15:00
Radio - De dag van Drenthe
17:00
Drenthe nu
17:16
FC Emmen Rood Wit
17:30
Drenthe nu
17:46
FC Emmen Rood Wit
18:00
NOS Journaal
18:18
Drenthe nu
18:34
FC Emmen Rood Wit
18:48
Op Tjak
18:53
Drenthe's muziekmix
19:00
Drenthe nu
19:16
FC Emmen Rood Wit
19:30
Drenthe nu
19:46
FC Emmen Rood Wit
20:00
Drenthe nu
20:16
FC Emmen Rood Wit
20:30
Drenthe nu
20:46
FC Emmen Rood Wit
21:00
Drenthe nu
21:16
FC Emmen Rood Wit
21:30
Drenthe nu
21:46
FC Emmen Rood Wit
22:00
Drenthe nu
22:16
FC Emmen Rood Wit
22:30
Drenthe nu
22:46
FC Emmen Rood Wit
23:00
Drenthe nu
23:16
FC Emmen Rood Wit
23:30
Drenthe nu
23:46
FC Emmen Rood Wit
0:00
Drenthe nu
0:13
FC Emmen Rood Wit
0:24
Drenthe nu
0:36
FC Emmen Rood Wit
0:47
Drenthe nu
1:00
FC Emmen Rood Wit
1:11
Drenthe nu
1:24
FC Emmen Rood Wit
1:35
Drenthe nu
1:48
FC Emmen Rood Wit
1:59
Drenthe nu
2:12
FC Emmen Rood Wit
2:23
Drenthe nu
2:36
FC Emmen Rood Wit
2:47
Drenthe nu
3:00
FC Emmen Rood Wit
3:11
Drenthe nu
3:24
FC Emmen Rood Wit
3:35
Drenthe nu
3:48
FC Emmen Rood Wit
3:59
Drenthe nu
4:12
FC Emmen Rood Wit
4:23
Drenthe nu
4:36
FC Emmen Rood Wit
4:47
Drenthe nu
Geen programmering
14:00
Thuis in Overijssel DagTv
17:00
Thuis in Overijssel
18:00
Thuis in Overijssel
19:00
Thuis in Overijssel
20:00
Thuis in Overijssel
21:00
Thuis in Overijssel
22:00
Thuis in Overijssel
23:00
Thuis in Overijssel
0:00
Thuis in Overijssel
12:00
Dag TV
16:45
RegioNed
17:00
GLD Nieuws
17:20
Onze Veluwe
17:35
Beste Bok van het Oosten
17:45
RegioNed
18:00
GLD Nieuws
18:20
Onze Veluwe
18:35
Beste Bok van het Oosten
18:45
RegioNed
19:00
GLD Nieuws
19:20
Onze Veluwe
19:35
Beste Bok van het Oosten
19:45
RegioNed
20:00
GLD Nieuws
20:20
Onze Veluwe
20:35
Beste Bok van het Oosten
20:45
RegioNed
21:00
GLD Nieuws
21:20
Onze Veluwe
21:35
Beste Bok van het Oosten
21:45
RegioNed
22:00
GLD Nieuws
22:20
Onze Veluwe
22:35
Beste Bok van het Oosten
22:45
RegioNed
23:00
GLD Nieuws
23:20
Onze Veluwe
23:35
Beste Bok van het Oosten
23:45
RegioNed
Geen programmering
14:30
Dit is Flevoland
17:00
Dit is Flevoland
17:12
Weer
17:17
RegioNed
17:30
Dit is Flevoland
17:42
Weer
17:47
RegioNed
18:00
Dit is Flevoland
18:12
Weer
18:17
RegioNed
18:30
Dit is Flevoland
18:42
Weer
18:47
RegioNed
19:00
Dit is Flevoland
19:12
Weer
19:17
RegioNed
19:30
Dit is Flevoland
19:42
Weer
19:47
RegioNed
20:00
Dit is Flevoland
20:12
Weer
20:17
RegioNed
20:30
Dit is Flevoland
20:42
Weer
20:47
RegioNed
21:00
Dit is Flevoland
21:12
Weer
21:17
RegioNed
21:30
Dit is Flevoland
21:42
Weer
21:47
RegioNed
22:00
Dit is Flevoland
22:12
Weer
22:17
RegioNed
22:30
Dit is Flevoland
22:42
Weer
22:47
RegioNed
23:00
Dit is Flevoland
23:12
Weer
23:17
RegioNed
23:30
Dit is Flevoland
23:42
Weer
23:47
RegioNed
0:00
Dit is Flevoland + Weer
14:41
Bureau NH
14:53
Iconen
15:00
NH nieuws
15:11
Bureau NH
15:23
Iconen
15:30
NH nieuws
15:41
Bureau NH
15:53
Iconen
16:00
NH nieuws
16:11
Bureau NH
16:23
Iconen
16:30
NH nieuws
16:41
Bureau NH
16:53
Iconen
17:00
NH nieuws
17:11
Reportage
17:19
Buurten
17:30
NH nieuws
17:41
Strijders
17:49
Buurten
18:00
NH nieuws
18:11
Reportage
18:19
Buurten
18:30
NH nieuws
18:41
Strijders
18:49
Buurten
19:00
NH nieuws
19:11
Reportage
19:19
Buurten
19:30
NH nieuws
19:41
Strijders
19:49
Buurten
20:00
NH nieuws
20:11
Reportage
20:19
Buurten
20:30
NH nieuws
20:41
Strijders
20:49
Buurten
21:00
NH nieuws
21:11
Reportage
21:19
Buurten
21:30
NH nieuws
21:41
Strijders
21:49
Buurten
22:00
NH nieuws
22:11
Reportage
22:19
Buurten
22:30
NH nieuws
22:41
Strijders
22:49
Buurten
23:00
NH nieuws
23:11
Reportage
23:19
Buurten
23:30
NH nieuws
23:41
Strijders
23:49
Buurten
0:00
NH nieuws
0:10
Reportage
0:18
Buurten
0:26
NH nieuws
0:36
Strijders
0:44
Buurten
0:52
Onze man op Texel
1:00
NH nieuws
1:10
Reportage
1:18
Buurten
1:26
NH nieuws
1:36
Strijders
1:44
Buurten
1:52
Onze man op Texel
2:00
NH nieuws
2:10
Reportage
2:18
Buurten
2:26
NH nieuws
2:36
Strijders
2:44
Buurten
2:52
Onze man op Texel
3:00
NH nieuws
3:10
Reportage
3:18
Buurten
3:26
NH nieuws
3:36
Strijders
3:44
Buurten
3:52
Onze man op Texel
4:00
NH nieuws
4:10
Reportage
4:18
Buurten
4:26
NH nieuws
4:36
Strijders
4:44
Buurten
4:52
Onze man op Texel
5:00
NH nieuws
5:10
Reportage
5:18
Buurten
5:26
NH nieuws
5:36
Strijders
5:44
Buurten
5:52
Onze man op Texel
14:45
Mooi Utrecht
14:50
Tekst-TV
15:00
NOS Journaal
15:15
UNieuws
15:20
Brunner door de Bocht
15:30
RegioNed
15:40
UNieuws
15:45
Mooi Utrecht
15:50
Tekst-TV
16:00
NOS Journaal
16:15
UNieuws
16:20
Brunner door de Bocht
16:30
RegioNed
16:40
UNieuws
16:45
Mooi Utrecht
16:50
Tekst-TV
17:00
UNieuws
17:10
UVandaag
17:30
Brunner door de Bocht
17:40
RegioNed
17:50
Tekst-TV
18:00
UNieuws
18:10
UVandaag
18:30
Brunner door de Bocht
18:40
RegioNed
18:50
Tekst-TV
19:00
UNieuws
19:10
UVandaag
19:30
Brunner door de Bocht
19:40
RegioNed
19:50
Tekst-TV
20:00
UNieuws
20:10
UVandaag
20:30
Brunner door de Bocht
20:40
RegioNed
20:50
Tekst-TV
21:00
UNieuws
21:10
UVandaag
21:30
Brunner door de Bocht
21:40
RegioNed
21:50
Tekst-TV
22:00
UNieuws
22:10
UVandaag
22:30
Brunner door de Bocht
22:40
RegioNed
22:50
Tekst-TV
23:00
UNieuws
23:10
UVandaag
23:30
Brunner door de Bocht
23:40
RegioNed
23:50
Tekst-TV
0:00
UNieuws
0:10
UVandaag
0:30
Brunner door de Bocht
0:40
RegioNed
0:50
Tekst-TV
1:00
UNieuws
1:10
UVandaag
1:30
Brunner door de Bocht
1:40
RegioNed
1:50
Tekst-TV
2:00
UNieuws
2:10
UVandaag
2:30
Brunner door de Bocht
2:40
RegioNed
2:50
Tekst-TV
3:00
UNieuws
3:10
UVandaag
3:30
Brunner door de Bocht
3:40
RegioNed
3:50
Tekst-TV
4:00
UNieuws
4:10
UVandaag
4:30
Brunner door de Bocht
4:40
RegioNed
4:50
Tekst-TV
Geen programmering
14:48
RegioNed
15:00
NOS Journaal
15:15
RegioNed
15:30
TV West Nieuws
15:48
RegioNed
16:00
Weet je nog?
16:30
TV West Nieuws
16:48
RegioNed
17:00
Op de Kaart
17:30
TV West Nieuws
17:50
Weer met Huub
17:53
RegioNed
18:00
Op de Kaart
18:30
TV West Nieuws
18:50
Weer met Huub
18:53
RegioNed
19:00
Op de Kaart
19:30
TV West Nieuws
19:50
Weer met Huub
19:53
RegioNed
20:00
Op de Kaart
20:30
TV West Nieuws
20:50
Weer met Huub
20:53
RegioNed
21:00
Op de Kaart
21:30
TV West Nieuws
21:50
Weer met Huub
21:53
RegioNed
22:00
Op de Kaart
22:30
TV West Nieuws
22:50
Weer met Huub
22:53
RegioNed
23:00
Op de Kaart
23:30
TV West Nieuws
23:50
Weer met Huub
23:53
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
14:48
To Do Uitgaanstips
14:54
RegioNed
15:00
Rijnmond Nieuws
15:18
To Do Uitgaanstips
15:24
RegioNed
15:30
Rijnmond Nieuws
15:48
To Do Uitgaanstips
15:54
RegioNed
16:00
Rijnmond Nieuws
16:18
To Do Uitgaanstips
16:24
RegioNed
16:30
Rijnmond Nieuws
16:48
To Do Uitgaanstips
16:54
RegioNed
17:00
Rijnmond Nieuws
17:16
Weer
17:18
Bureau Rijnmond
17:30
Rijnmond Nieuws
17:46
Weer
17:48
Bureau Rijnmond
18:00
Rijnmond Nieuws
18:16
Weer
18:18
Bureau Rijnmond
18:30
Rijnmond Nieuws
18:46
Weer
18:48
Bureau Rijnmond
19:00
Rijnmond Nieuws
19:16
Weer
19:18
Bureau Rijnmond
19:30
Rijnmond Nieuws
19:46
Weer
19:48
Bureau Rijnmond
20:00
Rijnmond Nieuws
20:16
Weer
20:18
Bureau Rijnmond
20:30
Rijnmond Nieuws
20:46
Weer
20:48
Bureau Rijnmond
21:00
Rijnmond Nieuws
21:16
Weer
21:18
Bureau Rijnmond
21:30
Rijnmond Nieuws
21:46
Weer
21:48
Bureau Rijnmond
22:00
Rijnmond Nieuws
22:16
Weer
22:18
Bureau Rijnmond
22:30
Rijnmond Nieuws
22:46
Weer
22:48
Bureau Rijnmond
Geen programmering
23:00
Nachtprogrammering
8:00
Omroep Zeeland Tekst TV
16:00
Zeeland Nu
16:16
Trugkieke
16:23
Weer
16:25
Verzeeuwigd
16:30
Zeeland Nu
16:46
Trugkieke
16:53
Weer
16:55
Verzeeuwigd
17:00
Zeeland Nu
17:16
Trugkieke
17:23
Weer
17:25
Verzeeuwigd
17:30
Zeeland Nu
17:46
Trugkieke
17:53
Weer
17:55
Verzeeuwigd
18:00
Zeeland Nu
18:16
Trugkieke
18:23
Weer
18:25
Verzeeuwigd
18:30
Zeeland Nu
18:46
Trugkieke
18:53
Weer
18:55
Verzeeuwigd
19:00
Zeeland Nu
19:16
Trugkieke
19:23
Weer
19:25
Verzeeuwigd
19:30
Zeeland Nu
19:46
Trugkieke
19:53
Weer
19:55
Verzeeuwigd
20:00
Zeeland Nu
20:16
Trugkieke
20:23
Weer
20:25
Verzeeuwigd
20:30
Zeeland Nu
20:46
Trugkieke
20:53
Weer
20:55
Verzeeuwigd
21:00
Zeeland Nu
21:16
Trugkieke
21:23
Weer
21:25
Verzeeuwigd
21:30
Zeeland Nu
21:46
Trugkieke
21:53
Weer
21:55
Verzeeuwigd
22:00
Zeeland Nu
22:16
Trugkieke
22:23
Weer
22:25
Verzeeuwigd
22:30
Zeeland Nu
22:46
Trugkieke
22:53
Weer
22:55
Verzeeuwigd
14:35
Alaska Monsters
15:30
Jeremy Wade's dark waters
16:25
The pool master
17:20
Scaled
18:15
Wolves and warriors
19:10
Zoltan the wolfman
20:05
Wild Africa: Rivers of life
21:00
Alaska Monsters
21:55
Extinct or Alive: The Tasmanian Tiger
22:50
Wolves and warriors
23:45
Zoltan the wolfman
0:40
Beast Lands
1:35
My cat from hell
2:25
Wolves and warriors
3:15
Zoltan the wolfman
4:02
Jeremy Wade's dark waters
4:49
Solved
5:12
How Do Animals Do That
5:35
Animal airport
14:49
BrabantQuiz
14:54
BrabantQuiz
15:00
NOS journaal met regionieuws
15:16
I AM Booming
15:40
BrabantQuiz
15:45
RegioNed
15:55
I AM Booming
16:19
BrabantQuiz
16:24
RegioNed
16:34
I AM Booming
17:01
I AM Booming
17:30
Brabant nieuws
17:53
Weer
17:55
BrabantQuiz
18:00
Een cijfer voor je leven
18:30
Brabant nieuws
18:55
BrabantQuiz
19:00
Een cijfer voor je leven
19:30
Brabant nieuws
19:55
BrabantQuiz
20:00
Een cijfer voor je leven
20:30
Brabant nieuws
20:55
BrabantQuiz
21:00
Een cijfer voor je leven
21:30
Brabant nieuws
21:55
BrabantQuiz
22:00
Een cijfer voor je leven
22:30
Brabant nieuws
22:55
BrabantQuiz
23:00
Een cijfer voor je leven
23:30
Brabant nieuws
23:55
BrabantQuiz
0:00
Een cijfer voor je leven
0:30
Brabant nieuws
0:49
BrabantQuiz
0:54
Een cijfer voor je leven
1:18
Brabant nieuws
1:37
BrabantQuiz
1:42
Een cijfer voor je leven
2:06
Brabant nieuws
2:25
BrabantQuiz
2:30
Een cijfer voor je leven
2:54
Brabant nieuws
3:13
BrabantQuiz
3:18
Een cijfer voor je leven
3:43
BrabantQuiz
3:48
Brabant nieuws
4:07
BrabantQuiz
4:12
Een cijfer voor je leven
4:36
Brabant nieuws
4:55
BrabantQuiz
Geen programmering
13:26
Dagcarrousel
15:00
NOS Journaal
15:15
Dagcarrousel
16:30
Óngerwaeg
16:46
RegioNed
17:00
Óngerwaeg
17:16
RegioNed
17:30
L1mburg Centraal
18:00
Óngerwaeg
18:17
RegioNed
18:30
L1mburg Centraal
19:00
Óngerwaeg
19:17
RegioNed
19:30
L1mburg Centraal
20:00
NOS Journaal
20:30
Blaaskracht
21:30
L1mburg Centraal
22:00
Óngerwaeg
22:17
RegioNed
22:30
L1mburg Centraal
23:00
Óngerwaeg
23:17
RegioNed
23:30
L1mburg Centraal
0:26
Nachtcarrousel
14:49
Write for Rights
14:54
Amsterdam informeert
14:20
BZN ontmoet...
15:00
De slimste mens
15:40
Tip
Floortje naar het einde van de wereld
16:20
De show van je leven
17:10
Cold feet
18:00
Little Britain
18:30
De slimste mens
19:10
Onderweg naar morgen
19:35
Onderweg naar morgen
20:00
Hints
20:25
Na het nieuws
20:50
Tip
Smeris
21:40
Tip
B.A.B.S.
22:20
A Confession
23:05
TV monument
23:55
Onderweg naar morgen
Geen programmering
14:42
Feux
15:25
Une seule planète
15:27
Pardonnez-moi
15:49
Destination francophonie
15:58
Un si grand soleil
16:21
Sentinelles de la nature
16:29
Questions pour un champion
17:00
Questions à la une
17:53
La fabrique culturelle.tv
18:00
64 minutes, le monde en français
18:23
Le journal de l'économie
18:26
Météo
18:30
L'invité
18:39
Innocente
19:27
Tip
Innocente
20:15
Embarquement
20:30
Journal France 2
20:56
Météo
21:00
Tip
Sans toit ni loi
22:42
Le Journal de la RTS
23:09
Météo
23:12
Vous avez la parole
1:43
Journal d'Afrique
2:10
300 millions de critiques
3:03
Journal TV 5
3:23
Météo
3:26
Une saison au zoo
3:55
Tendance XXI
Geen programmering
14:45
Crashen in de Keuken
15:05
WK Handbal (samenvatting)
15:35
Voetbal (samenvatting)
15:45
Voetbal (samenvatting)
15:55
Voetbal (samenvatting)
16:00
Voetbal (samenvatting)
16:15
LaLiga Hoogtepunten
17:10
Sport Stories
18:40
Formule 1 Race (samenvatting)
19:15
Crashen in de Keuken
19:35
WK Handbal (samenvatting)
20:05
Voetbal (samenvatting)
20:20
Premier League
22:25
Premier League
23:10
Van Hier Tot Tokio
0:10
NBA Game of the Week
1:10
NBA Action
1:45
Peptalk (herhaling)
2:45
WK Handbal (samenvatting)
3:15
Voetbal (samenvatting)
3:30
UEFA Champions League magazine
4:00
Ziggo Sport Goals
4:30
PGA Tour Hoogtepunten
5:00
Homage
5:30
Homage
6:00
Homage
6:30
Homage
14:35
Temples of Sports
15:05
Premier League
16:50
Voetbal (samenvatting)
17:05
Voetbal (samenvatting)
17:20
Voetbal (samenvatting)
17:35
Voetbal (samenvatting)
17:50
Voetbal (samenvatting)
18:00
Voetbal (samenvatting)
18:10
Voetbal (samenvatting)
18:20
Voetbal (samenvatting)
18:30
Voetbal (samenvatting)
18:40
Voetbal (samenvatting)
18:50
Voetbal (samenvatting)
19:00
Voetbal (samenvatting)
19:10
Voetbal (samenvatting)
19:20
Voetbal (samenvatting)
19:30
Voetbal (samenvatting)
19:40
Voetbal (samenvatting)
19:50
Ziggo Sport Goals
20:20
UEFA Champions League Magazine
20:50
Voetbal (samenvatting)
21:05
Premier League
23:15
Ziggo Sport Goals
23:45
Voetbal (samenvatting)
0:00
Premier League
1:45
Premier League
3:30
Premier League
5:15
Premier League
14:30
LPGA: Hoogtepunten
16:00
USA PGA tour
19:00
USA PGA tour
22:00
Challenge Tour Hoogtepunten
23:00
Golfing World
0:00
USA PGA tour
1:00
Golf: European Tour (herhaling)
5:00
European Tour 2020 (samenvatting)
14:30
The Inside Line
15:00
FastZone
15:30
Formule 1 Café
16:30
The Inside Line
17:00
FE Street Racers
17:30
Formule E
18:30
FastZone
19:00
Formule 2 Highlights
20:00
Formule 1 Race (herhaling)
22:00
FE Street Racers
22:30
Formule 2 Highlights
23:30
Supercars Championship Hoogtepunten
0:30
Formule E
1:30
Formule E
2:30
Formule 1 Race (herhaling)
4:30
Formule 1 Race (samenvatting)
5:00
Formule 1 Race (herhaling)
14:35
White Line Fever
16:05
This Is Your Death
17:50
Kin
19:30
Tiger Raid
21:00
Brooklyn Guns
22:35
It Comes at Night
0:05
Fuck Dollz
2:35
Busty Cock Lovers
4:50
Blue Iguana
13:25
Just You and Me, Kid
15:00
Army of One
16:30
Tip
Le Tout Nouveau Testament
18:25
Tip
Anne of Green Gables
20:00
Book Club
21:40
Tip
The Wedding Ringer
23:20
Lost Horizon
1:35
A Dinner for Them to Meet
3:15
War Flowers
4:50
Tip
Last Action Hero
13:45
Domestic
15:10
Tip
The End of the Affair
16:50
The Cooler
18:35
So This Is Christmas
20:30
A Tale of Love and Darkness
22:05
This Is Your Death
23:50
The Forest
1:20
Saimir
2:50
Smalltown, Italy
4:35
Tip
Pelle, der Eroberer
14:20
The Last Five Years
15:50
Blame
17:30
Tip
Hartenstraat
19:00
Tip
Easy A
20:30
Tip
Underworld: Awakening
22:00
Tip
Under the Skin
23:45
Army of One
1:15
Braven
2:45
Tip
The Devil's Own
4:35
Tip
The Juror
14:35
Baywatch
15:30
Kees & co
16:00
Kees & co
16:35
Het zonnetje in huis
17:05
Het zonnetje in huis
17:40
The bold and the beautiful
18:10
Goede tijden, slechte tijden
18:40
Baywatch
19:35
Baywatch
20:30
Kees & co
21:00
Kees & co
21:30
Het zonnetje in huis
22:00
Het zonnetje in huis
22:30
Tip
Goede tijden, slechte tijden
23:00
The bold and the beautiful
23:30
The bold and the beautiful, the beginning
0:00
Kees & co
0:30
Kees & co
1:00
Het zonnetje in huis
1:30
Het zonnetje in huis
2:01
Baywatch
2:40
Baywatch
3:20
Het zonnetje in huis
3:45
Het zonnetje in huis
4:05
GTST classics
4:25
GTST classics
4:45
Baywatch
Geen programmering
14:20
CSI: New York
15:10
Criminal minds
16:05
Criminal minds
17:00
Criminal minds
17:55
Criminal minds
18:40
Crime scene investigation
19:35
Crime scene investigation
20:30
Tip
Castle
21:25
Castle
22:20
Castle
23:10
Castle
0:05
Killer In Plain Sight
0:30
Killer In Plain Sight
1:00
48 Hours
2:01
Criminal minds
2:40
Criminal minds
3:20
Criminal minds
4:00
Criminal minds
4:40
Killer In Plain Sight
Geen programmering
14:31
Ajax TV
15:00
Bij Andy in de auto
15:30
Tien jaar Terug: 2009-2010
16:30
Voetbalpraat
17:30
Teamgenoten
18:10
Heracles TV
18:30
FC Utrecht TV
18:50
SC Heerenveen TV
19:10
AZ TV
19:30
FOX Sports vandaag
20:02
Ajax TV
20:31
FOX sports DOC
21:18
Lekker Weekend
21:30
NFL Gameday
22:00
Voetbalpraat
23:00
FOX Sports vandaag
23:30
Voetbalpraat
0:28
FOX Sports vandaag
0:59
Voetbalpraat
1:57
FOX Sports vandaag
2:24
Voetbalpraat
3:09
FOX Sports vandaag
3:34
Voetbalpraat
4:20
FOX Sports vandaag
4:46
Voetbalpraat
5:33
FOX Sports vandaag
14:00
Snooker
17:30
Snooker
18:30
Langlaufen
19:00
Langlaufen
19:30
Langlaufen
20:00
Nieuws
20:05
Biatlon
21:05
Biatlon
22:00
Noordse combinatie
22:30
Noordse combinatie
23:00
Biatlon
0:00
Rodelen
0:30
Rodelen
1:00
Rodelen
1:30
Nieuws
1:35
Snooker
3:00
Noordse combinatie
3:45
Noordse combinatie
4:15
Alpineskiën
Geen programmering
14:23
Be Cool, Scooby-Doo!
14:52
The Tom & Jerry Show
14:59
The Tom & Jerry Show
15:05
The Tom & Jerry Show
15:20
Grizzy & the Lemmings
15:27
Grizzy & the Lemmings
15:33
Grizzy & the Lemmings
15:49
Bunnicula
16:00
Bunnicula
16:17
Taffy
16:24
Taffy
16:30
Taffy
16:45
Baby Looney Tunes
16:54
Baby Looney Tunes
17:11
Baby Looney Tunes
17:21
Baby Looney Tunes
17:40
Bunnicula
17:51
Bunnicula
18:06
Bunnicula
18:17
Bunnicula
18:32
Scooby-Doo en Raad de Clou
18:59
Be Cool, Scooby-Doo!
19:30
Grizzy & the Lemmings
19:37
Grizzy & the Lemmings
19:43
Grizzy & the Lemmings
20:26
Taffy
20:33
Taffy
20:39
Taffy
20:55
Grizzy & the Lemmings
21:01
Grizzy & the Lemmings
21:08
Grizzy & the Lemmings
21:21
Grizzy & the Lemmings
21:28
Grizzy & the Lemmings
21:34
Grizzy & the Lemmings
21:47
Mijn ridder en ik
21:58
Mijn ridder en ik
22:15
Mijn ridder en ik
22:25
Mijn ridder en ik
22:43
Paf de hond
22:50
Paf de hond
22:55
Paf de hond
23:09
Paf de hond
23:16
Paf de hond
23:23
Paf de hond
0:20
Grizzy & the Lemmings
0:27
Grizzy & the Lemmings
0:33
Grizzy & the Lemmings
0:40
Grizzy & the Lemmings
0:46
Grizzy & the Lemmings
0:53
The Happos Family
0:57
Mijn ridder en ik
1:08
Mijn ridder en ik
1:19
Mijn ridder en ik
1:30
Mijn ridder en ik
1:41
Paf de hond
1:48
Paf de hond
1:55
Paf de hond
2:02
Paf de hond
2:09
Paf de hond
2:16
Paf de hond
2:25
Grizzy & the Lemmings
2:32
Grizzy & the Lemmings
2:39
Grizzy & the Lemmings
2:45
Grizzy & the Lemmings
2:52
Grizzy & the Lemmings
2:59
Grizzy & the Lemmings
3:05
Mijn ridder en ik
3:16
Mijn ridder en ik
3:28
Mijn ridder en ik
3:38
Mijn ridder en ik
3:50
Paf de hond
3:57
Paf de hond
4:02
Paf de hond
4:09
Paf de hond
4:16
Paf de hond
4:23
Paf de hond
4:34
Grizzy & the Lemmings
4:41
Grizzy & the Lemmings
4:48
Grizzy & the Lemmings
4:55
Grizzy & the Lemmings
5:02
Grizzy & the Lemmings
5:08
Grizzy & the Lemmings
Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX Geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:10
Goedemorgen Nederland
7:30
NOS Journaal
7:40
Goedemorgen Nederland
8:00
NOS Journaal
8:10
Goedemorgen Nederland
8:30
NOS Journaal
8:40
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
NOS Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
NOS Journaal
10:20
Tijd voor MAX
11:05
DWDD Presenteert: Dit is de Leven van Romana Vrede
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:40
Bak mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:20
Na het nieuws
14:00
NOS Journaal
14:15
Bak mee met MAX
14:35
NOS Journaal
14:45
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:30
NOS Sport: Schaatsen World Cup Nur-Sultan
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:56
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:30
Gesprek met de minister-president
18:45
Sportjournaal
19:00
De wereld draait door
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
Serengeti
21:35
Tip
André Rieu: Welcome to my world
22:25
Studio sport Eredivisie
23:00
Pauw
0:00
NOS Journaal
0:20
Pauw
1:25
EenVandaag
1:40
Gesprek met de minister-president
1:55
NOS Journaal
2:10
NOS Journaal
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:38
NOS Journaal
7:42
NOS Journaal
7:46
NOS Journaal
7:50
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:38
NOS Journaal
8:45
Jeugdjournaal met gebarentolk
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
De reünie
10:10
Nu te zien!
10:15
MAX Maakt Mogelijk
10:30
Tip
Keuringsdienst van waarde
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:25
NOS Journaal
11:40
Tip
Jouw stad, ons dorp
12:25
BinnensteBuiten
12:57
Politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:20
Tip
Het uur van de wolf: Erwin Olaf - The legacy
14:45
Sign of the times: Mensch
15:30
Typisch: Dwingeloo
16:00
NOS Journaal
16:10
Tip
How to be a man
17:00
NOS Journaal
17:15
De nieuwe maan
17:55
Tip
Rail away
18:30
Tip
BinnensteBuiten
19:05
Meldpunt
19:35
Tip
Vroege vogels
20:25
2 voor 12
21:05
Tip
Andere tijden special
22:00
Nieuwsuur
22:55
Tip
All the Money in the World
0:57
De nachtzoen
1:10
Nieuwsuur
2:05
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Bumba
6:40
Sesamstraat
6:56
TikTak
7:02
Zin in Zappelin
7:05
Maja de Bij
7:17
Zin in Zappelin
7:20
Masha en de beer
7:25
Zappelin go
7:35
Zappelin go
7:40
Zin in Zappelin
7:45
De boterhamshow
7:58
Zin in Zappelin
8:00
Shaun het schaap
8:10
Mike de ridder
8:20
Angelina ballerina
8:35
Inui
8:45
Jeugdjournaal
8:50
Ernest & Celestine
9:05
Waffel de wonderhond
9:15
Wickie de Viking
9:25
Kindertijd
9:56
Mijn petsaurus
10:00
Maan en ik
10:20
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:30
Clangers
10:40
Bing
10:45
Sesamstraat: 10 voor ...
11:00
Olivia
11:10
Bol & Smik
11:25
Klumpies
11:30
K3 Dansstudio Ushuaia
11:45
Calimero
12:00
Leo & Tijg
12:10
Apennoten XL
12:25
Heuvellandziekenhuis
12:35
Babar en de belevenissen van Badou
12:50
Peter Pan
13:15
Kindertijd
13:40
Nelli en Nora
13:45
Zappelin go
13:55
Pim en Pom
14:00
Koekiemonsters eetkar
14:05
Sesamstraat
14:20
Barbapapa rond de wereld
14:25
Barbapapa rond de wereld
14:30
BabyBeestenBoel
14:40
Jungle book
14:50
Machtige Mike
15:00
Puppy patrol
15:25
Peperbollen
15:55
Lucas etc.
16:00
Freeks wilde wereld
16:15
SpangaS
16:30
#forever
16:40
#forever
16:55
Checkpoint
17:20
De buitendienst
17:40
Freeks wilde wereld
17:55
Tip
Remy en Juliyat
18:15
De regels van Floor
18:25
SpangaS
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates