TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Fox Sports 1

Eurosport 2

Boomerang

6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:10
Goedemorgen Nederland
7:30
NOS Journaal
7:35
Goedemorgen Nederland
8:00
NOS Journaal
8:10
Goedemorgen Nederland
8:30
NOS Journaal
8:35
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:10
Goedemorgen Nederland
9:25
NOS Journaal
9:35
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:15
Nederland in beweging
10:30
NOS Journaal
10:40
MAX Geheugentrainer
11:00
NOS Journaal
11:10
Tijd voor MAX
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:10
Sportjournaal
13:20
NOS Journaal
13:40
Nietalleen.nl
14:00
NOS Journaal
14:10
André Rieu: Welcome to my world
15:00
NOS Journaal
15:21
Kook mee met MAX
15:35
NOS Journaal
16:00
NOS Journaal
16:11
NOS Journaal
16:20
NOS Journaal
16:30
Nietalleen.nl
16:40
MAX Ouderenjournaal
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:55
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:00
M
20:00
NOS Journaal
20:35
Radar
21:25
Spoorloos
22:25
Op1
23:30
NOS Journaal
23:55
Frontberichten
1:05
NOS Journaal
1:30
EenVandaag
2:05
NOS Journaal
2:10
NOS Journaal
2:15
NOS Journaal
2:50
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:10
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:34
NOS Journaal
7:42
NOS Journaal
7:46
NOS Journaal
7:50
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:10
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:34
NOS Journaal
8:38
NOS Journaal
8:45
Jeugdjournaal met gebarentolk
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Nederland in beweging
9:30
MAX Geheugentrainer
9:45
Kook mee met MAX
10:05
MAX Ouderenjournaal
10:20
Denkend aan Showroom
11:05
Sonja op zondag
12:00
Zeg 'ns Aaa
12:24
Politieke partijen
12:25
Tip
Blue planet II
13:20
TV monument
14:20
Wedden dat?
16:20
MAX Maakt Mogelijk
16:30
BinnensteBuiten
17:00
NOS Journaal
17:15
Per seconde wijzer
17:50
Delicious
18:45
Tip
BinnensteBuiten
19:15
Typisch Thuis
19:50
Met het mes op tafel
20:25
Tip
2Doc: De slag om het vrouwenhart
21:30
Nieuwsuur
22:10
Frontberichten
22:20
Medialogica kort
22:30
Tip
De monitor
22:55
Tip
Kruispunt
23:25
Café Lazarus
23:50
Andries
0:15
Op adem
0:25
Nieuwsuur
6:40
Sesamstraat
6:56
Tom en de boterham met aardbeienjam en h ...
7:00
Tik Tak
7:05
Dropje
7:13
Zin in Zappelin
7:15
Charlie & Lola specials
7:28
Zin in Zappelin
7:30
Kindertijd
7:39
Zin in Zappelin
7:40
De boterhamshow
7:58
Zin in Zappelin
8:00
Zappelin go
8:08
Zin in Zappelin
8:10
Buurman en buurman
8:20
Iedereen K3
8:35
3 vrienden
8:45
Jeugdjournaal
8:50
Calimero
9:00
Bob de bouwer
9:15
Kiwi & Strit
9:20
Vos en Haas
9:30
Olivia
9:40
Koekiemonsters eetkar
9:45
Zoostraat 64
9:56
Mijn petsaurus
10:00
Teletubbies
10:15
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:20
Dropje
10:30
Olly, het kleine witte busje
10:35
Simon
10:40
Hoi Duggee
10:45
Sesamstraat: 10 voor ...
11:00
Stella & Sam
11:15
Mullewapp
11:20
Babar en de belevenissen van Badou
11:30
Noddy, de detective
11:45
Nelli en Nora
11:50
Ringel Singel 19
12:00
Bollie & Billie
12:10
Wickie de Viking
12:20
Studio snugger
12:40
Zappsport@HOME - Workout
13:00
Zapplive extra
13:20
De buitendienst
13:40
Zapplive extra
13:55
Vacant
14:20
Zapplive extra
14:35
Vacant
15:00
Zapplive extra
15:15
Vacant
15:30
Tip
Zappbios: Apenstreken
16:55
Checkpoint
17:25
Beste vrienden quiz
17:45
Willem Wever
18:10
Campus 12
18:25
SpangaS
18:35
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:25
The big escape
21:20
Experimensen
22:05
Zondag met Lubach
22:35
Nieuw zeer
23:50
Videotheek M
0:00
Tip
Ik weet wie je bent
0:45
M
1:35
The big escape
2:30
Experimensen
3:10
M
3:59
Tekst-tv
6:45
Nieuws
7:00
Nieuws
7:15
Nieuws
7:30
Nieuws
7:45
Nieuws
8:00
Nieuws
8:20
Nieuws
8:40
Nieuws
9:00
Nieuws
9:10
RTL Boulevard
9:55
Koffietijd
10:55
Eigen huis & tuin
11:20
The bold and the beautiful
11:45
ER
12:35
Een nieuw leven in de zon
13:20
Dr. Phil
14:10
Jinek
15:45
Eigen huis & tuin
16:10
Tip
Uitstel van executie
17:00
5 uur live
18:00
Nieuws
18:10
Wij eten samen!
18:15
Editie NL
18:30
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:55
Weer
20:00
Goede tijden, slechte tijden
20:30
Tip
Kopen zonder kijken
21:25
Jinek
22:03
RTL nieuwsupdate
22:05
Jinek
23:05
Nieuws
23:20
Weer
23:26
Jinek
0:55
RTL Boulevard
1:40
Teleshop 4: Tommy teleshopping
2:00
Teleshop 4: Tommy teleshopping
6:00
Teleshop 4: Mediashop
7:30
Teleshop 5: Online gespot
8:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
10:00
Teleshop 4: Mediashop
10:35
Teleshop 5: Thane
11:00
Teleshop 4: Mediashop
14:20
Teleshop 5: Tommy teleshopping
17:05
Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
17:55
Dr. Phil
18:40
Deurwaarders UK
19:30
Ambulance Down Under
20:30
Tip
Hotter than my daughter
21:30
De alarmcentrale: Pech onder de zon
22:20
24 uur in de ER
23:15
Ambulance Down Under
0:10
Bodyshockers
1:00
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
6:00
De 538 Ochtendshow met Frank Dane!
10:00
Escape to the Country
10:50
De gouden formule
11:15
Tip
Man bijt hond
12:35
Location, location, location
13:30
Lang leve de liefde
14:00
Lingo
14:25
Mr. Frank Visser doet uitspraak
15:15
The doctors
16:10
Cashen met klussen
17:05
Escape to the Country
18:00
Hart van Nederland
18:30
Shownieuws
18:55
Weer.nl
19:00
Lang leve de liefde
19:30
50/50
20:00
Lingo
20:30
Tip
Chateau Meiland
21:30
Tip
Britts gouwe ouwen
22:30
Hart van Nederland - late editie
23:00
Shownieuws
23:25
Weer.nl
23:30
Lang leve de liefde
0:00
Lingo
0:25
50/50
0:50
Hart van Nederland
6:30
Blazing Team
6:53
Inazuma Eleven
7:19
Power rangers beast morphers
7:42
LEGO Ninjago
7:52
Bakugan: Battle planet
8:05
Pokémon XY
8:25
Draken: Race naar de rand
8:53
Mr. Bean
8:58
Mr. Bean
9:04
De uil
9:14
Oggy en de kakkerlakken
9:21
De Daltons
9:30
Flodder
10:00
Flodder
10:30
Married with children
11:00
Married with children
11:30
Bezopen bestuurders
11:55
Bezopen bestuurders
12:20
Stop! Politie
13:15
Stop! Politie
13:30
Idioten op de weg
14:00
Idioten op de weg
14:30
Idioten op de weg
14:40
Bezopen bestuurders
15:05
Bezopen bestuurders
15:30
Pawn stars
15:55
Pawn stars
16:20
Resident advisors
16:30
Married with children
17:00
Married with children
17:30
Flodder
18:00
Flodder
18:30
The A-team
19:25
Hardcore pawn
19:40
Hardcore pawn
20:05
Hardcore pawn
20:30
Tip
I Am Wrath
22:15
Tip
Mercenary: Absolution
0:15
Vis tv
0:50
Teleshop 7: Glamcam
2:01
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
7:25
TV Winkel
7:55
Tommy teleshopping
11:20
Wereldreis op wielen
12:15
Wereldreis op wielen
13:10
Tommy teleshopping
14:10
Baby daddy
14:45
Wat eten we?
15:05
House rules Australië
16:05
House rules Australië
17:05
Wat eten we?
17:30
Het blok Australië
18:30
Het blok Australië
19:35
MasterChef USA
20:30
Tip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian
22:30
Tip
Liar Liar
0:15
Reign
1:05
Bull
2:05
Hart van Nederland
Geen programmering
18:00
Veronica's funniest
18:10
Tip
The big bang theory
18:35
Mom
19:00
Mom
19:30
The big bang theory
19:55
Tip
The big bang theory
20:30
Veronica inside
21:30
Littekens
22:35
The jail: 60 Days in
23:30
Man with a plan
0:00
Man with a plan
0:30
Hart van Nederland
4:00
Pause
6:45
Gravity Falls
7:12
Gravity Falls
7:36
DuckTales
7:57
Ducktales
8:19
Disney Milo Murphy's Wet
8:45
Disney Milo Murphy's Wet
9:01
Groen in de Grote Stad
9:08
Phineas and Ferb
9:30
Phineas and Ferb
9:50
Phineas and Ferb
10:15
Phineas and Ferb
10:40
Phineas and Ferb
11:05
Phineas and Ferb
11:28
Phineas and Ferb
11:50
Star Wars: Het Verzet
12:15
Star Wars: Het Verzet
12:35
Star Wars: Het Verzet
13:00
Star Wars: Het Verzet
13:25
Big Hero 6
13:48
Big Hero 6
14:10
Big Hero 6
14:30
Pokémon XY
14:53
Pokémon XY
15:17
Pokémon XY
15:40
Phineas and Ferb
16:05
Phineas and Ferb
16:25
Phineas and Ferb
16:50
Mech-X4
17:15
Lab Rats
17:35
Disney 11
4:00
Ruimtekuikens in de ruimte
4:22
Ruimtekuikens in de ruimte
4:44
Furiki Wheels
5:06
Furiki Wheels
5:28
The Gronks
5:50
The Gronks
6:40
Little people
6:52
Hatchimals
6:56
Wissper
7:03
Jul & Julia
7:12
Ernst, Bobbie en de rest
7:21
Piet Piraat
7:26
Flin & Flo
7:38
Mijn ridder en ik
7:49
Robin Hood
8:01
Lego City
8:03
Brandweerman Sam
8:15
Dr. Panda
8:22
Beertje Pol
8:34
Molang
8:39
Molang
8:44
2 kleine kleutertjes
8:46
Leren met Jokie
8:49
Sophie de giraf
8:52
Juf Roos
8:59
Ollie
9:03
Fien & Teun
9:08
Tee and Mo
9:17
StoryZoo
9:27
De opmerkelijke meneer King
9:35
Thomas de stoomlocomotief
9:45
Super Wings
9:59
Robocar poli
10:11
Chuggington
10:23
The adventures of Chuck and friends
10:34
Florrie's draakjes
10:44
Sprookjesboom - Zing en dans mee
10:51
Jokie
10:56
TiTaToverfeest
11:11
Musti
11:18
Hello Kitty and friends
11:30
Cry babies
11:35
Tumble leaf
11:48
Ella de olifant
12:00
Enchantimals
12:12
Troetelbeertjes
12:33
Tashi
12:45
Mijn ridder en ik
12:58
Brandweerman Sam
13:03
Transformers: Rescue Bots Academy
13:08
Transformers: Rescue Bots Academy
13:20
Dinotrux
13:41
Lego City
13:45
Om nom
13:49
Lummels
14:00
Monchhichis
14:11
Wissper
14:20
Strawberry shortcake
14:45
My little pony
15:08
Suske en Wiske junior
15:15
Blinky Bill
15:29
Zafari
15:54
Het regent gehaktballen
16:05
Mojicons
16:19
Miss Moon
16:31
Polly pocket
16:54
Lego friends: Girls on a mission
16:55
De avonturen van K3
17:05
The flying doctors
17:45
The bold and the beautiful
18:10
The bold and the beautiful
18:35
Grey's anatomy
19:30
ER
20:30
Tip
Miss You Already
23:00
House
23:55
Grey's anatomy
0:35
Coppers
0:50
Teleshop 8: Mediashop
2:01
Teleshop 8: Mediashop
6:30
Undercover boss USA
7:30
Doe maar duurzaam!
8:00
Voorbeurs
8:10
Voorbeurs
8:20
Voorbeurs
8:30
Voorbeurs
8:40
Voorbeurs
8:50
Voorbeurs
8:58
Voorbeurs
9:00
RTL Z Nieuws
9:15
RTL Z Nieuws
9:30
RTL Z Nieuws
9:43
RTL Z Nieuws
9:45
RTL Z Nieuws
10:00
RTL Z Nieuws
10:15
RTL Z Nieuws
10:30
How it's done
10:57
RTL Z Nieuws
11:00
RTL Z Nieuws
11:15
RTL Z Nieuws
11:30
Zo kan het ook
11:57
RTL Z Nieuws
12:00
RTL Z Nieuws
12:15
RTL Z Nieuws
12:30
RTL Z Nieuws
12:45
RTL Z Nieuws
13:00
RTL Z Nieuws
13:15
RTL Z Nieuws
13:30
RTL Z Nieuws
13:45
RTL Z Nieuws
13:48
RTL Z Nieuws
14:00
RTL Z Nieuws
14:15
RTL Z Nieuws
14:30
Buitenlucht
14:57
RTL Z Nieuws
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
RTL Z Nieuws
15:30
RTL Z Nieuws
15:45
RTL Z Nieuws
15:48
RTL Z Nieuws
16:00
RTL Z Nieuws
16:15
RTL Z Nieuws
16:30
Best of bright
16:57
RTL Z Nieuws
17:00
RTL Z Nieuws
17:15
RTL Z Nieuws
17:30
RTL Z Nieuws
17:45
RTL Z Nieuws
17:55
RTL Z Nieuws
18:00
Pawn stars
18:05
Pawn stars
18:30
Pawn stars
19:00
Pawn stars
19:30
Pawn stars
20:00
Pawn stars
20:30
Natuur op Z: Wild Portugal
21:30
Natuur op Z: Wild Portugal
22:30
Natuur op Z: Wild Portugal
23:30
Spenderende superrijken
0:30
Spenderende superrijken
1:30
Extreme liefde
2:20
Nieuws
2:30
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
6:40
Friends
7:01
Friends
7:23
South Park
7:44
South Park
8:06
How I met your mother
8:26
How I met your mother
8:46
Family guy
9:06
Family guy
9:26
Bob's burgers
9:49
Bob's burgers
10:12
South Park
10:37
South Park
11:01
Modern family
11:21
Modern family
11:45
How I met your mother
12:09
How I met your mother
12:32
Raising Hope
12:56
Friends
13:17
Friends
13:43
Family guy
14:05
Family guy
14:30
Bob's burgers
14:55
Bob's burgers
15:14
South Park
15:40
South Park
16:05
Raising Hope
16:29
Modern family
16:55
Modern family
17:15
How I met your mother
17:41
How I met your mother
18:06
Friends
18:33
Friends
18:58
Family guy
19:17
Family guy
19:42
Modern family
20:06
Modern family
20:30
Modern family
20:55
Young Sheldon
21:17
Raising Hope
21:41
Raising Hope
22:02
How I met your mother
22:26
How I met your mother
22:49
Friends
23:14
Friends
23:41
Last man standing
0:02
Bob's burgers
0:25
Bob's burgers
0:50
South Park
1:14
South Park
1:38
The Daily Show
2:04
Your Face or Mine
2:26
Your Face or Mine
2:49
Most Ridiculous
3:10
Most Ridiculous
3:30
Takeshi's Castle Thailand
3:52
Takeshi's Castle Thailand
4:13
Your Face or Mine
4:35
Your Face or Mine
4:56
Most Ridiculous
5:17
Most Ridiculous
5:37
Takeshi's Castle Thailand
6:47
Laugh out loud
7:34
Black-ish
7:55
Black-ish
8:16
Black-ish
8:39
Black-ish
9:00
Rules of engagement
9:20
Rules of engagement
9:44
Dharma & Greg
10:06
Dharma & Greg
10:29
Tiny house nation
11:35
Tiny house nation
12:19
Storage wars
12:43
Storage wars
13:07
Storage wars
13:32
Storage wars
13:58
Million dollar listing NY
14:47
Million dollar listing
15:58
Tiny house nation
16:47
Rules of engagement
17:08
Rules of engagement
17:33
Rules of engagement
17:58
Rules of engagement
18:25
Dharma & Greg
18:53
Dharma & Greg
19:20
Dharma & Greg
19:49
Dharma & Greg
20:10
Bones
21:06
NCIS
22:01
The walking dead
22:55
War of the worlds
23:57
9-1-1
0:44
The Simpsons
1:08
The Simpsons
1:32
The Simpsons
1:53
The Simpsons
2:14
24: Legacy
2:57
Tip
24: Legacy
3:40
24: Legacy
4:23
24: Legacy
Geen programmering
6:45
Tanked
7:30
Treehouse masters
8:15
Marooned with Ed Stafford
9:00
Deadliest catch
9:45
American chopper
10:30
Fast n' loud clip shows
11:15
Diesel brothers
12:00
Chasing classic cars
12:20
Chasing classic cars
12:45
Tip
COVID19 - Battling the Devil
13:30
Lost mines: Restored
14:15
Outback truckers
15:00
Outback opal hunters
15:45
Combat dealers
16:30
Chasing classic cars
17:15
Wheeler dealers
18:00
The liquidator
18:30
Salvage hunters
19:30
Auction hunters
20:00
Auction hunters
20:30
Gold rush: Parker's trail
21:30
Gold Rush: Dave Turin's lost mine
22:30
Wheeler dealers: Dream car
23:30
Kindig customs
0:20
Expedition unknown: Megalodon
1:05
Property wars
1:30
Gold rush: Parker's trail
2:15
Gold Rush: Dave Turin's lost mine
3:00
Tanked
3:45
Gold rush
4:30
Alaskan bush people
5:15
Dual survival
6:25
Storage wars: Canada
6:55
Alaska state troopers
7:40
Alaska state troopers
8:30
Air crash investigation
9:20
Air crash investigation
9:50
Storage wars: Canada
10:05
Find it, fix it, sell it
10:50
Find it, fix it, sell it
11:35
The incredible dr. Pol
12:20
The incredible dr. Pol
13:05
The incredible dr. Pol
14:05
Running wild with Bear Grylls
15:00
Airport security: Peru
16:00
Airport security: Peru
17:00
The incredible dr. Pol
18:00
The incredible dr. Pol
19:00
Europe from above
20:00
Air crash investigation
21:00
Cosmos: Possible worlds
22:00
Dark secrets of the sun
23:00
Nazi megastructures
0:00
Inside world war II
1:00
Lost cities with Albert Lin
2:00
Air crash investigation
2:50
Air crash investigation
3:35
Battles won and lost
4:25
Battles won and lost
5:10
Science of stupid
5:35
Science of stupid
6:45
Cats 101
7:30
My cat from hell
8:15
Here comes Honey Boo Boo
9:00
Here comes Honey Boo Boo
9:22
Here comes Honey Boo Boo
9:45
Here comes Honey Boo Boo
10:07
Here comes Honey Boo Boo
10:30
Here comes Honey Boo Boo
10:52
Here comes Honey Boo Boo
11:15
Kids baking championship
12:00
Bakery boss
12:45
Say yes to the dress UK
13:15
Say yes to the dress
13:40
Curvy brides boutique
14:00
Counting on
15:00
Property brothers: Forever home
16:00
Vacation house for free
17:00
Extreme couponing
17:30
Extreme couponing
18:00
Dinner date
19:00
Say yes to the dress
19:30
Curvy brides boutique
20:30
My 600lb life
22:30
Dinner date
23:30
Body bizarre
0:30
My 600lb life
2:20
1000-lb sisters
3:10
Body bizarre
3:55
Say yes to the dress
4:20
My cat from hell
5:10
Extreme couponing
5:35
Extreme couponing
6:28
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
6:50
De Leeuwenwacht
7:15
De Leeuwenwacht
7:35
PJ Masks
7:55
PJ Masks
8:20
Puppy Dog Pals
8:40
Puppy Dog Pals
9:05
Gigantosaurus
9:30
Gigantosaurus
9:55
Elena van Avalor
10:20
Elena van Avalor
10:45
Elena van Avalor
11:00
101 Dalmatian Street
11:12
101 Dalmatian Street
11:20
101 Dalmatian Street
11:30
101 Dalmatian Street
11:40
101 Dalmatian Street
11:50
101 Dalmatian Street
12:05
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:25
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:45
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:05
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
14:15
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
14:40
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
15:10
Ducktales
15:30
Ducktales
15:50
Groen in de Grote Stad
16:20
Groen in de Grote Stad
16:40
Groen in de Grote Stad
17:00
Amphibia
17:25
Amphibia
17:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:45
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
19:10
De Middelste van 7
19:30
De Middelste van 7
19:50
Summer Camp
20:15
Gabby Duran: De Alien Babysitter
20:40
Jessie
21:00
Bia
21:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:10
LoliRock
22:30
LoliRock
22:50
De Psammy Show
23:00
De Psammy Show
23:12
De Psammy Show
23:22
De Psammy Show
23:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
23:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
0:10
LoliRock
0:30
LoliRock
0:52
De Psammy Show
1:05
De Psammy Show
1:15
De Psammy Show
1:25
PJ Masks
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:40
LoliRock
3:00
LoliRock
3:25
De Psammy Show
3:37
De Psammy Show
3:49
De Psammy Show
4:00
Mickey Mouse
4:10
PJ Masks
4:34
PJ Masks
5:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:40
LoliRock
6:00
Hart van Nederland
7:00
TV Winkel
15:20
The great indoors
15:40
The great indoors
16:05
Echte verhalen: De buurtpolitie
16:35
Echte verhalen: De buurtpolitie
17:05
Huizenjacht
18:00
Huizenjacht
18:50
Ghost whisperer
19:35
Ghost whisperer
20:30
Take two
21:15
Madam secretary
22:10
Madam secretary
23:00
Madam secretary
23:55
Mistresses
0:35
Tommy teleshopping
3:05
Hart van Nederland
6:00
The Wake Up Club
7:00
Seven Eleven
8:00
MTV's Top 10
9:00
Then vs Now
10:00
My Teenage Wedding
10:25
Are You the One?
11:10
Are You the One?
12:08
Are You the One?
13:00
Are You the One?
13:50
Teen Mom 2
14:48
Teen Mom 2
15:48
Catfish: The tv show
16:45
Catfish: The tv show
17:35
RuPaul
19:00
RuPaul
20:30
Siesta Key
21:30
Siesta Key
22:30
Ex on the Beach: Double Dutch
23:30
Meekijken Met 601
0:00
Celebrity Ex on the Beach
1:00
Ridiculousness
1:30
Ridiculousness
2:00
Music Television
6:46
Paw Patrol
6:58
The Boss Baby: Back in Business
7:22
School of rock
7:45
De Thundermans
8:08
De Thundermans
8:32
Henry Danger
8:53
Henry Danger
9:15
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
9:39
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
10:04
Huize Herrie
10:28
The Boss Baby: Back in Business
10:50
SpongeBob SquarePants
11:13
SpongeBob SquarePants
11:26
De Thundermans
11:52
De Thundermans
12:15
LEGO® City Avonturen
12:28
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
12:53
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
13:17
Game Shakers
13:41
Huize Herrie
14:02
Huize Herrie
14:15
Huize Herrie
14:39
Barbie Dream House Adventures
15:03
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:30
Kung Fu Panda
15:51
SpongeBob SquarePants
16:04
SpongeBob SquarePants
16:16
De Casagrandes
16:40
Huize Herrie
17:03
Huize Herrie
17:14
Huize Herrie
17:26
Een snufje magie
17:49
De Thundermans
18:13
Henry Danger
18:36
De musical
18:57
Ik ben Frankie
19:21
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:46
Game Shakers
20:11
De Thundermans
20:34
De Thundermans
20:57
iCarly
21:20
SpongeBob SquarePants
21:30
Bella en de Bulldogs
21:48
De Thundermans
22:10
Big time rush
22:30
Sam & Cat
22:52
Avatar: The Last Airbender
23:14
Victorious
23:37
iCarly
23:59
Kenan & Kel
0:22
The angry beavers
0:46
CatDog
1:09
Rugrats
1:31
Rocko's modern life
1:54
SpongeBob SquarePants
2:16
SpongeBob SquarePants
2:38
Rabbids invasie
2:46
Regal Academy
3:06
Vang Blake!
3:28
De pinguïns van Madagascar
3:50
De pinguïns van Madagascar
4:12
Winx club
4:35
Winx club
Geen programmering
6:35
Mounirs Marokko: Een smakelijk avontuur
7:05
Flour power shorts
7:30
Zoals alleen oma dat kan
8:00
Wat eten we vandaag?
8:10
Donna Hay: Fast, fresh, simple
8:35
Mary Berry Classics
9:10
Jamie's 30 minute meals
9:35
Mounirs Marokko: Een smakelijk avontuur
10:05
Mounirs Marokko: Een smakelijk avontuur
10:35
Flour power shorts
11:00
De Brabander bakt
11:35
The Hairy Bikers' Comfort Food
12:30
The Hairy Bikers' Comfort Food
13:20
The Hairy Bikers' Asian Adventure
14:30
Mounirs Marokko: Een smakelijk avontuur
15:00
Flour power shorts
15:25
De Brabander bakt
16:00
Grenzeloos koken
16:30
Zoals alleen oma dat kan
17:00
Wat eten we vandaag?
17:15
Wat eten we vandaag?
17:25
Donna Hay: Fast, fresh, simple
17:55
Mary Berry Classics
18:30
Jamie's 30 minute meals
19:00
James Martin's French adventure
20:00
James Martin's French adventure
21:00
James Martin's French adventure
22:00
Miljuschka in Mexico
22:30
Miljuschka's street food Vietnam
23:05
Mary Berry Classics
23:40
Jamie's 30 minute meals
0:10
James Martin's French adventure
1:05
James Martin's French adventure
2:00
James Martin's French adventure
2:45
Miljuschka in Mexico
3:15
Miljuschka's street food Vietnam
3:40
Flour power shorts
4:05
De Brabander bakt
4:35
Grenzeloos koken
Geen programmering
6:00
New tricks
7:00
Tip
Midsomer murders
7:45
Midsomer murders
8:40
The Durrells
9:30
Death in paradise
10:35
New tricks
11:35
The coroner
12:30
Tip
Midsomer murders
13:20
Midsomer murders
14:15
The Durrells
15:15
Death in paradise
16:20
New tricks
17:20
The coroner
18:10
The Mallorca files
19:05
Midsomer murders
20:00
Midsomer murders
21:00
The Mallorca files
21:50
Agatha Raisin
23:35
The last kingdom
0:40
The last kingdom
1:45
The Mallorca files
2:40
Agatha Raisin
4:15
The last kingdom
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Lentebeelden
10:00
Radio 2 op Eén
12:00
Lentebeelden
12:20
Dagelijkse kost
12:35
Blokken
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Iedereen beroemd
13:55
Thuis
14:20
De collega's
15:00
Dieren in nesten
15:25
Father Brown
16:10
Neighbours
16:30
De Eglantier
17:00
Tip
Flikken Maastricht
17:50
Één voor allen
18:04
Het journaal update
18:10
Weer
18:15
Dagelijkse kost
18:30
Blokken
19:00
Journaal
19:40
Iedereen beroemd
20:05
Weer
20:10
Thuis
20:40
Ten oorlog: De bevrijding van Vlaanderen
21:30
First dates
22:15
Vandaag
23:00
Journaal
23:15
Weer
23:20
Innocent
0:09
Keno
0:10
Dagelijkse kost
0:25
Iedereen beroemd
0:30
Herhalingen
Geen programmering
9:00
Lentebeelden
10:00
Ketnet junior
19:05
Secret cities
20:00
Terzake
20:30
Terzake docu: Rolstoel roadmovie
21:15
De kleedkamer
22:10
Eleanor Roosevelt, first lady of the world
23:05
No one saw a thing
6:00
Tennis
7:00
Tennis
8:30
Autosport
9:30
Formule E
10:30
Rally
11:00
Rally
11:30
Snooker
14:00
Wielrennen
15:30
Wielrennen
17:00
Wielrennen
18:30
Wielrennen
20:00
Olympische Spelen
20:30
Olympische Spelen
21:30
Olympische Spelen
22:30
Tennis
0:00
Tennis
1:30
Tennis
3:00
Tennis
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Breakfast
10:00
BBC News
11:00
Health check
11:45
Homes Under the Hammer
12:45
Night Force
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News
14:45
Doctors
15:10
Father Brown
16:00
Escape to the Country
16:45
Money for Nothing
17:30
The Repair Shop
18:15
Pointless
19:00
BBC News
20:00
The One Show
20:30
Panorama
21:00
EastEnders
21:30
Would I Lie to You?
22:00
MasterChef
23:00
BBC News
23:45
Man Like Mobeen
0:10
Have I Got a Bit More News for You
0:55
A Question of Sport
1:30
BBC News
Geen programmering
7:40
Songs of praise
8:15
Bargain Hunt
9:00
Sign Zone: Best Home Cook
9:30
Westminster in review
10:00
The Sweet Makers
11:00
BBC News
14:00
Curiosity
14:45
The Dark - Nature's Nighttime World
15:45
Talking Pictures
16:15
Tip
School for Scoundrels
17:45
Eggheads
18:15
Flog It!
19:00
Richard Osman's House of Games
19:30
Animal Park
20:00
Hairy Bikers' Mediterranean Adventure
21:00
Mastermind
21:30
University Challenge
22:00
Terror in Paradise
23:00
Mock the Week
23:30
Newsnight
0:15
Cops Like Us
1:15
Sign Zone: The Farmers' Country Showdown
2:00
Sign Zone: Countryfile
3:00
Sign Zone: Miriam's Big Fat Adventure
3:55
This is BBC Two
5:30
Morgenmagazin
9:00
Tagesschau
9:05
Live nach Neun
9:55
In aller Freundschaft
10:45
Meister des Alltags
11:15
Wer weiss denn sowas?
12:00
Tagesschau
12:15
Buffet
13:00
Mittagsmagazin
14:00
Tagesschau
14:10
Rote Rosen
15:00
Tagesschau
15:10
Sturm der Liebe
16:00
Tagesschau
16:10
Die Tierärzte - Retter mit Herz
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Wer weiss denn sowas?
18:50
Großstadtrevier
19:45
Wissen vor acht: Zukunft
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Stadt, Land, Fuchs!
21:00
Hart aber fair
22:15
Tagesthemen
22:45
Die Story im Ersten: Der schwache Staat
23:30
Geschichte im Ersten: Walfang unterm Hakenkreuz
0:15
Nachtmagazin
0:35
Tatort
2:05
Tagesschau
2:10
Hart aber fair
3:25
Geschichte im Ersten: Walfang unterm Hakenkreuz
4:10
Brisant
4:40
Tagesschau
4:45
Die Story im Ersten: Der schwache Staat
Geen programmering
6:45
Aktuelle Stunde
7:30
Westpol
8:00
Planet Wissen
8:45
Erlebnisreisen
9:00
Die Sendung mit der Maus Spezial
9:30
Rennschwein Rudi Rüssel
9:55
Rennschwein Rudi Rüssel
10:25
Kann es Johannes?
10:50
Neuneinhalb - Deine Reporter
11:00
Wissen macht Ah!
11:25
Die Sendung mit der Maus
11:55
Nashorn, Zebra & Co.
12:45
WDR aktuell
13:05
Elefant, Tiger und co.
13:55
Schnittgut. Alles aus dem Garten
14:25
In aller Freundschaft
15:10
In aller Freundschaft
16:00
WDR aktuell
16:15
Hier und heute
18:00
Aktuell/Lokalzeit
18:15
Servicezeit
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
Feuer & Flamme
21:00
Ausgerechnet
21:45
WDR aktuell
22:15
Ladies night
23:15
Mitternachtsspitzen Classics
0:10
Die Mockridges - Eine Knallerfamilie
0:35
Die Mockridges - Eine Knallerfamilie
1:05
Die Mockridges - Eine Knallerfamilie
1:35
Erlebnisreisen
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
6:30
Blue Water High - Die Surf-Academy
6:55
Blue Water High - Die Surf-Academy
7:20
Rote Rosen
8:10
Sturm der Liebe
9:00
Nordmagazin
9:30
Hamburg Journal
10:00
Schleswig-Holstein Magazin
10:30
buten un binnen
11:00
Hallo Niedersachsen
11:30
Nordtour kompakt
12:00
Der Norden bleibt Zuhause und kocht - mit Rainer Sass
12:25
In aller Freundschaft
13:10
In aller Freundschaft
14:00
NDR Info
14:15
Die Nordstory
15:15
plietsch.
16:00
NDR Info
16:25
Gefragt - Gejagt
17:10
Leopard, Seebär & Co.
18:00
Ländermagazine
18:15
Die Nordreportage
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Markt
21:00
Die Tricks der Zuckerindustrie
21:45
NDR Info
22:00
45 Min
22:45
Kulturjournal
23:15
After Corona Club
23:35
Coronavirus-Update
0:10
Charité
1:45
Markt
2:30
Tagesschau - Vor 20 Jahren
2:45
Hallo Niedersachsen
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
6:00
Guten Morgen Deutschland
8:30
Teleshopping Österreich
8:30
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
9:00
Unter uns
9:30
Alles was zählt
10:00
Der Blaulicht-Report
11:00
Der Blaulicht-Report
12:00
Punkt 12
14:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
15:00
Kitsch oder Kasse
16:00
Marco Schreyl
17:00
Hensslers Countdown - Kochen am Limit
17:30
Unter uns
18:00
RTL Nord
18:00
Guten Abend RTL
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
Explosiv - Das Magazin
18:30
Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15
RTL Spezial
22:15
Extra - Das RTL Magazin
23:25
Spiegel TV
0:00
RTL Nachtjournal
0:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30
Die Alltagskämpfer - ÜberLeben in Deutschland
2:00
Ohne Filter - So sieht mein Leben aus!
2:30
Der Blaulicht-Report
3:20
Der Blaulicht-Report
4:10
Der Blaulicht-Report
5:00
Der Blaulicht-Report
5:25
Exclusiv - Das Star-Magazin
5:35
Explosiv - Das Magazin
5:30
Sat.1-Frühstücksfernsehen
10:00
SAT.1-Frühstücksfernsehen Spezial - Gemeinsam durch die Krise!
11:00
Die Dr. Wimmer Show
12:00
Anwälte im Einsatz
13:00
Anwälte im Einsatz
14:00
Auf Streife
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Klinik am Südring
17:00
Klinik am Südring - Die Familienhelfer
17:30
Auf Streife - Die Spezialisten
18:00
Richter und Sindera - Ein Team für harte Fälle
18:30
Grünberg und Kuhnt
19:00
Big Brother
19:50
BILD Corona Spezial
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
Big Brother
22:15
Akte
23:15
Promis unter Palmen
1:25
Ranking the Stars
2:15
Richtig witzig!
3:05
Profilage
3:55
Profilage
4:45
Auf Streife
Geen programmering
6:34
Teen Titans Go!
6:50
Mao Mao: Helden met een puur hart
7:00
Mao Mao: Helden met een puur hart
7:15
De wonderlijke wereld van Gumball
7:25
De wonderlijke wereld van Gumball
7:40
De wonderlijke wereld van Gumball
7:50
De wonderlijke wereld van Gumball
8:05
Teen Titans Go!
8:14
Teen Titans Go!
8:30
Teen Titans Go!
8:39
Teen Titans Go!
8:55
Craig van de Kreek
9:05
Craig van de Kreek
9:20
Teen Titans Go!
9:30
Teen Titans Go!
9:45
Teen Titans Go!
9:55
Teen Titans Go!
10:10
Teen Titans Go!
10:19
Teen Titans Go!
10:28
Teen Titans Go!
10:45
Teen Titans Go!
10:54
Teen Titans Go!
11:10
Unikitty
11:20
Unikitty
11:30
Unikitty
11:45
Be Cool, Scooby-Doo!
12:10
Be Cool, Scooby-Doo!
12:35
Wat beren leren
12:45
Wat beren leren
13:00
De wonderlijke wereld van Gumball
13:10
De wonderlijke wereld van Gumball
13:21
De wonderlijke wereld van Gumball
13:32
De wonderlijke wereld van Gumball
13:42
De wonderlijke wereld van Gumball
13:53
De wonderlijke wereld van Gumball
14:03
De wonderlijke wereld van Gumball
14:14
De wonderlijke wereld van Gumball
14:45
Teen Titans Go!
14:54
Teen Titans Go!
15:05
Teen Titans Go!
15:15
Teen Titans Go!
15:30
Unikitty
15:40
Unikitty
15:55
Mao Mao: Helden met een puur hart
16:06
Mao Mao: Helden met een puur hart
16:20
Victor en Valentino
16:31
Victor en Valentino
16:45
De wonderlijke wereld van Gumball
16:55
De wonderlijke wereld van Gumball
17:10
De wonderlijke wereld van Gumball
17:20
De wonderlijke wereld van Gumball
17:35
Mao Mao: Helden met een puur hart
17:46
Mao Mao: Helden met een puur hart
18:00
Craig van de Kreek
18:10
Craig van de Kreek
18:25
De wonderlijke wereld van Gumball
18:35
De wonderlijke wereld van Gumball
18:46
De wonderlijke wereld van Gumball
19:00
De wonderlijke wereld van Gumball
19:10
De wonderlijke wereld van Gumball
19:25
De wonderlijke wereld van Gumball
19:35
De wonderlijke wereld van Gumball
19:50
De wonderlijke wereld van Gumball
20:00
De wonderlijke wereld van Gumball
20:15
Victor en Valentino
20:26
Victor en Valentino
20:35
Ben 10
20:45
Ben 10
21:00
De wonderlijke wereld van Gumball
21:10
De wonderlijke wereld van Gumball
21:25
De wonderlijke wereld van Gumball
21:35
De wonderlijke wereld van Gumball
21:50
De wonderlijke wereld van Gumball
22:00
De wonderlijke wereld van Gumball
22:15
De wonderlijke wereld van Gumball
22:25
De wonderlijke wereld van Gumball
22:35
De wonderlijke wereld van Gumball
22:45
De wonderlijke wereld van Gumball
23:00
De wonderlijke wereld van Gumball
23:10
De wonderlijke wereld van Gumball
23:21
De wonderlijke wereld van Gumball
23:30
De wonderlijke wereld van Gumball
23:40
De wonderlijke wereld van Gumball
23:55
De wonderlijke wereld van Gumball
0:05
De wonderlijke wereld van Gumball
0:15
De wonderlijke wereld van Gumball
0:25
Angelo Rules
0:35
Angelo Rules
0:45
Angelo Rules
0:55
Angelo Rules
1:10
Angelo Rules
1:20
Angelo Rules
1:30
Angelo Rules
1:40
Angelo Rules
1:50
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:10
Angelo Rules
2:20
Angelo Rules
2:30
Angelo Rules
2:40
Angelo Rules
2:50
Angelo Rules
3:00
Angelo Rules
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:25
De wonderlijke wereld van Gumball
3:35
De wonderlijke wereld van Gumball
3:45
De wonderlijke wereld van Gumball
3:55
De wonderlijke wereld van Gumball
4:05
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:30
De wonderlijke wereld van Gumball
4:41
De wonderlijke wereld van Gumball
4:50
De wonderlijke wereld van Gumball
5:00
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:25
De wonderlijke wereld van Gumball
5:35
De wonderlijke wereld van Gumball
5:45
De wonderlijke wereld van Gumball
6:22
Dog: Impossible
6:49
Wild Life: Resurrection Island
7:40
Incredible Spiders
8:31
Dog: Impossible
8:57
Africa's Deadliest
9:46
Yukon vet
10:36
Wild Life: Resurrection Island
11:25
Dragon Island
12:14
Incredible Fish
13:04
Incredible Spiders
13:54
Croc Ganglands
14:45
Little Killers
15:34
Yukon vet
16:22
Africa's Deadliest
17:12
Animal fight club compilations
18:00
Yukon Vet: Northern Lites
18:25
Yukon Vet: Northern Lites
18:50
Dr K's exotic animal ER
19:39
Incredible Spiders
20:27
Yukon Vet: Northern Lites
20:51
Yukon Vet: Northern Lites
21:17
Africa's Deadliest
22:08
Dr. K's exotic animal ER compilations
22:58
Animal fight club compilations
23:48
Yukon Vet: Northern Lites
0:13
Yukon Vet: Northern Lites
0:38
Dr K's exotic animal ER
1:28
Incredible Spiders
2:14
Croc Ganglands
3:00
Little Killers
3:45
Wild Life: Resurrection Island
4:29
Dog: Impossible
4:52
Dog: Impossible
5:14
America's Wild Spaces
5:37
Monster Croc Wrangler
6:00
American pickers
6:50
Pawn Stars South Africa
7:15
Storage wars
7:35
The Curse of Oak Island
8:25
Ancient Aliens
9:20
Forged in Fire
10:10
Forged in Fire
11:05
Mountain Men
12:00
Ancient Aliens
12:55
Forged in Fire
13:50
Forged in Fire
14:40
American pickers
15:35
Pawn stars
16:05
Storage wars
16:30
Pawn stars
17:00
American pickers
17:55
The Curse of Oak Island
18:50
The Curse of Oak Island
19:40
American pickers
20:30
Uncharted Mysteries
21:25
Moon Landing: The Lost Tapes
22:20
American pickers
23:15
Pawn stars
23:45
Storage wars
0:10
American pickers
1:00
Uncharted Mysteries
1:45
Moon Landing: The Lost Tapes
2:30
Pawn stars
2:50
Forged in Fire
3:35
Mountain Men
4:20
American pickers
5:10
Ancient Aliens
6:24
How it's made: Dream cars
6:48
How it's made: Dream cars
7:12
How it's made: Dream cars
7:36
How it's made: Dream cars
8:00
How it's made: Dream cars
8:24
How the universe works
9:12
How the universe works
10:00
World's top 5
10:48
World's top 5
11:36
How it's made: Dream cars
12:00
How it's made: Dream cars
12:24
How it's made: Dream cars
12:50
Secrets Of the Underground
13:38
Mythbusters: The search
14:26
Mythbusters: The search
15:14
World's top 5
16:02
World's top 5
16:50
How the universe works
17:40
How the universe works
18:30
How it's made: Dream cars
18:55
How it's made: Dream cars
19:20
How it's made: Dream cars
19:45
How it's made: Dream cars
20:10
How it's made: Dream cars
20:35
How it's made: Dream cars
21:00
How the universe works
21:50
Truth behind the moon landing
22:40
Truth behind the moon landing
23:30
How the universe works
0:20
How the universe works
1:10
Mythbusters: The search
2:00
Mythbusters: The search
2:48
How the universe works
3:36
How it's made
4:00
How it's made
4:24
How it's made
4:48
How it's made
5:12
How it's made: Dream cars
5:36
How it's made: Dream cars
Geen programmering
7:00
Barre Tijden
7:30
Some Mothers Do 'Ave 'Em
8:16
Medisch Centrum West
10:00
Barre Tijden
10:31
Ontdek je Plekje
11:01
Tommy teleshopping
12:01
Tommy teleshopping
13:31
Barre Tijden
14:01
Tommy teleshopping
14:31
'Allo 'allo!
15:01
Tommy teleshopping
15:32
Barre Tijden
16:00
The High Chaparral
16:59
Barre Tijden
17:29
Een bijzonder jaar
18:00
Wordt u al geholpen?
19:00
Dad's Army
19:30
Ons nostalgisch uur
20:26
Ons gouden uurtje
21:28
Barre Tijden
22:01
Love for the Campsite
22:32
The High Chaparral
0:01
Medisch Centrum West
1:00
Barre Tijden
1:30
Ontdek je Plekje
2:00
'Allo 'allo!
2:30
Keeping Up Appearances
3:00
Gouden amusement
3:30
Cor Bakker ontvangt...
4:00
Mijn droomauto
4:30
Barre Tijden
5:00
Taggart
6:45
100 Miles from nowhere
7:30
Extreme engineering
8:15
Extreme engineering
9:00
HMS Ark Royal
9:45
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
10:30
Tattoo Hunter
11:15
Extreme engineering
12:00
Extreme engineering
12:45
HMS Ark Royal
13:30
HMS Ark Royal
14:15
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
15:00
Tattoo Hunter
15:45
Extreme engineering
16:30
Extreme engineering
17:15
Blowing up history
18:00
HMS Ark Royal
18:45
Anthony Bourdain: No Reservations
19:30
100 Miles from nowhere
20:15
Extreme engineering
21:00
MegaQuake: Hour that Shook Japan
21:45
Blowing up history
22:30
Codes and conspiracies
23:15
Extreme engineering
0:00
HMS Ark Royal
0:45
Anthony Bourdain: No Reservations
1:30
100 Miles from nowhere
2:15
Extreme engineering
3:00
MegaQuake: Hour that Shook Japan
3:45
HMS Ark Royal
4:30
Top Tens
5:15
100 Miles from nowhere
6:00
Deadline: Crime with Tamron Hall
6:55
Deadline: Crime with Tamron Hall
7:50
Deadly Recall
8:45
Deadly Recall
9:40
Disappeared
10:35
Obsession: Dark Desires
11:30
Obsession: Dark Desires
12:25
Blood relatives
13:20
True crime with Aphrodite Jones
14:15
True crime with Aphrodite Jones
15:10
Disappeared
16:05
Blood Runs Cold
17:00
Blood Runs Cold
18:00
Dead of Night
19:00
Dead of Night
20:00
The Killer Closer
21:00
Lake Erie
22:00
Murder Comes Home
23:00
Murder Online
0:00
Murder Online
1:00
Murder Online
2:00
Murder Online
2:45
Murder Online
3:30
Dead of Night
4:20
Disappeared
5:10
Blood relatives
6:40
De nieuwe buur
7:05
Tip
Krabbé zoekt Chagall
7:45
Krabbé kijkt verder
8:05
Tip
Tokidoki
8:50
NTR Kort!
9:00
NTR Kort!
9:10
Vader
9:35
Tip
Echo
10:00
Podium Witteman
11:00
Podium Witteman extra
12:00
Go Short 2020: Korte film
12:15
Tip
2Doc: De hoofdvrouw
13:25
De bibliotheek
13:50
De nieuwe buur
14:20
Rolling Stone: Stories from the edge
15:00
50 jaar Pinkpop
15:30
2 meter sessies
15:55
Tip
Chasing the moon
16:45
Kijken in de ziel: Strafpleiters
17:25
BuitenSpelen
17:35
Goed volk
18:25
Joanna Lumley's silk road
19:10
3voor12 presenteert ...
20:30
North Sea Jazz classics
21:50
2 meter sessies
22:15
Het uur van de wolf: Living the light - Robby Muller
23:40
Rossini: Stabat Mater
1:25
The Vietnam War
2:20
Tip
2Doc: De hoofdvrouw
3:30
De bibliotheek
3:55
De nieuwe buur
4:25
Rolling Stone: Stories from the edge
5:05
50 jaar Pinkpop
5:35
2 meter sessies
5:50
Stars von morgen
6:50
Streetphilosophy
7:15
360° - Geo Reportage
8:00
Märkte
8:45
Stadt Land Kunst
9:35
360° - Geo Reportage
10:25
360° - Geo Reportage
11:20
Patagonien
12:15
Re:
12:50
Le dessous des cartes
13:00
Stadt Land Kunst
13:40
Tip
Rufmord
15:25
Madagaskar
16:10
Madagaskar
16:55
Xenius
17:20
Auf dem Jakobsweg
17:50
An den Ufern des Nil
18:35
An den Ufern des Nil
19:20
Journal
19:40
Re: Alles retour
20:15
Tip
Habemus Papam
21:55
Freud intim
23:35
State Funeral
1:45
Abenteuer Türkei
2:30
Abenteuer Seidenstraße
3:00
Begegnung mit den Meeresvölkern
3:25
David Attenborough's natural curiosities
3:50
28 Minuten
4:19
Pause
Geen programmering
6:00
Sokkebalje
9:00
Juster
13:00
De middei fan Fryslân op TV
16:00
Sokkebalje
17:00
Fryslân Hjoed
17:15
It Waar
17:25
Hea!
17:30
Weromrop.tv
17:45
Noardewyn live kompilaasje
18:00
Fryslân Hjoed
18:15
It Waar
18:20
Hea!
18:30
Weromrop.tv
18:45
Noardewyn live kompilaasje
19:00
Fryslân Hjoed
19:15
It Waar
19:20
Hea!
19:30
Weromrop.tv
19:45
Noardewyn live kompilaasje
20:00
Fryslân Hjoed
20:15
It Waar
20:20
Hea!
20:30
Weromrop.tv
20:45
Noardewyn live kompilaasje
21:00
Fryslân Hjoed
21:15
It Waar
21:20
Hea!
21:30
Weromrop.tv
21:45
Noardewyn live kompilaasje
22:00
Fryslân Hjoed
22:15
It Waar
22:20
Hea!
22:30
Weromrop.tv
22:45
Noardewyn live kompilaasje
23:00
Fryslân Hjoed
23:15
It Waar
23:20
Hea!
23:30
Weromrop.tv
23:45
Noardewyn live kompilaasje
0:00
Fryslân Hjoed
0:25
Klipkar tv
1:00
Fryslân Hjoed
1:15
It Waar
1:20
Hea!
1:30
Weromrop.tv
1:45
Noardewyn live kompilaasje
2:00
Fryslân Hjoed
2:15
It Waar
2:20
Hea!
2:30
Weromrop.tv
2:45
Noardewyn live kompilaasje
3:00
Fryslân Hjoed
3:15
It Waar
3:20
Hea!
3:30
Weromrop.tv
3:45
Noardewyn live kompilaasje
4:00
Fryslân Hjoed
4:15
It Waar
4:20
Hea!
4:30
Weromrop.tv
4:45
Noardewyn live kompilaasje
Geen programmering
6:00
De Dag van Drenthe - Visual Radio
17:00
Drenthe nu
17:15
Streekgenoten
17:30
Drenthe nu
17:45
Streekgenoten
18:00
NOS Journaal
18:18
Drenthe nu
18:33
Streekgenoten
18:48
Drenthe's muziekmix
19:00
Drenthe nu
19:15
RTV Drenthe Nostalgie
20:00
Drenthe nu
20:15
Streekgenoten
20:30
Drenthe nu
20:45
Streekgenoten
21:00
Drenthe nu
21:15
RTV Drenthe Nostalgie
22:00
Drenthe nu
22:15
Streekgenoten
22:30
Drenthe nu
22:45
Streekgenoten
23:00
Drenthe nu
23:15
Streekgenoten
23:30
Drenthe nu
23:45
Streekgenoten
0:00
Drenthe nu
0:12
Streekgenoten
0:23
RTV Drenthe Nostalgie
1:05
Drenthe nu
1:17
Streekgenoten
1:28
RTV Drenthe Nostalgie
2:10
Drenthe nu
2:22
Streekgenoten
2:33
RTV Drenthe Nostalgie
3:15
Drenthe nu
3:27
Streekgenoten
3:38
RTV Drenthe Nostalgie
4:20
Drenthe nu
4:32
Streekgenoten
4:43
RTV Drenthe Nostalgie
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Blijf Thuis in Overijssel
13:00
Blijf Thuis in Overijssel
14:00
Auf geht's mit Dorothy
14:30
Moord en Brand
15:00
Vader's Erf
15:30
Hemel op Aarde
16:00
Van Jonge Leu en Oale Groond
16:35
Het Oversticht
17:00
Blijf Thuis in Overijssel
17:30
Blijf Thuis in Overijssel
18:00
Blijf Thuis in Overijssel
18:30
Blijf Thuis in Overijssel
19:00
Blijf Thuis in Overijssel
19:30
Blijf Thuis in Overijssel
20:00
Blijf Thuis in Overijssel
20:30
Blijf Thuis in Overijssel
21:00
Van Jonge Leu en Oale Groond
21:35
Het Oversticht
22:00
Blijf Thuis in Overijssel
22:30
Blijf Thuis in Overijssel
23:00
Blijf Thuis in Overijssel
23:30
Blijf Thuis in Overijssel
6:00
Dag TV
9:00
Gisteren gemist?
12:00
Dag TV
16:45
RegioNed
17:00
GLD Nieuws
18:00
GLD Nieuws
19:00
GLD Nieuws
20:00
GLD Nieuws
21:00
GLD Nieuws
22:00
GLD Nieuws
23:00
GLD Nieuws
Geen programmering
6:34
Events
6:50
De race naar Zandvoort
7:00
NH nieuws
7:09
Remy en zijn vrienden
7:17
NH West-Friesland
7:25
NH nieuws
7:34
Remy en zijn vrienden
7:42
NH Gooi
7:50
Onze man op Texel
8:00
NH nieuws
8:09
Remy en zijn vrienden
8:17
NH West-Friesland
8:25
NH nieuws
8:34
Remy en zijn vrienden
8:42
NH Gooi
8:50
Onze man op Texel
9:00
NH nieuws
9:11
Universiteit van Nederland
9:27
NH nieuws
9:38
NH West-Friesland
9:46
Onze man op Texel
10:00
NH nieuws
10:11
Universiteit van Nederland
10:27
NH nieuws
10:38
NH West-Friesland
10:46
Onze man op Texel
11:00
NH nieuws
11:11
Universiteit van Nederland
11:27
NH nieuws
11:38
NH West-Friesland
11:46
Onze man op Texel
12:00
NH nieuws
12:11
Universiteit van Nederland
12:27
NH nieuws
12:38
NH West-Friesland
12:46
Onze man op Texel
13:00
NH nieuws
13:11
Universiteit van Nederland
13:27
NH nieuws
13:38
NH West-Friesland
13:46
Onze man op Texel
14:00
NH nieuws
14:11
Universiteit van Nederland
14:27
NH nieuws
14:38
NH West-Friesland
14:46
Onze man op Texel
15:00
NH nieuws
15:11
Universiteit van Nederland
15:27
NH nieuws
15:38
NH West-Friesland
15:46
Onze man op Texel
16:00
NH nieuws
16:11
Universiteit van Nederland
16:27
NH nieuws
16:38
NH West-Friesland
16:46
Onze man op Texel
17:00
NH nieuws
17:11
NH nieuws
18:00
NH nieuws
18:11
NH nieuws
19:00
NH nieuws
19:11
NH nieuws
20:00
NH nieuws
20:11
NH nieuws
21:00
NH nieuws
21:11
NH nieuws
22:00
NH nieuws
22:11
NH nieuws
23:00
NH nieuws
23:11
NH nieuws
Geen programmering
6:30
RegioNed
6:50
Mooi Utrecht
6:55
Tekst-TV
7:00
Keuken van Utrecht
7:15
DocU
7:30
RegioNed
7:50
Mooi Utrecht
7:55
Tekst-TV
8:00
Keuken van Utrecht
8:15
DocU
8:30
RegioNed
8:50
Mooi Utrecht
8:55
Tekst-TV
9:00
Keuken van Utrecht
9:15
DocU
9:30
RegioNed
9:50
Mooi Utrecht
9:55
Tekst-TV
10:00
Keuken van Utrecht
10:15
DocU
10:30
RegioNed
10:50
Mooi Utrecht
10:55
Tekst-TV
11:00
Keuken van Utrecht
11:15
DocU
11:30
RegioNed
11:50
Mooi Utrecht
11:55
Tekst-TV
12:00
Gouden tijden
12:15
RegioNed
12:30
Gouden tijden
12:45
RegioNed
12:55
Tekst-TV
13:00
Gouden tijden
13:15
RegioNed
13:30
Gouden tijden
13:45
RegioNed
13:55
Tekst-TV
14:00
Gouden tijden
14:15
RegioNed
14:30
Gouden tijden
14:45
RegioNed
14:55
Tekst-TV
15:00
Gouden tijden
15:15
RegioNed
15:30
Gouden tijden
15:45
RegioNed
15:55
Tekst-TV
16:00
Gouden tijden
16:15
RegioNed
16:30
Gouden tijden
16:45
RegioNed
16:55
Tekst-TV
17:00
UNieuws
17:15
Keuken van Utrecht
17:30
UNieuws
17:45
RegioNed
17:55
Tekst-TV
18:00
UNieuws
18:15
Keuken van Utrecht
18:30
UNieuws
18:45
RegioNed
18:55
Tekst-TV
19:00
UNieuws
19:15
Keuken van Utrecht
19:30
UNieuws
19:45
RegioNed
19:55
Tekst-TV
20:00
UNieuws
20:15
Keuken van Utrecht
20:30
UNieuws
20:45
RegioNed
20:55
Tekst-TV
21:00
UNieuws
21:15
Keuken van Utrecht
21:30
UNieuws
21:45
RegioNed
21:55
Tekst-TV
22:00
UNieuws
22:15
Keuken van Utrecht
22:30
UNieuws
22:45
RegioNed
22:55
Tekst-TV
23:00
UNieuws
23:15
Keuken van Utrecht
23:30
UNieuws
23:45
RegioNed
23:55
Tekst-TV
0:00
UNieuws
0:15
Keuken van Utrecht
0:30
UNieuws
0:45
RegioNed
0:55
Tekst-TV
1:00
UNieuws
1:15
Keuken van Utrecht
1:30
UNieuws
1:45
RegioNed
1:55
Tekst-TV
2:00
UNieuws
2:15
Keuken van Utrecht
2:30
UNieuws
2:45
RegioNed
2:55
Tekst-TV
3:00
UNieuws
3:15
Keuken van Utrecht
3:30
UNieuws
3:45
RegioNed
3:55
Tekst-TV
4:00
UNieuws
4:15
Keuken van Utrecht
4:30
UNieuws
4:45
RegioNed
4:55
Tekst-TV
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Weet je nog?
7:23
Weet je nog?
7:44
RegioNed
8:00
Weet je nog?
8:23
Weet je nog?
8:44
RegioNed
9:00
Weet je nog?
9:23
Weet je nog?
9:44
RegioNed
10:00
Weet je nog?
10:23
Weet je nog?
10:44
RegioNed
11:00
Weet je nog?
11:23
Weet je nog?
11:44
RegioNed
12:00
NOS Journaal
12:16
Weet je nog?
12:36
Weet je nog?
13:00
Weet je nog?
13:23
Weet je nog?
13:44
RegioNed
14:00
Weet je nog?
14:23
Weet je nog?
14:44
RegioNed
15:00
NOS Journaal
15:16
Weet je nog?
15:36
Weet je nog?
16:00
Weet je nog?
16:23
Weet je nog?
16:44
RegioNed
17:00
Dennis in de Opvang: Het Knagertje
17:30
TV West Nieuws
17:48
RegioNed
18:00
Dennis in de Opvang: Het Knagertje
18:30
TV West Nieuws
18:48
RegioNed
19:00
Dennis in de Opvang: Het Knagertje
19:30
TV West Nieuws
19:48
RegioNed
20:00
Dennis in de Opvang: Het Knagertje
20:30
TV West Nieuws
20:48
RegioNed
21:00
Dennis in de Opvang: Het Knagertje
21:30
TV West Nieuws
21:48
RegioNed
22:00
Dennis in de Opvang: Het Knagertje
22:30
TV West Nieuws
22:48
RegioNed
23:00
Dennis in de Opvang: Het Knagertje
23:30
TV West Nieuws
23:48
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
Geen programmering
7:00
Welkom bij Rijnmond
7:11
Rijnmond Filmrol - Shariff Nasr
7:20
Rotterdam onderweg
7:22
Gluren bij de Buren
7:30
Welkom bij Rijnmond
7:41
Rijnmond Filmrol - Shariff Nasr
7:50
Rotterdam onderweg
7:52
Gluren bij de Buren
8:00
Welkom bij Rijnmond
8:11
Rijnmond Filmrol - Shariff Nasr
8:20
Rotterdam onderweg
8:22
Gluren bij de Buren
8:30
Welkom bij Rijnmond
8:41
Rijnmond Filmrol - Shariff Nasr
8:50
Rotterdam onderweg
8:52
Gluren bij de Buren
9:00
Welkom bij Rijnmond
9:11
Rijnmond Filmrol - Shariff Nasr
9:20
Rotterdam onderweg
9:22
Gluren bij de Buren
9:30
Welkom bij Rijnmond
9:41
Rijnmond Filmrol - Shariff Nasr
9:50
Rotterdam onderweg
9:52
Gluren bij de Buren
10:00
Welkom bij Rijnmond
10:11
Rijnmond Filmrol - Shariff Nasr
10:20
Rotterdam onderweg
10:22
Gluren bij de Buren
10:30
Welkom bij Rijnmond
10:41
Rijnmond Filmrol - Shariff Nasr
10:50
Rotterdam onderweg
10:52
Gluren bij de Buren
11:00
Welkom bij Rijnmond
11:11
Rijnmond Filmrol - Shariff Nasr
11:20
Rotterdam onderweg
11:22
Gluren bij de Buren
11:30
Welkom bij Rijnmond
11:41
Rijnmond Filmrol - Shariff Nasr
11:50
Rotterdam onderweg
11:52
Gluren bij de Buren
12:00
Welkom bij Rijnmond
12:11
Rijnmond Filmrol - Shariff Nasr
12:20
Rotterdam onderweg
12:22
Gluren bij de Buren
12:30
Welkom bij Rijnmond
12:41
Rijnmond Filmrol - Shariff Nasr
12:50
Rotterdam onderweg
12:52
Gluren bij de Buren
13:00
Welkom bij Rijnmond
13:11
Rijnmond Filmrol - Shariff Nasr
13:20
Rotterdam onderweg
13:22
Gluren bij de Buren
13:30
Welkom bij Rijnmond
13:41
Rijnmond Filmrol - Shariff Nasr
13:50
Rotterdam onderweg
13:52
Gluren bij de Buren
14:00
Welkom bij Rijnmond
14:11
Rijnmond Filmrol - Shariff Nasr
14:20
Rotterdam onderweg
14:22
Gluren bij de Buren
14:30
Welkom bij Rijnmond
14:41
Rijnmond Filmrol - Shariff Nasr
14:50
Rotterdam onderweg
14:52
Gluren bij de Buren
15:00
Welkom bij Rijnmond
15:11
Rijnmond Filmrol - Shariff Nasr
15:20
Rotterdam onderweg
15:22
Gluren bij de Buren
15:30
Welkom bij Rijnmond
15:41
Rijnmond Filmrol - Shariff Nasr
15:50
Rotterdam onderweg
15:52
Gluren bij de Buren
16:00
Welkom bij Rijnmond
16:11
Rijnmond Filmrol - Shariff Nasr
16:20
Rotterdam onderweg
16:22
Gluren bij de Buren
16:30
Welkom bij Rijnmond
16:41
Rijnmond Filmrol - Shariff Nasr
16:50
Rotterdam onderweg
16:52
Gluren bij de Buren
17:00
Welkom bij Rijnmond
17:18
Rijnmond Sport
17:30
Welkom bij Rijnmond
17:48
Rijnmond Sport
18:00
Welkom bij Rijnmond
18:18
Rijnmond Sport
18:30
Welkom bij Rijnmond
18:48
Rijnmond Sport
19:00
Welkom bij Rijnmond
19:18
Rijnmond Sport
19:30
Welkom bij Rijnmond
19:48
Rijnmond Sport
20:00
Welkom bij Rijnmond
20:18
Rijnmond Sport
20:30
Welkom bij Rijnmond
20:48
Rijnmond Sport
21:00
Welkom bij Rijnmond
21:18
Rijnmond Sport
21:30
Welkom bij Rijnmond
21:48
Rijnmond Sport
22:00
Welkom bij Rijnmond
22:18
Rijnmond Sport
22:30
Welkom bij Rijnmond
22:48
Rijnmond Sport
23:00
Pause
1:00
Nachtprogrammering
10:00
Omroep Zeeland Tekst TV
18:00
Zeeland Nu
18:10
Trots op Zeeland
18:20
Weer
18:21
De canon van Zeeland
18:26
Verzeeuwigd
18:30
Zeeland Nu
18:40
Trots op Zeeland
18:50
Weer
18:51
De canon van Zeeland
18:56
Verzeeuwigd
19:00
Zeeland Nu
19:10
Trots op Zeeland
19:20
Weer
19:21
De canon van Zeeland
19:26
Verzeeuwigd
19:30
Zeeland Nu
19:40
Trots op Zeeland
19:50
Weer
19:51
De canon van Zeeland
19:56
Verzeeuwigd
20:00
Zeeland Nu
20:10
Trots op Zeeland
20:20
Weer
20:21
De canon van Zeeland
20:26
Verzeeuwigd
20:30
Zeeland Nu
20:40
Trots op Zeeland
20:50
Weer
20:51
De canon van Zeeland
20:56
Verzeeuwigd
21:00
Zeeland Nu
21:10
Trots op Zeeland
21:20
Weer
<