TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Fox Sports 1

Eurosport 2

Boomerang

7:35
Goedemorgen Nederland
8:00
NOS Journaal
8:10
Goedemorgen Nederland
8:30
NOS Journaal
8:35
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:15
Goedemorgen Nederland
9:30
NOS Journaal
9:40
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:15
Nederland in beweging
10:30
NOS Journaal
10:40
MAX Geheugentrainer
11:00
NOS Journaal
11:10
Tijd voor MAX
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
Bak mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:20
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:15
Bak mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:45
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
15:35
NOS Journaal
16:00
NOS Journaal
16:10
Tip
Nederland verbouwt
16:45
MAX Ouderenjournaal
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:55
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:30
Gesprek met de minister-president
18:45
Sportjournaal
19:00
M
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
Bed & breakfast
21:30
Tip
Flikken Rotterdam
22:25
Op1
23:40
NOS Journaal
23:55
Frontberichten
0:15
Op1
1:30
NOS Journaal
1:55
EenVandaag
2:10
NOS Gesprek minister-president met gebarentolk
2:20
NOS Journaal
3:00
NOS Journaal
3:25
NOS Journaal
Geen programmering
7:40
NOS Journaal
7:44
NOS Journaal
7:48
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
Bak mee met MAX
8:30
NOS Journaal
8:36
NOS Journaal
8:45
Jeugdjournaal met gebarentolk
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Op adem
9:25
Nederland in beweging
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
MAX Ouderenjournaal
10:20
TV monument
11:15
Sonja op donderdag
12:10
Oppassen!!!
12:32
Politieke partijen
12:40
Tip
Natuur op 2: Nijlpaarden, Afrika's rivierreuzen
13:40
Heb je dat gezien?
14:05
Pappie, hier ben ik
15:55
Van Duin op z'n best
16:25
Tip
BinnensteBuiten
17:00
NOS Journaal
17:10
Tip
Verborgen verleden
18:00
De slimste mens
18:45
Tip
BinnensteBuiten
19:20
Meldpunt
19:50
Tip
Vroege vogels
20:40
2 voor 12
21:15
Nu te zien!
21:30
Nieuwsuur
22:10
Frontberichten
22:25
Tip
Manhunt
23:15
Tip
Mother and Child
1:10
De nachtzoen
1:20
Nieuwsuur
2:05
Nieuwsuur
7:40
Waffel de wonderhond
7:52
Zin in Zappelin
7:55
Buurman en buurman
8:04
Zin in Zappelin
8:05
Shaun het schaap
8:15
BabyBeestenBoel
8:25
Ernest & Celestine
8:35
Kiwi & Strit
8:45
Jeugdjournaal
8:50
Calimero
9:00
Bob de bouwer
9:15
Masha's sprookjes
9:20
Moomin Vallei
9:40
NoNo
9:50
Zoostraat 64
10:05
Teletubbies
10:15
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:23
Tumblies
10:25
George & Paul
10:30
Clangers
10:40
Olly, het kleine witte busje
10:45
Sesamstraat: 10 voor ...
11:00
Woezel & Pip overal vriendjes
11:15
Pingu in de stad
11:20
Bing
11:30
Mike de ridder
11:40
Noddy, de detective
11:55
Klumpies
12:00
Leo & Tijg
12:15
Wickie de Viking
12:25
Nils Holgersson
12:45
Mega Mindy
13:10
Grizzy & the Lemmings
13:20
Angelina ballerina
13:35
Maja de Bij
13:50
Bol & Smik
14:00
Barbapapa rond de wereld
14:05
Sesamstraat
14:20
Inui
14:30
Heuvellandziekenhuis
14:35
Waffel de wonderhond
14:50
Jungle book
15:06
Bernard
15:10
Bernard
15:15
Rudi het racevarken
15:40
Peperbollen
16:10
Beste vrienden quiz
16:35
Lucas etc.
16:40
Brugklas
16:55
#forever
17:05
Checkpoint
17:30
Beste vrienden quiz
17:55
Klaas kan alles kort
18:00
Koken met konijnen
18:15
Brugklas
18:30
#forever
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:25
Tip
3Doc: Diego Maradona
22:35
Tip
Catacombe
0:05
Tip
Van God los
1:00
M
1:50
M
2:45
M
3:40
M
4:29
Tekst-tv
7:30
Nieuws
7:45
Nieuws
8:00
Nieuws
8:20
Nieuws
8:39
Nieuws
9:00
Nieuws
9:11
RTL Boulevard
9:55
Koffietijd
11:03
Tip
Goede tijden, slechte tijden
11:30
The bold and the beautiful
11:57
ER
13:03
Dr. Phil
13:54
Beau
15:32
Eigen huis & tuin
16:03
Tip
Chantal komt werken
17:00
5 uur live
18:00
Nieuws
18:17
Editie NL
18:33
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:56
Weer
20:00
The voice kids
21:36
Beau
23:00
Nieuws
23:17
Weer
23:21
Beau
0:44
RTL Boulevard
1:31
Teleshop 4: Tommy teleshopping
2:05
Teleshop 4: Tommy teleshopping
7:29
Teleshop 5: Online gespot
7:59
Teleshop 5: Tommy teleshopping
10:00
Teleshop 4: Mediashop
10:34
Teleshop 5: Thane
11:00
Teleshop 4: Mediashop
14:19
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:50
Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
17:46
Dr. Phil
18:35
Deurwaarders UK
19:27
Ambulance Down Under
20:30
Beruchte gevangenissen: Ewout in de cel
21:29
Tip
Kees van der Spek: Oplichters aangepakt
22:29
24 uur in de ER
23:24
Ambulance Down Under
0:26
What really happens in Thailand
1:23
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
6:00
De 538 Ochtendshow met Frank Dane
10:00
Escape to the country
10:45
Klinkt smakelijk
11:40
De grote verbouwing Australië
12:35
Lang leve de liefde
13:00
50/50
13:30
Lingo
13:55
Tip
Mr. Frank Visser doet uitspraak
14:50
The doctors
15:40
SOS: De verbouwers
16:50
Escape to the country
17:45
Hart van Nederland - vroege editie
18:00
vtwonen weer verliefd op je huis
19:00
50/50
19:30
Lingo
20:00
Lang leve de liefde
20:30
Tip
Thank you for the music
22:00
Tip
Kijkbuis kids
22:35
Hart van Nederland - late editie
23:00
Shownieuws - Late editie
23:32
Weer.nl
23:35
Lang leve de liefde
0:05
Hart van Nederland - late editie
0:31
50/50
0:55
Lingo
1:20
Hart van Nederland
7:37
LEGO Ninjago
7:47
Bakugan: Battle planet
8:02
Pokémon XY
8:24
Draken: Race naar de rand
8:46
Mr. Bean
9:07
De uil
9:14
Oggy en de kakkerlakken
9:22
De Daltons
9:29
Flodder
9:58
Flodder
10:29
Married with children
10:54
Married with children
11:20
Fresh off the boat
11:42
Fresh off the boat
12:05
Stop! Politie
12:48
Stop! Politie
13:26
Idioten op de weg
13:55
Idioten op de weg
14:21
Idioten op de weg
14:44
Idioten op de weg
14:55
Fresh off the boat
15:19
Fresh off the boat
15:42
Pawn stars
16:08
Pawn stars
16:32
Married with children
17:02
Married with children
17:28
Flodder
17:58
Flodder
18:27
The A-team
19:21
Hardcore pawn
19:42
Hardcore pawn
20:06
Hardcore pawn
20:29
Tip
Security
22:22
The blacklist
23:13
Tip
The blacklist
23:57
Game of thrones
0:58
Teleshop 7: Glamcam
1:28
Homeshopping
1:43
Homeshopping
1:58
Homeshopping
2:13
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
7:25
TV Winkel
7:55
Tommy teleshopping
11:20
My kitchen rules
12:20
My kitchen rules
13:15
Tommy teleshopping
14:20
Huizenjacht
15:15
Wat eten we?
15:35
Het blok Australië
16:30
Het blok Australië
17:20
Wat eten we?
17:40
Het blok Australië
18:30
Het blok Australië
19:30
Tip
MasterChef USA
20:30
Tip
Criminal minds
21:25
Criminal minds
22:20
Tip
NCIS: Los Angeles
23:10
Tip
NCIS: Los Angeles
0:05
Tip
Person of interest
1:00
Wat eten we?
1:20
Tip
Criminal minds
2:00
Hart van Nederland
6:00
Disney XD
18:00
Tip
The big bang theory
18:15
The big bang theory
18:35
Two and a half men
19:05
Two and a half men
19:30
The big bang theory
19:55
The big bang theory
20:30
Veronica inside
21:30
Tip
Fast & Furious 8
0:05
UEFA Champions League magazine
0:30
Hart van Nederland
4:00
Pause
7:35
DuckTales
7:55
DuckTales
8:19
Groen in de Grote Stad
8:45
Groen in de Grote Stad
9:00
Groen in de Grote Stad
9:05
Ducktales
9:30
Ducktales
9:50
Ducktales
10:15
Ducktales
10:40
Ducktales
11:05
Ducktales
11:28
Ducktales
11:50
Marvel's Spider-Man
12:15
Marvel's Spider-Man
12:35
Marvel's Spider-Man
13:00
Marvel's Spider-Man
13:25
Mini Ninja's
13:36
Mini Ninja's
13:48
Mini Ninja's
14:00
Mini Ninja's
14:10
Mini Ninja's
14:20
Mini Ninja's
14:32
Gravity Falls
14:55
Gravity Falls
15:17
Gravity Falls
15:40
Pokémon XY
16:05
Pokémon XY
16:25
Pokémon XY
16:50
Mech-X4
17:15
Lab Rats
17:36
Disney 11
4:00
Ruimtekuikens in de ruimte
4:22
Ruimtekuikens in de ruimte
4:44
Furiki Wheels
5:06
Furiki Wheels
5:28
The Gronks
5:50
The Gronks
7:40
Mijn ridder en ik
7:51
Robin Hood
8:03
Lego City
8:05
Brandweerman Sam
8:17
Dr. Panda
8:24
Beertje Pol
8:36
Molang
8:41
Molang
8:46
2 kleine kleutertjes
8:48
Leren met Jokie
8:51
Sophie de giraf
8:54
Juf Roos
8:59
Ollie
9:04
Fien & Teun
9:09
Tee and Mo
9:17
StoryZoo
9:28
De opmerkelijke Meneer King
9:35
Thomas de stoomlocomotief
9:46
Super Wings
9:59
Robocar poli
10:11
Chuggington
10:22
The adventures of Chuck and friends
10:32
Florrie's draakjes
10:43
Sprookjesboom - Zing en dans mee
10:50
Jokie
10:59
TiTaToverfeest
11:14
Musti
11:20
Koala broertjes
11:30
Cry Babies
11:36
Tumble leaf
11:47
Ella de olifant
11:59
Enchantimals
12:11
Troetelbeertjes
12:31
Tashi
12:43
Mijn ridder en ik
12:55
Brandweerman Sam
13:05
Transformers: Rescue Bots Academy
13:15
Transformers: Rescue Bots Academy
13:26
Dinotrux
13:47
Lego City
13:50
Om nom
13:53
Lummels
14:04
Monchhichis
14:15
Wissper
14:22
Strawberry shortcake
14:44
My little pony
15:06
Suske en Wiske junior
15:13
Blinky Bill
15:26
Zafari
15:51
Het regent gehaktballen
16:02
Mojicons
16:15
Miss Moon
16:27
Polly pocket
16:50
Lego friends: Girls on a mission
17:01
The flying doctors
17:45
The bold and the beautiful flashback
18:11
The bold and the beautiful flashback
18:39
Grey's anatomy
19:31
ER
20:27
Tip
Poirot
22:24
House
23:16
Grey's anatomy
0:01
Tip
Chocolate City
1:24
Homeshopping
1:54
Homeshopping
2:09
Teleshop 8: Mediashop
7:36
How it's done
8:00
Voorbeurs
8:08
Voorbeurs
8:17
Voorbeurs
8:26
Voorbeurs
8:35
Voorbeurs
8:44
Voorbeurs
8:52
Voorbeurs
9:00
RTL Z Nieuws
9:15
RTL Z special: Terug naar de kantoortuin
10:00
RTL Z Nieuws
10:13
RTL Z Nieuws
10:25
De barometer
10:52
RTL Z Nieuws
11:00
RTL Z Nieuws
11:13
RTL Z Nieuws
11:25
RTL Z Nieuws
11:38
RTL Z Nieuws
11:50
RTL Z Nieuws
12:00
RTL Z Nieuws
12:13
RTL Z Nieuws
12:26
RTL Z Nieuws
12:38
RTL Z Nieuws
12:50
RTL Z Nieuws
13:00
RTL Z Nieuws
13:13
RTL Z Nieuws
13:26
RTL Z Nieuws
13:38
RTL Z Nieuws
13:51
RTL Z Nieuws
14:00
RTL Z Nieuws
14:13
RTL Z special: Terug naar de kantoortuin
15:00
RTL Z Nieuws
15:13
RTL Z Nieuws
15:25
Doe maar duurzaam!
15:51
RTL Z Nieuws
16:00
RTL Z Nieuws
16:12
De krant van morgen
16:23
Nederland maakt het
16:49
RTL Z Nieuws
17:00
RTL Z Nieuws
17:15
RTL Z Nieuws
17:30
RTL Z Nieuws
17:46
RTL Z Nieuws
17:59
RTL Z Nieuws
18:21
Pawn stars
18:40
Pawn stars
19:02
Pawn stars
19:24
Pawn stars
19:46
Pawn stars
20:07
Pawn stars
20:30
Cultureshock
21:17
Cultureshock
22:04
Cultureshock
23:12
Impossible engineering
0:01
Impossible engineering
0:46
Impossible engineering
1:31
Nieuws
1:41
Nieuws
2:10
Nieuws
2:20
Nieuws
2:40
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
7:40
American dad!
8:00
South Park
8:21
South Park
8:43
Family guy
9:02
Family guy
9:26
How I met your mother
9:51
How I met your mother
10:16
Friends
10:37
Raising Hope
11:03
Modern family
11:28
Modern family
11:53
Friends
12:19
Friends
12:45
Family guy
13:05
Family guy
13:28
American dad!
13:53
American dad!
14:20
South Park
14:48
South Park
15:15
Last man standing
15:42
Raising Hope
16:03
How I met your mother
16:30
How I met your mother
16:57
Modern family
17:24
Modern family
17:51
Friends
18:17
Friends
18:44
Family guy
19:04
Family guy
19:29
Family guy
19:54
The Graham Norton show
20:53
Modern family
21:14
Modern family
21:40
Tip
Zoolander
23:20
Friends
23:45
Friends
0:06
How I met your mother
0:31
How I met your mother
0:56
American dad!
1:22
American dad!
1:48
South Park
2:10
South Park
2:31
Your Face or Mine
2:53
Your Face or Mine
3:15
Most Ridiculous
3:35
Most Ridiculous
3:56
Most Ridiculous
4:17
Most Ridiculous
4:37
Most Ridiculous
4:58
Most Ridiculous
5:19
Most Ridiculous
5:39
Most Ridiculous
7:40
The middle
8:05
The middle
8:25
The middle
8:50
The middle
9:15
The Goldbergs
9:40
The Goldbergs
10:05
According to Jim
10:30
According to Jim
10:55
Tiny house hunting
11:15
Tiny house hunting
11:40
Tiny house hunting
12:00
Tiny house hunting
12:25
Storage wars
12:55
Storage wars
13:20
Laugh out loud
14:10
Below deck mediterranean
15:00
Below deck mediterranean
15:50
Tiny house hunting
16:10
Tiny house hunting
16:35
The Goldbergs
17:00
Storage wars
17:25
Storage wars
17:55
Storage wars
18:25
According to Jim
18:50
According to Jim
19:20
According to Jim
19:45
According to Jim
20:10
The murders
21:05
The gifted
22:00
The gifted
23:00
NCIS
23:55
NCIS
0:50
Bones
1:45
Bones
2:30
Bones
3:20
Bones
4:05
Bones
4:50
Bones
Geen programmering
7:30
River monsters
8:15
Kindig customs
9:00
Fast n' loud clip shows
9:45
FantomWorks
10:30
Junkyard empire
11:20
Survive that!
12:10
Expedition unknown
13:00
Homestead rescue
13:50
Outback truckers
14:40
Salvage kings
15:30
Combat dealers
16:20
FantomWorks
17:10
Wheeler dealers
18:00
Property wars
18:30
Salvage hunters
19:30
Auction hunters
20:00
Auction hunters
20:30
Outback opal hunters
21:30
Curse of the Bermuda Triangle
22:30
Wheeler dealers
23:20
Junkyard empire
0:10
Expedition unknown
1:00
The liquidator
1:25
Outback opal hunters
2:15
Curse of the Bermuda Triangle
3:00
Tanked
3:45
Gold rush: White water
4:30
Alaskan bush people
5:15
Dual survival
7:35
Alaska state troopers
8:20
Air crash investigation: Special report
9:05
Air crash investigation: Special report
10:00
Dog: Impossible
10:50
Dog: Impossible
11:45
Dog whisperer
12:40
Nazi megastructures
13:30
Nazi megastructures
14:20
Running wild with Bear Grylls
15:15
Storage wars: Canada
15:35
Storage wars: Canada
16:05
Storage wars: Canada
16:30
Storage wars: Canada
17:00
The incredible dr. Pol
17:50
The incredible dr. Pol
18:40
The incredible dr. Pol
19:20
The incredible dr. Pol
20:10
The incredible dr. Pol
21:00
Tip
The incredible dr. Pol
21:55
The incredible dr. Pol
22:45
The incredible dr. Pol
23:35
The incredible dr. Pol
0:30
Storage wars: Canada
1:00
Jurassic CSI
2:00
Air crash investigation: Special report
2:50
Air crash investigation: Special report
3:35
WWII hell under the sea
4:25
Nazi megastructures: America's war
4:50
Science of stupid
5:10
Science of stupid
5:35
Science of stupid
7:30
Masters of flip
8:20
Say yes to the dress
8:45
Bevallen met Bobbi
9:30
Bevallen met Bobbi
10:20
Bevallen met Bobbi
11:10
Bevallen met Bobbi
12:00
Kids baking championship
12:50
Bakery boss
13:40
Say yes to the dress UK
14:05
Welcome to Plathville
14:55
Nate & Jeremiah by design
15:45
My lottery dream home
16:10
Masters of flip
17:05
Good bones
18:00
Extreme couponing
18:30
Extreme couponing
19:00
Say yes to the dress
19:30
Say yes to the dress
20:00
Say yes to the dress
20:30
90 Days to wed
22:30
90 Days to wed
0:30
Monsters inside me
1:30
90 Days to wed
3:10
Monsters inside me
3:55
Say yes to the dress
4:20
90 Days to wed
5:10
Good bones
7:35
PJ Masks
7:55
PJ Masks
8:20
Puppy Dog Pals
8:40
Puppy Dog Pals
9:05
De Speelgoeddokter
9:30
De Speelgoeddokter
9:55
Elena van Avalor
10:20
Elena van Avalor
10:45
Elena van Avalor
11:00
101 Dalmatian Street
11:12
101 Dalmatian Street
11:20
101 Dalmatian Street
11:30
101 Dalmatian Street
11:40
101 Dalmatian Street
11:50
101 Dalmatian Street
12:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:25
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:45
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:05
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
14:15
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
14:40
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
15:10
DuckTales
15:30
DuckTales
15:50
Groen in de Grote Stad
16:20
Groen in de Grote Stad
16:40
Groen in de Grote Stad
17:00
Amphibia
17:25
Amphibia
17:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:45
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
19:10
De Middelste van 7
19:30
De Middelste van 7
19:50
Jessie
20:15
Gabby Duran: De Alien Babysitter
20:40
Bizaardvark
21:00
Bia
21:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:10
LoliRock
22:30
LoliRock
22:50
De Psammy Show
23:00
De Psammy Show
23:12
De Psammy Show
23:22
De Psammy Show
23:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
23:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
0:10
LoliRock
0:30
LoliRock
0:52
De Psammy Show
1:05
De Psammy Show
1:15
De Psammy Show
1:25
PJ Masks
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:40
LoliRock
3:00
LoliRock
3:25
De Psammy Show
3:37
De Psammy Show
3:49
De Psammy Show
4:00
Mickey Mouse (Shorts)
4:10
PJ Masks
4:34
PJ Masks
5:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:40
LoliRock
7:00
TV Winkel
15:20
Echte verhalen: De buurtpolitie
15:45
Echte verhalen: De buurtpolitie
16:15
Trauma centrum
16:45
Trauma centrum
17:10
Achter gesloten deuren
18:00
Achter gesloten deuren
18:55
Ghost whisperer
19:40
Ghost whisperer
20:30
Tip
The Odd Life of Timothy Green
22:30
Tip
Blended
0:40
Tommy teleshopping
3:10
Hart van Nederland
7:00
Seven Eleven
8:00
MTV's Top 10
9:00
Then vs Now
10:00
Super Sweet 16
10:25
Catfish: The tv show
11:10
Catfish: The tv show
12:05
Catfish: The tv show
13:05
16 and Pregnant
14:00
16 and Pregnant
14:55
Catfish: The tv show
15:48
Catfish: The tv show
16:45
RuPaul's drag race
17:45
RuPaul's drag race
18:45
Teen Mom 2
19:40
Teen Mom 2
20:30
Ridiculousness
21:00
Ridiculousness
21:30
Geordie Shore
22:30
Ex on the Beach
23:30
Ex on the Beach
0:30
Ridiculousness
1:00
Ridiculousness
1:30
Ridiculousness
2:00
Music Television
7:22
School of rock
7:47
De Thundermans
8:13
De Thundermans
8:38
Henry Danger
9:00
Henry Danger
9:25
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
9:49
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
10:14
Huize Herrie
10:40
SpongeBob SquarePants
11:02
SpongeBob SquarePants
11:22
De Top Thuis Tips
11:26
De Thundermans
11:52
De Thundermans
12:16
Henry Danger
12:42
Henry Danger
13:08
Game Shakers
13:25
De Top Thuis Tips
13:30
Huize Herrie
13:43
Huize Herrie
14:02
Huize Herrie
14:15
Huize Herrie
14:39
Barbie Dreamhouse Adventures: Go Team Roberts
15:03
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:25
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:36
The Boss Baby: Back in Business
15:59
SpongeBob SquarePants
16:14
SpongeBob SquarePants
16:25
De Casagrandes
16:41
Huize Herrie
17:04
Huize Herrie
17:15
Huize Herrie
17:30
De Thundermans
17:56
De Thundermans
18:23
Henry Danger
18:49
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:15
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:40
Victorious
20:05
De Thundermans
20:32
De Thundermans
20:55
iCarly
21:17
SpongeBob SquarePants
21:30
Bella en de Bulldogs
21:48
De Thundermans
22:10
Big time rush
22:30
Sam & Cat
22:52
Avatar: The Last Airbender
23:14
Victorious
23:37
iCarly
23:59
Kenan & Kel
0:22
The angry beavers
0:46
CatDog
1:09
Rugrats
1:31
Rocko's modern life
1:54
SpongeBob SquarePants
2:16
SpongeBob SquarePants
2:38
Rabbids invasie
2:46
Regal Academy
3:06
Vang Blake!
3:28
De pinguïns van Madagascar
3:50
De pinguïns van Madagascar
4:12
Winx club
4:35
Winx club
Geen programmering
7:30
Wat eten we vandaag?
7:45
BBQ Street
8:10
Sarah Graham's food safari
8:40
Jamie's 15 minute meals
9:05
Estée in Parijs
9:35
Estée in Parijs
10:05
Rudolph's bakery
10:35
Flour power shorts
11:00
Wat eten we vandaag?
11:15
Jamie's food escapes
12:10
Jamie's food escapes
13:05
Jamie's food escapes
14:00
Estée in Parijs
14:30
BBQ Street
15:00
Rudolph's bakery
15:30
Flour power shorts
16:00
Favourites by
16:30
Smaakpupillen
17:00
Wat eten we vandaag?
17:15
Wat eten we vandaag?
17:30
BBQ Street
18:00
Sarah Graham's food safari
18:30
Jamie's 15 minute meals
19:00
Hairy Bikers' Mediterranean Adventure
20:05
The Hairy Bikers' Comfort Food
21:05
The Hairy Bikers' Mississippi Adventure
22:05
De wit rose en rood trip
22:45
De wit rose en rood trip
23:10
Rudolph's bakery
23:50
BBQ Street
0:15
Hairy Bikers' Mediterranean Adventure
1:10
The Hairy Bikers' Comfort Food
2:05
The Hairy Bikers' Mississippi Adventure
2:50
De wit rose en rood trip
3:20
De wit rose en rood trip
3:50
Flour power shorts
4:15
Rudolph's bakery
4:40
Smaakpupillen
Geen programmering
6:55
Death in paradise
7:50
Father Brown
8:40
The Mallorca files
9:30
New tricks
10:30
Death in paradise
11:30
Downton Abbey
12:30
Midsomer murders
13:25
Midsomer murders
14:20
Father Brown
15:10
The Mallorca files
16:05
New tricks
17:05
Death in paradise
18:10
Agatha Raisin
19:05
Agatha Raisin
20:00
Downton Abbey
21:00
Silent witness
22:15
Silent witness
23:25
Noughts + Crosses
0:35
Agatha Raisin
1:35
Motherland
2:05
Silent witness
3:05
Silent witness
4:20
Downton Abbey
Geen programmering
Geen programmering
8:30
Tik Tak
8:35
Boris en Binti
8:40
Biba & Loeba
8:50
De wereld rond met Kaatje
9:00
Wereldbeesten
9:10
De pretshow
9:30
Superbrein
9:55
Rond de Noordzee
10:40
Durf te vragen
11:25
Klaar
11:30
Universiteit van Vlaanderen
11:45
Universiteit van Vlaanderen
12:00
Lentebeelden
12:10
Dagelijkse kost
12:25
Blokken
12:50
Beweeg in uw kot!
13:00
Journaal
13:30
Weer
13:35
Iedereen beroemd
13:55
Thuis
14:20
De collega's
15:20
Murdoch mysteries
16:05
Neighbours
16:30
Het pleintje
17:15
Tip
De Ridder
18:04
Het journaal update
18:10
Weer
18:15
Dagelijkse kost
18:30
Blokken
19:00
Journaal
19:50
Iedereen beroemd
20:15
Weer
20:20
The Brokenwood mysteries
21:50
Riviera
22:40
Journaal
22:57
Keno
22:58
Euromillions
23:00
Weer
23:05
Tip
Gorillas in the Mist
1:10
Dagelijkse kost
1:25
Iedereen beroemd
1:45
Herhalingen
Geen programmering
9:00
Lentebeelden
10:00
Ketnet junior
18:55
Sporza retro
20:00
Terzake
20:35
De afspraak op vrijdag
21:25
Tip
L'économie du couple
23:05
Jordskott
0:05
Herhalingen
7:30
Autosport
8:30
Tennis
11:30
Snooker
12:30
Snooker
14:00
Wielrennen
15:30
Wielrennen
17:00
Wielrennen
19:00
Tennis
22:00
Hall Of Fame | Beijing 2008
23:00
Formule E
0:00
Autosport
0:40
Autosport
1:30
Snooker
2:15
Snooker
3:00
Snooker
Geen programmering
7:00
Breakfast
10:00
BBC News
11:00
Jay Blades' Home Fix
11:45
Homes Under the Hammer
12:45
Close Calls: On Camera
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News
14:45
Doctors
15:15
Father Brown
16:00
Escape to the country
16:45
Garden Rescue
17:30
Coronavirus Daily Update
19:00
BBC News
20:00
The One Show
20:30
A Question of Sport
21:00
My Family
21:30
Not Going Out
22:00
Have I Got News for You
22:30
Peter Kay's Car Share
23:00
BBC News
23:45
The Graham Norton show
0:15
Tip
Young Adult
1:50
BBC News
7:30
Jay Blades' Home Fix
8:15
Garden Rescue
9:00
Sign Zone: Horizon
10:00
Natural World
11:00
BBC News
14:00
Letterbox
14:30
Nigel Slater's Simple Suppers
14:50
Big Dreams, Small Spaces
15:50
Tip
King Kong
17:30
Flog It!
18:15
Pointless
19:00
Eggheads
19:30
Animal Park
20:00
Rick Stein's Road to Mexico
21:00
Springwatch
22:00
Gardeners' World
23:00
Later with Jools Holland
23:45
Newsnight
0:30
Dragons' Den
1:30
Tip
Trumbo
3:30
Sign Zone: The Best of RHS Chelsea Flower Show
4:30
Sign Zone: Great American Railroad Journeys
5:30
This is BBC Two
7:30
Call the midwife
8:20
Call the midwife
9:15
Impossible
10:00
Bargain Hunt
10:45
Father Brown
11:30
Call the midwife
12:25
Last of the Summer Wine
12:55
Only Fools and Horses
13:25
Doctors
13:55
Impossible
14:40
Bargain Hunt
15:25
Father Brown
16:10
Call the midwife
17:00
Last of the Summer Wine
17:30
Only Fools and Horses
18:00
Doctors
18:30
Impossible
19:15
Last of the Summer Wine
19:45
Doctors
20:15
Casualty
21:05
Loving Miss Hatto
22:35
Friday Night Dinner
23:00
Bad Move
23:25
Live at the Apollo
0:10
Doctors
Geen programmering
5:30
Morgenmagazin
9:00
Tagesschau
9:05
Live nach Neun
9:55
In aller Freundschaft
10:45
Meister des Alltags
11:15
Gefragt - Gejagt
12:00
Tagesschau
12:15
Buffet
13:00
Mittagsmagazin
14:00
Tagesschau
14:10
Rote Rosen
15:00
Tagesschau
15:10
Sturm der Liebe
16:00
Tagesschau
16:10
Verrückt nach Meer
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Gefragt - Gejagt
18:50
Quizduell-Olymp
19:45
Sportschau vor acht
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Die Drei von der Müllabfuhr
21:45
Tagesthemen
22:15
Tatort
23:45
Mankells Wallander
1:15
Tagesschau
1:20
Die Drei von der Müllabfuhr
2:50
Tagesschau
2:55
Mankells Wallander
4:25
Druckfrisch
4:55
Tagesschau
5:00
Brisant
Geen programmering
7:20
2 durch Deutschland
8:20
Erlebnisreisen
8:40
Europamagazin
9:10
Monitor
9:40
Aktuelle Stunde
10:25
Lokalzeit
10:55
Planet Wissen
11:55
Erlebnisreisen
12:00
Expeditionen ins Tierreich
12:45
WDR aktuell
13:05
Wolf, Bär & Co.
13:55
Mission Garten: Ein deutsch-niederländisches Team im Einsatz
14:25
Amerikas Flüsse
15:15
Wer weiss denn sowas?
16:00
WDR aktuell
16:15
Unser Dorf zieht um
18:00
Aktuell/Lokalzeit
18:15
Ausgerechnet
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
Das Jahrhundertgewitter
21:00
Das Beste im Westen
21:45
WDR aktuell
22:00
Kölner Treff
23:30
Domian
0:30
Tip
Fistful of Lead
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
7:20
Rote Rosen
8:10
Sturm der Liebe
9:00
Nordmagazin
9:30
Hamburg Journal
10:00
Schleswig-Holstein Magazin
10:30
buten un binnen
11:00
Hallo Niedersachsen
11:30
Jagd auf Motorrad-Raser
12:00
Brisant
12:25
In aller Freundschaft
13:10
In aller Freundschaft
14:00
NDR Info
14:15
Die Nordstory
15:15
Wer weiss denn sowas?
16:00
NDR Info
16:20
Mein Nachmittag
17:10
Panda, Gorilla & Co.
18:00
Ländermagazine
18:15
Hofgeschichten
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Die Nordstory
21:15
Treckerfahrer dürfen das!
21:45
NDR Info
22:00
NDR-Talkshow
0:00
Der deutsche Michel
0:45
NDR-Talkshow
2:45
Hallo Niedersachsen
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
6:00
Guten Morgen Deutschland
8:30
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
9:00
Unter uns
9:30
Alles was zählt
10:00
Der Blaulicht-Report
11:00
Der Blaulicht-Report
12:00
Punkt 12
14:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
15:00
Kitsch oder Kasse
16:00
Marco Schreyl
17:00
Hensslers Countdown - Kochen am Limit
17:30
Unter uns
18:00
RTL Nord
18:00
Explosiv - Das Magazin
18:00
RTL Nord
18:00
Guten Abend RTL
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:30
Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15
Let's Dance - Die große Profi-Challenge
23:15
Llambis Tanzduell
0:00
RTL Nachtjournal
0:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30
Let's Dance - Die große Profi-Challenge
2:55
Llambis Tanzduell
3:40
Der Blaulicht-Report
4:30
Der Blaulicht-Report
5:30
Sat.1-Frühstücksfernsehen
10:00
SAT.1-Frühstücksfernsehen Spezial - Gemeinsam durch die Krise!
11:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
12:00
Anwälte im Einsatz
13:00
Anwälte im Einsatz
14:00
Auf Streife
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Klinik am Südring
17:00
Die Familienhelfer
17:30
Auf Streife - Die Spezialisten
18:00
K11 - Die neuen Fälle
18:30
Auf Streife
19:00
Genial daneben - Das Quiz
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
LUKE! Die 2000er und ich
22:55
Knallerfrauen
23:20
Knallerfrauen
23:50
Switch Reloaded
0:20
Switch Reloaded
0:50
Sechserpack
1:10
Sechserpack
1:35
Die dreisten drei
2:00
Die dreisten drei
2:20
Die dreisten drei
2:45
Knallerfrauen
3:05
Knallerfrauen
3:30
Switch Reloaded
3:50
Switch Reloaded
4:15
Sechserpack
4:35
Sechserpack
5:00
Die dreisten drei
5:20
Die dreisten drei
Geen programmering
7:34
De wonderlijke wereld van Gumball
7:45
De wonderlijke wereld van Gumball
7:56
De wonderlijke wereld van Gumball
8:07
Teen Titans Go!
8:17
Teen Titans Go!
8:30
DC Super Hero Girls
8:40
DC Super Hero Girls
8:54
Craig van de Kreek
9:04
Craig van de Kreek
9:18
Be Cool, Scooby-Doo!
9:42
Be Cool, Scooby-Doo!
10:05
Be Cool, Scooby-Doo!
10:29
Be Cool, Scooby-Doo!
10:50
Unikitty
11:01
Unikitty
11:15
Unikitty
11:25
Unikitty
11:36
Unikitty
11:49
Be Cool, Scooby-Doo!
12:12
Be Cool, Scooby-Doo!
12:34
Be Cool, Scooby-Doo!
12:55
Power Players
13:05
Power Players
13:16
Power Players
13:30
Unikitty
13:40
Unikitty
13:54
Unikitty
14:04
Unikitty
14:17
Unikitty
14:28
Unikitty
14:42
Teen Titans Go!
14:51
Teen Titans Go!
15:01
Teen Titans Go!
15:11
Teen Titans Go!
15:19
Teen Titans Go!
15:32
DC Super Hero Girls
15:42
DC Super Hero Girls
15:56
Mao Mao: Helden met een puur hart
16:07
Mao Mao: Helden met een puur hart
16:20
ThunderCats Brul
16:30
ThunderCats Brul
16:44
Be Cool, Scooby-Doo!
17:05
Be Cool, Scooby-Doo!
17:29
Teen Titans Go!
17:38
Teen Titans Go!
17:51
ThunderCats Brul
18:01
ThunderCats Brul
18:15
Power Players
18:25
Power Players
18:39
Unikitty
18:50
Unikitty
19:00
Unikitty
19:11
Unikitty
19:23
Unikitty
19:34
Unikitty
19:47
Teen Titans Go!
19:58
Teen Titans Go!
20:10
Teen Titans Go!
20:20
Teen Titans Go!
20:34
Ben 10
20:44
Ben 10
20:57
De wonderlijke wereld van Gumball
21:08
De wonderlijke wereld van Gumball
21:21
De wonderlijke wereld van Gumball
21:32
De wonderlijke wereld van Gumball
21:45
De wonderlijke wereld van Gumball
21:55
De wonderlijke wereld van Gumball
22:05
De wonderlijke wereld van Gumball
22:16
De wonderlijke wereld van Gumball
22:27
De wonderlijke wereld van Gumball
22:39
De wonderlijke wereld van Gumball
22:49
De wonderlijke wereld van Gumball
23:00
De wonderlijke wereld van Gumball
23:11
De wonderlijke wereld van Gumball
23:21
De wonderlijke wereld van Gumball
23:32
De wonderlijke wereld van Gumball
23:43
De wonderlijke wereld van Gumball
23:54
De wonderlijke wereld van Gumball
0:05
De wonderlijke wereld van Gumball
0:15
De wonderlijke wereld van Gumball
0:27
Angelo Rules
0:38
Angelo Rules
0:48
Angelo Rules
0:59
Angelo Rules
1:09
Angelo Rules
1:20
Angelo Rules
1:30
Angelo Rules
1:41
Angelo Rules
1:51
Angelo Rules
2:02
Angelo Rules
2:12
Angelo Rules
2:22
Angelo Rules
2:33
Angelo Rules
2:43
Angelo Rules
2:54
Angelo Rules
3:04
Angelo Rules
3:16
De wonderlijke wereld van Gumball
3:27
De wonderlijke wereld van Gumball
3:37
De wonderlijke wereld van Gumball
3:48
De wonderlijke wereld van Gumball
3:59
De wonderlijke wereld van Gumball
4:09
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:31
De wonderlijke wereld van Gumball
4:41
De wonderlijke wereld van Gumball
4:51
De wonderlijke wereld van Gumball
5:02
De wonderlijke wereld van Gumball
5:14
De wonderlijke wereld van Gumball
5:24
De wonderlijke wereld van Gumball
5:36
De wonderlijke wereld van Gumball
5:46
De wonderlijke wereld van Gumball
7:18
Wild hunters
8:10
America's Wild Spaces
8:35
Africa's Wild Side
9:26
Yukon vet
10:19
Wild hunters
11:10
Wild hunters
12:01
Wild hunters
12:53
Wild hunters
13:46
Wild hunters
14:37
Wild hunters
15:28
Yukon vet
16:19
Africa's Wild Side
17:10
Animal fight club
18:00
Man Vs Octopus
18:52
Caught in the act
19:43
Animal fight club compilations
20:34
Man Vs Octopus
21:26
Africa's Wild Side
22:18
Yukon vet
23:09
Animal fight club
23:59
Man Vs Octopus
0:51
Caught in the act
1:43
Wild hunters
2:29
Wild hunters
3:16
Wild hunters
4:02
Wild hunters
4:49
America's Wild Spaces
5:11
America's Wild Spaces
5:36
Trials of the Wild
7:35
Storage wars
8:00
The Curse of Oak Island
8:45
Ancient Aliens
9:35
WW2 Treasure Hunters
10:20
American Pickers Best Ofs
11:10
Swamp People
12:00
Ancient Aliens
12:50
Forged in Fire
13:35
Forged in Fire
14:20
American pickers
15:10
Pawn Stars South Africa
15:40
Storage wars
16:05
Pawn stars
16:30
Pawn Stars South Africa
17:00
Pawn stars
17:50
Mijn History Moment
18:00
The Lost Evidence
18:50
The Curse Of Civil War
19:40
American Pickers Best Ofs
20:30
Forged in Fire
21:25
Forged in Fire Tournament of Champions
22:15
American pickers
23:05
Pawn Stars South Africa
23:35
Storage wars
0:00
American pickers
0:45
Forged in Fire
1:30
Forged in Fire Tournament of Champions
2:20
Pawn Stars South Africa
2:45
Forged in Fire
3:25
Swamp People
4:10
American Pickers Best Ofs
4:55
Ancient Aliens
5:40
Pawn Stars South Africa
7:36
How it's made
8:00
How it's made
8:24
NASA's unexplained files
9:12
NASA's unexplained files
10:00
Extreme engineering
10:48
Extreme engineering
11:36
How it's made
12:00
How it's made
12:24
How it's made
12:50
How it's made
13:14
How it's made
13:38
Outrageous acts of psych
14:02
Outrageous acts of psych
14:26
Outrageous acts of psych
14:50
Outrageous acts of psych
15:14
Extreme engineering
16:02
Incredible engineering blunders
16:50
NASA's unexplained files
17:40
NASA's unexplained files
18:30
How it's made
18:55
How do they do it? Met Teun en Joep
19:20
How do they do it? Met Teun en Joep
19:45
How do they do it? Met Teun en Joep
20:10
How do they do it? Met Teun en Joep
20:35
How do they do it? Met Teun en Joep
21:00
Bugs, bites and parasites: Tropical diseases uncovered
22:00
Monsters inside me
22:45
Monsters inside me
23:30
NASA's unexplained files
0:20
NASA's unexplained files
1:10
Outrageous acts of psych
1:35
Outrageous acts of psych
2:00
Outrageous acts of psych
2:24
Outrageous acts of psych
2:48
Monsters inside me
3:36
How it's made: Dream cars
4:00
How it's made: Dream cars
4:24
How it's made: Dream cars
4:48
How it's made: Dream cars
5:12
How it's made
5:36
How it's made
7:28
The Making Of...
8:00
The Professionals
9:00
Nederland toen
9:30
Mijn nostalgisch Nederland
10:01
Tommy teleshopping
11:00
You Rang, M'Lord?
12:01
Tommy teleshopping
13:31
Oh moeder, wat is het heet
14:00
Tommy teleshopping
14:31
Mijn nostalgisch Nederland
15:01
Tommy teleshopping
15:31
Hi-de-Hi!
16:02
Medisch Centrum West
17:01
Kloosters en Abdijen
17:31
Ontdek je plekje
18:01
'Allo 'allo!
18:31
Keeping Up Appearances
19:02
Sterren voor de Klas
19:31
Ouwe Jongens Smørrebrød
20:00
Land girls
21:01
Taggart
22:01
Medisch Centrum West
23:01
'Allo 'allo!
23:31
Keeping Up Appearances
0:00
Sterren voor de Klas
0:30
Wolfseinde
1:00
Egmond Binnen
3:07
Ballykissangel
4:00
Wordt u al geholpen?
4:33
Medisch Centrum West
5:30
The Professionals
7:30
Extreme engineering
8:15
Codes and conspiracies
9:00
HMS Ark Royal
9:45
Anthony Bourdain: No Reservations
10:30
Everest: beyond the limit
11:15
Extreme engineering
12:00
Blowing up history
12:45
HMS Ark Royal
13:30
HMS Ark Royal
14:15
Anthony Bourdain: No Reservations
15:00
Everest: beyond the limit
15:45
Extreme engineering
16:30
Blowing up history
17:15
HMS Ark Royal
18:00
HMS Ark Royal
18:45
Anthony Bourdain: No Reservations
19:30
Everest: beyond the limit
20:15
Extreme engineering
21:00
MegaQuake: Hour that Shook Japan
21:45
Blowing up history
22:30
HMS Ark Royal
23:15
Extreme Engineering
0:00
HMS Ark Royal
0:45
Anthony Bourdain: No Reservations
1:30
Everest: beyond the limit
2:15
Extreme engineering
3:00
MegaQuake: Hour that Shook Japan
3:45
Codes and conspiracies
4:30
HMS Ark Royal
5:15
Everest: beyond the limit
7:40
Border control: Spain
8:10
I Almost Got Away With It
9:00
Murder Loves Company
9:50
Murder Loves Company
10:40
Disappeared
11:30
Still a Mystery
12:20
Still a Mystery
13:10
Web of lies
14:00
Deadline: Crime with Tamron Hall
14:50
Deadline: Crime with Tamron Hall
15:40
Disappeared
16:30
Hometown Homicide
17:20
Hometown Homicide
18:15
The Object of Murder
19:10
The Object of Murder
20:05
Body Cam
21:00
Diabolical: Deadly Love
22:00
Diabolical: Deadly Love
23:00
Love the way you lie
0:00
Love the way you lie
0:55
Love the way you lie
1:50
Love the way you lie
2:35
Love the way you lie
3:20
The Object of Murder
4:05
Border control: Spain
4:30
Disappeared
5:15
Web of lies
6:40
Tip
Potiche
8:15
North Sea Jazz classics
9:15
50 jaar Pinkpop
10:05
50 jaar Pinkpop
11:05
Tip
Dwarse denkers
11:30
Tip
Toen Ma naar Mars vertrok
12:20
DocTalks
12:45
Het Concertgebouworkest speelt ...
13:10
Het Concertgebouworkest speelt ...
13:35
Krabbé zoekt Picasso
14:10
Dichter tegen de tijd
14:55
AVROTROS Klassiek presenteert
15:25
AVROTROS Klassiek presenteert: Ella van Poucke
15:54
Spoken word sessies
16:00
Back to North Sea Jazz
17:00
Spoken word sessies
17:05
The art of France: This is the modern world
17:55
Spoken word sessies
18:00
Tip
Verborgen verleden
18:45
Jazzportretten
19:13
Dichter draagt voor
19:15
2Doc: Goede buren
20:10
DocTalks
20:30
50 jaar Pinkpop
21:20
50 jaar Pinkpop
22:10
NPO Radio 2 presenteert ...
23:30
2 meter sessies
23:55
2Doc: Goede buren
0:45
DocTalks
1:05
Het Concertgebouworkest speelt ...
1:30
Het Concertgebouworkest speelt ...
1:55
Tip
El Clan
3:34
Ik zie ik zie wat jij niet ziet
3:40
Krabbé zoekt Picasso
4:15
Ik zie ik zie wat jij niet ziet
4:20
Dichter tegen de tijd
5:05
AVROTROS Klassiek presenteert
5:35
AVROTROS Klassiek presenteert: Ella van Poucke
7:15
360° - Geo Reportage
8:00
Die Bambusflößer von Bangladesch
8:45
Stadt Land Kunst
9:25
Der unaufhaltsame Aufstieg von Amazon
10:55
Die Wahrheit über die Lüge
11:50
Wie das Land, so der Mensch
12:15
Re:
12:50
Le dessous des cartes
13:00
Stadt Land Kunst
13:45
Tip
Diplomatie
15:05
Denkmäler der Ewigkeit
16:50
Xenius
17:20
Abenteuer Archäologie
17:50
Griechenland von Insel zu Insel
18:30
Kostbare Kleinode: Kolibris
19:20
Journal
19:40
Re: Alltag ohne Alkohol - Leben mit null Prozent
20:15
Tip
Ramdam
21:45
Mensch. Herbert.
22:40
Baloise Session 2019 - Herbert Grönemeyer
23:50
Kraftwerk - Pop Art
0:50
Tracks
1:25
Streetphilosophy
1:55
Focus Iran
2:50
Wie das Land, so der Mensch
3:15
Wie das Land, so der Mensch
3:45
Wie das Land, so der Mensch
4:10
28 Minuten
4:54
Wer nicht fragt, stirbt dumm!
4:57
Pause
Geen programmering
6:00
Edwin op Noord
10:00
Babette op Noord
13:00
Karel op Noord
16:00
Oetse op Noord
18:00
Noord vandaag
18:22
Weerbericht
18:30
Noord vandaag
18:52
Weerbericht
19:00
Noord vandaag
19:22
Weerbericht
19:30
Noord vandaag
19:52
Weerbericht
20:00
Noord vandaag
20:22
Weerbericht
20:30
Boven Wotter
20:52
Weerbericht
21:00
Noord vandaag
21:22
Weerbericht
21:30
Noord vandaag
21:52
Weerbericht
22:00
Noord vandaag
22:22
Weerbericht
22:30
Noord vandaag
22:52
Weerbericht
23:00
Noord vandaag
23:22
Weerbericht
23:30
Noord vandaag
23:52
Weerbericht
0:00
Noord vandaag
0:23
Weerbericht
0:30
Noord vandaag
0:53
Weerbericht
1:00
Noord vandaag
1:20
Weerbericht
1:22
Noord vandaag
1:42
Weerbericht
1:45
Noord vandaag
2:05
Weerbericht
2:07
Noord vandaag
2:27
Weerbericht
2:30
Noord vandaag
2:50
Weerbericht
2:52
Noord vandaag
3:12
Weerbericht
3:15
Noord vandaag
3:35
Weerbericht
3:37
Noord vandaag
3:57
Weerbericht
4:00
Noord vandaag
4:20
Weerbericht
4:22
Noord vandaag
4:42
Weerbericht
4:45
Noord vandaag
Geen programmering
6:00
Sokkebalje
9:00
Juster
13:05
De middei fan Fryslân op TV
16:00
Weistra op wei op TV
17:00
Fryslân Hjoed
17:15
It Waar
17:20
Hea!
17:30
It polytburo
17:45
Set 'm op Fryslân
18:00
Fryslân Hjoed
18:15
It Waar
18:20
Hea!
18:30
It polytburo
18:45
Set 'm op Fryslân
19:00
Fryslân Hjoed
19:15
It Waar
19:20
Hea!
19:30
It polytburo
19:45
Set 'm op Fryslân
20:00
Fryslân Hjoed
20:15
It Waar
20:20
Hea!
20:30
It polytburo
20:45
Set 'm op Fryslân
21:00
Fryslân Hjoed
21:15
It Waar
21:20
Hea!
21:30
It polytburo
21:45
Set 'm op Fryslân
22:00
Fryslân Hjoed
22:15
It Waar
22:20
Hea!
22:30
It polytburo
22:45
Set 'm op Fryslân
23:00
Fryslân Hjoed
23:15
It Waar
23:20
Hea!
23:30
It polytburo
23:45
Set 'm op Fryslân
0:00
Fryslân Hjoed
0:15
It Waar
0:25
Hea!
0:30
It polytburo
1:00
Fryslân Hjoed
1:15
It Waar
1:25
Hea!
1:30
It polytburo
1:45
Set 'm op Fryslân
2:00
Fryslân Hjoed
2:15
It Waar
2:25
Hea!
2:30
It polytburo
2:45
Set 'm op Fryslân
3:00
Fryslân Hjoed
3:15
It Waar
3:25
Hea!
3:30
It polytburo
3:45
Noardewyn live kompilaasje
4:00
Fryslân Hjoed
4:15
It Waar
4:25
Hea!
4:30
It polytburo
4:45
Set 'm op Fryslân
Geen programmering
6:00
De Dag van Drenthe - Visual Radio
10:00
Drenthe Beweegt
10:15
De Dag van Drenthe - Visual Radio
17:00
Drenthe nu
17:16
Ondernemen in Drenthe - Op het werk
17:30
Drenthe nu
17:46
Ondernemen in Drenthe - Op het werk
18:00
NOS Journaal
18:18
Drenthe nu
18:34
RTV Drenthe Nostalgie - djau dari mata
18:55
Djammen - de clips
19:00
Drenthe nu
19:16
RTV Drenthe Nostalgie
20:00
Drenthe nu
20:16
Ondernemen in Drenthe - Op het werk
20:30
Drenthe nu
20:46
Ondernemen in Drenthe - Op het werk
21:00
Drenthe nu
21:16
RTV Drenthe Nostalgie
22:00
Drenthe nu
22:16
Ondernemen in Drenthe - Op het werk
22:30
Drenthe nu
22:46
Ondernemen in Drenthe - Op het werk
23:00
Drenthe nu
23:16
Ondernemen in Drenthe - Op het werk
23:30
Drenthe nu
23:46
Ondernemen in Drenthe - Op het werk
0:00
Drenthe nu
0:13
Ondernemen in Drenthe - Op het werk
0:24
RTV Drenthe Nostalgie
1:06
Drenthe nu
1:19
Ondernemen in Drenthe - Op het werk
1:30
RTV Drenthe Nostalgie
2:12
Drenthe nu
2:25
Ondernemen in Drenthe - Op het werk
2:36
RTV Drenthe Nostalgie
3:18
Djammen - de clips
3:24
Drenthe nu
3:37
Ondernemen in Drenthe - Op het werk
3:48
RTV Drenthe Nostalgie
4:30
Drenthe nu
4:43
Ondernemen in Drenthe - Op het werk
4:54
RTV Drenthe Nostalgie
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Blijf Thuis in Overijssel
12:00
De Bijrijder
13:00
Blijf Thuis in Overijssel
13:07
De Bijrijder
14:00
Blijf Thuis in Overijssel
14:07
Auf geht's mit Dorothy
14:35
Groeten uit Koekstad
15:00
Blijf Thuis in Overijssel
15:07
Villa Frans
15:35
Overijssel Overzee
16:00
Van Jonge Leu en Oale Groond
16:35
Het Oversticht
17:00
Blijf Thuis in Overijssel
17:30
Blijf Thuis in Overijssel
21:00
Van Jonge Leu en Oale Groond
21:35
Het Oversticht
22:00
Blijf Thuis in Overijssel
22:30
Blijf Thuis in Overijssel
23:00
Blijf Thuis in Overijssel
23:30
Blijf Thuis in Overijssel
Geen programmering
6:00
Dag TV
9:00
Gisteren gemist?
10:00
Gelderland in Beweging
10:30
Gelderland in Beweging
11:00
Gisteren gemist?
11:20
GLD Onderweg
11:30
Gisteren gemist?
11:50
GLD Onderweg
12:00
Het groene oosten
17:00
GLD Nieuws
17:20
De Week van Gelderland
18:00
GLD Nieuws
18:20
De Week van Gelderland
19:00
GLD Nieuws
19:20
De Week van Gelderland
20:00
GLD Nieuws
20:20
De Week van Gelderland
21:00
GLD Nieuws
21:20
De Week van Gelderland
22:00
GLD Nieuws
22:20
De Week van Gelderland
23:00
GLD Nieuws
23:20
De Week van Gelderland
Geen programmering
7:00
Dit is Flevoland
11:00
Dit is Flevoland
15:00
Dit is Flevoland
18:00
Dit is Flevoland nieuws
18:12
Weer
18:17
RegioNed
18:30
Dit is Flevoland nieuws
18:42
Weer
18:47
RegioNed
19:00
Dit is Flevoland nieuws
19:12
Weer
19:17
RegioNed
19:30
Dit is Flevoland nieuws
19:42
Weer
19:47
RegioNed
20:00
Dit is Flevoland nieuws
20:12
Weer
20:17
RegioNed
20:30
Dit is Flevoland nieuws
20:42
Weer
20:47
RegioNed
21:00
Dit is Flevoland nieuws
21:12
Weer
21:17
RegioNed
21:30
Dit is Flevoland nieuws
21:42
Weer
21:47
RegioNed
22:00
Dit is Flevoland nieuws
22:12
Weer
22:17
RegioNed
22:30
Dit is Flevoland nieuws
22:42
Weer
22:47
RegioNed
23:00
Dit is Flevoland nieuws
23:12
Weer
23:17
RegioNed
23:30
Dit is Flevoland nieuws
23:42
Weer
23:47
RegioNed
0:00
Dit is Flevoland nieuws
0:12
Weer
0:17
RegioNed
0:30
Dit is Flevoland nieuws
0:42
Weer
0:47
RegioNed
1:00
Dit is Flevoland nieuws
1:12
Weer
1:15
Dit is Flevoland nieuws
1:27
Weer
1:30
Dit is Flevoland nieuws
1:42
Weer
1:45
Dit is Flevoland nieuws
1:57
Weer
2:00
Dit is Flevoland nieuws
2:12
Weer
2:15
Dit is Flevoland nieuws
2:27
Weer
2:30
Dit is Flevoland nieuws
2:42
Weer
2:45
Dit is Flevoland nieuws
2:57
Weer
3:00
Dit is Flevoland nieuws
3:12
Weer
3:15
Dit is Flevoland nieuws
3:27
Weer
3:30
Dit is Flevoland nieuws
3:42
Weer
3:45
Dit is Flevoland nieuws
3:57
Weer
4:00
Dit is Flevoland nieuws
4:12
Weer
4:15
Dit is Flevoland nieuws
4:27
Weer
4:30
Dit is Flevoland nieuws
4:42
Weer
4:45
Dit is Flevoland nieuws
4:57
Weer
Geen programmering
7:00
Kijkradio
8:00
Kijkradio
9:00
Kijkradio
10:00
Kijkradio
11:00
Tekst TV
12:00
Kijkradio
13:00
Kijkradio
14:00
Kijkradio
15:00
Kijkradio
16:00
Kijkradio
17:00
Kijkradio
18:00
Kijkradio
19:00
Het NH Nieuws & AT5 Nieuws
19:11
NH buurten
19:30
NH Events
19:49
Iconen
20:00
Het NH Nieuws & AT5 Nieuws
20:14
Universiteit van Nederland
20:33
Het NH Nieuws & AT5 Nieuws
20:44
Reportage
21:00
Het NH Nieuws & AT5 Nieuws
21:11
NH buurten
21:30
NH Events
21:49
Iconen
22:00
Het NH Nieuws & AT5 Nieuws
22:14
Universiteit van Nederland
22:33
Het NH Nieuws & AT5 Nieuws
22:44
Reportage
23:00
Het NH Nieuws & AT5 Nieuws
23:11
NH buurten
23:30
NH Events
23:49
Iconen
Geen programmering
7:35
Margreet
7:50
RegioNed
7:55
Tekst-TV
8:00
UNieuws
8:15
Gouden tijden
8:35
Margreet
8:50
RegioNed
8:55
Tekst-TV
9:00
UNieuws
9:15
Gouden tijden
9:35
Margreet
9:50
RegioNed
9:55
Tekst-TV
10:00
UNieuws
10:15
Gouden tijden
10:35
Margreet
10:50
RegioNed
10:55
Tekst-TV
11:00
UNieuws
11:15
Gouden tijden
11:35
Margreet
11:50
RegioNed
11:55
Tekst-TV
12:00
Verleden van Utrecht
12:10
De Grens
12:20
Utrecht buiten
12:40
Mooi Utrecht
12:45
RegioNed
12:55
Tekst-TV
13:00
Verleden van Utrecht
13:10
De Grens
13:20
Utrecht buiten
13:40
Mooi Utrecht
13:45
RegioNed
13:55
Tekst-TV
14:00
Verleden van Utrecht
14:10
De Grens
14:20
Utrecht buiten
14:40
Mooi Utrecht
14:45
RegioNed
14:55
Tekst-TV
15:00
Verleden van Utrecht
15:10
De Grens
15:20
Utrecht buiten
15:40
Mooi Utrecht
15:45
RegioNed
15:55
Tekst-TV
16:00
Verleden van Utrecht
16:10
De Grens
16:20
Utrecht buiten
16:40
Mooi Utrecht
16:45
RegioNed
16:55
Tekst-TV
17:00
UNieuws
17:15
Utrechters in coronatijd
17:20
Een Berg Sport
17:45
RegioNed
17:55
Tekst-TV
18:00
UNieuws
18:15
Utrechters in coronatijd
18:20
Een Berg Sport
18:45
RegioNed
18:55
Tekst-TV
19:00
UNieuws
19:15
Utrechters in coronatijd
19:20
Een Berg Sport
19:45
RegioNed
19:55
Tekst-TV
20:00
UNieuws
20:15
Utrechters in coronatijd
20:20
Een Berg Sport
20:45
RegioNed
20:55
Tekst-TV
21:00
UNieuws
21:15
Utrechters in coronatijd
21:20
Een Berg Sport
21:45
RegioNed
21:55
Tekst-TV
22:00
UNieuws
22:15
Utrechters in coronatijd
22:20
Een Berg Sport
22:45
RegioNed
22:55
Tekst-TV
23:00
UNieuws
23:15
Utrechters in coronatijd
23:20
Een Berg Sport
23:45
RegioNed
23:55
Tekst-TV
0:00
UNieuws
0:15
Utrechters in coronatijd
0:20
Een Berg Sport
0:45
RegioNed
0:55
Tekst-TV
1:00
UNieuws
1:15
Utrechters in coronatijd
1:20
Een Berg Sport
1:45
RegioNed
1:55
Tekst-TV
2:00
UNieuws
2:15
Utrechters in coronatijd
2:20
Een Berg Sport
2:45
RegioNed
2:55
Tekst-TV
3:00
UNieuws
3:15
Utrechters in coronatijd
3:20
Een Berg Sport
3:45
RegioNed
3:55
Tekst-TV
4:00
UNieuws
4:15
Utrechters in coronatijd
4:20
Een Berg Sport
4:45
RegioNed
4:55
Tekst-TV
Geen programmering
7:30
TV West Nieuws
8:00
Parkpop: Special
8:30
TV West Nieuws
9:00
Parkpop: Special
9:30
TV West Nieuws
10:00
Parkpop: Special
10:30
TV West Nieuws
11:00
Parkpop: Special
11:30
TV West Nieuws
12:00
NOS Journaal
12:30
TV West Nieuws
13:00
Parkpop: Special
13:30
TV West Nieuws
14:00
Parkpop: Special
14:30
TV West Nieuws
15:00
NOS Journaal
15:30
TV West Nieuws
16:00
Parkpop: Special
16:30
TV West Nieuws
17:00
Feest op Vrijdag: Hart voor Muziek
17:30
TV West Nieuws
17:48
Weer met Huub
17:51
RegioNed
18:00
Feest op Vrijdag: Hart voor Muziek
18:30
TV West Nieuws
18:48
Weer met Huub
18:51
RegioNed
19:00
Feest op Vrijdag: Hart voor Muziek
19:30
TV West Nieuws
19:48
Weer met Huub
19:51
RegioNed
20:00
Feest op Vrijdag: Hart voor Muziek
20:30
TV West Nieuws
20:48
Weer met Huub
20:51
RegioNed
21:00
Feest op Vrijdag: Hart voor Muziek
21:30
TV West Nieuws
21:48
Weer met Huub
21:51
RegioNed
22:00
Feest op Vrijdag: Hart voor Muziek
22:30
TV West Nieuws
22:48
Weer met Huub
22:51
RegioNed
23:00
Feest op Vrijdag: Hart voor Muziek
23:30
TV West Nieuws
23:48
Weer met Huub
23:51
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
0:30
Niets is Onmogelijk
7:30
Welkom bij Rijnmond
7:45
Bureau Rijnmond
8:00
Welkom bij Rijnmond
8:15
Bureau Rijnmond
8:30
Welkom bij Rijnmond
8:45
Bureau Rijnmond
9:00
Welkom bij Rijnmond
9:15
Bureau Rijnmond
9:30
Welkom bij Rijnmond
9:45
Bureau Rijnmond
10:00
Welkom bij Rijnmond
10:15
Bureau Rijnmond
10:30
Welkom bij Rijnmond
10:45
Bureau Rijnmond
11:00
Welkom bij Rijnmond
11:15
Bureau Rijnmond
11:30
Welkom bij Rijnmond
11:45
Bureau Rijnmond
12:00
Welkom bij Rijnmond
12:15
Bureau Rijnmond
12:30
Welkom bij Rijnmond
12:45
Bureau Rijnmond
13:00
Welkom bij Rijnmond
13:15
Bureau Rijnmond
13:30
Welkom bij Rijnmond
13:45
Bureau Rijnmond
14:00
Welkom bij Rijnmond
14:15
Bureau Rijnmond
14:30
Welkom bij Rijnmond
14:45
Bureau Rijnmond
15:00
Welkom bij Rijnmond
15:15
Bureau Rijnmond
15:30
Welkom bij Rijnmond
15:45
Bureau Rijnmond
16:00
Welkom bij Rijnmond
16:15
Bureau Rijnmond
16:30
Welkom bij Rijnmond
16:45
Bureau Rijnmond
17:00
Welkom bij Rijnmond
17:19
Rijnmond Sport
17:30
Welkom bij Rijnmond
17:49
Rijnmond Sport
18:00
Welkom bij Rijnmond
18:19
Rijnmond Sport
18:30
Welkom bij Rijnmond
18:49
Rijnmond Sport
19:00
Welkom bij Rijnmond
19:19
Rijnmond Sport
19:30
Welkom bij Rijnmond
19:49
Rijnmond Sport
20:00
Welkom bij Rijnmond
20:19
Rijnmond Sport
20:30
Welkom bij Rijnmond
20:49
Rijnmond Sport
21:00
Welkom bij Rijnmond
21:19
Rijnmond Sport
21:30
Welkom bij Rijnmond
21:49
Rijnmond Sport
22:00
Welkom bij Rijnmond
22:19
Rijnmond Sport
22:30
Welkom bij Rijnmond
22:49
Rijnmond Sport
23:00
Pause
1:00
Nachtprogrammering
10:00
Omroep Zeeland Tekst TV
18:00
Zeeland Nu
18:10
Trugkieke
18:19
Weer
18:20
De canon van Zeeland
18:25
Verzeeuwigd
18:30
Zeeland Nu
18:40
Trugkieke
18:49
Weer
18:50
De canon van Zeeland
18:55
Verzeeuwigd
19:00
Zeeland Nu
19:10
Trugkieke
19:19
Weer
19:20
De canon van Zeeland
19:25
Verzeeuwigd
19:30
Zeeland Nu
19:40
Trugkieke