TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

ESPN

Eurosport 2

Boomerang

Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:10
Goedemorgen Nederland
7:30
NOS Journaal
7:40
Goedemorgen Nederland
8:00
NOS Journaal
8:10
Goedemorgen Nederland
8:29
NOS Journaal
8:40
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:10
Goedemorgen Nederland
9:30
NOS Journaal
9:40
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:15
Nederland in beweging
10:30
NOS Journaal
10:40
MAX geheugentrainer
11:00
NOS Journaal
11:15
Tijd voor MAX
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:20
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
14:00
Het vragenuurtje
15:00
NOS Journaal
15:20
Kook mee met MAX
15:35
NOS Journaal
15:55
Op1
16:57
Socutera
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:56
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:00
M
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
DNA onbekend
21:25
Opsporing verzocht
22:20
Op1
23:25
Tip
Studio sport Eredivisie
0:00
NOS Journaal
0:25
Op1
1:20
NOS Journaal
1:40
EenVandaag
2:05
NOS Journaal
2:40
NOS Journaal
3:05
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
6:10
Tijd voor MAX
7:00
Journaal met gebarentolk
7:10
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:38
NOS Journaal
7:42
NOS Journaal
7:46
NOS Journaal
7:50
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:10
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:37
NOS Journaal
8:45
Jeugdjournaal met gebarentolk
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Nederland in beweging
9:40
Meldpunt
10:15
Nieuwsuur
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:25
Tip
BinnensteBuiten
11:57
Politieke partijen
12:00
De nieuws BV
13:40
Radar
14:30
Tip
NOS Klimaattop NL
15:30
Typisch Helmond-West
16:00
NOS Journaal
16:05
Oppassen!!!
16:30
Met het mes op tafel
17:00
NOS Journaal
17:05
Tip
Snow animals
18:00
NOS Journaal
18:15
NOS Journaal regio
18:20
Tip
Noord-Zuid-Oost-West
18:50
Tip
BinnensteBuiten
19:25
Typisch Helmond-West
19:55
Met het mes op tafel
20:30
Tip
Het geheim van de meester
21:15
Nu te zien!
21:30
Nieuwsuur
22:10
De Hofbar
22:35
Tip
2Doc: #ThisisEgypt 2
23:35
Rond de Noordzee
0:20
De nachtzoen
0:30
Nieuwsuur
1:15
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Sesamstraat
6:50
Tik Tak
6:55
Tip de muis
7:08
Zin in Zappelin
7:10
Olivia
7:22
Zin in Zappelin
7:25
Mike de ridder
7:39
Zin in Zappelin
7:40
Kindertijd
7:49
Zin in Zappelin
7:55
Waffel de wonderhond
8:04
Zin in Zappelin
8:10
Buurman en Buurman hebben een nieuw huis
8:15
De Smurfen
8:30
Nils Holgersson
8:45
Jeugdjournaal
8:50
Ringel Singel 19
8:58
Kiwi & Strit
9:05
Nelli en Nora
9:10
Pieter Konijn
9:20
Klumpies
9:30
Bol & Smik
9:40
Sarah en Eend
9:45
Bing
9:55
Beer Bo
10:00
Teletubbies
10:10
Rita & Krokodil
10:15
NoNo
10:25
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:30
Hoi Duggee
10:40
Woezel & Pip overal vriendjes
10:55
Sesamstraat: 10 voor ...
11:05
Clangers
11:15
Ella, Oscar & Hoo
11:30
Sesamstraat
11:45
Zin in Zappelin
11:50
Stop!
12:00
Abi
12:08
Zin in Zappelin
12:38
Zin in Zappelin
12:40
Iedereen K3
12:59
Zin in Zappelin
13:05
Zappsport@HOME - Workout
13:20
De zoo
13:30
Studio snugger
13:45
Topdoks
14:10
Welkom bij de Romeinen
14:35
Dodelijk 360
15:05
Brainstorm
15:25
Willem Wever
15:55
De proefkeuken
16:20
De faker
16:35
Zapplive extra
16:50
Checkpoint
17:15
Zapplive extra
17:30
Freeks wilde wereld
17:40
Zapplive extra
17:55
Brugklas
18:10
De faker
18:25
SpangaS: De campus
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:25
Vier handen op één buik
21:20
Tip
Je zal het maar hebben
21:55
Lauren! Ik wil een kind
22:45
Nachtdieren
23:25
M
0:20
Vier handen op één buik
1:15
Tip
Je zal het maar hebben
1:55
Lauren! Ik wil een kind
2:40
Nachtdieren
3:20
M
4:10
Tekst-tv
Geen programmering
6:20
Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
6:30
Nieuws
6:45
Nieuws
7:00
Nieuws
7:15
Nieuws
7:30
Nieuws
7:45
Nieuws
8:00
Nieuws
8:20
Nieuws
8:40
Nieuws
9:00
Nieuws
9:10
RTL Boulevard
10:00
Koffietijd
11:10
Goede tijden, slechte tijden
11:40
The bold and the beautiful
12:05
Eigen huis & tuin: Lekker leven
13:05
Dr. Phil
14:00
Jinek
15:30
Married at first sight
17:00
Eigen huis & tuin: Lekker leven
18:00
Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:55
Weer
20:00
Goede tijden, slechte tijden
20:30
Married at first sight
22:00
Jinek
23:25
Nieuws
23:40
Weer
23:45
Jinek
1:00
RTL Boulevard
1:55
Teleshop 4: Tommy teleshopping
2:00
Teleshop 4: Tommy teleshopping
5:30
RTL De journal
6:00
Teleshop 4: Mediashop
7:30
Teleshop 5: Online gespot
8:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
10:00
Teleshop 4: Mediashop
10:35
Teleshop 5: Tommy teleshopping
11:00
Teleshop 4: Mediashop
14:20
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:40
Dr. Phil
17:30
Big brother
18:30
Horrorhuurders & huisjesmelkers
19:30
Ambulance UK
20:30
E.O.D.: Explosieven Opruimings Dienst
21:30
Big brother
22:30
24 uur in de ER
23:30
Ambulance UK
0:40
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
6:30
Hart van Nederland - Vroege editie
6:45
Hart van Nederland - Vroege editie
7:00
Hart van Nederland - Vroege editie
7:15
Hart van Nederland - Vroege editie
7:30
Hart van Nederland - Vroege editie
7:45
Hart van Nederland - Vroege editie
8:00
Hart van Nederland - Vroege editie
8:15
Hart van Nederland - Vroege editie
8:30
Hart van Nederland - Vroege editie
8:45
Hart van Nederland - Vroege editie
9:00
Hart van Nederland - Vroege editie
9:15
Hart van Nederland - Vroege editie
9:30
Hart van Nederland - Vroege editie
9:45
Hart van Nederland - Vroege editie
10:00
Hart van Nederland - Vroege editie
10:20
Mr. Frank Visser: Wordt u al geholpen?
11:15
5 uur show
12:20
Lang leve de liefde
12:50
Familie Gillis: Massa is kassa
13:45
Tip
Urk!
14:40
Huizen onder de hamer
15:50
Escape to the country
16:55
5 uur show
17:50
Hart van Nederland - Vroege editie
18:00
Lingo
18:30
50/50
19:00
Lang leve de liefde
19:30
Mr. Frank Visser: Wordt u al geholpen?
20:30
Tip
The sky is the limit: Rijk en succesvol in Nederland
21:30
Tip
Crisis in de tent
22:30
Hart van Nederland - Late editie
23:00
Shownieuws - Late editie
23:45
Weer.nl
23:50
Lang leve de liefde
0:25
50/50
1:00
Lingo
1:20
Hart van Nederland
5:00
Teleshop 7: Morning chat
5:45
Teleshop 7: Car tracks
6:00
Teleshop 4: Mediashop
9:30
Flodder
10:00
Flodder
10:30
Married with children
11:00
Married with children
11:30
Vis tv
12:00
Vis tv
12:30
Stop! Politie
13:30
Idioten op de weg
14:00
Idioten op de weg
14:25
Idioten op de weg
14:30
Flodder
15:00
Tip
Flodder
15:30
Flodder
15:45
Storage hunters
16:00
Storage hunters
16:30
Storage hunters
17:00
Married with children
17:30
Married with children
18:00
The A-team
19:00
Hardcore pawn
19:30
Hardcore pawn
20:00
Hardcore pawn
20:30
Tip
De lift
22:35
Tip
Do Not Disturb
0:35
Politie in actie
0:55
Teleshop 7: Glamcam
2:01
Homeshopping
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
7:30
TV winkel
8:00
Tommy teleshopping
11:25
My kitchen rules
12:25
My kitchen rules
13:25
Tommy teleshopping
14:00
One born every minute
15:00
Het blok Nieuw-Zeeland
16:00
My kitchen rules
17:00
Wat eten we?
17:25
One born every minute
18:25
Het blok Nieuw-Zeeland
19:25
My kitchen rules
20:30
Tip
Fifty Shades Freed
22:35
Tip
Fathers & Daughters
0:50
Wat eten we?
1:10
Law & order: Special victims unit
2:00
Hart van Nederland
Geen programmering
6:00
Disney XD
18:00
Tip
The big bang theory
18:15
The king of Queens
18:40
Two and a half men
19:10
Two and a half men
19:35
Tip
The big bang theory
20:05
Tip
The big bang theory
20:30
Tip
The Bourne Ultimatum
22:45
Tip
A Man Apart
0:55
Movies explained
1:20
Hart van Nederland
4:00
Pause
Geen programmering
6:20
Furiki Wheels
6:45
Amphibia
7:07
Gravity Falls
7:29
Gravity Falls
7:53
Phineas en Ferb
8:17
DuckTales
8:41
DuckTales
9:03
Chillen met de Ronks!
9:28
Chillen met de Ronks!
9:50
Ruimtekuikens in de ruimte
10:14
Ruimtekuikens in de ruimte
10:37
Furiki Wheels
11:02
Furiki Wheels
11:26
Zip Zip
11:38
Zip Zip
11:50
Zip Zip
12:04
Paf de hond
12:12
Paf de hond
12:21
Paf de hond
12:29
Paf de hond
12:36
Paf de hond
12:44
Amphibia
13:07
Amphibia
13:20
DuckTales
13:44
Big Hero 6
14:06
Big Hero 6
14:30
Groen in de Grote Stad
14:53
Groen in de Grote Stad
15:15
Phineas en Ferb
15:39
Phineas en Ferb
16:01
Pokémon XY
16:25
Pokémon XY
16:49
Lab Rats
17:12
Mech-X4
18:00
Disney 11
4:00
Undercover Kat
4:21
Undercover Kat
4:42
Chillen met de Ronks!
5:04
Paf de hond
5:12
Ruimtekuikens in de ruimte
5:14
Ruimtekuikens in de ruimte
5:35
Ruimtekuikens in de ruimte
5:56
Furiki Wheels
Geen programmering
6:30
Teleshop 8: Mediashop
16:35
Goede tijden, slechte tijden
17:05
Dr. Quinn, medicine woman
18:05
The bold and the beautiful
18:30
Little house on the prairie
19:30
Murder, she wrote
20:30
Tip
Love at First Glance
22:15
Tip
The good doctor
23:15
Grey's anatomy
0:15
Murder, she wrote
1:15
Teleshop 8: Mediashop
2:01
Teleshop 8: Mediashop
5:40
Nieuws
5:50
Nieuws
6:00
Nieuws
6:20
Nieuws
6:30
Undercover boss
7:30
De barometer
8:00
Voorbeurs
8:10
Voorbeurs
8:20
Voorbeurs
8:25
Voorbeurs
8:30
Voorbeurs
8:40
Voorbeurs
8:50
Voorbeurs
9:00
RTL Z Nieuws
9:15
RTL Z Nieuws
9:25
RTL Z Nieuws
9:30
RTL Z Nieuws
9:45
RTL Z Nieuws
10:00
RTL Z Nieuws
10:15
RTL Z Nieuws
10:25
RTL Z Nieuws
10:30
RTL Z Nieuws
10:45
RTL Z Nieuws
11:00
RTL Z Nieuws
11:15
RTL Z Nieuws
11:25
RTL Z Nieuws
11:30
RTL Z Nieuws
11:45
RTL Z Nieuws
12:00
RTL Z Nieuws
12:15
RTL Z Nieuws
12:25
RTL Z Nieuws
12:30
RTL Z Nieuws
12:45
RTL Z Nieuws
13:00
RTL Z Nieuws
13:15
RTL Z Nieuws
13:25
RTL Z Nieuws
13:30
RTL Z Nieuws
13:45
RTL Z Nieuws
14:00
RTL Z Nieuws
14:15
The most
14:25
The most
14:30
The most
14:45
The most
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
Wekelijks gesprek met de minister van Financiën
15:25
RTL Z Nieuws
15:30
De barometer plus
16:00
RTL Z Nieuws
16:15
Wekelijks gesprek met de minister van Financiën
16:25
RTL Z Nieuws
16:30
How it's done
17:00
RTL Z Nieuws
17:15
Wekelijks gesprek met de minister van Financiën
17:30
RTL Z Nieuws
17:45
Het gezicht achter
17:55
RTL Z Nieuws
18:00
Bright tv
18:05
Storage hunters
18:30
Storage hunters
19:00
Storage hunters
19:30
Storage hunters
20:00
Storage hunters
20:30
Z Doc: Amerika in kleur
21:30
Z Doc: Amerika in kleur
22:30
Z Doc: Amerika in kleur
23:30
Natuur op Z: Mysterious planet
0:20
Natuur op Z: Mysterious planet
1:05
Natuur op Z: Mysterious planet
1:50
Nieuws
2:20
Nieuws
2:30
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:40
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
Geen programmering
6:00
How I met your mother
6:25
South Park
6:50
American dad!
7:20
American dad!
7:50
Modern family
8:15
Modern family
8:45
How I met your mother
9:05
Last man standing
9:30
Last man standing
10:00
Friends
10:25
Friends
10:55
The Graham Norton show
11:50
Modern family
12:15
Modern family
12:40
American dad!
13:00
American dad!
13:30
South Park
13:55
Family guy
14:25
Family guy
14:55
How I met your mother
15:20
Last man standing
15:50
Last man standing
16:15
Friends
16:45
Friends
17:05
Young Sheldon
17:30
Young Sheldon
18:00
Modern family
18:25
Modern family
18:55
Family guy
19:20
Family guy
19:50
The Daily Show
20:30
Tip
Daddy's Home 2
23:00
Last man standing
23:25
Last man standing
23:55
Friends
0:25
Friends
0:55
How I met your mother
1:10
Family guy
1:35
Family guy
2:05
Most Ridiculous
2:25
Most Ridiculous
2:50
Most Ridiculous
3:10
Most Ridiculous
3:30
Takeshi's Castle Thailand
3:50
Takeshi's Castle Thailand
4:10
Drunk History: Bezopen verhalen
4:30
Comedy Central Roasts
4:50
Most Ridiculous
5:10
Most Ridiculous
5:30
Takeshi's Castle Thailand
5:39
Storage wars
6:00
Superstore
6:25
Superstore
6:55
According to Jim
7:20
According to Jim
7:50
According to Jim
8:10
According to Jim
8:35
Below deck mediterranean
9:35
Million dollar listing
10:30
Tiny house nation
11:25
Tiny house nation
12:20
Storage wars
12:45
Storage wars
13:10
Storage wars
13:35
Storage wars
14:05
Million dollar listing
15:30
Million dollar listing
16:30
Below deck mediterranean
17:25
Below deck mediterranean
18:25
The Simpsons
18:50
The Simpsons
19:20
According to Jim
19:45
According to Jim
20:10
Tip
The resident
21:05
The resident
22:00
The resident
22:55
Paranormal caught on camera
23:55
Paranormal caught on camera
0:50
BoJack Horseman
1:25
BoJack Horseman
1:55
BoJack Horseman
2:25
BoJack Horseman
2:50
Tip
Empire
3:35
Empire
4:15
Empire
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Salvage dawgs
6:25
Salvage hunters
7:10
Barnwood builders
8:00
Homestead rescue
8:50
Deadliest catch
9:40
Dual survival
10:30
Misfit garage
11:20
Diesel brothers
12:10
Railroad Australia
13:00
Secret nazi bases
13:50
Blowing up history
14:40
Alaska: The last frontier
15:30
Building Alaska
16:20
Kindig customs
17:10
Wheeler dealers
18:00
Salvage dawgs
18:30
Salvage hunters
19:30
How do they do it?
20:00
How do they do it?
20:30
Abandoned engineering
21:30
Vintage voltage
22:30
Wheeler dealers
23:30
Flipping bangers
0:30
Mythbusters
1:30
Property wars
2:00
Abandoned engineering
2:50
Vintage voltage
3:40
Gold rush
4:30
Barnwood builders
5:15
Flying wild Alaska
Geen programmering
6:00
Storage wars: Canada
6:25
Storage wars: Canada
6:50
Storage wars: Canada
7:15
Lawless Island
8:00
Lawless Island
8:45
Airport security: First class
9:30
Air crash investigation: Special report
10:15
Air crash investigation: Special report
11:05
Ancient China from above
11:50
Ancient China from above
12:40
Predator bloodlines
13:25
Predator bloodlines
14:10
Food factory
14:30
Food factory
14:50
Food factory
15:10
Airport security: Brazil
16:10
Airport security: First class
17:05
The incredible dr. Pol
18:05
Airport security: Brazil
19:05
Food factory
19:35
Food factory
20:00
Great inventions
21:00
Nazi megastructures
22:00
KGB: The sword and the shield
22:55
Inside World War II
23:55
Buried secrets of WWII
0:55
Drain the oceans: Deep dive
1:55
Food factory
2:20
Food factory
2:40
Air crash investigation: Special report
3:30
Air crash investigation: Special report
4:20
Airport security: First class
5:10
Science of stupid
5:35
Science of stupid
Geen programmering
6:00
Good bones
6:45
Fixer upper
7:30
Sweet home sextuplets
8:15
Cake boss
8:35
Cake boss
9:00
Say yes to the dress UK
9:25
Curvy brides boutique
10:20
My 600lb life
12:10
Cake boss
12:35
Cake boss
13:05
Curvy brides boutique
14:00
Say yes to the dress UK
14:30
Sweet home sextuplets
15:30
My lottery dream home
16:00
Fixer upper
17:00
Flea market flip
17:30
Flea market flip
18:00
Good bones
19:00
Say yes to the dress UK
19:30
Curvy brides boutique
20:30
Celebrity IOU
21:30
Renovation island
22:30
Unexpected: Teenage & pregnant
23:30
Body bizarre
0:30
Celebrity IOU
1:30
Renovation island
2:20
Unexpected: Teenage & pregnant
3:10
Body bizarre
3:55
Say yes to the dress UK
4:20
Sweet home sextuplets
5:10
Flea market flip
5:35
Flea market flip
Geen programmering
6:00
Muppet Babies
6:13
Muppet Babies
6:27
Bluey
6:34
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
6:49
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
7:03
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
7:19
Puppy Dog Pals
7:45
Puppy Dog Pals
7:57
PJ Masks
8:10
PJ Masks
8:25
PJ Masks
8:38
Vampirina
9:02
Fancy Nancy Clancy
9:27
De Rocketeer
9:51
Elena van Avalor
10:15
Go Away Unicorn !
10:40
101 Dalmatian Street
10:53
101 Dalmatian Street
11:06
Beestjes Hotel
11:18
Beestjes Hotel
11:32
Sadie Sparks
11:45
Sadie Sparks
12:00
DuckTales
12:24
DuckTales
12:47
Ducktales: Welkom in Duckstad
12:49
Ducktales: Welkom in Duckstad
12:50
Ducktales: Welkom in Duckstad
12:51
DuckTales
13:14
DuckTales
13:38
Ducktales: Welkom in Duckstad
13:40
DuckTales
14:04
Ducktales: Welkom in Duckstad
14:05
Ducktales: Welkom in Duckstad
14:06
DuckTales
14:30
DuckTales
14:55
Amphibia
15:18
Amphibia
15:42
Het huis van de uil
16:04
DuckTales
16:28
DuckTales
16:52
De legende van de drie caballeros
17:15
Groen in de Grote Stad
17:39
Groen in de Grote Stad
17:52
Gravity Falls
18:15
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:38
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
19:01
Jessie
19:27
Gabby Duran: De Alien Babysitter
19:52
Sydney to the Max
20:17
Disney Fam Jam
20:43
Bia
21:21
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:42
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:04
Sadie Sparks
22:26
Sadie Sparks
22:49
Beestjes Hotel
23:10
Beestjes Hotel
23:32
Ik, Elvis Riboldi
23:43
Ik, Elvis Riboldi
23:54
Ik, Elvis Riboldi
0:05
Ik, Elvis Riboldi
0:16
101 Dalmatian Street
0:28
101 Dalmatian Street
0:39
101 Dalmatian Street
0:51
PJ Masks
1:14
PJ Masks
1:59
Sadie Sparks
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:21
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:43
Beestjes Hotel
3:05
Beestjes Hotel
3:26
101 Dalmatian Street
3:38
101 Dalmatian Street
3:50
101 Dalmatian Street
4:01
101 Dalmatian Street
4:13
101 Dalmatian Street
4:25
Mickey Mouse
4:28
Sadie Sparks
4:51
Sadie Sparks
5:13
PJ Masks
5:36
PJ Masks
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
7:00
TV winkel
15:45
The doctors
16:25
Huizenjacht
17:20
Overspel in de liefde
17:55
Overspel in de liefde
18:35
Achter gesloten deuren
19:30
Achter gesloten deuren
20:30
Tip
Steve Jobs
23:05
Tip
Captain Phillips
1:35
Tommy teleshopping
4:05
Hart van Nederland
Geen programmering
6:00
The Wake Up Club
7:00
Seven Eleven
8:00
MTV's Top 10
9:00
Then vs Now
10:00
Awkward
10:30
Teen Mom 2
11:24
Teen Mom 2
12:20
Teen Mom 2
13:09
16 and Pregnant
14:07
16 and Pregnant
15:00
Catfish: The tv show
15:54
Catfish: The tv show
17:00
RuPaul's Drag Race: Untucked!
17:56
RuPaul's Drag Race: Untucked!
18:53
Teen Mom 2
19:50
Teen Mom 2
20:30
Teen Mom 2
21:30
Teen Mom 2
22:30
Ridiculousness
23:00
Ridiculousness
23:30
Eerste hulp bij Tattoo Disasters
0:00
RuPaul's Drag Race
1:30
Ridiculousness
2:00
Music Television
5:23
Abby Hatcher
5:45
Barbapapa
6:10
Blaze and the monster machines
6:35
Paw Patrol
7:00
SpongeBob SquarePants
7:26
iCarly
7:51
Nickelodeon's Spyders
8:17
Odd Squad
8:28
Odd Squad
8:43
Henry Danger
9:05
Henry Danger
9:23
De avonturen van Kid Danger
9:30
De Hathaways: Een geestige familie
9:55
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
10:20
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
10:46
De Thundermans
11:09
De Thundermans
11:34
De Casagrandes
11:58
Huize Herrie
12:23
Odd Squad
12:30
Odd Squad
12:35
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
13:00
De Hathaways: Een geestige familie
13:25
Henry Danger
13:49
Ollie's Pack
14:14
Huize Herrie
14:32
Huize Herrie
14:39
Barbie Dreamhouse Adventures: Go Team Roberts
15:00
44 Katten
15:14
44 Katten
15:25
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:40
SpongeBob SquarePants
15:48
SpongeBob SquarePants
16:04
Dorg Van Dango
16:28
De Casagrandes
16:51
Huize Herrie
17:02
Huize Herrie
17:18
SpongeBob SquarePants
17:30
Odd Squad
17:42
Odd Squad
17:58
Henry Danger
18:14
Henry Danger
18:39
De Thundermans
19:04
Huize Herrie
19:30
Noobees
20:18
De Thundermans
20:43
De Hathaways: Een geestige familie
21:06
iCarly
21:28
Bella en de Bulldogs
21:48
De Thundermans
22:10
Big time rush
22:30
Sam & Cat
22:52
Avatar: The Last Airbender
23:14
Victorious
23:37
iCarly
23:59
Kenan & Kel
0:22
The angry beavers
0:46
CatDog
1:09
Rugrats
1:31
Rocko's modern life
1:54
SpongeBob SquarePants
2:16
SpongeBob SquarePants
2:38
Rabbids invasie
2:46
Regal Academy
3:06
Vang Blake!
3:28
De pinguïns van Madagascar
3:50
De pinguïns van Madagascar
4:12
Winx club
4:35
Winx club
Geen programmering
5:30
Wat eten we vandaag?
5:45
De frisse start
6:00
Wat eten we vandaag?
6:10
Grenzeloos koken
6:40
De makkelijke maaltijd
7:10
Wat eten we vandaag?
7:25
De frisse start
7:40
Mary's Kitchen Crush
8:05
Jamie: Keep Cooking and Carry On
8:30
Rachel Khoo's Kitchen
9:00
My second restaurant In India
9:30
My second restaurant In India
10:00
Rudolph's bakery
10:30
Rachel Allen: All Things Sweet
11:00
James Martin's great British adventure
11:55
James Martin's great British adventure
12:50
James Martin's French adventure
13:45
De frisse start
14:00
My second restaurant In India
14:30
My second restaurant In India
15:00
Rudolph's bakery
15:30
Rachel Allen: All Things Sweet
16:00
Grenzeloos koken
16:30
De makkelijke maaltijd
17:00
Wat eten we vandaag?
17:10
De frisse start
17:30
Rachel Khoo's Kitchen
18:00
Mary's Kitchen Crush
18:30
Jamie: Keep Cooking and Carry On
19:00
Heston's feast
20:00
Mary Berry's Country House Secrets
21:10
Worst cooks in America
22:05
Late Nite Eats
22:35
Late Nite Eats
23:05
Mary's Kitchen Crush
23:35
Jamie: Keep Cooking and Carry On
0:05
Heston's feast
1:00
Mary Berry's Country House Secrets
2:05
Worst cooks in America
2:50
Wat eten we vandaag?
3:05
Late Nite Eats
3:30
Late Nite Eats
3:55
Rudolph's bakery
4:20
Rachel Allen: All Things Sweet
4:45
Grenzeloos koken
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Call the midwife
7:00
Death in paradise
8:05
Midsomer murders
9:05
Midsomer murders
10:00
New tricks
11:05
Downton Abbey
12:05
Call the midwife
13:20
Death in paradise
14:40
Death in paradise
15:50
New tricks
17:00
Tip
Father Brown
18:00
Midsomer murders
19:00
Midsomer murders
20:00
The Singapore grip
21:00
Miss Marple
23:05
The sister
0:05
DCI Banks
1:10
DCI Banks
2:10
The White Princess
3:10
The Singapore grip
4:00
The sister
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Winterbeelden
10:00
Radio 2 op Eén
12:00
Winterbeelden
12:20
Dagelijkse kost
12:35
Blokken
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Iedereen beroemd
13:55
Extra time
15:05
Clips
15:15
Murdoch mysteries
16:00
On the wing
16:50
Neighbours
17:10
Windkracht 10
18:04
Het journaal update
18:10
Weer
18:15
Dagelijkse kost
18:30
Blokken
19:00
Journaal
19:40
Iedereen beroemd
20:05
Weer
20:10
Thuis
20:35
Het hoge noorden
21:30
De Shaq
21:55
Het journaal laat
22:10
Weer
22:15
Schitt's Creek
22:40
De Toots-sessies
22:57
Keno
22:58
Euromillions
23:00
Iedereen beroemd
23:20
Dagelijkse kost
23:35
Het journaal laat
23:50
Weer
23:55
Herhalingen
Geen programmering
9:00
Winterbeelden
10:00
Ketnet junior
18:45
De weekenden
19:40
De Toots-sessies
20:00
Terzake
20:35
De afspraak
21:20
Strafrechters
22:05
De ideale wereld
22:50
Winteruur
23:05
The Reagans
0:00
Canvaslus
0:06
Terzake
0:36
De afspraak
1:16
De ideale wereld
2:01
Winteruur
5:00
Ski alpin
6:15
Ski alpin
7:30
Ski alpin
8:30
Olympic outpost
9:00
Wielrennen Cycling show
9:35
Ski alpin
10:20
Skisport: Alpineskiën
11:30
Schansspringen
12:30
Skisport: Alpineskiën
13:20
Skisport: Alpineskiën
14:30
Biatlon
15:00
Biatlon
15:45
Ski alpin
16:45
Alpineskiën
17:35
Alpineskiën
18:45
Schansspringen
19:25
Eurosport nieuws
19:35
Skisport: Alpineskiën
20:05
Alpineskiën
20:35
Skisport: Alpineskiën
21:45
Eurosport nieuws
21:50
Skisport: Alpineskiën
22:30
Schansspringen
23:15
Schansspringen
0:00
Langlaufen
0:45
Langlaufen
1:30
Skisport: Alpineskiën
2:00
Skisport: Alpineskiën
3:00
Snooker: German Masters
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Breakfast
10:15
Morning Live
11:00
Homes Under the Hammer
12:00
Wanted Down Under Revisited
12:45
Caught Red Handed
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News
14:45
Father Brown
15:30
Hairy Bikers' Bakeation
16:00
Escape to the country
16:45
The Farmers' Country Showdown
17:30
The Bidding Room
18:15
Pointless
19:00
BBC News
20:00
The One Show
20:30
EastEnders
20:50
Holby City
21:30
Paramedics on Scene
22:00
Celebrity Best Home Cook
23:00
BBC News
23:45
Match of the Day
0:45
Michael McIntyre's The Wheel
1:50
BBC News
Geen programmering
7:30
Wanted Down Under Revisited
8:15
The Farmers' Country Showdown
9:00
Sign Zone: Gardeners' World Winter Specials
10:00
BBC News
11:00
BBC News
13:15
Politics Live
14:00
Bitesize Daily
15:00
Inside the Human Body
16:00
Put Your Money Where Your Mouth Is
16:45
Sailing: America's Cup
17:50
Meerkat Manor
18:15
Flog It!
19:00
Richard Osman's House of Games
19:30
Lightning
20:00
Back in Time for the Corner Shop
21:00
Winterwatch
22:00
54 Days
23:15
Funny Nation with Elis James
23:45
Newsnight
0:30
1944: Should We Bomb Auschwitz?
1:30
Sign Zone: Death in Bollywood
2:30
Sign Zone: Death in Bollywood
3:30
Sign Zone: Moment of Proof
4:00
This is BBC Two
5:15
Impossible
6:00
Still Open All Hours
6:30
Still Open All Hours
7:00
Father Brown
7:45
DIY SOS
8:40
Still Open All Hours
9:10
Still Open All Hours
9:40
Impossible
10:25
Father Brown
11:10
DIY SOS
12:05
Still Open All Hours
12:35
Still Open All Hours
13:05
Doctors
13:35
EastEnders
14:00
Impossible
14:45
Father Brown
15:35
DIY SOS
16:30
Still Open All Hours
17:00
Still Open All Hours
17:30
Doctors
18:00
EastEnders
18:25
Impossible
19:10
DIY SOS
20:05
Doctors
20:35
EastEnders
21:00
Unforgotten
21:45
Luther
22:40
Back
23:05
Our Girl
23:55
Doctors
0:25
EastEnders
0:50
Unforgotten
Geen programmering
5:30
Morgenmagazin
9:00
Tagesschau
9:05
Live nach Neun
9:55
Verrückt nach Meer
10:45
Meister des alltags
11:15
Wer weiss denn sowas?
12:00
Tagesschau
12:15
Buffet
13:00
Mittagsmagazin
14:00
Tagesschau
14:10
Rote Rosen
15:00
Tagesschau
15:10
Sturm der Liebe
16:00
Tagesschau
16:10
Das Quiz mit Jörg Pilawa
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Wer weiss denn sowas?
18:50
WaPo Berlin
19:45
Wissen vor acht - Natur
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Charité
21:05
Charité
21:50
Fakt
22:20
Tagesthemen
22:55
Lebenslieder
23:40
Browser Ballett
0:10
Nachtmagazin
0:30
Charité
1:20
Charité
2:05
Tagesschau
2:10
Lebenslieder
2:55
Browser Ballett
3:25
Erlebnis Erde: Winterwelten
4:10
Brisant
4:50
Deutschlandbilder
4:55
Tagesschau
5:00
Fakt
Geen programmering
Geen programmering
6:20
Lokalzeit aus Bonn
6:50
Lokalzeit aus Duisburg
7:20
Mi diario londinense
8:20
Erlebnisreisen
8:40
Hart aber fair
9:40
Aktuelle Stunde
10:25
Planet Wissen
11:25
Die Sendung mit der Maus
11:55
Der etwas André Unterricht
12:45
WDR aktuell
13:05
Pinguin, Löwe & Co.
13:55
Zoobabies
14:20
In aller Freundschaft
15:10
In aller Freundschaft
16:00
WDR aktuell
16:15
Hier und heute
18:00
Aktuell/Lokalzeit
18:15
Servicezeit
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
Die Anden - Natur am Limit
21:00
Quarks im Ersten
21:45
WDR aktuell
22:15
Tatort
23:45
Babylon Berlin
0:30
Traces
1:15
Traces
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
Geen programmering
6:00
Sesamstraße
6:20
Mare TV
6:35
Markt
7:20
Rote Rosen
8:10
Sturm der Liebe
9:00
Nordmagazin
9:30
Hamburg Journal
10:00
Schleswig-Holstein Magazin
10:30
buten un binnen
11:00
Hallo Niedersachsen
11:30
Die Nordreportage
12:00
Brisant
12:25
In aller Freundschaft
13:10
In aller Freundschaft
14:00
NDR Info
14:15
Gefragt - Gejagt
15:00
Die Nordstory
16:00
NDR Info
16:10
Mein Nachmittag
17:00
NDR Info
17:10
Leopard, Seebär & Co.
18:00
Ländermagazine
18:15
Die Nordreportage
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Visite
21:15
Panorama 3
21:45
NDR Info
22:00
Tatort
23:30
Weltbilder
0:00
Familienleben
1:35
Tatort
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
5:30
Guten Morgen Deutschland
8:30
Teleshopping Österreich
8:30
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
9:00
Unter uns
9:30
Alles was zählt
10:00
Der Blaulicht-Report
11:00
Der Blaulicht-Report
12:00
Punkt 12
14:00
Tatort Deutschland - aus den Akten der Justiz
15:00
Die Superhändler: Lieblingsdeals
16:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
17:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
17:30
Unter uns
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
Guten Abend RTL
18:00
RTL Nord
18:00
Explosiv - Das Magazin
18:30
Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:30
Deutschland sucht den Superstar
22:25
Ich bin ein Star - Die große Dschungelshow
23:25
Täglich frisch geröstet
0:10
RTL Nachtjournal
0:37
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:40
Ich bin ein Star - Die große Dschungelshow
1:30
Deutschland sucht den Superstar
3:15
Der Blaulicht-Report
4:10
Exclusiv - Das Star-Magazin
4:20
Explosiv - Das Magazin
4:45
Ich bin ein Star - Die große Dschungelshow
Geen programmering
5:30
Sat.1-Frühstücksfernsehen
10:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
11:00
Klinik am Südring
12:00
Klinik am Südring
13:00
Auf Streife - Berlin
14:00
Auf Streife
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Klinik am Südring
17:00
Die Gemeinschaftspraxis
17:30
K11 - Die neuen Fälle
18:00
Buchstaben Battle
19:00
Buchstaben Battle
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
Willkommen bei den Hartmanns
22:35
Kokowääh
1:10
Tip
The Martian
3:20
Auf Streife - Die Spezialisten
4:10
Auf Streife
4:45
Auf Streife
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Ben 10
6:10
Ben 10
6:25
Power Players
6:35
Power Players
6:50
Victor en Valentino
7:00
Victor en Valentino
7:15
De wonderlijke wereld van Gumball
7:25
De wonderlijke wereld van Gumball
7:35
De wonderlijke wereld van Gumball
7:45
De wonderlijke wereld van Gumball
7:55
De wonderlijke wereld van Gumball
8:10
Teen Titans Go!
8:20
Teen Titans Go!
8:35
Teen Titans Go!
8:45
Teen Titans Go!
8:55
DC Super Hero Girls
9:05
DC Super Hero Girls
9:20
Craig van de Kreek
9:30
Craig van de Kreek
9:40
Wat beren leren
9:50
Wat beren leren
10:05
Wat beren leren
10:15
Wat beren leren
10:30
Appel en Uitje
10:40
Appel en Uitje
10:50
Unikitty
11:00
Unikitty
11:15
Teen Titans Go!
11:25
Teen Titans Go!
11:40
Scooby-Doo en het Monster van Mexico
12:55
Looney Tunes
13:05
De wonderlijke wereld van Gumball
13:15
De wonderlijke wereld van Gumball
13:30
Unikitty
13:40
Unikitty
13:55
Unikitty
14:05
Unikitty
14:20
Unikitty
14:30
Unikitty
14:45
Teen Titans Go!
14:55
Teen Titans Go!
15:05
Teen Titans Go!
15:15
Teen Titans Go!
15:30
DC Super Hero Girls
15:40
DC Super Hero Girls
15:55
Craig van de Kreek
16:05
Craig van de Kreek
16:20
Victor en Valentino
16:30
Victor en Valentino
16:45
De wonderlijke wereld van Gumball
16:55
De wonderlijke wereld van Gumball
17:05
De wonderlijke wereld van Gumball
17:15
De wonderlijke wereld van Gumball
17:30
Teen Titans Go!
17:40
Teen Titans Go!
17:50
ThunderCats Brul!
18:00
ThunderCats Brul!
18:15
Power Players
18:25
Power Players
19:55
Looney Tunes
20:00
Looney Tunes
20:10
Power Players
20:20
Power Players
20:35
Ben 10
20:45
Ben 10
21:00
De wonderlijke wereld van Gumball
21:10
De wonderlijke wereld van Gumball
21:25
De wonderlijke wereld van Gumball
21:35
De wonderlijke wereld van Gumball
21:50
De wonderlijke wereld van Gumball
22:00
De wonderlijke wereld van Gumball
22:10
LEGO Ninjago
22:35
De wonderlijke wereld van Gumball
22:45
De wonderlijke wereld van Gumball
22:55
De wonderlijke wereld van Gumball
23:05
De wonderlijke wereld van Gumball
23:15
De wonderlijke wereld van Gumball
23:30
De wonderlijke wereld van Gumball
23:40
De wonderlijke wereld van Gumball
23:50
De wonderlijke wereld van Gumball
0:00
De wonderlijke wereld van Gumball
0:10
De wonderlijke wereld van Gumball
0:25
De wonderlijke wereld van Gumball
0:35
De wonderlijke wereld van Gumball
0:45
Angelo Rules
0:55
Angelo Rules
1:05
Angelo Rules
1:15
Angelo Rules
1:30
Angelo Rules
1:40
Angelo Rules
1:50
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:10
Angelo Rules
2:20
Angelo Rules
2:30
Angelo Rules
2:40
Angelo Rules
2:50
LEGO Ninjago
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:25
De wonderlijke wereld van Gumball
3:35
De wonderlijke wereld van Gumball
3:45
De wonderlijke wereld van Gumball
3:55
De wonderlijke wereld van Gumball
4:05
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:30
De wonderlijke wereld van Gumball
4:40
De wonderlijke wereld van Gumball
4:50
De wonderlijke wereld van Gumball
5:00
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:25
De wonderlijke wereld van Gumball
5:35
De wonderlijke wereld van Gumball
5:45
De wonderlijke wereld van Gumball
Geen programmering
6:00
Trials of the Wild
6:24
Trials of the Wild
6:45
America the beautiful: Mighty Northwest
7:31
Nordic wild
8:15
Frozen Kingdom of the Snow Leopard
8:55
Trials of the Wild
9:20
America the beautiful: Mighty Northwest
10:08
America the beautiful: Mighty Northwest
10:54
Nordic wild
11:40
Nordic wild
12:26
Nordic wild
13:13
Frozen Kingdom of the Snow Leopard
14:00
Winter's Hidden Wonders
14:47
Winter's Hidden Wonders
15:37
Winter's Hidden Wonders
16:25
America the beautiful: Mighty Northwest
17:09
Animal fight club
18:00
Wildest arctic
18:53
Wildest arctic
19:47
Wildest arctic
20:40
Wildest arctic
21:40
America the beautiful: Mighty Northwest
22:27
Yukon vet
23:21
Animal fight club
0:14
Wildest arctic
1:03
Winter's Hidden Wonders
1:50
Winter's Hidden Wonders
2:40
Winter's Hidden Wonders
3:24
Wildest arctic
4:10
Nordic wild
4:56
Trials of the Wild
5:20
Trials of the Wild
5:43
Yukon vet
Geen programmering
6:00
Pawn stars
6:45
Pawn Stars Best Of
7:05
Pawn stars
7:30
Cities of the Underworld
8:25
Forged in Fire
9:15
Lost Relics of the Knights Templar
10:10
Race to Victory
11:05
Mountain Men
12:00
Ancient Aliens
12:50
Ancient Aliens
13:40
Forged in Fire
14:30
Pawn stars
15:30
Pawn stars
16:00
World's Greatest Head-to-Heads
16:30
Pawn stars
17:00
Ancient Aliens
17:50
American Pickers Best Ofs
18:40
The Curse of Oak Island
19:35
American Pickers Best Ofs
20:30
The Curse of Oak Island
21:25
Pawn stars
21:55
World's Greatest Head-to-Heads
22:20
America's Book Of Secrets: Special Edition
0:15
Pawn stars
1:00
The Curse of Oak Island
1:45
Pawn stars
2:10
Forged in Fire
2:55
America's Book Of Secrets: Special Edition
4:20
Mountain Men
5:10
Ancient Aliens
Geen programmering
6:00
How it's made
6:24
How it's made
6:48
How it's made
7:12
How it's made
7:36
How it's made
8:00
How it's made
8:24
How the universe works
9:12
One Giant Leap
10:00
Extreme engineering
10:48
Extreme engineering
11:36
How do they do it?
12:00
How do they do it?
12:24
How do they do it?
12:50
How the universe works
13:38
The Big Brain Theory
14:26
The Big Brain Theory
15:14
Extreme engineering
16:02
Extreme engineering
16:50
How the universe works
17:40
How the universe works
18:30
How it's made
18:55
How it's made
19:20
How it's made
19:45
How it's made: Dream cars
20:10
How it's made: Dream cars
20:35
How it's made: Dream cars
21:00
Tip
Mythbusters
21:50
Mythbusters
22:40
Invent it rich
23:30
How the universe works
0:20
One Giant Leap
1:10
The Big Brain Theory
2:00
The Big Brain Theory
2:48
Tip
Mythbusters
3:36
How it's made
4:00
How it's made
4:24
How it's made
4:48
How it's made
5:12
How do they do it?
5:36
How do they do it?
Geen programmering
6:03
Bergerac
7:02
Last of the Summer Wine
7:34
Oh moeder, wat is het heet
8:02
ZOS: Zone of Separation
9:02
Retourtje toen
9:35
De gouden jaren
11:02
Tommy teleshopping
12:02
Tommy teleshopping
13:27
Hetty Feather
13:58
Tommy teleshopping
14:28
Blackadder II
15:01
Tommy teleshopping
15:31
Only Fools and Horses
16:01
De Wrekers
17:01
Ballykissangel
18:03
'Allo 'allo!
18:33
Keeping Up Appearances
19:05
Anzacs
20:41
Reisgenøten
21:11
The Professionals
23:02
De Wrekers
0:01
ZOS: Zone of Separation
0:53
Retourtje toen
1:25
De gouden jaren
1:56
Blackadder II
2:28
Only Fools and Horses
3:00
Egmond Binnen
4:59
ZOS: Zone of Separation
5:00
Gouwe Ouwe Muziekherinneringen
5:31
Hetty Feather
Geen programmering
6:00
Murder Comes to Town
7:00
Murder Comes to Town
8:00
Blood relatives
9:00
Blood relatives
10:00
Grave secrets
11:00
Grave secrets
12:00
Murder chose me
13:00
Murder chose me
14:00
Shadow of Doubt
15:00
Shadow of Doubt
16:00
He Lied About Everything
17:30
Signs of a psychopath
18:00
Murder loves company
19:00
Murder loves company
20:00
Murder loves company
21:00
Evil Lives Here: Shadows of Death
22:00
The murder castle
23:00
The murder castle
0:00
The murder castle
1:00
The Golden State killer: It's not over
2:00
The Golden State killer: It's not over
3:00
Murder loves company
4:00
Murder chose me
5:00
Murder chose me
Geen programmering
6:00
Tussen kunst en kitsch extra
6:15
New generation
6:40
New generation in concert
7:35
De vloer op
7:55
Hollands licht
9:30
Tip
Volle zalen
10:10
3voor12 presenteert ...
10:55
De vloer op
11:20
2Doc: Freek
12:40
Kasper van Kooten - Speeltijd
13:40
Podium Witteman
14:40
Podium Witteman extra
15:30
Het Concertgebouworkest speelt ...
15:55
Chazia en Puccini
16:35
Turandot - Puccini
18:40
De kijk van Kessels
19:40
Tip
Peter Pannekoek: Later was alles beter
21:10
Tip
Het geheim van de meester
21:30
Tip
Only Me
22:25
Studio 2020
23:00
2 meter sessies
23:25
De vloer op
23:50
Schrijven in de Lage Landen
0:05
Tip
Volle zalen
0:45
3voor12 presenteert ...
1:35
De vloer op
2:00
2Doc: Freek
3:20
Kasper van Kooten - Speeltijd
4:25
Tip
Volle zalen
5:00
Vrije geluiden live
5:25
BuitenSpelen kort
5:50
De vloer op
5:00
Concerto per l'Italia
6:05
Xenius
6:30
Die großen Mythen
7:00
ARTE Journal junior
7:05
360° - Geo Reportage
7:50
An den Ausläufern des Himalaja
8:40
Stadt Land Kunst Spezial
9:30
Das verborgene Leben der Bauernhoftiere
10:15
Das verborgene Leben der Bauernhoftiere
11:00
Das verborgene Leben der Bauernhoftiere
11:45
In der Welt zuhause
12:15
Re:
12:50
Journal
13:00
Stadt Land Kunst Spezial
13:50
Tip
The Sea Hawk
16:00
Kuba - Flüchten oder standhalten?
16:50
Xenius
17:20
Begegnung mit den Meeresvölkern
17:50
Australien - Im Sog des Ostaustralstroms
18:30
Kanada - Die Kegelrobben von Sable Island
19:20
Journal
19:40
Re: Corona-Test für alle? - Ärzte und Labore am Limit
20:15
Geschehen, neu gesehen - Wahre Geschichte
21:05
Geschehen, neu gesehen - Wahre Geschichte
22:00
Geschehen, neu gesehen - Wahre Geschichte
22:55
Geschehen, neu gesehen - Wahre Geschichte
23:50
Ein Wunder - Die Pflicht der Lebenden
0:40
Ein Wunder - Die schwarze Substanz
1:30
Ein Wunder - Kleine Flamme
2:15
The miracle
3:05
Das verborgene Leben der Bauernhoftiere
3:50
28 Minuten
4:35
Pause
Geen programmering
Geen programmering
5:50
Dag TV
6:00
Edwin op Noord
10:00
Babette op Noord
13:00
Karel op Noord
16:00
Oetse op Noord
18:00
Noord vandaag
18:22
Weerbericht
18:30
Noord vandaag
18:52
Weerbericht
19:00
Noord vandaag
19:22
Weerbericht
19:30
Noord vandaag
19:52
Weerbericht
20:00
Noord vandaag
20:22
Weerbericht
20:30
Noord vandaag
20:52
Weerbericht
21:00
Noord vandaag
21:22
Weerbericht
21:30
Noord vandaag
21:52
Weerbericht
22:00
Noord vandaag
22:22
Weerbericht
22:30
Noord vandaag
22:52
Weerbericht
23:00
Noord vandaag
23:22
Weerbericht
23:30
Noord vandaag
23:52
Weerbericht
0:00
Noord vandaag
0:22
Weerbericht
0:30
Noord vandaag
0:52
Weerbericht
1:00
Noord vandaag
1:20
Weerbericht
1:22
Noord vandaag
1:42
Weerbericht
1:45
Noord vandaag
2:05
Weerbericht
2:07
Noord vandaag
2:27
Weerbericht
2:30
Noord vandaag
2:50
Weerbericht
2:52
Noord vandaag
3:12
Weerbericht
3:15
Noord vandaag
3:35
Weerbericht
3:37
Noord vandaag
3:57
Weerbericht
4:00
Noord vandaag
4:20
Weerbericht
4:22
Noord vandaag
4:42
Weerbericht
4:45
Noord vandaag
Geen programmering
5:40
It Waar
5:45
De Witte Swaen
6:00
TsjilTV
9:00
Juster
13:00
De middei fan Fryslân op TV
16:00
Weistra op wei op TV
17:00
Fryslân Hjoed
17:10
It Waar
17:15
Hea!
17:30
Fryslân Hjoed
17:40
It Waar
17:45
Hea!
18:00
Fryslân Hjoed
18:10
It Waar
18:15
Hea!
18:30
Fryslân Hjoed
18:40
It Waar
18:45
Hea!
19:00
Fryslân Hjoed
19:10
It Waar
19:15
Hea!
19:30
Fryslân Hjoed
19:40
It Waar
19:45
Hea!
20:00
Fryslân Hjoed
20:10
It Waar
20:15
Hea!
20:30
Fryslân Hjoed
20:40
It Waar
20:45
Hea!
21:00
Fryslân Hjoed
21:10
It Waar
21:15
Hea!
21:30
Fryslân Hjoed
21:40
It Waar
21:45
Hea!
22:00
Fryslân Hjoed
22:10
It Waar
22:15
Hea!
22:30
Fryslân Hjoed
22:40
It Waar
22:45
Hea!
23:00
Fryslân Hjoed
23:10
It Waar
23:15
Hea!
23:30
Fryslân Hjoed
23:40
It Waar
23:45
Hea!
0:00
Fryslân Hjoed
0:10
It Waar
0:15
Hea!
0:30
Fryslân Hjoed
0:40
It Waar
0:45
Hea!
1:00
Fryslân Hjoed
1:10
It Waar
1:15
Hea!
1:30
Fryslân Hjoed
1:40
It Waar
1:45
Hea!
2:00
Fryslân Hjoed
2:10
It Waar
2:15
Hea!
2:30
Fryslân Hjoed
2:40
It Waar
2:45
Hea!
3:00
Fryslân Hjoed
3:10
It Waar
3:15
Hea!
3:30
Fryslân Hjoed
3:40
It Waar
3:45
Hea!
4:00
Fryslân Hjoed
4:10
It Waar
4:15
Hea!
4:30
Fryslân Hjoed
4:40
It Waar
4:45
Hea!
Geen programmering
5:36
Drenthe nu
5:49
Na Emmeren
6:00
De Dag van Drenthe - Visual Radio
10:00
Drenthe Beweegt door
10:15
De Dag van Drenthe - Visual Radio
17:00
Drenthe nu
17:17
Strunen
17:32
RTV Drenthe Nostalgie
18:00
NOS Journaal en Regio
18:26
Drenthe nu
18:43
Strunen
18:54
Drentse Pareltjes
19:00
Drenthe nu
19:17
Strunen
19:32
RTV Drenthe Nostalgie
20:00
Drenthe nu
20:17
Strunen
20:32
RTV Drenthe Nostalgie
21:00
Drenthe nu
21:17
Strunen
21:32
RTV Drenthe Nostalgie
22:00
Drenthe nu
22:17
Strunen
22:32
RTV Drenthe Nostalgie
23:00
Drenthe nu
23:17
Strunen
23:32
RTV Drenthe Nostalgie
0:00
Drenthe nu
0:13
Strunen
0:24
RTV Drenthe Nostalgie
0:48
Drenthe nu
1:01
Strunen
1:12
RTV Drenthe Nostalgie
1:36
Drenthe nu
1:49
Strunen
2:00
RTV Drenthe Nostalgie
2:24
Drenthe nu
2:37
Strunen
2:48
RTV Drenthe Nostalgie
3:12
Drenthe nu
3:25
Strunen
3:36
RTV Drenthe Nostalgie
4:00
Drenthe nu
4:13
Strunen
4:24
RTV Drenthe Nostalgie
4:48
Drenthe nu
Geen programmering
5:30
De Oosttribune
6:00
Thuis in Overijssel
6:30
De Oosttribune
7:00
Thuis in Overijssel
7:30
De Oosttribune
8:00
Thuis in Overijssel
8:30
Thuis in Overijssel
9:00
Goeiemorgen Overijssel live
12:00
De Bijrijder
13:00
Thuis in Overijssel
13:07
De Bijrijder
14:00
Thuis in Overijssel
14:07
Goeiemiddag Overijssel Live
15:00
Thuis in Overijssel
15:07
Goeiemiddag Overijssel Live
16:00
Thuis in Overijssel
16:07
Goeiemiddag Overijssel Live
17:00
Thuis in Overijssel
17:30
Thuis in Overijssel
17:40
Het groene oosten
18:00
Thuis in Overijssel
18:30
Thuis in Overijssel
18:40
Het groene oosten
19:00
Thuis in Overijssel
19:30
Thuis in Overijssel
19:40
Het groene oosten
20:00
Thuis in Overijssel
20:30
Thuis in Overijssel
20:40
Het groene oosten
21:00
Thuis in Overijssel
21:30
Thuis in Overijssel
21:40
Het groene oosten
22:00
Thuis in Overijssel
22:30
Thuis in Overijssel
22:40
Het groene oosten
23:00
Thuis in Overijssel
23:30
Thuis in Overijssel
23:40
Het groene oosten
Geen programmering
0:00
Gisteren gemist?
6:00
Dag TV
9:00
Gisteren gemist?
10:00
Gelderland in Beweging
10:30
Gelderland in Beweging
11:00
Gisteren gemist?
12:00
Dag TV
16:45
RegioNed
17:00
GLD Nieuws
17:20
GLD Doc
17:45
RegioNed
18:00
GLD Nieuws
18:20
GLD Doc
18:45
RegioNed
19:00
GLD Nieuws
19:20
GLD Doc
19:45
RegioNed
20:00
GLD Nieuws
20:20
GLD Doc
20:45
RegioNed
21:00
GLD Nieuws
21:20
GLD Doc
21:45
RegioNed
22:00
GLD Nieuws
22:20
GLD Doc
22:45
RegioNed
23:00
GLD Nieuws
23:20
GLD Doc
23:45
RegioNed
Geen programmering
5:42
Weer
5:45
Dit is Flevoland nieuws
5:57
Weer
6:00
Dit is Flevoland
10:00
Dit is Flevoland
14:00
Dit is Flevoland
17:00
Dit is Flevoland nieuws
17:12
Weer
17:17
RegioNed
17:30
Dit is Flevoland nieuws
17:42
Weer
17:47
RegioNed
18:00
NOS Journaal
18:15
NOS Journaal regio
18:25
Weer
18:30
Dit is Flevoland nieuws
18:42
Weer
18:47
RegioNed
19:00
Dit is Flevoland nieuws
19:12
Weer
19:17
RegioNed
19:30
Dit is Flevoland nieuws
19:42
Weer
19:47
RegioNed
20:00
Dit is Flevoland nieuws
20:12
Weer
20:17
RegioNed
20:30
Dit is Flevoland nieuws
20:42
Weer
20:47
RegioNed
21:00
Dit is Flevoland nieuws
21:12
Weer
21:17
RegioNed
21:30
Dit is Flevoland nieuws
21:42
Weer
21:47
RegioNed
22:00
Dit is Flevoland nieuws
22:12
Weer
22:17
RegioNed
22:30
Dit is Flevoland nieuws
22:42
Weer
22:47
RegioNed
23:00
Dit is Flevoland nieuws
23:12
Weer
23:17
RegioNed
23:30
Dit is Flevoland nieuws
23:42
Weer
23:47
RegioNed
0:00
Dit is Flevoland nieuws
0:12
Weer
0:15
Dit is Flevoland nieuws
0:27
Weer
0:30
Dit is Flevoland nieuws
0:42
Weer
0:45
Dit is Flevoland nieuws
0:57
Weer
1:00
Dit is Flevoland nieuws
1:12
Weer
1:15
Dit is Flevoland nieuws
1:27
Weer
1:30
Dit is Flevoland nieuws
1:42
Weer
1:45
Dit is Flevoland nieuws
1:57
Weer
2:00
Dit is Flevoland nieuws
2:12
Weer
2:15
Dit is Flevoland nieuws
2:27
Weer
2:30
Dit is Flevoland nieuws
2:42
Weer
2:45
Dit is Flevoland nieuws
2:57
Weer
3:00
Dit is Flevoland nieuws
3:12
Weer
3:15
Dit is Flevoland nieuws
3:27
Weer
3:30
Dit is Flevoland nieuws
3:42
Weer
3:45
Dit is Flevoland nieuws
3:57
Weer
4:00
Dit is Flevoland nieuws
4:12
Weer
4:15
Dit is Flevoland nieuws
4:27
Weer
4:30
Dit is Flevoland nieuws
4:42
Weer
4:45
Dit is Flevoland nieuws
4:57
Weer
Geen programmering
5:42
Universiteit van Nederland
6:00
Wij zijn NH
6:14
NH sport
6:27
Strijders
6:34
Remy en zijn vrienden
6:42
Universiteit van Nederland
7:00
Wij zijn NH
7:14
NH sport
7:27
Strijders
7:34
Remy en zijn vrienden
7:42
Universiteit van Nederland
8:00
Wij zijn NH
8:14
NH sport
8:27
Strijders
8:34
Remy en zijn vrienden
8:42
Universiteit van Nederland
9:00
Wij zijn NH
9:15
NH sport
9:28
NH Iconen
9:36
Strijders
9:44
Universiteit van Nederland
10:00
Wij zijn NH
10:15
NH sport
10:28
NH Iconen
10:36
Strijders
10:44
Universiteit van Nederland
11:00
Wij zijn NH
11:15
NH sport
11:28
NH Iconen
11:36
Strijders
11:44
Universiteit van Nederland
12:00
Wij zijn NH
12:15
NH sport
12:28
NH Iconen
12:36
Strijders
12:44
Universiteit van Nederland
13:00
Wij zijn NH
13:15
NH sport
13:28
NH Iconen
13:36
Strijders
13:44
Universiteit van Nederland
14:00
Wij zijn NH
14:15
NH sport
14:28
NH Iconen
14:36
Strijders
14:44
Universiteit van Nederland
15:00
Wij zijn NH
15:15
NH sport
15:28
NH Iconen
15:36
Strijders
15:44
Universiteit van Nederland
16:00
Wij zijn NH
16:15
NH sport
16:28
NH Iconen
16:36
Strijders
16:44
Universiteit van Nederland
17:00
Wij zijn NH
17:16
Pak an Doen
17:28
Remy en zijn vrienden
17:38
NH sport
17:51
NH Airtime
18:00
Wij zijn NH
18:16
Pak an Doen
18:28
Remy en zijn vrienden
18:38
NH sport
18:51
NH Airtime
19:00
Wij zijn NH
19:16
NOS Journaal regio
19:23
Pak an Doen
19:37
NH sport
19:50
NH Airtime
20:00
Wij zijn NH
20:16
NOS Journaal regio
20:23
Pak an Doen
20:37
NH sport
20:50
NH Airtime
21:00
Wij zijn NH
21:16
NOS Journaal regio
21:23
Pak an Doen
21:37
NH sport
21:50
NH Airtime
22:00
Wij zijn NH
22:16
NOS Journaal regio
22:23
Pak an Doen
22:37
NH sport
22:50
NH Airtime
23:00
Wij zijn NH
23:16
NOS Journaal regio
23:23
Pak an Doen
23:37
NH sport
23:50
NH Airtime
Geen programmering
5:30
Universiteit van Nederland
5:45
RegioNed
5:55
Tekst-TV
6:00
UNieuws
6:15
Van Rossem vertelt
6:30
Universiteit van Nederland
6:45
RegioNed
6:55
Tekst-TV
7:00
UNieuws
7:15
Van Rossem vertelt
7:30
Universiteit van Nederland
7:45
RegioNed
7:55
Tekst-TV
8:00
UNieuws
8:15
Van Rossem vertelt
8:30
Universiteit van Nederland
8:45
RegioNed
8:55
Tekst-TV
9:00
UNieuws
9:15
Van Rossem vertelt
9:30
Universiteit van Nederland
9:45
RegioNed
9:55
Tekst-TV
10:00
UNieuws
10:15
Van Rossem vertelt
10:30
Universiteit van Nederland
10:45
RegioNed
10:55
Tekst-TV
11:00
Voorlezen
11:15
Van Rossem vertelt
11:30
Universiteit van Nederland
11:45
RegioNed
11:55
Tekst-TV
12:00
Route C
12:15
DocU
12:40
Mooi Utrecht
12:45
RegioNed
12:55
Tekst-TV
13:00
Route C
13:15
DocU
13:40
Mooi Utrecht
13:45
RegioNed
13:55
Tekst-TV
14:00
Route C
14:15
DocU
14:40
Mooi Utrecht
14:45
RegioNed
14:55
Tekst-TV
15:00
Route C
15:15
DocU
15:40
Mooi Utrecht
15:45
RegioNed
15:55
Tekst-TV
16:00
Route C
16:15
DocU
16:40
Mooi Utrecht
16:45
RegioNed
16:55
Tekst-TV
17:00
UNieuws
17:15
Margreet
17:30
UNieuws
17:55
Tekst-TV
18:00
NOS Journaal Regio live
18:25
UNieuws
18:40
RegioNed
18:55
Tekst-TV
19:00
UNieuws
19:15
NOS Journaal regio
19:25
Margreet
19:40
RegioNed
19:55
Tekst-TV
20:00
UNieuws
20:15
NOS Journaal regio
20:25
Margreet
20:40
RegioNed
20:55
Tekst-TV
21:00
UNieuws
21:15
NOS Journaal regio
21:25
Margreet
21:40
RegioNed
21:55
Tekst-TV
22:00
UNieuws
22:15
DocU
22:45
Mooi Utrecht
22:55
Tekst-TV
23:00
UNieuws
23:15
DocU
23:45
Mooi Utrecht
23:55
Tekst-TV
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Frits! Onderneemt in Coronatijd
7:30
TV West Nieuws
7:47
Weer met Huub
7:52
RegioNed
8:00
Frits! Onderneemt in Coronatijd
8:30
TV West Nieuws
8:47
Weer met Huub
8:52
RegioNed
9:00
Frits! Onderneemt in Coronatijd
9:30
TV West Nieuws
9:47
Weer met Huub
9:52
RegioNed
10:00
Frits! Onderneemt in Coronatijd
10:30
TV West Nieuws
10:47
Weer met Huub
10:52
RegioNed
11:00
Frits! Onderneemt in Coronatijd
11:30
TV West Nieuws
11:47
Weer met Huub
11:52
RegioNed
12:00
NOS Journaal
12:15
RegioNed
12:30
TV West Nieuws
12:47
Weer met Huub