TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

ESPN

Eurosport 2

Boomerang

Geen programmering
5:30
Op1
6:25
Nederland in beweging
6:40
Tijd voor MAX
7:30
MAX PubQuiz
8:20
Tip
Close up: Mijn leven is van mij - Pia Douwes
10:10
Tussen kunst en kitsch extra
10:25
Het familiediner
11:15
Tip
DNA onbekend
12:05
Sterren NL top 25
12:45
NOS Journaal
12:55
NOS Sport: Schaatsen EK shorttrack en World Cup
13:50
NOS Sport: Schaatsen EK shorttrack en World Cup
14:40
NOS Sport: Schaatsen EK shorttrack en World Cup
15:35
NOS Sport: Schaatsen EK shorttrack en World Cup
16:35
NOS Sport: Schaatsen EK shorttrack en World Cup
17:56
Socutera
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:50
Sportjournaal
19:05
Kassa
20:00
NOS Journaal
20:30
Tip
Wie is de Mol?
21:40
Tip
Matthijs gaat door
22:35
Tip
Studio sport Eredivisie
23:30
Studio sport
0:05
NOS Journaal
0:15
Dit was het nieuws
1:00
MAX PubQuiz
1:45
EenVandaag
2:15
NOS Journaal
2:40
NOS Journaal
2:45
NOS Journaal
Geen programmering
8:05
Blauw bloed
8:45
De wasstraat
9:30
Chazia en Puccini
10:20
Podium Witteman
11:30
De nieuwe wereld
12:10
De nieuwe maan
12:49
Politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:10
Waar ben je bang voor?
14:00
Meldpunt
14:25
MAX Maakt Mogelijk
14:40
Tip
De wereld van de Chinezen
15:30
Fryslân dok
16:05
Mijn pelgrimspad
16:10
Geloofsgesprek
16:25
Roderick zoekt licht
17:00
NOS Journaal
17:10
Tip
Met hart en ziel
17:35
EO Metterdaad
18:10
Nederland zingt
18:45
Tip
BinnensteBuiten
19:15
Tip
De verandering
19:50
Blauw bloed
20:35
Tip
Verborgen verleden
21:30
Nieuwsuur
22:10
Tip
Silent witness
23:55
Tip
Pop Aye
1:30
De nachtzoen
1:40
Nieuwsuur
2:15
Nieuwsuur
Geen programmering
6:25
Pingu
6:30
Sarah en Eend
6:40
Sarah en Eend
6:45
Sesamstraat
7:00
Vilda
7:10
Vilda
7:15
Vilda
7:25
Vilda
7:30
Vilda
7:40
Kindertijd
7:50
De zoo
8:00
Jill
8:20
Zapp Kids top 20
8:45
Zappsport
9:05
Mees Kees
9:30
Checkpoint
9:55
Zapp detective
10:10
Steken en prikken
10:25
Tussen kop en staart
10:50
Koken met konijnen
11:05
Wat maak je Menu?
11:30
Enkeltje Verweggistan
12:00
Topdoks
12:20
Kwartier van het dier - corona edition
12:40
Kwartier van het dier - corona edition
12:55
Kwartier van het dier - corona edition
13:10
Kwartier van het dier - corona edition
13:25
Kwartier van het dier - corona edition
13:40
Kwartier van het dier - corona edition
13:55
De faker
14:10
De faker
14:30
De mooiste sprookjes van Grimm
15:30
Tip
Zappbios: Jachtvliegers
17:00
Freeks wilde wereld
17:15
Freeks wilde wereld
17:25
Jill
17:40
Britt's beestenbende
18:10
De smerige quiz
18:35
Make-up cup
19:00
Jeugdjournaal
19:20
Klaas kan alles
19:45
De faker
20:00
De regels van Floor
20:15
Socutera
21:00
Ik durf het bijna niet te vragen
21:30
MolTalk
22:05
Vier handen op één buik
23:00
Snow Patrol Plays Baloise Session 2019
0:25
Doe alsof je thuis bent
1:14
Tekst-tv
Geen programmering
7:10
Ernst, Bobbie en de rest
7:25
Ernst, Bobbie en de rest
7:35
Ernst, Bobbie en de rest
7:50
Ernst, Bobbie en de rest
8:00
Ernst, Bobbie en de rest
8:10
Ernst, Bobbie en de rest
8:20
Ernst, Bobbie en de rest
8:35
Ernst, Bobbie en de rest
8:45
Ernst, Bobbie en de rest
9:00
Teleshop 4: Mediashop
10:00
Teleshop 4: Tommy teleshopping
10:30
Nederland ontdekt
11:00
Snowmagazine
11:30
RTL Autowereld
12:00
Dit is Holland
12:30
Snowmagazine
13:00
Wooninspiraties
13:30
Onderweg naar de regio
14:00
Plezier en passie
14:30
Later als ik groot ben
15:00
Life is beautiful
15:30
Dit is Holland
16:00
Ski & more
16:30
Het Spaanse leven
17:00
72u ondergronds
17:30
House vision
18:00
Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:55
Weer
20:00
Weet ik veel
21:40
BankGiro miljonairs
22:40
Tip
De tv kantine
23:35
Wie ben ik?
0:10
Nieuws
0:25
Weer
0:30
RTL Boulevard
1:25
Teleshop 4: Tommy teleshopping
2:00
Teleshop 4: Tommy teleshopping
Geen programmering
Geen programmering
5:00
Teleshop 5: Car tracks
5:30
RTL De journal
6:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
7:30
New creation church tv
8:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:30
Films & sterren
17:00
Horrorhuurders & huisjesmelkers
18:00
Big brother weekoverzicht
19:00
De slechtste chauffeur van Nederland
20:00
De deurwaarders
21:00
Helden van hier: Door het vuur
22:00
Helden van hier: Door het vuur
23:00
Helden van hier: Door het vuur
0:00
24 uur in de politiecel
1:10
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
7:00
Hart van Nederland - Vroege editie
7:15
Hart van Nederland - Vroege editie
7:30
Hart van Nederland - Vroege editie
7:45
Hart van Nederland - Vroege editie
8:00
Hart van Nederland - Vroege editie
8:15
Hart van Nederland - Vroege editie
8:30
Hart van Nederland - Vroege editie
8:45
Hart van Nederland - Vroege editie
9:00
Hart van Nederland - Vroege editie
9:15
Hart van Nederland - Vroege editie
9:30
Hart van Nederland - Vroege editie
9:45
Hart van Nederland - Vroege editie
10:00
UEFA Champions League magazine
10:35
Green make over
11:05
De grote verbouwing
12:05
Hart voor muziek
12:35
De grote verbouwing
13:35
De alleskunner
14:35
Iedereen is van de wereld
15:30
The secret life of the zoo
16:05
Samen voor dieren
16:35
De grote tuinverbouwing
18:00
Lachen om home video's
19:20
Tip
Marble mania
20:30
Tip
Nederlands Hoop - Patrick Laureij
22:30
Hart van Nederland - Late editie
22:50
Shownieuws - Late editie
23:30
Weer.nl
23:35
Tip
Code van Coppens: De wraak van de Belgen
0:35
Lachen om home video's
1:40
Hart van Nederland
Geen programmering
5:00
Teleshop 7: Morning chat
5:45
Teleshop 7: Car tracks
6:00
Teleshop 4: Mediashop
10:15
Teleshop 7: Car tracks
10:30
Teleshop 4: Mediashop
13:00
Best of Bright
13:30
Op de zaak
14:00
'Allo 'allo!
14:30
'Allo 'allo!
15:00
RTL GP Magazine
16:00
RTL GP
17:00
Mr. Bean
17:30
Mr. Bean
18:00
De helden van de brandweer
19:00
De helden van de brandweer
20:00
Tip
Flodder
22:25
Flodder
22:55
Flodder
23:25
Flodder
23:55
Flodder
0:25
Flodder
0:55
Teleshop 7: Glamcam
2:01
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
8:55
My kitchen rules
9:55
My kitchen rules
10:55
My kitchen rules
11:55
House rules Australië
12:50
House rules Australië
13:55
Bouw je droom: Een nieuw leven in een Frans kasteel
14:55
Wat eten we?
15:15
Wat eten we?
15:40
Wat eten we?
16:05
Wat eten we?
16:30
Wat eten we?
16:45
Tip
vtwonen weer verliefd op je huis
17:50
Tip
NCIS
18:35
Tip
The rookie
19:35
The rookie
20:30
NCIS: New Orleans
21:25
Tip
Bull
22:20
NCIS: New Orleans
23:05
NCIS
0:00
Tip
Criminal minds
0:55
Tip
NCIS
1:50
Hart van Nederland
Geen programmering
6:00
Disney XD
18:00
Border security Australia
18:30
Border security Australia
19:00
Border security Australia
19:25
Border security Australia
20:00
Tip
Predator
22:10
Tip
Total Recall
0:25
Marvel's agents of S.H.I.E.L.D.
1:15
Hart van Nederland
4:00
Pause
Geen programmering
6:00
Furiki Wheels
6:24
Furiki Wheels
6:48
Phineas en Ferb
7:11
Phineas en Ferb
7:24
Star Wars rebels (shorts)
7:48
Star Wars rebels (shorts)
8:11
Star Wars: Het Verzet
8:34
Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters
8:56
Marvel's Avengers Assemble
9:20
Marvel's Spider-Man
9:43
Mini Ninja's
9:54
Mini Ninja's
10:05
Mini Ninja's
10:17
Mini Ninja's
10:30
Ultimate Spider Man
10:53
Ultimate Spider Man
11:16
Ultimate Spider Man
11:40
Ultimate Spider Man
12:02
Ultimate Spider Man
12:25
Ultimate Spider Man
12:49
Ultimate Spider Man
13:10
Ultimate Spider Man
13:34
Atomic Puppet
13:55
Atomic Puppet
14:19
Gravity Falls
14:43
Gravity Falls
15:07
Gravity Falls
15:29
Furiki Wheels
15:52
Furiki Wheels
16:05
Marvel's Spider-Man
16:27
Marvel's Spider-Man
16:50
Star Wars: Het Verzet
17:14
Star Wars rebels (shorts)
18:00
Pokémon XY
4:00
Undercover Kat
4:21
Undercover Kat
4:42
Chillen met de Ronks!
5:04
Chillen met de Ronks!
5:16
Ruimtekuikens in de ruimte
5:37
Ruimtekuikens in de ruimte
Geen programmering
6:40
Teleshop 8: Mediashop
11:15
Teleshop 8: Mediashop
17:10
Dr. Quinn, medicine woman
18:10
The voice of Holland
20:00
CSI: New York
20:46
CSI: New York
21:34
CSI: New York
22:25
CSI: New York
23:14
CSI: New York
0:03
Tip
99 Homes
1:58
Homeshopping
2:28
Teleshop 8: Mediashop
Geen programmering
5:05
Nieuws
5:25
Nieuws
5:35
Nieuws
5:55
Nieuws
6:05
Nieuws
6:25
Nieuws
6:35
Storage hunters
6:59
Storage hunters
7:23
Storage hunters
7:46
Storage hunters
8:10
Storage hunters
8:29
Storage hunters
8:51
Storage hunters
9:13
Storage hunters
9:34
Storage hunters
9:57
Buy it now
10:20
Buy it now
10:48
Buy it now
11:15
Buy it now
11:38
Buy it now
12:04
Buy it now
12:31
Buy it now
12:58
Mysterious planet
13:58
De wondere wereld van cakes
14:54
Best of Bright
15:23
Bright tv
15:34
Storage hunters
16:01
De barometer plus
16:27
Bright tv
16:35
How it's done plus
17:00
How it's done
17:25
Doe maar duurzaam!
17:56
Best of Bright
18:24
Storage hunters
18:50
Storage hunters
19:10
Storage hunters
19:35
Z Doc: Rampzalige vakanties
20:28
Vreselijke vakanties
21:25
Z Doc: Rampzalige vakanties
22:20
The story of the songs
23:17
Bizarre scheidingen
0:14
Best of Bright
0:37
Nieuws
0:47
Nieuws
1:07
Nieuws
1:17
Nieuws
1:37
Nieuws
1:47
Nieuws
2:20
Nieuws
2:30
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:10
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:40
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
Geen programmering
6:00
South Park
6:28
South Park
6:57
South Park
7:25
American dad!
7:52
American dad!
8:20
American dad!
8:47
American dad!
9:08
American dad!
9:35
American dad!
10:02
American dad!
10:30
American dad!
10:58
American dad!
11:25
American dad!
11:52
Family guy
12:19
Family guy
12:46
Family guy
13:06
Family guy
13:32
Family guy
13:59
Family guy
14:26
Family guy
14:54
Family guy
15:20
Family guy
15:46
Family guy
16:06
Family guy
16:33
Family guy
17:00
Family guy
17:26
Family guy
17:53
Family guy
18:20
Family guy
18:47
Family guy
19:14
Family guy
19:40
Family guy
20:00
Tip
Barnyard
21:49
The Graham Norton show
22:35
Young Sheldon
23:01
Young Sheldon
23:25
Family guy
23:52
Family guy
0:19
American dad!
0:47
American dad!
1:15
American dad!
1:42
Most Ridiculous
2:02
Most Ridiculous
2:23
Most Ridiculous
2:44
Most Ridiculous
3:04
Takeshi's Castle Thailand
3:26
Takeshi's Castle Thailand
3:47
Drunk History: Bezopen verhalen
4:07
Drunk History: Bezopen verhalen
4:28
Most Ridiculous
4:50
Most Ridiculous
5:13
Takeshi's Castle Thailand
5:36
Takeshi's Castle Thailand
Geen programmering
5:15
Superstore
5:35
Superstore
6:00
Make you laugh out loud
6:55
Make you laugh out loud
7:55
Make you laugh out loud
8:55
Million dollar listing
9:50
Million dollar listing
10:50
Million dollar listing
11:45
Million dollar listing
12:35
Million dollar listing
13:30
Below deck mediterranean
14:30
Below deck mediterranean
15:25
Below deck mediterranean
16:25
Below deck mediterranean
17:20
Below deck mediterranean
18:20
Storage wars
18:45
Storage wars
19:10
Storage wars
19:35
Storage wars
20:05
Storage wars
20:30
Storage wars
21:00
Storage wars
21:25
Storage wars
21:55
NCIS
22:50
NCIS
23:50
NCIS
0:45
Paranormal caught on camera
1:40
Paranormal caught on camera
2:25
Tip
Bones
3:05
Bones
3:50
Laugh out loud
3:55
Laugh out loud
4:00
Laugh out loud
4:05
Superstore
4:30
Superstore
4:50
Superstore
Geen programmering
Geen programmering
6:00
How it's made
6:25
Barnwood builders
7:10
Homestead rescue
8:00
Chasing classic cars
8:50
Chasing classic cars
9:40
Chasing classic cars
10:30
Chasing classic cars
11:20
Chasing classic cars
12:10
Gold rush
13:00
Salvage hunters - Best buys
13:50
Outback truckers
14:40
How do they do it?
15:05
How do they do it?
15:30
How do they do it?
15:55
Abandoned engineering
16:45
Auction hunters
17:10
Auction hunters
17:35
Gold rush: White water
18:30
Gold rush
19:30
Dynamo: Magician impossible
20:30
Wheeler dealers
21:30
Goblin works garage
22:30
Tip
What killed Maradona
23:30
War factories
0:30
Moonshiners
1:30
Property wars
2:00
Wheeler dealers
2:50
Goblin works garage
3:40
Gold rush
4:30
Barnwood builders
5:15
Flying wild Alaska
Geen programmering
6:00
Storage wars: Canada
6:26
Storage wars: Canada
6:52
Storage wars: Canada
7:16
Storage wars: Canada
7:42
Airport security: Brazil
8:29
Massive engineering mistakes
9:17
Massive engineering mistakes
10:05
Massive engineering mistakes
10:53
Into the Okavango
12:22
Food factory
12:45
Greatest treasures of the ancient world
13:30
Greatest treasures of the ancient world
14:17
Breakthrough: Virus Fighters
15:02
COVID-19 special: Virus hunters
15:59
Tip
Going viral: From ebola to covid-19
17:03
Jesus: rise to power
18:02
Lost cities with Albert Lin
19:01
To catch a smuggler
19:59
Air crash investigation: Special report
20:56
Air crash investigation: Special report
21:57
The Pacific War in color
22:56
Tip
Hitler's last year
23:55
Hitler's last year
0:52
Nazi megastructures
1:49
Food factory
2:11
Food factory
2:34
Air crash investigation: Special report
3:20
Air crash investigation: Special report
4:06
Airport security: First class
4:51
Science of stupid
5:15
Science of stupid
5:38
Science of stupid
Geen programmering
6:00
Curvy brides boutique
6:45
Curvy brides boutique
7:30
Curvy brides boutique
8:15
Curvy brides boutique
9:00
Curvy brides boutique
9:50
Say yes to the dress UK
10:20
Counting on
11:15
Counting on
12:10
Fred van Leer: Alles uit de kast
13:05
Fred van Leer: Alles uit de kast
14:00
Fred van Leer: Alles uit de kast
15:00
Fred van Leer: Alles uit de kast
16:00
1000-lb sisters
17:00
My 600lb life
18:00
My 600lb life
19:00
Extreme cheapskates
20:00
Celebrity IOU
21:00
Unexpected: Teenage & pregnant
22:00
Botched
23:00
Dr. Pimple Popper
0:00
Dr. Pimple Popper
1:00
Extreme cheapskates
2:00
Dr. Pimple Popper
2:45
1000-lb sisters
3:35
My big fat fabulous life
4:20
I love a mama's boy
5:10
90 day fiancé: Happily ever after?
Geen programmering
6:00
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
6:12
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
6:26
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
6:37
Puppy Dog Pals
6:50
Puppy Dog Pals
7:04
Puppy Dog Pals
7:18
PJ Masks
7:30
PJ Masks
7:43
PJ Masks
7:56
Gigantosaurus
8:08
Gigantosaurus
8:21
T.O.T.S.
8:47
T.O.T.S.
9:00
Vampirina
9:24
De Rocketeer
9:49
Mira, Koninklijke Detective
10:02
Elena van Avalor
10:25
DuckTales
10:49
DuckTales
11:13
De legende van de drie caballeros
11:35
De legende van de drie caballeros
11:58
Amphibia
12:21
Amphibia
12:45
Het huis van de uil
13:09
Hotel Transylvanië: De serie
13:33
Ik, Elvis Riboldi
13:44
Ik, Elvis Riboldi
13:57
Phineas en Ferb
14:11
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
14:35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
14:58
Disney Rapunzel de serie
15:21
Disney Rapunzel de serie
15:45
Groen in de Grote Stad
15:56
Groen in de Grote Stad
16:19
Gravity Falls
16:43
Gravity Falls
17:04
Big Hero 6
17:27
Big Hero 6
17:51
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:14
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:37
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
19:00
Summer Camp
19:23
Gabby Duran: De Alien Babysitter
19:45
Sydney to the Max
20:10
Coop and Cami Ask the World
20:32
Raven's Home
20:57
Just Roll With It
21:21
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:42
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:04
Sadie Sparks
22:26
Sadie Sparks
22:49
Beestjes Hotel
23:10
Beestjes Hotel
23:32
Ik, Elvis Riboldi
23:43
Ik, Elvis Riboldi
23:54
Ik, Elvis Riboldi
0:05
Ik, Elvis Riboldi
0:16
101 Dalmatian Street
0:28
101 Dalmatian Street
0:39
101 Dalmatian Street
0:51
PJ Masks
1:14
PJ Masks
1:59
Sadie Sparks
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:21
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:43
Beestjes Hotel
3:05
Beestjes Hotel
3:27
101 Dalmatian Street
3:38
101 Dalmatian Street
3:50
101 Dalmatian Street
4:01
101 Dalmatian Street
4:13
101 Dalmatian Street
4:25
Mickey Mouse
4:28
Sadie Sparks
4:51
Sadie Sparks
5:13
PJ Masks
5:36
PJ Masks
5:59
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
7:00
TV winkel
15:00
De grote tuinverbouwing
16:05
Huizenjacht
16:50
Dieren op spreekuur
17:20
Dieren op spreekuur
17:50
Wilde dieren in Wildlands
18:20
Burgers' Zoo: Drukte in de dierentuin
18:55
Burgers' Zoo: Drukte in de dierentuin
19:25
Tip
vtwonen weer verliefd op je huis
20:30
Tip
Sisters
22:50
Tip
Bad Neighbours 2
0:35
Scandal
1:20
Tommy teleshopping
4:00
UFC
Geen programmering
6:00
The Wake Up Club
7:00
Seven Eleven
8:00
MTV's Top 10
9:00
Then vs Now
10:00
Awkward
10:30
MTV Cribs Collection
10:50
MTV Cribs Collection
11:31
RuPaul's Drag Race
12:31
RuPaul's Drag Race
13:41
RuPaul's Drag Race: Untucked!
14:42
RuPaul's Drag Race: Untucked!
15:44
Eerste hulp bij Tattoo Disasters
16:00
Teen Mom 2
16:56
Teen Mom 2
17:53
Teen Mom 2
18:51
Teen Mom 2
19:50
Teen Mom 2
20:30
Ridiculousness
21:00
Ridiculousness
21:30
Ridiculousness
22:00
Ridiculousness
22:30
Celebrity Ex: In the City
23:30
Celebrity Ex: In the City
0:30
Ridiculousness
1:00
Ridiculousness
1:30
Ridiculousness
2:00
Music Television
Geen programmering
5:00
Dora the Explorer
5:23
Abby Hatcher
5:35
Rusty rivets
5:47
Barbapapa
6:09
Blaze and the monster machines
6:33
Paw Patrol
6:56
City Avonturen
7:09
Huize Herrie
7:20
Huize Herrie
7:32
Huize Herrie
7:54
De Casagrandes
8:17
Dorg Van Dango
8:38
Dorg Van Dango
8:50
Hier is Pony
9:14
SpongeBob SquarePants
9:37
SpongeBob SquarePants
9:59
Odd Squad
10:12
Odd Squad
10:23
Odd Squad
10:34
Odd Squad
10:48
Henry Danger
11:09
Henry Danger
11:34
SpongeBob SquarePants
11:58
SpongeBob SquarePants
12:22
SpongeBob SquarePants
12:46
SpongeBob SquarePants
13:10
SpongeBob SquarePants
13:34
SpongeBob SquarePants
13:56
SpongeBob SquarePants
14:20
SpongeBob SquarePants
14:42
SpongeBob SquarePants
14:55
SpongeBob SquarePants
15:19
SpongeBob SquarePants
15:43
SpongeBob SquarePants
16:07
SpongeBob SquarePants
16:29
De Thundermans
16:53
De Thundermans
17:17
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
17:41
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
18:04
Odd Squad
18:17
Nickelodeon's Spyders
18:40
Game Shakers
19:01
Game Shakers
19:25
Danger Force
19:48
Henry Danger
20:11
Henry Danger
20:34
De avonturen van Kid Danger
20:47
Bella en de Bulldogs
21:10
Bella en de Bulldogs
21:32
See dad run
21:52
Sam & Cat
22:14
Zoey 101
22:38
iCarly
23:00
Victorious
23:22
Big time rush
23:43
True Jackson
0:05
Kenan & Kel
0:29
The angry beavers
0:52
CatDog
1:14
Rugrats
1:36
Rocko's modern life
2:02
SpongeBob SquarePants
2:24
SpongeBob SquarePants
2:47
Regal Academy
3:10
Vang Blake!
3:32
De pinguïns van Madagascar
3:54
De pinguïns van Madagascar
4:15
Winx club
4:37
Winx club
Geen programmering
Geen programmering
5:15
De makkelijke maaltijd
5:45
De frisse start
6:00
De frisse start
6:15
Wokking lekker
6:20
James Martin's great British adventure
7:15
James Martin's great British adventure
8:05
James Martin's French adventure
9:00
My second restaurant In India
9:30
My second restaurant In India
10:00
Rudolph's bakery
10:30
Rudolph's bakery
11:00
Rachel Allen: All Things Sweet
11:30
Rachel Allen: All Things Sweet
12:00
Smaakpupillen
12:30
De makkelijke maaltijd
13:00
Wat eten we vandaag?
13:15
De frisse start
13:35
Rachel Khoo's Kitchen
14:05
Mary's Kitchen Crush
14:30
Jamie: Keep Cooking and Carry On
15:00
Rudolph's bakery
15:30
Rachel Allen: All Things Sweet
16:00
Smaakpupillen
16:30
De makkelijke maaltijd
17:00
Wat eten we vandaag?
17:10
De frisse start
17:30
Rachel Khoo's Kitchen
18:00
Mary's Kitchen Crush
18:30
Jamie: Keep Cooking and Carry On
19:00
My second restaurant In India
19:30
My second restaurant In India
20:05
Anthony Bourdain parts unknown
21:00
Anthony Bourdain parts unknown
21:55
Anthony Bourdain parts unknown
22:50
Jamie's super food
23:50
Jamie's American road trip
0:55
Jamie & Jimmy's food fight club
1:55
Smaakpupillen
2:20
De makkelijke maaltijd
2:45
Wat eten we vandaag?
3:00
De frisse start
3:15
Rachel Khoo's Kitchen
3:40
Mary's Kitchen Crush
4:05
Jamie: Keep Cooking and Carry On
4:30
Rudolph's bakery
4:55
Rachel Allen: All Things Sweet
Geen programmering
Geen programmering
5:05
New tricks
6:00
Father Brown
6:50
Father Brown
7:45
New tricks
8:45
New tricks
9:45
Dalziel and Pascoe
10:45
Dalziel and Pascoe
11:50
Tip
Death in paradise
13:00
Midsomer murders
14:00
Midsomer murders
15:00
Midsomer murders
16:00
Midsomer murders
17:00
The Mallorca files
18:00
Miss Marple
20:00
Bodyguard
21:15
Miss Scarlet and the Duke
22:20
Pure
23:00
Tip
Sherlock
0:55
Bodyguard
2:10
Miss Scarlet and the Duke
3:00
Pure
3:35
Miss Marple
Geen programmering
Geen programmering
8:00
Radio 2 op Eén
10:00
Winterbeelden
12:05
De week van Bruzz
12:35
De markt
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Sporza: Veldrijden
16:25
Clips
16:35
Villa politica
17:05
Windkracht 10
18:00
Kijk uit
18:04
Het journaal update
18:10
Nature's nurseries
19:00
Journaal
19:30
Weer
19:35
Iedereen beroemd
20:05
Joker+ en lotto
20:10
Dublin Zoo
20:35
F.C. De Kampioenen
21:20
Tip
Sprakeloos
23:00
Het journaal laat
23:16
Winst joker+ lotto
23:17
Keno
23:18
Euromillions winstverdeling
23:20
Weer
23:25
Section de recherches
0:15
Iedereen beroemd
0:45
Het journaal laat
1:00
Weer
1:05
Villa politica
1:35
Het journaal laat
1:40
Weer
1:45
Herhalingen
Geen programmering
9:00
Winterbeelden
10:00
Ketnet junior
19:05
Tip
Wildest places: Antarctica
20:00
Het journaal update
20:10
Before we die
21:10
Tip
Before we die
22:10
Het gala van de Ensors
23:10
Tip
Zagros
0:40
Canvaslus
0:45
Het journaal laat
Geen programmering
5:00
Wielrennen: Giro d'Italia
6:00
Rally raid: Dakar
6:30
Rally raid: Dakar
7:00
Rally raid: Dakar
7:30
Skisport: Alpineskiën
8:30
Ski alpin
9:50
Ski alpin
11:30
Ski alpin
13:00
Veldrijden: Wereldbeker
13:40
Veldrijden: DVV trofee
14:40
Veldrijden: Wereldbeker
14:55
Veldrijden: DVV trofee
16:15
Schansspringen
18:00
Eurosport nieuws
18:05
Ski alpin
19:00
Ski alpin
20:00
Biatlon
20:30
Biatlon
21:30
Schansspringen
22:30
Eurosport nieuws
22:35
Biatlon
23:05
Biatlon
0:00
Ski alpin
0:45
Ski alpin
1:30
Rally raid: Dakar
2:00
Rally raid: Dakar
2:30
Rally raid: Dakar
3:00
Wielrennen: Ronde van Vlaanderen
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Breakfast
11:00
Saturday Kitchen
12:30
Rick Stein's Cornwall
13:00
Football Focus
14:00
BBC News
14:15
Mark Wright: The Last Chance
15:00
Bargain Hunt
15:45
Money for Nothing
16:15
The Bidding Room
17:00
Final Score
18:05
BBC News
18:20
MOTD Live: FA Cup Fourth Round
20:45
Casualty
21:30
Michael McIntyre's The Wheel
22:30
Mrs. Brown's Boys
23:00
BBC News
23:20
MOTD: FA Cup Highlights
0:40
The NFL Show
1:30
Tip
Norfolk
2:55
BBC News
Geen programmering
7:40
Wild & Weird
7:55
All Over the Place Asia: Part 2
8:25
The Dengineers
8:55
What's Cooking Omari?
9:00
Blue Peter
9:30
Big cats about the house
10:30
Pooch Perfect
11:30
Around the World in 80 Gardens
12:30
Tip
Fast Girls
14:00
Bowls: World Championships
17:45
Flog It!
18:10
Natural World
19:00
The Real Marigold Hotel
20:00
Celebrity Antiques Road Trip
21:00
Dad's Army
21:30
Jack Dee - Sent to Siberia
22:30
Tip
The White Crow
0:30
Tip
Pawn Sacrifice
2:15
Bowls: World Championships
3:15
Tip
The Spy Gone North
5:25
This is BBC Two
3:50
Ghosts
4:20
Impossible
5:05
DIY SOS
6:00
DIY SOS
6:55
DIY SOS
7:45
Impossible
8:30
Impossible
9:15
Impossible
10:00
Impossible
10:45
Doctors
11:15
Doctors
11:45
Doctors
12:15
Doctors
12:45
DIY SOS
13:40
DIY SOS
14:30
EastEnders
14:55
EastEnders
15:20
EastEnders
15:45
EastEnders
16:10
Impossible
16:55
Impossible
17:40
Impossible
18:25
DIY SOS
19:20
DIY SOS
20:10
Doctor Who
21:00
Ghosts
21:30
Back
21:55
Live at the Apollo
22:40
Josh
23:10
Doctor Who
0:00
Ghosts
0:30
Back
Geen programmering
Geen programmering
5:30
Elefant, Tiger und co.
5:55
Wissen macht Ah!
6:20
Lockie Leonard
6:45
Lockie Leonard
7:10
Pia und die wilde Natur
7:35
Anna und die Haustiere
7:50
Checker Julian
8:15
Neuneinhalb - Deine Reporter
8:25
Die Pfefferkörner
8:55
Die Pfefferkörner
9:20
Die Pfefferkörner
9:50
Tagesschau
9:55
Seehund, Puma & Co.
10:40
Seehund, Puma & Co.
11:30
Quarks im Ersten
12:00
Tagesschau
12:05
Die Tierärzte - Retter mit Herz
12:55
Tagesschau
13:00
Die Erben der Nacht 2 - Kurs auf Norwegen
14:30
Tip
Für kein Geld der Welt
16:00
W wie Wissen
16:30
Weltspiegel - Reportage
17:00
Tagesschau
17:10
Brisant
17:47
Das Wetter im Ersten
17:50
Tagesschau
18:00
Sportschau
18:30
Sportschau
19:57
Lotto
20:00
Tagesschau
20:15
Tip
Unschuldig
23:10
Tagesthemen
23:30
Das Wort zum Sonntag
23:35
Donna Leon
1:05
Tagesschau
1:10
Tip
Unschuldig
4:05
Brisant
4:40
Tagesschau
4:45
Sträter
Geen programmering
Geen programmering
6:20
Lokalzeit aus Bonn
6:50
Lokalzeit aus Duisburg
7:20
Sehen statt Hören
7:50
Die Sendung mit dem Elefanten
8:15
Hotel Heidelberg
9:45
Aktuelle Stunde
10:30
Lokalzeit
11:00
Quarks im Ersten
11:30
Die Sendung mit der Maus
12:00
Shaun het schaap
12:05
Pinguin, Löwe & Co.
12:55
Pinguin, Löwe & Co.
13:45
Yvonne Willicks: Der große Haushaltscheck
14:30
Das Brautpaar muss warten - Corona und die Hochzeitsindustrie
14:45
Ausgerechnet
15:15
Das schwarze Gold
16:00
Ausgerechnet
16:30
Alle Augen Auf ...
17:15
Einfach und köstlich
17:45
Kochen mit Martina und Moritz
18:15
Westart
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
Jung in den 60ern - Rebellen, Beat und Minirock
21:45
Der Sound der 68er
23:15
Merci Cherie - Die Hits der 60er und ihre Geschichte
0:45
Jung in den 60ern - Rebellen, Beat und Minirock
2:15
Der Sound der 68er
3:45
Merci Cherie - Die Hits der 60er und ihre Geschichte
5:15
Das schwarze Gold
Geen programmering
6:00
Mare TV
6:15
Die Tierärzte - Retter mit Herz
7:00
Die Sendung mit der Maus
7:30
Sehen statt Hören
8:00
service: reisen
8:30
Usedom ... mit Judith Rakers
9:00
Nordmagazin
9:30
Hamburg Journal
10:00
Schleswig-Holstein Magazin
10:30
buten un binnen
11:00
Hallo Niedersachsen
11:30
Die Nordreportage
12:00
Kapitän Schröder und die Irrfahrt der "St. Louis"
12:45
Weltreisen
13:15
Mare TV
14:00
Sportclub Story
14:30
Leopard, Seebär & Co. Spezial
16:00
Expeditionen ins Tierreich
16:45
Wolf, Bär & Co.
17:35
Tim Mälzer kocht!
18:00
Nordtour
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Quiz ohne Grenzen
23:25
Tip
Nebelwand - Der Usedom-Krimi
0:55
Die NDR Quizshow
1:40
Nordtour
2:25
Mein Norden
2:45
Hallo Niedersachsen
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
Geen programmering
5:55
Verdachtsfälle
5:55
Der Blaulicht-Report
6:30
Teleshopping Österreich
6:50
Verdachtsfälle
7:50
Familien im Brennpunkt
8:50
Familien im Brennpunkt
9:55
Der Blaulicht-Report
10:55
Der Blaulicht-Report
11:55
Der Blaulicht-Report
12:55
Der Blaulicht-Report
13:55
Der Blaulicht-Report
14:50
Der Blaulicht-Report
15:45
Der Blaulicht-Report
16:45
Der Blaulicht-Report
17:45
Best of ...!
17:45
RTL Regionalprogramm
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Life - Menschen, Momente, Geschichten
20:15
Deutschland sucht den Superstar
22:15
Ich bin ein Star - Die große Dschungelshow
0:00
Deutschland sucht den Superstar
1:35
Ich bin ein Star - Die große Dschungelshow
3:10
Der Blaulicht-Report
4:00
Der Blaulicht-Report
4:45
Der Blaulicht-Report
Geen programmering
Geen programmering
5:30
Auf Streife - Berlin
6:15
Auf Streife - Berlin
7:10
Auf Streife - Berlin
8:10
Auf Streife - Berlin
9:10
Auf Streife - Berlin
10:10
Auf Streife - Die Spezialisten
11:05
Auf Streife - Die Spezialisten
12:05
Auf Streife - Die Spezialisten
13:05
Auf Streife - Die Spezialisten
14:00
Auf Streife - Die Spezialisten
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:59
So gesehen
17:00
Auf Streife - Die Spezialisten
18:00
Auf Streife - Die Spezialisten
19:00
Auf Streife - Die Spezialisten
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
Tip
The Lord of the Rings: The Return of the King
0:15
Tip
Live Free or Die Hard
2:35
Kite
3:55
Tip
Universal Soldier: Regeneration
5:20
Watch Me - das Kinomagazin
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Ben 10
6:10
Ben 10
6:25
Power Players
6:35
Power Players
6:50
Victor en Valentino
7:00
Victor en Valentino
7:15
De wonderlijke wereld van Gumball
7:25
De wonderlijke wereld van Gumball
7:35
De wonderlijke wereld van Gumball
7:45
De wonderlijke wereld van Gumball
7:55
De wonderlijke wereld van Gumball
8:10
Teen Titans Go!
8:20
Teen Titans Go!
8:35
Teen Titans Go!
8:45
Teen Titans Go!
8:55
ThunderCats Brul!
9:05
ThunderCats Brul!
9:25
ThunderCats Brul!
9:35
ThunderCats Brul!
9:50
De wonderlijke wereld van Gumball
10:00
De wonderlijke wereld van Gumball
10:15
De wonderlijke wereld van Gumball
10:25
De wonderlijke wereld van Gumball
10:40
De wonderlijke wereld van Gumball
10:50
Unikitty
11:00
Unikitty
11:15
Teen Titans Go!
11:25
Teen Titans Go!
11:40
Scooby-Doo en de Vampierlegende
12:55
De wonderlijke wereld van Gumball
13:05
De wonderlijke wereld van Gumball
13:15
De wonderlijke wereld van Gumball
13:30
Unikitty
13:40
Unikitty
13:55
Unikitty
14:05
Unikitty
14:20
Unikitty
14:30
Unikitty
14:45
Teen Titans Go!
14:55
Teen Titans Go!
15:05
Teen Titans Go!
15:15
Teen Titans Go!
15:30
DC Super Hero Girls
15:40
DC Super Hero Girls
15:55
Craig van de Kreek
16:05
Craig van de Kreek
16:20
Victor en Valentino
16:30
Victor en Valentino
16:45
De wonderlijke wereld van Gumball
16:55
De wonderlijke wereld van Gumball
17:05
De wonderlijke wereld van Gumball
17:15
De wonderlijke wereld van Gumball
17:30
Teen Titans Go!
17:40
Teen Titans Go!
17:50
ThunderCats Brul!
18:00
ThunderCats Brul!
18:15
Power Players
18:25
Power Players
18:40
Tip
Big Top Scooby-Doo!
20:00
Looney Tunes
20:10
Power Players
20:20
Power Players
20:35
Ben 10
20:45
Ben 10
21:00
De wonderlijke wereld van Gumball
21:10
De wonderlijke wereld van Gumball
21:25
De wonderlijke wereld van Gumball
21:35
De wonderlijke wereld van Gumball
21:50
De wonderlijke wereld van Gumball
22:00
De wonderlijke wereld van Gumball
22:10
LEGO Ninjago
22:35
De wonderlijke wereld van Gumball
22:45
De wonderlijke wereld van Gumball
22:55
De wonderlijke wereld van Gumball
23:05
De wonderlijke wereld van Gumball
23:15
De wonderlijke wereld van Gumball
23:30
De wonderlijke wereld van Gumball
23:40
De wonderlijke wereld van Gumball
23:50
De wonderlijke wereld van Gumball
0:00
De wonderlijke wereld van Gumball
0:10
De wonderlijke wereld van Gumball
0:25
De wonderlijke wereld van Gumball
0:35
De wonderlijke wereld van Gumball
0:45
Angelo Rules
0:55
Angelo Rules
1:05
Angelo Rules
1:15
Angelo Rules
1:30
Angelo Rules
1:40
Angelo Rules
1:50
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:10
Angelo Rules
2:20
Angelo Rules
2:30
Angelo Rules
2:40
Angelo Rules
2:50
LEGO Ninjago
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:25
De wonderlijke wereld van Gumball
3:35
De wonderlijke wereld van Gumball
3:45
De wonderlijke wereld van Gumball
3:55
De wonderlijke wereld van Gumball
4:05
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:30
De wonderlijke wereld van Gumball
4:40
De wonderlijke wereld van Gumball
4:50
De wonderlijke wereld van Gumball
5:00
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:25
De wonderlijke wereld van Gumball
5:35
De wonderlijke wereld van Gumball
5:45
De wonderlijke wereld van Gumball
Geen programmering
6:00
Trials of the Wild
6:29
Trials of the Wild
6:58
Secrets of the zoo
7:47
Kingdom of the white wolf
8:41
Secrets of the zoo
9:31
Secrets of the zoo
10:22
Secrets of the zoo
11:11
Jungle Animal Rescue
12:01
Wild hunters
12:53
Wild hunters
13:44
Wild hunters
14:35
Wild hunters
15:26
Wild hunters
16:17
Wild hunters
17:08
Wild hunters
18:00
Wild Mongolia: Land of extremes
18:52
Wild Mongolia: Land of extremes
19:44
Wild Mongolia: Land of extremes
20:36
Wild Mongolia: Land of extremes
21:28
Wild Mongolia: Land of extremes
22:19
Wild Mongolia: Land of extremes
23:11
Wild hunters
0:04
Wild Mongolia: Land of extremes
0:56
Wild hunters
1:46
Wild hunters
2:33
Wild hunters
3:19
Wild hunters
4:05
Secrets of the zoo
4:48
Trials of the Wild
5:12
Trials of the Wild
5:36
Yukon vet
Geen programmering
6:00
American Pickers Best Ofs
6:45
The Cars That Made the World
7:30
Unidentified: Inside America's UFO Investigation
8:25
Cities of the Underworld
9:15
Monster Motor Challenge
10:10
Pawn stars
11:05
Pawn stars
12:00
The Curse of Oak Island
12:50
The Cars That Made the World
13:40
Pawn Stars Best Of
14:05
Pawn Stars Best Of
14:30
American Pickers Best Ofs
15:30
Forged in Fire
16:30
Cities of the Underworld
17:20
Pawn Stars Best Of
17:50
Race to Victory
18:40
American Pickers Best Ofs
19:35
History's Greatest Mysteries With Laurence Fishburne
21:25
The Curse of Oak Island
23:15
Pawn stars
23:45
Pawn stars
0:15
The Cars That Made the World
1:00
History's Greatest Mysteries With Laurence Fishburne
2:30
Mijn History Moment
2:40
The Curse of Oak Island
4:20
Pawn stars
4:45
World's Greatest Head-to-Heads
5:10
Pawn stars
Geen programmering
6:00
How it's made
6:24
How do they do it?
6:48
How do they do it?
7:12
How do they do it?
7:36
How do they do it?
8:00
How do they do it?
8:24
How do they do it?
8:48
How do they do it?
9:12
How do they do it?
9:36
How do they do it?
10:00
How do they do it?
10:24
Blowing up history
11:12
World's top 5
12:00
World's top 5
12:50
World's top 5
13:38
World's top 5
14:26
World's top 5
15:14
Contact
16:02
Contact
16:50
Contact
17:40
Contact
18:30
Contact
19:20
How the universe works
20:10
Alien Highway
21:00
Curse of the Bermuda Triangle
21:50
NASA's unexplained files
22:40
NASA's unexplained files
23:30
Tip
Mythbusters
0:20
The explosion show
1:10
The explosion show
2:00
Mythbusters
2:48
The explosion show
3:36
How it's made
4:00
How it's made
4:24
How it's made
4:48
How it's made
5:12
How it's made
5:36
How it's made
Geen programmering
6:32
ZOS: Zone of Separation
7:30
Some Mothers Do 'Ave 'Em
8:02
High Chaparral
8:56
Tommy teleshopping
10:01
La piovra
11:05
Tommy teleshopping
12:32
Last of the Summer Wine
13:04
The flying doctors
14:02
Tommy teleshopping
14:32
Wordt u al geholpen?
15:05
Tommy teleshopping
15:35
Blackadder II
16:03
High Chaparral
16:55
Top 40 Hitdossier
17:24
Ameland op z'n Mooist
17:55
La piovra
19:01
Ballykissangel
20:02
Gouwe Ouwe Muziekherinneringen
20:32
Reisgenøten
21:03
The flying doctors
22:01
Taggart
23:01
Oh moeder, wat is het heet
23:31
The Black Adder
0:01
Keeping Up Appearances
0:33
De plaat Blijft hangen
1:01
Little house on the prairie
3:03
De Wrekers
4:00
Fawlty Towers
4:34
Bergerac
5:34
Pride and Prejudice
Geen programmering
6:00
Swamp murders
7:00
Swamp murders
8:00
Murder chose me
9:00
Grave secrets
10:00
Grave secrets
11:00
Murder loves company
12:00
Murder loves company
13:00
Blood relatives
14:00
Blood relatives
15:00
Married With Secrets
16:00
Married With Secrets
17:00
Murder chose me
18:00
Disappeared
19:00
Disappeared
20:00
Lauryn is Lost: A Disappeared Special
21:00
Highway to Hell
22:00
The 1980s: The Deadliest Decade
23:00
The 1980s: The Deadliest Decade
0:00
The 1980s: The Deadliest Decade
1:00
A Crime to Remember
2:00
A Crime to Remember
3:00
Murder Comes to Town
4:00
Murder Comes to Town
5:00
Shadow of Doubt
Geen programmering
6:50
Podium Witteman extra
7:45
Chazia en Puccini
8:25
Madama Butterfly
10:45
Tip
Volle zalen
11:25
Studio 2020
11:55
2 meter sessies
12:25
De vloer op
12:55
Ronald Snijders
13:45
Tip
Volle zalen
14:20
Vrije geluiden live
14:45
BuitenSpelen kort
15:10
De vloer op
15:35
Raquel van Haver - De vrouwen van mijn land
16:25
Muziek op Oerol
16:40
Art department
16:50
BuitenSpelen
17:30
Caribbean Combo: Ze zijn er weer!
19:00
Roffa represent
19:10
Roffa represent
19:20
Schrijven in de Lage Landen
19:35
Schrijven in de Lage Landen
19:51
Dichter draagt voor
19:55
Podium dans
20:30
Emilio Guzman: Alle mensen verzamelen
21:20
Wie is bang voor Ai Weiwei?
22:50
3voor12 presenteert ...
23:55
Roffa represent
0:05
Tip
Volle zalen
0:40
Tip
Het uur van de wolf: Adieu à G.
1:45
Studio 2020
2:15
2 meter sessies
2:45
De vloer op
3:10
Ronald Snijders
4:05
Tip
Volle zalen
4:40
The art of museums
5:30
AVROTROS Klassiek presenteert: Ramon van Engelenhoven
Geen programmering
5:00
Best of ARTE Journal
5:25
Die Malerei und das Meer
6:15
Alain Delon, Licht und Schatten
7:15
In der Welt zuhause
7:45
360° - Geo Reportage
8:40
360° - Geo Reportage
9:35
Stadt Land Kunst Spezial
10:15
Stadt Land Kunst Spezial
11:35
Zu Tisch
12:00
Kielings wilde Welt
12:45
Kielings wilde Welt
13:30
Kielings wilde Welt
14:15
Das verborgene Leben der Bauernhoftiere
15:00
Das verborgene Leben der Bauernhoftiere
15:45
Das verborgene Leben der Bauernhoftiere
16:25
Das verborgene Leben der Bauernhoftiere
17:15
ARTE Reportage
18:05
Mit offenen Karten
18:20
360° - Geo Reportage
19:10
Journal
19:30
Australiens unbekanntes Paradies - Die Inseln der Torres-Straße
20:15
Ozeanriesen
21:05
Ozeanriesen
22:00
Mikroplastik im Meer - Unsichtbar, aber auch ungefährlich?
22:55
Vergessene Wracks - Schwarze Tränen der Meere
23:50
Streetphilosophy
0:20
Square für Künstler
0:50
KurzSchluss
0:50
A Birthday
0:50
Kosmonaut
0:50
Regen
1:45
Des gens bien
2:15
Tip
Der Schwan
3:45
28 Minuten
4:30
Pause
Geen programmering
Geen programmering
5:06
Weerbericht
6:00
Dag TV
8:00
Noord en Ommeland met Marcel Nieuwenweg
11:00
Noord en Ommeland met Hans Waalkens
14:00
Cafe Martini
18:00
Expeditie Grunnen 1,5 meter
18:24
Weerbericht
18:30
Expeditie Grunnen 1,5 meter
18:55
Weerbericht
19:00
Expeditie Grunnen 1,5 meter
19:24
Weerbericht
19:30
Expeditie Grunnen 1,5 meter
19:55
Weerbericht
20:00
Expeditie Grunnen 1,5 meter
20:24
Weerbericht
20:30
Expeditie Grunnen 1,5 meter
20:55
Weerbericht
21:00
Expeditie Grunnen 1,5 meter
21:24
Weerbericht
21:30
Expeditie Grunnen 1,5 meter
21:55
Weerbericht
22:00
Expeditie Grunnen 1,5 meter
22:25
Weerbericht
22:30
Expeditie Grunnen 1,5 meter
22:55
Weerbericht
23:00
Expeditie Grunnen 1,5 meter
23:25
Weerbericht
23:30
Expeditie Grunnen 1,5 meter
23:54
Weerbericht
0:00
Expeditie Grunnen 1,5 meter
0:24
Weerbericht
0:30
Expeditie Grunnen 1,5 meter
0:54
Weerbericht
1:00
Expeditie Grunnen 1,5 meter
1:22
Weerbericht
1:24
Expeditie Grunnen 1,5 meter
1:46
Weerbericht
1:48
Expeditie Grunnen 1,5 meter
2:10
Weerbericht
2:12
Expeditie Grunnen 1,5 meter
2:34
Weerbericht
2:36
Expeditie Grunnen 1,5 meter
2:58
Weerbericht
3:00
Expeditie Grunnen 1,5 meter
3:22
Weerbericht
3:24
Expeditie Grunnen 1,5 meter
3:46
Weerbericht
3:48
Expeditie Grunnen 1,5 meter
4:10
Weerbericht
4:12
Expeditie Grunnen 1,5 meter
4:34
Weerbericht
4:36
Expeditie Grunnen 1,5 meter
4:58
Weerbericht
Geen programmering
Geen programmering
5:00
Fryslân Hjoed
5:10
It Waar
5:15
It polytburo
5:30
Fryslân Hjoed
5:40
It Waar
5:45
It polytburo
6:00
TsjilTV
9:00
Op & Ut op TV
12:00
Juster
13:00
Sneon yn Fryslân op TV
18:00
Fryslân Hjoed
18:10
It Waar
18:15
Cambuur Sjoernaal
18:30
Fryslân Hjoed
18:40
It Waar
18:45
Cambuur Sjoernaal
19:00
Fryslân Hjoed
19:10
It Waar
19:15
Cambuur Sjoernaal
19:30
Fryslân Hjoed
19:40
It Waar
19:45
Cambuur Sjoernaal
20:00
Fryslân Hjoed
20:10
It Waar
20:15
Cambuur Sjoernaal
20:30
Fryslân Hjoed
20:40
It Waar
20:45
Cambuur Sjoernaal
21:00
Fryslân Hjoed
21:10
It Waar
21:15
Cambuur Sjoernaal
21:30
Fryslân Hjoed
21:40
It Waar
21:45
Cambuur Sjoernaal
22:00
Fryslân Hjoed
22:10
It Waar
22:15
Cambuur Sjoernaal
22:30
Fryslân Hjoed
22:40
It Waar
22:45
Cambuur Sjoernaal
23:00
Fryslân Hjoed
23:10
It Waar
23:15
Cambuur Sjoernaal
23:30
Fryslân Hjoed
23:40
It Waar
23:45
Cambuur Sjoernaal
0:00
Fryslân Hjoed
0:10
It Waar
0:15
Cambuur Sjoernaal
0:30
Fryslân Hjoed
0:40
It Waar
0:45
Cambuur Sjoernaal
1:00
Fryslân Hjoed
1:10
It Waar
1:15
Cambuur Sjoernaal
1:30
Fryslân Hjoed
1:40
It Waar
1:45
Cambuur Sjoernaal
2:00
Fryslân Hjoed
2:10
It Waar
2:15
Cambuur Sjoernaal
2:30
Fryslân Hjoed
2:40
It Waar
2:45
Cambuur Sjoernaal
3:00
Fryslân Hjoed
3:10
It Waar
3:15
Cambuur Sjoernaal
3:30
Fryslân Hjoed
3:40
It Waar
3:45
Cambuur Sjoernaal
4:00
Fryslân Hjoed
4:10
It Waar
4:15
Cambuur Sjoernaal
4:30
Fryslân Hjoed
4:40
It Waar
4:45
Cambuur Sjoernaal
Geen programmering
Geen programmering
5:01
De Warming-up
5:12
RTV Drenthe Nostalgie
5:36
Drenthe nu
5:49
De Warming-up
6:00
RTV Drenthe Nostalgie
6:24
Drenthe nu
6:37
De Warming-up
6:48
RTV Drenthe Nostalgie
7:12
Drenthe nu
7:25
De Warming-up
7:36
RTV Drenthe Nostalgie
8:00
Hemmeltied veur de hele familie - Visual radio
12:00
Cassata - Visual radio
14:00
Djammen - Visual radio
17:00
Drenthe nu
17:11
Roeg!
17:30
Drenthe nu
17:41
Roeg!
18:00
NOS Journaal
18:18
Drenthe nu
18:29
Roeg!
18:47
Djammen - de clips
19:00
Drenthe nu
19:11
Roeg!
19:30
Drenthe nu
19:41
Roeg!
20:00
Drenthe nu
20:11
Roeg!
20:30
Drenthe nu
20:41
Roeg!
21:00
Drenthe nu
21:11
Roeg!
21:30
Drenthe nu
21:41
Roeg!
22:00
Drenthe nu
22:11
Roeg!
22:30
Drenthe nu
22:41
Roeg!
23:00
Drenthe nu
23:11
Roeg!
23:30
Drenthe nu
23:41
Roeg!
0:00
Drenthe nu
0:08
Roeg!
0:24
Drenthe nu
0:32
Roeg!
0:48
Drenthe nu
0:56
Roeg!
1:12
Drenthe nu
1:20
Roeg!
1:36
Drenthe nu
1:44
Roeg!
2:00
Drenthe nu
2:08
Roeg!
2:24
Drenthe nu
2:32
Roeg!
2:48
Drenthe nu
2:56
Roeg!
3:12
Drenthe nu
3:20
Roeg!
3:36
Drenthe nu
3:44
Roeg!
4:00
Drenthe nu
4:08
Roeg!
4:24
Drenthe nu
4:32
Roeg!
4:48
Drenthe nu
4:56
Roeg!
Geen programmering
3:30
De Oosttribune
4:00
Thuis in Overijssel
4:30
De Oosttribune
5:00
Thuis in Overijssel
5:30
De Oosttribune
6:00
Thuis in Overijssel
6:30
De Oosttribune
7:00
Thuis in Overijssel
7:30
De Oosttribune
8:00
Thuis in Overijssel
8:30
De Oosttribune
9:00
Thuis in Overijssel
9:30
De Oosttribune
10:00
Thuis in Overijssel
10:30
De Oosttribune
11:00
De Bijrijder
13:00
Toppers van Toen LIVE
17:00
Thuis in Overijssel
17:11
Historisch Filmarchief
17:30
Thuis in Overijssel
18:00
Thuis in Overijssel
18:11
Historisch Filmarchief
18:30
Thuis in Overijssel
18:40
Historisch Filmarchief
19:00
Thuis in Overijssel
19:11
Historisch Filmarchief
19:30
Thuis in Overijssel
19:40
Historisch Filmarchief
20:00
Thuis in Overijssel
20:11
Historisch Filmarchief
20:30
Thuis in Overijssel
20:40
Historisch Filmarchief
21:00
Thuis in Overijssel
21:11
Historisch Filmarchief
21:30
Thuis in Overijssel
21:40
Historisch Filmarchief
22:00
Thuis in Overijssel
22:11
Historisch Filmarchief
22:30
Thuis in Overijssel
22:40
Historisch Filmarchief
23:00
Thuis in Overijssel
23:11
Historisch Filmarchief
23:30
Thuis in Overijssel
23:40
Historisch Filmarchief
Geen programmering
0:00
Gisteren gemist?
12:00
Dag TV
16:45
RegioNed Weekend
17:00
GLD Nieuws
17:20
De Gulden Gelderlander
17:45
RegioNed Weekend
18:00
GLD Nieuws
18:20
De Gulden Gelderlander
18:45
RegioNed Weekend
19:00
GLD Nieuws
19:20
De Gulden Gelderlander
19:45
RegioNed Weekend
20:00
GLD Nieuws
20:20
De Gulden Gelderlander
20:45
RegioNed Weekend
21:00
GLD Nieuws
21:20
De Gulden Gelderlander
21:45
RegioNed Weekend
22:00
GLD Nieuws
22:20
De Gulden Gelderlander
22:45
RegioNed Weekend
23:00
GLD Nieuws
23:20
De Gulden Gelderlander
23:45
RegioNed Weekend
Geen programmering
Geen programmering
5:00
Dit is Flevoland nieuws
5:12
Weer
5:15
Dit is Flevoland nieuws
5:27
Weer
5:30
Dit is Flevoland nieuws
5:42
Weer
5:45
Dit is Flevoland nieuws
5:57
Weer
6:00
Dit is Flevoland nieuws
6:12
Weer
6:15
Dit is Flevoland nieuws
6:27
Weer
6:30
Dit is Flevoland nieuws
6:42
Weer
6:45
Dit is Flevoland nieuws
6:57
Weer
7:00
Dit is Flevoland nieuws
7:12
Weer
7:15
Dit is Flevoland nieuws
7:27
Weer
7:30
Dit is Flevoland nieuws
7:42
Weer
7:45
Dit is Flevoland nieuws
7:57
Weer
8:00
Het Gesprek
8:09
Weer
8:10
RegioNed
8:19
Weer
8:20
Het Gesprek
8:29
Weer
8:30
RegioNed
8:39
Weer
8:40
Het Gesprek
8:49
Weer
8:50
RegioNed
8:59
Weer
9:00
Het Gesprek
9:09
Weer
9:10
RegioNed
9:19
Weer
9:20
Het Gesprek
9:29
Weer
9:30
RegioNed
9:39
Weer
9:40
Het Gesprek
9:49
Weer
9:50
RegioNed
9:59
Weer
10:00
Het Gesprek
10:09
Weer
10:10
RegioNed
10:19
Weer
10:20
Het Gesprek
10:29
Weer
10:30
RegioNed
10:39
Weer
10:40
Het Gesprek
10:49
Weer
10:50
RegioNed
10:59
Weer
11:00
Het Gesprek
11:09
Weer
11:10
RegioNed
11:19
Weer
11:20
Het Gesprek
11:29
Weer
11:30
RegioNed
11:39
Weer
11:40
Het Gesprek
11:49
Weer
11:50
RegioNed
11:59
Weer
12:00
Het Gesprek
12:09
Weer
12:11
RegioNed
12:20
Het Gesprek
12:29
Weer
12:31
RegioNed
12:40
Het Gesprek
12:49
Weer
12:51
RegioNed
13:00
Het Gesprek
13:09
Weer
13:11
RegioNed
13:20
Het Gesprek
13:29
Weer
13:31
RegioNed
13:40
Het Gesprek
13:49
Weer
13:51
RegioNed
14:00
Het Gesprek
14:09
Weer
14:11
RegioNed
14:20
Het Gesprek
14:29
Weer
14:31
RegioNed
14:40
Het Gesprek
14:49
Weer
14:51
RegioNed
15:00
Het Gesprek
15:09
Weer
15:11
RegioNed
15:20
Het Gesprek
15:29
Weer
15:31
RegioNed
15:40
Het Gesprek
15:49
Weer
15:51
RegioNed
16:00
Het Gesprek
16:09
Weer
16:11
RegioNed
16:20
Het Gesprek
16:29
Weer
16:31
RegioNed
16:40
Het Gesprek
16:49
Weer
16:51
RegioNed
17:00
Dit is Flevoland nieuws
17:08
Weer
17:13
Het Gesprek
17:22
Weer
17:27
Weer
17:30
Dit is Flevoland nieuws
17:38
Weer
17:43
Het Gesprek
17:52
Weer
17:57
Weer
18:00
Dit is Flevoland nieuws
18:08
Weer
18:13
Het Gesprek
18:22
Weer
18:27
Weer
18:30
Dit is Flevoland nieuws
18:38
Weer
18:43
Het Gesprek
18:52
Weer
18:57
Weer
19:00
Dit is Flevoland nieuws
19:08
Weer
19:13
Het Gesprek
19:22
Weer
19:27
Weer
19:30
Dit is Flevoland nieuws
19:38
Weer
19:43
Het Gesprek
19:52
Weer
19:57
Weer
20:00
Dit is Flevoland nieuws
20:08
Weer
20:13
Het Gesprek
20:22
Weer
20:27
Weer
20:30
Dit is Flevoland nieuws
20:38
Weer
20:43
Het Gesprek
20:52
Weer
20:57
Weer
21:00
Dit is Flevoland nieuws
21:08
Weer
21:13
Het Gesprek
21:22
Weer
21:27
Weer
21:30
Dit is Flevoland nieuws
21:38
Weer
21:43
Het Gesprek
21:52
Weer
21:57
Weer
22:00
Dit is Flevoland nieuws
22:08
Weer
22:13
Het Gesprek
22:22
Weer
22:27
Weer
22:30
Dit is Flevoland nieuws
22:38
Weer
22:43
Het Gesprek
22:52
Weer
22:57
Weer
23:00
Dit is Flevoland nieuws
23:08
Weer
23:13
Het Gesprek
23:22
Weer
23:27
Weer
23:30
Dit is Flevoland nieuws
23:38
Weer
23:43
Het Gesprek
23:52
Weer
23:57
Weer
0:00
Dit is Flevoland nieuws
0:08
Weer
0:15
Dit is Flevoland nieuws
0:23
Weer
0:30
Dit is Flevoland nieuws
0:38
Weer
0:45
Dit is Flevoland nieuws
0:53
Weer
1:00
Dit is Flevoland nieuws
1:08
Weer
1:15
Dit is Flevoland nieuws
1:23
Weer
1:30
Dit is Flevoland nieuws
1:38
Weer
1:45
Dit is Flevoland nieuws
1:53
Weer
2:00
Dit is Flevoland nieuws
2:08
Weer
2:15
Dit is Flevoland nieuws
2:23
Weer
2:30
Dit is Flevoland nieuws
2:38
Weer
2:45
Dit is Flevoland nieuws
2:53
Weer
3:00
Dit is Flevoland nieuws
3:08
Weer
3:15
Dit is Flevoland nieuws
3:23
Weer
3:30
Dit is Flevoland nieuws
3:38
Weer
3:45
Dit is Flevoland nieuws
3:53
Weer
4:00
Dit is Flevoland nieuws
4:08
Weer
4:15
Dit is Flevoland nieuws
4:23
Weer
4:30
Dit is Flevoland nieuws
4:38
Weer
4:45
Dit is Flevoland nieuws
4:53
Weer
Geen programmering
3:43
Universiteit van Nederland
4:00
Wij zijn NH
4:14
Super 8
4:21
AZ TV
4:35
NH Iconen
4:43
Universiteit van Nederland
5:00
Wij zijn NH
5:14
Super 8
5:21
AZ TV
5:35
NH Iconen
5:43
Universiteit van Nederland
6:00
Wij zijn NH
6:14
Super 8
6:21
AZ TV
6:35
NH Iconen
6:43
Universiteit van Nederland
7:00
Wij zijn NH
7:14
Super 8
7:21
AZ TV
7:35
NH Iconen
7:43
Universiteit van Nederland
8:00
Wij zijn NH
8:14
Super 8
8:21
AZ TV
8:35
NH Iconen
8:43
Universiteit van Nederland
9:00
Wij zijn NH
9:15
Super 8
9:22
AZ TV
9:37
Remy en zijn vrienden
9:46
Strijders
9:55
NH Airtime
10:00
Wij zijn NH
10:15
Super 8
10:22
AZ TV
10:37
Remy en zijn vrienden
10:46
Strijders
10:55
NH Airtime
11:00
Wij zijn NH
11:15
Super 8
11:22
AZ TV
11:37
Remy en zijn vrienden
11:46
Strijders
11:55
NH Airtime
12:00
Kijkradio
13:00
Kijkradio
14:00
Kijkradio
15:00
Wij zijn NH
15:15
Super 8
15:22
AZ TV
15:37
Remy en zijn vrienden
15:46
Strijders
15:55
NH Airtime
16:00
Wij zijn NH
16:15
Super 8
16:22
AZ TV
16:37
Remy en zijn vrienden
16:46
Strijders
16:55
NH Airtime
17:00
Wij zijn NH
17:10
Natuurlijk Noord-Holland
17:32
NH Gooi
17:40
Universiteit van Nederland
18:00
Wij zijn NH
18:10
Natuurlijk Noord-Holland
18:32
NH Gooi
18:40
Universiteit van Nederland
19:00
Wij zijn NH
19:10
Natuurlijk Noord-Holland
19:32
NH Gooi
19:40
Universiteit van Nederland
20:00
Wij zijn NH
20:10
Natuurlijk Noord-Holland
20:32
NH Gooi
20:40
Universiteit van Nederland
21:00
Wij zijn NH
21:10
Natuurlijk Noord-Holland
21:32
NH Gooi
21:40
Universiteit van Nederland
22:00
Wij zijn NH
22:10
Natuurlijk Noord-Holland
22:32
NH Gooi
22:40
Universiteit van Nederland
23:00
Wij zijn NH
23:10
Natuurlijk Noord-Holland
23:32
NH Gooi
23:40
Universiteit van Nederland
Geen programmering
Geen programmering
5:00
UNieuws
5:15
Een Berg Sport
5:35
RegioNed
5:45
RegioNed
5:55
Tekst-TV
6:00
UNieuws
6:15
Een Berg Sport
6:35
RegioNed
6:45
RegioNed
6:55
Tekst-TV
7:00
UNieuws
7:15
Een Berg Sport
7:35
RegioNed
7:45
RegioNed
7:55
Tekst-TV
8:00
Margreet
8:10
FC Utrecht TV
8:35
Bureau Hengeveld
8:55
Tekst-TV
9:00
Margreet
9:10
Een Berg Sport
9:35
Bureau Hengeveld
9:55
Tekst-TV
10:00
Margreet
10:10
FC Utrecht TV
10:35
Bureau Hengeveld
10:55
Tekst-TV
11:00
Voorlezen
11:10
Een Berg Sport
11:35
Bureau Hengeveld
11:55
Tekst-TV
12:00
Margreet
12:10
FC Utrecht TV
12:35
Bureau Hengeveld
12:55
Tekst-TV
13:00
Margreet
13:10
Een Berg Sport
13:35
Bureau Hengeveld
13:55
Tekst-TV
14:00
Margreet
14:10
FC Utrecht TV
14:35
Bureau Hengeveld
14:55
Tekst-TV
15:00
Margreet
15:10
Een Berg Sport
15:35
Bureau Hengeveld
15:55
Tekst-TV
16:00
Margreet
16:15
FC Utrecht TV
16:35
RegioNed
16:55
Tekst-TV
17:00
DocU
17:25
Margreet
17:35
RegioNed
17:55
Tekst-TV
18:00
Margreet
18:15
FC Utrecht TV
18:35
RegioNed
18:55
Tekst-TV
19:00
DocU
19:25
Margreet
19:35
RegioNed
19:55
Tekst-TV
20:00
Margreet
20:15
FC Utrecht TV
20:35
RegioNed