TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

ESPN

Eurosport 2

Boomerang

10:00
Olympische Spelen Tokio 2020
12:00
Olympische Spelen Tokio 2020
14:00
Olympische Spelen Tokio 2020
15:00
Olympische Spelen Tokio 2020
16:00
Op1
17:00
NOS Journaal
17:10
De beloften
17:47
Tip
Olympische dromen
17:52
Piets weerbericht
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
19:00
NOS OS Tokio vandaag
20:00
NOS Journaal
20:35
NOS OS studio Tokio
21:30
Swanenburg
22:20
Op1
23:20
NOS Journaal
23:40
Op1
0:46
Tip
Olympische dromen
0:47
NOS OS studio Tokio
1:38
Tip
Olympische dromen
1:50
Tip
Olympische Spelen Tokio 2020
3:00
Tip
Olympische Spelen Tokio 2020
4:00
Olympische Spelen Tokio 2020
5:00
Olympische Spelen Tokio 2020
Geen programmering
11:15
Tip
Noord-Zuid-Oost-West
11:35
Kook mee met MAX
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
NOS Journaal
13:00
NOS Journaal
13:23
Socutera
13:25
BinnensteBuiten
14:00
NOS Journaal
14:20
NOS Journaal
14:35
Tip
De verwondering
15:10
Tip
Meer dan goud
16:00
NOS Journaal
16:10
Zeg 'ns Aaa
16:30
Typisch Emmen
17:00
NOS Journaal
17:10
De slimste mens
18:00
NOS Journaal
18:15
NOS Journaal regio
18:20
Noord-Zuid-Oost-West
18:45
Tip
BinnensteBuiten
19:15
Typisch Helmond-West
19:50
Tip
Tokidoki
20:40
Tip
De slimste mens
21:30
Nieuwsuur
22:10
Tip
The virus that shook the world
23:15
Zembla
23:55
De nachtzoen
0:10
Nieuwsuur
0:50
EenVandaag
1:15
NOS Journaal
1:50
Nieuwsuur
Geen programmering
11:20
Sesamstraat: 10 voor ...
11:30
Calimero
11:40
Clangers
11:50
Babar en de belevenissen van Badou
12:00
Sesamstraat
12:17
Zin in Zappelin
12:20
Kindertijd
12:30
Zin in Zappelin
12:35
Iedereen K3
12:52
Zin in Zappelin
12:55
Bollie en Billie
13:07
Zin in Zappelin
13:10
Splat & Seymour
13:22
Zin in Zappelin
13:25
Mega Mindy
13:50
Nils Holgersson
14:05
Peter Pan
14:25
Caps club
14:50
Bommetje XXL
15:40
De mooiste sprookjes van Grimm
16:40
Nieuwe baasjes
16:50
Dance academy
17:15
SpangaS: De campus
18:25
Brugklas
18:45
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:20
Tip
Keuringsdienst van waarde classics
20:55
De beloften
21:45
Tip
Goud
23:25
Food CIA
23:55
De beloften
0:50
Keuringsdienst van waarde
1:20
Jeugdjournaal
1:51
Tekst-tv
11:10
Ik weet er alles van!
11:40
The bold and the beautiful
12:05
Eigen huis & tuin: Lekker leven
13:05
Dr. Phil
14:00
Humberto
15:20
De erfgenaam
16:05
De Bauers in Argentinië
17:00
Eigen huis & tuin: Lekker leven
18:00
RTL Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
RTL Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
RTL Nieuws
19:55
RTL Weer
20:00
Ik weet er alles van!
20:30
B&B vol liefde
21:50
Humberto
23:25
RTL Nieuws
23:40
RTL Weer
23:45
Humberto
1:00
RTL Boulevard
1:55
Teleshop 4: Tommy teleshopping
2:00
Teleshop 4: Tommy teleshopping
11:00
Teleshop 5: Mediashop
14:20
Teleshop 5: Tommy teleshopping
17:01
112 vandaag
17:31
Ambulance Down Under
18:30
Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
19:30
Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
20:30
Tip
Bij ons op het kamp
21:30
112 vandaag
22:00
De alarmcentrale: Pech onderweg
23:00
24 uur in de ER
0:00
Ambulance Down Under
1:00
Nederland ontdekt
1:40
Teleshop 5: Nachtlounge
2:10
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
10:20
Wordt u al geholpen?
11:30
Droomhuis op het platteland
12:25
Lang leve de liefde
12:55
50/50
13:25
Tip
Hoeveel ben je waard?
14:25
Zoo juniors
14:55
Droomhuis op het platteland
15:55
SOS: De verbouwers
17:15
Hart van Nederland - Vroege editie
17:30
Droomhuis op het platteland
18:25
50/50
19:00
Lang leve de liefde
19:30
Wordt u al geholpen?
20:30
Wie het laatst lacht
21:40
De Oranjezomer: De Spelen
22:45
Hart van Nederland - Late editie
23:10
Shownieuws - Late editie
23:55
Weer.nl
0:05
Lang leve de liefde
0:35
50/50
1:05
Hart van Nederland
10:59
Married with children
11:28
25 Jaar Vis TV
12:00
25 Jaar Vis TV
12:31
Stop! Politie
13:30
Idioten op de weg
14:02
Idioten op de weg
14:33
Idioten op de weg
14:44
Flodder
15:16
Tip
Flodder
15:50
Storage wars
16:19
Storage wars
16:47
Storage wars
17:15
Married with children
17:44
Married with children
18:14
The A-team
19:11
Hardcore pawn
19:37
Hardcore pawn
20:03
Hardcore pawn
20:29
Tip
I'm for the Hippopotamus
22:29
Tip
Super Snooper
0:44
Teleshop 7: Glamcam
2:01
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
8:00
Tommy teleshopping
11:25
Het blok Australië
12:25
Het blok Australië
13:25
Tommy teleshopping
14:00
Tip
The secret life of the zoo
14:30
MasterChef Australië
15:30
MasterChef Australië
16:30
Het blok Australië
17:30
Het blok Australië
18:30
MasterChef Australië
19:30
MasterChef Australië
20:30
Tip
Pretty Woman
23:00
Tip
Clueless
1:00
Tip
Elementary
1:55
Hart van Nederland
Geen programmering
18:00
Tip
The big bang theory
18:20
The king of Queens
18:45
Mom
19:10
Mom
19:35
The big bang theory
20:00
The big bang theory
20:30
Tip
The Wolverine
23:00
Tip
X-Men: First Class
1:35
Pause
11:16
Furiki Wheels
11:43
Furiki Wheels
12:00
Phineas en Ferb
12:27
Phineas en Ferb
12:53
Phineas en Ferb
13:19
Phineas en Ferb
13:45
Phineas en Ferb
14:08
Phineas en Ferb
14:35
Phineas en Ferb
15:01
Ik, Elvis Riboldi
15:12
Ik, Elvis Riboldi
15:28
Marvel's Spider-Man
15:52
Marvel's Spider-Man
16:19
Pokémon XY
16:45
Droners
17:12
Mech-X4
18:00
Lab Rats
4:00
Undercover Kat
4:21
Undercover Kat
4:42
Ruimtekuikens in de ruimte
5:03
Chillen met de Ronks!
5:26
Chillen met de Ronks!
5:48
Furiki Wheels
6:41
Teleshop 8: Mediashop
16:26
Homeshopping
16:31
Ik weet er alles van!
17:04
Dr. Quinn, medicine woman
18:04
The bold and the beautiful
18:32
Little house on the prairie
19:29
Murder, she wrote
20:28
Tip
Silent witness
21:28
Silent witness
22:31
Silent witness
23:29
Silent witness
0:27
Wooninspiraties
0:56
Teleshop 8: Mediashop
2:01
Teleshop 8: Mediashop
11:15
RTL Z Nieuws
11:30
RTL Z Nieuws
11:45
RTL Z Nieuws
12:00
RTL Z Nieuws
12:15
RTL Z Nieuws
12:30
RTL Z Nieuws
12:45
RTL Z Nieuws
13:00
RTL Z Nieuws
13:15
RTL Z Nieuws
13:30
Ondernemerslounge 2GO plus
14:00
RTL Z Nieuws
14:15
RTL Z Nieuws
14:30
Ondernemerslounge 2GO plus
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
RTL Z Nieuws
15:30
RTL Z Nieuws
15:45
RTL Z Nieuws
16:00
RTL Z Nieuws
16:15
RTL Z Nieuws
16:30
How it's done plus
17:00
RTL Z Nieuws
17:15
RTL Z Nieuws
17:30
RTL Z Nieuws
17:45
RTL Z Nieuws
17:55
RTL Z Nieuws
18:05
Storage wars
18:30
Storage wars
19:00
Storage wars
19:30
Storage wars
20:00
Storage wars
20:30
Zo Wordt Het Gemaakt
21:30
Zo Wordt Het Gemaakt
22:30
Zo Wordt Het Gemaakt
23:30
Z Doc: QE2 - 's werelds meest bijzondere cruiseschip
0:30
Z Doc: QE2 - 's werelds meest bijzondere cruiseschip
1:30
Z Doc: Indrukwekkende schepen van het Britse koningshuis
2:20
Z Doc: Indrukwekkende schepen van het Britse koningshuis
3:05
RTL Nieuws
3:15
RTL Nieuws
3:35
RTL Nieuws
3:50
RTL Nieuws
4:00
RTL Nieuws
4:20
RTL Nieuws
4:30
RTL Nieuws
4:50
RTL Nieuws
Geen programmering
11:03
Friends
11:32
Family guy
11:59
Family guy
12:26
South Park
12:54
South Park
13:22
Last man standing
13:50
Last man standing
14:18
The Goldbergs
14:45
The Goldbergs
15:06
Young Sheldon
15:31
Young Sheldon
15:58
Modern family
16:26
Modern family
16:53
South Park
17:21
South Park
17:49
Family guy
18:08
Family guy
18:35
Young Sheldon
19:02
Young Sheldon
19:28
The Goldbergs
19:56
The Goldbergs
20:25
American dad!
20:52
Family guy
21:19
Family guy
21:47
How I met your mother
22:07
How I met your mother
22:35
Friends
23:05
Friends
23:34
Friends
0:03
Last man standing
0:31
Last man standing
1:00
Family guy
1:28
Family guy
1:56
Most Ridiculous
2:17
Most Ridiculous
2:38
Most Ridiculous
2:59
Most Ridiculous
3:20
Takeshi's Castle Thailand
3:42
Takeshi's Castle Thailand
4:04
Comedy Central Roasts
4:29
Comedy Central Roasts
4:53
Most Ridiculous
5:15
Most Ridiculous
5:37
Takeshi's Castle Thailand
10:25
Flip this house
11:25
Flip this house
12:25
Flip this house
13:25
Storage wars
13:55
Storage wars
14:25
Million dollar listing
15:25
Million dollar listing
16:25
Below deck mediterranean
17:20
Below deck mediterranean
18:15
Storage wars
18:45
ESPN Vandaag
19:15
ESPN Live
20:00
UEFA Conference League 2021-2022
21:50
ESPN Live
22:29
ESPN DOC
23:02
ESPN Vandaag
23:35
Professor T.
0:35
Professor T.
1:40
The truth about the Harry Quebert affair
2:30
The truth about the Harry Quebert affair
3:15
Storage wars
3:35
Storage wars
4:00
Laugh out loud
4:05
Laugh out loud
4:10
Superstore
4:30
Superstore
4:55
Superstore
Geen programmering
11:00
Outback truckers
12:00
Gold rush
13:00
Aussie gold hunters
14:00
How do they do it?
14:30
How do they do it?
15:00
Shed and buried
15:30
Shed and buried
16:00
Flipping bangers
17:00
Wheeler dealers
18:00
Auction hunters
18:30
Salvage hunters: Best of Europe
19:30
How do they do it? Met Teun en Joep
20:00
How do they do it? Met Teun en Joep
20:30
Salvage hunters: The restorers
21:30
Salvage hunters: The restorers
22:30
Salvage dawgs
23:00
Salvage dawgs
23:30
Naked and afraid
0:30
Expedition unknown
1:30
Baggage battles
2:00
Salvage hunters: The restorers
2:50
Salvage hunters: The restorers
3:40
Gold rush
4:30
Tanked
5:15
Alaska: The last frontier
11:15
Alaska state troopers
12:10
Drain the oceans: Deep dive
13:10
Drain the oceans: Deep dive
14:15
Food factory
14:40
Food factory
15:05
High maintenance
16:05
High maintenance
17:05
Ultimate airport Dubai
18:05
Ultimate airport Dubai
19:05
The incredible dr. Pol
20:00
Air crash investigation: Special report
21:00
Car S.O.S.
22:00
Tip
Narco wars 2: The mob
23:00
Ice road rescue
0:00
Ice road rescue
1:00
Banged up abroad
2:00
Locked up abroad
2:50
Wicked tuna: North vs. south
3:35
Wicked tuna
4:20
Drugs inc: World's deadliest drugs
5:10
Science of stupid
5:35
Science of stupid
11:00
Mediterranean life
11:30
Mediterranean life
12:00
Spring baking championship
13:00
Say yes to the dress
14:00
Say yes to the dress UK
14:30
Unexpected: Teenage & pregnant
15:30
Tiny house hunters
16:00
Good bones
17:00
Beachfront bargain hunt
17:30
Beachfront bargain hunt
18:00
Mediterranean life
18:30
Mediterranean life
19:00
Say yes to the dress
19:30
Say yes to the dress
20:30
Bad skin doctors
21:30
1000-lb sisters
22:30
My 600lb life
0:30
Bad skin doctors
1:30
1000-lb sisters
2:20
My 600lb life
3:55
Say yes to the dress
4:20
Unexpected: Teenage & pregnant
5:10
Beachfront bargain hunt
5:35
Beachfront bargain hunt
11:15
Phineas en Ferb
11:31
Phineas en Ferb
11:48
Phineas en Ferb
12:02
Phineas en Ferb
12:19
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:46
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:08
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:34
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
14:00
De Middelste van 7
14:27
Jessie
14:49
Gabby Duran: De Alien Babysitter
15:15
Raven's Home
15:41
Summer Camp
16:05
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
16:31
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
16:57
DuckTales
17:20
Groen in de Grote Stad
17:45
Amphibia
18:12
Amphibia
18:38
Het huis van de uil
19:04
Gravity Falls
19:26
Gravity Falls
19:51
DuckTales
20:17
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
20:44
Groen in de Grote Stad
21:09
DuckTales
21:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:52
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:14
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:36
Sadie Sparks
22:58
Beestjes Hotel
23:20
Beestjes Hotel
23:41
Ik, Elvis Riboldi
23:53
Ik, Elvis Riboldi
0:04
Ik, Elvis Riboldi
0:15
101 Dalmatian Street
0:27
101 Dalmatian Street
0:38
101 Dalmatian Street
0:50
101 Dalmatian Street
1:01
PJ Masks
1:14
PJ Masks
1:26
PJ Masks
1:59
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:21
Beestjes Hotel
2:43
Beestjes Hotel
3:04
Ik, Elvis Riboldi
3:15
Ik, Elvis Riboldi
3:27
Ik, Elvis Riboldi
3:38
Ik, Elvis Riboldi
3:49
101 Dalmatian Street
4:11
101 Dalmatian Street
4:32
Sadie Sparks
4:55
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:16
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:38
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
7:00
TV winkel
15:55
The doctors
16:50
Charmed
17:45
Ghost whisperer
18:45
Ghost whisperer
19:35
Charmed
20:30
Tip
The 6th Day
23:00
Tip
Repo Men
1:20
Tommy teleshopping
3:50
Hart van Nederland
11:00
Super Sweet 16
11:25
16 and Pregnant
12:15
16 and Pregnant
13:15
16 and Pregnant
14:04
16 and Pregnant
15:00
Teen Mom OG
15:54
Teen Mom OG
16:59
RuPaul's Drag Race
17:56
RuPaul's Drag Race
18:55
Catfish: The tv show
19:50
Catfish: The tv show
20:30
Catfish: The tv show
21:30
Catfish: The tv show
22:30
The challenge
23:40
Ridiculousness
0:10
Ridiculousness
0:30
Ridiculousness
1:00
Ridiculousness
1:30
Ridiculousness
2:00
Music Television
11:11
Side Hustle
11:35
Huize Herrie
11:58
SpongeBob SquarePants
12:23
Koraalkamp: SpongeBob's jonge jaren
12:34
Odd Squad
12:48
Odd Squad
13:01
Huize Herrie
13:26
Huize Herrie
13:48
De Casagrandes
14:12
De Casagrandes
14:36
Barbie Dreamhouse Adventures: Go Team Roberts
14:59
Pokémon zon en maan ultra-avonturen
15:23
Pokémon zon en maan ultra-avonturen
15:47
Alvinnn!!! en de Chipmunks
16:08
44 Katten
16:24
SpongeBob SquarePants
16:50
Goldie's Oldies
17:18
Tyler Perry's Young Dylan
17:45
Henry Danger
18:13
Henry Danger
18:40
Danger Force
19:05
De Thundermans
19:30
De Thundermans
19:54
Pokémon zon en maan ultra-avonturen
20:18
Pokémon zon en maan ultra-avonturen
20:41
Henry Danger
21:05
iCarly
21:31
SpongeBob SquarePants
21:45
De Thundermans
22:07
Big time rush
22:27
Sam & Cat
22:49
Avatar: The Last Airbender
23:11
Victorious
23:34
iCarly
23:56
Kenan & Kel
0:19
The angry beavers
0:43
CatDog
1:06
Rugrats
1:28
Rocko's modern life
1:51
SpongeBob SquarePants
2:13
SpongeBob SquarePants
2:35
Rabbids invasie
2:43
Regal Academy
3:06
Vang Blake!
3:28
De pinguïns van Madagascar
3:49
De pinguïns van Madagascar
4:11
Winx club
4:34
Winx club
Geen programmering
11:00
Father Brown
12:00
Father Brown
13:00
The coroner
14:00
The coroner
15:00
Death in paradise
16:10
New tricks
17:25
Rosemary & Thyme
18:25
Midsomer murders
19:30
Midsomer murders
20:30
Unforgotten
21:30
Tip
Blood
22:30
Call the Midwife
23:55
The sister
1:00
The five
2:00
The five
2:50
Death in paradise
3:45
New tricks
4:55
Call the Midwife
8:00
Sporza: Tokyo 2020
13:00
Journaal
13:40
Weer
13:45
Sporza: Tokyo 2020
18:00
Het journaal update
18:10
Weer
18:15
My new Greek life
19:00
Het journaal
20:02
Weer
20:05
De stoel
20:10
F.C. De Kampioenen
20:50
Switch
21:25
Van hier tot in Tokio
22:25
Journaal
22:40
Tip
Klem
23:29
Keno
23:30
Weer
23:35
Switch
0:05
Journaallus
0:20
Journaallus
Geen programmering
10:00
Ketnet junior
12:50
Olympische Spelen Tokio 2020
13:50
Ketnet junior
19:05
Wissel van de macht
20:00
Terzake
20:25
Tip
Great Barrier Reef: A living treasure
21:10
Tip
Time of the Gypsies
23:25
Matisse
0:20
Canvaslus
0:26
Canvaslus
7:00
Medal zone
16:00
Tokyo today
18:00
Olympische Spelen: Zwemmen
19:00
Tokyo today
21:00
Olympische Spelen: Basketbal
22:30
Tokyo today
0:30
Olympische Spelen: Beachvolleybal
2:00
Olympische Spelen: Atletiek
3:00
Olympische Spelen: Atletiek
3:30
Olympische Spelen: Zwemmen
Geen programmering
10:00
Olympische Spelen Tokio 2020
13:00
BBC News
13:45
Olympische Spelen Tokio 2020
16:00
Olympische Spelen Tokio 2020
19:00
BBC News
20:00
The One Show
20:30
Olympics 2020: Today at the Games
22:10
EastEnders
22:30
Mrs. Brown's Boys
23:00
BBC News
23:35
The Rap Game UK
0:35
Lifeline
1:00
Olympische Spelen Tokio 2020
5:00
Olympische Spelen Tokio 2020
11:00
BBC News
13:00
Olympische Spelen Tokio 2020
13:45
Bargain Hunt
14:30
Money for Nothing
15:15
The Farmers' Country Showdown
15:45
Escape to the country
16:30
Celebrity Antiques Road Trip
17:30
Flog It!
18:15
Pointless
19:00
Richard Osman's House of Games
19:30
Animal Park
20:00
Great Australian railway journeys
21:00
Yorkshire Firefighters
22:00
QI XS
22:10
Olympics 2020 Extra
23:00
Live at the Apollo: The One About...
23:30
Newsnight
0:15
Reclaiming Amy
1:15
Sign Zone: Amol Rajan Interviews
2:15
Sign Zone: Gold Town
3:15
Sign Zone: Murder, Mystery and My Family
4:05
BBC News
10:55
Antiques Roadshow
11:50
Bad Move
12:15
Keeping Up Appearances
12:45
Bargain Hunt
13:30
Doctors
14:00
EastEnders
14:20
Impossible
15:05
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
15:55
Antiques Roadshow
16:45
Bad Move
17:10
Keeping Up Appearances
17:40
Doctors
18:10
EastEnders
18:30
Impossible
19:15
Mary Berry Cooks
19:45
Paul Hollywood: A Baker's Life
20:05
Doctors
20:35
EastEnders
21:00
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
21:45
Silent witness
23:25
Father Brown
0:10
Paul Hollywood: A Baker's Life
Geen programmering
9:05
Sportschau: Olympische Sommerspiele Tokio 2020
11:05
Olympische Spelen Tokio 2020
11:30
Olympische Spelen Tokio 2020
12:00
Olympische Spelen Tokio 2020
12:50
Olympische Spelen Tokio 2020
13:00
Olympische Spelen Tokio 2020
16:45
Olympische Spelen Tokio 2020
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Gefragt - Gejagt
18:50
In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
19:45
Wissen vor acht - Mensch
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Wolfsland - Das heilige Grab
21:45
Monitor
22:15
Tagesthemen
23:00
Extra 3
23:45
Inas Nacht
0:45
Nachtmagazin
1:05
Wolfsland - Das heilige Grab
2:35
Tagesschau
2:40
Tip
Dimitrios Schulze
4:10
Extra 3
4:55
Tagesschau
5:00
Monitor
Geen programmering
10:55
Ausgerechnet
11:25
Das Beste im Westen
11:55
Leopard, Seebär & Co.
12:45
WDR aktuell
13:05
Giraffe, Erdmännchen & Co.
13:55
Zoobabies
14:20
In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
15:10
In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
16:00
WDR aktuell
16:15
Hier und heute
18:00
Aktuell/Lokalzeit
18:15
Ausgerechnet
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
Abenteuer Erde
21:00
Abenteuer Erde
21:45
WDR aktuell
22:15
Menschen hautnah
22:40
Menschen hautnah
23:05
Menschen hautnah
23:30
Tip
Play
1:25
Schildkröten Panzer
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
11:00
Hallo Niedersachsen
11:30
Verrückt nach Meer
12:20
Watzmann ermittelt
13:10
In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
14:00
NDR Info
14:15
Wer weiss denn sowas?
15:00
Die Nordstory
16:00
NDR Info
16:10
Das Waisenhaus für wilde Tiere
17:00
NDR Info
17:10
Seehund, Puma & Co.
18:00
Ländermagazine
18:15
Die Nordreportage
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Länder - Menschen - Abenteuer
21:00
Länder - Menschen - Abenteuer
21:45
NDR Info
22:00
Der Bozen-Krimi: Leichte Beute
23:30
Wallander
1:00
extra 3 Spezial
1:30
Zapp spezial
2:00
Rainer Sass: So isst der Norden!
2:45
Hallo Niedersachsen
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
11:00
Kitsch oder Kasse
12:00
Punkt 12
15:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
16:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
16:30
Die Versicherungsdetektive
17:30
Unter uns
18:00
Explosiv - Das Magazin
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Hessen
18:00
RTL Nord
18:00
Guten Abend RTL
18:00
RTL Nord
18:30
Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45
RTL Aktuell
19:03
Wetter
19:04
Klima Update
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15
Alarm für Cobra 11
21:15
Alarm für Cobra 11
22:15
Alarm für Cobra 11
23:15
Alarm für Cobra 11
0:10
RTL Nachtjournal
0:37
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:40
CSI: Miami
1:30
CSI: Miami
2:20
Crime scene investigation
3:15
Crime scene investigation
4:05
Tip
Crime scene investigation
4:50
Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf
5:15
Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf
11:00
Mein dunkles Geheimnis
11:30
Mein dunkles Geheimnis
12:00
Anwälte im Einsatz
13:00
Auf Streife - Berlin
14:00
Auf Streife
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Klinik am Südring
17:00
Die Ruhrpottwache Spezial
17:30
K11 - Die neuen Fälle
18:00
Rolling - Das Quiz mit der Münze
19:00
Buchstaben Battle
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
MacGyver
21:15
MacGyver
22:20
FBI: Most wanted
23:15
FBI: Most wanted
0:15
Criminal minds
1:15
Criminal minds
2:00
Tip
Criminal minds: Beyond borders
2:40
Criminal minds: Beyond borders
3:20
Criminal minds
4:00
Criminal minds
4:45
Auf Streife
Geen programmering
11:20
Craig van de Kreek
11:35
Be Cool, Scooby-Doo!
11:55
Be Cool, Scooby-Doo!
12:25
De wonderlijke wereld van Gumball
12:35
De wonderlijke wereld van Gumball
12:50
De wonderlijke wereld van Gumball
13:00
De wonderlijke wereld van Gumball
13:10
De wonderlijke wereld van Gumball
13:30
Teen Titans Go!
13:40
Teen Titans Go!
13:55
Teen Titans Go!
14:05
Teen Titans Go!
14:15
Teen Titans Go!
14:30
Zomer Kamp Eiland
14:40
Zomer Kamp Eiland
15:00
Victor en Valentino
15:10
Victor en Valentino
15:25
Power Players
15:35
Power Players
15:50
De wonderlijke wereld van Gumball
16:00
De wonderlijke wereld van Gumball
16:15
De wonderlijke wereld van Gumball
16:25
De wonderlijke wereld van Gumball
16:45
Total Dramarama
16:55
Total Dramarama
17:10
Craig van de Kreek
17:20
Craig van de Kreek
17:35
Teen Titans Go!
17:45
Teen Titans Go!
17:55
Teen Titans Go!
18:10
Teen Titans Go!
18:20
Teen Titans Go!
18:35
Be Cool, Scooby-Doo!
19:00
Be Cool, Scooby-Doo!
19:25
De wonderlijke wereld van Gumball
19:35
De wonderlijke wereld van Gumball
19:50
De wonderlijke wereld van Gumball
20:00
De wonderlijke wereld van Gumball
20:20
Tijd voor avontuur
20:30
Tijd voor avontuur
20:40
Tijd voor avontuur
20:55
De wonderlijke wereld van Gumball
21:05
De wonderlijke wereld van Gumball
21:25
De wonderlijke wereld van Gumball
21:35
De wonderlijke wereld van Gumball
21:50
De wonderlijke wereld van Gumball
22:00
De wonderlijke wereld van Gumball
22:20
LEGO Ninjago
22:45
De wonderlijke wereld van Gumball
22:55
De wonderlijke wereld van Gumball
23:05
De wonderlijke wereld van Gumball
23:25
De wonderlijke wereld van Gumball
23:35
De wonderlijke wereld van Gumball
23:50
De wonderlijke wereld van Gumball
0:00
De wonderlijke wereld van Gumball
0:10
De wonderlijke wereld van Gumball
0:25
Power Players
0:35
Power Players
0:45
Power Players
0:55
Power Players
1:05
Power Players
1:15
Power Players
1:25
Angelo Rules
1:35
Angelo Rules
1:50
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:10
Angelo Rules
2:20
Angelo Rules
2:30
Angelo Rules
2:40
Angelo Rules
2:50
LEGO Ninjago
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:25
De wonderlijke wereld van Gumball
3:35
De wonderlijke wereld van Gumball
3:45
De wonderlijke wereld van Gumball
3:55
De wonderlijke wereld van Gumball
4:05
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:30
De wonderlijke wereld van Gumball
4:40
De wonderlijke wereld van Gumball
4:50
De wonderlijke wereld van Gumball
5:00
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:25
De wonderlijke wereld van Gumball
5:35
De wonderlijke wereld van Gumball
5:45
De wonderlijke wereld van Gumball
11:12
The Rise Of Black Wolf
12:05
Tribe Vs Pride
12:57
Clash of tigers
13:50
Secrets of the Zoo: The Wild Side
14:42
Secrets of the Zoo: The Wild Side
15:34
Secrets of the Zoo: The Wild Side
16:26
Tribe Vs Pride
17:18
Animal fight club
18:10
Planet Carnivore
19:02
Ultimate Rivals: Cats vs. Dogs
19:54
The real black panther
20:46
Planet Carnivore
21:38
The Rise Of Black Wolf
22:31
Dr. K's exotic animal ER
23:23
Animal fight club
0:15
Planet Carnivore
1:07
Africa's deadly kingdom
1:57
Africa's deadly kingdom
2:44
Battle of the Swamp Dragons
3:30
The Rise Of Black Wolf
4:18
Africa's deadly kingdom
5:05
Prairie Dog Manor
5:29
Prairie Dog Manor
5:53
Man vs. Animal
11:05
Swamp People
12:00
Unidentified: Inside America's UFO Investigation
12:55
Strangest Things
13:45
American Pickers Best Ofs
14:35
Forged in Fire
15:30
Vintage Tech Hunters
16:00
Nature Gone Wild
16:30
Vintage Tech Hunters
17:00
American pickers
17:50
American pickers
18:40
The Curse of Oak Island
19:35
American pickers
20:30
Beyond Oak Island
21:25
Cities of the Underworld
22:20
American pickers
23:15
Vintage Tech Hunters
23:45
Nature Gone Wild
0:15
American Pickers Best Ofs
1:10
Beyond Oak Island
2:00
Cities of the Underworld
2:50
Mijn History Moment
3:00
Forged in Fire
3:40
Swamp People
4:25
American pickers
5:10
Unidentified: Inside America's UFO Investigation
10:48
X-ray mega airport
11:36
How it's made: Dream cars
12:00
How it's made: Dream cars
12:24
How it's made: Dream cars
12:50
Cooper's treasure: The hunt for a secret fortune
13:38
Magic of science
14:02
Magic of science
14:26
Magic of science
14:50
Magic of science
15:14
X-ray mega airport
16:02
X-ray mega airport
16:50
Strip the cosmos
17:40
Strip the cosmos
18:30
How it's made
18:55
How do they do it?
19:20
How do they do it?
19:45
How do they do it?
20:10
How do they do it?
20:35
How do they do it?
21:00
How it's made
21:25
How it's made
21:50
How do they do it? Met Teun en Joep
22:15
How do they do it?
22:40
How do they do it?
23:05
How do they do it?
23:30
NASA's unexplained files
0:20
NASA's unexplained files
1:10
Magic of science
1:35
Magic of science
2:00
Magic of science
2:24
Magic of science
2:48
How it's made
3:12
How it's made
3:36
How it's made
4:00
How it's made
4:24
How it's made
4:48
How it's made
5:12
How it's made: Dream cars
5:36
How it's made: Dream cars
11:02
De Wrekers
12:01
Tommy teleshopping
13:32
Mantel der Liefde
13:59
Tommy teleshopping
14:30
En route avec Pleijsier
14:55
Tommy teleshopping
15:26
Een tweede carrière
16:01
Thunderbirds Klassiek
17:01
Retourtje toen
17:36
Mijlpalen van de 20e Eeuw
18:05
The Beverly Hillbillies
18:35
Egmond Binnen
20:46
Please Sir
21:29
Tales of the unexpected
22:01
Thunderbirds
23:02
Ons gouden uurtje
0:00
The flying doctors
1:01
Mijn nostalgisch Nederland
1:31
Een bijzonder jaar
2:01
Duindorp 100 Jaar
2:59
Little house on the prairie
4:00
Great Expectations
5:02
Tip
The Bouquet
10:25
Tip
2Doc: De dingen die voorbij gaan
11:25
The Joy of painting with Bob Ross
11:55
Johan Goossens: Leer mij de mensen kennen
12:55
Magic moments of music - Horowitz in Moscow
13:50
Horowitz in Moscow
15:35
The Joy of painting with Bob Ross
16:05
Makers van morgen
16:40
Tip
Mr. dynamite: The rise of James Brown
18:20
Rolling Stone: Stories from the edge
19:05
2 meter sessies
19:25
2 meter sessies
20:00
The Joy of painting with Bob Ross
20:30
Paragraph 175
21:45
Schrijven in de Lage Landen
22:00
Classic albums: The Beach Boys - Pet Sounds
23:00
Vrije Geluiden sessies
23:25
VPRO Vrije geluiden
0:15
The Joy of painting with Bob Ross
2:20
Tip
2Doc: De dingen die voorbij gaan
3:20
Johan Goossens: Leer mij de mensen kennen
4:20
Magic moments of music - Horowitz in Moscow
5:15
Horowitz in Moscow
11:10
Das Wesen der Wale
11:55
Salz - je weniger, desto besser?
12:50
Arte-Journal
13:00
Stadt Land Kunst Spezial
13:45
Tip
Howards End
16:05
Tip
Laissez tirer les tireurs
17:50
Stromaufwärts! Europas Wasserwege
18:30
Deltas der Welt
19:20
Arte-Journal
19:40
Jenseits der Alpen
20:15
Die Concorde - Absturz einer Legende
21:05
Siegeszug des Düsenjets
22:00
When the Dust Settles
23:00
When the Dust Settles
23:50
When the Dust Settles
0:50
When the Dust Settles
1:45
When the Dust Settles
2:45
Australiens schönste Küstenstraße
3:30
Medizin in fernen Ländern
3:55
28 Minuten
4:45
Alte Schachteln
4:47
Pause
Geen programmering
9:00
Juster
13:00
Goeiemiddei op TV
16:00
Underweis op TV
17:00
Fryslân Hjoed
17:10
It Waar
17:15
Simmer yn Fryslân
17:30
Fryslân Hjoed
17:40
It Waar
17:45
Simmer yn Fryslân
18:00
Fryslân Hjoed
18:10
It Waar
18:15
Simmer yn Fryslân
18:30
Fryslân Hjoed
18:40
It Waar
18:45
Simmer yn Fryslân
19:00
Fryslân Hjoed
19:10
It Waar
19:15
Simmer yn Fryslân
19:30
Fryslân Hjoed
19:40
It Waar
19:45
Simmer yn Fryslân
20:00
Fryslân Hjoed
20:10
It Waar
20:15
Simmer yn Fryslân
20:30
Fryslân Hjoed
20:40
It Waar
20:45
Simmer yn Fryslân
21:00
Fryslân Hjoed
21:10
It Waar
21:15
Simmer yn Fryslân
21:30
Fryslân Hjoed
21:40
It Waar
21:45
Simmer yn Fryslân
22:00
Fryslân Hjoed
22:10
It Waar
22:15
Simmer yn Fryslân
22:30
Fryslân Hjoed
22:40
It Waar
22:45
Simmer yn Fryslân
23:00
Fryslân Hjoed
23:10
It Waar
23:15
Simmer yn Fryslân
23:30
Fryslân Hjoed
23:40
It Waar
23:45
Simmer yn Fryslân
0:00
Fryslân Hjoed
0:10
It Waar
0:15
Simmer yn Fryslân
0:30
Fryslân Hjoed
0:40
It Waar
0:45
Simmer yn Fryslân
1:00
Fryslân Hjoed
1:10
It Waar
1:15
Simmer yn Fryslân
1:30
Fryslân Hjoed
1:40
It Waar
1:45
Simmer yn Fryslân
2:00
Fryslân Hjoed
2:10
It Waar
2:15
Simmer yn Fryslân
2:30
Fryslân Hjoed
2:40
It Waar
2:45
Simmer yn Fryslân
3:00
Fryslân Hjoed
3:10
It Waar
3:15
Simmer yn Fryslân
3:30
Fryslân Hjoed
3:40
It Waar
3:45
Simmer yn Fryslân
4:00
Fryslân Hjoed
4:10
It Waar
4:15
Simmer yn Fryslân
4:30
Fryslân Hjoed
4:40
It Waar
4:45
Simmer yn Fryslân
Geen programmering
9:00
Goeiemorgen Overijssel live
12:00
De Bijrijder
14:00
Goeiemiddag Overijssel Live
17:00
Zomer in Overijssel
17:30
Zomer in Overijssel
18:00
Zomer in Overijssel
18:30
Zomer in Overijssel
19:00
Zomer in Overijssel
19:30
Zomer in Overijssel
20:00
Zomer in Overijssel
20:30
Zomer in Overijssel
21:00
Zomer in Overijssel
21:30
Zomer in Overijssel
22:00
Zomer in Overijssel
22:30
Zomer in Overijssel
23:00
Zomer in Overijssel
23:30
Zomer in Overijssel
Geen programmering
9:00
Gisteren gemist?
12:00
Dag TV
16:45
RegioNed
17:00
GLD Nieuws
17:20
De klas van Peter Hoefnagels
18:00
GLD Nieuws
18:20
De klas van Peter Hoefnagels
19:00
GLD Nieuws
19:20
De klas van Peter Hoefnagels
20:00
GLD Nieuws
20:20
De klas van Peter Hoefnagels
21:00
GLD Nieuws
21:20
De klas van Peter Hoefnagels
22:00
GLD Nieuws
22:20
De klas van Peter Hoefnagels
23:00
GLD Nieuws
23:20
De klas van Peter Hoefnagels
Geen programmering
11:00
Eruit op de Buis
11:30
TV West Nieuws
11:47
Weer met Huub
11:52
RegioNed
12:00
NOS Journaal
12:15
RegioNed
12:30
TV West Nieuws
12:47
Weer met Huub
12:52
RegioNed
13:00
Eruit op de Buis
13:30
TV West Nieuws
13:47
Weer met Huub
13:52
RegioNed
14:00
Eruit op de Buis
14:30
TV West Nieuws
14:47
Weer met Huub
14:52
RegioNed
15:00
NOS Journaal
15:15
RegioNed
15:30
TV West Nieuws
15:47
Weer met Huub
15:52
RegioNed
16:00
Eruit op de Buis
16:30
TV West Nieuws
16:47
Weer met Huub
16:52
RegioNed
17:00
Bij ons in Scheveningen
17:30
TV West Nieuws
17:48
Weer met Huub
17:52
RegioNed
18:00
Bij ons in Scheveningen
18:30
TV West Nieuws
18:48
Weer met Huub
18:52
RegioNed
19:00
Bij ons in Scheveningen
19:30
TV West Nieuws
19:48
Weer met Huub
19:52
RegioNed
20:00
Bij ons in Scheveningen
20:30
TV West Nieuws
20:48
Weer met Huub
20:52
RegioNed
21:00
Bij ons in Scheveningen
21:30
TV West Nieuws
21:48
Weer met Huub
21:52
RegioNed
22:00
Bij ons in Scheveningen
22:30
TV West Nieuws
22:48
Weer met Huub
22:52
RegioNed
23:00
Bij ons in Scheveningen
23:30
TV West Nieuws
23:48
Weer met Huub
23:52
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
0:30
Niets is Onmogelijk
11:24
Welkom bij Rijnmond
11:37
Jelle's Groene Weg
11:44
Welkom bij Rijnmond
12:00
Welkom bij Rijnmond
12:13
Jelle's Groene Weg
12:24
Welkom bij Rijnmond
12:37
Jelle's Groene Weg
12:44
Welkom bij Rijnmond
13:00
Welkom bij Rijnmond
13:13
Jelle's Groene Weg
13:24
Welkom bij Rijnmond
13:37
Jelle's Groene Weg
13:44
Welkom bij Rijnmond
14:00
Welkom bij Rijnmond
14:13
Jelle's Groene Weg
14:24
Welkom bij Rijnmond
14:37
Jelle's Groene Weg
14:44
Welkom bij Rijnmond
15:00
Welkom bij Rijnmond
15:13
Jelle's Groene Weg
15:24
Welkom bij Rijnmond
15:37
Jelle's Groene Weg
15:44
Welkom bij Rijnmond
16:00
Welkom bij Rijnmond
16:13
Jelle's Groene Weg
16:24
Welkom bij Rijnmond
16:37
Jelle's Groene Weg
16:44
Welkom bij Rijnmond
17:00
Welkom bij Rijnmond
17:12
Sander Mag Weer
17:28
Welkom bij Rijnmond
17:43
Sander Mag Weer
18:00
Welkom bij Rijnmond
18:12
Sander Mag Weer
18:28
Welkom bij Rijnmond
18:43
Sander Mag Weer
19:00
Welkom bij Rijnmond
19:12
Sander Mag Weer
19:28
Welkom bij Rijnmond
19:43
Sander Mag Weer
20:00
Welkom bij Rijnmond
20:12
Sander Mag Weer
20:28
Welkom bij Rijnmond
20:43
Sander Mag Weer
21:00
Welkom bij Rijnmond
21:12
Sander Mag Weer
21:28
Welkom bij Rijnmond
21:43
Sander Mag Weer
22:00
Welkom bij Rijnmond
22:12
Sander Mag Weer
22:28
Welkom bij Rijnmond
22:43
Sander Mag Weer
23:00
Welkom bij Rijnmond
23:12
Sander Mag Weer
23:28
Welkom bij Rijnmond
23:43
Sander Mag Weer
Geen programmering
10:55
Pit bulls and parolees
11:50
Pit bulls and parolees
12:45
Animal cribs
13:40
Animal Cops: Houston
14:35
Evan Goes Wild
15:30
Rugged justice
16:25
The vet life
17:20
Animal Cops: Houston
18:15
Animal Cops: Houston
19:10
Animal Cops: Houston
20:05
Dodo heroes
21:00
Homestead rescue
21:55
My cat from hell
22:50
My cat from hell
23:45
Pit bulls and parolees
0:40
Pit bulls and parolees
1:30
Adrift: 47 Days with Sharks
2:15
I Was Prey
3:00
Meet the Orangutans
3:25
Meet the Orangutans
3:45
Animal cribs
4:30
Solved
4:55
Solved
5:15
The vet life
10:00
Brabants Bont
12:57
Samen de zomer door
13:05
BrabantQuiz
13:09
Lekker van streek
13:20
RegioNed
13:30
Samen de zomer door
13:38
BrabantQuiz
13:42
Lekker van streek
13:53
BrabantQuiz
14:00
NOS journaal met regionieuws
14:16
RegioNed
14:26
Samen de zomer door
14:34
BrabantQuiz
14:38
Lekker van streek
14:49
RegioNed
14:59
Samen de zomer door
15:07
BrabantQuiz
15:11
Lekker van streek
15:22
RegioNed
15:32
Samen de zomer door
15:40
BrabantQuiz
15:44
Lekker van streek
15:58
RegioNed
16:08
Samen de zomer door
16:16
BrabantQuiz
16:20
Lekker van streek
16:31
RegioNed
16:41
Samen de zomer door
16:49
BrabantQuiz
16:56
Lekker van streek
17:07
RegioNed
17:17
Samen de zomer door
17:30
Brabant nieuws
17:43
Weer
17:45
Samen de zomer door
17:52
BrabantQuiz
18:00
Brabant nieuws
18:13
Weer
18:15
Mijn eigen museum
18:30
Brabant nieuws
18:43
Weer
18:45
Samen de zomer door
18:52
BrabantQuiz
19:00
Brabant nieuws
19:13
Weer
19:15
Mijn eigen museum
19:30
Brabant nieuws
19:43
Weer
19:45
Samen de zomer door
19:52
BrabantQuiz
20:00
NOS Journaal
20:30
Brabant nieuws
20:43
Weer
20:45
Samen de zomer door
20:52
BrabantQuiz
21:00
Brabant nieuws
21:13
Weer
21:15
Mijn eigen museum
21:30
Brabant nieuws
21:43
Weer
21:45
Samen de zomer door
21:52
BrabantQuiz
22:00
Brabant nieuws
22:13
Weer
22:15
Mijn eigen museum
22:30
Brabant nieuws
22:43
Weer
22:45
Samen de zomer door
22:52
BrabantQuiz
23:00
Brabant nieuws
23:13
Weer
23:15
Mijn eigen museum
23:30
Brabant nieuws
23:43
Weer
23:45
Samen de zomer door
23:52
BrabantQuiz
0:00
Brabant nieuws
0:13
Weer
0:15
Mijn eigen museum
0:30
Brabant nieuws
0:40
Weer
0:43
Samen de zomer door
0:51
BrabantQuiz
0:55
Mijn eigen museum
1:06
Brabant nieuws
1:16
Weer
1:19
Samen de zomer door
1:27
BrabantQuiz
1:31
Mijn eigen museum
1:42
Brabant nieuws
1:52
Weer
1:55
Samen de zomer door
2:03
BrabantQuiz
2:07
Mijn eigen museum
2:18
Brabant nieuws
2:28
Weer
2:31
Samen de zomer door
2:39
BrabantQuiz
2:43
Mijn eigen museum
2:54
Brabant nieuws
3:04
Weer
3:07
Samen de zomer door
3:15
BrabantQuiz
3:19
Mijn eigen museum
3:30
Brabant nieuws
3:40
Weer
3:43
Samen de zomer door
3:51
BrabantQuiz
3:55
Mijn eigen museum
4:06
Brabant nieuws
4:16
Weer
4:19
Samen de zomer door
4:27
BrabantQuiz
4:33
Brabant nieuws
4:43
Weer
4:46
Samen de zomer door
4:54
BrabantQuiz
4:58
Mijn eigen museum
Geen programmering
6:00
Visual Radio
13:00
L1mburg Centraal
13:26
Óngerwaeg
13:38
Pop in Limburg
13:47
Wereld Muziek Concours
14:13
Óngerwaeg
14:25
Pop in Limburg
14:34
Limburg Doc
15:00
NOS Journaal
15:15
Óngerwaeg
15:31
Pop in Limburg
15:44
Wereld Muziek Concours
16:14
Óngerwaeg
16:31
Limburg Doc
17:00
PitLane
17:14
Óngerwaeg
17:30
L1mburg Centraal
18:00
Pop in Limburg
18:14
Óngerwaeg
18:30
L1mburg Centraal
19:00
PitLane
19:14
Óngerwaeg
19:30
L1mburg Centraal
20:00
NOS Journaal
20:30
L1mburg Centraal
21:00
Limburg Doc
21:30
L1mburg Centraal
22:00
Pop in Limburg
22:13
Óngerwaeg
22:30
L1mburg Centraal
23:00
L1 Concert
23:51
L1 Cultuur
0:00
Nachtcarrousel
11:12
De Schatkamer
11:35
De Schatkamer
12:00
Amsterdam Vandaag
12:06
Amsterdam informeert
12:10
Het Verkeer
12:16
Amsterdamse Iconen
12:24
NH Beweegt
12:33
De Schatkamer
12:53
Amsterdam informeert
13:00
Amsterdam Vandaag
13:17
De zwoele stad
13:35
De zwoele stad
14:00
Amsterdam Vandaag
14:06
Amsterdam informeert
14:12
De Schatkamer
14:35
De Schatkamer
15:00
Amsterdam Vandaag
15:06
Amsterdam informeert
15:10
Het Verkeer
15:16
Amsterdamse Iconen
15:24
NH Beweegt
15:33
De Schatkamer
15:53
Amsterdam informeert
16:00
Amsterdam Vandaag
16:17
De zwoele stad
16:25
De zwoele stad
17:00
Amsterdam Vandaag
17:06
Amsterdam informeert
17:12
De Schatkamer
17:35
De Schatkamer
18:00
Amsterdam Vandaag
18:11
De zwoele stad
18:35
De zwoele stad
19:00
Amsterdam Vandaag
19:06
Amsterdam informeert
19:09
Vaccinatie Vragen
19:19
Straten van Amsterdam
19:46
Bouw woon leef
20:00
Amsterdam Vandaag
20:06
De zwoele stad
20:35
De zwoele stad
21:00
Amsterdam Vandaag
21:06
Amsterdam informeert
21:09
Vaccinatie Vragen
21:19
Straten van Amsterdam
21:46
Bouw woon leef
22:00
Amsterdam Vandaag
22:06
Amsterdam informeert
22:09
Schone Lucht
22:15
Straten van Amsterdam
22:42
In de Roode Bioscoop
23:00
Pakhuis de Zwijger
0:00
Amsterdam Vandaag
0:09
De zwoele stad
0:35
De zwoele stad
1:00
Amsterdam Vandaag
1:06
Amsterdam informeert
1:09
Schone Lucht
1:15
Straten van Amsterdam
1:42
In de Roode Bioscoop
2:00
Amsterdam Vandaag
2:09
De zwoele stad
2:35
De zwoele stad
3:00
Amsterdam Vandaag
3:06
Amsterdam informeert
3:09
Schone Lucht
3:15
Straten van Amsterdam
3:42
In de Roode Bioscoop
4:00
Amsterdam Vandaag
4:09
De zwoele stad
4:35
De zwoele stad
5:00
Amsterdam Vandaag
5:06
Amsterdam informeert
5:09
Schone Lucht
5:15
Straten van Amsterdam
5:42
In de Roode Bioscoop
11:10
Op1
12:05
NOS OS studio Tokio
13:00
De slimste mens
13:40
Tip
Andere tijden special
14:25
Meer dan goud
15:10
First dates
16:00
De slimste mens
16:40
TV monument
17:25
Alleen op een eiland met Hans Dorrestijn
18:00
BinnensteBuiten
18:25
Tafel voor twee
19:15
De slimste mens
20:00
Flikken Maastricht
20:50
Swanenburg
21:30
Dertigers
21:55
Telefilm: Lieve Céline
23:25
Flikken Maastricht
Geen programmering
11:18
Plus belle la vie
11:43
Tout le monde veut prendre sa place
12:29
Des Suisses à Los Angeles
13:11
Embarquement
13:24
Les pourquoi
13:30
Journal belge
13:59
À la Valdrague
14:20
À la Valdrague
14:42
À la Valdrague
15:04
À la Valdrague
15:26
Temps mieux
15:56
Capsule OSR
16:00
Un si grand soleil
16:22
Pays et marchés du monde
16:29
Questions pour un champion
17:02
Le Point
17:54
Matière grise express
18:00
64 minutes, le monde en français
18:26
Météo
18:30
L'invité
18:40
OPJ, Pacifique Sud
19:29
OPJ, Pacifique Sud
20:18
La fabrique culturelle.tv
20:30
Journal France 2
20:57
Météo
21:01
Tip
Liberté-Oléron
22:51
Le Journal de la RTS
23:18
Météo
23:22
Basique, le concert
0:20
Journal d'Afrique
0:47
Météo
0:51
Renversant
1:43
Une planète, deux mondes sauvages
3:15
Curieuse de nature
3:42
C'est la vie
Geen programmering
11:00
Sports women
11:30
PGA Tour - 3M Open
12:30
Tennis: ATP-toernooi van Atlanta
14:30
Golf: European tour hoogtepunten
15:00
Golf: ISPS Handa World Invitational
19:30
Tennis: ATP-toernooi van Atlanta
23:30
ATP world uncovered
0:00
NBA action
0:35
Voetbal samenvatting
0:45
Voetbal samenvatting
1:05
Voetbal samenvatting
1:20
Voetbal: Gold Cup
3:30
UEFA Champions League hoogtepunten
3:45
Online items
4:05
Voetbal: Gold Cup
6:15
Clubland
6:45
De eeuwige sportvelden
10:35
Voetbal: Gold Cup
12:15
Voetbal: Gold Cup
13:55
Voetbal: Gold Cup
15:35
Voetbal: Gold Cup
17:15
Premier League hoogtepunten
19:00
Inside Serie A
19:50
Voetbal: LaLiga hoogtepunten
20:45
Voetbal: Vriendschappelijke wedstrijd
22:25
Voetbal: Gold Cup
22:50
Voetbal: Gold Cup
23:15
Voetbal: Gold Cup
23:40
Voetbal: Gold Cup
0:05
Voetbal: Jupiler Pro League
1:45
Voetbal: Jupiler Pro League
3:25
Premier League world
3:50
Voetbal samenvatting
4:05
Voetbal: Gold Cup
6:15
Voetbal: Gold Cup
6:40
Voetbal samenvatting
6:50
Voetbal samenvatting
11:00
Golf: European Tour
13:00
LPGA Hoogtepunten
14:30
PGA TOUR Champions Learning Center
15:00
Golf: European Tour
20:00
PGA tour: Hoogtepunten
21:00
PGA TOUR Champions Learning Center
21:30
PGA tour: Hoogtepunten
22:30
PGA Tour: The Cut
23:00
Golf: European Tour
23:30
PGA tour: Hoogtepunten
0:30
The Senior Open Championship
1:00
Golf: European Tour
4:00
PGA tour: Hoogtepunten
5:00
Golf: European Tour
11:15
Formule E
12:10
Formule E
13:05
Autosport: DTM
14:00
Tourenwagen: DTM
14:55
Formule 1 café
15:50
Autosport: W-series
16:10
The inside line
16:35
FastZone
17:00
Belgian Rally Championship
17:25
Autosport: DTM
18:20
Tourenwagen: DTM
19:15
Formule E
20:10
Formule E
21:05
The inside line
21:30
FastZone
21:55
Belgian Rally Championship
22:20
WRC hoogtepunten
23:15
FIA European Truck Racing
23:45
GP confidential
0:10
Formule 1 samenvatting
0:40
Formule E
1:30
The inside line
1:55
FastZone
2:20
Belgian Rally Championship
2:45
WRC hoogtepunten
3:40
The inside line
4:05
FastZone
4:35
FIA European Truck Racing
5:05
GP confidential
5:35
Formule 1 samenvatting
6:05
Tourenwagen: DTM
10:55
Tip
Killing Salazar
12:35
Officer Down
14:10
The Reckoning
15:35
El Chicano
17:20
Tip
Under Siege 2: Dark Territory
19:00
Tip
In Order of Disappearance
21:00
Tip
You Were Never Really Here
22:30
Triple Threat
0:05
Get Wet
2:05
Hooked Up
4:55
Tip
Joy ride
10:15
Tip
Monte Carlo
12:00
It's a Disaster
13:30
Tip
Robin Hood: Men in Tights
15:15
100% Coco New York
16:35
Tip
Dr. Proktors Schetenpoeder
18:00
Tip
Becoming Astrid
20:00
Tip
Singel 39
21:30
The First Daughter
23:15
Tip
Are We There Yet?
0:50
Tip
The Young and Prodigious T.S. Spivet
2:35
Somebody's Hero
3:55
De uil en de pussycat
Geen programmering
11:10
House
11:58
In de Vlaamsche pot
12:20
The bold and the beautiful
12:44
The bold and the beautiful
13:10
The bold and the beautiful
13:30
In de Vlaamsche pot
13:57
House
14:48
House
15:38
Het zonnetje in huis
16:09
Het zonnetje in huis
16:39
Het zonnetje in huis
17:04
In de Vlaamsche pot
17:29
In de Vlaamsche pot
17:56
The bold and the beautiful
18:20
In de Vlaamsche pot
18:47
Tip
House
19:41
Tip
House
20:33
Het zonnetje in huis
21:03
Het zonnetje in huis
21:33
In de Vlaamsche pot
22:03
In de Vlaamsche pot
22:31
In de Vlaamsche pot
22:59
The bold and the beautiful
23:24
The bold and the beautiful
23:48
The bold and the beautiful
0:10
Het zonnetje in huis
0:42
Het zonnetje in huis
1:13
In de Vlaamsche pot
1:41
In de Vlaamsche pot
2:07
Tip
House
3:20
In de Vlaamsche pot
3:40
In de Vlaamsche pot
4:05
GTST Classics
4:25
GTST Classics
4:50
Tip
House
Geen programmering
10:48
Tip
Crime scene investigation
11:17
Crime scene investigation
12:10
Tip
Crime scene investigation
12:39
Crime Stories
13:25
CSI: New York
14:04
CSI: New York
14:44
CSI: New York
15:25
CSI: New York
16:05
Tip
Criminal minds
16:47
Criminal minds
17:27
Criminal minds
18:19
Criminal minds
18:50
Crime scene investigation
19:43
Tip
Crime scene investigation
20:29
NCIS: New Orleans
21:18
Tip
NCIS: New Orleans
22:03
NCIS: New Orleans
22:44
Tip
NCIS: New Orleans
23:56
Killer In Plain Sight
0:17
Killer In Plain Sight
0:58
Crime Stories
1:44
Baantjer
2:00
Tip
Criminal minds
2:40
Criminal minds
3:20
Criminal minds
4:00
Criminal minds
4:40
Killer In Plain Sight
Geen programmering
11:15
ESPN Highlights
11:30
ESPN Vandaag
12:00
Club TV Special
12:30
ESPN Vandaag
13:00
Voetbal - MLS League
14:45
ESPN Highlights
15:00
Tien jaar Terug
16:00
Tien jaar Terug
17:00
Voetbal - MLS League
17:15
ESPN Highlights
17:30
ESPN Highlights
17:45
Feyenoord TV
18:15
Club TV Special
18:45
Tip
ESPN Vandaag
19:15
ESPN Live
20:00
UEFA Conference League 2021-2022
21:50
ESPN Live
22:29
ESPN DOC
23:02
ESPN Vandaag
23:33
ESPN Vandaag
0:03
ESPN Vandaag
0:35
ESPN Vandaag
1:05
ESPN Vandaag
1:35
ESPN Vandaag
2:05
ESPN Vandaag
2:30
ESPN Vandaag
2:55
ESPN Vandaag
3:20
ESPN Vandaag
3:45
UEFA Conference League 2021-2022
3:55
ESPN Vandaag
4:20
ESPN Vandaag
4:45
ESPN Vandaag
5:10
ESPN Vandaag
5:35
ESPN Vandaag
11:00
Olympische Spelen Tokio 2020
12:15
Olympische Spelen Tokio 2020
13:00
Olympische Spelen Tokio 2020
14:00
Olympische Spelen Tokio 2020
16:00
Olympische Spelen Tokio 2020
17:30
Olympische Spelen Tokio 2020
19:00
Olympische Spelen Tokio 2020
20:30
Olympische Spelen Tokio 2020
22:00
Olympische Spelen Tokio 2020
23:30
Olympische Spelen Tokio 2020
0:30
Olympische Spelen Tokio 2020
2:00
Olympische Spelen Tokio 2020
3:00
Olympische Spelen Tokio 2020
Geen programmering
11:00
New Scooby-Doo Movies
12:00
Mr Magoo
12:05
Mr Magoo
12:15
Mr Magoo
12:30
Mr Magoo
12:35
Mr Magoo
12:40
Mr Magoo
13:30
New Looney Tunes
13:35
New Looney Tunes
13:40
New Looney Tunes
13:45
New Looney Tunes
14:00
Mr. Bean: De tekenfilmserie
14:10
Mr. Bean: De tekenfilmserie
14:25
Mr. Bean: De tekenfilmserie
14:40
Mr. Bean: De tekenfilmserie
15:00
Be Cool, Scooby-Doo!
15:30
Be Cool, Scooby-Doo!
16:00
The Tom & Jerry Show
16:05
The Tom & Jerry Show
16:10
The Tom & Jerry Show
16:25
The Tom & Jerry Show
16:30
The Tom & Jerry Show
16:40
The Tom & Jerry Show
16:45
Lamput
17:00
Mush-Mush en de zwammetjes
17:10
Mush-Mush en de zwammetjes
17:30
Paf de hond
18:00
Kingdom Force
18:10
Kingdom Force
18:30
Grizzy en de Lemmings
18:35
Grizzy en de Lemmings
18:40
Grizzy en de Lemmings
19:00
Alice & Lewis
19:10
Alice & Lewis
19:30
Baby Looney Tunes
19:40
Baby Looney Tunes
20:30
New Looney Tunes
20:35
New Looney Tunes
20:40
New Looney Tunes
20:45
New Looney Tunes
21:00
Taffy
21:05
Taffy
21:10
Taffy
21:25
Taffy
21:30
Taffy
21:40
Taffy
21:45
Taffy
22:00
Grizzy en de Lemmings
22:05
Grizzy en de Lemmings
22:10
Grizzy en de Lemmings
22:25
Grizzy en de Lemmings
22:30
Grizzy en de Lemmings
22:40
Grizzy en de Lemmings
22:45
Grizzy en de Lemmings
23:00
Mr Magoo
23:05
Mr Magoo
23:15
Mr Magoo
23:25
Mr Magoo
23:35
Mr Magoo
23:40
Mr Magoo
0:00
Machtige Mike
0:05
Machtige Mike
0:10
Machtige Mike
0:25
Machtige Mike
0:35
Machtige Mike
0:40
Machtige Mike
0:45
Lamput
1:00
Taffy
1:05
Taffy
1:10
Taffy
1:25
Taffy
1:30
Taffy
1:40
Taffy
1:45
Taffy
2:00
Grizzy en de Lemmings
2:05
Grizzy en de Lemmings
2:10
Grizzy en de Lemmings
2:20
Grizzy en de Lemmings
2:25
Grizzy en de Lemmings
2:30
Grizzy en de Lemmings
2:40
Grizzy en de Lemmings
2:45
Grizzy en de Lemmings
2:50
Grizzy en de Lemmings
3:00
Mr Magoo
3:05
Mr Magoo
3:10
Mr Magoo
3:20
Mr Magoo
3:25
Mr Magoo
3:35
Mr Magoo
3:40
Mr Magoo
3:45
Mr Magoo
4:00
Machtige Mike
4:05
Machtige Mike
4:10
Machtige Mike
4:20
Machtige Mike
4:25
Machtige Mike
4:30
Machtige Mike
4:40
Machtige Mike
4:45
Machtige Mike
4:50
Machtige Mike
5:00
Taffy
5:05
Taffy
5:10
Taffy
5:20
Taffy
5:25
Taffy
5:30
Taffy
5:40
Taffy
5:45
Taffy
5:50
Taffy
Geen programmering
5:35
Tip
Olympische Spelen Tokio 2020
7:00
Tip
Olympische Spelen Tokio 2020
8:00
Olympische Spelen Tokio 2020
9:00
Olympische Spelen Tokio 2020
10:00
Tip
Olympische Spelen Tokio 2020
12:00
Tip
Olympische Spelen Tokio 2020
14:00
Olympische Spelen Tokio 2020
15:00
Olympische Spelen Tokio 2020
15:55
Op1
17:00
NOS Journaal
17:10
De beloften
17:48
Tip
Olympische dromen
17:52
Piets weerbericht
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:50
NOS OS Tokio vandaag
20:00
NOS Journaal
20:30
NOS OS studio Tokio
21:30
Droomhuis gezocht
22:20
Op1
23:20
NOS Journaal
23:40
Tip
Andere tijden sport
0:20
NOS OS Tokio live
1:50
Tip
NOS OS Tokio live
3:00
NOS OS Tokio live
4:00
NOS OS Tokio live
5:00
Olympische Spelen Tokio 2020
Geen programmering
Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:40
Journaal met gebarentolk
8:00
NOS Journaal
8:10
NOS Journaal
8:30
Journaal met gebarentolk
8:40
NOS Journaal
9:00
NOS Journaal
9:10
Nederland in beweging
9:30
Journaal met gebarentolk
9:40
MAX geheugentrainer
10:00
NOS Journaal
10:10
NOS Journaal
10:25
Nieuwsuur
11:00
NOS Journaal
11:15
Noord-Zuid-Oost-West
11:40
Bak mee met MAX
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
NOS Journaal
13:00
NOS Journaal
13:20
BinnensteBuiten
14:00
NOS Journaal
14:20
Tip
Ondersteboven van Afrika
15:05
VPRO Tegenlicht
16:00
NOS Journaal
16:10
Zeg 'ns Aaa
16:30
Typisch Emmen
17:00
NOS Journaal
17:10
De slimste mens
18:00
NOS Journaal
18:15
NOS Journaal regio
18:20
Tip
Noord-Zuid-Oost-West
18:50
BinnensteBuiten
19:25
De streken van Van Boven
19:55
Tip
Nederland op film
20:40
De slimste mens
21:30
Nieuwsuur
22:10
Tip
Diana's decades
23:05
The hunting
0:05
Tip
Revenge of the Pink Panther
1:40
De nachtzoen
1:55
Nieuwsuur
2:35
EenVandaag
3:00
NOS Journaal
3:35
Nieuwsuur
Geen programmering
6:35
Pingu
6:40
Sesamstraat
6:55
Tik tak
7:00
Beer Bo
7:06
Zin in Zappelin
7:10
Maja de Bij
7:20
Zin in Zappelin
7:25
Kindertijd
7:33
Zin in Zappelin
7:35
De boterhamshow
7:52
Zin in Zappelin
7:55
Waffie de wonderhond
8:05
Zin in Zappelin
8:10
Shaun het schaap
8:15
Buurman en Buurman
8:25
Bob de bouwer
8:35
Mike de ridder
8:45
Bol & Smik
8:55
Tom en de boterham met aardbeienjam en honing
9:05
Pieter Konijn
9:15
Liselotte
9:20
Ella, Oscar & Hoo
9:30
Vos en Haas
9:42
Olly, het kleine witte busje
9:47
Timmy tijd
9:50
Timmy tijd
9:55
Maan en ik
10:20
Bing
10:25
Bing
10:35
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:40
NoNo
10:50
NoNo
10:55
Bumba
11:00
Bumba
11:05
Raad eens hoeveel ik van je hou
11:20
Sesamstraat: 10 voor ...
11:30
Calimero
11:40
Clangers
11:50
Babar en de belevenissen van Badou
12:00
Sesamstraat
12:18
Zin in Zappelin
12:20
Kindertijd
12:29
Zin in Zappelin
12:35
Iedereen K3
12:52
Zin in Zappelin
12:55
Bollie en Billie
13:06
Zin in Zappelin
13:10
Splat & Seymour
13:20
Zin in Zappelin
13:25
Mega Mindy
13:50
Nils Holgersson
14:00
Peter Pan
14:25
Caps club
14:45
Bommetje XXL
15:40
De mooiste sprookjes van Grimm
16:35
Nieuwe baasjes
16:50
Dance academy
17:15
SpangaS: De campus
18:25
Brugklas
18:45
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:20
Tip
Reizen Waes
21:15
De Kemping
22:15
Blackspace
23:45
Tip
Goldie
1:15
Tip
Reizen Waes
2:10
De Kemping
3:10
Jeugdjournaal
3:37
Tekst-tv
Geen programmering
6:20
Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
6:30
RTL Nieuws
6:45
RTL Nieuws
7:00
RTL Nieuws
7:15
RTL Nieuws
7:30
RTL Nieuws
7:45
RTL Nieuws
8:00
RTL Nieuws
8:20
RTL Nieuws
8:40
RTL Nieuws
9:00
RTL Nieuws
9:10
RTL Boulevard
10:00
B&B vol liefde
11:10
Ik weet er alles van!
11:40
The bold and the beautiful
12:05
Eigen huis & tuin: Lekker leven
13:05
Dr. Phil
14:00
Humberto
15:20
Beter laat dan nooit
16:05
The big music quiz
17:00
Eigen huis & tuin: Lekker leven
18:00
RTL Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
RTL Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
RTL Nieuws
19:55
RTL Weer
20:00
Ik weet er alles van!
20:30
Tip
Game of talents
22:00
Humberto