TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

ESPN

Eurosport 2

Boomerang

Spike

22:25
Op1
23:25
NOS Journaal
23:55
Op1
0:55
NOS Journaal
1:25
EenVandaag
1:50
Journaal met gebarentolk
2:25
NOS Journaal
2:50
NOS Journaal
Geen programmering
22:15
Tip
Pointer
22:50
Kruispunt
23:25
Adieu God?
23:55
Andries
0:25
De nachtzoen
0:35
Nieuwsuur
1:25
Nieuwsuur
22:25
Tiki taka Touzani
23:00
Tip
Plakshot
23:40
Khalid & Sophie
0:35
Tip
Anna's brains
1:30
Dream school
2:35
Tiki taka Touzani
3:10
Jeugdjournaal
3:30
Khalid & Sophie
4:18
Tekst-tv
22:00
Jinek
23:35
RTL Nieuws
23:50
RTL Weer
23:55
Jinek
1:20
RTL Boulevard
2:00
Teleshop 4: Tommy teleshopping
21:55
Postcode Loterij deal or no deal
22:55
Voor de rechter
23:55
Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
1:05
Teleshop 5: Nachtlounge
2:10
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
21:30
Het roer om
22:35
Hart van Nederland - Late editie
23:00
Shownieuws - Late editie
23:45
Weer.nl
23:55
Lang leve de liefde
0:25
50/50
0:55
Hart van Nederland
20:30
Tip
Venom
23:00
Tip
Drive Angry
1:20
Teleshop 7: Glamcam
2:01
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
20:30
Tip
Harry Potter and the Goblet of Fire
23:35
Chicago fire
0:30
Wat eten we?
0:55
Net5 seks doc: Sex on the beach
1:55
Hart van Nederland
22:20
Komt een man bij de dokter
23:20
Blackadder
23:55
Blackadder
0:30
Judge Jerry
1:00
Pause
18:00
Lab Rats
4:00
Undercover Kat
4:21
Undercover Kat
4:42
Ruimtekuikens in de ruimte
5:03
Ruimtekuikens in de ruimte
5:05
Furiki Wheels
5:27
Furiki Wheels
5:38
Chillen met de Ronks!
22:25
Law & order: Special victims unit
23:25
Law & order: Special victims unit
0:20
Wooninspiraties
0:50
Teleshop 8: Mediashop
2:01
Teleshop 8: Mediashop
21:30
Natuur op Z: Amazing animal friends
22:30
Natuur op Z: Amazing animal friends
23:30
Hoe het echt gebeurd is
0:30
David Foster: Off the record
2:20
RTL Nieuws
2:30
RTL Nieuws
2:50
RTL Nieuws
3:00
RTL Nieuws
3:20
RTL Nieuws
3:30
RTL Nieuws
3:50
RTL Nieuws
4:00
RTL Nieuws
4:20
RTL Nieuws
4:30
RTL Nieuws
4:50
RTL Nieuws
Geen programmering
21:58
Friends
22:27
Friends
22:56
Last man standing
23:25
Last man standing
23:54
Anger management
0:22
Anger management
0:50
Family guy
1:10
Family guy
1:37
Modern family
2:04
Most Ridiculous
2:25
Most Ridiculous
2:45
Most Ridiculous
3:06
Most Ridiculous
3:26
Takeshi's Castle Thailand
3:48
Takeshi's Castle Thailand
4:09
Comedy Central Roasts
4:33
Comedy Central Roasts
4:56
Most Ridiculous
5:17
Most Ridiculous
5:38
Takeshi's Castle Thailand
21:59
Tip
Coyote
23:07
Bones
0:05
Tip
Bones
1:00
The passage
1:56
The passage
2:39
Storage wars
3:00
Storage wars
3:22
Storage wars
3:44
Storage wars
4:05
Laugh out loud
4:10
According to Jim
4:32
According to Jim
4:54
According to Jim
Geen programmering
20:30
Tip
Gold rush
22:30
Aussie gold hunters
23:30
Dual survival
0:30
Deadliest catch
1:30
Auction kings
2:00
Teleshopping
22:00
Drain the oceans
23:00
Alien deep with Bob Ballard
0:00
Alaska: The next generation
1:00
Nazi megastructures
2:00
Drain the oceans
2:50
Air crash investigation
3:35
Air crash investigation
4:25
Air crash investigation
5:10
Science of stupid
5:35
Science of stupid
21:30
Britain's fattest people: Shut-ins
22:30
Dr. Pimple Popper
23:30
Dr. Pimple Popper
0:30
Britain's fattest people: Shut-ins
1:30
Say yes to the dress UK
2:00
Teleshopping
22:26
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:48
Beestjes Hotel
23:09
Beestjes Hotel
23:31
Ik, Elvis Riboldi
23:42
Ik, Elvis Riboldi
23:53
Ik, Elvis Riboldi
0:04
Ik, Elvis Riboldi
0:15
101 Dalmatian Street
0:27
101 Dalmatian Street
0:38
101 Dalmatian Street
0:50
101 Dalmatian Street
1:02
PJ Masks
1:14
PJ Masks
1:26
PJ Masks
1:59
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:21
Beestjes Hotel
2:43
Beestjes Hotel
3:04
Ik, Elvis Riboldi
3:15
Ik, Elvis Riboldi
3:26
Ik, Elvis Riboldi
3:37
Ik, Elvis Riboldi
3:49
101 Dalmatian Street
4:10
101 Dalmatian Street
4:32
Sadie Sparks
4:54
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:16
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:38
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:20
The last ship
23:10
Blindspot
0:05
Supernatural
1:00
Tommy teleshopping
3:30
Hart van Nederland
21:30
True Life: Crime
22:30
Are You The One - De Perfecte Match
23:30
Ridiculousness
0:00
Ridiculousness
0:30
Ridiculousness
1:00
Ridiculousness
1:30
Ridiculousness
2:00
Music Television
22:06
Big time rush
22:28
Sam & Cat
22:49
Victorious
23:11
Victorious
23:33
iCarly
23:56
Kenan & Kel
0:19
The angry beavers
0:42
Pimp My Ride
1:05
All Grown Up!
1:27
Rocko's modern life
1:50
SpongeBob SquarePants
2:12
SpongeBob SquarePants
2:36
Rabbids invasie
2:45
Regal Academy
3:08
Vang Blake!
3:31
De pinguïns van Madagascar
3:53
De pinguïns van Madagascar
4:15
Winx club
4:37
Winx club
Geen programmering
22:00
Outback gourmet
22:30
Outback gourmet
23:00
Classic Mary Berry
23:35
Jamie's easy meals for every day
0:10
Ainsley's mediterranean cookbook
1:10
James Martin's great British adventure
2:10
James Martin's great British adventure
3:00
Outback gourmet
3:25
Outback gourmet
3:50
Rudolph's bakery
4:15
Rudolph's bakery
4:45
De makkelijke maaltijd
Geen programmering
22:00
Mad dogs
23:00
The Cleaner
23:45
The Cleaner
0:35
Tip
Silent witness
1:40
Life
2:35
Life
3:35
Whitstable Pearl
4:25
Mad dogs
Geen programmering
21:35
Cheyenne et Lola
22:45
Het journaal laat
23:10
Weer
23:15
Zie mij graag
23:44
Keno
23:45
Thuis
0:10
Dagelijkse kost
0:25
Iedereen beroemd
0:50
Journaallus
22:15
Extra time
23:15
Veleno: The town of lost children
0:10
Canvaslus
22:00
Alpineskiën
22:45
Alpineskiën
23:30
Snooker: Northern Ireland Open
1:30
Alpineskiën
2:15
Alpineskiën
3:00
Marathon van Amsterdam
4:00
Marathon van Parijs
Geen programmering
21:30
Tip
The Trick
23:00
BBC News
23:35
RuPaul's Drag Race UK
0:45
The Apprentice Australia
1:55
The Graham Norton show
2:45
BBC News
22:00
Blair & Brown: The New Labour Revolution
23:00
Alma's Not Normal
23:30
Newsnight
0:15
Climate Change Goes on Trial
0:40
Hunting the Essex Lorry Killers
1:40
Sign Zone: Countryfile
2:40
Sign Zone: Saving Lives at Sea
3:40
Sign Zone: Inside Culture with Mary Beard
4:10
This is BBC Two
21:45
Luther
22:40
Tip
Unforgotten
23:25
Our Girl
Geen programmering
22:15
Tagesthemen
22:50
Rabiat
23:35
Moskau 1941 - Stimmen am Abgrund
1:05
Tagesschau
1:15
Tatort
2:45
Tagesschau
2:50
Moskau 1941 - Stimmen am Abgrund
4:20
Brisant
4:40
Tagesschau
4:45
Rabiat
Geen programmering
22:15
Unterwegs im Westen
22:45
Ladies Night
23:30
Gefragt - Gejagt
0:15
Gefragt - Gejagt
1:00
Ladies Night
1:45
Erlebnisreisen
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
22:00
45 Min
22:45
Kulturjournal
23:15
Tip
Eye in the Sky
0:45
Die Ernährungs-Docs
1:30
Markt
2:15
Iss besser!
2:45
Hallo Niedersachsen
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
22:15
RTL Direkt
22:35
Spiegel TV
0:00
RTL Nachtjournal
0:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30
Justice - Die Justizreportage
1:15
Ohne Filter - So sieht mein Leben aus!
1:45
CSI: New York
2:35
CSI: New York
3:20
CSI: New York
4:10
CSI: New York
4:55
Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf
5:15
Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf
20:15
Die Herzblut-Aufgabe - Promis in der Pfl ...
22:30
SAT.1 Reportage
23:30
Focus TV - Reportage
0:35
Lebensretter hautnah - Wenn jede Sekunde zählt
2:20
Auf Streife - Die Spezialisten
3:05
Auf Streife - Die Spezialisten
3:50
Auf Streife
4:35
Auf Streife
4:45
Auf Streife
Geen programmering
22:25
LEGO Ninjago
22:50
De wonderlijke wereld van Gumball
23:00
De wonderlijke wereld van Gumball
23:20
De wonderlijke wereld van Gumball
23:35
De wonderlijke wereld van Gumball
23:50
De wonderlijke wereld van Gumball
0:00
De wonderlijke wereld van Gumball
0:10
De wonderlijke wereld van Gumball
0:25
Power Players
0:35
Power Players
0:45
Power Players
0:55
Power Players
1:05
Power Players
1:15
Power Players
1:25
Angelo Rules
1:35
Angelo Rules
1:50
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:10
Angelo Rules
2:20
Angelo Rules
2:30
Angelo Rules
2:40
Angelo Rules
2:50
LEGO Ninjago
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:25
De wonderlijke wereld van Gumball
3:35
De wonderlijke wereld van Gumball
3:45
De wonderlijke wereld van Gumball
3:55
De wonderlijke wereld van Gumball
4:05
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:30
De wonderlijke wereld van Gumball
4:40
De wonderlijke wereld van Gumball
4:50
De wonderlijke wereld van Gumball
5:00
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:25
De wonderlijke wereld van Gumball
5:35
De wonderlijke wereld van Gumball
5:45
De wonderlijke wereld van Gumball
22:16
Dr. K's exotic animal ER
23:10
Animal fight club
0:03
Dog: Impossible
0:52
Africa's Deadliest
1:44
Wild Congo
2:30
Jungle Animal Rescue
3:17
Jungle Animal Rescue
4:04
Africa's Deadliest
4:50
Wild Scene Investigation
5:15
Wild Scene Investigation
5:39
Trials of the Wild
22:20
Pawn stars
23:15
Ancient Aliens
0:15
Pawn stars
1:10
River hunters
2:00
Pawn stars
2:50
Mijn History Moment
3:00
American pickers
3:40
Ax Men: Reborn
4:25
Cities of the Underworld
5:10
Ancient Aliens
21:50
Through the wormhole with Morgan Freeman
22:40
How the universe works
23:30
How the universe works
0:20
How the universe works
1:10
How the universe works
2:00
Tip
How the universe works
2:48
Mysteries of the missing
3:36
Mysteries of the missing
4:24
How it's made: Dream cars
4:48
How it's made: Dream cars
5:12
How it's made: Dream cars
5:36
How it's made: Dream cars
22:00
The Saint
23:00
Nazi Secret Files
0:00
A Family at War
0:57
Een cijfer voor je leven
1:31
Doctor Who
1:59
Fawlty Towers
2:33
Only Fools and Horses
3:07
Little house on the prairie
4:00
Bonanza
5:00
Taggart
22:00
American Detective with Lt. Joe Kenda
23:00
Dead Silent
0:00
Dead Silent
1:00
People Magazine investigates
2:00
People Magazine investigates
2:50
Still a mystery
3:40
Who on earth did I marry?
4:05
Who on earth did I marry?
4:30
Who on earth did I marry?
4:55
Who on earth did I marry?
5:15
In Pursuit With John Walsh
22:20
Beckand en de Russen
22:50
De Doelen presents: moving ON
23:35
Inside out: Diamanda La Berge Dramm & Claron McFadden
0:25
Tip
Time Trial
1:40
Moby Dick
2:25
Soweto Soul
3:20
North Sea Jazz classics
4:35
Bram Vermeulen - In den beginne
5:25
2 meter sessies
5:50
Nederland van boven
22:00
Maurice Pialat - Außenseiter der französischen Filmwelt
22:55
Tip
Away from Her
0:40
Aleph
2:05
360° - Geo Reportage
3:00
28 Minuten
3:49
Bilder allein zuhaus
3:51
Pause
Geen programmering
22:24
Klouk
22:30
Noord vandaag
22:52
Weerbericht
22:54
Klouk
23:00
Noord vandaag
23:22
Weerbericht
23:24
Klouk
23:30
Noord vandaag
23:52
Weerbericht
23:54
Klouk
0:00
Noord vandaag
0:22
Weerbericht
0:24
Klouk
0:30
Noord vandaag
0:52
Weerbericht
0:54
Klouk
1:00
Noord vandaag
1:20
Weerbericht
1:22
Klouk
1:25
Noord vandaag
1:45
Weerbericht
1:47
Klouk
1:50
Noord vandaag
2:10
Weerbericht
2:12
Klouk
2:15
Noord vandaag
2:35
Weerbericht
2:37
Klouk
2:40
Noord vandaag
3:00
Weerbericht
3:02
Klouk
3:05
Noord vandaag
3:25
Weerbericht
3:27
Klouk
3:30
Noord vandaag
3:50
Weerbericht
3:52
Klouk
3:55
Noord vandaag
4:15
Weerbericht
4:17
Klouk
4:20
Noord vandaag
4:40
Weerbericht
4:42
Klouk
4:45
Noord vandaag
Geen programmering
22:15
Fan binnenút
22:30
Fryslân Hjoed
22:40
It Waar
22:45
Fan binnenút
23:00
Fryslân Hjoed
23:10
It Waar
23:15
Fan binnenút
23:30
Fryslân Hjoed
23:40
It Waar
23:45
Fan binnenút
0:00
Fryslân Hjoed
0:10
It Waar
0:15
Fan binnenút
0:30
Fryslân Hjoed
0:40
It Waar
0:45
Fan binnenút
1:00
Fryslân Hjoed
1:10
It Waar
1:15
Fan binnenút
1:30
Fryslân Hjoed
1:40
It Waar
1:45
Fan binnenút
2:00
Fryslân Hjoed
2:10
It Waar
2:15
Fan binnenút
2:30
Fryslân Hjoed
2:40
It Waar
2:45
Fan binnenút
3:00
Fryslân Hjoed
3:10
It Waar
3:15
Fan binnenút
3:30
Fryslân Hjoed
3:40
It Waar
3:45
Fan binnenút
4:00
Fryslân Hjoed
4:10
It Waar
4:15
Fan binnenút
4:30
Fryslân Hjoed
4:40
It Waar
4:45
Fan binnenút
Geen programmering
22:17
NaEmmeren
22:31
De Drentse Zakenlunch
22:42
NaEmmeren
23:00
Drenthe nu
23:17
NaEmmeren
23:31
De Drentse Zakenlunch
23:42
NaEmmeren
0:00
Drenthe nu
0:13
NaEmmeren
0:24
De Drentse Zakenlunch
0:35
Drenthe nu
0:48
NaEmmeren
0:59
De Drentse Zakenlunch
1:10
Drenthe nu
1:23
NaEmmeren
1:34
De Drentse Zakenlunch
1:45
Drenthe nu
1:58
NaEmmeren
2:09
De Drentse Zakenlunch
2:20
Drenthe nu
2:33
NaEmmeren
2:44
De Drentse Zakenlunch
2:55
Drenthe nu
3:08
NaEmmeren
3:19
De Drentse Zakenlunch
3:30
Djammen - de mix
3:39
Drenthe nu
3:52
NaEmmeren
4:03
De Drentse Zakenlunch
4:14
Drenthe nu
4:27
NaEmmeren
4:38
De Drentse Zakenlunch
4:49
Drenthe nu
Geen programmering
22:00
Bij Oost | Vandaag
22:30
De Oosttribune
23:00
Bij Oost | Vandaag
23:30
De Oosttribune
Geen programmering
22:20
Ridders van Gelre
22:45
RegioNed
23:00
GLD Nieuws
23:20
Ridders van Gelre
23:45
RegioNed
Geen programmering
22:17
RegioNed
22:30
Dit is Flevoland nieuws
22:42
Weer
22:47
RegioNed
23:00
Dit is Flevoland nieuws
23:12
Weer
23:17
RegioNed
23:30
Dit is Flevoland nieuws
23:42
Weer
23:47
RegioNed
0:00
Dit is Flevoland nieuws
0:12
Weer
0:15
Dit is Flevoland nieuws
0:27
Weer
0:30
Dit is Flevoland nieuws
0:42
Weer
0:45
Dit is Flevoland nieuws
0:57
Weer
1:00
Dit is Flevoland nieuws
1:12
Weer
1:15
Dit is Flevoland nieuws
1:27
Weer
1:30
Dit is Flevoland nieuws
1:42
Weer
1:45
Dit is Flevoland nieuws
1:57
Weer
2:00
Dit is Flevoland nieuws
2:12
Weer
2:15
Dit is Flevoland nieuws
2:27
Weer
2:30
Dit is Flevoland nieuws
2:42
Weer
2:45
Dit is Flevoland nieuws
2:57
Weer
3:00
Dit is Flevoland nieuws
3:12
Weer
3:15
Dit is Flevoland nieuws
3:27
Weer
3:30
Dit is Flevoland nieuws
3:42
Weer
3:45
Dit is Flevoland nieuws
3:57
Weer
4:00
Dit is Flevoland nieuws
4:12
Weer
4:15
Dit is Flevoland nieuws
4:27
Weer
4:30
Dit is Flevoland nieuws
4:42
Weer
4:45
Dit is Flevoland nieuws
4:57
Weer
Geen programmering
22:16
NH sport
22:29
Iconen
22:40
NOS Journaal regio
22:47
Super 8
23:00
Wij zijn NH
23:16
NH sport
23:29
Iconen
23:40
NOS Journaal regio
23:47
Super 8
Geen programmering
22:15
Natuurlijk Zoëy
22:30
UNieuws
22:55
Tekst-TV
23:00
UNieuws
23:15
Natuurlijk Zoëy
23:30
UNieuws
23:55
Tekst-TV
0:00
UNieuws
0:15
Natuurlijk Zoëy
0:30
UNieuws
0:45
RegioNed
0:55
Tekst-TV
1:00
UNieuws
1:15
Natuurlijk Zoëy
1:30
UNieuws
1:45
RegioNed
1:55
Tekst-TV
2:00
UNieuws
2:15
Natuurlijk Zoëy
2:30
UNieuws
2:45
RegioNed
2:55
Tekst-TV
3:00
UNieuws
3:15
Natuurlijk Zoëy
3:30
UNieuws
3:45
RegioNed
3:55
Tekst-TV
4:00
UNieuws
4:15
Natuurlijk Zoëy
4:30
UNieuws
4:45
RegioNed
4:55
Tekst-TV
Geen programmering
22:00
Boeren tussen Steden
22:30
TV West Nieuws
22:48
Weer met Huub
22:52
RegioNed
23:00
Boeren tussen Steden
23:30
TV West Nieuws
23:48
Weer met Huub
23:52
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
22:22
FC Rijnmond
23:00
Rijnmond Vandaag
23:22
FC Rijnmond
Geen programmering
22:25
Verzeeuwigd
22:30
Zeeland Nu
22:43
RegioNed
22:53
Het weer
22:55
Verzeeuwigd
23:00
Zeeland Nu
23:13
NOS Journaal regio
23:23
Het weer
23:25
Verzeeuwigd
23:30
Zeeland Nu
23:43
RegioNed
23:53
Het weer
23:55
Verzeeuwigd
0:00
Zeeland Nu
0:13
Trots op Zeeland
0:23
Het weer
0:25
Verzeeuwigd
0:30
Zeeland Nu
0:43
RegioNed
0:53
Het weer
0:55
Verzeeuwigd
Geen programmering
21:55
My cat from hell
22:50
My cat from hell
23:45
Amanda to the rescue
0:40
Lone Star Law
1:30
Homestead rescue
2:15
Project Grizzly
3:00
Wildest Europe
3:45
Dr. Jeff: Rocky Mountain vet
4:30
Treehouse masters
5:15
Dr. Jeff: Rocky Mountain vet
22:15
Bureau Brabant
22:30
Brabant nieuws
22:43
Weer
22:45
Brabant Vandaag
22:52
BrabantQuiz
23:00
Brabant nieuws
23:15
Bureau Brabant
23:30
Brabant nieuws
23:43
Weer
23:45
Brabant Vandaag
23:52
BrabantQuiz
Geen programmering
22:12
Kwizzele
22:30
AvondGasten
23:00
Vooruit met dementie
23:13
Óngerwaeg
23:30
L1mburg Centraal
0:00
Nachtcarrousel
22:15
Straten van Amsterdam
22:40
In de Roode Bioscoop
23:00
Amsterdam Vandaag
23:06
Amsterdam informeert
23:09
Kale en Kokkie
23:18
Chang
23:45
Schone Lucht
0:00
Amsterdam Vandaag
0:06
Bureau 020
0:09
Het Verkeer
0:12
Straten van Amsterdam
0:37
Wij zijn Amsterdam
0:46
Amsterdamse Iconen
1:00
Amsterdam Vandaag
1:06
Amsterdam informeert
1:09
Schone Lucht
1:15
Straten van Amsterdam
1:40
In de Roode Bioscoop
2:00
Amsterdam Vandaag
2:06
Bureau 020
2:09
Het Verkeer
2:12
Straten van Amsterdam
2:37
Wij zijn Amsterdam
2:46
Amsterdamse Iconen
3:00
Amsterdam Vandaag
3:06
Amsterdam informeert
3:09
Schone Lucht
3:15
Straten van Amsterdam
3:40
In de Roode Bioscoop
4:00
Amsterdam Vandaag
4:06
Bureau 020
4:09
Het Verkeer
4:12
Straten van Amsterdam
4:37
Wij zijn Amsterdam
4:46
Amsterdamse Iconen
5:00
Amsterdam Vandaag
5:06
Amsterdam informeert
5:09
Schone Lucht
5:15
Straten van Amsterdam
5:40
In de Roode Bioscoop
22:20
Tip
Flikken Rotterdam
23:10
Tip
Flikken Maastricht
Geen programmering
21:01
Echappées Belles
22:31
Le Journal de la RTS
23:00
Météo
23:03
Tip
Vic + Flo ont vu un ours
0:36
Journal d'Afrique
1:03
Météo
1:06
À ciel ouvert
1:12
Sur le front
2:04
Capsule OSR
2:08
Les sentinelles de l'Afrique
3:01
C'est la vie
3:26
C'est la vie
3:51
C'est la vie
Geen programmering
20:55
Voetbal: Premier League
23:00
Ziggo topsport
23:30
Premier League hoogtepunten
0:25
Voetbal: LaLiga hoogtepunten
0:55
Voetbal samenvatting
1:00
Voetbal samenvatting
1:10
Voetbal samenvatting
1:20
Tennis: Kremlin Cup
3:20
Voetbal: LaLiga
5:05
Voetbal: Serie A
6:50
Voetbal samenvatting
20:50
Voetbal: Premier League
22:55
Premier League hoogtepunten
23:50
Voetbal samenvatting
0:00
Voetbal samenvatting
0:10
Voetbal: LaLiga
1:50
Voetbal: Serie A
3:30
Voetbal: Serie A
5:15
Voetbal: Premier League
21:00
Golf: European Tour
23:00
PGA tour: Hoogtepunten
0:00
The CJ Cup
3:00
PGA Champions Tour hoogtepunten
4:00
Golf: European Tour
22:25
Nascar Xfinity hoogtepunten
23:20
GP confidential
23:45
Formula Regional European Championship Hoogtepunten
0:10
The Pace Lap NASCAR
0:35
GP confidential
1:05
Formule 1 café
2:00
The Pace Lap NASCAR
2:25
Nascar Cup Series hoogtepunten
3:20
Nascar Xfinity hoogtepunten
4:15
Formula Regional European Championship Hoogtepunten
4:40
Formule 1 café
5:40
The Pace Lap NASCAR
6:05
Autosport: DTM
21:00
Tip
The Girl with the Dragon Tattoo
23:35
Acceleration
1:00
Love Triangle
2:55
Trophy Wives
4:35
Color Out of Space
21:40
Richard Says Goodbye
23:10
Tip
The Girl Next Door
0:55
Tip
Date Movie
2:15
Hot Stuff
3:45
Tuvalu
Geen programmering
22:15
Berlin, I Love You
0:10
Prins
1:25
Tommy
3:15
The Passenger
Geen programmering
22:00
Nymphomaniac: Vol. I
23:55
Tip
Nymphomaniac: Vol. II
1:55
The Reckoning
3:20
Tip
The Woman In Black
4:55
The Baytown Outlaws
22:00
In de Vlaamsche pot
22:30
Goede tijden, slechte tijden
23:00
The bold and the beautiful
23:30
The bold and the beautiful
0:00
The bold and the beautiful
0:30
Kees & co
1:00
Kees & co
1:30
In de Vlaamsche pot
3:40
In de Vlaamsche pot
4:05
Celebrity of the Week (shorts)
4:10
Celebrity of the Week (shorts)
4:15
Celebrity Close-Ups (shorts)
4:20
Celebrity Close-Ups (shorts)
4:25
GTST Classics
4:50
House
Geen programmering
21:30
Spangen
22:30
Spangen
23:30
Spangen
0:30
Killer In Plain Sight
1:00
Crime Stories
2:00
Spangen
2:40
Spangen
3:20
Spangen
4:00
Spangen
4:40
Killer In Plain Sight
Geen programmering
22:15
Voetbalpraat
23:15
ESPN Vandaag
0:00
NFL Monday Night Countdown
2:00
NFL Monday Night Kickoff
2:15
NFL
5:45
Keuken Kampioen Divisie
21:05
Snooker: Northern Ireland Open
22:55
Eurosport nieuws
23:00
Marathon van Amsterdam
0:00
Rally: ERC all access
0:30
Atletiek
1:30
Baanwielrennen: WK 2020
3:00
Home of the Olympics
4:00
Alpineskiën
Geen programmering
22:25
Taffy
22:30
Taffy
22:40
Taffy
22:45
Taffy
23:00
Alice & Lewis
23:10
Alice & Lewis
23:25
Alice & Lewis
23:40
Alice & Lewis
0:00
Paf de hond
0:05
Paf de hond
0:10
Paf de hond
0:25
Paf de hond
0:30
Paf de hond
0:40
Paf de hond
0:45
Paf de hond
1:00
Mush-Mush en de zwammetjes
1:10
Mush-Mush en de zwammetjes
1:25
Mush-Mush en de zwammetjes
1:40
Mush-Mush en de zwammetjes
2:00
Power Players
2:10
Power Players
2:20
Power Players
2:30
Power Players
2:40
Power Players
2:50
Lamput
3:00
Taffy
3:05
Taffy
3:10
Taffy
3:20
Taffy
3:25
Taffy
3:30
Taffy
3:40
Taffy
3:45
Taffy
3:50
Taffy
4:00
Alice & Lewis
4:10
Alice & Lewis
4:20
Alice & Lewis
4:35
Alice & Lewis
4:45
Alice & Lewis
5:00
Paf de hond
5:05
Paf de hond
5:10
Paf de hond
5:20
Paf de hond
5:25
Paf de hond
5:30
Paf de hond
5:40
Paf de hond
5:45
Paf de hond
5:50
Paf de hond
20:30
Tip
The Terminal
23:00
Top Gear
0:00
Top Gear
1:00
Top Gear
1:55
Heroes and Survivors
2:40
Heroes and Survivors
3:20
Heroes and Survivors
4:00
Harrie
4:20
Harrie
4:45
Harrie
Geen programmering
Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:10
Goedemorgen Nederland
7:30
NOS Journaal
7:35
Goedemorgen Nederland
8:00
NOS Journaal
8:10
Goedemorgen Nederland
8:30
NOS Journaal
8:35
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:10
Goedemorgen Nederland
9:30
NOS Journaal
9:35
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:15
Nederland in beweging
10:30
NOS Journaal
10:40
MAX geheugentrainer
11:00
NOS Journaal
11:15
Tijd voor MAX
12:00
NOS Journaal
12:15
De nieuws BV
13:00
NOS Journaal
13:20
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:40
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
15:55
Op1
16:57
Socutera
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:55
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:00
Khalid & Sophie
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
DNA onbekend
21:20
Opsporing verzocht
21:55
Tip
De rijdende rechter
22:30
Op1
23:30
NOS Journaal
0:00
Op1
1:00
NOS Journaal
1:30
EenVandaag
1:55
Journaal met gebarentolk
2:35
NOS Journaal
3:00
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
6:10
Tijd voor MAX
7:00
Journaal met gebarentolk
7:10
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:37
NOS Journaal
7:41
NOS Journaal
7:45
NOS Journaal
7:49
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:10
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:37
NOS Journaal
8:41
NOS Journaal
8:45
NOS Journaal
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Nederland in beweging
9:40
Meldpunt
10:15
Nieuwsuur
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:25
NOS Journaal
11:45
Noord-Zuid-Oost-West
12:05
Kook mee met MAX
12:25
BinnensteBuiten
12:57
Politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:25
Radar
14:20
Tip
2Doc: Gebroken
15:25
Typisch Lemmer
16:00
NOS Journaal
16:05
Oppassen!!!
16:30
Per seconde wijzer
17:00
NOS Journaal
17:10
Tip
De smaak van Joël
17:50
De zin van je leven
18:00
NOS Journaal
18:15
NOS Journaal regio
18:20
Noord-Zuid-Oost-West
18:50
Tip
BinnensteBuiten
19:25
Typisch Lemmer
20:00
Per seconde wijzer
20:35
Tip
Volle zalen
21:10
Nu te zien!
21:30
Nieuwsuur
22:10
De Hofbar
22:40
Tip
2Doc: Echo - theater in de tbs
23:55
De nachtzoen
0:10
Nieuwsuur
0:55
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Sesamstraat
6:50
Beer Bo
6:55
Samson & Marie
7:04
Zin in Zappelin
7:06
Zin in Zappelin
7:10
Calimero
7:19
Zin in Zappelin
7:25
Kindertijd
7:32
Zin in Zappelin
7:35
Beestenbrigade
7:50
Zin in Zappelin
7:55
Splat & Seymour
8:05
Zin in Zappelin
8:10
Machtige Mike
8:15
Shaun het schaap
8:25
Masha en de beer
8:30
Mike de ridder
8:45
Charlie & Lola
8:55
Maja de Bij
9:08
Rita & Krokodil
9:13
Olly, het kleine witte busje
9:20
No-no
9:25
Sarah en Eend
9:30
Tip de muis
9:40
Teletubbies
9:50
Hoi Duggee
10:00
Timmy tijd
10:05
Timmy tijd
10:10
Kiwi & Strit
10:15
Joe en Jack
10:20
Olivia
10:30
Ernest & Celestine
10:45
Woezel & Pip overal vriendjes
11:01
Pim en Pom
11:05
Sesamstraat: 10 voor ...
11:15
Calimero
11:30
Clangers
11:40
Babar en de belevenissen van Badou
11:50
Sesamstraat
12:05
Zin in Zappelin
12:08
Zin in Zappelin
12:10
Kindertijd
12:17
Zin in Zappelin
12:20
Waffie de wonderhond
12:33
Zin in Zappelin
12:35
Bollie en Billie
12:47
Zin in Zappelin
12:50
Leo & Tijg
13:02
Zin in Zappelin
13:05
Koekiemonsters eetkar
13:10
Masha's sprookjes
13:20
Buurman en Buurman
13:25
Tip
Het kind van de Gruffalo
13:50
K3 rollerdisco club
14:10
Wickie de Viking
14:25
Lassie
14:45
Jungle book
15:00
Grizzy en de Lemmings
15:06
Bernard
15:09
Bernard
15:15
Lucas etc.
15:20
Kosmoo
15:45
Mees Kees
16:10
Deadly 60
16:40
Dance academy
17:05
Topdoks
17:25
Checkpoint
17:50
Freeks jungle school
18:00
SpangaS: De campus
18:15
Brugklas
18:25
De faker
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:25
Vier handen op één buik
21:15
Dat snap je als je ouder bent
22:05
Streetlab: De liefde
22:40
Down the road
23:35
Khalid & Sophie
0:30
Vier handen op één buik
1:20
Dat snap je als je ouder bent
2:10
Streetlab: De liefde
2:45
Khalid & Sophie
3:40
Jeugdjournaal
4:00
Khalid & Sophie
4:50
Tekst-tv
Geen programmering
6:20
Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
6:30
RTL Nieuws
6:45
RTL Nieuws
7:00
RTL Nieuws
7:15
RTL Nieuws
7:30
RTL Nieuws
7:45
RTL Nieuws
8:00
RTL Nieuws
8:20
RTL Nieuws
8:40
RTL Nieuws
9:00
RTL Nieuws
9:10
RTL Boulevard
10:00
Koffietijd
11:10
Goede tijden, slechte tijden
11:40
The bold and the beautiful
12:05
Eigen huis & tuin: Lekker leven
13:05
Jinek
14:50
Ik weet er alles van!
15:30
Tip
Kopen zonder kijken
17:00
Eigen huis & tuin: Lekker leven
18:00
RTL Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
RTL Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
RTL Nieuws
19:55
RTL Weer
20:00
Goede tijden, slechte tijden
20:30
Tip
Bureau Hofstad
22:00
Jinek
23:35
RTL Nieuws
23:50
RTL Weer
23:55
Jinek
1:20
RTL Boulevard
2:00
Teleshop 4: Tommy teleshopping
Geen programmering
5:00
Teleshop 5: Car tracks
5:30
RTL De journal
6:00
Teleshop 5: Mediashop
7:30
Teleshop 5: Online gespot
8:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
10:00
Teleshop 5: Mediashop
10:35
Teleshop 5: Tommy teleshopping
11:00
Teleshop 5: Mediashop
14:20
Teleshop 5: Tommy teleshopping
17:00
112 vandaag
17:30
Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
18:30
Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
19:31
Postcode Loterij deal or no deal
20:30
Kees van der Spek: Oplichters aangepakt
21:30
112 vandaag
21:55
Postcode Loterij deal or no deal
22:55
Voor de rechter
23:55
Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
1:05
Teleshop 5: Nachtlounge
2:10
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
6:30
Hart van Nederland - Vroege editie
6:45
Hart van Nederland - Vroege editie
7:00
Hart van Nederland - Vroege editie
7:15
Hart van Nederland - Vroege editie
7:30
Hart van Nederland - Vroege editie
7:45
Hart van Nederland - Vroege editie
8:00
Hart van Nederland - Vroege editie
8:15
Hart van Nederland - Vroege editie
8:30
Hart van Nederland - Vroege editie
8:45
Hart van Nederland - Vroege editie
9:00
Hart van Nederland - Vroege editie
9:15
Hart van Nederland - Vroege editie
9:30
Hart van Nederland - Vroege editie
9:45
Hart van Nederland - Vroege editie
9:55
Hart van Nederland - Vroege editie
10:05
HLF8
11:10
Droomhuis op het platteland
12:15
Lang leve de liefde
12:45
Tip
Chateau Meiland
13:45
Het roer om
14:40
Escape to the country
15:35
Huizen onder de hamer
16:45
Escape to the country
17:45
Hart van Nederland - Vroege editie
17:55
Wordt u al geholpen?
18:25
50/50
19:00
Lang leve de liefde
19:30
HLF8
20:30
Missions impossible
21:30
Urk!
22:35
Hart van Nederland - Late editie
23:00
Shownieuws - Late editie
23:45
Weer.nl
23:55
Lang leve de liefde
0:25
50/50
0:55
Hart van Nederland
Geen programmering
5:00
Teleshop 7: Morning chat
5:45
Teleshop 7: Car tracks
6:00
Mediashop
9:30
Flodder
10:00
Flodder
10:30
Married with children
11:00
Married with children
11:30
Vis tv
12:00
Vis tv
12:30
Stop! Politie
13:30
Idioten op de weg
14:00
Idioten op de weg
14:30
Flodder
15:00
Flodder
15:30
Married with children
16:00
Married with children
16:30
Storage wars
17:00
Storage wars
17:30
Storage wars
17:55
Pawn stars
18:00
Pawn stars
19:00
Pawn stars
20:00
Tip
UEFA Champions League
20:55
UEFA Champions League Ajax - Borussia Dortmund
23:00
UEFA Champions League
23:30
UEFA Champions League
0:00
RTL transportwereld
0:40
Teleshop 7: Glamcam
2:01
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
7:15
Libelle & Claartjes keuken
7:30
TV winkel
8:00
Tommy teleshopping
11:25
Het blok Australië
12:25
Het blok Australië
13:25
Tommy teleshopping
14:10
Huizenjacht
15:10
Verkopen of verbouwen Vancouver
16:10
Het blok Australië
17:10
Wat eten we?
17:30
Verkopen of verbouwen Vancouver
18:30
Het blok Australië
19:25
MasterChef Australië
20:30
Adem in, adem uit
21:30
New Amsterdam
22:25
Chicago fire
23:20
Station 19
0:10
Wat eten we?
0:30
Private eyes
1:25
Private eyes
2:15
Hart van Nederland
Geen programmering
18:00
Movies explained
18:10
The king of Queens
18:40
Two and a half men
19:05
Two and a half men
19:35
The big bang theory
20:00
The big bang theory
20:30
Tip
Red Sparrow
23:20
Tip
The Snowman
1:35
Movies explained
2:00
Pause
Geen programmering
6:08
Chillen met de Ronks!
6:38
Gravity Falls
7:01
Gravity Falls
7:30
Big Hero 6
7:58
Big Hero 6
8:26
Pokemon - XYZ - Een reis door onbekend gebied
8:55
Phineas en Ferb
9:24
Phineas en Ferb
9:52
Ik, Elvis Riboldi
10:03
Ik, Elvis Riboldi
10:22
Ik, Elvis Riboldi
10:33
Ik, Elvis Riboldi
10:50
Furiki Wheels
11:19
Furiki Wheels
11:48
Chillen met de Ronks!
12:17
Paf de hond
12:25
Paf de hond
12:32
Paf de hond
12:47
Amphibia
13:16
Amphibia
13:45
Groen in de Grote Stad
14:13
Groen in de Grote Stad
14:42
Mini Ninja's
14:53
Mini Ninja's
15:12
Marvel's Spider-Man
15:41
Marvel's Spider-Man
16:10
Droners
16:39
Pokémon XY
17:08
Mech-X4
18:00
Lab Rats
4:00
Undercover Kat
4:21
Undercover Kat
4:42
Ruimtekuikens in de ruimte
5:03
Ruimtekuikens in de ruimte
5:05
Furiki Wheels
5:27
Furiki Wheels
5:39
Chillen met de Ronks!
Geen programmering
6:30
Teleshop 8: Mediashop
16:35
Goede tijden, slechte tijden
17:05
ER
18:05
The bold and the beautiful
18:30
Little house on the prairie
19:30
Murder, she wrote
20:25
Tip
Under the Autumn Moon
22:10
Law & order: Special victims unit
23:10
Law & order: Special victims unit
0:05
Wooninspiraties
0:35
Teleshop 8: Mediashop
2:01
Teleshop 8: Mediashop
Geen programmering
5:00
RTL Nieuws
5:20
RTL Nieuws
5:30
RTL Nieuws
5:50
RTL Nieuws
6:00
RTL Nieuws
6:20
RTL Nieuws
6:30
Undercover boss
7:30
De barometer
8:00
RTL Z voorbeurs
8:10
RTL Z voorbeurs
8:20
RTL Z voorbeurs
8:30
RTL Z voorbeurs
8:40
RTL Z voorbeurs
8:50
RTL Z voorbeurs
9:00
RTL Z Nieuws
9:10
RTL Z beursspel academy
9:15
RTL Z Nieuws
9:30
RTL Z Nieuws
9:45
RTL Z Nieuws
10:00
RTL Z Nieuws
10:15
RTL Z Nieuws
10:30
Ondernemerslounge 2GO plus
11:00
RTL Z Nieuws
11:15
RTL Z Nieuws
11:30
Nederland maakt het
12:00
RTL Z Nieuws
12:15
RTL Z Nieuws
12:30
Next level
13:00
RTL Z Nieuws
13:15
RTL Z Nieuws
13:30
Bulls and bears
14:00
RTL Z Nieuws
14:15
RTL Z Nieuws
14:30
RTL Z Nieuws
14:45
RTL Z Nieuws
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
RTL Z Nieuws
15:30
De barometer plus
16:00
RTL Z Nieuws
16:10
RTL Z beursspel academy
16:15
RTL Z Nieuws
16:30
How it's done
17:00
RTL Z Nieuws
17:10
RTL Z beursspel academy
17:15
RTL Z Nieuws
17:30
RTL Z Nieuws
17:40
RTL Z beursspel academy
17:50
RTL Z Nieuws
17:55
RTL Z Nieuws
18:05
Storage wars
18:30
Storage wars
19:00
Storage wars
19:30
Storage wars
20:00
Storage wars
20:30
De wondere wereld van Las Vegas
21:30
De wondere wereld van Las Vegas
22:30
Humberto Onderneemt
23:30
Bulls and bears
0:00
Natuur op Z: Amazing animal friends
1:00
Natuur op Z: Amazing animal friends
2:01
Natuur op Z: Amazing animal friends
2:45
RTL Nieuws
2:55
RTL Nieuws
3:20
RTL Nieuws
3:30
RTL Nieuws
3:50
RTL Nieuws
4:00
RTL Nieuws
4:20
RTL Nieuws
4:30
RTL Nieuws
4:50
RTL Nieuws
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Modern family
6:25
Modern family
6:50
Friends
7:20
Friends
7:50
Anger management
8:15
Anger management
8:45
Modern family
9:05
Modern family
9:35
The Goldbergs
10:00
The Goldbergs
10:25
Friends
10:55
Friends
11:20
Family guy
11:50
Family guy
12:15
South Park
12:45
South Park
13:00
Last man standing
13:30
Last man standing
13:55
Anger management
14:25
Anger management
14:55
Friends
15:25
Friends
15:50
Modern family
16:15
Modern family
16:45
South Park
17:05
South Park
17:30
Family guy
18:00
Family guy
18:30
The Goldbergs
19:00
The Goldbergs
19:30
Young Sheldon
19:50
The Daily Show
20:30
Modern family
21:00
Modern family
21:30
Friends
22:00
Friends
22:30
Friends
23:00
Last man standing
23:30
Last man standing
23:55
Anger management
0:25
Anger management
0:55
Family guy
1:10
Family guy
1:35
Modern family
2:05
Most Ridiculous
2:25
Most Ridiculous
2:50
Most Ridiculous
3:10
Most Ridiculous
3:30
Takeshi's Castle Thailand
3:50
Takeshi's Castle Thailand
4:10
Comedy Central Roasts
4:30
Comedy Central Roasts
4:50
Most Ridiculous
5:10
Most Ridiculous
5:30
Takeshi's Castle Thailand
Geen programmering
5:16
The Simpsons
5:38
The Simpsons
6:00
The Simpsons
6:25
The Simpsons
6:55
Rules of engagement
7:20
Rules of engagement
7:50
Will & Grace
8:15
Will & Grace
8:45
Laugh out loud
8:50
Laugh out loud
8:55
According to Jim
9:25
According to Jim
9:50
According to Jim
10:20
Dharma & Greg
10:45
Dharma & Greg
11:10
Dharma & Greg
11:35
Below deck mediterranean
12:35
Storage wars
13:05
Storage wars
13:30
Storage wars
14:00
Storage wars
14:25
Tiny house nation
15:25
Below deck mediterranean
16:25
Below deck mediterranean
17:15
Dharma & Greg
17:40
Dharma & Greg
18:10
Rules of engagement
18:35
Rules of engagement
19:05
Will & Grace
19:30
Will & Grace
20:00
DOC: Nelle tue mani
21:10
DOC: Nelle tue mani
22:20
Condor
23:20
Condor
0:20
Tip
Coyote
1:15
Professor T.
2:15
Tip
Bones
3:00
Storage wars
3:20
Storage wars
3:45
Storage wars
4:05
According to Jim
4:30
According to Jim
4:50
According to Jim
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Salvage dawgs
6:25
Outback truckers
7:10
Outback opal hunters
8:05
Outback opal hunters
9:00
Fast n' loud clip shows
10:00
Fast n' loud clip shows
11:00
Junkyard empire
12:00
Gold rush
13:00
Gold rush: White water
14:00
How do they do it? Met Teun en Joep
14:30
How do they do it? Met Teun en Joep
15:00
How do they do it?
15:30
Abandoned engineering
16:30
Misfit garage
17:30
Wheeler dealers
18:30
Find it, fix it, sell it
19:30
Salvage hunters
20:30
Outback truckers
21:30
Scrap kings
22:30
Homestead rescue: Raney ranch
23:30
Dual survival
0:30
Deadliest catch
1:30
Auction kings
2:00
Teleshopping
Geen programmering
6:00
Banged up abroad
6:55
Banged up abroad
7:55
Air crash investigation
8:55
Air crash investigation
10:00
How to build a city
11:00
How to build a city
12:00
Alaska: The next generation
13:00
Alaska: The next generation
14:00
Drain the oceans
15:00
To catch a smuggler
16:00
To catch a smuggler
17:00
Airport security: Rome
18:00
Airport security: Rome
19:00
Air crash investigation
20:00
The incredible dr. Pol
21:00
Witness to disaster
22:00
Nazi megastructures: Battle ready
23:00
Cold war armageddon
0:00
Nazi weird war two
1:00
Nazi megastructures
2:50
Air crash investigation
3:35
Air crash investigation
4:25
Air crash investigation
5:10
Science of stupid
5:35
Science of stupid
Geen programmering
6:00
Flip or flop
6:25
Flip or flop
6:50
Flip or flop
7:15
Extreme cheapskates
7:40
Extreme cheapskates
8:05
Curvy brides boutique
8:30
Curvy brides boutique
9:00
Say yes to the dress UK
9:30
Say yes to the dress UK
10:00
Say yes to the dress
10:30
Say yes to the dress
11:30
Say yes to the dress
12:30
Extreme cheapskates
13:00
Extreme cheapskates
13:30
Dr. Pimple Popper
14:30
Sister wives
15:30
Nate & Jeremiah by design
16:30
Property brothers: Forever home
17:30
Beachfront bargain hunt
18:00
My 600lb life
19:00
Say yes to the dress UK
19:30
Say yes to the dress: Lancashire
20:30
Extreme germaphobes
21:30
Renovation island
22:30
sMothered
23:30
Extreme germaphobes
0:30
Renovation island
1:30
Say yes to the dress UK
2:00
Teleshopping
Geen programmering
6:00
PJ Masks
6:12
PJ Masks
6:30
Gigantosaurus
6:48
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
7:00
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
7:13
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
7:31
Puppy Dog Pals
8:01
Puppy Dog Pals
8:30
Puppy Dog Pals
8:50
Bluey
8:57
T.O.T.S.
9:15
Mira, koninklijke detective
9:45
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
10:14
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
10:42
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
11:12
Groen in de Grote Stad
11:23
Groen in de Grote Stad
11:43
Amphibia
12:12
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:40
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:08
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:36
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
14:00
De Middelste van 7
14:29
Jessie
14:58
Gabby Duran: De Alien Babysitter
15:26
Raven's Home
15:57
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
16:28
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
16:56
Het huis van de uil
17:24
Groen in de Grote Stad
17:45
Groen in de Grote Stad
18:02
Amphibia
18:26
Amphibia
18:54
Het huis van de uil
19:22
Gravity Falls
19:52
Gravity Falls
20:19
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
20:51
Groen in de Grote Stad
21:21
DuckTales
21:42
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:04
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:26
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:48
Beestjes Hotel
23:09
Beestjes Hotel
23:31
Ik, Elvis Riboldi
23:42
Ik, Elvis Riboldi
23:53
Ik, Elvis Riboldi
0:04
Ik, Elvis Riboldi
0:15
101 Dalmatian Street
0:27
101 Dalmatian Street
0:38
101 Dalmatian Street
0:50
101 Dalmatian Street
1:01
PJ Masks
1:14
PJ Masks
1:26
PJ Masks
1:59
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:35
Beestjes Hotel
2:55
Beestjes Hotel
3:17
Ik, Elvis Riboldi
3:26
Ik, Elvis Riboldi
3:37
Ik, Elvis Riboldi
3:43
Ik, Elvis Riboldi
3:59
101 Dalmatian Street
4:19
101 Dalmatian Street
4:41
Sadie Sparks
5:02
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:23
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:44
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
7:00
TV winkel
15:55
The doctors
16:50
Charmed
17:45
Ghost whisperer
18:45
Ghost whisperer
19:35
Charmed
20:30
Tip
The Girl on the Train
22:45
Tip
Premonition
0:45
The last ship
1:30
Tommy teleshopping
4:00
Hart van Nederland
Geen programmering
6:00
Morning Vibes
7:00
Hot & Happening
8:00
Best Of
9:00
Favorites
10:00
MTV Brand New
11:00
Just Tattoo of Us
11:30
Teen Mom 2
12:25
Are You The One - De Perfecte Match
13:15
Are You the One?
14:04
Are You the One?
15:00
Teen Mom OG
15:56
Teen Mom OG
16:45
RuPaul's Drag Race All Stars
17:41
RuPaul's Drag Race All Stars
18:45
Catfish: The tv show
19:40
Catfish: The tv show
20:30
Teen Mom OG
21:30
Teen Mom OG
22:30
Teen Mom: Young & Pregnant
23:30
Ridiculousness
0:00
Ridiculousness
0:30
Ridiculousness
1:00
Ridiculousness
1:30
Ridiculousness
2:00
Music Television
Geen programmering
5:00
Dora the explorer
5:22
Peppa pig
5:28
Abby Hatcher
5:50
De familie Barbapapa
6:09
Blaze and the monster machines
6:38
Paw Patrol
7:08
Henry Danger
7:28
Henry Danger
7:56
Odd Squad
8:07
Odd Squad
8:23
The Astronauts
8:52
De Thundermans
9:23
De Thundermans
9:53
Danger Force
10:22
Henry Danger
10:52
Henry Danger
11:21
Goldie's Oldies
11:51
Huize Herrie
12:13
SpongeBob SquarePants
12:30
SpongeBob SquarePants
12:41
City Avonturen
13:00
City Avonturen
13:11
De Casagrandes
13:30
De Casagrandes
13:59
Huize Herrie
14:20
Barbie Dreamhouse Adventures: Go Team Roberts
14:48
SpongeBob SquarePants
14:59
SpongeBob SquarePants
15:18
Pokémon - De reis van Johto
15:46
Pokémon - De reis van Johto
16:14
Lego Ninjago
16:24
Lego Ninjago
16:42
Huize Herrie
16:53
De Casagrandes
17:11
Goldie's Oldies
17:40
Tyler Perry's Young Dylan
18:10
Danger Force
18:30
Huize Herrie
19:00
SpongeBob SquarePants
19:29
De Thundermans
19:59
De Thundermans
20:26
Henry Danger
20:54
Henry Danger
21:20
iCarly
21:46
De Thundermans
22:07
Big time rush
22:27
Sam & Cat
22:49
Victorious
23:11
Victorious
23:34
iCarly
23:56
Kenan & Kel
0:19
The angry beavers
0:43
CatDog
1:06
All Grown Up!
1:28
Rocko's modern life
1:51
SpongeBob SquarePants
2:13
SpongeBob SquarePants
2:35
Rabbids invasie
2:42
Regal Academy
3:05
Vang Blake!
3:27
De pinguïns van Madagascar
3:49
De pinguïns van Madagascar
4:11
Winx club
4:34
Winx club
Geen programmering
Geen programmering
5:10
Wokking lekker
5:15
Wat eten we vandaag?
5:30
Open keuken met Sandra Bekkari
5:45
Wat eten we vandaag?
6:00
Favourites by
6:25
De streken van Wim
7:00
Open keuken met Sandra Bekkari
7:20
De makkelijke maaltijd
7:55
Jamie's easy meals for every day
8:25
Classic Mary Berry
9:00
Outback gourmet
9:30
Wat eten we vandaag?
9:50
Rudolph's bakery
10:25
Rudolph's bakery
11:00
Ainsley's mediterranean cookbook
12:00
James Martin's great British adventure
13:00
James Martin's great British adventure
14:00
Outback gourmet
14:30
Outback gourmet
15:00
Rudolph's bakery
15:30
Rudolph's bakery
16:05
Open keuken met Sandra Bekkari
16:30
De makkelijke maaltijd
17:00
De streken van Wim
17:35
Wat eten we vandaag?
17:55
Jamie's easy meals for every day
18:25
Classic Mary Berry
19:00
Mijn keuken mijn restaurant
20:00
Restaurant start-up
21:00
My second restaurant In India
21:30
My second restaurant In India
22:05
Karena and Kasey's foreign flavours
22:35
Il dolce far niente
23:05
Classic Mary Berry
23:40
Jamie's easy meals for every day
0:10
Mijn keuken mijn restaurant
1:10
Restaurant start-up
2:10
My second restaurant In India
2:35
My second restaurant In India
3:00
Karena and Kasey's foreign flavours
3:25
Il dolce far niente
3:50
Rudolph's bakery
4:20
Rudolph's bakery
4:45
De makkelijke maaltijd
Geen programmering
Geen programmering
5:10
Father Brown
6:00
New tricks
7:00
Rosemary & Thyme
7:55
Midsomer murders
8:50
Midsomer murders
9:50
Agatha Raisin
10:50
Agatha Raisin
11:50
Father Brown
12:50
Father Brown
13:50
The Mallorca files
14:50
Death in paradise
16:00
New tricks
17:00
Rosemary & Thyme
18:00
Midsomer murders
19:00
Midsomer murders
20:00
Mrs. Wilson
21:15
The Cleaner
21:55
The Cleaner
22:30
The north water
23:30
Silent witness
0:50
Mrs. Wilson
2:05
Motherland
2:35
Motherland
3:05
The north water
3:55
Silent witness
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Herfstbeelden
10:00
Radio 2 op Eén
12:00
Herfstbeelden
12:20
Dagelijkse kost
12:35
Blokken
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Iedereen beroemd
13:55
Thuis
14:20
Extra time
15:25
Clips
15:40
Cold feet
16:30
Somewhere on earth
17:00
Witse
18:00
Het journaal update
18:10
Weer
18:15
Dagelijkse kost
18:30
Blokken
19:00
Het journaal
19:40
Iedereen beroemd
20:05
Weer
20:10
Thuis
20:35
Miguel
21:25
Loslopend wild
21:55
Het journaal laat
22:20
Weer
22:25
Zie mij graag
22:57
Keno
22:58
Euromillions
23:00
Thuis
23:25
Dagelijkse kost
23:40
Iedereen beroemd
0:05
Journaallus
Geen programmering
9:00
Herfstbeelden
10:00
Ketnet junior
19:05
Mademoiselle Andrée
20:00
Terzake
20:35
De afspraak
21:20
Het leven in kleur
22:05
De ideale wereld
22:50
Tip
Afghanistan: The wounded land
23:40
Canvaslus
Geen programmering
5:00
Olympische Spelen
6:00
Alpineskiën
7:00
Wielrennen: Parijs - Roubaix
8:30
Olympische Spelen
9:30
Olympische Spelen
10:30
Alpineskiën
11:30
Wielrennen: Ronde van Lombardije
12:30
Wielrennen: Grote Prijs van Plumelec
13:30
Marathon van Parijs
14:30
Marathon van Amsterdam
15:30
Alpineskiën
16:00
Alpineskiën
16:30
Wielrennen: Parijs - Roubaix
18:00
Eurosport nieuws
18:05
Wielrennen: Parijs - Roubaix
20:30
Cycling show
21:00
Autosport: FIA WTCR
21:30
Pure ETCR
22:00
Rally raid
22:30
Eurosport nieuws
22:35
Alpineskiën
23:30
Wielrennen: Ronde van Lombardije
1:30
Alpineskiën
2:00
Alpineskiën
3:00
EK baanwielrennen
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Breakfast
10:15
Rip Off Britain
11:00
Dom Delivers
11:45
Claimed and Shamed
12:15
Homes under the hammer
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News
14:45
Doctors
15:15
Impossible
16:00
Escape to the country
16:45
Money for Nothing
17:30
Antiques Road Trip
18:15
Pointless
19:00
BBC News
20:00
The One Show
20:30
EastEnders
20:50
Holby City
21:30
Would I Lie to You?
22:00
Who Do You Think You Are?
23:00
BBC News
23:35
I Like the Way U Move
0:40
BBC New Comedy Awards
1:10
A Question of Sport
1:40
Richard Osman's House of Games Night
2:10
Have I Got a Bit More News for You
3:00
BBC News
Geen programmering
7:30
Dom Delivers
8:15
Money for Nothing
9:00
Sign Zone: Your Home Made Perfect
10:00
BBC News
11:00
BBC News
13:15
Politics Live
14:00
Head Hunters
14:45
Eggheads
15:15
Heir Hunters
16:00
Curiosity
16:45
Born to be Wild
17:15
Back to the Land with Kate Humble
18:15
Flog It!
19:00
Richard Osman's House of Games
19:30
Strictly Come Dancing - It Takes Two
20:00
Back in Time for School
21:00
Saving Lives at Sea
22:00
Saving Lives at Sea
22:15
American Crime Story
23:15
Squeamish About…
23:30
Newsnight
0:15
NFL This Week
1:05
The Black American Fight for Freedom
2:05
Sign Zone: Don't Exclude Me
3:05
Sign Zone: Our Lives
3:35
This is BBC Two
Geen programmering
0:20
Bargain Hunt
1:05
Luther
2:00
Tip
Unforgotten
2:45
Hold the Sunset
3:25
Our Girl
4:20
Luther
5:15
Bargain Hunt
6:00
Bargain Hunt
6:45
Call the midwife
7:30
Doctors
8:00
EastEnders
8:20
Hold the Sunset
8:50
Keeping Up Appearances
9:20
Impossible
10:05
Bargain Hunt
10:50
The great British sewing bee
11:45
Call the midwife
12:30
Hold the Sunset
13:00
Keeping Up Appearances
13:30
Bargain Hunt
14:15
Doctors
14:45
EastEnders
15:05
Impossible
15:50
The great British sewing bee
16:45
Hold the Sunset
17:15
Keeping Up Appearances
17:45
Doctors
18:15
EastEnders
18:35
Impossible
19:20
Bargain Hunt
20:10
Doctors
20:40
EastEnders
21:00
Amazing hotels: Life beyond the lobby
21:50
Traces
22:35
The Kettering incident
23:25
Call the midwife
Geen programmering
Geen programmering
5:30
Morgenmagazin
9:00
Tagesschau
9:05
Live nach Neun
9:55
Verrückt nach Meer
10:45
Meister des alltags
11:15
Wer weiss denn sowas?
12:00
Tagesschau
12:15
Buffet
13:00
Mittagsmagazin
14:00
Tagesschau
14:10
Rote Rosen
15:00
Tagesschau
15:10
Sturm der Liebe
16:00
Tagesschau
16:10
Verrückt nach Meer
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Wer weiss denn sowas?
18:50
WaPo Bodensee
19:45
Wissen vor acht - Natur
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Die Kanzlei
21:00
In aller Freundschaft
21:45
Fakt
22:15
Tagesthemen
22:50
Club 1
0:20
Nachtmagazin
0:40
Die Kanzlei
1:25
In aller Freundschaft
2:10
Tagesschau
2:15
Club 1
3:45
Erlebnis Erde: Mythos Nil - Über Stromschnellen in die Wüste
4:30
Brisant
4:55
Tagesschau
5:00
Fakt
Geen programmering
Geen programmering
6:20
Lokalzeit aus Bonn
6:50
Lokalzeit aus Duisburg
7:25
Tip
Hochzeit auf Immenhof
8:55
Land und lecker
9:40
Aktuelle Stunde
10:25
Lokalzeit
10:55
Planet Wissen
11:55
Leopard, Seebär & Co.
12:45
WDR aktuell
13:05
Giraffe, Erdmännchen & Co.
13:55
Erlebnisreisen
14:00
Und es schmeckt doch
14:30
In aller Freundschaft
15:15
In aller Freundschaft
16:00
WDR aktuell
16:15
Hier und heute
18:00
Aktuell/Lokalzeit
18:15
Servicezeit
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
Tatort
21:45
WDR aktuell
22:15
Tatort
23:40
Tatort
1:20
Unterwegs im Westen
1:50
Erlebnisreisen
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
Geen programmering
6:00
Sesamstraße
6:20
Mare TV
6:35
Markt
7:20
Rote Rosen
8:10
Sturm der Liebe
9:00
Nordmagazin
9:30
Hamburg Journal
10:00
Schleswig-Holstein Magazin
10:30
buten un binnen
11:00
Hallo Niedersachsen
11:30
Die Nordreportage
12:00
Brisant
12:25
In aller Freundschaft
13:10
In aller Freundschaft - Die Krankenschwestern
14:00
NDR Info
14:15
Gefragt - Gejagt
15:00
Die Nordstory
16:00
NDR Info
16:10
Mein Nachmittag
17:00
NDR Info
17:10
Leopard, Seebär & Co.
18:00
Ländermagazine
18:15
Die Nordreportage
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Visite
21:15
Panorama 3
21:45
NDR Info
22:00
Polizeiruf 110
23:30
Weltbilder
0:00
Neben den Gleisen
1:25
Polizeiruf 110
2:55
Mein Norden
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
Geen programmering
6:00
Guten Morgen Deutschland
8:30
Teleshopping Österreich
8:30
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
9:00
Unter uns
9:30
Alles was zählt
10:00
Der Nächste, bitte!
11:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
12:00
Punkt 12
15:00
wunderbar anders wohnen
15:45
Martin Rütter - Die Welpen kommen
16:45
RTL Aktuell
17:00
Explosiv Stories
17:30
Unter uns
18:00
Guten Abend RTL