TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Fox Sports 1

Eurosport 2

Boomerang

Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX Geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:15
NOS Journaal
7:25
NOS Journaal
7:35
NOS Journaal
8:00
NOS Journaal
8:15
NOS Journaal
8:25
NOS Journaal
8:35
NOS Journaal
9:00
NOS Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
NOS Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
NOS Journaal
10:15
NOS Journaal
10:30
NOS Journaal
10:40
NOS Journaal
11:00
Tip
Uit mijn keuken
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:40
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:20
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:40
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
15:55
Jinek
16:56
Socutera
17:00
NOS Journaal
17:10
Meer dan goud
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:50
Sportjournaal
19:05
Tip
Uit mijn keuken
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
Ellie op patrouille
21:25
Tip
Endeavour Morse
23:05
Jinek
0:05
NOS Journaal
0:20
Jinek
1:20
EenVandaag
1:55
NOS Journaal
2:10
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:45
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
Journaal met gebarentolk
8:45
NOS Journaal
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Planeet Nigeria
10:10
11 Friese fonteinen
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:35
NOS Journaal
11:50
Het leven is een jurk
12:25
BinnensteBuiten
13:00
NOS Journaal
13:20
Echt niet OK
14:00
Rail away
14:30
Spoorloos
15:30
Groeten uit Holland
16:00
NOS Journaal
16:10
Geloofsgesprek
16:25
Kloosterserie
17:00
NOS Journaal
17:05
De slimste mens
17:50
NOS Sport: EK hockey
18:55
NOS Sport: Ek hockey
19:55
Tip
Rail away
20:25
De slimste mens
21:15
Tip
In naam van het volk
22:00
Nieuwsuur
22:45
America to me
23:50
14-18: Dagboeken uit de Eerste Wereldoorlog
0:45
De nachtzoen
0:55
Nieuwsuur
1:40
Nieuwsuur
Geen programmering
6:29
Pingu
6:35
Clangers
6:45
NoNo
6:50
Bing
7:00
Sesamstraat
7:15
Maja de Bij
7:30
Noddy, de detective
7:40
Ringel Singel 19
7:50
Apennoten XL
8:05
Nils Holgersson
8:20
Shaun het schaap
8:25
Waffel de wonderhond
8:40
Calimero
8:55
Nelli en Nora
9:00
Ziggy en de Zootram
9:10
Raad eens hoeveel ik van je hou
9:20
Hoi Duggee
9:30
Kindertijd
9:55
De avonturen van Barbapapa
10:05
Teletubbies
10:20
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:25
Sarah en Eend
10:30
Timmy tijd
10:35
Woezel & Pip overal vriendjes
10:55
Pieter Konijn
11:05
Sesamstraat: 10 voor ...
11:19
Rita & Krokodil
11:25
Pingu in de stad
11:30
Pim en Pom
11:35
Wickie de Viking
11:50
Masha en de beer
11:55
Mike de ridder
12:10
Waffel de wonderhond
12:25
Mega Mindy
12:50
Babar en de belevenissen van Badou
13:05
Kindertijd
13:30
Inui
13:40
Sesamstraat
13:55
Bollie & Billie
14:05
Pippi Langkous
14:35
Jungle book
14:45
Bommetje XXL
15:40
Betreden op eigen risico
16:30
Checkpoint
16:35
#forever
16:45
#forever
17:00
Brugklas
17:10
Brugklas
17:25
Weekoverzicht SpangaS
18:15
SpangaS op zomervakantie
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates Ireland
20:15
Tip
Make Holland great again
21:10
Tip
Lauren! Ik wil een kind
22:00
Down the road
22:55
De diva in mij
23:45
Mag ik u kussen?
0:30
The Graham Norton show
1:25
Tip
Make Holland great again
2:15
Tip
Lauren! Ik wil een kind
3:04
Tekst-tv
Geen programmering
6:20
Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
6:30
Nieuws
6:45
Nieuws
7:00
Nieuws
7:15
Nieuws
7:30
Nieuws
7:45
Nieuws
8:00
Nieuws
8:15
Nieuws
8:30
Nieuws
8:45
Nieuws
9:00
Nieuws
9:10
RTL Boulevard
10:00
Zomer met Art
11:05
Tip
Goede tijden, slechte tijden
11:40
The bold and the beautiful
12:10
McLeod's daughters
13:10
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
13:45
De bloemenstal
14:05
Tip
Het perfecte plaatje
15:05
Dr. Phil
16:00
Van der Vorst ziet sterren
17:00
Het Spaanse dorp: Polopos
18:00
Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:55
Weer
20:00
Tip
Goede tijden, slechte tijden
20:30
Uitstel van executie
21:30
Het Spaanse dorp: Polopos
22:30
Zomer met Art
23:35
Nieuws
23:50
Weer
23:55
RTL Boulevard
0:50
Zomer met Art
1:55
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
2:01
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
Geen programmering
5:47
Hart van Nederland
8:15
Shownieuws
8:55
Klinkt smakelijk
9:50
Huizenjacht
10:50
Huizen onder de hamer
11:55
Marktplaats: Heel Holland handelt
12:25
Utopia
13:25
Huizenjacht
14:15
Huizen onder de hamer
15:15
Trouwen in het buitenland
16:10
Beat the box
17:00
Marktplaats: Heel Holland handelt
17:30
Marktplaats: Heel Holland handelt
18:00
Klinkt smakelijk
19:00
Hart van Nederland
19:30
Utopia
20:30
De grote verbouwing Australië
21:30
The secret life of the zoo
22:35
Hart van Nederland
22:55
Shownieuws
23:25
Piets weerbericht
23:30
Klinkt smakelijk
0:30
Utopia
1:20
Astro tv
Geen programmering
5:00
Teleshop 7: Morning Chat
5:45
Teleshop 7: Car tracks
6:00
Teleshop 4: Mediashop
6:30
Power Rangers dino charge
6:55
Transformers Cyberverse
7:05
LEGO Ninjago
7:30
Inazuma Eleven
7:55
Pokémon
8:15
Beyblade burst
8:38
Blazing Team
9:01
Draken: Race naar de rand
9:24
Ben 10
9:35
Ben 10
9:48
Zak Storm
10:11
Transformers: Robots in disguise
10:34
Lego Nexo knights
10:57
LEGO Ninjago
11:19
LEGO Ninjago
11:38
Power Rangers dino charge
12:00
Oggy en de kakkerlakken
12:08
Oggy en de kakkerlakken
12:17
De uil
12:24
De uil
12:33
De Daltons
12:41
De Daltons
12:50
De Daltons
13:00
Idioten op de weg
13:30
Politie in actie
14:00
Politie in actie
14:30
Stop! Politie
15:30
Pawn stars
16:00
Pawn stars
16:30
Married with children
17:00
Married with children
17:30
Flodder
18:00
Flodder
18:30
'Allo 'allo!
19:00
Idioten op de weg
19:30
Politie in actie
20:00
Politie in actie
20:30
Tip
Ride Along
22:30
Tip
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
0:10
Tip
Jackass Number Two
1:55
Teleshop 7: Glamcam
2:01
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
Geen programmering
18:00
Veronica's funniest
18:10
Kevin can wait
18:35
Two and a half men
19:05
Two and a half men
19:35
Tip
The big bang theory
20:00
Tip
The big bang theory
20:30
UEFA Champions League Play-offs: Apoel - Ajax
22:50
Nabeschouwing UEFA Champions League play-offs
23:45
UFC
0:40
Utopia
1:25
Astro tv
4:00
Pause
Geen programmering
6:30
Koala broertjes
6:41
Elias
6:51
Sid de slimmerik
6:56
Wissper
7:03
Jul & Julia
7:14
Ernst, Bobbie en de rest
7:21
Pipo de Clown
7:29
Piet Piraat
7:36
Robin Hood
7:47
Super 4
8:00
Lego city
8:02
Brandweerman Sam
8:15
Bibaboerderij
8:30
Molang
8:33
Molang
8:37
2 kleine kleutertjes
8:40
Leren met Jokie
8:46
Sophie de giraf
8:51
Juf Roos
8:56
Piet Piraat griezelavonturen
9:02
StoryZoo
9:12
Thomas de stoomlocomotief
9:25
Super Wings
9:36
Robocar poli
9:48
Sprookjesboom show
9:56
Chuggington
10:06
Airport: Winky's avonturen
10:16
Sprookjesboomfeest
10:33
Tee and Mo
10:40
Beertje Pol
10:55
TiTaToverfeest
11:10
Gonnie & Gijsje
11:15
Fien & Teun
11:23
Little people
11:35
Florrie's draakjes
11:45
Hello Kitty and friends
12:00
Enchantimals
12:13
My little pony
12:34
Super 4
12:48
Mijn ridder en ik
13:00
Brandweerman Sam
13:10
Om nom
13:14
Transformers: Rescue Bots Academy
13:27
Dinotrux
13:51
Lalaloopsy
14:12
Monchhichis
14:23
Strawberry shortcake
14:46
Tashi
14:58
Mr. Bean
15:11
Blinky Bill
15:25
Lang leve koning Julien
15:48
Het regent gehaktballen
15:59
Miss Moon
16:13
Polly pocket
16:40
Lego friends: Girls on a mission
16:50
Barbie Dreamtopia
17:00
Burgers' Zoo en waarom
17:05
Tip
Goede tijden, slechte tijden
17:35
The bold and the beautiful
18:05
The bold and the beautiful
18:35
Dr. Quinn, medicine woman
19:35
McLeod's daughters
20:30
Tip
Wakefield
22:40
House
23:35
Dr. Quinn, medicine woman
0:35
Teleshop 8: Mediashop
2:01
Teleshop 8: Mediashop
5:30
Nieuws
5:50
Nieuws
6:00
Nieuws
6:20
Nieuws
6:30
Undercover boss
7:30
De barometer
8:00
Voorbeurs
8:10
Voorbeurs
8:20
Voorbeurs
8:30
Voorbeurs
8:40
Voorbeurs
8:50
Voorbeurs
9:00
RTL Z Nieuws
9:15
RTL Z Nieuws
9:30
RTL Z Nieuws
9:45
RTL Z Nieuws
10:00
RTL Z Nieuws
10:15
RTL Z Nieuws
10:30
RTL Z Nieuws
10:45
RTL Z Nieuws
11:00
RTL Z Nieuws
11:15
RTL Z Nieuws
11:30
RTL Z Nieuws
11:45
RTL Z Nieuws
12:00
RTL Z Nieuws
12:15
RTL Z Nieuws
12:30
RTL Z Nieuws
12:45
RTL Z Nieuws
13:00
RTL Z Nieuws
13:15
RTL Z Nieuws
13:30
RTL Z Nieuws
13:45
RTL Z Nieuws
14:00
The most
14:15
The most
14:30
The most
14:45
The most
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
RTL Z Nieuws
15:30
RTL Z Nieuws
15:45
RTL Z Nieuws
16:00
RTL Z Nieuws
16:15
RTL Z Nieuws
16:30
How it's done
17:00
RTL Z Nieuws
17:15
RTL Z Nieuws
17:30
RTL Z Nieuws
17:45
RTL Z Nieuws
18:00
Pawn stars
18:30
Pawn stars
19:00
Pawn stars
19:30
American pickers
20:30
Z Doc: De jaren negentig
21:30
Z Doc: De jaren negentig
22:30
Z Doc: De Jaren 2000
23:30
Z Doc: De Jaren 2000
0:30
Wild Indonesia
1:30
Tip
Natuur op Z: Africa's hunters
2:20
Natuur op Z: Africa's hunters
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
Geen programmering
6:00
South Park
6:21
South Park
6:45
Bob's burgers
7:05
South Park
7:26
South Park
7:50
South Park
8:12
South Park
8:33
Last man standing
8:53
Last man standing
9:16
South Park
9:40
South Park
10:01
Bob's burgers
10:24
Bob's burgers
10:46
South Park
11:07
South Park
11:33
Modern family
11:58
Modern family
12:24
Last man standing
12:49
Last man standing
13:14
Friends
13:41
Friends
14:02
South Park
14:28
South Park
14:54
Bob's burgers
15:22
Bob's burgers
15:49
South Park
16:18
South Park
16:47
Modern family
17:08
Modern family
17:36
Last man standing
18:04
Last man standing
18:32
Friends
19:01
Friends
19:31
The Daily Show
20:00
South Park
20:30
The Orville
21:30
Modern family
21:57
Modern family
22:26
Last man standing
22:54
Last man standing
23:21
Friends
23:51
Friends
0:12
Bob's burgers
0:38
Bob's burgers
1:03
South Park
1:29
South Park
1:54
The Daily Show
2:20
Takeshi's Castle Thailand
2:42
Most Ridiculous
3:03
Most Ridiculous
3:24
Takeshi's Castle Thailand
3:46
Takeshi's Castle Thailand
4:07
The Daily Show
4:29
Most Ridiculous
4:50
Most Ridiculous
5:12
Takeshi's Castle Thailand
5:36
Takeshi's Castle Thailand
5:21
Storage hunters UK
5:45
Let's go viral
6:00
Storage wars: Canada
6:25
Storage wars: Canada
6:51
Storage wars: Canada
7:17
Storage wars: Canada
7:42
Storage wars: Canada
8:08
Storage wars: Canada
8:33
Storage wars: Canada
8:59
The Simpsons
9:20
The Simpsons
9:42
The Simpsons
10:03
The Simpsons
10:25
Black-ish
10:47
Black-ish
11:09
Black-ish
11:31
Black-ish
11:55
Black-ish
12:21
Frasier
12:48
Frasier
13:17
Frasier
13:45
Frasier
14:08
Million dollar listing
15:07
Million dollar listing
16:06
The Simpsons
16:33
The Simpsons
17:01
The Simpsons
17:29
The Simpsons
17:56
The Simpsons
18:24
The Simpsons
18:51
The Simpsons
19:12
Million dollar listing
20:12
Tip
Bones
21:10
Tip
Six
22:09
Six
23:04
Legion
0:01
Crime scene investigation
0:58
Crime scene investigation
1:55
The strain
2:37
The strain
3:18
The strain
4:07
The strain
4:49
Storage hunters UK
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Alaskan bush people
6:45
Dual survival
7:30
Deadliest catch
8:15
Tanked
9:00
Insane pools: Off the deep end
9:45
Overhaulin'
10:30
American chopper
11:15
How it's made: Dream cars
11:40
Speed is the new black
12:30
Outback opal hunters
13:15
Aussie gold hunters
14:00
Wheeler dealers
14:45
Gold rush
15:30
FantomWorks
16:15
Garage rehab
17:00
Fast n' loud
18:00
West End salvage
18:30
Salvage hunters
19:30
Auction hunters
20:00
Auction hunters
20:30
Savage builds
21:30
Undercover billionaire
22:30
Diesel brothers
23:30
Street outlaws
0:30
Alaska: The last frontier
1:30
What happened next?
2:00
Savage builds
2:50
Undercover billionaire
3:40
Treehouse masters
4:30
Gold rush
5:15
Supertruckers
Geen programmering
6:00
Highway thru hell
6:47
Highway thru hell: USA
7:34
Animal fight club
8:21
Animal fight club
9:07
Cesar to the rescue
9:53
Cesar to the rescue
10:39
Storage wars: Canada
11:05
Storage wars: Canada
11:31
The border
12:19
Air crash investigation
13:10
Lawless oceans
14:11
Lawless oceans
15:12
Drain the oceans
16:10
World's most extreme
17:10
Air crash investigation
18:08
Cesar to the rescue
19:05
The incredible dr. Pol
20:03
Air crash investigation
21:02
The Girl Who Forgave the Nazis
22:00
The Weapon Hunter
22:58
Battles won and lost
0:02
Lost treasures of Egypt
0:59
The Asian century
1:56
Megafactories
2:46
Megafactories
3:34
Lawless Island Alaska compilations
4:25
Locked up abroad
5:13
Science of stupid
5:36
Science of stupid
Geen programmering
6:00
Baby changes everything
6:50
My cat from hell
7:40
Vacation house for free
8:30
Say yes to the dress
8:55
Say yes to the dress: Atlanta
9:20
Curvy brides boutique
9:45
Say yes to the dress UK
10:10
Extreme cake wars
11:00
My 3000-lb family
11:55
Baby changes everything
12:55
Say yes to the dress
13:25
Say yes to the dress: Atlanta
13:50
Curvy brides boutique
14:20
Say yes to the dress
14:50
90 Days to wed
15:40
My lottery dream home
16:10
Vacation house for free
17:05
Nate & Jeremiah by design
18:00
Doctors: Behind closed doors
19:00
Say yes to the dress
19:30
Say yes to the dress
20:30
Say yes to the dress Benelux
21:30
90 Day fiancé: The other way
22:30
Ambulance
23:30
Body bizarre
0:30
Say yes to the dress Benelux
1:30
90 Day fiancé: The other way
2:20
Say yes to the dress
2:45
Say yes to the dress
3:35
Say yes to the dress
4:00
Body bizarre
4:45
Vacation house for free
5:35
My lottery dream home
Geen programmering
6:00
Mickey Mouse clubhuis
6:25
Mickey Muis maar mee
6:28
Mickey en de Roadsterracers
6:40
Mickey en de Roadsterracers
7:05
Mickey en de Roadsterracers
7:27
Vampirina's grote griezelrock
7:30
Vampirina
7:55
Vampirina
8:18
Vampirina
8:30
Elena van Avalor
8:53
Elena van Avalor
9:15
Puppy Dog Pals
9:37
Spelen met puppy vriendjes
9:40
Puppy Dog Pals
9:55
PJ Masks
10:00
PJ Masks
10:25
PJ Masks
10:45
PJ Masks
11:00
The Lion Guard
11:25
The Lion Guard
11:48
De speelgoeddokter
12:00
De speelgoeddokter
12:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:40
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:20
Undercover Kat
13:40
Zip Zip
13:50
Zip Zip
14:00
Zip Zip
14:10
Zip Zip
14:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
14:45
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
15:10
Ducktales
15:30
Groen in de Grote Stad
15:50
Phineas and Ferb
16:20
Ruimtekuikens in de ruimte
16:40
Star Vs the Forces Of Evil
17:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
17:35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:00
Gravity Falls
18:25
Hotel Transylvanië: de serie
18:45
Groen in de Grote Stad
19:10
DuckTales
19:30
Bizaardvark
19:55
Jessie
20:20
De Middelste van 7
20:45
Summer Camp
21:05
Bizaardvark
21:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:10
LoliRock
22:30
LoliRock
22:50
De Psammy Show
23:00
De Psammy Show
23:12
De Psammy Show
23:22
De Psammy Show
23:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
23:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
0:10
LoliRock
0:30
LoliRock
0:52
De Psammy Show
1:05
De Psammy Show
1:15
De Psammy Show
1:25
De Psammy Show
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:40
LoliRock
3:00
LoliRock
3:25
De Psammy Show
3:37
De Psammy Show
3:49
De Psammy Show
4:11
PJ Masks
4:34
PJ Masks
4:57
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:40
LoliRock
Geen programmering
6:00
Loop Hart van Nederland
7:00
TV Winkel
15:00
The doctors
15:55
Huizenjacht
16:50
Blue bloods
17:40
Blue bloods
18:30
The A-team
19:30
The A-team
20:30
Tip
Basic Instinct
23:00
Tip
Dead Calm
0:50
Astro tv
2:20
Tommy teleshopping
4:50
Loop Hart van Nederland
Geen programmering
6:00
The Wake Up Club
7:00
Seven Eleven
8:00
MTV's Top 10
9:00
Then vs Now
10:00
My Teenage Wedding
10:30
The Charlotte Show
11:30
The Charlotte Show
12:30
The Charlotte Show
13:30
Teen Mom Young Mom's Club: All Media
14:30
Teen Mom 2
15:30
Teen Mom 2
16:30
RuPaul's Drag Race All Stars
17:30
RuPaul's Drag Race
18:35
Catfish: The tv show
19:35
Road to the VMAs
20:30
Teen Mom OG
21:30
Teen Mom OG
22:30
The Hills: New beginnings
23:30
The Hills: New beginnings
0:30
Ridiculousness
1:00
Ridiculousness
1:30
Ridiculousness
2:00
Music Television
5:23
Shimmer en Shine
5:45
Rusty rivets
6:10
Blaze and the monster machines
6:36
Paw Patrol
6:47
Paw Patrol
7:00
44 Katten
7:11
44 Katten
7:26
De Thundermans
7:53
De Thundermans
8:19
Cousins For Life
8:44
Cousins For Life
9:06
Henry Danger
9:32
Henry Danger
9:58
De avonturen van Kid Danger
10:23
Huize Herrie
10:49
Huize Herrie
11:14
Noobees
12:00
Game Shakers
12:26
Game Shakers
12:52
Knight Squad
13:18
Knight Squad
13:44
De Thundermans
14:11
De Thundermans
14:38
Droomkamers
15:03
Paradise Run
15:30
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:41
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:56
SpongeBob SquarePants
16:08
SpongeBob SquarePants
16:25
De pinguïns van Madagascar
16:53
Huize Herrie
17:04
Huize Herrie
17:21
De Thundermans
17:47
Knight Squad
18:14
Cousins For Life
18:41
Henry Danger
19:07
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:29
Huize Herrie
19:57
SpongeBob SquarePants
20:23
De Thundermans
20:50
De Thundermans
21:17
SpongeBob SquarePants
21:30
Bella en de Bulldogs
21:48
De Thundermans
22:10
Big time rush
22:30
Sam & Cat
22:52
Avatar: De legende van Aang
23:14
Victorious
23:37
iCarly
23:59
Kenan & Kel
0:22
The angry beavers
0:46
CatDog
1:09
Rugrats
1:31
Rocko's modern life
1:54
SpongeBob SquarePants
2:16
SpongeBob SquarePants
2:38
Rabbids invasie
2:46
Regal Academy
3:06
Vang Blake!
3:28
De pinguïns van Madagascar
3:50
De pinguïns van Madagascar
4:12
Winx club
4:35
Winx club
Geen programmering
5:10
The Durrells
6:00
Midsomer murders
6:50
Midsomer murders
7:55
Death in paradise
8:55
Death in paradise
10:10
Midsomer murders
11:05
Midsomer murders
12:00
The Durrells
12:50
Tip
Father Brown
13:40
Death in paradise
14:40
Midsomer murders
15:25
Midsomer murders
16:15
The Durrells
17:05
Tip
Father Brown
17:50
Tip
Death in paradise
18:55
Midsomer murders
19:55
Midsomer murders
21:00
The good karma hospital
22:00
The good karma hospital
23:00
Summer of Rockets
0:05
Tin star
1:00
The good karma hospital
1:55
The good karma hospital
3:05
Summer of Rockets
4:15
Tin star
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Zomerbeelden
12:30
Switch
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Thuis
13:55
Extra time
15:20
Father Brown
16:05
Jamie cooks Italy
16:50
Neighbours
17:10
Tip
Commissaris Witse
18:04
Het journaal update
18:10
Weer
18:15
Escape to Costa Rica
19:00
Journaal
19:30
Weer
19:35
De stoel
19:40
F.C. De Kampioenen
20:15
Switch
20:45
Eigen kweek
21:35
First dates
22:20
Journaal
22:35
Weer
22:40
Medici: Masters of Florence
23:37
Keno
23:38
Euromillions
23:40
Herhalingen
Geen programmering
9:00
Zomerbeelden
12:30
Rolkrant
14:00
Ketnet Junior
18:55
I'm not in Love: The story of 10 cc
20:00
Terzake
20:20
Sporza: EK hockey
22:05
Maltese
22:55
Maltese
23:55
Terzake docu: Life-sized city
0:50
Herhalingen
Geen programmering
7:00
Breakfast
10:15
Animal Park
11:00
Homes Under the Hammer
12:00
A Matter of Life and Debt
12:45
Britain in Bloom
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News
14:30
BBC London News
14:45
Impossible
15:30
Escape to the Country
16:15
Money for Nothing
16:45
Murder, Mystery and My Family
17:30
Flog It!
18:15
Pointless
19:00
BBC News
19:30
BBC London News
20:00
The One Show
20:30
EastEnders
21:00
Holby City
22:00
Keeping Faith
23:00
BBC News
23:25
BBC London News
23:30
Weather
23:35
Heartbreak Holiday
0:20
Reggie Yates' extreme UK
1:20
Weather for the Week Ahead
1:25
BBC News
Geen programmering
7:30
A Matter of Life and Debt
8:15
Animal Park
9:00
Defenders UK
9:30
Mortimer & Whitehouse: Gone Fishing
10:00
BBC News
11:00
Victoria Derbyshire
12:00
BBC Newsroom Live
14:00
The Super League Show
14:45
Curious Creatures
15:15
Heir Hunters with Michael Buerk
16:00
Hairy Bikers' Best of British
16:45
More creatures great and small
17:15
Animals Behaving Badly
18:15
Antiques Road Trip
19:00
Celebrity Eggheads
19:30
Great British Railway Journeys
20:00
The Repair Shop
21:00
Inside the Factory
22:00
The Chefs' Brigade
23:00
Mock the Week
23:30
Newsnight
0:10
Weather
0:15
The Misadventures of Romesh Ranganathan
1:15
Sign Zone: Broke
2:15
Sign Zone: Fugitives
3:15
Sign Zone: One Day That Changed My Life
4:00
This is BBC Two
5:30
Morgenmagazin
9:00
Tagesschau
9:05
Live nach Neun
9:55
Sturm der Liebe
10:44
Tagesschau
10:45
Meister des Alltags
11:15
Gefragt - Gejagt
12:00
Tagesschau
12:15
Buffet
13:00
Mittagsmagazin
14:00
Tagesschau
14:10
Rote Rosen
15:00
Tagesschau
15:10
Sturm der Liebe
16:00
Tagesschau
16:10
Verrückt nach Meer
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Gefragt - Gejagt
18:50
Familie Dr. Kleist
19:45
Wissen vor acht - Natur
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Um Himmels Willen
21:00
In aller Freundschaft
21:45
Report Mainz
22:15
Tagesthemen
22:45
Tip
The 101-Year-Old Man Who Skipped Out on the Bill and Disappeared
0:25
Nachtmagazin
0:45
Um Himmels Willen
1:30
In aller Freundschaft
2:15
Tagesschau
2:20
Tip
The 101-Year-Old Man Who Skipped Out on the Bill and Disappeared
4:00
Erlebnis Erde: Wildes Istanbul
4:45
Deutschlandbilder
4:55
Tagesschau
Geen programmering
Geen programmering
6:20
Lokalzeit aus Bonn
6:50
Lokalzeit aus Duisburg
7:20
Elefantastisch!
7:30
Die Sendung mit dem Elefanten
7:55
Blaubär Mix & Fertig
8:10
Wissen macht Ah!
8:35
Luzie, der Schrecken der Straße
9:05
Luzie, der Schrecken der Straße
9:30
Erlebnisreisen
9:50
Aktuelle Stunde
10:35
Lokalzeit
11:05
Erlebnisreisen
11:10
Unbekanntes Bulgarien
11:55
Elefant, Tiger und co.
12:45
WDR aktuell
13:05
Nashorn, Zebra & Co.
13:55
Zoobabies
14:20
In aller Freundschaft
15:05
In aller Freundschaft
15:50
Erlebnisreisen
16:00
WDR aktuell
16:15
Hier und heute
18:00
Aktuell/Lokalzeit
18:15
5 Fallen - 2 Experten
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
Der große Umbruch
21:45
WDR aktuell
22:10
Tatort
23:40
Tatort
1:10
Der Vorkoster
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
Geen programmering
6:00
Sesamstraße
6:20
Mare TV
6:35
Markt
7:20
Rote Rosen
8:10
Sturm der Liebe
9:00
Nordmagazin
9:30
Hamburg Journal
10:00
Schleswig-Holstein Magazin
10:30
buten un binnen
11:00
Hallo Niedersachsen
11:30
Meine Reise - Deine Reise
12:00
Brisant
12:25
In aller Freundschaft
13:10
In aller Freundschaft
14:00
Aktuell
14:15
Die Nordstory
15:15
Wer weiss denn sowas?
16:00
Aktuell
16:20
Mein Nachmittag
17:10
Leopard, Seebär & Co.
18:00
Ländermagazine
18:15
NaturNah
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Visite
21:15
Panorama - die Reporter
21:45
Aktuell
22:00
Tatort
23:30
Weltbilder
0:00
"Es ist Zeit" - Der Maler Klaus Fußmann
1:00
NDR-Talkshow
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
Geen programmering
6:00
Guten Morgen Deutschland
8:30
Teleshopping Österreich
8:30
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
9:00
Unter uns
9:30
Alles was zählt
10:00
Der Blaulicht-Report
11:00
Der Blaulicht-Report
12:00
Punkt 12
14:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
15:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
16:00
Meine Geschichte - Mein Leben
17:00
Meine Geschichte - Mein Leben
17:30
Unter uns
18:00
Guten Abend RTL
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
Explosiv - Das Magazin
18:30
Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15
Das Sommerhaus der Stars - Kampf der Promipaare
22:25
Stars im Spiegel - Sag mir, wie ich bin!
0:00
RTL Nachtjournal
0:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30
Das Sommerhaus der Stars - Kampf der Promipaare
2:40
CSI: Miami
3:30
CSI: Miami
4:15
CSI: Miami
5:00
Der Blaulicht-Report
5:25
Exclusiv - Das Star-Magazin
5:35
Explosiv - Das Magazin
5:30
Sat.1-Frühstücksfernsehen
10:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
11:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
12:00
Anwälte im Einsatz
13:00
Anwälte im Einsatz
14:00
Auf Streife
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Klinik am Südring
17:30
Klinik am Südring - Die Familienhelfer
18:00
Promis Privat - Mein (fast) perfektes Leben
19:00
Genial daneben - Das Quiz
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
MacGyver
21:15
MacGyver
22:15
Promi Big Brother
23:45
MacGyver
0:35
MacGyver
1:25
So gesehen
1:30
Promi Big Brother
2:45
MacGyver
3:25
MacGyver
4:05
MacGyver
4:45
MacGyver
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Ben 10
6:10
Ben 10
6:20
Unikitty
6:30
Unikitty
6:45
Unikitty
6:55
Unikitty
7:10
De wonderlijke wereld van Gumball
7:20
De wonderlijke wereld van Gumball
7:35
De wonderlijke wereld van Gumball
7:45
De wonderlijke wereld van Gumball
7:55
Teen Titans Go! - Elements
8:05
Teen Titans Go! - Elements
8:15
Teen Titans Go! - Elements
8:25
Teen Titans Go! - Elements
8:34
Teen Titans Go! - Elements
8:44
Teen Titans Go! - Elements
9:05
Craig van de Kreek
9:15
Craig van de Kreek
9:25
Wat beren leren
9:35
Wat beren leren
9:50
De wonderlijke wereld van Gumball
10:00
De wonderlijke wereld van Gumball
10:15
De wonderlijke wereld van Gumball
10:25
De wonderlijke wereld van Gumball
10:36
De wonderlijke wereld van Gumball
10:50
Zomer Kamp Eiland
11:01
Zomer Kamp Eiland
11:15
Unikitty
11:25
Unikitty
11:36
Unikitty
11:50
The Tom & Jerry Show
12:01
The Tom & Jerry Show
12:12
The Tom & Jerry Show
12:20
Looney Tunes
12:25
Looney Tunes
12:30
Looney Tunes
12:35
Looney Tunes
12:45
Be Cool, Scooby-Doo!
13:10
Teen Titans Go! - Elements
13:20
Teen Titans Go! - Elements
13:35
Teen Titans Go! - Elements
13:44
Teen Titans Go! - Elements
13:55
Wat beren leren
14:05
Wat beren leren
14:20
Wat beren leren
14:30
Wat beren leren
14:45
De wonderlijke wereld van Gumball
14:55
De wonderlijke wereld van Gumball
15:05
De wonderlijke wereld van Gumball
15:15
De wonderlijke wereld van Gumball
15:30
De wonderlijke wereld van Gumball
15:40
De wonderlijke wereld van Gumball
15:55
The Powerpuff Girls
16:05
The Powerpuff Girls
16:20
Unikitty
16:30
Unikitty
16:41
Unikitty
16:50
Craig van de Kreek
17:00
Craig van de Kreek
17:15
Teen Titans Go! - Elements
17:25
Teen Titans Go! - Elements
17:35
Teen Titans Go! - Elements
17:45
Teen Titans Go! - Elements
17:54
Teen Titans Go! - Elements
18:04
Teen Titans Go! - Elements
18:25
The Tom & Jerry Show
18:36
The Tom & Jerry Show
18:47
The Tom & Jerry Show
18:55
Looney Tunes
19:00
Looney Tunes
19:05
Looney Tunes
19:10
Looney Tunes
19:15
Looney Tunes
19:25
Be Cool, Scooby-Doo!
19:50
Wat beren leren
20:00
Wat beren leren
20:15
Ben 10
20:25
Ben 10
20:35
OK K.O.! Jij wordt een held
20:45
OK K.O.! Jij wordt een held
21:00
De wonderlijke wereld van Gumball
21:10
De wonderlijke wereld van Gumball
21:25
De wonderlijke wereld van Gumball
21:35
De wonderlijke wereld van Gumball
21:45
De wonderlijke wereld van Gumball
21:55
De wonderlijke wereld van Gumball
22:10
De wonderlijke wereld van Gumball
22:20
De wonderlijke wereld van Gumball
22:30
De wonderlijke wereld van Gumball
22:40
De wonderlijke wereld van Gumball
22:55
De wonderlijke wereld van Gumball
23:05
De wonderlijke wereld van Gumball
23:16
De wonderlijke wereld van Gumball
23:25
De wonderlijke wereld van Gumball
23:35
De wonderlijke wereld van Gumball
23:50
De wonderlijke wereld van Gumball
0:01
De wonderlijke wereld van Gumball
0:12
De wonderlijke wereld van Gumball
0:25
Angelo Rules
0:35
Angelo Rules
0:45
Angelo Rules
0:55
Angelo Rules
1:05
Angelo Rules
1:15
Angelo Rules
1:25
Angelo Rules
1:35
Angelo Rules
1:50
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:10
Angelo Rules
2:20
Angelo Rules
2:30
Angelo Rules
2:40
Angelo Rules
2:50
Angelo Rules
3:00
Angelo Rules
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:25
De wonderlijke wereld van Gumball
3:35
De wonderlijke wereld van Gumball
3:45
De wonderlijke wereld van Gumball
4:00
De wonderlijke wereld van Gumball
4:10
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:31
De wonderlijke wereld van Gumball
4:41
De wonderlijke wereld van Gumball
4:50
De wonderlijke wereld van Gumball
5:00
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:25
De wonderlijke wereld van Gumball
5:35
De wonderlijke wereld van Gumball
5:45
De wonderlijke wereld van Gumball
Geen programmering
6:00
World's weirdest
6:25
Indochina's Wild Heart
7:17
Desert Lands of the Middle East
8:09
Wonderfully Weird
8:35
Monster fish
9:25
Animal fight club
10:15
Indochina's Wild Heart
11:06
Desert Lands of the Middle East
11:56
Desert Lands of the Middle East
12:48
Secrets of the Zoo
13:38
Secrets of the Zoo
14:29
Secrets of the Zoo
15:18
Secrets of the Zoo
16:08
Africa's Deadliest: Botswana Compilations
16:58
Animal fight club
17:48
Wild Uganda
18:40
Turf War: Lions and Hippos
19:32
Animals Of the Year 2017
20:21
Wild Uganda
21:12
Africa's Deadliest: Botswana Compilations
22:04
Monster fish
22:56
Animal fight club
23:45
Wild Uganda
0:36
Animals Of the Year 2017
1:28
Indochina's Wild Heart
2:15
Desert Lands of the Middle East
3:02
Wild Uganda
3:49
Secrets of the Zoo
4:34
World's weirdest
4:58
Wonderfully Weird
5:21
Ultimate Animals
Geen programmering
6:00
Pawn stars
6:25
Vintage Tech Hunters
6:50
American pickers
7:35
The Curse of Oak Island
8:25
Counting Cars
8:55
Counting Cars
9:20
Forged in Fire
10:10
Pawn stars
10:40
Vintage Tech Hunters
11:05
Swamp People
12:00
River Hunters
12:55
Ancient Aliens
13:50
Forged in Fire
14:40
American pickers
15:35
Pawn stars
16:05
Vintage Tech Hunters
16:30
Pawn stars
17:00
Vintage Tech Hunters
17:25
Counting Cars
17:55
Ancient Aliens
18:50
Mijn History Moment
19:00
The Curse of Oak Island
20:00
River Hunters
21:00
Mystery Pickers
22:00
Brothers in Arms
23:00
American pickers
0:00
Pawn stars
0:30
Vintage Tech Hunters
0:55
River Hunters
1:50
Mystery Pickers
2:35
Brothers in Arms
3:20
Pawn stars
3:40
Forged in Fire
4:20
Swamp People
5:05
The Curse of Oak Island
Geen programmering
6:00
How do they do it?
6:26
Truth behind the moon landing
7:14
Future weapons
8:02
NASA's unexplained files
8:50
How do they do it?
9:14
How it's made
9:38
Truth behind the moon landing
10:26
Blowing up history
11:14
Future weapons
12:02
NASA's unexplained files
12:50
Through the wormhole with Morgan Freeman
13:38
How do they do it?
14:02
How it's made
14:26
Truth behind the moon landing
15:14
Blowing up history
16:02
NASA's unexplained files
16:50
Through the wormhole with Morgan Freeman
17:40
Future weapons
18:30
Man vs expert
19:20
How do they do it?
19:45
How it's made
20:10
NASA's unexplained files
21:00
Man vs expert
21:50
Blowing up history
22:40
How do they do it?
23:05
How it's made
23:30
Future weapons
0:20
Through the wormhole with Morgan Freeman
1:10
NASA's unexplained files
2:00
Man vs expert
2:48
Blowing up history
3:36
Future weapons
4:24
How do they do it?
4:48
How it's made
5:12
Through the wormhole with Morgan Freeman
Geen programmering
6:01
La piovra
7:00
Wordt u al geholpen?
7:29
Some Mothers Do 'Ave 'Em
8:05
Doctor Finlay
10:00
Ons nostalgisch uur
11:00
Tommy teleshopping
12:00
Tommy teleshopping
13:30
Rijk verleden
14:02
Tommy teleshopping
14:32
'Allo 'allo!
15:00
Tommy teleshopping
15:30
Oh moeder, wat is het heet
16:00
The Onedin Line
17:00
De gouden jaren
17:32
Mijn nostalgisch Nederland
18:01
You Rang, M'Lord?
19:01
Future Express
19:40
Het Theater van Toen - Buster Keaton
20:00
All Creatures Great and Small
21:00
De Wrekers
22:01
The Onedin Line
23:00
You Rang, M'Lord?
0:01
Doctor Finlay
1:01
Ons nostalgisch uur
2:00
'Allo 'allo!
2:31
Oh moeder, wat is het heet
3:00
Mijn droomauto
3:31
Ontdek je plekje
4:00
Rebus
5:30
Rijk verleden
Geen programmering
6:00
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
6:45
Tattoo Hunter
7:30
Extreme engineering
8:15
Treasure quest
9:00
HMS Ark Royal
9:45
Anthony Bourdain: No Reservations
10:30
100 Miles from nowhere
11:15
Extreme engineering
12:00
Treasure quest
12:45
HMS Ark Royal
13:30
HMS Ark Royal
14:15
Anthony Bourdain: No Reservations
15:00
100 Miles from nowhere
15:45
Extreme engineering
16:30
Codes and conspiracies
17:15
HMS Ark Royal
18:00
HMS Ark Royal
18:45
Anthony Bourdain: No Reservations
19:30
100 Miles from nowhere
20:15
Extreme engineering
21:00
Aircrash Unsolved: The Mystery of Helios 522
21:45
Treasure quest
22:30
Codes and conspiracies
23:15
Extreme engineering
0:00
HMS Ark Royal
0:45
Anthony Bourdain: No Reservations
1:30
100 Miles from nowhere
2:15
Extreme engineering
3:00
Aircrash Unsolved: The Mystery of Helios 522
3:45
Codes and conspiracies
4:30
Codes and conspiracies
5:15
100 Miles from nowhere
Geen programmering
6:00
Evil Stepmothers
6:55
Evil Stepmothers
7:50
Steven Avery
8:45
Blood Runs Cold
9:40
Bad blood
10:10
Bad blood
10:35
Swamp murders
11:30
Swamp murders
12:25
Blood relatives
13:20
Pit Bulls and Parolees
14:15
Pit Bulls and Parolees
15:10
Bad blood
15:40
Bad blood
16:05
Married With Secrets
17:00
Married With Secrets
18:00
To Catch a Killer
19:00
To Catch a Killer
20:00
Suspicion
21:00
Murder Loves Company
22:00
Breaking Homicide
23:00
A Crime to Remember
0:00
Grave Secrets
1:00
Murder Loves Company
2:00
Breaking Homicide
2:45
A Crime to Remember
3:30
To Catch a Killer
4:20
Border Control: Spain
4:45
Bad blood
5:10
Blood relatives
Geen programmering
6:05
Tip
Tussen kunst en kitsch
6:50
Tip
Verborgen verleden
7:35
Van onschatbare waarde
8:20
Tip
80 jaar oorlog
9:05
Nieuwe meesters
9:15
Verborgen verleden
10:05
Die Before Blossom
11:35
VPRO Vrije geluiden zomer
12:25
Let's Talk About... Fashion
12:45
Benali boekt: Tommy Wieringa
13:10
Tip
Medialogica
13:45
Fryslân dok
14:15
Het filosofisch kwintet
15:10
Tip
80 jaar oorlog
15:55
Tip
Tussen kunst en kitsch
16:40
Tip
Verborgen verleden
17:25
Tip
Het moment: Woodstock
18:10
Het moment: Woodstock extra
18:30
Het uur van de wolf: De wereld van Wubbe
19:30
De boeddhistische blik: Van Dis en de dalai lama
20:10
Door de ogen van ...
20:20
Makers van morgen
20:25
Kijken in de ziel: Artsen
21:05
Tip
Door het hart van China
21:45
Roffa represent
22:00
Public enemy
22:50
Public enemy
23:45
Eras of music history
1:15
Van onschatbare waarde
2:00
Hollandse zaken
2:45
Tip
Van Atlas naar Arabië
3:25
Tip
Medialogica
4:00
VPRO Boeken
4:35
Fryslân dok
5:05
Het filosofisch kwintet
5:20
Seven Songs
5:45
Xenius
6:15
ARTE Reportage
7:10
ARTE Journal junior
7:15
360° - Geo Reportage
8:00
Zwei im Wilden Westen
8:45
Stadt Land Kunst
9:40
Mythos Kongo
10:25
Mythos Kongo
11:10
Amazon's Electric Fish
11:55
Geheimnisvolle Leguane - Wenn Evolution sich wiederholt
12:50
Journal
13:00
Azoren - Tanz um den Vulkan
14:10
Tip
The Trouble with Harry
15:45
Stadt Land Kunst
16:25
Xenius
16:55
Ein Jahr auf Kihnu in Estland - Leben zwischen Leichtigkeit und Schwermut
17:45
Ein Traum von Baum
18:30
Wüste Wurzeln, starke Stämme
19:20
Journal
19:40
Südtirol
20:15
Vietnam
21:10
Vietnam
22:05
Vietnam
23:00
Grünes Gold
23:55
Die Eloquenz der Gehörlosen
0:50
Journal
1:10
Tip
Boat People
3:00
Matangi/Maya/M.I.A.
3:55
28 Minuten
4:38
Pause
Geen programmering
5:05
Weerbericht
5:50
Dag TV
6:00
Edwin op Noord
10:00
Babette op Noord
13:00
Karel op Noord
16:00
Oetse op Noord
18:00
Noord vandaag
18:22
Weerbericht
18:30
Noord vandaag
18:52
Weerbericht
19:00
Noord vandaag
19:22
Weerbericht
19:30
Noord vandaag
19:52
Weerbericht
20:00
Noord vandaag
20:22
Weerbericht
20:30
Noord vandaag
20:52
Weerbericht
21:00
Noord vandaag
21:22
Weerbericht
21:30
Noord vandaag
21:52
Weerbericht
22:00
Noord vandaag
22:22
Weerbericht
22:30
Noord vandaag
22:52
Weerbericht
23:00
Noord vandaag
23:22
Weerbericht
23:30
Noord vandaag
23:52
Weerbericht
0:00
Noord vandaag
0:22
Weerbericht
0:30
Noord vandaag
0:52
Weerbericht
1:00
Noord vandaag
1:20
Weerbericht
1:22
Noord vandaag
1:42
Weerbericht
1:45
Noord vandaag
2:05
Weerbericht
2:07
Noord vandaag
2:27
Weerbericht
2:30
Noord vandaag
2:50
Weerbericht
2:52
Noord vandaag
3:12
Weerbericht
3:15
Noord vandaag
3:35
Weerbericht
3:37
Noord vandaag
3:57
Weerbericht
4:00
Noord vandaag
4:20
Weerbericht
4:22
Noord vandaag
4:42
Weerbericht
4:45
Noord vandaag
Geen programmering
5:35
Stille skatten
5:45
Noardewyn live kompilaasje
6:00
Sokkebalje
9:00
Juster
13:00
De middei fan Fryslân op TV
16:00
Klipkar tv
17:00
Fryslân Hjoed
17:15
It Waar
17:20
Hea!
17:35
Fan ús
17:45
Noardewyn live kompilaasje
18:00
Fryslân Hjoed
18:15
It Waar
18:20
Hea!
18:35
Fan ús
18:45
Noardewyn live kompilaasje
19:00
Fryslân Hjoed
19:15
It Waar
19:20
Hea!
19:35
Fan ús
19:45
Noardewyn live kompilaasje
20:00
Fryslân Hjoed
20:15
It Waar
20:20
Hea!
20:35
Fan ús
20:45
Noardewyn live kompilaasje
21:00
Fryslân Hjoed
21:15
It Waar
21:20
Hea!
21:35
Fan ús
21:45
Noardewyn live kompilaasje
22:00
Fryslân Hjoed
22:15
It Waar
22:20
Hea!
22:35
Fan ús
22:45
Noardewyn live kompilaasje
23:00
Fryslân Hjoed
23:15
It Waar
23:20
Hea!
23:35
Fan ús
23:45
Noardewyn live kompilaasje
0:00
Fryslân Hjoed
0:25
Klipkar tv
1:00
Fryslân Hjoed
1:15
It Waar
1:20
Hea!
1:35
Fan ús
1:45
Noardewyn live kompilaasje
2:00
Fryslân Hjoed
2:15
It Waar
2:20
Hea!
2:35
Fan ús
2:45
Noardewyn live kompilaasje
3:00
Fryslân Hjoed
3:15
It Waar
3:20
Hea!
3:35
Fan ús
3:45
Noardewyn live kompilaasje
4:00
Fryslân Hjoed
4:15
It Waar
4:20
Hea!
4:35
Fan ús
4:45
Noardewyn live kompilaasje
Geen programmering
5:36
Drenthe nu
5:46
Bij de buren
6:00
Radio - Met Rene in de ochtend
9:00
Radio - Met Anouk door de morgen
12:00
Radio - Met Judith door de middag
15:00
Radio - Met Arnold naar de avond
17:00
Drenthe nu
17:13
Memory lane door het veen
17:30
Drenthe nu
17:43
Memory lane door het veen
18:00
NOS Journaal
18:18
Drenthe nu
18:31
Memory lane door het veen
18:49
Drenthe's muziekmix
19:00
Drenthe nu
19:13
Memory lane door het veen
19:30
Drenthe nu
19:43
Memory lane door het veen
20:00
Drenthe nu
20:13
Memory lane door het veen
20:30
Drenthe nu
20:43
Memory lane door het veen
21:00
Drenthe nu
21:13
Memory lane door het veen
21:30
Drenthe nu
21:43
Memory lane door het veen
22:00
Drenthe nu
22:13
Memory lane door het veen
22:30
Drenthe nu
22:43
Memory lane door het veen
23:00
Drenthe nu
23:13
Memory lane door het veen
23:30
Drenthe nu
23:43
Memory lane door het veen
0:00
Drenthe nu
0:10
Memory lane door het veen
0:24
Drenthe nu
0:34
Memory lane door het veen
0:48
Drenthe nu
0:58
Memory lane door het veen
1:12
Drenthe nu
1:22
Memory lane door het veen
1:36
Drenthe nu
1:46
Memory lane door het veen
2:00
Drenthe nu
2:10
Memory lane door het veen
2:24
Drenthe nu
2:34
Memory lane door het veen
2:48
Drenthe nu
2:58
Memory lane door het veen
3:12
Drenthe nu
3:22
Memory lane door het veen
3:36
Drenthe nu
3:46
Memory lane door het veen
4:00
Drenthe nu
4:10
Memory lane door het veen
4:24
Drenthe nu
4:34
Memory lane door het veen
4:48
Drenthe nu
4:58
Memory lane door het veen
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Dag TV
9:00
Gisteren gemist?
12:00
Dag TV
16:45
RegioNed
17:00
GLD Nieuws
17:20
Zomer in Gelderland
18:00
GLD Nieuws
18:20
Zomer in Gelderland
19:00
GLD Nieuws
19:20
Zomer in Gelderland
20:00
GLD Nieuws
20:20
Zomer in Gelderland
21:00
GLD Nieuws
21:20
Zomer in Gelderland
22:00
GLD Nieuws
22:20
Zomer in Gelderland
23:00
GLD Nieuws
23:20
Zomer in Gelderland
0:00
Gisteren gemist?
Geen programmering
6:48
Familie in bedrijf
7:40
Onze man op Texel
7:48
Events
7:56
Airtime
8:40
Onze man op Texel
8:48
Events
8:56
Airtime
9:19
Reportage
9:40
Familie in bedrijf
10:19
Reportage
10:40
Familie in bedrijf
10:52
Iconen
11:19
Reportage
11:40
Familie in bedrijf
11:52
Iconen
12:19
Reportage
12:40
Familie in bedrijf
12:52
Iconen
13:19
Reportage
13:40
Familie in bedrijf
13:52
Iconen
14:19
Reportage
14:40
Familie in bedrijf
14:52
Iconen
15:19
Reportage
15:40
Familie in bedrijf
15:52
Iconen
16:19
Reportage
16:40
Familie in bedrijf
16:52
Iconen
17:11
NH Aan het water
17:41
Familie in bedrijf
17:53
Iconen
18:11
Eline de wereld rond
18:45
De verloren vrijstaat
19:11
NH Aan het water
19:41
Familie in bedrijf
19:53
Iconen
20:11
Eline de wereld rond
20:45
De verloren vrijstaat
21:11
NH Aan het water
21:41
Familie in bedrijf
21:53
Iconen
22:11
Eline de wereld rond
22:45
De verloren vrijstaat
23:11
NH Aan het water
23:41
Familie in bedrijf
23:53
Iconen
0:10
NH Aan het water
0:48
Familie in bedrijf
1:10
NH Aan het water
1:48
Familie in bedrijf
2:10
NH Aan het water
2:48
Familie in bedrijf
3:10
NH Aan het water
3:48
Familie in bedrijf
4:10
NH Aan het water
4:48
Familie in bedrijf
5:10
NH Aan het water
5:48
Familie in bedrijf
5:30
RegioNed
5:40
Mooi Utrecht
5:50
Tekst-TV
5:55
Tekst-TV
6:00
UNieuws
6:10
Keuken van Utrecht
6:20
UNieuws
6:30
RegioNed
6:40
Mooi Utrecht
6:50
Tekst-TV
6:55
Tekst-TV
7:00
UNieuws
7:05
Keuken van Utrecht
7:15
RegioNed
7:25
UNieuws
7:30
Keuken van Utrecht
7:40
RegioNed
7:50
UNieuws
7:55
Tekst-TV
8:00
UNieuws
8:05
Keuken van Utrecht
8:15
RegioNed
8:25
UNieuws
8:30
Keuken van Utrecht
8:40
RegioNed
8:50
UNieuws
8:55
Tekst-TV
9:00
UNieuws
9:05
Keuken van Utrecht
9:15
RegioNed
9:25
UNieuws
9:30
Keuken van Utrecht
9:40
RegioNed
9:50
UNieuws
9:55
Tekst-TV
10:00
UNieuws
10:05
Keuken van Utrecht
10:15
RegioNed
10:25
UNieuws
10:30
Keuken van Utrecht
10:40
RegioNed
10:50
UNieuws
10:55
Tekst-TV
11:00
UNieuws
11:05
Keuken van Utrecht
11:15
RegioNed
11:25
UNieuws
11:30
Keuken van Utrecht
11:40
RegioNed
11:50
UNieuws
11:55
Tekst-TV
12:00
NOS Journaal
12:15
UNieuws
12:20
Margreet
12:30
RegioNed
12:40
UNieuws
12:45
Mooi Utrecht
12:55
Tekst-TV
13:00
NOS Journaal
13:15
UNieuws
13:20
Margreet
13:30
RegioNed
13:40
UNieuws
13:45
Mooi Utrecht
13:55
Tekst-TV
14:00
NOS Journaal
14:15
UNieuws
14:20
Margreet
14:30
RegioNed
14:40
UNieuws
14:45
Mooi Utrecht
14:55
Tekst-TV
15:00
NOS Journaal
15:15
UNieuws
15:20
Margreet
15:30
RegioNed
15:40
UNieuws
15:45
Mooi Utrecht
15:55
Tekst-TV
16:00
NOS Journaal
16:15
UNieuws
16:20
Margreet
16:30
RegioNed
16:40
UNieuws
16:45
Mooi Utrecht
16:55
Tekst-TV
17:00
UNieuws
17:10
Margreet
17:20
UNieuws
17:30
RegioNed
17:40
Mooi Utrecht
17:50
Tekst-TV
17:55
Tekst-TV
18:00
UNieuws
18:10
Margreet
18:20
UNieuws
18:30
RegioNed
18:40
Mooi Utrecht
18:50
Tekst-TV
18:55
Tekst-TV
19:00
UNieuws
19:10
Margreet
19:20
UNieuws
19:30
RegioNed
19:40
Mooi Utrecht
19:50
Tekst-TV
19:55
Tekst-TV
20:00
UNieuws
20:10
Margreet
20:20
UNieuws
20:30
RegioNed
20:40
Mooi Utrecht
20:50
Tekst-TV
20:55
Tekst-TV
21:00
UNieuws
21:10
Margreet
21:20
UNieuws
21:30
RegioNed
21:40
Mooi Utrecht
21:50
Tekst-TV
21:55
Tekst-TV
22:00
UNieuws
22:10
Margreet
22:20
UNieuws
22:30
RegioNed
22:40
Mooi Utrecht
22:50
Tekst-TV
22:55
Tekst-TV
23:00
UNieuws
23:10
Margreet
23:20
UNieuws
23:30
RegioNed
23:40
Mooi Utrecht
23:50
Tekst-TV
23:55
Tekst-TV
0:00
UNieuws
0:10
Margreet
0:20
UNieuws
0:30
RegioNed
0:40
Mooi Utrecht
0:50
Tekst-TV
0:55
Tekst-TV
1:00
UNieuws
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Knooppunt Holland
7:30
TV West Nieuws
7:43
RegioNed
8:00
Knooppunt Holland
8:30
TV West Nieuws
8:43
RegioNed
9:00
Knooppunt Holland
9:30
TV West Nieuws
9:43
RegioNed
10:00
Knooppunt Holland
10:30
TV West Nieuws
10:43
RegioNed
11:00
Knooppunt Holland
11:30
TV West Nieuws
11:43
RegioNed
12:00
NOS Journaal
12:15
RegioNed
12:30
TV West Nieuws
12:43
RegioNed
13:00
Knooppunt Holland
13:30
TV West Nieuws
13:43
RegioNed
14:00
Knooppunt Holland
14:30
TV West Nieuws
14:43
RegioNed
15:00
NOS Journaal
15:15
RegioNed
15:30
TV West Nieuws
15:43
RegioNed
16:00
Knooppunt Holland
16:30
TV West Nieuws
16:43
RegioNed
17:00
Onder de paraplu
17:30
TV West Nieuws
17:45
Het Weer met Huub
17:48
RegioNed
18:00
NOS Journaal
18:15
TV West Nieuws
18:30
Het Weer met Huub
18:33
TV West Nieuws
18:45
Het Weer met Huub
18:48
RegioNed
19:00
Onder de paraplu
19:30
TV West Nieuws
19:45
Het Weer met Huub
19:48
RegioNed
20:00
Onder de paraplu
20:30
TV West Nieuws
20:45
Het Weer met Huub
20:48
RegioNed
21:00
Onder de paraplu
21:30
TV West Nieuws
21:45
Het Weer met Huub
21:48
RegioNed
22:00
Onder de paraplu
22:30
TV West Nieuws
22:45
Het Weer met Huub
22:48
RegioNed
23:00
Onder de paraplu
23:30
TV West Nieuws
23:45
Het Weer met Huub
23:48
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
Geen programmering
7:00
Rijnmond Nieuws
7:17
FC Rijnmond
7:43
EK TV
7:51
RegioNed
8:00
Rijnmond Nieuws
8:17
FC Rijnmond
8:43
EK TV
8:51
RegioNed
9:00
Rijnmond Nieuws
9:17
FC Rijnmond
9:43
EK TV
9:51
RegioNed
10:00
Rijnmond Nieuws
10:17
FC Rijnmond
10:43
EK TV
10:51
RegioNed
11:00
Rijnmond Nieuws
11:17
FC Rijnmond
11:43
EK TV
11:51
RegioNed
12:00
Rijnmond Nieuws
12:17
FC Rijnmond
12:43
EK TV
12:51
RegioNed
13:00
Rijnmond Nieuws
13:17
FC Rijnmond
13:43
EK TV
13:51
RegioNed
14:00
Rijnmond Nieuws
14:17
FC Rijnmond
14:43
EK TV
14:51
RegioNed
15:00
Rijnmond Nieuws
15:17
FC Rijnmond
15:43
EK TV
15:51
RegioNed
16:00
Rijnmond Nieuws
16:17
FC Rijnmond
16:43
EK TV
16:51
RegioNed
17:00
Rijnmond Nieuws
17:17
Weer
17:19
EK TV
17:30
Rijnmond Nieuws
17:47
Weer
17:49
EK TV
18:00
Rijnmond Nieuws
18:17
Weer
18:19
EK TV
18:29
Rijnmond Nieuws
18:47
Weer
18:49
EK TV
18:59
Rijnmond Nieuws
19:17
Weer
19:19
EK TV
19:29
Rijnmond Nieuws
19:47
Weer
19:48
EK TV
19:59
Rijnmond Nieuws
20:16
Weer
20:18
EK TV
20:28
Rijnmond Nieuws
20:46
Weer
20:48
EK TV
20:58
Rijnmond Nieuws
21:16
Weer
21:18
EK TV
21:28
Rijnmond Nieuws
21:46
Weer
21:47
EK TV
21:58
Rijnmond Nieuws
22:15
Weer
22:17
EK TV
22:27
Rijnmond Nieuws
22:45
Weer
22:47
EK TV
1:00
RegioNed
1:04
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
9:00
Omroep Zeeland Tekst TV
17:00
Zeeland Nu
17:13
Van Zee
17:22
Weer
17:24
Verzeeuwigd
17:30
Zeeland Nu
17:43
Van Zee
17:52
Weer
17:54
Verzeeuwigd
18:00
Zeeland Nu
18:13
Van Zee
18:22
Weer
18:24
Verzeeuwigd
18:30
Zeeland Nu
18:43
Van Zee
18:52
Weer
18:54
Verzeeuwigd
19:00
Zeeland Nu
19:13
Van Zee
19:22
Weer
19:24
Verzeeuwigd
19:30
Zeeland Nu
19:43
Van Zee
19:52
Weer
19:54
Verzeeuwigd
20:00
Zeeland Nu
20:13
Van Zee
20:22
Weer
20:24
Verzeeuwigd
20:30
Zeeland Nu
20:43
Van Zee
20:52
Weer
20:54
Verzeeuwigd
21:00
Zeeland Nu
21:13
Van Zee
21:22
Weer
21:24
Verzeeuwigd
21:30
Zeeland Nu
21:43
Van Zee
21:52
Weer
21:54
Verzeeuwigd
22:00
Zeeland Nu
22:13
Van Zee
22:22
Weer
22:24
Verzeeuwigd
22:30
Zeeland Nu
22:43
Van Zee
22:52
Weer
22:54
Verzeeuwigd
23:00
Zeeland Nu
23:13
Van Zee
23:22
Weer
23:24
Verzeeuwigd
23:30
Zeeland Nu
23:43
Van Zee
23:52
Weer
23:54
Verzeeuwigd
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Animal Battlegrounds
6:25
Pit Bulls and Parolees
7:15
Pit Bulls and Parolees
8:10
Pit Bulls and Parolees
9:05
Pit Bulls and Parolees
10:00
Pit Bulls and Parolees
10:55
Pit Bulls and Parolees
11:50
Cats 101
12:45
Dr. Dee: Alaska vet
13:40
The Aquarium
14:35
Intruders
15:30
Everest: beyond the limit
16:25
Animal Cops: Houston
17:20
Cats 101
18:15
Dodo heroes
19:10
The Zoo: San Diego
20:05
Wildest Indochina
21:00
Intruders
21:55
Pit Bulls and Parolees
22:50
Dodo heroes
23:45
The Zoo: San Diego
0:40
Intruders
1:35
Cats 101
2:25
Dodo heroes
3:15
The Zoo: San Diego
4:02
Wildest Indochina
4:49
Pit Bulls and Parolees
5:36
Animal Battlegrounds
5:38
BrabantQuiz
5:42
Zinderend Zuiden
5:54
Brabant nieuws
6:11
BrabantQuiz
6:15
Zinderend Zuiden
6:27
Brabant nieuws
6:44
BrabantQuiz
6:48
Zinderend Zuiden
7:00
Brabant nieuws
10:00
Brabants Bont
12:57
Zinderend Zuiden
13:09
RegioNed
13:19
BrabantQuiz
13:22
Zinderend Zuiden
13:34
RegioNed
13:44
BrabantQuiz
13:47
Zinderend Zuiden
13:59
RegioNed
14:09
BrabantQuiz
14:12
Zinderend Zuiden
14:24
RegioNed
14:34
BrabantQuiz
14:37
Zinderend Zuiden
14:49
RegioNed
15:00
NOS journaal met regionieuws
15:16
RegioNed
15:26
BrabantQuiz
15:29
Zinderend Zuiden
15:41
RegioNed
15:51
BrabantQuiz
15:54
Zinderend Zuiden
16:06
RegioNed
16:16
BrabantQuiz
16:19
Zinderend Zuiden
16:31
RegioNed
16:41
BrabantQuiz
16:44
Zinderend Zuiden
17:03
RegioNed
17:13
Zinderend Zuiden