TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Fox Sports 1

Eurosport 2

Boomerang

8:40
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
NOS Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
NOS Journaal
10:15
Tijd voor MAX
11:05
De wereld draait door
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:40
Bak mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:20
Na het nieuws
14:00
NOS Journaal
14:15
Bak mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:40
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
Metterdaad
15:35
Pauw
16:35
MAX Minicollege
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:55
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:35
Gesprek met de minister-president
18:50
Sportjournaal
19:00
De wereld draait door
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
Flikken Rotterdam
21:30
Tip
André Rieu: Welcome to my world
22:20
MAX PubQuiz
23:05
Pauw
0:05
NOS Journaal
0:20
NOS Sport: EK baanwielrennen
0:45
Pauw
1:45
EenVandaag
2:05
Gesprek met de minister-president
2:20
NOS Journaal
2:35
NOS Journaal
Geen programmering
8:46
NOS Journaal
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Tip
Onze boerderij
10:00
Nu te zien!
10:10
MAX Maakt Mogelijk
10:25
Keuringsdienst van waarde
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:30
Tip
Spoorloos
12:25
BinnensteBuiten
12:56
Politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:20
Close up: Sculpting Dreams - Helaine Blumenfeld
14:20
Metterdaad
14:35
Tip
Achter de dijken: Vrijheid
15:25
Typisch Groesbeek
16:00
NOS Journaal
16:10
Tip
Tijl in het voetspoor van Bach
17:00
NOS Journaal
17:15
De nieuwe maan
17:50
Op zoek naar de granaatappel
18:25
BinnensteBuiten
19:00
Tip
NOS Koningspaar in India
19:35
Tip
Vroege vogels
20:25
2 voor 12
21:05
Tip
Verborgen verleden van Nederland
22:00
Nieuwsuur
22:45
Tip
Podium Witteman Hart & ziel
23:05
Tip
Full Contact
0:45
De nachtzoen
1:00
Nieuwsuur
1:50
Nieuwsuur
8:55
Ziggy en de Zootram
9:05
Babar en de belevenissen van Badou
9:20
Wickie de Viking
9:30
Kindertijd
10:00
Maan en ik
10:25
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:30
Simon
10:35
Olly, het kleine witte busje
10:40
Bing
10:45
Sesamstraat: 10 voor ...
11:00
Olivia
11:15
Raad eens hoeveel ik van je hou
11:25
Klumpies
11:30
Angelina ballerina
11:45
Calimero
11:55
Bollie & Billie
12:05
Masha's sprookjes
12:15
Apennoten
12:30
Kletspraat
12:40
Tip
Het kind van de Gruffalo
13:10
Kindertijd
13:40
Nelli en Nora
13:45
Vos en Haas
13:55
Sesamstraat
14:10
NoNo
14:18
Pim en Pom
14:25
Nils Holgersson
14:35
Heidi
15:05
Waffel de wonderhond
15:15
Kosmoo
15:40
Peperbollen
16:15
Brugklas
16:25
SpangaS
16:35
#forever
16:50
Checkpoint
17:10
ZombieLars
17:25
ZombieLars
17:40
De buitendienst
18:00
Brugklas
18:15
SpangaS
18:30
SpangaS
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First Dates
20:25
Tip
Louis Theroux: The most hated family in America
21:30
Toren C
22:05
Jeuk
22:40
Tip
Kleine ijstijd
0:05
De wereld draait door
1:00
De wereld draait door
2:00
De wereld draait door
2:55
De wereld draait door
3:50
De wereld draait door
4:41
Tekst tv
8:45
Nieuws
9:00
Nieuws
9:10
RTL Boulevard
10:00
Koffietijd
11:00
Tip
Goede tijden, slechte tijden
11:35
The bold and the beautiful
12:10
ER
13:10
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
13:45
Een zaak van bloemen
14:05
Beau
15:05
Dr. Phil
16:00
Tip
Chantals pyjama party
17:00
5 uur live
18:00
Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:50
PrijzenMarathon journaal
19:55
Weer
20:00
Tip
Goede tijden, slechte tijden
20:30
The masked singer
22:10
Beau
23:15
The big music quiz
0:15
Nieuws
0:30
Weer
0:35
RTL Boulevard
1:30
Beau
2:30
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
8:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
9:50
Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
10:00
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
10:35
Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
10:45
Teleshop 5: Tommy teleshopping
11:00
Teleshop 4: Mediashop
12:30
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
13:30
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
13:45
Teleshop 4: Mediashop
14:20
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:40
Makelaars met een missie
17:40
Dr. Phil
18:30
Deurwaarders UK
19:30
Horrorhuurders & huisjesmelkers
20:30
Voor de rechter
21:30
De deurwaarders
22:30
24 uur in de ER
23:30
Horrorhuurders & huisjesmelkers
0:30
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
8:20
Huizenjacht
9:10
Droomhuis op het platteland
10:05
Droomhuis op het platteland
11:10
Wat eten we?
11:55
Utopia
12:55
Lingo
13:25
Man bijt hond
13:55
Huizen onder de hamer
14:55
Verkopen of verbouwen
15:55
Mr. Frank Visser doet uitspraak
16:50
Wat eten we?
17:30
The secret life of the zoo
18:00
Utopia
19:00
Hart van Nederland
19:15
Shownieuws
19:30
Man bijt hond
20:00
Lingo
20:30
Dance dance dance
22:30
Hart van Nederland
22:55
Shownieuws
23:30
Piets weerbericht
23:35
Man bijt hond
0:00
Utopia
1:00
Astro tv
8:50
Draken: Race naar de rand
9:19
Beyblade burst
9:48
Zak Storm
10:18
Transformers: Robots in disguise
10:45
Lego Nexo knights
11:13
LEGO Ninjago
11:35
LEGO city
11:44
Oggy en de kakkerlakken
11:51
Oggy en de kakkerlakken
11:59
De Daltons
12:07
Draken: Race naar de rand
12:37
De uil
12:52
De uil
13:00
Idioten op de weg
13:30
Stop! Politie
14:30
Stop! Politie
15:30
Pawn stars
16:00
Pawn stars
16:30
Married with children
17:00
Married with children
17:30
Flodder
18:00
Flodder
18:30
'Allo 'allo!
19:00
Idioten op de weg
19:30
Stop! Politie
20:25
Tip
War of the Worlds
23:00
Tip
Black Dawn
1:10
Teleshop 7: Glamcam
2:01
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
8:05
Tommy teleshopping
11:30
Astro tv
13:30
Tommy teleshopping
14:05
Castle
15:00
Castle
15:55
Tip
NCIS: Los Angeles
16:50
NCIS: Los Angeles
17:45
Tip
NCIS: Los Angeles
18:35
NCIS: Los Angeles
19:30
Tip
NCIS: Los Angeles
20:30
Tip
NCIS
21:25
NCIS: Los Angeles
22:25
Tip
Criminal minds
23:10
Tip
Criminal minds
0:10
Elementary
1:05
Longmire
2:05
Astro tv
Geen programmering
18:00
Veronica's funniest
18:05
The big bang theory
18:30
Two and a half men
19:00
Tip
Two and a half men
19:25
The big bang theory
19:55
The big bang theory
20:30
Veronica Inside
22:00
Tip
Wonder Woman
0:45
UEFA Champions League magazine
1:10
Utopia
1:55
Astro tv
4:00
Pause
8:48
Juf Roos
9:00
StoryZoo
9:10
Thomas de stoomlocomotief
9:27
Super Wings
9:39
Robocar poli
9:58
Sprookjesboom show
10:03
Chuggington medaille race
10:07
Airport: Winky's avonturen
10:21
Sprookjesboomfeest
10:47
Tee and Mo
10:54
Beertje Pol
11:06
De opmerkelijke meneer King
11:20
Gonnie & Gijsje
11:25
Fien & Teun
11:31
Little people
11:48
Hello Kitty and friends
12:00
Enchantimals
12:17
De avonturen van K3
12:29
Super 4
12:48
Mijn ridder en ik
13:00
Brandweerman Sam
13:10
Om nom
13:19
Transformers: Rescue Bots Academy
13:37
Dinotrux
14:00
Lalaloopsy
14:29
Monchhichis
14:47
Strawberry shortcake
15:15
De Daltons
15:22
Lang leve koning Julien
15:52
Het regent gehaktballen
16:02
Miss Moon
16:21
Polly pocket
16:49
Polly pocket
16:51
Lego friends: Girls on a mission
17:05
Goede tijden, slechte tijden
17:35
The bold and the beautiful
18:05
The bold and the beautiful
18:35
Grey's anatomy
19:30
ER
20:30
Tip
The Face of Love
22:15
House
23:10
Grey's anatomy
0:10
Tip
The Truman Show
2:10
Teleshop 8: Mediashop
8:50
Voorbeurs
9:00
RTL Z Nieuws
9:15
RTL Z Nieuws
9:30
MKB Ondernemerscafé
10:00
RTL Z Nieuws
10:15
RTL Z Nieuws
10:30
De barometer
11:00
RTL Z Nieuws
11:15
RTL Z Nieuws
11:30
RTL Z Nieuws
11:45
RTL Z Nieuws
12:00
RTL Z Nieuws
12:15
RTL Z Nieuws
12:30
Buitenlucht
13:00
Beurs inside
13:15
Beurs inside
13:30
Beurs inside
13:45
Beurs inside
14:00
The most
14:15
The most
14:30
Kijkers aan Z
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
Beurs inside
15:30
Nederland maakt het
16:00
RTL Z Nieuws
16:15
Beurs inside
16:30
Salem sessies
17:00
RTL Z Nieuws
17:15
Beurs inside
17:30
RTL Z Nieuws
17:45
RTL Z Nieuws
18:00
Pawn stars
18:30
Pawn stars
19:00
Pawn stars
19:30
American pickers
20:30
Tip
Z Doc: De persoon achter Sting
21:30
Z Doc: Three identical strangers
0:00
Z Doc: Inside Harrods
1:00
Z Doc: Inside Hotel Chocolat
2:01
Z Doc: Inside Hotel Chocolat
2:40
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
8:45
American dad!
9:05
Friends
9:30
Friends
10:00
How I met your mother
10:25
How I met your mother
10:55
South Park
11:20
South Park
11:50
American dad!
12:15
American dad!
12:40
Modern family
13:00
Modern family
13:30
How I met your mother
13:55
How I met your mother
14:25
Friends
14:55
Friends
15:25
South Park
15:50
South Park
16:15
American dad!
16:45
American dad!
17:05
Modern family
17:30
Modern family
18:00
How I met your mother
18:25
How I met your mother
18:50
Friends
19:15
Friends
19:40
The Daily Show
20:05
The Jim Jefferies Show
20:35
The Graham Norton show
21:30
South Park
22:00
South Park
22:30
Tip
Step Brothers
0:40
American dad!
1:10
American dad!
1:35
South Park
2:05
South Park
2:25
The Daily Show
2:50
Most Ridiculous
3:10
Most Ridiculous
3:30
Takeshi's Castle Thailand
3:50
Takeshi's Castle Thailand
4:10
The Daily Show
4:30
Most Ridiculous
4:50
Most Ridiculous
5:10
Takeshi's Castle Thailand
5:30
Takeshi's Castle Thailand
8:30
The Simpsons
9:00
The Simpsons
9:22
The Simpsons
9:50
Black-ish
10:20
Black-ish
10:50
Black-ish
11:10
Tip
Black-ish
11:40
Black-ish
12:05
This is us
13:00
This is us
13:55
Storage hunters UK
14:55
Storage hunters UK
15:25
Storage hunters UK
15:51
The real O'Neals
16:20
The real O'Neals
16:45
The real O'Neals
17:10
The real O'Neals
17:35
The real O'Neals
18:05
The Simpsons
18:34
The Simpsons
19:00
Teamgenoten
19:50
Keuken Kampioen Divisie
22:00
FOX sports DOC: Nooit opgeven, altijd Gudelj
23:00
Tip
The walking dead
0:00
BoJack Horseman
0:30
BoJack Horseman
1:00
BoJack Horseman
1:30
BoJack Horseman
2:00
Crime scene investigation
2:45
Crime scene investigation
3:30
Crime scene investigation
4:15
Rosewood
4:55
Rosewood
Geen programmering
8:15
Tanked
9:00
FantomWorks
9:45
Kindig customs
10:30
Fast n' loud
11:15
Chasing classic cars
11:40
Goblin works garage
12:30
Mighty truckers
13:15
Outback truckers
14:00
Abandoned engineering
14:45
Gold rush
15:30
River monsters
16:15
Barnwood builders
17:00
Wheeler dealers
18:00
Property wars
18:30
Salvage hunters
19:30
Auction kings
20:00
Auction kings
20:30
Expedition unknown
21:30
Ripley's believe it or not!
22:30
Wheeler dealers
23:30
Fast n' loud
0:30
Alaska: The last frontier
1:30
Baggage battles
2:00
Expedition unknown
2:50
Ripley's believe it or not!
3:40
Treehouse masters
4:30
Gold rush
5:15
Building Alaska
8:27
The incredible dr. Pol
9:24
The incredible dr. Pol
10:21
Yukon gold
11:16
Ice road rescue
12:13
Nazi megastructures
13:11
Nazi megastructures
14:09
Amazing planet: Lava driven world
15:08
Drain the oceans
16:09
Hot roads world's most dangerous roads
17:07
Air crash investigation
18:05
Cesar Millan's leader of the pack
19:05
Cesar to the rescue
20:01
The incredible dr. Pol
21:00
The incredible dr. Pol
21:57
The incredible dr. Pol
22:55
The incredible dr. Pol
23:52
Air crash investigation
0:50
Locked up abroad: Crime & Punishment
1:50
Genius
2:42
Drugs inc.
3:28
Drugs inc.
4:13
Air crash investigation
5:15
Science of stupid
5:37
Science of stupid
8:35
Say yes to the dress
9:00
Say yes to the dress UK
9:30
Say yes to the dress UK
9:55
The bad skin clinic
10:55
Unexpected: Teenage & pregnant
11:55
My 600lb Life
12:55
Say yes to the dress
13:25
Say yes to the dress UK
13:55
Say yes to the dress UK
14:20
Say yes to the dress Canada
14:45
Love after lockup
15:40
Say yes to the nest
16:10
Good bones
17:05
Masters of flip
18:00
My 600lb Life
19:00
Say yes to the dress
19:30
Say yes to the dress UK
20:00
Say yes to the dress UK
20:30
90 Days to wed
22:30
Kate plus date
23:30
Botched
0:30
90 Days to wed
2:20
Say yes to the dress
2:45
Say yes to the dress UK
3:10
Say yes to the dress UK
3:35
Say yes to the dress Canada
4:00
My 600lb Life
4:45
Good bones
5:35
Say yes to the nest
8:53
Elena van Avalor
9:15
Puppy Dog Pals
9:40
Puppy Dog Pals
10:00
Muppet Babies Vertellen
10:25
Muppet Babies Vertellen
10:45
The Lion Guard
11:10
The Lion Guard
11:35
Vampirina
12:00
De speelgoeddokter
12:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:40
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:00
Undercover Kat
13:20
Undercover Kat
13:40
Zip Zip
13:50
Zip Zip
14:00
Zip Zip
14:10
Zip Zip
14:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
14:45
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
15:10
DuckTales
15:30
Groen in de Grote Stad
15:50
Phineas and Ferb
16:20
Star Vs the Forces Of Evil
16:40
Sadie Sparks
17:00
Amphibia
17:35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:25
Gravity Falls
18:45
Gravity Falls
19:10
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
19:30
Descendants 2
21:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:10
LoliRock
22:30
LoliRock
22:50
De Psammy Show
23:00
De Psammy Show
23:12
De Psammy Show
23:22
De Psammy Show
23:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
23:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
0:10
LoliRock
0:30
LoliRock
0:52
De Psammy Show
1:05
De Psammy Show
1:15
De Psammy Show
1:25
De Psammy Show
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:40
LoliRock
3:00
LoliRock
3:25
De Psammy Show
3:37
De Psammy Show
3:49
De Psammy Show
4:11
PJ Masks
4:34
PJ Masks
4:57
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:40
LoliRock
7:00
TV Winkel
15:05
The doctors
16:00
Huizenjacht
16:55
Tip
Grey's anatomy
17:50
Tip
Grey's anatomy
18:45
Ghost whisperer
19:35
Ghost whisperer
20:30
Tip
Waist Deep
22:15
Tip
Hell Ride
23:55
The vampire diaries
0:50
Astro tv
2:10
Tommy teleshopping
3:00
UFC live events
8:00
MTV's Top 10
9:00
Then vs Now
10:00
Catfish: The tv show
10:45
Catfish: The tv show
11:40
Catfish: The tv show
12:35
Catfish: The tv show
13:30
Catfish: The tv show
14:25
Teen Mom OG
15:45
Teen Mom OG
16:40
RuPaul
17:45
RuPaul
18:40
Catfish: The tv show
19:35
Catfish: The tv show
20:30
Ridiculousness
21:05
Ridiculousness
21:30
Double Shot at Love
22:30
Double Shot at Love
23:30
Jersey Shore Family Vacation
0:30
Ridiculousness
1:00
RuPaul
2:00
Music Television
8:53
Henry Danger
9:24
Henry Danger
9:54
Cousins For Life
10:23
Cousins For Life
10:52
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
11:21
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
11:50
Huize Herrie
12:20
Huize Herrie
12:49
Huize Herrie
13:08
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten
13:20
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten
13:38
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten
13:48
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten
14:06
Droomkamers
14:36
Atchoo
14:47
Atchoo
15:00
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:30
Kung Fu Panda
16:00
SpongeBob SquarePants
16:11
SpongeBob SquarePants
16:31
LEGO® City Avonturen
16:42
LEGO® City Avonturen
16:59
Huize Herrie
17:29
The Boss Baby: Back in Business
17:55
De avonturen van Kid Danger
18:10
Cousins For Life
18:37
De Thundermans
19:04
De Ludwigs
19:15
De Ludwigs
19:32
Noobees
19:58
Game Shakers
20:27
De Thundermans
20:56
SpongeBob SquarePants
21:15
SpongeBob SquarePants
21:30
Bella en de Bulldogs
21:48
De Thundermans
22:10
Big time rush
22:30
Sam & Cat
22:52
Avatar: The Last Airbender
23:14
Victorious
23:37
iCarly
23:59
Kenan & Kel
0:22
The angry beavers
0:46
CatDog
1:09
Rugrats
1:31
Rocko's modern life
1:54
SpongeBob SquarePants
2:16
SpongeBob SquarePants
2:38
Rabbids invasie
2:46
Regal Academy
3:06
Vang Blake!
3:28
De pinguïns van Madagascar
3:50
De pinguïns van Madagascar
4:12
Winx club
4:35
Winx club
Geen programmering
8:10
Anthony Bourdain parts unknown
9:05
Jamie's Ultimate Veg
10:05
Wat eten we vandaag?
10:25
Jamie's 30 minute meals
10:55
Jamie's 30 minute meals
11:25
Jamie's 30 minute meals
11:55
Wat eten we vandaag?
12:10
Jamie & Jimmy's food fight club
13:10
Anthony Bourdain parts unknown
14:05
Wat eten we vandaag?
14:25
The Hairy Bikers' Asian Adventure
15:40
James Martin's home comforts
16:45
Wat eten we vandaag?
16:55
Jamie's 15 minute meals
17:25
Jamie's Ultimate Veg
18:25
Grenzeloos koken
18:40
Donal's Asian Baking Adventure
19:10
Anthony Bourdain parts unknown
20:05
Restaurant start-up
21:00
The Hairy Bikers' Asian Adventure
22:15
James Martin's home comforts
23:10
Wat eten we vandaag?
23:30
Restaurant start-up
0:25
The Hairy Bikers' Asian Adventure
1:35
James Martin's home comforts
2:30
Jamie & Jimmy's food fight club
3:15
Anthony Bourdain parts unknown
4:00
Donal's Asian Baking Adventure
4:25
Jamie's 30 minute meals
4:50
Jamie's 30 minute meals
Geen programmering
8:40
Midsomer murders
9:35
Midsomer murders
10:25
Tip
Death in paradise
11:20
New tricks
12:15
Dalziel and Pascoe
13:00
Dalziel and Pascoe
13:50
Tip
Father Brown
14:35
Midsomer murders
15:30
Midsomer murders
16:20
New tricks
17:10
Tip
Death in paradise
18:05
Dalziel and Pascoe
19:00
Dalziel and Pascoe
20:00
Midsomer murders
21:00
Midsomer murders
22:00
Ordeal by innocence
23:00
Catastrophe
23:35
Midsomer murders
0:20
Midsomer murders
1:10
Dalziel and Pascoe
2:25
Dalziel and Pascoe
2:50
Catastrophe
3:40
Midsomer murders
4:25
Midsomer murders
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Herfstbeelden
10:00
Radio 2 op Eén
12:00
Herfstbeelden
12:20
Dagelijkse kost
12:35
Blokken
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Iedereen beroemd
14:00
Sporza
18:04
Het journaal update
18:10
Weer
18:15
Dagelijkse kost
18:30
Blokken
19:00
Journaal
19:40
Iedereen beroemd
20:05
Weer
20:10
Thuis
20:35
Tip
Wallander
22:10
Tip
Victoria
23:00
Journaal
23:17
Keno
23:18
Euromillions
23:20
Weer
23:25
Sporza: EK baanwielrennen
23:50
Tip
Twister
1:40
Dagelijkse kost
1:55
Iedereen beroemd
2:15
Herhalingen
Geen programmering
9:00
Herfstbeelden
12:30
Rolkrant
14:00
Ketnet Junior
18:00
Sporza: European Open ATP
20:00
Terzake
20:30
De afspraak op vrijdag
21:20
Paradise city
22:10
Tip
Zagros
23:55
Tip
Trapped
0:50
Herhalingen
8:00
Motorsports
9:00
Snooker
10:30
Wielrennen
12:00
Snooker
12:45
Wielrennen
14:00
Wielrennen
15:00
Tafeltennis
16:00
Olympische Spelen
16:30
Olympische Spelen
17:00
Olympische Spelen
17:30
Wielrennen
18:00
Baanwielrennen
21:45
Nieuws
21:50
Wielrennen
22:25
Tafeltennis
23:25
Superbike
0:10
Watts
0:30
Wielrennen
1:30
Olympische Spelen
2:00
Olympische Spelen
2:30
Olympische Spelen
3:00
Snooker
4:30
Tafeltennis
Geen programmering
7:00
Breakfast
10:15
Rip Off Britain
11:00
Homes Under the Hammer
12:00
Claimed and Shamed
12:45
Caught Red Handed
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News
14:30
BBC London News
14:45
Doctors
15:15
Headhunters
16:00
Escape to the perfect town
16:45
Make Me a Dealer
17:30
Money for Nothing
18:15
Pointless
19:00
BBC News
19:30
BBC London News
20:30
A Question of Sport
21:00
Still Open All Hours
21:30
EastEnders
22:00
Have I Got News for You
22:30
Would I Lie to You?
23:00
BBC News
23:25
BBC London News
23:30
Weather
23:35
The Graham Norton show
0:25
Fleabag
0:50
The Apprentice
1:50
Weather for the Week Ahead
1:55
BBC News
8:15
Escape to the perfect town
9:00
Sign Zone: Gardeners' World
10:00
BBC News
11:00
Victoria Derbyshire
12:00
BBC Newsroom Live
13:15
Politics Live
14:00
The Boss
14:45
My Life on a Plate
15:30
Railways of the Great War with Michael Portillo
16:00
Heir Hunters
16:45
The wonder of animals
17:15
Earth's greatest spectacles
18:15
Flog It!
19:00
Strictly Come Dancing - It Takes Two
20:00
Richard Osman's House of Games
20:30
Mastermind
21:00
Gardeners' World
22:00
The Name of the Rose
22:50
Amazing hotels: Life beyond the lobby
23:00
QI
23:30
Newsnight
0:00
Weather
0:05
Even Later... with Jools Holland
1:05
Mark Ronson: From the Heart
2:20
Sign Zone: Panorama
2:50
Sign Zone: War in the Blood
4:30
This is BBC Two
8:40
Tip
Father Brown
9:25
Doctors
9:55
EastEnders
10:25
New tricks
11:20
Tip
Father Brown
12:05
Fawlty Towers
12:35
Bargain Hunt
13:20
Antiques Roadshow
14:15
Antiques Roadshow
15:05
New tricks
16:00
Tip
Father Brown
16:45
Fawlty Towers
17:15
Doctors
17:45
EastEnders
18:15
Antiques Roadshow
19:10
Fawlty Towers
19:40
Doctors
20:10
Casualty
21:00
Coalition
22:15
Josh
22:45
Friday Night Dinner
23:10
Live at the Apollo
23:55
Doctors
Geen programmering
5:30
Morgenmagazin
9:00
Tagesschau
9:05
Live nach Neun
9:55
Sturm der Liebe
10:45
Meister des Alltags
11:15
Wer weiss denn sowas?
12:00
Tagesschau
12:15
Buffet
13:00
Mittagsmagazin
14:00
Tagesschau
14:10
Rote Rosen
15:00
Tagesschau
15:10
Sturm der Liebe
16:00
Tagesschau
16:10
Verrückt nach Fluss
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Wer weiss denn sowas?
18:50
Quizduell-Olymp
19:45
Sportschau vor acht
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Tip
Meine Nachbarn mit dem dicken Hund
21:45
Tagesthemen
22:00
Tatort
23:30
Pregau
1:00
Tagesschau
1:10
Tip
Meine Nachbarn mit dem dicken Hund
2:40
Tagesschau
2:45
Pregau
4:15
Heinz Becker: Déjà-Vu
5:00
Tagesschau
5:05
Brisant
Geen programmering
8:40
Europamagazin
9:10
Monitor
9:40
Aktuelle Stunde
10:25
Lokalzeit
10:55
Planet Wissen
11:55
Abenteuer Erde
12:40
Erlebnisreisen
12:45
WDR aktuell
13:05
Elefant, Tiger und co.
13:55
Erlebnisreisen
14:00
Von und zu lecker
14:30
In aller Freundschaft
15:15
In aller Freundschaft
16:00
WDR aktuell
16:15
Hier und heute
18:00
Aktuell/Lokalzeit
18:15
Lieblingsstücke
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
Unser Land 2.0 - Das neue Jahrtausend
21:00
Das Beste im Westen
21:45
WDR aktuell
22:00
Kölner Treff
23:30
Kölner Treff
1:00
nuhr gefragt
1:45
Erlebnisreisen
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
8:10
Sturm der Liebe
9:00
Nordmagazin
9:30
Hamburg Journal
10:00
Schleswig-Holstein Magazin
10:30
buten un binnen
11:00
Hallo Niedersachsen
11:30
Wie geht das?
12:00
Brisant
12:25
In aller Freundschaft
13:10
In aller Freundschaft
14:00
Aktuell
14:15
Die Nordstory
15:15
Gefragt - Gejagt
16:00
Aktuell
16:20
Mein Nachmittag
17:10
Leopard, Seebär & Co.
18:00
Ländermagazine
18:15
Hofgeschichten
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Die Nordstory
21:15
Die Mordermittler
21:45
Aktuell
22:00
3nach9
0:00
NDR Comedy Contest
1:00
3nach9
3:00
Mein Norden
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
8:30
Teleshopping Österreich
8:30
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
9:00
Unter uns
9:30
Alles was zählt
10:00
Der Blaulicht-Report
11:00
Der Blaulicht-Report
12:00
Punkt 12
14:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
15:00
Schätze aus Schrott
16:00
Mensch Papa! Väter allein zu Haus
17:00
Herz über Kopf
17:30
Unter uns
18:00
Explosiv - Das Magazin
18:30
Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15
Ninja Warrior Germany - Die stärkste Show Deutschlands
23:05
Darf er das? - Die Chris Tall Show
0:00
RTL Nachtjournal
0:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:35
Ninja Warrior Germany - Die stärkste Show Deutschlands
2:55
Darf er das? - Die Chris Tall Show
3:45
Der Blaulicht-Report
5:05
Der Blaulicht-Report
Geen programmering
5:30
Sat.1-Frühstücksfernsehen
10:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
11:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
12:00
Anwälte im Einsatz
13:00
Anwälte im Einsatz
14:00
Auf Streife
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Klinik am Südring
17:00
Klinik am Südring - Die Familienhelfer
17:30
Klinik am Südring - Die Familienhelfer
18:00
Genial daneben - Das Quiz
19:00
Genial daneben - Das Quiz
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
LUKE! Die Greatnightshow
22:15
Mord mit Ansage - Die Krimi-Impro Show
23:15
NightWash
0:10
Switch Reloaded
0:40
Switch Reloaded
1:05
Sechserpack
1:30
Sechserpack
1:55
Sechserpack
2:15
Die dreisten drei
2:35
Die dreisten drei
3:00
Die dreisten drei
3:20
Switch Reloaded
3:45
Switch Reloaded
4:10
Sechserpack
4:30
Sechserpack
4:50
Sechserpack
Geen programmering
8:55
Craig van de Kreek
9:05
Craig van de Kreek
9:20
Wat beren leren
9:30
Wat beren leren
9:46
De wonderlijke wereld van Gumball
9:57
De wonderlijke wereld van Gumball
10:12
De wonderlijke wereld van Gumball
10:23
De wonderlijke wereld van Gumball
10:34
De wonderlijke wereld van Gumball
10:49
Zomer Kamp Eiland
11:00
Zomer Kamp Eiland
11:14
Unikitty
11:25
Unikitty
11:36
Unikitty
11:51
The Tom & Jerry Show
11:58
The Tom & Jerry Show
12:04
The Tom & Jerry Show
12:15
The Tom & Jerry Show
12:21
The Tom & Jerry Show
12:28
The Tom & Jerry Show
12:39
Wat beren leren
12:49
Wat beren leren
13:01
Adventure Time
13:11
Adventure Time
13:26
Adventure Time
13:36
Adventure Time
13:50
Adventure Time
14:00
Adventure Time
14:15
Adventure Time
14:26
Adventure Time
14:41
De wonderlijke wereld van Gumball
14:52
De wonderlijke wereld van Gumball
15:03
De wonderlijke wereld van Gumball
15:14
De wonderlijke wereld van Gumball
15:30
Teen Titans Go! - Elements
15:40
Teen Titans Go! - Elements
15:54
Teen Titans Go! - Elements
16:04
Teen Titans Go! - Elements
16:19
Unikitty
16:29
Unikitty
16:45
De wonderlijke wereld van Gumball
16:56
De wonderlijke wereld van Gumball
17:06
De wonderlijke wereld van Gumball
17:17
De wonderlijke wereld van Gumball
17:34
De wonderlijke wereld van Gumball
17:45
De wonderlijke wereld van Gumball
18:00
Teen Titans Go! - Elements
18:10
Teen Titans Go! - Elements
18:24
Teen Titans Go! - Elements
18:32
Teen Titans Go! - Elements
18:41
Teen Titans Go! - Elements
18:55
Craig van de Kreek
19:06
Craig van de Kreek
19:20
Craig van de Kreek
19:31
Craig van de Kreek
19:46
Wat beren leren
19:56
Wat beren leren
20:14
Ben 10
20:24
Ben 10
20:35
Bakugan: Battle planet
20:46
Bakugan: Battle planet
21:00
De wonderlijke wereld van Gumball
21:11
De wonderlijke wereld van Gumball
21:24
De wonderlijke wereld van Gumball
21:35
De wonderlijke wereld van Gumball
21:50
De wonderlijke wereld van Gumball
22:00
De wonderlijke wereld van Gumball
22:12
De wonderlijke wereld van Gumball
22:22
De wonderlijke wereld van Gumball
22:33
De wonderlijke wereld van Gumball
22:44
De wonderlijke wereld van Gumball
22:55
De wonderlijke wereld van Gumball
23:06
De wonderlijke wereld van Gumball
23:17
De wonderlijke wereld van Gumball
23:28
De wonderlijke wereld van Gumball
23:38
De wonderlijke wereld van Gumball
23:50
De wonderlijke wereld van Gumball
0:01
De wonderlijke wereld van Gumball
0:12
De wonderlijke wereld van Gumball
0:24
Angelo Rules
0:35
Angelo Rules
0:46
Angelo Rules
0:56
Angelo Rules
1:07
Angelo Rules
1:17
Angelo Rules
1:28
Angelo Rules
1:38
Angelo Rules
1:49
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:10
Angelo Rules
2:21
Angelo Rules
2:32
Angelo Rules
2:42
Angelo Rules
2:53
Angelo Rules
3:03
Angelo Rules
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:25
De wonderlijke wereld van Gumball
3:36
De wonderlijke wereld van Gumball
3:47
De wonderlijke wereld van Gumball
3:59
De wonderlijke wereld van Gumball
4:09
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:31
De wonderlijke wereld van Gumball
4:42
De wonderlijke wereld van Gumball
4:53
De wonderlijke wereld van Gumball
5:04
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:25
De wonderlijke wereld van Gumball
5:37
De wonderlijke wereld van Gumball
5:48
De wonderlijke wereld van Gumball
8:36
Monster fish
9:31
Yukon vet
10:19
Wild Mongolia: Land of extremes
11:09
Wild Mongolia: Land of extremes
11:59
Monster Snakes
12:52
Animal fight club
13:44
Animal fight club
14:36
Animal fight club
15:26
Animal fight club
16:17
World's Weirdest Pets
17:07
Animal fight club
17:57
Natuur op Z: Africa's hunters
18:49
Natuur op Z: Africa's hunters
19:41
Monster Snakes
20:33
Natuur op Z: Africa's hunters
21:24
World's Weirdest Pets
22:14
Yukon vet
23:03
Animal fight club
23:53
Natuur op Z: Africa's hunters
0:45
Monster Snakes
1:37
Animal fight club
2:24
Animal fight club
3:11
Animal fight club
3:57
Animal fight club
4:44
Ultimate Animals
5:08
Ultimate Animals
5:32
Outback Wrangler
8:25
Ancient Aliens
9:20
Forged in Fire
10:10
Ancient Aliens
11:05
Alone
12:00
Ancient Aliens
12:55
Forged in Fire
13:50
Forged in Fire
14:40
American pickers
15:35
Pawn Stars UK
16:05
Storage wars
16:30
Pawn Stars UK
17:00
American pickers
17:55
Ice road truckers
18:50
Mijn History Moment
19:00
Pawn stars
20:00
The Tesla Files
21:00
Forged in Fire Armed Forces Tournament
22:00
Ax Men
23:00
American pickers
0:00
Pawn Stars UK
0:30
Storage wars
0:55
The Tesla Files
1:50
Forged in Fire Armed Forces Tournament
2:35
Ax Men
3:20
Pawn Stars UK
3:40
Forged in Fire
4:20
Alone
5:05
Pawn stars
8:50
How do they do it?
9:14
How it's made
9:38
How it's made
10:02
How it's made
10:26
Sci-Fi Saved My Life
11:14
X-ray mega airport
12:02
The gamechangers: Inventing the world
12:50
Strip the cosmos
13:38
How do they do it?
14:02
How it's made
14:26
How it's made
14:50
How it's made
15:14
Sci-Fi Saved My Life
16:02
The gamechangers: Inventing the world
16:50
Strip the cosmos
17:40
Mega engineering
18:30
America's Lost Vikings
19:20
How do they do it?
19:45
How it's made
20:10
The gamechangers: Inventing the world
21:00
America's Lost Vikings
21:50
Sci-Fi Saved My Life
22:40
How do they do it?
23:05
How it's made
23:30
Mega engineering
0:20
Strip the cosmos
1:10
The gamechangers: Inventing the world
2:00
America's Lost Vikings
2:48
Sci-Fi Saved My Life
3:36
Mega engineering
4:24
How do they do it?
4:48
How it's made
5:12
Strip the cosmos
8:00
The Professionals
9:01
Retourtje toen
9:33
Nederland toen
10:02
Tommy teleshopping
11:00
Van de koele meren des doods
11:34
Rijk verleden
12:00
Tommy teleshopping
13:31
Love for the Campsite
14:00
Tommy teleshopping
14:30
Mijn nostalgisch Nederland
15:00
Tommy teleshopping
15:31
On the Buses
16:00
La Piovra
17:00
Kloosters en Abdijen
17:30
Een bijzonder jaar
18:00
Wordt u al geholpen?
18:33
Keeping Up Appearances
19:04
Gouden amusement
19:34
Top 40 Hitdossier
20:01
Eeuwige Sterren
20:31
Hetty Feather
21:01
Stephen Fry - HIV and me
22:03
La Piovra
23:01
Wordt u al geholpen?
23:34
Keeping Up Appearances
0:04
Hetty Feather
0:34
Ouwe Jongens Smørrebrød
0:49
Ouwe Jongens Smørrebrød
1:01
The Onedin Line
2:00
The High Chaparral
3:01
The High Chaparral
4:00
'Allo 'allo!
4:30
La Piovra
5:30
The Professionals
8:45
True crime with Aphrodite Jones
9:40
Southern fried homicide
10:35
Murder Chose Me
11:30
Murder Chose Me
12:25
Deadline: Crime with Tamron Hall
13:20
Nightmare next door
14:15
Nightmare next door
15:10
Southern fried homicide
16:05
The perfect murder
17:00
The perfect murder
18:00
Disappeared
19:00
Disappeared
20:00
Love Kills
21:00
Forbidden: Dying for love
22:00
The Shadows of Death
23:00
Blood Runs Cold
0:00
Blood Runs Cold
1:00
Forbidden: Dying for love
2:00
The Shadows of Death
2:45
Love Kills
3:30
Disappeared
4:20
Southern fried homicide
5:10
Deadline: Crime with Tamron Hall
7:45
Wagner: Lohengrin
11:20
3voor12 presenteert ...
12:20
Live update operatie Nachtwacht
12:50
Tip
Taxi Teheran
14:10
Denk maar aan iets blauws
14:15
Een Hollander in Parijs
14:40
Podium Dans
15:10
De muur
16:00
Het uur van de wolf: De gewelddadige streek van Francis Bacon
16:50
In het voetspoor van Bach extra
18:05
Six over Rembrandt
18:18
Dichter draagt voor
18:20
Back to North Sea Jazz
19:25
ADE 2017: Underworld
20:25
Denk maar aan iets blauws
20:30
Let there be light
21:50
Het uur van de wolf: De reis van Jean-Michel Jarre
22:45
ADE 2018: Colin Benders & Metropole Orkest
0:00
Amsterdam Dance Event 2018
0:40
Tip
Caos calmo
2:25
Tip
Taxi Teheran
3:40
Podium Dans
4:15
Tip
Slumdog Millionaire
8:45
Stadt Land Kunst
9:50
Erich Mielke - Meister der Angst
11:20
Berlin - oder: Die Kunst der Flucht
12:15
Re: Streit um Camembert - Die Käse-Krieger
12:50
Journal
13:05
Stadt Land Kunst
14:00
Tip
L'argent des autres
15:45
Mit dem Zug ...
16:40
Xenius
17:10
Wo Bücher die Welt bedeuteten
17:40
Arktika Incognita
18:30
Arktis - Leuchtendes Leben unterm Eis
19:20
Journal
19:40
Re: Knast ohne Gitter - Wie gut funktioniert alternatives Strafen?
20:15
Tip
Die Spur der Mörder
21:45
Strip, Sex & Crime: Die Geschichte der Chippendales
22:35
Teddy Pendergrass: If You Don't Know Me
0:20
Tracks
1:05
Lomepal - Drei Tage Rap im Studio Motorbass
2:15
Journal
2:35
28 Minuten
3:20
28 Minuten
4:05
Bilder allein zuhaus
4:10
Die großen Mythen
4:36
Pause
Geen programmering
6:00
Edwin op Noord
10:00
Babette op Noord
13:00
Karel op Noord
16:00
Oetse op Noord
18:00
Noord vandaag
18:22
Klouk
18:25
Weerbericht
18:30
Noord vandaag
18:52
Klouk
18:55
Weerbericht
19:00
Noord vandaag
19:22
Klouk
19:25
Weerbericht
19:30
Noord vandaag
19:52
Klouk
19:55
Weerbericht
20:00
Noord vandaag
20:22
Klouk
20:25
Weerbericht
20:30
Noord vandaag
20:52
Klouk
20:55
Weerbericht
21:00
Noord vandaag
21:22
Klouk
21:25
Weerbericht
21:30
Noord vandaag
21:52
Klouk
21:55
Weerbericht
22:00
Noord vandaag
22:22
Klouk
22:25
Weerbericht
22:30
Noord vandaag
22:52
Klouk
22:55
Weerbericht
23:00
Noord vandaag
23:22
Klouk
23:25
Weerbericht
23:30
Noord vandaag
23:52
Klouk
23:55
Weerbericht
0:00
Noord vandaag
0:22
Klouk
0:25
Weerbericht
0:30
Noord vandaag
0:52
Klouk
0:55
Weerbericht
1:00
Noord vandaag
1:20
Klouk
1:23
Weerbericht
1:25
Noord vandaag
1:45
Klouk
1:48
Weerbericht
1:50
Noord vandaag
2:10
Klouk
2:13
Weerbericht
2:15
Noord vandaag
2:35
Klouk
2:38
Weerbericht
2:40
Noord vandaag
3:00
Klouk
3:03
Weerbericht
3:05
Noord vandaag
3:25
Klouk
3:28
Weerbericht
3:30
Noord vandaag
3:50
Klouk
3:53
Weerbericht
3:55
Noord vandaag
4:15
Klouk
4:18
Weerbericht
4:20
Noord vandaag
4:40
Klouk
4:43
Weerbericht
4:45
Noord vandaag
Geen programmering
6:00
Sokkebalje
9:00
Juster
13:05
Noardewyn live op TV
16:00
Klipkar tv
17:00
Fryslân Hjoed
17:15
It Waar
17:20
Hea!
17:30
Weromrop.tv
17:45
Noardewyn live kompilaasje
18:00
Fryslân Hjoed
18:15
It Waar
18:20
Hea!
18:30
Weromrop.tv
18:45
Noardewyn live kompilaasje
19:00
Fryslân Hjoed
19:15
It Waar
19:20
Hea!
19:30
Weromrop.tv
19:45
Noardewyn live kompilaasje
20:00
Fryslân Hjoed
20:15
It Waar
20:20
Hea!
20:30
Weromrop.tv
20:45
Noardewyn live kompilaasje
21:00
Fryslân Hjoed
21:15
It Waar
21:20
Hea!
21:30
Weromrop.tv
21:45
Noardewyn live kompilaasje
22:00
Fryslân Hjoed
22:15
It Waar
22:20
Hea!
22:30
Weromrop.tv
22:45
Noardewyn live kompilaasje
23:00
Fryslân Hjoed
23:15
It Waar
23:20
Hea!
23:30
Weromrop.tv
23:45
Noardewyn live kompilaasje
0:00
Fryslân Hjoed
0:15
It Waar
0:20
Klipkar tv
1:00
Fryslân Hjoed
1:15
It Waar
1:25
Hea!
1:30
Weromrop.tv
1:45
Noardewyn live kompilaasje
2:00
Fryslân Hjoed
2:15
It Waar
2:25
Hea!
2:30
Weromrop.tv
2:45
Noardewyn live kompilaasje
3:00
Fryslân Hjoed
3:15
It Waar
3:25
Hea!
3:30
Weromrop.tv
3:45
Noardewyn live kompilaasje
4:00
Fryslân Hjoed
4:15
It Waar
4:25
Hea!
4:30
Weromrop.tv
4:45
Noardewyn live kompilaasje
Geen programmering
6:00
Radio - Met Rene in de ochtend
9:00
Radio - Met Anouk door de morgen
12:00
Radio - Met Judith door de middag
15:00
Radio - Met Arnold naar de avond
17:00
Drenthe nu
17:16
De Warming-up
17:30
Ondernemen in Drenthe
18:00
NOS Journaal
18:18
Drenthe nu
18:34
De Warming-up
18:48
Op Tjak
18:53
Drenthe's muziekmix
19:00
Drenthe nu
19:16
De Warming-up
19:30
Ondernemen in Drenthe
20:00
Drenthe nu
20:16
De Warming-up
20:30
Ondernemen in Drenthe
21:00
Drenthe nu
21:16
De Warming-up
21:30
Ondernemen in Drenthe
22:00
Drenthe nu
22:16
De Warming-up
22:30
Ondernemen in Drenthe
23:00
Drenthe nu
23:16
De Warming-up
23:30
Ondernemen in Drenthe
0:00
Drenthe nu
0:13
De Warming-up
0:24
Ondernemen in Drenthe
0:51
Drenthe nu
1:04
De Warming-up
1:15
Ondernemen in Drenthe
1:42
Drenthe nu
1:55
De Warming-up
2:06
Ondernemen in Drenthe
2:33
Drenthe nu
2:46
De Warming-up
2:57
Ondernemen in Drenthe
3:24
Drenthe's muziekmix
3:32
Drenthe nu
3:45
De Warming-up
3:56
Ondernemen in Drenthe
4:23
Drenthe nu
4:36
De Warming-up
4:47
Ondernemen in Drenthe
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Goeiemorgen Overijssel live
12:00
Thuis in Overijssel
17:00
Thuis in Overijssel
17:30
De Oosttribune
18:00
Thuis in Overijssel
18:30
De Oosttribune
19:00
Thuis in Overijssel
19:30
De Oosttribune
20:00
Thuis in Overijssel
20:30
De Oosttribune
21:00
Thuis in Overijssel
21:30
De Oosttribune
22:00
Thuis in Overijssel
22:30
De Oosttribune
23:00
Thuis in Overijssel
23:30
De Oosttribune
6:00
Dag TV
9:00
Gisteren gemist?
12:00
Dag TV
16:45
RegioNed
17:00
GLD Nieuws
17:20
De Week van Gelderland
18:00
GLD Nieuws
18:20
De Week van Gelderland
19:00
GLD Nieuws
19:20
De Week van Gelderland
20:00
GLD Nieuws
20:20
De Week van Gelderland
21:00
GLD Nieuws
21:20
De Week van Gelderland
22:00
GLD Nieuws
22:20
De Week van Gelderland
23:00
GLD Nieuws
23:20
De Week van Gelderland
Geen programmering
7:30
Dit is Flevoland
11:30
Dit is Flevoland
15:30
Dit is Flevoland
18:00
Dit is Flevoland
18:12
Weer
18:17
RegioNed
18:30
Dit is Flevoland
18:42
Weer
18:47
RegioNed
19:00
Dit is Flevoland
19:12
Weer
19:17
RegioNed
19:30
Dit is Flevoland
19:42
Weer
19:47
RegioNed
20:00
Dit is Flevoland
20:12
Weer
20:17
RegioNed
20:30
Dit is Flevoland
20:42
Weer
20:47
RegioNed
21:00
Dit is Flevoland
21:12
Weer
21:17
RegioNed
21:30
Dit is Flevoland
21:42
Weer
21:47
RegioNed
22:00
Dit is Flevoland
22:12
Weer
22:17
RegioNed
22:30
Dit is Flevoland
22:42
Weer
22:47
RegioNed
23:00
Dit is Flevoland
23:12
Weer
23:17
RegioNed
23:30
Dit is Flevoland
23:42
Weer
23:47
RegioNed
0:00
Dit is Flevoland
0:12
Weer
0:17
RegioNed
0:30
Dit is Flevoland
0:42
Weer
0:47
RegioNed
1:00
Dit is Flevoland + Weer
8:52
Onze man op Texel
9:00
NH nieuws
9:11
Reportage
9:19
Buurten
9:30
NH nieuws
9:41
Reportage
9:49
Onze man op Texel
10:00
NH nieuws
10:11
Reportage
10:19
Buurten
10:30
NH nieuws
10:41
Reportage
10:49
Onze man op Texel
11:00
NH nieuws
11:11
Reportage
11:19
Buurten
11:30
NH nieuws
11:41
Reportage
11:49
Onze man op Texel
12:00
NH nieuws
12:11
Reportage
12:19
Buurten
12:30
NH nieuws
12:41
Reportage
12:49
Onze man op Texel
13:00
NH nieuws
13:11
Reportage
13:19
Buurten
13:30
NH nieuws
13:41
Reportage
13:49
Onze man op Texel
14:00
NH nieuws
14:11
Reportage
14:19
Buurten
14:30
NH nieuws
14:41
Reportage
14:49
Onze man op Texel
15:00
NH nieuws
15:11
Reportage
15:19
Buurten
15:30
NH nieuws
15:41
Reportage
15:49
Onze man op Texel
16:00
NH nieuws
16:11
Reportage
16:19
Buurten
16:30
NH nieuws
16:41
Reportage
16:49
Onze man op Texel
17:00
NH nieuws
17:11
Universiteit van Nederland
17:33
NH nieuws
17:44
Onze man op Texel
17:52
Iconen
18:00
NH nieuws
18:11
Onze man op Texel
18:19
Reportage
18:30
NH nieuws
18:41
Universiteit van Nederland
19:00
NH nieuws
19:11
AZ TV
19:29
NH nieuws
19:40
Universiteit van Nederland
20:00
NH nieuws
20:11
Onze man op Texel
20:19
Reportage
20:30
NH nieuws
20:41
Universiteit van Nederland
21:00
NH nieuws
21:11
AZ TV
21:29
NH nieuws
21:40
Universiteit van Nederland
22:00
NH nieuws
22:11
Onze man op Texel
22:19
Reportage
22:30
NH nieuws
22:41
Universiteit van Nederland
23:00
NH nieuws
23:11
AZ TV
23:29
NH nieuws
23:40
Universiteit van Nederland
0:00
NH nieuws
0:10
AZ TV
0:25
NH nieuws
0:35
Universiteit van Nederland
0:52
Onze man op Texel
1:00
NH nieuws
1:10
AZ TV
1:25
NH nieuws
1:35
Universiteit van Nederland
1:52
Onze man op Texel
2:00
NH nieuws
2:10
AZ TV
2:25
NH nieuws
2:35
Universiteit van Nederland
2:52
Onze man op Texel
3:00
NH nieuws
3:10
AZ TV
3:25
NH nieuws
3:35
Universiteit van Nederland
3:52
Onze man op Texel
4:00
NH nieuws
4:10
AZ TV
4:25
NH nieuws
4:35
Universiteit van Nederland
4:52
Onze man op Texel
5:00
NH nieuws
5:10
AZ TV
5:25
NH nieuws
5:35
Universiteit van Nederland
5:52
Onze man op Texel
8:50
Tekst-TV
9:00
UVandaag
9:20
Van Rossem vertelt
9:30
RegioNed
9:40
Keuken van Utrecht
9:50
Tekst-TV
10:00
UVandaag
10:20
Van Rossem vertelt
10:30
RegioNed
10:40
Keuken van Utrecht
10:50
Tekst-TV
11:00
UVandaag
11:20
Van Rossem vertelt
11:30
RegioNed
11:40
Keuken van Utrecht
11:50
Tekst-TV
12:00
NOS Journaal
12:15
UNieuws
12:20
Van Rossem vertelt
12:30
RegioNed
12:40
UNieuws
12:45
Mooi Utrecht
12:50
Tekst-TV
13:00
NOS Journaal
13:15
UNieuws
13:20
Van Rossem vertelt
13:30
RegioNed
13:40
UNieuws
13:45
Mooi Utrecht
13:50
Tekst-TV
14:00
NOS Journaal
14:15
UNieuws
14:20
Van Rossem vertelt
14:30
RegioNed
14:40
UNieuws
14:45
Mooi Utrecht
14:50
Tekst-TV
15:00
NOS Journaal
15:15
UNieuws
15:20
Van Rossem vertelt
15:30
RegioNed
15:40
UNieuws
15:45
Mooi Utrecht
15:50
Tekst-TV
16:00
NOS Journaal
16:15
UNieuws
16:20
Van Rossem vertelt
16:30
RegioNed
16:40
UNieuws
16:45
Mooi Utrecht
16:50
Tekst-TV
17:00
UNieuws
17:10
UVandaag
17:30
Een Berg Sport
17:40
RegioNed
17:50
Tekst-TV
18:00
UNieuws
18:10
UVandaag
18:30
Een Berg Sport
18:40
RegioNed
18:50
Tekst-TV
19:00
UNieuws
19:10
UVandaag
19:30
Een Berg Sport
19:40
RegioNed
19:50
Tekst-TV
20:00
UNieuws
20:10
UVandaag
20:30
Een Berg Sport
20:40
RegioNed
20:50
Tekst-TV
21:00
UNieuws
21:10
UVandaag
21:30
Een Berg Sport
21:40
RegioNed
21:50
Tekst-TV
22:00
UNieuws
22:10
UVandaag
22:30
Een Berg Sport
22:40
RegioNed
22:50
Tekst-TV
23:00
UNieuws
23:10
UVandaag
23:30
Een Berg Sport
23:40
RegioNed
23:50
Tekst-TV
0:00
UNieuws
0:10
UVandaag
0:30
Een Berg Sport
0:40
RegioNed
0:50
Tekst-TV
1:00
UNieuws
1:10
UVandaag
1:30
Een Berg Sport
1:40
RegioNed
1:50
Tekst-TV
2:00
UNieuws
2:10
UVandaag
2:30
Een Berg Sport
2:40
RegioNed
2:50
Tekst-TV
3:00
UNieuws
3:10
UVandaag
3:30
Een Berg Sport
3:40
RegioNed
3:50
Tekst-TV
4:00
UNieuws
4:10
UVandaag
4:30
Een Berg Sport
4:40
RegioNed
4:50
Tekst-TV
Geen programmering
8:48
RegioNed
9:00
Op de Kaart
9:30
TV West Nieuws
9:48
RegioNed
10:00
Op de Kaart
10:30
TV West Nieuws
10:48
RegioNed
11:00
Op de Kaart
11:30
TV West Nieuws
11:48
RegioNed
12:00
NOS Journaal
12:15
RegioNed
12:30
TV West Nieuws
12:48
RegioNed
13:00
Op de Kaart
13:30
TV West Nieuws
13:48
RegioNed
14:00
Op de Kaart
14:30
TV West Nieuws
14:48
RegioNed
15:00
NOS Journaal
15:15
RegioNed
15:30
TV West Nieuws
15:48
RegioNed
16:00
Op de Kaart
16:30
TV West Nieuws
16:48
RegioNed
17:00
TV West Sport
17:30
TV West Nieuws
17:50
Het Weer met Huub
17:53
RegioNed
18:00
TV West Sport
18:30
TV West Nieuws
18:50
Het Weer met Huub
18:53
RegioNed
19:00
TV West Sport
19:30
TV West Nieuws
19:50
Het Weer met Huub
19:53
RegioNed
20:00
TV West Sport
20:30
TV West Nieuws
20:50
Het Weer met Huub
20:53
RegioNed
21:00
TV West Sport
21:30
TV West Nieuws
21:50
Het Weer met Huub
21:53
RegioNed
22:00
TV West Sport
22:30
TV West Nieuws
22:50
Het Weer met Huub
22:53
RegioNed
23:00
TV West Sport
23:30
TV West Nieuws
23:50
Het Weer met Huub
23:53
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
8:56
RegioNed
9:00
Rijnmond Nieuws
9:16
Bureau Rijnmond
9:26
RegioNed
9:30
Rijnmond Nieuws
9:46
Bureau Rijnmond
9:56
RegioNed
10:00
Rijnmond Nieuws
10:16
Bureau Rijnmond
10:26
RegioNed
10:30
Rijnmond Nieuws
10:46
Bureau Rijnmond
10:56
RegioNed
11:00
Rijnmond Nieuws
11:16
Bureau Rijnmond
11:26
RegioNed
11:30
Rijnmond Nieuws
11:46
Bureau Rijnmond
11:56
RegioNed
12:00
Rijnmond Nieuws
12:16
Bureau Rijnmond
12:26
RegioNed
12:30
Rijnmond Nieuws
12:46
Bureau Rijnmond
12:56
RegioNed
13:00
Rijnmond Nieuws
13:16
Bureau Rijnmond
13:26
RegioNed
13:30
Rijnmond Nieuws
13:46
Bureau Rijnmond
13:56
RegioNed
14:00
Rijnmond Nieuws
14:16
Bureau Rijnmond
14:26
RegioNed
14:30
Rijnmond Nieuws
14:46
Bureau Rijnmond
14:56
RegioNed
15:00
Rijnmond Nieuws
15:16
Bureau Rijnmond
15:26
RegioNed
15:30
Rijnmond Nieuws
15:46
Bureau Rijnmond
15:56
RegioNed
16:00
Rijnmond Nieuws
16:16
Bureau Rijnmond
16:26
RegioNed
16:30
Rijnmond Nieuws
16:46
Bureau Rijnmond
16:56
RegioNed
17:00
Rijnmond Nieuws
17:18
Weer
17:24
FC Rijnmond
18:00
Rijnmond Nieuws
18:18
Weer
18:23
FC Rijnmond
19:00
Rijnmond Nieuws
19:18
Weer
19:23
FC Rijnmond
20:00
Rijnmond Nieuws
20:18
Weer
20:23
FC Rijnmond
21:00
Rijnmond Nieuws
21:18
Weer
21:23
FC Rijnmond
22:00
Rijnmond Nieuws
22:18
Weer
22:23
FC Rijnmond
1:00
RegioNed
1:08
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
9:00
Omroep Zeeland Tekst TV
17:00
Zeeland Nu
17:16
De Slag om de Schelde
17:23
Weer
17:25
Verzeeuwigd
17:30
Omroep Zeeland
17:46
Omroep Zeeland
17:53
Omroep Zeeland
17:55
Omroep Zeeland
18:00
Omroep Zeeland
18:16
Omroep Zeeland
18:23
Omroep Zeeland
18:25
Omroep Zeeland
18:30
Omroep Zeeland
18:46
Omroep Zeeland
18:53
Omroep Zeeland
18:55
Omroep Zeeland
19:00
Omroep Zeeland
19:16
Omroep Zeeland
19:23
Omroep Zeeland
19:25
Omroep Zeeland
19:30
Omroep Zeeland
19:46
Omroep Zeeland
19:53
Omroep Zeeland
19:55
Omroep Zeeland
20:00
Omroep Zeeland
20:16
Omroep Zeeland
20:23
Omroep Zeeland
20:25
Omroep Zeeland
20:30
Omroep Zeeland
20:46
Omroep Zeeland
20:53
Omroep Zeeland
20:55
Omroep Zeeland
21:00
Omroep Zeeland
21:16
Omroep Zeeland
21:23
Omroep Zeeland
21:25
Omroep Zeeland
21:30
Omroep Zeeland
21:46
Omroep Zeeland
21:53
Omroep Zeeland
21:55
Omroep Zeeland
22:00
Omroep Zeeland
22:16
Omroep Zeeland
22:23
Omroep Zeeland
22:25
Omroep Zeeland
22:30
Omroep Zeeland
22:46
Omroep Zeeland
22:53
Omroep Zeeland
22:55
Omroep Zeeland
23:00
Omroep Zeeland
23:16
Omroep Zeeland
23:23
Omroep Zeeland
23:25
Omroep Zeeland
23:30
Omroep Zeeland
23:46
Omroep Zeeland
23:53
Omroep Zeeland
23:55
Omroep Zeeland
Geen programmering
8:10
Wild islands unseen islands
9:05
Wild Australia
10:00
Wild Australia
10:55
Untamed China with Nigel Marven
11:50
Bad dog!
12:45
Dr. Jeff: Rocky Mountain vet
13:40
Animal cribs
14:35
Alaska Monsters
15:30
Everest: beyond the limit
16:25
Animal Cops: Houston
17:20
Bad dog!
18:15
The vet life
19:10
Vet Gone Wild
20:05
Mekong: Soul of a River
21:00
Alaska Monsters
21:55
Pit Bulls and Parolees
22:50
The vet life
23:45
Vet Gone Wild
0:40
Alaska Monsters
1:35
Bad dog!
2:25
The vet life
3:15
Vet Gone Wild
4:02
Mekong: Soul of a River
4:49
Pit Bulls and Parolees
5:36
Meet the Orangutans
7:00
Brabant nieuws
10:00
Brabants Bont
12:57
RegioNed
13:07
Een cijfer voor je leven
13:31
BrabantQuiz
13:36
RegioNed
13:46
Een cijfer voor je leven
14:10
BrabantQuiz
14:15
RegioNed
14:25
Een cijfer voor je leven
14:49
BrabantQuiz
14:54
BrabantQuiz
15:00
NOS journaal met regionieuws
15:16
Een cijfer voor je leven
15:40
BrabantQuiz
15:45
RegioNed
15:55
Een cijfer voor je leven
16:19
BrabantQuiz
16:24
RegioNed
16:34
Een cijfer voor je leven
17:01
Een cijfer voor je leven
17:30
Brabant nieuws
17:53
Weer
17:55
BrabantQuiz
18:00
Merlijn over de grens
18:30
Brabant nieuws
18:55
BrabantQuiz
19:00
Merlijn over de grens
19:30
Brabant nieuws
19:55
BrabantQuiz
20:00
Merlijn over de grens
20:30
Brabant nieuws
20:55
BrabantQuiz
21:00
Merlijn over de grens
21:30
Brabant nieuws
21:55
BrabantQuiz
22:00
Merlijn over de grens
22:30
Brabant nieuws
22:55
BrabantQuiz
23:00
Merlijn over de grens
23:30
Brabant nieuws
23:55
BrabantQuiz
0:00
Merlijn over de grens
0:30
Brabant nieuws
0:49
BrabantQuiz
0:54
Merlijn over de grens
1:18
Brabant nieuws
1:37
BrabantQuiz
1:42
Merlijn over de grens
2:06
Brabant nieuws
2:25
BrabantQuiz
2:30
Merlijn over de grens
2:54
Brabant nieuws
3:13
BrabantQuiz
3:18
Merlijn over de grens
3:42
Brabant nieuws
4:01
BrabantQuiz
4:06
Merlijn over de grens
4:33
BrabantQuiz
4:38
Brabant nieuws
4:57
BrabantQuiz
Geen programmering
6:00
Visual Radio
13:00
L1mburg Centraal
13:26
Dagcarrousel
15:00
NOS Journaal
15:15
Dagcarrousel
16:30
Óngerwaeg
16:46
Blaaskracht Café met Emil
17:00
Óngerwaeg
17:16
Blaaskracht Café met Emil
17:30
L1mburg Centraal
18:00
Óngerwaeg
18:17
Blaaskracht Café met Emil
18:30
L1mburg Centraal
19:00
Óngerwaeg
19:17
Blaaskracht Café met Emil
19:30
L1mburg Centraal
20:00
NOS Journaal
20:30
L1mburg Centraal
21:00
Óngerwaeg
21:16
Blaaskracht Café met Emil
21:30
L1mburg Centraal
22:00
Óngerwaeg
22:17
Blaaskracht Café met Emil
22:30
L1mburg Centraal
23:00
Óngerwaeg
23:17
Blaaskracht Café met Emil
23:30
L1mburg Centraal
0:26
Nachtcarrousel
Geen programmering
9:00
AT5 Nieuws
9:15
Straten van Amsterdam
9:42
Verstilling in de stad
9:44
LHBTIQ
9:49
Het Verkeer
9:52
Amsterdamse Iconen
9:58
CU nieuws
10:00
AT5 Nieuws
10:16
Straten van Amsterdam
10:39
UvNL lezing
10:54
CU nieuws
10:55
Amsterdam informeert
11:00
AT5 Nieuws
11:15
Straten van Amsterdam
11:42
Het Verkeer
11:45
Bouw woon leef
11:57
CU nieuws
12:00
AT5 Nieuws
12:17
Straten van Amsterdam
12:43
Verstilling in de stad
12:46
Amsterdam informeert
12:49
Amsterdamse Iconen
12:55
Het Verkeer
12:58
CU nieuws
13:00
AT5 Nieuws