TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Fox Sports 1

Eurosport 2

Boomerang

9:30
NOS Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
NOS Journaal
10:15
NOS Journaal
10:30
NOS Journaal
10:40
NOS Journaal
11:05
De avondetappe
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
Kook mee met MAX
13:01
NOS Sport: WK zwemmen
14:00
Tip
NOS Sport: WK zwemmen
15:05
NOS Journaal
15:30
Kook mee met MAX
15:50
Jinek
16:57
Socutera
17:00
NOS Journaal
17:10
Tip
Andere tijden sport
18:00
NOS Journaal
18:20
EenVandaag
18:50
Sportjournaal
19:15
Jaïr in goed gezelschap
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
MAX vakantieman
21:15
Tip
We zijn er bijna!
22:05
Tip
De avondetappe
23:00
Jinek
23:55
NOS Journaal
0:25
Jinek
1:25
EenVandaag
2:00
NOS Journaal
2:10
NOS Journaal
Geen programmering
9:30
Tims ^ tent: maar dan in een bungalow met sterren
10:10
Tip
Made in Europe
11:00
NOS Journaal
11:15
United shades of America
12:00
Adieu God?
12:30
BinnensteBuiten
13:00
NOS Journaal
13:20
MAX Maakt Mogelijk
13:30
Rail away
14:00
NOS Journaal
14:15
Het uur van de wolf: Jan Wolkers spreekt...
15:20
Ersin in wonderland
16:00
NOS Journaal
16:10
Blauw bloed
16:45
Metterdaad
17:00
NOS Journaal
17:15
Tip
A place to call home
18:10
De slimste mens
19:00
Tip
BinnensteBuiten
19:30
Tip
Tokidoki
20:25
De slimste mens
21:10
Tip
Planeet Nigeria
22:00
Nieuwsuur
22:45
Tip
2Doc: De hoofdprijs
0:00
De nachtzoen
0:10
Nieuwsuur
0:55
Nieuwsuur
9:25
Hoi Duggee
9:35
Kindertijd
10:00
Rintje
10:10
Teletubbies
10:20
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:30
Sarah en Eend
10:37
Timmy tijd
10:40
Woezel & Pip overal vriendjes
10:55
Pieter Konijn
11:10
Sesamstraat: 10 voor ...
11:24
Rita & Krokodil
11:30
Pingu in de stad
11:36
Pim en Pom
11:40
Wickie de Viking
11:55
Masha en de beer
12:00
Mike de ridder
12:15
Waffel de wonderhond
12:30
Mega Mindy
12:55
Babar en de belevenissen van Badou
13:10
Kindertijd
13:35
Inui
13:45
Sesamstraat
14:00
Bollie & Billie
14:10
Pippi Langkous
14:40
The jungle book
14:50
Bommetje!
15:45
Betreden op eigen risico
16:35
#forever
16:45
#forever
17:00
Find me in Paris
17:25
Brugklas
17:35
Tip
Brugklas
17:50
SpangaS
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
Keuringsdienst van waarde quiz
19:55
Tip
Broodje gezond
20:30
Tip
All Stars 2: Old Stars
22:35
The dateables
23:25
Sluipschutters
0:00
The Graham Norton show
0:50
Big fish Klaas
1:45
Keuringsdienst van waarde quiz
2:20
Broodje gezond
2:53
Tekst-tv
9:10
RTL Boulevard
10:00
Zomer met Art
11:05
Ik weet er alles van!
11:40
The bold and the beautiful
12:10
McLeod's daughters
13:10
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
13:45
De bloemenstal
14:05
Gordon in wonderland
15:05
Dr. Phil
16:00
Het zit in de familie
17:00
Het Spaanse dorp: Polopos
18:00
Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:50
Burgers' Zoo natuurlijk
19:55
Weer
20:00
Ik weet er alles van!
20:30
Tip
Beter laat dan nooit
21:30
Het Spaanse dorp: Polopos
22:30
Zomer met Art
23:35
Nieuws
23:50
Weer
23:55
RTL Boulevard
0:50
Zomer met Art
1:55
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
2:01
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
8:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
9:50
Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
10:00
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
10:35
Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
10:45
Teleshop 5: Tommy teleshopping
11:00
Teleshop 4: Mediashop
12:30
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
13:30
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
13:45
Teleshop 4: Mediashop
14:20
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:40
Makelaars met een missie
17:40
Dr. Phil
18:30
Deurwaarders UK
19:30
24 uur in de politiecel
20:30
America's next top model
21:30
America's next top model
22:30
24 uur in de ER
23:30
24 uur in de politiecel
0:30
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
9:30
Huizenjacht
10:25
Huizen onder de hamer
11:35
De Vierdaagse
12:05
Utopia
13:05
Huizenjacht
14:00
Huizen onder de hamer
15:00
vtwonen weer verliefd op je huis
16:00
De grote verhuizing
17:00
Marktplaats: Heel Holland handelt
17:30
Marktplaats: Heel Holland handelt
18:00
Klinkt smakelijk
19:00
Hart van Nederland
19:30
Utopia
20:30
Tip
Trouwen in het buitenland
21:30
Beat the box
22:30
Hart van Nederland
22:50
Shownieuws
23:25
Piets weerbericht
23:30
Klinkt smakelijk
0:25
Utopia
1:15
Astro tv
9:24
Ben 10
9:35
Ben 10
9:48
Transformers: Robots in disguise
10:11
Lego Nexo knights
10:34
LEGO Ninjago
10:56
Lego Ninjago
11:15
Power Rangers Ninja Steel
11:37
Oggy en de kakkerlakken
11:44
Oggy en de kakkerlakken
11:54
De uil
12:01
De uil
12:11
De Daltons
12:18
De Daltons
12:30
Tour du jour
13:30
Stop! Politie Nieuw-Zeeland
14:30
Stop! Politie
15:30
Pawn stars
16:00
Pawn stars
16:30
Married with children
17:00
Married with children
17:30
Flodder
18:00
Flodder
18:30
'Allo 'allo!
19:00
Idioten op de weg
19:30
Stop! Politie Nieuw-Zeeland
20:25
Tour du jour
21:30
RTL 7 Darts
0:00
Tour du jour
1:05
Teleshop 7: Glamcam
2:01
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
Geen programmering
18:00
Veronica's funniest
18:10
Kevin can wait
18:40
Kevin can wait
19:05
Anger management
19:35
Anger management
20:00
The big bang theory
20:30
Tip
The Mask
22:35
Tip
Police academy
23:30
Police academy
0:30
Utopia
1:20
Astro tv
4:00
Pause
9:30
Pokémon XY
9:50
Pokémon zon en maan ultra-avonturen
10:15
Pokémon zon en maan ultra-avonturen
10:37
Pokémon XY
11:00
Pokémon XY
11:25
Undercover Kat
11:45
Undercover Kat
12:10
Zip Zip
12:22
Zip Zip
12:34
Zip Zip
12:45
Zip Zip
13:00
Ruimtekuikens in de ruimte
13:20
Ruimtekuikens in de ruimte
13:45
Pokémon XY
14:05
Pokémon XY
14:27
Pokémon XY
14:50
Mini Ninjas
15:00
Mini Ninjas
15:17
Furiki Wheels
15:40
Zip Zip
15:53
Zip Zip
16:05
Milo Murphy's Wet
16:27
Big Hero 6
16:50
Phineas and Ferb
17:00
Phineas and Ferb
17:15
Groen in de Grote Stad
17:38
Groen in de Grote Stad
4:00
Ruimtekuikens in de ruimte
4:22
Ruimtekuikens in de ruimte
4:44
Furiki Wheels
5:06
Furiki Wheels
5:28
The Gronks
5:50
The Gronks
9:31
Chuggington
9:41
Robocar poli
9:56
Troetelbeertjes
10:20
Littlest pet shop: A world of our own
10:31
TiTaToverfeest
10:46
Chloe's toverkast
10:57
StoryZoo op avontuur
11:07
Airport: Winky's avonturen
11:17
The adventures of Chuck and friends
11:28
Wissper
11:36
My little pony
12:00
Monchhichis
12:11
Prinsessia
12:28
Strawberry shortcake
12:52
Enchantimals
13:02
Lalaloopsy
13:26
Lummels
13:36
Ernst, Bobbie en de rest
13:47
Flin & Flo
14:00
Om nom
14:02
Lego city
14:04
Tashi
14:19
Super 4
14:31
Mijn ridder en ik
14:46
Robin Hood
14:58
Mr. Bean
15:11
Blinky Bill
15:25
Zafari
15:48
Het regent gehaktballen
15:59
Miss Moon
16:13
De avonturen van K3
16:25
De avonturen van K3
16:40
Lego friends: Girls on a mission
16:50
Barbie Dreamtopia
17:05
Goede tijden, slechte tijden
17:35
The bold and the beautiful
18:05
The bold and the beautiful
18:35
Dr. Quinn, medicine woman
19:35
McLeod's daughters
20:30
Tip
The Peacemaker
23:05
Tip
House
0:00
Dr. Quinn, medicine woman
1:00
Teleshop 8: Mediashop
2:01
Teleshop 8: Mediashop
9:30
RTL Z Nieuws
9:45
RTL Z Nieuws
10:00
RTL Z Nieuws
10:15
RTL Z Nieuws
10:30
RTL Z Nieuws
10:45
RTL Z Nieuws
11:00
RTL Z Nieuws
11:15
RTL Z Nieuws
11:30
RTL Z Nieuws
11:45
RTL Z Nieuws
12:00
RTL Z Nieuws
12:15
RTL Z Nieuws
12:30
RTL Z Nieuws
12:45
RTL Z Nieuws
13:00
RTL Z Nieuws
13:15
RTL Z Nieuws
13:30
RTL Z Nieuws
13:45
RTL Z Nieuws
14:00
Buitenlucht
14:30
Kijker aan Z
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
RTL Z Nieuws
15:30
RTL Z Nieuws
15:45
RTL Z Nieuws
16:00
RTL Z Nieuws
16:15
RTL Z Nieuws
16:30
MKB Ondernemerscafé
17:00
RTL Z Nieuws
17:15
RTL Z Nieuws
17:30
RTL Z Nieuws
17:45
RTL Z Nieuws
18:00
Pawn stars
18:30
Pawn stars
19:00
Pawn stars
19:30
American pickers
20:30
Life stories
21:30
Tip
Life stories
22:30
Life stories
23:30
Life stories
0:30
Z Doc: The cruise
1:30
Z Doc: The cruise
2:20
Z Doc: The cruise
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
9:26
How I met your mother
9:46
South Park
10:07
South Park
10:29
Bob's burgers
10:49
Bob's burgers
11:08
Family guy
11:28
Family guy
11:48
Family guy
12:08
Modern family
12:33
Modern family
12:58
How I met your mother
13:21
How I met your mother
13:45
Friends
14:07
Friends
14:34
South Park
14:58
South Park
15:24
Bob's burgers
15:48
Bob's burgers
16:15
Family guy
16:41
Family guy
17:00
Modern family
17:28
Modern family
17:55
How I met your mother
18:22
How I met your mother
18:48
Friends
19:16
Friends
19:46
Young Sheldon
20:05
Young Sheldon
20:32
Single Parents
21:00
Drunk history
21:26
Friends
21:55
Friends
22:24
How I met your mother
22:52
How I met your mother
23:19
Modern family
23:47
Modern family
0:07
Bob's burgers
0:33
Bob's burgers
0:59
South Park
1:25
South Park
1:51
The Daily Show
2:18
The Daily Show
2:44
Most Ridiculous
3:05
Most Ridiculous
3:25
Takeshi's Castle Thailand
3:47
Takeshi's Castle Thailand
4:08
The Daily Show
4:35
Most Ridiculous
4:55
Most Ridiculous
5:16
Takeshi's Castle Thailand
5:38
Takeshi's Castle Thailand
9:15
The Simpsons
9:38
The real O'Neals
10:00
The real O'Neals
10:25
The real O'Neals
10:51
The real O'Neals
11:18
The real O'Neals
11:43
Cheers
12:10
Cheers
12:40
Frasier
13:07
Frasier
13:37
Million dollar listing NY
14:30
Million dollar listing NY
15:24
Will & Grace
15:52
Will & Grace
16:21
Will & Grace
16:49
Will & Grace
17:18
Will & Grace
17:39
The Simpsons
18:05
The Simpsons
18:29
Million dollar listing NY
19:27
The X-Files essential collection
20:24
The X-Files essential collection
21:23
The exorcist
22:19
The exorcist
23:15
The exorcist
0:11
The exorcist
1:08
The strain
1:50
The strain
2:30
Quantico
3:13
Storage hunters UK
3:57
Storage hunters UK
4:42
Storage hunters UK
Geen programmering
9:00
Strip n' rip
9:45
Gold divers
10:30
Mythbusters
11:15
How do they do it?
11:40
How do they do it?
12:05
How do they do it?
12:30
Apollo the forgotten films
14:00
Salvage dawgs
14:20
Salvage dawgs
14:45
Gold rush
15:30
How do they do it?
15:50
How do they do it?
16:15
Insane pools: Off the deep end
17:00
Kindig customs
18:00
Garage gold
18:30
Salvage hunters
19:30
Salvage hunters
20:30
Outback opal hunters
21:30
Gold Rush: Dave Turin's lost mine
22:30
Wheeler dealers
23:30
Fast n' loud
0:30
Alaska: The last frontier
1:30
Baggage battles
2:00
Outback opal hunters
2:50
Gold Rush: Dave Turin's lost mine
3:40
Treehouse masters
4:30
Gold rush
5:15
Outback truckers
9:08
Dog whisperer
9:56
Cesar to the rescue
10:40
King fishers
11:26
King fishers
12:12
Bid & destroy
12:35
Bid & destroy
12:58
Bid & destroy
13:21
Car S.O.S.
14:13
Car S.O.S.
15:13
Drain the oceans
16:13
Hot roads world's most dangerous roads
17:10
Air crash investigation
18:07
Cesar to the rescue
19:03
The incredible dr. Pol
20:01
Air crash investigation
21:00
Herod's lost tomb update
21:58
Japan: Between earth and sky
22:56
The story of God with Morgan Freeman
23:56
Mummy mysteries
0:54
The Asian century
1:45
Megafactories
2:31
Megafactories
3:19
Lawless Island Alaska compilations
4:04
Locked up abroad
4:50
Science of stupid
5:14
Science of stupid
5:38
Science of stupid
9:20
Say yes to the dress UK
9:45
Say yes to the dress Benelux
10:10
90 day fiancé: Happily ever after?
11:55
Tattoo fixers
12:55
Say yes to the dress UK
13:25
Say yes to the dress UK
13:55
Say yes to the dress Benelux
14:20
Curvy brides boutique
14:50
90 days to wed: Before the 90 days
15:40
My lottery dream home
16:10
Vacation house for free
17:05
Beachfront bargain hunt
17:30
Beachfront bargain hunt
18:00
Amanda to the rescue
19:00
Say yes to the dress UK
19:30
Say yes to the dress UK
20:00
Say yes to the dress Benelux
20:30
My 600lb Life
22:20
Dr. Pimple Popper
23:10
Body bizarre
0:00
My 600lb Life
1:40
Amanda to the rescue
2:25
Say yes to the dress UK
2:50
Say yes to the dress UK
3:15
Say yes to the dress Benelux
3:40
Body bizarre
4:25
Beachfront bargain hunt
4:50
Vacation house for free
5:35
My lottery dream home
9:15
Puppy Dog Pals
9:40
Puppy Dog Pals
10:00
PJ Masks
10:25
PJ Masks
10:45
PJ Masks
11:00
The Lion Guard
11:25
The Lion Guard
11:48
De speelgoeddokter
12:00
De speelgoeddokter
12:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:40
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:20
Undercover Kat
13:40
Zip Zip
13:50
Zip Zip
14:00
Zip Zip
14:10
Zip Zip
14:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
14:45
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
15:10
DuckTales
15:30
Groen in de Grote Stad
15:50
Phineas and Ferb
16:20
Ruimtekuikens in de ruimte
16:35
Ruimtekuikens in de ruimte
16:40
Star Vs the Forces Of Evil
17:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
17:35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:00
Gravity Falls
18:25
Hotel Transylvanië: de serie
18:45
Groen in de Grote Stad
19:10
DuckTales
19:30
Bizaardvark
19:55
Jessie
20:20
De Middelste van 7
20:45
Summer Camp
21:05
Bizaardvark
21:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:10
LoliRock
22:30
LoliRock
22:50
De Psammy Show
23:00
De Psammy Show
23:12
De Psammy Show
23:22
De Psammy Show
23:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
23:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
0:10
LoliRock
0:30
LoliRock
0:52
De Psammy Show
1:05
De Psammy Show
1:15
De Psammy Show
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:40
LoliRock
3:00
LoliRock
3:25
De Psammy Show
3:37
De Psammy Show
3:49
De Psammy Show
4:11
PJ Masks
4:34
PJ Masks
4:57
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:40
LoliRock
7:00
TV Winkel
15:00
The doctors
15:55
Huizenjacht
16:50
Tip
Chicago fire
17:45
Tip
Chicago fire
18:30
The A-team
19:30
The A-team
20:30
Zoo
21:25
Tip
Zoo
22:20
Zoo
23:05
Tip
Criminal minds: Beyond borders
0:00
The good wife
0:55
Astro tv
2:25
Tommy teleshopping
4:55
Loop Hart van Nederland
9:00
Then vs Now
10:00
Clickbait
10:20
The Hills: New beginnings
11:10
The Hills: New beginnings
11:55
The Hills: New beginnings
12:50
The Hills: New beginnings
13:45
Teen Mom 2
14:35
Teen Mom 2
15:25
Teen Mom 2
16:15
Teen Mom 2
17:05
RuPaul's Drag Race
17:55
RuPaul's Drag Race
18:45
Catfish: The tv show
19:35
Catfish: The tv show
20:30
The Charlotte Show
21:30
The Charlotte Show
22:30
Ex on the Beach
23:30
Ex on the Beach
0:30
Ridiculousness
1:00
Ridiculousness
1:30
Ridiculousness
2:00
Music Television
9:24
Henry Danger
9:48
De avonturen van Kid Danger
10:12
Huize Herrie
10:36
Huize Herrie
10:57
Huize Herrie
11:21
Noobees
12:07
Game Shakers
12:32
Game Shakers
12:57
Knight Squad
13:22
Knight Squad
13:47
De Thundermans
14:13
De Thundermans
14:39
Droomkamers
15:04
Paradise Run
15:30
Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
15:55
SpongeBob SquarePants
16:06
SpongeBob SquarePants
16:24
De pinguïns van Madagascar
16:47
Huize Herrie
17:00
Huize Herrie
17:12
Huize Herrie
17:25
De Thundermans
17:50
Knight Squad
18:15
Cousins For Life
18:39
Henry Danger
19:05
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:29
Huize Herrie
19:53
SpongeBob SquarePants
20:20
De Thundermans
20:45
De Thundermans
21:08
SpongeBob SquarePants
21:30
Bella en de Bulldogs
21:48
De Thundermans
22:10
Big time rush
22:30
Sam & Cat
22:52
Avatar: De legende van Aang
23:14
Victorious
23:37
iCarly
23:59
Kenan & Kel
0:22
The angry beavers
0:46
CatDog
1:09
Rugrats
1:31
Rocko's modern life
1:54
SpongeBob SquarePants
2:16
SpongeBob SquarePants
2:38
Rabbids invasie
2:46
Regal Academy
3:06
Vang Blake!
3:28
De pinguïns van Madagascar
3:50
De pinguïns van Madagascar
4:12
Winx club
4:35
Winx club
Geen programmering
9:05
The Hairy Bikers' Chicken & Egg
9:55
Made in Italy with Silvia Colloca
10:20
Wat eten we vandaag?
10:35
Jamie & Jimmy's food fight club
11:25
Jamie & Jimmy's food fight club
12:15
James Martin's home comforts
13:00
Anthony Bourdain: The Layover
13:45
Wat eten we vandaag?
14:00
Made in Italy with Silvia Colloca
14:30
Ainsley's Caribbean kitchen
15:30
De worsten van Babel on tour
16:05
De worsten van Babel on tour
16:45
Wat eten we vandaag?
16:55
Wat eten we vandaag?
17:15
Wat eten we vandaag?
17:30
The Hairy Bikers' Chicken & Egg
18:35
Donal's meals in minutes
19:05
Anthony Bourdain: The Layover
20:00
Junior Masterchef Australia
20:45
Zomersmaken
21:00
Ainsley's Caribbean kitchen
22:00
Jimmy's Australian food adventure
22:55
Wat eten we vandaag?
23:15
Junior Masterchef Australia
23:55
Zomersmaken
0:15
Ainsley's Caribbean kitchen
1:15
Jimmy's Australian food adventure
2:05
James Martin's home comforts
2:50
Anthony Bourdain: The Layover
3:35
Donal's meals in minutes
4:00
Junior Masterchef Australia
4:35
Zin in de zomer special
Geen programmering
9:05
Death in paradise
10:05
Midsomer murders
10:50
Midsomer murders
11:45
The Durrells
12:35
Tip
Father Brown
13:25
Death in paradise
14:25
Midsomer murders
15:15
Midsomer murders
16:05
The Durrells
17:00
Tip
Father Brown
17:55
Death in paradise
18:55
Death in paradise
20:00
Midsomer murders
21:00
Midsomer murders
22:00
Catastrophe
22:35
Catastrophe
23:15
McMafia
0:20
McMafia
1:20
The last kingdom
2:25
McMafia
3:25
McMafia
4:25
The last kingdom
Geen programmering
9:00
Zomerbeelden
11:30
Vive le vélo
12:30
Switch
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Dagelijkse zomerkost
13:50
Thuis
14:25
Les petits meurtres d'Agatha Christie
16:00
Natural born rebels
16:45
Neighbours
17:05
Commissaris Witse
18:04
Het journaal update
18:10
Weer
18:15
Escape to the chateau
19:00
Journaal
19:40
Dagelijkse zomerkost
20:00
Weer
20:05
De stoel
20:10
F.C. De Kampioenen
20:45
Switch
21:15
Vive le vélo
22:20
Journaal
22:35
Weer
22:40
Riviera
23:24
Keno
23:25
Dagelijkse zomerkost
23:45
Herhalingen
9:00
Zomerbeelden
12:30
Rolkrant
14:00
Ketnet Junior
19:05
The art of France
20:00
Terzake
20:20
Terzake docu: Green Warriors
21:05
Belpop classics
22:00
Chasing the moon
23:55
Herhalingen
9:05
Wielrennen
11:00
Wielrennen
12:00
Schermen
13:00
Wielrennen
14:50
Olympische Spelen
15:50
Schermen
20:05
Nieuws
20:20
Wielrennen
21:00
Wielrennen
22:00
Wielrennen
23:00
Nieuws
23:15
Wielrennen
0:00
Wielrennen
1:00
Rally
1:30
Schermen
3:00
Wielrennen
4:00
Wielrennen
Geen programmering
7:00
Breakfast
10:15
Wanted Down Under
11:00
Homes Under the Hammer
12:00
The Empty Housing Scandal
12:45
Armchair Britain
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News
14:30
BBC London News
14:45
Red Rock
15:30
Escape to the Country
16:30
Make Me a Dealer
17:15
Flog It!
18:15
Pointless
19:00
BBC News
19:30
BBC London News
20:00
The One Show
20:30
Our Lives
21:00
EastEnders
21:30
Panorama
22:00
Who Do You Think You Are?
23:00
BBC News
23:25
BBC London News
23:30
Weather
23:35
This Country
0:00
Have I Got a Bit More Old News for You
0:40
Live at the Apollo
1:25
Weather for the Week Ahead
1:30
BBC News
9:30
The Week in Parliament
10:00
BBC News
11:00
Victoria Derbyshire
12:00
BBC Newsroom Live
13:15
Politics Live
14:00
Triathlon: World Series
16:00
Holiday of My Lifetime with Len Goodman
16:45
Swimming: World Championship
18:15
Antiques Road Trip
19:00
Celebrity Eggheads
19:30
Best House in Town
20:00
Rick Stein's Road to Mexico
21:00
Nadiya's Time to Eat
21:30
University Challenge
22:00
Horizon
23:00
I Love
23:30
Newsnight
0:10
Weather
0:15
The Mighty Redcar
1:00
The Mighty Redcar
1:45
Sign Zone: Serengeti
2:45
Sign Zone: Countryfile
3:45
This is BBC Two
9:15
Last of the Summer Wine
9:45
Last of the Summer Wine
10:15
Doctors
10:40
Casualty
11:30
The coroner
12:15
Last of the Summer Wine
12:45
Bargain Hunt
13:30
DIY SOS
14:25
DIY SOS
15:15
Casualty
16:05
The coroner
16:50
Last of the Summer Wine
17:20
Last of the Summer Wine
17:50
Doctors
18:20
DIY SOS
19:15
Father Brown
20:00
Doctors
20:30
EastEnders
21:00
Silk
21:55
The last post
22:45
Back
23:10
Ill Behaviour
23:40
The Kettering incident
0:30
Tip
Happy Valley
1:20
Doctors
1:50
EastEnders
2:20
Silk
3:15
The last post
4:10
Ill Behaviour
4:40
Back
Geen programmering
9:05
Live nach Neun
9:55
Sturm der Liebe
10:44
Tagesschau
10:45
Meister des Alltags
11:15
Gefragt - Gejagt
12:00
Tagesschau
12:15
Buffet
13:00
Mittagsmagazin
14:00
Tagesschau
14:10
Rote Rosen
15:00
Tagesschau
15:10
Sturm der Liebe
16:00
Tagesschau
16:10
Verrückt nach Meer
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Gefragt - Gejagt
18:50
Großstadtrevier
19:45
Wissen vor acht - Zukunft
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Tip
Demain tout commence
22:05
Tagesthemen
22:35
Klimafluch und Klimaflucht
23:20
Geschichte im Ersten: Deutschland im Kalten Krieg
0:05
Nachtmagazin
0:25
Tatort
1:58
Tagesschau
2:00
Tip
Demain tout commence
3:50
Geschichte im Ersten: Deutschland im Kalten Krieg
4:35
Deutschlandbilder
4:43
Tagesschau
4:45
Klimafluch und Klimaflucht
Geen programmering
9:30
Erlebnisreisen
9:35
Unser Westen, Unsere Gänsehautmomente
10:20
Aktuelle Stunde
10:40
Pferdesport: CHIO Aachen
11:10
Länder - Menschen - Abenteuer
11:55
Leopard, Seebär & Co.
12:45
WDR aktuell
13:05
Nashorn, Zebra & Co.
13:55
Zoobabies
14:20
In aller Freundschaft
15:05
In aller Freundschaft
15:50
Heimathäppchen
16:00
WDR aktuell
16:15
Hier und heute
18:00
Aktuell/Lokalzeit
18:15
Hogräfer & Binkenstein
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
Land und lecker
21:00
Garten und lecker
21:45
WDR aktuell
22:10
Best of Missfits & Verwandtschaft
23:40
Missfits gehen baden - Kabarett aus dem Freibad
1:10
Lachgeschichten
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
9:30
Hamburg Journal
10:00
Schleswig-Holstein Magazin
10:30
buten un binnen
11:00
Hallo Niedersachsen
11:35
Einfach genial!
12:00
Elefant, Tiger und co.
12:25
In aller Freundschaft
13:10
In aller Freundschaft - Die Krankenschwestern
14:00
Aktuell
14:15
Die Nordstory
15:15
Mit dem Postboot auf dem Jenissej
16:00
Aktuell
16:20
Quizduell
17:10
Seehund, Puma & Co.
18:00
Ländermagazine
18:15
Die Nordreportage
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Markt
21:00
Die Ernährungs-Docs
21:45
Aktuell
22:00
Wer weiss denn sowas?
22:45
Reinhold Beckmann trifft...
23:30
Tip
Little Fockers
1:00
The Wrong Mans
1:30
Rainer Sass: So isst der Norden!
2:00
Die Ernährungs-Docs
2:45
Hallo Niedersachsen
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
9:30
Alles was zählt
10:00
Der Blaulicht-Report
11:00
Der Blaulicht-Report
12:00
Punkt 12
14:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
15:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
16:00
Meine Geschichte - Mein Leben
17:00
Meine Geschichte - Mein Leben
17:30
Unter uns
18:00
Explosiv - Das Magazin
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
Guten Abend RTL
18:00
RTL Nord
18:30
Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15
Bauer sucht Frau International
22:15
Extra - Das RTL Magazin
23:25
Spiegel TV
0:00
RTL Nachtjournal
0:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30
Justice - Die Justizreportage
1:55
Ohne Filter - So sieht mein Leben aus!
2:20
Der Blaulicht-Report
3:10
Der Blaulicht-Report
4:00
Der Blaulicht-Report
4:45
Der Blaulicht-Report
5:25
Exclusiv - Das Star-Magazin
5:35
Explosiv - Das Magazin
5:30
Sat.1-Frühstücksfernsehen
10:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
11:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
12:00
Anwälte im Einsatz
13:00
Anwälte im Einsatz
14:00
Auf Streife
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Klinik am Südring
17:30
Klinik am Südring - Die Familienhelfer
18:00
Endlich Feierabend!
19:00
Genial daneben - Das Quiz
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
Buddy
22:05
Vincent will Meer
23:50
Buddy
1:35
Criminal minds: Suspect behavior
2:10
Criminal minds: Suspect behavior
2:50
Criminal minds: Suspect behavior
3:30
Auf Streife - Die Spezialisten
4:10
Auf Streife
4:55
Auf Streife
Geen programmering
9:25
Wat beren leren
9:35
Wat beren leren
9:50
De wonderlijke wereld van Gumball
10:00
De wonderlijke wereld van Gumball
10:15
De wonderlijke wereld van Gumball
10:25
De wonderlijke wereld van Gumball
10:36
De wonderlijke wereld van Gumball
10:50
Zomer Kamp Eiland
11:00
Zomer Kamp Eiland
11:15
Unikitty
11:25
Unikitty
11:36
Unikitty
11:50
The Tom & Jerry Show
12:01
The Tom & Jerry Show
12:12
The Tom & Jerry Show
12:20
Looney Tunes
12:25
Looney Tunes
12:30
Looney Tunes
12:35
Looney Tunes
12:45
Be Cool, Scooby-Doo!
13:10
Teen Titans Go! - Elements
13:19
Teen Titans Go! - Elements
13:35
Teen Titans Go! - Elements
13:45
Teen Titans Go! - Elements
13:55
Wat beren leren
14:05
Wat beren leren
14:20
Wat beren leren
14:30
Wat beren leren
14:45
De wonderlijke wereld van Gumball
14:56
De wonderlijke wereld van Gumball
15:05
De wonderlijke wereld van Gumball
15:16
De wonderlijke wereld van Gumball
15:30
De wonderlijke wereld van Gumball
15:41
De wonderlijke wereld van Gumball
15:55
De Powerpuff Girls
16:05
De Powerpuff Girls
16:20
Unikitty
16:30
Unikitty
16:41
Unikitty
16:50
Craig van de Kreek
17:00
Craig van de Kreek
17:15
Teen Titans Go! - Elements
17:24
Teen Titans Go! - Elements
17:34
Teen Titans Go! - Elements
17:44
Teen Titans Go! - Elements
17:54
Teen Titans Go! - Elements
18:04
Teen Titans Go! - Elements
18:25
The Tom & Jerry Show
18:36
The Tom & Jerry Show
18:47
The Tom & Jerry Show
18:55
Looney Tunes
19:00
Looney Tunes
19:05
Looney Tunes
19:10
Looney Tunes
19:15
Looney Tunes
19:25
Be Cool, Scooby-Doo!
19:50
Wat beren leren
20:00
Wat beren leren
20:15
Ben 10
20:26
Ben 10
20:35
OK K.O.! Jij wordt een held
20:45
OK K.O.! Jij wordt een held
21:00
Steven Universe
21:10
Steven Universe
21:25
Adventure Time
21:35
Adventure Time
21:45
De wonderlijke wereld van Gumball
21:55
De wonderlijke wereld van Gumball
22:10
De wonderlijke wereld van Gumball
22:20
De wonderlijke wereld van Gumball
22:30
De wonderlijke wereld van Gumball
22:40
De wonderlijke wereld van Gumball
22:55
Angry Birds Toons
23:06
Angry Birds Toons
23:17
Angry Birds Toons
23:25
Angry Birds Toons
23:33
Angry Birds Toons
23:45
Angelo Rules
23:55
Angelo Rules
0:06
Angelo Rules
0:20
Angelo Rules
0:30
Angelo Rules
0:40
Angelo Rules
0:50
Angelo Rules
1:00
Angelo Rules
1:10
Angelo Rules
1:25
De wonderlijke wereld van Gumball
1:35
De wonderlijke wereld van Gumball
1:45
De wonderlijke wereld van Gumball
1:55
De wonderlijke wereld van Gumball
2:05
De wonderlijke wereld van Gumball
2:15
De wonderlijke wereld van Gumball
2:30
Angry Birds Toons
2:41
Angry Birds Toons
2:55
Angry Birds Toons
3:05
Angry Birds Toons
3:15
Angry Birds Toons
3:25
Angry Birds Toons
3:35
Angelo Rules
3:45
Angelo Rules
4:00
Angelo Rules
4:10
Angelo Rules
4:20
Angelo Rules
4:30
Angelo Rules
4:41
Angelo Rules
4:50
De wonderlijke wereld van Gumball
5:00
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:25
De wonderlijke wereld van Gumball
5:35
De wonderlijke wereld van Gumball
5:45
De wonderlijke wereld van Gumball
9:31
Animal fight club
10:21
Wild Russia
11:12
Wild Russia
12:02
Wild Russia
12:54
Wild Hunters
13:46
Wild Hunters
14:38
Wild Hunters
15:28
Wild Hunters
16:19
World's Deadliest Compilations
17:10
Animal fight club
18:00
Predator Land
18:52
Bite, Sting, Kill
19:42
Monster Snakes
20:33
Predator Land
21:25
World's Deadliest Compilations
22:16
Monster Fish Compilations
23:05
Animal fight club
23:55
Predator Land
0:46
Monster Snakes
1:38
Wild Russia
2:28
Wild Russia
3:15
Wild Russia
4:02
Wild Hunters
4:49
Wild France With Ray Mears
5:12
Wild France With Ray Mears
5:35
Wild Scene Investigation
9:20
Forged in Fire
10:10
Pawn stars
10:40
Storage wars
11:05
Ice road truckers
12:00
Ax Men
12:55
Forged in Fire
13:50
Forged in Fire
14:40
American pickers
15:35
Pawn stars
16:05
Storage wars
16:30
Pawn stars
17:00
Storage wars
17:25
Big Easy Motors
17:55
Football: A Brief History by Alfie Allen
18:50
Mijn History Moment
19:00
The Curse of Oak Island
20:00
Ax Men
21:00
Football: A Brief History by Alfie Allen
22:00
The Curse Of Civil War
23:00
American pickers
0:00
Pawn stars
0:30
Storage wars
0:55
Ax Men
1:50
Football: A Brief History by Alfie Allen
2:35
The Curse Of Civil War
3:20
Pawn stars
3:40
Forged in Fire
4:20
Ice road truckers
5:05
The Curse of Oak Island
9:14
Food factory
9:38
NASA's unexplained files
10:26
What could possibly go wrong?
11:14
Extreme engineering
12:02
Man vs the Universe
12:50
Man vs the Universe
13:38
How do they do it?
14:02
Food factory
14:26
NASA's unexplained files
15:14
What could possibly go wrong?
16:02
Man vs the Universe
16:50
Through the wormhole with Morgan Freeman
17:40
Extreme engineering
18:30
Apollo the Forgotten Films
20:10
Cosmic Collisions
21:00
Apollo the Forgotten Films
22:40
How do they do it?
23:05
Food factory
23:30
Extreme engineering
0:20
Through the wormhole with Morgan Freeman
1:10
Apollo the Forgotten Films
2:48
What could possibly go wrong?
3:36
Extreme engineering
4:24
How do they do it?
4:48
Food factory
5:12
Through the wormhole with Morgan Freeman
9:31
Een bijzonder jaar
10:01
Tommy teleshopping
11:01
Gouden amusement
11:31
Peppi en Kokki
12:01
Tommy teleshopping
13:31
Gouden amusement
14:01
Tommy teleshopping
14:31
Wordt u al geholpen?
15:01
Tommy teleshopping
15:31
Some Mothers Do 'Ave 'Em
16:02
Doctor Finlay
17:01
Een bijzonder jaar
17:31
Retourtje toen
18:03
'Allo 'allo!
18:33
Oh moeder, wat is het heet
19:01
Mijn droomauto
19:31
Ontdek je plekje
20:00
Rebus
22:00
Doctor Finlay
23:00
'Allo 'allo!
23:31
Oh moeder, wat is het heet
0:01
La piovra
1:01
Mijlpalen van de 20e Eeuw
1:30
Een bijzonder jaar
2:00
Wordt u al geholpen?
2:32
Some Mothers Do 'Ave 'Em
3:05
Gouden amusement
3:35
Peppi en Kokki
4:00
Ouwe Jongens Smørrebrød
4:15
Ouwe Jongens Smørrebrød
4:28
Hetty Feather
4:58
Stephen Fry in America
9:20
Chasing classic cars
9:45
Anthony Bourdain: No Reservations
10:30
100 Miles from nowhere
11:15
Extreme engineering
12:00
Codes and conspiracies
12:45
HMS Ark Royal
13:30
Chasing classic cars
13:50
Chasing classic cars
14:15
Anthony Bourdain: No Reservations
15:00
100 Miles from nowhere
15:45
Extreme engineering
16:30
Codes and conspiracies
17:15
HMS Ark Royal
18:00
Chasing classic cars
18:20
Chasing classic cars
18:45
Anthony Bourdain: No Reservations
19:30
Everest: beyond the limit
20:15
Extreme engineering
21:00
MegaQuake: Hour that Shook Japan
21:45
Treasure quest
22:30
HMS Ark Royal
23:15
Extreme engineering
0:00
Chasing classic cars
0:20
Chasing classic cars
0:45
Anthony Bourdain: No Reservations
1:30
Everest: beyond the limit
2:15
Extreme engineering
3:00
MegaQuake: Hour that Shook Japan
3:45
Codes and conspiracies
4:30
HMS Ark Royal
5:15
Everest: beyond the limit
8:45
Evil lives here
9:40
Border Control: Spain
10:10
Border Control: Spain
10:35
True crime with Aphrodite Jones
11:30
True crime with Aphrodite Jones
12:25
Gone
13:20
Murder Decoded
14:15
Murder Decoded
15:10
Border Control: Spain
15:40
Border Control: Spain
16:05
Most Evil
17:00
Most Evil
18:00
Extreme Forensics
19:00
Extreme Forensics
20:00
Border Control: Spain
20:30
Border Control: Spain
21:00
The Killer Closer
22:00
Welcome To Killer Town
23:00
The 1990s: The Deadliest Decade
0:00
House of Horrors: Kidnapped
1:00
The Killer Closer
2:00
Welcome To Killer Town
2:45
The 1990s: The Deadliest Decade
3:30
Extreme Forensics
4:20
Border Control: Spain
4:45
Border Control: Spain
5:10
Gone
9:00
North Sea Jazz 2019
10:00
De Verloren Vrijstaat
10:54
BuitenSpelen kort
11:00
Tip
De gifcirkel
12:00
BuitenSpelen kort
12:05
Kijken in de ziel: Politici
12:40
BuitenSpelen kort
12:45
Droomland Amerika
13:30
BuitenSpelen kort
13:35
Chasing the moon
14:25
Focus
15:15
Tip
De kunstdetective
15:50
North Sea Jazz
16:50
Art Department
17:00
Chasing the moon
17:50
Apollo-11
18:40
Art Department
18:50
Samsara
20:30
Close up: Op zoek naar onbekend China - Fotograaf Zhuang Xueben
21:20
Hildo Krop - Beeld van een kunstenaar
22:00
Tip
De kunstdetective
22:40
Schönbrunn Concert 2019
0:10
North Sea Jazz
1:10
Chasing the moon
2:00
Focus
2:50
De Verloren Vrijstaat
3:45
North Sea Jazz
4:45
Chasing the moon
5:35
Tip
De wilde ruimte
8:45
Stadt Land Kunst
9:40
360° - Geo Reportage
10:35
360° - Geo Reportage
11:30
Bulgariens Bergwelten
12:15
Griechenland von Insel zu Insel
12:50
Journal
13:00
Stadt Land Kunst
14:00
Tip
Ein Kind wird gesucht
15:30
Tip
Akte Grüninger
17:00
Der unsichtbare Puma - Ein Besucher in Frankreichs Wäldern?
17:45
Der Wald der wilden Katzen
18:30
Wildes Chile - Vielfalt der Kontraste
19:20
Journal
19:40
Griechenland: Von den Gipfeln bis ans Meer
20:15
Tip
Aces High
22:05
Tip
The St. Valentine's Day Massacre
23:45
Kinder
1:00
Journal
1:25
Jenseits des Limits
2:35
Die Inseln der Queen
3:20
Vergessene Schätze des Mittelmeers
3:50
28 Minuten
4:40
Alte Schachteln
4:42
Pause
Geen programmering
6:00
Edwin op Noord
10:00
Babette op Noord
13:00
Karel op Noord
16:00
Oetse op Noord
18:00
Noord vandaag
18:22
Klouk
18:25
Weerbericht
18:30
Noord vandaag
18:52
Klouk
18:55
Weerbericht
19:00
Noord vandaag
19:22
Klouk
19:25
Weerbericht
19:30
Noord vandaag
19:52
Klouk
19:55
Weerbericht
20:00
Noord vandaag
20:22
Klouk
20:25
Weerbericht
20:30
Noord vandaag
20:52
Klouk
20:55
Weerbericht
21:00
Noord vandaag
21:22
Klouk
21:25
Weerbericht
21:30
Noord vandaag
21:52
Klouk
21:55
Weerbericht
22:00
Noord vandaag
22:22
Klouk
22:25
Weerbericht
22:30
Noord vandaag
22:52
Klouk
22:55
Weerbericht
23:00
Noord vandaag
23:22
Klouk
23:25
Weerbericht
23:30
Noord vandaag
23:52
Klouk
23:55
Weerbericht
0:00
Noord vandaag
0:22
Klouk
0:25
Weerbericht
0:30
Noord vandaag
0:52
Klouk
0:55
Weerbericht
1:00
Noord vandaag
1:20
Klouk
1:23
Weerbericht
1:25
Noord vandaag
1:45
Klouk
1:48
Weerbericht
1:50
Noord vandaag
2:10
Klouk
2:13
Weerbericht
2:15
Noord vandaag
2:35
Klouk
2:38
Weerbericht
2:40
Noord vandaag
3:00
Klouk
3:03
Weerbericht
3:05
Noord vandaag
3:25
Klouk
3:28
Weerbericht
3:30
Noord vandaag
3:50
Klouk
3:53
Weerbericht
3:55
Noord vandaag
4:15
Klouk
4:18
Weerbericht
4:20
Noord vandaag
4:40
Klouk
4:43
Weerbericht
4:45
Noord vandaag
Geen programmering
7:00
Juster
12:00
Deitelefyzje
16:10
Klipkar tv
17:00
Fryslân Hjoed
17:30
It Waar
17:35
Hea!
17:45
Berneprogramma
18:00
Fryslân Hjoed
18:30
It Waar
18:35
Hea!
18:45
Us dieretún
19:00
Fryslân Hjoed
19:30
It Waar
19:35
Hea!
19:45
Us dieretún
20:00
Fryslân Hjoed
20:30
It Waar
20:35
Hea!
20:45
Us dieretún
21:00
Fryslân Hjoed
21:30
It Waar
21:35
Hea!
21:45
Us dieretún
22:00
Fryslân Hjoed
22:30
It Waar
22:35
Hea!
22:45
Us dieretún
23:00
Fryslân Hjoed
23:30
It Waar
23:35
Hea!
23:45
Us dieretún
Geen programmering
9:00
Radio - Met Anouk door de morgen
12:00
Radio - Met Judith door de middag
15:00
Radio - Met Arnold naar de avond
17:00
Drenthe nu
17:13
Bij de buren
17:30
Drenthe nu
17:43
Bij de buren
18:00
NOS Journaal
18:18
Drenthe nu
18:31
Bij de buren
18:49
Drenthe's muziekmix
19:00
Drenthe nu
19:13
Bij de buren
19:30
Drenthe nu
19:43
Bij de buren
20:00
Drenthe nu
20:13
Bij de buren
20:30
Drenthe nu
20:43
Bij de buren
21:00
Drenthe nu
21:13
Bij de buren
21:30
Drenthe nu
21:43
Bij de buren
22:00
Drenthe nu
22:13
Bij de buren
22:30
Drenthe nu
22:43
Bij de buren
23:00
Drenthe nu
23:13
Bij de buren
23:30
Drenthe nu
23:43
Bij de buren
0:00
Drenthe nu
0:10
Bij de buren
0:24
Drenthe nu
0:34
Bij de buren
0:48
Drenthe nu
0:58
Bij de buren
1:12
Drenthe nu
1:22
Bij de buren
1:36
Drenthe nu
1:46
Bij de buren
2:00
Drenthe nu
2:10
Bij de buren
2:24
Drenthe nu
2:34
Bij de buren
2:48
Drenthe nu
2:58
Bij de buren
3:12
Drenthe nu
3:22
Bij de buren
3:36
Drenthe nu
3:46
Bij de buren
4:00
Drenthe nu
4:10
Bij de buren
4:24
Drenthe nu
4:34
Bij de buren
4:48
Drenthe nu
4:58
Bij de buren
Geen programmering
9:00
Goeiemorgen Overijssel live
12:00
De Bijrijder
14:00
Goeiemiddag Overijssel Live
17:00
Overijssel vandaag
17:10
Expeditie Oost
17:30
Overijssel vandaag
17:40
Expeditie Oost
18:00
Overijssel vandaag
18:10
Expeditie Oost
18:30
Overijssel vandaag
18:40
Expeditie Oost
19:00
Overijssel vandaag
19:10
Expeditie Oost
19:30
Overijssel vandaag
19:40
Expeditie Oost
20:00
Overijssel vandaag
20:10
Expeditie Oost
20:30
Overijssel vandaag
20:40
Expeditie Oost
21:00
Overijssel vandaag
21:10
Expeditie Oost
21:30
Overijssel vandaag
21:40
Expeditie Oost
22:00
Overijssel vandaag
22:10
Expeditie Oost
22:30
Overijssel vandaag
22:40
Expeditie Oost
23:00
Overijssel vandaag
23:10
Expeditie Oost
23:30
Overijssel vandaag
23:40
Expeditie Oost
9:00
Gisteren gemist?
12:00
Dag TV
16:45
RegioNed
17:00
GLD Nieuws
17:20
BuitenGewoon
17:45
RegioNed
18:00
GLD Nieuws
18:20
BuitenGewoon
18:45
RegioNed
19:00
GLD Nieuws
19:20
BuitenGewoon
19:45
RegioNed
20:00
GLD Nieuws
20:20
BuitenGewoon
20:45
RegioNed
21:00
GLD Nieuws
21:20
BuitenGewoon
21:45
RegioNed
22:00
GLD Nieuws
22:20
BuitenGewoon
22:45
RegioNed
23:00
GLD Nieuws
23:20
BuitenGewoon
23:45
RegioNed
0:00
Gisteren gemist?
7:30
Dit is Flevoland
11:30
Dit is Flevoland
15:30
Dit is Flevoland
18:00
Dit is Flevoland
18:12
Weer
18:17
RegioNed
18:30
Dit is Flevoland
18:42
Weer
18:47
RegioNed
19:00
Dit is Flevoland
19:12
Weer
19:17
RegioNed
19:30
Dit is Flevoland
19:42
Weer
19:47
RegioNed
20:00
Dit is Flevoland
20:12
Weer
20:17
RegioNed
20:30
Dit is Flevoland
20:42
Weer
20:47
RegioNed
21:00
Dit is Flevoland
21:12
Weer
21:17
RegioNed
21:30
Dit is Flevoland
21:42
Weer
21:47
RegioNed
22:00
Dit is Flevoland
22:12
Weer
22:17
RegioNed
22:30
Dit is Flevoland
22:42
Weer
22:47
RegioNed
23:00
Dit is Flevoland
23:12
Weer
23:17
RegioNed
23:30
Dit is Flevoland
23:42
Weer
23:47
RegioNed
0:00
Dit is Flevoland
0:12
Weer
0:17
RegioNed
0:30
Dit is Flevoland
0:42
Weer
0:47
RegioNed
1:00
Dit is Flevoland + Weer
9:30
NH nieuws
9:41
Studentenwerk
9:53
Iconen
10:00
NH nieuws
10:11
Remy en zijn vrienden
10:19
NH West Friesland
10:30
NH nieuws
10:41
Studentenwerk
10:53
Iconen
11:00
NH nieuws
11:11
Remy en zijn vrienden
11:19
NH West Friesland
11:30
NH nieuws
11:41
Studentenwerk
11:53
Iconen
12:00
NH nieuws
12:11
Remy en zijn vrienden
12:19
NH West Friesland
12:30
NH nieuws
12:41
Studentenwerk
12:53
Iconen
13:00
NH nieuws
13:11
Remy en zijn vrienden
13:19
NH West Friesland
13:30
NH nieuws
13:41
Studentenwerk
13:53
Iconen
14:00
NH nieuws
14:11
Remy en zijn vrienden
14:19
NH West Friesland
14:30
NH nieuws
14:41
Studentenwerk
14:53
Iconen
15:00
NH nieuws
15:11
Remy en zijn vrienden
15:19
NH West Friesland
15:30
NH nieuws
15:41
Studentenwerk
15:53
Iconen
16:00
NH nieuws
16:11
Remy en zijn vrienden
16:19
NH West Friesland
16:30
NH nieuws
16:41
Studentenwerk
16:53
Iconen
17:00
NH nieuws
17:11
NH sport
17:19
Events
17:30
NH nieuws
17:41
Buurten
17:49
Reportage
18:00
NH nieuws
18:11
Studentenwerk
18:23
Iconen
18:34
NH nieuws
18:45
Bouw woon leef
19:00
NH nieuws
19:11
NH sport
19:19
Events
19:30
NH nieuws
19:41
Buurten
19:49
Reportage
20:00
NH nieuws
20:11
Studentenwerk
20:23
Iconen
20:34
NH nieuws
20:45
Bouw woon leef
21:00
NH nieuws
21:11
NH sport
21:19
Events
21:30
NH nieuws
21:41
Buurten
21:49
Reportage
22:00
NH nieuws
22:11
Studentenwerk
22:23
Iconen
22:34
NH nieuws
22:45
Bouw woon leef
23:00
NH nieuws
23:11
NH sport
23:19
Events
23:30
NH nieuws
23:41
Buurten
23:49
Reportage
0:00
NH nieuws
0:10
NH sport
0:18
Studentenwerk
0:30
NH nieuws
0:40
Bouw woon leef
0:52
Onze man op Texel
1:00
NH nieuws
1:10
NH sport
1:18
Studentenwerk
1:30
NH nieuws
1:40
Bouw woon leef
1:52
Onze man op Texel
2:00
NH nieuws
2:10
NH sport
2:18
Studentenwerk
2:30
NH nieuws
2:40
Bouw woon leef
2:52
Onze man op Texel
3:00
NH nieuws
3:10
NH sport
3:18
Studentenwerk
3:30
NH nieuws
3:40
Bouw woon leef
3:52
Onze man op Texel
4:00
NH nieuws
4:10
NH sport
4:18
Studentenwerk
4:30
NH nieuws
4:40
Bouw woon leef
4:52
Onze man op Texel
5:00
NH nieuws
5:10
NH sport
5:18
Studentenwerk
5:30
NH nieuws
5:40
Bouw woon leef
5:52
Onze man op Texel
9:30
Dierenkliniek
9:50
Tekst-TV
9:55
Tekst-TV
10:00
UNieuws
10:05
Dierenkliniek
10:25
UNieuws
10:30
Dierenkliniek
10:50
Tekst-TV
10:55
Tekst-TV
11:00
UNieuws
11:05
Dierenkliniek
11:25
UNieuws
11:30
Dierenkliniek
11:50
Tekst-TV
11:55
Tekst-TV
12:00
NOS Journaal
12:15
UNieuws
12:20
Keuken van Utrecht
12:30
RegioNed
12:40
UNieuws
12:45
Mooi Utrecht
12:55
Tekst-TV
13:00
NOS Journaal
13:15
UNieuws
13:20
Keuken van Utrecht
13:30
RegioNed
13:40
UNieuws
13:45
Mooi Utrecht
13:55
Tekst-TV
14:00
NOS Journaal
14:15
UNieuws
14:20
Keuken van Utrecht
14:30
RegioNed
14:40
UNieuws
14:45
Mooi Utrecht
14:55
Tekst-TV
15:00
NOS Journaal
15:15
UNieuws
15:20
Keuken van Utrecht
15:30
RegioNed
15:40
UNieuws
15:45
Mooi Utrecht
15:55
Tekst-TV
16:00
NOS Journaal
16:15
UNieuws
16:20
Keuken van Utrecht
16:30
RegioNed
16:40
UNieuws
16:45
Mooi Utrecht
16:55
Tekst-TV
17:00
UNieuws
17:10
Keuken van Utrecht
17:20
UNieuws
17:30
RegioNed
17:40
Mooi Utrecht
17:50
Tekst-TV
17:55
Tekst-TV
18:00
UNieuws
18:10
Keuken van Utrecht
18:20
UNieuws
18:30
RegioNed
18:40
Mooi Utrecht
18:50
Tekst-TV
18:55
Tekst-TV
19:00
UNieuws
19:10
Keuken van Utrecht
19:20
UNieuws
19:30
RegioNed
19:40
Mooi Utrecht
19:50
Tekst-TV
19:55
Tekst-TV
20:00
UNieuws
20:10
Keuken van Utrecht
20:20
UNieuws
20:30
RegioNed
20:40
Mooi Utrecht
20:50
Tekst-TV
20:55
Tekst-TV
21:00
UNieuws
21:10
Keuken van Utrecht
21:20
UNieuws
21:30
RegioNed
21:40
Mooi Utrecht
21:50
Tekst-TV
21:55
Tekst-TV
22:00
UNieuws
22:10
Keuken van Utrecht
22:20
UNieuws
22:30
RegioNed
22:40
Mooi Utrecht
22:50
Tekst-TV
22:55
Tekst-TV
23:00
UNieuws
23:10
Keuken van Utrecht
23:20
UNieuws
23:30
RegioNed
23:40
Mooi Utrecht
23:50
Tekst-TV
23:55
Tekst-TV
0:00
UNieuws
0:10
Keuken van Utrecht
0:20
UNieuws
0:30
RegioNed
0:40
Mooi Utrecht
0:50
Tekst-TV
0:55
Tekst-TV
1:00
UNieuws
1:10
Keuken van Utrecht
1:20
UNieuws
1:30
RegioNed
1:40
Mooi Utrecht
1:50
Tekst-TV
1:55
Tekst-TV
2:00
UNieuws
2:10
Keuken van Utrecht
2:20
UNieuws
2:30
RegioNed
2:40
Mooi Utrecht
2:50
Tekst-TV
2:55
Tekst-TV
3:00
UNieuws
3:10
Keuken van Utrecht
3:20
UNieuws
3:30
RegioNed
3:40
Mooi Utrecht
3:50
Tekst-TV
3:55
Tekst-TV
4:00
UNieuws
4:10
Keuken van Utrecht
4:20
UNieuws
4:30
RegioNed
4:40
Mooi Utrecht
4:50
Tekst-TV
4:55
Tekst-TV
Geen programmering
9:20
Bep het Medium
9:45
RegioNed
10:00
De Medleys
10:20
Bep het Medium
10:45
RegioNed
11:00
De Medleys
11:20
Bep het Medium
11:45
RegioNed
12:00
NOS Journaal
12:15
Knooppunt Holland
12:40
RegioNed
13:00
Weet je nog?
13:25
Op de Kaart
13:50
RegioNed
14:00
Knooppunt Holland
14:25
Weet je nog?
14:50
RegioNed
15:00
NOS Journaal
15:15
Op de Kaart
15:40
RegioNed
16:00
De Medleys
16:20
Bep het Medium
16:45
RegioNed
17:00
Knooppunt Holland
17:30
TV West Nieuws
17:45
Dit doe ik, wat doe jij?
17:50
Het Weer met Huub
17:53
RegioNed
18:00
NOS Journaal
18:15
TV West Nieuws
18:30
Dit doe ik, wat doe jij?
18:35
Het Weer met Huub
18:40
TV West Nieuws
18:55
Het Weer met Huub
19:00
Knooppunt Holland
19:30
TV West Nieuws
19:45
Dit doe ik, wat doe jij?
19:50
Het Weer met Huub
19:53
RegioNed
20:00
Knooppunt Holland
20:30
TV West Nieuws
20:45
Dit doe ik, wat doe jij?
20:50
Het Weer met Huub
20:53
RegioNed
21:00
Knooppunt Holland
21:30
TV West Nieuws
21:45
Dit doe ik, wat doe jij?
21:50
Het Weer met Huub
21:53
RegioNed
22:00
Knooppunt Holland
22:30
TV West Nieuws
22:45
Dit doe ik, wat doe jij?
22:50
Het Weer met Huub
22:53
RegioNed
23:00
Knooppunt Holland
23:30
TV West Nieuws
23:45
Dit doe ik, wat doe jij?
23:50
Het Weer met Huub
23:53
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
9:30
Rijnmond Nieuws
9:42
De Zoekmachine
9:50
Weekoverzicht Open Rotterdam
9:56
RegioNed
10:00
Rijnmond Nieuws
10:12
De Zoekmachine
10:20
Weekoverzicht Open Rotterdam
10:26
RegioNed
10:30
Rijnmond Nieuws
10:42
De Zoekmachine
10:50
Weekoverzicht Open Rotterdam
10:56
RegioNed
11:00
Rijnmond Nieuws
11:12
De Zoekmachine
11:20
Weekoverzicht Open Rotterdam
11:26
RegioNed
11:30
Rijnmond Nieuws
11:42
De Zoekmachine
11:50
Weekoverzicht Open Rotterdam
11:56
RegioNed
12:00
Rijnmond Nieuws
12:12
De Zoekmachine
12:20
Weekoverzicht Open Rotterdam
12:26
RegioNed
12:30
Rijnmond Nieuws
12:42
De Zoekmachine
12:50
Weekoverzicht Open Rotterdam
12:56
RegioNed
13:00
Rijnmond Nieuws
13:12
De Zoekmachine
13:20
Weekoverzicht Open Rotterdam
13:26
RegioNed
13:30
Rijnmond Nieuws
13:42
De Zoekmachine
13:50
Weekoverzicht Open Rotterdam
13:56
RegioNed
14:00
Rijnmond Nieuws
14:12
De Zoekmachine
14:20
Weekoverzicht Open Rotterdam
14:26
RegioNed
14:30
Rijnmond Nieuws
14:42
De Zoekmachine
14:50
Weekoverzicht Open Rotterdam
14:56
RegioNed
15:00
Rijnmond Nieuws
15:12
De Zoekmachine
15:20
Weekoverzicht Open Rotterdam
15:26
RegioNed
15:30
Rijnmond Nieuws
15:42
De Zoekmachine
15:50
Weekoverzicht Open Rotterdam
15:56
RegioNed
16:00
Rijnmond Nieuws
16:12
De Zoekmachine
16:20
Weekoverzicht Open Rotterdam
16:26
RegioNed
16:30
Rijnmond Nieuws
16:42
De Zoekmachine
16:50
Weekoverzicht Open Rotterdam
16:56
RegioNed
17:00
Rijnmond Nieuws
17:17
Weer
17:19
Sportclub Rijnmond
17:25
Dit doe ik, wat doe jij?
17:30
Rijnmond Nieuws
17:47
Weer
17:49
Sportclub Rijnmond
17:55
Dit doe ik, wat doe jij?
18:00
Rijnmond Nieuws
18:17
Weer
18:19
Sportclub Rijnmond
18:25
Dit doe ik, wat doe jij?
18:30
Rijnmond Nieuws
18:47
Weer
18:49
Sportclub Rijnmond
18:55
Dit doe ik, wat doe jij?
19:00
Rijnmond Nieuws
19:17
Weer
19:19
Sportclub Rijnmond
19:25
Dit doe ik, wat doe jij?
19:30
Rijnmond Nieuws
19:47
Weer
19:49
Sportclub Rijnmond
19:55
Dit doe ik, wat doe jij?
20:00
Rijnmond Nieuws
20:17
Weer
20:19
Sportclub Rijnmond
20:25
Dit doe ik, wat doe jij?
20:30
Rijnmond Nieuws
20:47
Weer
20:49
Sportclub Rijnmond
20:55
Dit doe ik, wat doe jij?
21:00
Rijnmond Nieuws
21:17
Weer
21:19
Sportclub Rijnmond
21:25
Dit doe ik, wat doe jij?
21:30
Rijnmond Nieuws
21:47
Weer
21:49
Sportclub Rijnmond
21:55
Dit doe ik, wat doe jij?
22:00
Rijnmond Nieuws
22:17
Weer
22:19
Sportclub Rijnmond
22:25
Dit doe ik, wat doe jij?
22:30
Rijnmond Nieuws
22:47
Weer
22:49
Sportclub Rijnmond
22:55
Dit doe ik, wat doe jij?
1:00
RegioNed
1:04
RegioNed
9:00
Omroep Zeeland Tekst TV
17:00
Zeeland Nu
17:13
Evenement van de week
17:20
Weer
17:22
De Stoel
17:27
Verzeeuwigd
17:30
Zeeland Nu
17:43
Evenement van de week
17:50
Weer
17:52
De Stoel
17:57
Verzeeuwigd
18:00
Zeeland Nu
18:13
Evenement van de week
18:20
Weer
18:22
De Stoel
18:27
Verzeeuwigd
18:30
Zeeland Nu
18:43
Evenement van de week
18:50
Weer
18:52
De Stoel
18:57
Verzeeuwigd
19:00
Zeeland Nu
19:13
Evenement van de week
19:20
Weer
19:22
De Stoel
19:27
Verzeeuwigd
19:30
Zeeland Nu
19:43
Evenement van de week
19:50
Weer
19:52
De Stoel
19:57
Verzeeuwigd
20:00
Zeeland Nu
20:13
Evenement van de week
20:20
Weer
20:22
De Stoel
20:27
Verzeeuwigd
20:30
Zeeland Nu
20:43
Evenement van de week
20:50
Weer
20:52
De Stoel
20:57
Verzeeuwigd
21:00
Zeeland Nu
21:13
Evenement van de week
21:20
Weer
21:22
De Stoel
21:27
Verzeeuwigd
21:30
Zeeland Nu
21:43
Evenement van de week
21:50
Weer
21:52
De Stoel
21:57
Verzeeuwigd
22:00
Zeeland Nu
22:13
Evenement van de week
22:20
Weer
22:22
De Stoel
22:27
Verzeeuwigd
22:30
Zeeland Nu
22:43
Evenement van de week
22:50
Weer
22:52
De Stoel
22:57
Verzeeuwigd
23:00
Zeeland Nu
23:13
Evenement van de week
23:20
Weer
23:22
De Stoel
23:27
Verzeeuwigd
23:30
Zeeland Nu
23:43
Evenement van de week
23:50
Weer
23:52
De Stoel
23:57
Verzeeuwigd
Geen programmering
9:05
Animal Cops: Houston
10:00
Animal Cops: Houston
10:55
Pit Bulls and Parolees
11:50
Shark Island
12:45
Dr. Jeff: Rocky Mountain vet
13:40
Dr. Jeff: Rocky Mountain vet
14:35
Intruders
15:30
The Jeff Corwin Experience
16:25
Animal Cops: Houston
17:20
Shark City
18:15
Shark Attack File
19:10
Solved
19:38
How Do Animals Do That
20:05
Wildest Europe
21:00
Intruders
21:55
Pit Bulls and Parolees
22:50
Shark Attack File
23:45
Solved
0:13
How Do Animals Do That
0:40
Intruders
1:35
Shark City
2:25
Shark Attack File
3:15
Solved
3:39
How Do Animals Do That
4:02
Wildest Europe
4:49
Pit Bulls and Parolees
5:36
Escape to Chimp Eden
7:00
Brabant nieuws
10:00
Brabants Bont
12:57
RegioNed