TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Fox Sports 1

Eurosport 2

Boomerang

Geen programmering
6:10
Op1
7:05
Nederland in beweging
7:25
Tijd voor MAX
8:25
Tip
Close up: Conversatie met Romy Schneider
9:25
Mondo
10:25
Tip
Dokters van morgen
11:20
Kamp Van Koningsbrugge
12:20
Sterren NL top 25
13:00
NOS Journaal
13:05
NOS Journaal
13:20
Tip
Tussen kunst en kitsch
14:15
Tussen kunst en kitsch
14:35
Klassen
15:30
Tip
TV show
16:30
Toen was geluk heel gewoon
17:00
NOS Journaal
17:05
Tip
Jubileumconcert George Baker
17:50
Socutera
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:50
Sportjournaal
19:05
Kassa
20:00
NOS Journaal
20:30
Tip
Heerlijk avondje voor Sinterklaas
21:40
Kamp Van Koningsbrugge
22:35
Studio sport Eredivisie
23:35
Studio sport
0:05
NOS Journaal
0:20
Tip
Heerlijk avondje voor Sinterklaas
1:25
EenVandaag
1:55
NOS Journaal
2:20
NOS Journaal
2:25
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:35
Blauw bloed
8:10
Tip
Vroege vogels
8:55
Meldpunt
9:25
Studio 2020
9:40
Tip
Joël lokaal
10:20
Studio 2020
10:35
Podium Witteman
11:40
Nieuwe meesters
12:10
De nieuwe maan
12:50
Politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:10
2 voor 12
13:50
De geknipte gast
14:10
Studio 2020
14:25
Ondersteboven van Afrika
15:10
Studio 2020
15:30
Fryslân dok
16:05
Geloofsgesprek
16:20
Tip
Mijn pelgrimspad
16:25
Tip
Roderick zoekt licht
17:00
NOS Journaal
17:10
EO Metterdaad
17:35
Tip
Jacobine op 2
18:05
Met hart en ziel
18:20
Nederland zingt
18:50
Tip
MAX Maakt Mogelijk
19:20
Ik mis je
19:55
Blauw bloed
20:40
Tip
Sterren op het doek
21:30
Nieuwsuur
22:10
Tip
Shetland
23:15
Het uur van de wolf: Body of truth
0:15
Commissaris Maltese
1:00
Commissaris Maltese
2:00
De nachtzoen
2:15
Nieuwsuur
2:55
Nieuwsuur
Geen programmering
6:29
Pingu
6:35
Sarah en Eend
6:40
Sarah en Eend
6:50
Sesamstraat
7:05
Klumpies
7:10
Kerst met Linus
7:40
Het sinterklaasjournaal
7:50
Apennoten klassiek
8:05
De zoo
8:20
Zapp Kids top 20
8:45
Zappsport
9:00
Mees Kees
9:30
Checkpoint
9:55
Kaal of kammen
10:20
Topdoks
10:50
Het sinterklaasjournaal - Op bezoek
11:15
Het sinterklaasjournaal viert feest
12:05
Kinderen voor Kinderen: Op weg naar de grote show
13:00
Trippel Trappel
14:00
Het sinterklaasjournaal
14:50
Zapp sinterklaasfeest
15:45
Het sinterklaasjournaal - Op bezoek
16:15
Het sinterklaasjournaal viert feest
17:00
Het sinterklaasjournaal
17:40
Zapplive op zaterdag
18:25
Lang leve de muziek show
19:00
Jeugdjournaal
19:25
Klaas kan alles
19:55
Nieuwe baasjes
20:05
De regels van Floor
20:25
Socutera
20:26
Tip
The Sandhamn murders
22:05
Het beste van... 50 jaar Toppop
22:55
Tip
Top 2000: The untold stories
23:35
Tip
John & Yoko - Above us only sky
1:15
De 3 sterren camping
2:01
Tekst-tv
Geen programmering
6:22
Tip
Hugo
8:33
Altijd jong
9:00
Teleshop 4: Mediashop
9:59
Teleshop 4: Tommy teleshopping
10:32
Van woonvilla naar droomvilla
10:58
Snowmagazine
11:25
Altijd jong
12:07
Ik zou wel eens willen weten
12:31
Snowmagazine
12:57
Wooninspiraties
13:26
Onderweg naar de regio
14:06
Plezier en passie
14:30
Ik zou wel eens willen weten
14:59
Life is beautiful
15:27
Dit is Holland
16:06
Ski & more
16:33
Helden van nu
17:03
Camp to go
17:30
House vision
18:00
Nieuws
18:17
Editie NL
18:33
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:56
Weer
20:00
Tip
Oh, wat een jaar!
21:24
Tip
Sint & Paul pakken uit!
23:00
Tip
Het perfecte plaatje
23:46
Nieuws
23:56
Weer
0:00
Tip
Het perfecte plaatje
0:33
RTL Boulevard
1:21
Teleshop 4: Tommy teleshopping
2:10
Teleshop 4: Tommy teleshopping
Geen programmering
5:00
Teleshop 5: Car tracks
5:30
RTL De journal
6:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
7:30
New creation church tv
7:58
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:47
Films & sterren
17:15
Horrorhuurders & huisjesmelkers
18:10
In overtreding
19:02
Als de brandweer
20:00
Helden van hier: MUG
20:57
Helden van hier: MUG
21:59
Helden van hier: MUG
22:58
Helden van hier: MUG
23:53
24 uur in de politiecel
0:57
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
9:05
UEFA Champions League magazine
9:35
Huizenjacht
10:30
De grote verbouwing
11:25
Green make over
11:55
Ik bbq voor jou!
12:25
Holland van boven
13:20
2 Broke girls
13:50
2 Broke girls
14:10
2 Broke girls
14:35
2 Broke girls
15:05
2 Broke girls
15:30
De gouden formule
16:00
Lang leve de liefde
16:30
De nalatenschap
17:00
De grote tuinverbouwing
18:30
Lachen om home video's
20:25
Tip
Wie het laatst lacht
21:40
Tip
De Top 4000 muziekquiz
22:50
Hart van Nederland - Late editie
23:05
Shownieuws - Late editie
23:50
Weer.nl
0:00
Tip
100 jaar jong
0:55
Lachen om home video's
2:15
Hart van Nederland
Geen programmering
5:00
Teleshop 7: Morning chat
5:45
Homeshopping
6:00
Teleshop 4: Mediashop
6:30
Draken: Race naar de rand
6:53
LEGO Ninjago: Master of the mountain
7:03
Power rangers beast morphers
7:29
LEGO Jurassic World
7:54
Beyblade burst turbo
8:19
Pokémon
8:43
Bakugan: Battle planet
8:55
Super caribou
9:06
Mr. Bean: De Tekenfilmserie
9:21
De uil
9:22
De uil
9:30
Teleshop 4: Mediashop
10:15
Homeshopping
10:30
Teleshop 4: Mediashop
13:00
In de ban van
13:24
Op de zaak
13:49
Truck & tractor pulling
14:14
RTL GP
14:32
RTL GP
14:58
RTL GP
15:24
RTL GP
15:56
RTL GP
16:16
RTL GP
17:11
RTL Transportwereld
17:37
RTL Autowereld
18:02
Bij Andy in de auto! Classic
18:28
Bij Andy in de auto
19:01
Idioten op de weg
19:30
Idioten op de weg
20:00
Tip
The Three Musketeers
22:03
Tip
The Librarian: The Curse of the Judas Chalice
23:48
Politie in actie
0:18
Politie in actie
0:52
Teleshop 7: Glamcam
1:37
Homeshopping
1:52
Homeshopping
2:01
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
9:25
The doctors
10:20
The doctors
11:15
The doctors
12:10
OverWinnaars
12:55
Arie en de kleine mensen
13:55
Kitchen impossible
14:50
Wat eten we?
15:15
Wat eten we?
15:40
Wat eten we?
16:05
Wat eten we?
16:30
Wat eten we?
16:45
vtwonen weer verliefd op je huis
17:45
Hawaii Five-0
18:35
Tip
Hawaii Five-0
19:30
Hawaii Five-0
20:30
Tip
Sleepless in Seattle
22:35
Tip
You've Got Mail
1:00
Law & order: Special victims unit
1:55
Hart van Nederland
Geen programmering
6:00
Disney XD
18:00
Border security Australia
18:30
Border security Australia
19:00
Border security Australia
19:30
Border security Australia
20:00
Tip
Batman v Superman: Dawn of Justice
23:05
Tip
Daredevil
1:10
Hart van Nederland
4:00
Pause
Geen programmering
6:19
Undercover Kat
6:45
Groen in de Grote Stad
7:08
Groen in de Grote Stad
7:24
Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters
7:46
Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters
8:10
Star Wars: Het Verzet
8:31
Marvel's Avengers Assemble
8:56
Marvel's Spider-Man
9:17
Mini Ninja's
9:28
Mini Ninja's
9:45
DuckTales
10:06
DuckTales
10:30
Star Wars rebels (shorts)
10:55
Star Wars rebels (shorts)
11:19
Star Wars rebels (shorts)
11:44
Star Wars rebels (shorts)
12:06
Star Wars rebels (shorts)
12:30
Star Wars rebels (shorts)
12:56
Star Wars rebels (shorts)
13:17
Star Wars rebels (shorts)
13:44
Star Wars rebels (shorts)
14:06
Star Wars rebels (shorts)
14:32
Atomic Puppet
14:53
Atomic Puppet
15:18
Furiki Wheels
15:43
Furiki Wheels
15:54
Marvel's Spider-Man
16:16
Marvel's Spider-Man
16:20
Marvel's Avengers Assemble
16:46
Marvel superheld avonturen (shorts)
16:49
Star Wars: Het Verzet
17:14
Star Wars rebels (shorts)
18:00
Pokemon - XYZ - Een reis door onbekend gebied
4:00
Ruimtekuikens in de ruimte
4:21
Ruimtekuikens in de ruimte
4:42
Furiki Wheels
5:04
Furiki Wheels
5:26
Chillen met de Ronks!
5:49
Paf de hond
5:57
Undercover Kat
Geen programmering
6:30
Florrie's draakjes
6:44
The adventures of Chuck and friends
6:54
Gonnie & Gijsje
6:58
Thomas de stoomlocomotief
7:09
Thomas de stoomlocomotief
7:23
De avonturen van Bollo
7:28
Starz
7:38
Cry Babies
7:44
Littlest pet shop: A world of our own
7:55
Sint en co: Het verdwenen boek
8:05
Sint en co: Het verdwenen boek
8:18
Sint en co: Het verdwenen boek
8:28
Sint en co: Het verdwenen boek
8:39
Sint en co: Het verdwenen boek
8:51
Sint en co: Het verdwenen boek
9:01
Sint en co: Het verdwenen boek
9:11
Sint en co: Het verdwenen boek
9:25
Sint en co: Het verdwenen boek
9:35
Sint en co: Het verdwenen boek
9:48
Sint en co: Het verdwenen boek
9:58
Sint en co: Het verdwenen boek
10:08
Sint en co: Het verdwenen boek
10:21
Sinterklaas en de liedjespietjes
10:27
Sinterklaas en de liedjespietjes
10:34
Sinterklaas en de liedjespietjes
10:41
Sinterklaas en de liedjespietjes
10:48
My little pony
11:12
Polly pocket
11:14
Miss Moon
11:29
Spirit - Samen vrij
11:51
Troetelbeertjes
12:14
Pipo de Clown
12:25
Hatchimals
12:30
Tip
Strawberry Shortcake: The Sweet Dreams Movie
13:54
Ernst, Bobbie en de rest
14:07
TiTaTovenaar
14:23
De Grobbebollen maken lol
14:26
Sprookjes
14:39
Lummels
14:50
Lummels
15:01
Het regent gehaktballen
15:12
Het regent gehaktballen
15:24
Mijn ridder en ik
15:35
Mijn ridder en ik
15:48
Super 4
16:00
Super 4
16:13
Moka's fantastische avonturen!
16:21
Moka's fantastische avonturen!
16:30
Lang leve koning Julien
16:52
Lang leve koning Julien
17:19
The flying doctors
18:18
Tip
The voice of Holland
20:00
CSI: New York
20:48
CSI: New York
21:38
Tip
CSI: New York
22:28
CSI: New York
23:14
CSI: New York
0:09
The flying doctors
0:53
Teleshop 8: Mediashop
2:01
Teleshop 8: Mediashop
Geen programmering
5:00
Nieuws
5:20
Nieuws
5:30
Nieuws
5:50
Nieuws
6:00
Nieuws
6:20
Nieuws
6:30
Pawn stars
7:00
Pawn stars
7:30
Pawn stars
8:00
Pawn stars
8:30
Pawn stars
9:00
Pawn stars
9:30
Pawn stars
10:00
Pawn stars
10:30
Pawn stars
11:00
Z Doc: Hotel De Paris in Monte Carlo
12:00
Z Doc: De renovatie van het superluxe hotel Raffles
13:00
Z Doc: De renovatie van het superluxe hotel Raffles
14:00
Undercover boss USA
15:00
Best of Bright
15:30
Pawn stars
16:00
De barometer plus
16:30
How it's done plus
17:00
How it's done
17:30
Doe maar duurzaam!
18:00
Pawn stars
18:30
Pawn stars
19:00
Best of Bright
19:30
Zo wordt het gemaakt
20:30
Zo wordt het gemaakt
21:30
Zo wordt het gemaakt
22:30
David Foster: Off the record
0:30
Best of Bright
1:00
Nieuws
1:20
Nieuws
1:45
Nieuws
1:55
Nieuws
2:20
Nieuws
2:30
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
Geen programmering
6:00
South Park
6:25
South Park
6:50
South Park
7:20
American dad!
7:50
American dad!
8:15
American dad!
8:45
American dad!
9:05
American dad!
9:30
American dad!
10:00
American dad!
10:25
American dad!
10:55
American dad!
11:20
South Park
11:50
South Park
12:15
Family guy
12:40
Family guy
13:00
Family guy
13:30
Family guy
13:55
Family guy
14:25
Family guy
14:55
Family guy
15:20
Family guy
15:50
Family guy
16:15
Family guy
16:45
Family guy
17:05
Family guy
17:30
Family guy
18:00
Family guy
18:30
Family guy
19:00
Family guy
19:30
Family guy
20:00
Tip
Teenage Mutant Ninja Turtles
22:10
Tip
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
0:25
Young Sheldon
0:55
Young Sheldon
1:10
Family guy
1:35
Family guy
2:05
Friends
2:25
Friends
2:50
Modern family
3:10
Modern family
3:30
How I met your mother
3:50
How I met your mother
4:10
American dad!
4:30
American dad!
4:50
South Park
5:10
Most Ridiculous
5:30
Most Ridiculous
Geen programmering
5:16
The Simpsons
5:38
The Simpsons
6:00
Million dollar listing NY
6:58
Million dollar listing NY
7:56
Million dollar listing NY
8:53
Million dollar listing NY
10:02
Million dollar listing NY
11:10
Below deck mediterranean
12:06
Below deck mediterranean
13:04
Below deck mediterranean
14:01
Below deck mediterranean
14:58
Below deck mediterranean
15:55
Below deck mediterranean
16:52
Below deck mediterranean
17:49
Below deck mediterranean
18:46
Below deck mediterranean
19:35
Below deck mediterranean
20:31
Storage wars
21:00
neXt
21:55
9-1-1
22:52
Laugh out loud: Funniest ever
23:50
The X-Files essential collection
0:49
Paranormal caught on camera
1:45
Paranormal caught on camera
2:30
Bones
3:15
Laugh out loud: Funniest ever
4:01
The Simpsons
4:24
The Simpsons
4:46
The Simpsons
Geen programmering
Geen programmering
6:00
How it's made
6:25
Chasing classic cars
7:10
Chasing classic cars
8:05
Chasing classic cars
9:00
Chasing classic cars
10:00
Chasing classic cars
11:00
Gold rush
12:00
Salvage hunters
13:00
Outback truckers
14:00
How it's made
14:30
How it's made
15:00
How do they do it?
15:30
Impossible builds
16:30
Auction hunters
17:00
Auction hunters
17:30
Tip
Gold rush: White water
18:30
Gold rush
19:30
Dynamo: Magician impossible
20:30
Wheeler dealers
21:30
World's greatest cars
22:30
FantomWorks
23:30
War factories
0:30
Moonshiners
1:30
Baggage battles
2:00
Wheeler dealers
2:50
World's greatest cars
3:40
Gold rush
4:30
Tanked
5:15
Alaska: The last frontier
Geen programmering
6:00
Storage wars: Canada
6:31
Storage wars: Canada
7:03
Scrapyard supercar
8:00
Scrapyard supercar
8:58
Scrapyard supercar
9:56
Inside: Russia's toughest prisons
10:55
Inside: Undercover in North Korea
11:56
Lost mummies of New Guinea update
12:53
Iceman murder mystery: Lost In the cce
13:51
Drain the oceans: Deep dive
14:52
Car S.O.S.
15:49
Car S.O.S. special: 7 Day challenge
16:45
Car S.O.S.
17:43
Laoshan: China's holy mountain
18:40
Air crash investigation: Special report
19:38
Air crash investigation: Special report
20:35
Nazi treasure hunters
21:34
The Pacific War in color
22:33
War junk
23:31
War junk
0:28
Nazi megastructures
1:25
Air crash investigation: Special report
2:11
Air crash investigation: Special report
2:58
Nazi underworld
3:46
Battles won and lost
4:38
Science of stupid
5:02
Science of stupid
Geen programmering
6:00
Say yes to the dress America
6:50
Say yes to the dress: Lancashire
7:40
Welcome to Plathville
8:30
Say yes to the dress America
9:30
Say yes to the dress UK
10:00
Counting on
11:00
Counting on
12:00
Fred van Leer: Alles uit de kast
13:00
Fred van Leer: Alles uit de kast
14:00
Say yes to the dress Benelux
15:00
Say yes to the dress Benelux
16:00
Fred van Leer: Alles uit de kast
17:00
My 600lb life
18:00
My 600lb life
19:00
Extreme cheapskates
19:30
Extreme cheapskates
20:00
My naked secret
20:30
Body fixers
21:30
Plastic surgery knifemares
22:30
My naked secret
23:00
Dr. Pimple Popper
0:00
Casualty 24/7
1:00
Extreme cheapskates
1:30
Extreme cheapskates
2:00
Bizarre ER
2:45
Brides, grooms and emergency rooms
3:30
90 day fiancé: Happily ever after?
5:10
Welcome to Plathville
Geen programmering
6:01
Mickey Muis maar mee
6:05
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
6:17
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
6:34
Puppy Dog Pals
6:46
Puppy Dog Pals
7:02
Puppy Dog Pals
7:20
PJ Masks
7:46
Gigantosaurus
8:10
Gigantosaurus
8:22
T.O.T.S.
8:48
De Rocketeer
9:15
De Rocketeer
9:41
Mira, Koninklijke Detective
10:07
Elena van Avalor
10:32
DuckTales
10:57
DuckTales
11:22
De legende van de drie caballeros
11:44
De legende van de drie caballeros
12:09
Amphibia
12:34
Het huis van de uil
12:59
Hotel Transylvanië: De serie
13:25
Ik, Elvis Riboldi
13:36
Ik, Elvis Riboldi
13:51
Phineas en Ferb
14:14
Phineas en Ferb
14:29
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
14:54
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
15:20
Disney Rapunzel de serie
15:45
Groen in de Grote Stad
16:09
Groen in de Grote Stad
16:34
Gravity Falls
16:58
Gravity Falls
17:22
Big Hero 6
17:46
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:11
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
19:00
Summer Camp
19:26
Gabby Duran: De Alien Babysitter
19:50
Sydney to the Max
20:17
Coop and Cami Ask the World
20:41
Just Roll With It
21:04
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:26
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:48
Sadie Sparks
22:10
Sadie Sparks
22:32
Beestjes Hotel
22:54
Beestjes Hotel
23:16
LoliRock
23:38
Mickey Mouse (Shorts)
23:41
Mickey Mouse (Shorts)
23:45
101 Dalmatian Street
0:07
101 Dalmatian Street
0:29
PJ Masks
0:52
PJ Masks
1:15
Sadie Sparks
1:59
Sadie Sparks
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:21
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:43
Beestjes Hotel
3:05
Beestjes Hotel
3:26
LoliRock
3:49
101 Dalmatian Street
4:10
101 Dalmatian Street
4:22
Mickey Mouse
4:26
Mickey Mouse
4:29
Sadie Sparks
4:52
Sadie Sparks
5:14
PJ Masks
5:37
PJ Masks
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
7:00
TV winkel
15:00
De grote tuinverbouwing
16:05
Huizenjacht
16:55
Dieren op spreekuur
17:25
Dieren op spreekuur
17:50
Burgers' Zoo: Drukte in de dierentuin
18:25
Burgers' Zoo: Drukte in de dierentuin
18:55
Burgers' Zoo: Drukte in de dierentuin
19:30
vtwonen weer verliefd op je huis
20:30
Tip
Mona Lisa Smile
22:50
Tip
Only You
1:00
Tommy teleshopping
3:30
Hart van Nederland
4:00
UFC
Geen programmering
6:00
The Wake Up Club
7:00
Seven Eleven
8:00
MTV's Top 10
9:00
Then vs Now
10:00
Awkward
10:30
MTV Cribs International
11:00
MTV Cribs International
11:31
RuPaul's Drag Race
12:31
RuPaul's Drag Race
13:41
RuPaul's Drag Race
14:42
RuPaul's Drag Race
15:44
Eerste hulp bij Tattoo Disasters
16:00
Teen Mom 2
16:56
Teen Mom 2
17:53
Teen Mom 2
18:51
Teen Mom 2
19:50
Teen Mom 2
20:30
Ridiculousness
21:00
Ridiculousness
21:30
Ridiculousness
22:00
Ridiculousness
22:30
MTV First
23:00
MTV First
23:30
Geordie OGs
0:30
Ridiculousness
1:00
Ridiculousness
1:30
Ridiculousness
2:00
Music Television
Geen programmering
5:00
Dora the Explorer
5:23
Abby Hatcher
5:35
Rusty rivets
5:46
Blaze and the monster machines
6:10
Paw Patrol
6:35
Paw Patrol
6:57
City Avonturen
7:12
Huize Herrie
7:23
Huize Herrie
7:38
Huize Herrie
8:01
De Casagrandes
8:26
The Boss Baby: Back in Business
8:52
Hier is Pony
9:18
SpongeBob SquarePants
9:39
SpongeBob SquarePants
9:55
SpongeBob SquarePants
10:09
Ted & het geheim van koning Midas
11:30
Op Weg Naar Pakjesavond
11:40
Op Weg Naar Pakjesavond
11:56
Op Weg Naar Pakjesavond
12:07
Op Weg Naar Pakjesavond
12:22
Op Weg Naar Pakjesavond
12:33
Op Weg Naar Pakjesavond
12:48
Op Weg Naar Pakjesavond
12:59
Op Weg Naar Pakjesavond
13:13
Op Weg Naar Pakjesavond
13:24
Op Weg Naar Pakjesavond
13:39
Op Weg Naar Pakjesavond
13:50
Op Weg Naar Pakjesavond
14:01
Op Weg Naar Pakjesavond
14:11
Op Weg Naar Pakjesavond
14:26
Op Weg Naar Pakjesavond
14:36
Op Weg Naar Pakjesavond
14:51
Op Weg Naar Pakjesavond
15:01
Op Weg Naar Pakjesavond
15:12
Op Weg Naar Pakjesavond
15:22
Op Weg Naar Pakjesavond
15:37
Op Weg Naar Pakjesavond
15:44
Odd Squad
15:54
Odd Squad
16:08
Odd Squad
16:19
Tip
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
18:05
Creator Camp
18:16
Creator Camp
18:30
Creator Camp
18:40
Creator Camp
18:50
Henry Danger
19:14
Henry Danger
19:39
Danger Force
20:01
De Thundermans
20:27
Bella en de Bulldogs
20:53
Bella en de Bulldogs
21:16
SpongeBob SquarePants
21:30
See dad run
21:50
Sam & Cat
22:11
Zoey 101
22:32
iCarly
22:54
Victorious
23:17
Big time rush
23:39
True Jackson
0:03
Kenan & Kel
0:26
The angry beavers
0:50
CatDog
1:13
Rugrats
1:36
Rocko's modern life
1:59
SpongeBob SquarePants
2:21
SpongeBob SquarePants
2:44
Rabbids invasie
2:51
Regal Academy
3:12
Vang Blake!
3:34
De pinguïns van Madagascar
3:55
De pinguïns van Madagascar
4:17
Winx club
4:38
Winx club
Geen programmering
Geen programmering
5:20
Grenzeloos koken
5:45
Wat eten we vandaag?
6:00
James Martin's great British adventure
7:00
James Martin's great British adventure
8:00
James Martin's Islands to Highlands
9:00
The mind of a chef
9:30
The mind of a chef
10:00
Rudolph's bakery
10:30
Rudolph's bakery
11:05
Rudolph's bakery
11:45
Rudolph's bakery
12:15
Grenzeloos koken
12:55
Wat eten we vandaag Specials
13:05
Cook it forward!
13:25
Donal Skehan's kitchen hero
13:55
Mary Berry's absolute favourites
14:30
Jamie's Easy Meals for Every Day
15:05
Rudolph's bakery
15:40
Rudolph's bakery
16:10
Grenzeloos koken
16:50
Wat eten we vandaag Specials
17:00
Cook it forward!
17:20
Donal Skehan's kitchen hero
17:55
Mary Berry's absolute favourites
18:30
Jamie's Easy Meals for Every Day
19:00
The mind of a chef
19:30
The mind of a chef
20:00
Anthony Bourdain parts unknown
20:55
Anthony Bourdain parts unknown
21:50
Anthony Bourdain parts unknown
22:45
Wat eten we vandaag Specials
23:00
Jamie's kitchen Australia
0:00
Wasted! The story of food waste
1:50
Grenzeloos koken
2:20
De makkelijke maaltijd
2:50
Wat eten we vandaag Specials
3:00
Wat eten we vandaag?
3:15
Donal Skehan's kitchen hero
3:40
Mary Berry's absolute favourites
4:10
Jamie's Easy Meals for Every Day
4:35
Rudolph's bakery
Geen programmering
Geen programmering
5:15
Father Brown
6:00
Father Brown
6:50
Midsomer murders
7:45
Midsomer murders
8:50
Dalziel and Pascoe
9:40
Dalziel and Pascoe
10:35
Father Brown
11:35
Death in paradise
12:45
Death in paradise
13:55
Death in paradise
15:00
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
16:00
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
16:55
Midsomer murders
18:00
Midsomer murders
19:00
Midsomer murders
20:00
Midsomer murders
21:00
Life
22:05
Small Axe
23:45
Motherland
0:25
Motherland
1:05
Life
2:15
Small Axe
3:35
Motherland
4:05
Motherland
4:35
Motherland
Geen programmering
Geen programmering
8:00
Radio 2 op Eén
10:00
Herfstbeelden
12:05
De week van Bruzz
12:35
De markt
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Villa politica
14:00
Tip
Zomernachtconcert uit Schönbrunn
15:30
Clips
15:50
The big5 van Europa
16:20
De smaak van Joël
17:00
Tip
Witse
18:00
Kijk uit
18:04
Het journaal update
18:10
Babies diary
19:00
Journaal
19:30
Weer
19:35
Iedereen beroemd
20:05
Joker+ en lotto
20:15
Dublin Zoo
20:40
F.C. De Kampioenen
21:25
Tip
Windkracht 10: Koksijde Rescue
23:20
Het journaal laat
23:36
Winst joker+ lotto
23:37
Keno
23:38
Euromillions winstverdeling
23:40
Weer
23:45
Tip
Death in paradise
0:35
Iedereen beroemd
1:05
Het journaal laat
1:20
Weer
1:25
Villa politica
1:55
Het journaal laat
2:10
Weer
2:15
Herhalingen
Geen programmering
9:00
Herfstbeelden
10:00
Ketnet junior
19:05
Expedition volcano
20:00
Het journaal update
20:10
Vranckx
20:40
The Valhalla murders
21:30
The Valhalla murders
22:20
Alleen Elvis blijft bestaan
23:50
Wildernis
0:10
Weer
0:11
Canvaslus
0:16
Vranckx
Geen programmering
5:00
Biatlon
6:00
Sportschau live: Schansspringen
7:00
Snooker
8:30
Sportschau live: Rodelen
8:50
Sportschau live: Rodelen
9:20
Wintersport: Wereldbeker rodelen
10:15
Skisport: Alpineskiën
11:30
Skisport: Alpineskiën
12:45
Skisport: Alpineskiën
13:20
Skisport: Alpineskiën
14:30
Biatlon
15:00
Biatlon
16:30
Sportschau live: Schansspringen
18:15
Sportschau live: Rodelen
18:45
Sportschau live: Rodelen
19:15
Sportschau live: Rodelen
19:45
Eurosport nieuws
19:50
Snooker
23:30
Eurosport nieuws
23:35
Sportschau live: Schansspringen
0:30
Skisport: Alpineskiën
1:30
Skisport: Alpineskiën
2:15
Skisport: Alpineskiën
3:00
Snooker
4:00
Snooker
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Breakfast
11:00
Saturday Kitchen
12:30
Nigella: Cook, Eat, Repeat
13:00
Football Focus
14:00
BBC News
14:15
Snooker: UK Championships
17:30
Final Score
18:25
BBC News
18:45
Pointless Celebrities
19:35
The Hit List
20:25
Strictly Come Dancing
21:30
Michael McIntyre's The Wheel
22:30
The Black Adder
23:05
BBC News
23:25
Voetbal: Premier League
0:25
The NFL Show
1:15
Tip
Keeping Rosy
2:45
BBC News
Geen programmering
7:45
Wild & Weird
8:00
All Over the Place Asia: Part 2
8:30
The Dengineers
9:00
Blue Peter
9:30
DIY Deadly with Steve Backshall
9:45
DIY Deadly with Steve Backshall
10:00
Waterhole: Africa's Animal Oasis
11:00
Robot Wars: Battle of the Stars
12:00
10 Puppies and us
13:00
The Hairy Bikers Home for Christmas
13:45
Bargain Hunt
14:30
Money for Nothing
15:00
Escape to the country
15:45
Tip
The Railway Children
17:30
Snooker: UK Championship
18:30
Tip
Porridge
20:00
Snooker: UK Championship
23:00
British Film Premieres Introductions
23:02
Tip
Dirty God
0:40
Tip
My Scientology Movie
2:15
This is BBC Two
2:00
Wolf Hall
3:00
This Time with Alan Partridge
3:30
Live at the Apollo
4:15
Antiques Roadshow
5:05
Antiques Roadshow
6:00
Bargain Hunt
6:45
Bargain Hunt
7:30
Bargain Hunt
8:15
Impossible
9:00
Impossible
9:45
Impossible
10:30
Still Open All Hours
11:00
Still Open All Hours
11:30
Doctors
12:00
Doctors
12:30
Impossible
13:15
Impossible
14:00
Bargain Hunt
14:45
Still Open All Hours
15:15
EastEnders
15:40
EastEnders
16:05
EastEnders
16:30
EastEnders
17:00
Impossible
17:45
Impossible
18:30
Antiques Roadshow
19:20
Antiques Roadshow
20:15
Doctor Who
21:00
This Time with Alan Partridge
21:30
Friday Night Dinner
21:55
Live at the Apollo
22:40
Doctor Who
23:30
This Time with Alan Partridge
0:00
Friday Night Dinner
0:25
Live at the Apollo
Geen programmering
Geen programmering
5:30
Süße Versuchung
5:45
Tip
Das Zauberbuch
7:10
Pinocchio
8:40
Neuneinhalb - Deine Reporter
8:50
Checker Julian
9:15
Tip
Dornröschen
10:15
Tagesschau
10:20
Skisport: Alpineskiën
10:20
Sportschau live
11:15
Sportschau live: Rodelen
11:35
Skisport: Alpineskiën
12:40
Sportschau live: Rodelen
13:15
Biatlon
14:00
Skisport: Alpineskiën
14:35
Sportschau live: Rodelen
15:10
Biatlon
16:35
Sportschau live: Schansspringen
17:25
Fußball
17:40
Sportschau live: Schansspringen
18:30
Sportschau
19:57
Lotto
20:00
Tagesschau
20:15
Das Geheimnis des Totenwaldes
21:45
Brokenwood - Mord in Neuseeland
23:10
Tagesthemen
23:30
Das Wort zum Sonntag
23:35
Tip
Donna Leon
1:05
Tagesschau
1:10
Das Geheimnis des Totenwaldes
2:40
Tagesschau
2:45
Brokenwood - Mord in Neuseeland
4:10
Deutschlandbilder
4:25
Tagesschau
4:30
Tip
Dornröschen
Geen programmering
Geen programmering
6:20
Lokalzeit aus Bonn
6:50
Lokalzeit aus Duisburg
7:20
Sehen statt Hören
7:50
Die Sendung mit dem Elefanten
8:15
Tip
Einfach Rosa - Wolken über Kapstadt
9:45
Aktuelle Stunde
10:30
Lokalzeit
11:00
Quarks im Ersten
11:30
Die Sendung mit der Maus
12:00
Wilder Wilder Westen
12:45
Wunderschön!
13:15
Für immer beste Freunde
14:00
Für immer beste Freunde
14:45
Für immer beste Freunde
15:30
Für immer beste Freunde
16:15
Lecker aufs Land im Advent
17:00
Beste Heimathäppchen
17:15
Einfach und köstlich
17:45
Kochen mit Martina und Moritz
18:15
Der Vorkoster
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
Schimanski
21:40
Tatort
23:20
Mein Vater
0:50
Tip
Besuch für Emma
2:20
Tatort
4:00
Unser Westen, unser Wohnen
4:45
Wunderschön!
Geen programmering
6:05
Neues vom Süderhof
6:30
Neues vom Süderhof
7:00
Die Sendung mit der Maus
7:30
Sehen statt Hören
8:00
Die Ratgeber
8:30
Die Vergessenen
9:00
Nordmagazin
9:30
Hamburg Journal
10:00
Schleswig-Holstein Magazin
10:30
buten un binnen
11:00
Hallo Niedersachsen
11:30
Die Nordreportage
12:00
Meine Kindheit im Harz
12:45
Weltreisen
13:15
Länder - Menschen - Abenteuer
14:00
Fußball
16:00
Universum: Die Magie der Fjorde
16:45
Wolf, Bär & Co.
17:35
Tim Mälzer kocht!
18:00
Nordtour
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Gefragt - Gejagt
23:30
Total normal?! 75 Jahre Radio Bremen
0:15
Kroymann
0:55
Kroymann
1:25
Quizduell
2:10
Quizduell-Olymp
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
Geen programmering
6:00
Der Blaulicht-Report
6:30
The Nine Lives of Christmas
8:15
Four Christmases and a Wedding
10:00
Weihnachtliche Begegnung - Liebe ist mehr als ein Zufall
11:45
Die Winterprinzessin - Eine Liebe im Schnee
13:25
Tip
Christmas at the Plaza
15:10
Winter Castle - Romanze im Eishotel
17:00
Formule 1: GP van Sakhir
17:45
RTL aktuell
17:55
Formule 1: GP van Sakhir
19:15
Life - Menschen, Momente, Geschichten
20:15
Das Supertalent
22:30
Mario Barth & Friends
23:40
Temptation Island VIP
0:45
Das Supertalent
2:35
Halbe Brüder
4:30
Der Blaulicht-Report
Geen programmering
Geen programmering
5:15
Auf Streife - Berlin
6:00
Auf Streife - Berlin
7:00
Auf Streife - Berlin
8:00
Auf Streife - Berlin
9:00
Auf Streife - Berlin
10:00
Auf Streife - Die Spezialisten
11:00
Auf Streife - Die Spezialisten
12:00
Auf Streife - Die Spezialisten
13:00
Auf Streife - Die Spezialisten
14:00
Auf Streife - Die Spezialisten
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:59
So gesehen
17:00
Auf Streife - Die Spezialisten
18:00
Auf Streife - Die Spezialisten
19:00
Auf Streife - Die Spezialisten
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
Tip
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1
23:15
Tip
Constantine
1:40
The Legendary Dragon - Der Letzte seiner Art
3:05
Tip
Constantine
4:55
Watch Me - das Kinomagazin
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Ben 10
6:10
Ben 10
6:25
Power Players
6:35
Power Players
6:50
ThunderCats Brul!
7:00
ThunderCats Brul!
7:15
De wonderlijke wereld van Gumball
7:30
De wonderlijke wereld van Gumball
7:40
De wonderlijke wereld van Gumball
7:50
De wonderlijke wereld van Gumball
8:55
De Fungies!
9:05
De Fungies!
9:25
De Fungies!
9:35
De Fungies!
9:50
De wonderlijke wereld van Gumball
10:00
De wonderlijke wereld van Gumball
10:25
De wonderlijke wereld van Gumball
10:35
De wonderlijke wereld van Gumball
10:50
Teen Titans Go!
11:00
Teen Titans Go!
11:20
Teen Titans Go!
11:30
Teen Titans Go!
11:45
Teen Titans Go!
11:55
Teen Titans Go!
12:10
Teen Titans Go!
12:20
Teen Titans Go!
12:35
Teen Titans Go!
12:45
Teen Titans Go!
13:00
Teen Titans Go!
13:10
Teen Titans Go!
14:20
Wat beren leren
14:30
Wat beren leren
14:45
Teen Titans Go!
14:55
Teen Titans Go!
15:05
Mao Mao: Helden met een puur hart
15:15
Mao Mao: Helden met een puur hart
15:30
DC Super Hero Girls
15:40
DC Super Hero Girls
15:55
Unikitty
16:05
Unikitty
16:20
De Fungies!
16:30
De Fungies!
16:45
De wonderlijke wereld van Gumball
16:55
De wonderlijke wereld van Gumball
17:10
De wonderlijke wereld van Gumball
17:25
Teen Titans Go!
17:35
Teen Titans Go!
17:50
ThunderCats Brul!
18:00
ThunderCats Brul!
18:10
Mao Mao: Helden met een puur hart
18:20
Mao Mao: Helden met een puur hart
18:35
Be Cool, Scooby-Doo!
18:55
Be Cool, Scooby-Doo!
19:25
Be Cool, Scooby-Doo!
19:45
LEGO Ninjago
20:10
Power Players
20:20
Power Players
20:35
Ben 10
20:45
Ben 10
21:05
De wonderlijke wereld van Gumball
21:15
De wonderlijke wereld van Gumball
21:30
De wonderlijke wereld van Gumball
21:40
De wonderlijke wereld van Gumball
21:55
De wonderlijke wereld van Gumball
22:05
De wonderlijke wereld van Gumball
22:20
De wonderlijke wereld van Gumball
22:30
De wonderlijke wereld van Gumball
22:40
De wonderlijke wereld van Gumball
22:50
De wonderlijke wereld van Gumball
23:00
De wonderlijke wereld van Gumball
23:10
De wonderlijke wereld van Gumball
23:25
De wonderlijke wereld van Gumball
23:35
De wonderlijke wereld van Gumball
23:45
De wonderlijke wereld van Gumball
23:55
De wonderlijke wereld van Gumball
0:05
De wonderlijke wereld van Gumball
0:15
De wonderlijke wereld van Gumball
0:25
Angelo Rules
0:35
Angelo Rules
0:45
Angelo Rules
0:55
Angelo Rules
1:05
Angelo Rules
1:15
Angelo Rules
1:30
Angelo Rules
1:40
Angelo Rules
1:50
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:10
Angelo Rules
2:20
Angelo Rules
2:30
Angelo Rules
2:40
Angelo Rules
2:50
Angelo Rules
3:00
Angelo Rules
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:25
De wonderlijke wereld van Gumball
3:35
De wonderlijke wereld van Gumball
3:45
De wonderlijke wereld van Gumball
3:55
De wonderlijke wereld van Gumball
4:05
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:30
De wonderlijke wereld van Gumball
4:40
De wonderlijke wereld van Gumball
4:50
De wonderlijke wereld van Gumball
5:00
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:25
De wonderlijke wereld van Gumball
5:35
De wonderlijke wereld van Gumball
5:45
De wonderlijke wereld van Gumball
Geen programmering
6:00
Ultimate Animals
6:25
Dog: Impossible
6:51
Dog: Impossible
7:17
Africa's Hidden Wonders
8:08
Ultimate Animals
8:34
Dog: Impossible
9:25
Dog: Impossible
9:50
Dog: Impossible
10:16
Dog: Impossible
10:42
Dog: Impossible
11:07
Snakes in the city
11:59
Snakes in the city
12:50
Snakes in the city
13:42
Wildest arctic
14:34
Wildest arctic
15:26
Wildest arctic
16:17
Wild Antarctica
17:09
Europe's Wild Islands
18:00
Winter's Hidden Wonders
18:52
Wild Nordic
19:43
Wild Nordic
20:34
Winter's Hidden Wonders
21:26
Wild Nordic
22:18
Wild Nordic
23:09
Snakes in the city
0:01
Winter's Hidden Wonders
0:52
Wildest arctic
1:41
Wildest arctic
2:27
Wild Antarctica
3:14
Europe's Wild Islands
4:00
Dog: Impossible
4:24
Dog: Impossible
4:48
Ultimate Animals
5:12
Ultimate Animals
5:36
Dog: Impossible
Geen programmering
6:00
American pickers
6:45
Fifth gear
7:30
Ancient Aliens
8:25
Cities of the Underworld
9:15
The Strongest Man In History
10:10
American pickers
11:05
American pickers
12:00
The Curse of Civil War Gold
12:50
Fifth gear
13:40
Eating History
14:05
Pawn stars
14:30
Pawn stars
15:20
Mijn History Moment
15:30
Forged in Fire
16:30
Cities of the Underworld
17:20
Pawn stars
17:50
Cities of the Underworld
18:40
American pickers
19:35
Mountain Men
20:30
Custom cars: Las Vegas
21:25
Ancient Aliens
22:20
Forged in Fire
23:15
The Lost Evidence
0:15
Fifth gear
1:00
Custom cars: Las Vegas
1:45
Ancient Aliens
2:30
Mijn History Moment
2:40
Forged in Fire
3:35
American pickers
4:20
Eating History
4:45
Vintage Tech Hunters
5:10
American pickers
Geen programmering
6:00
How do they do it?
6:24
How it's made
6:48
How it's made
7:12
How it's made
7:36
How it's made
8:00
How it's made
8:24
How it's made
8:48
How it's made
9:12
How it's made
9:36
How it's made
10:00
How it's made
10:24
Blowing up history
11:12
Machines of Glory
12:00
Machines of Glory
12:50
Machines of Glory
13:38
How we invented the world
14:26
How we invented the world
15:14
Through the wormhole with Morgan Freeman
16:02
Through the wormhole with Morgan Freeman
16:50
Through the wormhole with Morgan Freeman
17:40
Through the wormhole with Morgan Freeman
18:30
Through the wormhole with Morgan Freeman
19:20
How the universe works
20:10
Alien Highway
21:00
Curse of the Bermuda Triangle
21:50
Storming Area 51
22:40
Alien Planet Earths
23:30
The explosion show
0:20
Futurescape with James Woods
1:10
Futurescape with James Woods
2:00
Futurescape with James Woods
2:48
Futurescape with James Woods
3:36
How it's made
4:00
How it's made
4:24
How it's made
4:48
How it's made
5:12
How it's made
5:36
How it's made
Geen programmering
6:32
The Onedin Line
7:31
Boomers
8:00
Ons gouden uurtje
8:59
Tommy teleshopping
10:00
La Piovra
11:00
Tommy teleshopping
12:33
Doctor Who
13:01
The Flying Doctors
14:00
Tommy teleshopping
14:31
De plaat Blijft hangen
14:53
Tommy teleshopping
15:24
The Black Adder
16:00
Ons gouden uurtje
17:01
Top 40 Hitdossier
17:30
Fawlty Towers
18:04
La piovra
19:03
Ballykissangel
20:00
Oh moeder, wat is het heet
20:32
Doctor Who
21:59
The flying doctors
22:59
Taggart
0:02
Keeping Up Appearances
0:52
Egmond Binnen
3:02
De Wrekers
4:00
Fawlty Towers
4:31
Medisch Centrum West
5:26
High Chaparral
Geen programmering
6:00
Blowing up history
6:45
Blowing up history
7:30
Blowing up history
8:15
Blowing up history
9:00
Tattoo Hunter
9:45
Tattoo Hunter
10:30
Tattoo Hunter
11:15
Tattoo Hunter
12:00
Tattoo Hunter
12:45
Tattoo Hunter
13:30
Extreme engineering
14:15
Extreme Engineering
15:00
Extreme engineering
15:45
Extreme engineering
16:30
Extreme engineering
17:15
Anthony Bourdain: No Reservations
18:00
Anthony Bourdain: No Reservations
18:45
Anthony Bourdain: No Reservations
19:30
Anthony Bourdain: No Reservations
20:15
Anthony Bourdain: No Reservations
21:00
Aircrash Unsolved: The Mystery of Helios 522
21:45
The Presidents' Gatekeepers
22:30
American guns
23:15
Codes and conspiracies
0:00
Codes and conspiracies
0:45
Codes and conspiracies
1:30
Codes and conspiracies
2:15
Blowing up history
3:00
Blowing up history
3:45
Blowing up history
4:30
HMS Ark Royal
5:15
HMS Ark Royal
Geen programmering
6:00
A Crime to Remember
7:00
Betrayed
8:00
Betrayed
9:00
Home Sweet Homicide
10:00
Home Sweet Homicide
11:00
Beauty queen murders
12:00
Beauty queen murders
13:00
Relatively Evil
14:00
Evil lives here
15:00
Nightmare next door
16:00
Disappeared
17:00
Scene of the Crime With Tony Harris
18:00
Lone Star Justice
19:00
Scene of the Crime With Tony Harris
20:00
The Shadows of Death
21:00
The Killer Beside Me
22:00
Raw Terror
23:00
True Nightmares
0:00
True Nightmares
1:00
True Nightmares
2:00
True Nightmares
3:00
A Crime to Remember
4:00
Lone Star Justice
5:00
Extreme Forensics
Geen programmering
6:20
Tip
IDFA Klassieker: I am not your negro
7:45
New generation
8:15
Nina Simone: Live at Montreux
9:30
Studio 2020
10:00
Makers van morgen
10:15
Art department
10:20
Studio 2020
10:55
The myth of Beethoven - His life in six sonatas
11:26
Spoken word sessies
11:30
Gaming in symphony
12:40
AVROTROS Klassiek presenteert
13:15
Spoken word sessies
13:20
Classic albums
14:10
Studio 2020
14:40
Beckand en Beethoven
15:10
Studio 2020
15:45
Roffa represent
16:00
2Doc: Pre-Crime
16:55
Roffa represent
17:10
Tip
IDFA Klassieker: Erwin Olaf - The legacy
18:25
Country music
19:20
Beatlemania
20:25
BuitenSpelen kort
20:30
IDFA Klassieker: Bob Dylan: Don't Look Back
22:00
Studio 2020
22:35
Tip
Het uur van de wolf: The Beatles: Eight days a week
0:10
Tip
Het uur van de wolf: The Analogues in Liverpool
1:10
Classic archive: Pierre Boulez dirigeert Debussy
2:05
Makers van morgen
2:20
Tip
IDFA Klassieker: I am not your negro
3:45
Ken uw klassieken
4:55
Tip
Last days
5:40
IDFA Klassieker: Het nieuwe Rijksmuseum - De film
Geen programmering
5:25
Forever - Der Friedhof Père Lachaise
6:10
360° - Geo Reportage
7:00
360° - Geo Reportage
7:55
Stadt Land Kunst Spezial
8:35
Stadt Land Kunst Spezial
9:25
Zu Tisch
9:55
Au fil du monde
10:40
Au fil du monde
11:25
Au fil du monde
12:05
Au fil du monde
12:50
Au fil du monde
13:35
Die großen Traumkaufhäuser
14:30
Die großen Traumkaufhäuser
15:25
Die großen Traumkaufhäuser
16:20
Die großen Traumkaufhäuser
17:15
ARTE Reportage
18:10
Mit offenen Karten
18:20
360° - Geo Reportage
19:10
Journal
19:30
Alaskas wilder Westen
20:15
Versailles - Wo Frankreich den Luxus erfand
21:45
Wie die Katze die Welt eroberte
22:40
Olimba, Königin der Leoparden
23:25
Psycho
23:55
Square Idee
0:20
Die Rückkehr
0:20
Die Abfahrt
0:25
KurzSchluss
1:20
Cäsar
1:50
Magische Gärten
2:20
Am Ende des Jahrhunderts
3:20
28 Minuten
4:05
Quand l'histoire fait dates
4:31
Pause
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Dag TV
8:00
Noord en Ommeland met Marcel Nieuwenweg
11:00
Noord en Ommeland met Hans Waalkens
14:00
Cafe Martini
18:00
Expeditie Grunnen 1,5 meter
18:24
Weerbericht
18:30
Expeditie Grunnen 1,5 meter
18:55
Weerbericht
19:00
Expeditie Grunnen 1,5 meter
19:24
Weerbericht
19:30
Expeditie Grunnen 1,5 meter
19:55
Weerbericht
20:00
Expeditie Grunnen 1,5 meter
20:24
Weerbericht
20:30
Expeditie Grunnen 1,5 meter
20:55
Weerbericht
21:00
Expeditie Grunnen 1,5 meter
21:24
Weerbericht
21:30
Expeditie Grunnen 1,5 meter
21:55
Weerbericht
22:00
Expeditie Grunnen 1,5 meter
22:25
Weerbericht
22:30
Expeditie Grunnen 1,5 meter
22:55
Weerbericht
23:00
Expeditie Grunnen 1,5 meter
23:25
Weerbericht
23:30
Expeditie Grunnen 1,5 meter
23:54
Weerbericht
0:00
Expeditie Grunnen 1,5 meter
0:24
Weerbericht
0:30
Expeditie Grunnen 1,5 meter
0:54
Weerbericht
1:00
Expeditie Grunnen 1,5 meter
1:22
Weerbericht
1:24
Expeditie Grunnen 1,5 meter
1:46
Weerbericht
1:48
Expeditie Grunnen 1,5 meter
2:10
Weerbericht
2:12
Expeditie Grunnen 1,5 meter
2:34
Weerbericht
2:36
Expeditie Grunnen 1,5 meter
2:58
Weerbericht
3:00
Expeditie Grunnen 1,5 meter
3:22
Weerbericht
3:24
Expeditie Grunnen 1,5 meter
3:46
Weerbericht
3:48
Expeditie Grunnen 1,5 meter
4:10
Weerbericht
4:12
Expeditie Grunnen 1,5 meter
4:34
Weerbericht
4:36
Expeditie Grunnen 1,5 meter
4:58
Weerbericht
Geen programmering
Geen programmering
5:00
Fryslân Hjoed
5:10
It Waar
5:15
It polytburo
5:30
Fryslân Hjoed
5:40
It Waar
5:45
It polytburo
6:00
TsjilTV
9:00
Op & Ut op TV
12:00
Juster
13:00
Sneon yn Fryslân op TV
18:00
Fryslân Hjoed
18:10
It Waar
18:15
Cambuur Sjoernaal
18:30
Fryslân Hjoed
18:40
It Waar
18:45
Cambuur Sjoernaal
19:00
Fryslân Hjoed
19:10
It Waar
19:15
Cambuur Sjoernaal
19:30
Fryslân Hjoed
19:40
It Waar
19:45
Cambuur Sjoernaal
20:00
Fryslân Hjoed
20:10
It Waar
20:15
Cambuur Sjoernaal
20:30
Fryslân Hjoed
20:40
It Waar
20:45
Cambuur Sjoernaal
21:00
Fryslân Hjoed
21:10
It Waar
21:15
Cambuur Sjoernaal
21:30
Fryslân Hjoed
21:40
It Waar
21:45
Cambuur Sjoernaal
22:00
Fryslân Hjoed
22:10
It Waar
22:15
Cambuur Sjoernaal
22:30
Fryslân Hjoed
22:40
It Waar
22:45
Cambuur Sjoernaal
23:00
Fryslân Hjoed
23:10
It Waar
23:15
Cambuur Sjoernaal
23:30
Fryslân Hjoed
23:40
It Waar
23:45
Cambuur Sjoernaal
0:00
Fryslân Hjoed
0:10
It Waar
0:15
Cambuur Sjoernaal
0:30
Fryslân Hjoed
0:40
It Waar
0:45
Cambuur Sjoernaal
1:00
Fryslân Hjoed
1:10
It Waar
1:15
Cambuur Sjoernaal
1:30
Fryslân Hjoed
1:40
It Waar
1:45
Cambuur Sjoernaal
2:00
Fryslân Hjoed
2:10
It Waar
2:15
Cambuur Sjoernaal
2:30
Fryslân Hjoed
2:40
It Waar
2:45
Cambuur Sjoernaal
3:00
Fryslân Hjoed
3:10
It Waar
3:15
Cambuur Sjoernaal
3:30
Fryslân Hjoed
3:40
It Waar
3:45
Cambuur Sjoernaal
4:00
Fryslân Hjoed
4:10
It Waar
4:15
Cambuur Sjoernaal
4:30
Fryslân Hjoed
4:40
It Waar
4:45
Cambuur Sjoernaal
Geen programmering
Geen programmering
5:00
Drenthe nu
5:13
Van Jonge Leu en Oale Groond
5:43
De Warming-up
5:54
Djammen - de clips
6:00
Drenthe nu
6:13
Van Jonge Leu en Oale Groond
6:43
De Warming-up
6:54
Djammen - de clips
7:00
Drenthe nu
7:13
Van Jonge Leu en Oale Groond
7:43
De Warming-up
7:54
Djammen - de clips
8:00
Hemmeltied veur de hele familie - Visual radio
10:00
Drenthe Beweegt door
10:15
Hemmeltied veur de hele familie - Visual radio
12:00
Cassata - Visual radio
14:00
Djammen - Visual radio
17:00
Drenthe nu
17:11
Roeg!
17:30
Drenthe nu
17:41
Roeg!
18:00
NOS Journaal
18:18
Drenthe nu
18:29
Roeg!
18:47
Djammen - de clips
19:00
Drenthe nu
19:11
Roeg!
19:30
Drenthe nu
19:41
Roeg!
20:00
Drenthe nu
20:11
Roeg!
20:30
Drenthe nu
20:41
Roeg!
21:00
Drenthe nu
21:11
Roeg!
21:30
Drenthe nu
21:41
Roeg!
22:00
Drenthe nu
22:11
Roeg!
22:30
Drenthe nu
22:41
Roeg!
23:00
Drenthe nu
23:11
Roeg!
23:30
Drenthe nu
23:41
Roeg!
0:00
Drenthe nu
0:08
Roeg!
0:24
Drenthe nu
0:32
Roeg!
0:48
Drenthe nu
0:56
Roeg!
1:12
Drenthe nu
1:20
Roeg!
1:36
Drenthe nu
1:44
Roeg!
2:00
Drenthe nu
2:08
Roeg!
2:24
Drenthe nu
2:32
Roeg!
2:48
Drenthe nu
2:56
Roeg!
3:12
Drenthe nu
3:20
Roeg!
3:36
Drenthe nu
3:44
Roeg!
4:00
Drenthe nu
4:08
Roeg!
4:24
Drenthe nu
4:32
Roeg!
4:48
Drenthe nu
4:56
Roeg!
Geen programmering
2:30
De Oosttribune
3:00
Thuis in Overijssel
3:30
De Oosttribune
4:00
Thuis in Overijssel
4:30
De Oosttribune
5:00
Thuis in Overijssel
5:30
De Oosttribune
6:00
Thuis in Overijssel
6:30
De Oosttribune
7:00
Thuis in Overijssel
7:30
De Oosttribune
8:00
Thuis in Overijssel
8:30
De Oosttribune
9:00
Thuis in Overijssel
9:30
De Oosttribune
10:00
Thuis in Overijssel
10:30
De Oosttribune
11:00
De Bijrijder
12:00
Kaatje Kopstand & Sinterklaas: Alles is anders
13:00
Toppers van Toen LIVE
16:00
Kaatje Kopstand & Sinterklaas: Alles is anders
17:00
Thuis in Overijssel
17:11
Historisch Filmarchief
17:30
Thuis in Overijssel
17:40
Het groene oosten
18:00
Thuis in Overijssel
18:11
Historisch Filmarchief
18:30
Thuis in Overijssel
18:40
Het groene oosten
19:00
Thuis in Overijssel
19:11
Historisch Filmarchief
19:30
Thuis in Overijssel
19:40
Het groene oosten
20:00
Thuis in Overijssel
20:11
Historisch Filmarchief
20:30
Thuis in Overijssel
20:40
Het groene oosten
21:00
Thuis in Overijssel
21:11
Historisch Filmarchief
21:30
Thuis in Overijssel
21:40
Het groene oosten
22:00
Thuis in Overijssel
22:11
Historisch Filmarchief
22:30
Thuis in Overijssel
22:40
Het groene oosten
23:00
Thuis in Overijssel
23:11
Historisch Filmarchief
23:30
Thuis in Overijssel
23:40
Het groene oosten
Geen programmering
0:00
Gisteren gemist?
12:00
Dag TV
16:45
RegioNed Weekend
17:00
GLD Nieuws
17:20
Van Gelder's Grijs
17:45
RegioNed Weekend
18:00
GLD Nieuws
18:20
Van Gelder's Grijs
18:45
RegioNed Weekend
19:00
GLD Nieuws
19:20
Van Gelder's Grijs
19:45
RegioNed Weekend
20:00
GLD Nieuws
20:20
Van Gelder's Grijs
20:45
RegioNed Weekend
21:00
GLD Nieuws
21:20
Van Gelder's Grijs
21:45
RegioNed Weekend
22:00
GLD Nieuws
22:20
Van Gelder's Grijs
22:45
RegioNed Weekend
23:00
GLD Nieuws
23:20
Van Gelder's Grijs
23:45
RegioNed Weekend
Geen programmering
2:36
NH Iconen
2:44
Universiteit van Nederland
3:00
Wij zijn NH
3:14
Super 8
3:22
AZ TV
3:36
NH Iconen
3:44
Universiteit van Nederland
4:00
Wij zijn NH
4:14
Super 8
4:22
AZ TV
4:36
NH Iconen
4:44
Universiteit van Nederland
5:00
Wij zijn NH
5:14
Super 8
5:22
AZ TV
5:36
NH Iconen
5:44
Universiteit van Nederland
6:00
Wij zijn NH
6:14
Super 8
6:22
AZ TV
6:36
NH Iconen
6:44
Universiteit van Nederland
7:00
Wij zijn NH
7:14
Sint Nieuws
7:20
AZ TV
7:34
NH Iconen
7:42
Universiteit van Nederland
8:00
Wij zijn NH
8:14
Sint Nieuws
8:20
AZ TV
8:34
NH Iconen
8:42
Universiteit van Nederland
9:00
Wij zijn NH
9:16
Super 8
9:24
AZ TV
9:40
Remy en zijn vrienden
9:48
NH Reportage
10:00
Wij zijn NH
10:16
Super 8
10:24
AZ TV
10:40
Remy en zijn vrienden
10:48
NH Reportage
11:00
Wij zijn NH
11:16
Super 8
11:24
AZ TV
11:40
Remy en zijn vrienden
11:48
NH Reportage
12:00
Kijkradio
13:00
Kijkradio
14:00
Kijkradio
15:00
Wij zijn NH
15:16
Super 8
15:24
AZ TV
15:40
Remy en zijn vrienden
15:48
NH Reportage
16:00
Wij zijn NH
16:16
Super 8
16:24
AZ TV
16:40
Remy en zijn vrienden
16:48
NH Reportage
17:00
Wij zijn NH
17:11
Natuurlijk Noord-Holland
17:31
NH Gooi
17:42
Universiteit van Nederland
18:00
Wij zijn NH
18:11
Natuurlijk Noord-Holland
18:31
NH Gooi
18:42
Universiteit van Nederland
19:00
Wij zijn NH
19:11
Natuurlijk Noord-Holland
19:31
NH Gooi
19:42
Universiteit van Nederland
20:00
Wij zijn NH
20:11
Natuurlijk Noord-Holland
20:31
NH Gooi
20:42
Universiteit van Nederland
21:00
Wij zijn NH
21:11
Natuurlijk Noord-Holland
21:31
NH Gooi
21:42
Universiteit van Nederland
22:00
Wij zijn NH
22:11
Natuurlijk Noord-Holland
22:31
NH Gooi
22:42
Universiteit van Nederland
23:00
Wij zijn NH
23:11
Natuurlijk Noord-Holland
23:31
NH Gooi
23:42
Universiteit van Nederland
Geen programmering
Geen programmering
5:00
UNieuws Extra: Corona vraag en antwoord
5:15
Een Berg Sport
5:35
Mooi Utrecht
5:45
RegioNed
5:55
Tekst-TV
6:00
UNieuws Extra: Corona vraag en antwoord
6:15
Een Berg Sport
6:35
Mooi Utrecht
6:45
RegioNed
6:55
Tekst-TV
7:00
UNieuws Extra: Corona vraag en antwoord
7:15
Een Berg Sport
7:35
Mooi Utrecht
7:45
RegioNed
7:55
Tekst-TV
8:00
Margreet
8:10
Een Berg Sport
8:35
Bureau Hengeveld
8:55
Tekst-TV
9:00
Margreet
9:10
Een Berg Sport
9:35
Bureau Hengeveld
9:55
Tekst-TV
10:00
Margreet
10:10
Een Berg Sport
10:35
Bureau Hengeveld
10:55
Tekst-TV
11:00
Margreet
11:10
Een Berg Sport
11:35
Bureau Hengeveld
11:55
Tekst-TV
12:00
Margreet
12:10
Een Berg Sport
12:35
Bureau Hengeveld
12:55
Tekst-TV
13:00
Margreet
13:10
Een Berg Sport
13:35
Bureau Hengeveld
13:55
Tekst-TV
14:00
Margreet
14:10
Een Berg Sport
14:35
Bureau Hengeveld
14:55
Tekst-TV
15:00
Margreet
15:10
Een Berg Sport
15:35
Bureau Hengeveld
15:55
Tekst-TV
16:00
Margreet
16:15
1 km dijk ... en zover je kunt kijken
16:35
RegioNed
16:55
Tekst-TV
17:00
1 km dijk ... en zover je kunt kijken
17:25
Margreet
17:35
RegioNed
17:55
Tekst-TV
18:00
Margreet
18:15
1 km dijk ... en zover je kunt kijken
18:35
RegioNed
18:55
Tekst-TV
19:00
1 km dijk ... en zover je kunt kijken
19:25
Margreet
19:35
RegioNed
19:55
Tekst-TV
20:00
Margreet
20:15
1 km dijk ... en zover je kunt kijken
20:35
RegioNed
20:55
Tekst-TV
21:00
1 km dijk ... en zover je kunt kijken
21:25
Margreet
21:35
RegioNed
21:55
Tekst-TV
22:00
Margreet
22:15
1 km dijk ... en zover je kunt kijken
22:35
RegioNed
22:55
Tekst-TV
23:00
1 km dijk ... en zover je kunt kijken
23:25
Margreet
23:35
RegioNed
23:55
Tekst-TV
0:00
Margreet
0:15
1 km dijk ... en zover je kunt kijken
0:40
Mooi Utrecht
0:45
RegioNed
0:55
Tekst-TV
1:00
1 km dijk ... en zover je kunt kijken
1:25
Margreet
1:40
Mooi Utrecht
1:45
RegioNed
1:55
Tekst-TV
2:00
1 km dijk ... en zover je kunt kijken
2:25
Margreet
2:40
Mooi Utrecht
2:45
RegioNed
2:55
Tekst-TV
3:00
1 km dijk ... en zover je kunt kijken
3:25
Margreet
3:40
Mooi Utrecht
3:45
RegioNed
3:55
Tekst-TV
4:00
1 km dijk ... en zover je kunt kijken
4:25
Margreet
4:40
Mooi Utrecht
4:45
RegioNed
4:55
Tekst-TV
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Hart voor Muziek
7:21
RegioNed
7:30
TV West Weekoverzicht
8:00
Hart voor Muziek
8:21
RegioNed
8:30
TV West Weekoverzicht
9:00
Hart voor Muziek
9:21
RegioNed
9:30
TV West Weekoverzicht
10:00
Hart voor Muziek
10:21
RegioNed
10:30
TV West Weekoverzicht
11:00
Hart voor Muziek
11:21
RegioNed
11:30
TV West Weekoverzicht
12:00
Hart voor Muziek
12:21
RegioNed
12:30
TV West Weekoverzicht
13:00
Hart voor Muziek
13:21
RegioNed
13:30
TV West Weekoverzicht
14:00
Hart voor Muziek
14:21
RegioNed
14:30
TV West Weekoverzicht
15:00
Hart voor Muziek
15:21
RegioNed
15:30
TV West Weekoverzicht
16:00
Hart voor Muziek
16:21
RegioNed
16:30
TV West Weekoverzicht
17:00
Westdoc
17:51
RegioNed
18:00
Westdoc
18:51
RegioNed
19:00
Westdoc
19:51
RegioNed
20:00
Westdoc
20:51
RegioNed
21:00
Westdoc
21:51
RegioNed
22:00
Westdoc
22:51
RegioNed
23:00
Westdoc
23:51
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
Geen programmering
7:00
Welkom bij Rijnmond
7:20
FC Rijnmond
7:53
Gluren bij de Buren
8:00
Welkom bij Rijnmond
8:20
FC Rijnmond
8:53
Gluren bij de Buren
9:00
Welkom bij Rijnmond
9:20
FC Rijnmond
9:53
Gluren bij de Buren
10:00
Welkom bij Rijnmond
10:20
FC Rijnmond
10:53
Gluren bij de Buren
11:00
Welkom bij Rijnmond
11:20
FC Rijnmond
11:53
Gluren bij de Buren
12:00
Welkom bij Rijnmond
12:20
FC Rijnmond
12:53
Gluren bij de Buren
13:00
Welkom bij Rijnmond
13:20
FC Rijnmond
13:53
Gluren bij de Buren
14:00
Welkom bij Rijnmond
14:20
FC Rijnmond
14:53
Gluren bij de Buren
15:00
Welkom bij Rijnmond
15:20
FC Rijnmond
15:53
Gluren bij de Buren
16:00
Welkom bij Rijnmond
16:20
FC Rijnmond
16:53
Gluren bij de Buren
17:00
Gerse Gasten
17:18
Weekoverzicht
17:30
Gerse Gasten
17:48
Weekoverzicht
18:00
Gerse Gasten
18:18
Weekoverzicht
18:30
Gerse Gasten
18:48
Weekoverzicht
19:00
Gerse Gasten
19:18
Weekoverzicht
19:30
Gerse Gasten
19:48
Weekoverzicht
20:00
Gerse Gasten
20:18
Weekoverzicht
20:30
Gerse Gasten
20:48
Weekoverzicht
21:00
Gerse Gasten
21:18
Weekoverzicht
21:30
Gerse Gasten
21:48
Weekoverzicht
22:00
Gerse Gasten
22:18
Weekoverzicht
22:30
Gerse Gasten
22:48
Weekoverzicht
23:00
Gerse Gasten
23:18
Weekoverzicht
23:30
Gerse Gasten
23:48
Weekoverzicht
Geen programmering
6:00
Dodo heroes
6:48
Dr. Jeff: Rocky Mountain vet
7:36
Tanked
8:25
Animal cribs
9:15
Pit Bulls and Parolees
10:05
Wildest islands of Indonesia
10:55
The Bronx Zoo
11:50
Cat vs Dog
12:45
Amanda to the rescue
13:40
Tanked
14:35
Tanked
15:30
Tanked
16:25
Animal cribs
17:20
Dogs 101
17:50
Dogs 101: New Tricks
18:15
The pool master
19:10
The pool master
20:05
Alaskan bush people
21:00
The last Alaskans
21:55
Edge of Alaska
22:50
Animal cribs
23:45
Animal cribs
0:40
Animal cribs
1:30
Animal cribs
2:15
Meet the Penguins
2:40
Meet the Penguins
3:00
Pit Bulls and Parolees
3:45
Dr. Jeff: Rocky Mountain vet
4:30
Wildest islands of Indonesia
5:15
Dodo heroes
Geen programmering
5:19
BrabantQuiz
5:24
Brabant nieuws
5:40
Weer
5:43
Hart voor muziek
6:07
BrabantQuiz
6:12
Brabant nieuws
6:28
Weer
6:31
BrabantQuiz
6:36
Hart voor muziek
7:00
RegioNed
7:21
BrabantQuiz
7:26
Hart voor muziek
7:50
RegioNed
8:11
BrabantQuiz
8:16
Hart voor muziek
8:40
RegioNed
9:01
BrabantQuiz
9:06
Hart voor muziek
9:30
RegioNed
9:51
BrabantQuiz
9:56
Hart voor muziek
10:20
RegioNed