TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Fox Sports 1

Eurosport 2

Boomerang

Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX Geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:15
NOS Journaal
7:30
NOS Journaal
7:40
NOS Journaal
8:00
NOS Journaal
8:15
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:40
NOS Journaal
9:00
NOS Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
NOS Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
NOS Journaal
10:20
Tip
Bureau sport: Het WK daklozen 2019
11:00
Bed & breakfast
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:20
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:40
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
16:00
Jinek
17:00
NOS Journaal
17:05
Tip
Van onschatbare waarde
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:05
Tip
Uit mijn keuken
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
Radar extra
21:25
Tip
We zijn er bijna!
22:15
Tip
Denkend aan Holland
22:55
Jinek
0:00
NOS Journaal
0:20
Jinek
1:20
EenVandaag
1:50
NOS Journaal
2:05
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:45
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
Journaal met gebarentolk
8:45
NOS Journaal
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Metterdaad
9:35
Tip
Rail away
10:05
Tip
Big fish Klaas
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:40
United shades of America
12:25
BinnensteBuiten
13:00
NOS Journaal
13:20
Studio voetbal
14:15
MAX Maakt Mogelijk
14:35
Het uur van de wolf: M.C. Escher - Het oneindige zoeken
16:00
NOS Journaal
16:15
Blauw bloed
17:00
NOS Journaal
17:05
De slimste mens
17:50
NOS Sport: EK hockey
18:55
NOS Sport: EK hockey
19:55
Rail away
20:25
De slimste mens
21:15
Planeet Nigeria
22:00
Nieuwsuur
22:45
America to me
23:50
Tip
Medialogica
0:25
De nachtzoen
0:35
Nieuwsuur
1:20
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Clangers
6:45
NoNo
6:55
Bing
7:00
Sesamstraat
7:15
Maja de Bij
7:30
Noddy, de detective
7:40
Ringel Singel 19
7:50
Apennoten XL
8:05
Nils Holgersson
8:15
Shaun het schaap
8:25
Waffel de wonderhond
8:40
Calimero
8:50
Nelli en Nora
8:55
Ziggy en de Zootram
9:10
Raad eens hoeveel ik van je hou
9:20
Hoi Duggee
9:30
Kindertijd
9:55
De avonturen van Barbapapa
10:05
Teletubbies
10:15
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:25
Sarah en Eend
10:31
Timmy tijd
10:36
Timmy tijd
10:40
Woezel & Pip overal vriendjes
10:55
Pieter Konijn
11:10
Sesamstraat: 10 voor ...
11:25
Rita & Krokodil
11:30
Pingu in de stad
11:35
Pim en Pom
11:40
Wickie de Viking
11:50
Masha en de beer
12:00
Mike de ridder
12:15
Waffel de wonderhond
12:25
Mega Mindy
12:50
Babar en de belevenissen van Badou
13:10
Kindertijd
13:35
Inui
13:40
Sesamstraat
13:55
Bollie & Billie
14:10
Pippi Langkous
14:35
Jungle book
14:50
Bommetje XXL
15:45
Betreden op eigen risico
16:30
Checkpoint
16:35
#forever
16:45
#forever
17:05
Brugklas
17:15
Brugklas
17:25
Weekoverzicht SpangaS
18:20
SpangaS op zomervakantie
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
Tip
First dates Ireland
20:25
De diva in mij
21:15
Tip
Flack
22:05
The dateables
22:50
Mag ik u kussen?
23:35
The Graham Norton show
0:30
De diva in mij
1:17
Tekst-tv
Geen programmering
6:20
Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
6:30
Nieuws
6:45
Nieuws
7:00
Nieuws
7:15
Nieuws
7:30
Nieuws
7:45
Nieuws
8:00
Nieuws
8:15
Nieuws
8:30
Nieuws
8:45
Nieuws
9:00
Nieuws
9:10
RTL Boulevard
10:00
Zomer met Art
11:05
Ik weet er alles van!
11:40
The bold and the beautiful
12:10
McLeod's daughters
13:10
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
13:45
De bloemenstal
14:05
Gordon in wonderland
15:05
Dr. Phil
16:00
Het zit in de familie
17:00
Het Spaanse dorp: Polopos
18:00
Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:55
Weer
20:00
Tip
Goede tijden, slechte tijden
20:30
Van der Vorst ziet sterren
21:30
Het Spaanse dorp: Polopos
22:30
Zomer met Art
23:35
Nieuws
23:50
Weer
23:55
RTL Boulevard
0:50
Zomer met Art
1:55
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
2:01
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
Geen programmering
5:00
Teleshop
5:30
RTL De journal
6:00
Teleshop 4: Mediashop
7:30
Teleshop 5: Online gespot
8:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
9:50
Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
10:00
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
10:35
Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
10:45
Teleshop 5: Tommy teleshopping
11:00
Teleshop 4: Mediashop
12:30
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
13:30
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
13:45
Teleshop 4: Mediashop
14:20
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:40
Makelaars met een missie
17:40
Dr. Phil
18:30
Deurwaarders UK
19:30
24 uur in de politiecel
20:30
America's next top model
21:30
America's next top model
22:30
24 uur in de ER
23:30
24 uur in de politiecel
0:30
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
Geen programmering
5:50
Hart van Nederland
8:00
Shownieuws
8:35
Klinkt smakelijk
9:30
Huizenjacht
10:25
Huizen onder de hamer
11:30
Marktplaats: Heel Holland handelt
12:05
Utopia
13:00
Huizenjacht
14:00
Huizen onder de hamer
15:00
Tip
vtwonen weer verliefd op je huis
16:00
De grote verhuizing
17:00
Marktplaats: Heel Holland handelt
17:30
Marktplaats: Heel Holland handelt
18:00
Klinkt smakelijk
19:00
Hart van Nederland
19:30
Utopia
20:30
Trouwen in het buitenland
21:25
Beat the box
22:30
Hart van Nederland
22:50
Shownieuws
23:20
Piets weerbericht
23:25
Klinkt smakelijk
0:25
Utopia
1:15
Astro tv
Geen programmering
5:00
Teleshop 7: Morning Chat
5:45
Teleshop 7: Car tracks
6:00
Teleshop 4: Mediashop
6:30
Power Rangers dino charge
6:55
Transformers Cyberverse
7:05
LEGO Ninjago
7:30
Inazuma Eleven
7:55
Pokémon
8:15
Beyblade burst
8:38
Blazing Team
9:01
Draken: Race naar de rand
9:24
Ben 10
9:35
Ben 10
9:48
Zak Storm
10:11
Transformers: Robots in disguise
10:34
Lego Nexo knights
10:57
LEGO Ninjago
11:19
LEGO Ninjago
11:38
Power Rangers dino charge
12:00
Oggy en de kakkerlakken
12:08
Oggy en de kakkerlakken
12:17
De uil
12:24
De uil
12:33
De Daltons
12:41
De Daltons
12:50
De Daltons
13:00
Idioten op de weg
13:30
Stop! Politie Nieuw-Zeeland
14:30
Stop! Politie
15:30
Pawn stars
16:00
Pawn stars
16:30
Married with children
17:00
Married with children
17:30
Flodder
18:00
Flodder
18:30
'Allo 'allo!
19:00
Idioten op de weg
19:30
Politie in actie
20:00
Politie in actie
20:25
RTL Sneak Preview:
20:30
Tip
Mechanic: Resurrection
22:30
Tip
The Grey
0:50
Teleshop 7: Glamcam
2:01
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
Geen programmering
17:30
Veronica's funniest
18:05
Kevin can wait
18:35
Two and a half men
19:00
Two and a half men
19:30
The big bang theory
19:55
The big bang theory
20:30
Veronica Inside
22:20
Top gear
23:25
Police academy
0:20
Utopia
1:15
Astro tv
4:00
Pause
Geen programmering
6:00
Undercover Kat
6:23
Gravity Falls
6:45
Gravity Falls
7:10
Groen in de Grote Stad
7:20
Groen in de Grote Stad
7:32
Ducktales
7:55
Milo Murphy's Wet
8:18
Milo Murphy's Wet
8:40
Gravity Falls
9:04
Gravity Falls
9:27
Gravity Falls
9:49
Gravity Falls
10:12
Gravity Falls
10:36
Gravity Falls
10:58
Gravity Falls
11:21
Undercover Kat
11:43
Undercover Kat
12:06
Zip Zip
12:17
Zip Zip
12:31
Zip Zip
12:42
Zip Zip
12:55
Ruimtekuikens in de ruimte
13:18
Ruimtekuikens in de ruimte
13:42
Pokémon XY
14:05
Pokémon XY
14:28
Pokémon XY
14:50
Mini Ninjas
15:01
Mini Ninjas
15:15
Furiki Wheels
15:36
Furiki Wheels
15:40
Zip Zip
15:51
Zip Zip
16:05
Milo Murphy's Wet
16:27
Big Hero 6
16:50
Phineas and Ferb
17:01
Phineas and Ferb
17:15
Ducktales
17:38
DuckTales
4:00
Ruimtekuikens in de ruimte
4:22
Ruimtekuikens in de ruimte
4:44
Furiki Wheels
5:06
Furiki Wheels
5:28
The Gronks
5:50
The Gronks
Geen programmering
6:30
Koala broertjes
6:41
Elias
6:51
Sid de slimmerik
6:56
Wissper
7:03
Jul & Julia
7:14
Ernst, Bobbie en de rest
7:21
Pipo de Clown
7:29
Piet Piraat
7:36
Robin Hood
7:47
Super 4
8:00
Lego city
8:02
Brandweerman Sam
8:15
Bibaboerderij
8:30
Molang
8:33
Molang
8:37
2 kleine kleutertjes
8:40
Leren met Jokie
8:46
Sophie de giraf
8:51
Juf Roos
8:56
Piet Piraat griezelavonturen
9:02
StoryZoo
9:12
Thomas de stoomlocomotief
9:25
Super Wings
9:36
Robocar poli
9:48
Sprookjesboom show
9:56
Chuggington
10:06
Airport: Winky's avonturen
10:16
Sprookjesboomfeest
10:33
Tee and Mo
10:40
Beertje Pol
10:55
TiTaToverfeest
11:10
Gonnie & Gijsje
11:15
Fien & Teun
11:23
Little people
11:35
Florrie's draakjes
11:45
Hello Kitty and friends
12:00
Enchantimals
12:13
My little pony
12:34
Super 4
12:48
Mijn ridder en ik
13:00
Brandweerman Sam
13:10
Om nom
13:14
Transformers: Rescue Bots Academy
13:27
Dinotrux
13:51
Lalaloopsy
14:12
Monchhichis
14:23
Strawberry shortcake
14:46
Tashi
14:58
Mr. Bean
15:11
Blinky Bill
15:25
Lang leve koning Julien
15:48
Het regent gehaktballen
15:59
Miss Moon
16:13
Polly pocket
16:40
Lego friends: Girls on a mission
16:50
Barbie Dreamtopia
17:00
Burgers' Zoo en waarom
17:05
Tip
Goede tijden, slechte tijden
17:35
The bold and the beautiful
18:05
The bold and the beautiful
18:35
Dr. Quinn, medicine woman
19:35
McLeod's daughters
20:30
Tip
The Terminal
23:05
Tip
House
0:00
Dr. Quinn, medicine woman
1:00
Teleshop 8: Mediashop
2:01
Teleshop 8: Mediashop
Geen programmering
5:00
Nieuws
5:20
Nieuws
5:30
Nieuws
5:50
Nieuws
6:00
Nieuws
6:20
Nieuws
6:30
Undercover boss
7:30
Best of bright
8:00
Voorbeurs
8:10
Voorbeurs
8:20
Voorbeurs
8:30
Voorbeurs
8:40
Voorbeurs
8:50
Voorbeurs
9:00
RTL Z Nieuws
9:15
RTL Z Nieuws
9:30
RTL Z Nieuws
9:45
RTL Z Nieuws
10:00
RTL Z Nieuws
10:15
RTL Z Nieuws
10:30
RTL Z Nieuws
10:45
RTL Z Nieuws
11:00
RTL Z Nieuws
11:15
RTL Z Nieuws
11:30
RTL Z Nieuws
11:45
RTL Z Nieuws
12:00
RTL Z Nieuws
12:15
RTL Z Nieuws
12:30
RTL Z Nieuws
12:45
RTL Z Nieuws
13:00
RTL Z Nieuws
13:15
RTL Z Nieuws
13:30
RTL Z Nieuws
13:45
RTL Z Nieuws
14:00
The most
14:15
The most
14:30
The most
14:45
The most
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
RTL Z Nieuws
15:30
RTL Z Nieuws
15:45
RTL Z Nieuws
16:00
RTL Z Nieuws
16:15
RTL Z Nieuws
16:30
Best of bright
17:00
RTL Z Nieuws
17:15
RTL Z Nieuws
17:30
RTL Z Nieuws
17:45
RTL Z Nieuws
18:00
Pawn stars
18:30
Pawn stars
19:00
Pawn stars
19:30
American pickers
20:30
Wild Indonesia
21:30
Tip
Natuur op Z: Africa's hunters
22:30
Natuur op Z: Africa's hunters
23:30
Natuur op Z: Africa's hunters
0:30
Z Doc: Alles over de Indische Oceaan
1:30
Z Doc: Alles over de Indische Oceaan
2:20
Z Doc: Champagneliefhebbers
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Bob's burgers
6:30
South Park
6:55
South Park
7:20
South Park
7:50
South Park
8:15
Last man standing
8:45
Last man standing
9:05
South Park
9:30
South Park
10:00
Bob's burgers
10:25
Bob's burgers
10:55
South Park
11:20
South Park
11:50
Modern family
12:15
Modern family
12:40
Last man standing
13:00
Last man standing
13:30
Friends
13:55
Friends
14:25
South Park
14:55
South Park
15:25
Bob's burgers
15:50
Bob's burgers
16:15
South Park
16:45
South Park
17:05
Modern family
17:30
Modern family
18:00
Last man standing
18:25
Last man standing
18:50
Friends
19:15
Friends
19:45
Young Sheldon
20:05
Young Sheldon
20:30
Single Parents
21:00
Drunk history
21:30
Modern family
22:00
Modern family
22:30
Last man standing
22:55
Last man standing
23:25
Friends
23:50
Friends
0:10
Bob's burgers
0:35
Bob's burgers
1:05
South Park
1:35
South Park
2:05
The Daily Show
2:25
The Daily Show
2:50
Most Ridiculous
3:10
Most Ridiculous
3:30
Takeshi's Castle Thailand
3:50
Takeshi's Castle Thailand
4:10
The Daily Show
4:30
Most Ridiculous
4:50
Most Ridiculous
5:10
Takeshi's Castle Thailand
5:30
Takeshi's Castle Thailand
Geen programmering
5:14
Storage hunters UK
5:38
Let's go viral
5:50
Let's go viral
6:00
Storage wars: Canada
6:25
Storage wars: Canada
6:51
Storage wars: Canada
7:16
Storage wars: Canada
7:43
Storage wars: Canada
8:07
Storage wars: Canada
8:34
The Simpsons
8:55
The Simpsons
9:15
The Simpsons
9:36
The Simpsons
9:58
Raising Hope
10:20
Raising Hope
10:41
Raising Hope
11:03
Raising Hope
11:26
Raising Hope
11:48
Let's go viral
12:03
Cheers
12:16
Cheers
12:46
Frasier
13:32
Frasier
13:45
Million dollar listing
14:45
Million dollar listing
15:43
Will & Grace
16:04
Will & Grace
16:32
Will & Grace
17:01
Will & Grace
17:46
Will & Grace
18:14
The Simpsons
18:42
The Simpsons
18:52
Million dollar listing
19:51
Tip
The X-Files essential collection
21:05
BH90210
21:59
Shades of blue
22:54
Shades of blue
23:50
Bones
0:27
Tip
The X-Files essential collection
1:42
The strain
2:26
Tip
The strain
2:51
The strain
3:32
The strain
4:35
Storage hunters UK
4:58
Storage hunters UK
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Alaskan bush people
6:45
Dual survival
7:30
Deadliest catch
8:15
Tanked
9:00
The pool master
9:45
Overhaulin'
10:30
American chopper
11:15
How it's made: Dream cars
11:40
Speed is the new black
12:30
Jeremy Wade's dark waters
13:15
Fish or die
14:00
Wheeler dealers
14:45
Gold rush
15:30
FantomWorks
16:15
Garage rehab
17:00
Fast n' loud
18:00
West End salvage
18:30
Salvage hunters: The restorers
19:30
Salvage hunters
20:30
Outback opal hunters
21:30
Aussie gold hunters
22:30
Diesel brothers
23:30
Street outlaws
0:30
Alaska: The last frontier
1:30
What happened next?
2:00
Outback opal hunters
2:50
Aussie gold hunters
3:40
Treehouse masters
4:30
Gold rush
5:15
Supertruckers
Geen programmering
6:00
Highway thru hell
6:47
Highway thru hell: USA
7:36
Animal fight club
8:23
Animal fight club
9:10
Cesar to the rescue
9:57
Cesar to the rescue
10:44
Storage wars: Canada
11:10
Storage wars: Canada
11:37
The border
12:25
Air crash investigation
13:16
Car S.O.S.
14:14
Car S.O.S.
15:13
Drain the oceans
16:11
World's most extreme
17:11
Air crash investigation
18:09
Cesar to the rescue
19:05
The incredible dr. Pol
20:01
Air crash investigation
21:01
Drain the oceans
22:02
Egypt from above
23:00
The story of God with Morgan Freeman
0:01
Lost treasures of Egypt
0:59
The Asian century
2:00
Megafactories
2:48
Megafactories
3:39
Lawless Island Alaska compilations
4:25
Locked up abroad
5:13
Science of stupid
5:36
Science of stupid
Geen programmering
6:00
Baby changes everything
6:50
My cat from hell
7:40
Vacation house for free
8:30
Say yes to the dress
8:55
Say yes to the dress: Atlanta
9:20
Curvy brides boutique
9:45
Say yes to the dress UK
10:10
90 Days to wed
11:55
Baby changes everything
12:55
Say yes to the dress
13:25
Say yes to the dress: Atlanta
13:50
Curvy brides boutique
14:20
Say yes to the dress
14:50
90 Days to wed
15:40
My lottery dream home
16:10
Vacation house for free
17:05
Nate & Jeremiah by design
18:00
Doctors: Behind closed doors
19:00
Say yes to the dress
19:30
Say yes to the dress: Atlanta
20:00
Curvy brides boutique
20:30
My 3000-lb family
21:30
Dr. Pimple Popper
22:30
Ambulance
23:30
Body bizarre
0:30
My 3000-lb family
1:30
Dr. Pimple Popper
2:20
Say yes to the dress
2:45
Say yes to the dress: Atlanta
3:10
Curvy brides boutique
3:35
Say yes to the dress
4:00
Body bizarre
4:45
Vacation house for free
5:35
My lottery dream home
Geen programmering
6:00
Mickey Mouse clubhuis
6:25
Mickey Muis maar mee
6:28
Mickey en de Roadsterracers
6:40
Mickey en de Roadsterracers
7:05
Mickey en de Roadsterracers
7:25
Vampirina's grote griezelrock
7:30
Vampirina
7:55
Vampirina
8:18
Vampirina
8:30
Elena van Avalor
8:53
Elena van Avalor
9:15
Puppy Dog Pals
9:40
Puppy Dog Pals
9:56
PJ Masks
9:58
PJ Masks
10:00
PJ Masks
10:25
PJ Masks
10:45
PJ Masks
11:00
The Lion Guard
11:25
The Lion Guard
11:48
De speelgoeddokter
12:00
De speelgoeddokter
12:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:40
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:20
Undercover Kat
13:40
Zip Zip
13:50
Zip Zip
14:00
Zip Zip
14:10
Zip Zip
14:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
14:45
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
15:10
Ducktales
15:30
Groen in de Grote Stad
15:50
Phineas and Ferb
16:10
Ruimtekuikens in de ruimte
16:20
Ruimtekuikens in de ruimte
16:40
Star Vs the Forces Of Evil
17:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
17:35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:00
Gravity Falls
18:25
Hotel Transylvanië: de serie
18:45
Groen in de Grote Stad
19:10
DuckTales
19:30
Bizaardvark
19:55
Jessie
20:20
De Middelste van 7
20:45
Summer Camp
21:05
Bizaardvark
21:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:10
LoliRock
22:30
LoliRock
22:50
De Psammy Show
23:00
De Psammy Show
23:12
De Psammy Show
23:22
De Psammy Show
23:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
23:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
0:10
LoliRock
0:30
LoliRock
0:52
De Psammy Show
1:05
De Psammy Show
1:15
De Psammy Show
1:25
De Psammy Show
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:40
LoliRock
3:00
LoliRock
3:25
De Psammy Show
3:37
De Psammy Show
3:49
De Psammy Show
4:11
PJ Masks
4:34
PJ Masks
4:57
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:40
LoliRock
Geen programmering
6:00
Loop Hart van Nederland
7:00
TV Winkel
15:00
The doctors
15:55
Huizenjacht
16:50
Blue bloods
17:45
Blue bloods
18:30
The A-team
19:30
The A-team
20:30
Tip
Zoo
21:25
Zoo
22:20
Zoo
23:15
Criminal minds: Beyond borders
0:00
Criminal minds: Beyond borders
0:55
Astro tv
2:25
Tommy teleshopping
4:55
Loop Hart van Nederland
Geen programmering
6:00
The Wake Up Club
7:00
Seven Eleven
8:00
MTV's Top 10
9:00
Then vs Now
10:00
My Teenage Wedding
10:30
The Hills: New beginnings
11:30
The Hills: New beginnings
12:30
The Hills: New beginnings
13:30
The Hills: New beginnings
14:30
Teen Mom 2
15:30
Teen Mom 2
16:30
RuPaul's Drag Race All Stars
17:30
RuPaul's Drag Race All Stars
18:35
Catfish: The tv show
19:35
Road to the VMAs
20:30
Catfish: The tv show
21:30
Teen Mom Young Mom's Club: All Media
22:30
Jersey Shore Family Vacation
23:30
Jersey Shore Family Vacation
0:30
Ridiculousness
0:55
Ridiculousness
1:30
Ridiculousness
2:00
Music Television
Geen programmering
5:00
Dora
5:23
Shimmer en Shine
5:45
Rusty rivets
6:10
Blaze and the monster machines
6:36
Paw Patrol
6:47
Paw Patrol
7:00
44 Katten
7:11
44 Katten
7:26
De Thundermans
7:53
De Thundermans
8:19
Cousins For Life
8:44
Cousins For Life
9:06
Henry Danger
9:32
Henry Danger
9:58
De avonturen van Kid Danger
10:23
Huize Herrie
10:49
Huize Herrie
11:14
Noobees
12:00
Game Shakers
12:26
Game Shakers
12:52
Knight Squad
13:18
Knight Squad
13:44
De Thundermans
14:11
De Thundermans
14:38
Droomkamers
15:03
Paradise Run
15:30
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:41
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:56
SpongeBob SquarePants
16:08
SpongeBob SquarePants
16:25
De pinguïns van Madagascar
16:53
Huize Herrie
17:04
Huize Herrie
17:21
De Thundermans
17:47
Knight Squad
18:14
Cousins For Life
18:41
Henry Danger
19:07
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:29
Huize Herrie
19:57
SpongeBob SquarePants
20:23
De Thundermans
20:50
De Thundermans
21:17
SpongeBob SquarePants
21:30
Bella en de Bulldogs
21:48
De Thundermans
22:10
Big time rush
22:30
Sam & Cat
22:52
Avatar: De legende van Aang
23:14
Victorious
23:37
iCarly
23:59
Kenan & Kel
0:22
The angry beavers
0:46
CatDog
1:09
Rugrats
1:31
Rocko's modern life
1:54
SpongeBob SquarePants
2:16
SpongeBob SquarePants
2:38
Rabbids invasie
2:46
Regal Academy
3:06
Vang Blake!
3:28
De pinguïns van Madagascar
3:50
De pinguïns van Madagascar
4:12
Winx club
4:35
Winx club
Geen programmering
Geen programmering
5:05
Spice trip
5:55
Wokking lekker
6:00
James Martin's home comforts
7:00
James Martin's home comforts
8:00
Anthony Bourdain parts unknown
8:55
The Hairy Bikers' Chicken & Egg
10:00
Wat eten we vandaag?
10:10
James Martin's home comforts
11:10
James Martin's home comforts
12:10
Wat eten we vandaag?
12:30
James Martin's home comforts
13:30
Anthony Bourdain parts unknown
14:25
Wat eten we vandaag?
14:40
Ainsley's Caribbean kitchen
15:40
Jimmy's Australian food adventure
16:45
Wat eten we vandaag?
16:55
Wat eten we vandaag?
17:15
Wat eten we vandaag?
17:25
The Hairy Bikers' Chicken & Egg
18:35
Nigella kitchen
19:10
Anthony Bourdain parts unknown
20:05
Worst cooks in America
21:00
Ainsley's Caribbean kitchen
22:00
Jimmy's Australian food adventure
23:00
Wat eten we vandaag?
23:10
Worst cooks in America
0:05
Ainsley's Caribbean kitchen
1:05
Jimmy's Australian food adventure
2:00
James Martin's home comforts
2:45
Anthony Bourdain parts unknown
3:30
Nigella kitchen
4:00
James Martin's home comforts
4:45
Worst cooks in America
Geen programmering
Geen programmering
5:15
The coroner
6:00
Five by Five
6:05
Five by Five
6:15
The coroner
7:10
Midsomer murders
8:05
Midsomer murders
9:00
Death in paradise
9:55
Midsomer murders
10:45
Midsomer murders
11:35
Call the midwife
12:30
Tip
Father Brown
13:20
Death in paradise
14:15
Midsomer murders
15:10
Midsomer murders
16:05
The Durrells
16:55
Tip
Father Brown
17:45
Death in paradise
18:50
Midsomer murders
19:50
Midsomer murders
21:00
Agatha Raisin
22:00
Catastrophe
22:45
Catastrophe
23:40
Years and Years
0:45
Tin star
1:25
Agatha Raisin
2:00
Years and Years
3:00
Tin star
4:00
Death in paradise
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Zomerbeelden
12:30
Switch
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Thuis
13:55
Dieren in nesten
14:25
Poirot
15:55
The caiman and the doomed swamp
16:50
Neighbours
17:10
Commissaris Witse
18:04
Het journaal update
18:10
Weer
18:15
Escape to the chateau
19:00
Journaal
19:30
Weer
19:35
De stoel
19:40
F.C. De Kampioenen
20:15
Switch
20:50
Eigen kweek
21:35
First dates
22:25
Journaal
22:40
Weer
22:45
Medici: Masters of Florence
23:38
Keno
23:40
Herhalingen
Geen programmering
9:00
Zomerbeelden
12:30
Rolkrant
14:00
Ketnet Junior
18:55
Treasures of the Indus
20:00
Terzake
20:20
Sporza: EK hockey
22:10
Extra time
23:10
The insider: Reggie Yates
0:00
Terzake docu: Life-sized city
0:50
Herhalingen
Geen programmering
5:00
Tennis
6:00
Tennis
7:00
Wielrennen
8:30
Tennis
10:30
Wielrennen
12:00
Tennis
13:30
Wielrennen
14:45
Tennis
15:45
Tennis
16:50
Nieuws
16:55
Tennis: US Open
19:00
Tennis
21:00
Tennis
23:00
Tennis
1:00
Tennis
3:00
Wielrennen
4:30
Olympische Spelen
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Breakfast
10:15
Animal Park
11:00
Homes Under the Hammer
12:00
A Matter of Life and Debt
12:45
Britain in Bloom
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News
14:30
BBC London News
14:45
Impossible
15:30
Escape to the Country
16:15
Money for Nothing
16:45
Murder, Mystery and My Family
17:30
Flog It!
18:15
Pointless
19:00
BBC News
19:30
BBC London News
20:00
The One Show
20:30
Our Lives
21:00
EastEnders
21:30
Would I Lie to You?
22:00
Who Do You Think You Are?
23:00
BBC News
23:25
BBC London News
23:30
Weather
23:35
This Country
0:05
Have I Got a Bit More Old News for You
0:50
Live at the Apollo
1:40
BBC News
Geen programmering
7:30
Bargain Hunt
8:15
Animal Park
9:00
Inside the Factory
10:00
BBC News
11:00
Victoria Derbyshire
12:00
BBC Newsroom Live
14:00
Curious Creatures
14:30
Home Away from Home
15:15
Heir Hunters with Michael Buerk
16:00
Hairy Bikers' Best of British
16:45
More creatures great and small
17:15
Animals Unexpected
18:15
Antiques Road Trip
19:00
Celebrity Eggheads
19:30
Great British Railway Journeys
20:00
The Repair Shop
21:00
Nadiya's Time to Eat
21:30
University Challenge
22:00
The Day Mountbatten Died
23:00
I Love 1987
23:30
Newsnight
0:10
Weather
0:15
Japan's Secret Shame
1:15
Fosse/Verdon
2:00
Sign Zone: Serengeti
3:00
Sign Zone: Countryfile
3:55
This is BBC Two
Geen programmering
5:05
DIY SOS
6:00
Bargain Hunt
6:45
DIY SOS
7:35
DIY SOS
8:30
The Musketeers
9:25
Last of the Summer Wine
9:55
Dickensian
10:25
Casualty
11:15
The Musketeers
12:10
Last of the Summer Wine
12:40
Bargain Hunt
13:25
DIY SOS
14:15
DIY SOS
15:10
Casualty
16:00
The Musketeers
16:50
Last of the Summer Wine
17:20
Last of the Summer Wine
17:50
Dickensian
18:20
DIY SOS
19:15
Hustle
20:05
Dickensian
20:30
EastEnders
21:00
Call the midwife
21:55
The coroner
22:40
The Job Lot
23:05
Inside No. 9
23:35
The Kettering incident
0:30
Tip
Happy Valley
1:20
Dickensian
1:45
EastEnders
2:15
Call the midwife
3:10
The coroner
3:55
The Job Lot
4:20
Bargain Hunt
Geen programmering
Geen programmering
5:30
Morgenmagazin
9:00
Tagesschau
9:05
Live nach Neun
9:55
Sturm der Liebe
10:44
Tagesschau
10:45
Meister des Alltags
11:15
Gefragt - Gejagt
12:00
Tagesschau
12:15
Buffet
13:00
Mittagsmagazin
14:00
Tagesschau
14:10
Rote Rosen
15:00
Tagesschau
15:10
Sturm der Liebe
16:00
Tagesschau
16:10
Verrückt nach Meer
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Gefragt - Gejagt
18:50
Großstadtrevier
19:45
Wissen vor acht - Zukunft
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Tip
Sauerkrautkoma
21:45
Exclusiv im Ersten: Schmutzige Reifen
22:15
Tagesthemen
22:45
D-Mark, Einheit, Vaterland - Das schwierige Erbe der Treuhand
23:30
Geschichte im Ersten: Im Land der Täter
0:15
Nachtmagazin
0:35
Tatort
2:05
Tagesschau
2:10
Tip
Sauerkrautkoma
3:40
Geschichte im Ersten: Im Land der Täter
4:25
Brisant
4:40
Tagesschau
4:45
D-Mark, Einheit, Vaterland - Das schwierige Erbe der Treuhand
Geen programmering
Geen programmering
6:30
Aktuelle Stunde
6:50
Hunde verstehen!
7:20
Elefantastisch!
7:30
Die Sendung mit dem Elefanten
7:55
Blaubär Mix & Fertig
8:10
Wissen macht Ah!
8:35
Janna
9:05
Janna
9:35
Erlebnisreisen
9:40
Achtung Mogelpackung! - Yvonne Willicks deckt auf
10:10
Wasserland NRW
10:40
Lokalzeit-Geschichten
11:10
Tel Aviv - Hier tanzt Israel
11:55
Elefant, Tiger und co.
12:45
WDR aktuell
13:05
Nashorn, Zebra & Co.
13:55
Zoobabies
14:20
In aller Freundschaft
15:05
In aller Freundschaft
15:50
Erlebnisreisen
16:00
WDR aktuell
16:15
Hier und heute
18:00
Aktuell/Lokalzeit
18:15
Servicezeit
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
Land und lecker
21:00
Ausgerechnet
21:45
WDR aktuell
22:10
Hunde verstehen!
22:40
Das Leben ist kein Pausenhof
23:25
Das Leben ist kein Pausenhof
0:10
NightWash
0:40
NightWash
1:10
nuhr gefragt
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
Geen programmering
6:20
Die Fallers - Eine Schwarzwaldfamilie
6:50
Lieb und teuer
7:20
Rote Rosen
8:10
Sturm der Liebe
9:00
Nordmagazin
9:30
Hamburg Journal
10:00
Schleswig-Holstein Magazin
10:30
buten un binnen
11:00
Hallo Niedersachsen
11:35
Einfach genial!
12:00
Elefant, Tiger und co.
12:25
In aller Freundschaft
13:10
In aller Freundschaft
14:00
Aktuell
14:15
Die Nordstory
15:15
Wer weiss denn sowas?
16:00
Aktuell
16:20
Mein Nachmittag
17:10
Leopard, Seebär & Co.
18:00
Ländermagazine
18:15
Die Nordreportage
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Markt
21:00
Die Tricks der Getränkeindustrie
21:45
Aktuell
22:00
45 Min
22:45
Kulturjournal
23:15
extra 3
0:00
Ladies night
0:45
Die Tricks der Getränkeindustrie
1:30
Rainer Sass: So isst der Norden!
2:00
Markt
2:45
Hallo Niedersachsen
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
Geen programmering
6:00
Guten Morgen Deutschland
8:30
Teleshopping Österreich
8:30
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
9:00
Unter uns
9:30
Alles was zählt
10:00
Der Blaulicht-Report
11:00
Der Blaulicht-Report
12:00
Punkt 12
14:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
15:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
16:00
Meine Geschichte - Mein Leben
17:00
Meine Geschichte - Mein Leben
17:30
Unter uns
18:00
Guten Abend RTL
18:00
RTL Nord
18:00
Explosiv - Das Magazin
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:30
Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15
Das Jenke-Experiment
21:45
Das Jenke-Experiment
22:50
Extra - Das RTL Magazin
23:25
Spiegel TV
0:00
RTL Nachtjournal
0:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30
Die Alltagskämpfer - ÜberLeben in Deutschland
1:15
Ohne Filter - So sieht mein Leben aus!
1:45
Der Blaulicht-Report
2:35
Der Blaulicht-Report
3:25
Der Blaulicht-Report
4:15
Der Blaulicht-Report
5:25
Exclusiv - Das Star-Magazin
5:35
Explosiv - Das Magazin
Geen programmering
5:30
Sat.1-Frühstücksfernsehen
10:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
11:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
12:00
Anwälte im Einsatz
13:00
Anwälte im Einsatz
14:00
Auf Streife
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Klinik am Südring
17:30
Klinik am Südring - Die Familienhelfer
18:00
Promis Privat - Mein (fast) perfektes Leben
19:00
Genial daneben - Das Quiz
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
Promi Big Brother
23:45
akte 20.19 Spezial
0:40
Promi Big Brother
3:35
Criminal minds: Suspect behavior
4:15
Auf Streife
4:45
Auf Streife
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Ben 10
6:10
Ben 10
6:20
Unikitty
6:30
Unikitty
6:45
Unikitty
6:55
Unikitty
7:10
De wonderlijke wereld van Gumball
7:20
De wonderlijke wereld van Gumball
7:35
De wonderlijke wereld van Gumball
7:45
De wonderlijke wereld van Gumball
7:55
Teen Titans Go! - Elements
8:05
Teen Titans Go! - Elements
8:14
Teen Titans Go! - Elements
8:24
Teen Titans Go! - Elements
8:33
Teen Titans Go! - Elements
8:44
Teen Titans Go! - Elements
9:05
Craig van de Kreek
9:15
Craig van de Kreek
9:25
Wat beren leren
9:35
Wat beren leren
9:50
De wonderlijke wereld van Gumball
10:00
De wonderlijke wereld van Gumball
10:15
De wonderlijke wereld van Gumball
10:25
De wonderlijke wereld van Gumball
10:36
De wonderlijke wereld van Gumball
10:50
Zomer Kamp Eiland
11:01
Zomer Kamp Eiland
11:15
Unikitty
11:25
Unikitty
11:36
Unikitty
11:50
The Tom & Jerry Show
12:01
The Tom & Jerry Show
12:12
The Tom & Jerry Show
12:20
Looney Tunes
12:25
Looney Tunes
12:30
Looney Tunes
12:35
Looney Tunes
12:45
Be Cool, Scooby-Doo!
13:10
Teen Titans Go! - Elements
13:19
Teen Titans Go! - Elements
13:35
Teen Titans Go! - Elements
13:45
Teen Titans Go! - Elements
13:55
Wat beren leren
14:05
Wat beren leren
14:20
Wat beren leren
14:30
Wat beren leren
14:45
De wonderlijke wereld van Gumball
14:55
De wonderlijke wereld van Gumball
15:05
De wonderlijke wereld van Gumball
15:15
De wonderlijke wereld van Gumball
15:30
De wonderlijke wereld van Gumball
15:40
De wonderlijke wereld van Gumball
15:55
The Powerpuff Girls
16:05
The Powerpuff Girls
16:20
Unikitty
16:30
Unikitty
16:41
Unikitty
16:50
Craig van de Kreek
17:00
Craig van de Kreek
17:15
Teen Titans Go! - Elements
17:25
Teen Titans Go! - Elements
17:34
Teen Titans Go! - Elements
17:44
Teen Titans Go! - Elements
17:53
Teen Titans Go! - Elements
18:04
Teen Titans Go! - Elements
18:25
The Tom & Jerry Show
18:36
The Tom & Jerry Show
18:47
The Tom & Jerry Show
18:55
Looney Tunes
19:00
Looney Tunes
19:05
Looney Tunes
19:10
Looney Tunes
19:15
Looney Tunes
19:25
Be Cool, Scooby-Doo!
19:50
Wat beren leren
20:00
Wat beren leren
20:15
Ben 10
20:25
Ben 10
20:35
OK K.O.! Jij wordt een held
20:46
OK K.O.! Jij wordt een held
21:00
De wonderlijke wereld van Gumball
21:10
De wonderlijke wereld van Gumball
21:25
De wonderlijke wereld van Gumball
21:35
De wonderlijke wereld van Gumball
21:45
De wonderlijke wereld van Gumball
21:55
De wonderlijke wereld van Gumball
22:10
De wonderlijke wereld van Gumball
22:20
De wonderlijke wereld van Gumball
22:30
De wonderlijke wereld van Gumball
22:40
De wonderlijke wereld van Gumball
22:55
De wonderlijke wereld van Gumball
23:05
De wonderlijke wereld van Gumball
23:16
De wonderlijke wereld van Gumball
23:25
De wonderlijke wereld van Gumball
23:35
De wonderlijke wereld van Gumball
23:50
De wonderlijke wereld van Gumball
0:00
De wonderlijke wereld van Gumball
0:11
De wonderlijke wereld van Gumball
0:25
Angelo Rules
0:35
Angelo Rules
0:45
Angelo Rules
0:55
Angelo Rules
1:05
Angelo Rules
1:15
Angelo Rules
1:25
Angelo Rules
1:35
Angelo Rules
1:50
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:10
Angelo Rules
2:20
Angelo Rules
2:30
Angelo Rules
2:40
Angelo Rules
2:50
Angelo Rules
3:00
Angelo Rules
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:25
De wonderlijke wereld van Gumball
3:35
De wonderlijke wereld van Gumball
3:45
De wonderlijke wereld van Gumball
4:00
De wonderlijke wereld van Gumball
4:10
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:30
De wonderlijke wereld van Gumball
4:41
De wonderlijke wereld van Gumball
4:50
De wonderlijke wereld van Gumball
5:00
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:25
De wonderlijke wereld van Gumball
5:35
De wonderlijke wereld van Gumball
5:45
De wonderlijke wereld van Gumball
Geen programmering
6:00
Wonderfully Weird
6:26
Wild Korea
7:20
Wild Indochina
8:12
Wonderfully Weird
8:38
Monster fish
9:29
Animal fight club
10:19
Wild Korea
11:10
Wild Korea
12:00
Wild Indochina
12:52
Baby Elephant Rescue
13:44
Blood Rivals: Lion Vs Buffalo
14:36
Ice Bear
15:29
Deadly Super Cat
16:21
Africa's Deadliest: Botswana Compilations
17:10
Animal fight club
18:00
Safari Live: Gauntlet Compilations
18:51
Blood Rivals: Hippo V. Lion
19:44
The Lakeshore Killers
20:33
Safari Live: Gauntlet Compilations
21:24
Africa's Deadliest: Botswana Compilations
22:15
Monster fish
23:06
Animal fight club
23:57
Safari Live: Gauntlet Compilations
0:49
The Lakeshore Killers
1:40
Wild Korea
2:26
Wild Korea
3:13
Safari Live: Gauntlet Compilations
4:00
Ice Bear
4:48
Wonderfully Weird
5:12
Wonderfully Weird
5:36
Ultimate Animals
Geen programmering
6:00
Pawn stars
6:25
Storage wars
6:50
American pickers
7:35
The Curse of Oak Island
8:25
Counting Cars
8:55
Counting Cars
9:20
Forged in Fire
10:10
Pawn stars
10:40
Storage wars
11:05
Swamp People
12:00
River Hunters
12:55
Forged in Fire
13:50
Forged in Fire
14:40
American pickers
15:35
Pawn stars
16:05
Vintage Tech Hunters
16:30
Pawn stars
17:00
Vintage Tech Hunters
17:25
Counting Cars
17:55
American Pickers Best Ofs
18:50
Mijn History Moment
19:00
The Curse of Oak Island
20:00
River Hunters
21:00
Ancient Aliens
22:00
Ancient Aliens
23:00
American pickers
0:00
Pawn stars
0:30
Vintage Tech Hunters
0:55
River Hunters
1:50
Ancient Aliens
2:35
Ancient Aliens
3:20
Pawn stars
3:40
Forged in Fire
4:20
Swamp People
5:05
The Curse of Oak Island
Geen programmering
6:00
How do they do it?
6:26
NASA's unexplained files
7:14
Future weapons
8:02
Uncovering Aliens
8:50
How do they do it?
9:14
How it's made
9:38
NASA's unexplained files
10:26
Blowing up history
11:14
Future weapons
12:02
Uncovering Aliens
12:50
Tip
Through the wormhole with Morgan Freeman
13:38
How do they do it?
14:02
How it's made
14:26
NASA's unexplained files
15:14
Blowing up history
16:02
Uncovering Aliens
16:50
Through the wormhole with Morgan Freeman
17:40
Future weapons
18:30
Truth behind the moon landing
19:20
How do they do it?
19:45
How it's made
20:10
NASA's unexplained files
21:00
Truth behind the moon landing
21:50
Blowing up history
22:40
How do they do it?
23:05
How it's made
23:30
Future weapons
0:20
Through the wormhole with Morgan Freeman
1:10
NASA's unexplained files
2:00
Truth behind the moon landing
2:48
Blowing up history
3:36
Future weapons
4:24
How do they do it?
4:48
How it's made
5:12
Through the wormhole with Morgan Freeman
Geen programmering
6:00
The Professionals
7:00
Peppi en Kokkie
7:31
On the Buses
8:01
La piovra
9:00
Mijlpalen van de 20e Eeuw
9:30
Een bijzonder jaar
10:00
Tommy teleshopping
11:01
Gouden amusement
11:31
Top 40 Hitdossier
12:00
Tommy teleshopping
13:31
Gouden amusement
14:01
Tommy teleshopping
14:31
Wordt u al geholpen?
15:00
Tommy teleshopping
15:31
Some Mothers Do 'Ave 'Em
16:06
Doctor Finlay
18:02
Ons nostalgisch uur
19:02
'Allo 'allo!
19:32
Oh moeder, wat is het heet
20:01
Rebus
21:31
Rijk verleden
22:06
Doctor Finlay
22:58
'Allo 'allo!
23:31
Oh moeder, wat is het heet
0:02
La piovra
1:01
Mijlpalen van de 20e Eeuw
1:31
Een bijzonder jaar
2:01
Wordt u al geholpen?
2:32
Some Mothers Do 'Ave 'Em
3:10
Gouden amusement
3:40
Top 40 Hitdossier
4:00
Ons Tuintje
4:29
Hetty Feather
4:59
Rijk verleden
Geen programmering
6:00
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
6:45
Tattoo Hunter
7:30
Extreme engineering
8:15
Extreme engineering
9:00
HMS Ark Royal
9:45
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
10:30
Tattoo Hunter
11:15
Extreme engineering
12:00
Extreme engineering
12:45
HMS Ark Royal
13:30
HMS Ark Royal
14:15
Anthony Bourdain: No Reservations
15:00
100 Miles from nowhere
15:45
Extreme engineering
16:30
Treasure quest
17:15
HMS Ark Royal
18:00
HMS Ark Royal
18:45
Anthony Bourdain: No Reservations
19:30
100 Miles from nowhere
20:15
Extreme engineering
21:00
Unsolved History
21:45
Codes and conspiracies
22:30
Codes and conspiracies
23:15
Extreme engineering
0:00
HMS Ark Royal
0:45
Anthony Bourdain: No Reservations
1:30
100 Miles from nowhere
2:15
Extreme engineering
3:00
Unsolved History
3:45
Codes and conspiracies
4:30
Codes and conspiracies
5:15
100 Miles from nowhere
Geen programmering
6:00
Nightmare next door
6:55
Nightmare next door
7:50
The perfect murder
8:45
The perfect murder
9:40
Border Control: Spain
10:10
Border Control: Spain
10:35
Disappeared
11:30
Disappeared
12:25
Blood relatives
13:20
Evil Stepmothers
14:15
Evil Stepmothers
15:10
Border Control: Spain
15:40
Border Control: Spain
16:05
Steven Avery
17:00
Blood Runs Cold
18:00
Swamp murders
19:00
Swamp murders
20:00
Dead of Night
21:00
The Wonderland Murders
22:00
Welcome To Killer Town
23:00
Your Worst Nightmare
0:00
Grave Secrets
1:00
The Wonderland Murders
2:00
Welcome To Killer Town
2:45
Your Worst Nightmare
3:30
Swamp murders
4:20
Border Control: Spain
4:45
Border Control: Spain
5:10
Blood relatives
Geen programmering
6:20
Roffa represent
6:35
Grachtenfestival 2018
7:25
Tip
2Doc: Plaza Man
8:25
Benali boekt: Tommy Wieringa
8:50
Woodstock: Three Days that Defined a Generation
10:10
Tip
Elvis leeft live!
10:55
Tip
Van Atlas naar Arabië
11:35
VPRO Boeken
12:10
Nieuwe meesters
12:15
Benali boekt: Tommy Wieringa
12:45
Het uur van de wolf: De wereld van Wubbe
13:45
Tip
Het moment: Woodstock
14:30
Het moment: Woodstock extra
14:45
Hollandse zaken
15:25
Tip
2Doc: Plaza Man
16:25
Benali boekt: Tommy Wieringa
16:50
Woodstock: Three Days that Defined a Generation
18:10
Tip
Elvis leeft live!
18:55
Tip
14-18: Dagboeken uit de Eerste Wereldoorlog
19:50
Nieuwe meesters
20:00
2Doc: De brief van de burgemeester
20:55
Unmasking Jihadi John - The anatomy of a terrorist
22:35
Grachtenfestival 2019
23:20
Podium Dans
23:50
IVC Masterclass: Cheryl Studer
0:20
Tip
2Doc: Plaza Man
1:20
Woodstock: Three Days that Defined a Generation
2:35
Tip
Elvis leeft live!
3:25
Tip
Het uur van de wolf: De wereld van Wubbe
4:25
Public enemy
5:15
Tip
80 jaar oorlog
Geen programmering
5:00
Felix Mendelssohn - Doppelkonzert für Violine und Klavier
5:45
Xenius
6:15
ARTE Reportage
7:10
ARTE Journal junior
7:15
360° - Geo Reportage
8:00
Zwei im Wilden Westen
8:45
Stadt Land Kunst
9:30
360° - Geo Reportage
10:25
360° - Geo Reportage
11:20
Hot roads world's most dangerous roads
12:05
Hot roads world's most dangerous roads
12:50
Journal
13:35
Tip
Major Dundee
15:45
Stadt Land Kunst
16:25
Xenius
16:55
Wales - Großbritanniens wilder Westen
17:45
Ein Traum von Baum
18:35
Wüste Wurzeln, starke Stämme
19:20
Journal
19:40
Südtirol
20:15
Tip
The Trouble with Harry
21:50
Tip
Les yeux sans visage
23:20
Frühstart Leben
0:35
Journal
0:55
Tip
Insiang
2:30
90 Jahre sind kein Alter
3:55
28 Minuten
4:45
Alte Schachteln
4:48
Pause
Geen programmering
Geen programmering
5:19
Weerbericht
5:50
Dag TV
6:00
Edwin op Noord
10:00
Babette op Noord
13:00
Karel op Noord
16:00
Oetse op Noord
18:00
Noord vandaag
18:22
Weerbericht
18:30
Noord vandaag
18:52
Weerbericht
19:00
Noord vandaag
19:22
Weerbericht
19:30
Noord vandaag
19:52
Weerbericht
20:00
Noord vandaag
20:22
Weerbericht
20:30
Noord vandaag
20:52
Weerbericht
21:00
Noord vandaag
21:22
Weerbericht
21:30
Noord vandaag
21:52
Weerbericht
22:00
Noord vandaag
22:22
Weerbericht
22:30
Noord vandaag
22:52
Weerbericht
23:00
Noord vandaag
23:22
Weerbericht
23:30
Noord vandaag
23:52
Weerbericht
0:00
Noord vandaag
0:30
Noord vandaag
1:00
Noord vandaag
1:20
Weerbericht
1:22
Noord vandaag
1:42
Weerbericht
2:05
Weerbericht
2:07
Noord vandaag
2:27
Weerbericht
2:30
Noord vandaag
2:50
Weerbericht
2:52
Noord vandaag
3:12
Weerbericht
3:15
Noord vandaag
3:35
Weerbericht
3:37
Noord vandaag
3:57
Weerbericht
4:00
Noord vandaag
4:20
Weerbericht
4:22
Noord vandaag
4:42
Weerbericht
4:45
Noord vandaag
Geen programmering
Geen programmering
5:00
Fryslân dok
5:31
Hea!
6:00
Sokkebalje
9:00
Juster
13:00
De middei fan Fryslân op TV
16:00
Klipkar tv
17:00
Fryslân Hjoed
17:15
It Waar
17:25
Hea!
17:35
Stille skatten
17:45
Noardewyn live kompilaasje
18:00
Fryslân Hjoed
18:15
It Waar
18:20
Hea!
18:35
Stille skatten
18:45
Noardewyn live kompilaasje
19:00
Fryslân Hjoed
19:15
It Waar
19:20
Hea!
19:35
Stille skatten
19:45
Noardewyn live kompilaasje
20:00
Fryslân Hjoed
20:15
It Waar
20:20
Hea!
20:35
Stille skatten
20:45
Noardewyn live kompilaasje
21:00
Fryslân Hjoed
21:15
It Waar
21:20
Hea!
21:35
Stille skatten
21:45
Noardewyn live kompilaasje
22:00
Fryslân Hjoed
22:15
It Waar
22:20
Hea!
22:35
Stille skatten
22:45
Noardewyn live kompilaasje
23:00
Fryslân Hjoed
23:15
It Waar
23:20
Hea!
23:35
Stille skatten
23:45
Noardewyn live kompilaasje
0:00
Fryslân Hjoed
0:25
Klipkar tv
1:00
Fryslân Hjoed
1:15
It Waar
1:20
Hea!
1:35
Stille skatten
1:45
Noardewyn live kompilaasje
2:00
Fryslân Hjoed
2:15
It Waar
2:20
Hea!
2:35
Stille skatten
2:45
Noardewyn live kompilaasje
3:00
Fryslân Hjoed
3:15
It Waar
3:20
Hea!
3:35
Stille skatten
3:45
Noardewyn live kompilaasje
4:00
Fryslân Hjoed
4:15
It Waar
4:20
Hea!
4:35
Stille skatten
4:45
Noardewyn live kompilaasje
Geen programmering
Geen programmering
5:06
Drenthe nu
5:14
Strunen
5:29
Drenthe nu
5:37
Strunen
5:52
Drenthe nu
6:00
Radio - Met Rene in de ochtend
9:00
Radio - Met Anouk door de morgen
12:00
Radio - Met Judith door de middag
15:00
Radio - Met Arnold naar de avond
17:00
Drenthe nu
17:13
Bij de buren
17:30
Drenthe nu
17:43
Bij de buren
18:00
NOS Journaal
18:18
Drenthe nu
18:31
Bij de buren
18:49
Drenthe's muziekmix
19:00
Drenthe nu
19:13
Bij de buren
19:30
Drenthe nu
19:43
Bij de buren
20:00
Drenthe nu
20:13
Bij de buren
20:30
Drenthe nu
20:43
Bij de buren
21:00
Drenthe nu
21:13
Bij de buren
21:30
Drenthe nu
21:43
Bij de buren
22:00
Drenthe nu
22:13
Bij de buren
22:30
Drenthe nu
22:43
Bij de buren
23:00
Drenthe nu
23:13
Bij de buren
23:30
Drenthe nu
23:43
Bij de buren
0:00
Drenthe nu
0:10
Bij de buren
0:24
Drenthe nu
0:34
Bij de buren
0:48
Drenthe nu
0:58
Bij de buren
1:12
Drenthe nu
1:22
Bij de buren
1:36
Drenthe nu
1:46
Bij de buren
2:00
Drenthe nu
2:10
Bij de buren
2:24
Drenthe nu
2:34
Bij de buren
2:48
Drenthe nu
2:58
Bij de buren
3:12
Drenthe nu
3:22
Bij de buren
3:36
Drenthe nu
3:46
Bij de buren
4:00
Drenthe nu
4:10
Bij de buren
4:24
Drenthe nu
4:34
Bij de buren
4:48
Drenthe nu
4:58
Bij de buren
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Goeiemorgen Overijssel live
12:00
De Bijrijder
14:00
Goeiemiddag Overijssel Live
17:00
Overijssel vandaag
17:10
Expeditie Oost
17:30
Overijssel vandaag
17:40
Expeditie Oost
18:00
Overijssel vandaag
18:10
Expeditie Oost
18:30
Overijssel vandaag
18:40
Expeditie Oost
19:00
Overijssel vandaag
19:10
Expeditie Oost
19:30
Overijssel vandaag
19:40
Expeditie Oost
20:00
Overijssel vandaag
20:10
Expeditie Oost
20:30
Overijssel vandaag
20:40
Expeditie Oost
21:00
Overijssel vandaag
21:10
Expeditie Oost
21:30
Overijssel vandaag
21:40
Expeditie Oost
22:00
Overijssel vandaag
22:10
Expeditie Oost
22:30
Overijssel vandaag
22:40
Expeditie Oost
23:00
Overijssel vandaag
23:10
Expeditie Oost
23:30
Overijssel vandaag
23:40
Expeditie Oost
Geen programmering
6:00
Dag TV
9:00
Gisteren gemist?
12:00
Dag TV
16:45
RegioNed
17:00
GLD Nieuws
17:20
Zomer in Gelderland
18:00
GLD Nieuws
18:20
Zomer in Gelderland
19:00
GLD Nieuws
19:20
Zomer in Gelderland
20:00
GLD Nieuws
20:20
Zomer in Gelderland
21:00
GLD Nieuws
21:20
Zomer in Gelderland
22:00
GLD Nieuws
22:20
Zomer in Gelderland
23:00
GLD Nieuws
23:20
Zomer in Gelderland
0:00
Gisteren gemist?
Geen programmering
7:30
Dit is Flevoland
11:30
Dit is Flevoland
15:30
Dit is Flevoland
18:00
Dit is Flevoland
18:12
Weer
18:17
RegioNed
18:30
Dit is Flevoland
18:42
Weer
18:47
RegioNed
19:00
Dit is Flevoland
19:12
Weer
19:17
RegioNed
19:30
Dit is Flevoland
19:42
Weer
19:47
RegioNed
20:00
Dit is Flevoland
20:12
Weer
20:17
RegioNed
20:30
Dit is Flevoland
20:42
Weer
20:47
RegioNed
21:00
Dit is Flevoland
21:12
Weer
21:17
RegioNed
21:30
Dit is Flevoland
21:42
Weer
21:47
RegioNed
22:00
Dit is Flevoland
22:12
Weer
22:17
RegioNed
22:30
Dit is Flevoland
22:42
Weer
22:47
RegioNed
23:00
Dit is Flevoland
23:12
Weer
23:17
RegioNed
23:30
Dit is Flevoland
23:42
Weer
23:47
RegioNed
0:00
Dit is Flevoland
0:12
Weer
0:17
RegioNed
0:30
Dit is Flevoland
0:42
Weer
0:47
RegioNed
1:00
Dit is Flevoland + Weer
Geen programmering
6:18
Onze man op Texel
6:47
Familie in bedrijf
9:11
NH Aan het water
9:49
Iconen
10:11
NH Aan het water
10:49
Iconen
11:11
NH Aan het water
11:49
Iconen
12:11
NH Aan het water
12:49
Iconen
13:11
NH Aan het water
13:49
Iconen
14:11
NH Aan het water
14:49
Iconen
15:11
NH Aan het water
15:49
Iconen
16:11
NH Aan het water
16:49
Iconen
17:19
Onze man op Texel
17:40
Familie in bedrijf
17:52
Iconen
18:11
Eline de wereld rond
18:45
De verloren vrijstaat
19:19
Onze man op Texel
19:40
Familie in bedrijf
19:52
Iconen
20:11
Eline de wereld rond
20:45
De verloren vrijstaat
21:19
Onze man op Texel
21:40
Familie in bedrijf
21:52
Iconen
22:11
Eline de wereld rond
22:45
De verloren vrijstaat
23:19
Onze man op Texel
23:40
Familie in bedrijf
23:52
Iconen
0:48
Familie in bedrijf
1:48
Familie in bedrijf
2:48
Familie in bedrijf
3:48
Familie in bedrijf
4:48
Familie in bedrijf
5:48
Familie in bedrijf
Geen programmering
5:00
UNieuws
5:05
Dierenkliniek
5:25
UNieuws
5:30
RegioNed
5:40
Tekst-TV
5:50
Tekst-TV
6:00
UNieuws
6:05
Dierenkliniek
6:25
UNieuws
6:30
RegioNed
6:40
Tekst-TV
6:50
Tekst-TV
7:00
UNieuws
7:05
Dierenkliniek
7:25
UNieuws
7:30
Dierenkliniek
7:50
Tekst-TV
7:55
Tekst-TV
8:00
UNieuws
8:05
Dierenkliniek
8:25
UNieuws
8:30
Dierenkliniek
8:50
Tekst-TV
8:55
Tekst-TV
9:00
UNieuws
9:05
Dierenkliniek
9:25
UNieuws
9:30
Dierenkliniek
9:50
Tekst-TV
9:55
Tekst-TV
10:00
UNieuws
10:05
Dierenkliniek
10:25
UNieuws
10:30
Dierenkliniek
10:50
Tekst-TV
10:55
Tekst-TV
11:00
UNieuws
11:05
Dierenkliniek
11:25
UNieuws
11:30
Dierenkliniek
11:50
Tekst-TV
11:55
Tekst-TV
12:00
NOS Journaal
12:15
UNieuws
12:20
Keuken van Utrecht
12:30
RegioNed
12:40
UNieuws
12:45
Mooi Utrecht
12:55
Tekst-TV
13:00
NOS Journaal
13:15
UNieuws
13:20
Keuken van Utrecht
13:30
RegioNed
13:40
UNieuws
13:45
Mooi Utrecht
13:55
Tekst-TV
14:00
NOS Journaal
14:15
UNieuws
14:20
Keuken van Utrecht
14:30
RegioNed
14:40
UNieuws
14:45
Mooi Utrecht
14:55
Tekst-TV
15:00
NOS Journaal
15:15
UNieuws
15:20
Keuken van Utrecht
15:30
RegioNed
15:40
UNieuws
15:45
Mooi Utrecht
15:55
Tekst-TV
16:00
NOS Journaal
16:15
UNieuws
16:20
Keuken van Utrecht
16:30
RegioNed
16:40
UNieuws
16:45
Mooi Utrecht
16:55
Tekst-TV
17:00
UNieuws
17:10
Keuken van Utrecht
17:20
UNieuws
17:30
RegioNed
17:40
Mooi Utrecht
17:50
Tekst-TV
17:55
Tekst-TV
18:00
UNieuws
18:10
Keuken van Utrecht
18:20
UNieuws
18:30
RegioNed
18:40
Mooi Utrecht
18:50
Tekst-TV
18:55
Tekst-TV
19:00
UNieuws
19:10
Keuken van Utrecht
19:20
UNieuws
19:30
RegioNed
19:40
Mooi Utrecht
19:50
Tekst-TV
19:55
Tekst-TV
20:00
UNieuws
20:10
Keuken van Utrecht
20:20
UNieuws
20:30
RegioNed
20:40
Mooi Utrecht
20:50
Tekst-TV
20:55
Tekst-TV
21:00
UNieuws
21:10
Keuken van Utrecht
21:20
UNieuws
21:30
RegioNed
21:40
Mooi Utrecht
21:50
Tekst-TV
21:55
Tekst-TV
22:00
UNieuws
22:10
Keuken van Utrecht
22:20
UNieuws
22:30
RegioNed
22:40
Mooi Utrecht
22:50
Tekst-TV
22:55
Tekst-TV
23:00
UNieuws
23:10
Keuken van Utrecht
23:20
UNieuws
23:30
RegioNed
23:40
Mooi Utrecht
23:50
Tekst-TV
23:55
Tekst-TV
0:00
UNieuws
0:10
Keuken van Utrecht
0:20
UNieuws
0:30
RegioNed
0:40
Mooi Utrecht
0:50
Tekst-TV
0:55
Tekst-TV
1:00
UNieuws
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Bep het Medium
7:20
TV West Weekoverzicht
7:45
RegioNed
8:00
Bep het Medium
8:20
TV West Weekoverzicht
8:45
RegioNed
9:00
Bep het Medium
9:20
TV West Weekoverzicht
9:45
RegioNed
10:00
Bep het Medium
10:20
TV West Weekoverzicht
10:45
RegioNed
11:00
Bep het Medium
11:20
TV West Weekoverzicht
11:45
RegioNed
12:00
NOS Journaal
12:15
Knooppunt Holland
12:40
RegioNed
13:00
Weet je nog?
13:25
De Collega's
13:38
Buitenwezen: Nieuw Leeuwenhorst
13:50
RegioNed
14:00
Knooppunt Holland
14:25
Weet je nog?
14:50
RegioNed
15:00
NOS Journaal
15:15
De Collega's
15:27
Buitenwezen: Nieuw Leeuwenhorst
15:40
RegioNed
16:00
Bep het Medium
16:20
TV West Weekoverzicht
16:45
RegioNed
17:00
Knooppunt Holland
17:30
TV West Nieuws
17:45
Het Weer met Huub
17:48
RegioNed
18:00
NOS Journaal
18:15
TV West Nieuws
18:30
Het Weer met Huub
18:33
TV West Nieuws
18:44
Het Weer met Huub
18:48
RegioNed
19:00
Knooppunt Holland
19:30
TV West Nieuws
19:44
Het Weer met Huub
19:48
RegioNed