TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Fox Sports 1

Eurosport 2

Boomerang

Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX Geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:10
Goedemorgen Nederland
7:30
NOS Journaal
7:40
Goedemorgen Nederland
8:00
NOS Journaal
8:10
Goedemorgen Nederland
8:30
NOS Journaal
8:40
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
NOS Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
NOS Journaal
10:15
Tijd voor MAX
10:55
De wereld draait door
11:45
NOS Journaal
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
Bak mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:20
Na het nieuws
14:00
NOS Journaal
14:15
Bak mee met MAX
14:25
NOS Journaal
14:35
NOS Journaal
14:45
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:35
Pauw
16:35
MAX Minicollege
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:57
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:30
Gesprek met de minister-president
18:45
Sportjournaal
19:00
De wereld draait door
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
Serengeti
21:30
Tip
André Rieu: Welcome to my world
22:20
MAX PubQuiz
23:05
Pauw
0:05
NOS Journaal
0:15
NOS Sport: Schaatsen - World Cup
0:50
Pauw
1:50
EenVandaag
2:05
NOS Gesprek minister-president met gebarentolk
2:20
NOS Journaal
2:30
NOS Journaal
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:37
NOS Journaal
7:41
NOS Journaal
7:45
NOS Journaal
7:50
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:37
NOS Journaal
8:45
Jeugdjournaal met gebarentolk
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
De reünie
10:10
MAX Maakt Mogelijk
10:30
Keuringsdienst van waarde
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:25
NOS Journaal
11:40
Tip
Jouw stad, ons dorp
12:25
BinnensteBuiten
12:56
Politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:20
Het Uur van de Wolf: Ademtocht - De vele gevechten van Maite Hontelé
14:25
Metterdaad
14:50
Tip
Sign of the times: Mensch
15:30
Typisch: Bellingwolde
16:00
NOS Journaal
16:15
How to be a man
17:00
NOS Journaal
17:15
De nieuwe maan
17:50
Chez Benali
18:35
Tip
BinnensteBuiten
19:05
Meldpunt
19:40
Tip
Vroege vogels
20:25
2 voor 12
21:05
Tip
Verborgen verleden van Nederland
22:00
Nieuwsuur
22:55
Tip
Haagse lobby
23:40
Tip
Eye in the Sky
1:10
De nachtzoen
1:20
Nieuwsuur
2:10
Nieuwsuur
Geen programmering
6:25
Pingu
6:35
Bumba
6:40
Sesamstraat
6:55
TikTak
7:00
Zin in Zappelin
7:05
Maja de Bij
7:15
Zin in Zappelin
7:20
Masha en de beer
7:25
Zappelin go
7:35
Het sinterklaasjournaal
7:46
Zin in Zappelin
7:50
De boterhamshow
8:05
Zin in Zappelin
8:06
Shaun het schaap
8:15
Mike de ridder
8:25
Angelina ballerina
8:45
Jeugdjournaal
8:50
Het sinterklaasjournaal
9:00
Mijn beste vriend Marlon
9:15
Wickie de Viking
9:25
Kindertijd
9:56
Mijn petsaurus
10:00
Maan en ik
10:20
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:25
Clangers
10:40
Bing
10:45
Sesamstraat: 10 voor ...
11:00
Olivia
11:10
Bol & Smik
11:20
Klumpies
11:30
Iedereen K3
11:50
Calimero
12:05
Leo & Tijg
12:15
Apennoten
12:30
Het sinterklaasjournaal
12:40
Peter Pan
13:05
Kindertijd
13:30
Nelli en Nora
13:40
Zappelin go
13:45
SinterWoezel en Pietje Pip
13:50
Koekiemonsters eetkar
14:00
Het sinterklaasjournaal
14:10
Sesamstraat
14:25
Masha en de beer
14:35
BabyBeestenBoel
14:40
Jungle book
15:00
Kosmoo
15:25
Peperbollen
15:55
Freeks wilde wereld
16:10
Het sinterklaasjournaal
16:25
SpangaS
16:35
#forever
16:50
Checkpoint
17:20
Junior Eurovisie Songfestival update
17:25
De buitendienst
17:45
Poesjes
18:00
Het sinterklaasjournaal
18:15
Freeks wilde wereld
18:25
Checkpoint
18:30
SpangaS
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:25
Tip
Louis Theroux
21:30
Centraal
22:30
Tip
TreurTeeVee
23:05
Toren C
23:35
Jeuk
0:05
De wereld draait door
0:55
TreurTeeVee
1:30
De wereld draait door
2:20
Centraal
3:15
De wereld draait door
4:05
De wereld draait door
4:52
Tekst tv
Geen programmering
6:20
Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
6:30
Nieuws
6:45
Nieuws
7:00
Nieuws
7:15
Nieuws
7:30
Nieuws
7:45
Nieuws
8:00
Nieuws
8:15
Nieuws
8:30
Nieuws
8:45
Nieuws
9:00
Nieuws
9:10
RTL Boulevard
10:00
Koffietijd
11:00
Goede tijden, slechte tijden
11:35
The bold and the beautiful
12:10
ER
13:10
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
13:45
De bloemenstal
14:05
Beau
15:05
Dr. Phil
16:00
Tip
Hoe zal ik het zeggen?
17:00
5 uur live
18:00
Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:55
Weer
20:00
Tip
Goede tijden, slechte tijden
20:30
The voice of Holland
22:30
Beau
23:35
Nieuws
23:50
Weer
23:55
RTL Boulevard
0:50
Beau
1:55
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
2:01
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
Geen programmering
5:00
Teleshop
5:30
RTL De journal
6:00
Teleshop 4: Mediashop
7:30
Teleshop 5: Online gespot
8:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
9:50
Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
10:00
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
10:35
Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
10:45
Teleshop 5: Tommy teleshopping
11:00
Teleshop 4: Mediashop
12:30
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
13:30
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
13:45
Teleshop 4: Mediashop
14:20
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:40
Makelaars met een missie
17:40
Dr. Phil
18:30
Deurwaarders UK
19:30
Horrorhuurders & huisjesmelkers
20:30
Tip
De andere kant van Nederland
21:30
Tip
Kees van der Spek: Oplichters aangepakt
22:30
24 uur in de ER
23:30
Horrorhuurders & huisjesmelkers
0:30
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
Geen programmering
5:40
Hart van Nederland
7:50
Shownieuws
8:25
Huizenjacht
9:10
Escape to the Country
10:10
Escape to the Country
11:15
Wat eten we?
12:00
Utopia
13:00
Lingo
13:25
Man bijt hond
13:55
Huizen onder de hamer
14:55
De handhavers
15:55
Tip
Mr. Frank Visser rijdt visite
16:50
The secret life of the zoo
17:30
Wat eten we?
18:00
Utopia
19:00
Hart van Nederland
19:15
Shownieuws
19:30
Man bijt hond
20:00
Lingo
20:30
Tip
The Legend of Tarzan
22:50
Hart van Nederland
23:10
Shownieuws
23:45
Piets weerbericht
23:50
Man bijt hond
0:25
Utopia
1:15
Astro TV
Geen programmering
5:00
Teleshop 7: Morning Chat
5:45
Homeshopping
6:00
Teleshop 4: Mediashop
6:30
Power Rangers dino charge
6:58
Transformers Cyberverse
7:08
LEGO Ninjago
7:26
Blazing Team
7:53
Pokémon XY
8:22
Draken: Race naar de rand
8:51
Rox
9:23
De uil
9:30
Flodder
10:00
Flodder
10:30
Married with children
11:00
Married with children
11:30
'Allo 'allo!
12:00
Bezopen bestuurders
12:30
Bezopen bestuurders
13:00
Idioten op de weg
13:30
Stop! Politie
14:30
Stop! Politie
15:30
Pawn stars
16:00
Pawn stars
16:30
Married with children
17:00
Married with children
17:30
Flodder
18:00
Flodder
18:30
'Allo 'allo!
19:00
Idioten op de weg
19:30
Tip
RTL 7 Darts
0:00
Tip
The Keeper
2:10
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Loop Hart van Nederland
7:30
TV Winkel
8:00
Tommy teleshopping
11:25
Astro TV
13:25
Tommy teleshopping
14:00
Castle
14:55
Castle
15:50
NCIS: Los Angeles
16:45
NCIS: Los Angeles
17:35
NCIS: Los Angeles
18:35
NCIS: Los Angeles
19:30
Tip
NCIS: Los Angeles
20:30
Tip
NCIS: Los Angeles
21:25
NCIS: Los Angeles
22:20
Tip
Criminal minds
23:10
Tip
Criminal minds
0:05
Tip
Gone
1:00
Grenzeloos verliefd: Baby in het buitenland
2:00
Astro TV
5:49
Loop Hart van Nederland
Geen programmering
18:00
Veronica's funniest
18:10
The big bang theory
18:35
Two and a half men
19:00
Two and a half men
19:30
Tip
The big bang theory
19:55
The big bang theory
20:30
Veronica Inside
22:00
Tip
Blitz
23:50
UEFA Champions League magazine
0:25
Utopia
1:15
Astro TV
4:00
Pause
Geen programmering
6:00
Undercover Kat
6:10
Undercover Kat
6:24
Gravity Falls
6:45
Gravity Falls
7:12
Groen in de Grote Stad
7:27
Groen in de Grote Stad
7:40
Ducktales
8:06
Ducktales
8:33
Ruimtekuikens in de ruimte
8:57
Ruimtekuikens in de ruimte
9:21
Furiki Wheels
9:45
Furiki Wheels
10:10
The Gronks
10:35
The Gronks
10:57
The Gronks
11:10
Paf de hond
11:18
Paf de hond
11:25
Paf de hond
11:35
Paf de hond
11:42
Paf de hond
11:50
Paf de hond
12:00
Zip Zip
12:11
Zip Zip
12:25
Zip Zip
12:37
Zip Zip
12:52
Gravity Falls
13:16
Gravity Falls
13:40
Mini Ninjas
13:51
Mini Ninjas
14:04
Mini Ninjas
14:15
Mini Ninjas
14:30
Pokémon XY
14:51
Pokémon XY
15:15
Pokémon XY
15:40
Phineas and Ferb
16:03
Phineas and Ferb
16:26
Ruimtekuikens in de ruimte
16:50
Mech-X4
17:14
Disney 11
17:40
Disney 11
4:00
Ruimtekuikens in de ruimte
4:22
Ruimtekuikens in de ruimte
4:44
Furiki Wheels
5:06
Furiki Wheels
5:28
The Gronks
5:50
The Gronks
Geen programmering
6:30
Uki
6:35
Elias
6:52
Prinsessia
7:13
Ernst, Bobbie en de rest
7:21
Sinterklaas en de liedjesPietjes
7:27
Robin Hood
7:46
Super 4
7:58
Brandweerman Sam
8:15
Dr. Panda
8:22
Bibaboerderij
8:36
Molang
8:39
2 kleine kleutertjes
8:42
Leren met Jokie
8:45
Sophie de giraf
8:48
Juf Roos
9:00
StoryZoo
9:10
Thomas de stoomlocomotief
9:27
Super Wings
9:39
Robocar poli
9:58
Sprookjesboom show
10:03
Chuggington medaille race
10:07
Airport: Winky's avonturen
10:21
Sprookjesboomfeest
10:47
Tee and Mo
10:54
Beertje Pol
11:06
De opmerkelijke meneer King
11:20
Gonnie & Gijsje
11:25
Fien & Teun
11:31
Little people
11:48
Hello Kitty and friends
12:00
Enchantimals
12:16
Sinterklaas en de liedjesPietjes
12:20
De avonturen van K3
12:36
Mijn ridder en ik
12:55
Brandweerman Sam
13:12
Transformers: Rescue Bots Academy
13:30
Dinotrux
13:53
Lalaloopsy
14:22
Monchhichis
14:40
Strawberry shortcake
15:08
Suske en Wiske junior
15:15
Lang leve koning Julien
15:45
Het regent gehaktballen
15:56
Sint en co: De verdwenen sleutel
16:06
Sint en co: De verdwenen sleutel
16:23
Polly pocket
16:50
Lego friends: Girls on a mission
17:00
5minutenshow
17:05
Goede tijden, slechte tijden
17:35
The bold and the beautiful
18:05
The bold and the beautiful
18:35
Grey's anatomy
19:30
ER
20:30
Tip
Grand Piano
22:10
Tip
House
23:05
Grey's anatomy
0:05
Tip
How Do You Know
2:15
Teleshop 8: Mediashop
Geen programmering
5:00
Nieuws
5:20
Nieuws
5:30
Nieuws
5:50
Nieuws
6:00
Nieuws
6:20
Nieuws
6:30
Undercover boss USA
7:30
How it's done
8:00
Voorbeurs
8:10
Voorbeurs
8:20
Voorbeurs
8:30
Voorbeurs
8:40
Voorbeurs
8:50
Voorbeurs
9:00
RTL Z Nieuws
9:15
RTL Z Beursspel
9:30
MKB Ondernemerscafé
10:00
RTL Z Nieuws
10:15
RTL Z Nieuws
10:30
De barometer
11:00
RTL Z Nieuws
11:15
RTL Z Nieuws
11:30
De bejaarden komen
12:00
RTL Z Nieuws
12:15
RTL Z Nieuws
12:30
Buitenlucht
13:00
Beurs inside
13:15
Beurs inside
13:30
Beurs inside
13:45
Beurs inside
14:00
The most
14:15
The most
14:30
Kijkers aan Z
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
Beurs inside
15:30
Nederland maakt het
16:00
RTL Z Nieuws
16:15
Beurs inside
16:30
Business NL
17:00
RTL Z Nieuws
17:15
Beurs inside
17:30
RTL Z Nieuws
17:45
RTL Z Beursspel
18:00
Pawn stars
18:30
Pawn stars
19:00
Pawn stars
19:30
American pickers
20:30
Z Doc: De afrekening met Harvey Weinstein
21:30
Z Doc: 60 Jaar Barbie
23:30
Z Doc: Zo wordt het gemaakt
0:30
Z Doc: Voetbalmakelaars
1:30
Z Doc: Inside Harvey Nichols
2:20
Nieuws
2:30
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
Geen programmering
6:00
The Graham Norton show
6:58
The Graham Norton show
7:57
The Graham Norton show
9:06
The Graham Norton show
10:03
The Graham Norton show
11:01
The Graham Norton show
11:59
The Graham Norton show
12:57
Friends
13:26
How I met your mother
13:53
How I met your mother
14:20
Modern family
14:47
Modern family
15:15
Family guy
15:41
Family guy
16:01
Bob's burgers
16:28
Bob's burgers
16:55
Friends
17:24
Friends
17:53
How I met your mother
18:20
How I met your mother
18:47
Modern family
19:14
Modern family
19:41
The Daily Show
20:07
The Jim Jefferies Show
20:35
The Graham Norton show
21:38
Family guy
22:05
Family guy
22:32
Roast of Johnny de Mol
0:26
Bob's burgers
0:54
Bob's burgers
1:21
Drunk history
1:49
Drunk history
2:10
Drunk history
2:30
Drunk history
2:50
Comedy Central Roasts Gabbers
3:32
Popoz
3:54
Popoz
4:15
Comedy Central Roasts De Motorclub
4:59
Popoz
5:20
Popoz
5:38
Drunk history
Geen programmering
5:25
Let's go viral
5:49
Let's go viral
6:00
Let's go viral
7:00
Let's go viral
8:00
Let's go viral
9:00
Let's go viral
9:55
Black-ish
10:20
Black-ish
10:45
Black-ish
11:05
Black-ish
11:30
Black-ish
12:00
This is us
12:55
This is us
13:50
Laugh out loud
14:50
Laugh out loud
15:50
The middle
16:20
The middle
16:45
The middle
17:10
Raising Hope
17:35
Raising Hope
18:05
The Simpsons
18:30
The Simpsons
19:00
Teamgenoten
19:50
Keuken Kampioen Divisie
22:00
De jaren van Perez
22:32
Bij Andy in de auto
23:00
BoJack Horseman
23:30
BoJack Horseman
0:00
De bunker
1:00
The walking dead
2:00
De bunker
2:45
De bunker
3:30
De bunker
4:15
De bunker
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Edge of Alaska
6:45
Bear Grylls: Born survivor
7:30
Deadliest catch: Dungeon Cove
8:15
Tanked
9:00
FantomWorks
9:45
Kindig customs
10:30
Fast n' loud
11:15
Chasing classic cars
12:05
Mighty truckers
12:50
Outback truckers
13:40
How it's made
14:05
How it's made
14:30
Gold rush
15:20
Fish or die
16:10
Barnwood builders
17:00
Wheeler dealers
18:00
Baggage battles
18:30
Salvage hunters
19:30
Auction hunters
20:00
Auction hunters
20:30
Tip
Finding Escobar's millions
21:30
Tip
Clandestino
22:30
Wheeler dealers
23:30
Fast n' loud
0:30
Edge of Alaska
1:30
Baggage battles
2:00
Tip
Finding Escobar's millions
2:50
Tip
Clandestino
3:40
De haven van Rotterdam
4:30
De haven van Rotterdam
5:15
Building Alaska
Geen programmering
6:00
Storage wars: Canada
6:25
Storage wars: Canada
6:51
Storage wars: Canada
7:17
Storage wars: Canada
7:43
Science of stupid
8:07
Science of stupid
8:31
Science of stupid
8:55
Dog whisperer
9:44
Find it, fix it, sell it
10:31
Find it, fix it, sell it
11:18
Ultimate airport Dubai
12:07
Nazi megastructures: America's war
13:04
Nazi megastructures
14:06
Secret history of ufo's
15:05
Drain the oceans
16:03
Hot roads world's most dangerous roads
17:01
Air crash investigation: Special report
18:00
Cesar Millan's dog nation
18:57
Cesar Millan's dog nation
20:01
The incredible dr. Pol
20:58
The incredible dr. Pol
22:01
JFK: The lost assassination tapes
23:00
JFK: The lost bullet
0:00
JFK: The final hours
0:57
JFK Seven days that made a president
2:39
Drugs inc.
3:29
Drugs inc.
4:16
Ultimate airport Dubai
5:11
Science of stupid
5:35
Science of stupid
Geen programmering
6:00
My 600lb Life
6:50
My cat from hell
7:40
Fixer upper
8:30
Something borrowed, something new
8:55
Say yes to the dress
9:45
Brides, grooms and emergency rooms
10:40
Unexpected: Teenage & pregnant
11:35
Say yes to the dress
12:00
Say yes to the dress
12:30
Something borrowed, something new
13:00
Say yes to the dress
14:00
Say yes to the dress Canada
14:30
90 days to wed: What now?
15:30
Flip or flop
16:00
Fixer upper
17:00
International househunters
17:30
International househunters
18:00
My 600lb Life
19:00
Something borrowed, something new
19:30
Say yes to the dress
20:30
90 days to wed: What now?
22:30
90 day fiancé: Happily ever after?
23:30
Body fixers
0:30
90 days to wed: What now?
2:20
Louisa & Rowan
2:45
Louisa & Rowan
3:10
Louisa & Rowan
3:35
Louisa & Rowan
4:00
Louisa & Rowan
4:25
Louisa & Rowan
4:50
Louisa & Rowan
5:15
Louisa & Rowan
5:35
Flip or flop
Geen programmering
6:00
Mickey Mouse clubhuis
6:23
Mickey Muis maar mee
6:30
Mickey en de Roadsterracers
6:40
Mickey en de Roadsterracers
7:05
Mickey en de Roadsterracers
7:23
Mickey And the Roadster Racers - Chip An ...
7:30
PJ Masks
7:55
PJ Masks
8:18
PJ Masks
8:30
Elena van Avalor
8:53
Elena van Avalor
9:15
Puppy Dog Pals
9:40
Puppy Dog Pals
9:56
Spelen met puppy vriendjes
10:00
Muppet Babies Vertellen
10:25
Muppet Babies Vertellen
10:45
The Lion Guard
11:10
The Lion Guard
11:35
Vampirina
12:00
Go Away Unicorn!
12:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:40
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:00
Sadie Sparks
13:20
Sadie Sparks
13:40
Beestjes Hotel
14:01
Beestjes Hotel
14:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
14:45
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
15:10
DuckTales
15:30
DuckTales
15:50
Groen in de Grote Stad
16:20
Groen in de Grote Stad
16:40
Sadie Sparks
17:00
Amphibia
17:35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:25
Gravity Falls
18:45
Gravity Falls
19:10
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
19:30
Summer Camp
19:55
Summer Camp
20:20
Raven's Home
20:45
De Middelste van 7
21:05
Jessie
21:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:10
LoliRock
22:30
LoliRock
22:50
De Psammy Show
23:00
De Psammy Show
23:12
De Psammy Show
23:22
De Psammy Show
23:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
23:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
0:10
LoliRock
0:30
LoliRock
0:52
De Psammy Show
1:05
De Psammy Show
1:25
PJ Masks
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:40
LoliRock
3:00
LoliRock
3:25
De Psammy Show
3:37
De Psammy Show
3:49
De Psammy Show
4:10
PJ Masks
4:34
PJ Masks
5:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:40
LoliRock
Geen programmering
6:00
Loop Hart van Nederland
7:00
TV Winkel
15:00
Huizenjacht
15:55
Huizenjacht
16:50
Huizenjacht
17:45
Castle
18:40
Ghost whisperer
19:30
Ghost whisperer
20:30
Tip
Rogue
22:20
Tip
Tremors
0:10
The vampire diaries
1:00
Astro TV
2:30
Tommy teleshopping
5:00
Loop Hart van Nederland
Geen programmering
5:10
Dutch Ridiculousness
5:35
Dutch Ridiculousness
6:00
The Wake Up Club
7:00
Seven Eleven
8:00
MTV's Top 10
9:00
Then vs Now
10:00
Nick Cannon Presents: Wild 'N Out
10:30
RuPaul
11:30
Ghosted: Love Gone Missing
12:30
Ghosted: Love Gone Missing
13:30
Ghosted: Love Gone Missing
14:30
Teen Mom 2
15:25
Teen Mom 2
16:25
RuPaul
17:30
RuPaul
18:30
Catfish: The tv show
19:30
Catfish: The tv show
20:30
Ridiculousness
21:05
Ridiculousness
21:30
Geordie Shore
22:30
Geordie Shore
23:30
Ridiculousness
0:05
Ridiculousness
0:30
Ridiculousness
1:00
RuPaul
2:00
The Charlotte Show
2:40
The Charlotte Show
3:25
Ex on the Beach
4:10
Just Tattoo of Us
4:55
Dutch Ridiculousness
Geen programmering
Geen programmering
5:00
Dora
5:23
Shimmer en Shine
5:45
Rusty rivets
6:10
Blaze and the monster machines
6:35
Paw Patrol
6:46
Paw Patrol
7:00
The Boss Baby: Back in Business
7:30
De Ludwigs
7:40
De Ludwigs
7:58
De Thundermans
8:28
Alvinnn!!! en de Chipmunks
8:39
Alvinnn!!! en de Chipmunks
8:57
Paw Patrol
9:09
Paw Patrol
9:27
Top Wing
9:55
Becca's Bende
10:25
Butterbean's Café
10:53
Op stap met Dirk Scheele
11:03
Nella de ridderprinses
11:20
Abby Hatcher
11:49
Sunny Day
12:11
LEGO® City Avonturen
12:28
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
12:57
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
13:26
Henry Danger
13:55
Huize Herrie
14:23
Huize Herrie
14:42
Atchoo
14:52
Atchoo
15:02
Op weg naar Pakjesavond - Sint vermist!
15:12
Op weg naar Pakjesavond - Sint vermist!
15:30
Kung Fu Panda
16:00
SpongeBob SquarePants
16:11
SpongeBob SquarePants
16:30
The Boss Baby: Back in Business
16:59
Huize Herrie
17:10
Huize Herrie
17:29
De Ludwigs
17:39
De Ludwigs
17:58
Henry Danger
18:27
Lost in Oz
18:55
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:18
De Ludwigs
19:36
De Ludwigs
19:54
Game Shakers
20:22
De Thundermans
20:50
De Thundermans
21:17
SpongeBob SquarePants
21:30
Cool Factor
21:48
Droomkamers
22:10
Droomkamers
22:30
Nachtwacht
22:52
Nachtwacht
23:16
De Ludwigs, op jacht naar de Stenen Schat
23:27
De Ludwigs, op jacht naar de Stenen Schat
23:39
De Ludwigs, op jacht naar de Stenen Schat
23:50
De Ludwigs, op jacht naar de Stenen Scha ...
23:59
Kenan & Kel
0:22
The angry beavers
0:46
Alvinnn!!! en de Chipmunks
1:09
Alvinnn!!! en de Chipmunks
1:31
Alvinnn!!! en de Chipmunks
1:54
Winx club
2:16
Winx club
2:38
Rabbids invasie
2:46
Vang Blake!
3:06
Vang Blake!
3:28
Winx club
3:50
Winx club
4:12
Winx club
4:35
Winx club
Geen programmering
Geen programmering
5:05
De streken van Wim
5:35
Grenzeloos koken
5:50
Wat eten we vandaag?
6:00
Wat eten we vandaag?
6:10
Sara's Australia unveiled
6:35
Jamie at home
7:00
Jamie at home
7:30
Jamie at home
8:00
Anthony Bourdain parts unknown
8:45
Sara's Australia unveiled
9:10
Jamie & Jimmy's food fight club
10:05
Jamie at home
10:35
Jamie at home
11:05
Jamie at home
11:35
Jamie at home
12:05
Wat eten we vandaag?
12:20
Sara's Australia unveiled
12:50
Jamie's super food family classics
13:40
Anthony Bourdain parts unknown
14:30
Wat eten we vandaag?
14:45
The Hairy Bikers' Asian Adventure
15:50
James Martin's home comforts
16:45
Wat eten we vandaag?
16:55
Wokking lekker
17:00
Jamie's quick & easy food
17:30
Jamie & Jimmy's food fight club
18:30
Mary Berry's Absolute Favourites
19:05
Anthony Bourdain parts unknown
20:00
Food exposed
21:00
The Hairy Bikers' mediterranean adventure
22:05
James Martin's home comforts
23:00
Wat eten we vandaag?
23:10
Food exposed
0:05
The Hairy Bikers' mediterranean adventure
1:10
James Martin's home comforts
2:10
Mijn pop-up restaurant!
3:05
Mijn pop-up restaurant!
4:05
De streken van Wim
4:35
De streken van Wim
Geen programmering
Geen programmering
5:15
Father Brown
6:00
Death in paradise
6:55
New tricks
7:45
Tip
Father Brown
8:35
Midsomer murders
9:25
Midsomer murders
10:10
Death in paradise
11:00
New tricks
11:55
Dalziel and Pascoe
12:45
Dalziel and Pascoe
13:40
Tip
Father Brown
14:25
Midsomer murders
15:15
Midsomer murders
16:00
New tricks
16:55
Dalziel and Pascoe
17:50
Dalziel and Pascoe
18:50
Death in paradise
19:55
Midsomer murders
21:00
Tip
Midsomer murders
22:00
MotherFatherSon
23:05
Guilt
0:05
Catastrophe
0:30
Midsomer murders
1:35
Tip
Midsomer murders
2:25
MotherFatherSon
3:50
Guilt
4:45
Catastrophe
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Herfstbeelden
10:00
Radio 2 op Eén
12:00
Herfstbeelden
12:20
Dagelijkse kost
12:35
Blokken
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Iedereen beroemd
13:50
Thuis
14:20
Animalitis
15:05
Poldark
16:05
Escape to the Chateau diy
16:50
Neighbours
17:10
Flikken Maastricht
18:04
Het journaal update
18:10
Weer
18:15
Dagelijkse kost
18:30
Blokken
19:00
Journaal
19:40
Iedereen beroemd
20:05
Weer
20:10
Thuis
20:40
London Kills
22:15
Poldark
23:15
Journaal
23:32
Keno
23:33
Euromillions
23:35
Weer
23:40
Tip
Coming to America
1:30
Dagelijkse kost
1:45
Iedereen beroemd
2:05
Herhalingen
Geen programmering
9:00
Herfstbeelden
12:30
Rolkrant
14:00
Ketnet Junior
19:00
Rolkrant
19:20
De slag om Libanon
20:00
Terzake
20:30
De afspraak op vrijdag
21:20
Tip
Trumbo
23:20
Trapped
0:15
Herhalingen
Geen programmering
5:30
Wielrennen
6:30
Curling
7:55
Formule E
8:25
Formule E
8:55
Formule E
10:10
Alpineskiën
10:55
Alpineskiën
11:45
Formule E
12:45
Formule E
13:00
Formule E
14:00
Schansspringen
15:00
Schansspringen
15:50
Schansspringen
16:50
Schansspringen
17:50
Schansspringen
19:15
Bulletin
19:20
Formule E
20:20
Formule E
21:20
Alpineskiën
22:15
Bulletin
22:20
Schansspringen
23:25
Bulletin
23:30
Schansspringen
0:30
Formule E
1:30
Curling
3:00
Schansspringen
4:00
Formule E
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Breakfast
10:15
Dom Does America
11:00
Homes Under the Hammer
12:00
Claimed and Shamed
12:45
Ill Gotten Gains
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News
14:45
Doctors
15:15
Father Brown
16:00
Escape to the Country
16:45
Money for Nothing
17:30
The Repair Shop
18:15
Pointless
19:00
BBC News
20:00
Question Time
20:30
A Question of Sport
21:00
EastEnders
21:30
Still Open All Hours
22:00
Have I Got News for You
22:30
Would I Lie to You?
23:00
BBC News
23:35
Weather
23:40
The Graham Norton show
0:30
Fleabag
0:55
The Apprentice
2:00
BBC News
Geen programmering
7:30
Dom Does America
8:15
The Repair Shop
9:00
Sign Zone: Love in the Countryside
10:00
BBC News
11:00
Victoria Derbyshire
12:00
BBC Newsroom Live
13:00
Politics Live
14:00
Street Auction
14:30
Chase the Case
15:15
Coast and Country Auctions
16:00
Who Do You Think You Are?
17:00
Yes chef
17:45
Eggheads
18:15
Flog It!
19:00
Strictly Come Dancing - It Takes Two
20:00
Richard Osman's House of Games
20:30
Mastermind
21:00
Mountain Vets
22:00
The Name of the Rose
22:50
Amazing hotels: Life beyond the lobby
23:00
Mock the Week
23:30
Newsnight
0:15
Even Later... with Jools Holland
1:20
Tip
The Reluctant Fundamentalist
3:20
Sign Zone: Panorama
4:20
Sign Zone: Seven Worlds, One Planet
5:20
Flatmates
5:50
Flatmates
6:15
This is BBC Two
3:50
Last of the Summer Wine
4:20
Bargain Hunt
5:05
DIY SOS
6:00
Bargain Hunt
6:45
DIY SOS
7:35
Last of the Summer Wine
8:05
Last of the Summer Wine
8:35
Atlantis
9:20
Doctors
9:50
EastEnders
10:20
The Musketeers
11:15
Atlantis
12:00
Last of the Summer Wine
12:30
Last of the Summer Wine
13:00
Bargain Hunt
13:45
DIY SOS
14:35
The Musketeers
15:30
Atlantis
16:15
Last of the Summer Wine
16:45
Last of the Summer Wine
17:15
Doctors
17:45
EastEnders
18:15
DIY SOS
19:10
Last of the Summer Wine
19:40
Doctors
20:10
Casualty
21:00
Tip
A Poet in New York
22:15
Still Open All Hours
22:45
Back
23:10
Live at the Apollo
23:55
Doctors
0:25
Casualty
Geen programmering
Geen programmering
5:30
Morgenmagazin
9:00
Tagesschau
9:05
Live nach Neun
9:55
Sturm der Liebe
10:45
Meister des Alltags
11:15
Wer weiss denn sowas?
12:00
Tagesschau
12:15
Buffet
13:00
Mittagsmagazin
14:00
Tagesschau
14:10
Rote Rosen
15:00
Tagesschau
15:10
Sturm der Liebe
16:00
Tagesschau
16:10
Verrückt nach Meer
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Wer weiss denn sowas?
18:50
Quizduell-Olymp
19:45
Sportschau vor acht
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Tip
Weingut Wader - Nur zusammen sind wir stark
21:45
Tagesthemen
22:00
Tatort
23:30
Tip
Zorn - Wie sie töten
1:00
Tagesschau
1:10
Tip
Weingut Wader - Nur zusammen sind wir stark
2:40
Tagesschau
2:45
Tip
Zorn - Wie sie töten
4:15
W wie Wissen
4:45
Tagesschau
4:50
Brisant
Geen programmering
Geen programmering
6:20
Lokalzeit aus Bonn
6:50
Lokalzeit aus Duisburg
7:20
Hallo Bildung!
7:45
Hallo Gerechtigkeit!
8:10
Der kleine Philosoph Knietzsche
8:25
maischberger. die woche
9:40
Aktuelle Stunde
10:25
Lokalzeit
10:55
Planet Wissen
11:55
Nashorn, Zebra & Co.
12:45
WDR aktuell
13:05
Elefant, Tiger und co.
13:55
Lichters Schnitzeljagd
14:25
Tierärztin Dr. Mertens
15:10
Tierärztin Dr. Mertens
16:00
WDR aktuell
16:15
Hier und heute
18:00
Aktuell/Lokalzeit
18:15
Ausgerechnet
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
Der beste Chor im Westen
21:45
WDR aktuell
22:00
Kölner Treff
23:30
Domian
0:30
Kölner Treff
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
Geen programmering
6:00
Sesamstraße
6:20
Visite
7:20
Rote Rosen
8:10
Sturm der Liebe
9:00
Nordmagazin
9:30
Hamburg Journal
10:00
Schleswig-Holstein Magazin
10:30
buten un binnen
11:00
Hallo Niedersachsen
11:30
Wie geht das?
12:00
Brisant
12:25
In aller Freundschaft
13:10
In aller Freundschaft
14:00
NDR Info
14:15
Die Nordstory
15:15
Gefragt - Gejagt
16:00
NDR Info
16:20
Mein Nachmittag
17:10
Leopard, Seebär & Co.
18:00
Ländermagazine
18:15
Hofgeschichten
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Die Nordstory
21:15
Morddeutschland
21:45
NDR Info
22:00
NDR-Talkshow
0:15
Tietjen talkt
0:45
NDR-Talkshow
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
Geen programmering
6:00
Guten Morgen Deutschland
8:30
Teleshopping Österreich
8:30
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
9:00
RTL Spendenmarathon 2019
9:05
Unter uns
9:30
Alles was zählt
10:00
RTL Spendenmarathon 2019
10:05
Der Blaulicht-Report
11:00
RTL Spendenmarathon 2019
11:05
Der Blaulicht-Report
12:00
Punkt 12
14:00
RTL Spendenmarathon 2019
14:05
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
15:00
RTL Spendenmarathon 2019
15:05
Schätze aus Schrott
16:00
RTL Spendenmarathon 2019
16:05
Mensch Papa! Väter allein zu Haus
17:00
RTL Spendenmarathon 2019
17:05
Herz über Kopf
17:30
Unter uns
18:00
RTL Spendenmarathon 2019
18:30
Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15
Ninja Warrior Germany - Die stärkste Show Deutschlands
23:55
RTL-Spendenmarathon 2019
0:00
RTL Nachtjournal
0:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30
Ninja Warrior Germany - Die stärkste Show Deutschlands
3:40
Der Blaulicht-Report
4:30
Der Blaulicht-Report
5:15
Der Blaulicht-Report
Geen programmering
Geen programmering
5:30
Sat.1-Frühstücksfernsehen
10:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
11:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
12:00
Anwälte im Einsatz
13:00
Anwälte im Einsatz
14:00
Auf Streife
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Klinik am Südring
17:00
Klinik am Südring - Die Familienhelfer
17:30
Klinik am Südring
18:00
Die Ruhrpottwache
19:00
Genial daneben - Das Quiz
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
Dancing on ice
0:00
Vorschrift ist Vorschrift
1:00
Switch Reloaded
1:25
Switch Reloaded
1:50
Sechserpack
2:15
Sechserpack
2:35
Sechserpack
3:00
Die dreisten drei
3:20
Die dreisten drei
3:45
Die dreisten drei
4:00
Switch Reloaded
4:20
Switch Reloaded
4:45
Sechserpack
5:05
Sechserpack
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Ben 10
6:10
Ben 10
6:28
Teen Titans Go! - Elements
6:38
Teen Titans Go! - Elements
6:55
Unikitty
7:06
Unikitty
7:25
De wonderlijke wereld van Gumball
7:35
De wonderlijke wereld van Gumball
7:54
De wonderlijke wereld van Gumball
8:05
De wonderlijke wereld van Gumball
8:24
Teen Titans Go! - Elements
8:35
Teen Titans Go! - Elements
8:52
Victor en Valentino
9:02
Victor en Valentino
9:20
Craig van de Kreek
9:30
Craig van de Kreek
9:48
Wat beren leren
9:58
Wat beren leren
10:16
De wonderlijke wereld van Gumball
10:27
De wonderlijke wereld van Gumball
10:45
De wonderlijke wereld van Gumball
10:56
De wonderlijke wereld van Gumball
11:15
Unikitty
11:26
Unikitty
11:45
The Tom & Jerry Show
11:51
The Tom & Jerry Show
11:58
The Tom & Jerry Show
12:14
The Tom & Jerry Show
12:21
The Tom & Jerry Show
12:27
The Tom & Jerry Show
12:41
Wat beren leren
12:52
Wat beren leren
13:11
Clarence
13:21
Clarence
13:41
Clarence
13:52
Clarence
14:10
Clarence
14:20
Clarence
14:39
De wonderlijke wereld van Gumball
14:49
De wonderlijke wereld van Gumball
15:00
De wonderlijke wereld van Gumball
15:10
De wonderlijke wereld van Gumball
15:27
Unikitty
15:37
Unikitty
15:53
Teen Titans Go! - Elements
16:04
Teen Titans Go! - Elements
16:21
Victor en Valentino
16:31
Victor en Valentino
16:50
De wonderlijke wereld van Gumball
17:00
De wonderlijke wereld van Gumball
17:11
De wonderlijke wereld van Gumball
17:29
De wonderlijke wereld van Gumball
17:40
De wonderlijke wereld van Gumball
18:00
Teen Titans Go! - Elements
18:10
Teen Titans Go! - Elements
18:26
Teen Titans Go! - Elements
18:36
Teen Titans Go! - Elements
18:54
Craig van de Kreek
19:04
Craig van de Kreek
19:21
Craig van de Kreek
19:31
Craig van de Kreek
19:49
Adventure Time
19:59
Adventure Time
20:13
Ben 10
20:24
Ben 10
20:38
Victor en Valentino
20:49
Victor en Valentino
21:00
De wonderlijke wereld van Gumball
21:10
De wonderlijke wereld van Gumball
21:29
De wonderlijke wereld van Gumball
21:39
De wonderlijke wereld van Gumball
22:00
De wonderlijke wereld van Gumball
22:11
De wonderlijke wereld van Gumball
22:20
De wonderlijke wereld van Gumball
22:31
De wonderlijke wereld van Gumball
22:42
De wonderlijke wereld van Gumball
22:53
De wonderlijke wereld van Gumball
23:04
De wonderlijke wereld van Gumball
23:15
De wonderlijke wereld van Gumball
23:26
De wonderlijke wereld van Gumball
23:37
De wonderlijke wereld van Gumball
23:49
De wonderlijke wereld van Gumball
23:59
De wonderlijke wereld van Gumball
0:10
De wonderlijke wereld van Gumball
0:24
Angelo Rules
0:35
Angelo Rules
0:46
Angelo Rules
0:56
Angelo Rules
1:07
Angelo Rules
1:17
Angelo Rules
1:28
Angelo Rules
1:39
Angelo Rules
1:49
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:10
Angelo Rules
2:21
Angelo Rules
2:32
Angelo Rules
2:42
Angelo Rules
2:53
Angelo Rules
3:03
Angelo Rules
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:26
De wonderlijke wereld van Gumball
3:37
De wonderlijke wereld van Gumball
3:47
De wonderlijke wereld van Gumball
3:59
De wonderlijke wereld van Gumball
4:10
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:31
De wonderlijke wereld van Gumball
4:41
De wonderlijke wereld van Gumball
4:52
De wonderlijke wereld van Gumball
5:03
De wonderlijke wereld van Gumball
5:16
De wonderlijke wereld van Gumball
5:26
De wonderlijke wereld van Gumball
5:37
De wonderlijke wereld van Gumball
5:48
De wonderlijke wereld van Gumball
Geen programmering
6:00
Monster Croc Wrangler
6:25
Wild Indonesia
7:17
The Lakeshore Killers
8:09
Monster Croc Wrangler
8:34
Monster Fish Compilations
9:24
Yukon vet
10:15
Wild Indonesia
11:06
Wild Indonesia
11:56
The Lakeshore Killers
12:47
Wild islands unseen islands
13:39
Wild islands unseen islands
14:32
Wild islands unseen islands
15:24
Wild islands unseen islands
16:14
World's weirdest
17:04
Animal fight club
17:54
When sharks attack
18:46
When sharks attack
19:38
The Lakeshore Killers
20:29
When sharks attack
21:19
World's weirdest
22:10
Yukon vet
22:57
Animal fight club
23:49
When sharks attack
0:41
The Lakeshore Killers
1:33
Wild islands unseen islands
2:19
Wild islands unseen islands
3:06
Wild islands unseen islands
3:53
Wild islands unseen islands
4:40
Monster Croc Wrangler
5:03
Monster Croc Wrangler
5:27
Prairie Dog Manor
Geen programmering
6:00
American pickers
6:50
Pawn Stars South Africa
7:15
Storage wars
7:35
Pawn stars
8:00
Pawn stars
8:25
Ancient Aliens
9:20
Forged in Fire
10:10
Unidentified: Inside America's UFO Investigation
11:05
Alone: Lost and Found
12:00
Ancient Aliens
13:50
Forged in Fire
14:40
American pickers
15:35
Pawn Stars South Africa
16:05
Storage wars
16:30
Pawn stars
17:00
American pickers
17:55
Mountain Men
18:50
Mijn History Moment
19:00
Pawn stars
20:00
American pickers
21:00
Forged in Fire
22:00
Ax Men
23:00
American pickers
0:00
Pawn Stars South Africa
0:30
Storage wars
0:55
American pickers
1:50
Forged in Fire
2:35
Ax Men
3:20
Pawn stars
3:40
Forged in Fire
4:20
Alone: Lost and Found
5:05
Pawn stars
Geen programmering
6:00
How do they do it?
6:26
How it's made
6:50
How it's made
7:14
How it's made
7:38
How it's made
8:02
How it's made
8:26
How it's made
8:50
Through the wormhole with Morgan Freeman
9:38
Through the wormhole with Morgan Freeman
10:26
Incredible engineering blunders
11:14
Tip
Abandoned engineering
12:02
How to build ... everything
12:26
How to build ... everything
12:50
How to build ... everything
13:14
How to build ... everything
13:38
Superhuman showdown
14:26
Superhuman showdown
15:14
Abandoned engineering
16:02
Abandoned engineering
16:50
Through the wormhole with Morgan Freeman
17:40
Through the wormhole with Morgan Freeman
18:30
How the universe works
19:20
How it's made
19:45
How it's made
20:10
How it's made
20:35
How it's made
21:00
How the universe works
21:50
Superhuman showdown
22:40
Superhuman showdown
23:30
You have been warned again
0:20
Through the wormhole with Morgan Freeman
1:10
Through the wormhole with Morgan Freeman
2:00
How the universe works
2:48
Abandoned engineering
3:36
Abandoned engineering
4:24
How to build ... everything
4:48
How to build ... everything
5:12
How to build ... everything
5:36
How to build ... everything
Geen programmering
7:00
Janet King
8:01
The Professionals
9:01
Oude liefde
9:30
De gouden jaren
10:01
Tommy teleshopping
11:01
Evert Thielen: De Meester van het Veelluik
11:30
De Musicalliefde van Joop van den Ende
12:00
Tommy teleshopping
13:31
Love for the Campsite
14:00
Tommy teleshopping
14:30
Mijn nostalgisch Nederland
15:00
Tommy teleshopping
15:30
Some Mothers Do 'Ave 'Em
16:01
La Piovra
17:03
Kloosters en Abdijen
17:31
Ontdek je plekje
17:59
Wordt u al geholpen?
18:30
Keeping Up Appearances
19:02
Gouden amusement
19:32
Top 40 Hitdossier
20:02
De Circuspassie van Henk van der Meijden
20:31
Hetty Feather
22:01
Jane Eyre
23:01
La Piovra
0:01
Hetty Feather
0:32
Oorlogsverhalen
1:00
The Onedin Line
2:02
The High Chaparral
3:01
The High Chaparral
4:00
'Allo 'allo!
4:30
La Piovra
5:28
The Professionals
Geen programmering
6:00
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
6:45
Tattoo Hunter
7:30
Extreme engineering
8:15
Treasure quest
9:00
HMS Ark Royal
9:45
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
10:30
Tattoo Hunter
11:15
Extreme engineering
12:00
Treasure quest
12:45
Toughest military jobs
13:30
HMS Ark Royal
14:15
Bizarre Foods with Andrew Zimmern
15:00
Tattoo Hunter
15:45
Extreme engineering
16:30
Treasure quest
17:15
HMS Ark Royal
18:00
HMS Ark Royal
18:45
Anthony Bourdain: No Reservations
19:30
100 Miles from nowhere
20:15
Extreme engineering
21:00
MegaQuake: Hour that Shook Japan
21:45
Codes and conspiracies
22:30
Codes and conspiracies
23:15
Extreme Engineering
0:00
HMS Ark Royal
0:45
Anthony Bourdain: No Reservations
1:30
100 Miles from nowhere
2:15
Extreme engineering
3:00
MegaQuake: Hour that Shook Japan
3:45
Codes and conspiracies
4:30
Codes and conspiracies
5:15
100 Miles from nowhere
Geen programmering
6:00
Web of lies
6:55
Web of lies
7:50
True crime with Aphrodite Jones
8:45
True crime with Aphrodite Jones
9:40
Betrayed
10:35
Murder Chose Me
11:30
Murder Chose Me
12:25
Swamp murders
13:20
Deadly affairs
14:15
Deadly affairs
15:10
Betrayed
16:05
Evil Stepmothers
17:00
Evil Stepmothers
18:00
Disappeared
19:00
Disappeared
20:00
Bride Killa
21:00
Til Death Do Us Part
22:00
Someone You Thought You Knew
23:00
Broken Trust
0:00
Murder Online
1:00
Forbidden: Dying for love
2:00
Forbidden: Dying for love
2:45
Forbidden: Dying for love
3:30
Border Control: Spain
3:55
Border Control: Spain
4:20
Border Control: Spain
4:45
Border Control: Spain
5:10
Border Control: Spain
5:35
Border Control: Spain
Geen programmering
6:00
Tip
2Doc: Golden Dawn Girls
7:35
Nieuwe meesters
7:40
Life, animated
9:05
Regisseur aan de keukentafel
9:25
Het uur van de wolf
11:00
3voor12 presenteert ...
12:00
Don't Look Back
13:30
Tip
Andere tijden
14:00
Tip
Verborgen kustdorpen
14:45
De nieuwe buur
15:15
Podium Dans
15:45
Het uur van de wolf
16:40
Back to North Sea Jazz
17:40
Dichter draagt voor
17:45
De nieuwe buur
18:10
New generation
18:35
Gauguin: The Full Story
20:35
Silenced
22:15
Nederpophits, eendagsvliegen en nuggets
23:20
Talk Talk - Live in Montreux 1986
0:15
Don't Look Back
1:50
Makers van morgen
2:20
Podium Dans
2:50
De nieuwe buur
3:15
Tip
2Doc: Golden Dawn Girls
4:50
DocTalks
5:10
Tip
2Doc: Nu verandert er langzaam iets
Geen programmering
5:00
Berlin Live
6:15
ARTE Reportage
7:10
ARTE Journal junior
7:15
360° - Geo Reportage
8:00
Vipern - Giftige Grazien
8:45
Stadt Land Kunst
9:30
Der Schah und der Ayatollah
10:25
Auf der Fährte des Schneeleoparden
11:20
Sibirien - Büffeln in der Tundra
12:15
Re:
12:50
Journal
13:00
Stadt Land Kunst
14:00
Tip
La tulipe noire
15:50
Geheimnisvolle Wildblumen
16:45
Xenius
17:10
In The Americas
17:40
Botswana, Die Königinnen des Heavy Metal
18:30
Die Schule der Affen - Überleben im Dschungel Guatemalas
19:20
Journal
19:40
Re: Silver Gamers - Zocken im Rentenalter
20:15
Tip
Jack
21:50
Hinter die Welt - Tokio Hotel
22:50
Seven Songs
23:10
Tracks
23:55
Dans le Club: Oxmo Puccino, Aloïse Sauvage, Seth Gueko und Bramsito
0:55
Journal
1:15
Tip
Loving Vincent
2:50
Fotografen auf Reisen
3:15
28 Minuten
4:05
Bilder allein zuhaus
4:07
Pause
Geen programmering
Geen programmering
5:05
Klouk
5:08
Weerbericht
5:50
Dag TV
6:00
Edwin op Noord
10:00
Babette op Noord
13:00
Karel op Noord
16:00
Oetse op Noord
18:00
Noord vandaag
18:22
Klouk
18:25
Weerbericht
18:30
Noord vandaag
18:52
Klouk
18:55
Weerbericht
19:00
Noord vandaag
19:22
Klouk
19:25
Weerbericht
19:30
Noord vandaag
19:52
Klouk
19:55
Weerbericht
20:00
Noord vandaag
20:22
Klouk
20:25
Weerbericht
20:30
Noord vandaag
20:52
Klouk
20:55
Weerbericht
21:00
Noord vandaag
21:22
Klouk
21:25
Weerbericht
21:30
Noord vandaag
21:52
Klouk
21:55
Weerbericht
22:00
Noord vandaag
22:22
Klouk
22:25
Weerbericht
22:30
Noord vandaag
22:52
Klouk
22:55
Weerbericht
23:00
Noord vandaag
23:22
Klouk
23:25
Weerbericht
23:30
Noord vandaag
23:52
Klouk
23:55
Weerbericht
0:00
Noord vandaag
0:22
Klouk
0:25
Weerbericht
0:30
Noord vandaag
0:52
Klouk
0:55
Weerbericht
1:00
Noord vandaag
1:20
Klouk
1:23
Weerbericht
1:25
Noord vandaag
1:45
Klouk
1:48
Weerbericht
1:50
Noord vandaag
2:10
Klouk
2:13
Weerbericht
2:15
Noord vandaag
2:35
Klouk
2:38
Weerbericht
2:40
Noord vandaag
3:00
Klouk
3:03
Weerbericht
3:05
Noord vandaag
3:25
Klouk
3:28
Weerbericht
3:30
Noord vandaag
3:50
Klouk
3:53
Weerbericht
3:55
Noord vandaag
4:15
Klouk
4:18
Weerbericht
4:20
Noord vandaag
4:40
Klouk
4:43
Weerbericht
4:45
Noord vandaag
Geen programmering
Geen programmering
5:00
Fryslân Hjoed
5:15
It Waar
5:20
Hea!
5:30
Soarch oer de takomst, takomst fan de soarch
5:45
Noardewyn live kompilaasje
6:00
Sokkebalje
9:00
Juster
13:05
Noardewyn live op TV
16:00
Klipkar tv
17:00
Fryslân Hjoed
17:15
It Waar
17:20
Hea!
17:30
Weromrop.tv
17:45
Noardewyn live kompilaasje
18:00
Fryslân Hjoed
18:15
It Waar
18:20
Hea!
18:30
Weromrop.tv
18:45
Noardewyn live kompilaasje
19:00
Fryslân Hjoed
19:15
It Waar
19:20
Hea!
19:30
Weromrop.tv
19:45
Noardewyn live kompilaasje
20:00
Fryslân Hjoed
20:15
It Waar
20:20
Hea!
20:30
Weromrop.tv
20:45
Noardewyn live kompilaasje
21:00
Fryslân Hjoed
21:15
It Waar
21:20
Hea!
21:30
Weromrop.tv
21:45
Noardewyn live kompilaasje
22:00
Fryslân Hjoed
22:15
It Waar
22:20
Hea!
22:30
Weromrop.tv
22:45
Noardewyn live kompilaasje
23:00
Fryslân Hjoed
23:15
It Waar
23:20
Hea!
23:30
Weromrop.tv
23:45
Noardewyn live kompilaasje
0:00
Fryslân Hjoed
0:15
It Waar
0:20
Klipkar tv
1:00
Fryslân Hjoed
1:15
It Waar
1:25
Hea!
1:30
Weromrop.tv
1:45
Noardewyn live kompilaasje
2:00
Fryslân Hjoed
2:15
It Waar
2:25
Hea!
2:30
Weromrop.tv
2:45
Noardewyn live kompilaasje
3:00
Fryslân Hjoed
3:15
It Waar
3:25
Hea!
3:30
Weromrop.tv
3:45
Noardewyn live kompilaasje
4:00
Fryslân Hjoed
4:15
It Waar
4:25
Hea!
4:30
Weromrop.tv
4:45
Noardewyn live kompilaasje
Geen programmering
Geen programmering
5:00
FC Emmen Rood Wit
5:11
Drenthe nu
5:24
FC Emmen Rood Wit
5:35
Drenthe nu
5:48
FC Emmen Rood Wit
6:00
Radio - Met Rene in de ochtend
9:00
Radio - Met Anouk door de morgen
12:00
Radio - Met Judith door de middag
15:00
Radio - De dag van Drenthe
17:00
Drenthe nu
17:16
De Warming-up
17:30
Ondernemen in Drenthe
18:00
NOS Journaal
18:18
Drenthe nu
18:34
De Warming-up
18:48
Op Tjak
18:53
Drenthe's muziekmix
19:00
Drenthe nu
19:16
De Warming-up
19:30
Ondernemen in Drenthe
20:00
Drenthe nu
20:16
De Warming-up
20:30
Ondernemen in Drenthe
21:00
Drenthe nu
21:16
De Warming-up
21:30
Ondernemen in Drenthe
22:00
Drenthe nu
22:16
De Warming-up
22:30
Ondernemen in Drenthe
23:00
Drenthe nu
23:16
De Warming-up
23:30
Ondernemen in Drenthe
0:00
Drenthe nu
0:13
De Warming-up
0:24
Ondernemen in Drenthe
0:51
Drenthe nu
1:04
De Warming-up
1:15
Ondernemen in Drenthe
1:42
Drenthe nu
1:55
De Warming-up
2:06
Ondernemen in Drenthe
2:33
Drenthe nu
2:46
De Warming-up
2:57
Ondernemen in Drenthe
3:24
Drenthe's muziekmix
3:32
Drenthe nu
3:45
De Warming-up
3:56
Ondernemen in Drenthe
4:23
Drenthe nu
4:36
De Warming-up
4:47
Ondernemen in Drenthe
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Goeiemorgen Overijssel live
12:00
Thuis in Overijssel
12:10
De Bijrijder
13:00
Thuis in Overijssel
13:10
De Bijrijder
14:00
Thuis in Overijssel DagTv
17:00
Thuis in Overijssel
17:30
De Oosttribune
18:00
Thuis in Overijssel
18:30
De Oosttribune
19:00
Thuis in Overijssel
19:30
De Oosttribune
20:00
Thuis in Overijssel
20:30
De Oosttribune
21:00
Thuis in Overijssel
21:30
De Oosttribune
22:00
Thuis in Overijssel
22:30
De Oosttribune
23:00
Thuis in Overijssel
23:30
De Oosttribune
0:00
Gisteren gemist?
6:00
Dag TV
9:00
Gisteren gemist?
12:00
Dag TV
16:35
RegioNed
16:45
Het Elburger Sinterklaasjournaal
17:00
GLD Nieuws
17:20
De Week van Gelderland
18:00
GLD Nieuws
18:20
De Week van Gelderland
19:00
GLD Nieuws
19:20
De Week van Gelderland
20:00
GLD Nieuws
20:20
De Week van Gelderland
21:00
GLD Nieuws
21:20
De Week van Gelderland
22:00
GLD Nieuws
22:20
De Week van Gelderland
23:00
GLD Nieuws
23:20
De Week van Gelderland
Geen programmering
Geen programmering
6:30
Dit is Flevoland
10:30
Dit is Flevoland
14:30
Dit is Flevoland
17:00
Dit is Flevoland
17:12
Weer
17:17
RegioNed
17:30
Dit is Flevoland
17:42
Weer
17:47
RegioNed
18:00
Dit is Flevoland
18:12
Weer
18:17
RegioNed
18:30
Dit is Flevoland
18:42
Weer
18:47
RegioNed
19:00
Dit is Flevoland
19:12
Weer
19:17
RegioNed
19:30
Dit is Flevoland
19:42
Weer
19:47
RegioNed
20:00
Dit is Flevoland
20:12
Weer
20:17
RegioNed
20:30
Dit is Flevoland
20:42
Weer
20:47
RegioNed
21:00
Dit is Flevoland
21:12
Weer
21:17
RegioNed
21:30
Dit is Flevoland
21:42
Weer
21:47
RegioNed
22:00
Dit is Flevoland
22:12
Weer
22:17
RegioNed
22:30
Dit is Flevoland
22:42
Weer
22:47
RegioNed
23:00
Dit is Flevoland
23:12
Weer
23:17
RegioNed
23:30
Dit is Flevoland
23:42
Weer
23:47
RegioNed
0:00
Dit is Flevoland + Weer
Geen programmering
6:00
NH nieuws
6:10
Reportage
6:18
Buurten
6:26
NH nieuws
6:36
Strijders
6:44
Buurten
6:52
Onze man op Texel
7:00
NH nieuws
7:10
Reportage
7:18
Buurten
7:26
NH nieuws
7:36
Reportage
7:44
Buurten
7:52
Onze man op Texel
8:00
NH nieuws
8:10
Reportage
8:18
Buurten
8:26
NH nieuws
8:36
Reportage
8:44
Buurten
8:52
Onze man op Texel
9:00
NH nieuws
9:11
Reportage
9:19
Buurten
9:30
NH nieuws
9:41
Reportage
9:49
Onze man op Texel
10:00
NH nieuws
10:11
Reportage
10:19
Buurten
10:30
NH nieuws
10:41
Reportage
10:49
Onze man op Texel
11:00
NH nieuws
11:11
Reportage
11:19
Buurten
11:30
NH nieuws
11:41
Reportage
11:49
Onze man op Texel
12:00
NH nieuws
12:11
Reportage
12:19
Buurten
12:30
NH nieuws
12:41
Reportage
12:49
Onze man op Texel
13:00
NH nieuws
13:11
Reportage
13:19
Buurten
13:30
NH nieuws
13:41
Reportage
13:49
Onze man op Texel
14:00
NH nieuws
14:11
Reportage
14:19
Buurten
14:30
NH nieuws
14:41
Reportage
14:49
Onze man op Texel
15:00
NH nieuws
15:11
Reportage
15:19
Buurten
15:30
NH nieuws
15:41
Reportage
15:49
Onze man op Texel
16:00
NH nieuws
16:11
Reportage
16:19
Buurten
16:30
NH nieuws
16:41
Reportage
16:49
Onze man op Texel
17:00
NH nieuws
17:11
Universiteit van Nederland
17:33
NH nieuws
17:44
Onze man op Texel
17:52
Iconen
18:00
NH nieuws
18:11
Onze man op Texel
18:19
Reportage
18:30
NH nieuws
18:41
Universiteit van Nederland
19:00
NH nieuws
19:11
AZ TV
19:29
NH nieuws
19:40
Universiteit van Nederland
20:00
NH nieuws
20:11
Onze man op Texel
20:19
Reportage
20:30
NH nieuws
20:41
Universiteit van Nederland
21:00
NH nieuws
21:11
AZ TV
21:29
NH nieuws
21:40
Universiteit van Nederland
22:00
NH nieuws
22:11
Onze man op Texel
22:19
Reportage
22:30
NH nieuws
22:41
Universiteit van Nederland
23:00
NH nieuws
23:11
AZ TV
23:29
NH nieuws
23:40
Universiteit van Nederland
0:00
NH nieuws
0:10
AZ TV
0:25
NH nieuws
0:35
Universiteit van Nederland
0:52
Onze man op Texel
1:00
NH nieuws
1:10
AZ TV
1:25
NH nieuws
1:35
Universiteit van Nederland
1:52
Onze man op Texel
2:00
NH nieuws
2:10
AZ TV
2:25
NH nieuws
2:35
Universiteit van Nederland
2:52
Onze man op Texel
3:00
NH nieuws
3:10
AZ TV
3:25
NH nieuws
3:35
Universiteit van Nederland
3:52
Onze man op Texel
4:00
NH nieuws
4:10
AZ TV
4:25
NH nieuws
4:35
Universiteit van Nederland
4:52
Onze man op Texel
5:00
NH nieuws
5:10
AZ TV
5:25
NH nieuws
5:35
Universiteit van Nederland
5:52
Onze man op Texel
Geen programmering
5:00
UNieuws
5:10
UVandaag
5:30
Van Rossem vertelt
5:40
RegioNed
5:50
Tekst-TV
6:00
UNieuws
6:10
UVandaag
6:30
Van Rossem vertelt
6:40
RegioNed
6:50
Tekst-TV
7:00
UVandaag
7:20
Van Rossem vertelt
7:30
RegioNed
7:40
Keuken van Utrecht
7:50
Tekst-TV
8:00
UVandaag
8:20
Van Rossem vertelt
8:30
RegioNed
8:40
Keuken van Utrecht
8:50
Tekst-TV
9:00
UVandaag
9:20
Van Rossem vertelt
9:30
RegioNed
9:40
Keuken van Utrecht
9:50
Tekst-TV
10:00
UVandaag
10:20
Van Rossem vertelt
10:30
RegioNed
10:40
Keuken van Utrecht
10:50
Tekst-TV
11:00
UVandaag
11:20
Van Rossem vertelt
11:30
RegioNed
11:40
Keuken van Utrecht
11:50
Tekst-TV
12:00
NOS Journaal
12:15
UNieuws
12:20
Van Rossem vertelt
12:30
RegioNed
12:40
UNieuws
12:45
Mooi Utrecht
12:50
Tekst-TV
13:00
NOS Journaal
13:15
UNieuws
13:20
Van Rossem vertelt
13:30
RegioNed
13:40
UNieuws
13:45
Mooi Utrecht
13:50
Tekst-TV
14:00
NOS Journaal
14:15
UNieuws
14:20
Van Rossem vertelt
14:30
RegioNed
14:40
UNieuws
14:45
Mooi Utrecht
14:50
Tekst-TV
15:00
NOS Journaal
15:15
UNieuws
15:20
Van Rossem vertelt
15:30
RegioNed
15:40
UNieuws
15:45
Mooi Utrecht
15:50
Tekst-TV
16:00
NOS Journaal
16:15
UNieuws
16:20
Van Rossem vertelt
16:30
RegioNed
16:40
UNieuws
16:45
Mooi Utrecht
16:50
Tekst-TV
17:00
UNieuws
17:10
UVandaag
17:30
Een Berg Sport
17:40
RegioNed
17:50
Tekst-TV
18:00
UNieuws
18:10
UVandaag
18:30
Een Berg Sport
18:40
RegioNed
18:50
Tekst-TV
19:00
UNieuws
19:10
UVandaag
19:30
Een Berg Sport
19:40
RegioNed
19:50
Tekst-TV
20:00
UNieuws
<