TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Fox Sports 1

Eurosport 2

Boomerang

8:10
Goedemorgen Nederland
8:30
NOS Journaal
8:40
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
NOS Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
NOS Journaal
10:15
Tijd voor MAX
11:05
De wereld draait door
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
Bak mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:20
Na het nieuws
14:00
NOS Journaal
14:15
Bak mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:45
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:30
NOS Journaal
15:50
Op1
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:56
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:35
Gesprek met de minister-president
18:50
Sportjournaal
19:00
De wereld draait door
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
Flikken Maastricht
21:30
Tip
Evenblij maakt vrienden
22:20
Studio sport Eredivisie
22:50
Op1
23:55
NOS Journaal
0:20
Op1
1:25
NOS Journaal
1:55
EenVandaag
2:10
NOS Gesprek minister-president met gebarentolk
2:25
NOS Journaal
2:55
NOS Journaal
8:15
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:38
NOS Journaal
8:45
Jeugdjournaal met gebarentolk
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Nieuwsuur
10:05
Gefileerd
11:00
NOS Journaal
11:15
Keuringsdienst van waarde
11:45
Tip
Rambam
12:30
BinnensteBuiten
12:58
Politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:20
NOS Journaal
13:45
Tip
Botero
14:45
Andries
15:20
Typisch: Moerdijk
16:00
NOS Journaal
16:10
Tip
Langs de Rijn
17:00
NOS Journaal
17:15
De nieuwe maan
18:00
De slimste mens
18:50
Tip
BinnensteBuiten
19:20
Meldpunt
19:50
Tip
Gort over de grens
20:40
De slimste mens
21:30
Nieuwsuur
22:10
Nu te zien!
22:25
Tip
Midsomer murders
0:00
Tip
Les ogres
2:15
De nachtzoen
2:30
Nieuwsuur
3:15
Nieuwsuur
8:15
Masha's sprookjes
8:25
De Smurfen
8:35
Kiwi & Strit
8:45
Jeugdjournaal
8:50
Bollie & Billie
9:05
Heuvellandziekenhuis
9:15
Ringel Singel 19
9:20
Masha en de beer
9:25
Kindertijd
9:35
Nelli en Nora
9:40
Pieter Konijn
10:00
Maan en ik
10:20
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:25
Tik Tak
10:32
Beer Bo
10:35
Twinipops
10:45
Sesamstraat: 10 voor ...
10:55
Joe en Jack
11:05
NoNo
11:10
Raad eens hoeveel ik van je hou
11:20
Stella & Sam
11:35
Tip de muis
11:40
Angelina ballerina
11:55
Babar en de belevenissen van Badou
12:05
Heidi
12:30
K3 roller disco
12:50
Leo & Tijg
13:05
Calimero
13:20
Kindertijd
13:25
Maja de Bij
13:40
Kikker & vriendjes
13:45
De avonturen van Barbapapa
13:50
Sesamstraat
14:05
Olivia
14:15
Moomin Vallei
14:38
Bernard
14:41
Bernard
14:50
Machtige Mike
14:55
Dodelijk 360
15:25
Peperbollen
15:55
Beste vrienden quiz
16:20
Lucas etc.
16:25
Brugklas
16:35
SpangaS
16:50
Checkpoint
17:15
Beste vrienden quiz
17:40
Klaas kan alles kort
17:50
De buitendienst
18:10
Brugklas
18:20
SpangaS
18:35
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:30
First dates
20:25
Tip
Lion
22:20
Toren C
22:55
Jeuk
23:30
De wereld draait door
0:25
Hollands Hoop
1:25
De wereld draait door
2:20
De wereld draait door
3:15
De wereld draait door
4:05
Tekst tv
8:00
Nieuws
8:20
Nieuws
8:40
Nieuws
9:00
Nieuws
9:10
RTL Boulevard
10:00
Koffietijd
11:15
Goede tijden, slechte tijden
11:45
The bold and the beautiful
12:15
ER
13:15
Dr. Phil
14:10
Editie NL
14:40
Jinek
16:05
Is er een dokter in de zaal?
17:00
5 uur live
18:00
Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:55
Weer
20:00
Tip
Goede tijden, slechte tijden
20:30
Tip
The voice of Holland
22:20
Jinek
23:35
Nieuws
23:50
Weer
23:55
RTL Boulevard
0:50
Jinek
2:05
Teleshop 4: Tommy teleshopping
8:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
9:50
Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
10:00
Teleshop 4: Mediashop
10:35
Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
10:45
Teleshop 5: Thane
11:00
Teleshop 4: Mediashop
14:20
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:40
Makelaars met een missie
17:40
Dr. Phil
18:30
Deurwaarders UK
19:30
Horrorhuurders & huisjesmelkers
20:30
Team Parate Eenheid
21:30
De douane in actie
22:30
24 uur in de ER
23:30
Horrorhuurders & huisjesmelkers
0:30
Grimm
1:30
Teleshop 5: Nachtounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
7:40
The doctors
8:30
Escape to the Country
9:25
Verkopen of verbouwen
10:25
De handhavers
11:30
Lang leve de liefde
12:00
50/50
12:30
Lingo
13:00
Man bijt hond
13:35
Tip
Mr. Frank Visser doet uitspraak
14:30
The doctors
15:25
Verkopen of verbouwen
16:25
Escape to the Country
17:30
Hart van Nederland
17:50
Weer.nl
17:55
Shownieuws
18:25
50/50
19:00
Lang leve de liefde
19:30
Man bijt hond
20:00
Lingo
20:30
Tip
Mensenkennis
21:25
Tip
The wall
22:40
Hart van Nederland
23:00
Weer.nl
23:05
Shownieuws
23:40
Lang leve de liefde
0:10
Man bijt hond
0:40
Lingo
1:10
50/50
1:30
De handhavers
2:15
Hart van Nederland
8:05
Pokémon
8:27
Draken: Race naar de rand
8:53
Mr. Bean
9:04
De uil
9:14
Oggy en de kakkerlakken
9:21
De Daltons
9:30
Flodder
10:00
Flodder
10:30
Married with children
11:00
Married with children
11:30
Bezopen bestuurders
12:00
Bezopen bestuurders
12:30
Stop! Politie
13:30
Idioten op de weg
14:00
Idioten op de weg
14:30
Bezopen bestuurders
15:00
Bezopen bestuurders
15:30
Pawn stars
16:00
Pawn stars
16:30
Married with children
17:00
Married with children
17:30
Flodder
18:00
Flodder
18:30
The A-team
19:30
Hardcore pawn
20:00
Hardcore pawn
20:30
Tip
The Godfather
0:15
Tip
Patriot Games
2:25
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
8:00
Tommy teleshopping
11:25
Het blok Australië
12:25
Het blok Australië
13:25
Tommy teleshopping
14:05
Wat eten we?
14:35
NCIS
15:30
NCIS
16:25
NCIS
17:20
Wat eten we?
17:45
NCIS
18:35
Hawaii Five-0
19:30
NCIS
20:30
NCIS: Los Angeles
21:20
NCIS: Los Angeles
22:10
Elementary
23:05
Elementary
0:00
Law & order: Special victims unit
0:55
NCIS: Los Angeles
1:50
Hart van Nederland
Geen programmering
18:00
Veronica's funniest
18:10
Tip
The big bang theory
18:35
Mom
19:00
Mom
19:25
The big bang theory
19:55
The big bang theory
20:30
Veronica inside
22:00
Tip
Rambo III
0:05
Grandfathered
0:30
Grandfathered
1:00
Man with a plan
1:30
Man with a plan
1:55
Hart van Nederland
4:00
Pause
7:57
Ducktales
8:19
Groen in de Grote Stad
8:45
Ruimtekuikens in de ruimte
9:08
Ruimtekuikens in de ruimte
9:30
Furiki Wheels
9:47
Furiki Wheels
10:05
The Gronks
10:40
The Gronks
10:52
The Gronks
11:04
Paf de hond
11:11
Paf de hond
11:19
Paf de hond
11:27
Paf de hond
11:34
Paf de hond
11:41
Paf de hond
11:49
Zip Zip
11:59
Zip Zip
12:13
Zip Zip
12:23
Zip Zip
12:35
Groen in de Grote Stad
13:00
Groen in de Grote Stad
13:25
Gravity Falls
13:48
Gravity Falls
14:10
Gravity Falls
14:30
Pokémon XY
14:53
Pokémon XY
15:17
Pokémon XY
15:40
Phineas and Ferb
16:05
Phineas and Ferb
16:25
Phineas and Ferb
16:50
Mech-X4
17:14
Disney 11
17:35
Disney 11
4:00
Ruimtekuikens in de ruimte
4:22
Ruimtekuikens in de ruimte
4:44
Furiki Wheels
5:06
Furiki Wheels
5:28
The Gronks
5:50
The Gronks
8:13
Dr. Panda
8:20
Bibaboerderij
8:35
Molang
8:39
Molang
8:42
2 kleine kleutertjes
8:45
Leren met Jokie
8:48
Sophie de giraf
8:53
Juf Roos
8:58
BW TV
9:04
StoryZoo
9:14
Thomas de stoomlocomotief
9:26
Super Wings
9:38
Robocar poli
9:50
Sprookjesboomshow
9:55
The adventures of Chuck and friends
10:05
Airport: Winky's avonturen
10:15
Sprookjesboomfeest
10:36
Tee and Mo
10:43
Beertje Pol
10:55
De opmerkelijke meneer King
11:07
Gonnie & Gijsje
11:12
Fien & Teun
11:20
Musti
11:25
Little people
11:35
Ella de olifant
11:48
Hello Kitty and friends
12:00
Enchantimals
12:12
Troetelbeertjes
12:33
Tashi
12:45
Mijn ridder en ik
12:59
Brandweerman Sam
13:09
Om nom
13:11
Transformers: Rescue Bots Academy
13:23
Dinotrux
13:48
Lalaloopsy
14:10
Monchhichis
14:20
Strawberry shortcake
14:44
My little pony
15:07
Suske en Wiske junior
15:14
Mr. Bean
15:27
Lang leve koning Julien
15:52
Het regent gehaktballen
16:04
Miss Moon
16:18
Spirit - Samen vrij
16:43
Lego friends: Girls on a mission
16:53
Barbie Dreamtopia
17:00
5minutenshow
17:05
Goede tijden, slechte tijden
17:35
The bold and the beautiful
18:05
The bold and the beautiful
18:35
Grey's anatomy
19:30
ER
20:30
Tip
Mother, May I Sleep with Danger?
22:30
House
23:30
Grey's anatomy
0:30
Tip
Charlie's Angels: Full Throttle
8:10
Voorbeurs
8:20
Voorbeurs
8:30
Voorbeurs
8:40
Voorbeurs
8:50
Voorbeurs
9:00
RTL Z Nieuws
9:15
RTL Z Nieuws
9:30
RTL Z Nieuws
9:45
RTL Z Nieuws
10:00
RTL Z Nieuws
10:15
RTL Z Nieuws
10:30
De barometer
11:00
RTL Z Nieuws
11:15
RTL Z Nieuws
11:30
RTL Z Nieuws
11:45
RTL Z Nieuws
12:00
RTL Z Nieuws
12:15
RTL Z Nieuws
12:30
Buitenlucht
13:00
Beurs inside
13:15
Beurs inside
13:30
Beurs inside
13:45
Beurs inside
14:00
The most
14:15
The most
14:30
The most
14:45
The most
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
Beurs inside
15:30
Doe maar duurzaam!
16:00
RTL Z Nieuws
16:15
Beurs inside
16:30
Theo Van Den Boogaard Veilt Zijn Collectie
16:45
RTL Z Nieuws
17:00
RTL Z Nieuws
17:15
Beurs inside
17:30
RTL Z Nieuws
17:45
RTL Z Nieuws
18:00
Pawn stars
18:30
Pawn stars
19:00
Pawn stars
19:30
American pickers
20:30
Bizarre scheidingen
21:30
Bizarre erfenissen
22:30
Bizarre erfenissen
23:30
Z Doc: Zo wordt het gemaakt
0:30
Z Doc: Zo wordt het gemaakt
1:30
Zo Wordt Het Gemaakt: Chocolade
2:20
Nieuws
2:30
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
8:15
The Graham Norton show
9:05
South Park
9:30
South Park
10:00
American dad!
10:25
American dad!
10:55
Family guy
11:20
Family guy
11:50
Last man standing
12:10
Last man standing
12:35
Modern family
13:00
Modern family
13:30
Friends
13:55
Friends
14:25
South Park
14:55
South Park
15:25
Family guy
15:50
Family guy
16:15
Last man standing
16:40
Last man standing
17:00
Friends
17:25
Friends
17:50
Modern family
18:15
Modern family
18:40
Family guy
19:00
Family guy
19:30
The Daily Show
20:00
The Graham Norton show
21:00
Tip
Tropic Thunder
23:10
Modern family
23:40
Modern family
0:10
American dad!
0:35
American dad!
1:05
South Park
1:35
South Park
2:05
The Daily Show
2:25
The Daily Show
2:50
Most Ridiculous
3:10
Most Ridiculous
3:30
Takeshi's Castle Thailand
3:50
Takeshi's Castle Thailand
4:10
Most Ridiculous
4:30
Most Ridiculous
4:50
Most Ridiculous
5:10
Takeshi's Castle Thailand
5:30
Takeshi's Castle Thailand
8:00
The real O'Neals
8:25
The real O'Neals
8:55
The real O'Neals
9:20
The real O'Neals
9:50
Laugh out loud
10:50
Laugh out loud
10:55
Laugh out loud
11:00
Laugh out loud
11:15
Laugh out loud
11:20
The Simpsons
11:45
The Simpsons
12:05
The Simpsons
12:30
The Simpsons
13:00
Million dollar listing
14:00
Million dollar listing
15:00
Storage wars: Canada
15:30
Storage wars: Canada
16:05
The real O'Neals
16:30
The real O'Neals
17:00
Laugh out loud
17:05
Laugh out loud
17:10
Superstore
17:35
Superstore
18:05
The Simpsons
18:30
The Simpsons
19:00
Lekker weekend
19:20
FOX sports DOC
19:50
Keuken Kampioen Divisie
22:00
FOX sports DOC
23:00
APB
23:55
Black-ish
0:20
Black-ish
0:50
Black-ish
1:15
Black-ish
1:45
Tip
Salem
2:35
Salem
3:25
Tip
Bones
4:10
Laugh out loud
4:15
Laugh out loud
4:20
Laugh out loud
4:25
Superstore
4:45
Superstore
Geen programmering
8:15
American chopper
9:00
Fast n' loud clip shows
9:45
Extreme car hoarders
10:30
Junkyard empire
11:15
How it's made: Dream cars
11:40
Outback truckers
12:25
How it's made
12:45
How it's made
13:10
Border control: Spain
13:35
Border control: Spain
14:05
Salvage hunters
15:05
Wheeler dealers
16:05
FantomWorks
17:00
Wheeler dealers
18:00
Baggage battles
18:30
Abandoned engineering
19:30
Auction hunters
20:00
Auction hunters
20:30
Big Pacific
21:30
Ed Stafford: First man out
22:30
Wheeler dealers
23:30
Kindig customs
0:30
Yukon men
1:30
Baggage battles
2:00
Big Pacific
2:50
Ed Stafford: First man out
3:40
Treehouse masters
4:30
Gold rush
5:15
Flying wild Alaska
8:00
Science of stupid
8:20
Cesar Millan's dog nation
9:15
Cesar Millan's dog nation
10:15
Ultimate airport Dubai
11:10
Ultimate airport Dubai
12:10
Nazi megastructures
13:05
Nazi megastructures
14:00
Alexander the Great: His Lost Tomb Revealed
15:10
Drain the oceans
16:05
Hot roads world's most dangerous roads
17:05
Air crash investigation
18:00
Dog: Impossible
19:00
Dog: Impossible
20:00
The incredible dr. Pol
21:00
The incredible dr. Pol
22:00
The incredible dr. Pol
23:00
The incredible dr. Pol
0:00
Drugs inc.
1:00
Bid & destroy
1:30
Bid & destroy
2:05
Storage wars: Canada
2:25
Storage wars: Canada
2:50
Nazi megastructures
3:40
Nazi megastructures: America's war
4:25
Air crash investigation
5:10
Science of stupid
5:35
Science of stupid
7:40
Fixer upper
8:30
Say yes to the dress UK
9:00
Curvy brides boutique
9:30
Nate & Jeremiah by design
10:30
My big fat American gypsy wedding
11:30
Secret Life of 4 and 5 Year Olds
12:30
Say yes to the dress UK
13:00
Say yes to the dress UK
13:30
Curvy brides boutique
14:00
Say yes to the dress
14:30
The little couple
15:30
Flip or flop
16:00
Fixer upper
17:00
Nate & Jeremiah by design
18:00
Good bones
19:00
Say yes to the dress UK
19:30
Say yes to the dress UK
20:00
Curvy brides boutique
20:30
90 Days to wed
22:30
90 Days to wed
23:30
Monsters inside me
0:30
90 Days to wed
2:20
Say yes to the dress UK
2:45
Say yes to the dress UK
3:10
Curvy brides boutique
3:35
90 Days to wed
4:20
My cat from hell
5:10
Nate & Jeremiah by design
8:18
PJ Masks
8:30
Elena van Avalor
8:53
Elena van Avalor
9:15
Puppy Dog Pals
9:40
Gigantosaurus
10:00
Muppet Babies Vertellen
10:25
Muppet Babies Vertellen
10:45
De Leeuwenwacht
11:10
De Leeuwenwacht
11:35
Vampirina
12:00
Go Away Unicorn !
12:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:45
Sadie Sparks
13:05
Sadie Sparks
13:30
Beestjes Hotel
13:50
Beestjes Hotel
14:15
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
14:40
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
15:10
DuckTales
15:30
DuckTales
15:50
Groen in de Grote Stad
16:20
Groen in de Grote Stad
16:40
Sadie Sparks
17:00
Amphibia
17:35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:25
Gravity Falls
18:45
Gravity Falls
19:10
Bia
19:50
Summer Camp
20:15
Raven's Home
20:40
De Middelste van 7
21:00
Jessie
21:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:10
LoliRock
22:30
LoliRock
22:50
De Psammy Show
23:00
De Psammy Show
23:12
De Psammy Show
23:22
De Psammy Show
23:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
23:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
0:10
LoliRock
0:30
LoliRock
0:52
De Psammy Show
1:05
De Psammy Show
1:15
De Psammy Show
1:25
PJ Masks
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:40
LoliRock
3:00
LoliRock
3:25
De Psammy Show
3:37
De Psammy Show
3:49
De Psammy Show
4:00
Mickey Mouse
4:10
PJ Masks
4:34
PJ Masks
5:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:40
LoliRock
7:00
TV Winkel
15:20
Beauty and the beast
16:10
Beauty and the beast
17:05
Beauty and the beast
17:55
Beauty and the beast
18:45
Ghost whisperer
19:35
Ghost whisperer
20:30
Tip
Red Dawn
22:20
Tip
Ex Machina
0:25
Scandal
1:20
Tommy teleshopping
3:50
Hart van Nederland
8:00
MTV's Top 10
9:00
Then vs Now
10:00
Just Tattoo of Us
11:00
Just Tattoo of Us
12:00
Just Tattoo of Us
13:00
Just Tattoo of Us
14:00
Teen Mom OG
14:55
Teen Mom OG
16:15
RuPaul
17:15
RuPaul
18:40
Catfish: The tv show
19:35
Catfish: The tv show
20:30
Ridiculousness
21:00
Ridiculousness
21:30
Floribama Shore
22:30
Floribama Shore
23:30
Ridiculousness
0:00
Ridiculousness
0:30
Ridiculousness
1:00
Ridiculousness
1:30
Ridiculousness
2:00
Music Television
8:14
Kung Fu Panda: Poten van het lot
8:39
Alvinnn!!! en de Chipmunks
8:51
Alvinnn!!! en de Chipmunks
9:03
Paw Patrol
9:14
Paw Patrol
9:27
Top Wing
9:52
Becca's Bende
10:16
Butterbean's Café
10:38
Peppa Pig
10:41
Peppa Pig
10:43
Kid-e-Cats
10:51
Op stap met Dirk Scheele
11:02
Abby Hatcher
11:26
Bubble Guppies
11:51
Blaze and the monster machines
12:13
LEGO® City Avonturen
12:26
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
12:51
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
13:15
Henry Danger
13:39
Huize Herrie
14:02
Huize Herrie
14:15
Atchoo
14:26
Atchoo
14:39
Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
14:50
Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
15:05
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:30
The Boss Baby: Back in Business
15:52
SpongeBob SquarePants
16:06
SpongeBob SquarePants
16:17
SpongeBob SquarePants
16:32
Trolls: Door met de beat!
16:53
Trolls: Door met de beat!
17:09
Huize Herrie
17:21
Huize Herrie
17:32
Een snufje magie
17:52
De avonturen van Kid Danger
18:06
Henry Danger
18:32
Henry Danger
18:58
Are You Afraid of the Dark?
19:39
Game Shakers
20:04
De Thundermans
20:30
De Thundermans
20:54
iCarly
21:16
SpongeBob SquarePants
21:30
Bella en de Bulldogs
21:48
De Thundermans
22:10
Big time rush
22:30
Sam & Cat
22:52
Avatar: The Last Airbender
23:14
Victorious
23:37
iCarly
23:59
Kenan & Kel
0:22
The angry beavers
0:46
CatDog
1:09
Rugrats
1:31
Rocko's modern life
1:54
Nachtwacht
2:16
SpongeBob SquarePants
2:38
Rabbids invasie
2:46
Regal Academy
3:06
Vang Blake!
3:28
De pinguïns van Madagascar
3:50
De pinguïns van Madagascar
4:12
Winx club
4:35
Winx club
Geen programmering
8:00
Tales from the bush larder
8:25
Anthony Bourdain parts unknown
9:10
Winterkost
9:25
Jamie's great Italian escape
9:55
Jamie's great Italian escape
10:20
Wat eten we vandaag?
10:35
Tales from the bush larder
11:05
Tales from the bush larder
11:30
Tales from the bush larder
12:00
Tales from the bush larder
12:25
Jamie Oliver's food revolution
13:15
Anthony Bourdain parts unknown
14:00
Wat eten we vandaag?
14:10
Donal's meals in minutes
14:40
The Hairy Bikers' mediterranean adventure
15:45
James Martin's home comforts
16:45
Wat eten we vandaag?
16:55
Wokking lekker
17:00
Jamie at home
17:35
Jamie's great Italian escape
18:05
Jamie's great Italian escape
18:35
The mind of a chef
19:05
Anthony Bourdain parts unknown
20:00
The chef's line
20:30
The chef's line
21:00
The Hairy Bikers' mediterranean adventure
22:05
James Martin's home comforts
23:05
Wat eten we vandaag?
23:25
The chef's line
23:55
The chef's line
0:25
The Hairy Bikers' mediterranean adventure
1:30
James Martin's home comforts
2:20
Jamie Oliver's food revolution
3:05
Anthony Bourdain parts unknown
3:50
Tales from the bush larder
4:15
Tales from the bush larder
4:40
The chef's line
Geen programmering
7:50
Dalziel and Pascoe
8:45
Dalziel and Pascoe
9:40
New tricks
10:40
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
11:35
Midsomer murders
12:30
Midsomer murders
13:25
Dalziel and Pascoe
14:25
Dalziel and Pascoe
15:15
New tricks
16:20
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
17:20
Death in paradise
18:40
Father Brown
19:45
Call the midwife
21:00
Silent witness
22:10
Tip
Line of duty
23:30
Tip
Line of duty
0:45
Father Brown
1:45
Silent witness
3:00
Tip
Line of duty
4:00
Tip
Line of duty
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Winterbeelden
10:00
Radio 2 op Eén
12:00
Winterbeelden
12:20
Dagelijkse kost
12:35
Blokken
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Iedereen beroemd
13:55
Thuis
14:20
Dertigers
14:54
Dieren in nesten
15:15
Tip
Father Brown
16:05
James Martin's French adventure
16:50
Neighbours
17:15
Tip
Flikken Maastricht
18:04
Het journaal update
18:10
Weer
18:15
Dagelijkse kost
18:30
Blokken
19:00
Journaal
19:40
Iedereen beroemd
20:05
Weer
20:10
Thuis
20:35
Wallander
22:05
The name of the rose
23:00
Journaal
23:17
Keno
23:18
Euromillions
23:20
Weer
23:25
Tip
Freedom Writers
1:20
Dagelijkse kost
1:35
Iedereen beroemd
1:55
Herhalingen
Geen programmering
9:00
Winterbeelden
12:30
Rolkrant
14:00
Ketnet Junior
19:05
Vienna: Empire, dynasty and dream
20:00
Terzake
20:30
De afspraak op vrijdag
21:20
Tip
A Perfect Day
23:05
Fortitude
23:50
Herhalingen
7:00
Tennis
9:00
Tennis
11:45
Tennis
14:45
Tennis
15:00
Snooker
17:00
Tennis
17:55
Schansspringen
19:20
Snooker
19:50
Nieuws
19:55
Snooker
23:00
Nieuws
23:10
Tennis
0:00
Tennis
0:40
Tennis
0:55
Tennis
3:00
Tennis
Geen programmering
7:00
Breakfast
10:15
Rip Off Britain
11:00
Homes Under the Hammer
12:00
Wanted Down Under
12:45
Caught Red Handed
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News
14:45
Doctors
15:15
Father Brown
16:00
Escape to the Country
16:45
The Farmers' Country Showdown
17:30
Antiques Road Trip
18:15
Pointless
19:00
BBC News
20:00
The One Show
20:30
A Question of Sport
21:00
EastEnders
21:30
The Goes Wrong Show
22:00
Would I Lie to You?
22:30
King Gary
23:00
BBC News
23:30
Weather
23:35
The Graham Norton show
0:25
RuPaul's Drag Race UK
1:35
BBC News
8:15
The Farmers' Country Showdown
9:00
Sign Zone: Masterchef: The Professionals
10:00
BBC News
11:00
Victoria Derbyshire
12:00
BBC Newsroom Live
13:15
Politics Live
14:00
Bowls
18:15
Flog It!
19:00
Richard Osman's House of Games
19:30
Great British Railway Journeys
20:00
Celebrity Antiques Road Trip
21:00
Saving Lives at Sea
21:30
Monty Don's American Gardens
22:30
QI
23:00
Mock the Week
23:30
Newsnight
0:05
Front Row Late
0:45
Tip
Lady Macbeth
2:10
World Indoor Bowls Championships
3:10
Sign Zone: Panorama
3:40
Sign Zone: Doctor Who
4:30
This is BBC Two
7:30
New tricks
8:25
DIY SOS
9:20
Bargain Hunt
10:05
Tip
Father Brown
10:50
New tricks
11:40
Keeping Up Appearances
12:10
Only Fools and Horses
12:40
EastEnders
13:10
DIY SOS
14:05
Bargain Hunt
14:50
Tip
Father Brown
15:35
New tricks
16:30
Keeping Up Appearances
17:00
Only Fools and Horses
17:30
EastEnders
18:00
DIY SOS
18:55
Tip
Father Brown
19:40
Only Fools and Horses
20:10
Casualty
21:00
The Room at the Top
22:40
Hold the Sunset
23:10
Josh
23:40
Live at the Apollo
Geen programmering
5:30
Morgenmagazin
9:00
Tagesschau
9:05
Live nach Neun
9:40
Sportschau live
9:40
Sportschau live: Alpineskiën
11:15
Sportschau live: Alpineskiën
13:00
Skeleton
13:55
Ski alpin: Paralympischer Weltcup
14:05
Sportschau live: Biatlon
16:00
Tagesschau
16:10
Verrückt nach Meer
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Wer weiss denn sowas?
18:50
Quizduell-Olymp
19:45
Sportschau vor acht
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Tip
Ihr letzter Wille kann mich mal!
21:45
Tagesthemen
22:00
Tatort
23:30
Tip
Irene Huss
1:00
Tagesschau
1:10
Tip
Ihr letzter Wille kann mich mal!
2:40
Tagesschau
2:45
Tip
Irene Huss
4:15
Deutschlandbilder
4:48
Tagesschau
4:50
Brisant
Geen programmering
7:50
Wilde Nachbarn - Mit Spürnase Paulchen ...
8:20
Erlebnisreisen
8:25
maischberger. die woche
9:40
Aktuelle Stunde
10:25
Lokalzeit
10:55
Planet Wissen
11:55
Erlebnisreisen
12:00
Abenteuer Erde
12:45
WDR aktuell
13:05
Elefant, Tiger und co.
13:55
Servicezeit Reportage
14:25
Um Himmels Willen
15:10
Um Himmels Willen
16:00
WDR aktuell
16:15
Hier und heute
18:00
Aktuell/Lokalzeit
18:15
Das Beste im Westen
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
Geheimnis
21:00
Unser Westen, unser Witz
21:45
WDR aktuell
22:00
Kölner Treff
23:30
Die letzte Instanz
0:30
Kölner Treff
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
7:30
Tip
Verliebt auf Island
9:00
Nordmagazin
9:30
Hamburg Journal
10:00
Schleswig-Holstein Magazin
10:30
buten un binnen
11:00
Hallo Niedersachsen
11:30
Wie geht das?
12:00
Brisant
12:20
In aller Freundschaft
13:10
In aller Freundschaft
14:00
NDR Info
14:15
Die Nordstory
15:15
Gefragt - Gejagt
16:00
NDR Info
16:20
Mein Nachmittag
17:10
Leopard, Seebär & Co.
18:00
Ländermagazine
18:15
Hofgeschichten
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Die Nordstory
21:15
Die Angst vor dem Wolf
21:45
NDR Info
22:00
NDR-Talkshow
0:15
Linda Zervakis: Alles auf Anfang
1:00
NDR-Talkshow
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
6:00
Guten Morgen Deutschland
8:30
Teleshopping Österreich
8:30
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
9:00
Unter uns
9:30
Alles was zählt
10:00
Der Blaulicht-Report
11:00
Der Blaulicht-Report
12:00
Punkt 12
14:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
15:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
16:00
Mensch Papa! Väter allein zu Haus
17:00
Herz über Kopf
17:30
Unter uns
18:00
Explosiv - Das Magazin
18:00
Guten Abend RTL
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:30
Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15
Sascha Grammel live! Fast fertig!
21:50
Sascha Grammel - Hinter den Kulissen
22:15
Ich bin ein Star - Holt mich hier raus!
23:30
Darf er das? - Die Chris Tall Show
0:30
RTL Nachtjournal
0:57
RTL Nachtjournal - Das Wetter
1:00
Ich bin ein Star - Holt mich hier raus!
2:15
Sascha Grammel live! Fast fertig!
3:20
Sascha Grammel - Hinter den Kulissen
3:50
Der Bachelor
5:30
Der Blaulicht-Report
Geen programmering
5:30
Sat.1-Frühstücksfernsehen
10:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
11:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
12:00
Anwälte im Einsatz
13:00
Anwälte im Einsatz
14:00
Auf Streife
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Klinik am Südring
17:00
Klinik am Südring - Die Familienhelfer
17:30
Klinik am Südring
18:00
Auf Streife - Die Spezialisten
19:00
Genial daneben - Das Quiz
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
Tip
Fack ju Göhte
22:35
Knallerfrauen
23:00
Knallerfrauen
23:30
Knallerfrauen
0:00
Switch Reloaded
0:30
Switch Reloaded
1:05
Sechserpack
1:30
Sechserpack
1:55
Die dreisten drei
2:15
Die dreisten drei
2:40
Die dreisten drei
3:00
Switch Reloaded
3:25
Switch Reloaded
3:50
Sechserpack
4:10
Sechserpack
4:30
Die dreisten drei
4:45
Die dreisten drei
Geen programmering
8:15
Teen Titans Go! - Elements
8:29
Teen Titans Go! - Elements
8:39
Teen Titans Go! - Elements
8:54
Craig van de Kreek
9:05
Craig van de Kreek
9:20
Wat beren leren
9:30
Wat beren leren
9:45
Wat beren leren
9:55
Wat beren leren
10:13
Total Dramarama
10:23
Total Dramarama
10:32
Total Dramarama
10:49
Unikitty
11:00
Unikitty
11:15
Unikitty
11:25
Unikitty
11:36
Unikitty
11:51
Be Cool, Scooby-Doo!
12:15
Be Cool, Scooby-Doo!
12:39
Wat beren leren
12:50
Wat beren leren
13:01
Het regent gehaktballen
13:11
Het regent gehaktballen
13:25
Het regent gehaktballen
13:35
Het regent gehaktballen
13:50
Het regent gehaktballen
13:59
Het regent gehaktballen
14:14
Het regent gehaktballen
14:24
Het regent gehaktballen
14:39
De wonderlijke wereld van Gumball
14:50
De wonderlijke wereld van Gumball
15:01
De wonderlijke wereld van Gumball
15:11
De wonderlijke wereld van Gumball
15:29
Unikitty
15:40
Unikitty
15:56
Teen Titans Go! - Elements
16:05
Teen Titans Go! - Elements
16:18
Teen Titans Go! - Elements
16:28
Teen Titans Go! - Elements
16:43
De wonderlijke wereld van Gumball
16:53
De wonderlijke wereld van Gumball
17:08
De wonderlijke wereld van Gumball
17:18
De wonderlijke wereld van Gumball
17:33
Total Dramarama
17:42
Total Dramarama
17:59
Teen Titans Go! - Elements
18:09
Teen Titans Go! - Elements
18:24
Unikitty
18:35
Unikitty
18:46
Unikitty
19:00
Unikitty
19:11
Unikitty
19:26
Craig van de Kreek
19:36
Craig van de Kreek
19:50
Craig van de Kreek
20:01
Craig van de Kreek
20:16
Total Dramarama
20:25
Total Dramarama
20:35
OK K.O.! Jij wordt een held
20:46
OK K.O.! Jij wordt een held
21:00
De wonderlijke wereld van Gumball
21:11
De wonderlijke wereld van Gumball
21:25
De wonderlijke wereld van Gumball
21:35
De wonderlijke wereld van Gumball
21:49
De wonderlijke wereld van Gumball
21:59
De wonderlijke wereld van Gumball
22:10
De wonderlijke wereld van Gumball
22:21
De wonderlijke wereld van Gumball
22:32
De wonderlijke wereld van Gumball
22:42
De wonderlijke wereld van Gumball
22:54
De wonderlijke wereld van Gumball
23:04
De wonderlijke wereld van Gumball
23:15
De wonderlijke wereld van Gumball
23:27
De wonderlijke wereld van Gumball
23:37
De wonderlijke wereld van Gumball
23:49
De wonderlijke wereld van Gumball
0:00
De wonderlijke wereld van Gumball
0:10
De wonderlijke wereld van Gumball
0:24
Angelo Rules
0:35
Angelo Rules
0:46
Angelo Rules
0:57
Angelo Rules
1:07
Angelo Rules
1:18
Angelo Rules
1:28
Angelo Rules
1:39
Angelo Rules
1:50
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:11
Angelo Rules
2:21
Angelo Rules
2:32
Angelo Rules
2:43
Angelo Rules
2:53
Angelo Rules
3:04
Angelo Rules
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:26
De wonderlijke wereld van Gumball
3:37
De wonderlijke wereld van Gumball
3:47
De wonderlijke wereld van Gumball
3:59
De wonderlijke wereld van Gumball
4:09
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:30
De wonderlijke wereld van Gumball
4:41
De wonderlijke wereld van Gumball
4:52
De wonderlijke wereld van Gumball
5:02
De wonderlijke wereld van Gumball
5:16
De wonderlijke wereld van Gumball
5:26
De wonderlijke wereld van Gumball
5:37
De wonderlijke wereld van Gumball
5:48
De wonderlijke wereld van Gumball
8:07
Monster Croc Wrangler
8:32
World's Weirdest Pets
9:22
Yukon vet
10:12
Legendary Catch
11:03
Out There With Jack Randall
11:53
Out There With Jack Randall
12:45
Out There With Jack Randall
13:37
Out There With Jack Randall
14:29
Out There With Jack Randall
15:19
Out There With Jack Randall
16:09
World's Weirdest Pets
16:59
Animal fight club
17:51
Tiger Wars
18:43
Giraffe: African Giant
19:35
World's Deadliest Sharks
20:26
Tiger Wars
21:17
World's Weirdest Pets
22:07
Yukon vet
22:55
Animal fight club
23:48
Tiger Wars
0:40
World's Deadliest Sharks
1:33
Out There With Jack Randall
2:19
Out There With Jack Randall
3:06
Out There With Jack Randall
3:53
Legendary Catch
4:40
Monster Croc Wrangler
5:02
Monster Croc Wrangler
5:25
Man vs. Animal
7:35
The Curse of Oak Island
8:25
Ancient Aliens
9:20
Forged in Fire
10:10
The UnXplained With William Shatner
11:05
Swamp People
12:00
Ancient Aliens
12:55
Forged in Fire
13:50
Forged in Fire
14:40
American pickers
15:35
Pawn stars
16:05
Storage wars
16:30
Pawn stars
17:00
American pickers
17:55
Mountain Men
18:50
The Curse of Oak Island
19:40
American pickers
20:30
Forged in Fire
21:25
Forged in Fire: Knife or Death
22:20
American pickers
23:15
Pawn stars
23:45
Storage wars
0:10
American pickers
1:00
Forged in Fire
1:45
Forged in Fire: Knife or Death
2:30
Pawn stars
2:50
Forged in Fire
3:35
Swamp People
4:20
American pickers
5:10
Ancient Aliens
8:00
How it's made: Dream cars
8:24
NASA's unexplained files
9:12
NASA's unexplained files
10:00
Abandoned engineering
10:48
Abandoned engineering
11:36
How it's made
12:00
How it's made
12:24
How it's made
12:50
How it's made
13:14
How it's made
13:38
Mythbusters: The search
14:26
Mythbusters: The search
15:14
Abandoned engineering
16:02
How we invented the world
16:50
NASA's unexplained files
17:40
NASA's unexplained files
18:30
How it's made: Dream cars
18:55
How it's made: Dream cars
19:20
How it's made: Dream cars
19:45
How it's made: Dream cars
20:10
How it's made: Dream cars
20:35
How it's made: Dream cars
21:00
Through the wormhole with Morgan Freeman
21:50
Through the wormhole with Morgan Freeman
22:40
Through the wormhole with Morgan Freeman
23:30
NASA's unexplained files
0:20
NASA's unexplained files
1:10
Mythbusters: The search
2:00
Mythbusters: The search
2:48
Through the wormhole with Morgan Freeman
3:36
How it's made: Dream cars
4:00
How it's made: Dream cars
4:24
How it's made: Dream cars
4:48
How it's made: Dream cars
5:12
How it's made
5:36
How it's made
8:00
The Professionals
9:00
Nederland toen
9:34
De gouden jaren
10:00
Tommy teleshopping
11:01
Miss Marple
12:00
Tommy teleshopping
13:30
Oh moeder, wat is het heet
14:00
Tommy teleshopping
14:20
Mijn nostalgisch Nederland
15:00
Tommy teleshopping
15:30
Some Mothers Do 'Ave 'Em
16:01
La Piovra
17:00
Kloosters en Abdijen
17:31
Ontdek je plekje
18:01
'Allo 'allo!
18:38
Keeping Up Appearances
19:09
Gouden amusement
19:37
Eeuwige Sterren
20:06
Mijn droomauto
21:01
Hetty Feather
21:31
De Dag dat het Water kwam
22:00
De Dag dat het Water kwam
23:00
La Piovra
0:00
Hetty Feather
0:32
Love for the Campsite
1:02
Egmond Binnen
3:04
Land girls
4:00
'Allo 'allo!
4:30
La Piovra
5:30
The Professionals
8:15
Blowing up history
9:00
HMS Ark Royal
9:45
Anthony Bourdain: No Reservations
10:30
Tattoo Hunter
11:15
Extreme engineering
12:00
Blowing up history
12:45
Top Tens
13:30
HMS Ark Royal
14:15
Anthony Bourdain: No Reservations
15:00
Tattoo Hunter
15:45
Extreme engineering
16:30
Blowing up history
17:15
HMS Ark Royal
18:00
HMS Ark Royal
18:45
Anthony Bourdain: No Reservations
19:30
Tattoo Hunter
20:15
Extreme Engineering
21:00
Unsolved History
21:45
Blowing up history
22:30
HMS Ark Royal
23:15
Extreme engineering
0:00
HMS Ark Royal
0:45
Anthony Bourdain: No Reservations
1:30
Tattoo Hunter
2:15
Extreme Engineering
3:00
Blowing up history
3:45
HMS Ark Royal
4:30
HMS Ark Royal
5:15
Tattoo Hunter
7:50
Scene of the Crime With Tony Harris
8:45
Scene of the Crime With Tony Harris
9:40
Nightmare next door
10:35
Reasonable Doubt
11:30
Reasonable Doubt
12:25
Welcome To Killer Town
13:20
Pandora's Box: Unleashing Evil
14:15
Pandora's Box: Unleashing Evil
15:10
Nightmare next door
16:05
Never Say Goodbye
17:00
Never Say Goodbye
18:00
Murder in the Heartland
19:00
Murder in the Heartland
20:00
Murder in the Heartland
21:00
Dead Silent
22:00
Deadly Secrets
23:00
Body Cam
0:00
Body Cam
1:00
Til Death Do Us Part
2:00
Til Death Do Us Part
2:45
Til Death Do Us Part
3:30
Murder in the Heartland
4:20
Nightmare next door
5:10
Welcome To Killer Town
7:00
The promise
8:20
Regisseur aan de keukentafel
8:45
Art department
8:55
Looking for Rembrandt
9:55
Art department
10:05
Employable me
11:05
Art department
11:15
3voor12 presenteert ...
12:15
Art department
12:25
Claudy Jongstra - Verweven wereld
13:20
Schama on Rembrandt: Masterpieces of the Late Years
14:20
Krabbé zoekt Gauguin
14:55
Art department
15:05
Yanick Nézet-Séguin en Gil Shaham: Bartók en Mahler
16:50
Close up: Walt Disney 2/2
17:50
Art department
18:00
Tip
2Doc: India's daughter
18:55
Jazzportretten
19:25
Back to North Sea Jazz
20:25
Tip
2Doc: Prison Sisters
21:25
Het uur van de wolf: David Bowie - Finding fame
22:55
David Bowie - Serious Moonlight
0:25
Schama on Rembrandt: Masterpieces of the Late Years
1:25
Krabbé zoekt Gauguin
2:00
De vloer op kort
2:10
Yanick Nézet-Séguin en Gil Shaham: Bartók en Mahler
4:00
Het uur van de wolf: David Bowie - Finding fame
5:30
De vloer op kort
5:35
David Bowie - Serious Moonlight
8:00
Dem Esel auf der Spur
8:45
Stadt Land Kunst
9:35
Universum History
10:25
König Artus - Dichtung und Wahrheit
11:20
Die Wälder des Nordens
12:15
Re:
12:50
Journal
13:05
Stadt Land Kunst
13:45
Tip
Paula
16:05
Big Pacific
16:50
Xenius
17:20
Medizin in fernen Ländern
17:50
Der Wald der wilden Katzen
18:30
Der unsichtbare Puma - Ein Besucher in Frankreichs Wäldern?
19:20
Journal
19:40
Re: Geschichte einer Versöhnung - Hilfe aus Sachsen für Holocaust-Überlebende
20:15
Tip
La bête du Gévaudan
21:50
Depeche Mode: 101
23:50
Depeche Mode: Spirits in the Forest
1:10
Tracks
1:50
Meerjungfrauen
2:40
Medizin in fernen Ländern
3:10
Journal
3:35
Square Idee
4:00
28 Minuten
4:48
(Fast) Die ganze Wahrheit
4:51
Pause
Geen programmering
6:00
Edwin op Noord
10:00
Babette op Noord
13:00
Karel op Noord
16:00
Oetse op Noord
18:00
Noord vandaag
18:22
Weerbericht
18:30
Noord vandaag
18:52
Weerbericht
19:00
Noord vandaag
19:22
Weerbericht
19:30
Noord vandaag
19:52
Weerbericht
20:00
Noord vandaag
20:22
Weerbericht
20:30
Noord vandaag
20:52
Weerbericht
21:00
Noord vandaag
21:22
Weerbericht
21:30
Noord vandaag
21:52
Weerbericht
22:00
Noord vandaag
22:22
Weerbericht
22:30
Noord vandaag
22:52
Weerbericht
23:00
Noord vandaag
23:22
Weerbericht
23:30
Noord vandaag
23:52
Weerbericht
0:00
Noord vandaag
0:23
Weerbericht
0:30
Noord vandaag
0:53
Weerbericht
1:00
Noord vandaag
1:20
Weerbericht
1:22
Noord vandaag
1:42
Weerbericht
1:45
Noord vandaag
2:05
Weerbericht
2:07
Noord vandaag
2:27
Weerbericht
2:30
Noord vandaag
2:50
Weerbericht
2:52
Noord vandaag
3:12
Weerbericht
3:15
Noord vandaag
3:35
Weerbericht
3:37
Noord vandaag
3:57
Weerbericht
4:00
Noord vandaag
4:20
Weerbericht
4:22
Noord vandaag
4:42
Weerbericht
4:45
Noord vandaag
Geen programmering
6:00
Sokkebalje
9:00
Juster
13:05
Noardewyn live op TV
16:00
Klipkar tv
17:00
Fryslân Hjoed
17:15
It Waar
17:20
Hea!
17:30
It polytburo
17:45
Noardewyn live kompilaasje
18:00
Fryslân Hjoed
18:15
It Waar
18:20
Hea!
18:30
It polytburo
18:45
Noardewyn live kompilaasje
19:00
Fryslân Hjoed
19:15
It Waar
19:20
Hea!
19:30
It polytburo
19:45
Noardewyn live kompilaasje
20:00
Fryslân Hjoed
20:15
It Waar
20:20
Hea!
20:30
It polytburo
20:45
Noardewyn live kompilaasje
21:00
Fryslân Hjoed
21:15
It Waar
21:20
Hea!
21:30
It polytburo
21:45
Noardewyn live kompilaasje
22:00
Fryslân Hjoed
22:15
It Waar
22:20
Hea!
22:30
It polytburo
22:45
Noardewyn live kompilaasje
23:00
Fryslân Hjoed
23:15
It Waar
23:20
Hea!
23:30
It polytburo
23:45
Noardewyn live kompilaasje
0:00
Fryslân Hjoed
0:15
It Waar
0:20
Klipkar tv
1:00
Fryslân Hjoed
1:15
It Waar
1:25
Hea!
1:30
It polytburo
1:45
Noardewyn live kompilaasje
2:00
Fryslân Hjoed
2:15
It Waar
2:25
Hea!
2:30
It polytburo
2:45
Noardewyn live kompilaasje
3:00
Fryslân Hjoed
3:15
It Waar
3:25
Hea!
3:30
It polytburo
3:45
Noardewyn live kompilaasje
4:00
Fryslân Hjoed
4:15
It Waar
4:25
Hea!
4:30
It polytburo
4:45
Noardewyn live kompilaasje
Geen programmering
6:00
De Dag van Drenthe - Visual Radio
17:00
Drenthe nu
17:16
De Warming-up
17:30
Drenthe nu
17:46
De Warming-up
18:00
NOS Journaal
18:18
Drenthe nu
18:34
De Warming-up
18:48
Op Tjak
18:53
Drenthe's muziekmix
19:00
Drenthe nu
19:16
De Warming-up
19:30
Drenthe nu
19:46
De Warming-up
20:00
Drenthe nu
20:16
De Warming-up
20:30
Drenthe nu
20:46
De Warming-up
21:00
Drenthe nu
21:16
De Warming-up
21:30
Drenthe nu
21:46
De Warming-up
22:00
Drenthe nu
22:16
De Warming-up
22:30
Drenthe nu
22:46
De Warming-up
23:00
Drenthe nu
23:16
De Warming-up
23:30
Drenthe nu
23:46
De Warming-up
0:00
Drenthe nu
0:13
De Warming-up
0:24
Drenthe nu
0:37
De Warming-up
0:48
Drenthe nu
1:01
De Warming-up
1:12
Drenthe nu
1:25
De Warming-up
1:36
Drenthe nu
1:49
De Warming-up
2:00
Drenthe nu
2:13
De Warming-up
2:24
Drenthe nu
2:37
De Warming-up
2:48
Drenthe nu
3:01
De Warming-up
3:12
Drenthe nu
3:25
De Warming-up
3:36
Drenthe nu
3:49
De Warming-up
4:00
Drenthe nu
4:13
De Warming-up
4:24
Drenthe nu
4:37
De Warming-up
4:48
Drenthe nu
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Goeiemorgen Overijssel live
12:00
De Bijrijder
13:00
Thuis in Overijssel
13:10
De Bijrijder
14:00
Thuis in Overijssel DagTv
17:00
Thuis in Overijssel
17:30
De Oosttribune
18:00
Thuis in Overijssel
18:30
De Oosttribune
19:00
Thuis in Overijssel
19:30
De Oosttribune
20:00
Thuis in Overijssel
20:30
De Oosttribune
21:00
Thuis in Overijssel
21:30
De Oosttribune
22:00
Thuis in Overijssel
22:30
De Oosttribune
23:00
Thuis in Overijssel
23:30
De Oosttribune
6:00
Dag TV
9:00
Gisteren gemist?
12:00
Dag TV
16:45
RegioNed
17:00
GLD Nieuws
17:20
De Week van Gelderland
18:00
GLD Nieuws
18:20
De Week van Gelderland
19:00
GLD Nieuws
19:20
De Week van Gelderland
20:00
GLD Nieuws
20:20
De Week van Gelderland
21:00
GLD Nieuws
21:20
De Week van Gelderland
22:00
GLD Nieuws
22:20
De Week van Gelderland
23:00
GLD Nieuws
23:20
De Week van Gelderland
Geen programmering
6:00
Dit is Flevoland met Joline en Leo
10:00
Dit is Flevoland met Marco en Aernout
14:00
Dit is Flevoland met Jeroen en Odeke
17:00
Dit is Flevoland nieuws
17:12
Weer
17:17
RegioNed
17:30
Dit is Flevoland nieuws
17:42
Weer
17:47
RegioNed
18:00
Dit is Flevoland nieuws
18:12
Weer
18:17
RegioNed
18:30
Dit is Flevoland nieuws
18:42
Weer
18:47
RegioNed
19:00
Dit is Flevoland nieuws
19:12
Weer
19:17
RegioNed
19:30
Dit is Flevoland nieuws
19:42
Weer
19:47
RegioNed
20:00
Dit is Flevoland nieuws
20:12
Weer
20:17
RegioNed
20:30
Dit is Flevoland nieuws
20:42
Weer
20:47
RegioNed
21:00
Dit is Flevoland nieuws
21:12
Weer
21:17
RegioNed
21:30
Dit is Flevoland nieuws
21:42
Weer
21:47
RegioNed
22:00
Dit is Flevoland nieuws
22:12
Weer
22:17
RegioNed
22:30
Dit is Flevoland nieuws
22:42
Weer
22:47
RegioNed
23:00
Dit is Flevoland nieuws
23:12
Weer
23:17
RegioNed
23:30
Dit is Flevoland nieuws
23:42
Weer
23:47
RegioNed
0:00
Dit is Flevoland + Weer
8:17
Buurten
8:25
NH nieuws
8:34
Reportage
8:42
Buurten
8:50
NH Strijders
9:00
NH nieuws
9:11
Reportage
9:19
Buurten
9:27
NH nieuws
9:38
Reportage
9:46
Onze man op Texel
10:00
NH nieuws
10:11
Reportage
10:19
Buurten
10:27
NH nieuws
10:38
Reportage
10:46
Onze man op Texel
11:00
NH nieuws
11:11
Reportage
11:19
Buurten
11:27
NH nieuws
11:38
Reportage
11:46
Onze man op Texel
12:00
NH nieuws
12:11
Reportage
12:19
Buurten
12:27
NH nieuws
12:38
Reportage
12:46
Onze man op Texel
13:00
NH nieuws
13:11
Reportage
13:19
Buurten
13:27
NH nieuws
13:38
Reportage
13:46
Onze man op Texel
14:00
NH nieuws
14:11
Reportage
14:19
Buurten
14:27
NH nieuws
14:38
Reportage
14:46
Onze man op Texel
15:00
NH nieuws
15:11
Reportage
15:19
Buurten
15:27
NH nieuws
15:38
Reportage
15:46
Onze man op Texel
16:00
NH nieuws
16:11
Reportage
16:19
Buurten
16:27
NH nieuws
16:38
Reportage
16:46
Onze man op Texel
17:00
NH nieuws
17:11
Universiteit van Nederland
17:27
NH nieuws
17:38
Onze man op Texel
17:46
Iconen
18:00
NH nieuws
18:11
Onze man op Texel
18:19
Reportage
18:27
NH nieuws
18:38
Universiteit van Nederland
19:00
NH nieuws
19:11
AZ TV
19:26
NH nieuws
19:37
Onze man op Texel
19:45
Iconen
20:00
NH nieuws
20:11
Onze man op Texel
20:19
Reportage
20:27
NH nieuws
20:38
Universiteit van Nederland
21:00
NH nieuws
21:11
AZ TV
21:26
NH nieuws
21:37
Onze man op Texel
21:45
Iconen
22:00
NH nieuws
22:11
Onze man op Texel
22:19
Reportage
22:27
NH nieuws
22:38
Universiteit van Nederland
23:00
NH nieuws
23:11
AZ TV
23:26
NH nieuws
23:37
Onze man op Texel
23:45
Iconen
Geen programmering
8:15
Gouden tijden
8:35
Margreet
8:50
RegioNed
8:55
Tekst-TV
9:00
UNieuws
9:15
Gouden tijden
9:35
Margreet
9:50
RegioNed
9:55
Tekst-TV
10:00
UNieuws
10:15
Gouden tijden
10:35
Margreet
10:50
RegioNed
10:55
Tekst-TV
11:00
UNieuws
11:15
Gouden tijden
11:35
Margreet
11:50
RegioNed
11:55
Tekst-TV
12:00
Gouden tijden
12:15
RegioNed
12:25
Keuken van Utrecht
12:40
RegioNed
12:50
Mooi Utrecht
12:55
Tekst-TV
13:00
Gouden tijden
13:15
RegioNed
13:25
Keuken van Utrecht
13:40
RegioNed
13:50
Mooi Utrecht
13:55
Tekst-TV
14:00
Gouden tijden
14:15
RegioNed
14:25
Keuken van Utrecht
14:40
RegioNed
14:50
Mooi Utrecht
14:55
Tekst-TV
15:00
Gouden tijden
15:15
RegioNed
15:25
Keuken van Utrecht
15:40
RegioNed
15:50
Mooi Utrecht
15:55
Tekst-TV
16:00
Gouden tijden
16:15
RegioNed
16:25
Keuken van Utrecht
16:40
RegioNed
16:50
Mooi Utrecht
16:55
Tekst-TV
17:00
UNieuws
17:15
Een Berg Sport
17:35
RegioNed
17:55
Tekst-TV
18:00
UNieuws
18:15
Een Berg Sport
18:35
RegioNed
18:55
Tekst-TV
19:00
UNieuws
19:15
Een Berg Sport
19:35
RegioNed
19:55
Tekst-TV
20:00
UNieuws
20:15
Een Berg Sport
20:35
RegioNed
20:55
Tekst-TV
21:00
UNieuws
21:15
Een Berg Sport
21:35
RegioNed
21:55
Tekst-TV
22:00
UNieuws
22:15
Een Berg Sport
22:35
RegioNed
22:55
Tekst-TV
23:00
UNieuws
23:15
Een Berg Sport
23:35
RegioNed
23:55
Tekst-TV
0:00
UNieuws
0:15
Een Berg Sport
0:35
RegioNed
0:50
Mooi Utrecht
0:55
Tekst-TV
1:00
UNieuws
1:15
Een Berg Sport
1:35
RegioNed
1:50
Mooi Utrecht
1:55
Tekst-TV
2:00
UNieuws
2:15
Een Berg Sport
2:35
RegioNed
2:50
Mooi Utrecht
2:55
Tekst-TV
3:00
UNieuws
3:15
Een Berg Sport
3:35
RegioNed
3:50
Mooi Utrecht
3:55
Tekst-TV
4:00
UNieuws
4:15
Een Berg Sport
4:35
RegioNed
4:50
Mooi Utrecht
4:55
Tekst-TV
Geen programmering
8:00
Op de Kaart
8:26
RegioNed
8:30
TV West Nieuws
8:48
RegioNed
9:00
Op de Kaart
9:26
RegioNed
9:30
TV West Nieuws
9:48
RegioNed
10:00
Op de Kaart
10:26
RegioNed
10:30
TV West Nieuws
10:48
RegioNed
11:00
Op de Kaart
11:26
RegioNed
11:30
TV West Nieuws
11:48
RegioNed
12:00
NOS Journaal
12:15
RegioNed
12:30
TV West Nieuws
12:48
RegioNed
13:00
Op de Kaart
13:26
RegioNed
13:30
TV West Nieuws
13:48
RegioNed
14:00
Op de Kaart
14:26
RegioNed
14:30
TV West Nieuws
14:48
RegioNed
15:00
NOS Journaal
15:15
RegioNed
15:30
TV West Nieuws
15:48
RegioNed
16:00
Op de Kaart
16:26
RegioNed
16:30
TV West Nieuws
16:48
RegioNed
17:00
TV West Sport
17:30
TV West Nieuws
17:47
Weer met Huub
17:51
RegioNed
18:00
TV West Sport
18:30
TV West Nieuws
18:47
Weer met Huub
18:51
RegioNed
19:00
TV West Sport
19:30
TV West Nieuws
19:47
Weer met Huub
19:51
RegioNed
20:00
TV West Sport
20:30
TV West Nieuws
20:47
Weer met Huub
20:51
RegioNed
21:00
TV West Sport
21:30
TV West Nieuws
21:47
Weer met Huub
21:51
RegioNed
22:00
TV West Sport
22:30
TV West Nieuws
22:47
Weer met Huub
22:51
RegioNed
23:00
TV West Sport
23:30
TV West Nieuws
23:47
Weer met Huub
23:51
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
8:14
Bureau Rijnmond
8:24
Gluren bij de Buren
8:30
Welkom bij Rijnmond
8:44
Bureau Rijnmond
8:54
Gluren bij de Buren
9:00
Welkom bij Rijnmond
9:14
Bureau Rijnmond
9:24
Gluren bij de Buren
9:30
Welkom bij Rijnmond
9:44
Bureau Rijnmond
9:54
Gluren bij de Buren
10:00
Welkom bij Rijnmond
10:14
Bureau Rijnmond
10:24
Gluren bij de Buren
10:30
Welkom bij Rijnmond
10:44
Bureau Rijnmond
10:54
Gluren bij de Buren
11:00
Welkom bij Rijnmond
11:14
Bureau Rijnmond
11:24
Gluren bij de Buren
11:30
Welkom bij Rijnmond
11:44
Bureau Rijnmond
11:54
Gluren bij de Buren
12:00
Welkom bij Rijnmond
12:14
Bureau Rijnmond
12:24
Gluren bij de Buren
12:30
Welkom bij Rijnmond
12:44
Bureau Rijnmond
12:54
Gluren bij de Buren
13:00
Welkom bij Rijnmond
13:14
Bureau Rijnmond
13:24
Gluren bij de Buren
13:30
Welkom bij Rijnmond
13:44
Bureau Rijnmond
13:54
Gluren bij de Buren
14:00
Welkom bij Rijnmond
14:14
Bureau Rijnmond
14:24
Gluren bij de Buren
14:30
Welkom bij Rijnmond
14:44
Bureau Rijnmond
14:54
Gluren bij de Buren
15:00
Welkom bij Rijnmond
15:14
Bureau Rijnmond
15:24
Gluren bij de Buren
15:30
Welkom bij Rijnmond
15:44
Bureau Rijnmond
15:54
Gluren bij de Buren
16:00
Welkom bij Rijnmond
16:14
Bureau Rijnmond
16:24
Gluren bij de Buren
16:30
Welkom bij Rijnmond
16:44
Bureau Rijnmond
16:54
Gluren bij de Buren
17:00
Welkom bij Rijnmond
17:21
FC Rijnmond
18:00
Welkom bij Rijnmond
18:21
FC Rijnmond
19:00
Welkom bij Rijnmond
19:21
FC Rijnmond
20:00
Welkom bij Rijnmond
20:21
FC Rijnmond
21:00
Welkom bij Rijnmond
21:21
FC Rijnmond
22:00
Welkom bij Rijnmond
22:21
FC Rijnmond
Geen programmering
23:00
Nachtprogrammering
8:00
Omroep Zeeland Tekst TV
17:00
Zeeland Nu
17:10
Zeeland de week
17:28
Kijk op Zeeland
17:30
Zeeland Nu
17:40
Zeeland de week
17:58
Kijk op Zeeland
18:00
Zeeland Nu
18:10
Zeeland de week
18:28
Kijk op Zeeland
18:30
Zeeland Nu
18:40
Zeeland de week
18:58
Kijk op Zeeland
19:00
Zeeland Nu
19:10
Zeeland de week
19:28
Kijk op Zeeland
19:30
Zeeland Nu
19:40
Zeeland de week
19:58
Kijk op Zeeland
20:00
Zeeland Nu
20:10
Zeeland de week
20:28
Kijk op Zeeland
20:30
Zeeland Nu
20:40
Zeeland de week
20:58
Kijk op Zeeland
21:00
Zeeland Nu
21:10
Zeeland de week
21:28
Kijk op Zeeland
21:30
Zeeland Nu
21:40
Zeeland de week
21:58
Kijk op Zeeland
22:00
Zeeland Nu
22:10
Zeeland de week
22:28
Kijk op Zeeland
22:30
Zeeland Nu
22:40
Zeeland de week
22:58
Kijk op Zeeland
8:10
Dr. Jeff: Rocky Mountain vet
9:05
Wild Africa: Rivers of life
10:00
Wild Africa: Rivers of life
10:55
Wild Africa: Rivers of life
11:50
Africa's Super Seven
12:45
Pit Bulls and Parolees
13:40
My cat from hell
14:35
Pit Bulls and Parolees
15:30
The pool master
16:25
The vet life
17:20
Evan Goes Wild
18:15
Evan Goes Wild
19:10
Evan Goes Wild
20:05
Guardians of Rescue
21:00
Dr. Dee: Alaska vet
21:55
Animal cribs
22:50
I'm Alive
23:45
Lone Star Law
0:40
Hanging with the Hendersons
1:35
Rugged justice
2:25
Animal cops Philadelphia
3:15
Lone Star Law
4:02
Animal cribs
4:49
Solved
5:12
How Do Animals Do That
5:35
Dark Days in Monkey City
7:00
Brabant nieuws
10:00
Brabants Bont
12:57
Keiebijters Kletsgoud
13:15
Doe mij maar
13:22
BrabantQuiz
13:27
Keiebijters Kletsgoud
13:45
Doe mij maar
13:52
BrabantQuiz
13:57
Keiebijters Kletsgoud
14:15
Doe mij maar
14:22
BrabantQuiz
14:27
Keiebijters Kletsgoud
14:45
Doe mij maar
14:52
BrabantQuiz
15:00
NOS journaal met regionieuws
15:16
BrabantQuiz
15:21
Keiebijters Kletsgoud
15:39
Doe mij maar
15:46
BrabantQuiz
15:51
Keiebijters Kletsgoud
16:09
Doe mij maar
16:16
BrabantQuiz
16:21
Keiebijters Kletsgoud
16:39
Doe mij maar
16:46
BrabantQuiz
16:55
Keiebijters Kletsgoud
17:13
Doe mij maar
17:20
BrabantQuiz
17:30
Brabant nieuws
17:48
Hart voor muziek
18:15
Brabants Minuutje
18:16
Weer
18:21
BrabantQuiz
18:30
Brabant nieuws