TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Fox Sports 1

Eurosport 2

Boomerang

Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
Tip
Mannen in het wild
7:00
De S.P.E.L.show
7:50
Tip
MAX Masterclass
8:45
Tip
Nick & Simon, the dream: Maleisië
9:30
WNL op zondag
10:30
VPRO Vrije geluiden
11:20
VPRO Boeken
12:00
NOS Journaal
12:10
Buitenhof
13:10
Studio sport
13:35
Studio sport
17:05
Studio sport
18:00
NOS Journaal
18:10
Studio sport
19:00
Tip
Studio sport Eredivisie
20:00
NOS Journaal
20:15
NOS Bevrijdingsjournaal september 1944
20:30
Tip
Onze boerderij
21:25
Tip
Nick & Simon, the dream: Maleisië
22:10
Studio voetbal
23:05
75 jaar bevrijding: Market Garden
23:57
NOS Journaal
0:00
NOS Bevrijdingsjournaal september 1944
0:15
Dit was het nieuws
1:00
Je had erbij moeten zijn
1:35
WNL op zondag
2:30
NOS Journaal
2:35
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
6:45
Andries
7:15
De verandering
7:45
Met hart en ziel
7:55
Jacobine
8:25
Tip
De verwondering
8:55
Ik mis je
9:20
Zie je zondag!
9:45
Geloofsgesprek
10:00
Eucharistieviering
11:05
Nederland zingt: Dichtbij
12:00
Metterdaad
12:30
Tip
Operatie Market Garden live
13:15
Wilde Ganzen
13:20
Fryslân dok
13:50
Brainwash talks
14:05
Tip
De kennis van nu
14:45
De boeddhistische blik
16:25
Iedereen verlicht
16:51
Socutera
17:00
NOS Journaal
17:10
Tip
Een bezeten wereld. Nederland tussen de oorlogen
18:05
Podium Witteman
19:25
75 jaar bevrijding: Market Garden
20:15
Tip
Brieven aan Andalusië
21:10
Tip
VPRO Tegenlicht
22:00
Nieuwsuur
22:40
Tip
De monitor
23:10
Tip
Kruispunt
23:45
De kist
0:15
Andries
0:40
Naches
0:50
Nieuwsuur
1:20
Buitenhof
2:15
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Sarah en Eend
6:40
Mullewapp
6:50
Timmy tijd
6:55
Beer Bo
7:00
Ziggy en de Zootram
7:10
Bol & Smik
7:20
Kindertijd
7:50
BabyBeestenBoel
8:00
Peter Pan
8:20
Studio snugger
8:40
Zappsport
9:00
De club van lelijke kinderen: De staatsgreep
9:25
De proefkeuken
9:50
De blauwe hond
10:10
Willem Wever
10:35
De buitendienst
11:00
Brugklas
11:50
Weekoverzicht SpangaS
12:40
De vloer op jr.
13:00
DierenDetectives
13:25
DierenDetectives
13:50
DierenDetectives
14:15
DierenDetectives
14:40
DierenDetectives
15:10
Munya in mij
15:30
Tip
Zappbios: De Boskampi's
17:15
Checkpoint
17:25
Topdoks
17:50
Welkom in de jaren 20 en 30
18:20
De slaapservice
18:30
Taarten van Abel
19:00
Jeugdjournaal
19:25
Wat zou jij doen?
19:40
Tip
3 op reis
20:15
Tip
Patser
22:20
Sluipschutters
22:50
3Lab: Ik moet niks
23:25
3Lab: Father figure
23:55
Studio sport Eredivisie
0:55
Studio sport
1:40
Studio sport Eredivisie
2:35
Tekst tv
Geen programmering
7:00
Tip
Carlo en Irene en de parel van de woestijn
9:00
Van passie naar droombaan
9:35
Eigen huis & tuin
10:20
House vision
10:50
De visvrouwen
11:20
Life is beautiful
11:50
Ik zou wel eens willen weten
12:50
Films & sterren
13:20
Clubliefde
13:50
Een zaak van bloemen
14:00
Tip
Alex & Emma
16:00
Plezier en passie
16:30
Helemaal gek van ...
17:00
Pluijms eetbare wereld
17:30
Way of living
18:00
Nieuws
18:03
Weer
18:05
RTL Woonmagazine
18:35
RTL Boulevard
19:20
VriendenLoterij: De winnaars
19:30
Nieuws
19:55
Weer
20:00
Expeditie Robinson
21:30
Tip
Familie Kruys
22:30
De Moord Op Tob Cohen: Het Vervolg
23:30
Nieuws
23:40
Weer
23:50
RTL Boulevard
0:45
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
2:01
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
Geen programmering
5:00
Teleshop
5:30
RTL De journal
6:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
7:00
New creation church tv
7:30
Answers with Bayless Conley
8:00
Hour of power
9:00
Hour of power
10:05
Teleshop 5: Tommy teleshopping
10:45
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
12:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:00
Foute vrienden USA
16:30
Helden van hier: Door het vuur!
17:30
Helikopter helden
18:30
Making a model met Yolanda Hadid
19:30
Holland's next top model
20:30
Ranking the stars
21:30
Expeditie Robinson: Eilandpraat
22:30
Foute vrienden op vakantie
23:30
Curvy supermodel
0:30
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
8:05
The world's strictest parents Australia
9:00
Levende Steen ministries
9:30
De grote tuinverbouwing
11:00
Bloemencorso
11:30
The odd couple
11:55
Echt waar?!
12:55
Huisdieren TV
13:25
Ik hou van Holland
14:55
Holland van boven
15:55
De grote verbouwing
16:55
Verkopen of verbouwen
17:55
De grote verbouwing Australië
19:00
Tip
vtwonen weer verliefd op je huis
20:00
Postcode Loterij Miljoenenjacht
21:35
Flirty dancing
22:40
Hart van Nederland
23:00
Shownieuws
23:35
Piets weerbericht
23:45
Tip
DNA
0:40
Astro tv
Geen programmering
5:00
Teleshop 7: Morning Chat
5:45
Teleshop 7: Car tracks
6:00
Teleshop 4: Mediashop
6:30
Power rangers beast morphers
6:55
Zak Storm
7:20
Draken: Race naar de rand
7:45
Beyblade burst
8:10
Bakugan: Battle planet
8:21
Bakugan: Battle planet
8:35
Pokémon
9:00
Lego Nexo knights
9:25
Oggy en de kakkerlakken
9:30
Vis tv
10:00
RTL Transportwereld
10:30
Business class
12:00
Married with children
12:30
Married with children
13:00
Married with children
13:30
Married with children
14:00
Truck & tractor pulling
14:30
RTL GP
15:30
RTL GP
16:00
RTL GP
17:00
RTL Transportwereld
17:30
RTL Autowereld
18:00
Custom cars: Las Vegas
18:30
Custom cars: Las Vegas
19:00
Hardcore pawn
19:30
Hardcore pawn
20:00
Tip
The Hunt for Red October
22:45
Tip
The Son of No One
0:50
Business class
2:20
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Loop Hart van Nederland
8:45
The doctors
9:30
Tip
Jungle Book
11:45
House rules Australië
12:45
House rules Australië
13:50
House rules Australië
14:50
House rules Australië
15:55
Without a trace
16:50
Without a trace
17:35
NCIS
18:35
NCIS
19:30
NCIS
20:30
Hawaii five-0
21:25
Tip
NCIS
22:20
Tip
NCIS: Los Angeles
23:10
The rookie
0:05
Criminal minds
1:00
Criminal minds
1:55
Astro tv
5:55
Loop Hart van Nederland
Geen programmering
18:00
Border patrol
18:25
Border security
18:55
Border security
19:25
Border security
20:00
Border security
20:30
Tip
The Bourne Identity
22:50
Tip
The Fugitive
1:20
Jachtseizoen
1:50
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
2:30
Astro tv
4:00
Pause
Geen programmering
6:00
Undercover Kat
6:10
Undercover Kat
6:23
Gravity Falls
6:45
Gravity Falls
7:09
Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters
7:33
Lego Star Wars: All-Stars
7:47
Star Wars Rebels
8:11
Marvel's Avengers: Ultron Revolution
8:35
Marvel's Spider-Man
8:58
Ducktales
9:22
Big Hero 6
9:44
Groen in de Grote Stad
10:08
Gravity Falls
10:30
Groen in de Grote Stad
10:55
Groen in de Grote Stad
11:20
Groen in de Grote Stad
11:43
Groen in de Grote Stad
12:09
Groen in de Grote Stad
12:33
Groen in de Grote Stad
12:57
Groen in de Grote Stad
13:10
Groen in de Grote Stad
13:20
Groen in de Grote Stad
13:43
Ducktales
14:07
DuckTales
14:30
Ducktales
14:55
DuckTales
15:15
Ducktales
15:40
Ducktales
15:59
Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters
16:24
Star Wars Rebels
16:47
Marvel's Avengers: Ultron Revolution
17:15
Marvel's Spider-Man
17:38
Pokémon zon en maan ultra-avonturen
4:00
Ruimtekuikens in de ruimte
4:22
Ruimtekuikens in de ruimte
4:44
Furiki Wheels
5:06
Furiki Wheels
5:28
The Gronks
5:50
The Gronks
Geen programmering
6:30
Bibaboerderij
6:45
Elias
6:55
The adventures of Chuck and friends
7:05
Chuggington medaille race
7:09
De avonturen van Bollo
7:15
Wizzy & Woppy
7:24
Piet Piraat Wonderwaterwereld
7:29
Jokie
7:34
Cry babies
7:40
Zigby
7:50
Starz
7:58
Wissper
8:05
Littlest pet shop: A world of our own
8:15
Prinsessia
8:30
Polly pocket
8:55
Polly pocket
9:18
Polly pocket
9:43
Polly pocket
10:06
Polly pocket
10:30
Tip
De junglebende
12:03
Spirit - Samen vrij
12:28
Hatchimals
12:30
Tip
Elias en het koninklijke avontuur
13:45
Ernst, Bobbie en de rest
14:00
Ernst, Bobbie en de rest
14:14
TiTaTovenaar
14:29
De Grobbebollen maken lol
14:32
Sprookjes
14:44
Lummels
14:55
Tashi
15:07
Tashi
15:21
Zafari
15:46
Mojicons
15:58
Mijn ridder en ik
16:09
Mijn ridder en ik
16:22
Oggy en de kakkerlakken
16:29
Oggy en de kakkerlakken
16:38
Hou 't schoon
17:00
The real housewives of Orange County
18:00
De bouwbroers
19:00
De bouwbroers
20:00
Crime scene investigation
20:55
Crime scene investigation
21:50
Crime scene investigation
22:45
Crime scene investigation
23:40
Crime scene investigation
0:35
Tip
Men, Women And Children
2:45
Teleshop 8: Mediashop
Geen programmering
5:00
Nieuws
5:20
Nieuws
5:30
Nieuws
5:50
Nieuws
6:00
Nieuws
6:20
Nieuws
6:45
Nieuws
6:55
Great migrations
7:50
American pickers
8:45
American pickers
9:40
American pickers
10:35
Best of bright
11:05
American greed
12:05
American pickers
13:00
American pickers
14:00
Great migrations
15:00
Great migrations
16:00
Nederland maakt het
16:30
Pawn stars
17:00
Next level
17:30
De barometer
18:00
Pawn stars
18:30
Pawn stars
19:00
Pawn stars
19:30
Undercover boss USA
20:25
Undercover boss USA
21:20
Undercover boss USA
22:15
Undercover boss USA
23:10
Undercover boss USA
0:05
Nieuws
0:30
Nieuws
0:50
Best of bright
1:15
Nieuws
1:30
Nieuws
1:50
Nieuws
2:01
Nieuws
2:20
Nieuws
2:30
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Friends
6:30
Friends
6:55
Young Sheldon
7:20
Young Sheldon
7:50
How I met your mother
8:15
How I met your mother
8:45
Friends
9:05
Friends
9:30
How I met your mother
10:00
How I met your mother
10:25
How I met your mother
10:55
How I met your mother
11:20
How I met your mother
11:50
How I met your mother
12:15
How I met your mother
12:40
How I met your mother
13:00
How I met your mother
13:30
Friends
13:55
Friends
14:25
Friends
14:55
Friends
15:25
Friends
15:50
Friends
16:15
Friends
16:45
Friends
17:05
Friends
17:30
Friends
18:00
Friends
18:30
Friends
19:00
Friends
19:30
Friends
20:00
Tip
Pineapple Express
21:55
South Park
22:25
South Park
22:55
South Park
23:25
Modern family
23:50
Modern family
0:10
Friends
0:35
Friends
1:05
How I met your mother
1:35
How I met your mother
2:05
American dad!
2:25
American dad!
2:50
South Park
3:10
South Park
3:30
The Daily Show
3:50
Most Ridiculous
4:10
Takeshi's Castle Thailand
4:30
Takeshi's Castle Thailand
4:50
Takeshi's Castle Thailand
5:10
Takeshi's Castle Thailand
5:30
Takeshi's Castle Thailand
Geen programmering
5:00
Storage hunters UK
5:20
Storage hunters UK
5:45
Let's go viral
6:00
Storage hunters UK
6:25
The real O'Neals
6:50
The real O'Neals
7:10
The real O'Neals
7:30
The real O'Neals
7:55
Storage wars: Canada
8:20
Storage wars: Canada
8:50
Storage wars: Canada
9:20
Storage wars: Canada
9:50
Storage wars: Canada
10:20
Storage wars: Canada
10:50
Storage wars: Canada
11:20
Storage wars: Canada
11:50
Storage wars: Canada
12:20
The Goldbergs
12:45
The Goldbergs
13:10
The Goldbergs
13:35
The Goldbergs
14:05
The Goldbergs
14:30
Will & Grace
15:00
Will & Grace
15:30
Will & Grace
16:00
Will & Grace
16:25
Will & Grace
17:00
BH90210
18:00
BH90210
19:00
BH90210
20:00
BH90210
21:00
BH90210
22:00
Tip
BH90210
22:55
The resident
23:50
Queen of the south
0:45
Queen of the south
1:40
Chicago P.D.
2:20
Chicago P.D.
3:00
Chicago P.D.
3:40
Tip
The strain
4:20
The strain
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Alaska: The last frontier
6:45
Edge of Alaska
7:30
Dirty jobs
8:15
Abandoned engineering
9:00
Railroad Alaska
9:45
Gold divers
10:30
Chasing classic cars
10:55
Chasing classic cars
11:20
Aussie gold hunters
12:05
Idris Elba: No limits
12:50
Ed Stafford: Left for dead
13:35
Expedition unknown
14:20
How it's made
14:45
How it's made
15:10
How do they do it?
15:35
How do they do it?
16:05
Fast n' loud
17:00
Baggage battles
17:20
Kindig customs
18:10
Mysteries at the museum
19:05
Undercover billionaire
20:00
NASA's unexplained files
21:00
Secret nazi bases
22:00
Alaskan bush people: Book of...
23:00
Contact
0:00
Aussie gold hunters
1:00
Extreme engineering
2:00
Contact
2:50
Alaskan bush people: Book of...
3:40
Tanked
4:30
Salvage hunters
5:15
Treehouse masters
Geen programmering
6:46
Chasing UFOs
7:35
Nazi megastructures
8:20
Nazi megastructures
9:05
Car S.O.S.
9:50
Supercar megabuild
10:36
Supercar megabuild
11:20
Air crash investigation
12:05
Air crash investigation
13:03
Drain the oceans
14:04
Drain the oceans
15:03
The Asian century
16:00
The Asian century
17:03
Wild tube
17:33
Wild tube
18:03
Alaska State Troopers
19:02
Alaska State Troopers
20:00
The border
21:00
Activate: The global citizen movement
22:00
Drain the oceans
22:59
Drain the oceans
23:57
Air crash investigation: Special report
0:55
Science of stupid
1:25
Science of stupid
1:48
Drugs inc.
2:33
Drugs inc.
3:27
Megafactories
4:18
Megafactories
5:09
The story of God with Morgan Freeman
6:00
Science of stupid
Geen programmering
6:00
Good bones
6:50
Good bones
7:40
Good bones
8:30
Good bones
9:30
Hidden potential
9:55
Hidden potential
10:25
Hidden potential
10:55
Masters of flip
11:55
Buddy vs. Duff
12:55
Extreme cake wars
13:55
Hanging with the Hendersons
14:50
The little couple
15:40
Say yes to the dress Benelux
16:35
Fixer upper
17:30
My lottery dream home
18:00
My lottery dream home
18:30
Hidden potential
19:00
The secret life of 4, 5 and 6 year olds
20:00
The little couple
21:00
Kate plus date
22:00
90 Days to wed
23:45
The little couple
0:35
Kate plus date
1:25
Buddy vs. Duff
2:15
90 Days to wed
3:50
Say yes to the dress
4:20
Extreme cake wars
5:10
Good bones
Geen programmering
6:00
Mickey Mouse clubhuis
6:22
Mickey And the Roadster Racers - Chip An ...
6:30
Mickey en de Roadsterracers
7:00
Mickey en de Roadsterracers
7:23
Mickey en de Roadsterracers
7:25
Whisker Haven Tales...
7:30
Muppet Babies Vertellen
7:53
Muppet Babies Vertellen
7:57
Spelen met puppy vriendjes
8:00
Puppy Dog Pals
8:23
PJ Masks
8:27
PJ Masks
8:30
Vampirina
8:53
Vampirina's grote griezelrock
8:55
Unbungalievable
8:58
Lights, Camera, Lexi!
9:00
Fancy Nancy Clancy
9:23
Elena van Avalor
9:26
Elena van Avalor
9:30
T.O.T.S.
9:58
The Doc Files
10:00
Gigantosaurus
10:30
101 Dalmatian Street
10:41
101 Dalmatian Street
10:45
DuckTales
11:10
Ducktales
11:40
Ducktales
12:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:45
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:05
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:55
Rapunzels Wilde Avontuur
14:20
Rapunzels Wilde Avontuur
14:40
Rapunzels Wilde Avontuur
15:00
Rapunzels Wilde Avontuur
15:25
Rapunzels Wilde Avontuur
15:45
Rapunzels Wilde Avontuur
16:10
Rapunzels Wilde Avontuur
16:30
Rapunzels Wilde Avontuur
17:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
17:35
Amphibia
17:45
Groen in de Grote Stad
18:00
Groen in de Grote Stad
18:25
Groen in de Grote Stad
18:45
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
19:10
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
19:30
Coop & Cami Willen Alles Weten
19:55
Sydney to the Max
20:20
Bizaardvark
20:45
Summer Camp
21:07
Andi Mack
21:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:10
LoliRock
22:30
LoliRock
22:50
De Psammy Show
23:00
De Psammy Show
23:12
De Psammy Show
23:22
De Psammy Show
23:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
23:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
0:10
LoliRock
0:30
LoliRock
0:52
De Psammy Show
1:05
De Psammy Show
1:15
De Psammy Show
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:40
LoliRock
3:00
LoliRock
3:25
De Psammy Show
3:37
De Psammy Show
3:49
De Psammy Show
4:11
PJ Masks
4:34
PJ Masks
4:57
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:40
LoliRock
Geen programmering
6:00
Loop Hart van Nederland
7:00
TV Winkel
15:00
Tip
Grey's anatomy
15:45
Tip
Grey's anatomy
16:30
The A-team
17:30
The A-team
18:30
The A-team
19:30
The A-team
20:30
Tip
Dangerous Minds
22:30
Reportage: Mijn maagband verwoestte mijn leven
23:30
Reportage: Achter de schermen bij het gezelligste bordeel van Engeland
0:25
Tip
Get on Up
2:40
Astro tv
3:40
Tommy teleshopping
Geen programmering
6:00
The Wake Up Club
7:00
Seven Eleven
8:00
MTV's Top 10
9:00
Then vs Now
10:00
Are You the One? - All Media
11:00
Are You the One? - All Media
12:00
The Hills: New beginnings
12:55
The Hills: New beginnings
13:55
Catfish: The tv show
14:50
Catfish: The tv show
15:45
Catfish: The tv show
16:45
Catfish: The tv show
17:30
Catfish: The tv show
18:30
The Hills: New beginnings
19:30
The Hills: New beginnings
20:30
Jersey Shore Family Vacation
21:30
Ex on the Beach US
22:30
Ridiculousness
23:00
Ridiculousness
23:30
Ridiculousness
0:00
Are You the One? - All Media
1:00
World Stage
2:00
Music Television
Geen programmering
5:00
Dora
5:23
Shimmer en Shine
5:45
Rusty rivets
6:10
Blaze and the monster machines
6:33
Paw Patrol
6:57
Atchoo
7:07
Atchoo
7:20
44 Katten
7:32
44 Katten
7:46
Huize Herrie
8:08
Huize Herrie
8:33
Huize Herrie
8:57
SpongeBob SquarePants
9:22
SpongeBob SquarePants
9:46
Cool Factor
10:10
Henry Danger
10:39
De Thundermans
11:04
De Thundermans
11:29
Cousins For Life
11:51
Cousins For Life
12:16
Cousins For Life
12:40
Cousins For Life
13:05
Cousins For Life
13:30
Cousins For Life
13:55
Cousins For Life
14:21
Cousins For Life
14:44
Cousins For Life
15:10
Tip
Alvin and the Chipmunks: the Squeakquel
16:42
Henry Danger
17:04
Henry Danger
17:30
Cool Factor
17:58
Game Shakers
18:25
De Thundermans
18:53
De Thundermans
19:20
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:48
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
20:14
Henry Danger
20:43
De Thundermans
21:10
SpongeBob SquarePants
21:30
Far på fuldtid
21:51
Sam & Cat
22:12
Zoey 101
22:33
iCarly
22:55
Victorious
23:18
Big time rush
23:40
Drake & Josh
0:04
Kenan & Kel
0:27
The angry beavers
0:51
CatDog
1:14
Rugrats
1:37
Rocko's modern life
2:00
SpongeBob SquarePants
2:22
SpongeBob SquarePants
2:45
Rabbids invasie
2:52
Regal Academy
3:13
Vang Blake!
3:35
De pinguïns van Madagascar
3:56
De pinguïns van Madagascar
4:18
Winx club
4:39
Winx club
Geen programmering
Geen programmering
5:15
A quick and easy car interview with Jamie Oliver
5:35
Wat eten we vandaag?
5:45
Wat eten we vandaag?
6:00
Nigella express
6:30
Nigella express
7:00
Nigella Feasts
7:30
Wat eten we vandaag?
7:40
James Martin's home comforts
8:25
Jamie Oliver The Naked Chef
9:00
Anthony Bourdain parts unknown
9:55
Worst cooks in America
10:50
Baking good, baking bad
11:15
Flour power shorts
11:50
Wat eten we vandaag?
12:00
Jamie Oliver The Naked Chef
12:35
Jamie Oliver The Naked Chef
13:10
Jamie Oliver The Naked Chef
13:50
Jamie Oliver The Naked Chef
14:25
Jamie Oliver The Naked Chef
15:00
Jamie Oliver The Naked Chef
15:35
Baking good, baking bad
16:05
Flour power shorts
16:45
Wat eten we vandaag?
16:55
Wat eten we vandaag?
17:10
Wat eten we vandaag?
17:25
Nigella Feasts
18:00
James Martin's home comforts
19:00
James Martin's food map of Britain
19:35
James Martin's food map of Britain
20:10
Worst cooks in America
21:05
Tales from the bush larder
21:35
Tales from the bush larder
22:05
20 Years of Jamie Oliver
23:05
James Martin's home comforts
0:05
Anthony Bourdain parts unknown
1:00
Anthony Bourdain parts unknown
1:55
Jamie Oliver The Naked Chef
2:25
Jamie Oliver The Naked Chef
2:55
Jamie Oliver The Naked Chef
3:25
Jamie Oliver The Naked Chef
3:55
Jamie Oliver The Naked Chef
4:30
Jamie Oliver The Naked Chef
Geen programmering
Geen programmering
5:05
Midsomer murders
6:10
Little women
7:00
Call the midwife
7:55
The Durrells
8:45
Death in paradise
9:45
Death in paradise
10:45
Death in paradise
11:45
Midsomer murders
12:40
Midsomer murders
13:35
Midsomer murders
14:35
Midsomer murders
15:25
The coroner
16:15
The coroner
17:00
Midsomer murders
18:00
Midsomer murders
19:00
Midsomer murders
20:00
Midsomer murders
21:00
Deep water
22:00
The good karma hospital
23:00
Tip
The miniaturist
0:00
Catastrophe
0:30
Deep water
1:30
The good karma hospital
2:15
Tip
The miniaturist
3:35
The coroner
4:20
Midsomer murders
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Erediensten
10:00
Erediensten
11:00
De zevende dag
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Half uur natuur
14:00
Sporza op zondag
17:35
Loslopend wild
18:04
Het journaal update
18:10
Dagelijkse kost
19:00
Journaal: sportweekend
19:55
Weer
20:00
Donderen in Keulen
21:05
Grenslanders
21:55
Great Indian Railway Journeys
23:00
Journaal
23:14
Keno
23:15
Weer
23:20
First dates
0:05
De zevende dag
2:05
Herhalingen
Geen programmering
9:00
Herfstbeelden
12:30
Rolkrant
14:00
Ketnet Junior
19:00
Rolkrant
19:30
Vranckx
20:00
Het journaal update
20:10
Where the wild men are
20:55
The planets
21:55
Manu
23:30
Âllo Police
0:45
Herhalingen
Geen programmering
5:00
Wielrennen
6:00
Wielrennen
7:00
Wielrennen
8:30
Watts
8:55
Motorsport
10:35
Motorsport
11:15
Motorsport
13:00
Motorsport
14:30
Motorsport
15:45
Worstelen
16:15
Wielrennen
17:45
Motorsport
18:30
Motorsport
19:15
Motorsport
20:00
Veldrijden
20:30
Veldrijden: World Cup (Verenigde Staten)
21:20
Nieuws
21:25
Motorsport
22:00
Veldrijden
23:05
Nieuws
23:10
Wielrennen
0:00
Tennis
1:00
Watts
1:30
Wielrennen
3:00
Wielrennen
4:30
Wielrennen
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Breakfast
8:40
Match of the Day
10:00
The Andrew Marr Show
11:00
Sunday Politics
11:30
Sunday Morning Live
12:30
Wanted Down Under Revisited
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News
14:10
Weather for the Week Ahead
14:15
Songs of praise
14:50
Points of View
15:05
Lifeline
15:15
Homes Under the Hammer
16:15
Escape to the Country
17:15
Garden Rescue
18:00
Money for Nothing
18:45
Pointless Celebrities
19:35
BBC News
19:50
BBC London News
19:55
Weather
20:00
Countryfile
21:00
Antiques Roadshow
22:00
Peaky Blinders
23:05
BBC News
23:25
BBC London News
23:30
Match of the Day
0:50
A Question of Sport
1:20
Tip
Dream House
2:50
BBC News
Geen programmering
6:35
The NFL Show
7:05
Life in a Cottage Garden with Carol Klein
7:35
The A to Z of tv gardening
8:20
Gardeners' World
9:20
Countryfile
10:15
Saturday Kitchen Best Bites
11:45
Tip
The Lady Vanishes
13:20
Talking Pictures
14:00
Cycling: World Road Cycling Championships 2019
17:00
Animals in love
18:00
Saving Lives at Sea
19:00
Golf
20:00
Britain's Next Air Disaster? Drones
21:00
Dragons' Den
22:00
Stacey Dooley: Face To Face With the Bounty Hunters
22:50
State of the Union
23:05
State of the Union
23:15
The Mash Report
23:45
Love in the Countryside
0:45
The Big Hospital Experiment
1:45
Sign Zone: Question Time
2:45
Sign Zone: Holby City
3:45
This is BBC Two
3:35
Josh
4:05
Live from the BBC
5:05
Antiques Roadshow
6:00
Bargain Hunt
6:45
Bargain Hunt
7:30
Bargain Hunt
8:15
Doctors
8:45
Doctors
9:15
Doctors
9:45
Doctors
10:15
EastEnders
10:45
EastEnders
11:15
EastEnders
11:45
EastEnders
12:15
Antiques Roadshow
13:10
Bargain Hunt
13:55
Father Brown
14:40
Atlantis
15:25
Atlantis
16:10
Silk
17:00
Silk
17:50
Bargain Hunt
18:35
Bargain Hunt
19:20
Father Brown
20:05
Call the midwife
21:00
Scott & Bailey
21:45
Tip
Inspector Banks
22:35
Unforgotten
23:20
Tip
Burton and Taylor
Geen programmering
Geen programmering
5:05
Tip
Tagesschau
5:10
Deutschlandbilder
5:30
Das Waisenhaus für wilde Tiere
5:55
Wissen macht Ah!
6:20
Die Abenteuer des jungen Marco Polo
6:45
Die Abenteuer des jungen Marco Polo
7:05
Tigerenten Club
8:05
Tiere bis unters Dach
8:35
Tiere bis unters Dach
9:00
Tiere bis unters Dach
9:30
Die Sendung mit der Maus
10:00
Tagesschau
10:03
Oktoberfest Trachten - und Schützenzug 2019
12:00
Tagesschau
12:03
Presseclub
12:45
Europamagazin
13:15
Tagesschau
13:30
Die Landärztin
15:00
Tip
Das Glück am Horizont
16:30
Erlebnis Erde: Universum (Wildes Venedig)
17:15
Tagesschau
17:30
Echtes Leben: Mit Gott gegen die Mafia?
18:00
Sportschau
18:30
Bericht aus Berlin
18:49
Gewinnzahlen Deutsche Fernsehlotterie
18:50
Lindenstrasse
19:20
Weltspiegel
20:00
Tagesschau
20:15
Tatort
21:45
Anne Will
22:45
Tagesthemen
23:05
ttt - titel thesen temperamente
23:50
Tip
Gleißendes Glück
1:25
Tagesschau
1:30
Tip
Los abrazos rotos
3:30
Tagesschau
3:35
Anne Will
4:35
Deutschlandbilder
4:45
Tagesschau
4:50
Weltspiegel
Geen programmering
Geen programmering
6:25
Aktuelle Stunde
7:10
Lokalzeit
7:40
Lindenstrasse
8:10
Westart
8:40
Jukka-Pekka Saraste dirigiert Mahler
10:00
100 Jahre Aufregung - Das Bochumer Schauspiel feiert Jubiläum
10:45
Kölner Treff
12:15
Unser Land in den 90ern
13:00
Norddeutsche Dynastien
13:45
Geheimnis
14:30
Hallo Schatz - Vom Plunder zum Prachtstück
15:15
Wunderschön!
16:45
Daheim in den Bergen
18:15
Tiere suchen ein Zuhause
19:10
Aktuelle Stunde
19:30
Westpol
20:00
Tagesschau
20:15
Wunderschön!
21:45
Sportschau
22:15
Zeiglers wunderbare Welt des Fußballs
22:45
Best of Hape Kerkeling
0:15
Rockpalast
1:30
Rockpalast
2:25
Rockpalast
3:25
Rockpalast
3:45
Daheim in den Bergen
5:15
Presseclub
6:00
Erlebnisreisen
Geen programmering
6:00
Nordtour
6:45
Trio - Odins Gold
7:10
Elefant, Tiger und co.
7:35
Einfach genial!
8:00
Schleswig-Holstein Musik Festival 2005
8:45
Johannes Brahms: Akademische Festouvertüre c-Moll, op. 80
9:00
Nordmagazin
9:30
Hamburg Journal
10:00
Schleswig-Holstein Magazin
10:30
buten un binnen
11:00
Hallo Niedersachsen
11:30
Familie Dr. Kleist
12:20
Wunderschön!
13:50
Mare TV
14:00
NaturNah
14:30
Expeditionen ins Tierreich
15:15
Helgoland... mit Judith Rakers
16:00
Lieb und teuer
16:30
Iss besser!
17:00
Bingo!
18:00
Ostsee Report
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
die nordstory spezial
21:45
Sportschau
22:05
Die NDR Quizshow
22:50
Sportclub
23:35
Sportclub Story
0:05
Flieg mit mir!
0:55
Anne Will
1:55
Ostsee Report
2:40
Hallo Niedersachsen
3:10
Nordmagazin
3:40
Schleswig-Holstein Magazin
4:10
Hamburg Journal
4:50
Tagesschau - Vor 20 Jahren
5:05
DAS!
5:50
Lindenstrasse
Geen programmering
6:10
Familien im Brennpunkt
7:00
Familien im Brennpunkt
7:00
Teleshopping Österreich
8:00
Familien im Brennpunkt
9:00
Die 25...
10:55
Das Supertalent
13:15
Formel 1: Großer Preis von Singapur
14:00
Formel 1: Großer Preis von Singapur
16:10
Formel 1: Großer Preis von Singapur
16:45
Explosiv - Weekend
17:45
Exclusiv - Weekend
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Comeback oder weg?
20:15
Tip
Bad Moms
22:05
Tip
G.I. Joe: Retaliation
0:05
Tip
Bad Moms
1:55
Tip
G.I. Joe: Retaliation
4:20
Exclusiv - Weekend
Geen programmering
5:25
Auf Streife
6:15
Auf Streife
7:15
Auf Streife
8:15
So gesehen - Talk am Sonntag
8:35
Genial daneben
9:35
LUKE! Die Greatnightshow
11:45
The Voice of Germany
14:30
Tip
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
17:40
Das große Backen
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
The Voice of Germany
23:00
Die Martina-Hill-Show
23:30
Das Quiz, für das Jörg Pilawa keine Zeit mehr hatte
0:30
The Voice of Germany
2:45
Auf Streife - Die Spezialisten
3:30
Auf Streife - Die Spezialisten
4:20
Auf Streife
4:45
Auf Streife
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Ben 10
6:10
Ben 10
6:25
De Powerpuff Girls
6:35
The Powerpuff Girls
6:50
Unikitty
7:01
Unikitty
7:16
De wonderlijke wereld van Gumball
7:27
De wonderlijke wereld van Gumball
7:44
De wonderlijke wereld van Gumball
7:54
De wonderlijke wereld van Gumball
8:06
Teen Titans Go! - Elements
8:15
Teen Titans Go! - Elements
8:29
Teen Titans Go! - Elements
8:39
Teen Titans Go! - Elements
8:54
Craig van de Kreek
9:05
Craig van de Kreek
9:23
De wonderlijke wereld van Gumball
9:34
De wonderlijke wereld van Gumball
9:48
De wonderlijke wereld van Gumball
9:59
Weer een week op Cartoon Network
10:15
Teen Titans Go! - Elements
10:24
Teen Titans Go! - Elements
10:34
Teen Titans Go! - Elements
10:49
Zomer Kamp Eiland
11:00
Zomer Kamp Eiland
11:14
Unikitty
11:25
Unikitty
11:36
Unikitty
11:52
The Tom & Jerry Show
12:01
The Tom & Jerry Show
12:15
Looney Tunes
12:20
Looney Tunes
12:25
Looney Tunes
12:30
Looney Tunes
12:39
Be Cool, Scooby-Doo!
13:02
LEGO Batman: The Movie—DC Super Heroes Unite
14:15
Ben 10
14:26
Ben 10
14:41
Ben 10
14:51
Ben 10
15:01
Ben 10
15:11
Ben 10
15:29
Teen Titans Go! - Elements
15:39
Teen Titans Go! - Elements
15:54
De Powerpuff Girls
16:04
De Powerpuff Girls
16:19
Unikitty
16:30
Unikitty
16:45
Craig van de Kreek
16:55
Craig van de Kreek
17:09
De wonderlijke wereld van Gumball
17:20
De wonderlijke wereld van Gumball
17:36
Teen Titans Go! - Elements
17:45
Teen Titans Go! - Elements
18:00
Teen Titans Go! - Elements
18:10
Teen Titans Go! - Elements
18:24
The Tom & Jerry Show
18:34
The Tom & Jerry Show
18:49
Looney Tunes
18:54
Looney Tunes
18:59
Looney Tunes
19:04
Looney Tunes
19:09
Looney Tunes
19:19
Be Cool, Scooby-Doo!
19:46
Wat beren leren
19:57
Wat beren leren
20:14
Ben 10
20:24
Ben 10
20:35
Bakugan: Battle planet
20:46
Bakugan: Battle planet
21:00
De wonderlijke wereld van Gumball
21:11
De wonderlijke wereld van Gumball
21:25
De wonderlijke wereld van Gumball
21:35
De wonderlijke wereld van Gumball
21:51
De wonderlijke wereld van Gumball
22:01
De wonderlijke wereld van Gumball
22:12
De wonderlijke wereld van Gumball
22:23
De wonderlijke wereld van Gumball
22:33
De wonderlijke wereld van Gumball
22:44
De wonderlijke wereld van Gumball
22:55
De wonderlijke wereld van Gumball
23:06
De wonderlijke wereld van Gumball
23:17
De wonderlijke wereld van Gumball
23:28
De wonderlijke wereld van Gumball
23:39
De wonderlijke wereld van Gumball
23:50
De wonderlijke wereld van Gumball
0:01
De wonderlijke wereld van Gumball
0:12
De wonderlijke wereld van Gumball
0:24
Angelo Rules
0:35
Angelo Rules
0:46
Angelo Rules
0:56
Angelo Rules
1:07
Angelo Rules
1:17
Angelo Rules
1:28
Angelo Rules
1:39
Angelo Rules
1:49
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:11
Angelo Rules
2:21
Angelo Rules
2:32
Angelo Rules
2:42
Angelo Rules
2:53
Angelo Rules
3:04
Angelo Rules
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:26
De wonderlijke wereld van Gumball
3:37
De wonderlijke wereld van Gumball
3:47
De wonderlijke wereld van Gumball
3:59
De wonderlijke wereld van Gumball
4:09
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:31
De wonderlijke wereld van Gumball
4:42
De wonderlijke wereld van Gumball
4:53
De wonderlijke wereld van Gumball
5:04
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:26
De wonderlijke wereld van Gumball
5:37
De wonderlijke wereld van Gumball
5:48
De wonderlijke wereld van Gumball
Geen programmering
6:00
Man vs. Animal
6:26
Secrets of the Zoo
7:19
Wild Nordic
8:12
Man vs. Animal
8:39
Secrets of the Zoo
9:32
Secrets of the Zoo
10:23
Secrets of the Zoo
11:13
Animals Of the Year 2017
12:03
Animal Outlaws
12:55
Amazon Underworld
13:47
Amazon's Electric Fish
14:38
The Rise Of Black Wolf
15:31
Return of the Clouded Leopards
16:22
Battle of the Swamp Dragons
17:12
Tiger Shark Terror
18:00
Wild Nordic
18:51
The World's Most Famous Tiger
19:43
Wild Mongolia: Land of extremes
20:33
Wild Nordic
21:24
Wild Mongolia: Land of extremes
22:15
Wild Nordic
23:05
Amazon Underworld
23:55
Wild Nordic
0:46
The Rise Of Black Wolf
1:38
Return of the Clouded Leopards
2:29
Battle of the Swamp Dragons
3:16
Tiger Shark Terror
4:01
The Rise Of Black Wolf
4:49
Man vs. Animal
5:13
Man vs. Animal
5:36
America's Wild Spaces
Geen programmering
6:00
American pickers
6:50
Car Hunters
7:15
Car Hunters
7:40
Heroes of War
8:30
Forged in Fire
9:20
Forged in Fire
10:10
The Curse of Oak Island
11:05
The Curse of Oak Island
12:00
The Curse of Oak Island
12:55
American Pickers Best Ofs
13:50
Pawn stars
14:20
Vintage Tech Hunters
14:40
American Pickers Best Ofs
15:35
American pickers
16:30
Heroes of War
17:25
Car Hunters
17:55
American pickers
18:50
Mijn History Moment
19:00
The Curse of Oak Island
20:00
Mystery Pickers
21:00
The Butcher
22:00
Forged in Fire
23:00
Monster Motor Challenge
0:00
Navy Seals: Class 234
0:55
Mystery Pickers
1:50
The Butcher
2:35
Forged in Fire
3:20
Monster Motor Challenge
4:20
Counting Cars
4:40
Car Hunters
5:05
Car Hunters
5:30
Car Hunters
Geen programmering
6:00
How do they do it?
6:26
Blowing up history
7:14
Blowing up history
8:02
Blowing up history
8:50
Blowing up history
9:38
Blowing up history
10:26
How it's made
10:50
How it's made
11:14
How it's made
11:38
How it's made
12:02
How it's made
12:26
How do they do it?
12:50
How do they do it?
13:14
How do they do it?
13:38
How do they do it?
14:02
How do they do it?
14:26
Mega builders
15:14
Mega builders
16:02
Mega builders
16:50
How things work
17:40
How things work
18:30
Through the wormhole with Morgan Freeman
19:20
Through the wormhole with Morgan Freeman
20:10
Through the wormhole with Morgan Freeman
21:00
You have been warned again
21:50
Da Vinci's machines
22:40
Da Vinci's machines
23:30
Da Vinci's machines
0:20
Da Vinci's machines
1:10
Da Vinci's machines
2:00
How the universe works
2:48
How the universe works
3:36
How the universe works
4:24
How the universe works
5:12
How the universe works
Geen programmering
6:30
Doctor Finlay
7:30
On the Buses
8:01
Ontdek je plekje
8:30
Oorlogsverhalen
9:01
Tommy teleshopping
10:00
Miss Marple
11:01
Tommy teleshopping
12:30
The Beverly Hillbillies
13:00
The flying doctors
14:00
Tommy teleshopping
14:30
De plaat Blijft hangen
15:00
Tommy teleshopping
15:30
Some Mothers Do 'Ave 'Em
16:00
Hetty Feather
16:30
Ouwe Jongens Smørrebrød
16:45
Ouwe Jongens Smørrebrød
17:01
The Onedin Line
18:01
The High Chaparral
19:00
The High Chaparral
20:00
'Allo 'allo!
20:30
La piovra
21:30
The flying doctors
22:30
Doctor Finlay
23:30
On the Buses
0:01
The Professionals
1:01
Retourtje toen
1:32
Nederland toen
2:01
Egmond Binnen
4:00
De plaat Blijft hangen
4:26
Cor Bakker ontvangt...
5:00
Oorlogsverhalen
5:30
Het Nederlandsche Cabaretalbum
Geen programmering
6:00
HMS Ark Royal
6:45
HMS Ark Royal
7:30
HMS Ark Royal
8:15
HMS Ark Royal
9:00
HMS Ark Royal
9:45
Extreme engineering
10:30
Extreme engineering
11:15
Extreme engineering
12:00
Extreme engineering
12:45
Extreme engineering
13:30
Anthony Bourdain: No Reservations
14:15
Anthony Bourdain: No Reservations
15:00
Anthony Bourdain: No Reservations
15:45
Anthony Bourdain: No Reservations
16:30
Anthony Bourdain: No Reservations
17:15
Treasure quest
18:00
Codes and conspiracies
18:45
Codes and conspiracies
19:30
Codes and conspiracies
20:15
Codes and conspiracies
21:00
How We Built the Bomb
22:30
Secrets of the Arsenal
23:15
Rising: Rebuilding Ground Zero
0:00
Rising: Rebuilding Ground Zero
0:45
Rising: Rebuilding Ground Zero
1:30
Rising: Rebuilding Ground Zero
2:25
Anthony Bourdain: No Reservations
3:15
Anthony Bourdain: No Reservations
4:10
Anthony Bourdain: No Reservations
5:05
Anthony Bourdain: No Reservations
Geen programmering
6:00
I Almost Got Away With It
6:55
Someone You Thought You Knew
7:50
People Magazine investigates
8:45
People Magazine investigates
9:40
Murder Chose Me
10:35
Murder Chose Me
11:30
Married With Secrets
12:25
Never Say Goodbye
13:20
Never Say Goodbye
14:15
Deadline: Crime with Tamron Hall
15:10
Deadline: Crime with Tamron Hall
16:05
Murder Comes to Town
17:00
Mansions & murders
18:00
Nightmare next door
19:00
Nightmare next door
20:00
Killing Time
21:00
Impact of Murder
22:00
Impact of Murder
23:00
Lives Destroyed: Shattered
0:00
Lives Destroyed: Shattered
1:00
Impact of Murder
2:00
Impact of Murder
2:45
The Vanishing Women
3:30
Someone You Thought You Knew
4:20
Mansions & murders
5:10
Mansions & murders
Geen programmering
6:40
Podium Witteman extra
7:30
De vloer op kort
7:40
Art Department
7:45
Podium Dans
8:15
150 Psalms
9:15
De vloer op kort
9:25
België scherpgesteld
10:15
De vloer op kort
10:25
Verborgen verleden
11:10
De vloer op kort
11:20
BuitenSpelen
11:45
Door de ogen van ...
11:55
Eerbetoon aan Daniël Wayenberg
13:15
De vloer op kort
13:25
Jazzportretten
13:55
Back to North Sea Jazz
15:00
BuitenSpelen
15:20
De vloer op kort
15:30
Synth Pop
16:25
New Order - Live in Glasgow
18:00
Een bewogen jeugd - 100-jarigen over het Interbellum
18:10
De vloer op kort
18:20
The birth of shopping
19:15
Podium Witteman extra
20:10
Kijken in de ziel: Artsen
20:45
Best of City Folk
21:15
50 documentaries to see before you die
21:55
Street Fight
23:20
North Sea Jazz classics
1:25
De documentaireklassieker
3:25
Verborgen verleden
4:10
Jazzportretten
4:45
Back to North Sea Jazz
5:45
BuitenSpelen
Geen programmering
5:10
Eine Zeichnung von Christian Dior
5:15
Eine Zeichnung von Christian Dior
5:20
Eine Zeichnung von Christian Dior
5:25
Die Zeichnungen des Yves Saint Laurent
6:20
"Vespa - Bella Macchina"
7:15
Theos Tierwelt
8:00
Cosmos: a spacetime odyssey
8:45
Der Krieg und ich - Kindheit im 2. Weltkrieg
9:10
Wenn ich groß bin, werde ich ...
9:25
Arte Junior Magazin
9:40
Charles Manson: Der Dämon von Hollywood
11:25
Vox Pop
12:05
Die großen Mythen
12:30
Die großen Mythen
13:00
Wildes Griechenland
13:45
Native America
14:35
Native America
15:30
Totems & Tabus
16:25
Kunst in der Wüste
16:55
Metropolis
17:40
Philharmonix - The Berlin Vienna Music Club
18:25
Köstliches Piemont
18:55
Karambolage
19:10
Journal
19:30
360° - Geo Reportage
20:15
Tip
A Beautiful Mind
22:20
Karajan - Porträt eines Maestros
23:20
The Unanswered Ives
0:15
Universe, Incomplete
2:25
Journal
2:50
Wie das Land, so der Mensch
3:15
Wie das Land, so der Mensch
3:45
Viva la Vulva
4:39
Bilder allein zuhaus
4:41
Pause
Geen programmering
Geen programmering
5:00
Expeditie Grunnen
5:22
Weerbericht
6:00
Dag TV
8:00
Noordmannen
10:00
Twij Deuntjes veur ain Cent
12:00
Goud op Noord
18:00
Expeditie Grunnen
18:24
Weerbericht
18:30
Expeditie Grunnen
18:55
Weerbericht
19:00
Expeditie Grunnen
19:24
Weerbericht
19:30
Expeditie Grunnen
19:55
Weerbericht
20:00
Expeditie Grunnen
20:24
Weerbericht
20:30
Expeditie Grunnen
20:55
Weerbericht
21:00
Expeditie Grunnen
21:24
Weerbericht
21:30
Expeditie Grunnen
21:55
Weerbericht
22:00
Expeditie Grunnen
22:25
Weerbericht
22:30
Expeditie Grunnen
22:55
Weerbericht
23:00
Expeditie Grunnen
23:25
Weerbericht
23:30
Expeditie Grunnen
23:54
Weerbericht
0:00
Expeditie Grunnen
0:26
Weerbericht
0:30
Expeditie Grunnen
0:56
Weerbericht
1:00
Expeditie Grunnen
1:25
Weerbericht
1:26
Expeditie Grunnen
1:51
Weerbericht
1:52
Expeditie Grunnen
2:17
Weerbericht
2:18
Expeditie Grunnen
2:43
Weerbericht
2:44
Expeditie Grunnen
3:09
Weerbericht
3:10
Expeditie Grunnen
3:35
Weerbericht
3:36
Expeditie Grunnen
4:01
Weerbericht
4:02
Expeditie Grunnen
4:27
Weerbericht
4:28
Expeditie Grunnen
4:53
Weerbericht
4:54
Expeditie Grunnen
Geen programmering
Geen programmering
5:00
Fryslân Hjoed
5:10
It Waar
5:15
Gewest Fryslân
5:40
Noardewyn live op TV
6:00
Sokkebalje
9:00
Juster
16:00
Sokkebalje
17:00
Fryslân dok
17:35
Tsjek
18:00
Fryslân dok
18:35
Tsjek
19:00
Fryslân dok
19:35
Tsjek
20:00
Fryslân dok
20:35
Tsjek
21:00
Fryslân dok
21:35
Tsjek
22:00
Fryslân dok
22:35
Tsjek
23:00
Fryslân dok
23:35
Tsjek
0:00
Fryslân dok
0:31
Tsjek
1:00
Fryslân dok
1:31
Tsjek
2:00
Fryslân dok
2:31
Tsjek
3:00
Fryslân dok
3:31
Tsjek
4:00
Fryslân dok
4:31
Tsjek
Geen programmering
Geen programmering
5:00
Roeg!
5:16
Drenthe nu
5:24
Roeg!
5:40
Drenthe nu
5:48
Roeg!
6:04
Drenthe nu
6:12
Roeg!
6:28
Drenthe nu
6:36
Roeg!
6:52
Drenthe nu
7:00
Roeg!
7:16
Drenthe nu
7:24
Roeg!
7:40
Drenthe nu
7:48
Roeg!
8:04
Drenthe nu
8:12
Roeg!
8:28
Drenthe nu
8:36
Roeg!
8:52
Drenthe nu
9:00
Anno Drenthe
9:11
Strunen
9:22
Djammen
9:33
FC Emmen Rood Wit
9:44
De Warming-up
10:00
Ondernemen in Drenthe
10:30
Anno Drenthe
10:41
Strunen
10:52
Djammen
11:03
FC Emmen Rood Wit
11:14
De Warming-up
11:25
Roeg!
11:41
Anno Drenthe
11:52
Strunen
12:03
Djammen
12:14
FC Emmen Rood Wit
12:25
De Warming-up
12:36
Anno Drenthe
12:47
Drenthe's muziekmix
13:00
Ondernemen in Drenthe
13:30
Anno Drenthe
13:41
Strunen
13:52
Djammen
14:03
FC Emmen Rood Wit
14:14
De Warming-up
14:25
Roeg!
14:41
Anno Drenthe
14:52
Strunen
15:03
Djammen
15:14
FC Emmen Rood Wit
15:25
De Warming-up
15:36
Anno Drenthe
15:47
Drenthe's muziekmix
16:00
Ondernemen in Drenthe
16:40
Roeg!
17:00
Drenthe nu
17:11
Djammen - de clips
17:30
Drenthe nu
17:41
Djammen - de clips
18:00
NOS Journaal
18:08
Drenthe nu
18:19
Strunen
18:32
Onze club
19:00
Drenthe nu
19:11
Djammen - de clips
19:30
Onze club
20:00
Drenthe nu
20:11
Djammen - de clips
20:30
Onze club
21:00
Drenthe nu
21:11
Djammen - de clips
21:30
Onze club
22:00
Drenthe nu
22:11
Djammen - de clips
22:30
Onze club
23:00
Drenthe nu
23:11
Djammen - de clips
23:30
Onze club
0:00
Drenthe nu
0:08
Onze club
0:33
Djammen - de clips
0:48
Drenthe nu
0:56
Onze club
1:21
Djammen - de clips
1:36
Drenthe nu
1:44
Onze club
2:09
Djammen - de clips
2:24
Drenthe nu
2:32
Drenthe's muziekmix
2:38
Onze club
3:03
Djammen - de clips
3:18
Drenthe nu
3:26
Onze club
3:51
Djammen - de clips
4:06
Drenthe nu
4:14
Onze club
4:39
Djammen - de clips
4:54
Drenthe nu
Geen programmering
Geen programmering
10:00
Gipfelstammtisch
10:30
De sterrenparade
11:00
Verleden van Overijssel
11:20
OverUITdeKUNST
11:40
De Bijrijder
12:00
Verleden van Overijssel
12:20
OverUITdeKUNST
12:40
De Bijrijder
13:00
Gipfelstammtisch
13:30
De sterrenparade
14:00
Verleden van Overijssel
14:20
OverUITdeKUNST
14:40
De Bijrijder
15:00
Gipfelstammtisch
15:30
De sterrenparade
16:00
Verleden van Overijssel
16:20
OverUITdeKUNST
16:40
De Bijrijder
17:00
Overijssel vandaag
17:15
OverUITdeKUNST
17:45
Onder de loep
18:00
Overijssel vandaag
18:15
OverUITdeKUNST
18:45
Onder de loep
19:00
Overijssel vandaag
19:15
OverUITdeKUNST
19:45
Onder de loep
20:00
Overijssel vandaag
20:15
De Oosttribune
20:45
Onder de loep
21:00
Overijssel vandaag
21:15
De Oosttribune
21:45
Onder de loep
22:00
Overijssel vandaag
22:15
De Oosttribune
22:45
Onder de loep
23:00
Overijssel vandaag
23:15
De Oosttribune
23:45
Onder de loep
0:00
Gisteren gemist?
11:00
Herdenking Airborne Begraafplaats
12:00
Dag TV
16:45
RegioNed Weekend
17:00
GLD Nieuws
17:20
75 jaar vrijheid
17:50
RegioNed Weekend
18:00
GLD Nieuws
18:20
75 jaar vrijheid
18:50
RegioNed Weekend
19:00
GLD Nieuws
19:20
75 jaar vrijheid
19:50
RegioNed Weekend
20:00
GLD Nieuws
20:20
75 jaar vrijheid
20:50
RegioNed Weekend
21:00
GLD Nieuws
21:20
75 jaar vrijheid
21:50
RegioNed Weekend
22:00
GLD Nieuws
22:20
75 jaar vrijheid
22:50
RegioNed Weekend
23:00
GLD Nieuws
23:20
75 jaar vrijheid
23:50
RegioNed Weekend
Geen programmering
Geen programmering
9:09
Weer
9:10
RegioNed
9:19
Weer
9:20
RegioNed
9:29
Weer
9:30
RegioNed
9:39
Weer
9:40
RegioNed
9:49
Weer
9:50
RegioNed
9:59
Weer
10:00
Mud Masters
18:00
Dit is Flevoland
18:08
Weer
18:10
RegioNed
18:30
Dit is Flevoland
18:38
Weer
18:40
RegioNed
19:00
Dit is Flevoland
19:08
Weer
19:10
RegioNed
19:30
Dit is Flevoland
19:38
Weer
19:40
RegioNed
20:00
Dit is Flevoland
20:08
Weer
20:10
RegioNed
20:30
Dit is Flevoland
20:38
Weer
20:40
RegioNed
21:00
Dit is Flevoland
21:12
Weer
21:14
RegioNed
21:30
Dit is Flevoland
21:42
Weer
21:44
RegioNed
22:00
Dit is Flevoland
22:12
Weer
22:14
RegioNed
22:30
Dit is Flevoland
22:42
Weer
22:44
RegioNed
23:00
Dit is Flevoland
23:12
Weer
23:14
RegioNed
23:30
Dit is Flevoland
23:42
Weer
23:44
RegioNed
0:00
Dit is Flevoland
0:12
Weer
0:14
RegioNed
0:30
Dit is Flevoland
0:42
Weer
0:44
RegioNed
1:00
Dit is Flevoland + Weer
Geen programmering
6:00
NH nieuws
6:10
Reportage
6:18
NH Gooi
6:26
NH nieuws
6:36
Reportage
6:44
NH Gooi
6:52
Remy en zijn vrienden
7:00
NH nieuws
7:10
Reportage
7:18
NH Gooi
7:26
NH nieuws
7:36
Reportage
7:44
NH Gooi
7:52
Remy en zijn vrienden
8:00
NH nieuws
8:10
Reportage
8:18
NH Gooi
8:26
NH nieuws
8:36
Reportage
8:44
NH Gooi
8:52
Remy en zijn vrienden
9:00
NH nieuws
9:11
Reportage
9:19
NH Gooi
9:29
NH nieuws
9:39
Reportage
9:47
NH Gooi
10:00
Dam tot Damloop
17:00
NH nieuws
17:11
Remy en zijn vrienden
17:19
NH West Friesland
17:30
NH nieuws
17:41
Remy en zijn vrienden
17:49
NH West Friesland
18:00
NH nieuws
18:11
Remy en zijn vrienden
18:19
NH West Friesland
18:30
NH nieuws
18:41
Remy en zijn vrienden
18:49
NH West Friesland
19:00
NH nieuws
19:11
Remy en zijn vrienden
19:19
NH West Friesland
19:30
NH nieuws
19:41
Remy en zijn vrienden
19:49
NH West Friesland
20:00
NH nieuws
20:11
Remy en zijn vrienden
20:19
NH West Friesland
20:30
NH nieuws
20:41
Remy en zijn vrienden
20:49
NH West Friesland
21:00
NH nieuws
21:11
Remy en zijn vrienden
21:19
NH West Friesland
21:30
NH nieuws
21:41
Remy en zijn vrienden
21:49
NH West Friesland
22:00
NH nieuws
22:11
Remy en zijn vrienden
22:19
NH West Friesland
22:30
NH nieuws
22:41
Remy en zijn vrienden
22:49
NH West Friesland
23:00
NH nieuws
23:11
Remy en zijn vrienden
23:19
NH West Friesland
23:30
NH nieuws
23:41
Remy en zijn vrienden
23:49
NH West Friesland
0:00
NH nieuws
0:10
Remy en zijn vrienden
0:18
NH West Friesland
0:26
NH nieuws
0:36
Remy en zijn vrienden
0:44
NH West Friesland
0:52
Buurten
1:00
NH nieuws
1:10
Remy en zijn vrienden
1:18
NH West Friesland
1:26
NH nieuws
1:36
Remy en zijn vrienden
1:44
NH West Friesland
1:52
Buurten
2:00
NH nieuws
2:10
Remy en zijn vrienden
2:18
NH West Friesland
2:26
NH nieuws
2:36
Remy en zijn vrienden
2:44
NH West Friesland
2:52
Buurten
3:00
NH nieuws
3:10
Remy en zijn vrienden
3:18
NH West Friesland
3:26
NH nieuws
3:36
Remy en zijn vrienden
3:44
NH West Friesland
3:52
Buurten
4:00
NH nieuws
4:10
Remy en zijn vrienden
4:18
NH West Friesland
4:26
NH nieuws
4:36
Remy en zijn vrienden
4:44
NH West Friesland
4:52
Buurten
5:00
NH nieuws
5:10
Remy en zijn vrienden
5:18
NH West Friesland
5:26
NH nieuws
5:36
Remy en zijn vrienden
5:44
NH West Friesland
5:52
Buurten
Geen programmering
5:00
Keuken van Utrecht
5:10
Nieuwe streken van Joris
5:35
RegioNed
5:45
Mooi Utrecht
5:50
Tekst-TV
6:00
Nieuwe streken van Joris
6:25
FC Utrecht TV
6:40
RegioNed
6:50
Tekst-TV
7:00
Keuken van Utrecht
7:10
Nieuwe streken van Joris
7:35
RegioNed
7:45
Mooi Utrecht
7:50
Tekst-TV
8:00
Margreet
8:10
Nieuwe streken van Joris
8:35
RegioNed
8:50
Tekst-TV
9:00
Nieuwe streken van Joris
9:25
Natuurlijk Zoëy
9:35
RegioNed
9:50
Tekst-TV
10:00
75 Jaar Vrijheid: Bridge to Liberation Experience deel 1
10:30
Nieuwe streken van Joris
10:55
Tekst-TV
11:00
75 Jaar Vrijheid: Bridge to Liberation Experience deel 2
11:30
Nieuwe streken van Joris
11:55
Tekst-TV
12:00
75 Jaar Vrijheid: Bridge to Liberation Experience deel 1
12:30
Nieuwe streken van Joris
12:55
Tekst-TV
13:00
75 Jaar Vrijheid: Bridge to Liberation Experience deel 2
13:30
Nieuwe streken van Joris
13:55
Tekst-TV
14:00
75 Jaar Vrijheid: Bridge to Liberation Experience deel 1
14:30
Nieuwe streken van Joris
14:55
Tekst-TV
15:00
75 Jaar Vrijheid: Bridge to Liberation Experience deel 2
15:30
Nieuwe streken van Joris
15:55
Tekst-TV
16:00
Margreet
16:10
Nieuwe streken van Joris
16:35
RegioNed
16:50
Tekst-TV
17:00
Nieuwe streken van Joris
17:25
Natuurlijk Zoëy
17:35
RegioNed
17:50
Tekst-TV
18:00
Margreet
18:10
Nieuwe streken van Joris
18:35
RegioNed
18:50
Tekst-TV
19:00
Nieuwe streken van Joris
19:25
Natuurlijk Zoëy
19:35
RegioNed
19:50
Tekst-TV
20:00
Margreet
20:10
Nieuwe streken van Joris
20:35
RegioNed
20:50
Tekst-TV
21:00
Nieuwe streken van Joris
21:25
Natuurlijk Zoëy
21:35
RegioNed
21:50
Tekst-TV
22:00
Margreet
22:10
Nieuwe streken van Joris
22:35
RegioNed
22:50
Tekst-TV
23:00
Nieuwe streken van Joris
23:25
Natuurlijk Zoëy
23:35
RegioNed
23:50
Tekst-TV
0:00
Margreet
0:10
Nieuwe streken van Joris
0:35
RegioNed
0:50
Tekst-TV
1:00
Nieuwe streken van Joris
1:25
Natuurlijk Zoëy
1:35
RegioNed
1:50
Tekst-TV
2:00
Margreet
2:10
Nieuwe streken van Joris
2:35
RegioNed
2:50
Tekst-TV
3:00
Nieuwe streken van Joris
3:25
Natuurlijk Zoëy
3:35
RegioNed
3:50
Tekst-TV
4:00
Margreet
4:10
Nieuwe streken van Joris
4:35
RegioNed
4:50
Tekst-TV
Geen programmering
Geen programmering
7:00
FRITS **
7:43
RegioNed
8:00
FRITS **
8:43
RegioNed
9:00
Hoop & Leven
9:30
TV West Weekoverzicht
9:50
RegioNed
10:00
FRITS **
10:43
RegioNed
11:00
FRITS **
11:43
RegioNed
12:00
Westdoc
12:53
RegioNed
13:00
Westdoc
13:53
RegioNed
14:00
Westdoc
14:53
RegioNed
15:00
Westdoc
15:53
RegioNed
16:00
Westdoc
16:53
RegioNed
17:00
Westdoc
17:53
RegioNed
18:00
Westdoc
18:53
RegioNed
19:00
Westdoc
19:53
RegioNed
20:00
TV West Sport
20:45
RegioNed
21:00
TV West Sport
21:45
RegioNed
22:00
TV West Sport
22:45
RegioNed
23:00
TV West Sport
23:45
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
Geen programmering
7:00
Weekoverzicht
7:12
Het Geheim van de Tarwewijk - Daktari
7:27
RegioNed
7:30
Weekoverzicht
7:42
Het Geheim van de Tarwewijk - Daktari
7:57
RegioNed
8:00
Weekoverzicht
8:12
Het Geheim van de Tarwewijk - Daktari
8:27
RegioNed
8:30
Weekoverzicht
8:42
Het Geheim van de Tarwewijk - Daktari
8:57
RegioNed
9:00
Weekoverzicht
9:12
Het Geheim van de Tarwewijk - Daktari
9:27
RegioNed
9:30
Weekoverzicht
9:42
Het Geheim van de Tarwewijk - Daktari
9:57
RegioNed
10:00
Weekoverzicht
10:12
Het Geheim van de Tarwewijk - Daktari
10:27
RegioNed
10:30
Weekoverzicht
10:42
Het Geheim van de Tarwewijk - Daktari
10:57
RegioNed
11:00
Weekoverzicht
11:12
Het Geheim van de Tarwewijk - Daktari
11:27
RegioNed
11:30
Weekoverzicht
11:42
Het Geheim van de Tarwewijk - Daktari
11:57
RegioNed
12:00
Weekoverzicht
12:12
Het Geheim van de Tarwewijk - Daktari
12:27
RegioNed
12:30
Weekoverzicht
12:42
Het Geheim van de Tarwewijk - Daktari
12:57
RegioNed
13:00
Weekoverzicht
14:00
Weekoverzicht
14:12
Het Geheim van de Tarwewijk - Daktari
14:27
RegioNed
14:30
Weekoverzicht
14:42
Het Geheim van de Tarwewijk - Daktari
14:57
RegioNed
15:00
Weekoverzicht
15:12
Het Geheim van de Tarwewijk - Daktari
15:27
RegioNed
15:30
Weekoverzicht
15:42
Het Geheim van de Tarwewijk - Daktari
15:57
RegioNed
16:00
Weekoverzicht
16:12
Het Geheim van de Tarwewijk - Daktari
16:27
RegioNed
16:30
Weekoverzicht
16:42
Het Geheim van de Tarwewijk - Daktari
16:57
RegioNed
17:00
Rijnmond Nieuws
17:12
De Zoekmachine
17:21
Weekoverzicht Open Rotterdam
17:30
Rijnmond Nieuws
17:42
De Zoekmachine
17:51
Weekoverzicht Open Rotterdam
18:00
Rijnmond Nieuws
18:12
De Zoekmachine
18:21
Weekoverzicht Open Rotterdam
18:30
Rijnmond Nieuws
18:42
De Zoekmachine
18:51
Weekoverzicht Open Rotterdam
19:00
Rijnmond Nieuws
19:12
De Zoekmachine
19:21
Weekoverzicht Open Rotterdam
19:30
Rijnmond Nieuws
19:42
De Zoekmachine
19:51
Weekoverzicht Open Rotterdam
20:00
Rijnmond Nieuws
20:12
De Zoekmachine
20:21
Weekoverzicht Open Rotterdam
20:30
Rijnmond Nieuws
20:42
De Zoekmachine
20:51
Weekoverzicht Open Rotterdam
21:00
Rijnmond Nieuws
21:12
De Zoekmachine
21:21
Weekoverzicht Open Rotterdam
21:30
Rijnmond Nieuws
21:42
De Zoekmachine
21:51
Weekoverzicht Open Rotterdam
22:00
Rijnmond Nieuws
22:12
De Zoekmachine
22:21
Weekoverzicht Open Rotterdam
22:30
Rijnmond Nieuws
22:42
De Zoekmachine
22:51
Weekoverzicht Open Rotterdam
1:00
RegioNed
1:04
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
9:00
Omroep Zeeland Tekst TV
18:00
Zeeland Nu