TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Fox Sports 1

Eurosport 2

Boomerang

20:25
Tip
Maestro
21:30
TV show op reis
22:30
Studio voetbal
23:25
NOS Journaal
23:35
Even tot hier
0:25
Sterke verhalen
1:00
WNL op zondag
2:00
NOS Journaal
2:05
NOS Journaal
Geen programmering
21:15
Tip
Medialogica
22:00
Nieuwsuur
22:40
De monitor
23:15
Kruispunt
23:50
Adieu God?
0:20
Andries
0:45
Naches
0:55
Nieuwsuur
1:30
Buitenhof
2:25
Nieuwsuur
21:10
Zondag met Lubach
21:50
Harkum
22:20
Tip
Reizen Waes
23:10
3Lab: Vader
23:45
3Doc: Oasis: Supersonic
1:45
Studio sport
2:40
Studio sport
3:34
Tekst tv
20:00
Tip
Expeditie Robinson
21:30
Postcode Loterij Eén tegen 100
23:00
Tip
De sleutel
0:00
Nieuws
0:10
Weer
0:15
RTL Boulevard
1:10
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
2:01
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
20:30
Hotter than my daughter
21:30
Expeditie Robinson: Eilandpraat
22:30
De villa
23:30
Foute vrienden USA
0:00
Foute vrienden USA
0:30
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
21:00
Tip
Het mooiste liedje van Nederland
22:45
Hart van Nederland
23:05
Shownieuws
23:30
Piets weerbericht
23:35
Tip
Opgezadeld met Britt
0:30
Lxry tv
1:25
Astro tv
18:00
Tip
RTL 7 Darts
22:00
Tip
The Cabin in the Woods
0:10
Business class
1:40
Homeshopping
1:55
Homeshopping
2:01
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
20:30
Tip
Hawaii Five-0
21:25
NCIS
22:25
Tip
NCIS: New Orleans
23:20
Tip
NCIS: Los Angeles
0:05
Tip
Criminal minds
1:00
Tip
Criminal minds
1:55
Astro tv
5:55
Loop Hart van Nederland
20:00
Tip
The Wolverine
22:30
Café Hendriks & Genee
23:30
De handhavers
0:30
Undercover in Nederland
1:20
Astro tv
4:00
Pause
17:38
Pokémon XY
4:00
Ruimtekuikens in de ruimte
4:22
Ruimtekuikens in de ruimte
4:44
Furiki Wheels
5:06
Furiki Wheels
5:28
The Gronks
5:50
The Gronks
20:55
Crime scene investigation
21:50
Crime scene investigation
22:45
Crime scene investigation
23:40
Crime scene investigation
0:35
Tip
Closed Circuit
2:01
Teleshop 8: Mediashop
20:25
Undercover boss USA
21:20
Undercover boss USA
22:10
Undercover boss USA
23:10
Undercover boss USA
0:05
Nieuws
0:30
Nieuws
0:50
Best of bright
1:15
Nieuws
1:30
Nieuws
1:50
Nieuws
2:01
Nieuws
2:20
Nieuws
2:30
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
20:00
Tip
Paul Blart: Mall Cop
21:55
The Graham Norton show
22:55
Modern family
23:25
Modern family
23:55
How I met your mother
0:15
How I met your mother
0:40
Friends
1:05
Friends
1:35
Bob's burgers
2:05
Bob's burgers
2:25
Drunk history
2:50
Drunk history
3:10
Drunk history
3:30
Popoz
3:50
Popoz
4:10
Comedy Central Roasts De JOVD
4:50
Popoz
5:10
Popoz
5:30
Drunk history
20:52
Tip
War of the worlds
21:54
War of the worlds
22:57
Tip
Chicago P.D.
23:51
The resident
0:47
De bunker
1:46
De bunker
2:34
De bunker
3:18
De bunker
4:05
De bunker
4:52
De bunker
Geen programmering
21:00
Alaska: The last frontier
22:00
Alaska: The last frontier
23:00
Gold rush
0:00
Gold rush: White water
1:00
Impossible engineering
2:00
Alaska: The last frontier
2:50
Alaska: The last frontier
3:40
De haven van Rotterdam
4:05
De haven van Rotterdam
4:30
Salvage hunters
5:15
Treehouse masters
21:00
Airport security: Brazil
22:00
Lost cities with Albert Lin
23:00
Nasca Lines: Unlocking the Secrets
0:00
Superstructures: engineering marvels
1:00
Superstructures: engineering marvels
1:50
Genius
2:40
Drugs inc.
3:30
Drugs inc.
4:20
Ultimate airport Dubai
5:10
Science of stupid
5:40
Science of stupid
21:00
90 days to wed: What now?
22:00
90 Days to wed
0:00
Outdaughtered
2:00
Say yes to the dress: Lancashire
2:45
Say yes to the dress: Lancashire
3:35
Say yes to the dress: Lancashire
4:25
Say yes to the dress: Lancashire
5:10
My lottery dream home
5:35
Hidden potential
21:05
Jessie
21:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:10
LoliRock
22:30
LoliRock
22:50
De Psammy Show
23:00
De Psammy Show
23:12
De Psammy Show
23:22
De Psammy Show
23:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
23:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
0:10
LoliRock
0:30
LoliRock
0:52
De Psammy Show
1:05
De Psammy Show
1:25
De Psammy Show
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:40
LoliRock
3:00
LoliRock
3:25
De Psammy Show
3:37
De Psammy Show
3:49
De Psammy Show
4:10
PJ Masks
4:34
PJ Masks
5:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:40
LoliRock
20:30
Tip
Twilight
22:45
Reportage: Verlamd zonder zonlicht
23:35
Reportage: De grootste huisdieren ter wereld
0:30
Tip
42
2:30
Astro tv
3:30
Tommy teleshopping
20:30
Jersey Shore Family Vacation
21:30
Harrie: van het Kamp naar de Ring
22:00
Ridiculousness
22:35
Ridiculousness
23:05
Ridiculousness
23:30
Ridiculousness
0:05
Jersey Shore Family Vacation
1:00
World Stage
1:35
World Stage
2:00
Geordie OGs
2:40
The Charlotte Show
3:25
Ex on the Beach
4:10
Ex on the Beach
4:55
Just Tattoo of Us
Geen programmering
21:17
SpongeBob SquarePants
21:30
Cool Factor
21:51
Droomkamers
22:12
Droomkamers
22:33
Nachtwacht
22:55
Nachtwacht
23:19
De Ludwigs, op jacht naar de Stenen Schat
23:30
De Ludwigs, op jacht naar de Stenen Schat
23:42
De Ludwigs, op jacht naar de Stenen Schat
23:53
De Ludwigs, op jacht naar de Stenen Schat
0:04
Kenan & Kel
0:27
The angry beavers
0:51
Alvinnn!!! en de Chipmunks
1:14
Alvinnn!!! en de Chipmunks
1:37
Alvinnn!!! en de Chipmunks
2:00
Winx club
2:22
Winx club
2:45
Rabbids invasie
2:52
Vang Blake!
3:13
Vang Blake!
3:35
Winx club
3:56
Winx club
4:18
Winx club
4:39
Winx club
Geen programmering
21:00
Food Porn
21:30
Food Porn
21:55
Jamie's super food family classics
22:55
James Martin's home comforts
23:55
Anthony Bourdain parts unknown
0:50
Anthony Bourdain parts unknown
1:45
Mijn pop-up restaurant!
2:45
Mijn pop-up restaurant!
3:45
Mijn pop-up restaurant!
4:45
De streken van Wim
Geen programmering
21:00
World on fire
22:00
Guilt
23:00
MotherFatherSon
0:10
World on fire
1:00
Guilt
1:55
MotherFatherSon
3:25
Midsomer murders
4:20
Midsomer murders
Geen programmering
21:05
De twaalf
21:50
Flying to the ends of the earth
22:40
Journaal
22:59
Keno
23:00
Weer
23:05
Sporza: Basketbal
23:20
Sporza: Formule 1
23:35
First dates
0:20
De zevende dag
2:20
Herhalingen
21:05
Lost worlds and hidden treasures
22:10
Mitten
23:05
De Aanbidding
0:05
Herhalingen
19:45
Snooker
23:00
Watts
23:15
Bulletin
23:20
Zwemmen
0:30
Tennis
1:30
Curling
3:00
Snooker
Geen programmering
21:00
His Dark Materials
22:00
The War of the Worlds
23:00
BBC News
23:30
The Richard Dimbleby Lecture
0:15
The Women's Football Show
0:45
Gary Lineker: My Grandad's War
1:50
BBC News
19:00
Tennis: ATP World Tour Finals
22:00
Reggie in China
23:00
The Misadventures of Romesh Ranganathan
0:00
Tip
The Hurt Locker
2:05
Sign Zone: Question Time
3:05
Sign Zone: The Best House in Town
3:50
Sign Zone: Holby City
4:50
This is BBC Two
21:00
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
21:45
Tip
Silent witness
22:35
Silent witness
23:30
The outcast
1:00
Call the midwife
Geen programmering
20:15
Tatort
21:45
Anne Will
22:45
Tagesthemen
23:05
ttt - titel thesen temperamente
23:35
Bericht vom Parteitag der Grünen
23:50
Tip
Hannah Arendt
1:35
Tagesschau
1:40
Tip
La femme du Vème
3:00
Tagesschau
3:05
Anne Will
4:05
Europamagazin
4:35
Deutschlandbilder
4:45
Tagesschau
4:50
Weltspiegel
Geen programmering
20:15
Wunderschön!
21:45
Jürgen Beckers: Isch glaub' et Disch!
22:15
Die letzte Instanz
23:15
Nuhr im Ersten
0:00
Nonstop Comedy
0:30
Rockpalast
2:25
Rockpalast
3:00
Alle Augen Auf ...
3:45
Wilder Wilder Westen XXL
5:15
Meine Traumreise nach Patagonien
5:45
Presseclub
20:15
Inselgeschichten
21:45
Die NDR Quizshow
22:30
Die NDR-Quizshow XXL
0:15
Flieg mit mir!
1:05
Anne Will
2:05
Ostsee Report
2:50
3nach9
4:50
Tagesschau - Vor 20 Jahren
5:05
DAS!
5:50
Lindenstrasse
20:15
Ninja Warrior Germany - Die stärkste Show Deutschlands
22:50
Ninja Warrior Germany - Die stärkste Show Deutschlands
23:50
Ninja Warrior Germany - Die stärkste Show Deutschlands
2:10
Der Blaulicht-Report
3:00
Der Blaulicht-Report
3:55
Der Blaulicht-Report
4:45
Der Blaulicht-Report
5:30
Explosiv - Weekend
20:15
Dancing on ice
23:15
Die Martina Hill Show - Best of
23:45
Genial daneben
0:50
Dancing on ice
3:20
Auf Streife - Die Spezialisten
4:05
Auf Streife
4:45
Auf Streife
Geen programmering
21:12
De wonderlijke wereld van Gumball
21:30
De wonderlijke wereld van Gumball
21:41
De wonderlijke wereld van Gumball
21:59
De wonderlijke wereld van Gumball
22:09
De wonderlijke wereld van Gumball
22:21
De wonderlijke wereld van Gumball
22:31
De wonderlijke wereld van Gumball
22:43
De wonderlijke wereld van Gumball
22:53
De wonderlijke wereld van Gumball
23:05
De wonderlijke wereld van Gumball
23:15
De wonderlijke wereld van Gumball
23:26
De wonderlijke wereld van Gumball
23:37
De wonderlijke wereld van Gumball
23:49
De wonderlijke wereld van Gumball
23:59
De wonderlijke wereld van Gumball
0:10
De wonderlijke wereld van Gumball
0:24
Angelo Rules
0:34
Angelo Rules
0:45
Angelo Rules
0:56
Angelo Rules
1:07
Angelo Rules
1:17
Angelo Rules
1:28
Angelo Rules
1:38
Angelo Rules
1:49
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:10
Angelo Rules
2:21
Angelo Rules
2:32
Angelo Rules
2:42
Angelo Rules
2:53
Angelo Rules
3:03
Angelo Rules
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:26
De wonderlijke wereld van Gumball
3:37
De wonderlijke wereld van Gumball
3:47
De wonderlijke wereld van Gumball
3:59
De wonderlijke wereld van Gumball
4:09
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:31
De wonderlijke wereld van Gumball
4:41
De wonderlijke wereld van Gumball
4:52
De wonderlijke wereld van Gumball
5:03
De wonderlijke wereld van Gumball
5:14
De wonderlijke wereld van Gumball
5:25
De wonderlijke wereld van Gumball
5:36
De wonderlijke wereld van Gumball
5:46
De wonderlijke wereld van Gumball
21:00
American pickers
22:00
Forged in Fire
23:00
Monster Motor Challenge
0:00
The Warfighters
0:55
Unidentified: Inside America's UFO Investigation
1:50
American pickers
2:35
Forged in Fire
3:20
Monster Motor Challenge
4:20
American pickers
5:05
American pickers
21:00
Secrets Of the Underground
21:50
How the universe works
22:40
How the universe works
23:30
How the universe works
0:20
How the universe works
1:10
How the universe works
2:00
Alien encounters
2:48
Alien encounters
3:36
Alien encounters
4:24
Alien encounters
5:12
How do they do it?
5:36
How do they do it?
20:29
La Piovra
21:27
The Professionals
22:29
Medisch Centrum West
23:29
Some Mothers Do 'Ave 'Em
0:00
The Professionals
1:00
Oude liefde
1:30
De gouden jaren
2:01
Peppi en Kokki
2:31
Some Mothers Do 'Ave 'Em
3:02
Evert Thielen: De Meester van het Veelluik
3:30
Egmond Binnen
5:36
Love for the Campsite
21:00
Til Death Do Us Part
22:00
The Lies That Bind
23:00
The Lies That Bind
0:00
Someone You Thought You Knew
1:00
Web of lies
2:00
Web of lies
2:45
Web of lies
3:30
Border Control: Spain
3:55
Border Control: Spain
4:20
Border Control: Spain
4:45
Border Control: Spain
5:10
Border Control: Spain
5:35
Border Control: Spain
20:25
Tip
Nu verandert er langzaam iets
22:10
DocTalks
22:25
Snow Monkey
0:05
Regisseur aan de keukentafel
0:30
North Sea Jazz classics
3:45
Tip
Verborgen verleden
4:25
De vloer op kort
4:30
Alleman
5:50
Back to North Sea Jazz
20:15
Tip
Slumdog Millionaire
22:10
Glück auf, Kinder
23:10
Die Thomaner - Herz und Mund und Tat und Leben
1:05
Im Labyrinth der Geschlechter
2:20
Journal
2:45
Früchte des Zorns, Klassiker der Weltliteratur
3:40
Von Tieren und Hexen
4:25
Bilder allein zuhaus
4:27
Pause
Geen programmering
21:00
Expeditie Grunnen
21:24
Weerbericht
21:30
Expeditie Grunnen
21:55
Weerbericht
22:00
Expeditie Grunnen
22:25
Weerbericht
22:30
Expeditie Grunnen
22:55
Weerbericht
23:00
Expeditie Grunnen
23:25
Weerbericht
23:30
Expeditie Grunnen
23:54
Weerbericht
0:00
Expeditie Grunnen
0:24
Weerbericht
0:30
Expeditie Grunnen
0:54
Weerbericht
1:00
Expeditie Grunnen
1:23
Weerbericht
1:24
Expeditie Grunnen
1:47
Weerbericht
1:48
Expeditie Grunnen
2:11
Weerbericht
2:12
Expeditie Grunnen
2:35
Weerbericht
2:36
Expeditie Grunnen
2:59
Weerbericht
3:00
Expeditie Grunnen
3:23
Weerbericht
3:24
Expeditie Grunnen
3:47
Weerbericht
3:48
Expeditie Grunnen
4:11
Weerbericht
4:12
Expeditie Grunnen
4:35
Weerbericht
4:36
Expeditie Grunnen
4:59
Weerbericht
Geen programmering
21:00
Fryslân dok
21:35
Tsjek
22:00
Fryslân dok
22:35
Tsjek
23:00
Fryslân dok
23:35
Tsjek
0:00
Fryslân dok
0:31
Tsjek
1:00
Fryslân dok
1:31
Tsjek
2:00
Fryslân dok
2:31
Tsjek
3:00
Fryslân dok
3:31
Tsjek
4:00
Fryslân dok
4:31
Tsjek
Geen programmering
21:11
Djammen - de clips
21:30
Onze club
22:00
Drenthe nu
22:11
Djammen - de clips
22:30
Onze club
23:00
Drenthe nu
23:11
Djammen - de clips
23:30
Onze club
0:00
Drenthe nu
0:08
Onze club
0:33
Djammen - de clips
0:48
Drenthe nu
0:56
Onze club
1:21
Djammen - de clips
1:36
Drenthe nu
1:44
Onze club
2:09
Djammen - de clips
2:24
Drenthe nu
2:32
Drenthe's muziekmix
2:38
Onze club
3:03
Djammen - de clips
3:18
Drenthe nu
3:26
Onze club
3:51
Djammen - de clips
4:06
Drenthe nu
4:14
Onze club
4:39
Djammen - de clips
4:54
Drenthe nu
Geen programmering
21:00
GLD Nieuws
21:20
Zevenheuvelenloop
21:45
Gelderland Helpt
22:00
GLD Nieuws
22:20
Zevenheuvelenloop
22:45
Gelderland Helpt
23:00
GLD Nieuws
23:20
Zevenheuvelenloop
23:45
Gelderland Helpt
Geen programmering
21:13
RegioNed
21:25
Razzia Noordoostpolder
22:00
Dit is Flevoland
22:08
Weer
22:13
RegioNed
22:25
Razzia Noordoostpolder
23:00
Dit is Flevoland
23:08
Weer
23:13
RegioNed
23:25
Razzia Noordoostpolder
0:00
Dit is Flevoland + Weer
21:11
Remy en zijn vrienden
21:19
NH West Friesland
21:30
NH nieuws
21:41
Burgertop Schiphol
22:00
NH nieuws
22:11
Eline de wereld rond
22:30
NH nieuws
22:41
Remy en zijn vrienden
22:49
NH West Friesland
23:00
NH nieuws
23:11
Remy en zijn vrienden
23:19
NH West Friesland
23:30
NH nieuws
23:41
Burgertop Schiphol
0:00
NH nieuws
0:10
Cor op Pad
0:22
Iconen
0:30
Eline de wereld rond
1:00
NH nieuws
1:10
Burgertop Schiphol
1:30
Eline de wereld rond
2:00
NH nieuws
2:10
Cor op Pad
2:22
Iconen
2:30
Eline de wereld rond
3:00
NH nieuws
3:10
Burgertop Schiphol
3:30
Eline de wereld rond
4:00
NH nieuws
4:10
Cor op Pad
4:22
Iconen
4:30
Eline de wereld rond
5:00
NH nieuws
5:10
Burgertop Schiphol
5:30
Eline de wereld rond
21:00
DocU
21:25
Van Rossem vertelt
21:35
RegioNed
21:50
No Title
22:00
Westbroek!
22:10
DocU
22:35
RegioNed
22:50
No Title
23:00
DocU
23:25
Van Rossem vertelt
23:35
RegioNed
23:50
No Title
0:00
Westbroek!
0:10
DocU
0:35
RegioNed
0:50
No Title
1:00
DocU
1:25
Van Rossem vertelt
1:35
RegioNed
1:50
No Title
2:00
Westbroek!
2:10
DocU
2:35
RegioNed
2:50
No Title
3:00
DocU
3:25
Van Rossem vertelt
3:35
RegioNed
3:50
No Title
4:00
Westbroek!
4:10
DocU
4:35
RegioNed
4:50
No Title
Geen programmering
21:00
TV West Sport
21:45
RegioNed
22:00
TV West Sport
22:45
RegioNed
23:00
TV West Sport
23:45
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
21:13
De Zoekmachine
21:22
Weekoverzicht Open Rotterdam
21:31
Willems Kantine
22:00
Rijnmond Nieuws
22:13
De Zoekmachine
22:22
Weekoverzicht Open Rotterdam
22:31
Willems Kantine
Geen programmering
Geen programmering
23:00
Nachtprogrammering
8:00
Omroep Zeeland Tekst TV
16:00
Zeeland Nu
16:13
Evenement van de week
16:20
Weer
16:26
De Derde Helft
16:56
Verzeeuwigd
17:00
Zeeland Nu
17:13
Evenement van de week
17:20
Weer
17:26
De Derde Helft
17:56
Verzeeuwigd
18:00
Zeeland Nu
18:13
Evenement van de week
18:20
Weer
18:26
De Derde Helft
18:56
Verzeeuwigd
19:00
Zeeland Nu
19:13
Evenement van de week
19:20
Weer
19:26
De Derde Helft
19:56
Verzeeuwigd
20:00
Zeeland Nu
20:13
Evenement van de week
20:20
Weer
20:26
De Derde Helft
20:56
Verzeeuwigd
21:00
Zeeland Nu
21:13
Evenement van de week
21:20
Weer
21:26
De Derde Helft
21:56
Verzeeuwigd
22:00
Zeeland Nu
22:13
Evenement van de week
22:20
Weer
22:26
De Derde Helft
22:56
Verzeeuwigd
21:00
Crocodile Hunter
21:55
Amanda to the rescue
22:50
Crikey! It's the Irwins
23:45
Flying wild Alaska
0:40
Flying wild Alaska
1:35
Flying wild Alaska
2:25
Flying wild Alaska
3:15
Flying wild Alaska
4:02
America's cutest pets
4:49
America's cutest pets
5:36
Dogs 101: New Tricks
21:00
Natuurlijk Limburg
21:30
L1mburg Centraal
22:00
Óngerwaeg
22:17
Onze buurt
22:21
De vondst
22:30
L1mburg Centraal
23:00
Óngerwaeg
23:17
Onze buurt
23:21
De vondst
23:30
L1mburg Centraal
0:26
Nachtcarrousel
14:54
Amsterdam informeert
20:40
The Inner Circle
21:20
Maestro AfterTalk
21:40
Gevoel voor tumor
22:30
Mindf*ck
23:15
Borgen
Geen programmering
21:01
Tip
Dis-moi que tu m'aimes
22:24
Le Journal de la RTS
22:50
Météo
22:54
Tip
Baby Balloon
0:15
Journal d'Afrique
0:42
Ainsi soient-ils
1:29
Ainsi soient-ils
2:20
Journal TV 5
2:41
Météo
2:44
Acoustic
3:11
Une saison au zoo
3:40
Itinéris
3:53
Tendance XXI
Geen programmering
20:40
Rondo
21:30
EK Voetbal
22:45
Hoofdklasse Hockey Samenvattingen
23:20
Rondo (herhaling)
0:15
EK Voetbal 2020 (samenvatting)
0:45
NBA (herhaling)
2:15
Rondo (herhaling)
3:10
Voetbal (samenvatting)
3:20
Formule 1 Race (samenvatting)
3:55
Rondo (herhaling)
4:50
Voetbal (samenvatting)
5:00
National Icons
5:30
National Icons
6:00
National Icons
6:30
National Icons
20:35
EK Voetbal
22:45
EK Voetbal 2020 (samenvatting)
23:15
Voetbal (samenvatting)
23:30
EK Voetbal 2020 (samenvatting)
0:00
EK Voetbal
1:45
EK Voetbal
3:30
EK Voetbal
5:15
EK Voetbal
20:00
USA PGA tour
23:00
USA PGA tour
0:00
European Tour
4:00
European Tour 2019 (samenvatting)
6:00
Challenge Tour Series
6:30
USA PGA tour
21:00
A Simple Favor
22:55
Piercing
0:15
Horny Housewives
2:30
Naughty Teenage Diaries
4:35
Hanover Street
20:00
The Extraordinary Journey Of the Fakir
21:35
Hevi reissu
23:05
Tip
Bite the Bullet
1:15
Sindbad und das Auge des Tigers
3:05
Lost Horizon
Geen programmering
20:30
Tip
Bloed, zweet & tranen
22:20
Terminal
23:55
Tip
La French
2:10
Welcome to New York
4:15
Tip
Apocalypto
21:00
Commissaris Rex
22:00
Commissaris Rex
23:00
Commissaris Rex
0:00
Baantjer
1:00
Baantjer
2:01
Tip
Castle
2:40
Castle
3:20
Castle
4:00
Castle
4:40
Killer In Plain Sight
Geen programmering
19:00
ATP Finals:
21:59
FOX sports DOC
23:00
FOX Sports vandaag
23:45
FOX Sports vandaag
0:31
FOX Sports vandaag
1:17
FOX Sports vandaag
2:03
FOX Sports vandaag
2:47
FOX Sports vandaag
3:32
FOX Sports vandaag
4:17
FOX Sports vandaag
5:01
Keuken Kampioen Divisie (samenvatting)
5:18
FOX Sports vandaag
20:00
Zwemmen
22:00
Bulletin
22:05
Autosport
22:35
Autosport
23:05
Autosport
23:50
Bulletin
23:55
Olympische Spelen
0:25
Olympische Spelen
0:55
Snooker
3:00
Autosport
3:30
Autosport
4:00
Autosport
4:30
Zwemmen
21:05
Wacky Races
21:22
Grizzy & the Lemmings
21:29
Grizzy & the Lemmings
21:35
Grizzy & the Lemmings
21:48
Mijn ridder en ik
21:59
Mijn ridder en ik
22:16
Mijn ridder en ik
22:27
Mijn ridder en ik
22:43
Paf de hond
22:50
Paf de hond
22:57
Paf de hond
23:09
Paf de hond
23:16
Paf de hond
23:22
Paf de hond
0:20
Grizzy & the Lemmings
0:27
Grizzy & the Lemmings
0:33
Grizzy & the Lemmings
0:40
Grizzy & the Lemmings
0:46
Grizzy & the Lemmings
0:53
The Happos Family
0:57
Mijn ridder en ik
1:08
Mijn ridder en ik
1:20
Mijn ridder en ik
1:30
Mijn ridder en ik
1:42
Paf de hond
1:49
Paf de hond
1:55
Paf de hond
2:02
Paf de hond
2:09
Paf de hond
2:16
Paf de hond
2:25
Grizzy & the Lemmings
2:31
Grizzy & the Lemmings
2:38
Grizzy & the Lemmings
2:45
Grizzy & the Lemmings
2:52
Grizzy & the Lemmings
2:58
Grizzy & the Lemmings
3:05
Mijn ridder en ik
3:16
Mijn ridder en ik
3:27
Mijn ridder en ik
3:38
Mijn ridder en ik
3:51
Paf de hond
3:59
Paf de hond
4:06
Paf de hond
4:13
Paf de hond
4:20
Paf de hond
4:26
Paf de hond
4:35
Grizzy & the Lemmings
4:42
Grizzy & the Lemmings
4:48
Grizzy & the Lemmings
4:54
Grizzy & the Lemmings
5:01
Grizzy & the Lemmings
5:07
Grizzy & the Lemmings
Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX Geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:10
Goedemorgen Nederland
7:30
NOS Journaal
7:35
Goedemorgen Nederland
8:00
NOS Journaal
8:10
Goedemorgen Nederland
8:30
NOS Journaal
8:40
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
NOS Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
NOS Journaal
10:20
Tijd voor MAX
11:00
De wereld draait door
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:20
Na het nieuws
14:00
NOS Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:45
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
15:55
Pauw
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:55
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:00
De wereld draait door
20:00
NOS Journaal
20:35
Radar
21:25
Tip
Droomhuis gezocht
22:20
Tip
Het geheime dagboek van Hendrik Groen
23:00
Pauw
0:00
NOS Journaal
0:20
Pauw
1:20
EenVandaag
1:55
NOS Journaal
2:10
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:38
NOS Journaal
7:42
NOS Journaal
7:46
NOS Journaal
7:50
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:37
NOS Journaal
8:45
Jeugdjournaal met gebarentolk
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Metterdaad
9:30
Tip
Andere tijden
10:00
Buitenhof
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:25
NOS Journaal
11:35
NOS Journaal
11:55
Adieu God?
12:25
BinnensteBuiten
12:58
Politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:20
Studio voetbal
14:15
MAX Maakt Mogelijk
14:50
Rail away
15:20
Tip
Haagse lobby
16:00
NOS Journaal
16:10
Blauw bloed
16:45
Metterdaad
17:00
NOS Journaal
17:15
Per seconde wijzer
17:45
Tip
De aardappeleters
18:20
Tip
Tel je zegeningen!
18:45
Tip
BinnensteBuiten
19:20
Typisch Bellingwolde
19:50
Per seconde wijzer
20:25
Tip
2Doc: De schrijver, de moordenaar en zijn vrouw
21:45
Nu te zien!
22:00
Nieuwsuur
22:55
Hotel Athene
23:45
Tip
De maatschap
0:40
Podium Witteman
1:40
De nachtzoen
1:50
Nieuwsuur
2:40
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Bumba
6:40
Sesamstraat
6:55
TikTak
7:00
Zin in Zappelin
7:05
Maja de Bij
7:15
Zin in Zappelin
7:20
Masha en de beer
7:25
Zappelin go
7:35
Het sinterklaasjournaal
7:45
Zin in Zappelin
7:46
De boterhamshow
8:02
Zin in Zappelin
8:05
Shaun het schaap
8:10
Mike de ridder
8:25
Angelina ballerina
8:45
Jeugdjournaal
8:50
Het sinterklaasjournaal
9:00
Mijn beste vriend Marlon
9:15
Wickie de Viking
9:25
Kindertijd
9:56
Mijn petsaurus
10:00
Maan en ik
10:20
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:30
Clangers
10:40
Bing
10:45
Sesamstraat: 10 voor ...
11:00
Olivia
11:10
Bol & Smik
11:25
Klumpies
11:30
Iedereen K3
11:50
Calimero
12:05
Leo & Tijg
12:15
Apennoten
12:30
Het sinterklaasjournaal
12:40
Lassie
13:10
Kindertijd
13:35
Nelli en Nora
13:40
Zappelin go
13:50
Pim en Pom
13:55
Koekiemonsters eetkar
14:00
Het sinterklaasjournaal
14:10
Sesamstraat
14:30
Masha en de beer
14:35
BabyBeestenBoel
14:45
Jungle book
15:00
Kosmoo
15:25
Peperbollen
15:55
Freeks wilde wereld
16:10
Het sinterklaasjournaal
16:20
SpangaS
16:30
#forever
16:50
Checkpoint
17:15
Willem Wever
17:45
Poesjes
18:00
Het sinterklaasjournaal
18:15
Freeks wilde wereld
18:25
Checkpoint
18:30
SpangaS
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:25
Hunted
21:15
Tip
Narcostaat
22:00
Tip
Met 1 been in de finale
22:35
Zondag met Lubach
23:10
Stacey Dooley sleeps over
0:00
De wereld draait door
0:55
Hunted
1:55
Tip
Narcostaat
2:35
De wereld draait door
3:27
Tekst tv
Geen programmering
6:20
Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
6:30
Nieuws
6:45
Nieuws
7:00
Nieuws
7:15
Nieuws
7:30
Nieuws
7:45
Nieuws
8:00
Nieuws
8:15
Nieuws
8:30
Nieuws
8:45
Nieuws
9:00
Nieuws
9:10
RTL Boulevard
10:00
Koffietijd
11:00
Goede tijden, slechte tijden
11:35
The bold and the beautiful
12:10
ER
13:10
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
13:45
De bloemenstal
14:05
Beau
15:05
Dr. Phil
16:00
Rooijakkers over de vloer
17:00
5 uur live
18:00
Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:55
Weer
20:00
Goede tijden, slechte tijden
20:30
Tip
Voor hetzelfde geld
21:30
Bureau burgwallen
22:30
Beau
23:35
Nieuws
23:50
Weer
23:55
RTL Boulevard
0:50
Beau
1:55
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
2:01
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
Geen programmering
5:00
Teleshop
5:30
RTL De journal
6:00
Teleshop 4: Mediashop
7:30
Teleshop 5: Online gespot
8:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
9:50
Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
10:00
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
10:35
Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
10:45
Teleshop 5: Tommy teleshopping
11:00
Teleshop 4: Mediashop
12:30
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
13:30
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
13:45
Teleshop 4: Mediashop
14:20
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:40
Makelaars met een missie
17:40
Dr. Phil
18:30
Deurwaarders UK
19:30
Horrorhuurders & huisjesmelkers
20:30
Holland's next top model
21:30
Nienke & Resley weten het zeker
22:30
24 uur in de ER
23:30
Horrorhuurders & huisjesmelkers
0:30
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
7:50
Shownieuws
8:15
Huizenjacht
9:10
Lxry tv
10:05
Escape to the Country
11:10
Wat eten we?
11:50
Utopia
12:40
Lingo
13:10
Huizen onder de hamer
14:10
Huizen onder de hamer
15:20
Het mooiste liedje van Nederland
16:55
Tip
The secret life of the zoo
17:30
Wat eten we?
18:00
Utopia
19:00
Hart van Nederland
19:15
Shownieuws
19:30
Man bijt hond
20:00
Lingo
20:30
Opgezadeld met Britt
21:30
Cultuurshock
22:30
Hart van Nederland
22:55
Shownieuws
23:30
Piets weerbericht
23:35
Man bijt hond
0:05
Utopia
1:01
Astro tv
Geen programmering
5:00
Teleshop 7: Morning Chat
5:45
Homeshopping
6:00
Teleshop 4: Mediashop
6:30
Power Rangers dino charge
6:58
Transformers Cyberverse
7:08
LEGO Ninjago
7:26
Blazing Team
7:53
Pokémon XY
8:22
Draken: Race naar de rand
8:51
Rox
9:23
De uil
9:30
Flodder
10:00
Flodder
10:30
Married with children
11:00
Married with children
11:30
'Allo 'allo!
12:00
Bezopen bestuurders
12:30
Bezopen bestuurders
13:00
Idioten op de weg
13:30
Stop! Politie
14:30
Stop! Politie
15:30
Pawn stars
16:00
Pawn stars
16:30
Married with children
17:00
Married with children
17:30
Flodder
18:00
Flodder
18:30
'Allo 'allo!
19:00
Idioten op de weg
19:30
Stop! Politie
20:30
Tip
Fury
23:30
Tip
Ironclad
2:10
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Loop Hart van Nederland
7:25
TV Winkel
7:55
Tommy teleshopping
11:20
Astro tv
13:55
Clipped
14:25
MasterChef Australië
15:25
My kitchen rules
16:25
Het blok Australië
17:20
Het blok Australië
18:25
My kitchen rules
19:25
MasterChef Australië
20:30
Tip
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1
23:20
Tip
For one night only: He-le-maal naakt
1:15
Tip
Hawaii Five-0
2:05
Astro tv
Geen programmering
18:00
Veronica's funniest
18:10
The big bang theory
18:35
Two and a half men
19:00
Two and a half men
19:30
The big bang theory
19:55
The big bang theory
20:30
Veronica Inside
22:00
Gierige gasten
22:55
Café Hendriks & Genee
23:55
Utopia
0:55
Astro tv
4:00
Pause
Geen programmering
6:30
Uki
6:35
Elias
6:52
Prinsessia
7:13
Ernst, Bobbie en de rest
7:21
Sinterklaas en de liedjesPietjes
7:27
Robin Hood
7:46
Super 4
7:58
Brandweerman Sam
8:15
Dr. Panda
8:22
Bibaboerderij
8:36
Molang
8:39
2 kleine kleutertjes
8:42
Leren met Jokie
8:45
Sophie de giraf
8:48
Juf Roos
9:00
StoryZoo
9:10
Thomas de stoomlocomotief
9:27
Super Wings
9:39
Robocar poli
9:58
Sprookjesboom show
10:03
Chuggington medaille race
10:07
Airport: Winky's avonturen
10:21
Sprookjesboomfeest
10:47
Tee and Mo
10:54
Beertje Pol
11:06
De opmerkelijke meneer King
11:20
Gonnie & Gijsje
11:25
Fien & Teun
11:31
Little people
11:48
Hello Kitty and friends
12:00
Enchantimals
12:16
Sinterklaas en de liedjesPietjes
12:20
De avonturen van K3
12:36
Mijn ridder en ik
12:55
Brandweerman Sam
13:12
Transformers: Rescue Bots Academy
13:30
Dinotrux
13:53
Lalaloopsy
14:22
Monchhichis
14:40
Strawberry shortcake
15:08
Suske en Wiske junior
15:15
Lang leve koning Julien
15:45
Het regent gehaktballen
15:56
Sint en co: De verdwenen sleutel
16:06
Sint en co: De verdwenen sleutel
16:23
Polly pocket
16:50
Lego friends: Girls on a mission
17:00
5minutenshow
17:05
Goede tijden, slechte tijden
17:35
The bold and the beautiful
18:05
The bold and the beautiful
18:35
Grey's anatomy
19:30
ER
20:30
Tip
The Heartbreak Kid
22:45
House
23:40
Grey's anatomy
0:40
Teleshop 8: Mediashop
2:25
Teleshop 8: Mediashop
Geen programmering
5:00
Nieuws
5:20
Nieuws
5:30
Nieuws
5:50
Nieuws
6:00
Nieuws
6:20
Nieuws
6:30
Undercover boss USA
7:30
Doe maar duurzaam!
8:00
Voorbeurs
8:10
Voorbeurs
8:20
Voorbeurs
8:30
Voorbeurs
8:40
Voorbeurs
8:50
Voorbeurs
9:00
RTL Z Nieuws
9:15
RTL Z Nieuws
9:30
Kijkers aan Z
10:00
RTL Z Nieuws
10:15
RTL Z Nieuws
10:30
How it's done
11:00
RTL Z Nieuws
11:15
RTL Z Nieuws
11:30
RTL Z Nieuws
11:45
RTL Z Nieuws
12:00
RTL Z Nieuws
12:15
RTL Z Nieuws
12:30
RTL Z Nieuws
12:45
RTL Z Nieuws
13:00
Beurs inside
13:15
Beurs inside
13:30
Beurs inside
13:45
Beurs inside
14:00
The most
14:15
The most
14:30
Buitenlucht
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
Beurs inside
15:30
RTL Z Nieuws
15:45
RTL Z Nieuws
16:00
RTL Z Nieuws
16:15
Beurs inside
16:30
Best of bright
17:00
RTL Z Nieuws
17:15
Beurs inside
17:30
RTL Z Nieuws
17:45
RTL Z Nieuws
18:00
Pawn stars
18:30
Pawn stars
19:00
Pawn stars
19:30
American pickers
20:30
Natuur op Z: Wild France
21:30
Natuur op Z: Wild France
22:30
Natuur op Z: The snow wolf - A winter's tale
23:30
Z Doc: Het bizarre einde van David Koresh en zijn sekte
0:30
Z Doc: Richard Turner, de blinde goochelaar
2:20
Nieuws
2:30
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
Geen programmering
6:00
The Graham Norton show
6:55
The Graham Norton show
7:50
The Graham Norton show
8:45
The Graham Norton show
9:40
The Graham Norton show
10:30
The Graham Norton show
11:20
The Graham Norton show
12:15
Bob's burgers
12:40
Modern family
13:00
Modern family
13:30
How I met your mother
13:55
How I met your mother
14:25
Friends
15:25
Family guy
15:50
Family guy
16:15
Bob's burgers
16:45
Bob's burgers
17:05
Friends
17:30
Friends
17:55
Modern family
18:20
Modern family
18:50
Young Sheldon
19:10
Young Sheldon
19:30
The Graham Norton show
20:30
The Cool Kids
21:00
Drunk history
21:30
Modern family
22:00
Modern family
22:30
How I met your mother
22:55
How I met your mother
23:25
Friends
23:50
Friends
0:10
Bob's burgers
0:35
Bob's burgers
1:05
Drunk history
1:35
Drunk history
2:05
Drunk history
2:25
Drunk history
2:50
Comedy Central Roasts Gabbers
3:30
Popoz
3:50
Popoz
4:10
Comedy Central Roasts De Motorclub
4:50
Popoz
5:10
Popoz
5:30
Drunk history
Geen programmering
5:35
Let's go viral
6:00
Let's go viral
7:01
Let's go viral
8:03
Let's go viral
9:04
Let's go viral
10:05
The middle
10:33
The middle
11:01
The middle
11:29
Raising Hope
11:57
Raising Hope
12:18
Raising Hope
12:46
Raising Hope
13:14
This is us
14:08
This is us
15:03
Laugh out loud
16:02
Dharma & Greg
16:30
Dharma & Greg
16:59
Dharma & Greg
17:27
Dharma & Greg
17:56
Dharma & Greg
18:17
Laugh out loud
19:16
The Simpsons
19:44
The Simpsons
20:12
APB
21:06
Crime scene investigation
22:02
The walking dead
22:59
American horror story
23:58
9-1-1
0:54
De bunker
1:55
De bunker
2:40
De bunker
3:22
De bunker
4:06
De bunker
4:56
De bunker
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Edge of Alaska
6:45
Bear Grylls: Born survivor
7:30
Deadliest catch
8:15
Tanked
9:00
FantomWorks
9:45
Kindig customs
10:30
Fast n' loud
11:15
Salvage hunters: Classic cars
12:05
Alaska: The last frontier
12:50
Treasure quest
13:40
Impossible engineering
14:30
Gold rush
15:20
Fish or die
16:10
Barnwood builders
17:00
Wheeler dealers
18:00
Baggage battles
18:30
Salvage hunters
19:30
Salvage hunters
20:30
Gold rush
21:30
Tip
Gold rush: White water
22:30
Alaska: The last frontier
23:30
Fast n' loud
0:30
Edge of Alaska
1:30
Baggage battles
2:00
Gold rush
2:50
Tip
Gold rush: White water
3:40
De haven van Rotterdam
4:05
De haven van Rotterdam
4:30
Gold rush
5:15
Building Alaska
Geen programmering
6:00
Storage wars: Canada
6:25
Storage wars: Canada
6:50
Storage wars: Canada
7:15
Science of stupid
7:40
Science of stupid
8:05
Dog whisperer
8:50
Dog whisperer
9:40
Ultimate airport Dubai
10:25
Ultimate airport Dubai
11:10
Ultimate airport Dubai
12:00
Nazi megastructures
13:00
Nazi megastructures
14:00
Inside: Tokyo Mafia
15:00
Drain the oceans
16:00
Hot roads world's most dangerous roads
17:00
Buy it, fix it, sell it
18:00
Yukon gold
19:00
The incredible dr. Pol
20:00
Air crash investigation
21:00
Europe from above
22:00
Chasing the Equinox
23:00
Stonehenge decoded
0:00
Drugs inc.
1:00
War junk
2:05
Genius
2:55
Drugs inc.
3:45
Drugs inc.
4:30
Ultimate airport Dubai
5:15
Science of stupid
5:40
Science of stupid
Geen programmering
6:00
My 600lb Life
6:50
My cat from hell
7:40
Fixer upper
8:30
Something borrowed, something new
8:55
Say yes to the dress
9:45
90 Days to wed
11:35
Say yes to the dress
12:00
Say yes to the dress
12:30
Something borrowed, something new
13:00
Say yes to the dress
14:00
Say yes to the dress Canada
14:30
The family Chantel
15:30
Flip or flop
16:00
Fixer upper
17:00
International househunters
17:30
International househunters
18:00
My 600lb Life
19:00
Something borrowed, something new
19:30
Say yes to the dress
20:30
My 600lb Life
22:30
The bad skin clinic
23:30
Body fixers
0:30
Bevallen met ...
1:30
Curvy brides boutique
1:55
Curvy brides boutique
2:20
Something borrowed, something new
2:20
Curvy brides boutique
2:45
Say yes to the dress
2:45
Curvy brides boutique
3:10
Curvy brides boutique
3:35
Curvy brides boutique
4:00
Curvy brides boutique
4:25
Curvy brides boutique
4:45
Fixer upper
5:35
Flip or flop
Geen programmering
6:00
Mickey Mouse clubhuis
6:23
Mickey Muis maar mee
6:30
Mickey en de Roadsterracers
6:40
Mickey en de Roadsterracers
7:05
Mickey en de Roadsterracers
7:25
Mickey And the Roadster Racers - Chip An ...
7:30
PJ Masks
7:55
PJ Masks
8:18
PJ Masks
8:30
Elena van Avalor
8:53
Elena van Avalor
9:15
Puppy Dog Pals
9:40
Puppy Dog Pals
10:00
Muppet Babies Vertellen
10:25
Muppet Babies Vertellen
10:45
The Lion Guard
11:10
The Lion Guard
11:35
Vampirina
12:00
Go Away Unicorn!
12:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:40
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:59
Disney Mickey Mouse
13:00
Sadie Sparks
13:39
Mickey Mouse
13:40
Beestjes Hotel
14:00
Best Bugs Forever
14:01
Best Bugs Forever
14:19
Mickey Mouse
14:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
14:45
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
15:09
Disney Mickey Mouse
15:10
DuckTales
15:30
DuckTales
15:49
Mickey Mouse
15:50
Groen in de Grote Stad
16:19
Mickey Mouse
16:20
Groen in de Grote Stad
16:40
Sadie Sparks
16:59
Disney Mickey Mouse
17:00
Amphibia
17:34
Mickey Mouse
17:35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:24
Mickey Mouse
18:25
Gravity Falls
18:44
Disney Mickey Mouse
18:45
Gravity Falls
19:09
Mickey Mouse
19:10
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
19:30
Summer Camp
19:55
Summer Camp
20:20
Raven's Home
20:45
De Middelste van 7
21:05
Jessie
21:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:10
LoliRock
22:30
LoliRock
22:50
De Psammy Show
23:00
De Psammy Show
23:12
De Psammy Show
23:22
De Psammy Show
23:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
23:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
0:10
LoliRock
0:30
LoliRock
0:52
De Psammy Show
1:05
De Psammy Show
1:15
De Psammy Show
1:25
PJ Masks
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:40
LoliRock
3:00
LoliRock
3:25
De Psammy Show
3:37
De Psammy Show
3:49
De Psammy Show
4:10
PJ Masks
4:34
PJ Masks
5:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:40
LoliRock
Geen programmering
6:00
Loop Hart van Nederland
7:00
TV Winkel
15:05
Huizenjacht
16:00
Huizenjacht
16:55
Huizenjacht
17:50
Castle
18:45
Ghost whisperer
19:35
Ghost whisperer
20:30
Castle
21:25
Castle
22:20
Tip
Chicago fire
23:10
Tip
Chicago fire
0:05
The mysteries of Laura
0:55
Astro tv
2:25
Tommy teleshopping
4:55
Loop Hart van Nederland
Geen programmering
5:35
Dutch Ridiculousness
6:00
The Wake Up Club
7:00
Seven Eleven
8:00
MTV's Top 10
9:00
Then vs Now
10:00
Nick Cannon Presents: Wild 'N Out
10:30
The Challenge: War of the Worlds
11:55
The Challenge: War of the Worlds
13:10
The Challenge: War of the Worlds
14:30
Teen Mom 2
15:25
Teen Mom 2
16:25
RuPaul
17:30
RuPaul
18:30
Catfish: The tv show
19:30
Catfish: The tv show
20:30
Teen Mom UK
21:30
Teen Mom UK
22:30
Jersey Shore Family Vacation
23:30
Ridiculousness
0:05
Ridiculousness
0:30
Ridiculousness
1:00
RuPaul
2:00
Geordie OGs
2:40
The Charlotte Show
3:25
Ex on the Beach
4:10
Ex on the Beach
4:55
Just Tattoo of Us
Geen programmering
Geen programmering
5:00
Dora
5:23
Shimmer en Shine
5:45
Rusty rivets
6:10
Blaze and the monster machines
6:35
Paw Patrol
6:46
Paw Patrol
7:00
The Boss Baby: Back in Business
7:30
De Ludwigs
7:40
De Ludwigs
7:58
De Thundermans
8:28
Alvinnn!!! en de Chipmunks
8:39
Alvinnn!!! en de Chipmunks
8:57
Paw Patrol
9:09
Paw Patrol
9:27
Top Wing
9:55
Becca's Bende
10:25
Butterbean's Café
10:53
Op stap met Dirk Scheele
11:03
Nella de ridderprinses
11:20
Abby Hatcher
11:49
Sunny Day
12:11
LEGO® City Avonturen
12:28
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
12:57
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
13:26
Henry Danger
13:55
Huize Herrie
14:23
Huize Herrie
14:42
Atchoo
14:52
Atchoo
15:02
Op weg naar Pakjesavond - Sint vermist!
15:12
Op weg naar Pakjesavond - Sint vermist!
15:30
Kung Fu Panda
16:00
SpongeBob SquarePants
16:11
SpongeBob SquarePants
16:30
The Boss Baby: Back in Business
16:59
Huize Herrie
17:10
Huize Herrie
17:29
De Ludwigs
17:39
De Ludwigs
17:58
Henry Danger
18:27
Lost in Oz
18:55
Lost in Oz
19:18
De Ludwigs
19:36
De Ludwigs
19:54
Game Shakers
20:22
De Thundermans
20:50
De Thundermans
21:17
SpongeBob SquarePants
21:30
Cool Factor
21:48
Droomkamers
22:10
Droomkamers
22:30
Nachtwacht
22:52
Nachtwacht
23:16
De Ludwigs, op jacht naar de Stenen Schat
23:27
De Ludwigs, op jacht naar de Stenen Schat
23:39
De Ludwigs, op jacht naar de Stenen Schat
23:50
De Ludwigs, op jacht naar de Stenen Scha ...
23:59
Kenan & Kel
0:22
The angry beavers
0:46
Alvinnn!!! en de Chipmunks
1:09
Alvinnn!!! en de Chipmunks
1:31
Alvinnn!!! en de Chipmunks
1:54
Winx club
2:16
Winx club
2:38
Rabbids invasie
2:46
Vang Blake!
3:06
Vang Blake!
3:28
Winx club
3:50
Winx club
4:12
Winx club
4:35
Winx club
Geen programmering
Geen programmering
5:10
De streken van Wim
5:35
Wat eten we vandaag?
5:45
Wat eten we vandaag?
6:00
Jamie at home
6:30
Jamie at home
6:55
Jamie at home
7:25
Jamie at home
7:55
Anthony Bourdain parts unknown
8:40
Sara's Australia unveiled
9:05
The Hairy Bikers' Asian Adventure
10:10
Jamie at home
10:45
Jamie at home
11:10
Jamie at home
11:40
Jamie at home
12:10
Wat eten we vandaag?
12:25
Sara's Australia unveiled
12:55
James Martin's home comforts
13:50
Anthony Bourdain parts unknown
14:40
Wat eten we vandaag?
14:55
James Martin's Great British Adventure
15:50
Around the world with Manu Feildel
16:45
Wat eten we vandaag?
17:00
Grenzeloos koken
17:15
The Hairy Bikers' Asian Adventure
18:30
Mary Berry everyday
19:05
Anthony Bourdain parts unknown
20:00
Mounirs kookschool
21:00
James Martin's Great British Adventure
22:00
Around the world with Manu Feildel
23:00
Wat eten we vandaag?
23:20
Mounirs kookschool
0:20
James Martin's Great British Adventure
1:20
Around the world with Manu Feildel
2:15
Mijn pop-up restaurant!
3:15
Mijn pop-up restaurant!
4:15
Mijn pop-up restaurant!
Geen programmering
Geen programmering
5:10
New tricks
6:00
Call the midwife
6:55
Call the midwife
7:50
Midsomer murders
8:40
Midsomer murders
9:30
Midsomer murders
10:25
Midsomer murders
11:15
New tricks
12:10
Dalziel and Pascoe
13:00
Dalziel and Pascoe
13:50
Tip
Father Brown
14:40
Midsomer murders
15:30
Midsomer murders
16:15
New tricks
17:10
Dalziel and Pascoe
18:05
Dalziel and Pascoe
19:00
Midsomer murders
20:00
Midsomer murders
21:00
Tip
Midsomer murders
22:00
Deep water
23:00
The White Princess
0:05
Catastrophe
0:30
Midsomer murders
1:15
Deep water
2:05
The White Princess
3:00
Catastrophe
3:40
Deep water
4:30
Midsomer murders
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Herfstbeelden
10:00
Sporza: Voetbal - FIFA U17
11:45
Herfstbeelden
12:20
Dagelijkse kost
12:35
Blokken
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Iedereen beroemd
13:50
Thuis
14:15
First dates
15:00
Poldark
16:00
Sporza: Tennis - Daviscup
18:04
Het journaal update
18:10
Weer
18:15
Dagelijkse kost
18:30
Blokken
19:00
Journaal
19:40
Iedereen beroemd
20:05
Weer
20:10
Thuis
20:40
Mij overkomt het niet
21:15
Unit 42
22:05
Journaal
22:20
Weer
22:25
First dates
23:10
The last ship
23:49
Keno
23:50
Dagelijkse kost
0:05
Iedereen beroemd
0:25
Herhalingen
Geen programmering
9:00
Herfstbeelden
12:30
Rolkrant
14:00
Ketnet Junior
18:00
Sporza: Tennis: Daviscup
20:00
Terzake
20:30
De afspraak
21:20
Wissel van de macht
22:15
Poulidor Premier
23:20
Winteruur
23:35
The Oslo killing
0:15
Herhalingen
Geen programmering
5:00
Curling
6:30
Curling
8:00
Curling
11:00
Zwemmen
12:00
Curling
15:00
Autosport
15:30
Autosport
16:00
Autosport
16:30
Schansspringen
17:30
Schansspringen
18:30
Curling
19:55
Bulletin
20:00
Tip
Curling: EK in Helsingborg (Zweden)
23:00
Bulletin
23:10
Snooker
1:00
Autosport
1:30
Curling
3:00
Autosport
3:30
Autosport
4:00
Autosport
4:30
Alpineskiën
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Breakfast
10:15
Dom Does America
11:00
Homes Under the Hammer
12:00
Claimed and Shamed
12:45
Ill Gotten Gains
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News
14:45
Doctors
15:15
Father Brown
16:00
Escape to the Country
16:45
Money for Nothing
17:30
The Repair Shop
18:15
Pointless
19:00
BBC News
20:00
The One Show
20:30
Critical Incident
21:00
EastEnders
21:30
Room 101
22:00
Panorama
23:00
BBC News
23:45
The Young Offenders
0:15
Earth From Space
1:20
BBC News
Geen programmering
7:30
Dom Does America
8:15
Flog It!
9:00
Sign Zone: Meet the Bears
10:00
BBC News
11:00
Victoria Derbyshire
12:00
BBC Newsroom Live
13:00
Politics Live
14:00
Street Auction
14:30
Chase the Case
15:15
Coast and Country Auctions
16:00
Who Do You Think You Are?
17:00
Yes chef
17:45
Eggheads
18:15
Flog It!
19:00
Richard Osman's House of Games
19:30
Strictly Come Dancing - It Takes Two
20:00
Celebrity Antiques Road Trip
21:00
Only Connect
21:30
University Challenge
22:00
Vienna Blood
23:30
Newsnight
0:15
Travels in Trumpland with Ed Balls
1:15
Sign Zone: The Apprentice
2:15
Sign Zone: Countryfile
3:15
Flatmates
3:45
Flatmates
4:10
This is BBC Two
Geen programmering
1:50
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
2:35
Tip
Silent witness
3:30
Silent witness
4:20
Bargain Hunt
5:05
DIY SOS
6:00
Bargain Hunt
6:45
Bargain Hunt
7:30
DIY SOS
8:20
Keeping Up Appearances
8:50
Atlantis
9:35
Atlantis
10:20
Doctors
10:45
Casualty
11:35
Atlantis
12:20
Keeping Up Appearances
12:50
Bargain Hunt
13:35
DIY SOS
14:25
Casualty
15:15
Atlantis
16:00
Atlantis
16:45
Keeping Up Appearances
17:15
Keeping Up Appearances
17:45
Doctors
18:15
DIY SOS
19:05
The Musketeers
20:00
Doctors
20:30
EastEnders
21:00
Call the midwife
21:55
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
22:40
Back
23:05
Inside No. 9
23:35
Tip
Silent witness
0:25
Silent witness
Geen programmering
Geen programmering
5:30
Morgenmagazin
9:00
Tagesschau
9:05
Live nach Neun
9:55
Sturm der Liebe
10:45
Meister des Alltags
11:15
Wer weiss denn sowas?
12:00
Tagesschau
12:15
Buffet
13:00
Mittagsmagazin
14:00
Tagesschau
14:10
Rote Rosen
15:00
Tagesschau
15:10
Sturm der Liebe
16:00
Tagesschau
16:10
Verrückt nach Meer
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Wer weiss denn sowas?
18:50
Heiter bis tödlich - Morden im Norden
19:45
Wissen vor acht - Zukunft
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Operation Bahn
21:00
Hart aber fair
22:15
Tagesthemen
22:45
Abnehmen um zu überleben
23:30
London Calling - Briefe aus dem Kalten Krieg
0:15
Nachtmagazin
0:35
Tatort
2:05
Tagesschau
2:10
Hart aber fair
3:25
London Calling - Briefe aus dem Kalten Krieg
4:10
Brisant
4:40
Tagesschau
4:45
Abnehmen um zu überleben
Geen programmering
Geen programmering
6:25
Tiere suchen ein Zuhause
7:20
Was geht mich das an?
7:50
Was geht mich das an?
8:20
Wissen macht Ah!
8:50
Mit Rucksack von Duisburg um die Welt
9:20
Hallo Schatz - Vom Plunder zum Prachtstück
10:05
Aktuelle Stunde
10:25
Westpol
10:55
Planet Wissen
11:55
Nashorn, Zebra & Co.
12:45
WDR aktuell
13:05
Elefant, Tiger und co.
13:55
Lichters Schnitzeljagd
14:25
Tierärztin Dr. Mertens
15:10
Tierärztin Dr. Mertens
16:00
WDR aktuell
16:15
Hier und heute
18:00
Aktuell/Lokalzeit
18:15
Servicezeit
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
Land und lecker
21:00
Der Vorkoster
21:45
WDR aktuell
22:10
Donya - Unterwegs im Westen
22:40
Landleben - Geschichten aus NRW
23:25
Holocaust - Die Geschichte der Familie Weiss
1:40
Erlebnisreisen
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
Geen programmering
6:20
Die Fallers - Eine Schwarzwaldfamilie
6:50
Lieb und teuer
7:20
Rote Rosen
8:10
Sturm der Liebe
9:00
Nordmagazin
9:30
Hamburg Journal
10:00
Schleswig-Holstein Magazin
10:30
buten un binnen
11:00
Hallo Niedersachsen
11:35
Einfach genial!
12:00
Elefant, Tiger und co.
12:25
In aller Freundschaft
13:10
In aller Freundschaft
14:00
NDR Info
14:15
Die Nordstory
15:15
Gefragt - Gejagt
16:00
NDR Info
16:20
Mein Nachmittag
17:10
Leopard, Seebär & Co.
18:00
Ländermagazine
18:15
Die Nordreportage
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Markt
21:00
Mehr wissen - besser leben
21:45
NDR Info
22:00
betrifft ...
22:45
Kulturjournal
23:15
Beck
0:40
Mehr wissen - besser leben
1:25
Rainer Sass: So isst der Norden!
1:55
Markt
2:45
Hallo Niedersachsen
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
Geen programmering
6:00
Guten Morgen Deutschland
8:30
Teleshopping Österreich
8:30
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
9:00
Unter uns
9:30
Alles was zählt
10:00
Der Blaulicht-Report
11:00
Der Blaulicht-Report
12:00
Punkt 12
14:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
15:00
Schätze aus Schrott
16:00
Mensch Papa! Väter allein zu Haus
17:00
Herz über Kopf
17:30
Unter uns
18:00
Explosiv - Das Magazin
18:30
Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15
Bauer sucht Frau
22:15
Extra - Das RTL Magazin
23:25
Spiegel TV
0:00
RTL Nachtjournal
0:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30
Die Alltagskämpfer - ÜberLeben in Deutschland
1:15
Ohne Filter - So sieht mein Leben aus!
1:45
Der Blaulicht-Report
2:35
Der Blaulicht-Report
3:25
Der Blaulicht-Report
4:15
Der Blaulicht-Report
5:05
Der Blaulicht-Report
5:25
Exclusiv - Das Star-Magazin
5:35
Explosiv - Das Magazin
Geen programmering
5:30
Sat.1-Frühstücksfernsehen
10:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
11:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
12:00
Anwälte im Einsatz
13:00
Anwälte im Einsatz
14:00
Auf Streife
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Klinik am Südring
17:00
Klinik am Südring - Die Familienhelfer
17:30
Klinik am Südring
18:00
Die Ruhrpottwache
19:00
Genial daneben - Das Quiz
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
Hannah Mangold & Lucy Palm - Tod im Wald
22:20
Akte
23:25
Dem Tod auf der Spur
0:20
Promis Privat - Mein (fast) perfektes Leben
1:20
Promis Privat - Mein (fast) perfektes Leben
2:05
Promis Privat - Mein (fast) perfektes Leben
2:45
Promis Privat - Mein (fast) perfektes Leben
3:30
Promis Privat - Mein (fast) perfektes Leben
4:10
Auf Streife
4:45
Auf Streife
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Ben 10
6:10
Ben 10
6:25
Teen Titans Go! - Elements
6:34
Teen Titans Go! - Elements
6:55
Unikitty
7:05
Unikitty
7:25
De wonderlijke wereld van Gumball
7:35
De wonderlijke wereld van Gumball
7:55
De wonderlijke wereld van Gumball
8:05
De wonderlijke wereld van Gumball
8:25
Teen Titans Go! - Elements
8:35
Teen Titans Go! - Elements
8:50
Victor en Valentino
9:00
Victor en Valentino
9:20
Craig van de Kreek
9:30
Craig van de Kreek
9:45
Wat beren leren
9:55
Wat beren leren
10:15
De wonderlijke wereld van Gumball
10:25
De wonderlijke wereld van Gumball
10:45
De wonderlijke wereld van Gumball
10:55
De wonderlijke wereld van Gumball
11:15
Unikitty
11:25
Unikitty
11:45
The Tom & Jerry Show
11:51
The Tom & Jerry Show
11:58
The Tom & Jerry Show
12:15
The Tom & Jerry Show
12:22
The Tom & Jerry Show
12:29
The Tom & Jerry Show
12:40
Wat beren leren
12:50
Wat beren leren
13:10
Clarence
13:20
Clarence
13:30
Clarence
13:41
Clarence
13:51
Clarence
14:01
Clarence
14:40
De wonderlijke wereld van Gumball
14:50
De wonderlijke wereld van Gumball
15:00
De wonderlijke wereld van Gumball
15:10
De wonderlijke wereld van Gumball
15:25
Unikitty
15:35
Unikitty
15:50
Teen Titans Go! - Elements
16:00
Teen Titans Go! - Elements
16:20
Victor en Valentino
16:30
Victor en Valentino
16:50
De wonderlijke wereld van Gumball
17:00
De wonderlijke wereld van Gumball
17:11
De wonderlijke wereld van Gumball
17:30
De wonderlijke wereld van Gumball