TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Fox Sports 1

Eurosport 2

Boomerang

5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX Geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:10
Goedemorgen Nederland
7:30
NOS Journaal
7:40
Goedemorgen Nederland
8:00
NOS Journaal
8:10
Goedemorgen Nederland
8:30
NOS Journaal
8:40
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
NOS Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
NOS Journaal
10:15
Tijd voor MAX
11:05
De wereld draait door
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:40
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:20
Na het nieuws
14:00
NOS Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:40
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
15:45
Pauw
16:48
Socutera
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:55
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:00
De wereld draait door
20:00
NOS Journaal
20:35
Radar
21:30
Tip
Droomhuis gezocht
22:20
Tip
Het geheime dagboek van Hendrik Groen
23:00
Pauw
0:00
NOS Journaal
0:20
Pauw
1:20
EenVandaag
1:55
NOS Journaal
2:10
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:38
NOS Journaal
7:42
NOS Journaal
7:46
NOS Journaal
7:50
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:38
NOS Journaal
8:45
Jeugdjournaal met gebarentolk
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Metterdaad
9:25
Tip
Andere tijden
10:00
Buitenhof
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:25
NOS Journaal
11:35
NOS Journaal
11:55
Café Lazarus
12:25
BinnensteBuiten
12:58
Politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:20
Studio voetbal
14:20
Rail away
14:55
Tip
Moeder aan de lijn
16:00
NOS Journaal
16:10
Blauw bloed
16:45
Metterdaad
17:00
NOS Journaal
17:15
Met het mes op tafel
17:45
Tip
De aardappeleters
18:20
Tel je zegeningen!
18:45
Tip
BinnensteBuiten
19:15
Typisch: Dwingeloo
19:50
Met het mes op tafel
20:30
2Doc: Heb je kinderen?
22:00
Nieuwsuur
22:55
Tip
Hotel Athene
23:40
Podium Witteman
0:40
De nachtzoen
0:55
Nieuwsuur
1:50
Nieuwsuur
Geen programmering
6:25
Pingu
6:35
Bumba
6:40
Sesamstraat
6:55
TikTak
7:00
Zin in Zappelin
7:05
Dropje
7:10
Zin in Zappelin
7:15
Ziggy en de Zootram
7:24
Zin in Zappelin
7:25
Ringel Singel 19
7:35
Ringel Singel 19
7:41
Zin in Zappelin
7:45
De boterhamshow
7:59
Zin in Zappelin
8:05
Buurman en Buurman hebben een nieuw huis
8:10
Mike de ridder
8:20
Angelina ballerina
8:35
Inui
8:45
Jeugdjournaal
8:50
Ernest & Celestine
9:05
Waffel de wonderhond
9:15
Wickie de Viking
9:25
Kindertijd
9:50
Vacant
9:58
Mijn petsaurus
10:00
Maan en ik
10:25
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:30
Clangers
10:40
Bing
10:50
Sesamstraat: 10 voor ...
11:00
Olivia
11:15
Bol & Smik
11:25
K3 dansstudio
11:40
Calimero
11:55
Leo & Tijg
12:05
Apennoten XL
12:20
Heuvellandziekenhuis
12:30
Babar en de belevenissen van Badou
12:40
Peter Pan
13:10
Kindertijd
13:35
Nelli en Nora
13:40
Zappelin go
13:50
Pim en Pom
13:55
Koekiemonsters eetkar
14:00
Sesamstraat
14:15
Barbapapa rond de wereld
14:20
BabyBeestenBoel
14:30
Jungle book
14:41
Bernard
14:45
Machtige Mike
14:55
Puppy patrol
15:20
Remy en Juliyat
15:40
Peperbollen
16:10
Lucas etc.
16:20
SpangaS
16:30
#forever
16:40
#forever
16:55
Checkpoint
17:20
Willem Wever
17:45
Freeks wilde wereld
18:00
Remy en Juliyat
18:20
De regels van Floor
18:30
SpangaS
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:25
Tip
I spy
21:30
Tip
Narcostaat
22:10
Zondag met Lubach
22:50
Stacey Dooley sleeps over
23:40
De wereld draait door
0:40
Tip
I spy
1:45
Tip
Narcostaat
2:25
De wereld draait door
3:25
De wereld draait door
4:14
Tekst tv
Geen programmering
6:20
Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
6:30
Nieuws
6:45
Nieuws
7:00
Nieuws
7:15
Nieuws
7:30
Nieuws
7:45
Nieuws
8:00
Nieuws
8:15
Nieuws
8:30
Nieuws
8:45
Nieuws
9:00
Nieuws
9:10
RTL Boulevard
10:00
Koffietijd
11:00
Tip
Goede tijden, slechte tijden
11:35
The bold and the beautiful
12:10
ER
13:10
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
13:45
De bloemenstal
14:05
Beau
15:05
Dr. Phil
16:00
Tip
Rooijakkers over de vloer
17:00
5 uur live
18:00
Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:50
RTL pakt uit!
19:55
Weer
20:00
Goede tijden, slechte tijden
20:30
Tip
Voor hetzelfde geld
21:30
Bureau Burgwallen
22:30
Beau
23:35
Nieuws
23:50
Weer
23:55
RTL Boulevard
0:50
Beau
1:55
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
2:01
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
5:30
RTL De journal
6:00
Teleshop 4: Mediashop
7:30
Teleshop 5: Online gespot
8:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
9:50
Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
10:00
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
10:35
Teleshop 5: Kortingsbrigade.nl
10:45
Teleshop 5: Thane
11:00
Teleshop 4: Mediashop
12:30
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
13:30
Teleshop 5: Dit is mijn toekomst
13:45
Teleshop 4: Mediashop
14:20
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:40
Makelaars met een missie
17:40
Dr. Phil
18:30
Deurwaarders UK
19:30
Horrorhuurders & huisjesmelkers
20:30
Holland's next top model
21:30
Nienke & Resley weten het zeker
22:30
24 uur in de ER
23:30
Horrorhuurders & huisjesmelkers
0:30
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
7:45
Shownieuws
8:20
Huizenjacht
9:10
Lxry tv
10:10
Droomhuis op het platteland
11:15
Wat eten we?
12:00
Utopia
12:55
Lingo
13:25
Man bijt hond
13:55
Huizen onder de hamer
14:55
Huizen onder de hamer
15:55
Als de brandweer
16:55
The secret life of the zoo
17:30
Wat eten we?
18:00
Utopia
19:00
Hart van Nederland
19:15
Shownieuws
19:30
Man bijt hond
20:00
Lingo
20:30
Tip
Opgezadeld met Britt
21:30
RICO
22:30
Hart van Nederland
22:55
Shownieuws
23:30
Piets weerbericht
23:35
Man bijt hond
0:05
Utopia
1:00
Astro TV
5:45
Teleshop 7: Car tracks
6:00
Teleshop 4: Mediashop
6:30
De Daltons
6:35
De Daltons
6:45
De Daltons
6:50
Power rangers beast morphers
7:15
LEGO Ninjago
7:25
Bakugan: Battle planet
7:40
Pokémon
8:05
Inazuma Eleven
8:25
Draken: Race naar de rand
8:50
De uil
8:55
De uil
9:06
Rox
9:30
Flodder
10:00
Flodder
10:30
Married with children
11:00
Married with children
11:30
'Allo 'allo!
12:00
Bezopen bestuurders
12:30
Bezopen bestuurders
13:00
Idioten op de weg
13:30
Stop! Politie
14:30
Stop! Politie
15:30
Pawn stars
16:00
Pawn stars
16:30
Married with children
17:00
Married with children
17:30
Flodder
18:00
Flodder
18:30
'Allo 'allo!
19:00
Idioten op de weg
19:30
Stop! Politie
20:30
Tip
The Thomas Crown Affair
23:00
Tip
Lord of War
1:35
UEFA Europa League magazine
2:10
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Loop Hart van Nederland
7:30
TV Winkel
8:00
Tommy teleshopping
11:25
Astro TV
13:25
Tommy teleshopping
14:25
MasterChef Australië
15:25
Het blok Australië
16:15
House rules Australië
17:15
Tip
Citroenstraat 10
17:20
Het blok Australië
18:20
House rules Australië
19:25
MasterChef Australië
20:25
Net 5 exclusief
20:30
Tip
La La Land
23:05
Tip
The Great Gatsby
1:45
Astro TV
5:45
Loop Hart van Nederland
Geen programmering
18:00
This is Star Wars
18:05
The big bang theory
18:30
Two and a half men
18:55
Two and a half men
19:25
Tip
The big bang theory
19:55
The big bang theory
20:30
Veronica Inside
22:20
Komt een man bij de dokter
22:50
Café Hendriks & Genee
23:50
The jail: 60 Days in
0:50
This is Star Wars
0:55
Utopia
1:40
Astro TV
4:00
Pause
Geen programmering
6:01
Undercover Kat
6:20
Undercover Kat
6:45
Gravity Falls
7:09
Gravity Falls
7:12
Gravity Falls
7:36
DuckTales
7:57
Ducktales
8:19
Groen in de Grote Stad
8:45
Ruimtekuikens in de ruimte
9:08
Ruimtekuikens in de ruimte
9:30
Furiki Wheels
9:47
Furiki Wheels
10:05
The Gronks
10:40
The Gronks
11:04
Paf de hond
11:11
Paf de hond
11:19
Paf de hond
11:27
Paf de hond
11:34
Paf de hond
11:41
Paf de hond
11:49
Zip Zip
11:59
Zip Zip
12:13
Zip Zip
12:23
Zip Zip
12:36
Gravity Falls
13:00
Gravity Falls
13:24
Groen in de Grote Stad
13:48
Mini Ninjas
13:58
Mini Ninjas
14:09
Mini Ninjas
14:19
Mini Ninjas
14:30
Pokemon - XYZ - Een reis door onbekend gebied
14:53
Pokemon - XYZ - Een reis door onbekend gebied
15:17
Pokemon - XYZ - Een reis door onbekend gebied
15:40
Phineas and Ferb
16:05
Phineas and Ferb
16:25
Phineas and Ferb
16:50
Mech-X4
17:14
Disney 11
17:35
Star Wars Resistance
4:00
Ruimtekuikens in de ruimte
4:22
Ruimtekuikens in de ruimte
4:44
Furiki Wheels
5:06
Furiki Wheels
5:28
The Gronks
5:50
The Gronks
Geen programmering
6:30
Koala broertjes
6:40
Elias
6:53
Sid de slimmerik
6:56
Wissper
7:03
Prinsessia
7:20
Ernst, Bobbie en de rest
7:29
Piet Piraat
7:34
Robin Hood
7:46
Kerst op de wonderschool
7:57
Lego city
7:59
Brandweerman Sam
8:11
Dr. Panda
8:18
Bibaboerderij
8:33
Molang
8:37
2 kleine kleutertjes
8:40
Leren met Jokie
8:43
Sophie de giraf
8:48
Juf Roos
8:53
BW TV
9:00
StoryZoo
9:10
Thomas de stoomlocomotief
9:23
Super Wings
9:34
Robocar poli
9:46
Sprookjesboom show
9:54
Chuggington
10:04
Airport: Winky's avonturen
10:14
Sprookjesboomfeest
10:33
Tee and Mo
10:40
Beertje Pol
10:55
Musti
11:00
De opmerkelijke meneer King
11:08
Gonnie & Gijsje
11:13
Fien & Teun
11:22
Little people
11:34
Ella de olifant
11:44
Hello Kitty and friends
12:00
Enchantimals
12:13
My little pony
12:34
Super 4
12:48
Mijn ridder en ik
13:00
Brandweerman Sam
13:10
Om nom
13:14
Transformers: Rescue Bots Academy
13:27
Dinotrux
13:51
Lalaloopsy
14:16
Monchhichis
14:26
Strawberry shortcake
14:50
Tashi
15:01
Mr. Bean
15:15
Suske en Wiske junior
15:25
Lang leve koning Julien
15:48
Het regent gehaktballen
15:59
Miss Moon
16:13
Polly pocket
16:40
Lego friends: Girls on a mission
16:50
Barbie Dreamtopia
17:00
Burgers' Zoo en waarom
17:05
Goede tijden, slechte tijden
17:35
The bold and the beautiful
18:05
The bold and the beautiful
18:35
Grey's anatomy
19:30
ER
20:30
Tip
Christmas Cupcakes
22:30
Tip
A Rose for Christmas
0:15
Grey's anatomy
1:15
Teleshop 8: Mediashop
2:01
Teleshop 8: Mediashop
5:50
Nieuws
6:00
Nieuws
6:20
Nieuws
6:30
Undercover boss USA
7:30
Best of bright
8:00
Voorbeurs
8:10
Voorbeurs
8:20
Voorbeurs
8:30
Voorbeurs
8:40
Voorbeurs
8:50
Voorbeurs
9:00
RTL Z Nieuws
9:15
RTL Z Nieuws
9:30
Kijkers aan Z
10:00
RTL Z Nieuws
10:15
RTL Z Nieuws
10:30
How it's done
11:00
RTL Z Nieuws
11:15
RTL Z Nieuws
11:30
RTL Z Nieuws
11:45
RTL Z Nieuws
12:00
RTL Z Nieuws
12:15
RTL Z Nieuws
12:30
RTL Z Nieuws
12:45
RTL Z Nieuws
13:00
Beurs inside
13:15
Beurs inside
13:30
Beurs inside
13:45
Beurs inside
14:00
The most
14:15
The most
14:30
Buitenlucht
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
Beurs inside
15:30
RTL Z Nieuws
15:45
RTL Z Nieuws
16:00
RTL Z Nieuws
16:15
Beurs inside
16:30
Best of bright
17:00
RTL Z Nieuws
17:15
Beurs inside
17:30
RTL Z Nieuws
17:45
RTL Z Nieuws
18:00
Pawn stars
18:30
Pawn stars
19:00
Pawn stars
19:30
American pickers
20:30
Natuur op Z: Iceland - A wild life
21:30
Natuur op Z: Ghost bear
22:30
Natuur op Z: Nature's miniature miracles
23:30
Rijke jongeren gaan dakloos
0:30
Rijke jongeren gaan dakloos
1:30
Rijke jongeren gaan dakloos
2:20
Nieuws
2:30
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Bob's burgers
6:26
South Park
6:54
South Park
7:22
The Graham Norton show
8:22
Family guy
8:50
South Park
9:18
South Park
9:46
Family guy
10:13
Family guy
10:40
Bob's burgers
11:00
Bob's burgers
11:27
Friends
11:56
Friends
12:25
How I met your mother
12:52
How I met your mother
13:19
Modern family
13:47
Modern family
14:15
South Park
14:42
South Park
15:03
Family guy
15:30
Family guy
15:58
Bob's burgers
16:25
Bob's burgers
16:51
Friends
17:20
Friends
17:48
How I met your mother
18:15
How I met your mother
18:42
Modern family
19:02
Modern family
19:30
The Graham Norton show
20:29
Single Parents
20:57
The Other Two
21:25
Jeff Ross Presents Roast Battle II
22:21
Modern family
22:49
Modern family
23:17
How I met your mother
23:45
How I met your mother
0:06
Friends
0:35
Friends
1:04
Bob's burgers
1:31
Bob's burgers
1:57
South Park
2:18
South Park
2:38
Most Ridiculous
2:59
Most Ridiculous
3:20
Takeshi's Castle Thailand
3:41
Takeshi's Castle Thailand
4:03
The Daily Show
4:28
Most Ridiculous
4:49
Most Ridiculous
5:11
Takeshi's Castle Thailand
5:36
Takeshi's Castle Thailand
5:10
Laugh out loud
6:00
Laugh out loud
6:55
Laugh out loud
7:55
Laugh out loud
8:00
Laugh out loud
8:05
The Simpsons
8:30
The Simpsons
9:00
The Simpsons
9:25
The Simpsons
9:55
Dharma & Greg
10:20
Dharma & Greg
10:50
Dharma & Greg
11:15
Dharma & Greg
11:40
Superstore
12:00
Superstore
12:30
This is us
13:25
This is us
14:20
Million dollar listing NY
15:10
Million dollar listing NY
16:10
Storage wars: Canada
16:40
Storage wars: Canada
17:15
Superstore
17:40
Superstore
18:10
Dharma & Greg
18:35
Dharma & Greg
19:05
Laugh out loud
19:10
Laugh out loud
19:15
The Simpsons
19:40
The Simpsons
20:10
APB
21:05
Crime scene investigation
22:00
Salem
23:00
Salem
23:55
9-1-1
0:50
APB
1:45
American horror story
2:30
American horror story
3:15
Tip
Bones
4:00
Bones
4:45
Laugh out loud
4:50
Laugh out loud
4:55
Laugh out loud
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Edge of Alaska
6:45
Yukon men
7:30
Deadliest catch
8:15
Tanked
9:00
American chopper
9:45
Strip n' rip
10:30
Kindig customs
11:20
Fast n' loud
12:10
Garage gold
12:30
Garage gold
12:55
Salvage dawgs
13:15
Salvage dawgs
13:40
How it's made
14:05
How it's made
14:30
Alaska: The last frontier
15:20
Return to Chernobyl
16:10
Savage builds
17:00
Wheeler dealers
18:00
Baggage battles
18:30
Salvage hunters
19:30
Salvage hunters
20:30
Gold rush
21:30
Gold rush: White water
22:30
Wheeler dealers
23:30
Fast n' loud
0:30
Edge of Alaska
1:30
Baggage battles
2:00
Gold rush
2:50
Gold rush: White water
3:40
Treehouse masters
4:30
Gold rush
5:15
Building Alaska
Geen programmering
6:00
Storage wars: Canada
6:30
Storage wars: Canada
7:00
Science of stupid
7:25
Science of stupid
7:55
Science of stupid
8:20
Dog whisperer
9:15
Dog whisperer
10:15
Ultimate airport Dubai
11:00
Ultimate airport Dubai
12:00
Battles won and lost
13:00
Battles won and lost
14:00
Mars: Inside Space X
15:00
Drain the oceans
16:00
World's most extreme
17:00
Air crash investigation: Special report
18:00
Find it, fix it, sell it
19:00
The incredible dr. Pol
20:00
Air crash investigation
21:00
Europe from above
22:00
Nova
23:00
History of the Emirates: Ancient world and beyond
0:00
Drugs inc.
1:00
Storage wars: Canada
1:30
Storage wars: Canada
2:00
Storage wars: Canada
2:30
Storage wars: Canada
3:00
Nazi megastructures
4:00
Nazi megastructures
4:50
Air crash investigation
5:35
Science of stupid
Geen programmering
6:00
Body fixers
6:50
My cat from hell
7:40
Fixer upper
8:30
Something borrowed, something new
8:55
Say yes to the dress Benelux
9:45
90 Days to wed
11:35
Body fixers
12:30
Something borrowed, something new
13:00
Say yes to the dress Benelux
14:00
Say yes to the dress Canada
14:30
90 day fiancé: Happily ever after?
15:30
Flip or flop
16:00
Fixer upper
17:00
Vacation house for free
18:00
Body fixers
19:00
Something borrowed, something new
19:30
Say yes to the dress Benelux
20:00
Say yes to the dress Benelux
20:30
My 600lb Life
22:30
Body bizarre
23:30
Monsters inside me
0:30
Bevallen met ...
1:30
The bad skin clinic
2:20
Something borrowed, something new
2:45
Say yes to the dress Benelux
3:10
Say yes to the dress Benelux
3:35
Body fixers
4:20
My cat from hell
5:10
Vacation house for free
Geen programmering
6:00
Mickey Mouse clubhuis
6:23
Mickey Muis maar mee
6:30
Mickey en de Roadsterracers
6:40
Mickey en de Roadsterracers
7:05
Mickey en de Roadsterracers
7:30
PJ Masks
7:55
PJ Masks
8:18
PJ Masks
8:30
Elena van Avalor
8:53
Elena van Avalor
9:15
Puppy Dog Pals
9:40
Puppy Dog Pals
10:00
Muppet Babies Vertellen
10:25
Muppet Babies Vertellen
10:45
The Lion Guard
11:10
The Lion Guard
11:35
Vampirina
12:00
Go Away Unicorn!
12:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:45
Sadie Sparks
13:05
Sadie Sparks
13:30
Beestjes Hotel
13:50
Beestjes Hotel
14:15
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
14:40
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
15:10
DuckTales
15:30
DuckTales
15:50
Groen in de Grote Stad
16:20
Rapunzels Wilde Avontuur
16:40
Sadie Sparks
17:00
Amphibia
17:35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:25
Gravity Falls
18:45
Gravity Falls
19:10
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
19:30
Summer Camp
19:55
Summer Camp
20:20
Raven's Home
20:45
De Middelste van 7
21:05
Jessie
21:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:10
LoliRock
22:30
LoliRock
22:50
De Psammy Show
23:00
De Psammy Show
23:12
De Psammy Show
23:22
De Psammy Show
23:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
23:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
0:10
LoliRock
0:30
LoliRock
0:52
De Psammy Show
1:05
De Psammy Show
1:15
De Psammy Show
1:25
PJ Masks
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:40
LoliRock
3:00
LoliRock
3:25
De Psammy Show
3:37
De Psammy Show
3:49
De Psammy Show
4:00
Mickey Mouse
4:10
PJ Masks
4:34
PJ Masks
5:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:40
LoliRock
Geen programmering
6:00
Loop Hart van Nederland
7:00
TV Winkel
15:05
The doctors
16:00
Huizenjacht
16:55
Tip
MacGyver
17:50
Tip
MacGyver
18:45
Ghost whisperer
19:30
Ghost whisperer
20:30
Castle
21:25
Castle
22:20
Lethal weapon
23:10
Lethal weapon
0:00
Tip
The mysteries of Laura
0:55
Astro TV
2:25
Tommy teleshopping
4:55
Loop Hart van Nederland
Geen programmering
6:00
The Wake Up Club
7:00
Seven Eleven
8:00
MTV's Top 10
9:00
Then vs Now
10:00
Nick Cannon Presents: Wild 'N Out
10:29
Wild 'N Out
10:55
The Challenge: War of the Worlds 2 - All Media
12:10
The Challenge: War of the Worlds 2 - All Media
13:30
The Challenge: War of the Worlds 2 - All Media
14:50
Teen Mom OG
15:45
Teen Mom OG
16:40
RuPaul
17:40
RuPaul
18:40
Catfish: The tv show
19:35
Catfish: The tv show
20:30
Teen Mom 2
21:30
Teen Mom 2
22:25
Jersey Shore Family Vacation
23:20
Ridiculousness
23:50
Ridiculousness
0:15
Ridiculousness
0:40
Ridiculousness
1:05
Ridiculousness
1:32
Ridiculousness
2:00
Music Television
5:45
Rusty rivets
6:10
Blaze and the monster machines
6:35
Paw Patrol
6:46
Paw Patrol
7:00
The Boss Baby: Back in Business
7:25
School of rock
7:51
De Thundermans
8:17
Kung Fu Panda: Poten van het lot
8:41
Alvinnn!!! en de Chipmunks
8:52
Alvinnn!!! en de Chipmunks
9:04
Paw Patrol
9:15
Paw Patrol
9:29
Top Wing
9:55
Becca's Bende
10:20
Butterbean's Café
10:42
Peppa Pig
10:50
Op stap met Dirk Scheele
11:01
Nella de ridderprinses
11:26
Shimmer en Shine
11:49
Sunny Day
12:09
LEGO® City Avonturen
12:22
Selma's Sage: een magisch kerstverhaal
12:34
Selma's Sage: een magisch kerstverhaal
12:52
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
13:18
Henry Danger
13:44
Huize Herrie
14:10
Huize Herrie
14:36
Atchoo
14:47
Atchoo
15:00
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:09
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:25
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:37
The Boss Baby: Back in Business
16:03
SpongeBob SquarePants
16:15
SpongeBob SquarePants
16:30
Kung Fu Panda: Poten van het lot
16:50
Huize Herrie
17:04
Huize Herrie
17:29
De Thundermans
17:52
Henry Danger
18:13
De avonturen van Kid Danger
18:27
Lost in Oz
18:53
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:18
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:44
Game Shakers
20:08
De Thundermans
20:34
De Thundermans
20:57
Cousins For Life
21:18
SpongeBob SquarePants
21:30
Bella en de Bulldogs
21:48
De Thundermans
22:10
Big time rush
22:30
Sam & Cat
22:52
Avatar: The Last Airbender
23:14
Victorious
23:37
iCarly
23:59
Kenan & Kel
0:22
The angry beavers
0:46
CatDog
1:09
Rugrats
1:31
Rocko's modern life
1:54
SpongeBob SquarePants
2:16
SpongeBob SquarePants
2:38
Rabbids invasie
2:46
Regal Academy
3:06
Vang Blake!
3:28
De pinguïns van Madagascar
3:50
De pinguïns van Madagascar
4:12
Winx club
4:35
Winx club
Geen programmering
5:55
Wokking lekker
6:00
Wokking lekker
6:05
The Hairy Bikers' Comfort Food
7:05
The Hairy Bikers' Comfort Food
8:05
Anthony Bourdain: The Layover
9:00
The Hairy Bikers Home for Christmas
10:00
The Hairy Bikers' Comfort Food
10:55
Jamie Oliver's Christmas cook book
11:55
Wat eten we vandaag?
12:15
24Kitchen gourmet specials
12:30
James Martin's home comforts
13:30
Anthony Bourdain: The Layover
14:15
Wat eten we vandaag?
14:35
James Martin's great British adventure
15:35
Spice trip
16:45
Wat eten we vandaag?
17:00
24Kitchen gourmet specials
17:20
The Hairy Bikers Home for Christmas
18:10
Mary Berry's absolute favourites
18:50
24Kitchen gourmet specials
19:00
Anthony Bourdain: The Layover
19:55
Restaurant revolution
21:00
James Martin's great British adventure
22:00
Spice trip
23:00
Wat eten we vandaag?
23:15
24Kitchen gourmet specials
23:35
Restaurant revolution
0:50
James Martin's great British adventure
1:50
Spice trip
2:40
The Hairy Bikers Home for Christmas
3:25
Anthony Bourdain: The Layover
4:05
Mary Berry's absolute favourites
4:35
The Hairy Bikers' Comfort Food
Geen programmering
5:40
Death in paradise
6:35
Death in paradise
7:25
Death in paradise
8:20
Midsomer murders
9:10
Midsomer murders
10:00
Tip
Father Brown
10:45
New tricks
11:35
Tip
Death in paradise
12:30
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
13:15
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
14:00
Tip
Father Brown
14:45
Midsomer murders
15:35
Midsomer murders
16:25
New tricks
17:15
Tip
Death in paradise
18:15
Dalziel and Pascoe
19:10
Dalziel and Pascoe
20:10
Agatha Raisin
21:00
Gold Digger
22:00
Deep water
22:55
The White Princess
0:00
Guilt
1:00
Gold Digger
1:50
Deep water
2:40
The White Princess
3:35
Guilt
4:30
Dalziel and Pascoe
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Herfstbeelden
10:00
Radio 2 op Eén
12:00
Herfstbeelden
12:20
Dagelijkse kost
12:35
Blokken
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Iedereen beroemd
13:55
Thuis
14:30
First dates
15:15
Tip
Vanity fair
16:05
Alaska: A year in the wild
16:50
Neighbours
17:15
Flikken Maastricht
18:04
Het journaal update
18:10
Weer
18:15
Dagelijkse kost
18:30
Blokken
19:00
Journaal
19:40
Iedereen beroemd
20:05
Weer
20:10
Thuis
20:40
Mij overkomt het niet
21:20
Unit 42
22:10
Journaal
22:25
Weer
22:35
First dates
23:20
How to get away with murder
0:04
Keno
0:05
Dagelijkse kost
0:20
Iedereen beroemd
0:40
Herhalingen
Geen programmering
9:00
Herfstbeelden
12:30
Rolkrant
14:00
Ketnet Junior
19:00
Russia with Simon Reeve
20:00
Terzake
20:30
De afspraak
21:20
Wissel van de macht
22:15
Extra time
23:20
Winteruur
23:35
The cult of the Family
0:35
Herhalingen
5:45
Alpineskiën
6:30
Snooker
8:30
Alpineskiën
9:30
Alpineskiën
10:30
Alpineskiën
11:30
Biatlon
12:50
Snooker
13:45
Snooker
19:00
Snooker
19:30
Nieuws
19:35
Marathon
19:45
Snooker: Home Nations Series in Glasgow (Groot-Brittannië)
0:00
Nieuws
0:10
Schansspringen
1:30
Schansspringen
3:00
Snooker
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Breakfast
10:15
Animal Park
11:00
Homes Under the Hammer
12:00
Island Medics
12:45
The Customer Is Always Right
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News
14:45
Doctors
15:15
Father Brown
16:00
Escape to the Country
16:45
Garden Rescue
17:30
The Repair Shop
18:15
Pointless
19:00
BBC News
19:55
Party Election Broadcast by the Labour P ...
20:00
The One Show
20:30
Critical Incident
21:00
EastEnders
21:30
Question Time Election Special
23:00
BBC News
23:45
The Young Offenders
0:15
Have I Got a Bit More News for You
1:00
The Graham Norton show
1:55
BBC News
Geen programmering
7:30
Murder, Mystery and My Family
8:15
The Repair Shop
9:00
Sign Zone: Mountain Vets
10:00
BBC News
11:00
Victoria Derbyshire
12:30
BBC Newsroom Live
13:00
Politics Live
14:00
Tom Kerridge's Best Ever Dishes
14:30
The Best Christmas Food Ever
15:15
Holiday of My Lifetime with Len Goodman
16:00
Who Do You Think You Are?
17:00
The Hairy Bikers Home for Christmas
17:45
Eggheads
18:15
Flog It!
19:00
Richard Osman's House of Games
19:30
Strictly Come Dancing - It Takes Two
20:00
Celebrity Antiques Road Trip
21:00
Only Connect
21:30
University Challenge
22:00
The Case of Sally Challen
23:30
Newsnight
0:15
Tip
Maps to the Stars
2:00
Sign Zone: The BBC Prime Ministerial Debate
3:00
Sign Zone: The Apprentice
4:00
Sign Zone: Countryfile
4:55
This is BBC Two
5:05
DIY SOS
6:00
Bargain Hunt
6:45
DIY SOS
7:35
Last of the Summer Wine
8:05
Hustle
9:00
Hustle
9:50
Doctors
10:20
Hustle
11:10
Hustle
12:00
Last of the Summer Wine
12:30
Bargain Hunt
13:15
DIY SOS
14:05
DIY SOS
15:00
Hustle
15:50
Hustle
16:45
Last of the Summer Wine
17:15
Last of the Summer Wine
17:45
Doctors
18:15
DIY SOS
19:05
Call the midwife
20:00
Doctors
20:30
EastEnders
21:00
Call the Midwife: Christmas Special 2015
21:45
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
22:30
Back
22:55
Inside No. 9
23:25
Silent witness
Geen programmering
5:30
Morgenmagazin
9:00
Tagesschau
9:05
Live nach Neun
9:55
Sturm der Liebe
10:45
Meister des Alltags
11:15
Wer weiss denn sowas?
12:00
Tagesschau
12:15
Buffet
13:00
Mittagsmagazin
14:00
Tagesschau
14:10
Rote Rosen
15:00
Tagesschau
15:10
Sturm der Liebe
16:00
Tagesschau
16:10
Verrückt nach Meer
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Wer weiss denn sowas?
18:50
Heiter bis tödlich - Morden im Norden
19:45
Wissen vor acht - Zukunft
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Wilde Nächte - Wenn die Tiere erwachen
21:00
Hart aber fair
22:15
Tagesthemen
22:45
Sterbehilfe - Politiker blockieren, Patienten verzweifeln
23:30
Inside HVA - Ein deutscher Dienst im Kalten Krieg
0:15
Nachtmagazin
0:35
Polizeiruf 110
2:05
Tagesschau
2:10
Hart aber fair
3:25
Inside HVA - Ein deutscher Dienst im Kalten Krieg
4:10
Brisant
4:40
Tagesschau
4:45
Sterbehilfe - Politiker blockieren, Patienten verzweifeln
Geen programmering
Geen programmering
6:25
Tiere suchen ein Zuhause
7:20
Diagnose Krebs - Helenas Geschichte
7:35
40 Wochen - Von der Keimzelle zum Kind
7:50
Hallo Bildung!
8:15
Der kleine Philosoph Knietzsche
8:20
Wissen macht Ah!
8:50
Freitag & Friends
9:20
Hallo Schatz - Vom Plunder zum Prachtstück
10:05
Aktuelle Stunde
10:25
Westpol
10:55
Planet Wissen
11:55
Nashorn, Zebra & Co.
12:45
WDR aktuell
13:05
Elefant, Tiger und co.
13:55
Und es schmeckt doch
14:25
Tierärztin Dr. Mertens
15:10
Tierärztin Dr. Mertens
16:00
WDR aktuell
16:15
Hier und heute
18:00
Aktuell/Lokalzeit
18:15
Servicezeit
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
Lecker aufs Land im Advent
21:00
Der Vorkoster
21:45
WDR aktuell
22:10
Bielendorfers Gastspiel
22:55
Böttinger trifft
23:25
Tip
The 101-Year-Old Man Who Skipped Out on the Bill and Disappeared
1:05
Sträters Männerhaushalt
1:50
Erlebnisreisen
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
Geen programmering
6:20
Die Fallers - Eine Schwarzwaldfamilie
6:50
Lieb und teuer
7:20
Rote Rosen
8:10
Sturm der Liebe
9:00
Nordmagazin
9:30
Hamburg Journal
10:00
Schleswig-Holstein Magazin
10:30
buten un binnen
11:00
Hallo Niedersachsen
11:30
Einfach genial!
11:55
Giraffe, Erdmännchen & Co.
12:20
In aller Freundschaft
13:10
In aller Freundschaft
14:00
NDR Info
14:15
Die Nordstory
15:15
Gefragt - Gejagt
16:00
NDR Info
16:20
Mein Nachmittag
17:10
Leopard, Seebär & Co.
18:00
Ländermagazine
18:15
Die Nordreportage
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Markt
21:00
Der große Urlaubscheck
21:45
NDR Info
22:00
45 Min
22:45
Kulturjournal
23:15
Beck
0:40
Der große Urlaubscheck
1:25
Markt
2:10
Mein Norden
2:25
Tagesschau - Vor 20 Jahren
2:45
Hallo Niedersachsen
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
Geen programmering
6:00
Guten Morgen Deutschland
8:30
Teleshopping Österreich
8:30
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
9:00
Unter uns
9:30
Alles was zählt
10:00
Der Blaulicht-Report
11:00
Der Blaulicht-Report
12:00
Punkt 12
14:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
15:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
16:00
Mensch Papa! Väter allein zu Haus
17:00
Herz über Kopf
17:30
Unter uns
18:00
Explosiv - Das Magazin
18:30
Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15
Das Jenke-Experiment
22:15
Extra - Das RTL Magazin
23:25
Spiegel TV
0:00
RTL Nachtjournal
0:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30
Die Alltagskämpfer - ÜberLeben in Deutschland
1:15
Ohne Filter - So sieht mein Leben aus!
1:45
Sankt Maik
2:35
Sankt Maik
3:25
Der Blaulicht-Report
4:15
Der Blaulicht-Report
5:05
Der Blaulicht-Report
5:25
Exclusiv - Das Star-Magazin
5:35
Explosiv - Das Magazin
5:30
Sat.1-Frühstücksfernsehen
10:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
11:00
Im Namen der Gerechtigkeit - Wir kämpfen für Sie!
12:00
Anwälte im Einsatz
13:00
Anwälte im Einsatz
14:00
Auf Streife
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Klinik am Südring
17:00
Klinik am Südring - Die Familienhelfer
17:30
Klinik am Südring
18:00
Auf Streife - Die Spezialisten
19:00
Genial daneben - Das Quiz
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
Tip
The Proposal
22:30
Akte
23:30
Tip
The Proposal
1:35
Promis Privat - Mein (fast) perfektes Leben
2:20
Promis Privat - Mein (fast) perfektes Leben
3:05
Promis Privat - Mein (fast) perfektes Leben
3:50
Promis Privat - Mein (fast) perfektes Leben
4:35
Auf Streife
4:45
Auf Streife
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Ben 10
6:10
Ben 10
6:25
Teen Titans Go! - Elements
6:34
Teen Titans Go! - Elements
6:50
Unikitty
7:00
Unikitty
7:20
De wonderlijke wereld van Gumball
7:30
De wonderlijke wereld van Gumball
7:45
De wonderlijke wereld van Gumball
7:55
De wonderlijke wereld van Gumball
8:05
Teen Titans Go! - Elements
8:14
Teen Titans Go! - Elements
8:30
Teen Titans Go! - Elements
8:39
Teen Titans Go! - Elements
8:55
Craig van de Kreek
9:05
Craig van de Kreek
9:20
Wat beren leren
9:30
Wat beren leren
9:50
Wat beren leren
10:00
Wat beren leren
10:15
Total Dramarama
10:24
Total Dramarama
10:34
Total Dramarama
10:55
Unikitty
11:05
Unikitty
11:20
Unikitty
11:30
Unikitty
11:45
The Tom & Jerry Show
11:51
The Tom & Jerry Show
11:58
The Tom & Jerry Show
12:10
The Tom & Jerry Show
12:16
The Tom & Jerry Show
12:23
The Tom & Jerry Show
12:40
Wat beren leren
12:50
Wat beren leren
13:00
Unikitty
13:10
Unikitty
13:21
Unikitty
13:32
Unikitty
13:42
Unikitty
13:53
Unikitty
14:03
Unikitty
14:14
Unikitty
14:45
De wonderlijke wereld van Gumball
14:55
De wonderlijke wereld van Gumball
15:06
De wonderlijke wereld van Gumball
15:50
Teen Titans Go! - Elements
16:00
Teen Titans Go! - Elements
16:15
Victor en Valentino
16:25
Victor en Valentino
16:45
De wonderlijke wereld van Gumball
16:55
De wonderlijke wereld van Gumball
17:05
De wonderlijke wereld van Gumball
17:15
De wonderlijke wereld van Gumball
17:30
Total Dramarama
17:41
Total Dramarama
18:00
Teen Titans Go! - Elements
18:09
Teen Titans Go! - Elements
18:25
Teen Titans Go! - Elements
18:34
Teen Titans Go! - Elements
18:50
Craig van de Kreek
19:00
Craig van de Kreek
19:20
Craig van de Kreek
19:30
Craig van de Kreek
19:45
Adventure Time
19:55
Adventure Time
20:15
Total Dramarama
20:26
Total Dramarama
20:35
Ben 10
20:45
Ben 10
21:00
De wonderlijke wereld van Gumball
21:10
De wonderlijke wereld van Gumball
21:25
De wonderlijke wereld van Gumball
21:35
De wonderlijke wereld van Gumball
21:50
De wonderlijke wereld van Gumball
22:00
De wonderlijke wereld van Gumball
22:15
De wonderlijke wereld van Gumball
22:25
De wonderlijke wereld van Gumball
22:35
De wonderlijke wereld van Gumball
22:45
De wonderlijke wereld van Gumball
22:55
De wonderlijke wereld van Gumball
23:05
De wonderlijke wereld van Gumball
23:16
De wonderlijke wereld van Gumball
23:25
De wonderlijke wereld van Gumball
23:35
De wonderlijke wereld van Gumball
23:50
De wonderlijke wereld van Gumball
0:00
De wonderlijke wereld van Gumball
0:11
De wonderlijke wereld van Gumball
0:25
Angelo Rules
0:35
Angelo Rules
0:45
Angelo Rules
0:55
Angelo Rules
1:05
Angelo Rules
1:15
Angelo Rules
1:25
Angelo Rules
1:35
Angelo Rules
1:50
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:10
Angelo Rules
2:20
Angelo Rules
2:30
Angelo Rules
2:40
Angelo Rules
2:50
Angelo Rules
3:00
Angelo Rules
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:25
De wonderlijke wereld van Gumball
3:35
De wonderlijke wereld van Gumball
3:45
De wonderlijke wereld van Gumball
4:00
De wonderlijke wereld van Gumball
4:10
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:30
De wonderlijke wereld van Gumball
4:41
De wonderlijke wereld van Gumball
4:50
De wonderlijke wereld van Gumball
5:00
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:25
De wonderlijke wereld van Gumball
5:35
De wonderlijke wereld van Gumball
5:45
De wonderlijke wereld van Gumball
Geen programmering
6:00
Trials of the Wild
6:25
Amazon Underworld
7:19
Lion Gangland
8:11
Trials of the Wild
8:38
Stranger Than Nature: Unhinged
9:31
Yukon vet
10:21
Amazon Underworld
11:11
Amazon's Electric Fish
12:03
Lion Gangland
12:54
Nat Geo Wildlife: Wild Europe
13:46
Nat Geo Wildlife: Wild Europe
14:37
Wild Russia
15:29
Cougar v Wolf
16:19
Nordic wild
17:11
Penguinpalooza
18:00
Dog Impossible: New Leash
18:25
Dog Impossible: New Leash
18:51
Secrets of the Zoo
19:43
Lion Gangland
20:34
Dog Impossible: New Leash
20:59
Dog Impossible: New Leash
21:25
Stranger Than Nature: Unhinged
22:17
Dr. K's exotic animal ER
23:06
Animal fight club
23:56
Dog Impossible: New Leash
0:22
Dog Impossible: New Leash
0:47
Lion Gangland
1:36
Nat Geo Wildlife: Wild Europe
2:23
Wild Russia
3:13
Cougar v Wolf
3:59
Wild Russia
4:49
Trials of the Wild
5:12
Trials of the Wild
5:36
Man vs. Animal
Geen programmering
6:00
American pickers
6:50
Pawn stars
7:15
Storage wars
7:35
Pawn stars
8:25
Ancient Aliens
9:20
Forged in Fire
10:10
Forged in Fire
11:05
Alone
12:00
Ancient Aliens
12:55
Forged in Fire
13:50
Forged in Fire
14:40
American pickers
15:35
Pawn stars
16:05
Storage wars
16:30
Pawn stars
17:00
American pickers
17:55
The Strongest Man In History
18:50
Pawn stars
19:40
American pickers
20:30
Ancient Aliens
21:25
Unidentified: Inside America's UFO Investigation
22:20
Last Days of the Nazis
23:15
Pawn stars
23:45
Storage wars
0:10
American pickers
1:00
Ancient Aliens
1:45
Unidentified: Inside America's UFO Investigation
2:30
Pawn stars
2:50
Forged in Fire
3:35
Alone
4:20
Pawn stars
5:10
Ancient Aliens
Geen programmering
6:00
How do they do it?
6:24
How do they do it?
6:48
How do they do it?
7:12
How do they do it?
7:36
How do they do it?
8:00
How do they do it?
8:24
How the Earth Works
9:12
How the Earth Works
10:00
Mega builders
10:48
Powering the Future
11:36
Food factory
12:00
Food factory
12:24
Food factory
12:50
How the universe works
13:38
Mythbusters
14:26
Mythbusters
15:14
Powering the Future
16:02
Powering the Future
16:50
How the Earth Works
17:40
How the Earth Works
18:30
How do they do it?
18:55
How do they do it?
19:20
How do they do it?
19:45
How do they do it?
20:10
How do they do it?
20:35
How do they do it?
21:00
Everest rescue
21:50
Trailblazers
22:40
Trailblazers
23:30
How the Earth Works
0:20
How the Earth Works
1:10
Mythbusters
2:00
Mythbusters
2:48
Everest rescue
3:36
Food factory
4:00
Food factory
4:24
Food factory
4:48
Food factory
5:12
Food factory
5:36
Food factory
Geen programmering
6:05
The Professionals
6:58
Peppi en Kokki
7:31
Some Mothers Do 'Ave 'Em
8:00
La Piovra
8:59
Kloosters en Abdijen
9:29
Ontdek je plekje
9:59
Tommy teleshopping
11:00
Gouden amusement
11:29
Top 40 Hitdossier
12:00
Tommy teleshopping
13:30
Gouden amusement
13:58
Tommy teleshopping
14:28
Wordt u al geholpen?
14:58
Tommy teleshopping
15:28
Keeping Up Appearances
16:00
Medisch Centrum West
17:00
Mijlpalen van de 20e Eeuw
17:29
The World Heritage
17:40
The World Heritage
18:00
'Allo 'allo!
18:30
Dad's Army
19:00
The Lone Ranger
19:31
Love for the Campsite
20:01
Tip
Clockwise
21:36
The Beverly Hillbillies
22:03
Medisch Centrum West
23:00
'Allo 'allo!
23:30
Dad's Army
0:01
La Piovra
1:01
Kloosters en Abdijen
1:29
Ontdek je plekje
1:58
Wordt u al geholpen?
2:30
Keeping Up Appearances
3:01
Gouden amusement
3:30
Top 40 Hitdossier
4:00
De Circuspassie van Henk van der Meijden
4:30
Hetty Feather
5:00
Op hoop van zegen
Geen programmering
6:00
Anthony Bourdain: No Reservations
6:45
Everest: beyond the limit
7:30
Extreme engineering
8:15
Treasure quest
9:00
HMS Ark Royal
9:45
Anthony Bourdain: No Reservations
10:30
Everest: beyond the limit
11:15
Extreme engineering
12:00
Treasure quest
12:45
HMS Ark Royal
13:30
HMS Ark Royal
14:15
Anthony Bourdain: No Reservations
15:00
Everest: beyond the limit
15:45
Extreme engineering
16:30
Treasure quest
17:15
HMS Ark Royal
18:00
HMS Ark Royal
18:45
Anthony Bourdain: No Reservations
19:30
100 Miles from nowhere
20:15
Extreme engineering
21:00
Aircrash Unsolved: The Mystery of Helios 522
21:45
Extreme engineering
22:30
HMS Ark Royal
23:15
Extreme engineering
0:00
HMS Ark Royal
0:45
Anthony Bourdain: No Reservations
1:30
100 Miles from nowhere
2:15
Extreme engineering
3:00
Aircrash Unsolved: The Mystery of Helios 522
3:45
Extreme engineering
4:30
HMS Ark Royal
5:15
100 Miles from nowhere
Geen programmering
6:00
I'd kill for you
6:55
I'd kill for you
7:50
Gone
8:45
Gone
9:40
Blood relatives
10:35
Disappeared
11:30
Disappeared
12:25
Swamp murders
13:20
American Monster
14:15
American Monster
15:10
Blood relatives
16:05
I Am Homicide
17:00
I Am Homicide
18:00
Evil lives here
19:00
Evil lives here
20:00
Village of the Damned
21:00
American Monster
22:00
The Object of Murder
23:00
Murder Online
0:00
Home Sweet Homicide
1:00
Lone Star Justice
2:00
Lone Star Justice
2:45
Lone Star Justice
3:30
Evil lives here
4:20
Blood relatives
5:10
Swamp murders
Geen programmering
6:15
New generation
6:45
Back to North Sea Jazz
7:45
2 meter sessies
8:12
Spoken word sessies
8:15
Makers van morgen
8:35
Horizon
9:25
Podium Witteman
10:25
Podium Witteman extra
11:25
2 meter sessies
11:55
Tip
Moby Dick
12:30
The world's most extraordinary people and me
13:30
VPRO Vrije geluiden
14:20
North Sea Jazz classics
16:35
BuitenSpelen
16:55
Tip
2Doc kort: The atomic soldiers
17:20
Human doc
18:10
3voor12 presenteert ...
19:13
Tussenuur Slam
19:15
Free spirits
19:40
De nieuwe buur
20:05
2 meter sessies
20:30
Het uur van de wolf
22:00
Podium Dans
22:35
Holland Festival proms 2018
23:35
Border Souls
0:25
2 meter sessies
0:55
Tip
Prison Sisters
1:55
Tip
Moby Dick
2:30
The world's most extraordinary people and me
3:30
VPRO Vrije geluiden
4:20
BuitenSpelen
4:40
2 meter sessies
5:06
Spoken word sessies
5:10
Het uur van de wolf
5:55
Xenius
6:20
David Attenborough's natural curiosities
6:45
David Attenborough's natural curiosities
7:10
ARTE Journal junior
7:15
360° - Geo Reportage
8:00
Madagaskar - Bandenkrieg der Lemuren
8:45
Stadt Land Kunst
9:40
360° - Geo Reportage
10:35
360° - Geo Reportage
11:30
Unbekanntes Uruguay - Fußball, Tango und Gelassenheit
12:15
Re:
12:50
Journal
13:00
Stadt Land Kunst
14:05
Tip
She Wore a Yellow Ribbon
15:45
Die Winzlinge in freier Wildbahn
16:40
Xenius
17:10
In The Americas
17:35
Brüssels wilde Tiere - Gekommen, um zu bleiben
18:30
Wilde Shetlands
19:20
Journal
19:40
Re: Notstand in der Kita - Italienische Erzieher sollen helfen
20:15
Tip
Awakenings
22:10
Tip
Le voyou
0:05
Bekar Evi - Das Junggesellenhaus
1:25
Journal
1:45
Stadtoasen
2:30
La Fiesta
4:00
28 Minuten
4:50
Bilder allein zuhaus
4:52
Pause
Geen programmering
5:50
Dag TV
6:00
Edwin op Noord
10:00
Babette op Noord
13:00
Karel op Noord
16:00
Oetse op Noord
18:00
Noord vandaag
18:22
Klouk
18:25
Weerbericht
18:30
Noord vandaag
18:52
Klouk
18:55
Weerbericht
19:00
Noord vandaag
19:22
Klouk
19:25
Weerbericht
19:30
Noord vandaag
19:52
Klouk
19:55
Weerbericht
20:00
Noord vandaag
20:22
Klouk
20:25
Weerbericht
20:30
Noord vandaag
20:52
Klouk
20:55
Weerbericht
21:00
Noord vandaag
21:22
Klouk
21:25
Weerbericht
21:30
Noord vandaag
21:52
Klouk
21:55
Weerbericht
22:00
Noord vandaag
22:22
Klouk
22:25
Weerbericht
22:30
Noord vandaag
22:52
Klouk
22:55
Weerbericht
23:00
Noord vandaag
23:22
Klouk
23:25
Weerbericht
23:30
Noord vandaag
23:52
Klouk
23:55
Weerbericht
0:00
Noord vandaag
0:22
Klouk
0:25
Weerbericht
0:30
Noord vandaag
0:52
Klouk
0:55
Weerbericht
1:00
Noord vandaag
1:20
Klouk
1:23
Weerbericht
1:25
Noord vandaag
1:45
Klouk
1:48
Weerbericht
1:50
Noord vandaag
2:10
Klouk
2:13
Weerbericht
2:15
Noord vandaag
2:35
Klouk
2:38
Weerbericht
2:40
Noord vandaag
3:00
Klouk
3:03
Weerbericht
3:05
Noord vandaag
3:25
Klouk
3:28
Weerbericht
3:30
Noord vandaag
3:50
Klouk
3:53
Weerbericht
3:55
Noord vandaag
4:15
Klouk
4:18
Weerbericht
4:20
Noord vandaag
4:40
Klouk
4:43
Weerbericht
4:45
Noord vandaag
Geen programmering
5:31
Hea!
6:00
Sokkebalje
9:00
Juster
13:00
De middei fan Fryslân op TV
16:00
Klipkar tv
17:00
Fryslân Hjoed
17:15
It Waar
17:25
Hea!
17:30
It polytburo
17:45
Noardewyn live kompilaasje
18:00
Fryslân Hjoed
18:15
It Waar
18:20
Hea!
18:30
It polytburo
18:45
Noardewyn live kompilaasje
19:00
Fryslân Hjoed
19:15
It Waar
19:20
Hea!
19:30
It polytburo
19:45
Noardewyn live kompilaasje
20:00
Fryslân Hjoed
20:15
It Waar
20:20
Hea!
20:30
It polytburo
20:45
Noardewyn live kompilaasje
21:00
Fryslân Hjoed
21:15
It Waar
21:20
Hea!
21:30
It polytburo
21:45
Noardewyn live kompilaasje
22:00
Fryslân Hjoed
22:15
It Waar
22:20
Hea!
22:30
It polytburo
22:45
Noardewyn live kompilaasje
23:00
Fryslân Hjoed
23:15
It Waar
23:20
Hea!
23:30
It polytburo
23:45
Noardewyn live kompilaasje
0:00
Fryslân Hjoed
0:25
Klipkar tv
1:00
Fryslân Hjoed
1:15
It Waar
1:20
Hea!
1:30
It polytburo
1:45
Noardewyn live kompilaasje
2:00
Fryslân Hjoed
2:15
It Waar
2:20
Hea!
2:30
It polytburo
2:45
Noardewyn live kompilaasje
3:00
Fryslân Hjoed
3:15
It Waar
3:20
Hea!
3:30
It polytburo
3:45
Noardewyn live kompilaasje
4:00
Fryslân Hjoed
4:15
It Waar
4:20
Hea!
4:30
It polytburo
4:45
Noardewyn live kompilaasje
Geen programmering
5:35
Onze club
6:00
Radio - Met Rene in de ochtend
9:00
Radio - Met Anouk door de morgen
12:00
Radio - Met Judith door de middag
15:00
Radio - De dag van Drenthe
17:00
Drenthe nu
17:16
De keuken van Drenthe
17:30
Drenthe nu
17:46
De keuken van Drenthe
18:00
NOS Journaal
18:18
Drenthe nu
18:34
De keuken van Drenthe
18:48
Op Tjak
18:53
Drenthe's muziekmix
19:00
Drenthe nu
19:16
De keuken van Drenthe
19:30
Drenthe nu
19:46
De keuken van Drenthe
20:00
Drenthe nu
20:16
De keuken van Drenthe
20:30
Drenthe nu
20:46
De keuken van Drenthe
21:00
Drenthe nu
21:16
De keuken van Drenthe
21:30
Drenthe nu
21:46
De keuken van Drenthe
22:00
Drenthe nu
22:16
De keuken van Drenthe
22:30
Drenthe nu
22:46
De keuken van Drenthe
23:00
Drenthe nu
23:16
De keuken van Drenthe
23:30
Drenthe nu
23:46
De keuken van Drenthe
0:00
Drenthe nu
0:13
De keuken van Drenthe
0:24
Drenthe nu
0:37
De keuken van Drenthe
0:48
Drenthe nu
1:01
De keuken van Drenthe
1:12
Drenthe nu
1:25
De keuken van Drenthe
1:36
Drenthe nu
1:49
De keuken van Drenthe
2:00
Drenthe nu
2:13
De keuken van Drenthe
2:24
Drenthe nu
2:37
De keuken van Drenthe
2:48
Drenthe nu
3:01
De keuken van Drenthe
3:12
Drenthe nu
3:25
De keuken van Drenthe
3:36
Drenthe nu
3:49
De keuken van Drenthe
4:00
Drenthe nu
4:13
De keuken van Drenthe
4:24
Drenthe nu
4:37
De keuken van Drenthe
4:48
Drenthe nu
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Goeiemorgen Overijssel live
12:00
Thuis in Overijssel
12:10
De Bijrijder
13:00
Thuis in Overijssel
13:10
De Bijrijder
14:00
Thuis in Overijssel DagTv
17:00
Thuis in Overijssel
17:30
De Oosttribune
18:00
Thuis in Overijssel
18:30
De Oosttribune
19:00
Thuis in Overijssel
19:30
De Oosttribune
20:00
Thuis in Overijssel
20:30
De Oosttribune
21:00
Thuis in Overijssel
21:30
De Oosttribune
22:00
Thuis in Overijssel
22:30
De Oosttribune
23:00
Thuis in Overijssel
23:30
De Oosttribune
0:00
Gisteren gemist?
6:00
Dag TV
9:00
Gisteren gemist?
12:00
Dag TV
16:45
RegioNed
17:00
GLD Nieuws
17:20
Ridders van Gelre
17:45
RegioNed
18:00
GLD Nieuws
18:20
Ridders van Gelre
18:45
RegioNed
19:00
GLD Nieuws
19:20
Ridders van Gelre
19:45
RegioNed
20:00
GLD Nieuws
20:20
Ridders van Gelre
20:45
RegioNed
21:00
GLD Nieuws
21:20
Ridders van Gelre
21:45
RegioNed
22:00
GLD Nieuws
22:20
Ridders van Gelre
22:45
RegioNed
23:00
GLD Nieuws
23:20
Ridders van Gelre
23:45
RegioNed
Geen programmering
Geen programmering
6:30
Dit is Flevoland
10:30
Dit is Flevoland
14:30
Dit is Flevoland
17:00
Dit is Flevoland
17:12
Weer
17:17
RegioNed
17:30
Dit is Flevoland
17:42
Weer
17:47
RegioNed
18:00
Dit is Flevoland
18:12
Weer
18:17
RegioNed
18:30
Dit is Flevoland
18:42
Weer
18:47
RegioNed
19:00
Dit is Flevoland
19:12
Weer
19:17
RegioNed
19:30
Dit is Flevoland
19:42
Weer
19:47
RegioNed
20:00
Dit is Flevoland
20:12
Weer
20:17
RegioNed
20:30
Dit is Flevoland
20:42
Weer
20:47
RegioNed
21:00
Dit is Flevoland
21:12
Weer
21:17
RegioNed
21:30
Dit is Flevoland
21:42
Weer
21:47
RegioNed
22:00
Dit is Flevoland
22:12
Weer
22:17
RegioNed
22:30
Dit is Flevoland
22:42
Weer
22:47
RegioNed
23:00
Dit is Flevoland
23:12
Weer
23:17
RegioNed
23:30
Dit is Flevoland
23:42
Weer
23:47
RegioNed
0:00
Dit is Flevoland + Weer
Geen programmering
6:00
NH nieuws
6:10
Remy en zijn vrienden
6:18
NH West Friesland
6:26
NH nieuws
6:36
Remy en zijn vrienden
6:44
NH West Friesland
6:52
Buurten
7:00
NH nieuws
7:10
Remy en zijn vrienden
7:18
NH West Friesland
7:26
NH nieuws
7:36
Remy en zijn vrienden
7:44
NH West Friesland
7:52
Buurten
8:00
NH nieuws
8:10
Remy en zijn vrienden
8:18
NH West Friesland
8:26
NH nieuws
8:36
Remy en zijn vrienden
8:44
NH West Friesland
8:52
Buurten
9:00
NH nieuws
9:11
Remy en zijn vrienden
9:19
NH West Friesland
9:30
NH nieuws
9:41
Remy en zijn vrienden
9:49
NH West Friesland
10:00
NH nieuws
10:11
Remy en zijn vrienden
10:19
NH West Friesland
10:30
NH nieuws
10:41
Remy en zijn vrienden
10:49
NH West Friesland
11:00
NH nieuws
11:11
Remy en zijn vrienden
11:19
NH West Friesland
11:30
NH nieuws
11:41
Remy en zijn vrienden
11:49
NH West Friesland
12:00
NH nieuws
12:11
Remy en zijn vrienden
12:19
NH West Friesland
12:30
NH nieuws
12:41
Remy en zijn vrienden
12:49
NH West Friesland
13:00
NH nieuws
13:11
Remy en zijn vrienden
13:19
NH West Friesland
13:30
NH nieuws
13:41
Remy en zijn vrienden
13:49
NH West Friesland
14:00
NH nieuws
14:11
Remy en zijn vrienden
14:19
NH West Friesland
14:30
NH nieuws
14:41
Remy en zijn vrienden
14:49
NH West Friesland
15:00
NH nieuws
15:11
Remy en zijn vrienden
15:19
NH West Friesland
15:30
NH nieuws
15:41
Remy en zijn vrienden
15:49
NH West Friesland
16:00
NH nieuws
16:11
Remy en zijn vrienden
16:19
NH West Friesland
16:30
NH nieuws
16:41
Remy en zijn vrienden
16:49
NH West Friesland
17:00
NH nieuws
17:11
NH sport
17:19
Events
17:30
NH nieuws
17:41
NH sport
17:49
Events
18:00
NH nieuws
18:11
Universiteit van Nederland
18:30
NH nieuws
18:41
NH sport
18:49
Events
19:00
NH nieuws
19:11
NH sport
19:19
Events
19:30
NH nieuws
19:41
NH sport
19:49
Events
20:00
NH nieuws
20:11
Universiteit van Nederland
20:30
NH nieuws
20:41
NH sport
20:49
Events
21:00
NH nieuws
21:11
NH sport
21:19
Events
21:30
NH nieuws
21:41
NH sport
21:49
Events
22:00
NH nieuws
22:11
Universiteit van Nederland
22:30
NH nieuws
22:41
NH sport
22:49
Events
23:00
NH nieuws
23:11
NH sport
23:19
Events
23:30
NH nieuws
23:41
NH sport
23:49
Events
0:00
NH nieuws
0:10
NH sport
0:18
Events
0:26
NH nieuws
0:36
NH sport
0:44
Universiteit van Nederland
1:00
NH nieuws
1:10
NH sport
1:18
Events
1:26
NH nieuws
1:36
NH sport
1:44
Universiteit van Nederland
2:00
NH nieuws
2:10
NH sport
2:18
Events
2:26
NH nieuws
2:36
NH sport
2:44
Universiteit van Nederland
3:00
NH nieuws
3:10
NH sport
3:18
Events
3:26
NH nieuws
3:36
NH sport
3:44
Universiteit van Nederland
4:00
NH nieuws
4:10
NH sport
4:18
Events
4:26
NH nieuws
4:36
NH sport
4:44
Universiteit van Nederland
5:00
NH nieuws
5:10
NH sport
5:18
Events
5:26
NH nieuws
5:36
NH sport
5:44
Universiteit van Nederland
5:50
Tekst-TV
6:00
Margreet
6:10
Gouden tijden
6:35
RegioNed
6:50
Tekst-TV
7:00
Gouden tijden
7:25
Brunner door de Bocht
7:35
RegioNed
7:50
Tekst-TV
8:00
Margreet
8:10
Gouden tijden
8:35
RegioNed
8:50
Tekst-TV
9:00
Gouden tijden
9:25
Brunner door de Bocht
9:35
RegioNed
9:50
Tekst-TV
10:00
Margreet
10:10
Gouden tijden
10:35
RegioNed
10:50
Tekst-TV
11:00
Gouden tijden
11:25
Keuken van Utrecht
11:35
RegioNed
11:50
Tekst-TV
12:00
Kerst viert u bij ons - Live
13:00
Kerst viert u bij ons - Live
14:00
NOS Journaal
14:15
UNieuws
14:20
Keuken van Utrecht
14:30
RegioNed
14:40
UNieuws
14:45
Mooi Utrecht
14:50
RegioNed
15:00
NOS Journaal
15:15
UNieuws
15:20
Keuken van Utrecht
15:30
RegioNed
15:40
UNieuws
15:45
Mooi Utrecht
15:50
Tekst-TV
16:00
NOS Journaal
16:15
UNieuws
16:20
Keuken van Utrecht
16:30
RegioNed
16:40
UNieuws
16:45
No Title
16:50
Tekst-TV
17:00
UNieuws
17:10
UVandaag
17:30
Keuken van Utrecht