TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Fox Sports 1

Eurosport 2

Boomerang

19:10
De hit kwis
20:00
NOS Journaal
20:35
MAX vakantieman
21:30
Tip
Denkend aan Holland
22:15
Op1
23:10
NOS Journaal
23:35
Op1
0:30
NOS Journaal
1:00
EenVandaag
1:25
NOS Journaal
2:00
NOS Journaal
2:25
NOS Journaal
Geen programmering
19:10
Typisch Bellingwolde
19:45
Tip
Verborgen verleden
20:40
De slimste mens
21:30
Nieuwsuur
22:05
Tip
2Doc: De wijde wereld
23:10
Andries
23:40
Tip
Adieu God?
0:05
De nachtzoen
0:20
Nieuwsuur
0:55
Nieuwsuur
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:20
Tip
Tuintje in mijn hart
22:05
Sluipschutters
22:35
Tip
Promenade
23:10
Tip
Penoza
0:00
Tip
Smeris
1:00
Sluipschutters
1:35
Tip
Promenade
2:04
Tekst-tv
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:50
Burgers' Zoo natuurlijk
19:55
Weer
20:00
Ik weet er alles van!
20:30
Tip
Married at first sight - Second chance
21:30
Bureau Burgwallen
22:30
Nieuws
22:40
Weer
22:45
De zwakste schakel
23:45
RTL Boulevard
0:40
Teleshop 4: Tommy teleshopping
2:00
Teleshop 4: Tommy teleshopping
18:30
Border patrol
19:30
Ambulance
20:30
Eerste hulp bij festivals
21:30
De ambassade
22:30
24 uur in de ER
23:30
Ambulance
0:30
Suits
1:30
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
18:55
50/50
19:30
Lingo
20:00
Lang leve de liefde
20:30
Tip
Wij emigreren
21:30
Het zal mij een zorg zijn
22:30
Hart van Nederland - late editie
23:00
Shownieuws - Late editie
23:40
Weer.nl
23:45
Lang leve de liefde
0:20
50/50
0:50
Lingo
19:00
Hardcore pawn
19:30
Hardcore pawn
20:00
Hardcore pawn
20:30
Tip
Next
22:30
Tip
Looper
0:55
UEFA Europa League magazine
1:35
Teleshop 7: Glamcam
2:01
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
18:25
MasterChef Australië
19:25
MasterChef Australië
20:30
Tip
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
0:10
Major crimes
1:05
Wat eten we?
1:25
Person of interest
2:20
Hart van Nederland
19:10
Two and a half men
19:35
The big bang theory
20:00
The big bang theory
20:30
Tip
The Client
23:00
Tip
The Taking of Pelham 1 2 3
1:10
Hart van Nederland - late editie
4:00
Pause
17:35
Undercover Kat
4:00
Ruimtekuikens in de ruimte
4:22
Ruimtekuikens in de ruimte
4:44
Furiki Wheels
5:06
Furiki Wheels
5:28
Chillen met de Ronks!
5:50
Chillen met de Ronks!
19:00
Married at first sight Australië
20:30
Tip
The good doctor
21:30
The good doctor
22:30
House
23:30
Married at first sight Australië
1:00
Teleshop 8: Mediashop
2:01
Teleshop 8: Mediashop
19:00
Pawn stars
19:30
Pawn stars
20:00
Pawn stars
20:30
Natuur op Z: Dragons & damsels: Ultimate insects
21:30
Natuur op Z: Grasslands - North America's hidden wilderness
22:30
Natuur op Z: A life among monkeys
23:30
Bizarre erfenissen
0:30
Bizarre erfenissen
1:30
Bizarre erfenissen
2:20
Nieuws
2:30
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
18:56
Family guy
19:24
Family guy
19:52
Family guy
20:18
Young Sheldon
20:36
Young Sheldon
21:01
Single Parents
21:30
What We Do in the Shadows
22:00
What We Do in the Shadows
22:27
Modern family
22:55
Modern family
23:21
Friends
23:49
Friends
0:18
How I met your mother
0:45
How I met your mother
1:05
Bob's burgers
1:32
Bob's burgers
1:57
South Park
2:18
South Park
2:39
Last man standing
3:00
Most Ridiculous
3:20
Takeshi's Castle Thailand
3:43
Takeshi's Castle Thailand
4:07
Drunk History: Bezopen verhalen
4:29
Drunk History: Bezopen verhalen
4:51
Most Ridiculous
5:14
Most Ridiculous
5:36
Takeshi's Castle Thailand
18:50
According to Jim
19:15
According to Jim
19:40
According to Jim
20:05
The X-Files essential collection
21:00
The handmaid's tale
22:00
The handmaid's tale
23:00
Crime scene investigation
23:55
Tip
Crime scene investigation
0:50
9-1-1
1:40
Tip
Bones
2:15
Bones
3:00
Bones
3:45
Tip
Bones
4:30
Bones
Geen programmering
18:30
Salvage hunters
19:30
Baggage battles
20:00
Baggage battles
20:30
Aussie gold hunters
21:30
Outback opal hunters
22:30
Wheeler dealers
23:20
FantomWorks
0:10
Unexplained & unexplored
1:00
Baggage battles
1:25
Aussie gold hunters
2:15
Outback opal hunters
3:00
Gold rush
3:45
Barnwood builders
4:30
Tanked
5:15
Yukon men
19:02
Banged up abroad: Crime & punishment
20:01
Lost treasures of Egypt
21:00
Barkskins
22:04
Barkskins
23:08
Nazi megastructures: Battle ready
0:05
Nazi megastructures
1:03
Air crash investigation: Special report
2:01
Air crash investigation: Special report
2:48
Nazi megastructures
3:34
Nazi megastructures
4:21
WWII hell under the sea
5:13
Science of stupid
5:36
Science of stupid
19:00
Say yes to the dress: Atlanta
19:30
Say yes to the dress
20:30
The world's smallest woman
21:30
Casualty 24/7
22:30
Dr. Pimple Popper
23:30
Doctors: Behind closed doors
0:30
The world's smallest woman
1:30
Casualty 24/7
2:20
Dr. Pimple Popper
3:10
Doctors: Behind closed doors
3:55
Say yes to the dress: Atlanta
4:20
My cat from hell
5:10
Christina on the coast
5:35
Christina on the coast
19:10
Jessie
19:30
Jessie
19:50
De Middelste van 7
20:15
Gabby Duran: De Alien Babysitter
20:40
Bizaardvark
21:00
Bia
21:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:10
LoliRock
22:30
LoliRock
22:50
De Psammy Show
23:00
De Psammy Show
23:10
De Psammy Show
23:20
De Psammy Show
23:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
23:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
0:10
LoliRock
0:30
Mickey Mouse (Shorts)
0:50
De Psammy Show
1:00
De Psammy Show
1:10
De Psammy Show
1:20
De Psammy Show
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:40
LoliRock
3:20
De Psammy Show
3:30
De Psammy Show
3:40
De Psammy Show
3:50
De Psammy Show
4:00
De Psammy Show
4:10
PJ Masks
4:30
PJ Masks
5:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:40
LoliRock
18:40
Achter gesloten deuren
19:35
Achter gesloten deuren
20:30
Lethal weapon
21:25
Tip
Lethal weapon
22:20
Tip
S.W.A.T.
23:10
S.W.A.T.
0:10
Mistresses
1:00
Tommy teleshopping
3:30
Hart van Nederland
19:10
Are You the One?
20:05
Are You the One?
20:35
Families of the Mafia
21:30
Families of the Mafia
22:21
The challenge
23:20
The challenge
0:30
Ridiculousness
1:00
Ridiculousness
1:30
Ridiculousness
2:00
Music Television
18:58
Huize Herrie
19:21
SpongeBob SquarePants
19:46
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten
19:59
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten
20:12
De Thundermans
20:36
iCarly
20:58
iCarly
21:21
Bella en de Bulldogs
21:43
De Thundermans
22:05
Big time rush
22:26
Sam & Cat
22:48
Avatar: The Last Airbender
23:11
Victorious
23:33
iCarly
23:55
Kenan & Kel
0:19
The angry beavers
0:41
CatDog
1:04
Rugrats
1:26
Rocko's modern life
1:56
SpongeBob SquarePants
2:18
SpongeBob SquarePants
2:39
Rabbids invasie
2:47
Regal Academy
3:10
Vang Blake!
3:32
De pinguïns van Madagascar
3:54
De pinguïns van Madagascar
4:15
Winx club
4:37
Winx club
Geen programmering
19:00
James Martin's French adventure
20:00
James Martin's French adventure
21:00
James Martin's French adventure
22:00
Mounirs Marokko: Een smakelijk avontuur
22:35
Mounirs Marokko: Een smakelijk avontuur
23:05
Rachel Khoo's Kitchen
23:40
BBQ Street
0:10
James Martin's French adventure
1:05
James Martin's French adventure
2:00
James Martin's French adventure
2:45
Mounirs Marokko: Een smakelijk avontuur
3:10
Mounirs Marokko: Een smakelijk avontuur
3:40
Rudolph's bakery
4:05
Rudolph's bakery
4:35
BBQ Street
Geen programmering
18:50
Midsomer murders
20:00
Midsomer murders
21:00
Agatha Raisin
22:05
Ordeal by innocence
23:15
Catastrophe
23:50
Years and years
1:00
Agatha Raisin
2:05
Ordeal by innocence
2:55
Catastrophe
3:20
Years and years
4:20
Agatha Raisin
Geen programmering
19:00
Journaal
19:40
De stoel
19:45
Op kot
20:05
Weer
20:10
F.C. De Kampioenen
20:55
Switch
21:25
Op weg met Jan
22:15
Journaal
22:30
Weer
22:35
Salamander
23:23
Keno
23:25
Op kot
23:45
De playlist
0:15
Herhalingen
19:05
Pyramids builders: New clues
20:00
Terzake
20:20
Tip
De Amazone
21:10
Strafpleiters
21:50
Extra time
22:50
The Orderud case
23:40
Herhalingen
18:30
Snooker: World Championship
19:45
Snooker: World Championship
23:00
Snooker: World Championship
23:30
Transform My Meal
0:30
Africa Cycling Revolution
1:30
Snooker: World Championship
3:00
Wielrennen - Milano-Torino
4:00
Wielrennen - Milano-Torino
Geen programmering
19:00
BBC News
20:00
The One Show
20:30
Panorama
21:00
EastEnders: Secrets from the Square
21:30
Ghosts
22:00
Tip
Line of duty
23:00
BBC News
23:45
Enterprice
0:10
Canada's Drag Race
1:10
Have I Got a Bit More News for You
2:00
BBC News
19:00
Eggheads
19:30
Meerkat Manor
20:00
Saving Lives at Sea
21:00
Our Friend Victoria
21:30
University Challenge
22:00
Once Upon a Time in Iraq
23:00
Mock the Week
23:30
Mandy
23:45
Newsnight
0:30
Snooker: World Championship
1:20
Snooker: World Championship
3:20
Sign Zone: Countryfile
4:20
Sign Zone: Home is Where the Art Is
5:05
Celebrity MasterChef
6:05
This is BBC Two
18:20
DIY SOS
19:15
The coroner
20:00
Still Open All Hours
20:30
Fawlty Towers
21:00
Father Brown
21:45
Call the midwife
22:40
Josh
23:10
Tip
Silent witness
0:00
Silent witness
Geen programmering
18:50
Heiter bis tödlich - Morden im Norden
19:45
Wissen vor acht: Zukunft
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Tip
Leberkäsjunkie
21:45
Exclusiv im Ersten
22:15
Tagesthemen
22:45
Die Story im Ersten: Der Terror der einsamen Wölfe
23:30
Geschichte im Ersten: Hotel-Legenden: Das Bristol in Paris
0:15
Nachtmagazin
0:35
Tip
Leberkäsjunkie
2:05
Tagesschau
2:10
Tatort
3:40
Geschichte im Ersten: Hotel-Legenden: Das Bristol in Paris
4:25
Deutschlandbilder
4:40
Tagesschau
4:45
Die Story im Ersten: Der Terror der einsamen Wölfe
Geen programmering
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
Der Vorkoster
21:00
Ausgerechnet
21:45
WDR aktuell
22:15
QUIZZ DICH AUF 1
22:55
Für immer Kult
23:40
Zimmer frei!
0:40
Stratmanns
1:40
Erlebnisreisen
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Markt
21:00
Traumhäuser im Norden - Ein Holzhaus an der Weser
21:45
NDR Info
22:00
Der klügste Norddeutsche
0:00
Tip
Shetland
1:55
Markt
2:45
Hallo Niedersachsen
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15
Raus damit! Anika räumt dein Leben auf
22:15
Extra - Das RTL Magazin
23:25
Spiegel TV
0:00
RTL Nachtjournal
0:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30
Die Alltagskämpfer - ÜberLeben in Deutschland
1:15
Ohne Filter - So sieht mein Leben aus!
1:45
Der Blaulicht-Report
2:35
Der Blaulicht-Report
3:25
Der Blaulicht-Report
4:20
Der Blaulicht-Report
5:05
Der Blaulicht-Report
5:25
Exclusiv - Das Star-Magazin
5:35
Explosiv - Das Magazin
19:00
Genial daneben - Das Quiz
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
111 tierische Teufelskerle!
22:00
Akte
22:50
SAT.1 Reportage
23:45
Criminal minds
0:35
Criminal minds
1:20
Criminal minds
2:05
Criminal minds
2:40
Auf Streife - Die Spezialisten
3:25
Auf Streife - Die Spezialisten
4:10
Auf Streife
4:45
Auf Streife
Geen programmering
19:11
ThunderCats Brul!
19:21
ThunderCats Brul!
19:31
ThunderCats Brul!
19:45
Unikitty
19:55
Unikitty
20:10
Unikitty
20:20
Unikitty
20:35
Ben 10
20:45
Ben 10
20:55
De wonderlijke wereld van Gumball
21:05
De wonderlijke wereld van Gumball
21:20
De wonderlijke wereld van Gumball
21:30
De wonderlijke wereld van Gumball
21:45
De wonderlijke wereld van Gumball
21:55
De wonderlijke wereld van Gumball
22:06
De wonderlijke wereld van Gumball
22:15
De wonderlijke wereld van Gumball
22:25
De wonderlijke wereld van Gumball
22:40
De wonderlijke wereld van Gumball
22:50
De wonderlijke wereld van Gumball
23:00
De wonderlijke wereld van Gumball
23:10
De wonderlijke wereld van Gumball
23:21
De wonderlijke wereld van Gumball
23:30
De wonderlijke wereld van Gumball
23:40
De wonderlijke wereld van Gumball
23:55
De wonderlijke wereld van Gumball
0:05
De wonderlijke wereld van Gumball
0:16
De wonderlijke wereld van Gumball
0:25
Angelo Rules
0:35
Angelo Rules
0:45
Angelo Rules
0:55
Angelo Rules
1:10
Angelo Rules
1:20
Angelo Rules
1:30
Angelo Rules
1:40
Angelo Rules
1:50
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:10
Angelo Rules
2:20
Angelo Rules
2:30
Angelo Rules
2:40
Angelo Rules
2:50
Angelo Rules
3:00
Angelo Rules
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:24
De wonderlijke wereld van Gumball
3:35
De wonderlijke wereld van Gumball
3:45
De wonderlijke wereld van Gumball
3:55
De wonderlijke wereld van Gumball
4:05
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:30
De wonderlijke wereld van Gumball
4:41
De wonderlijke wereld van Gumball
4:50
De wonderlijke wereld van Gumball
5:00
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:25
De wonderlijke wereld van Gumball
5:35
De wonderlijke wereld van Gumball
5:45
De wonderlijke wereld van Gumball
18:51
World's Deadliest: Super Snakes
19:43
Expedition Week
20:34
Predator Bloodlines
21:26
Desert Lands of the Middle East
22:18
Yukon vet
23:09
Animal fight club
0:01
Predator Bloodlines
0:53
Yukon vet
1:42
Yukon vet
2:28
Yukon vet
3:14
Yukon vet
4:00
Kingdom of the white wolf
4:47
Man vs. Animal
5:11
Man vs. Animal
5:35
Man vs. Animal
18:40
The Curse of Oak Island
19:35
American pickers
20:30
River Hunters
21:25
Lost Gold of World War II
22:20
American pickers
23:15
Pawn Stars UK
23:50
Storage wars
0:15
American pickers
1:00
River Hunters
1:45
Lost Gold of World War II
2:30
Pawn Stars UK
2:55
Forged in Fire
3:35
Mountain Men
4:20
American pickers
5:10
Ancient Aliens
18:55
How it's made
19:20
How do they do it? Met Teun en Joep
19:45
How do they do it? Met Teun en Joep
20:10
How do they do it? Met Teun en Joep
20:35
How do they do it? Met Teun en Joep
21:00
How the universe works
21:50
Through the wormhole with Morgan Freeman
22:40
Through the wormhole with Morgan Freeman
23:30
Through the wormhole with Morgan Freeman
0:20
Through the wormhole with Morgan Freeman
1:10
What could possibly go wrong?
2:00
What could possibly go wrong?
2:48
How the universe works
3:36
How it's made
4:00
How it's made
4:24
How it's made
4:48
How it's made
5:12
How it's made
5:36
How it's made
19:01
Wordt u al geholpen?
19:33
Fawlty Towers
20:03
Eeuwige Sterren
20:30
Swing and Sweet
21:35
Hetty Feather
22:06
High Chaparral
23:03
Wordt u al geholpen?
23:35
Fawlty Towers
0:05
Great Expectations
1:02
Kloosters en Abdijen
1:30
Ontdek je plekje
2:00
'Allo 'allo!
2:33
Keeping Up Appearances
3:04
Cor Bakker ontvangt...
3:32
Love for the Campsite
4:00
Tip
Land girls
5:01
Taggart
18:45
Anthony Bourdain: No Reservations
19:30
Everest: beyond the limit
20:15
Extreme engineering
21:00
MegaQuake: Hour that Shook Japan
21:45
Blowing up history
22:30
HMS Ark Royal
23:15
Extreme engineering
0:00
HMS Ark Royal
0:45
Anthony Bourdain: No Reservations
1:30
Everest: beyond the limit
2:15
Extreme engineering
3:00
MegaQuake: Hour that Shook Japan
3:45
Codes and conspiracies
4:30
HMS Ark Royal
5:15
Everest: beyond the limit
19:00
Blood relatives
20:00
Blood relatives
21:00
American Nightmare
22:00
Southern Gothic
23:00
Swamp murders
0:00
Your Worst Nightmare
1:00
Southern fried homicide
2:00
Southern fried homicide
2:45
Southern fried homicide
3:30
Blood relatives
4:20
Disappeared
5:10
American Monster
18:30
Appelsap op NPO 2 extra
20:00
De Zomergastendocumentaire: The Phone of the Wind
20:50
Het geheim van de meester museum tour
21:25
Krabbé zoekt Gauguin
22:00
Studio 2020
22:35
Tip
Een Hollander in Parijs
23:00
DocTalks
23:30
The Morricone Duel
0:40
Tip
De kijk van Koolhoven
0:55
Why slavery?
1:50
Tip
2Doc: Het zaad en de 11 eitjes
2:55
Tip
Reizen Waes
3:45
Studio 2020
4:17
Fahrenheit 9/11
18:30
Haie eiskalt!
19:20
Journal
19:40
Griechenland: Von den Gipfeln bis ans Meer
20:15
Tip
The Heiress
22:05
Tip
Midareru
23:45
Tip
Scabbard Samurai
1:20
Die Meute
1:40
Die Siedler der Westbank
2:30
Die Siedler der Westbank
3:25
Magische Gärten
3:55
28 Minuten
4:40
Pause
4:43
Alte Schachteln
4:45
Pause
Geen programmering
19:00
Noord vandaag
19:22
Weerbericht
19:30
Noord vandaag
19:52
Weerbericht
20:00
Noord vandaag
20:22
Weerbericht
20:30
Noord vandaag
20:52
Weerbericht
21:00
Noord vandaag
21:22
Weerbericht
21:30
Noord vandaag
21:52
Weerbericht
22:00
Noord vandaag
22:22
Weerbericht
22:30
Noord vandaag
22:52
Weerbericht
23:00
Noord vandaag
23:22
Weerbericht
23:30
Noord vandaag
23:52
Weerbericht
0:00
Noord vandaag
0:22
Weerbericht
0:30
Noord vandaag
0:52
Weerbericht
1:00
Noord vandaag
1:20
Weerbericht
1:22
Noord vandaag
1:42
Weerbericht
1:45
Noord vandaag
2:05
Weerbericht
2:07
Noord vandaag
2:27
Weerbericht
2:30
Noord vandaag
2:50
Weerbericht
2:52
Noord vandaag
3:12
Weerbericht
3:15
Noord vandaag
3:35
Weerbericht
3:37
Noord vandaag
3:57
Weerbericht
4:00
Noord vandaag
4:20
Weerbericht
4:22
Noord vandaag
4:42
Weerbericht
4:45
Noord vandaag
Geen programmering
19:10
It Waar
19:15
Simmer yn Fryslân
19:30
Fryslân Hjoed
19:40
It Waar
19:45
Simmer yn Fryslân
20:00
Fryslân Hjoed
20:10
It Waar
20:15
Simmer yn Fryslân
20:30
Fryslân Hjoed
20:40
It Waar
20:45
Simmer yn Fryslân
21:00
Fryslân Hjoed
21:10
It Waar
21:15
Simmer yn Fryslân
21:30
Fryslân Hjoed
21:40
It Waar
21:45
Simmer yn Fryslân
22:00
Fryslân Hjoed
22:10
It Waar
22:15
Simmer yn Fryslân
22:30
Fryslân Hjoed
22:40
It Waar
22:45
Simmer yn Fryslân
23:00
Fryslân Hjoed
23:10
It Waar
23:15
Simmer yn Fryslân
23:30
Fryslân Hjoed
23:40
It Waar
23:45
Simmer yn Fryslân
0:00
Fryslân Hjoed
0:10
It Waar
0:15
Simmer yn Fryslân
0:30
Fryslân Hjoed
0:40
It Waar
0:45
Simmer yn Fryslân
1:00
Fryslân Hjoed
1:10
It Waar
1:15
Simmer yn Fryslân
1:30
Fryslân Hjoed
1:40
It Waar
1:45
Simmer yn Fryslân
2:00
Fryslân Hjoed
2:10
It Waar
2:15
Simmer yn Fryslân
2:30
Fryslân Hjoed
2:40
It Waar
2:45
Simmer yn Fryslân
3:00
Fryslân Hjoed
3:10
It Waar
3:15
Simmer yn Fryslân
3:30
Fryslân Hjoed
3:40
It Waar
3:45
Simmer yn Fryslân
4:00
Fryslân Hjoed
4:10
It Waar
4:15
Simmer yn Fryslân
4:30
Fryslân Hjoed
4:40
It Waar
4:45
Simmer yn Fryslân
Geen programmering
19:14
RTV Drenthe Nostalgie
19:42
Bij de Buren - BrandMeester
20:00
Drenthe nu
20:13
Bij de Buren - BrandMeester
20:30
Drenthe nu
20:43
Bij de Buren - BrandMeester
21:00
Drenthe nu
21:14
RTV Drenthe Nostalgie
21:42
Bij de Buren - BrandMeester
22:00
Drenthe nu
22:13
Bij de Buren - BrandMeester
22:30
Drenthe nu
22:43
Bij de Buren - BrandMeester
23:00
Drenthe nu
23:13
Bij de Buren - BrandMeester
23:30
Drenthe nu
23:43
Bij de Buren - BrandMeester
0:00
Drenthe nu
0:10
Bij de Buren - BrandMeester
0:24
RTV Drenthe Nostalgie
0:48
Drenthe nu
0:58
Bij de Buren - BrandMeester
1:12
RTV Drenthe Nostalgie
1:36
Drenthe nu
1:46
Bij de Buren - BrandMeester
2:00
RTV Drenthe Nostalgie
2:24
Drenthe nu
2:34
Bij de Buren - BrandMeester
2:48
RTV Drenthe Nostalgie
3:12
Drenthe nu
3:22
Bij de Buren - BrandMeester
3:36
RTV Drenthe Nostalgie
4:00
Drenthe nu
4:10
Bij de Buren - BrandMeester
4:24
RTV Drenthe Nostalgie
4:48
Drenthe nu
4:58
Bij de Buren - BrandMeester
Geen programmering
19:00
Thuis in Overijssel
19:30
Thuis in Overijssel
20:00
Thuis in Overijssel
20:30
Thuis in Overijssel
21:00
Van Jonge Leu en Oale Groond
21:37
Het Oversticht
22:00
Thuis in Overijssel
22:30
Thuis in Overijssel
23:00
Thuis in Overijssel
23:31
Thuis in Overijssel
Geen programmering
19:00
GLD Nieuws
19:20
Zomer in Gelderland
19:50
RegioNed
20:00
GLD Nieuws
20:20
Zomer in Gelderland
20:50
RegioNed
21:00
GLD Nieuws
21:20
Zomer in Gelderland
21:50
RegioNed
22:00
GLD Nieuws
22:20
Zomer in Gelderland
22:50
RegioNed
23:00
GLD Nieuws
23:20
Zomer in Gelderland
23:50
RegioNed
Geen programmering
19:11
NH sport
19:24
NH Iconen
19:28
NH nieuws
19:39
NH Strijders
19:47
Remy en zijn vrienden
20:00
NH nieuws
20:11
NH sport
20:24
NH Iconen
20:28
NH nieuws
20:39
NH Strijders
20:47
Remy en zijn vrienden
21:00
NH nieuws
21:11
NH sport
21:24
NH Iconen
21:28
NH nieuws
21:39
NH Strijders
21:47
Remy en zijn vrienden
22:00
NH nieuws
22:11
NH sport
22:24
NH Iconen
22:28
NH nieuws
22:39
NH Strijders
22:47
Remy en zijn vrienden
23:00
NH nieuws
23:11
NH sport
23:24
NH Iconen
23:28
NH nieuws
23:39
NH Strijders
23:47
Remy en zijn vrienden
Geen programmering
19:00
UNieuws
19:15
Keuken van Utrecht
19:30
UNieuws
19:45
RegioNed
19:55
Tekst-TV
20:00
UNieuws
20:15
Keuken van Utrecht
20:30
UNieuws
20:45
RegioNed
20:55
Tekst-TV
21:00
UNieuws
21:15
Keuken van Utrecht
21:30
UNieuws
21:45
RegioNed
21:55
Tekst-TV
22:00
UNieuws
22:15
Keuken van Utrecht
22:30
De Utrechtse schatkamer
22:45
RegioNed
22:55
Tekst-TV
23:00
UNieuws
23:15
Keuken van Utrecht
23:30
De Utrechtse schatkamer
23:45
RegioNed
23:55
Tekst-TV
0:00
UNieuws
0:15
Keuken van Utrecht
0:30
De Utrechtse schatkamer
0:45
RegioNed
0:55
Tekst-TV
1:00
UNieuws
1:15
Keuken van Utrecht
1:30
De Utrechtse schatkamer
1:45
RegioNed
1:55
Tekst-TV
2:00
UNieuws
2:15
Keuken van Utrecht
2:30
De Utrechtse schatkamer
2:45
RegioNed
2:55
Tekst-TV
3:00
UNieuws
3:15
Keuken van Utrecht
3:30
De Utrechtse schatkamer
3:45
RegioNed
3:55
Tekst-TV
4:00
UNieuws
4:15
Keuken van Utrecht
4:30
De Utrechtse schatkamer
4:45
RegioNed
4:55
Tekst-TV
Geen programmering
19:00
Verborgen museumschatten
19:17
Verborgen Thuisschatten
19:30
TV West Nieuws
19:47
Weer met Huub
19:51
RegioNed
20:00
Verborgen museumschatten
20:17
Verborgen Thuisschatten
20:30
TV West Nieuws
20:47
Weer met Huub
20:51
RegioNed
21:00
Verborgen museumschatten
21:17
Verborgen Thuisschatten
21:30
TV West Nieuws
21:47
Weer met Huub
21:51
RegioNed
22:00
Verborgen museumschatten
22:17
Verborgen Thuisschatten
22:30
TV West Nieuws
22:47
Weer met Huub
22:51
RegioNed
23:00
Verborgen museumschatten
23:17
Verborgen Thuisschatten
23:30
TV West Nieuws
23:47
Weer met Huub
23:51
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
19:00
Welkom bij Rijnmond
19:19
Rijnmond Sport
19:30
Welkom bij Rijnmond
19:49
Rijnmond Sport
20:00
Welkom bij Rijnmond
20:19
Rijnmond Sport
20:30
Welkom bij Rijnmond
20:49
Rijnmond Sport
21:00
Welkom bij Rijnmond
21:19
Rijnmond Sport
21:30
Welkom bij Rijnmond
21:49
Rijnmond Sport
22:00
Welkom bij Rijnmond
22:19
Rijnmond Sport
22:30
Welkom bij Rijnmond
22:49
Rijnmond Sport
23:00
Pause
19:11
Trots op Zeeland
19:19
Het weer
19:20
De canon van Zeeland
19:25
Verzeeuwigd
19:30
Zeeland Nu
19:41
Trots op Zeeland
19:49
Het weer
19:50
De canon van Zeeland
19:55
Verzeeuwigd
20:00
Zeeland Nu
20:11
Trots op Zeeland
20:19
Het weer
20:20
De canon van Zeeland
20:25
Verzeeuwigd
20:30
Zeeland Nu
20:41
Trots op Zeeland
20:49
Het weer
20:50
De canon van Zeeland
20:55
Verzeeuwigd
21:00
Zeeland Nu
21:11
Trots op Zeeland
21:19
Het weer
21:20
De canon van Zeeland
21:25
Verzeeuwigd
21:30
Zeeland Nu
21:41
Trots op Zeeland
21:49
Het weer
21:50
De canon van Zeeland
21:55
Verzeeuwigd
22:00
Zeeland Nu
22:11
Trots op Zeeland
22:19
Het weer
22:20
De canon van Zeeland
22:25
Verzeeuwigd
22:30
Zeeland Nu
22:41
Trots op Zeeland
22:49
Het weer
22:50
De canon van Zeeland
22:55
Verzeeuwigd
23:00
Zeeland Nu
23:11
Trots op Zeeland
23:19
Het weer
23:20
De canon van Zeeland
23:25
Verzeeuwigd
23:30
Zeeland Nu
23:41
Trots op Zeeland
23:49
Het weer
23:50
De canon van Zeeland
23:55
Verzeeuwigd
0:00
Zeeland Nu
0:11
Trots op Zeeland
0:19
Het weer
0:20
De canon van Zeeland
0:25
Verzeeuwigd
0:30
Zeeland Nu
0:41
Trots op Zeeland
0:49
Het weer
0:50
De canon van Zeeland
0:55
Verzeeuwigd
Geen programmering
19:10
Wild Africa: Rivers of life
20:05
Finding Bigfoot
21:00
Finding Bigfoot
21:55
Pit Bulls and Parolees
22:50
My cat from hell
23:45
Amanda to the rescue
0:40
Dr. Jeff: Rocky Mountain vet
1:30
Intruders
2:15
Lone Star Law
3:00
I'm Alive
3:45
How Do Animals Do That
4:10
How Do Animals Do That
4:30
The Aquarium
5:15
Tanked
19:13
Óngerwaeg
19:30
L1mburg Centraal
20:00
NOS Journaal
20:30
L1mburg Centraal
21:00
De Tent van Bell
21:30
L1mburg Centraal
22:00
RegioNed
22:13
Óngerwaeg
22:30
L1mburg Centraal
23:00
L1 Concert
0:00
Nachtcarrousel
19:00
Amsterdam Vandaag
19:15
Pride TV
19:48
Your daily pride
19:53
Het Verkeer
19:56
CU nieuws
20:00
Amsterdam Vandaag
20:16
De zwoele stad
20:43
Bouw woon leef
20:55
Amsterdam informeert
20:58
CU nieuws
21:00
Amsterdam Vandaag
21:15
Straten van Amsterdam
21:39
UvNL lezing
21:54
Het Verkeer
21:58
CU nieuws
22:00
Pakhuis de Zwijger
23:00
Amsterdam Vandaag
23:17
De zwoele stad
23:43
Amsterdam Blijf Fit
23:55
Vlag van de Dag
23:58
CU nieuws
0:00
Amsterdam Vandaag
0:16
Pride TV
0:50
AT5 Schatkamer
0:56
CU nieuws
0:57
Amsterdam informeert
1:00
Amsterdam Vandaag
1:18
De zwoele stad
1:42
Amsterdam Blijf Fit
1:52
CU nieuws
1:53
Het Verkeer
1:56
Vlag van de Dag
1:59
CU nieuws
2:00
Amsterdam Vandaag
18:35
Van onschatbare waarde
19:20
First dates hotel
20:05
Tip
Flikken Maastricht
20:55
Tip
Anne+
21:25
Tip
Those who kill
22:50
Tip
Agent Hamilton
23:30
First dates hotel
Geen programmering
18:41
OPJ, Pacifique Sud
19:27
OPJ, Pacifique Sud
20:14
Echo-logis
20:30
Journal France 2
20:56
Météo
21:00
Echappées Belles
22:30
Le Journal de la RTS
22:58
Météo
23:01
Tip
Mineurs 27
0:35
Journal d'Afrique
1:03
Météo
1:07
Sous couverture
1:49
Le Point
2:48
Matière grise docs
3:13
La télé de A @ Z
3:42
Ça roule ! Ailleurs
3:53
Aissa
Geen programmering
18:50
NBA
19:30
NBA
21:55
Ziggo Sport Goals
22:20
Premier League hoogtepunten
23:15
LaLiga Hoogtepunten
0:05
Online items
0:15
NBA
0:40
Serie A
2:25
Serie A
4:15
Serie A
6:05
Perfection
6:50
Voetbal (samenvatting)
18:55
Ziggo Sport Goals
19:20
Premier League hoogtepunten
20:15
Premier League 100 Club
20:40
Football's Greatest
21:05
Ziggo Sport Goals
21:30
Paniekvoetbal
22:00
Voetbal (samenvatting)
22:05
Serie A
23:55
Serie A
1:35
Serie A
3:25
Serie A
5:15
Serie A
18:00
LPGA
19:30
European Tour Hoogtepunten
20:30
Golf: European Tour
22:30
LPGA
0:00
Golf
3:00
Golf: European Tour (herhaling)
18:50
Formule 2
19:50
Formule 3
20:45
Autosport: Porsche Super Cup
21:15
Nascar Cup Series Hoogtepunten
22:10
Ferrari Challenge
23:05
Ferrari Challenge
0:00
Formule 1 Race (herhaling)
2:00
Nascar Cup Series Hoogtepunten
2:55
Autosport: Porsche Super Cup
3:25
Ferrari Challenge
4:20
Ferrari Challenge
5:15
Formule 2
6:15
FastZone
6:35
Crashen in de Keuken
17:30
Tip
Unfaithful
19:30
Heist
21:00
ABCs of Superheroes
22:30
Natural Born Killers
0:25
Young Harlots - School Report
2:25
Slam it in a Slut 2
Geen programmering
17:50
Ride Like a Girl
19:30
Hollywood's Best Film Directors
20:00
Long Shot
22:05
Tip
Easy A
23:35
A Kid Like Jake
1:05
Bella Donna's
2:35
Tip
Loosies
4:05
Casual Encounters
Geen programmering
18:35
Tip
Sommersby
20:30
Tip
Nothing But the Truth
22:15
The English Teacher
23:45
Romans
1:20
Somewhere in Palilula
3:40
The War is Over
Geen programmering
19:00
The Trust
20:30
Across the Universe
22:40
Nowhere Safe
0:10
Tip
No Good Deed
1:35
Tip
John Wick
3:15
This Is Your Death
Geen programmering
18:40
Charmed
19:35
Charmed
20:30
In de Vlaamsche pot
21:00
In de Vlaamsche pot
21:30
Everybody loves Raymond
22:00
Everybody loves Raymond
22:30
Everybody loves Raymond
23:00
The bold and the beautiful
23:30
The bold and the beautiful, the beginning
0:00
In de Vlaamsche pot
0:30
In de Vlaamsche pot
1:00
Everybody loves Raymond
1:30
Everybody loves Raymond
2:00
Charmed
2:40
The F Word
3:20
Everybody loves Raymond
3:45
Everybody loves Raymond
4:05
GTST classics
4:25
GTST classics
4:45
Charmed
Geen programmering
18:40
Crime scene investigation
19:35
Crime scene investigation
20:30
Flikken Gent
21:30
Flikken Gent
22:30
Flikken Gent
23:30
Flikken Gent
0:30
Killer In Plain Sight
1:00
Snapped: Killer Couples
2:00
Flikken Gent
2:40
Flikken Gent
3:20
Flikken Gent
4:00
Flikken Gent
4:20
Killer In Plain Sight
4:30
Killer In Plain Sight
4:40
Killer In Plain Sight
Geen programmering
19:10
Feyenoord TV
19:30
Eredivisie De Comeback
20:00
Tip
Eredivisie
21:50
Eredivisie De Comeback
22:30
FOX Sports top 25: Goals
22:45
Feyenoord TV
23:00
FOX Sports vandaag
23:30
FOX Sports vandaag
23:59
FOX Sports vandaag
0:29
FOX Sports vandaag
0:58
FOX Sports vandaag
1:24
FOX Sports vandaag
1:49
FOX Sports vandaag
2:14
FOX Sports vandaag
2:39
FOX Sports vandaag
3:04
FOX Sports vandaag
3:29
FOX Sports vandaag
3:54
FOX Sports vandaag
4:19
FOX Sports vandaag
4:44
FOX Sports vandaag
5:09
FOX Sports vandaag
5:35
FOX Sports vandaag
18:30
Gran Trittico Lombardo
19:30
Sporza: Strade Bianche
20:00
Snooker: World Championship
23:00
Formule E: FIA Championship - Saudia Ad Diriyah, E-Prix
23:30
Formule E: FIA Championship - Saudia Ad Diriyah, E-Prix
0:00
Snooker: World Championship
1:30
Sporza: Strade Bianche
3:00
Snooker: World Championship
Geen programmering
19:14
Meneer Magoo
19:21
Meneer Magoo
19:28
Meneer Magoo
19:35
Meneer Magoo
20:00
Grizzy & the Lemmings
20:06
Grizzy & the Lemmings
20:13
Grizzy & the Lemmings
20:19
Grizzy & the Lemmings
20:26
Grizzy & the Lemmings
20:32
Grizzy & the Lemmings
20:39
Grizzy & the Lemmings
20:45
Grizzy & the Lemmings
21:00
Paf de hond
21:07
Paf de hond
21:14
Paf de hond
21:20
Paf de hond
21:27
Paf de hond
21:33
Paf de hond
21:40
Paf de hond
22:00
Grizzy & the Lemmings
22:06
Grizzy & the Lemmings
22:13
Grizzy & the Lemmings
22:19
Grizzy & the Lemmings
22:26
Grizzy & the Lemmings
22:32
Grizzy & the Lemmings
22:39
Grizzy & the Lemmings
22:50
The Happos Family
23:00
Mijn ridder en ik
23:10
Mijn ridder en ik
23:21
Mijn ridder en ik
23:31
Mijn ridder en ik
0:00
Taffy
0:06
Taffy
0:13
Taffy
0:19
Taffy
0:26
Taffy
0:32
Taffy
0:39
Taffy
0:45
Taffy
0:51
Taffy
1:00
Grizzy & the Lemmings
1:06
Grizzy & the Lemmings
1:13
Grizzy & the Lemmings
1:19
Grizzy & the Lemmings
1:26
Grizzy & the Lemmings
1:32
Grizzy & the Lemmings
1:39
Grizzy & the Lemmings
1:45
Grizzy & the Lemmings
1:52
Grizzy & the Lemmings
2:00
Paf de hond
2:07
Paf de hond
2:14
Paf de hond
2:20
Paf de hond
2:27
Paf de hond
2:34
Paf de hond
2:40
Paf de hond
2:47
Paf de hond
2:54
Paf de hond
3:00
Mijn ridder en ik
3:10
Mijn ridder en ik
3:21
Mijn ridder en ik
3:31
Mijn ridder en ik
3:42
Mijn ridder en ik
4:00
Taffy
4:06
Taffy
4:13
Taffy
4:19
Taffy
4:26
Taffy
4:32
Taffy
4:39
Taffy
4:45
Taffy
4:52
Taffy
5:00
Grizzy & the Lemmings
5:06
Grizzy & the Lemmings
5:13
Grizzy & the Lemmings
5:19
Grizzy & the Lemmings
5:26
Grizzy & the Lemmings
5:32
Grizzy & the Lemmings
5:39
Grizzy & the Lemmings
5:45
Grizzy & the Lemmings
5:52
Grizzy & the Lemmings
Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX Geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:10
NOS Journaal
7:20
NOS Journaal
7:30
NOS Journaal
7:45
NOS Journaal
8:00
NOS Journaal
8:10
NOS Journaal
8:20
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:45
NOS Journaal
9:00
NOS Journaal
9:15
NOS Journaal
9:25
NOS Journaal
9:35
NOS Journaal
9:45
NOS Journaal
10:00
NOS Journaal
10:15
Nederland in beweging
10:30
NOS Journaal
10:40
MAX Geheugentrainer
11:05
De hit kwis
11:40
NOS Journaal
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:10
Sportjournaal
13:20
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:45
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
15:40
NOS Journaal
15:55
Op1
16:56
Socutera
16:57
Ik zie ik zie wat jij niet ziet
17:00
NOS Journaal
17:06
Tip
Het echte leven in de dierentuin
17:57
Piets weerbericht
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
18:50
Piets weerbericht
19:00
De hit kwis
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
Hello goodbye
21:30
Tip
De S.P.E.L.show
22:25
Op1
23:25
NOS Journaal
23:50
Op1
0:45
NOS Journaal
1:15
EenVandaag
1:40
NOS Journaal
2:15
NOS Journaal
2:45
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:10
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:40
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:10
NOS Journaal
8:30
Journaal met gebarentolk
8:40
NOS Journaal
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Nieuwsuur
10:00
Het Israël van Heertje en Bromet
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:25
BinnensteBuiten
12:00
De nieuws BV
13:35
Uit elkaar
14:35
Tip
100 dagen voor de klas
15:30
Typisch Bellingwolde
16:00
NOS Journaal
16:10
Zeg 'ns Aaa
16:30
Rail away
17:00
NOS Journaal
17:10
2 voor 12
17:50
De slimste mens
18:40
Tip
BinnensteBuiten
19:10
Typisch Bellingwolde
19:45
Tip
Verborgen verleden
20:40
De slimste mens
21:30
Nieuwsuur
22:05
Tip
De Windsors, achter de schermen bij het Britse koningshuis
22:55
America to me
23:55
De nachtzoen
0:10
Nieuwsuur
0:45
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:40
De avonturen van Barbapapa
6:45
George & Paul
6:50
Hoi Duggee
6:55
Sesamstraat
7:15
Koekiemonsters eetkar
7:20
Maja de Bij
7:30
Zin in Zappelin
7:31
Ella, Oscar & Hoo
7:40
Rintje
7:46
Zin in Zappelin
7:50
Kindertijd
8:00
Casper en Emma
8:11
Zin in Zappelin
8:15
Bollie & Billie
8:25
Shaun het schaap
8:31
Zin in Zappelin
8:35
Heidi
8:55
Zin in Zappelin
9:00
Apennoten
9:15
Charlie & Lola specials
9:25
Knofje
9:35
Angelina ballerina
9:45
Inui
9:55
Pingu in de stad
10:05
Teletubbies
10:15
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:25
Tik Tak
10:30
Bumba: Bravo Babilu
10:35
Twinipops
10:44
Mijn petsaurus
10:48
Beer Bo
10:55
Rita & Krokodil
10:56
Sarah en Eend
11:05
Sesamstraat: 10 voor ...
11:20
Ziggy en de Zootram
11:30
Moomin Vallei
11:50
Tom en de boterham met aardbeienjam en honing
12:00
Raad eens hoeveel ik van je hou
12:10
Heuvellandziekenhuis
12:19
Kiwi & Strit
12:25
Kiwi & Strit
12:30
Masha en de beer
12:35
Leo & Tijg
12:50
Lassie
13:15
De Smurfen
13:25
Babar en de belevenissen van Badou
13:40
Bob de bouwer
13:50
Noddy, de detective
14:05
Wickie de Viking
14:15
Peter Pan
14:40
Jungle book
14:55
Caps club
15:15
Bommetje!
16:05
Betreden op eigen risico
16:55
SpangaS
17:50
Dance Academy
18:20
#forever
18:30
Brugklas vakantieliefde
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:20
Tip
Papadag
21:15
Tip
Down the road
22:10
Tip
Ik durf het bijna niet te vragen
22:45
Zusjes
23:20
Tip
Penoza
0:10
Smeris
1:10
Tip
Down the road
2:00
Tip
Ik durf het bijna niet te vragen
2:30
Zusjes
3:02
Tekst-tv
Geen programmering
6:20
Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
6:30
Nieuws
6:45
Nieuws
7:00
Nieuws
7:15
Nieuws
7:30
Nieuws
7:45
Nieuws
8:00
Nieuws
8:20
Nieuws
8:40
Nieuws
9:00
Nieuws
9:10
RTL Boulevard
10:00
Eigen huis & tuin
10:50
Ik weet er alles van!
11:25
The bold and the beautiful
11:55
ER
12:55
Dr. Phil
13:45
Een nieuw leven in de zon
15:05
Top chef USA
16:05
Tip
Married at first sight - Second chance
17:00
Het Spaanse dorp: Polopos
18:00
Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:50
Burgers' Zoo natuurlijk
19:55
Weer
20:00
Ik weet er alles van!
20:30
Tip
Uitstel van executie
21:30
Tip
Beau Five Days Inside
22:30
Nieuws
22:40
Weer
22:45
De zwakste schakel
23:45
RTL Boulevard
0:40
Teleshop 4: Tommy teleshopping
2:00
Teleshop 4: Tommy teleshopping
Geen programmering
5:00
Teleshop 5: Car tracks
5:30
RTL De journal
6:00
Teleshop 4: Mediashop
7:30
Teleshop 5: Online gespot
8:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
10:00
Teleshop 4: Mediashop
10:35
Teleshop 5: Thane
11:00
Teleshop 4: Mediashop
14:20
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:40
Dr. Phil
17:30
Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
18:30
Border patrol
19:30
Ambulance
20:30
De douane in actie
21:30
Heathrow
22:00
Heathrow
22:30
24 uur in de ER
23:30
Ambulance
0:30
Suits
1:30
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
9:00
Escape to the country
9:55
Man bijt hond
10:25
The doctors
11:20
Tip
Wij emigreren
12:15
Lang leve de liefde
12:45
50/50
13:20
Lingo
13:50
Het zal mij een zorg zijn
14:45
The doctors
15:35
SOS: De verbouwers
16:45
Escape to the country
17:45
Hart van Nederland - vroege editie
18:00
The secret life of the zoo
18:55
50/50
19:30
Lingo
20:00
Lang leve de liefde
20:30
Paleis voor een prikkie
21:30
Tip
Waar is De Mol?
22:30
Hart van Nederland - late editie
23:00
Shownieuws - Late editie
23:40
Weer.nl
23:45
Lang leve de liefde
0:20
50/50
0:55
Lingo
1:20
Hart van Nederland - late editie
Geen programmering
5:00
Teleshop 7: Morning chat
5:45
Teleshop 7: Car tracks
6:00
Teleshop 4: Mediashop
6:30
Blazing Team
6:53
Inazuma Eleven
7:19
Power rangers beast morphers
7:42
Lego Ninjago
7:52
Bakugan: Battle planet
8:05
Pokémon
8:24
Draken: Race naar de rand
8:40
Mr. Bean
8:53
Mr. Bean
9:04
De uil
9:14
Oggy en de kakkerlakken
9:21
De Daltons
9:30
Flodder
10:00
Flodder
10:30
Married with children
11:00
Married with children
11:30
Last man standing
12:00
Last man standing
12:30
Stop! Politie
13:25
Idioten op de weg
13:30
Idioten op de weg
14:00
Idioten op de weg
14:30
Last man standing
15:00
Last man standing
15:30
Pawn stars
16:00
Pawn stars
16:30
Pawn stars
17:00
Married with children
17:30
Married with children
18:00
The A-team
19:00
Hardcore pawn
19:30
Hardcore pawn
20:00
Hardcore pawn
20:30
Tip
Dying of the Light
22:25
Tip
The Experiment
0:25
UEFA Europa League magazine
1:05
Teleshop 7: Glamcam
2:01
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
7:25
TV Winkel
7:55
Tommy teleshopping
11:20
MasterChef USA
12:15
MasterChef USA
13:10
Tommy teleshopping
14:10
MasterChef Australië
15:10
MasterChef Australië
16:10
Het blok Australië
17:05
Wat eten we?
17:30
Het blok Australië
18:25
MasterChef Australië
19:25
MasterChef Australië
20:30
Tip
Station 19
21:25
Tip
Council of dads
22:20
Tip
Five bedrooms
23:15
The bachelor Australië
0:15
The bachelor Australië
1:10
Wat eten we?
1:30
Reign
2:15
Hart van Nederland
Geen programmering
6:00
Disney XD
18:00
The big bang theory
18:15
The king of Queens
18:45
Two and a half men
19:10
Two and a half men
19:35
The big bang theory
20:05
The big bang theory
20:30
Tip
The Fugitive
23:10
Tip
Breakdown
1:00
Hart van Nederland - late editie
4:00
Pause
Geen programmering
6:01
Undercover Kat
6:20
Undercover Kat
6:45
Groen in de Grote Stad
7:10
Groen in de Grote Stad
7:35
DuckTales
7:55
DuckTales
8:19
Phineas and Ferb
8:45
Phineas and Ferb
9:05
Ruimtekuikens in de ruimte
9:30
Furiki Wheels
9:50
Furiki Wheels
10:15
Chillen met de Ronks!
10:40
Chillen met de Ronks!
10:55
Chillen met de Ronks!
11:05
Paf de hond
11:12
Paf de hond
11:20
Paf de hond
11:28
Paf de hond
11:35
Paf de hond
11:42
Paf de hond
11:50
Atomic Puppet
12:15
Atomic Puppet
12:35
Groen in de Grote Stad
13:00
DuckTales
13:25
DuckTales
13:48
DuckTales
14:10
DuckTales
14:32
DuckTales
14:55
DuckTales
15:17
DuckTales
15:40
Mini Ninja's
15:52
Mini Ninja's
16:05
Pokémon XY
16:25
Pokémon XY
16:50
Mech-X4
17:15
Mech-X4
17:34
Disney 11
17:35
Undercover Kat
4:00
Ruimtekuikens in de ruimte
4:22
Ruimtekuikens in de ruimte
4:44
Furiki Wheels
5:06
Furiki Wheels
5:28
Chillen met de Ronks!
5:50
Chillen met de Ronks!
Geen programmering
6:30
Little people
6:40
Tee and Mo
6:50
Bibaboerderij
7:05
Molang
7:10
Juf Roos
7:15
Ollie
7:20
Fien & Teun
7:25
Louie & Yoko
7:30
Beertje Pol
7:45
Ernst, Bobbie en de rest
7:55
Jul & Julia
8:05
Wissper
8:10
Hatchimals
8:15
Piet Piraat wonderwaterwereld
8:20
Flin & Flo
8:30
Dinotrux
8:55
Brandweerman Sam
9:05
Thomas de stoomlocomotief
9:15
Chuggington
9:25
Littlest pet shop: A world of our own
9:35
TiTaToverfeest
9:55
Super Wings
10:05
De opmerkelijke Meneer King
10:15
Troetelbeertjes
10:35
Tumble leaf
10:45
Koala broertjes
11:00
Hello Kitty and friends
11:10
Ella de olifant
11:25
Cry Babies
11:30
My little pony
11:50
Enchantimals
12:00
Wissper
12:10
Strawberry shortcake
12:30
Monchhichis
12:40
Suske en Wiske junior
12:50
Lummels
13:05
Transformers: Rescue Bots Academy
13:15
Lego City
13:20
Super 4
13:30
Super 4
13:45
Mijn ridder en ik
13:55
Mijn ridder en ik
14:10
Robin Hood
14:25
Robin Hood
14:35
Tashi
14:50
Tashi
15:05
Blinky Bill
15:15
Zafari
15:40
Moka's fantastische avonturen!
15:45
Het regent gehaktballen
16:00
Mojicons
16:15
Miss Moon
16:25
Mia and me
16:50
LEGO friends: Girls on a mission
17:05
The flying doctors
18:05
The bold and the beautiful
18:35
The bold and the beautiful
19:00
Married at first sight Australië
20:30
Tip
Trots & Verlangen
22:05
House
23:05
Married at first sight Australië
0:35
Teleshop 8: Mediashop
2:01
Teleshop 8: Mediashop
Geen programmering
5:00
Nieuws
5:20
Nieuws
5:30
Nieuws
5:50
Nieuws
6:00
Nieuws
6:20
Nieuws
6:30
Undercover boss USA
7:30
De barometer
8:00
Voorbeurs
8:10
Voorbeurs
8:20
Voorbeurs
8:30
Voorbeurs
8:40
Voorbeurs
8:50
Voorbeurs
9:00
RTL Z Nieuws
9:15
RTL Z Nieuws
9:30
RTL Z Nieuws
9:45
RTL Z Nieuws
10:00
RTL Z Nieuws
10:15
RTL Z Nieuws
10:30
RTL Z Nieuws
10:45
RTL Z Nieuws
11:00
RTL Z Nieuws
11:15
RTL Z Nieuws
11:30
RTL Z Nieuws
11:45
RTL Z Nieuws
12:00
RTL Z Nieuws
12:15
RTL Z Nieuws
12:30
RTL Z Nieuws
12:45
RTL Z Nieuws
13:00
RTL Z Nieuws
13:15
RTL Z Nieuws
13:30
RTL Z Nieuws
13:45
RTL Z Nieuws
14:00
RTL Z Nieuws
14:15
RTL Z Nieuws
14:30
RTL Z Nieuws
14:45
RTL Z Nieuws
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
RTL Z Nieuws
15:30
De barometer plus
16:00
RTL Z Nieuws
16:15
RTL Z Nieuws
16:30
How it's done
17:00
RTL Z Nieuws
17:15
RTL Z Nieuws
17:30
RTL Z Nieuws
17:45
RTL Z Nieuws
17:55
RTL Z Nieuws
18:00
Pawn stars
18:30
Pawn stars
19:00
Pawn stars
19:30
Pawn stars
20:00
Pawn stars
20:30
Het sollicitatiegesprek
21:30
Het sollicitatiegesprek
22:30
Z Doc: De weerzinwekkende wereld van de multi-level marketing
23:30
Natuur op Z: Dragons & damsels - Ultimate insects
0:30
Natuur op Z: Grasslands - North America's hidden wilderness
1:30
Natuur op Z: A life among monkeys
2:20
Nieuws
2:30
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
Geen programmering
6:00
South Park
6:25
The Graham Norton show
7:20
South Park
7:50
South Park
8:15
Bob's burgers
8:45
Bob's burgers
9:05
Family guy
9:30
Family guy
10:00
How I met your mother
10:25
How I met your mother
10:55
Friends
11:20
Friends
11:50
The Graham Norton show
12:15
Modern family
12:40
Modern family
13:00
South Park
13:30
South Park
13:55
Bob's burgers
14:25
Bob's burgers
14:55
Family guy
15:20
Family guy
15:50
How I met your mother
16:15
How I met your mother
16:45
Friends
17:05
Friends
17:30
Modern family
18:00
Modern family
18:30
Family guy
19:00
Family guy
19:30
Family guy
20:00
Last man standing
20:30
Last man standing
21:00
Modern family
21:30
Modern family
22:00
Friends
22:30
Friends
23:00
How I met your mother
23:25
How I met your mother
23:55
Bob's burgers
0:25
Bob's burgers
0:50
South Park
1:10
South Park
1:35
Last man standing
2:05
South Park
2:25
Takeshi's Castle Thailand
2:50
Most Ridiculous
3:10
Most Ridiculous
3:30
Takeshi's Castle Thailand
3:50
Takeshi's Castle Thailand
4:10
Drunk History: Bezopen verhalen
4:30
Drunk History: Bezopen verhalen
4:50
Most Ridiculous
5:10
Most Ridiculous
5:30
Takeshi's Castle Thailand
Geen programmering
5:15
Laugh out loud
6:00
Laugh out loud
6:50
Laugh out loud
7:40
Storage wars: Canada
8:05
Storage wars: Canada
8:30
According to Jim
8:55
According to Jim
9:20
Superstore
9:45
Superstore
10:10
Superstore
10:35
Superstore
11:00
Below deck mediterranean
11:50
Flip this house
12:40
Flip this house
13:30
Below deck mediterranean
14:25
Million dollar listing NY
15:30
Storage wars: Canada
16:00
Storage wars: Canada
16:30
Storage wars: Canada
17:00
Storage wars: Canada
17:30
Laugh out loud
18:25
According to Jim
18:50
According to Jim
19:15
According to Jim
19:45
According to Jim
20:10
Stumptown
21:05
Stumptown
22:00
Tip
Crime scene investigation
22:55
Paranormal caught on camera
23:50
Paranormal caught on camera
0:45
The X-Files essential collection
1:40
The X-Files essential collection
2:25
Tip
Bones
3:10
Bones
3:55
Bones
4:30
Bones
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Alaskan bush people
6:45
Treehouse masters
7:30
Building Alaska
8:15
Deadliest catch
9:00
Wheeler dealers
9:45
Overhaulin'
10:30
Kindig customs
11:20
Diesel brothers
12:10
Fast n' loud clip shows
13:00
Speed is the new black
13:50
Railroad Australia
14:40
Gold rush: Parker's trail
15:30
The Autobahn A8
16:20
Flipping bangers
17:10
Wheeler dealers
18:00
Auction hunters
18:30
Salvage hunters
19:30
Baggage battles
20:00
Baggage battles
20:30
Abandoned engineering
21:30
Blowing up history
22:30
Wheeler dealers
23:20
FantomWorks
0:10
Unexplained & unexplored
1:00
Baggage battles
1:25
Abandoned engineering
2:15
Blowing up history
3:00
Gold rush
3:45
Barnwood builders
4:30
Tanked
5:15
Yukon men
Geen programmering
6:00
Storage wars: Canada
6:25
Dog whisperer
7:10
Dog whisperer
8:00
Air crash investigation: Special report
8:50
Air crash investigation: Special report
9:40
Air crash investigation: Special report
10:25
Massive engineering mistakes
11:20
Massive engineering mistakes
12:15
A gathering storm
13:05
A gathering storm
13:55
Storage wars: Canada
14:20
Storage wars: Canada
14:50
Storage wars: Canada
15:20
Air crash investigation: Special report
16:10
Air crash investigation: Special report
17:00
The incredible dr. Pol
18:00
The incredible dr. Pol
19:00
Banged up abroad: Crime & punishment
20:00
Air crash investigation: Special report
21:00
WWII hell under the sea
22:00
WWII hell under the sea
23:00
War junk
0:00
The weapon hunter
1:00
Air crash investigation: Special report
2:00
Air crash investigation: Special report
2:45
Tip
Nazi megastructures
3:30
Nazi megastructures
4:15
WWII hell under the sea
5:00
Science of stupid
5:20
Science of stupid
5:40
Science of stupid
Geen programmering
6:00
Nate & Jeremiah by design
6:45
My cat from hell
7:30
My cat from hell
8:15
Say yes to the dress: Atlanta
8:40
Say yes to the dress
9:30
The world's smallest woman
10:20
Casualty 24/7
11:10
Nate & Jeremiah by design
12:00
Say yes to the dress UK
12:30
Say yes to the dress: Atlanta
13:00
Say yes to the dress
14:00
Say yes to the dress UK
14:30
Sister wives
15:30
My lottery dream home
16:00
Good bones
17:00
Christina on the coast
17:30
Christina on the coast
18:00
Nate & Jeremiah by design
19:00
Say yes to the dress: Atlanta
19:30
Say yes to the dress
20:30
Amy Schumer learns to cook
21:30
90 days to wed: What now?
22:30
My teen is pregnant and so am I
23:30
Doctors: Behind closed doors
0:30
Amy Schumer learns to cook
1:30
90 days to wed: What now?
2:20
My teen is pregnant and so am I
3:10
Doctors: Behind closed doors
3:55
Say yes to the dress: Atlanta
4:20
My cat from hell
5:10
Christina on the coast
5:35
Christina on the coast
Geen programmering
6:00
Mickey Mouse Dol Dwaze Avonturen
6:28
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
6:50
De Leeuwenwacht
7:15
De Leeuwenwacht
7:35
PJ Masks
7:55
PJ Masks
8:20
Puppy Dog Pals
8:40
Puppy Dog Pals
9:05
De Speelgoeddokter
9:30
De Speelgoeddokter
9:55
Paprika
10:20
Claude
10:45
101 Dalmatian Street
11:00
101 Dalmatian Street
11:20
Amphibia
11:40
Amphibia
12:15
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:00
Miraculous Secrets
13:05
Miraculous Secrets
13:20
DuckTales
13:40
DuckTales
14:20
Phineas and Ferb
14:45
Phineas and Ferb
15:05
Phineas and Ferb
15:25
Phineas and Ferb
15:50
Phineas and Ferb
16:10
Phineas and Ferb
16:30
Groen in de Grote Stad
16:50
Groen in de Grote Stad
17:10
Groen in de Grote Stad
17:11
Miraculous Secrets
17:35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
17:55
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:45
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
19:10
Jessie
19:30
Jessie
19:50
De Middelste van 7
20:15
Gabby Duran: De Alien Babysitter
20:40
Bizaardvark
21:00
Bia
21:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:10
LoliRock
22:30
LoliRock
22:50
De Psammy Show
23:00
De Psammy Show
23:10
De Psammy Show
23:20
De Psammy Show
23:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
23:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
0:10
LoliRock
0:30
Mickey Mouse (Shorts)
0:50
De Psammy Show
1:00
De Psammy Show
1:10
De Psammy Show
1:20
De Psammy Show
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:40
LoliRock
3:20
De Psammy Show
3:30
De Psammy Show
3:40
De Psammy Show
3:50
De Psammy Show
4:00
De Psammy Show
4:10
PJ Masks
4:30
PJ Masks
5:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:40
LoliRock
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland - late editie
7:00
TV Winkel
15:45
Huizenjacht
16:30
Overspel in de liefde
17:10
Overspel in de liefde
17:45
Trauma centrum
18:15
Trauma centrum
18:45
Achter gesloten deuren
19:40
Achter gesloten deuren
20:30
Tip
Crimson Peak
22:45
Tip
The Visit
0:35
Tommy teleshopping
3:05
Hart van Nederland - late editie
Geen programmering
6:00
The Wake Up Club
7:00
Seven Eleven
8:00
MTV's Top 10
9:00
Then vs Now
10:00
Super Sweet 16
10:27
Teen Mom 2
11:24
Teen Mom 2
12:12
Teen Mom 2
13:09
16 and Pregnant
14:07
16 and Pregnant
15:04
Catfish: The tv show
16:00
Catfish: The tv show
17:00
RuPaul's drag race
17:59
RuPaul's drag race
18:56
Are You the One?
19:52
Are You the One?
20:30
Catfish: The tv show
21:30
Catfish: The tv show
22:30
RuPaul's drag race
0:00
Ridiculousness
0:30
Ridiculousness
1:00
Ridiculousness
1:30
Ridiculousness