TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Fox Sports 1

Eurosport 2

Boomerang

20:35
Tip
Flikken Maastricht
21:30
Tip
Erica op reis
22:15
Tip
Studio sport Eredivisie
22:45
Op1
23:50
NOS Journaal
0:15
Laat op vrijdag
1:00
Op1
2:05
NOS Journaal
2:35
EenVandaag
3:00
NOS Journaal
3:25
NOS Journaal
Geen programmering
20:50
2 voor 12
21:30
Nieuwsuur
22:10
Nu te zien!
22:25
Tip
Shetland
23:30
Tip
Nothing Personal
0:50
De nachtzoen
1:05
Nieuwsuur
1:55
Nieuwsuur
20:25
Tip
De kijk van Koolhoven
21:25
Van God los
22:20
Toren C
22:55
Jeuk
23:30
De wereld draait door
0:25
Tip
De kijk van Koolhoven
1:25
De wereld draait door
2:25
De wereld draait door
3:20
De wereld draait door
4:09
Tekst-tv
20:30
Tip
The voice of Holland
22:26
Jinek
23:44
Nieuws
0:01
Weer
0:05
RTL Boulevard
0:51
Jinek
2:39
Teleshop 4: Tommy teleshopping
20:29
Team Parate Eenheid
21:26
De douane in actie
22:24
24 uur in de ER
23:23
Ambulance
0:33
Foute vrienden USA
0:57
Foute vrienden USA
1:24
Teleshop 5: Nachtlounge
2:24
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
20:30
Mensenkennis
21:25
The wall
22:35
Hart van Nederland
22:55
Weer.nl
23:00
Lingo vips
23:05
Shownieuws
23:40
Lang leve de liefde
0:10
Man bijt hond
0:45
Lingo
1:15
50/50
1:35
Undercover in Nederland
2:20
Hart van Nederland
20:30
Tip
Legend
23:10
Tip
The Godfather
2:55
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
20:30
Tip
NCIS: Los Angeles
21:25
NCIS: Los Angeles
22:20
Elementary
23:05
Elementary
0:00
Bull
1:00
NCIS: Los Angeles
1:50
Hart van Nederland
20:30
Veronica inside
22:00
Tip
Jaws
0:35
UEFA Champions League magazine
1:05
Man with a plan
1:35
Man with a plan
2:00
Hart van Nederland
4:00
Pause
17:35
Disney 11
4:00
Ruimtekuikens in de ruimte
4:22
Ruimtekuikens in de ruimte
4:44
Furiki Wheels
5:06
Furiki Wheels
5:28
The Gronks
5:50
The Gronks
20:30
Tip
The Flowers of War
23:30
House
0:25
Tip
Mother, May I Sleep with Danger?
2:10
Teleshop 8: Mediashop
20:30
De prijs van beroemd zijn
21:30
De prijs van beroemd zijn
22:30
De prijs van beroemd zijn
23:30
Z Doc: Inside British Airways
0:30
Best of bright
1:00
Nieuws
1:20
Nieuws
1:50
Nieuws
2:01
Nieuws
2:10
Nieuws
2:30
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
20:02
The Graham Norton show
21:06
How I met your mother
21:34
How I met your mother
22:01
Tip
Meet the Parents
0:13
Friends
0:42
Friends
1:10
Modern family
1:39
Modern family
2:07
South Park
2:29
South Park
2:51
Bob's burgers
3:11
Bob's burgers
3:32
South Park
3:54
South Park
4:15
Most Ridiculous
4:36
Most Ridiculous
4:56
Most Ridiculous
5:16
Takeshi's Castle Thailand
5:37
Takeshi's Castle Thailand
19:50
Keuken Kampioen Divisie
22:00
FOX sports DOC: Het Geheim van de Superboeren
22:30
De Eredivisiegoals van
23:00
Tip
The walking dead
23:57
The Simpsons
0:24
The Simpsons
0:52
The Simpsons
1:20
The Simpsons
1:47
Bones
2:31
Bones
3:13
Tip
Bones
3:55
Tip
Bones
4:38
Tip
Bones
Geen programmering
20:30
Unexplained & unexplored
21:30
Ed Stafford: First man out
22:30
Wheeler dealers
23:30
FantomWorks
0:30
Somebody's gotta do it
1:30
Baggage battles
2:00
Unexplained & unexplored
2:50
Ed Stafford: First man out
3:40
Tanked
4:30
Gold rush
5:15
Alaskan bush people
21:00
The incredible dr. Pol
22:00
Tip
The incredible dr. Pol
23:00
The incredible dr. Pol
0:00
Drugs inc.
1:00
Storage wars: Canada
1:30
Storage wars: Canada
2:00
Storage wars: Canada
2:25
Storage wars: Canada
2:50
The weapon hunter
3:40
The weapon hunter
4:25
Air crash investigation
5:10
Science of stupid
5:35
Science of stupid
20:30
90 Days to wed
21:30
90 Days to wed
22:30
90 Days to wed
23:30
Body bizarre
0:30
90 Days to wed
1:25
90 Days to wed
2:20
90 Days to wed
3:10
Body bizarre
3:55
Say yes to the dress UK
4:20
My cat from hell
5:10
Beachfront bargain hunt
5:35
Beachfront bargain hunt
20:40
Jessie
21:45
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:10
LoliRock
22:30
LoliRock
22:50
De Psammy Show
23:00
De Psammy Show
23:12
De Psammy Show
23:22
De Psammy Show
23:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
23:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
0:10
LoliRock
0:30
LoliRock
0:52
De Psammy Show
1:05
De Psammy Show
1:15
De Psammy Show
1:25
PJ Masks
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:40
LoliRock
3:00
LoliRock
3:25
De Psammy Show
3:37
De Psammy Show
3:49
De Psammy Show
4:00
Mickey Mouse
4:10
PJ Masks
4:34
PJ Masks
5:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:40
LoliRock
20:30
Tip
The Eagle
22:40
Tip
Hard Target 2
0:45
Scandal
1:25
Tommy teleshopping
3:55
Hart van Nederland
21:00
Ridiculousness
21:30
Floribama Shore
22:30
Catfish: The tv show
23:30
Teen Mom Australia
0:00
Ridiculousness
0:30
Ridiculousness
1:00
Ridiculousness
1:30
Ridiculousness
2:00
Music Television
20:54
iCarly
21:16
SpongeBob SquarePants
21:30
Bella en de Bulldogs
21:48
De Thundermans
22:10
Big time rush
22:30
Sam & Cat
22:52
Avatar: The Last Airbender
23:14
Victorious
23:37
iCarly
23:59
Kenan & Kel
0:22
The angry beavers
0:46
CatDog
1:09
Rugrats
1:31
Rocko's modern life
1:54
Nachtwacht
2:16
SpongeBob SquarePants
2:38
Rabbids invasie
2:46
Regal Academy
3:06
Vang Blake!
3:28
De pinguïns van Madagascar
3:50
De pinguïns van Madagascar
4:12
Winx club
4:35
Winx club
Geen programmering
21:00
The hairy biker's northern exposure
22:20
The Hairy Bikers' Comfort Food
23:10
Wat eten we vandaag?
23:30
The chef's line
0:00
The chef's line
0:30
The hairy biker's northern exposure
1:50
The Hairy Bikers' Comfort Food
2:35
Jamie Oliver's food revolution
3:20
Anthony Bourdain parts unknown
4:05
Grenzeloos koken
4:30
Grenzeloos koken
4:55
The chef's line
Geen programmering
21:00
Tip
Silent witness
22:05
Tip
Silent witness
23:10
Sanditon
0:10
Tip
Blood
1:15
Tip
Silent witness
2:20
Tip
Silent witness
3:25
Sanditon
4:15
Tip
Blood
Geen programmering
20:35
Vera
22:10
The Medicis
23:00
Journaal
23:17
Keno
23:18
Euromillions
23:20
Weer
23:25
Tip
Gone
0:55
Dagelijkse kost
1:10
Iedereen beroemd
1:30
Herhalingen
20:30
Terzake docu: Corps diplomatique
21:10
Tip
Hell or High Water
22:50
Tip
The bridge
23:50
Herhalingen
19:55
Snooker
23:30
Nieuws
23:43
Wielrennen
0:43
Wielrennen
1:27
Schansspringen
3:00
Snooker
4:20
Superbike
4:50
Superbike
21:00
A Question of Sport
21:30
EastEnders
22:00
Masterchef UK
22:30
Mrs. Brown's Boys
23:00
BBC News
23:30
Weather
23:35
RuPaul's Drag Race UK
0:40
RuPaul's Drag Race UK
1:10
BBC News
20:30
Celebrity Antiques Road Trip
21:30
Our Coast
22:30
QI
23:00
Frankie Boyle's Tour of Scotland
23:30
Newsnight
0:05
Tip
The Big Sick
2:00
Sign Zone: Panorama - Doping
2:30
Sign Zone: Doctor Who
3:20
This is BBC Two
21:00
The Go-Between
22:30
Back
22:55
Uncle
23:25
Live at the Apollo
0:10
Doctors
Geen programmering
20:15
Tip
Verliebt in Kroatien
21:45
Tagesthemen
22:00
Tatort
23:30
Tip
Irene Huss
1:00
Tagesschau
1:10
Tip
Verliebt in Kroatien
2:40
Tagesschau
2:45
Tip
Irene Huss
4:15
Die Florian Schroeder Satireshow
5:00
Tagesschau
5:05
Deutschlandbilder
Geen programmering
21:00
Unser Westen, Unser Handwerk
21:45
WDR aktuell
22:00
Kölner Treff
23:30
Domian
0:30
Marie-Luise Nikuta
1:30
Kölner Treff
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
20:30
Die Nordstory
21:30
Kannst Du ein Tier töten?
22:00
NDR Info
22:15
NDR-Talkshow
0:30
Inas Nacht
1:30
NDR-Talkshow
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
20:15
Let's Dance
0:00
RTL Nachtjournal
0:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30
Laura & Der Wendler - Total verliebt in Amerika
1:05
Der Bachelor
2:45
Let's Dance
20:15
Ich bin dann mal weg
22:00
Think Big!
22:30
Think Big!
23:00
Knallerfrauen
23:30
Knallerfrauen
23:55
Switch Reloaded
0:25
Switch Reloaded
0:50
Sechserpack
1:15
Sechserpack
1:40
Die dreisten drei
2:05
Die dreisten drei
2:25
Die dreisten drei
2:45
Switch Reloaded
3:10
Switch Reloaded
3:35
Sechserpack
3:55
Sechserpack
4:20
Die dreisten drei
4:40
Die dreisten drei
4:55
Die dreisten drei
Geen programmering
20:59
De wonderlijke wereld van Gumball
21:10
De wonderlijke wereld van Gumball
21:24
De wonderlijke wereld van Gumball
21:35
De wonderlijke wereld van Gumball
21:49
De wonderlijke wereld van Gumball
22:00
De wonderlijke wereld van Gumball
22:11
De wonderlijke wereld van Gumball
22:22
De wonderlijke wereld van Gumball
22:33
De wonderlijke wereld van Gumball
22:44
De wonderlijke wereld van Gumball
22:55
De wonderlijke wereld van Gumball
23:06
De wonderlijke wereld van Gumball
23:17
De wonderlijke wereld van Gumball
23:28
De wonderlijke wereld van Gumball
23:39
De wonderlijke wereld van Gumball
23:51
De wonderlijke wereld van Gumball
0:01
De wonderlijke wereld van Gumball
0:12
De wonderlijke wereld van Gumball
0:24
Angelo Rules
0:35
Angelo Rules
0:46
Angelo Rules
0:56
Angelo Rules
1:07
Angelo Rules
1:18
Angelo Rules
1:28
Angelo Rules
1:39
Angelo Rules
1:49
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:10
Angelo Rules
2:21
Angelo Rules
2:31
Angelo Rules
2:42
Angelo Rules
2:52
Angelo Rules
3:03
Angelo Rules
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:25
De wonderlijke wereld van Gumball
3:36
De wonderlijke wereld van Gumball
3:47
De wonderlijke wereld van Gumball
3:58
De wonderlijke wereld van Gumball
4:09
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:31
De wonderlijke wereld van Gumball
4:42
De wonderlijke wereld van Gumball
4:53
De wonderlijke wereld van Gumball
5:04
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:26
De wonderlijke wereld van Gumball
5:37
De wonderlijke wereld van Gumball
5:48
De wonderlijke wereld van Gumball
20:27
Big Cats: An Amazing Animal Family
21:18
World's weirdest
22:09
Yukon vet
22:57
Animal fight club
23:49
Big Cats: An Amazing Animal Family
0:41
Big Cats: An Amazing Animal Family
1:32
Animal fight club
2:19
Animal fight club
3:05
Animal fight club
3:52
Lion Kingdom
4:39
Man vs. Animal
5:03
Man vs. Animal
5:27
Dog Impossible: New Leash
20:30
WW2 Treasure Hunters
21:25
The Food That Built the World
23:15
Pawn Stars UK
23:45
Vintage Tech Hunters
0:10
American Pickers Best Ofs
1:00
WW2 Treasure Hunters
1:45
The Food That Built the World
3:35
Forged in Fire
4:20
Mountain Men
5:10
Ancient Aliens
21:00
Body invaders
22:00
Monsters inside me
22:45
Monsters inside me
23:30
How the earth works
0:20
How the earth works
1:10
Mythbusters
2:00
Mythbusters
2:48
Monsters inside me
3:36
How it's made
4:00
How it's made
4:24
How it's made: Dream cars
4:48
How it's made: Dream cars
5:12
How it's made: Dream cars
5:36
How it's made: Dream cars
21:00
Malando in Tuschinski
22:01
La Piovra
23:00
'Allo 'allo!
23:29
Keeping Up Appearances
0:00
Hetty Feather
0:30
Oorlogsverhalen
1:00
Egmond Binnen
3:02
Land girls
4:00
Wordt u al geholpen?
4:31
La Piovra
5:30
The Professionals
21:00
Unsolved History
21:45
Blowing up history
22:30
HMS Ark Royal
23:15
Extreme engineering
0:00
HMS Ark Royal
0:45
Anthony Bourdain: No Reservations
1:30
Tattoo Hunter
2:15
Extreme Engineering
3:00
Blowing up history
3:45
HMS Ark Royal
4:30
HMS Ark Royal
5:15
Tattoo Hunter
21:00
Primal Instinct
22:00
Obsession: Dark Desires
23:00
Blood relatives
0:00
Blood relatives
1:00
Blood relatives
2:00
Blood relatives
2:45
Blood relatives
3:30
Murder in the Heartland
4:20
Nightmare next door
5:10
Murder Comes to Town
20:25
Tip
The wolfpack
21:50
Tip
Het Uur van de Wolf: Jacques Brel - Gek van het leven
23:20
50 jaar Pinkpop
1:05
Ed van der Elsken
1:30
Krabbé zoekt Gauguin
2:05
Jimi Hendrix: Hear my train a comin'
3:20
Podium Dans
3:55
Het Koningsdagconcert 2019
4:45
Podium Witteman
5:45
Podium Witteman extra
20:15
Tip
Der Sommer nach dem Abitur
21:45
Debbie Harry - Atomic Blondie
22:40
Tracks
23:10
Echoes
0:15
Schockwellen
1:20
Tip
Cries & Whispers
2:50
Philosophie
3:45
28 Minuten
4:29
Pause
4:30
(Fast) Die ganze Wahrheit
4:36
Pause
Geen programmering
21:00
Noord vandaag
21:22
Weerbericht
21:30
Noord vandaag
21:52
Weerbericht
22:00
Noord vandaag
22:22
Weerbericht
22:30
Noord vandaag
22:52
Weerbericht
23:00
Noord vandaag
23:22
Weerbericht
23:30
Noord vandaag
23:52
Weerbericht
0:00
Noord vandaag
0:23
Weerbericht
0:30
Noord vandaag
0:53
Weerbericht
1:00
Noord vandaag
1:20
Weerbericht
1:22
Noord vandaag
1:42
Weerbericht
1:45
Noord vandaag
2:05
Weerbericht
2:07
Noord vandaag
2:27
Weerbericht
2:30
Noord vandaag
2:50
Weerbericht
2:52
Noord vandaag
3:12
Weerbericht
3:15
Noord vandaag
3:35
Weerbericht
3:37
Noord vandaag
3:57
Weerbericht
4:00
Noord vandaag
4:20
Weerbericht
4:22
Noord vandaag
4:42
Weerbericht
4:45
Noord vandaag
Geen programmering
21:00
Fryslân Hjoed
21:15
It Waar
21:20
Hea!
21:30
It polytburo
21:45
Noardewyn live kompilaasje
22:00
Fryslân Hjoed
22:15
It Waar
22:20
Hea!
22:30
It polytburo
22:45
Noardewyn live kompilaasje
23:00
Fryslân Hjoed
23:15
It Waar
23:20
Hea!
23:30
It polytburo
23:45
Noardewyn live kompilaasje
0:00
Fryslân Hjoed
0:15
It Waar
0:20
Klipkar tv
1:00
Fryslân Hjoed
1:15
It Waar
1:25
Hea!
1:30
It polytburo
1:45
Noardewyn live kompilaasje
2:00
Fryslân Hjoed
2:15
It Waar
2:25
Hea!
2:30
It polytburo
2:45
Noardewyn live kompilaasje
3:00
Fryslân Hjoed
3:15
It Waar
3:25
Hea!
3:30
It polytburo
3:45
Noardewyn live kompilaasje
4:00
Fryslân Hjoed
4:15
It Waar
4:25
Hea!
4:30
It polytburo
4:45
Noardewyn live kompilaasje
Geen programmering
21:00
Drenthe nu
21:16
De Warming-up
21:30
Drenthe nu
21:46
De Warming-up
22:00
Drenthe nu
22:16
De Warming-up
22:30
Drenthe nu
22:46
De Warming-up
23:00
Drenthe nu
23:16
De Warming-up
23:30
Drenthe nu
23:46
De Warming-up
0:00
Drenthe nu
0:13
De Warming-up
0:24
Drenthe nu
0:37
De Warming-up
0:48
Drenthe nu
1:01
De Warming-up
1:12
Drenthe nu
1:25
De Warming-up
1:36
Drenthe nu
1:49
De Warming-up
2:00
Drenthe nu
2:13
De Warming-up
2:24
Drenthe nu
2:37
De Warming-up
2:48
Drenthe nu
3:01
De Warming-up
3:12
Drenthe nu
3:25
De Warming-up
3:36
Drenthe nu
3:49
De Warming-up
4:00
Drenthe nu
4:13
De Warming-up
4:24
Drenthe nu
4:37
De Warming-up
4:48
Drenthe nu
Geen programmering
21:00
Thuis in Overijssel
21:30
De Oosttribune
22:00
Thuis in Overijssel
22:30
De Oosttribune
23:00
Thuis in Overijssel
23:30
De Oosttribune
21:00
GLD Nieuws
21:20
De Week van Gelderland
22:00
GLD Nieuws
22:20
De Week van Gelderland
23:00
GLD Nieuws
23:20
De Week van Gelderland
Geen programmering
21:00
Dit is Flevoland nieuws
21:12
Weer
21:17
RegioNed
21:30
Dit is Flevoland nieuws
21:42
Weer
21:47
RegioNed
22:00
Dit is Flevoland nieuws
22:12
Weer
22:17
RegioNed
22:30
Dit is Flevoland nieuws
22:42
Weer
22:47
RegioNed
23:00
Dit is Flevoland nieuws
23:12
Weer
23:17
RegioNed
23:30
Dit is Flevoland nieuws
23:42
Weer
23:47
RegioNed
0:00
Dit is Flevoland + Weer
21:00
NH nieuws
21:11
AZ TV
21:26
INH Iconen
21:30
NH nieuws
21:41
De race naar Zandvoort
21:43
NH Iconen
22:00
NH nieuws
22:11
Onze man op Texel
22:19
Reportage
22:27
NH nieuws
22:38
Universiteit van Nederland
23:00
NH nieuws
23:11
AZ TV
23:26
INH Iconen
23:30
NH nieuws
23:41
De race naar Zandvoort
23:43
NH Iconen
Geen programmering
21:00
UNieuws
21:15
Een Berg Sport
21:35
RegioNed
21:55
Tekst-TV
22:00
UNieuws
22:15
Een Berg Sport
22:35
RegioNed
22:55
Tekst-TV
23:00
UNieuws
23:15
Een Berg Sport
23:35
RegioNed
23:55
Tekst-TV
0:00
UNieuws
0:15
Een Berg Sport
0:35
RegioNed
0:50
Mooi Utrecht
0:55
Tekst-TV
1:00
UNieuws
1:15
Een Berg Sport
1:35
RegioNed
1:50
Mooi Utrecht
1:55
Tekst-TV
2:00
UNieuws
2:15
Een Berg Sport
2:35
RegioNed
2:50
Mooi Utrecht
2:55
Tekst-TV
3:00
UNieuws
3:15
Een Berg Sport
3:35
RegioNed
3:50
Mooi Utrecht
3:55
Tekst-TV
4:00
UNieuws
4:15
Een Berg Sport
4:35
RegioNed
4:50
Mooi Utrecht
4:55
Tekst-TV
Geen programmering
21:00
TV West Sport
21:30
TV West Nieuws
21:47
Weer met Huub
21:51
RegioNed
22:00
TV West Sport
22:30
TV West Nieuws
22:47
Weer met Huub
22:51
RegioNed
23:00
TV West Sport
23:30
TV West Nieuws
23:47
Weer met Huub
23:51
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
21:00
Welkom bij Rijnmond
21:21
FC Rijnmond
22:00
Welkom bij Rijnmond
22:21
FC Rijnmond
23:00
Pause
Geen programmering
23:00
Nachtprogrammering
8:00
Omroep Zeeland Tekst TV
17:00
Zeeland Nu
17:10
Zeeland de week
17:28
Kijk op Zeeland
17:30
Zeeland Nu
17:40
Zeeland de week
17:58
Kijk op Zeeland
18:00
Zeeland Nu
18:10
Zeeland de week
18:28
Kijk op Zeeland
18:30
Zeeland Nu
18:40
Zeeland de week
18:58
Kijk op Zeeland
19:00
Zeeland Nu
19:10
Zeeland de week
19:28
Kijk op Zeeland
19:30
Zeeland Nu
19:40
Zeeland de week
19:58
Kijk op Zeeland
20:00
Zeeland Nu
20:10
Zeeland de week
20:28
Kijk op Zeeland
20:30
Zeeland Nu
20:40
Zeeland de week
20:58
Kijk op Zeeland
21:00
Zeeland Nu
21:10
Zeeland de week
21:28
Kijk op Zeeland
21:30
Zeeland Nu
21:40
Zeeland de week
21:58
Kijk op Zeeland
22:00
Zeeland Nu
22:10
Zeeland de week
22:28
Kijk op Zeeland
22:30
Zeeland Nu
22:40
Zeeland de week
22:58
Kijk op Zeeland
21:00
Dr. Dee: Alaska vet
21:55
Pit Bulls and Parolees
22:50
Shark City
23:45
Lone Star Law
0:40
Blood Ivory
1:35
Finding Bigfoot
2:25
Animal Cops: Houston
3:15
Lone Star Law
4:02
Bad dog!
4:49
Solved
5:12
How Do Animals Do That
5:35
Animal Battlegrounds
20:48
Hart voor muziek
21:15
Brabants Minuutje
21:21
BrabantQuiz
21:30
Brabant nieuws
21:48
Hart voor muziek
22:15
Brabants Minuutje
22:21
BrabantQuiz
22:30
Brabant nieuws
22:48
Hart voor muziek
23:15
Brabants Minuutje
23:21
BrabantQuiz
23:30
Brabant nieuws
23:48
Hart voor muziek
0:00
Hart voor muziek
0:15
Brabants Minuutje
0:21
BrabantQuiz
0:30
Brabant nieuws
0:46
Hart voor muziek
1:10
BrabantQuiz
1:15
Brabant nieuws
1:31
Hart voor muziek
1:55
BrabantQuiz
2:00
Brabant nieuws
2:16
Hart voor muziek
2:40
BrabantQuiz
2:45
Brabant nieuws
3:01
Hart voor muziek
3:25
BrabantQuiz
3:30
Brabant nieuws
3:46
Hart voor muziek
4:10
BrabantQuiz
4:18
Hart voor muziek
4:42
BrabantQuiz
4:47
Brabant nieuws
Geen programmering
21:00
RegioNed
21:13
Óngerwaeg
21:30
L1mburg Centraal
22:00
RegioNed
22:13
Óngerwaeg
22:30
L1mburg Centraal
23:00
RegioNed
23:13
Óngerwaeg
23:30
L1mburg Centraal
0:26
Nachtcarrousel
21:00
AT5 Nieuws
21:15
Straten van Amsterdam
21:39
UvNL lezing
21:54
Het Verkeer
21:57
CU nieuws
22:00
AT5 Nieuws
22:12
Bureau 020
22:17
Straten van Amsterdam
22:43
Bijlmerstyle
22:55
Amsterdam informeert
22:58
CU nieuws
23:00
AT5 Nieuws
23:14
Straten van Amsterdam
23:41
AT5 Achtergrond
23:51
Verstilling in de stad
23:54
Het Verkeer
23:57
CU nieuws
0:00
AT5 Nieuws
0:16
Straten van Amsterdam
0:40
UvNL lezing
0:55
CU nieuws
0:57
Amsterdam informeert
1:00
AT5 Nieuws
1:14
Straten van Amsterdam
1:41
Bureau 020
1:44
Bouw woon leef
1:56
CU nieuws
1:57
Het Verkeer
2:00
AT5 Nieuws
20:45
The Savages
21:40
Borgen
22:40
Tip
Vera
Geen programmering
21:00
Unité 9
21:42
Unité 9
22:26
Le Journal de la RTS
22:52
Météo
22:55
Envoyé spécial
0:45
Le meilleur d'Acoustic
1:12
Journal d'Afrique
1:36
Le Tour du Rwanda
1:50
Mise au point
2:44
Journal TV 5
3:04
Météo
3:07
Hexagone
Geen programmering
20:50
Premier League
23:00
Sport Stories
23:30
Inside Ajax
0:00
LaLiga Preview Show
0:30
Inside Serie A
1:00
UEFA Champions League Hoogtepunten
1:30
UEFA Champions League Hoogtepunten
2:00
Premier League World
2:30
Sport Stories
3:00
The Inside Line Special
3:30
The Inside Line Special
4:00
The Inside Line Special
4:30
ATP World Uncovered
5:00
Perfection
5:30
Perfection
6:00
Perfection
6:30
Perfection
20:50
Voetbal (samenvatting)
21:05
Ziggo Sport Goals
21:30
Voetbal (samenvatting)
21:40
Voetbal (samenvatting)
21:50
Inside Ajax
22:15
Inside Serie A
22:40
Voetbal (samenvatting)
22:55
Voetbal (samenvatting)
23:05
LaLiga Preview Show
23:30
Premier League World
0:00
UEFA Champions League
1:45
UEFA Champions League
3:25
UEFA Champions League
5:10
UEFA Champions League
20:00
USA PGA tour
0:00
USA PGA tour
1:00
Sunshine Tour Hoogtepunten
2:00
Challenge Tour Series
2:30
USA PGA tour
3:00
Golf: European Tour (herhaling)
20:25
Nascar America
21:10
WEC Hoogtepunten
22:05
FE Street Racers
22:30
Sport Stories
23:00
Sport Stories
23:25
The Pace Lap (Nascar)
23:50
Nascar America
0:35
FE Street Racers
1:05
Formule 1 Race (herhaling)
3:00
Formule 1 Race (herhaling)
5:00
Formule 1 Race (herhaling)
21:00
Widows
23:10
Furthest Witness
0:35
Sodomized Sluts Portuguese Tour
2:35
Whore Hotel
Geen programmering
20:00
Tip
The Rewrite
21:50
Voor elkaar gemaakt
23:30
Kelly & Cal
1:25
The Fortune
2:50
Casual Encounters
4:10
Thank God It's Friday
Geen programmering
20:30
The Bachelors
22:10
Submergence
0:00
Tip
Apocalypto
2:15
Drive, He Said
3:45
The Burglar
Geen programmering
20:30
Aloha
22:20
Tip
The Amazing Spider-Man 2
0:35
Braven
2:05
The Recall
3:35
The Autopsy of Jane Doe
Geen programmering
21:00
In de Vlaamsche pot
21:30
Everybody loves Raymond
22:00
Everybody loves Raymond
22:30
Goede tijden, slechte tijden
23:00
The bold and the beautiful
23:30
The bold and the beautiful, the beginning
0:00
In de Vlaamsche pot
0:30
In de Vlaamsche pot
1:00
Everybody loves Raymond
1:30
Everybody loves Raymond
2:00
Baywatch
2:40
Baywatch
3:20
Baywatch
4:00
Baywatch
4:40
Baywatch
Geen programmering
20:30
CSI: New York
21:25
CSI: New York
22:20
CSI: New York
23:10
CSI: New York
0:05
Killer In Plain Sight
0:30
Killer In Plain Sight
1:00
Snapped: Women Who Kill
2:00
CSI: New York
2:40
CSI: New York
3:20
CSI: New York
4:00
CSI: New York
4:40
Killer In Plain Sight
Geen programmering
20:00
Voetbal op vrijdag
21:55
Voetbal op vrijdag
23:30
FOX Sports vandaag
0:00
Ajax TV
0:30
FOX Sports vandaag
1:00
Eredivisie (samenvatting)
1:15
Samenvattingen Bundesliga
1:30
FOX Sports vandaag
2:00
Keuken Kampioen Divisie (samenvatting)
2:15
Keuken Kampioen Divisie (samenvatting)
2:30
FOX Sports vandaag
3:00
Eredivisie (samenvatting)
3:15
Samenvattingen Bundesliga
3:30
FOX Sports vandaag
4:00
Keuken Kampioen Divisie (samenvatting)
4:15
Keuken Kampioen Divisie (samenvatting)
4:30
FOX Sports vandaag
5:00
Eredivisie (samenvatting)
5:15
Samenvattingen Bundesliga
5:30
FOX Sports vandaag
18:30
Baanwielrennen
21:55
Nieuws
22:01
Wielrennen
23:00
Baanwielrennen
23:45
Nieuws
23:52
Schansspringen
0:45
Schansspringen
1:30
Snooker
3:00
Schansspringen
4:00
Baanwielrennen
20:59
Paf de hond
21:07
Paf de hond
21:14
Paf de hond
21:20
Paf de hond
21:27
Paf de hond
21:34
Paf de hond
21:40
Paf de hond
22:00
Grizzy & the Lemmings
22:07
Grizzy & the Lemmings
22:13
Grizzy & the Lemmings
22:20
Grizzy & the Lemmings
22:26
Grizzy & the Lemmings
22:33
Grizzy & the Lemmings
22:39
Grizzy & the Lemmings
22:59
Mijn ridder en ik
23:09
Mijn ridder en ik
23:20
Mijn ridder en ik
23:30
Mijn ridder en ik
23:59
Taffy
0:06
Taffy
0:13
Taffy
0:19
Taffy
0:26
Taffy
0:32
Taffy
0:39
Taffy
0:45
Taffy
0:52
Taffy
0:59
Grizzy & the Lemmings
1:06
Grizzy & the Lemmings
1:12
Grizzy & the Lemmings
1:19
Grizzy & the Lemmings
1:25
Grizzy & the Lemmings
1:32
Grizzy & the Lemmings
1:38
Grizzy & the Lemmings
1:45
Grizzy & the Lemmings
1:51
Grizzy & the Lemmings
2:00
Paf de hond
2:07
Paf de hond
2:14
Paf de hond
2:21
Paf de hond
2:27
Paf de hond
2:33
Paf de hond
2:39
Paf de hond
2:46
Paf de hond
2:53
Paf de hond
3:00
Mijn ridder en ik
3:11
Mijn ridder en ik
3:21
Mijn ridder en ik
3:31
Mijn ridder en ik
3:42
Mijn ridder en ik
3:59
Taffy
4:06
Taffy
4:13
Taffy
4:19
Taffy
4:26
Taffy
4:32
Taffy
4:39
Taffy
4:46
Taffy
4:52
Taffy
5:00
Grizzy & the Lemmings
5:07
Grizzy & the Lemmings
5:14
Grizzy & the Lemmings
5:20
Grizzy & the Lemmings
5:27
Grizzy & the Lemmings
5:33
Grizzy & the Lemmings
5:40
Grizzy & the Lemmings
5:46
Grizzy & the Lemmings
5:53
Grizzy & the Lemmings
Geen programmering
5:45
Nederland in beweging
6:05
Tijd voor MAX
7:00
Tip
Niet zonder ons
7:45
Mondo
8:45
Tip
Oogappels
9:40
Sterren NL top 25
10:20
Tip
NOS Sport: Schaatsen WK allround en sprint
11:25
NOS Sport: Schaatsen WK allround en sprint
12:25
NOS Sport: Schaatsen WK allround en sprint
13:35
NOS Sport: Schaatsen WK allround en sprint
14:55
NOS Sport: Schaatsen WK allround en sprint
16:05
NOS Sport: Schaatsen WK allround en sprint
17:05
NOS Sport: Schaatsen WK allround en sprint
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:50
Sportjournaal
19:05
Kassa
20:00
NOS Journaal
20:30
Tip
Wie is de Mol?
21:35
Tip
Hoogvliegers
22:25
Studio sport Eredivisie
23:25
Studio sport
23:55
NOS Journaal
0:05
Tip
De nacht van Sonja
1:15
Sonja op zondag
2:05
Barend en Witteman
2:35
Sonja op vrijdag
3:50
EenVandaag
4:25
NOS Journaal
4:30
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:15
Blauw bloed
7:55
Gort over de grens
8:35
Tip
De Amazone
9:30
Tip
Hier zijn de Van Rossems
10:10
Meldpunt
10:45
De publieke tribune
11:40
Iedereen verlicht
12:15
Tip
Stand van Nederland
13:00
NOS Journaal
13:10
2 voor 12
13:55
Knappe koppen
14:15
Podium Witteman
15:30
Fryslân dok
16:10
In Europa - De geschiedenis op heterdaad betrapt
17:00
NOS Journaal
17:10
EO Metterdaad
17:40
Tip
Jacobine
18:10
Nederland zingt
18:40
BinnensteBuiten
19:15
De verandering
19:50
Blauw bloed
20:30
Tip
Van oud geld, de dingen, die niet voorbij gaan
21:30
Nieuwsuur
22:10
Mondo
23:05
Tip
Het uur van de wolf: Raymond!
0:15
Tip
Zurich
1:35
De nachtzoen
1:50
Nieuwsuur
2:30
Nieuwsuur
Geen programmering
6:28
Pingu
6:30
Sarah en Eend
6:40
Sesamstraat
6:55
Timmy tijd
7:00
Zin in Zappelin
7:05
Nelli en Nora
7:10
Nelli en Nora
7:17
Zin in Zappelin
7:20
Noddy, de detective
7:31
Zin in Zappelin
7:35
Bob de bouwer
7:45
Zin in Zappelin
7:46
Wickie de Viking
7:59
Zin in Zappelin
8:00
Masha en de beer
8:09
Zin in Zappelin
8:15
Zapp Kids top 20
8:45
Zappsport
9:00
Zapplive
9:20
Zapp detective
9:30
Zapplive
9:50
Topdoks
10:15
Zapplive
10:40
Brugklas
11:30
De mooiste sprookjes
12:30
De regels van Floor
13:50
De regels van Floor
15:10
Kaal of kammen
15:30
Tip
Zappbios: Het monster Abulele
17:00
Willem Wever flits
17:10
Snuf, de hond
17:35
Checkpoint
18:05
Betreden op eigen risico
18:30
Britt's beestenbende
19:00
Jeugdjournaal
19:20
Zapp Awards 2020
20:31
Socutera
20:35
Tip
Bancroft
21:30
MolTalk
22:05
Tip
Au pairs
23:00
De luizenmoeder
23:35
Tip
Onder het hart
1:16
Tekst-tv
Geen programmering
7:10
Tip
Murder, She Baked: A Plum Pudding Mystery
9:00
Teleshop 4: Mediashop
10:00
Teleshop 4: Tommy teleshopping
10:30
Nederland ontdekt
11:00
Snowmagazine
11:30
RTL Autowereld
12:00
Way of living
12:30
The Dutch way
13:00
Wooninspiraties
13:30
Da's goed geregeld
14:00
Plezier en passie
14:30
Ski & more
15:00
Life is beautiful
15:30
RTL kampeert
16:00
Van woonvilla naar droomvilla
16:30
Later als ik groot ben
17:00
Wat ik altijd wilde worden
17:30
House vision
18:00
Nieuws
18:03
Weer
18:05
Eigen huis & tuin
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:55
Weer
20:00
Tip
Kees & co
20:20
All you need is love
22:00
BankGiro miljonairs
23:00
Tip
De tv kantine
0:00
Nieuws
0:15
Weer
0:20
Wat als?
0:50
RTL Boulevard
1:55
Teleshop 4: Tommy teleshopping
2:01
Teleshop 4: Tommy teleshopping
Geen programmering
5:00
Teleshop 5: Car Tracks
5:30
RTL De journal
6:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
7:30
New creation church tv
8:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:00
Films & sterren
16:30
Helikopter helden
17:30
De kliniek
18:31
Tip
Pech op de piste
19:31
Ski A&E
20:30
Team spoedeisende hulp
21:30
Politie USA live
0:10
Tip
The player
1:10
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
9:15
The doctors
10:10
Pluijm proeft de wereld
11:05
De grote verhuizing
12:05
Mensenkennis
12:55
Holland van boven
13:55
Baby daddy
14:20
Baby daddy
14:50
The odd couple
15:10
2 broke girls
15:35
2 broke girls
16:05
Show me what you got
16:35
Undateable
17:05
De grote tuinverbouwing
18:30
Lachen om home video's
20:00
Deze quiz is voor jou
21:35
De alleskunner
22:35
Hart van Nederland
22:55
Weer.nl
23:00
Lingo vips
23:05
Shownieuws
23:35
Patty & Gordon op zoek naar eeuwige jeugd
0:30
Lachen om home video's
1:40
Blue bloods
2:20
Hart van Nederland
Geen programmering
5:00
Teleshop 7: Morning Chat
5:45
Homeshopping
6:00
Teleshop 4: Mediashop
6:30
LEGO Ninjago
6:50
Power Rangers dino charge
7:15
LEGO Jurassic World
7:40
Beyblade burst turbo
8:05
Pokémon
8:25
Bakugan: Battle planet
8:41
Mr. Bean
8:50
De uil
9:00
Oggy en de kakkerlakken
9:07
Draken: Race naar de rand
9:30
Teleshop 4: Mediashop
10:15
Homeshopping
10:30
Teleshop 4: Mediashop
13:00
Married with children
13:30
Married with children
14:00
Truck & tractor pulling
14:30
RTL GP
14:50
RTL GP
15:00
RTL GP
15:20
RTL GP
15:30
RTL GP Magazine
16:30
RTL GP
17:00
RTL Transportwereld
17:30
RTL Autowereld
18:00
De sterkste man
19:00
Bizarre bestuurders
20:00
Tip
Gotti
22:15
Tip
The Godfather: Part II
2:35
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
8:00
Huizenjacht
8:55
Huizenjacht
9:50
My kitchen rules
10:50
My kitchen rules
11:50
Masterchef UK
13:00
Elementary
13:55
Elementary
14:50
Tip
vtwonen: verbouwen of verhuizen
15:50
vtwonen: verbouwen of verhuizen
16:50
vtwonen weer verliefd op je huis
17:40
Hawaii Five-0
18:35
Tip
NCIS
19:35
Tip
NCIS
20:30
NCIS: New Orleans
21:25
Bull
22:20
Bull
23:20
Major crimes
0:05
Madam secretary
1:00
Chicago med
2:00
Hart van Nederland
Geen programmering
18:00
The big bang theory
18:15
Mom
18:45
Mom
19:10
Mom
19:35
The big bang theory
20:00
The big bang theory
20:30
Veronica sport:
23:10
Tip
The Transporter
0:55
Tip
In Time
2:50
Hart van Nederland
4:00
Pause
Geen programmering
6:01
Undercover Kat
6:20
Undercover Kat
6:46
Gravity Falls
7:11
Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters
7:35
LEGO Star Wars: All-Stars
7:45
Star Wars rebels (shorts)
8:05
Marvel's Spider-Man
8:30
Gravity Falls
8:55
Big Hero 6
9:18
Big Hero 6
9:45
Atomic Puppet
10:06
Atomic Puppet
10:30
The Gronks
10:52
The Gronks
11:14
The Gronks
11:36
The Gronks
11:58
The Gronks
12:20
The Gronks
12:42
The Gronks
13:04
The Gronks
13:26
The Gronks
13:48
The Gronks
14:17
Ducktales
14:38
Ducktales
15:02
Phineas and Ferb
15:22
Phineas and Ferb
15:44
Phineas and Ferb
15:55
Star Wars Resistance
16:17
Star Wars: De Avonturen van de Bouwmeesters
16:39
Marvel superheld avonturen
16:44
Marvel's Spider-Man
17:06
Mini Ninjas
17:17
Pokémon zon en maan ultra-avonturen
17:42
Pokémon zon en maan ultra-avonturen
4:00
Ruimtekuikens in de ruimte
4:22
Ruimtekuikens in de ruimte
4:44
Furiki Wheels
5:06
Furiki Wheels
5:28
The Gronks
5:50
The Gronks
Geen programmering
6:30
Bibaboerderij
6:45
Elias
6:57
The adventures of Chuck and friends
7:07
Chuggington medaille race
7:11
Sprookjesboom show
7:16
De avonturen van Bollo
7:21
Wizzy & Woppy
7:29
Piet Piraat Wonderwaterwereld
7:35
Koala broertjes
7:45
Cry babies
7:50
Starz
7:57
Wissper
8:04
Littlest pet shop: A world of our own
8:16
Prinsessia
8:30
Troetelbeertjes
8:50
Troetelbeertjes
9:15
Troetelbeertjes
9:39
Troetelbeertjes
10:00
Troetelbeertjes
10:30
My little pony
10:53
Polly pocket
10:55
Barbie Dreamtopia
11:05
Lego friends: Girls on a mission
11:17
Spirit - Samen vrij
11:42
De avonturen van K3
11:54
Troetelbeertjes & familie
12:15
Pipo de Clown
12:25
Hatchimals
12:30
Tip
Piet Piraat op het Mango-eiland
13:47
Flin & Flo
13:57
Ernst, Bobbie en de rest
14:15
TiTaTovenaar
14:30
De Grobbebollen maken lol
14:33
Sprookjes
14:46
Lummels
14:57
Tashi
15:09
Blinky Bill
15:23
Zafari
15:48
Mojicons
16:00
Mojicons
16:14
Super 4
16:26
Super 4
16:40
Oggy en de kakkerlakken
16:46
Oggy en de kakkerlakken
16:53
Oggy en de kakkerlakken
17:00
The flying doctors
18:00
Tip
The voice of Holland
20:00
CSI: Miami
20:55
Tip
CSI: Miami
21:50
CSI: Miami
22:45
CSI: Miami
23:40
Tip
Project Almanac
1:50
Teleshop 8: Mediashop
2:01
Teleshop 8: Mediashop
Geen programmering
5:00
Nieuws
5:20
Nieuws
5:30
Nieuws
5:50
Nieuws
6:00
Nieuws
6:20
Nieuws
6:30
Pawn stars
7:00
Pawn stars
7:30
Pawn stars
8:00
Pawn stars
8:30
Pawn stars
9:00
Pawn stars
9:30
Pawn stars
10:00
Pawn stars
10:30
Pawn stars
11:00
Pawn stars
11:30
Bright tv
11:50
American pickers
12:50
American pickers
13:45
American pickers
14:40
American pickers
15:10
Best of bright
15:35
Secret lives of the super rich
16:00
Pawn stars
16:30
How it's done
17:00
How it's done
17:30
Doe maar duurzaam!
18:00
American pickers
19:00
Best of bright
19:30
Inside British Airways
20:30
Inside British Airways
21:30
Inside British Airways
22:30
Inside British Airways
23:30
De prijs van beroemd zijn
0:30
Best of bright
1:00
Nieuws
1:20
Nieuws
1:35
Nieuws
1:45
Nieuws
1:55
Nieuws
2:20
Nieuws
2:30
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
Geen programmering
6:00
American dad!
6:30
American dad!
6:55
American dad!
7:20
American dad!
7:50
American dad!
8:15
Bob's burgers
8:45
Bob's burgers
9:05
Bob's burgers
9:30
Bob's burgers
10:00
Bob's burgers
10:25
Bob's burgers
10:55
Bob's burgers
11:20
Bob's burgers
11:50
Bob's burgers
12:10
Family guy
12:35
Family guy
13:00
Family guy
13:30
Family guy
13:55
Family guy
14:25
Family guy
14:55
Family guy
15:25
Family guy
15:50
Family guy
16:15
Family guy
16:40
Family guy
17:00
Family guy
17:25
Family guy
17:50
Family guy
18:15
Family guy
18:40
Family guy
19:00
Family guy
19:30
Family guy
20:00
Tip
The Love Guru
21:55
The Graham Norton show
22:55
Friends
23:25
Friends
23:50
How I met your mother
0:10
How I met your mother
0:35
Modern family
1:05
Modern family
1:35
Bob's burgers
2:05
Bob's burgers
2:25
South Park
2:50
Most Ridiculous
3:10
Takeshi's Castle Thailand
3:30
Takeshi's Castle Thailand
3:50
Takeshi's Castle Thailand
4:10
Takeshi's Castle Thailand
4:30
Takeshi's Castle Thailand
4:50
Takeshi's Castle Thailand
5:10
Takeshi's Castle Thailand
5:30
Takeshi's Castle Thailand
Geen programmering
5:21
Laugh out loud
5:27
Laugh out loud
5:32
Laugh out loud
5:38
The Simpsons
6:00
Laugh out loud
6:05
Laugh out loud
6:10
The Simpsons
6:35
The Simpsons
7:05
The Simpsons
7:30
The Simpsons
8:00
The Simpsons
8:25
The Simpsons
8:55
The Simpsons
9:20
The Simpsons
9:50
The Simpsons
10:15
The Simpsons
10:45
Laugh out loud
10:50
Laugh out loud
10:55
Laugh out loud
11:00
Laugh out loud
11:05
Million dollar listing
12:05
Million dollar listing
13:05
Million dollar listing
14:05
Million dollar listing
15:05
Million dollar listing
16:05
Storage wars
16:35
Storage wars
17:05
Storage wars
17:35
Storage wars
18:05
Storage wars
18:35
Storage wars
19:05
Storage wars
19:35
Storage wars
20:05
Paranormal caught on camera
21:00
Paranormal caught on camera
22:00
Tip
9-1-1
22:55
Tip
Bones
23:50
Tip
Bones
0:45
Million dollar listing
1:35
Million dollar listing
2:25
Tip
Bones
3:10
Bones
3:55
Tip
Bones
4:40
Tip
Bones
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Flipping bangers
6:45
Flipping bangers
7:30
Flipping bangers
8:15
Flipping bangers
9:00
Flipping bangers
9:55
Gold rush
10:55
Salvage hunters: Best of Europe
11:55
Richard Hammond's big
12:55
Extinct or alive
13:55
How it's made
14:20
How it's made
14:45
How do they do it? Met Teun en Joep
15:10
How do they do it? Met Teun en Joep
15:35
Auction hunters
16:05
Auction hunters
16:35
Property wars
17:00
Border control: Spain
17:30
Border control: Spain
18:00
Barnwood builders
19:00
Richard Hammond's big
20:00
Flipping bangers
21:00
Wheeler dealers: Dream car
22:00
Twin turbos
23:00
FantomWorks
0:00
Flipping bangers
1:00
Junkyard empire
2:00
Wheeler dealers: Dream car
2:50
Twin turbos
3:40
Tanked
4:30
Salvage hunters
5:15
Treehouse masters
Geen programmering
6:00
Science of stupid
6:20
Dr. K's exotic animal ER
7:20
Dr. K's exotic animal ER
8:20
The incredible dr. Pol
9:15
The incredible dr. Pol
10:10
Ice road rescue
11:05
Ice road rescue
12:05
Europe from above
13:00
Europe from above
14:00
Drain the oceans
15:00
The incredible dr. Pol
16:00
The incredible dr. Pol
17:00
The incredible dr. Pol
18:00
The incredible dr. Pol
19:00
Running wild with Bear Grylls
20:00
The incredible dr. Pol
21:00
Ultimate survival WWII
22:00
Apocalypse: War of worlds
23:00
Nazi megastructures compilations
0:00
Drugs inc.
1:00
Storage wars: Canada
1:30
Storage wars: Canada
2:00
Storage wars: Canada
2:25
Storage wars: Canada
2:50
The weapon hunter
3:35
The weapon hunter
4:25
Air crash investigation
5:10
Science of stupid
5:35
Science of stupid
Geen programmering
6:00
Curvy brides boutique
6:50
Say yes to the dress UK
7:15
Say yes to the dress UK
7:40
Say yes to the dress UK
8:05
Say yes to the dress UK
8:30
Say yes to the dress UK
8:55
Say yes to the dress UK
9:20
Say yes to the dress UK
9:45
Say yes to the dress UK
10:10
Fred van Leer: Alles uit de kast
11:05
Fred van Leer: Alles uit de kast
12:00
Curvy brides boutique
13:00
Say yes to the dress America
14:00
My 600lb life
16:00
Fixer upper
17:00
Bargain mansions
17:30
Bargain mansions
18:00
Say yes to the dress
19:00
Fred van Leer: Alles uit de kast
20:00
Will & Grace
20:30
Wife swap
21:30
My feet are killing me
22:30
My naked secret
23:00
My 600lb life
1:00
Will & Grace
1:30
My naked secret
2:00
The bad skin clinic
2:45
My feet are killing me
3:35
Curvy brides boutique
4:20
Say yes to the dress America
5:10
Sister wives
Geen programmering
6:00
Mickey Mouse clubhuis
6:25
Disney Junior Kinderliedjes
6:30
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
6:55
Disney Junior Kinderliedjes
6:58
Disney Junior Kinderliedjes
7:00
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
7:26
Spelen met puppy vriendjes
7:28
Spelen met puppy vriendjes
7:30
Puppy Dog Pals
7:54
Disney Junior Kinderliedjes
7:56
Mickey Muis maar mee
8:00
Bluey
8:07
Bluey
8:14
Bluey
8:24
Muppet Babies Vertellen
8:26
Disney Junior Kinderliedjes
8:30
PJ Masks
8:52
Disney Junior Kinderliedjes
8:54
Fancy Nancy Clancy
8:56
Fancy Nancy Clancy
9:00
Fancy Nancy Clancy
9:23
Disney Junior Kinderliedjes
9:26
Vampirina's grote griezelrock
9:30
T.O.T.S.
9:53
Disney Junior Kinderliedjes
9:56
Doc McStuffins Shorts
9:58
Doc McStuffins Shorts
10:00
De Leeuwenwacht
10:22
Disney Junior Kinderliedjes
10:25
101 Dalmatian Street
10:27
101 Dalmatian Street
10:30
101 Dalmatian Street
10:45
DuckTales
11:10
DuckTales
11:40
DuckTales
12:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:45
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:05
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:45
Rapunzels Wilde Avontuur
13:55
Rapunzels Wilde Avontuur
14:20
Rapunzels Wilde Avontuur
14:45
Rapunzels Wilde Avontuur
15:10
Hotel Transylvanië: De serie
15:35
Hotel Transylvanië: De serie
16:00
Big Hero 6
16:25
Gravity Falls
16:50
Gravity Falls
17:15
Amphibia
17:35
Amphibia
17:55
Sadie Sparks
18:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:45
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
19:10
Summer Camp
19:30
Coop and Cami Ask the World
19:55
Bizaardvark
20:20
Raven's Home
20:45
Just Roll With It
21:05
Jessie
21:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:10
LoliRock
22:30
LoliRock
22:50
De Psammy Show
23:00
De Psammy Show
23:12
De Psammy Show
23:22
De Psammy Show
23:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
23:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
0:10
LoliRock
0:30
LoliRock
0:52
De Psammy Show
1:05
De Psammy Show
1:15
De Psammy Show
1:25
PJ Masks
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:40
LoliRock
3:00
LoliRock
3:25
De Psammy Show
3:37
De Psammy Show
3:49
De Psammy Show
4:00
Mickey Mouse
4:10
PJ Masks
4:34
PJ Masks
5:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:40
LoliRock
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
7:00
TV Winkel
15:00
De grote tuinverbouwing
16:05
Huizenjacht
16:55
Dieren op spreekuur
17:25
Dieren op spreekuur
17:55
Drukte in de dierentuin
18:30
Drukte in de dierentuin
19:00
Wilde dieren in Wildlands
19:30
Tip
vtwonen weer verliefd op je huis
20:30
Tip
American Reunion
22:45
Tip
Hot Pursuit
0:20
Tip
Take two
1:10
Tommy teleshopping
2:00
UFC live events
Geen programmering
6:00
The Wake Up Club
7:00
Seven Eleven
8:00
MTV's Top 10
9:00
Then vs Now
10:00
RuPaul
10:55
RuPaul
11:53
RuPaul
12:53
RuPaul
13:53
RuPaul
14:50
TBA
16:07
Teen Mom 2
17:00
Teen Mom 2
17:56
Teen Mom 2
18:50
Teen Mom 2
19:36
Teen Mom 2
20:30
Ridiculousness
21:00
Ridiculousness
21:30
Celebrity Ex on the Beach
22:30
The Veronicas: Blood Is For Life
23:00
The Veronicas: Blood Is For Life
23:30
Siesta Key
0:30
Ridiculousness
1:00
Ridiculousness
1:30
Ridiculousness
2:00
Music Television
Geen programmering
5:00
Dora
5:23
Wallykazam
5:45
Rusty rivets
6:10
Blaze and the monster machines
6:35
Paw Patrol
6:58
Alvinnn!!! en de Chipmunks
7:12
44 Katten
7:24
44 Katten
7:39
Huize Herrie
7:59
Kids Choice Awards
8:02
Huize Herrie
8:26
The Boss Baby: Back in Business
8:49
Kids Choice Awards
8:52
SpongeBob SquarePants
9:17
SpongeBob SquarePants
9:42
Trolls: Door met de beat!
10:02
Kids Choice Awards
10:06
Kung Fu Panda: Poten van het lot
10:31
Kung Fu Panda: Poten van het lot
10:55
De avonturen van Kid Danger
11:04
Kids Choice Awards
11:05
Henry Danger
11:30
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
11:52
Kids Choice Awards
11:55
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
12:20
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
12:45
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
13:07
Kids Choice Awards
13:10
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
13:35
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
13:55
Kids Choice Awards
13:58
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
14:23
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
14:46
Kids Choice Awards
14:48
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
15:14
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
15:41
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
16:07
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
16:27
De avonturen van Kid Danger
16:40
Kids Choice Awards
16:41
De Thundermans
17:07
De Thundermans
17:33
Henry Danger
17:55
Henry Danger
18:15
Kids Choice Awards
18:20
De Thundermans
18:45
Game Shakers
19:09
Game Shakers
19:30
All That
19:55
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
20:19
De Thundermans
20:45
Game Shakers
21:06
SpongeBob SquarePants
21:30
See dad run
21:50
Sam & Cat
22:11
Zoey 101
22:32
iCarly
22:54
Victorious
23:17
Big time rush
23:39
Drake & Josh
0:03
Kenan & Kel
0:26
The angry beavers
0:50
CatDog
1:13
Rugrats
1:36
Rocko's modern life
1:59
Nachtwacht
2:21
SpongeBob SquarePants
2:44
Rabbids invasie
2:51
Regal Academy
3:12
Vang Blake!
3:34
De pinguïns van Madagascar
3:55
De pinguïns van Madagascar
4:17
Winx club
4:38
Winx club
Geen programmering
Geen programmering
5:20
The chef's line
5:45
Wat eten we vandaag?
6:00
Winterkost
6:20
Grenzeloos koken
6:55
Wat de boer niet kent
7:30
Wat de boer niet kent
8:05
Anthony Bourdain parts unknown
9:00
Anthony Bourdain parts unknown
9:55
Martha Stewart bakes
10:30
Flour power shorts
11:00
The chef's line
11:30
The chef's line
12:00
Zoete spruiten
12:35
Zoete spruiten
13:10
Zoete spruiten
13:45
Zoete spruiten
14:20
Zoete spruiten
14:55
Zoete spruiten
15:30
Zoete spruiten
16:05
Donna Hay: Fast, fresh, simple
16:45
Wat eten we vandaag?
16:55
Wat eten we vandaag?
17:15
Wat eten we vandaag?
17:30
Martha Stewart bakes
18:00
Flour power shorts
18:30
Jamie's 30 minute meals
19:00
Jamie's 30 minute meals
19:30
Jamie's 30 minute meals
20:00
The chef's line
20:30
The chef's line
21:00
The chef's line
21:30
James Martin's great British adventure
22:30
Man vs. Child: Chef showdown
23:25
Scraps
23:55
Scraps
0:25
Jamie & Jimmy's food fight club
1:25
The hairy biker's northern exposure
2:30
Zoete spruiten
3:00
Zoete spruiten
3:25
Zoete spruiten
3:50
Zoete spruiten
4:20
Zoete spruiten
4:50
Zoete spruiten
Geen programmering
Geen programmering
5:15
Tip
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
6:00
Death in paradise
7:00
New tricks
8:00
Shakespeare and Hathaway: Private investigators
8:55
Death in paradise
10:00
Father Brown
11:00
Call the midwife
12:15
Death in paradise
13:25
Death in paradise
14:35
Death in paradise
15:45
Midsomer murders
16:45
Midsomer murders
17:55
Midsomer murders
19:00
Midsomer murders
20:00
Father Brown
21:00
The ABC murders
22:15
Tip
Guilt
23:20
Traces
0:20
Snatch
1:15
The ABC murders
2:30
Traces
3:15
Tip
Guilt
4:25
Snatch
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Winterbeelden
12:30
De week van Bruzz
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Sporza: Wielrennen - Omloop het Nieuwsblad
17:30
Sporza: WK baanwielrennen
18:00
Kijk uit
18:04
Het journaal update
18:10
Life at the limits
19:00
Journaal
19:30
Weer
19:35
Iedereen beroemd
20:05
Joker+ en lotto
20:15
F.C. De Kampioenen
20:50
1 jaar gratis
21:45
Tip
One Fine Day
23:30
Journaal
23:46
Winst joker+ lotto
23:47
Keno
23:48
Euromillions winstverdeling
23:50
Weer
23:55
Tip
Penoza
0:35
Iedereen beroemd
1:05
Herhalingen
Geen programmering
12:30
Rolkrant
14:00
Ketnet Junior
18:00
Sporza: WK baanwielrennen
20:00
Het journaal update
20:10
Vranckx
20:35
Darkness: Those who kill
20:40
Those who kill
21:25
Darkness: Those who kill
22:15
Nachtwacht
22:20
Nachtwacht
23:05
Tip
Neruda
0:45
Herhalingen
Geen programmering
6:00
Schansspringen
7:15
Baanwielrennen
8:30
Wielrennen
9:20
Snooker
10:20
Alpineskiën
12:00
Alpineskiën
13:30
Biatlon
14:45
Formule E
15:00
Formule E
16:00
Tip
Wielrennen: Omloop Het Nieuwsblad (België)
16:40
Wielrennen
18:00
Baanwielrennen
19:45
Watts
19:50
Nieuws
19:55
Snooker
23:30
Nieuws
23:35
Baanwielrennen
0:30
Wielrennen
1:30
Schansspringen
3:00
Wielrennen
4:30
Wielrennen
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Breakfast
11:00
Saturday Kitchen
12:30
Garden Rescue
13:00
Football Focus
14:00
BBC News
14:15
Homes Under the Hammer
15:15
Bargain Hunt
16:00
Escape to the Country
16:45
Money for Nothing
17:30
Final Score
18:10
The Repair Shop
18:40
BBC News
19:00
Celebrity Mastermind
19:30
The Greatest Dancer
20:45
Pointless Celebrities
21:30
Catchpoint
22:10
Casualty
23:00
BBC News
23:15
Weather
23:20
Match of the Day
0:40
Tip
L.A. Confidential
2:55
BBC News
Geen programmering
7:45
Wild & Weird
8:00
The Dog Ate My Homework
8:30
The Dengineers
9:00
Blue Peter
9:30
Deadly 60
10:00
Tomorrow's Food
11:00
Natural World
12:00
Our Coast
13:00
Rick Stein from Venice to Istanbul
14:00
Lorraine's fast, fresh and easy food
14:30
Formule E
16:15
Track cycling - World Championship
17:30
Saving Lives at Sea
18:30
10 Puppies and us
19:30
Natural World
20:30
Dad's Army
21:00
Great American Railway Journeys
22:00
QI XL
22:45
Live at the Apollo
23:30
Snowfall
0:15
Snowfall
1:00
Tip
La belle saison
2:40
This is BBC Two
Geen programmering
0:40
Casualty
1:30
The Go-Between
3:00
Back
3:25
Uncle
3:55
Live at the Apollo
4:40
Back
5:05
DIY SOS
6:00
Bargain Hunt
6:45
Bargain Hunt
7:30
DIY SOS
8:25
DIY SOS
9:15
Doctors
9:45
Doctors
10:15
Doctors
10:45
Doctors
11:15
Doctors
11:45
Bargain Hunt
12:30
DIY SOS
13:25
Casualty
14:15
EastEnders
14:45
EastEnders
15:15
EastEnders
15:45
EastEnders
16:15
Bargain Hunt
17:00
Bargain Hunt
17:45
Bargain Hunt
18:35
DIY SOS
19:25
Doctor Who
20:15
Doctor Who
21:00
Uncle
21:30
Back
22:00
Live at the Apollo
22:45
Josh
23:15
Josh
23:45
Uncle
Geen programmering
Geen programmering
5:30
Das Waisenhaus für wilde Tiere
5:55
Wissen macht Ah!
6:20
Durch die Wildnis - Sierra Nevada
6:45
Durch die Wildnis - Sierra Nevada
7:10
Anna und die wilden Tiere
7:35
Anna und die Haustiere
7:50
Checker Tobi
8:15
Neuneinhalb - Deine Reporter
8:25
Die Pfefferkörner
8:50
Tagesschau
8:55
IJshockey
8:55
Sportschau live
9:10
Freestyle skiën
9:30
Skeleton
9:50
Nordische Kombination
10:50
Sportschau live: Alpineskiën
11:28
Skeleton
11:55
Sportschau live: Rodelen
12:25
Sportschau live: Alpineskiën
13:40
Bob: Weltmeisterschaften
14:05
Sportschau live: Langlaufen
14:23
Sportschau live: Rodelen
14:40
Nordische Kombination
15:20
Bob: Weltmeisterschaften
15:50
Sportschau live: Schansspringen
16:53
Eisschnelllauf: Weltmeisterschaften
17:05
Sportschau live: Schansspringen
18:00
Sportschau
18:30
Sportschau
19:57
Lotto
20:00
Tagesschau
20:15
Klein gegen Groß - Das unglaubliche Duell
23:30
Tagesthemen
23:50
Das Wort zum Sonntag
23:55
Tip
Maria Wern
1:20
Tagesschau
1:25
Commissario Laurenti
2:55
Tagesschau
3:00
Tip
Agora
5:00
Tagesschau
5:05
Deutschlandbilder
Geen programmering
Geen programmering
6:20
Lokalzeit aus Bonn
6:50
Lokalzeit aus Duisburg
7:20
Sehen statt Hören
7:50
Die Sendung mit dem Elefanten
8:15
Tip
Schwestern
9:45
Aktuelle Stunde
10:30
Lokalzeit
11:00
Quarks im Ersten
11:30
Die Sendung mit der Maus
12:00
Marie-Luise Nikuta
13:00
Doc Esser
13:45
Beste Heimathäppchen
14:00
Fußball
16:00
Ausgerechnet
16:30
Land und lecker
17:15
Einfach und köstlich
</