TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
6:10
Op1
7:05
Nederland in beweging
7:25
Tijd voor MAX
8:25
Tip
Close up: Conversatie met Romy Schneider
9:25
Mondo
10:25
Tip
Dokters van morgen
11:20
Kamp Van Koningsbrugge
12:20
Sterren NL top 25
13:00
NOS Journaal
13:05
NOS Journaal
13:20
Tip
Tussen kunst en kitsch
14:15
Tussen kunst en kitsch
14:35
Klassen
15:30
Tip
TV show
16:30
Toen was geluk heel gewoon
17:00
NOS Journaal
17:05
Tip
Jubileumconcert George Baker
17:50
Socutera
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:50
Sportjournaal
19:05
Kassa
20:00
NOS Journaal
20:30
Tip
Heerlijk avondje voor Sinterklaas
21:40
Kamp Van Koningsbrugge
22:35
Studio sport Eredivisie
23:35
Studio sport
0:05
NOS Journaal
0:20
Tip
Heerlijk avondje voor Sinterklaas
1:25
EenVandaag
1:55
NOS Journaal
2:20
NOS Journaal
2:25
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:35
Blauw bloed
8:10
Tip
Vroege vogels
8:55
Meldpunt
9:25
Studio 2020
9:40
Tip
Joël lokaal
10:20
Studio 2020
10:35
Podium Witteman
11:40
Nieuwe meesters
12:10
De nieuwe maan
12:50
Politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:10
2 voor 12
13:50
De geknipte gast
14:10
Studio 2020
14:25
Ondersteboven van Afrika
15:10
Studio 2020
15:30
Fryslân dok
16:05
Geloofsgesprek
16:20
Tip
Mijn pelgrimspad
16:25
Tip
Roderick zoekt licht
17:00
NOS Journaal
17:10
EO Metterdaad
17:35
Tip
Jacobine op 2
18:05
Met hart en ziel
18:20
Nederland zingt
18:50
Tip
MAX Maakt Mogelijk
19:20
Ik mis je
19:55
Blauw bloed
20:40
Tip
Sterren op het doek
21:30
Nieuwsuur
22:10
Tip
Shetland
23:15
Het uur van de wolf: Body of truth
0:15
Commissaris Maltese
1:00
Commissaris Maltese
2:00
De nachtzoen
2:15
Nieuwsuur
2:55
Nieuwsuur
Geen programmering
6:29
Pingu
6:35
Sarah en Eend
6:40
Sarah en Eend
6:50
Sesamstraat
7:05
Klumpies
7:10
Kerst met Linus
7:40
Het sinterklaasjournaal
7:50
Apennoten klassiek
8:05
De zoo
8:20
Zapp Kids top 20
8:45
Zappsport
9:00
Mees Kees
9:30
Checkpoint
9:55
Kaal of kammen
10:20
Topdoks
10:50
Het sinterklaasjournaal - Op bezoek
11:15
Het sinterklaasjournaal viert feest
12:05
Kinderen voor Kinderen: Op weg naar de grote show
13:00
Trippel Trappel
14:00
Het sinterklaasjournaal
14:50
Zapp sinterklaasfeest
15:45
Het sinterklaasjournaal - Op bezoek
16:15
Het sinterklaasjournaal viert feest
17:00
Het sinterklaasjournaal
17:40
Zapplive op zaterdag
18:25
Lang leve de muziek show
19:00
Jeugdjournaal
19:25
Klaas kan alles
19:55
Nieuwe baasjes
20:05
De regels van Floor
20:25
Socutera
20:26
Tip
The Sandhamn murders
22:05
Het beste van... 50 jaar Toppop
22:55
Tip
Top 2000: The untold stories
23:35
Tip
John & Yoko - Above us only sky
1:15
De 3 sterren camping
2:01
Tekst-tv