TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX Geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:10
Goedemorgen Nederland
7:30
NOS Journaal
7:40
Goedemorgen Nederland
8:00
NOS Journaal
8:10
Goedemorgen Nederland
8:30
NOS Journaal
8:35
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:10
Goedemorgen Nederland
9:30
NOS Journaal
9:40
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:15
Nederland in beweging
10:30
NOS Journaal
10:40
MAX Geheugentrainer
11:00
NOS Journaal
11:10
Tijd voor MAX
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:20
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
14:00
Het vragenuurtje
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
15:35
Kook mee met MAX
16:00
NOS Journaal
16:10
Nederland verbouwt
16:39
Socutera
16:45
MAX Ouderenjournaal
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:55
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:50
Sportjournaal
19:00
M
20:00
NOS Journaal
20:30
Opsporing verzocht
21:20
Tip
Misdaadcollege
22:15
Op1
23:25
NOS Journaal
23:50
Op1
0:55
NOS Journaal
1:20
EenVandaag
1:50
NOS Journaal
2:15
NOS Journaal
2:45
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:10
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:36
NOS Journaal
7:40
NOS Journaal
7:44
NOS Journaal
7:48
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:10
Kook mee met MAX
8:36
NOS Journaal
8:45
Jeugdjournaal met gebarentolk
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Op adem
9:25
Nederland in beweging
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
MAX Ouderenjournaal
10:25
TV monument
11:15
De show van je leven
12:10
Oppassen!!!
12:37
Politieke partijen
12:45
Dierenhelden in Egypte
13:20
Dierenhelden in Egypte
13:50
Heb je dat gezien?
14:15
Sterrenshow
15:55
NPO Best showtime
16:30
BinnensteBuiten
17:00
NOS Journaal
17:15
Per seconde wijzer
17:45
De slimste mens
18:35
Tip
BinnensteBuiten
19:10
Typisch Nieuw Den Helder
19:45
Tip
Broeders in Berlijn
20:35
Tip
Vaarwel Nederland
21:30
Nieuwsuur
22:10
De Hofbar
22:35
Tip
Medialogica
23:15
Tip
2Doc: I Am Not Your Negro
0:45
De nachtzoen
0:55
Nieuwsuur
1:35
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:34
Beer Bo
6:39
Pim en Pom
6:45
Sesamstraat
7:00
Simon
7:05
Babar en de belevenissen van Badou
7:17
Zin in Zappelin
7:20
Joe en Jack
7:27
Zin in Zappelin
7:30
Kindertijd
7:38
Zin in Zappelin
7:40
Waffel de wonderhond
7:51
Zin in Zappelin
7:55
Buurman en buurman
8:02
Zin in Zappelin
8:05
Shaun het schaap
8:15
K3 dansstudio
8:25
Ernest & Celestine
8:38
Kiwi & Strit
8:45
Jeugdjournaal
8:50
Calimero
9:00
Bob de bouwer
9:15
Masha's sprookjes
9:20
Moomin Vallei
9:40
NoNo
9:45
Zoostraat 64
10:00
Teletubbies
10:15
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:21
Tumblies
10:25
George & Paul
10:30
Clangers
10:40
Pingu in de stad
10:45
Olly, het kleine witte busje
10:50
Sesamstraat: 10 voor ...
11:05
Ok en knul
11:10
Bing
11:20
Vos en Haas
11:30
Mike de ridder
11:40
Noddy, de detective
11:55
Klumpies
12:00
Leo & Tijg
12:10
Wickie de Viking
12:25
Nils Holgersson
12:40
Peter Pan
13:05
Grizzy & the Lemmings
13:15
Angelina ballerina
13:25
Maja de Bij
13:40
Bol & Smik
13:50
Barbapapa rond de wereld
13:55
Sesamstraat
14:10
Inui
14:20
Heuvellandziekenhuis
14:25
Waffel de wonderhond
14:40
Jungle book
14:49
Bernard
14:55
Rudi het racevarken
15:25
Peperbollen
15:50
Beste vrienden quiz
16:20
Lucas etc.
16:30
Brugklas
16:50
#forever
16:50
Checkpoint
17:10
Beste vrienden quiz
17:40
Dance Academy
18:10
Brugklas
18:30
#forever
18:30
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:25
Tip
Dertigers
20:55
Tip
The dateables
21:45
Tip
Jouw schuld dat ik dik ben
22:35
Tip
Dertigers
23:05
Tip
Papadag
0:00
M
0:55
Tip
The dateables
1:40
Tip
Jouw schuld dat ik dik ben
2:30
M
3:20
M
4:11
Tekst-tv