TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
Tip
Mannen in het wild
7:00
De S.P.E.L.show
7:50
Tip
MAX Masterclass
8:45
Tip
Nick & Simon, the dream: Maleisië
9:30
WNL op zondag
10:30
VPRO Vrije geluiden
11:20
VPRO Boeken
12:00
NOS Journaal
12:10
Buitenhof
13:10
Studio sport
13:35
Studio sport
17:05
Studio sport
18:00
NOS Journaal
18:10
Studio sport
19:00
Tip
Studio sport Eredivisie
20:00
NOS Journaal
20:15
NOS Bevrijdingsjournaal september 1944
20:30
Tip
Onze boerderij
21:25
Tip
Nick & Simon, the dream: Maleisië
22:10
Studio voetbal
23:05
75 jaar bevrijding: Market Garden
23:57
NOS Journaal
0:00
NOS Bevrijdingsjournaal september 1944
0:15
Dit was het nieuws
1:00
Je had erbij moeten zijn
1:35
WNL op zondag
2:30
NOS Journaal
2:35
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
6:45
Andries
7:15
De verandering
7:45
Met hart en ziel
7:55
Jacobine
8:25
Tip
De verwondering
8:55
Ik mis je
9:20
Zie je zondag!
9:45
Geloofsgesprek
10:00
Eucharistieviering
11:05
Nederland zingt: Dichtbij
12:00
Metterdaad
12:30
Tip
Operatie Market Garden live
13:15
Wilde Ganzen
13:20
Fryslân dok
13:50
Brainwash talks
14:05
Tip
De kennis van nu
14:45
De boeddhistische blik
16:25
Iedereen verlicht
16:51
Socutera
17:00
NOS Journaal
17:10
Tip
Een bezeten wereld. Nederland tussen de oorlogen
18:05
Podium Witteman
19:25
75 jaar bevrijding: Market Garden
20:15
Tip
Brieven aan Andalusië
21:10
Tip
VPRO Tegenlicht
22:00
Nieuwsuur
22:40
Tip
De monitor
23:10
Tip
Kruispunt
23:45
De kist
0:15
Andries
0:40
Naches
0:50
Nieuwsuur
1:20
Buitenhof
2:15
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Sarah en Eend
6:40
Mullewapp
6:50
Timmy tijd
6:55
Beer Bo
7:00
Ziggy en de Zootram
7:10
Bol & Smik
7:20
Kindertijd
7:50
BabyBeestenBoel
8:00
Peter Pan
8:20
Studio snugger
8:40
Zappsport
9:00
De club van lelijke kinderen: De staatsgreep
9:25
De proefkeuken
9:50
De blauwe hond
10:10
Willem Wever
10:35
De buitendienst
11:00
Brugklas
11:50
Weekoverzicht SpangaS
12:40
De vloer op jr.
13:00
DierenDetectives
13:25
DierenDetectives
13:50
DierenDetectives
14:15
DierenDetectives
14:40
DierenDetectives
15:10
Munya in mij
15:30
Tip
Zappbios: De Boskampi's
17:15
Checkpoint
17:25
Topdoks
17:50
Welkom in de jaren 20 en 30
18:20
De slaapservice
18:30
Taarten van Abel
19:00
Jeugdjournaal
19:25
Wat zou jij doen?
19:40
Tip
3 op reis
20:15
Tip
Patser
22:20
Sluipschutters
22:50
3Lab: Ik moet niks
23:25
3Lab: Father figure
23:55
Studio sport Eredivisie
0:55
Studio sport
1:40
Studio sport Eredivisie
2:35
Tekst tv