TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

ESPN

Eurosport 2

Boomerang

18:45
Sportjournaal
18:55
Journaal: Persconferentie coronacrisis
19:30
De vooravond
20:00
NOS Journaal
20:35
Radar
21:15
Tip
We gaan het maken
22:11
Op1
22:12
Tip
Pauws verkiezingsdebatten
23:05
Op1
0:00
NOS Journaal
0:22
Politieke partijen
0:31
Op1
0:32
Tip
Pauws verkiezingsdebatten
1:20
Op1
2:20
NOS Journaal
2:45
EenVandaag
3:20
NOS Journaal
3:50
NOS Journaal
4:15
NOS Journaal
Geen programmering
18:50
Tip
BinnensteBuiten
19:20
Tip
Eus' boekenclub
19:55
Per seconde wijzer
20:30
Het zaad van Karbaat
21:26
Politieke partijen
21:30
Nieuwsuur
22:10
De hofkar
22:30
Pointer
23:05
Tip
Kruispunt
23:35
Adieu God?
0:10
Andries
0:35
De nachtzoen
0:50
Nieuwsuur
1:35
Nieuwsuur
18:45
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:25
Kamp Waes
21:25
De Kalvijn Show
22:10
Zondag met Lubach
22:44
Politieke partijen
22:55
Kiespijn
23:50
De vooravond
0:20
Kamp Waes
1:25
De Kalvijn Show
2:05
Tip
Zondag met Lubach
2:50
De vooravond
3:11
Tekst-tv
18:35
RTL Boulevard
18:58
RTL Nieuws - Persconferentie
19:30
RTL Nieuws
19:57
Weer
20:01
Tip
Goede tijden, slechte tijden
20:31
Tip
Uitstel van executie
22:07
Tip
Jinek & RTL Nieuws: de strijd om de kiezer
23:25
RTL Nieuws
23:43
Weer
23:46
Tip
Jinek & RTL Nieuws: de strijd om de kiezer
1:11
RTL Boulevard
1:39
Teleshop 4: Tommy teleshopping
2:10
Teleshop 4: Tommy teleshopping
18:17
Horrorhuurders & huisjesmelkers
19:15
Ambulance UK
20:29
Crime desk
21:29
Big brother
22:28
24 uur in de ER
23:28
Crime desk
0:33
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
18:30
50/50
19:00
Persconferentie kabinet
19:30
Lang leve de liefde
20:00
Mr. Frank Visser: Wordt u al geholpen?
20:30
Tip
Chateau Meiland
21:30
Ik geloof in mij
22:30
Hart van Nederland - Late editie
23:00
Shownieuws - Late editie
23:45
Weer.nl
23:50
Lang leve de liefde
0:25
50/50
0:55
Lingo
1:15
Hart van Nederland
18:09
The A-team
19:04
Hardcore pawn
19:33
Hardcore pawn
20:00
Hardcore pawn
20:29
Tip
Security
22:26
Tip
Undisputed 4
0:05
UEFA Europa League magazine
0:39
Teleshop 7: Glamcam
1:54
Homeshopping
2:01
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
18:35
Charmed
19:30
Charmed
20:30
Tip
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
23:00
Tip
City of Ember
0:50
Wat eten we?
1:10
Tip
Grenzeloos verliefd
2:10
Hart van Nederland
18:30
Two and a half men
19:00
Two and a half men
19:25
The big bang theory
19:55
The big bang theory
20:30
Veronica inside
22:20
Komt een man bij de dokter
22:50
A1: Highway patrol
23:50
The last ship
0:45
Ranking the cars
1:10
Hart van Nederland
4:00
Pause
18:00
Disney 11
4:00
Undercover Kat
4:21
Undercover Kat
4:42
Chillen met de Ronks!
5:04
Paf de hond
5:12
Ruimtekuikens in de ruimte
5:33
Ruimtekuikens in de ruimte
5:55
Furiki Wheels
18:30
Little house on the prairie
19:30
Murder, she wrote
20:25
Tip
Erin Brockovich
23:05
Tip
The good doctor
0:05
Grey's anatomy
1:00
Murder, she wrote
2:00
Homeshopping
2:01
Teleshop 8: Mediashop
18:32
Storage hunters
18:58
RTL Nieuws - Persconferentie
19:58
Storage hunters
20:30
Wildest survival
21:31
Wildest survival
22:31
Wildest survival
23:33
Bizarre erfenissen
0:31
Bizarre erfenissen
1:13
Bizarre erfenissen
1:56
RTL Nieuws
2:06
RTL Nieuws
2:30
RTL Nieuws
2:50
RTL Nieuws
3:00
RTL Nieuws
3:20
RTL Nieuws
3:30
RTL Nieuws
3:40
RTL Nieuws
3:50
RTL Nieuws
4:00
RTL Nieuws
4:20
RTL Nieuws
4:30
RTL Nieuws
4:50
RTL Nieuws
Geen programmering
18:32
Young Sheldon
18:57
Young Sheldon
19:24
Young Sheldon
19:48
Young Sheldon
20:05
Young Sheldon
20:30
Young Sheldon
21:00
Last man standing
21:28
Last man standing
21:57
The Neighborhood
22:25
Last man standing
22:53
Last man standing
23:21
Friends
23:48
Friends
0:16
How I met your mother
0:44
How I met your mother
1:04
Family guy
1:31
Family guy
1:59
Popoz
2:21
Popoz
2:42
Comedy Central Roasts
3:04
Comedy Central Roasts
3:28
Drunk History: Bezopen verhalen
3:48
Drunk History: Bezopen verhalen
4:08
Comedy Central Celebrity's Stand-Up
4:33
Comedy Central Celebrity's Stand-Up
4:57
Takeshi's Castle Indonesia
5:18
Takeshi's Castle Indonesia
5:39
Most Ridiculous
18:05
Laugh out loud: Funniest ever
19:10
According to Jim
19:35
According to Jim
20:05
NCIS
21:00
A teacher
21:30
A teacher
22:00
The walking dead
23:00
Tip
De bunker
0:00
De bunker
1:05
De bunker
2:00
De bunker
2:50
De bunker
3:35
De bunker
4:20
Let's go viral
Geen programmering
18:30
Salvage hunters
19:30
The Repair Shop
20:00
How do they do it?
20:30
Gold rush
21:30
Gold rush: White water
22:30
Wheeler dealers
23:30
Fast n' loud clip shows
0:30
Mysteries at the museum
1:30
Auction hunters
2:00
Gold rush
2:50
Gold rush: White water
3:40
How do they do it?
4:05
How do they do it?
4:30
How do they do it?
4:50
How do they do it?
5:15
How do they do it?
5:35
How do they do it?
18:01
Airport security: Peru
18:59
The incredible dr. Pol
19:57
Great inventions
21:04
Women of impact: Changing the world
22:01
Europe from above
23:01
Lost treasures of Egypt
0:08
Tip
Gordon Ramsay: Uncharted
1:02
Drain the oceans: Deep dive
1:57
Air crash investigation: Special report
2:43
Air crash investigation: Special report
3:35
Drugs Inc.: World's deadliest drugs
4:20
Drugs Inc.: World's deadliest drugs
5:07
Science of stupid
5:36
Science of stupid
18:00
Renovation island
19:00
Say yes to the dress UK
19:30
Say yes to the dress
20:30
My 600lb life
22:30
Doctors: Behind closed doors
23:30
My cat from hell
0:30
Bevallen met ...
1:30
Bevallen met ...
2:20
Bevallen met ...
3:10
Bevallen met ...
3:55
Say yes to the dress Benelux
4:45
Say yes to the dress Benelux
5:35
Say yes to the dress UK
18:35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
19:00
Summer Camp
19:25
Gabby Duran: De Alien Babysitter
19:50
Jessie
20:15
Sydney to the Max
20:40
Bia
21:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:43
Sadie Sparks
22:03
Sadie Sparks
22:30
Beestjes Hotel
22:50
Beestjes Hotel
23:16
Ik, Elvis Riboldi
23:27
Ik, Elvis Riboldi
23:36
Ik, Elvis Riboldi
23:47
Ik, Elvis Riboldi
23:58
101 Dalmatian Street
0:10
101 Dalmatian Street
0:22
101 Dalmatian Street
0:41
PJ Masks
1:01
PJ Masks
1:22
Sadie Sparks
1:59
Sadie Sparks
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:22
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:46
Beestjes Hotel
3:08
Beestjes Hotel
3:28
101 Dalmatian Street
3:39
101 Dalmatian Street
3:50
101 Dalmatian Street
4:01
101 Dalmatian Street
4:11
101 Dalmatian Street
4:23
Mickey Mouse (Shorts)
4:25
Mickey Mouse (Shorts)
4:27
Mickey Mouse (Shorts)
4:31
Sadie Sparks
4:52
Sadie Sparks
5:13
PJ Masks
5:34
PJ Masks
18:35
Achter gesloten deuren
19:35
Achter gesloten deuren
20:30
MacGyver
21:25
MacGyver
22:20
Scorpion
23:10
Scorpion
0:05
Supernatural
1:00
Tommy teleshopping
3:30
Hart van Nederland
18:47
Just Tattoo of Us
19:45
Daten met een Ex
20:03
RuPaul's Drag Race UK
21:32
RuPaul's Drag Race UK
23:07
Catfish: The tv show
0:02
Catfish: The tv show
0:53
Ridiculousness
1:13
Ridiculousness
1:40
Geordie OGs
2:30
Geordie OGs
3:13
Teen Mom UK
3:57
Teen Mom UK
4:41
Double Trouble
5:10
Double Trouble
5:38
MTV's Living the Dream
18:38
De Thundermans
19:04
Huize Herrie
19:29
Noobees
20:14
Pokémon zon en maan ultra-avonturen
20:37
Pokémon zon en maan ultra-avonturen
20:59
iCarly
21:22
Cool Factor
21:44
Droomkamers
22:06
Droomkamers
22:29
Nachtwacht
22:51
Nachtwacht
23:17
Creator Camp
23:27
Creator Camp
23:37
Creator Camp
23:48
Creator Camp
23:59
Nachtwacht
0:24
Nachtwacht
0:50
Alvinnn!!! en de Chipmunks
1:12
Alvinnn!!! en de Chipmunks
1:35
Alvinnn!!! en de Chipmunks
1:57
Regal Academy
2:20
Regal Academy
2:42
Rabbids invasie
2:49
Vang Blake!
3:11
Vang Blake!
3:34
Winx club
3:55
Winx club
4:17
Winx club
4:38
Winx club
Geen programmering
18:30
Jamie's 15 minute meals
19:00
James Martin's French adventure
20:00
James Martin's French adventure
21:00
James Martin's great British adventure
22:00
De Smaak van Nederland
22:30
Sara's Australia unveiled
23:00
Donal's meals in minutes
23:35
Loïc: Zot van Koken
23:55
Jamie's 15 minute meals
0:30
James Martin's French adventure
1:30
James Martin's French adventure
2:20
De streken van Wim
2:50
De streken van Wim
3:15
De Smaak van Nederland
3:40
Loïc: Zot van Koken
4:00
Rudolph's bakery
4:25
Rudolph's bakery
4:50
De makkelijke maaltijd
Geen programmering
18:00
Midsomer murders
19:00
Rosemary & Thyme
20:00
Jonathan Creek
21:00
Death in paradise
22:15
Miss Marple
0:15
DCI Banks
1:15
DCI Banks
2:20
Rosemary & Thyme
3:15
Jonathan Creek
4:20
Miss Marple
18:30
Blokken
19:00
Journaal
19:40
Iedereen beroemd
20:05
Weer
20:10
Thuis
20:35
Kinderziekenhuis 24/7
21:20
Oprah Winfrey: Meghan en Harry
22:50
Het journaal laat
23:05
Weer
23:10
Schitt's Creek
23:32
Keno
23:35
Iedereen beroemd
23:55
Dagelijkse kost
0:10
Het journaal laat
0:25
Weer
0:55
Herhalingen
10:00
Ketnet junior
19:15
In Europa - De geschiedenis op heterdaad betrapt
20:00
Terzake
20:35
De afspraak
21:20
Albatros
22:05
Extra time
23:10
Canvaslus
23:20
A year of murder
0:50
Weer
0:56
Terzake
1:26
De afspraak
2:06
Canvaslus
18:14
Schansspringen
18:59
Alpineskiën
19:42
Alpineskiën
21:00
Wielrennen: Parijs - Nice
22:03
Wielrennen: Strade Bianche
22:58
WK noordse sporten: Langlaufen
23:58
Biatlon
0:48
Biatlon
1:29
Wielrennen: Parijs - Nice
2:15
Wielrennen: Strade Bianche
3:00
Langlaufen
4:00
Langlaufen
18:15
Pointless
19:00
BBC News
20:00
Panorama
21:00
EastEnders
21:30
Would I Lie to You?
22:00
MasterChef
23:00
BBC News
23:45
RuPaul's Drag Race UK
0:55
The Graham Norton show
1:45
BBC News
18:15
Flog It!
19:00
Richard Osman's House of Games
19:30
My Unique B&B
20:00
Mary Berry's everyday
20:30
Mastermind
21:00
Only Connect
21:30
University Challenge
22:00
Miss World 1970: Beauty Queens and Bedlam
23:00
Funny Festival Live (w/t)
23:40
Harry Hill's Lonely Island
23:45
Newsnight
0:30
Tip
Absolutely Fabulous: The Movie
1:55
Countryfile
2:55
Inside Culture with Mary Beard
3:25
Forensics: The real CSI
4:25
For love or money
5:10
This is BBC Two
18:30
Impossible
19:15
Antiques Roadshow
20:05
Doctors
20:35
EastEnders
21:00
DIY SOS
21:55
Father Brown
22:40
This Time with Alan Partridge
23:10
Luther
0:05
Tip
Happy Valley
Geen programmering
18:50
Morden im Norden
19:45
Wissen vor acht: Zukunft
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
ARD extra: Die Corona-Lage
20:30
Erlebnis Erde: Die Alpen - Winterwunder
21:15
Hart aber fair
22:30
Tagesthemen
23:05
Die Story im Ersten: Eine Polin für Opa
23:50
Geschichte im Ersten: Pocken, Polio, Corona - Die fesselnde Geschichte des Impfens
0:35
Nachtmagazin
0:55
Tatort
2:25
Tagesschau
2:30
Hart aber fair
3:45
Geschichte im Ersten: Pocken, Polio, Corona - Die fesselnde Geschichte des Impfens
4:30
Deutschlandbilder
4:43
Tagesschau
4:45
Die Story im Ersten: Eine Polin für Opa
Geen programmering
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
Land und lecker
21:00
Garten und lecker
21:45
WDR aktuell
22:15
Unterwegs im Westen
22:45
Bielendorfer!
23:30
Lisa Feller: Der Nächste, bitte!
1:00
Bauerfeind - Die Show zur Frau
1:30
Unterwegs im Westen
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Markt
21:00
Die Bewegungs-Docs
21:45
NDR Info
22:00
45 Min
22:45
Kulturjournal
23:15
Afghanistan. Unser verwundetes Land
0:45
Die Bewegungs-Docs
1:30
Markt
2:15
Rainer Sass: So isst der Norden!
2:45
Hallo Niedersachsen
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15
RTL Spezial
22:45
Extra - Das RTL Magazin
23:15
Spiegel TV
0:00
RTL Nachtjournal
0:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30
Die Alltagskämpfer - ÜberLeben in Deutschland
2:00
Ohne Filter - So sieht mein Leben aus!
2:30
Der Blaulicht-Report
3:00
Exclusiv spezial
3:25
Exclusiv spezial
4:55
Exclusiv spezial
Geen programmering
18:00
Buchstaben Battle
19:00
Buchstaben Battle
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
Lebensretter hautnah - Wenn jede Sekunde zählt
22:15
Akte
23:20
SAT.1 Reportage
0:15
Focus TV - Reportage
1:20
Focus TV - Reportage
2:10
So gesehen
2:15
Auf Streife - Die Spezialisten
2:55
Auf Streife - Die Spezialisten
3:40
Auf Streife - Die Spezialisten
4:30
Auf Streife
4:40
Auf Streife
Geen programmering
18:50
The Tom & Jerry Show
18:55
The Tom & Jerry Show
19:05
The Tom & Jerry Show
19:10
The Tom & Jerry Show
19:20
The Tom & Jerry Show
19:30
The Tom & Jerry Show
19:35
The Tom & Jerry Show
19:45
De Fungies!
19:55
De Fungies!
20:10
Power Players
20:20
Power Players
20:35
Ben 10
20:45
Ben 10
21:00
De wonderlijke wereld van Gumball
21:10
De wonderlijke wereld van Gumball
21:25
De wonderlijke wereld van Gumball
21:35
De wonderlijke wereld van Gumball
21:50
De wonderlijke wereld van Gumball
22:00
De wonderlijke wereld van Gumball
22:10
LEGO Ninjago
22:35
De wonderlijke wereld van Gumball
22:45
De wonderlijke wereld van Gumball
22:55
De wonderlijke wereld van Gumball
23:05
De wonderlijke wereld van Gumball
23:15
De wonderlijke wereld van Gumball
23:30
De wonderlijke wereld van Gumball
23:40
De wonderlijke wereld van Gumball
23:50
De wonderlijke wereld van Gumball
0:00
De wonderlijke wereld van Gumball
0:10
De wonderlijke wereld van Gumball
0:25
Power Players
0:35
Power Players
0:45
Power Players
0:55
Power Players
1:05
Power Players
1:15
Power Players
1:30
Angelo Rules
1:40
Angelo Rules
1:50
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:10
Angelo Rules
2:20
Angelo Rules
2:30
Angelo Rules
2:40
Angelo Rules
2:50
LEGO Ninjago
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:25
De wonderlijke wereld van Gumball
3:35
De wonderlijke wereld van Gumball
3:45
De wonderlijke wereld van Gumball
3:55
De wonderlijke wereld van Gumball
4:05
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:30
De wonderlijke wereld van Gumball
4:40
De wonderlijke wereld van Gumball
4:50
De wonderlijke wereld van Gumball
5:00
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:25
De wonderlijke wereld van Gumball
5:35
De wonderlijke wereld van Gumball
5:45
De wonderlijke wereld van Gumball
18:52
Ten deadliest snakes with Nigel Marven
19:44
Ten deadliest snakes with Nigel Marven
20:36
World's Deadliest Snakes
21:28
World's weirdest
22:21
Dr. K's exotic animal ER
23:13
Animal fight club
0:04
World's Deadliest Snakes
0:56
Blitzkrieg Sharks
1:45
Yukon vet
2:29
Yukon vet
3:14
Yukon vet
3:59
World's weirdest
4:47
Prairie Dog Manor
5:11
Prairie Dog Manor
5:35
Man vs. Animal
17:50
The Curse of Oak Island
19:35
American pickers
20:30
Strangest Things
21:25
Roswell : the First Witness
22:20
American pickers
23:15
Pawn stars
23:45
Storage wars
0:15
American pickers
1:00
Strangest Things
1:45
Roswell : the First Witness
2:30
Pawn stars
2:55
Forged in Fire: Tournament of Champions
3:35
Arctic: Alone
4:20
American pickers
5:10
The Tesla Files
18:30
How do they do it?
18:55
How do they do it?
19:20
How do they do it?
19:45
How do they do it?
20:10
How do they do it?
20:35
How do they do it?
21:00
How the universe works
21:50
Truth behind the moon landing
22:40
Truth behind the moon landing
23:30
How the universe works
0:20
How the universe works
1:10
What could possibly go wrong?
2:00
What could possibly go wrong?
2:48
How the universe works
3:36
How do they do it?
4:00
How do they do it?
4:24
How do they do it?
4:48
How do they do it? Met Thijs en Joep
5:12
How do they do it?
5:36
How do they do it?
18:43
Egmond Binnen
20:58
Cimarron Strip
22:10
Ik Was Erbij
22:36
Hetty Feather
23:09
Cimarron Strip
0:20
Upstairs Downstairs
1:21
Mijn nostalgisch Nederland
1:48
Nederland toen
2:16
Last of the Summer Wine
2:46
Oh moeder, wat is het heet
3:18
Little house on the prairie
4:00
The Onedin Line
5:00
Taggart
18:00
People Magazine investigates
19:00
People Magazine investigates
20:00
People Magazine investigates
21:00
American Monster
22:00
Murder in the heartland
23:00
Nightmare next door
0:00
The Murder Tapes
1:00
In Pursuit With John Walsh
2:00
In Pursuit With John Walsh
3:00
People Magazine investigates
4:00
Border control: Spain
4:30
Border control: Spain
5:00
Swamp murders
17:35
Tip
De Liefhebbers
19:05
TV monument
19:55
Studio 2020
20:30
Must!
20:35
Vielfalt - Jakop Ahlbom Company
21:40
Contact: Magnum photos
22:10
Beethoven Sonates
22:30
The Morricone Duel
23:40
De liedjes van Harry Bannink
0:00
De vloer op
0:25
Bloed, zweet en snaren
1:05
Salinger
3:10
De vloer op
3:35
Bloed, zweet en snaren
4:10
Muziek en het brein
5:00
Tussen kunst en kitsch
5:50
Tussen kunst en kitsch extra
18:30
Tierisch schlau!
19:20
Journal
19:40
Re: Arm auf Mallorca - Urlaubsinsel in Corona-Not
20:15
Tip
After the Wedding
22:10
Tip
Thérèse Raquin
23:55
Filmstar mit Charakter - Simone Signoret
0:50
Furusato - Wunde Heimat
2:25
Stätten des Glaubens
2:50
Mikroplastik im Meer - Unsichtbar, aber auch ungefährlich?
3:45
28 Minuten
4:33
Wer nicht fragt, stirbt dumm!
4:36
Pause
Geen programmering
18:45
Fan binnenút
19:00
Fryslân Hjoed
19:10
It Waar
19:15
Fan binnenút
19:30
Fryslân Hjoed
19:40
It Waar
19:45
Fan binnenút
20:00
Fryslân Hjoed
20:10
It Waar
20:15
Fan binnenút
20:30
Fryslân Hjoed
20:40
It Waar
20:45
Fan binnenút
21:00
Fryslân Hjoed
21:10
It Waar
21:15
Fan binnenút
21:30
Fryslân Hjoed
21:40
It Waar
21:45
Fan binnenút
22:00
Fryslân Hjoed
22:10
It Waar
22:15
Fan binnenút
22:30
Fryslân Hjoed
22:40
It Waar
22:45
Fan binnenút
23:00
Fryslân Hjoed
23:10
It Waar
23:15
Fan binnenút
23:30
Fryslân Hjoed
23:40
It Waar
23:45
Fan binnenút
0:00
Fryslân Hjoed
0:10
It Waar
0:15
Fan binnenút
0:30
Fryslân Hjoed
0:40
It Waar
0:45
Fan binnenút
1:00
Fryslân Hjoed
1:10
It Waar
1:15
Fan binnenút
1:30
Fryslân Hjoed
1:40
It Waar
1:45
Fan binnenút
2:00
Fryslân Hjoed
2:10
It Waar
2:15
Fan binnenút
2:30
Fryslân Hjoed
2:40
It Waar
2:45
Fan binnenút
3:00
Fryslân Hjoed
3:10
It Waar
3:15
Fan binnenút
3:30
Fryslân Hjoed
3:40
It Waar
3:45
Ferhalen fan de Ofslútdyk
4:00
Fryslân Hjoed
4:10
It Waar
4:15
Fan binnenút
4:30
Fryslân Hjoed
4:40
It Waar
4:45
Fan binnenút
Geen programmering
18:45
Na Emmeren
19:00
Drenthe Nu Extra - Live persconferentie
19:19
Na Emmeren
19:34
Loos - de Drentse kennisquiz
19:36
RTV Drenthe Nostalgie
20:00
Drenthe nu
20:13
Loos - de Drentse kennisquiz
20:19
Na Emmeren
20:34
Loos - de Drentse kennisquiz
20:36
RTV Drenthe Nostalgie
21:00
Drenthe nu
21:13
Loos - de Drentse kennisquiz
21:19
Na Emmeren
21:34
Loos - de Drentse kennisquiz
21:36
RTV Drenthe Nostalgie
22:00
Drenthe nu
22:13
Loos - de Drentse kennisquiz
22:19
Na Emmeren
22:34
Loos - de Drentse kennisquiz
22:36
RTV Drenthe Nostalgie
23:00
Drenthe nu
23:13
Loos - de Drentse kennisquiz
23:19
Na Emmeren
23:34
Loos - de Drentse kennisquiz
23:36
RTV Drenthe Nostalgie
0:00
Drenthe nu
0:13
Loos - de Drentse kennisquiz
0:15
Na Emmeren
0:26
Loos - de Drentse kennisquiz
0:28
RTV Drenthe Nostalgie
0:48
Drenthe nu
1:01
Loos - de Drentse kennisquiz
1:03
Na Emmeren
1:14
Loos - de Drentse kennisquiz
1:16
RTV Drenthe Nostalgie
1:36
Drenthe nu
1:49
Loos - de Drentse kennisquiz
1:51
Na Emmeren
2:02
Loos - de Drentse kennisquiz
2:04
RTV Drenthe Nostalgie
2:24
Drenthe nu
2:37
Loos - de Drentse kennisquiz
2:39
Na Emmeren
2:50
Loos - de Drentse kennisquiz
2:52
RTV Drenthe Nostalgie
3:12
Drenthe nu
3:25
Loos - de Drentse kennisquiz
3:27
Na Emmeren
3:38
Loos - de Drentse kennisquiz
3:40
RTV Drenthe Nostalgie
4:00
Drenthe nu
4:13
Loos - de Drentse kennisquiz
4:15
Na Emmeren
4:26
Loos - de Drentse kennisquiz
4:28
RTV Drenthe Nostalgie
4:48
Drenthe nu
Geen programmering
18:30
De Oosttribune
19:00
Bij Oost | Vandaag
19:30
De Oosttribune
20:00
Bij Oost | Vandaag
20:30
De Oosttribune
21:00
Bij Oost | Vandaag
21:30
De Oosttribune
22:00
Bij Oost | Vandaag
22:30
De Oosttribune
23:00
Bij Oost | Vandaag
23:30
De Oosttribune
Geen programmering
18:50
RegioNed
19:00
GLD Nieuws
19:20
Ridders van Gelre
19:25
Ons dorp
19:50
RegioNed
20:00
GLD Nieuws
20:20
Ridders van Gelre
20:25
Ons dorp
20:50
RegioNed
21:00
GLD Nieuws
21:20
Ridders van Gelre
21:25
Ons dorp
21:50
RegioNed
22:00
GLD Nieuws
22:20
Ridders van Gelre
22:25
Ons dorp
22:50
RegioNed
23:00
GLD Nieuws
23:20
Ridders van Gelre
23:25
Ons dorp
23:50
RegioNed
Geen programmering
18:47
RegioNed
19:00
Dit is Flevoland nieuws
19:12
Weer
19:17
RegioNed
19:30
Dit is Flevoland nieuws
19:42
Weer
19:47
RegioNed
20:00
Dit is Flevoland nieuws
20:12
Weer
20:17
RegioNed
20:30
Dit is Flevoland nieuws
20:42
Weer
20:47
RegioNed
21:00
Dit is Flevoland nieuws
21:12
Weer
21:17
RegioNed
21:30
Dit is Flevoland nieuws
21:42
Weer
21:47
RegioNed
22:00
Dit is Flevoland nieuws
22:12
Weer
22:17
RegioNed
22:30
Dit is Flevoland nieuws
22:42
Weer
22:47
RegioNed
23:00
Dit is Flevoland nieuws
23:12
Weer
23:17
RegioNed
23:30
Dit is Flevoland nieuws
23:42
Weer
23:47
RegioNed
0:00
Dit is Flevoland nieuws
0:12
Weer
0:15
Dit is Flevoland nieuws
0:27
Weer
0:30
Dit is Flevoland nieuws
0:42
Weer
0:45
Dit is Flevoland nieuws
0:57
Weer
1:00
Dit is Flevoland nieuws
1:12
Weer
1:15
Dit is Flevoland nieuws
1:27
Weer
1:30
Dit is Flevoland nieuws
1:42
Weer
1:45
Dit is Flevoland nieuws
1:57
Weer
2:00
Dit is Flevoland nieuws
2:12
Weer
2:15
Dit is Flevoland nieuws
2:27
Weer
2:30
Dit is Flevoland nieuws
2:42
Weer
2:45
Dit is Flevoland nieuws
2:57
Weer
3:00
Dit is Flevoland nieuws
3:12
Weer
3:15
Dit is Flevoland nieuws
3:27
Weer
3:30
Dit is Flevoland nieuws
3:42
Weer
3:45
Dit is Flevoland nieuws
3:57
Weer
4:00
Dit is Flevoland nieuws
4:12
Weer
4:15
Dit is Flevoland nieuws
4:27
Weer
4:30
Dit is Flevoland nieuws
4:42
Weer
4:45
Dit is Flevoland nieuws
4:57
Weer
Geen programmering
18:46
Remy en zijn vrienden
18:56
NH Airtime
19:00
Wij zijn NH
19:15
NOS Journaal regio
19:22
De stembus
19:32
NH sport
19:45
Remy en zijn vrienden
19:55
NH Airtime
20:00
Wij zijn NH
20:15
NOS Journaal regio
20:22
De stembus
20:32
NH sport
20:45
Remy en zijn vrienden
20:55
NH Airtime
21:00
Wij zijn NH
21:15
NOS Journaal regio
21:22
De stembus
21:32
NH sport
21:45
Remy en zijn vrienden
21:55
NH Airtime
22:00
Wij zijn NH
22:15
NOS Journaal regio
22:22
De stembus
22:32
NH sport
22:45
Remy en zijn vrienden
22:55
NH Airtime
23:00
Wij zijn NH
23:15
NOS Journaal regio
23:22
De stembus
23:32
NH sport
23:45
Remy en zijn vrienden
23:55
NH Airtime
Geen programmering
18:40
Utrecht verbindt
18:55
Tekst-TV
19:00
UNieuws
19:15
NOS Journaal regio
19:25
Van Rossem vertelt
19:40
Utrecht verbindt
19:55
Tekst-TV
20:00
UNieuws
20:15
NOS Journaal regio
20:25
Van Rossem vertelt
20:40
Utrecht verbindt
20:55
Tekst-TV
21:00
UNieuws
21:15
NOS Journaal regio
21:25
Van Rossem vertelt
21:40
Utrecht verbindt
21:55
Tekst-TV
22:00
UNieuws
22:15
Van Rossem vertelt
22:30
Universiteit van Nederland
22:55
Tekst-TV
23:00
UNieuws
23:15
Van Rossem vertelt
23:30
Universiteit van Nederland
23:55
Tekst-TV
0:00
UNieuws
0:15
Van Rossem vertelt
0:30
Universiteit van Nederland
0:45
RegioNed
0:55
Tekst-TV
1:00
UNieuws
1:15
Van Rossem vertelt
1:30
Universiteit van Nederland
1:45
RegioNed
1:55
Tekst-TV
2:00
UNieuws
2:15
Van Rossem vertelt
2:30
Universiteit van Nederland
2:45
RegioNed
2:55
Tekst-TV
3:00
UNieuws
3:15
Van Rossem vertelt
3:30
Universiteit van Nederland
3:45
RegioNed
3:55
Tekst-TV
4:00
UNieuws
4:15
Van Rossem vertelt
4:30
Universiteit van Nederland
4:45
RegioNed
4:55
Tekst-TV
Geen programmering
18:51
RegioNed
19:00
Persconferentie crisisoverleg corona
19:30
TV West Nieuws
19:47
Weer met Huub
19:51
RegioNed
20:00
Water in zicht: Aflevering 6
20:30
TV West Nieuws
20:47
Weer met Huub
20:51
RegioNed
21:00
Water in zicht: Aflevering 6
21:30
TV West Nieuws
21:47
Weer met Huub
21:51
RegioNed
22:00
Water in zicht: Aflevering 6
22:30
TV West Nieuws
22:47
Weer met Huub
22:51
RegioNed
23:00
Water in zicht: Aflevering 6
23:30
TV West Nieuws
23:47
Weer met Huub
23:51
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
18:21
FC Rijnmond
19:00
Welkom bij Rijnmond
19:21
FC Rijnmond
20:00
Welkom bij Rijnmond
20:21
FC Rijnmond
21:00
Welkom bij Rijnmond
21:21
FC Rijnmond
22:00
Welkom bij Rijnmond
22:21
FC Rijnmond
23:00
Welkom bij Rijnmond
23:21
FC Rijnmond
18:52
Het weer
18:55
Verzeeuwigd
19:00
Zeeland Nu
19:13
In Beweging
19:22
Het weer
19:25
Verzeeuwigd
19:30
Zeeland Nu
19:43
In Beweging
19:52
Het weer
19:55
Verzeeuwigd
20:00
Zeeland Nu
20:13
NOS Journaal regio
20:22
Het weer
20:25
Verzeeuwigd
20:30
Zeeland Nu
20:43
In Beweging
20:52
Het weer
20:55
Verzeeuwigd
21:00
Zeeland Nu
21:13
In Beweging
21:22
Het weer
21:25
Verzeeuwigd
21:30
Zeeland Nu
21:43
In Beweging
21:52
Het weer
21:55
Verzeeuwigd
22:00
Zeeland Nu
22:13
NOS Journaal regio
22:22
Het weer
22:25
Verzeeuwigd
22:30
Zeeland Nu
22:43
In Beweging
22:52
Het weer
22:55
Verzeeuwigd
23:00
Zeeland Nu
23:13
In Beweging
23:22
Het weer
23:25
Verzeeuwigd
23:30
Zeeland Nu
23:43
In Beweging
23:52
Het weer
23:55
Verzeeuwigd
Geen programmering
18:15
Wildest islands of Indonesia
19:10
Wildest islands of Indonesia
20:05
Wildest islands of Indonesia
21:00
Homestead rescue
21:55
Guardians of the Glades
22:50
Solved
23:20
Solved
23:45
Solved
0:15
Solved
0:40
Untamed China with Nigel Marven
1:30
Dogs: The untold story
2:15
Animal cops Philadelphia
3:00
Animal cops Philadelphia
3:45
How Do Animals Do That
4:10
How Do Animals Do That
4:30
Swimming with monsters
5:15
Dr. Jeff: Rocky Mountain vet
18:52
BrabantQuiz
18:59
Brabant nieuws
19:30
Brabant nieuws
19:43
Weer
19:45
Brabant Vandaag
19:52
BrabantQuiz
20:00
NOS Journaal
20:30
Brabant nieuws
20:43
Weer
20:45
Brabant Vandaag
20:52
BrabantQuiz
21:00
Brabant nieuws
21:15
Bureau Brabant
21:30
Brabant nieuws
21:43
Weer
21:45
Brabant Vandaag
21:52
BrabantQuiz
22:00
Brabant nieuws
22:15
Bureau Brabant
22:30
Brabant nieuws
22:43
Weer
22:45
Brabant Vandaag
22:52
BrabantQuiz
23:00
Brabant nieuws
23:15
Bureau Brabant
23:30
Brabant nieuws
23:43
Weer
23:45
Brabant Vandaag
23:52
BrabantQuiz
0:00
Brabant nieuws
0:15
Bureau Brabant
0:30
Brabant nieuws
0:40
Weer
0:43
Brabant Vandaag
0:51
BrabantQuiz
0:55
Bureau Brabant
1:08
Brabant nieuws
1:18
Weer
1:21
Brabant Vandaag
1:29
BrabantQuiz
1:33
Bureau Brabant
1:46
Brabant nieuws
1:56
Weer
1:59
Brabant Vandaag
2:07
BrabantQuiz
2:11
Bureau Brabant
2:24
Brabant nieuws
2:34
Weer
2:37
Brabant Vandaag
2:45
BrabantQuiz
2:49
Bureau Brabant
3:02
Brabant nieuws
3:12
Weer
3:15
Brabant Vandaag
3:22
Brabant Vandaag
3:30
BrabantQuiz
3:34
Bureau Brabant
3:47
Brabant nieuws
3:57
Weer
4:00
Brabant Vandaag
4:08
BrabantQuiz
4:12
Bureau Brabant
4:25
Brabant nieuws
4:35
Weer
4:38
Brabant Vandaag
4:46
BrabantQuiz
4:50
Bureau Brabant
Geen programmering
18:30
AvondGasten
19:00
NOS Journaal
19:30
L1mburg Centraal
20:00
NOS Journaal
20:30
L1mburg Centraal
21:00
AvondGasten
21:30
L1mburg Centraal
22:00
RegioNed
22:12
Kwizzele
22:30
AvondGasten
23:00
RegioNed
23:13
Óngerwaeg
23:30
L1mburg Centraal
0:00
Nachtcarrousel
18:33
Straten van Amsterdam
18:57
CU nieuws
19:00
Amsterdam Vandaag
19:16
Jong Amsterdam laat zich horen
19:30
Basta
19:44
AT5 Schatkamer
19:54
Het Verkeer
19:57
CU nieuws
20:00
Amsterdam Vandaag
20:12
Amsterdam Iconen
20:18
Straten van Amsterdam
20:46
Kale en Kokkie
20:54
Amsterdam informeert
20:57
CU nieuws
21:00
Amsterdam Vandaag
21:14
Straten van Amsterdam
21:41
Jong Amsterdam laat zich horen
21:53
Het Verkeer
21:56
CU nieuws
22:00
Pakhuis de Zwijger
23:00
Amsterdam Vandaag
23:12
Buro 020
23:18
Straten van Amsterdam
23:42
Jong Amsterdam laat zich horen
23:54
Het Verkeer
23:57
CU nieuws
0:00
Amsterdam Vandaag
0:14
Straten van Amsterdam
0:41
AT5 Vrouwendag
0:53
Amsterdam Iconen
0:56
CU nieuws
0:57
Amsterdam informeert
1:00
Amsterdam Vandaag
1:12
Buro 020
1:18
Straten van Amsterdam
1:44
Jong Amsterdam laat zich horen
1:55
Het Verkeer
1:57
Het Verkeer
1:58
CU nieuws
2:00
Amsterdam Vandaag
18:20
First dates
19:10
Tip
Seven worlds, one planet
20:00
Tip
Flikken Rotterdam
20:50
Tip
Red light
21:45
Thin ice
22:30
Hidden
23:25
First dates
Geen programmering
18:40
Tandem
19:28
Tandem
20:20
Les merveilles du patrimoine français
20:30
Journal France 2
20:56
Météo
21:00
Echappées Belles
22:28
Le Journal de la RTS
22:54
Météo
22:58
Tip
Comment c'est loin
0:29
Journal d'Afrique
0:55
Météo
0:59
Plus chauds que le climat
1:52
Tip
Noces d'or
3:25
Épicerie fine: Terroirs gourmands
3:52
C'est pas le bout du monde
Geen programmering
18:50
Voetbal: Premier League
20:55
Voetbal: Serie A
22:45
Voetbal: LaLiga hoogtepunten
23:40
Voetbal: Premier League hoogtepunten
0:35
Ziggo sport goals
1:05
FIS world championship
1:35
Autosport: Nascar Cup Series
2:35
Basketbal: NBA
3:05
Basketbal: NBA
3:35
Voetbal: LaLiga
5:20
Voetbal: Premier League
18:25
Voetbal: Premier League hoogtepunten
19:20
Voetbal: LaLiga hoogtepunten
20:10
Voetbal samenvatting
20:15
Voetbal samenvatting
20:25
Voetbal samenvatting
20:40
Voetbal samenvatting
20:50
Voetbal: Premier League
23:10
Voetbal samenvatting
23:25
Voetbal samenvatting
23:50
UEFA Champions League
0:15
Voetbal: LaLiga
1:55
Voetbal: Serie A
3:35
Voetbal: Premier League
5:20
Voetbal: LaLiga
18:00
PGA Champions Tour Hoogtepunten
19:00
PGA Tour: Preview Show
19:30
LPGA Hoogtepunten
21:00
Golf: European Tour
23:00
PGA tour: Hoogtepunten
0:00
PGA Tour: Arnold Palmer Invitational
3:00
Abu Dhabi HSBC Golf Championship
18:15
Nascar Cup Series hoogtepunten
19:10
The inside line
19:35
Formule 1 café
20:35
The Pace Lap NASCAR
21:00
Nascar Cup Series hoogtepunten
21:55
Nascar Camping World Truck Series hoogtepunten
22:50
Nascar Xfinity hoogtepunten
23:45
The inside line
0:10
Formule 1 café
1:05
The Pace Lap NASCAR
1:30
Formule E: FIA championship
2:25
Nascar Cup Series hoogtepunten
3:25
Nascar Camping World Truck Series hoogtepunten
4:20
Nascar Xfinity hoogtepunten
5:10
The inside line
5:35
The Pace Lap NASCAR
6:00
Formule E: FIA championship
17:50
Blame
19:30
Last Rampage
21:00
The Brave
22:40
Young Guns II
0:25
The Cult
2:45
House of Sluts
Geen programmering
18:15
Husbands and Wives
20:00
Sanctuary
21:30
Hallo Bungalow
23:05
Split Ends
0:30
Of Snails and Men
2:00
The Better Half
3:35
The Front
Geen programmering
18:25
Rules Don't Apply
20:30
Once Upon a Time in America
0:15
Berlin, I Love You
2:10
A Walk in the Spring Rain
3:45
Tip
On the Waterfront
Geen programmering
18:35
Tip
Logan Lucky
20:30
Tip
Het verlangen
22:00
10 Things to Do Before We Break Up
23:15
Tip
Once Upon a Time in Mexico
0:55
Tip
Warschau '44
3:00
Asher
4:45
Hurricane: Battle of Britain
18:19
Medisch Centrum West
19:34
Medisch Centrum West
20:39
Het zonnetje in huis
21:07
Het zonnetje in huis
21:34
Zonder Ernst
22:03
Zonder Ernst
22:30
Goede tijden, slechte tijden
22:55
The bold and the beautiful
23:18
The bold and the beautiful, the beginning
23:40
The bold and the beautiful, the beginning
0:01
Het zonnetje in huis
0:25
Het zonnetje in huis
0:50
Het zonnetje in huis
1:13
Zonder Ernst
1:37
Zonder Ernst
2:01
Medisch Centrum West
3:50
GTST classics
4:15
Medisch Centrum West
Geen programmering
18:26
CSI: New York
19:07
Crime scene investigation
19:49
Crime scene investigation
20:37
Flikken Gent
21:30
Flikken Gent
22:22
Flikken Gent
23:13
Flikken Gent
0:02
Crime Files: The Homefront
0:24
Crime Files: The Homefront
0:46
True Crime: 48 Hours
2:10
Flikken Gent
2:40
Flikken Gent
3:20
Flikken Gent
4:00
Flikken Gent
4:40
Crime Files: The Homefront
Geen programmering
18:35
Eerste Divisie
20:40
Keuken Kampioen Divisie
21:00
Eerste Divisie
22:50
Keuken Kampioen Divisie
23:00
ESPN Vandaag
23:30
ESPN Classic Boxing
1:01
Voetbalpraat
2:02
ESPN Vandaag
2:29
Keuken Kampioen Divisie
2:45
Keuken Kampioen Divisie
3:00
NCAA College Basketball
4:55
Voetbalpraat
5:42
Pure Energie Eredivisie Vrouwen Highlights
18:15
Biatlon
19:01
Wielrennen: Strade Bianche
19:53
Wielrennen: Parijs - Nice
21:00
Langlaufen
22:00
Alpineskiën
22:30
Freestyleskiën: WK
23:33
Wielrennen: Strade Bianche
0:14
Wielrennen: Strade Bianche
1:31
Biatlon
2:22
Biatlon
3:00
Wielrennen: Parijs - Nice
4:00
Wielrennen: Parijs - Nice
Geen programmering
18:35
Grizzy en de Lemmings
19:00
Machtige Mike
19:05
Machtige Mike
19:10
Machtige Mike
19:20
Baby Looney Tunes
19:30
Baby Looney Tunes
20:00
Mr Magoo
20:05
Mr Magoo
20:15
Mr Magoo
20:20
Mr Magoo
20:25
Mr Magoo
20:35
Mr Magoo
21:00
Looney Tunes
21:05
Looney Tunes
21:10
Looney Tunes
21:15
Looney Tunes
21:20
Looney Tunes
21:25
Looney Tunes
21:30
Looney Tunes
21:35
Looney Tunes
21:40
Looney Tunes
22:00
Grizzy en de Lemmings
22:05
Grizzy en de Lemmings
22:10
Grizzy en de Lemmings
22:20
Grizzy en de Lemmings
22:25
Grizzy en de Lemmings
22:30
Grizzy en de Lemmings
22:40
Grizzy en de Lemmings
23:00
Mr Magoo
23:05
Mr Magoo
23:15
Mr Magoo
23:20
Mr Magoo
23:25
Mr Magoo
23:35
Mr Magoo
0:00
Machtige Mike
0:05
Machtige Mike
0:10
Machtige Mike
0:20
Machtige Mike
0:25
Machtige Mike
0:30
Machtige Mike
0:40
Machtige Mike
1:00
Taffy
1:05
Taffy
1:10
Taffy
1:20
Taffy
1:25
Taffy
1:30
Taffy
1:40
Taffy
2:00
Grizzy en de Lemmings
2:05
Grizzy en de Lemmings
2:15
Grizzy en de Lemmings
2:20
Grizzy en de Lemmings
2:25
Grizzy en de Lemmings
2:30
Grizzy en de Lemmings
2:40
Grizzy en de Lemmings
2:45
Grizzy en de Lemmings
2:50
Grizzy en de Lemmings
3:00
Mr Magoo
3:05
Mr Magoo
3:15
Mr Magoo
3:20
Mr Magoo
3:30
Mr Magoo
3:35
Mr Magoo
3:45
Mr Magoo
3:50
Mr Magoo
4:00
Machtige Mike
4:05
Machtige Mike
4:10
Machtige Mike
4:20
Machtige Mike
4:25
Machtige Mike
4:30
Machtige Mike
4:40
Machtige Mike
4:45
Machtige Mike
4:50
Machtige Mike
5:00
Taffy
5:05
Taffy
5:10
Taffy
5:20
Taffy
5:25
Taffy
5:30
Taffy
5:40
Taffy
5:45
Taffy
5:50
Taffy
Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:10
Goedemorgen Nederland
7:30
NOS Journaal
7:35
Goedemorgen Nederland
8:00
NOS Journaal
8:10
Goedemorgen Nederland
8:30
NOS Journaal
8:35
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:10
Goedemorgen Nederland
9:30
NOS Journaal
9:35
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:15
Nederland in beweging
10:30
NOS Journaal
10:40
MAX geheugentrainer
11:00
NOS Journaal
11:15
Tijd voor MAX
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
Kook mee met MAX
12:57
Verkiezingen politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:10
Sportjournaal
13:20
NOS Journaal
13:35
De lijst van
14:00
NOS Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:45
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
15:45
Tip
Pauws verkiezingsdebatten
16:42
Socutera
16:45
Nederland plant bomen
16:57
Verkiezingen politieke partijen
17:00
NOS Journaal
17:05
Tijd voor MAX
17:55
Verkiezingen zendtijd politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:00
De vooravond
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
Ik vertrek
21:20
Opsporing verzocht
22:07
Op1
22:10
Pauws verkiezingsdebatten
23:00
Op1
0:00
NOS Journaal
0:18
Verkiezingen politieke partijen
0:30
Studio sport Eredivisie
0:50
Op1
0:51
Pauws verkiezingsdebatten
1:35
Op1
2:40
NOS Journaal
3:05
EenVandaag
3:40
NOS Journaal
4:10
NOS Journaal
4:35
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
6:10
Tijd voor MAX
7:00
Journaal met gebarentolk
7:10
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:37
NOS Journaal
7:41
NOS Journaal
7:45
NOS Journaal
7:49
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:10
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:37
NOS Journaal
8:45
Jeugdjournaal met gebarentolk
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Nederland in beweging
9:35
Meldpunt
10:10
Nieuwsuur
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:25
Tip
BinnensteBuiten
12:00
De nieuws BV
13:35
Radar
14:15
EO Metterdaad
14:35
Het zaad van Karbaat
15:30
Tip
Eus' boekenclub
16:00
NOS Journaal
16:10
Zeg 'ns Aaa
16:30
Per seconde wijzer
17:00
NOS Journaal
17:10
Natuur op 2: Babydieren in hun eerste jaar
18:00
NOS Journaal
18:15
NOS Journaal regio
18:20
Noord-Zuid-Oost-West
18:50
Tip
BinnensteBuiten
19:20
Eus' boekenclub
19:55
Per seconde wijzer
20:30
Tip
Het geheim van de meester
21:10
Tip
Theater Maas
21:25
Politieke partijen
21:30
Nieuwsuur
22:10
De Hofbar
22:35
Tip
2Doc: Prison for profit
23:40
Tip
Rond de Noordzee
0:25
De nachtzoen
0:40
Nieuwsuur
1:25
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu in de stad
6:35
Sesamstraat
6:50
Tip de muis
7:00
Samson & Marie
7:05
Zin in Zappelin
7:10
Olivia
7:19
Zin in Zappelin
7:25
Mike de ridder
7:35
Zin in Zappelin
7:36
Kindertijd
7:45
Zin in Zappelin
7:50
Waffel de wonderhond
7:59
Zin in Zappelin
8:00
Shaun het schaap
8:10
Masha en de beer
8:15
De Smurfen
8:30
Nils Holgersson
8:45
Jeugdjournaal
8:50
Koekiemonsters eetkar
8:55
Tom en de boterham met aardbeienjam en h ...
9:00
Nelli en Nora
9:10
Pieter Konijn
9:20
Liselotte
9:25
Bol & Smik
9:40
Bing
9:45
Sarah en Eend
9:55
Beer Bo
10:00
Maan en ik
10:20
NoNo
10:25
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:35
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:40
Hoi Duggee
10:50
Hoi Duggee
10:55
Raad eens hoeveel ik van je hou
11:06
Timmy tijd
11:10
Timmy tijd
11:15
Sesamstraat: 10 voor ...
11:25
Bob de bouwer
11:35
Clangers
11:50
Ella, Oscar & Hoo
12:00
Sesamstraat
12:13
Zin in Zappelin
12:15
Kabam!
12:24
Zin in Zappelin
12:25
Kindertijd
12:35
Zin in Zappelin
12:40
Mega Mindy
13:04
Zin in Zappelin
13:05
K3 Rollerdisco Club
13:28
Zin in Zappelin
13:30
Masha's sprookjes
13:35
Bollie en Billie
13:50
Peter Pan
14:10
Machtige Mike
14:19
Bernard
14:25
Kosmoo
14:45
Lucas etc.
14:55
Rudi het racevarken
15:25
Peperbollen
15:50
ZombieLars
16:05
Deadly dinosaurs with Steve Backshall
16:35
Op de dierenambulance met
16:50
De proefkeuken
17:15
Checkpoint
17:40
Willem Wever flits
17:50
Steken en prikken
18:05
Brugklas
18:15
Op de dierenambulance met
18:30
SpangaS: De campus
18:45
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:25
Verboden liefde
21:15
Jojanneke uit de prostitutie
22:10
Splntr!
22:45
Politieke partijen
22:55
3 op reis
23:35
De vooravond
0:30
Verboden liefde
1:25
Jojanneke uit de prostitutie
2:15
Splntr!
3:00
3 op reis
3:45
Jeugdjournaal
4:00
De vooravond
4:30
Tekst-tv
Geen programmering
6:20
Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
6:30
RTL Nieuws
6:45
RTL Nieuws
7:00
RTL Nieuws
7:15
RTL Nieuws
7:30
RTL Nieuws
7:45
RTL Nieuws
8:00
RTL Nieuws
8:20
RTL Nieuws
8:40
RTL Nieuws
9:00
RTL Nieuws
9:10
RTL Boulevard
9:45
Een zaak van bloemen
10:00
Koffietijd
11:10
Tip
Goede tijden, slechte tijden
11:35
The bold and the beautiful
12:00
Eigen huis & tuin: Lekker leven
12:55
Dr. Phil
13:40
Een nieuw leven in de zon
14:15
Tip
Jinek & RTL Nieuws: de strijd om de kiezer
15:35
Tip
Uitstel van executie
17:00
Eigen huis & tuin: Lekker leven
18:00
RTL Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
RTL Nieuws
19:55
Weer
20:00
Goede tijden, slechte tijden
20:30
Tip
Verslaafd!
21:25
Tip
Beau in Floradorp
22:00
Jinek & RTL Nieuws: de strijd om de kiezer
23:30
RTL Nieuws
23:45
Weer
23:50
Jinek & RTL Nieuws: de strijd om de kiezer
1:00
RTL Boulevard
1:55
Teleshop 4: Tommy teleshopping
2:00
Teleshop 4: Tommy teleshopping
Geen programmering
5:00
Teleshop 5: Car tracks
5:30
RTL De journal
6:00
Teleshop 5: Mediashop
7:30
Teleshop 5: Online gespot
8:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
10:00
Teleshop 5: Mediashop
10:35
Teleshop 5: Tommy teleshopping
11:00
Teleshop 5: Mediashop
14:20
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:40
Dr. Phil
17:30
Big brother
18:30
Horrorhuurders & huisjesmelkers
19:30
Ambulance UK
20:30
Politie Dienst Infra
21:30
Big brother
22:30
24 uur in de ER
23:30
Ambulance UK
0:40
Teleshop 5: Nachtlounge
2:01
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
6:30
Hart van Nederland - Vroege editie
6:45
Hart van Nederland - Vroege editie
7:00
Hart van Nederland - Vroege editie
7:15
Hart van Nederland - Vroege editie
7:30
Hart van Nederland - Vroege editie
7:45
Hart van Nederland - Vroege editie
8:00
Hart van Nederland - Vroege editie
8:15
Hart van Nederland - Vroege editie
8:30
Hart van Nederland - Vroege editie
8:45
Hart van Nederland - Vroege editie
9:00
Hart van Nederland - Vroege editie
9:15
Hart van Nederland - Vroege editie
9:30
Hart van Nederland - Vroege editie
9:45
Hart van Nederland - Vroege editie
10:00
Hart van Nederland - Vroege editie
10:15
Mr. Frank Visser: Wordt u al geholpen?
10:45
50/50
11:15
5 uur show
12:15
Lang leve de liefde
12:50
Tip
Chateau Meiland
13:45
Ik geloof in mij
14:40
Huizen onder de hamer
15:50
Droomhuis op het platteland
16:55
5 uur show
17:50
Hart van Nederland - Vroege editie
18:00
Lingo
18:30
50/50
19:00
Lang leve de liefde
19:30
Mr. Frank Visser: Wordt u al geholpen?
20:30
Tip
UEFA Champions League
23:00
Nabeschouwing UEFA Champions League
23:20
Hart van Nederland - Late editie
23:35
Shownieuws - Late editie
23:55
Weer.nl
0:00
Lang leve de liefde
0:30
50/50
1:00
Lingo
1:25
Hart van Nederland
Geen programmering
5:00
Teleshop 7: Morning chat
5:45
Teleshop 7: Car tracks
6:00
Mediashop
9:30
Flodder
9:55
Flodder
10:20
Married with children
10:40
Married with children
11:00
The A-team
11:40
Vis tv
12:00
Vis tv
12:30
Stop! Politie
13:30
Idioten op de weg
14:00
Idioten op de weg
14:25
Idioten op de weg
14:30
Flodder
15:00
Flodder
15:30
Storage hunters
16:00
Storage hunters
16:30
Storage hunters
17:00
Married with children
17:30
Married with children
18:00
The A-team
19:00
Hardcore pawn
19:30
Hardcore pawn
20:00
Hardcore pawn
20:30
Tip
Star Trek
23:05
Tip
Timecop
1:15
Teleshop 7: Glamcam
2:00
Homeshopping
2:01
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
7:30
TV winkel
8:00
Tommy teleshopping
11:20
My kitchen rules
12:25
My kitchen rules
13:25
Tommy teleshopping
14:25
Charmed
15:20
Charmed
16:15
Het blok Nieuw-Zeeland
17:15
Wat eten we?
17:35
Het blok Nieuw-Zeeland
18:35
Charmed
19:30
Charmed
20:30
Oprah-interview met Meghan en Harry
22:30
Tip
Harry & Meghan: Becoming Royal
0:15
Fleabag
0:45
Fleabag
1:20
Wat eten we?
1:30
Grenzeloos verliefd
2:25
Hart van Nederland
Geen programmering
6:00
Disney XD
18:00
The big bang theory
18:15
The king of Queens
18:45
Two and a half men
19:10
Two and a half men
19:35
The big bang theory
20:00
The big bang theory
20:30
Tip
Kingsman: The Secret Service
23:05
Tip
Hitman
0:55
Movies explained
1:15
Hart van Nederland
4:00
Pause
Geen programmering
6:19
Furiki Wheels
6:45
DuckTales
7:08
Groen in de Grote Stad
7:31
Phineas en Ferb
7:55
Ik, Elvis Riboldi
8:07
Ik, Elvis Riboldi
8:21
Ik, Elvis Riboldi
8:32
Ik, Elvis Riboldi
8:46
Undercover Kat
9:09
Chillen met de Ronks!
9:34
Chillen met de Ronks!
9:59
Ruimtekuikens in de ruimte
10:22
Ruimtekuikens in de ruimte
10:46
Furiki Wheels
11:11
Furiki Wheels
11:24
Zip Zip
11:36
Zip Zip
11:48
Zip Zip
12:03
Paf de hond
12:10
Paf de hond
12:18
Paf de hond
12:27
Paf de hond
12:35
Paf de hond
12:43
Paf de hond
12:54
Gravity Falls
13:17
Gravity Falls
13:39
Ik, Elvis Riboldi
13:51
Ik, Elvis Riboldi
14:04
Ik, Elvis Riboldi
14:16
Ik, Elvis Riboldi
14:30
Marvel's Spider-Man
14:52
Marvel's Spider-Man
15:16
Marvel's Spider-Man
15:39
Mini Ninja's
15:50
Mini Ninja's
16:04
Pokémon XY
16:28
Pokémon XY
16:52
Lab Rats
17:15
Mech-X4
18:00
Disney 11
4:00
Undercover Kat
4:22
Undercover Kat
4:44
Chillen met de Ronks!
5:05
Paf de hond
5:11
Ruimtekuikens in de ruimte
5:33
Ruimtekuikens in de ruimte
5:55
Furiki Wheels
Geen programmering
6:30
Teleshop 8: Mediashop
16:35
Tip
Goede tijden, slechte tijden
17:05
Dr. Quinn, medicine woman
18:05
The bold and the beautiful
18:30
Little house on the prairie
19:30
Murder, she wrote
20:25
Tip
Forrest Gump
23:25
Tip
The good doctor
0:25
Grey's anatomy
1:20
Teleshop 8: Mediashop
2:01
Teleshop 8: Mediashop
Geen programmering
5:00
RTL Nieuws
5:20
RTL Nieuws
5:30
RTL Nieuws
5:40
RTL Nieuws
5:50
RTL Nieuws
6:00
RTL Nieuws
6:20
RTL Nieuws
6:30
Undercover boss
7:30
De barometer
8:00
RTL Z voorbeurs
8:10
RTL Z voorbeurs
8:20
RTL Z voorbeurs
8:30
RTL Z voorbeurs
8:35
RTL Z voorbeurs
8:40
RTL Z voorbeurs
8:50
RTL Z voorbeurs
9:00
RTL Z Nieuws
9:15
RTL Z Nieuws
9:25
RTL Z Nieuws
9:35
RTL Z Nieuws
9:45
RTL Z Nieuws
10:00
RTL Z Nieuws
10:15
RTL Z Nieuws
10:25
RTL Z Nieuws
10:35
RTL Z Nieuws
10:45
RTL Z Nieuws
11:00
RTL Z Nieuws
11:15
RTL Z Nieuws
11:25
RTL Z Nieuws
11:35
RTL Z Nieuws
11:45
RTL Z Nieuws
12:00
RTL Z Nieuws
12:15
RTL Z Nieuws
12:25
RTL Z Nieuws
12:35
RTL Z Nieuws
12:45
RTL Z Nieuws
13:00
RTL Z Nieuws
13:15
RTL Z Nieuws
13:25
RTL Z Nieuws
13:35
RTL Z Nieuws
13:45
RTL Z Nieuws
14:00
RTL Z Nieuws
14:15
The most
14:25
The most
14:35
The most
14:45
The most
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
RTL Z Nieuws
15:25
RTL Z Nieuws
15:30
De barometer plus
16:00
RTL Z Nieuws
16:15
RTL Z Nieuws
16:25
RTL Z Nieuws
16:30
How it's done
17:00
RTL Z Nieuws
17:15
RTL Z Nieuws
17:30
RTL Z Nieuws
17:45
Het gezicht achter
17:55
RTL Z Nieuws
18:05
Storage hunters
18:30
Storage hunters
18:55
Storage hunters
19:00
Storage hunters
19:30
Storage hunters
20:00
Storage hunters
20:30
Z Doc: De im- en export van Groot Brittannië
21:30
Z Doc: De im- en export van Groot Brittannië
22:30
Z Doc: De im- en export van Groot Brittannië
23:30
Wildest survival
0:25
Wildest survival
1:10
Wildest survival
1:50
RTL Nieuws
1:55
RTL Nieuws
2:20
RTL Nieuws
2:30
RTL Nieuws
2:50
RTL Nieuws
3:00
RTL Nieuws
3:20
RTL Nieuws
3:30
RTL Nieuws
3:40
RTL Nieuws
3:50
RTL Nieuws
4:00
RTL Nieuws
4:20
RTL Nieuws
4:30
RTL Nieuws
4:50
RTL Nieuws
Geen programmering
Geen programmering
6:00
The Graham Norton show
6:50
The Graham Norton show
7:50
The Graham Norton show
8:45
The Graham Norton show
9:30
The Graham Norton show
10:25
South Park
10:55
South Park
11:20
Family guy
11:50
Family guy
12:15
Last man standing
12:40
Last man standing
13:00
The Graham Norton show
13:55
Modern family
14:25
Modern family
14:55
The Neighborhood
15:20
Young Sheldon
15:50
Young Sheldon
16:15
South Park
16:45
South Park
17:05
Family guy
17:30
Family guy
18:00
Modern family
18:25
Modern family
18:55
Young Sheldon
19:30
Young Sheldon
20:00
South Park
20:30
South Park
21:00
South Park
21:30
South Park
22:00
The Neighborhood
22:30
Last man standing
23:00
Last man standing
23:25
Friends
23:55
Friends
0:25
How I met your mother
0:55
How I met your mother
1:10
Family guy
1:35
Family guy
2:05
Popoz
2:25
Popoz
2:50
Comedy Central Roasts
3:10
Comedy Central Roasts
3:30
Drunk History: Bezopen verhalen
3:50
Drunk History: Bezopen verhalen
4:10
Comedy Central Celebrity's Stand-Up
4:30
Comedy Central Celebrity's Stand-Up
4:50
Takeshi's Castle Indonesia
5:10
Takeshi's Castle Indonesia
5:30
Most Ridiculous
Geen programmering
5:10
Let's go viral
6:00
Let's go viral
7:00
Let's go viral
8:05
Let's go viral
9:05
Let's go viral
10:10
Let's go viral
11:15
Tiny house nation
12:10
Storage wars
12:35
Storage wars
13:05
Storage wars
13:30
Storage wars
14:00
Million dollar listing
15:10
Million dollar listing
16:15
Below deck mediterranean
17:15
Below deck sailing yacht
18:10
Laugh out loud: Funniest ever
19:10
According to Jim
19:40
According to Jim
20:10
The resident
21:05
Tip
Transplant
22:00
Transplant
22:55
De bunker
0:00
De bunker
1:00
De bunker
2:00
De bunker
2:45
De bunker
3:40
De bunker
4:25
Let's go viral
Geen programmering
Geen programmering
6:00
De haven van Rotterdam
6:20
De haven van Rotterdam
6:40
De haven van Rotterdam
7:05
Salvage dawgs
7:30
Salvage hunters
8:15
Salvage hunters
9:00
Dual survival
9:45
Marooned with Ed Stafford
10:30
Salvage hunters: Classic cars
11:15
Flipping bangers
12:00
Railroad Alaska
12:45
Gold rush
13:30
Gold Rush: Dave Turin's lost mine
14:15
Blowing up history
15:00
Abandoned engineering
16:00
Kindig customs
17:00
Wheeler dealers
18:00
Salvage dawgs
18:30
Salvage hunters
19:30
The Repair Shop
20:00
How do they do it?
20:30
Abandoned engineering
21:30
Vintage voltage
22:30
Wheeler dealers
23:30
Fast n' loud clip shows
0:30
Mysteries at the museum
1:30
Auction hunters
2:00
Abandoned engineering
2:50
Vintage voltage
3:40
How do they do it?
4:05
How do they do it?
4:30
How do they do it?
4:50
How do they do it?
5:15
How do they do it?
5:35
How do they do it?
Geen programmering
6:00
Storage wars: Canada
6:25
Primal survivor
7:10
Primal survivor: Most extreme
8:00
Dirty rotten survival
8:45
Airport security: Peru & Brazil
9:30
Airport security: Peru & Brazil
10:15
Air crash investigation: Special report
11:00
Alaska state troopers
11:50
Alaska state troopers
12:50
Savage kingdom
13:45
Savage kingdom
14:45
Food factory
15:10
Ultimate airport Dubai
16:00
Airport security: Peru
17:00
Alaska state troopers
18:00
Alaska state troopers
19:00
The incredible dr. Pol
19:55
Great inventions
21:00
Nazi megastructures
22:00
Nazi megastructures
23:00
The Pacific War in color
0:00
WWII hell under the sea
0:55
Drain the oceans: Deep dive
1:55
Air crash investigation: Special report
2:45
Air crash investigation: Special report
3:35
Drugs Inc.: World's deadliest drugs
4:20
Drugs Inc.: World's deadliest drugs
5:10
Science of stupid
5:35
Science of stupid
Geen programmering
6:00
Renovation island
6:50
Property brothers: Forever home
7:40
Nate & Jeremiah by design
8:30
Say yes to the dress UK
9:00
Say yes to the dress
10:00
Sister wives
11:00
Sister wives
12:00
Cake boss
12:30
Cake boss
13:00
Say yes to the dress
14:00
Say yes to the dress: Bridesmaids