TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

ESPN

Eurosport 2

Boomerang

12:20
NOS Journaal
12:35
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:10
Sportjournaal
13:25
Opsporing verzocht
14:00
NOS Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:45
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
15:35
NOS Journaal
15:55
Op1
17:00
NOS Journaal
17:05
Tijd voor MAX
17:55
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:00
De vooravond
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
Oogappels
21:30
Tip
De kinderen van Ruinerwold
22:25
Op1
23:25
NOS Journaal
23:55
Op1
0:55
NOS Journaal
1:20
EenVandaag
1:55
NOS Journaal
2:25
NOS Journaal
2:50
NOS Journaal
Geen programmering
12:00
De nieuws BV
13:40
Atlas
14:30
Kassa
15:25
Typisch Leiden
16:00
NOS Journaal
16:05
Oppassen!!!
16:30
Met het mes op tafel
17:00
NOS Journaal
17:05
Tip
Natuur op 2: Serengeti
18:00
NOS Journaal
18:15
NOS Journaal regio
18:20
Tip
Noord-Zuid-Oost-West
18:50
Tip
BinnensteBuiten
19:25
Typisch Leiden
19:55
Met het mes op tafel
20:30
Atlas
21:10
Tip
De geknipte gast
21:30
Nieuwsuur
22:20
Tip
Andere tijden
23:00
Close up: Mae West - Dirty blonde
0:00
De boeddhistische blik
1:00
De nachtzoen
1:15
Nieuwsuur
2:05
Nieuwsuur
12:25
Kindertijd
12:33
Zin in Zappelin
12:35
Waffie de wonderhond
12:48
Zin in Zappelin
12:50
Moomin vallei
13:13
Zin in Zappelin
13:15
De Smurfen
13:29
Zin in Zappelin
13:35
Masha's sprookjes
13:40
Masha's sprookjes
13:45
Bollie en Billie
13:55
Heidi
14:20
Machtige Mike
14:26
Bernard
14:30
Studio snugger
14:45
DierenDetectives
15:10
Jill
15:30
Tip
Zappbios: De krokodillenbende
17:00
Kinderen voor kinderen pakt uit
17:10
Checkpoint
17:35
Willem Wever
17:50
Brugklas
18:10
Nieuwe baasjes
18:30
SpangaS: De campus
18:45
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:25
Tip
Kleine jongen: Het echte leven van André Hazes
21:15
Tafel voor twee
22:15
Tip
Levenslang met dwang?
23:05
Sluipschutters
23:40
De vooravond
0:40
Tip
Kleine jongen: Het echte leven van André Hazes
1:30
Tafel voor twee
2:25
De vooravond
3:20
De vooravond
4:15
Jeugdjournaal
4:35
De vooravond
5:25
Tekst-tv
12:05
Eigen huis & tuin: Lekker leven
13:05
Dr. Phil
14:00
Beau
15:26
Beau in Floradorp
16:10
Tip
Verslaafd!
17:00
Eigen huis & tuin: Lekker leven
18:00
RTL Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
RTL Nieuws
19:55
Weer
20:00
Goede tijden, slechte tijden
20:30
Tip
Chantals beauty camper
21:30
Tip
Rooijakkers over de vloer
22:00
Beau
23:25
RTL Nieuws
23:40
Weer
23:45
Beau
1:00
RTL Boulevard
1:55
Teleshop 4: Tommy teleshopping
2:00
Teleshop 4: Tommy teleshopping
11:00
Teleshop 5: Mediashop
14:20
Teleshop 5: Tommy teleshopping
16:40
Dr. Phil
17:30
Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
18:30
Horrorhuurders & huisjesmelkers
19:30
Ambulance UK
20:30
Crime desk
21:30
Big Brother Australië
23:15
24 uur in de ER
0:15
Crime desk
1:25
Teleshop 5: Sjop tv
2:25
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
12:20
Lang leve de liefde
12:50
Droomhuis op het platteland
13:45
Cashen met klussen
14:45
Huizen onder de hamer
15:55
vtwonen weer verliefd op je huis
17:00
5 uur show
18:00
Hart van Nederland - Vroege editie
18:20
Shownieuws - Vroege editie
18:30
50/50
19:00
Lang leve de liefde
19:30
Wordt u al geholpen?
20:30
UEFA Champions League
23:00
UEFA Champions League
23:20
Hart van Nederland - Late editie
23:35
Shownieuws - Late editie
23:55
Weer.nl
0:00
Lang leve de liefde
0:30
50/50
1:05
Hart van Nederland
12:30
Stop! Politie
13:30
Idioten op de weg
14:00
Idioten op de weg
14:25
Idioten op de weg
14:30
Flodder
15:00
Flodder
15:30
Storage wars
16:00
Storage wars
16:30
Storage wars
17:00
Married with children
17:30
Married with children
18:00
The A-team
19:00
Hardcore pawn
19:30
Hardcore pawn
20:00
Hardcore pawn
20:30
Tip
Cowboys & Aliens
23:00
Tip
G.I. Joe: The Rise of Cobra
1:40
Homeshopping
2:01
Homeshopping
Geen programmering
12:25
My kitchen rules
13:25
Tommy teleshopping
14:20
Charmed
15:15
Charmed
16:15
Het blok Nieuw-Zeeland
17:15
Wat eten we?
17:35
Het blok Nieuw-Zeeland
18:35
Charmed
19:30
Charmed
20:30
Tip
Your honor
21:35
Your honor
22:45
Elementary
23:40
Station 19
0:35
Tip
Grey's anatomy
1:30
Wat eten we?
1:50
Hart van Nederland
Geen programmering
18:00
Movies explained
18:10
The king of Queens
18:40
Two and a half men
19:05
Two and a half men
19:35
The big bang theory
20:00
The big bang theory
20:30
Tip
Killer Elite
22:45
Tip
Blitz
0:40
Movies explained
1:10
Pause
12:30
Paf de hond
12:38
Paf de hond
12:45
Paf de hond
12:53
Groen in de Grote Stad
13:19
Phineas en Ferb
13:44
Big Hero 6
14:05
Big Hero 6
14:30
Mini Ninja's
14:41
Mini Ninja's
14:55
Mini Ninja's
15:07
Marvel's Spider-Man
15:32
Marvel's Spider-Man
15:54
Marvel's Spider-Man
15:58
Pokémon XY
16:22
Pokémon XY
16:47
Lab Rats
17:12
Mech-X4
18:00
Disney 11
4:00
Undercover Kat
4:21
Undercover Kat
4:42
Ruimtekuikens in de ruimte
5:03
Ruimtekuikens in de ruimte
5:05
Chillen met de Ronks!
5:27
Chillen met de Ronks!
5:50
Furiki Wheels
6:30
Teleshop 8: Mediashop
16:35
Tip
Goede tijden, slechte tijden
17:05
Dr. Quinn, medicine woman
18:05
The bold and the beautiful
18:30
Little house on the prairie
19:30
Murder, she wrote
20:25
Tip
Weg van jou
22:30
Tip
The good doctor
23:30
Grey's anatomy
0:30
Wooninspiraties
1:00
Teleshop 8: Mediashop
2:01
Teleshop 8: Mediashop
12:30
Best of Bright
13:00
RTL Z Nieuws
13:15
RTL Z Nieuws
13:30
RTL Z Nieuws
13:45
RTL Z Nieuws
14:00
RTL Z Nieuws
14:15
The most
14:30
The most
14:45
The most
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
RTL Z Nieuws
15:30
RTL Z Nieuws
15:45
RTL Z Nieuws
16:00
RTL Z Nieuws
16:15
RTL Z Nieuws
16:30
De barometer
17:00
RTL Z Nieuws
17:15
RTL Z Nieuws
17:30
RTL Z Nieuws
17:45
RTL Z Nieuws
17:55
RTL Z Nieuws
18:05
Storage wars
18:30
Storage wars
19:00
Storage wars
19:30
Storage wars
20:00
Storage wars
20:30
's Werelds meest luxe...
21:30
's Werelds meest luxe...
22:30
's Werelds meest luxe...
23:30
Z Doc: The exit years
0:30
Z Doc: Indrukwekkende superjachten
1:30
Natuur op Z: Elephant hospital
2:20
RTL Nieuws
2:30
RTL Nieuws
2:50
RTL Nieuws
3:00
RTL Nieuws
3:20
RTL Nieuws
3:30
RTL Nieuws
3:50
RTL Nieuws
4:00
RTL Nieuws
4:20
RTL Nieuws
4:30
RTL Nieuws
4:50
RTL Nieuws
Geen programmering
12:15
The Graham Norton show
13:00
South Park
13:30
South Park
13:55
Family guy
14:25
Family guy
14:55
The Neighborhood
15:20
Young Sheldon
15:50
Modern family
16:15
Modern family
16:45
South Park
17:05
South Park
17:30
Family guy
18:00
Family guy
18:25
Young Sheldon
18:55
Young Sheldon
19:20
The Goldbergs
19:50
The Daily Show
20:30
South Park
21:00
South Park
21:30
South Park
22:00
The Neighborhood
22:30
Last man standing
23:00
Last man standing
23:25
Friends
23:55
Friends
0:25
Modern family
0:55
Modern family
1:10
Family guy
1:35
Family guy
2:05
Most Ridiculous
2:25
Most Ridiculous
2:50
Most Ridiculous
3:10
Most Ridiculous
3:30
Takeshi's Castle Thailand
3:50
Takeshi's Castle Thailand
4:10
Comedy Central Celebrity's Stand-Up
4:30
Comedy Central Celebrity's Stand-Up
4:50
Most Ridiculous
5:10
Most Ridiculous
5:30
Takeshi's Castle Thailand
11:45
Zombie house flipping
12:40
Storage wars
13:10
Storage wars
13:35
Storage wars
14:05
Storage wars
14:30
Storage wars
15:00
Million dollar listing NY
15:55
Million dollar listing NY
16:55
Below deck sailing yacht
17:50
Below deck sailing yacht
18:50
The Simpsons
19:15
The Simpsons
19:45
According to Jim
20:05
According to Jim
20:35
9-1-1
21:30
9-1-1: Lone Star
22:25
Transplant
23:15
Transplant
0:10
The resident
1:05
The resident
2:05
Empire
2:45
Empire
3:30
Empire
4:15
Crime scene investigation
Geen programmering
12:00
Gold rush
13:00
Gold rush: Parker's trail
14:00
Abandoned engineering
15:00
Outback truckers
16:00
Chasing classic cars
17:00
Wheeler dealers
18:00
Salvage dawgs
18:30
Salvage hunters
19:30
The repair shop
20:30
Moonshiners
21:30
Moonshiners
22:30
Wheeler dealers
23:30
Fast n' loud clip shows
0:30
Mysteries at the museum
1:30
Auction hunters
2:00
Moonshiners
2:50
Moonshiners
3:40
Gold rush: White water
4:30
Treehouse masters
5:15
Yukon men
12:12
Planes gone viral
13:13
Planes gone viral
14:11
Food factory
14:39
Food factory
15:07
Ice road rescue
16:06
Ice road rescue
17:09
Cesar to the rescue
18:04
Cesar to the rescue
19:00
The incredible dr. Pol
19:57
Great inventions
21:01
Running wild with Bear Grylls
21:58
Denmark from above
23:05
America's national parks
0:04
Alaska: The next generation
1:00
Drain the oceans: Deep dive
2:01
Air crash investigation: Special report
2:48
Ultimate airport Dubai
3:35
Drugs inc: World's deadliest drugs
4:23
Drugs inc: World's deadliest drugs
5:13
Science of stupid
5:36
Science of stupid
12:00
Kids baking championship
13:00
Curvy brides boutique
14:00
Say yes to the dress: Bridesmaids
14:30
Little people, big world
15:30
Flip or flop
16:00
Masters of flip
17:00
Flea market flip
17:30
Flea market flip
18:00
Nate & Jeremiah by design
19:00
Say yes to the dress
19:30
Say yes to the dress
20:30
Outdaughtered
21:30
Sister wives
22:30
Outdaughtered
23:30
Sister wives
0:30
Extreme makeover: Home edition
1:30
Renovation island
2:20
Outdaughtered
3:10
Body bizarre
3:55
Say yes to the dress
4:20
Little people, big world
5:10
Flea market flip
5:35
Flea market flip
12:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:55
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:17
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:41
Disney Rapunzel de serie
14:06
Phineas en Ferb
14:20
Phineas en Ferb
14:32
Phineas en Ferb
14:47
Phineas en Ferb
15:01
Amphibia
15:27
Amphibia
15:41
Het huis van de uil
16:05
DuckTales
16:29
DuckTales
16:54
De legende van de drie caballeros
17:16
Groen in de Grote Stad
17:30
Groen in de Grote Stad
17:44
Winx club
18:10
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:59
Summer Camp
19:23
Gabby Duran: De Alien Babysitter
19:47
Jessie
20:12
Sydney to the Max
20:37
Bia
21:16
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:38
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:00
Sadie Sparks
22:22
Sadie Sparks
22:44
Beestjes Hotel
23:06
Beestjes Hotel
23:28
Ik, Elvis Riboldi
23:39
Ik, Elvis Riboldi
23:50
Ik, Elvis Riboldi
0:01
Ik, Elvis Riboldi
0:12
101 Dalmatian Street
0:24
101 Dalmatian Street
0:36
101 Dalmatian Street
0:47
PJ Masks
1:10
PJ Masks
1:33
Mickey Mouse (Shorts)
1:59
Sadie Sparks
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:22
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:46
Beestjes Hotel
3:08
Beestjes Hotel
3:28
101 Dalmatian Street
3:39
101 Dalmatian Street
3:50
101 Dalmatian Street
4:01
101 Dalmatian Street
4:11
101 Dalmatian Street
4:27
Mickey Mouse (Shorts)
4:31
Sadie Sparks
4:52
Sadie Sparks
5:13
PJ Masks
5:34
PJ Masks
7:00
TV winkel
15:45
The doctors
16:30
Huizenjacht
17:25
Overspel in de liefde
18:00
Overspel in de liefde
18:35
Achter gesloten deuren
19:35
Achter gesloten deuren
20:30
Chicago P.D.
21:25
Chicago P.D.
22:30
Hart van Nederland
22:45
Blue bloods
23:35
Blue bloods
0:30
How to get away with murder
1:15
Tommy teleshopping
3:45
Hart van Nederland
12:21
Celebrity Bumps
13:09
16 and Pregnant
14:07
16 and Pregnant
15:00
Catfish: The tv show
15:54
Catfish: The tv show
17:00
RuPaul's Drag Race
17:56
RuPaul's Drag Race
18:55
Teen Mom 2
19:50
Teen Mom 2
20:30
Jersey Shore Family Vacation
21:30
Jersey Shore Family Vacation
22:30
Revenge Prank
23:00
Ridiculousness
23:31
Ridiculousness
0:00
Deliciousness
0:30
Ex On The Beach - Double Dutch
1:30
Ridiculousness
2:00
Music Television
12:23
Odd Squad
12:34
Odd Squad
12:48
Odd Squad
13:01
Side Hustle
13:26
Pokémon 3: The Movie
14:36
Barbie Dreamhouse Adventures: Go Team Roberts
15:00
Ollie's Pack
15:21
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:34
Pokémon: The First Movie
16:53
Huize Herrie
17:19
SpongeBob SquarePants
17:31
SpongeBob SquarePants
17:47
Tyler Perry's Young Dylan
18:12
Henry Danger
18:39
De Thundermans
19:05
Huize Herrie
19:31
Noobees
20:17
De Thundermans
20:43
De Thundermans
21:05
iCarly
21:28
Bella en de Bulldogs
21:48
De Thundermans
22:10
Big time rush
22:30
Sam & Cat
22:52
Avatar: The Last Airbender
23:14
Victorious
23:37
iCarly
23:59
Kenan & Kel
0:22
The angry beavers
0:46
CatDog
1:09
Rugrats
1:31
Rocko's modern life
1:54
SpongeBob SquarePants
2:16
SpongeBob SquarePants
2:38
Rabbids invasie
2:46
Regal Academy
3:06
Vang Blake!
3:28
De pinguïns van Madagascar
3:50
De pinguïns van Madagascar
4:12
Winx club
4:35
Winx club
Geen programmering
12:05
Top Chef junior
13:00
Restaurant start-up
14:00
Wokking lekker
14:05
Food Porn
14:30
Food Porn
15:00
Rudolph's bakery
15:30
Martha Stewart bakes
16:05
De makkelijke maaltijd
16:35
Favourites by
17:10
Loïc: Zot van Koken
17:30
Jamie at home
18:00
Rudolph's bakery
18:30
The chef's line
19:00
Anthony Bourdain parts unknown
19:55
Anthony Bourdain parts unknown
20:50
Anthony Bourdain parts unknown
21:45
Loïc: Zot van Koken
22:00
United plates of America
22:30
United plates of America
23:00
Rudolph's bakery
23:30
Loïc: Zot van Koken
23:50
The chef's line
0:20
Anthony Bourdain parts unknown
1:10
Anthony Bourdain parts unknown
2:05
Anthony Bourdain parts unknown
2:50
United plates of America
3:15
United plates of America
3:40
Rudolph's bakery
4:05
Martha Stewart bakes
4:30
De makkelijke maaltijd
4:55
Favourites by
Geen programmering
11:45
Tip
Father Brown
12:50
Tip
Father Brown
13:50
All creatures great and small
14:50
Death in paradise
15:55
New tricks
17:00
Midsomer murders
18:00
Midsomer murders
18:55
Rosemary & Thyme
20:00
Broadchurch
21:00
Life
22:00
Peaky Blinders
23:05
Tip
Years and years
0:25
Jonathan Creek
1:30
Rosemary & Thyme
2:30
Broadchurch
3:20
Peaky Blinders
4:15
Jonathan Creek
Geen programmering
12:20
Dagelijkse kost
12:35
Blokken
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Iedereen beroemd
13:55
Thuis
14:20
Dertigers
14:45
Dieren in nesten
15:15
Wielrennen: Brabantse Pijl
17:50
Clips
18:04
Het journaal update
18:10
Weer
18:15
Dagelijkse kost
18:30
Blokken
19:00
Journaal
19:40
Iedereen beroemd
20:02
Joker+ en lotto
20:05
Weer
20:10
Thuis
20:35
De wonderjaren
21:20
Dertigers
21:45
Het journaal laat
22:00
Weer
22:05
Schitt's Creek
22:26
Winst joker+ lotto
22:27
Keno
22:28
Euromillions winstverdeling
22:30
Iedereen beroemd
22:55
Sporza: Volleybal
23:15
Dagelijkse kost
23:20
Herhalingen
23:30
Het journaal laat
23:45
Weer
10:00
Ketnet junior
19:00
Rolkrant
19:30
Sporza: Europa League preview magazine
20:00
Terzake
20:35
Reggie in China
21:25
Extra time koers
22:30
Your honor
23:20
Your honor
0:13
Boerke
0:20
Weer
0:26
Terzake
0:55
Canvaslus
12:00
Wielrennen: Ronde van Turkije
14:00
Wielrennen: Ronde van Valencia
15:30
Wielrennen: Brabantse Pijl
17:30
Wielrennen: Ronde van Turkije
18:15
Wielrennen: Ronde van Valencia
19:00
Golf: the Masters Review
20:00
Olympische Spelen - Big in Japan
21:00
Olympic Games: Head to head
21:30
Olympic Games: Head to head
22:10
Wielrennen: Ronde van Turkije
23:00
Golf: the Masters Review
0:00
Kunstrijden
1:30
Wielrennen: Ronde van Turkije
3:00
Snooker: Welsh Open
Geen programmering
12:00
Claimed and Shamed
12:45
Paramedics on Scene
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News
14:45
Impossible
15:30
Garden Rescue
16:00
Escape to the country
16:45
Ready steady cook
17:30
The repair shop
18:15
Pointless
19:00
BBC News
19:55
Party Election Broadcast
20:00
The One Show
20:30
The Bidding Room
21:00
MasterChef
22:00
The great British sewing bee
23:00
BBC News
23:45
Sudden Death: My Sister's Silent Killer
0:35
Pls Like
0:55
Pls Like
1:15
I Can See Your Voice
2:15
BBC News
12:15
Politics Live
14:00
Head Hunters
14:45
Best House in Town
15:30
800 words
16:15
Yellowstone: Wildest Winter to Blazing Summer
17:15
Nature's Microworlds
17:45
Eggheads
18:15
Flog It!
19:00
Richard Osman's House of Games
19:30
Saved and Remade
20:00
Great British Menu
21:00
Your Home Made Perfect
22:00
Bent Coppers: Crossing the Line of Duty
23:00
QI XL
23:45
Newsnight
0:30
Stacey Dooley: Back on the Psych Ward
1:30
The Detectives: Fighting Organised Crime
2:30
Sign Zone: MasterChef
3:30
Sign Zone: My Father and Me
5:05
This is BBC Two
12:30
Bargain Hunt
13:15
Doctors
13:45
EastEnders
14:05
Impossible
14:50
Tip
Father Brown
15:40
DIY SOS
16:30
Keeping Up Appearances
17:00
Fawlty Towers
17:35
Doctors
18:05
EastEnders
18:30
Impossible
19:15
Antiques Roadshow
20:05
Doctors
20:35
EastEnders
21:00
The great British sewing bee
21:55
DCI Banks
22:40
DCI Banks
23:25
Prince Harry: Frontline Afghanistan
0:20
The great British sewing bee
Geen programmering
12:15
Buffet
13:00
Mittagsmagazin
14:00
Tagesschau
14:10
Rote Rosen
15:00
Tagesschau
15:10
Sturm der Liebe
16:00
Tagesschau
16:10
Das Quiz mit Jörg Pilawa
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Wer weiss denn sowas?
18:50
Watzmann ermittelt
19:45
Wissen vor acht - Werkstatt
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Tip
Familie verpflichtet
21:40
Plusminus - Das Wirtschaftsmagazin
22:15
Tagesthemen
22:50
maischberger. die woche
0:05
Nachtmagazin
0:25
Tip
Familie verpflichtet
1:53
Tagesschau
1:55
Tip
Das Bernstein-Amulett
3:25
maischberger. die woche
4:40
Deutschlandbilder
4:53
Tagesschau
4:55
Plusminus - Das Wirtschaftsmagazin
Geen programmering
11:55
Eisbär, Affe & Co.
12:45
WDR aktuell
13:05
Panda, Gorilla & Co.
13:55
Zoobabies
14:20
In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
15:10
In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
16:00
WDR aktuell
16:15
Hier und heute
18:00
Aktuell/Lokalzeit
18:15
Servicezeit
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
markt
21:00
Yvonne Willicks: Der große Haushaltscheck
21:45
WDR aktuell
22:15
Väter im Stress
23:00
Protokoll einer Katastrophe - Der Flughafenbrand von Düsseldorf
23:45
Tod bei Weiche 48
0:30
maischberger. die woche
1:45
Erlebnisreisen
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
12:25
In aller Freundschaft
13:10
In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
14:00
NDR Info
14:15
Gefragt - Gejagt
15:00
Die Nordstory
16:00
NDR Info
16:10
Mein Nachmittag
17:00
NDR Info
17:10
Seehund, Puma & Co.
18:00
Ländermagazine
18:15
Die Nordreportage
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Kinder des Krieges
21:45
NDR Info
22:00
Großstadtrevier
22:50
Extra 3
23:35
Kroymann
0:05
Deich TV
0:35
Visite
1:35
Panorama 3
2:05
Weltbilder
2:45
Hallo Niedersachsen
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
12:00
Punkt 12
14:00
110 - Echte Fälle der Polizei
15:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
16:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
16:30
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
17:30
Unter uns
18:00
Explosiv - Das Magazin
18:00
RTL Hessen
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
Guten Abend RTL
18:00
RTL Nord
18:30
Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15
Mario Barth deckt auf
22:15
stern TV
0:00
RTL Nachtjournal
0:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30
CSI: Miami
1:20
CSI: Miami
2:15
Crime scene investigation
3:00
Crime scene investigation
3:45
Crime scene investigation
4:40
Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf
Geen programmering
12:00
Die Ruhrpottwache
13:00
Auf Streife - Berlin
14:00
Auf Streife
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Klinik am Südring
17:00
Die Ruhrpottwache Spezial
17:30
K11 - Die neuen Fälle
18:00
Buchstaben Battle
19:00
Buchstaben Battle
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
5 Senses for Love - Heirate dein Blind Date
22:45
Promis unter Palmen
1:20
Claudias House of Love
2:15
Claudias House of Love
3:05
Claudias House of Love
4:00
Claudias House of Love
5:00
Auf Streife
Geen programmering
12:30
De wonderlijke wereld van Gumball
12:40
De wonderlijke wereld van Gumball
12:50
De wonderlijke wereld van Gumball
13:00
De wonderlijke wereld van Gumball
13:15
De wonderlijke wereld van Gumball
13:30
DC Super Hero Girls
13:40
DC Super Hero Girls
13:55
DC Super Hero Girls
14:05
DC Super Hero Girls
14:15
DC Super Hero Girls
14:30
Teen Titans Go!
14:40
Teen Titans Go!
14:50
Teen Titans Go!
15:00
Teen Titans Go!
15:10
Teen Titans Go!
15:25
LEGO Ninjago
15:55
Tijd voor avontuur
16:05
Tijd voor avontuur
16:20
Tijd voor avontuur
16:30
Tijd voor avontuur
16:45
De wonderlijke wereld van Gumball
16:55
De wonderlijke wereld van Gumball
17:10
De wonderlijke wereld van Gumball
17:20
De wonderlijke wereld van Gumball
17:35
Teen Titans Go!
17:45
Teen Titans Go!
17:55
Teen Titans Go!
18:10
Teen Titans Go!
18:20
Teen Titans Go!
18:35
Looney Tunes
18:40
Looney Tunes
18:45
Looney Tunes
18:50
Looney Tunes
18:55
Looney Tunes
19:00
Looney Tunes
19:05
Looney Tunes
19:10
Looney Tunes
19:20
De wonderlijke wereld van Gumball
19:30
De wonderlijke wereld van Gumball
19:45
De wonderlijke wereld van Gumball
19:55
De wonderlijke wereld van Gumball
20:15
LEGO Ninjago
20:40
Ben 10
20:50
Ben 10
21:00
De wonderlijke wereld van Gumball
21:10
De wonderlijke wereld van Gumball
21:25
De wonderlijke wereld van Gumball
21:35
De wonderlijke wereld van Gumball
21:50
De wonderlijke wereld van Gumball
22:00
De wonderlijke wereld van Gumball
22:20
LEGO Ninjago
22:45
De wonderlijke wereld van Gumball
22:55
De wonderlijke wereld van Gumball
23:05
De wonderlijke wereld van Gumball
23:15
De wonderlijke wereld van Gumball
23:30
De wonderlijke wereld van Gumball
23:40
De wonderlijke wereld van Gumball
23:50
De wonderlijke wereld van Gumball
0:00
De wonderlijke wereld van Gumball
0:15
De wonderlijke wereld van Gumball
0:25
Power Players
0:35
Power Players
0:45
Power Players
0:55
Power Players
1:05
Power Players
1:15
Power Players
1:30
Angelo Rules
1:40
Angelo Rules
1:50
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:10
Angelo Rules
2:20
Angelo Rules
2:30
Angelo Rules
2:40
Angelo Rules
2:50
LEGO Ninjago
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:25
De wonderlijke wereld van Gumball
3:35
De wonderlijke wereld van Gumball
3:45
De wonderlijke wereld van Gumball
3:55
De wonderlijke wereld van Gumball
4:05
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:30
De wonderlijke wereld van Gumball
4:40
De wonderlijke wereld van Gumball
4:50
De wonderlijke wereld van Gumball
5:00
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:25
De wonderlijke wereld van Gumball
5:35
De wonderlijke wereld van Gumball
5:45
De wonderlijke wereld van Gumball
12:00
Africa's super snake
12:52
South America's weirdest animals
13:44
South America's weirdest animals
14:35
South America's weirdest animals
15:26
World's weirdest
16:18
Africa's super snake
17:09
Animal fight club
18:00
Secrets of the zoo
18:49
Dr. T Lone Star Vet
19:40
Dr. T Lone Star Vet
20:30
Secrets of the zoo
21:20
Man-Eater Of the Congo
22:13
Dr. K's exotic animal ER
23:03
Animal fight club
23:54
Secrets of the zoo
0:43
Africa's super snake
1:30
South America's weirdest animals
2:15
South America's weirdest animals
3:00
South America's weirdest animals
3:45
Snakes in the city
4:30
Prairie Dog Manor
4:53
Prairie Dog Manor
5:15
Ultimate Animals
5:37
Prairie Dog Manor
12:00
Ancient Aliens
12:55
Ancient Aliens
13:45
American pickers
14:35
Forged in Fire
15:30
Pawn Stars UK
16:00
Storage wars
16:30
Pawn Stars UK
17:00
Pawn stars
17:50
The Curse of Oak Island
18:40
The Curse of Oak Island
19:35
American pickers
20:30
Forged in Fire
21:25
Football: A Brief History by Alfie Allen
22:20
Forged in Fire
23:15
Pawn Stars UK
23:45
Storage wars
0:15
American pickers
1:10
Forged in Fire
2:00
Football: A Brief History by Alfie Allen
2:50
Mijn History Moment
3:00
Forged in Fire
3:40
Swamp People
4:25
American pickers
5:10
Ancient Aliens
12:24
How it's made
12:50
Building Germany
13:38
The Big Brain Theory
14:26
The Big Brain Theory
15:14
Everest rescue
16:02
Everest rescue
16:50
Truth behind the moon landing
17:40
Through the wormhole with Morgan Freeman
18:30
How it's made
18:55
How it's made
19:20
How it's made
19:45
How it's made
20:10
How it's made
20:35
How it's made
21:00
Mummies unwrapped
21:50
Secrets of the underground
22:40
Secrets of the underground
23:30
Truth behind the moon landing
0:20
Truth behind the moon landing
1:10
The Big Brain Theory
2:00
The Big Brain Theory
2:48
Mummies unwrapped
3:36
How it's made: Dream cars
4:00
How it's made: Dream cars
4:24
How it's made: Dream cars
4:48
How it's made: Dream cars
5:12
How it's made
5:36
How it's made
12:02
Tommy teleshopping
13:30
Seniorencollege
14:00
Tommy teleshopping
14:30
De plaat Blijft hangen
15:00
Tommy teleshopping
15:31
Fawlty Towers
16:00
The flying doctors
16:55
Ontdek je plekje
17:29
Een bijzonder jaar
17:59
Bonanza
19:01
Little house on the prairie
20:01
High Chaparral
21:00
Tip
The Great War
22:59
Ballykissangel
0:00
De Wrekers
0:55
Ballykissangel
2:00
Fawlty Towers
3:00
Bergerac
4:00
90+ - Verhalen uit het Land van Cuijk
4:35
Seniorencollege
5:03
The Professionals
5:58
De Wrekers
12:00
Disappeared
13:00
Disappeared
14:00
Relatively evil
15:00
Relatively evil
16:00
Someone you thought you knew
17:00
Someone you thought you knew
18:00
Southern fried homicide
19:00
Southern fried homicide
20:00
Southern fried homicide
21:00
Homicide city: Charlotte
22:00
Homicide city
23:00
Your Worst Nightmare
0:00
Your Worst Nightmare
1:00
Your Worst Nightmare
2:00
Your Worst Nightmare
3:00
Southern fried homicide
4:00
Disappeared
5:00
Disappeared
11:55
Tip
Alles in de hens
13:03
Must!
13:10
30 jaar Dutch dance
13:55
NPO Radio 2 presenteert
15:10
Kunststof talkshow live!
16:00
Anne-Sophie Mutter - The club concert
17:25
De wereld volgens Monsieur Khiar
18:15
Contact: Magnum photos
18:45
Beethoven Sonates
19:10
BuitenSpelen
19:35
De vloer op
20:00
Art rocks
20:30
Frank Sinatra - A Man and His Music + Ella + Jobim
21:20
Tip
De jongensdroom - Theo Jansen
22:15
Back to North Sea Jazz
23:20
Vrije Geluiden sessies
23:35
Jazzportretten
0:05
De vloer op
0:30
VPRO Film talks
0:35
VPRO Film talks
1:55
Art department
2:05
Art department
2:10
Art department
2:25
Art department
2:35
Tip
Alles in de hens
3:43
Must!
3:50
30 jaar Dutch dance
4:35
Colin Benders op Lowlands 2020
12:15
Re:
12:50
Journal
13:00
Stadt Land Kunst Spezial
13:45
Tip
Time Bandits
16:00
Das geheime Wesen der Katzen
16:55
Xenius
17:20
Begegnung mit den Meeresvölkern
17:50
Überleben in Australiens Wildnis
18:30
Überleben in Australiens Wildnis
19:20
Journal
19:40
Re: Ein Staatsanwalt räumt auf - Jagd auf die Mafia in Kalabrien
20:15
Tip
Amanda
21:55
Viraler Humor - Was Corona-Witze über uns erzählen
22:52
Jelnja - Stadt des Ruhms
0:20
Thank You for the Rain
1:45
Die Welt des Narendra Modi - Indiens Weg zur Weltmacht
3:05
Slowakische Nationalparks
3:50
28 Minuten
4:38
Wer nicht fragt, stirbt dumm!
4:41
Pause
Geen programmering
10:00
Babette op Noord
13:00
Karel op Noord
16:00
Oetse op Noord
18:00
Noord vandaag
18:22
Weerbericht
18:30
Noord vandaag
18:52
Weerbericht
19:00
Noord vandaag
19:22
Weerbericht
19:30
Noord vandaag
19:52
Weerbericht
20:00
Noord vandaag
20:22
Weerbericht
20:30
Noord vandaag
20:52
Weerbericht
21:00
Noord vandaag
21:22
Weerbericht
21:30
Noord vandaag
21:52
Weerbericht
22:00
Noord vandaag
22:22
Weerbericht
22:30
Noord vandaag
22:52
Weerbericht
23:00
Noord vandaag
23:22
Weerbericht
23:30
Noord vandaag
23:52
Weerbericht
0:00
Noord vandaag
0:22
Weerbericht
0:30
Noord vandaag
0:52
Weerbericht
1:00
Noord vandaag
1:20
Weerbericht
1:22
Noord vandaag
1:42
Weerbericht
1:45
Noord vandaag
2:05
Weerbericht
2:07
Noord vandaag
2:27
Weerbericht
2:30
Noord vandaag
2:50
Weerbericht
2:52
Noord vandaag
3:12
Weerbericht
3:15
Noord vandaag
3:35
Weerbericht
3:37
Noord vandaag
3:57
Weerbericht
4:00
Noord vandaag
4:20
Weerbericht
4:22
Noord vandaag
4:42
Weerbericht
4:45
Noord vandaag
Geen programmering
9:00
Juster
13:00
De middei fan Fryslân op TV
16:00
Weistra op wei op TV
17:00
Fryslân Hjoed
17:10
It Waar
17:15
Hea!
17:30
Fryslân Hjoed
17:40
It Waar
17:45
Hea!
18:00
Fryslân Hjoed
18:10
It Waar
18:15
Hea!
18:30
Fryslân Hjoed
18:40
It Waar
18:45
Hea!
19:00
Fryslân Hjoed
19:10
It Waar
19:15
Hea!
19:30
Fryslân Hjoed
19:40
It Waar
19:45
Hea!
20:00
Fryslân Hjoed
20:10
It Waar
20:15
Hea!
20:30
Fryslân Hjoed
20:40
It Waar
20:45
Hea!
21:00
Fryslân Hjoed
21:10
It Waar
21:15
Hea!
21:30
Fryslân Hjoed
21:40
It Waar
21:45
Hea!
22:00
Fryslân Hjoed
22:10
It Waar
22:15
Hea!
22:30
Fryslân Hjoed
22:40
It Waar
22:45
Hea!
23:00
Fryslân Hjoed
23:10
It Waar
23:15
Hea!
23:30
Fryslân Hjoed
23:40
It Waar
23:45
Hea!
0:00
Fryslân Hjoed
0:10
It Waar
0:15
Hea!
0:30
Fryslân Hjoed
0:40
It Waar
0:45
Hea!
1:00
Fryslân Hjoed
1:10
It Waar
1:15
Hea!
1:30
Fryslân Hjoed
1:40
It Waar
1:45
Hea!
2:00
Fryslân Hjoed
2:10
It Waar
2:15
Hea!
2:30
Fryslân Hjoed
2:40
It Waar
2:45
Hea!
3:00
Fryslân Hjoed
3:10
It Waar
3:15
Hea!
3:30
Fryslân Hjoed
3:40
It Waar
3:45
Hea!
4:00
Fryslân Hjoed
4:10
It Waar
4:15
Hea!
4:30
Fryslân Hjoed
4:40
It Waar
4:45
Hea!
Geen programmering
10:15
De Dag van Drenthe: Radio kiek'n
17:00
Drenthe nu
17:17
Djammen
17:32
Kolkend
18:00
NOS Journaal en Regio
18:26
Drenthe nu
18:43
Djammen
18:54
Drentse Pareltjes
19:00
Drenthe nu
19:17
Djammen
19:32
Kolkend
20:00
Drenthe nu
20:17
Djammen
20:32
Kolkend
21:00
Drenthe nu
21:17
Djammen
21:32
Kolkend
22:00
Drenthe nu
22:17
Djammen
22:32
Kolkend
23:00
Drenthe nu
23:17
Djammen
23:32
Kolkend
0:00
Drenthe nu
0:13
Djammen
0:24
Kolkend
0:48
Drenthe nu
1:01
Djammen
1:12
Kolkend
1:36
Drenthe nu
1:49
Djammen
2:00
Kolkend
2:24
Drenthe nu
2:37
Djammen
2:48
Kolkend
3:12
Drenthe nu
3:25
Djammen
3:36
Kolkend
4:00
Drenthe nu
4:13
Djammen
4:24
Kolkend
4:48
Drenthe nu
Geen programmering
12:00
De Bijrijder
13:00
Bij Oost | Vandaag
13:07
De Bijrijder
14:00
Bij Oost | Vandaag
14:07
Goeiemiddag Overijssel Live
15:00
Bij Oost | Vandaag
15:07
Goeiemiddag Overijssel Live
16:00
Bij Oost | Vandaag
16:07
Goeiemiddag Overijssel Live
17:00
Bij Oost | Vandaag
17:30
Bij Oost | Vandaag
18:00
Bij Oost | Vandaag
18:30
Bij Oost | Vandaag
19:00
Bij Oost | Vandaag
19:30
Bij Oost | Vandaag
20:00
Bij Oost | Vandaag
20:30
Bij Oost | Vandaag
21:00
Bij Oost | Vandaag
21:30
Bij Oost | Vandaag
22:00
Bij Oost | Vandaag
22:30
Bij Oost | Vandaag
23:00
Bij Oost | Vandaag
23:30
Bij Oost | Vandaag
Geen programmering
12:00
Dag TV
16:45
RegioNed
17:00
GLD Nieuws
17:20
Bureau GLD
17:30
Gelderland Helpt
17:45
RegioNed
18:00
GLD Nieuws
18:20
Bureau GLD
18:30
Gelderland Helpt
18:45
RegioNed
19:00
GLD Nieuws
19:20
Bureau GLD
19:30
Gelderland Helpt
19:45
RegioNed
20:00
GLD Nieuws
20:20
Bureau GLD
20:30
Gelderland Helpt
20:45
RegioNed
21:00
GLD Nieuws
21:20
Bureau GLD
21:30
Gelderland Helpt
21:45
RegioNed
22:00
GLD Nieuws
22:20
Bureau GLD
22:30
Gelderland Helpt
22:45
RegioNed
23:00
GLD Nieuws
23:20
Bureau GLD
23:30
Gelderland Helpt
23:45
RegioNed
Geen programmering
11:00
Dit is Flevoland met Marco en Aernout
15:00
Dit is Flevoland met Odeke en Jeroen
18:00
Dit is Flevoland nieuws
18:12
Weer
18:17
RegioNed
18:30
Dit is Flevoland nieuws
18:42
Weer
18:47
RegioNed
19:00
NOS Journaal
19:15
NOS Journaal regio
19:25
Weer
19:30
Dit is Flevoland nieuws
19:42
Weer
19:47
RegioNed
20:00
Dit is Flevoland nieuws
20:12
Weer
20:17
RegioNed
20:30
Dit is Flevoland nieuws
20:42
Weer
20:47
RegioNed
21:00
Dit is Flevoland nieuws
21:12
Weer
21:17
RegioNed
21:30
Dit is Flevoland nieuws
21:42
Weer
21:47
RegioNed
22:00
Dit is Flevoland nieuws
22:12
Weer
22:17
RegioNed
22:30
Dit is Flevoland nieuws
22:42
Weer
22:47
RegioNed
23:00
Dit is Flevoland nieuws
23:12
Weer
23:17
RegioNed
23:30
Dit is Flevoland nieuws
23:42
Weer
23:47
RegioNed
0:00
Dit is Flevoland nieuws
0:12
Weer
0:17
RegioNed
0:30
Dit is Flevoland nieuws
0:42
Weer
0:47
RegioNed
1:00
Dit is Flevoland nieuws
1:12
Weer
1:15
Dit is Flevoland nieuws
1:27
Weer
1:30
Dit is Flevoland nieuws
1:42
Weer
1:45
Dit is Flevoland nieuws
1:57
Weer
2:00
Dit is Flevoland nieuws
2:12
Weer
2:15
Dit is Flevoland nieuws
2:27
Weer
2:30
Dit is Flevoland nieuws
2:42
Weer
2:45
Dit is Flevoland nieuws
2:57
Weer
3:00
Dit is Flevoland nieuws
3:12
Weer
3:15
Dit is Flevoland nieuws
3:27
Weer
3:30
Dit is Flevoland nieuws
3:42
Weer
3:45
Dit is Flevoland nieuws
3:57
Weer
4:00
Dit is Flevoland nieuws
4:12
Weer
4:15
Dit is Flevoland nieuws
4:27
Weer
4:30
Dit is Flevoland nieuws
4:42
Weer
4:45
Dit is Flevoland nieuws
4:57
Weer
Geen programmering
12:24
Bloemencorso
12:33
NH sport
12:46
Universiteit van Nederland
13:00
Wij zijn NH
13:12
Pak an Doen
13:24
Bloemencorso
13:33
NH sport
13:46
Universiteit van Nederland
14:00
Wij zijn NH
14:12
Pak an Doen
14:24
Bloemencorso
14:33
NH sport
14:46
Universiteit van Nederland
15:00
Spitstijd
15:12
Spitstijd
15:28
Spitstijd
15:43
Spitstijd
16:00
Spitstijd
16:12
Spitstijd
16:28
Spitstijd
16:43
Spitstijd
17:00
Wij zijn NH
17:16
Iconen
17:24
NH Airtime
17:31
Bouw woon leef
17:43
Universiteit van Nederland
18:00
Wij zijn NH
18:16
Iconen
18:24
NH Airtime
18:31
Bouw woon leef
18:43
Universiteit van Nederland
19:00
Wij zijn NH
19:16
Iconen
19:24
NH Airtime
19:31
NOS Journaal regio
19:38
Bloemencorso
19:44
Bouw woon leef
20:00
Wij zijn NH
20:16
Iconen
20:24
NH Airtime
20:31
NOS Journaal regio
20:38
Bloemencorso
20:44
Bouw woon leef
21:00
Wij zijn NH
21:16
Iconen
21:24
NH Airtime
21:31
NOS Journaal regio
21:38
Bloemencorso
21:44
Bouw woon leef
22:00
Wij zijn NH
22:16
Iconen
22:24
NH Airtime
22:31
NOS Journaal regio
22:38
Bloemencorso
22:44
Bouw woon leef
23:00
Wij zijn NH
23:16
Iconen
23:24
NH Airtime
23:31
NOS Journaal regio
23:38
Bloemencorso
23:44
Bouw woon leef
Geen programmering
12:15
DocU
12:40
Mooi Utrecht
12:45
RegioNed
12:55
Tekst-TV
13:00
Margreet
13:15
Bureau Hengeveld
13:40
Mooi Utrecht
13:45
RegioNed
13:55
Tekst-TV
14:00
Margreet
14:15
Bureau Hengeveld
14:40
Mooi Utrecht
14:45
RegioNed
14:55
Tekst-TV
15:00
Margreet
15:15
Bureau Hengeveld
15:40
Mooi Utrecht
15:45
RegioNed
15:55
Tekst-TV
16:00
Margreet
16:15
Bureau Hengeveld
16:40
Mooi Utrecht
16:45
RegioNed
16:55
Tekst-TV
17:00
UNieuws
17:15
Bureau Hengeveld
17:45
Gouden tijden
17:55
Tekst-TV
18:00
NOS Journaal Regio live
18:25
UNieuws
18:45
Gouden tijden
18:55
Tekst-TV
19:00
UNieuws
19:15
NOS Journaal regio
19:25
Bureau Hengeveld
19:50
Mooi Utrecht
19:55
Tekst-TV
20:00
UNieuws
20:15
NOS Journaal regio
20:25
Bureau Hengeveld
20:50
Mooi Utrecht
20:55
Tekst-TV
21:00
UNieuws
21:15
NOS Journaal regio
21:25
Bureau Hengeveld
21:50
Mooi Utrecht
21:55
Tekst-TV
22:00
UNieuws
22:15
Bureau Hengeveld
22:45
Gouden tijden
22:55
Tekst-TV
23:00
UNieuws
23:15
Bureau Hengeveld
23:45
Gouden tijden
23:55
Tekst-TV
0:00
UNieuws
0:15
Bureau Hengeveld
0:40
Gouden tijden
0:45
RegioNed
0:55
Tekst-TV
1:00
UNieuws
1:15
Bureau Hengeveld
1:40
Gouden tijden
1:45
RegioNed
1:55
Tekst-TV
2:00
UNieuws
2:15
Bureau Hengeveld
2:40
Gouden tijden
2:45
RegioNed
2:55
Tekst-TV
3:00
UNieuws
3:15
Bureau Hengeveld
3:40
Gouden tijden
3:45
RegioNed
3:55
Tekst-TV
4:00
UNieuws
4:15
Bureau Hengeveld
4:40
Gouden tijden
4:45
RegioNed
4:55
Tekst-TV
Geen programmering
12:30
TV West Nieuws
12:47
Weer met Huub
12:50
RegioNed
13:00
Team West
13:15
Ik was erbij: Verhalen uit de Stad
13:30
TV West Nieuws
13:47
Weer met Huub
13:50
RegioNed
14:00
Team West
14:15
Ik was erbij: Verhalen uit de Stad
14:30
TV West Nieuws
14:47
Weer met Huub
14:50
RegioNed
15:00
NOS Journaal
15:15
Ik was erbij: Verhalen uit de Stad
15:30
TV West Nieuws
15:47
Weer met Huub
15:50
RegioNed
16:00
Team West
16:15
Ik was erbij: Verhalen uit de Stad
16:30
TV West Nieuws
16:47
Weer met Huub
16:50
RegioNed
17:00
Eruit op de Buis
17:30
TV West Nieuws
17:47
Weer met Huub
17:51
RegioNed
18:00
Eruit op de Buis
18:30
TV West Nieuws
18:47
Weer met Huub
18:51
RegioNed
19:00
Eruit op de Buis
19:30
TV West Nieuws
19:47
Weer met Huub
19:51
RegioNed
20:00
NOS Journaal
20:30
TV West Nieuws
20:47
Weer met Huub
20:51
RegioNed
21:00
Eruit op de Buis
21:30
TV West Nieuws
21:47
Weer met Huub
21:51
RegioNed
22:00
Eruit op de Buis
22:30
TV West Nieuws
22:47
Weer met Huub
22:51
RegioNed
23:00
Eruit op de Buis
23:30
TV West Nieuws
23:47
Weer met Huub
23:51
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
12:27
Welkom bij Rijnmond
12:39
Rijnmond Sport
12:51
Gluren bij de Buren
13:00
Welkom bij Rijnmond
13:14
Rijnmond Sport
13:27
Welkom bij Rijnmond
13:39
Rijnmond Sport
13:51
Gluren bij de Buren
14:00
Welkom bij Rijnmond
14:14
Rijnmond Sport
14:27
Welkom bij Rijnmond
14:39
Rijnmond Sport
14:51
Gluren bij de Buren
15:00
Welkom bij Rijnmond
15:14
Rijnmond Sport
15:27
Welkom bij Rijnmond
15:39
Rijnmond Sport
15:51
Gluren bij de Buren
16:00
Welkom bij Rijnmond
16:14
Rijnmond Sport
16:27
Welkom bij Rijnmond
16:39
Rijnmond Sport
16:51
Gluren bij de Buren
17:00
Welkom bij Rijnmond
17:17
Ja toch! Niet dan?
17:31
Zesdaagse TV
18:00
Welkom bij Rijnmond
18:17
Ja toch! Niet dan?
18:31
Zesdaagse TV
19:00
Welkom bij Rijnmond
19:17
Ja toch! Niet dan?
19:31
Zesdaagse TV
20:00
Welkom bij Rijnmond
20:17
Ja toch! Niet dan?
20:31
Zesdaagse TV
21:00
Welkom bij Rijnmond
21:17
Ja toch! Niet dan?
21:31
Zesdaagse TV
22:00
Welkom bij Rijnmond
22:17
Ja toch! Niet dan?
22:31
Zesdaagse TV
23:00
Welkom bij Rijnmond
23:17
Ja toch! Niet dan?
23:31
Zesdaagse TV
10:00
Omroep Zeeland Tekst TV
18:00
Zeeland Nu
18:13
Kijken in de keuken
18:22
Het weer
18:25
Verzeeuwigd
18:30
Zeeland Nu
18:43
RegioNed
18:52
Het weer
18:55
Verzeeuwigd
19:00
Zeeland Nu
19:13
Kijken in de keuken
19:22
Het weer
19:25
Verzeeuwigd
19:30
Zeeland Nu
19:43
RegioNed
19:52
Het weer
19:55
Verzeeuwigd
20:00
Zeeland Nu
20:13
Kijken in de keuken
20:22
Het weer
20:25
Verzeeuwigd
20:30
Zeeland Nu
20:43
RegioNed
20:52
Het weer
20:55
Verzeeuwigd
21:00
Zeeland Nu
21:13
NOS Journaal regio
21:22
Het weer
21:25
Verzeeuwigd
21:30
Zeeland Nu
21:43
RegioNed
21:52
Het weer
21:55
Verzeeuwigd
22:00
Zeeland Nu
22:13
Kijken in de keuken
22:22
Het weer
22:25
Verzeeuwigd
22:30
Zeeland Nu
22:43
RegioNed
22:52
Het weer
22:55
Verzeeuwigd
23:00
Zeeland Nu
23:13
NOS Journaal regio
23:22
Het weer
23:25
Verzeeuwigd
23:30
Zeeland Nu
23:43
RegioNed
23:52
Het weer
23:55
Verzeeuwigd
0:00
Zeeland Nu
0:13
Kijken in de keuken
0:22
Het weer
0:25
Verzeeuwigd
0:30
Zeeland Nu
0:43
RegioNed
0:52
Het weer
0:55
Verzeeuwigd
Geen programmering
12:20
Meet the Penguins
12:45
Coyote Peterson: Brave the wild
13:40
Lone Star Law
14:35
Pit bulls and parolees
15:30
My cat from hell
16:25
Solved
16:55
Solved
17:20
Pit bulls and parolees
18:15
Pit bulls and parolees
19:10
Pit bulls and parolees
20:05
My cat from hell
21:00
Treehouse masters
21:55
Saving a Species: Gorillas on the Brink with Natalie Portman
22:50
My cat from hell
23:45
The Bronx Zoo
0:40
The Aquarium
1:30
I'm Alive
2:15
Guardians of the Glades
3:00
Animal cops Philadelphia
3:45
Escape to Chimp Eden
4:10
Escape to Chimp Eden
4:30
Tanked
5:15
Dr. Jeff: Rocky Mountain vet
10:00
Brabants Bont
12:57
Brabants Buske
13:12
BrabantQuiz
13:16
RegioNed
13:26
Brabants Buske
13:41
BrabantQuiz
13:45
RegioNed
13:55
Brabants Buske
14:10
BrabantQuiz
14:14
RegioNed
14:24
Brabants Buske
14:39
BrabantQuiz
14:43
Brabants Buske
15:00
NOS journaal met regionieuws
15:16
RegioNed
15:26
Brabants Buske
15:41
BrabantQuiz
15:48
RegioNed
15:58
Brabants Buske
16:13
BrabantQuiz
16:17
RegioNed
16:27
Brabants Buske
16:42
BrabantQuiz
16:50
RegioNed
17:00
Brabants Buske
17:15
RegioNed
17:30
Brabant nieuws
17:43
Weer
17:45
Brabant Vandaag
17:52
BrabantQuiz
18:00
Brabant nieuws
18:13
Weer
18:15
Lekker van streek
18:30
Brabant nieuws
18:43
Weer
18:45
Brabant Vandaag
18:52
BrabantQuiz
19:00
Brabant nieuws
19:13
Weer
19:15
Lekker van streek
19:30
Brabant nieuws
19:43
Weer
19:45
Brabant Vandaag
19:52
BrabantQuiz
20:00
NOS Journaal
20:30
Brabant nieuws
20:43
Weer
20:45
Brabant Vandaag
20:52
BrabantQuiz
21:00
Brabant nieuws
21:13
Weer
21:15
Lekker van streek
21:30
Brabant nieuws
21:43
Weer
21:45
Brabant Vandaag
21:52
BrabantQuiz
22:00
Brabant nieuws
22:13
Weer
22:15
Lekker van streek
22:30
Brabant nieuws
22:43
Weer
22:45
Brabant Vandaag
22:52
BrabantQuiz
23:00
Brabant nieuws
23:13
Weer
23:15
Lekker van streek
23:30
Brabant nieuws
23:43
Weer
23:45
Brabant Vandaag
23:52
BrabantQuiz
Geen programmering
10:35
Visual Radio
13:00
L1mburg Centraal
13:25
L1 Concert
14:22
Limburg Doc
14:50
RegioNed
15:00
NOS Journaal
15:15
L1 Concert
16:14
Kwizzele
16:31
Limburg Doc
17:00
RegioNed
17:14
Óngerwaeg
17:30
L1mburg Centraal
18:00
RegioNed
18:12
Kwizzele
18:30
L1mburg Centraal
19:00
AvondGasten
19:30
L1mburg Centraal
20:00
NOS Journaal
20:30
L1mburg Centraal
21:00
AvondGasten
21:30
L1mburg Centraal
22:00
RegioNed
22:12
Kwizzele
22:30
AvondGasten
23:00
RegioNed
23:13
Óngerwaeg
23:30
L1mburg Centraal
0:00
Nachtcarrousel
12:32
Straten van Amsterdam
12:40
AT5 Schatkamer
12:56
CU nieuws
12:57
Reclame
12:58
CU nieuws
13:00
Amsterdam Vandaag
13:06
Reclame
13:09
AT5 Schatkamer
13:16
Straten van Amsterdam
13:33
Reclame
13:36
AT5 Schatkamer
13:43
Het Verkeer
13:46
Studentenwerk
13:54
Het Verkeer
13:57
Reclame
14:00
Amsterdam Vandaag
14:06
Wij zijn Amsterdam
14:10
Reclame
14:12
Bureau 020
14:13
Bouw woon leef
14:17
Straten van Amsterdam
14:25
Amsterdam informeert
14:29
Reclame
14:32
Straten van Amsterdam
14:43
Wij zijn Amsterdam
14:55
Amsterdam informeert
14:56
CU nieuws
14:57
Reclame
14:58
CU nieuws
15:00
Amsterdam Vandaag
15:06
Reclame
15:09
AT5 Schatkamer
15:17
AT5 Schatkamer
15:33
Reclame
15:36
AT5 Schatkamer
15:43
AT5 Schatkamer
15:55
Het Verkeer
15:58
CU nieuws
16:00
Amsterdam Vandaag
16:03
Bureau 020
16:07
Wij zijn Amsterdam
16:11
Reclame
16:13
Bouw woon leef
16:14
Straten van Amsterdam
16:25
Amsterdam informeert
16:29
Reclame
16:32
Straten van Amsterdam
16:42
Universiteit van Nederland
16:56
CU nieuws
16:57
Reclame
17:00
Amsterdam Vandaag
17:06
Reclame
17:09
AT5 Schatkamer
17:15
CULT
17:33
Reclame
17:36
AT5 Schatkamer
17:42
AT5 Special
17:54
Het Verkeer
17:55
Het Verkeer
17:58
Reclame
18:00
Amsterdam Vandaag
18:06
Bureau 020
18:10
Reclame
18:12
Bureau 020
18:13
Wij zijn Amsterdam
18:17
Straten van Amsterdam
18:25
Amsterdam informeert
18:30
Reclame
18:32
Straten van Amsterdam
18:44
Wij zijn Amsterdam
18:54
Amsterdam informeert
18:56
CU nieuws
18:57
Reclame
19:00
Amsterdam Vandaag
19:06
Wij zijn Amsterdam
19:10
Reclame
19:13
Bouw woon leef
19:16
AT5 Schatkamer
19:25
Het Verkeer
19:29
Reclame
19:30
Basta
19:32
Straten van Amsterdam
19:44
AT5 Schatkamer
19:54
Het Verkeer
19:56
CU nieuws
19:57
Reclame
20:00
Amsterdam Vandaag
20:06
Bureau 020
20:10
Reclame
20:12
Bureau 020
20:13
Wij zijn Amsterdam
20:18
Straten van Amsterdam
20:25
Amsterdam informeert
20:30
Reclame
20:33
Straten van Amsterdam
20:41
Wij zijn Amsterdam
20:53
Amsterdam Iconen
20:55
Amsterdam informeert
20:57
CU nieuws
20:58
Reclame
21:00
Amsterdam Vandaag
21:07
Wij zijn Amsterdam
21:11
Reclame
21:13
Bouw woon leef
21:15
Straten van Amsterdam
21:25
Het Verkeer
21:30
Reclame
21:32
Straten van Amsterdam
21:42
Universiteit van Nederland
21:54
Het Verkeer
21:56
CU nieuws
21:58
Reclame
22:00
Amsterdam Vandaag
22:06
Amsterdam informeert
22:10
Reclame
22:13
TALKSHOW
22:15
Straten van Amsterdam
22:37
Reclame
22:39
UvN
22:42
AT5 Special
22:54
Het Verkeer
22:57
CU nieuws
22:58
Reclame
23:00
Pakhuis de Zwijger
23:10
Bureau 020
23:17
Straten van Amsterdam
23:43
AT5 Special
23:55
Het Verkeer
23:58
Reclame
0:00
Amsterdam Vandaag
0:06
Bureau 020
0:10
Reclame
0:13
Wij zijn Amsterdam
0:15
CULT
0:25
Amsterdam informeert
0:30
VERVANGEN RECL
0:32
Straten van Amsterdam
0:41
Wij zijn Amsterdam
0:54
Amsterdam Iconen
0:56
CU nieuws
0:57
Reclame
1:00
Amsterdam Vandaag
1:06
Amsterdam informeert
1:11
Reclame
1:12
Bureau 020
1:13
TALKSHOW
1:18
Straten van Amsterdam
1:37
VERVANGEN RECL
1:38
UvN
1:45
Amsterdam Blijf Fit
1:53
Het Verkeer
1:55
Het Verkeer
1:56
CU nieuws
1:58
Reclame
2:00
Amsterdam Vandaag
12:05
Tijd voor MAX
12:50
Tip
Serengeti
13:40
Vampieren in de nacht
14:05
Tip
Bed & breakfast
14:55
Tip
Sterren op het doek
15:40
Met het mes op tafel
16:05
Levenslang met dwang?
16:50
Blauw bloed
17:25
BinnensteBuiten
17:50
Typisch Emmen
18:15
First dates
19:05
Serengeti
20:00
Flikken Maastricht
20:45
Tip
Das Boot
21:45
Tip
Killing Eve
22:30
Love me
23:10
First dates
Geen programmering
12:31
Habille-nous, Africa
13:25
#VF
13:30
Journal belge
14:00
La Maison France 5
15:31
A bon entendeur
16:00
Un si grand soleil
16:23
Pays et marchés du monde
16:28
Questions pour un champion
17:00
Tout compte fait
17:43
La science du futur
18:00
64 minutes, le monde en français
18:22
Le journal de l'économie
18:27
Météo
18:29
L'invité
18:37
Tip
Alliances rouge sang
20:06
Destinations
20:20
Un jour sur terre
20:30
Journal France 2
20:56
Météo
21:00
Des racines et des ailes
22:58
Le Journal de la RTS
23:24
Météo
23:28
Demain Des Hommes
0:13
Demain Des Hommes
1:00
Journal d'Afrique
1:27
Météo
1:31
Temps présent
2:28
Tip
Temps de chien
Geen programmering
11:00
Tennis: Monte-Carlo Rolex Masters
15:00
Tennis: Monte-Carlo Rolex Masters
19:00
Ziggo topsport
19:30
UEFA Champions League
20:00
UEFA Champions League hoogtepunten
20:30
UEFA Champions League
23:15
GP confidential
23:45
The inside line
0:10
Formule 1 specials
1:00
NBA
3:30
UEFA Champions League
5:15
UEFA Champions League
12:00
Barça TV
15:00
UEFA Champions League
16:45
UEFA Champions League
18:30
Voetbal samenvatting
18:40
Voetbal samenvatting
18:55
Voetbal samenvatting
19:05
Voetbal samenvatting
19:20
Voetbal samenvatting
19:30
UEFA Champions League hoogtepunten
19:55
Voetbal samenvatting
20:10
Voetbal samenvatting
20:20
Voetbal samenvatting
20:30
UEFA Champions League
23:15
UEFA Champions League hoogtepunten
23:40
Voetbal samenvatting
23:50
Voetbal samenvatting
0:00
Voetbal: LaLiga
1:45
UEFA Champions League
3:30
UEFA Champions League
5:15
Voetbal: LaLiga
11:00
Golf: The Masters
14:00
Golf: The Masters
17:00
PGA Tour: The Cut
17:30
LPGA Hoogtepunten
19:00
PGA tour: Hoogtepunten
20:00
PGA TOUR Champions Learning Center
20:30
PGA Tour: The Cut
21:00
Golf
22:30
Golf
0:00
Commercial Bank Qatar Masters
4:00
Golf: The Players Championship
11:40
Formule E: FIA championship
12:35
The Pace Lap NASCAR
13:00
The racing files
13:25
Formule 1 café
14:20
Nascar Cup Series hoogtepunten
15:15
Nascar Xfinity hoogtepunten
16:10
Formule E: FIA championship
17:05
The inside line
17:30
FastZone
17:55
Formule 1 samenvatting
18:25
Formule 1 café
19:20
The inside line
19:45
FastZone
20:10
Nascar Cup Series hoogtepunten
21:05
Nascar Xfinity hoogtepunten
22:00
The inside line
22:25
FastZone
22:50
Formule E: FIA championship
23:45
Formule 1 café
0:40
The inside line
1:05
FastZone
1:30
Formule E: FIA championship
2:25
Nascar Cup Series hoogtepunten
3:20
Nascar Xfinity hoogtepunten
4:15
The inside line
4:40
FastZone
5:05
Formule 1 café
6:05
Formule E: FIA championship
11:35
Dark Crimes
13:05
Tip
Killing Salazar
14:45
Tip
Runner Runner
16:15
El Chicano
18:00
Officer Down
19:35
The Reckoning
21:00
Crypto
22:45
I Still See You
0:20
Ending the Work with Group Sex
2:20
Sodomized Sluts Portuguese Tour
4:25
Tip
The Man Who Would Be King
11:30
Tip
The Rewrite
13:15
No Clue
14:50
Tip
The Legend of Longwood
16:25
Tip
Bibi en Tina 2: Liefde en diefstal op de manege
18:15
Tip
La famille Bélier
20:00
Tip
De marathon
21:50
Trio
23:25
Time Freak
1:10
Tip
Down with Love
2:50
40 Carats
4:35
Tip
Funny Girl
12:00
Tip
Blind
13:45
Promised Land
15:30
Tip
Arbitrage
17:15
Tip
Closer
18:55
The Eichmann Show
20:30
Bombshell
22:20
Apt Pupil
0:10
The Forgiven
2:10
Tip
Birdman
4:05
The Pursuit of Happiness
Geen programmering
11:30
Tip
She's Funny That Way
13:00