TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC Entertainment

ARD

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

TV 5

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Film1 Action

Film1 Family

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

ESPN

Eurosport 2

Boomerang

Spike

Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:10
Goedemorgen Nederland
7:30
NOS Journaal
7:35
Goedemorgen Nederland
8:00
NOS Journaal
8:10
Goedemorgen Nederland
8:30
NOS Journaal
8:35
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:10
Goedemorgen Nederland
9:30
NOS Journaal
9:35
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:15
Nederland in beweging
10:30
NOS Journaal
10:40
MAX geheugentrainer
11:00
NOS Journaal
11:15
Tijd voor MAX
12:00
NOS Journaal
12:15
De nieuws BV
13:00
NOS Journaal
13:20
NOS Journaal
13:40
Kook mee met MAX
13:55
Het vragenuurtje
15:00
NOS Journaal
15:25
Op1
16:25
Dertigers
16:56
Socutera
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:55
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:00
Khalid & Sophie
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
DNA onbekend
21:20
Opsporing verzocht
21:55
Opgelicht?!
22:30
Op1
23:30
NOS Journaal
0:00
Op1
1:00
NOS Journaal
1:30
EenVandaag
1:55
NOS Journaal
2:35
NOS Journaal
3:00
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
6:10
Tijd voor MAX
7:00
Journaal met gebarentolk
7:10
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:37
NOS Journaal
7:41
NOS Journaal
7:45
NOS Journaal
7:49
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:10
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:37
NOS Journaal
8:41
NOS Journaal
8:45
NOS Journaal
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Nederland in beweging
9:40
Meldpunt
10:10
Nieuwsuur
11:00
NOS Journaal
11:15
Rail away
11:45
Noord-Zuid-Oost-West
12:10
Kook mee met MAX
12:25
Tip
BinnensteBuiten
12:58
Politieke partijen
13:20
Radar
14:30
Tip
Retour kalifaat
15:30
Typisch Bollenstreek
16:00
NOS Journaal
16:10
Zeg 'ns Aaa
16:30
Met het mes op tafel
17:00
NOS Journaal
17:05
Natuur op 2: Florida - het dierenparadijs van Amerika
18:00
NOS Journaal
18:15
NOS Journaal regio
18:20
Tip
Noord-Zuid-Oost-West
18:50
Tip
BinnensteBuiten
19:25
Typisch Bollenstreek
20:00
Met het mes op tafel
20:35
Tip
College tour
21:30
Nieuwsuur
22:10
De Hofbar
22:40
Tip
2Doc: Gij zult niet doden - Treinkaping De Punt
23:50
De nachtzoen
0:10
Nieuwsuur
0:55
Nieuwsuur
Geen programmering
6:31
Pingu
6:35
Sesamstraat
6:51
Timmy tijd
6:55
Beer Bo
7:01
Samson & Marie
7:05
Zin in Zappelin
7:07
Zin in Zappelin
7:10
Maja de Bij
7:21
Zin in Zappelin
7:25
Stop!
7:31
Zin in Zappelin
7:35
Kindertijd
7:43
Zin in Zappelin
7:45
Splat & Seymour
7:55
Zin in Zappelin
8:00
Masha en de beer
8:10
Shaun het schaap
8:15
Ringel Singel 19
8:20
Mike de ridder
8:35
Charlie & Lola
8:45
Pieter Konijn
9:00
Liselotte
9:05
Ziggy en de zootram
9:15
Dropje
9:24
Rita & Krokodil
9:30
Olly, het kleine witte busje
9:35
No-no
9:40
Simon
9:45
Tip de muis
9:55
Teletubbies
10:05
Hoi Duggee
10:15
Nijntje en vriendjes
10:20
Kiwi & Strit
10:25
Klumpies
10:30
Bumba
10:35
Raad eens hoeveel ik van je hou
10:48
Pim en Pom
10:55
Pim en Pom
11:00
Sesamstraat: 10 voor ...
11:10
Calimero
11:20
Clangers
11:30
Babar en de belevenissen van Badou
11:45
Sesamstraat
11:59
Zin in Zappelin
12:00
Zin in Zappelin
12:01
Kindertijd
12:10
Zin in Zappelin
12:15
Waffie de wonderhond
12:26
Zin in Zappelin
12:30
Bollie en Billie
12:41
Zin in Zappelin
12:45
Leo & Tijg
12:54
Zin in Zappelin
13:00
Koekiemonsters eetkar
13:05
Masha's sprookjes
13:10
Buurman en Buurman: winterpret
13:15
Moomin
13:40
Mega Mindy
14:05
Nils Holgersson
14:15
Lassie
14:40
Jungle book
14:50
Grizzy en de Lemmings
15:00
Machtige Mike
15:06
Bernard
15:10
Lucas etc.
15:20
Peperbollen
15:50
Mees Kees
16:15
Deadly 60
16:40
Dance academy
17:05
Topdoks
17:25
Checkpoint
17:55
Mijn kleine grote broer
18:05
Mijn kleine grote broer
18:10
#Mijnpestverhaal
18:15
Brugklas
18:30
De faker op vakantie
18:45
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:25
Tip
Vier handen op één buik
21:20
30 en nooit meer werken
22:15
Dertigers
22:50
Promenade
23:25
Khalid & Sophie
0:20
Tip
Vier handen op één buik
1:15
30 en nooit meer werken
2:15
Dertigers
2:50
Jeugdjournaal
3:15
Khalid & Sophie
4:04
Tekst-tv
Geen programmering
6:20
Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
6:30
RTL Nieuws
6:45
RTL Nieuws
7:00
RTL Nieuws
7:15
RTL Nieuws
7:30
RTL Nieuws
7:45
RTL Nieuws
8:00
RTL Nieuws
8:20
RTL Nieuws
8:40
RTL Nieuws
9:00
RTL Nieuws
9:10
RTL Boulevard
10:00
Koffietijd
11:10
Goede tijden, slechte tijden
11:40
The bold and the beautiful
12:05
Eigen huis & tuin: Lekker leven
13:05
Jinek
14:30
Ik weet er alles van!
15:00
Ik weet er alles van!
15:30
Tip
Kopen zonder kijken
17:00
Eigen huis & tuin: Lekker leven
18:00
RTL Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
RTL Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
RTL Nieuws
19:55
RTL Weer
20:00
Goede tijden, slechte tijden
20:30
Tip
Tour de Frans
22:00
Jinek
23:35
RTL Nieuws
23:50
RTL Weer
23:55
Jinek
1:20
RTL Boulevard
2:10
Teleshop 4: Tommy teleshopping
Geen programmering
5:00
Teleshop 5: Car tracks
5:30
RTL De journal
6:00
Teleshop 5: Mediashop
7:30
Teleshop 5: Online gespot
8:00
Teleshop 5: Tommy teleshopping
10:00
Teleshop 5: Mediashop
10:35
Teleshop 5: Tommy teleshopping
11:00
Teleshop 5: Mediashop
14:20
Teleshop 5: Tommy teleshopping
17:00
112 vandaag
17:30
Ambulance UK
18:30
Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
19:30
Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
20:30
Handhavers & overtreders
21:30
112 vandaag
22:00
De alarmcentrale: Pech onderweg
23:00
Voor de rechter
0:00
Gordon Ramsay: Oorlog in de keuken!
1:10
Teleshop 5: Nachtlounge
2:10
Teleshop 5: Nachtlounge
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
6:30
Hart van Nederland - Vroege editie
6:45
Hart van Nederland - Vroege editie
7:00
Hart van Nederland - Vroege editie
7:15
Hart van Nederland - Vroege editie
7:30
Hart van Nederland - Vroege editie
7:45
Hart van Nederland - Vroege editie
8:00
Hart van Nederland - Vroege editie
8:15
Hart van Nederland - Vroege editie
8:30
Hart van Nederland - Vroege editie
8:45
Hart van Nederland - Vroege editie
9:00
Hart van Nederland - Vroege editie
9:15
Hart van Nederland - Vroege editie
9:30
Hart van Nederland - Vroege editie
9:40
Hart van Nederland - Vroege editie
9:55
Hart van Nederland - Vroege editie
10:05
HLF8
11:10
Droomhuis op het platteland
12:15
Lang leve de liefde
12:45
Chateau Meiland
13:40
Tip
Het roer om
14:35
Droomhuis op het platteland
15:35
SOS: De verbouwers
16:45
Droomhuis op het platteland
17:45
Hart van Nederland - Vroege editie
17:55
Wordt u al geholpen?
18:25
50/50
19:00
Lang leve de liefde
19:30
HLF8
20:30
Tip
Familie Gillis: Massa is kassa
21:30
Urk!
22:35
Hart van Nederland - Late editie
23:00
Shownieuws - Late editie
23:45
Weer.nl
23:55
Lang leve de liefde
0:25
50/50
0:55
Hart van Nederland
Geen programmering
5:00
Teleshop 7: Morning chat
5:45
Teleshop 7: Car tracks
6:00
Mediashop
9:30
Flodder
10:00
Flodder
10:30
Married with children
11:00
Married with children
11:30
Vis tv
12:00
Vis tv
12:30
Stop! Politie
13:30
Idioten op de weg
14:00
Idioten op de weg
14:30
Flodder
15:00
Flodder
15:30
Married with children
16:00
Married with children
16:30
Storage wars
17:00
Storage wars
17:30
Storage wars
18:00
UEFA Champions League
18:45
Tip
UEFA Champions League: Ajax - Beşiktaş
20:45
UEFA Champions League
21:00
Tip
Never Say Never Again
23:45
UEFA Champions League samenvattingen
0:15
RTL transportwereld
0:55
Teleshop 7: Glamcam
2:01
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Hart van Nederland
7:20
Libelle & Claartjes keuken
7:30
TV winkel
8:00
Tommy teleshopping
11:25
Het blok Australië
12:25
Het blok Australië
13:20
Tommy teleshopping
14:10
Huizenjacht
15:10
Verkopen of verbouwen Australië
16:10
Het blok Australië
17:10
Wat eten we?
17:30
Verkopen of verbouwen Australië
18:30
Het blok Australië
19:25
MasterChef Australië
20:30
Tip
Adem in, adem uit
21:30
New Amsterdam
22:25
Chicago fire
23:20
Tip
Station 19
0:10
Wat eten we?
0:30
Tip
Private eyes
1:25
Private eyes
2:15
Hart van Nederland
Geen programmering
18:00
Movies explained
18:05
The king of Queens
18:40
Two and a half men
19:05
Two and a half men
19:35
The big bang theory
20:00
The big bang theory
20:30
Tip
The Accountant
23:05
Tip
Eastern Promises
1:10
Movies explained
1:40
Judge Jerry
2:10
Pause
Geen programmering
6:13
Chillen met de Ronks!
6:41
Groen in de Grote Stad
7:03
Groen in de Grote Stad
7:30
DuckTales
7:56
DuckTales
8:21
Droners
8:48
Pokémon XY
9:14
Mini Ninja's
9:26
Mini Ninja's
9:41
Ik, Elvis Riboldi
9:52
Ik, Elvis Riboldi
10:04
Ik, Elvis Riboldi
10:15
Ik, Elvis Riboldi
10:32
Furiki Wheels
10:58
Furiki Wheels
11:25
Chillen met de Ronks!
11:52
Chillen met de Ronks!
12:04
Paf de hond
12:12
Paf de hond
12:19
Pat the Dog
12:31
Paf de hond
12:39
Paf de hond
12:52
Atomic Puppet
13:18
Atomic Puppet
13:45
Gravity Falls
14:06
Gravity Falls
14:32
Groen in de Grote Stad
14:58
Groen in de Grote Stad
15:24
Phineas en Ferb
15:50
Phineas en Ferb
16:17
Pokémon XY
16:43
Marvel's Spider-Man
17:05
Marvel's Spider-Man
17:12
Mech-X4
18:00
Lab Rats
4:00
Undercover Kat
4:21
Undercover Kat
4:42
Furiki Wheels
5:04
Ruimtekuikens in de ruimte
5:25
Ruimtekuikens in de ruimte
5:47
Chillen met de Ronks!
Geen programmering
6:30
Teleshop 8: Mediashop
16:35
Goede tijden, slechte tijden
17:05
Dr. Quinn, medicine woman
18:05
The bold and the beautiful
18:30
Little house on the prairie
19:30
Murder, she wrote
20:25
Tip
You, Me and Dupree
22:40
Law & order: Special victims unit
23:40
Law & order: Special victims unit
0:35
Wooninspiraties
1:05
Teleshop 8: Mediashop
2:01
Teleshop 8: Mediashop
Geen programmering
5:00
RTL Nieuws
5:20
RTL Nieuws
5:30
RTL Nieuws
5:50
RTL Nieuws
6:00
RTL Nieuws
6:20
RTL Nieuws
6:30
Undercover boss USA
7:30
De barometer
8:00
RTL Z voorbeurs
8:10
RTL Z voorbeurs
8:20
RTL Z voorbeurs
8:30
RTL Z voorbeurs
8:40
RTL Z voorbeurs
8:50
RTL Z voorbeurs
9:00
RTL Z Nieuws
9:10
RTL Z beursspel academy
9:15
RTL Z Nieuws
9:30
How it's done plus
10:00
RTL Z Nieuws
10:15
RTL Z Nieuws
10:30
Next level
11:00
RTL Z Nieuws
11:15
RTL Z Nieuws
11:30
RTL Z Nieuws
11:45
RTL Z Nieuws
12:00
RTL Z Nieuws
12:15
RTL Z Nieuws
12:30
Next level
13:00
RTL Z Nieuws
13:15
RTL Z Nieuws
13:30
Bulls and bears
14:00
RTL Z Nieuws
14:15
RTL Z Nieuws
14:30
RTL Z Nieuws
14:45
RTL Z Nieuws
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
RTL Z Nieuws
15:30
De barometer plus
16:00
RTL Z Nieuws
16:10
RTL Z beursspel academy
16:15
RTL Z Nieuws
16:30
How it's done
17:00
RTL Z Nieuws
17:10
RTL Z beursspel academy
17:15
RTL Z Nieuws
17:30
RTL Z Nieuws
17:40
RTL Z beursspel academy
17:50
RTL Z Nieuws
17:55
RTL Z Nieuws
18:05
Storage wars
18:30
Storage wars
19:00
Storage wars
19:30
Storage wars
20:00
Storage wars
20:30
Z Doc: Amerika in kleur
21:30
Z Doc: Amerika in kleur
22:30
Humberto Onderneemt
23:30
Bulls and bears
0:00
Super senses
1:00
Super senses
2:01
Natuur op Z: Supersenses
2:45
RTL Nieuws
2:55
RTL Nieuws
3:20
RTL Nieuws
3:30
RTL Nieuws
3:50
RTL Nieuws
4:00
RTL Nieuws
4:20
RTL Nieuws
4:30
RTL Nieuws
4:50
RTL Nieuws
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Modern family
6:25
Modern family
6:50
Friends
7:20
Friends
7:50
Anger management
8:15
Anger management
8:45
Modern family
9:05
Modern family
9:35
The Goldbergs
10:00
The Goldbergs
10:25
Friends
10:55
Friends
11:20
Family guy
11:50
Family guy
12:15
South Park
12:45
South Park
13:00
Last man standing
13:30
Last man standing
13:55
Anger management
14:25
Anger management
14:55
The Goldbergs
15:25
Modern family
15:50
Modern family
16:15
South Park
16:45
South Park
17:05
Family guy
17:30
Family guy
18:00
The Goldbergs
18:30
The Goldbergs
19:00
Young Sheldon
19:30
The Daily Show
20:30
How I met your mother
21:00
How I met your mother
21:30
Friends
22:00
Friends
22:30
Friends
23:00
Anger management
23:30
Anger management
23:55
Last man standing
0:25
Last man standing
0:55
Family guy
1:10
Family guy
1:35
How I met your mother
2:05
Most Ridiculous
2:25
Most Ridiculous
2:50
Most Ridiculous
3:10
Most Ridiculous
3:30
Takeshi's Castle Thailand
3:50
Takeshi's Castle Thailand
4:10
Comedy Central Celebrity's Stand-Up
4:30
Comedy Central Celebrity's Stand-Up
4:50
Most Ridiculous
5:10
Most Ridiculous
5:30
Takeshi's Castle Thailand
Geen programmering
5:16
The Simpsons
5:37
The Simpsons
6:00
The Simpsons
6:25
The Simpsons
6:55
Rules of engagement
7:20
Rules of engagement
7:50
Superstore
8:15
Superstore
8:45
According to Jim
9:10
According to Jim
9:35
According to Jim
10:05
According to Jim
10:30
Dharma & Greg
11:00
Dharma & Greg
11:25
Dharma & Greg
11:50
Below deck sailing yacht
12:50
Storage wars
13:20
Storage wars
13:45
Storage wars
14:10
Storage wars
14:35
Tiny house nation
15:30
Below deck sailing yacht
16:25
Below deck sailing yacht
17:25
Dharma & Greg
17:55
Dharma & Greg
18:20
Rules of engagement
18:50
Rules of engagement
19:20
Superstore
19:45
Superstore
20:10
Bridge and tunnel
20:40
Bridge and tunnel
21:20
Intelligence
21:50
Intelligence
22:20
Tip
Condor
23:20
Condor
0:15
The walking dead
0:55
Professor T.
1:55
Professor T.
2:45
Tip
The gifted
3:30
The gifted
4:10
The gifted
4:55
According to Jim
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Salvage dawgs
6:25
Outback truckers
7:10
Aussie gold hunters
8:05
Aussie gold hunters
9:00
Fast n' loud clip shows
10:00
Fast n' loud clip shows
11:00
Junkyard empire
12:00
Gold rush
13:00
Gold rush: White water
14:00
How do they do it?
14:30
How do they do it?
15:00
Abandoned engineering
16:00
Kindig customs
17:00
Wheeler dealers
18:00
How do they do it?
18:30
The repair shop
19:30
Salvage hunters
20:30
Outback truckers
21:30
Scrap kings
22:30
Homestead rescue: Raney ranch
23:30
Dual survival
0:30
Deadliest catch
1:30
Auction hunters
2:00
Outback truckers
2:50
Scrap kings
3:40
Gold rush
4:30
Tanked
5:15
Alaska: The last frontier
Geen programmering
6:00
Primal survivor: Most extreme
7:00
Primal survivor: Most extreme
7:55
Air crash investigation
8:55
Air crash investigation
9:50
Europe from above
10:55
Europe from above
12:00
Chasing UFOs
13:00
Chasing UFOs
14:00
Travel man
14:30
Food factory
15:00
To catch a smuggler
16:00
To catch a smuggler
17:00
Wicked tuna
18:00
Wicked tuna
19:00
Air crash investigation
20:00
The incredible dr. Pol
21:00
Witness to disaster
22:00
Nazi megastructures: Russia's war
23:00
Nazi megastructures: Russia's war
0:00
Hitler's last stand
1:00
Banged up abroad
2:00
Banged up abroad
2:45
Drugs inc: World's deadliest drugs
3:35
Air crash investigation
4:20
Air crash investigation
5:10
Science of stupid
5:35
Science of stupid
Geen programmering
6:00
Unexpected: Teenage & pregnant
6:50
Good bones
7:40
My cat from hell
8:30
Say yes to the dress
9:00
Say yes to the dress
9:30
Say yes to the dress
10:00
Flip or flop
10:30
Flip or flop
11:00
Beachfront bargain hunt
11:30
Beachfront bargain hunt
12:00
Spring baking championship
13:00
Say yes to the dress
13:30
Say yes to the dress
14:00
Say yes to the dress UK
14:30
Flip or flop
15:00
Flip or flop
15:30
Tiny house hunters
16:00
Good bones
17:00
Beachfront bargain hunt
17:30
Beachfront bargain hunt
18:00
Tip
Celebrity IOU
19:00
Say yes to the dress
19:30
Say yes to the dress
20:30
Say yes to the dress Benelux
21:30
Renovation island
22:30
sMothered
23:30
Say yes to the dress Benelux
0:30
My 600lb life
1:30
Renovation island
2:20
sMothered
3:10
My 600lb life
3:55
Say yes to the dress
4:20
Unexpected: Teenage & pregnant
5:10
Beachfront bargain hunt
5:35
Beachfront bargain hunt
Geen programmering
6:00
PJ Masks
6:13
PJ Masks
6:27
Gigantosaurus
6:39
Gigantosaurus
6:54
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
7:09
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
7:22
Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
7:35
Puppy Dog Pals
8:02
Puppy Dog Pals
8:28
Puppy Dog Pals
8:55
Bluey
9:03
T.O.T.S.
9:19
Mira, koninklijke detective
9:47
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
10:09
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
10:36
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
11:03
Groen in de Grote Stad
11:18
Groen in de Grote Stad
11:29
Groen in de Grote Stad
11:44
Amphibia
12:11
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
12:38
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:04
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:31
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:54
De Middelste van 7
14:21
Jessie
14:48
Gabby Duran: De Alien Babysitter
15:12
Raven's Home
15:38
Summer Camp
16:05
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
16:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
16:56
Het huis van de uil
17:21
Groen in de Grote Stad
17:42
Groen in de Grote Stad
17:57
Amphibia
18:21
Amphibia
18:46
Het huis van de uil
19:11
Gravity Falls
19:35
Gravity Falls
20:00
DuckTales
20:23
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
20:49
Groen in de Grote Stad
21:13
DuckTales
21:35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:57
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:18
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:40
Mickey Mouse
22:47
Beestjes Hotel
23:09
Beestjes Hotel
23:30
Ik, Elvis Riboldi
23:42
Ik, Elvis Riboldi
23:53
Ik, Elvis Riboldi
0:04
Ik, Elvis Riboldi
0:15
101 Dalmatian Street
0:26
101 Dalmatian Street
0:38
101 Dalmatian Street
0:50
101 Dalmatian Street
1:01
PJ Masks
1:13
PJ Masks
1:26
PJ Masks
1:59
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:21
Beestjes Hotel
2:43
Beestjes Hotel
3:04
Ik, Elvis Riboldi
3:16
Ik, Elvis Riboldi
3:27
Ik, Elvis Riboldi
3:38
Ik, Elvis Riboldi
3:49
101 Dalmatian Street
4:11
101 Dalmatian Street
4:32
Sadie Sparks
4:55
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:16
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:38
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
Geen programmering
5:45
Hart van Nederland
7:00
TV winkel
16:00
The doctors
16:55
Charmed
17:50
Ghost whisperer
18:35
Ghost whisperer
19:35
Charmed
20:30
Tip
The Post
22:50
Tip
Loving
1:10
Tommy teleshopping
3:40
Hart van Nederland
Geen programmering
6:00
Morning Vibes
7:00
Hot & Happening
8:00
Best Of
9:00
Favorites
10:00
MTV Brand New
11:00
MTV Cribs International
11:30
Teen Mom 2
12:24
Teen Mom 2
13:15
Are You the One?
14:04
Are You the One?
15:00
Teen Mom OG
15:56
Teen Mom OG
16:45
RuPaul's Drag Race
17:41
RuPaul's Drag Race
18:45
Catfish: The tv show
19:40
Catfish: The tv show
20:30
Teen Mom OG
21:30
Teen Mom OG
22:30
Teen Mom: Young & Pregnant
23:30
Ridiculousness
23:39
Ridiculousness
23:49
Ridiculousness
0:00
Ex on the Beach US
1:00
Ex on the Beach US
2:00
Music Television
Geen programmering
5:00
Dora the explorer
5:22
Peppa pig
5:27
Abby Hatcher
5:49
De familie Barbapapa
6:08
Blaze and the monster machines
6:37
Paw Patrol
7:07
School of rock
7:30
Henry Danger
7:54
Henry Danger
8:23
De Thundermans
8:51
Odd Squad
9:06
Paw Patrol
9:30
Deer Squad
9:58
Santiago en de Zee
10:26
De Avonturen van Paddington
10:53
Peppa pig
10:58
Op stap met Dirk Scheele
11:07
Deer Squad
11:15
De familie Barbapapa
11:43
Bubble Guppies
12:04
Blue's Clues
12:30
Koraalkamp: SpongeBob's jonge jaren
12:41
SpongeBob SquarePants
12:58
SpongeBob SquarePants
13:26
De Casagrandes
13:55
Huize Herrie
14:13
Huize Herrie
14:42
Barbie Dreamhouse Adventures: Go Team Roberts
15:10
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:22
Pokémon zon en maan ultra-avonturen
15:45
Pokémon zon en maan ultra-avonturen
16:14
Pokémon zon en maan ultra-avonturen
16:42
De Casagrandes
16:51
De Casagrandes
16:59
Huize Herrie
17:17
Tyler Perry's Young Dylan
17:46
Danger Force
18:14
Goldie's Oldies
18:40
Side Hustle
19:05
Huize Herrie
19:30
SpongeBob SquarePants
19:54
De Thundermans
20:18
Henry Danger
20:44
Henry Danger
21:09
iCarly
21:31
SpongeBob SquarePants
21:45
De Thundermans
22:07
Big time rush
22:27
Sam & Cat
22:49
Avatar: The Last Airbender
23:11
Victorious
23:34
iCarly
23:56
Kenan & Kel
0:19
The angry beavers
0:43
CatDog
1:06
All Grown Up!
1:28
Rocko's modern life
1:51
SpongeBob SquarePants
2:13
SpongeBob SquarePants
2:35
Rabbids invasie
2:43
Regal Academy
3:06
Vang Blake!
3:28
De pinguïns van Madagascar
3:49
De pinguïns van Madagascar
4:11
Winx club
4:34
Winx club
Geen programmering
Geen programmering
5:20
Cook it forward!
5:35
Open keuken met Sandra Bekkari
5:50
Wat eten we vandaag?
6:00
Cook it forward!
6:20
Nadiya's Family Favourites
7:00
Open keuken met Sandra Bekkari
7:25
Jamie: Keep cooking and carry on
7:55
Rudolph's bakery: De bakfiets
8:25
Favourites by
9:00
Jamie's great Italian escape
9:40
Open keuken met Sandra Bekkari
9:55
Rudolph's bakery: De bakfiets
10:25
Rudolph's bakery
11:00
Ainsley's Mediterranean Cookbook
12:00
James Martin's great British adventure
13:00
James Martin's great British adventure
14:00
Open keuken met Sandra Bekkari
14:25
Jamie's great Italian escape
15:00
Rudolph's bakery: De bakfiets
15:30
Rudolph's bakery
16:05
Cook it forward!
16:25
Wat eten we vandaag?
16:45
Open keuken met Sandra Bekkari
17:00
Rudolph's bakery: De bakfiets
17:30
Favourites by
18:00
Jamie: Keep cooking and carry on
18:30
Nadiya's Family Favourites
19:05
Mijn Keuken Mijn Restaurant
20:05
Restaurant start-up
21:00
My restaurant In India
21:35
My restaurant In India
22:05
Karena and Kasey's Foreign Flavours
22:35
Il dolce far niente
23:05
Rudolph's bakery: De bakfiets
23:35
Jamie: Keep cooking and carry on
0:05
Mijn Keuken Mijn Restaurant
1:05
Restaurant start-up
2:05
My restaurant In India
2:30
My restaurant In India
3:00
Karena and Kasey's Foreign Flavours
3:25
Il dolce far niente
3:50
Rudolph's bakery: De bakfiets
4:20
Rudolph's bakery
4:50
Jamie: Keep cooking and carry on
Geen programmering
Geen programmering
5:05
Tip
Death in paradise
6:00
New tricks
7:00
Agatha Christie's Marple
8:50
Midsomer murders
9:45
Midsomer murders
10:50
The coroner
11:50
The coroner
12:50
Tip
Father Brown
13:50
Death in paradise
15:00
New tricks
16:05
Agatha Christie's Marple
18:00
Midsomer murders
19:00
Midsomer murders
19:55
Call the midwife
21:00
Mapp and Lucia
22:05
Time
23:00
Agatha Christie's Marple
1:00
Silent witness
2:10
Catastrophe
2:35
Catastrophe
3:05
Catastrophe
3:35
Time
4:20
Call the midwife
Geen programmering
Geen programmering
9:00
Herfstbeelden
9:58
Radio 2 op Eén
12:00
Herfstbeelden
12:20
Dagelijkse kost
12:35
Blokken
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Iedereen beroemd
13:55
Thuis
14:20
Extra time
15:25
Clips
15:35
De Toots-sessies
15:50
Cold feet
16:40
Yorkshire airport
17:00
Witse
18:00
Het journaal update
18:10
Weer
18:15
Dagelijkse kost
18:30
Blokken
19:00
Het journaal
19:40
Iedereen beroemd
20:05
Weer
20:10
Thuis
20:35
Durf te vragen
21:20
Loslopend wild
21:50
Het journaal laat
22:15
Weer
22:20
Zie mij graag
22:52
Keno
22:53
Euromillions
22:55
Thuis
23:20
Dagelijkse kost
23:35
Iedereen beroemd
0:00
Journaallus
Geen programmering
9:00
Herfstbeelden
10:00
Ketnet junior
19:05
Het Scheldepeloton
20:00
Terzake
20:35
De afspraak
21:20
Kinderen van de migratie
22:15
De ideale wereld
22:55
A war on trial: justice for ex-Yugoslavia
23:45
Canvaslus
Geen programmering
5:30
Olympische Spelen
6:30
Tennis: Roland Garros hoogtepunten
7:30
Schansspringen: Zomer grand prix
8:30
WK wielrennen
10:30
Super League triatlon
11:30
Tennis: Roland Garros hoogtepunten
12:30
The minute
12:35
Handboogschieten
12:40
WK wielrennen
13:20
Wielrennen: Ronde van Sicilië
15:00
Wielrennen: Ronde van Kroatië
17:00
Paardensport: WK
18:00
Triatlon
19:00
Cycling show
19:30
Eurosport nieuws
19:35
Wielrennen: Ronde van Sicilië
20:15
Wielrennen: Ronde van Kroatië
21:00
One Make Racing
21:30
Snooker: English Open
22:55
Eurosport nieuws
23:00
Cycling show
23:30
Wielrennen: Ronde van Sicilië
0:30
Wielrennen: Ronde van Kroatië
1:30
Tennis: US Open
3:00
Wielrennen: Ronde van Kroatië
4:00
Wielrennen: Ronde van Sicilië
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Breakfast
10:15
Morning Live
11:00
Defenders UK
11:45
Close Calls: On Camera
12:15
Homes under the hammer
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News
14:45
Doctors
15:15
Unbeatable
16:00
Escape to the country
16:45
Garden Rescue
17:30
Antiques Road Trip
18:15
Pointless
19:00
BBC News
20:00
The One Show
20:30
EastEnders
20:50
Holby City
21:30
My Family
22:00
Silent witness
23:00
BBC News
23:35
Back to Life
0:05
Back to Life
0:35
A Question of Sport
1:05
Ambulance UK
2:10
BBC News
Geen programmering
7:20
Bargain Hunt
8:05
Antiques Road Trip
8:50
Sign Zone: Shop Well for Less
9:50
Lifeline
10:00
BBC News
11:00
BBC News
13:15
Politics Live
14:00
Head Hunters
14:45
Eggheads
15:15
The Big Painting Challenge
16:15
An Island Parish: Anguilla
16:45
Curiosity
17:30
Glorious Gardens from Above
18:15
Flog It!
19:00
Richard Osman's House of Games
19:30
Strictly Come Dancing - It Takes Two
20:00
Take a Hike
20:30
Iolo: The Last Wilderness of Wales
21:00
Saving Lives at Sea
22:00
A House Through Time
23:00
Mortimer & Whitehouse: Gone Fishing
23:30
Newsnight
0:15
NFL This Week
1:05
Sign Zone: Our Lives
1:35
Sign Zone: Ambulance UK
2:35
Sign Zone: A Killing in Tiger Bay
3:35
This is BBC Two
3:05
Ordinary lies
4:00
Tip
Unforgotten
4:50
Bargain Hunt
5:35
Fawlty Towers
6:00
The Great Pottery Throw Down
6:50
Last of the Summer Wine
7:20
Doctor Who
8:10
Mary Berry Cooks
8:40
EastEnders
9:00
Impossible
9:45
The Great Pottery Throw Down
10:40
The great British sewing bee
11:30
Doctor Who
12:20
Last of the Summer Wine
12:50
Fawlty Towers
13:25
The Great Pottery Throw Down
14:20
Mary Berry Cooks
14:45
EastEnders
15:10
Impossible
15:55
The great British sewing bee
16:45
Last of the Summer Wine
17:15
Fawlty Towers
17:50
Mary Berry Cooks
18:15
EastEnders
18:40
Impossible
19:25
Bargain Hunt
20:10
Mary Berry Cooks
20:35
EastEnders
21:00
Amazing hotels: Life beyond the lobby
21:50
Traces
22:35
Silent witness
0:20
Last of the Summer Wine
Geen programmering
Geen programmering
5:30
Morgenmagazin
9:00
Tagesschau
9:05
Live nach Neun
9:55
Verrückt nach Meer
10:45
Meister des alltags
11:15
Gefragt - Gejagt
12:00
Tagesschau
12:15
Buffet
13:00
Mittagsmagazin
14:00
Tagesschau
14:10
Rote Rosen
15:00
Tagesschau
15:10
Sturm der Liebe
16:00
Tagesschau
16:10
Verrückt nach Meer
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Gefragt - Gejagt
18:50
WaPo Bodensee
19:45
Wissen vor acht - Natur
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Die Kanzlei
21:00
In aller Freundschaft
21:45
Fakt
22:15
Tagesthemen
22:50
Nachtcafé
0:20
Nachtmagazin
0:40
Die Kanzlei
1:25
In aller Freundschaft
2:10
Tagesschau
2:15
Nachtcafé
3:45
Erlebnis Erde: Expedition Neuguinea
4:30
Brisant
4:55
Tagesschau
5:00
Fakt
Geen programmering
Geen programmering
6:20
Lokalzeit aus Bonn
6:50
Lokalzeit aus Duisburg
7:20
Alors grammaire
7:25
Alors grammaire
7:35
Alors grammaire
7:40
Alors grammaire
7:50
Alors grammaire
8:00
Alors grammaire
8:10
Der kleine Philosoph Knietzsche
8:15
Der kleine Philosoph Knietzsche
8:25
Hart aber fair
9:40
Aktuelle Stunde
10:25
Lokalzeit
10:55
Planet Wissen
11:55
Leopard, Seebär & Co.
12:45
WDR aktuell
13:05
Giraffe, Erdmännchen & Co.
13:55
Zoobabies
14:20
Erlebnisreisen
14:30
In aller Freundschaft
15:15
In aller Freundschaft
16:00
WDR aktuell
16:15
Hier und heute
18:00
Aktuell/Lokalzeit
18:15
Servicezeit
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit
20:00
Tagesschau
20:15
Tatort
21:45
WDR aktuell
22:15
Tatort
23:40
Tatort
1:05
Henker & Richter
1:50
Erlebnisreisen
2:00
Lokalzeit aus Köln
2:30
Lokalzeit aus Aachen
3:00
Lokalzeit aus Düsseldorf
3:25
Lokalzeit Bergisches Land
3:55
Lokalzeit Ruhr
4:25
Lokalzeit aus Dortmund
4:55
Lokalzeit Münsterland
5:25
Lokalzeit OWL
5:50
Lokalzeit Südwestfalen
Geen programmering
6:00
Sesamstraße
6:20
Mare TV
6:35
Markt
7:25
Juist ... mit Judith Rakers
8:10
Sturm der Liebe
9:00
Nordmagazin
9:30
Hamburg Journal
10:00
Schleswig-Holstein Magazin
10:30
buten un binnen
11:00
Hallo Niedersachsen
11:30
Die Nordreportage
12:00
Brisant
12:25
In aller Freundschaft
13:10
In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte
14:00
NDR Info
14:15
Wer weiss denn sowas?
15:00
Die Nordstory
16:00
NDR Info
16:10
Mein Nachmittag
17:00
NDR Info
17:10
Leopard, Seebär & Co.
18:00
Ländermagazine
18:15
Die Nordreportage
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Visite
21:15
Panorama 3
21:45
NDR Info
22:00
Tatort
23:30
Weltbilder
0:00
Sea-Watch 3
1:50
Tatort
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
Geen programmering
6:00
Guten Morgen Deutschland
6:00
Guten Morgen Deutschland
7:00
Teleshopping Österreich
8:30
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
9:00
Unter uns
9:30
Alles was zählt
10:00
Undercover Boss
11:00
Undercover Boss
12:00
Punkt 12
15:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
16:45
RTL Aktuell
17:00
Explosiv Stories
17:30
Unter uns
18:00
Exclusiv spezial
18:45
RTL Aktuell
19:03
RTL Aktuell - Das Wetter
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15
stern TV Spezial
22:15
RTL Direkt
22:35
stern TV Spezial
0:10
RTL Nachtjournal
0:37
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:40
CSI: Miami
1:35
CSI: Miami
2:20
Tip
Crime scene investigation
3:05
Crime scene investigation
3:55
Tip
Crime scene investigation
4:40
Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf
5:00
Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf
5:15
Anwälte der Toten - Rechtsmediziner decken auf
Geen programmering
5:30
Sat.1-Frühstücksfernsehen
10:00
Die Familienhelfer
10:30
Die Familienhelfer
11:00
Die Familienhelfer
11:30
Die Gemeinschaftspraxis
12:00
Die Gemeinschaftspraxis
12:30
Die Gemeinschaftspraxis
13:00
Auf Streife - Berlin
14:00
Auf Streife
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Klinik am Südring
17:00
Lenßen übernimmt
17:30
K11 - Die neuen Fälle
18:00
Buchstaben Battle
19:00
Let the music play - Das Hit Quiz
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
Lebensretter hautnah - Wenn jede Sekunde zählt
22:20
Akte
23:20
Spiegel TV - Reportage
0:20
Focus TV - Reportage
1:25
24/7 - Notaufnahme Berlin
2:55
So gesehen
3:00
Auf Streife - Die Spezialisten
3:45
Auf Streife
3:55
Auf Streife
4:40
Auf Streife
Geen programmering
Geen programmering
6:00
Scooby-Doo en Raad de Clou
6:25
New Looney Tunes
6:30
New Looney Tunes
6:40
New Looney Tunes
6:45
New Looney Tunes
6:55
De wonderlijke wereld van Gumball
7:05
De wonderlijke wereld van Gumball
7:20
The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe
7:30
Taffy
7:35
Taffy
7:40
Taffy
7:55
The Tom & Jerry Show
8:05
The Tom & Jerry Show
8:20
Total Dramarama
8:30
Total Dramarama
8:50
Wat beren leren
9:00
Wat beren leren
9:15
The Tom & Jerry Show
9:20
The Tom & Jerry Show
9:30
The Tom & Jerry Show
9:45
Taffy
9:50
Taffy
9:55
Taffy
10:10
New Looney Tunes
10:15
New Looney Tunes
10:20
New Looney Tunes
10:25
New Looney Tunes
10:30
New Looney Tunes
10:45
Teen Titans Go!
10:55
Teen Titans Go!
11:00
Teen Titans Go!
11:15
Teen Titans Go!
11:30
DC Super Hero Girls
11:40
DC Super Hero Girls
11:55
Craig van de Kreek
12:05
Craig van de Kreek
12:25
De wonderlijke wereld van Gumball
12:35
De wonderlijke wereld van Gumball
12:50
De wonderlijke wereld van Gumball
13:05
De wonderlijke wereld van Gumball
13:15
De wonderlijke wereld van Gumball
13:30
Appel en Uitje
13:40
Appel en Uitje
14:00
Appel en Uitje
14:10
Appel en Uitje
14:25
Teen Titans Go!
14:35
Teen Titans Go!
14:55
Teen Titans Go!
15:05
Teen Titans Go!
15:25
Total Dramarama
15:35
Total Dramarama
15:50
De wonderlijke wereld van Gumball
16:00
De wonderlijke wereld van Gumball
16:15
De wonderlijke wereld van Gumball
16:25
De wonderlijke wereld van Gumball
16:45
Craig van de Kreek
16:55
Craig van de Kreek
17:10
DC Super Hero Girls
17:20
DC Super Hero Girls
17:35
Teen Titans Go!
17:45
Teen Titans Go!
18:00
Teen Titans Go!
18:05
Teen Titans Go!
18:25
Teen Titans Go!
18:40
De wonderlijke wereld van Gumball
18:50
De wonderlijke wereld van Gumball
19:00
De wonderlijke wereld van Gumball
19:10
De wonderlijke wereld van Gumball
19:30
Steven Universe: Toekomst
19:40
Steven Universe: Toekomst
19:55
Mighty Magiswords - 3 Minute Shorts
20:05
Mighty Magiswords - 3 Minute Shorts
20:20
Tijd voor avontuur
20:35
Tijd voor avontuur
20:50
Tijd voor avontuur
21:10
De wonderlijke wereld van Gumball
21:20
De wonderlijke wereld van Gumball
21:35
De wonderlijke wereld van Gumball
21:45
De wonderlijke wereld van Gumball
21:55
De wonderlijke wereld van Gumball
22:15
LEGO Ninjago
22:45
De wonderlijke wereld van Gumball
22:55
De wonderlijke wereld van Gumball
23:05
De wonderlijke wereld van Gumball
23:25
De wonderlijke wereld van Gumball
23:35
De wonderlijke wereld van Gumball
23:50
De wonderlijke wereld van Gumball
0:00
De wonderlijke wereld van Gumball
0:10
De wonderlijke wereld van Gumball
0:25
Power Players
0:35
Power Players
0:45
Power Players
0:55
Power Players
1:05
Power Players
1:15
Power Players
1:25
Angelo Rules
1:35
Angelo Rules
1:50
Angelo Rules
2:00
Angelo Rules
2:10
Angelo Rules
2:20
Angelo Rules
2:30
Angelo Rules
2:40
Angelo Rules
2:50
LEGO Ninjago
3:15
De wonderlijke wereld van Gumball
3:25
De wonderlijke wereld van Gumball
3:35
De wonderlijke wereld van Gumball
3:45
De wonderlijke wereld van Gumball
3:55
De wonderlijke wereld van Gumball
4:05
De wonderlijke wereld van Gumball
4:20
De wonderlijke wereld van Gumball
4:30
De wonderlijke wereld van Gumball
4:40
De wonderlijke wereld van Gumball
4:50
De wonderlijke wereld van Gumball
5:00
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:25
De wonderlijke wereld van Gumball
5:35
De wonderlijke wereld van Gumball
5:45
De wonderlijke wereld van Gumball
Geen programmering
6:00
Prairie Dog Manor
6:26
Hostile Planet: Africa
7:15
Wild Congo
8:08
Wild Congo
9:00
Desert Lands of the Middle East
9:52
Hostile Planet: Africa
10:42
Hostile planet
11:37
Hostile planet
12:32
Hostile planet
13:27
Hostile planet
14:22
Hostile planet
15:17
Hostile planet
16:12
Hostile planet
17:07
Animal fight club
17:59
Hostile planet
18:54
Hostile planet
19:49
Hostile planet
20:44
Hostile planet
21:40
Hostile planet
22:35
Dr. K's exotic animal ER
23:25
Animal fight club
0:17
Hostile planet
1:12
Wild Congo
2:02
Desert Lands of the Middle East
2:49
Hostile Planet: Africa
3:33
Hostile planet
4:23
Wild Congo
5:10
Prairie Dog Manor
5:34
Prairie Dog Manor
5:58
Dog impossible: New leash
Geen programmering
6:00
American pickers
6:55
Vintage Tech Hunters
7:25
Curse of the Lost Amazon Gold
8:20
Forged in Fire
9:15
Lost gold of World War II
10:10
Ronnie O'Sullivan's American Hustle
11:05
Arctic: Alone
12:00
Ancient Aliens
12:55
Lost gold of World War II
13:45
American pickers
14:35
Pawn stars
15:05
Vintage Tech Hunters
15:30
Forged in Fire
16:30
Pawn stars
17:00
American pickers
17:50
American pickers
18:40
Curse of the Lost Amazon Gold
19:35
American pickers
20:30
The Curse of Skinwalker Ranch
21:25
Book of Secrets with Lance Reddick
22:20
American pickers
23:15
Pawn stars
23:45
Vintage Tech Hunters
0:15
American pickers
1:10
The Curse of Skinwalker Ranch
2:00
Book of Secrets with Lance Reddick
2:50
Mijn History Moment
3:00
Forged in Fire
3:40
Arctic: Alone
4:25
American pickers
5:10
Ancient Aliens
Geen programmering
6:00
How it's made
6:26
How it's made
6:50
How it's made
7:14
How it's made
7:38
How it's made
8:02
Contact
8:50
Contact
9:38
Contact
10:26
You have been warned again
11:14
You have been warned again
12:02
How do they do it?
12:26
How do they do it?
12:50
How do they do it?
13:14
How do they do it?
13:38
How do they do it?
14:02
How do they do it?
14:26
Secrets of the underground
15:14
Secrets of the underground
16:02
Alien encounters
16:50
Alien encounters
17:40
Alien encounters
18:30
How it's made
18:55
How it's made
19:20
How it's made
19:45
How it's made
20:10
How it's made
20:35
How it's made
21:00
Codes and conspiracies
21:50
Codes and conspiracies
22:40
Blowing up history
23:30
Blowing up history
0:20
Alien encounters
1:10
Alien encounters
2:00
Alien encounters
2:48
Blowing up history
3:36
Blowing up history
4:24
How it's made
4:48
How it's made
5:12
How it's made
5:36
How it's made
Geen programmering
6:01
A Family at War
7:00
Ballykissangel
8:02
The Saint
9:01
Spoorwegen TV
9:30
De Musicalliefde van Joop van den Ende
10:00
Tommy teleshopping
11:03
A Family at War
12:00
Tommy teleshopping
13:30
Een cijfer voor je leven
13:50
Tommy teleshopping
14:20
Portret van een passie
15:02
Tommy teleshopping
15:32
Ons Tuintje
16:01
De Wrekers
17:00
Adventures of Sherlock Holmes
18:01
Blackadder the Third
18:46
Brigitte Kaandorp - Badwater
20:31
Home Sweet Home
21:11
Ballykissangel
22:05
De Wrekers
23:01
Free Bird op Reis
0:00
The Saint
1:00
Spoorwegen TV
1:30
De Musicalliefde van Joop van den Ende
2:04
Ons Tuintje
2:34
Tip
Sissi - Schicksalsjahre einer Kaiserin
4:30
De Laatste Ooggetuigen
4:57
Upstairs Downstairs
Geen programmering
6:00
Breaking Homicide
6:55
American Monster
7:50
American Monster
8:45
Animal cops Miami
9:40
Animal cops Miami
10:35
Grave secrets
11:30
Grave secrets
12:25
Before I Die
13:20
Before I Die
14:15
Betrayed
15:10
Betrayed
16:05
The Murder Tapes
17:00
The Murder Tapes
18:00
The shadows of death
19:00
The shadows of death
20:00
Where Murder Lies
21:00
Evil lives here
22:00
Web of lies
23:00
Kentucky Murder Mystery: The Trials of Anthony Gray
1:00
Evil lives here
2:00
Web of lies
2:50
The shadows of death
3:40
Before I Die
4:30
Before I Die
5:15
Breaking Homicide
Geen programmering
6:00
Tip
Nederland van boven
6:35
Fonko
7:00
The ballroom
7:35
Back to NSJ
8:35
Foto Eddy - Negatieven van mijn vader
9:55
Tip
Panorama Pijbes
10:30
Tip
Last days
11:20
Ressaca - Vertige de la Chute
12:50
Encore
13:45
2 meter sessies
14:15
A reggae session
15:15
Podium Witteman
16:15
Weggewist
17:40
Talkin' blues - Zoektocht naar de nalatenschap van Harry "Cuby" Muskee
18:55
Musea op NPO 2 extra
19:05
Cello Biënnale 2020 - Yassir Bousselam & Amsterdams Andalusisch Orkest
20:05
Makers van morgen
20:30
Spoken word sessies
20:35
Lady you shot me - Life and death of Sam Cooke
22:10
Over grenzen - 40 jaar Nits
22:30
The Nits live op Roskilde 1991
0:00
Anne van Damme - Liedjes uit Weeslive
0:10
Tip
Last days
0:55
Ressaca - Vertige de la Chute
2:25
Encore
3:15
2 meter sessies
3:40
A reggae session
4:40
The Feminister
Geen programmering
5:00
Musik in Zeiten von Krieg und Revolution
6:00
Bengalen - Die Musiker von Kalimpong
6:55
ARTE Journal junior
7:00
360° - Geo Reportage
7:55
Die Welt der Düfte
8:40
Stadt Land Kunst Spezial
9:30
Xenius
10:00
Das U-Boot
10:50
Das U-Boot
11:45
Neben-, gegen-, miteinander: Deutsch-französische Geschichten
12:15
Re:
12:50
Arte-Journal
13:00
Stadt Land Kunst Spezial
13:50
Tip
Farewell, My Lovely
16:00
28 Tage unter dem Mittelmeer - Station Bathyale
16:55
Deep Ocean: Lights in the Abyss
17:50
Wildes Neuseeland
18:30
Unterwegs auf dem Nordseeküstenradweg
19:20
Arte-Journal
19:40
Re: Das Ende des ewigen Eises? - Gletscherschmelze in den Alpen
20:15
Die Kaviar-Connection: Die Macht des Geldes
21:10
Die Kaviar-Connection: Die Bestechungsmaschine
22:05
Algerien: Ein Land erwacht
23:00
Algerien, Spielball der Mächte
23:55
360° - Geo Reportage
0:30
Die Rückkehr der Biber: Wilde Baumeister
1:15
Bob Dylans Amerika
1:45
Bob Dylans Amerika
2:10
Bob Dylans Amerika
2:40
Bob Dylans Amerika
3:10
Bob Dylans Amerika
3:35
28 Minuten
4:22
Pause
Geen programmering
Geen programmering
5:05
Weerbericht
5:50
Dag TV
6:00
Edwin op Noord
10:00
Babette op Noord
13:00
Karel op Noord
16:00
Oetse op Noord
18:00
Noord vandaag
18:22
Weerbericht
18:30
Noord vandaag
18:52
Weerbericht
19:00
Noord vandaag
19:22
Weerbericht
19:30
Noord vandaag
19:52
Weerbericht
20:00
Noord vandaag
20:22
Weerbericht
20:30
Noord vandaag
20:52
Weerbericht
21:00
Noord vandaag
21:22
Weerbericht
21:30
Noord vandaag
21:52
Weerbericht
22:00
Noord vandaag
22:22
Weerbericht
22:30
Noord vandaag
22:52
Weerbericht
23:00
Noord vandaag
23:22
Weerbericht
23:30
Noord vandaag
23:52
Weerbericht
0:00
Noord vandaag
0:22
Weerbericht
0:30
Noord vandaag
0:52
Weerbericht
1:00
Noord vandaag
1:20
Weerbericht
1:25
Noord vandaag
1:45
Weerbericht
1:50
Noord vandaag
2:10
Weerbericht
2:15
Noord vandaag
2:35
Weerbericht
2:40
Noord vandaag
3:00
Weerbericht
3:05
Noord vandaag
3:25
Weerbericht
3:30
Noord vandaag
3:50
Weerbericht
3:55
Noord vandaag
4:15
Weerbericht
4:20
Noord vandaag
4:40
Weerbericht
4:45
Noord vandaag
Geen programmering
Geen programmering
5:00
Fryslân Hjoed
5:10
It Waar
5:15
Fan binnenút
5:30
Fryslân Hjoed
5:40
It Waar
5:45
Fan binnenút
6:00
TsjilTV
9:00
Juster
13:00
Goeiemiddei op TV
16:00
Underweis op TV
17:00
Fryslân Hjoed
17:10
It Waar
17:15
Hea!
17:30
Fryslân Hjoed
17:40
It Waar
17:45
Hea!
18:00
Fryslân Hjoed
18:10
It Waar
18:15
Hea!
18:30
Fryslân Hjoed
18:40
It Waar
18:45
Hea!
19:00
Fryslân Hjoed
19:10
It Waar
19:15
Hea!
19:30
Fryslân Hjoed
19:40
It Waar
19:45
Hea!
20:00
Fryslân Hjoed
20:10
It Waar
20:15
Hea!
20:30
Fryslân Hjoed
20:40
It Waar
20:45
Hea!
21:00
Fryslân Hjoed
21:10
It Waar
21:15
Hea!
21:30
Fryslân Hjoed
21:40
It Waar
21:45
Hea!
22:00
Fryslân Hjoed
22:10
It Waar
22:15
Hea!
22:30
Fryslân Hjoed
22:40
It Waar
22:45
Hea!
23:00
Fryslân Hjoed
23:10
It Waar
23:15
Hea!
23:30
Fryslân Hjoed
23:40
It Waar
23:45
Hea!
0:00
Fryslân Hjoed
0:10
It Waar
0:15
Hea!
0:30
Fryslân Hjoed
0:40
It Waar
0:45
Hea!
1:00
Fryslân Hjoed
1:10
It Waar
1:15
Hea!
1:30
Fryslân Hjoed
1:40
It Waar
1:45
Hea!
2:00
Fryslân Hjoed
2:10
It Waar
2:15
Hea!
2:30
Fryslân Hjoed
2:40
It Waar
2:45
Hea!
3:00
Fryslân Hjoed
3:10
It Waar
3:15
Hea!
3:30
Fryslân Hjoed
3:40
It Waar
3:45
Hea!
4:00
Fryslân Hjoed
4:10
It Waar
4:15
Hea!
4:30
Fryslân Hjoed
4:40
It Waar
4:45
Hea!
Geen programmering
Geen programmering
5:02
NaEmmeren
5:13
De Drentse Zakenlunch
5:24
Drenthe nu
5:37
NaEmmeren
5:48
De Drentse Zakenlunch
6:00
De Dag van Drenthe: Radio kiek'n
17:00
Drenthe nu
17:17
Strunen met vrijwilligers
17:32
Drenthe nu
17:45
Strunen met vrijwilligers
18:00
NOS Journaal en Regio
18:25
Drenthe nu
18:41
Strunen met vrijwilligers
18:52
Djammen - de mix
19:00
Drenthe nu
19:17
Strunen met vrijwilligers
19:32
Drenthe nu
19:45
Strunen met vrijwilligers
20:00
Drenthe nu
20:17
Strunen met vrijwilligers
20:32
Drenthe nu
20:45
Strunen met vrijwilligers
21:00
Drenthe nu
21:17
Strunen met vrijwilligers
21:32
Drenthe nu
21:45
Strunen met vrijwilligers
22:00
Drenthe nu
22:17
Strunen met vrijwilligers
22:32
Drenthe nu
22:45
Strunen met vrijwilligers
23:00
Drenthe nu
23:17
Strunen met vrijwilligers
23:32
Drenthe nu
23:45
Strunen met vrijwilligers
0:00
Drenthe nu
0:13
Strunen met vrijwilligers
0:24
Drenthe nu
0:37
Strunen met vrijwilligers
0:48
Drenthe nu
1:01
Strunen met vrijwilligers
1:12
Drenthe nu
1:25
Strunen met vrijwilligers
1:36
Drenthe nu
1:49
Strunen met vrijwilligers
2:00
Drenthe nu
2:13
Strunen met vrijwilligers
2:24
Drenthe nu
2:37
Strunen met vrijwilligers
2:48
Drenthe nu
3:01
Strunen met vrijwilligers
3:12
Drenthe nu
3:25
Strunen met vrijwilligers
3:36
Drenthe nu
3:49
Strunen met vrijwilligers
4:00
Drenthe nu
4:13
Strunen met vrijwilligers
4:24
Drenthe nu
4:37
Strunen met vrijwilligers
4:48
Drenthe nu
Geen programmering
3:30
De Oosttribune
4:00
Bij Oost | Vandaag
4:30
De Oosttribune
5:00
Bij Oost | Vandaag
5:30
De Oosttribune
6:00
Bij Oost | Vandaag
6:30
De Oosttribune
7:00
Bij Oost | Vandaag
7:30
De Oosttribune
8:00
Bij Oost | Vandaag
8:30
De Oosttribune
9:00
Goeiemorgen Overijssel live
12:00
De Bijrijder
13:00
Bij Oost | Vandaag
13:07
De Bijrijder
14:00
Bij Oost | Vandaag
14:07
Goeiemiddag Overijssel Live
15:00
Bij Oost | Vandaag
15:07
Goeiemiddag Overijssel Live
16:00
Bij Oost | Vandaag
16:07
Goeiemiddag Overijssel Live
17:00
Bij Oost | Vandaag
17:30
Roots
18:00
Bij Oost | Vandaag
18:30
Roots
19:00
Bij Oost | Vandaag
19:30
Roots
20:00
Bij Oost | Vandaag
20:30
Roots
21:00
Bij Oost | Vandaag
21:30
Roots
22:00
Bij Oost | Vandaag
22:30
Roots
23:00
Bij Oost | Vandaag
23:30
Roots
Geen programmering
0:00
Gisteren gemist?
6:00
Dag TV
9:00
Gisteren gemist?
12:00
Dag TV
16:45
RegioNed
17:00
GLD Nieuws
17:20
GLD Doc
17:45
RegioNed
18:00
GLD Nieuws
18:20
GLD Doc
18:45
RegioNed
19:00
GLD Nieuws
19:20
GLD Doc
19:45
RegioNed
20:00
GLD Nieuws
20:20
GLD Doc
20:45
RegioNed
21:00
GLD Nieuws
21:20
GLD Doc
21:45
RegioNed
22:00
GLD Nieuws
22:20
GLD Doc
22:45
RegioNed
23:00
GLD Nieuws
23:20
GLD Doc
23:45
RegioNed
Geen programmering
Geen programmering
5:00
Dit is Flevoland nieuws
5:12
Weer
5:15
Dit is Flevoland nieuws
5:27
Weer
5:30
Dit is Flevoland nieuws
5:42
Weer
5:45
Dit is Flevoland nieuws
5:57
Weer
6:00
Dit is Flevoland met Joline en Leo
10:00
Dit is Flevoland met Marco en Aernout
14:00
Dit is Flevoland met Odeke en Jeroen
17:00
Dit is Flevoland nieuws
17:12
Weer
17:17
RegioNed
17:30
Dit is Flevoland nieuws
17:42
Weer
17:47
RegioNed
18:00
NOS Journaal
18:15
NOS Journaal regio
18:25
Weer
18:30
Dit is Flevoland nieuws
18:42
Weer
18:47
RegioNed
19:00
Dit is Flevoland nieuws
19:12
Weer
19:17
RegioNed
19:30
Dit is Flevoland nieuws
19:42
Weer
19:47
RegioNed
20:00
Dit is Flevoland nieuws
20:12
Weer
20:17
RegioNed
20:30
Dit is Flevoland nieuws
20:42
Weer
20:47
RegioNed
21:00
Dit is Flevoland nieuws
21:12
Weer
21:17
RegioNed
21:30
Dit is Flevoland nieuws
21:42
Weer
21:47
RegioNed
22:00
Dit is Flevoland nieuws
22:12
Weer
22:17
RegioNed
22:30
Dit is Flevoland nieuws
22:42
Weer
22:47
RegioNed
23:00
Dit is Flevoland nieuws
23:12
Weer
23:17
RegioNed
23:30
Dit is Flevoland nieuws
23:42
Weer
23:47
RegioNed
0:00
Dit is Flevoland nieuws
0:12
Weer
0:15
Dit is Flevoland nieuws
0:27
Weer
0:30
Dit is Flevoland nieuws
0:42
Weer
0:45
Dit is Flevoland nieuws
0:57
Weer
1:00
Dit is Flevoland nieuws
1:12
Weer
1:15
Dit is Flevoland nieuws
1:27
Weer
1:30
Dit is Flevoland nieuws
1:42
Weer
1:45
Dit is Flevoland nieuws
1:57
Weer
2:00
Dit is Flevoland nieuws
2:12
Weer
2:15
Dit is Flevoland nieuws
2:27
Weer
2:30
Dit is Flevoland nieuws
2:42
Weer
2:45
Dit is Flevoland nieuws
2:57
Weer
3:00
Dit is Flevoland nieuws
3:12
Weer
3:15
Dit is Flevoland nieuws
3:27
Weer
3:30
Dit is Flevoland nieuws
3:42
Weer
3:45
Dit is Flevoland nieuws
3:57
Weer
4:00
Dit is Flevoland nieuws
4:12
Weer
4:15
Dit is Flevoland nieuws
4:27
Weer
4:30
Dit is Flevoland nieuws
4:42
Weer
4:45
Dit is Flevoland nieuws
4:57
Weer
Geen programmering
3:25
Natuurlijk Noord-Holland
3:45
Universiteit van Nederland
4:00
Wij zijn NH
4:12
NH sport
4:25
Natuurlijk Noord-Holland
4:45
Universiteit van Nederland
5:00
Wij zijn NH
5:12
NH sport
5:25
Natuurlijk Noord-Holland
5:45
Universiteit van Nederland
6:00
De Ontbijttafel
7:00
De Ontbijttafel
8:00
De Ontbijttafel
9:00
Wij zijn NH
9:13
NH sport
9:26
Iconen
9:37
Universiteit van Nederland
10:00
Wij zijn NH
10:13
NH sport
10:26
Iconen
10:37
Universiteit van Nederland
11:00
Wij zijn NH
11:13
NH sport
11:26
Iconen
11:37
Universiteit van Nederland
12:00
Wij zijn NH
12:13
NH sport
12:26
Iconen
12:37
Universiteit van Nederland
13:00
Wij zijn NH
13:13
NH sport
13:26
Iconen
13:37
Universiteit van Nederland
14:00
Wij zijn NH
14:13
NH sport
14:26
Iconen
14:37
Universiteit van Nederland
15:00
Spitstijd
16:00
Spitstijd
17:00
Wij zijn NH
17:16
Pak an Doen
17:28
Culture club
17:43
Iconen
17:51
NH Airtime
18:00
Wij zijn NH
18:16
Pak an Doen
18:28
Culture club
18:43
Iconen
18:51
NH Airtime
19:00
Wij zijn NH
19:16
Pak an Doen
19:32
NOS Journaal regio
19:39
Culture club
19:51
NH Airtime
20:00
Wij zijn NH
20:16
Pak an Doen
20:32
NOS Journaal regio
20:39
Culture club
20:51
NH Airtime
21:00
Wij zijn NH
21:16
Pak an Doen
21:32
NOS Journaal regio
21:39
Culture club
21:51
NH Airtime
22:00
Wij zijn NH
22:16
Pak an Doen
22:32
NOS Journaal regio
22:39
Culture club
22:51
NH Airtime
23:00
Wij zijn NH
23:16
Pak an Doen
23:32
NOS Journaal regio
23:39
Culture club
23:51
NH Airtime
Geen programmering
Geen programmering
5:00
UNieuws
5:15
De Utrechtse Schatkamer on tour
5:30
Mijn Mooiste Plek
5:45
RegioNed
5:55
Tekst-TV
6:00
UNieuws
6:15
De Utrechtse Schatkamer on tour
6:30
Mijn Mooiste Plek
6:45
RegioNed
6:55
Tekst-TV
7:00
UNieuws
7:15
De Utrechtse Schatkamer on tour
7:30
Mijn Mooiste Plek
7:45
RegioNed
7:55
Tekst-TV
8:00
Utrecht Beweegt: BlijF Fit
8:15
UNieuws
8:30
De Utrechtse Schatkamer on tour
8:45
RegioNed
8:55
Tekst-TV
9:00
Utrecht Beweegt: BlijF Fit
9:15
UNieuws
9:30
De Utrechtse Schatkamer on tour
9:45
RegioNed
9:55
Tekst-TV
10:00
Utrecht Beweegt: BlijF Fit
10:15
UNieuws
10:30
De Utrechtse Schatkamer on tour
10:45
RegioNed
10:55
Tekst-TV
11:00
UNieuws
11:15
De Utrechtse Schatkamer on tour
11:30
Mijn Mooiste Plek
11:45
RegioNed
11:55
Tekst-TV
12:00
Route C
12:15
DocU
12:40
Toevallig Groen
12:45
Mooi Utrecht
12:55
Tekst-TV
13:00
Route C
13:15
DocU
13:40
Toevallig Groen
13:45
Mooi Utrecht
13:55
Tekst-TV
14:00
Route C
14:15
DocU
14:40
Toevallig Groen
14:45
Mooi Utrecht
14:55
Tekst-TV
15:00
Route C
15:15
DocU
15:40
Toevallig Groen
15:45
Mooi Utrecht
15:55
Tekst-TV
16:00
Route C
16:15
DocU
16:40
Toevallig Groen
16:45
Mooi Utrecht
16:55
Tekst-TV
17:00
UNieuws
17:15
Mijn Mooiste Plek
17:30
UNieuws
17:55
Tekst-TV
18:00
NOS Journaal Regio live
18:25
UNieuws
18:40
RegioNed
18:55
Tekst-TV
19:00
UNieuws
19:15
NOS Journaal regio
19:25
Mijn Mooiste Plek
19:40
RegioNed
19:55
Tekst-TV
20:00
UNieuws
20:15
NOS Journaal regio
20:25
Mijn Mooiste Plek
20:40
RegioNed
20:55
Tekst-TV
21:00
UNieuws
21:15
NOS Journaal regio
21:25
Mijn Mooiste Plek
21:40
RegioNed
21:55
Tekst-TV
22:00
UNieuws
22:15
DocU
22:45
RegioNed
22:55
Tekst-TV
23:00
UNieuws
23:15
DocU
23:45
RegioNed
23:55
Tekst-TV
0:00
UNieuws
0:15
DocU
0:40
Mooi Utrecht
0:45
RegioNed
0:55
Tekst-TV
1:00
UNieuws
1:15
DocU
1:40
Mooi Utrecht
1:45
RegioNed
1:55
Tekst-TV
2:00
UNieuws
2:15
DocU
2:40
Mooi Utrecht