TV-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

RTL 4

RTL 5

SBS 6

RTL 7

NET 5

Veronica

Disney XD

RTL 8

RTL Z

Comedy Central

FOX

Discovery

National Geographic

TLC

Disney Channel

SBS 9

MTV

Nickelodeon

24 Kitchen

BBC First

VRT één

Ketnet

Canvas

Eurosport 1

BBC 1

BBC 2

BBC 4

BBC Entertainment

ARD

ZDF

WDR

NDR

RTL

Sat 1

Cartoon Network

Nat Geo Wild

History

Discovery Science

ONS

Discovery World

Investigation Discovery

NPO 2 Extra

ARTE

CNN

Euronews

BBC World

Al Jazeera Engels

RTV Noord

Omrop Fryslân

RTV Drenthe

RTV Oost

Omroep Gelderland

Omroep Flevoland

RTV Noord-Holland

RTV Utrecht

RTV West

RTV Rijnmond

Omroep Zeeland

Animal Planet

Omroep Brabant

L1 TV

AT 5

NPO 1 Extra

BVN

VT4

VTM

2BE

RTBF La 1

RTBF La 2

TV 5

3Sat.

PRO 7

TRT int.

Ziggo Sport Select

Ziggo Sport Voetbal

Ziggo Sport Golf

Ziggo Sport Racing

Extreme Sports Channel

Film1 Action

Film1 Family

MGM

OUTTV

Film1 Drama

Film 1 Premiere

RTL Lounge

Rtl crime

Comedy Family

Comedy Central Extra

CBS Reality

Fox Sports 1

MTV Brand new

Eurosport 2

VH1 Classic

Stingray Classica

Nick Jr.

Boomerang

Südwest Fernsehen

Rai Uno

NPO Nieuws

NPO Zapp-Xtra

Mezzo

TV E

Oranje TV

13:00
NOS Journaal
13:20
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
Pauw
15:00
NOS Journaal
15:20
Pauw
16:00
NOS Journaal
16:05
Politieke partijen
16:15
Zappsport WK voetbal (vrouwen)
16:30
M
17:30
Studio France
17:50
Tip
WK voetbal (vrouwen) 2019: Eerste helft Nederland - Canada
18:52
WK voetbal (vrouwen) 2019: Wedstrijdanal ...
19:00
WK voetbal (vrouwen) 2019: Tweede helft Nederland - Canada
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
The great British bake off
21:35
Tip
DWDD Summerschool
22:20
Tip
Islands of America
23:05
Pauw
0:10
NOS Journaal
0:35
Pauw
1:35
EenVandaag
2:10
NOS Journaal
2:25
NOS Journaal
Geen programmering
13:00
NOS Journaal
13:22
Socutera
13:25
Café Lazarus
13:55
De verwondering
14:30
MAX Maakt Mogelijk
14:45
Tip
De rijdende rechter
15:25
Opium op Oerol
16:00
NOS Journaal
16:10
Met hart en ziel
16:20
Jacobine
16:45
Mijn pelgrimspad
17:00
NOS Journaal
17:10
Tip
Mr Selfridge
18:00
NOS Journaal
18:20
EenVandaag
18:45
Kijk op de regio
18:55
Kook mee met MAX
19:15
Opium op Oerol
19:50
Groeten uit Holland
20:25
Tip
The hunters
22:00
Nieuwsuur
22:45
Nu te zien!
23:00
Close up: Home away from home
0:00
Opium op Oerol
0:30
De nachtzoen
0:45
Nieuwsuur
1:40
Nieuwsuur
13:00
Raad eens hoeveel ik van je hou
13:15
Kindertijd
13:40
Pingu in de stad
13:45
Bibbeltje Big
13:55
Sesamstraat
14:10
Nelli en Nora
14:20
Heuvellandziekenhuis
14:30
Ernest & Celestine
14:40
Leo & Tijg
14:55
The jungle book
15:10
Beste vrienden quiz
15:30
Zappsport WK voetbal (vrouwen)
15:40
Peperbollen
16:15
Freeks wilde wereld
16:25
Hip voor nop
16:55
Checkpoint
17:10
Zappsport WK voetbal (vrouwen)
17:25
Beste vrienden quiz
17:45
SpangaS
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
NOS Sport: Basketbal - WK 3x3
19:55
NOS Sport
20:20
Studio France
20:50
WK voetbal (vrouwen) 2019: Eerste helft Zweden - VS
21:52
WK voetbal (vrouwen) 2019: Wedstrijdanal ...
22:00
WK voetbal (vrouwen) 2019: Tweede helft Zweden - VS
23:00
Studio France
23:30
Sluipschutters
0:05
M
1:00
The Graham Norton show
1:55
M
2:55
M
3:50
M
4:41
Tekst-tv
12:15
McLeod's daughters
13:15
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
13:45
De bloemenstal
14:05
Verminkt
15:05
Dr. Phil
16:00
Obese
17:00
Een nieuw leven in de zon
18:00
Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:55
Weer
20:00
Goede tijden, slechte tijden
20:30
Van der Vorst ziet sterren
21:30
Beste kijkers
22:30
Zomer met Art
23:40
Nieuws
23:55
Weer
0:00
RTL Boulevard
0:55
Zomer met Art
2:05
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
13:00
Dieren op spreekuur
13:30
Huizenjacht
14:25
Huizen onder de hamer
15:25
De grote verhuizing
16:25
De noodcentrale
17:30
Wat eten we?
18:00
6 inside
19:00
Hart van Nederland
19:30
Utopia
20:30
De 25 meest opmerkelijke internetfilmpjes aller tijden
22:30
Hart van Nederland
22:55
Shownieuws
23:25
Piets weerbericht
23:30
De noodcentrale
0:30
Utopia
1:20
Astro tv
13:00
Idioten op de weg
13:30
Stop! Politie Nieuw-Zeeland
14:30
Stop! Politie
15:30
Pawn stars
16:00
Pawn stars
16:30
Married with children
17:00
Married with children
17:30
Flodder
18:00
Flodder
18:30
'Allo 'allo!
19:00
Idioten op de weg
19:30
Stop! Politie Nieuw-Zeeland
20:30
Tip
48 Hrs.
22:30
Tip
Another 48 hrs.
0:30
RTL Transportwereld
1:05
Teleshop 7: Glamcam
2:01
Teleshop 7: Glamcam
Geen programmering
11:25
Astro tv
13:25
Tommy teleshopping
14:00
Bondi rescue
14:30
House rules Australië
15:35
Het blok Australië
16:35
House rules Australië
17:35
Het blok Australië
18:35
Hawaii five-0
19:30
Tip
NCIS
20:30
Tip
Ella Enchanted
22:20
Tip
Ever After: A Cinderella Story
0:50
Major crimes
1:45
Astro tv
5:45
Hart van Nederland
Geen programmering
18:00
Veronica's funniest
18:15
Kevin can wait
18:40
Kevin can wait
19:05
Anger management
19:35
Anger management
20:05
The big bang theory
20:30
S.W.A.T.
21:25
Tip
Lethal weapon
22:25
Lethal weapon
23:20
De ambassade
0:25
Utopia
1:15
Astro tv
4:00
Pause
12:58
Ruimtekuikens in de ruimte
13:22
Mini Ninjas
13:33
Mini Ninjas
13:45
Pokémon XY
14:07
Pokémon XY
14:28
Pokémon XY
14:50
Mini Ninjas
15:02
Mini Ninjas
15:16
Furiki Wheels
15:40
Zip Zip
15:50
Zip Zip
16:05
Milo Murphy's Wet
16:26
Big Hero 6
16:50
Phineas and Ferb
17:00
Phineas and Ferb
17:13
Groen in de Grote Stad
17:37
Groen in de Grote Stad
4:00
Ruimtekuikens in de ruimte
4:22
Ruimtekuikens in de ruimte
4:44
Furiki Wheels
5:06
Furiki Wheels
5:28
The Gronks
5:50
The Gronks
13:00
Brandweerman Sam
13:10
Om nom
13:14
Transformers: Rescue Bots Academy
13:27
Dinotrux
13:51
Lalaloopsy
14:12
Enchantimals
14:23
Strawberry shortcake
14:46
Tashi
14:58
Mr. Bean
15:11
Blinky Bill
15:25
Zafari
15:48
Het regent gehaktballen
15:59
Miss Moon
16:13
De avonturen van K3
16:25
De avonturen van K3
16:40
Spirit - Samen vrij
17:05
Goede tijden, slechte tijden
17:35
The bold and the beautiful
18:05
The bold and the beautiful
18:35
Dr. Quinn, medicine woman
19:35
McLeod's daughters
20:30
Tip
Prime suspect: Tennison
21:30
Prime suspect: Tennison
22:30
House
23:25
Dr. Quinn, medicine woman
0:25
Teleshop 8: Mediashop
2:01
Teleshop 8: Mediashop
13:00
Beurs inside
13:15
Beurs inside
13:30
Beurs inside
13:45
Beurs inside
14:00
Z zoomt uit
14:15
Buitenlucht
14:45
RTL Z Weekly
15:00
RTL Z Nieuws
15:15
RTL Z Nieuws
15:30
RTL Z Nieuws
15:45
RTL Z Nieuws
16:00
RTL Z Nieuws
16:15
RTL Z Nieuws
16:30
MKB Ondernemerscafé
17:00
RTL Z Nieuws
17:15
RTL Z Nieuws
17:30
RTL Z Nieuws
17:45
RTL Z Beursspel
18:00
Pawn stars
18:30
Pawn stars
19:00
Pawn stars
19:30
American pickers
20:30
Z Doc: Spectaculaire bruggen
21:30
Z Doc: Spectaculaire bruggen
22:30
Z Doc: Het indrukwekkende Nauw van Calais
23:30
Mary queen of shops
0:55
Mary queen of shops
2:10
Nieuws
2:20
Nieuws
2:30
Nieuws
2:50
Nieuws
3:00
Nieuws
3:20
Nieuws
3:30
Nieuws
3:50
Nieuws
4:00
Nieuws
4:20
Nieuws
4:30
Nieuws
4:50
Nieuws
Geen programmering
12:59
How I met your mother
13:25
Friends
13:52
Friends
14:18
South Park
14:40
South Park
15:07
American dad!
15:33
American dad!
15:59
Family guy
16:27
Family guy
16:55
Modern family
17:23
Modern family
17:52
How I met your mother
18:20
How I met your mother
18:47
Friends
19:16
Friends
19:45
The Daily Show
20:11
Bob's burgers
20:38
Bob's burgers
21:05
Family guy
21:32
Friends
22:00
Friends
22:29
How I met your mother
22:56
Tip
How I met your mother
23:24
Modern family
23:53
Modern family
0:13
American dad!
0:39
American dad!
1:06
South Park
1:33
South Park
2:00
The Daily Show
2:27
The Daily Show
2:54
Most Ridiculous
3:15
Most Ridiculous
3:36
Takeshi's Castle Thailand
3:59
Takeshi's Castle Thailand
4:23
The Daily Show
4:51
Most Ridiculous
5:14
Most Ridiculous
5:36
Takeshi's Castle Thailand
12:55
Container wars
13:25
Sell it like Serhant
14:10
Sell it like Serhant
15:10
Superstore
15:40
Container wars
16:10
Raising Hope
16:35
Raising Hope
17:05
Will & Grace
17:30
Will & Grace
18:00
Will & Grace
18:25
Will & Grace
18:50
The Simpsons
19:15
The Simpsons
19:45
The Simpsons
20:05
Crime scene investigation
21:00
Crime scene investigation
22:00
Deep state
23:05
Deep state
0:05
The passage
1:00
Tip
The passage
1:55
The Flash
2:35
The Flash
3:15
The Flash
3:55
The Flash
4:30
The Flash
Geen programmering
13:00
Salvage dawgs
13:25
Gold rush
14:20
Expedition unknown
15:15
How do they do it?
15:40
How do they do it?
16:05
Building Alaska
17:00
FantomWorks
18:00
Garage gold
18:30
Salvage hunters
19:30
Baggage battles
20:00
Baggage battles
20:30
Wheeler dealers
21:30
Speed is the new black
22:30
Wheeler dealers
23:30
Fast n' loud
0:30
Alaska: The last frontier
1:20
Baggage battles
1:45
Wheeler dealers
2:40
Speed is the new black
3:35
Treehouse masters
4:30
Gold rush: Parker's trail
5:15
Outback truckers
12:40
Storage wars: Canada
13:12
Supercar megabuild
14:09
Supercar megabuild
15:07
Drain the oceans
16:06
Hot roads world's most dangerous roads
17:04
Air crash investigation
18:02
Cesar to the rescue
19:03
The incredible dr. Pol
20:00
Air crash investigation
21:01
In their own words
22:00
Drugs wars: Cocaine
23:00
USS Indianapolis: The final chapter
23:58
Dog patrol
0:27
Dog patrol
0:57
Nazi megastructures
1:47
Primal survivor
2:33
Air crash investigation
3:19
Lawless Island Alaska compilations
4:03
Locked up abroad
4:50
Brain games
5:13
Brain games
5:36
Science of stupid
12:55
Say yes to the dress
13:25
Say yes to the dress
13:55
Say yes to the dress: Atlanta
14:50
Little people, big world
15:40
Hidden potential
16:10
Fixer upper
17:05
Mediterranean life
17:30
Beachfront bargain hunt
18:00
Doctors: Behind closed doors
19:00
Say yes to the dress
19:30
Say yes to the Vegas dress
20:30
Expeditie schoonmoeder
21:30
sMothered
22:30
Doctors: Behind closed doors
23:30
Sex sent me to the ER
0:20
Expeditie schoonmoeder
1:10
sMothered
2:00
Say yes to the dress
2:25
Say yes to the dress
2:50
Say yes to the Vegas dress
3:35
Sex sent me to the ER
4:20
Mediterranean life
4:45
Fixer upper
5:35
Hidden potential
12:40
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
13:20
Undercover Kat
13:40
Zip Zip
13:50
Zip Zip
14:00
Zip Zip
14:10
Zip Zip
14:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
14:45
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
15:10
DuckTales
15:30
Groen in de Grote Stad
15:50
Phineas and Ferb
16:20
Ruimtekuikens in de ruimte
16:40
Beestjes Hotel
17:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
17:35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
18:00
Gravity Falls
18:25
Hotel Transylvanië: de serie
18:30
Hotel Transylvanië: de serie
18:45
Groen in de Grote Stad
19:10
Ducktales
19:30
Bizaardvark
19:55
Jessie
20:20
De Middelste van 7
20:45
Raven's Home
21:05
Bizaardvark
21:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
21:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22:10
LoliRock
22:30
LoliRock
22:50
De Psammy Show
23:00
De Psammy Show
23:12
De Psammy Show
23:22
De Psammy Show
23:30
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
23:50
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
0:10
LoliRock
0:30
LoliRock
0:52
De Psammy Show
1:05
De Psammy Show
1:15
De Psammy Show
2:00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
2:40
LoliRock
3:00
LoliRock
3:25
De Psammy Show
3:37
De Psammy Show
3:49
De Psammy Show
4:05
Mickey Mouse
4:11
PJ Masks
4:34
PJ Masks
4:57
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:20
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
5:40
LoliRock
7:00
TV Winkel
15:00
The doctors
15:55
Jane the virgin
16:50
Without a trace
17:45
Tip
Without a trace
18:30
The A-team
19:30
The A-team
20:30
Tip
Rio 2
22:20
Tip
Jurassic Park III
0:00
Tip
Madam secretary
1:00
Astro tv
2:30
Tommy teleshopping
5:00
Loop Hart van Nederland
12:40
RuPaul's Drag Race
13:20
RuPaul's Drag Race
14:05
2019 MTV Movie & TV Awards
16:25
Just Tattoo of Us
17:20
RuPaul's Drag Race
18:30
RuPaul's Drag Race
19:50
Catfish: The tv show
20:35
Ex on the Beach
21:25
Ex on the Beach
22:25
Ex on the Beach
23:25
Ridiculousness
23:55
Ridiculousness
0:20
Ridiculousness
0:45
Ridiculousness
1:10
Ridiculousness
1:35
Ridiculousness
2:00
Music Television
12:40
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
13:04
Henry Danger
13:28
Huize Herrie
13:51
Huize Herrie
14:02
Huize Herrie
14:16
Welkom in de Wayne toren
14:40
Barbie Dream House Adventures
15:03
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:16
Alvinnn!!! en de Chipmunks
15:29
Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
15:51
SpongeBob SquarePants
16:03
SpongeBob SquarePants
16:18
SpongeBob SquarePants
16:31
Huize Herrie
16:45
Huize Herrie
16:57
Huize Herrie
17:09
Huize Herrie
17:23
De Thundermans
17:48
Knight Squad
18:14
Cousins For Life
18:40
Henry Danger
19:05
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
19:29
Noobees
19:54
Game Shakers
20:19
De Thundermans
20:46
De Thundermans
21:11
SpongeBob SquarePants
21:30
Bella en de Bulldogs
21:48
De Thundermans
22:10
Big time rush
22:30
Sam & Cat
22:52
De legende van Korra
23:14
Victorious
23:37
iCarly
23:59
Kenan & Kel
0:22
The angry beavers
0:46
CatDog
1:09
Rugrats
1:31
Rocko's modern life
1:54
SpongeBob SquarePants
2:16
SpongeBob SquarePants
2:38
Rabbids invasie
2:46
Regal Academy
3:06
Vang Blake!
3:28
De pinguïns van Madagascar
3:50
De pinguïns van Madagascar
4:12
Winx club
4:35
Winx club
Geen programmering
12:40
Anthony Bourdain parts unknown
13:25
Jamie's American road trip
14:15
Flour Power Shorts
14:30
Wat eten we vandaag?
14:45
Jimmy's Australian food adventure
15:30
A Cook Abroad
16:45
Wat eten we vandaag?
16:55
Zomersmaken
17:10
Jamie & Jimmy's food fight club
18:05
Bondi Harvest With Guy Turland
18:35
Jamie's 15 minute meals
19:05
Anthony Bourdain parts unknown
20:00
Top Chef junior
20:55
Jimmy's Australian food adventure
21:50
A Cook Abroad
23:05
Wat eten we vandaag?
23:15
Top Chef junior
0:10
Jimmy's Australian food adventure
0:55
A Cook Abroad
2:00
Jamie's American road trip
2:50
Anthony Bourdain parts unknown
3:35
Top Chef junior
4:20
Bondi Harvest With Guy Turland
4:45
Jamie's 15 minute meals
Geen programmering
12:55
Tip
Death in paradise
13:55
Midsomer murders
14:55
Midsomer murders
15:50
The Durrells
16:50
Tip
Father Brown
17:55
Tip
Death in paradise
19:00
The coroner
20:00
Midsomer murders
21:00
Midsomer murders
22:00
Years and Years
23:10
Butterfly
0:10
Tip
Save me
1:05
The coroner
2:20
Years and Years
3:20
Butterfly
4:20
Tip
Save me
Geen programmering
13:00
Journaal
13:25
Weer
13:30
Iedereen beroemd
13:50
Thuis
14:15
The Durrells
15:00
Villa politica
15:30
Villa politica
17:40
Neighbours
18:04
Het journaal update
18:10
Weer
18:15
Dagelijkse kost
18:30
Blokken
19:00
Journaal
19:40
Iedereen beroemd
20:05
Weer
20:10
Thuis
20:40
Dierendokters 24/7
21:05
Is er een dokter in de zaal?
21:55
Zie mij graag
22:25
Journaal
22:40
Weer
22:45
Perception
23:29
Keno
23:30
Dagelijkse kost
23:45
Iedereen beroemd
0:05
Journaal
0:20
Weer
0:25
Villa politica
2:25
Herhalingen
12:50
Gaming Show
13:10
Lars Is Te Laat
13:20
Oggy en de kakkerlakken
13:30
De Smurfen
13:55
Prinsessia
14:10
Prinsessia
14:25
De avonturen van Bibi & Tina
14:50
Tib & Tumtum
15:00
Lego friends: Girls on a mission
15:20
Waffie de wonderhond
15:30
Mega Mindy
15:55
Tib & Tumtum
16:10
Lassie
16:30
Lars Is Te Laat
16:45
TRIX
16:55
Helden
17:10
Generatie K
17:20
De regel van 3S
17:35
De regel van 3S
17:50
Karrewiet
18:00
Nachtwacht
18:25
Helden
18:35
TRIX
18:50
Karrewiet
19:00
Generatie K
19:10
De Elfenheuvel
19:25
De Elfenheuvel
19:40
De regels van Floor
19:50
Lucas en zo
20:00
Pause
20:10
Het journaal met VGT
20:50
Sporza: FIFA WK voetbal vrouwen
22:55
Zie mij graag
23:25
Pause
12:30
Rolkrant
14:00
Ketnet Junior
19:10
De campus cup
20:00
Terzake
20:30
De afspraak
21:20
House of Saud: A family at war
22:15
De campus cup
23:05
Elvis: The searcher
0:50
Herhalingen
13:00
Wielrennen
15:00
Wielrennen
15:45
Tip
Wielrennen: Ronde van Zwitserland
17:20
Wielrennen
17:50
Schermen
20:05
Nieuws
20:10
Formule E
20:35
Wielrennen
22:00
Wielrennen
23:00
Nieuws
23:05
Formule E
23:30
Autosport
0:15
Watts
0:30
Schermen
1:30
Autosport
2:15
Formule E
2:45
Watts
3:00
Wielrennen
4:00
Wielrennen
Geen programmering
12:45
Caught Red Handed
13:15
Bargain Hunt
14:00
BBC News
14:30
BBC London News
14:45
Doctors
15:15
Impossible
16:00
Escape to the Country
16:45
Garden Rescue
17:30
Flog It!
18:15
Pointless
19:00
BBC News
19:30
BBC London News
20:00
The One Show
20:30
EastEnders
21:00
Holby City
22:00
Ambulance
23:00
BBC News
23:25
BBC London News
23:30
Weather
23:35
Question Time
0:35
This Week
1:20
Weather for the Week Ahead
1:25
BBC News
12:00
BBC Newsroom Live
13:15
Politics Live
14:00
Tennis: Queen's
19:00
Eggheads
19:30
The Repair Shop
20:00
Inside the Factory
21:00
The Family Brain Games
22:00
Who Should Get to Stay in the UK?
23:00
Mock the Week
23:30
Newsnight
0:10
Weather
0:15
The Ranganation
1:00
What We Do in the Shadows
1:20
What We Do in the Shadows
1:45
Sign Zone: Thatcher: A Very British Revolution
2:45
Sign Zone: Icons: The Greatest Person of the 20th Century
3:45
Icons: The Greatest Person of the 20th Century
4:45
This is BBC Two
Geen programmering
20:00
Beyond 100 Days
20:30
Nature's Weirdest Events
20:45
Women's World Cup: Sweden v USA
23:05
BBC Cardiff Singer of the World
1:05
The Culture Show
2:05
Peaky Blinders
3:00
Peaky Blinders
4:00
Peaky Blinders
5:00
Pause
12:35
Bargain Hunt
13:20
Antiques Roadshow
14:15
DIY SOS
15:05
New Tricks
16:00
Tip
Father Brown
16:45
Keeping Up Appearances
17:15
Doctors
17:45
EastEnders
18:15
DIY SOS
19:05
New Tricks
20:00
Doctors
20:30
EastEnders
21:00
Stella
21:45
In the club
22:40
Josh
23:10
Josh
23:40
The outcast
1:10
Doctors
1:40
EastEnders
2:10
Stella
2:55
In the club
3:50
Josh
4:20
Bargain Hunt
Geen programmering
13:00
Mittagsmagazin
14:00
Tagesschau
14:10
Rote Rosen
15:00
Tagesschau
15:10
Sturm der Liebe
16:00
Tagesschau
16:10
Die Tierärzte - Retter mit Herz
17:00
Tagesschau
17:15
Brisant
18:00
Gefragt - Gejagt
18:50
In aller Freundschaft
19:45
Wissen vor acht - Mensch
19:50
Wetter
19:55
Börse
20:00
Tagesschau
20:15
Football - European Under-21 Championship
20:15
Sportschau: Voetbal: EK onder 21
23:15
Football - Women's World Cup
23:30
Carolin Kebekus: PussyTerror TV
0:15
Nachtmagazin
0:35
Mord in bester Gesellschaft
2:00
Tagesschau
2:05
Tip
Flores Negras
3:45
Carolin Kebekus: PussyTerror TV
4:30
Tagesschau
4:35
Deutschlandbilder
4:50
Brisant
Geen programmering
13:00
Mittagsmagazin
14:00
heute - in Deutschland
14:15
Die Küchenschlacht
15:00
heute Xpress
15:05
Bares für Rares
16:00
heute - in Europa
16:10
Die Rosenheim-Cops
17:00
heute
17:15
Ein guter Grund zu feiern
17:30
Sport extra: WK voetbal (vrouwen) 2019: Nederland - Canada
20:15
Der Bergdoktor
21:45
heute-journal
22:15
Maybrit Illner
23:15
Markus Lanz
0:30
Gätjens großes Kino
0:50
heute+
1:05
Die Spezialisten - Im Namen der Opfer
1:50
Notruf Hafenkante
2:35
Notruf Hafenkante
3:20
Soko Stuttgart
4:05
Die Rosenheim-Cops
4:50
Drehscheibe
Geen programmering
12:00
Tip
Einmal Toskana und zurück
13:25
Der Vorkoster
14:10
Beste Heimathäppchen
14:25
Niederrheingeschichten
15:10
Unsere Jahreszeiten - Wenn der Sommer kommt ...
16:40
Ein Herz und eine Seele
17:30
Meine Kindheit ...
18:15
Lokalzeit extra
18:45
Aktuelle Stunde
19:30
Lokalzeit-Geschichten
20:00
Tagesschau
20:15
Tatort
21:40
Donna Leon
23:10
Donna Leon
0:40
Tatort
2:10
Niederrheingeschichten
2:55
Unsere Jahreszeiten - Wenn der Sommer kommt ...
4:25
Tip
Die Dienstagsfrauen - Zwischen Kraut und Rüben
12:25
In aller Freundschaft
13:10
In aller Freundschaft
14:00
Die Nordstory
15:00
Aktuell
15:15
Wer weiss denn sowas?
16:00
Mein Nachmittag
16:55
Aktuell
17:10
Seehund, Puma & Co.
18:00
Ländermagazine
18:15
Typisch!
18:45
DAS!
19:30
Ländermagazine
20:00
Tagesschau
20:15
Mare TV
21:00
Mare TV
21:45
Aktuell
22:00
Tip
Der Nesthocker
23:30
Sherlock
1:00
extra 3 Spezial
1:30
ZappLive
2:00
Kulturjournal
2:30
Tagesschau - Vor 20 Jahren
2:45
Hallo Niedersachsen
3:15
Nordmagazin
3:45
Schleswig-Holstein Magazin
4:15
Hamburg Journal
4:45
buten un binnen
5:15
DAS!
12:00
Punkt 12
14:00
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
15:00
Gerichtsreport Deutschland
16:00
Meine Geschichte - Mein Leben
17:00
Freundinnen - Jetzt erst recht
17:30
Unter uns
18:00
Explosiv - Das Magazin
18:00
RTL Nord
18:00
Guten Abend RTL
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:00
RTL Nord
18:30
Exclusiv - Das Star-Magazin
18:45
RTL aktuell
19:03
Wetter
19:05
Alles was zählt
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten
20:15
Alarm für Cobra 11
21:15
Alarm für Cobra 11
22:15
Beck is back!
23:10
Beck is back!
0:00
RTL Nachtjournal
0:27
RTL Nachtjournal - Das Wetter
0:30
Alarm für Cobra 11
1:20
Beck is back!
2:20
Beck is back!
3:10
Crime scene investigation
3:55
Crime scene investigation
4:40
Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
5:25
Exclusiv - Das Star-Magazin
5:35
Explosiv - Das Magazin
13:00
Anwälte im Einsatz
14:00
Auf Streife
15:00
Auf Streife - Die Spezialisten
16:00
Klinik am Südring
17:30
Klinik am Südring - Die Familienhelfer
18:00
Endlich Feierabend!
19:00
Genial daneben - Das Quiz
19:55
Sat.1 Nachrichten
20:15
NCIS
21:15
NCIS
22:15
Bull
23:10
Bull
0:05
Criminal minds
0:55
Criminal minds
1:40
NCIS
2:20
NCIS
3:00
Bull
3:40
Bull
4:20
Auf Streife
4:45
Auf Streife
Geen programmering
12:59
Bakugan: Battle Planet
13:09
Bakugan: Battle Planet
13:23
Clarence
13:34
Clarence
13:47
Wat beren leren
13:57
Wat beren leren
14:11
Wat beren leren
14:21
Wat beren leren
14:35
Craig van de Kreek
14:45
Craig van de Kreek
14:55
Craig van de Kreek
15:06
Craig van de Kreek
15:19
Teen Titans Go! - Elements
15:29
Teen Titans Go! - Elements
15:39
Teen Titans Go! - Elements
15:52
Teen Titans Go! - Elements
16:01
Teen Titans Go! - Elements
16:15
De wonderlijke wereld van Gumball
16:25
De wonderlijke wereld van Gumball
16:39
De wonderlijke wereld van Gumball
16:50
De wonderlijke wereld van Gumball
17:04
Craig van de Kreek
17:14
Craig van de Kreek
17:27
Teen Titans Go! - Elements
17:37
Teen Titans Go! - Elements
17:47
Teen Titans Go! - Elements
18:00
Teen Titans Go! - Elements
18:09
Teen Titans Go! - Elements
18:25
Unikitty
18:35
Unikitty
18:49
De wonderlijke wereld van Gumball
19:00
De wonderlijke wereld van Gumball
19:11
De wonderlijke wereld van Gumball
19:24
OK K.O.! Jij wordt een held
19:35
OK K.O.! Jij wordt een held
19:49
Wat beren leren
20:00
Wat beren leren
20:12
Ben 10
20:23
Ben 10
20:36
Bakugan: Battle Planet
20:46
Bakugan: Battle Planet
21:00
Steven Universe
21:10
Steven Universe
21:24
Tijd voor avontuur
21:34
Tijd voor avontuur
21:49
De wonderlijke wereld van Gumball
22:00
De wonderlijke wereld van Gumball
22:11
De wonderlijke wereld van Gumball
22:21
De wonderlijke wereld van Gumball
22:33
De wonderlijke wereld van Gumball
22:43
De wonderlijke wereld van Gumball
23:00
Angry Birds Toons
23:11
Angry Birds Toons
23:23
Angry Birds Toons
23:34
Angry Birds Toons
23:46
Angelo Rules
23:57
Angelo Rules
0:07
Angelo Rules
0:18
Angelo Rules
0:28
Angelo Rules
0:41
Angelo Rules
0:51
Angelo Rules
1:02
Angelo Rules
1:12
Angelo Rules
1:24
De wonderlijke wereld van Gumball
1:35
De wonderlijke wereld van Gumball
1:48
De wonderlijke wereld van Gumball
1:58
De wonderlijke wereld van Gumball
2:09
De wonderlijke wereld van Gumball
2:20
De wonderlijke wereld van Gumball
2:32
Angry Birds Toons
2:41
Angry Birds Toons
2:56
Angry Birds Toons
3:06
Angry Birds Toons
3:18
Angry Birds Toons
3:28
Angry Birds Toons
3:38
Angelo Rules
3:49
Angelo Rules
4:00
Angelo Rules
4:11
Angelo Rules
4:21
Angelo Rules
4:32
Angelo Rules
4:42
Angelo Rules
4:53
De wonderlijke wereld van Gumball
5:04
De wonderlijke wereld van Gumball
5:15
De wonderlijke wereld van Gumball
5:25
De wonderlijke wereld van Gumball
5:37
De wonderlijke wereld van Gumball
5:48
De wonderlijke wereld van Gumball
12:51
Wild islands unseen islands
13:44
Wild islands unseen islands
14:36
Wild islands unseen islands
15:28
Wild islands unseen islands
16:18
World's deadliest killers
17:07
Animal fight club
17:57
Fishing For Giants
18:49
Wild South Africa
19:41
Animals Of the Year
20:33
Fishing For Giants
21:23
World's deadliest killers
22:13
Monster fish
23:05
Animal fight club
23:55
Fishing For Giants
0:47
Animals Of the Year
1:39
Extreme Survivors
2:26
Fatal Attraction
3:13
Fishing For Giants
3:59
Wild islands unseen islands
4:46
World of the Wild
5:10
World of the Wild
5:34
Trials of the Wild
12:50
How the universe works
13:38
How do they do it?
14:02
How it's made
14:26
Blowing up history
15:14
The World's Strangest UFO Stories
16:02
How the earth works
16:50
How the universe works
17:40
Future weapons
18:30
How it's made
18:55
How it's made
19:20
How do they do it?
19:45
How it's made
20:10
How the earth works
21:00
How it's made
21:25
How it's made
21:50
The World's Strangest UFO Stories
22:40
How do they do it?
23:05
How it's made
23:30
Future weapons
0:20
How the universe works
1:10
How the earth works
2:00
How it's made
2:24
How it's made
2:48
The World's Strangest UFO Stories
3:36
Future weapons
4:24
How do they do it?
4:48
How it's made
5:12
How the universe works
12:00
Tommy teleshopping
13:31
Koninkrijk in Wereldoorlog
14:30
Sherlock Holmes - A Study in Scarlet
16:01
De Wrekers
17:01
Mijn nostalgische Nederland
17:31
Nederland toen
18:01
Dick Turpin
18:31
On the Buses
19:01
Ons nostalgisch uur
20:01
De plaat Blijft hangen
20:32
Linie tot leven
21:01
Vintage Roads
21:31
Top 40 Hitdossier
22:01
De Wrekers
23:01
Dick Turpin
23:31
On the Buses
0:01
The flying doctors
1:01
The Beverly Hillbillies
2:00
Gouden amusement
2:31
The Jewel in the Crown
4:00
Sporen uit het Oosten
Geen programmering
12:45
HMS Ark Royal
13:30
Chasing classic cars
13:50
Chasing classic cars
14:15
Anthony Bourdain: No Reservations
15:00
Everest: beyond the limit
15:45
Extreme Engineering
16:30
Treasure quest
17:15
HMS Ark Royal
18:00
Chasing classic cars
18:20
Chasing classic cars
18:45
Anthony Bourdain: No Reservations
19:30
Everest: beyond the limit
20:15
Extreme engineering
21:00
American guns
21:45
Treasure quest
22:30
HMS Ark Royal
23:15
Extreme engineering
0:00
Chasing classic cars
0:20
Chasing classic cars
0:45
Anthony Bourdain: No Reservations
1:30
Everest: beyond the limit
2:15
Extreme engineering
3:00
American guns
3:45
Codes and conspiracies
4:30
HMS Ark Royal
5:15
Everest: beyond the limit
12:25
Blood relatives
13:20
Killer Instinct with Chris Hansen
14:15
Killer Instinct with Chris Hansen
15:10
Disappeared
16:05
Deadly Secrets
17:00
Deadly Secrets
18:00
Murder Chose Me
19:00
Murder Chose Me
20:00
Border Control: Spain
20:30
Border Control: Spain
21:00
True Conviction
22:00
Tip
JonBenét: An American murder mystery
23:00
JonBenét: An American murder mystery
0:00
JonBenét: An American murder mystery
1:00
True Conviction
2:00
Tip
JonBenét: An American murder mystery
2:45
JonBenét: An American murder mystery
3:30
JonBenét: An American murder mystery
4:20
Disappeared
5:10
Blood relatives
12:45
Kijken in de ziel: Strafpleiters
13:20
City folk
13:45
Ballets Russes
15:45
North Sea Jazz classics
16:50
Holland Festival
17:10
The Head and the Load
18:40
Makers van morgen
19:00
Van Moskou tot Magadan
19:45
Het Concertgebouworkest speelt ...
20:30
Ed van der Elsken: Bye
22:20
Soundtracks: Songs that defined history
23:00
VPRO Vrije geluiden
23:55
Public enemy
0:50
Public enemy
1:40
Tip
La grande bellezza
3:45
Kijken in de ziel: Strafpleiters
4:25
The miracle
5:10
City folk
5:38
Tussenuur Slam
5:40
De vloer op kort
5:50
Art Department
13:00
Stadt Land Kunst
13:45
Tip
Merci pour le chocolat
15:50
Unbekanntes Arabien
16:45
Xenius
17:10
Magische Orte in aller Welt
17:40
Hawaii - Die Söhne Halawas
18:35
Servale - Afrikas unbekannte Katzen
19:20
Journal
19:40
Re: Für immer jung
20:10
Anderswo in Europa
20:15
Tip
Gefangen: Der Fall K.
21:45
Giftige Saat
22:50
Giftige Saat
23:50
Tip
Land and Freedom
1:40
Journal
2:00
Donauspital -Alltag im Tempel der Spitzenmedizin
3:15
Der Wert der Wälder
4:00
28 Minuten
4:48
Athleticus
4:50
Pause
Geen programmering
13:00
CNN Talk
13:30
World Sport
14:00
News Stream (with World Sport)
15:00
First Move with Julia Chatterley
16:00
International Desk (with World Sport)
17:00
Connect the World
18:00
The Express
18:30
CNN World Rugby
19:00
Amanpour
20:00
Hala Gorani Tonight
21:00
Quest Means Business
22:00
The Lead with Jake Tapper
23:00
CNN Today
23:30
World Sport
0:00
CNN Today (with World Sport)
2:00
Anderson Cooper 360
3:00
Cuomo Prime Time
4:00
CNN Tonight with Don Lemon
Geen programmering
13:00
GMT
13:30
GMT
14:00
Impact
14:30
Impact
14:45
Sport Today
15:00
Impact
15:30
Talking Business with Aaron Heslehurst
16:00
Impact
16:30
Extra Time
17:00
Global with Matthew Amroliwala
17:30
Global with Matthew Amroliwala
18:00
Global with Matthew Amroliwala
18:30
Global with Matthew Amroliwala
18:45
Sport Today
19:00
Global with Matthew Amroliwala
19:15
Global Business
19:30
BBC Focus on Africa
20:00
Beyond 100 Days
20:30
Beyond 100 Days
21:00
Outside Source
21:30
Extra Time
22:00
Outside Source
22:30
Outside Source
23:00
BBC World News America
23:30
BBC World News America
0:00
Newsday
0:30
Asia Business Report
0:45
Sport Today
1:00
Newsday
1:30
Asia Business Report
1:45
Sport Today
2:00
Newsday
2:30
Asia Business Report
2:45
Sport Today
3:00
World News
3:30
Asia Business Report
3:45
Sport Today
4:00
World News
4:30
Asia Business Report
4:45
Sport Today
Geen programmering
12:00
Radio - Met Judith door de middag
15:00
Radio - Met Arnold naar de avond
17:00
Drenthe nu
17:16
Djammen - de clips
17:30
Drenthe nu
17:46
Djammen - de clips
18:00
NOS Journaal
18:18
Drenthe nu
18:34
Djammen - de clips
18:48
Op Tjak
18:53
Drenthe's muziekmix
19:00
Drenthe nu
19:16
Djammen - de clips
19:30
Drenthe nu
19:46
Drenthe's muziekmix
19:50
Wedstrijd van de week
22:00
Drenthe nu
22:16
Djammen - de clips
22:30
Drenthe nu
22:46
Djammen - de clips
23:00
Drenthe nu
23:16
Djammen - de clips
23:30
Drenthe nu
23:46
Djammen - de clips
0:00
Drenthe nu
0:13
Djammen - de clips
0:24
Drenthe nu
0:37
Djammen - de clips
0:48
Drenthe nu
1:01
Djammen - de clips
1:12
Drenthe nu
1:25
Djammen - de clips
1:36
Drenthe nu
1:49
Djammen - de clips
2:00
Drenthe nu
2:13
Djammen - de clips
2:24
Drenthe nu
2:37
Djammen - de clips
2:48
Drenthe nu
3:01
Djammen - de clips
3:12
Drenthe nu
3:25
Djammen - de clips
3:36
Drenthe nu
3:49
Djammen - de clips
4:00
Drenthe nu
4:13
Djammen - de clips
4:24
Drenthe nu
4:37
Djammen - de clips
4:48
Drenthe nu
Geen programmering
13:00
NH nieuws
13:11
Bureau NH
13:23
Iconen
13:30
NH nieuws
13:41
Wandelvierdaagse Alkmaar
14:00
NH nieuws
14:11
Bureau NH
14:23
Iconen
14:30
NH nieuws
14:41
Wandelvierdaagse Alkmaar
15:00
NH nieuws
15:11
Bureau NH
15:23
Iconen
15:30
NH nieuws
15:41
Wandelvierdaagse Alkmaar
16:00
NH nieuws
16:11
Bureau NH
16:23
Iconen
16:30
NH nieuws
16:41
Wandelvierdaagse Alkmaar
17:00
NH nieuws
17:11
Reportage
17:19
Buurten
17:30
NH nieuws
17:41
Wandelvierdaagse Alkmaar
18:00
NH nieuws
18:11
Reportage
18:19
Buurten
18:30
NH nieuws
18:41
Remy en zijn vrienden
18:49
Buurten
19:00
NH nieuws
19:11
Reportage
19:19
Buurten
19:30
NH nieuws
19:41
Wandelvierdaagse Alkmaar
20:00
NH nieuws
20:11
Reportage
20:19
Buurten
20:30
NH nieuws
20:41
Remy en zijn vrienden
20:49
Buurten
21:00
NH nieuws
21:11
Reportage
21:19
Buurten
21:30
NH nieuws
21:41
Wandelvierdaagse Alkmaar
22:00
NH nieuws
22:11
Reportage
22:19
Buurten
22:30
NH nieuws
22:41
Remy en zijn vrienden
22:49
Buurten
23:00
NH nieuws
23:11
Reportage
23:19
Buurten
23:30
NH nieuws
23:41
Wandelvierdaagse Alkmaar
0:00
NH nieuws
0:10
Reportage
0:18
Buurten
0:26
NH nieuws
0:36
Wandelvierdaagse Alkmaar
0:52
Onze man op Texel
1:00
NH nieuws
1:10
Reportage
1:18
Buurten
1:26
NH nieuws
1:36
Wandelvierdaagse Alkmaar
1:52
Onze man op Texel
2:00
NH nieuws
2:10
Reportage
2:18
Buurten
2:26
NH nieuws
2:36
Wandelvierdaagse Alkmaar
2:52
Onze man op Texel
3:00
NH nieuws
3:10
Reportage
3:18
Buurten
3:26
NH nieuws
3:36
Wandelvierdaagse Alkmaar
3:52
Onze man op Texel
4:00
NH nieuws
4:10
Reportage
4:18
Buurten
4:26
NH nieuws
4:36
Wandelvierdaagse Alkmaar
4:52
Onze man op Texel
5:00
NH nieuws
5:10
Reportage
5:18
Buurten
5:26
NH nieuws
5:36
Wandelvierdaagse Alkmaar
5:52
Onze man op Texel
13:00
NOS Journaal
13:15
UNieuws
13:20
Brunner door de Bocht
13:30
RegioNed
13:40
UNieuws
13:45
Mooi Utrecht
13:55
Tekst-TV
14:00
NOS Journaal
14:15
UNieuws
14:20
Brunner door de Bocht
14:30
RegioNed
14:40
UNieuws
14:45
Mooi Utrecht
14:55
Tekst-TV
15:00
NOS Journaal
15:15
UNieuws
15:20
Brunner door de Bocht
15:30
RegioNed
15:40
UNieuws
15:45
Mooi Utrecht
15:55
Tekst-TV
16:00
NOS Journaal
16:15
UNieuws
16:20
Brunner door de Bocht
16:30
RegioNed
16:40
UNieuws
16:45
Mooi Utrecht
16:55
Tekst-TV
17:00
UNieuws
17:10
UVandaag
17:30
Brunner door de Bocht
17:40
RegioNed
17:50
Tekst-TV
17:55
Tekst-TV
18:00
UNieuws
18:10
UVandaag
18:30
Brunner door de Bocht
18:40
RegioNed
18:50
Tekst-TV
18:55
Tekst-TV
19:00
UNieuws
19:10
UVandaag
19:30
Brunner door de Bocht
19:40
RegioNed
19:50
Tekst-TV
19:55
Tekst-TV
20:00
UNieuws
20:10
UVandaag
20:30
Brunner door de Bocht
20:40
RegioNed
20:50
Tekst-TV
20:55
Tekst-TV
21:00
UNieuws
21:10
UVandaag
21:30
Brunner door de Bocht
21:40
RegioNed
21:50
Tekst-TV
21:55
Tekst-TV
22:00
UNieuws
22:10
UVandaag
22:30
Brunner door de Bocht
22:40
RegioNed
22:50
Tekst-TV
22:55
Tekst-TV
23:00
UNieuws
23:10
UVandaag
23:30
Brunner door de Bocht
23:40
RegioNed
23:50
Tekst-TV
23:55
Tekst-TV
0:00
UNieuws
0:10
UVandaag
0:30
Brunner door de Bocht
0:40
RegioNed
0:50
Tekst-TV
0:55
Tekst-TV
1:00
UNieuws
1:10
UVandaag
1:30
Brunner door de Bocht
1:40
RegioNed
1:50
Tekst-TV
1:55
Tekst-TV
2:00
UNieuws
2:10
UVandaag
2:30
Brunner door de Bocht
2:40
RegioNed
2:50
Tekst-TV
2:55
Tekst-TV
3:00
UNieuws
3:10
UVandaag
3:30
Brunner door de Bocht
3:40
RegioNed
3:50
Tekst-TV
3:55
Tekst-TV
4:00
UNieuws
4:10
UVandaag
4:30
Brunner door de Bocht
4:40
RegioNed
4:50
Tekst-TV
4:55
Tekst-TV
Geen programmering
13:00
Weet je nog?
13:30
TV West Nieuws
13:45
Dit doe ik, wat doe jij?
13:50
Het Weer met Huub
13:53
RegioNed
14:00
Weet je nog?
14:30
TV West Nieuws
14:45
Dit doe ik, wat doe jij?
14:50
Het Weer met Huub
14:53
RegioNed
15:00
NOS Journaal
15:15
RegioNed
15:40
TV West Nieuws
15:45
Dit doe ik, wat doe jij?
15:50
Het Weer met Huub
15:53
RegioNed
16:00
Weet je nog?
16:30
TV West Nieuws
16:45
Dit doe ik, wat doe jij?
16:50
Het Weer met Huub
16:53
RegioNed
17:00
Op de Kaart: Scheveningen Dorp
17:30
TV West Nieuws
17:45
Dit doe ik, wat doe jij?
17:50
Het Weer met Huub
17:53
RegioNed
18:00
NOS Journaal
18:15
TV West Nieuws
18:30
Dit doe ik, wat doe jij?
18:35
Het Weer met Huub
18:40
TV West Nieuws
19:00
Op de Kaart: Scheveningen Dorp
19:30
TV West Nieuws
19:45
Dit doe ik, wat doe jij?
19:50
Het Weer met Huub
19:53
RegioNed
20:00
Op de Kaart: Scheveningen Dorp
20:30
TV West Nieuws
20:45
Dit doe ik, wat doe jij?
20:50
Het Weer met Huub
20:53
RegioNed
21:00
Op de Kaart: Scheveningen Dorp
21:30
TV West Nieuws
21:45
Dit doe ik, wat doe jij?
21:50
Het Weer met Huub
21:53
RegioNed
22:00
Op de Kaart: Scheveningen Dorp
22:30
TV West Nieuws
22:45
Dit doe ik, wat doe jij?
22:50
Het Weer met Huub
22:53
RegioNed
23:00
Op de Kaart: Scheveningen Dorp
23:30
TV West Nieuws
23:45
Dit doe ik, wat doe jij?
23:50
Het Weer met Huub
23:53
RegioNed
0:00
Nachtprogrammering
13:00
Rijnmond Nieuws
13:15
To Do Uitgaanstips
13:21
Maak Kanker Kansloos
13:26
RegioNed
13:30
Rijnmond Nieuws
13:45
To Do Uitgaanstips
13:51
Maak Kanker Kansloos
13:56
RegioNed
14:00
Rijnmond Nieuws
14:15
To Do Uitgaanstips
14:21
Maak Kanker Kansloos
14:26
RegioNed
14:30
Rijnmond Nieuws
14:45
To Do Uitgaanstips
14:51
Maak Kanker Kansloos
14:56
RegioNed
15:00
Rijnmond Nieuws
15:15
To Do Uitgaanstips
15:21
Maak Kanker Kansloos
15:26
RegioNed
15:30
Rijnmond Nieuws
15:45
To Do Uitgaanstips
15:51
Maak Kanker Kansloos
15:56
RegioNed
16:00
Rijnmond Nieuws
16:15
To Do Uitgaanstips
16:21
Maak Kanker Kansloos
16:26
RegioNed
16:30
Rijnmond Nieuws
16:45
To Do Uitgaanstips
16:51
Maak Kanker Kansloos
16:56
RegioNed
17:00
Rijnmond Nieuws
17:14
Weer
17:15
Bureau Rijnmond
17:24
Maak Kanker Kansloos
17:30
Rijnmond Nieuws
17:44
Weer
17:45
Bureau Rijnmond
17:56
Maak Kanker Kansloos
18:00
Rijnmond Nieuws
18:14
Weer
18:15
Bureau Rijnmond
18:26
Maak Kanker Kansloos
18:30
Rijnmond Nieuws
18:44
Weer
18:45
Bureau Rijnmond
18:56
Maak Kanker Kansloos
19:00
Rijnmond Nieuws
19:14
Weer
19:15
Bureau Rijnmond
19:26
Maak Kanker Kansloos
19:30
Rijnmond Nieuws
19:44
Weer
19:45
Bureau Rijnmond
19:56
Maak Kanker Kansloos
20:00
Rijnmond Nieuws
20:14
Weer
20:15
Bureau Rijnmond
20:26
Maak Kanker Kansloos
20:30
Rijnmond Nieuws
20:44
Weer
20:45
Bureau Rijnmond
20:56
Maak Kanker Kansloos
21:00
Rijnmond Nieuws
21:14
Weer
21:15
Bureau Rijnmond
21:26
Maak Kanker Kansloos
21:30
Rijnmond Nieuws
21:44
Weer
21:45
Bureau Rijnmond
21:56
Maak Kanker Kansloos
22:00
Rijnmond Nieuws
22:14
Weer
22:15
Bureau Rijnmond
22:26
Maak Kanker Kansloos
22:30
Rijnmond Nieuws
22:44
Weer
22:45
Bureau Rijnmond
22:56
Maak Kanker Kansloos
1:00
RegioNed
1:04
RegioNed
9:00
Omroep Zeeland Tekst TV
14:00
ZLM Tour
16:00
Omroep Zeeland Tekst TV
17:00
Zeeland Nu
17:16
Op Jacht
17:23
Weer
17:25
Verzeeuwigd
17:30
Zeeland Nu
17:46
Op Jacht
17:53
Weer
17:55
Verzeeuwigd
18:00
Zeeland Nu
18:16
Op Jacht
18:23
Weer
18:25
Verzeeuwigd
18:30
Zeeland Nu
18:46
Op Jacht
18:53
Weer
18:55
Verzeeuwigd
19:00
Zeeland Nu
19:16
Op Jacht
19:23
Weer
19:25
Verzeeuwigd
19:30
Zeeland Nu
19:46
Op Jacht
19:53
Weer
19:55
Verzeeuwigd
20:00
Zeeland Nu
20:16
Op Jacht
20:23
Weer
20:25
Verzeeuwigd
20:30
Zeeland Nu
20:46
Op Jacht
20:53
Weer
20:55
Verzeeuwigd
21:00
Zeeland Nu
21:16
Op Jacht
21:23
Weer
21:25
Verzeeuwigd
21:30
Zeeland Nu
21:46
Op Jacht
21:53
Weer
21:55
Verzeeuwigd
22:00
Zeeland Nu
22:16
Op Jacht
22:23
Weer
22:25
Verzeeuwigd
22:30
Zeeland Nu
22:46
Op Jacht
22:53
Weer
22:55
Verzeeuwigd
23:00
Zeeland Nu
23:16
Op Jacht
23:23
Weer
23:25
Verzeeuwigd
23:30
Zeeland Nu
23:46
Op Jacht
23:53
Weer
23:55
Verzeeuwigd
Geen programmering
12:45
The Dark Side of the Sun
13:40
Lone Star Law
14:35
Expedition Mungo
15:30
Flying wild Alaska
16:25
Take Back the Harbour
17:20
Into Alaska
18:15
Lone Star Law
19:10
North Woods Law
20:05
Wildest Middle East
21:00
Expedition Mungo
21:55
Pit Bulls and Parolees
22:50
Lone Star Law
23:45
North Woods Law
0:40
Expedition Mungo
1:35
Into Alaska
2:25
Lone Star Law
3:15
North Woods Law
4:02
Wildest Middle East
4:49
Pit Bulls and Parolees
5:36
RSPCA: On the Frontline
12:57
Brabants Buske
13:11
RegioNed
13:21
BrabantQuiz
13:24
Brabants Buske
13:38
RegioNed
13:48
BrabantQuiz
13:51
Brabants Buske
14:05
RegioNed
14:15
BrabantQuiz
14:18
Brabants Buske
14:32
RegioNed
14:42
BrabantQuiz
14:45
Brabants Buske
15:00
NOS journaal met regionieuws
15:16
Brabants Buske
15:30
RegioNed
15:40
BrabantQuiz
15:43
Brabants Buske
15:57
RegioNed
16:07
BrabantQuiz
16:10
Brabants Buske
16:24
RegioNed
16:34
BrabantQuiz
16:37
Brabants Buske
16:58
RegioNed
17:08
BrabantQuiz
17:11
Brabants Buske
17:30
Brabant nieuws
17:55
Weer
17:57
BrabantQuiz
18:00
Brabant nieuws
18:21
BrabantQuiz
18:30
Brabant nieuws
18:57
BrabantQuiz
19:00
Brabant nieuws
19:21
BrabantQuiz
19:30
Brabant nieuws
19:57
BrabantQuiz
20:01
RegioNed
20:11
BrabantQuiz
20:15
Bosch Parade LIVE
21:30
Brabant nieuws
21:57
BrabantQuiz
22:00
Brabant nieuws
22:21
BrabantQuiz
22:30
Brabant nieuws
22:57
BrabantQuiz
23:00
Brabant nieuws
23:21
BrabantQuiz
23:30
Brabant nieuws
23:57
BrabantQuiz
0:00
Brabant nieuws
0:21
BrabantQuiz
0:30
Brabant nieuws
0:51
BrabantQuiz
0:54
Brabant nieuws
1:15
BrabantQuiz
1:20
Brabant nieuws
1:39
BrabantQuiz
1:44
Brabant nieuws
2:04
BrabantQuiz
2:09
Brabant nieuws
2:29
BrabantQuiz
2:34
Brabant nieuws
2:54
BrabantQuiz
2:59
Brabant nieuws
3:19
BrabantQuiz
3:22
Brabant nieuws
3:42
BrabantQuiz
3:46
Brabant nieuws
4:06
BrabantQuiz
4:09
BrabantQuiz
4:12
Brabant nieuws
4:32
BrabantQuiz
4:37
Brabant nieuws
4:56
BrabantQuiz
Geen programmering
13:00
L1mburg Centraal
13:26
Dagcarrousel
15:00
NOS Journaal
15:15
Dagcarrousel
16:30
Óngerwaeg
16:46
Nieuwe Limburgers
17:00
Kwizzele
17:18
Nieuwe Limburgers
17:30
L1mburg Centraal
18:00
Kwizzele
18:18
Nieuwe Limburgers
18:30
L1mburg Centraal
19:00
Óngerwaeg
19:17
Nieuwe Limburgers
19:30
L1mburg Centraal
20:00
NOS Journaal
20:30
Blaaskracht
21:30
L1mburg Centraal
22:00
Kwizzele
22:19
Nieuwe Limburgers
22:30
L1mburg Centraal
23:00
Óngerwaeg
23:17
Nieuwe Limburgers
23:30
L1mburg Centraal
0:26
Nachtcarrousel
13:00
AT5 Nieuws
13:12
Bep en Bodien
13:17
We make the city
13:43
Intussen bij Salto
13:55
Amsterdam informeert
13:58
CU nieuws
14:00
UvNL lezing
14:15
Straten van Amsterdam
14:38
AT5 Achtergrond
14:50
Het Verkeer
14:54
CU nieuws
14:55
Amsterdam informeert
15:00
Bouw woon leef
15:12
Bep en Bodien
15:18
Straten van Amsterdam
15:41
Amsterdam informeert
15:44
We make the city
15:56
CU nieuws
16:00
UvNL lezing
16:16
Straten van Amsterdam
16:41
Intussen bij Salto
16:53
Het Verkeer
16:56
CU nieuws
17:00
AT5 Nieuws
17:15
Straten van Amsterdam
17:42
Intussen bij Salto
17:54
Amsterdam informeert
17:58
CU nieuws
18:00
AT5 Nieuws
18:15
Straten van Amsterdam
18:42
We make the city
18:54
Het Verkeer
18:57
CU nieuws
19:00
AT5 Nieuws
19:12
Iconen
19:18
Straten van Amsterdam
19:42
UvNL lezing
19:54
Amsterdam informeert
19:57
CU nieuws
20:00
AT5 Nieuws
20:12
Iconen
20:19
Straten van Amsterdam
20:42
We make the city
20:54
Het Verkeer
20:57
CU nieuws
21:00
AT5 Nieuws
21:12
Bep en Bodien
21:17
Straten van Amsterdam
21:41
UvNL lezing
21:53
Amsterdam informeert
21:56
CU nieuws
22:00
AT5 Nieuws
22:12
Bureau 020
22:17
We make the city
22:43
Intussen bij Salto
22:55
Het Verkeer
22:58
CU nieuws
23:00
Het Amsterdamse
23:55
Amsterdam informeert
23:58
CU nieuws
0:00
AT5 Nieuws
0:16
Straten van Amsterdam
0:44
UvNL lezing
0:55
Amsterdam informeert
0:56
CU nieuws
1:00
AT5 Nieuws
1:15
We make the city
1:41
Het Verkeer
1:45
Intussen bij Salto
1:56
Amsterdam informeert
1:57
CU nieuws
2:00
AT5 Nieuws
12:25
Tussen kunst en kitsch
13:10
Ha, die pa!
13:30
De slimste mens
14:10
Nederland verhuist
14:45
Voor alle fans
15:05
Hints
15:35
Hello goodbye
16:15
Memories
17:05
Tussen kunst en kitsch
17:55
Ha, die pa!
18:20
De slimste mens
19:00
Nederland verhuist
19:30
Onderweg naar morgen
19:55
Hints
20:25
Hello goodbye
21:05
Show van de maand
21:55
Tip
Midsomer murders
23:20
Tip
Erica op reis
0:00
Onderweg naar morgen
Geen programmering
13:00
VRT Journaal
13:35
First dates
14:25
Tip
De toren
15:00
MAX Maakt Mogelijk
15:10
NOS Journaal
15:25
BinnensteBuiten
15:50
Lauren!
16:25
Sesamstraat
16:40
Sesamstraat: 10 voor ...
16:55
Het klokhuis
17:10
De buitendienst
17:30
Blokken
17:55
Thuis
18:20
EenVandaag
18:50
Dagelijkse kost
19:00
VRT Journaal
19:45
M
20:35
NOS Journaal
21:00
Weerbericht Europa/Afrika
21:05
Bargoens
21:50
Tip
DWDD Summerschool
22:25
Nieuwsuur
23:15
Weerbericht Amerika/Caraïben
23:20
Pauw
0:15
Tip
Keuringsdienst van waarde
0:40
Iedereen beroemd
1:00
VRT Journaal
1:35
First dates
2:25
Tip
De toren
3:00
MAX Maakt Mogelijk
3:10
NOS Journaal
3:25
BinnensteBuiten
3:50
Lauren!
4:25
Sesamstraat
4:40
Sesamstraat: 10 voor ...
4:55
Het klokhuis
5:10
De buitendienst
5:30
Blokken
5:55
Thuis
11:00
Pause
13:05
Komen eten
13:55
Pause
16:00
Johan Segers - Top op het Bot: Het varken
16:25
Master of Chocolate
16:30
Puur Oosters
16:50
De Dagschotel
17:05
Love Island
18:05
Komen eten
18:55
Two and a half men
19:20
Two and a half men
19:45
Huizenjagers
20:35
Control Pedro
21:30
Love Island
22:30
Tip
Next
0:20
Huizenjagers
1:10
Pause
Geen programmering
13:00
VTM Nieuws
13:25
Weer
13:35
Familie
14:10
Wittekerke
15:20
McLeod's daughters
16:15
8 Simple Rules for Dating My Teenage Daughter
16:40
Aspe
17:45
VTM Nieuws
17:50
Weer
17:55
Border security Canada
18:20
Echte verhalen: De buurtpolitie
19:00
VTM Nieuws
19:50
Weer
20:00
Lili en Marleen!
20:35
Familie
21:15
Met Vier in Bed
22:00
Telefacts Zomer
22:50
Chicago fire
23:40
Met Vier in Bed
0:25
Single Parents
0:50
Q-Music
1:00
Pause
1:30
Q-Music
Geen programmering
12:35
Pause
16:05
Grounded for Life
16:30
That '70s show
16:55
That '70s show
17:25
According to Jim
17:50
According to Jim
18:20
Brooklyn Nine-Nine
18:45
The Simpsons
19:10
The Mick
19:40
Modern family
20:10
Modern family
20:35
Tip
After Earth
22:30
The Brave
23:25
S.W.A.T.
0:10
Baskets
0:35
Q-Music
1:00
Pause
2:00
Q-Music
12:55
JT 13h
13:31
Météo
13:34
Wallonie terre d'eau
13:35
Ça commence aujourd'hui
14:25
Murdoch mysteries
15:10
Murdoch mysteries
16:00
Le zapping au mètre
16:10
Tout le monde veut prendre sa place
17:00
Demain nous appartient
17:32
Météo
17:35
Les Associés
18:27
Le bon réflexe
18:30
On n'est pas des pigeons!
19:20
Météo
19:30
Journal belge
20:25
Météo
20:35
Disappearance
21:20
Disappearance
22:10
Disappearance
23:00
Major crimes
23:40
Major crimes
0:25
OpinionS
0:35
L'agenda ciné
0:40
Météo
13:00
Plus belle la vie
13:30
Plus belle la vie
13:55
Une vie à reconstruire
15:25
Le jour où tout a basculé
15:55
Le jour où tout a basculé
16:20
Le jour où tout a basculé
16:40
Le zapping au mètre
16:50
Bienvenue au camping
17:50
Pretty Little Liars
18:35
Pretty Little Liars
19:30
Plus belle la vie
20:05
20:02
20:25
Le zapping au mètre
20:40
Le zapping au mètre
20:50
Football - FIFA World Cup
22:55
Météo
23:00
Vews
23:27
Kéno
23:30
Dan Gagnon
0:35
OpinionS : FGTB
1:10
Vews
1:32
Météo
1:35
20:02
1:59
Vews
2:21
Météo
2:24
20:02
2:49
Vews
3:11
Météo
3:14
20:02
3:39
Vews
4:01
Météo
4:04
20:02
4:29
Vews
4:51
Météo
4:54
20:02
Geen programmering
12:30
Devenir footballeuse
13:23
Un jour sur terre
13:30
Journal belge
13:59
Mirador
14:42
Mirador
15:27
Pardonnez-moi
15:58
Un si grand soleil
16:20
Rêves d'hôtels
16:27
Questions pour un champion
16:58
Le maxi bar de l'Europe
17:53
À ciel ouvert
18:00
64 minutes, le monde en français
18:23
Le journal de l'économie
18:27
Météo
18:30
L'invité
18:39
L'angle éco
19:50
Version française
20:17
Destination francophonie
20:25
Le meilleur d'Acoustic
20:30
Journal France 2
20:56
Météo
21:00
Fiers d'être Bleues
21:04
Tip
Diane a les épaules
22:27
Le Journal de la RTS
22:54
Météo
22:57
La grande librairie
0:22
Journal d'Afrique
0:49
300 millions de critiques
1:41
Echo-logis
1:55
Le meilleur d'Acoustic
2:00
Journal TV 5
2:20
Météo
2:23
Le Point
3:17
Pardonnez-moi
3:54
À ciel ouvert
Geen programmering
12:30
Die geheimnisvolle Welt der Bäume
13:20
Universum
14:05
Kühle Schönheiten - Alpenseen
14:50
Universum
15:35
Tip
Im weissen Rößl
17:15
Universum
18:00
Terra X
18:45
Terra X
19:30
Terra X
20:15
Tip
Die Toten von Hameln
21:45
Sommernachtskonzert Schönbrunn
23:15
Spreewald - Labyrinth des Wassermanns
23:55
Universum
0:40
Tip
Die Toten von Hameln
2:10
Terra X
2:55
Terra X
3:40
Terra X
4:25
Universum
5:10
Universum
13:00
Two and a half men
13:30
Two and a half men
13:55
Two and a half men
14:20
The middle
14:50
The middle
15:15
The big bang theory
15:40
The big bang theory
16:05
The big bang theory
16:30
The big bang theory
17:00
Taff
18:00
Newstime
18:10
The Simpsons
18:40
The Simpsons
19:05
Galileo
20:15
Die Besten
22:55
Horror Tattoos - Deutschland, wir retten deine Haut
0:30
Die Besten
2:40
ProSieben Spätnachrichten
2:45
How I met your mother
3:05
How I met your mother
3:25
How I met your mother
3:45
How I met your mother
4:05
Watch Me - das Kinomagazin
Geen programmering
12:35
Kalk Gidelim
15:25
Seksenler
17:35
Muhteşem Kraliçe
18:55
Doğrusu Ne?
19:00
Ana Haber
20:00
Tek Yürek
23:35
Okyanustan Gelen
23:55
Vuslat
2:10
Hayatın İçinden
2:20
Kalk Gidelim
4:25
Muhteşem Kraliçe
5:28
İstiklal Marşı ve Günün Program Ak ...
5:30
Misafirim Var
6:50
Baba Candır
11:30
European Tour
13:30
Volleyball Nations League (vrouwen) (samenvatting)
14:00
Hockey Pro League: (samenvatting)
14:25
Sporting Greats
14:55
Samenvatting
15:15
Volleyball Nations League (vrouwen) (samenvatting)
15:45
Volleyball Nations League
17:50
Van Hier Tot Tokio
18:55
ATP World Uncovered
19:25
Hockey Pro League
21:25
LaLiga Playoff Finale
22:55
Volleyball Nations League (vrouwen) (samenvatting)
23:25
ATP World Uncovered