TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX Geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:15
NOS Journaal
7:30
NOS Journaal
7:40
NOS Journaal
8:00
NOS Journaal
8:15
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:40
NOS Journaal
9:00
NOS Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
NOS Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
NOS Journaal
10:20
Tip
Bureau sport: Het WK daklozen 2019
11:00
Bed & breakfast
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:20
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:40
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
16:00
Jinek
17:00
NOS Journaal
17:05
Tip
Van onschatbare waarde
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:05
Tip
Uit mijn keuken
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
Radar extra
21:25
Tip
We zijn er bijna!
22:15
Tip
Denkend aan Holland
22:55
Jinek
0:00
NOS Journaal
0:20
Jinek
1:20
EenVandaag
1:50
NOS Journaal
2:05
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:45
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
Journaal met gebarentolk
8:45
NOS Journaal
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Metterdaad
9:35
Tip
Rail away
10:05
Tip
Big fish Klaas
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:40
United shades of America
12:25
BinnensteBuiten
13:00
NOS Journaal
13:20
Studio voetbal
14:15
MAX Maakt Mogelijk
14:35
Het uur van de wolf: M.C. Escher - Het oneindige zoeken
16:00
NOS Journaal
16:15
Blauw bloed
17:00
NOS Journaal
17:05
De slimste mens
17:50
NOS Sport: EK hockey
18:55
NOS Sport: EK hockey
19:55
Rail away
20:25
De slimste mens
21:15
Planeet Nigeria
22:00
Nieuwsuur
22:45
America to me
23:50
Tip
Medialogica
0:25
De nachtzoen
0:35
Nieuwsuur
1:20
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Clangers
6:45
NoNo
6:55
Bing
7:00
Sesamstraat
7:15
Maja de Bij
7:30
Noddy, de detective
7:40
Ringel Singel 19
7:50
Apennoten XL
8:05
Nils Holgersson
8:15
Shaun het schaap
8:25
Waffel de wonderhond
8:40
Calimero
8:50
Nelli en Nora
8:55
Ziggy en de Zootram
9:10
Raad eens hoeveel ik van je hou
9:20
Hoi Duggee
9:30
Kindertijd
9:55
De avonturen van Barbapapa
10:05
Teletubbies
10:15
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:25
Sarah en Eend
10:31
Timmy tijd
10:36
Timmy tijd
10:40
Woezel & Pip overal vriendjes
10:55
Pieter Konijn
11:10
Sesamstraat: 10 voor ...
11:25
Rita & Krokodil
11:30
Pingu in de stad
11:35
Pim en Pom
11:40
Wickie de Viking
11:50
Masha en de beer
12:00
Mike de ridder
12:15
Waffel de wonderhond
12:25
Mega Mindy
12:50
Babar en de belevenissen van Badou
13:10
Kindertijd
13:35
Inui
13:40
Sesamstraat
13:55
Bollie & Billie
14:10
Pippi Langkous
14:35
Jungle book
14:50
Bommetje XXL
15:45
Betreden op eigen risico
16:30
Checkpoint
16:35
#forever
16:45
#forever
17:05
Brugklas
17:15
Brugklas
17:25
Weekoverzicht SpangaS
18:20
SpangaS op zomervakantie
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
Tip
First dates Ireland
20:25
De diva in mij
21:15
Tip
Flack
22:05
The dateables
22:50
Mag ik u kussen?
23:35
The Graham Norton show
0:30
De diva in mij
1:17
Tekst-tv