TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX Geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:10
Goedemorgen Nederland
7:30
NOS Journaal
7:40
Goedemorgen Nederland
8:00
NOS Journaal
8:10
Goedemorgen Nederland
8:30
NOS Journaal
8:40
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
NOS Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
NOS Journaal
10:15
Tijd voor MAX
11:05
DWDD Presenteert: Dit is de Leven van Romana Vrede
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:40
Bak mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:20
Na het nieuws
14:00
NOS Journaal
14:15
Bak mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:40
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:30
NOS Sport: Schaatsen World Cup Nur-Sultan
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:55
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:35
Gesprek met de minister-president
18:45
Sportjournaal
19:00
De wereld draait door
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
Serengeti
21:35
Tip
André Rieu: Welcome to my world
22:25
Studio sport Eredivisie
23:00
Pauw
0:00
NOS Journaal
0:20
Pauw
1:25
EenVandaag
1:40
Gesprek met de minister-president
1:55
NOS Journaal
2:10
NOS Journaal
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:38
NOS Journaal
7:42
NOS Journaal
7:46
NOS Journaal
7:50
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:37
NOS Journaal
8:45
Jeugdjournaal met gebarentolk
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
De reünie
10:10
MAX Maakt Mogelijk
10:25
Tip
Keuringsdienst van waarde
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:35
Tip
Jouw stad, ons dorp
12:25
BinnensteBuiten
12:56
Politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:20
Tip
Het uur van de wolf: Erwin Olaf - The legacy
14:45
Sign of the times: Mensch
15:30
Typisch: Dwingeloo
16:00
NOS Journaal
16:10
Tip
How to be a man
17:00
NOS Journaal
17:15
De nieuwe maan
17:55
Tip
Rail away
18:30
Tip
BinnensteBuiten
19:05
Meldpunt
19:35
Tip
Vroege vogels
20:25
2 voor 12
21:05
Tip
Andere tijden special
22:00
Nieuwsuur
22:55
Tip
All the Money in the World
0:57
De nachtzoen
1:10
Nieuwsuur
2:05
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Bumba
6:40
Sesamstraat
6:55
TikTak
7:02
Zin in Zappelin
7:05
Maja de Bij
7:17
Zin in Zappelin
7:20
Masha en de beer
7:25
Zappelin go
7:35
Zappelin go
7:41
Zin in Zappelin
7:45
De boterhamshow
7:59
Zin in Zappelin
8:00
Shaun het schaap
8:10
Mike de ridder
8:20
Angelina ballerina
8:35
Inui
8:45
Jeugdjournaal
8:50
Ernest & Celestine
9:00
Waffel de wonderhond
9:15
Wickie de Viking
9:25
Kindertijd
9:53
Mijn petsaurus
9:55
Maan en ik
10:20
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:25
Clangers
10:35
Bing
10:45
Sesamstraat: 10 voor ...
10:55
Olivia
11:10
Bol & Smik
11:20
Klumpies
11:25
Klumpies
11:35
K3 Dansstudio Ushuaia
11:45
Calimero
12:00
Leo & Tijg
12:10
Apennoten XL
12:30
Heuvellandziekenhuis
12:40
Babar en de belevenissen van Badou
12:50
Peter Pan
13:15
Kindertijd
13:40
Nelli en Nora
13:45
Zappelin go
13:55
Pim en Pom
14:00
Koekiemonsters eetkar
14:05
Sesamstraat
14:21
Barbapapa rond de wereld
14:25
Barbapapa rond de wereld
14:30
BabyBeestenBoel
14:40
Jungle book
14:50
Machtige Mike
15:00
Puppy patrol
15:25
Peperbollen
15:55
Lucas etc.
16:05
Freeks wilde wereld
16:20
SpangaS
16:30
#forever
16:45
#forever
16:55
Checkpoint
17:25
De buitendienst
17:45
Freeks wilde wereld
17:55
Tip
Remy en Juliyat
18:20
De regels van Floor
18:30
SpangaS
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:25
Tip
Louis Theroux: a different brain
21:30
Centraal
22:20
TreurTeeVee
22:55
Toren C
23:30
Jeuk
0:00
De wereld draait door
1:00
TreurTeeVee
1:35
De wereld draait door
2:30
Centraal
3:20
De wereld draait door
4:15
De wereld draait door
5:06
Tekst tv