TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
5:45
Nederland in beweging
6:05
Tijd voor MAX
7:00
Tip
Niet zonder ons
7:45
Mondo
8:45
Tip
Oogappels
9:40
Sterren NL top 25
10:20
Tip
NOS Sport: Schaatsen WK allround en sprint
11:25
NOS Sport: Schaatsen WK allround en sprint
12:25
NOS Sport: Schaatsen WK allround en sprint
13:35
NOS Sport: Schaatsen WK allround en sprint
14:55
NOS Sport: Schaatsen WK allround en sprint
16:05
NOS Sport: Schaatsen WK allround en sprint
17:05
NOS Sport: Schaatsen WK allround en sprint
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:50
Sportjournaal
19:05
Kassa
20:00
NOS Journaal
20:30
Tip
Wie is de Mol?
21:35
Tip
Hoogvliegers
22:25
Studio sport Eredivisie
23:25
Studio sport
23:55
NOS Journaal
0:05
Tip
De nacht van Sonja
1:15
Sonja op zondag
2:05
Barend en Witteman
2:35
Sonja op vrijdag
3:50
EenVandaag
4:25
NOS Journaal
4:30
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:15
Blauw bloed
7:55
Gort over de grens
8:35
Tip
De Amazone
9:30
Tip
Hier zijn de Van Rossems
10:10
Meldpunt
10:45
De publieke tribune
11:40
Iedereen verlicht
12:15
Tip
Stand van Nederland
13:00
NOS Journaal
13:10
2 voor 12
13:55
Knappe koppen
14:15
Podium Witteman
15:30
Fryslân dok
16:10
In Europa - De geschiedenis op heterdaad betrapt
17:00
NOS Journaal
17:10
EO Metterdaad
17:40
Tip
Jacobine
18:10
Nederland zingt
18:40
BinnensteBuiten
19:15
De verandering
19:50
Blauw bloed
20:30
Tip
Van oud geld, de dingen, die niet voorbij gaan
21:30
Nieuwsuur
22:10
Mondo
23:05
Tip
Het uur van de wolf: Raymond!
0:15
Tip
Zurich
1:35
De nachtzoen
1:50
Nieuwsuur
2:30
Nieuwsuur
Geen programmering
6:28
Pingu
6:30
Sarah en Eend
6:40
Sesamstraat
6:55
Timmy tijd
7:00
Zin in Zappelin
7:05
Nelli en Nora
7:10
Nelli en Nora
7:17
Zin in Zappelin
7:20
Noddy, de detective
7:31
Zin in Zappelin
7:35
Bob de bouwer
7:45
Zin in Zappelin
7:46
Wickie de Viking
7:59
Zin in Zappelin
8:00
Masha en de beer
8:09
Zin in Zappelin
8:15
Zapp Kids top 20
8:45
Zappsport
9:00
Zapplive
9:20
Zapp detective
9:30
Zapplive
9:50
Topdoks
10:15
Zapplive
10:40
Brugklas
11:30
De mooiste sprookjes
12:30
De regels van Floor
13:50
De regels van Floor
15:10
Kaal of kammen
15:30
Tip
Zappbios: Het monster Abulele
17:00
Willem Wever flits
17:10
Snuf, de hond
17:35
Checkpoint
18:05
Betreden op eigen risico
18:30
Britt's beestenbende
19:00
Jeugdjournaal
19:20
Zapp Awards 2020
20:31
Socutera
20:35
Tip
Bancroft
21:30
MolTalk
22:05
Tip
Au pairs
23:00
De luizenmoeder
23:35
Tip
Onder het hart
1:16
Tekst-tv